OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019": 2019-03-10, Janów Podlaski Zamek Biskupi ZAMEK - Biała Podlaska lubelski, okręg Lubelski

Dokumentacja zbiorcza 

OTTT ZAMEK 2019


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OTTT ZAMEK 2019

ZAMEK BISKUPI Janów Podlaski, ul. Zamkowa 1, niedziela 10 .03.2019
Organizator: Szkoła Tańca ZAMEK A&W Rozwałka Biała Podlaska
Prowadzenie: Anna Bocian - Lublin
Muzyka: Bożena Zielińska - Lublin
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
8-9, H, Komb_4_WQCPol
10-11, H, Komb_4_WQCJ
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, H, Kombinacja 4T
12-13, G, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
Senior 2, F, Latin-3
Senior 2, F, Standard-3
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
12-13, Open, Standard
12-13, Open, Latin
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, Open, Standard
14-15, Open, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 BALANS - Lublin              4
   2 BLUE CLASSIC - Warszawa      4
   3 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    3
   4 CENTRUM TAŃCA - Radom        4
   5 CREATIVE DANCE - Kobyłka     1
   6 ELITE DANCE - Warszawa       2
   7 EMOTION - WARKA              2
   8 FAST-STEP Warszawa          11
   9 GALA - Mielec                1
  10 Iskra Międzyrzec Podlaski    1
  11 KORDASZEWSCY - Garwolin      3
  12 MAGIC-DANCE - Lublin         3
  13 PASJA - Lublin               2
  14 POLISH CLUB - Warszawa       1
  15 PRESTIGE - Białystok         6
  16 RYTM - Chełm                 2
  17 TAKT - Chełm                16
  18 TANGO - Gdynia               2
  19 TOP - ART - Lublin           2
  20 ZAMEK - Biała Podlaska      24
  21 ZAMEK - Lublin              12
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: H, Styl: Komb_4_WQCPol
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3       Kosińska                  Anna            II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: H, Styl: Komb_4_WQCPol
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Łabanowski Jakub, Jabłońska Julia                  PRESTIGE - Białystok      podlaski             1/   3

   2         1 Powichrowski Michał, Sawczyńska Maria              PRESTIGE - Białystok      podlaski             1/   3

   4         2 Łojewski Łukasz, Sznajder Zuzanna                  PRESTIGE - Białystok      podlaski             2/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek


Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Komb_4_WQCJ
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3       Kosińska                  Anna            II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Komb_4_WQCJ
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10         1 Wójcik Mateusz, Głaz Maria                         POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   2

   7         2 Chrol Bartosz, Bierć Aleksandra                    PRESTIGE - Białystok      podlaski             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek


Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3       Kosińska                  Anna            II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Jagiełło Maciej, Bogumił Wiktoria Weroni           EMOTION - WARKA           mazowiecki           1/   5
  14         2 Gagat Franciszek, Łagowska Sara                    GALA - Mielec             podkarpacki          2/   5
  13         3 Dudka Michał, Zając Wanessa                        TOP - ART - Lublin        lubelski             3/   5
  19         4 Ziemba Marceli, Deszczka Laura                     TAKT - Chełm              lubelski             4/   5
  16         5 Kiwiński Kajetan, Chyła Maja                       TAKT - Chełm              lubelski             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  13 4444544 4,0 5544454 4,0 5444544 4,0 3233323 3,0 3234323 3,0 3221323 2,0   20,0    3
  14 3331223 3,0 1231322 2,0 3333223 3,0 2321232 2,0 2322132 2,0 2333232 3,0   15,0    2
  15 1112111 1,0 3112111 1,0 1112111 1,0 1112111 1,0 1111211 1,0 1112111 1,0    6,0    1
  16 5555355 5,0 4455545 5,0 4555435 5,0 5454454 4,0 4443444 4,0 4444544 4,0   27,0    5
  19 2223432 2,0 2323233 3,0 2221352 2,0 4545545 5,0 5555555 5,0 5555455 5,0   22,0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3       Kosińska                  Anna            II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Skutnik Karol, Toczydłowska Patrycja               PRESTIGE - Białystok      podlaski             1/   2

  22         2 German Michał Aaron, Pogorzelska Amelia            PRESTIGE - Białystok      podlaski             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3       Kosińska                  Anna            II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Przebierowski Bartłomiej, Nowacka Patrycja         RYTM - Chełm              lubelski             1/   3
  26         2 Góźdź Krzysztof, Matryba Agata                     KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             2/   3
  28         3 Matusiak Piotr, Jałocha Oliwia                     KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3       Kosińska                  Anna            II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  45         1 Wolski Piotr, Banaszek Alicja                      ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             1/  15
  40         2 Popielewicz Szymon, Filipek Anna                   ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             2/  15
  39         3 Olszewski Mateusz, Panasiuk Amelia                 ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             3/  15
  44         4 Wolski Bartosz, Ciszewska Natalia                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/  15
  42         5 Wiatrowski Karol, Węgrzyn Zuzanna                  ZAMEK - Lublin            lubelski             5/  15
  33         6 Doliński Bartosz, Witkowska Natalia                TAKT - Chełm              lubelski             6/  15
  47         7 Wólkiewicz Filip, Pieróg Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           7/  15
  37         8 Nadworski Kacper, Dolińska Martyna                 TAKT - Chełm              lubelski             8/  15
  41         9 Wardak Sebastian, Gac Maria                        KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             9/  15
  46        10 Wujastyk Stanisław, Romanek Karolina               TOP - ART - Lublin        lubelski            10/  15
  34        11 Kulesza Jakub, Banasiewicz Martyna                 CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki          11/  15
  38        12 Olbrot Paweł, Brzozowska Alicja                    ZAMEK - Lublin            lubelski            12/  15
  36        13 Miotła Kamil, Trafalska Ewa                        ZAMEK - Lublin            lubelski            13/  15
  32        14 Chajkowski Adam, Kowalewska Emilia                 ZAMEK - Lublin            lubelski            14/  15
  35        15 Luchowski Kacper, Tatara Maria                     TAKT - Chełm              lubelski            15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  32 X  XX    3 X   X X  3 X    X   2 XXXXXX   6 XX  X    3 X  XXXX  5    22          
  33 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6    38       6-7
  34 XXX XX   5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  X  X X  3 XX X XX  5 XXXX XX  6    32        11
  35       X  1 X        1  X XX    3   XX XX  4   XXXX   4  XX      2    15          
  36 X X   X  3 X X      2 XX XX X  5 X   X X  3 X XXXXX  6 XX XXX   5    24          
  37 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    37       8-9
  38 XXXX XX  6 XXXX X   5 X XXXXX  6 X    X   2 X XXX    4 X   X    2    25        12
  39 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XX  X  3    37       8-9
  40 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42       1-2
  41 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXX  X  4 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    38       6-7
  42 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    40         3
  44  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    39       4-5
  45 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42       1-2
  46  XXXXXX  6 XXXXXXX  7   X X X  3 XXXXXXX  7  X X XX  4 XXXXXXX  7    34        10
  47 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXX X  5 XXXXXXX  7    39       4-5
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  33  X  XX   3 XX  X    3 XXXXX    5  XX X X  4  XX XXX  5  XX XXX  5    25         5
  34          0       X  1          0       X  1  X  X X  3  XX      2     7          
  37 XXXX X   5  XX      2 XX    X  3 XX X X   4 X X      2 X X X    3    19          
  38 X        1 X  X     2 X        1          0          0          0     4          
  39   X  XX  3 X XXXXX  6   X XX   3   X  X   2 XXXXXX   6 XXXX XX  6    26         4
  40 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 X XXXX   5 XX XXX   5    36         1
  41  X  X    2  XX  XX  4  XXX XX  5      XX  2  X   XX  3      XX  2    18          
  42 XXXXX X  6 X  XXX   4 X XXXXX  6 XXXX     4 XXXXX    5 XX XX    4    29         3
  44    XX X  3     XXX  3    X  X  2 X   X X  3 X  X XX  4 XXXXX X  6    21         6
  45 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  X   X   2 X XX X   4    33         2
  46          0          0          0 X XXXXX  6 X XXX X  5    X XX  3    14          
  47 X XX XX  5  XXX     3  X  XXX  4  X XX X  4    X  X  2     X X  2    20          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  33 4343125 3,0 5462346 4,0 5552146 5,0 6666666 6,0 6555235 5,0 6455134 4,0   27,0    6
  39 5566654 6,0 4333414 3,0 4444614 4,0 4315214 3,0 3314422 3,0 5636665 6,0   25,0    3
  40 1232313 2,0 1224123 2,0 1125363 2,0 1124133 1,0 1142113 1,0 2143213 3,0   11,0    2
  42 3425546 4,0 3546655 5,0 2333435 3,0 3542445 4,0 4666556 6,0 3564356 5,0   27,0    5
  44 6654462 5,0 6655562 6,0 6666552 6,0 2451551 5,0 2431361 2,0 1321441 2,0   26,0    4
  45 2111231 1,0 2111231 1,0 3211221 1,0 5233322 2,0 5223644 4,0 4212522 1,0   10,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3       Kosińska                  Anna            II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Semrau Piotr, Semrau Stefania                      TANGO - Gdynia            pomorski             1/   3
  52         2 Kochański Jerzy, Mirosław Jolanta                  BALANS - Lublin           lubelski             2/   3
  50         3 Florek Grzegorz, Florek Monika                     BALANS - Lublin           lubelski             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  50 3333223 3,0 3333233 3,0 3333333 3,0    9,0    3
  52 2221332 2,0 1212121 1,0 1122122 2,0    5,0    2
  53 1112111 1,0 2121312 2,0 2211211 1,0    4,0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3       Kosińska                  Anna            II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52         1 Kochański Jerzy, Mirosław Jolanta                  BALANS - Lublin           lubelski             1/   3
  53         2 Semrau Piotr, Semrau Stefania                      TANGO - Gdynia            pomorski             2/   3
  50         3 Florek Grzegorz, Florek Monika                     BALANS - Lublin           lubelski             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  50 2332323 3,0 3333333 3,0 3333233 3,0    9,0    3
  52 1121111 1,0 2222212 2,0 1121312 1,0    4,0    1
  53 3213232 2,0 1111121 1,0 2212121 2,0    5,0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3       Kosińska                  Anna            II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Ostałowski Dawid, Bogus Maja                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   8
  55         2 Jasiński Jakub, Szumiło Hanna                      ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             2/   8
  57         3 Olszewski Paweł, Popielewicz Zuzanna               ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             3/   8
  59         4 Popielewicz Szymon, Filipek Anna                   ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             4/   8
  61         5 Wolski Piotr, Banaszek Alicja                      ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             5/   8
  54         6 Barczyński Wiktor, Gajowy Oliwia                   ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             6/   8
  60         7 Poździak Rafał, Kvet Ana                           BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           7/   8
  56         8 Nadworski Kacper, Dolińska Martyna                 TAKT - Chełm              lubelski             8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XX XXXX  6    49         4
  55 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    51         3
  56 X   X X  3       X  1     X X  2       X  1          0     X    1 XXX      3   X  XX  3    14          
  57 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52         2
  58  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
  59 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XX  XXX  5    47         5
  60    X     1  XXX  X  4   XX X   3  XX   X  3    XX    2  X XX X  4  XXX XX  5   XX     2    24          
  61 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 X XX X   4   X X    2 XXXXX    5    44         6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54 4653652 6,0 4553562 6,0 5552553 5,0 4631662 3,0 4653465 5,0 5654365 5,0 5564464 5,0 4564365 5,0   40,0    6
  55 1112365 2,0 2211354 2,0 2121332 2,0 2322343 2,0 3312223 2,0 2111133 1,0 2132233 3,0 2233546 3,0   17,0    2
  57 2546226 4,0 1645136 3,0 1644214 3,0 1555225 6,0 2524132 3,0 3323222 3,0 3613122 2,0 3612112 2,0   26,0    3
  58 6231111 1,0 3122211 1,0 4213121 1,0 6113111 1,0 1431311 1,0 1442411 2,0 1341311 1,0 1341221 1,0    9,0    1
  59 5465543 5,0 5466443 5,0 3466666 6,0 3466454 5,0 5166554 4,0 4265544 4,0 4255546 4,0 5155433 4,0   37,0    4
  61 3324434 3,0 6334625 4,0 6335445 4,0 5244536 4,0 6245646 6,0 6536656 6,0 6426655 6,0 6426654 6,0   39,0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3       Kosińska                  Anna            II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           1/   5
  68         2 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   5
  66         3 Kłos Wojciech, Marchewka Izabela                   FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   5
  65         4 Gałązka Aleks, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   5
  67         5 Lynov Victor, Romaniuk Julia                       ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  64 1211114 1,0 2311111 1,0 2311111 1,0 1211112 1,0 1211112 1,0    5,0    1
  65 5345341 4,0 5135442 4,0 5123232 2,0 5123441 4,0 5144341 4,0   18,0    4
  66 3533423 3,0 3544333 3,0 3442343 4,0 3542233 3,0 3432423 3,0   16,0    3
  67 4454555 5,0 4453555 5,0 4554555 5,0 4455555 5,0 4555555 5,0   25,0    5
  68 2122232 2,0 1222224 2,0 1235424 3,0 2334324 2,0 2323234 2,0   11,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3       Kosińska                  Anna            II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Gałązka Aleks, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   5
  66         2 Kłos Wojciech, Marchewka Izabela                   FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   5
  64         3 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           3/   5
  68         4 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin            lubelski             4/   5
  67         5 Lynov Victor, Romaniuk Julia                       ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  64 4243153 4,0 4244343 4,0 1241213 1,0 4242123 3,0 3213233 3,0   15,0    3
  65 5114331 3,0 5112121 1,0 5133121 2,0 2133251 2,0 5144121 1,0    9,0    1
  66 1532422 2,0 1421432 2,0 2514332 3,0 1521512 1,0 1532312 2,0   10,0    2
  67 3355545 5,0 2555555 5,0 4455455 5,0 5455445 5,0 4355455 5,0   25,0    5
  68 2421214 1,0 3333214 3,0 3322544 4,0 3314334 4,0 2421544 4,0   16,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3       Kosińska                  Anna            II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Mostowiec Adrian, Mazur Kinga                      ZAMEK - Lublin            lubelski             1/   3
  70         2 Skoczylas Kornel, Sochaczewska Wiktoria            ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   3
  71         3 Wieczorek Jerzy, Czapska Wiktoria                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69 1112112 1,0 1111112 1,0 1111121 1,0 1111122 1,0 2121223 2,0 2121223 2,0 1122133 2,0 1122223 2,0   12,0    1
  70 2321223 2,0 2222223 2,0 2332213 2,0 2223213 2,0 1312111 1,0 1212111 1,0 2311211 1,0 2211112 1,0   12,0    2
  71 3233331 3,0 3333331 3,0 3223332 3,0 3332331 3,0 3233332 3,0 3333332 3,0 3233322 3,0 3333331 3,0   24,0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3       Kosińska                  Anna            II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76         1 Nowak Szymon, Naguszewska Oliwia                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           1/   6
  80         2 Zgutka Bartłomiej, Zgutka Agata                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   6
  74         3 Niewolski Bartosz, Choma Klaudia                   PASJA - Lublin            lubelski             3/   6
  78         4 Rykała Tobiasz, Kunka Pola                         TAKT - Chełm              lubelski             4/   6
  79         5 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             5/   6
  77         6 Pawluczuk Bartosz, Chaniewicz Weronika             ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  74 2124333 3,0 4141453 4,0 1134623 3,0 3125553 3,0 5123463 3,0   16,0    3
  76 4213162 2,0 2212132 1,0 3212132 1,0 2212132 1,0 4215132 2,0    7,0    1
  77 3466656 6,0 3566566 6,0 4455445 5,0 4566666 6,0 3566646 6,0   29,0    6
  78 1331215 1,0 1325224 2,0 2666566 6,0 1444325 4,0 1444524 4,0   17,0    4
  79 5652544 5,0 5653645 5,0 6543254 4,0 5653444 5,0 6651255 5,0   24,0    5
  80 6545421 4,0 6434311 3,0 5321311 2,0 6331211 2,0 2332311 1,0   12,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3       Kosińska                  Anna            II        Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             1/   6
  76         2 Nowak Szymon, Naguszewska Oliwia                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           2/   6
  80         3 Zgutka Bartłomiej, Zgutka Agata                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   6
  74         4 Niewolski Bartosz, Choma Klaudia                   PASJA - Lublin            lubelski             4/   6
  78         5 Rykała Tobiasz, Kunka Pola                         TAKT - Chełm              lubelski             5/   6
  77         6 Pawluczuk Bartosz, Chaniewicz Weronika             ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  74 6243353 4,0 6263354 4,0 4233554 3,0 6243444 4,0 6244564 4,0   19,0    4
  76 2122144 2,0 2122123 2,0 2112123 2,0 2112111 1,0 2112121 1,0    8,0    2
  77 4566666 6,0 4636566 6,0 6446465 6,0 4656365 5,0 4556655 5,0   28,0    6
  78 3334425 3,0 3345645 5,0 3364346 4,0 5365656 6,0 3665346 6,0   24,0    5
  79 1411211 1,0 1511211 1,0 1521211 1,0 1421223 2,0 1321213 2,0    7,0    1
  80 5655532 5,0 5454432 3,0 5655632 5,0 3534532 3,0 5433432 3,0   19,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82         1 Gałązka Aleks, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   7
  86         2 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   7
  88         3 Wolski Piotr, Banaszek Alicja                      ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             3/   7
  83         4 Jasiński Jakub, Szumiło Hanna                      ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             4/   7
  87         5 Popielewicz Szymon, Filipek Anna                   ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             5/   7
  85         6 Olszewski Paweł, Popielewicz Zuzanna               ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             6/   7
  81         7 Barczyński Wiktor, Gajowy Oliwia                   ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 6675766 6,0 7675676 7,0 7644775 7,0 6774775 7,0 7674776 7,0   34,0    7
  82 7124221 2,0 5122321 2,0 3111121 1,0 2111111 1,0 6121121 1,0    7,0    1
  83 2233375 3,0 2463165 4,0 6363563 5,0 3463366 4,0 2263365 3,0   19,0    4
  85 3757657 7,0 4747457 6,0 2776357 6,0 4656457 6,0 3746457 6,0   31,0    6
  86 1511112 1,0 1311212 1,0 1222212 2,0 1322243 2,0 1312212 2,0    8,0    2
  87 4466434 5,0 3556543 5,0 4557634 4,0 7547634 5,0 4457533 4,0   23,0    5
  88 5342543 4,0 6234734 3,0 5435446 3,0 5235522 3,0 5535644 5,0   18,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82         1 Gałązka Aleks, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   7
  86         2 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   7
  83         3 Jasiński Jakub, Szumiło Hanna                      ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             3/   7
  85         4 Olszewski Paweł, Popielewicz Zuzanna               ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             4/   7
  81         5 Barczyński Wiktor, Gajowy Oliwia                   ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             5/   7
  87         6 Popielewicz Szymon, Filipek Anna                   ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             6/   7
  88         7 Wolski Piotr, Banaszek Alicja                      ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 5576673 6,0 6765644 5,0 5677643 7,0 4665553 5,0 6464642 5,0   28,0    5
  82 2115211 1,0 1131111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1112111 1,0    5,0    1
  83 3321325 2,0 3212435 2,0 4223424 3,0 3454637 4,0 4653427 4,0   15,0    3
  85 4734152 4,0 4524352 4,0 6734375 4,0 5523474 3,0 3525363 3,0   18,0    4
  86 1642434 3,0 2653223 3,0 2452232 2,0 2232222 2,0 2341234 2,0   12,0    2
  87 6263547 5,0 5377566 6,0 3366566 6,0 6376345 6,0 5276575 6,0   29,0    6
  88 7457766 7,0 7446777 7,0 7545757 5,0 7747766 7,0 7737756 7,0   33,0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Wójtowicz Ignacy, Grela Oliwia                     TAKT - Chełm              lubelski             1/   6
  90         2 Końko Kacper, Bombolewska Alicja                   ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   6
  89         3 Brzozowski Kacper, Puławska Zofia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             3/   6
  91         4 Mazurek Jan, Sutryk Iga                            RYTM - Chełm              lubelski             4/   6
  93         5 Tymoszuk Robert, Ceniuk Oliwiia                    Iskra Międzyrzec Podlaski Ukraina              5/   6
  92         6 Piasecki Tomasz Francisz, Kłos Jowita              EMOTION - WARKA           mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  89 2332642 2,0 3333124 3,0 1252225 1,0 3333265 2,0 3432344 4,0 4411364 4,0   16,0    3
  90 3651451 5,0 2221551 2,0 3321451 3,0 1211151 1,0 1221152 1,0 1342441 3,0   15,0    2
  91 6523316 3,0 6645346 6,0 6634116 5,0 4124516 4,0 4115215 2,0 2223516 1,0   21,0    4
  92 4466525 6,0 4566433 4,0 4446534 4,0 6665644 6,0 6663636 6,0 6664635 6,0   32,0    6
  93 5245234 4,0 5454615 5,0 5565643 6,0 5452332 3,0 5554461 5,0 5556252 5,0   28,0    5
  94 1114163 1,0 1112262 1,0 2113362 2,0 2546423 5,0 2346523 3,0 3135123 2,0   14,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm              lubelski             1/   4
  97         2 Huber Jan, Staszak Karolina                        TAKT - Chełm              lubelski             2/   4
  99         3 Rykała Tobiasz, Kunka Pola                         TAKT - Chełm              lubelski             3/   4
  98         4 Pawluczuk Bartosz, Chaniewicz Weronika             ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  97 2211212 2,0 1222212 2,0 1212211 1,0 2212212 2,0 1212111 1,0    8,0    2
  98 4443344 4,0 4444444 4,0 4434443 4,0 4444443 4,0 4444443 4,0   20,0    4
  99 3334433 3,0 3333333 3,0 3343334 3,0 3333334 3,0 3333334 3,0   15,0    3
 100 1122121 1,0 2111121 1,0 2121122 2,0 1121121 1,0 2121222 2,0    7,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Huber Jan, Staszak Karolina                        TAKT - Chełm              lubelski             1/   5
 100         2 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm              lubelski             2/   5
 101         3 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             3/   5
  99         4 Rykała Tobiasz, Kunka Pola                         TAKT - Chełm              lubelski             4/   5
  98         5 Pawluczuk Bartosz, Chaniewicz Weronika             ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  97 1211111 1,0 1112121 1,0 1211111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0    5,0    1
  98 5555554 5,0 5545554 5,0 5455554 5,0 5545554 5,0 5545544 5,0   25,0    5
  99 4444445 4,0 4454445 4,0 4544445 4,0 4454445 4,0 4454455 4,0   20,0    4
 100 2133223 2,0 2233212 2,0 2123222 2,0 2223222 2,0 2233222 2,0   10,0    2
 101 3322332 3,0 3321333 3,0 3332333 3,0 3332333 3,0 3322333 3,0   15,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Kijak Konrad, Malmon Wiktoria                      CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           1/   5
 104         2 Kadłubowski Jakub, Maj Alicja                      ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             2/   5
 106         3 Urbański Jakub, Stanios Małgorzata                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/   5
 108         4 Kędzierawski Jan, Pietrykowska Magdalena           TAKT - Chełm              lubelski             4/   5
 107         5 Gmochowski Mateusz, Lewicka Aleksandra             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 104 3111431 1,0 3411422 1,0 3223423 3,0 3123423 3,0 3323523 2,0   10,0    2
 105 4454312 4,0 4333111 3,0 4331111 1,0 4331111 1,0 2111111 1,0   10,0    1
 106 1232253 2,0 1122355 2,0 2112242 2,0 1212242 2,0 4232342 3,0   11,0    3
 107 5343124 3,0 5254243 4,0 5555354 5,0 5445355 5,0 5445254 5,0   22,0    5
 108 2525545 5,0 2545534 5,0 1444535 4,0 2554534 4,0 1554435 4,0   22,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
A       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
B       Pawelec                   Monika          I         Radom                
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104         1 Kadłubowski Jakub, Maj Alicja                      ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             1/   3
 105         2 Kijak Konrad, Malmon Wiktoria                      CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           2/   3
 106         3 Urbański Jakub, Stanios Małgorzata                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 104 1212221 2,0 1111121 1,0 1211221 1,0 1212121 1,0 1311232 1,5    6,5    1
 105 2121113 1,0 2222212 2,0 3122112 2,0 3131213 2,0 3122113 1,5    8,5    2
 106 3333332 3,0 3333333 3,0 2333333 3,0 2323332 3,0 2233321 3,0   15,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20190319-0026