OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance": 2019-04-13, Brzesko THOMAS DANCE - Kraków małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance

Brzesko 13.04.2019
Organizator: KTT Thomas Dance, Stowarzyszenie Miłośników Tańca Thomas Dance
Prowadzenie: Adam Berkowicz
Muzyka: Dariusz Ćwik
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
8-9, H, Kombinacja 4TPl
8-9, G, Kombinacja 6TPL
10-11, H, Kombinacja 4T
10-11, G, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, G, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Latin
12-13, D, Standard
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Latin
14-15, D, Standard
14-15, C, Standard
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 ADEEM Nowy Sącz              1
   2 AKADEMIA TAŃCA AS Sosnowiec  2
   3 ArtDance - Kraków            7
   4 AXIS - Nowy Sącz             2
   5 A-Z - Przemyśl               4
   6 BAWINEK - Kraków             8
   7 DANCE POINT Kraków           2
   8 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    1
   9 ETIUDA - Radomsko            4
  10 EVOLUTION - Kraków           7
  11 GALA - Mielec               13
  12 GASIEK - Rzeszów             5
  13 GOLDEN DANCE - Przemyśl      6
  14 GRACJA - Krosno              3
  15 JEDYNKA - Łódź               1
  16 JUMP - Janów Lubelski        3
  17 JUST DANCE - Stalowa Wola    2
  18 JUST DANCE Wieliczka         1
  19 KLASA - Tarnów              13
  20 K-STUDIO Krosno              4
  21 Kuźnia Tańca Kraków          1
  22 LATIN DANCE Dąbrowa Tarnow.  2
  23 LATINO - Żabno               9
  24 LORDANCE - Wodzisław Śl.     5
  25 MAGIC-DANCE - Lublin         2
  26 MERENGUE - Stalowa Wola      3
  27 NOWY STYL - Bielsko-Biała    7
  28 PERFECT - Będzin             2
  29 PERFECT DANCE - Kraków       4
  30 RONDO - Rybnik               1
  31 SAMBA - Tarnobrzeg           1
  32 Show DANCE Gorlice           1
  33 SOKÓŁ - Myślenice            4
  34 ST CIEPŁY - Jaworzno         2
  35 STTS Kraków                  1
  36 STYL - Kraków                2
  37 SzT  eMiKa - Tarnów         18
  38 TAKT - Jarosław              2
  39 TEAM Ornontowice             3
  40 THOMAS DANCE - Kraków       10
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4TPl
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4TPl
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
   8         1 Świątek Nikodem, Łapa Joanna                       GALA - Mielec                      1/   8
   6         1 Stawowy Stanisław, Pabian Zofia                    EVOLUTION - Kraków                 1/   8
   4         1 Polek Igor, Kapłońska Amelia                       SzT  eMiKa - Tarnów                1/   8
   3         1 Lampart Dominik, Molek Zofia                       GASIEK - Rzeszów                   1/   8
   1         2 Brzoza Hubert, Ożóg Anna                           KLASA - Tarnów                     2/   8
   7         2 Wiśniewski Dawid, Motak Oliwia                     SzT  eMiKa - Tarnów                2/   8
   2         2 Dzierżenga Mateusz, Prudel Natalia                 LORDANCE - Wodzisław Śl.           2/   8
   5         2 Sanak Konstanty, Szczepanik Gabriela               SzT  eMiKa - Tarnów                2/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek


Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6TPL
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6TPL
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  14         1 Różalski Miłosz, Kuś Emilia                        PERFECT - Będzin                   1/   7
  11         1 Meier Antoni, Nowotarska Jana                      GRACJA - Krosno                    1/   7
  13         2 Pieprz Kamil, Skiba Rozalia                        LATINO - Żabno                     2/   7
  16         2 Krakowski Gabriel, Potoczna Alicja                 GALA - Mielec                      2/   7
  12         3 Mleczak Paweł, Kustra Maja                         GRACJA - Krosno                    3/   7
  15         3 Siudyka Kacper, Łukaszewicz Emilia                 PERFECT - Będzin                   3/   7
  10         3 Gołąb Mateusz, Kielusiak Maria                     AXIS - Nowy Sącz                   3/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek


Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

  18       1   Bednarz Kacper, Przeklasa Lena                     KLASA - Tarnów                    1  /  12
  19       1   Błędowski Tobi asz, Skupień Maja                    LORDANCE - Wodzisław Śl.         1  /  12
  24       1   Kurczab Kamil, Kieć Roksana                        KLASA - Tarnów                    1  /  12
  25       1   Malicki Mikołaj, Zdrzalik Milena                   KLASA - Tarnów                    1  /  12
  27       1   Pankiewicz Julia, Płaneta Julia                    SAMBA - Tarnobrzeg                1  /  12
  28       1   Pyziński Adrian, Pluta Alicja                      GALA - Mielec                     1  /  12
  22       2   Kosik Jan, Olszewska Aneta                         GASIEK - Rzeszów                  2  /  12
  23       2   Kula Franciszek, Łucarz Natalia                    THOMAS DANCE - Kraków             2  /  12
  20       2   Ciupiński Karol, Tęczar Oliwia                     GASIEK - Rzeszów                  2  /  12
  21       2   Kleingartner Samuel, Gielarek Nadia                JUST DANCE - Stalowa Wola         2  /  12
  26       2   Niedbała Jakub, Jabłońska Maja                     GALA - Mielec                     2  /  12
  29       2   Żmuda Kacper, Kołodziej Zofia                      KLASA - Tarnów                    2  /  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek


Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35         1 Krzan Oliwer, Kasprzyk Weronika                    JUST DANCE Wieliczka               1/   7
  38         1 Rzeźnik Dawid, Czyrny Zuzanna                      GALA - Mielec                      1/   7
  33         2 Gawęda Wiktor, Struska Maja                        EVOLUTION - Kraków                 2/   7
  37         2 Mikos Błażej, Gutej Weronika                       LATINO - Żabno                     2/   7
  34         3 Kowal Wojciech, Madej Kinga                        LATINO - Żabno                     3/   7
  36         3 Marnik Piotr, Tyksińska Iga                        GALA - Mielec                      3/   7
  32         3 Babło Daniel, Malec Gabriela                       THOMAS DANCE - Kraków              3/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek


Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Sala Mateusz, Lisak Katarzyna                      GALA - Mielec                      1/   3
  43         2 Surga Adrian, Sajdak Emilia                        KLASA - Tarnów                     2/   3
  41         3 Kołodziej Julian, Budzik Zofia                     SzT  eMiKa - Tarnów                3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  41 2322312 2,0 3311312 2,0 2322323 3,0 3333313 3,0 2322313 3,0 1333333 3,0   16.0    3
  42 3211121 1,0 2222121 1,0 3211111 1,0 1111131 1,0 1111232 1,0 3111212 1,0    6.0    1
  43 1133233 3,0 1133233 3,0 1133232 2,0 2222222 2,0 3233121 2,0 2222121 2,0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55         1 Ząbkowski Miłosz, Trepa Dominika                   ADEEM Nowy Sącz                    1/   7
  51         1 Kowalski Mateusz, Kohut Julia                      PERFECT DANCE - Kraków             1/   7
  52         2 Marcinkowski Krystian, Kmieć Emilia                LATINO - Żabno                     2/   7
  54         2 Ryczek Piasecki Dominik, Kowal Karolina            LATIN DANCE Dąbrowa Tarno          2/   7
  49         3 Francik Adrian, Zielińska Zofia                    ST CIEPŁY - Jaworzno               3/   7
  50         3 Jasiński Krzysztof, Małecka-Poręba Amelia          AXIS - Nowy Sącz                   3/   7
  53         3 Puchała Jan, Cisło Zofia                           PERFECT DANCE - Kraków             3/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek



Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Ivaneiko Maksym, Fibic Emilia                      RONDO - Rybnik                     1/  10
  67         2 Babula Kacper, Minorczyk Erita                     GALA - Mielec                      2/  10
  58         3 Antkiewicz Oskar, Sosin Kamila                     KLASA - Tarnów                     3/  10
  66         4 Wąż Adrian, Krechniak Wiktoria                     LATIN DANCE Dąbrowa Tarno          4/  10
  65         5 Sadowski Jan, Borek Eliza                          Kuźnia Tańca Kraków                5/  10
  61         6 Krygowski Jan, Majda Natalia                       GASIEK - Rzeszów                   6/  10
  63         7 Obojski Mateusz, Sobków Amelia                     EVOLUTION - Kraków                 7/  10
  62         8 Mądrzyk Jan, Kobyłecka Martyna                     LATINO - Żabno                     8/  10
  64         9 Plebanek Michał, Janas Oliwia                      SzT  eMiKa - Tarnów                9/  10
  59        10 Budzik Tomasz, Fasula Marzena                      SzT  eMiKa - Tarnów               10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  58  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XX  XX   4 X X XXX  5 XX  XXX  5    33         3
  59          0 X        1 XX   X   3 X   XXX  4     X    1     X    1    10          
  60 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    40         1
  61  XXXX X  5  XXXXXX  6  XXXX X  5 X XXXXX  6 X XXX X  5 X   X X  3    30         4
  62 X  X X   3 X     X  2 X  X     2  XX X    3 XXX      3   XX  X  3    16          
  63 X   X    2          0 X  X X   3   XX     2 XXXX XX  6  XXX XX  5    18          
  64 XX  XXX  5 X  X     2       X  1       X  1      X   1 X X      2    12          
  65   XX XX  4  XXXXXX  6   X X X  3 XX X XX  5  X XX X  4  XXXXX   5    27       5-6
  66 XXX XX   5 XXX XXX  6 XXX XX   5  XXX     3  X X X   3 XX X XX  5    27       5-6
  67 XXXX  X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    39         2
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  58 4312262 2,0 3412231 2,0 4322221 2,0 4546354 5,0 5356344 5,0 6326364 5,0   21.0    3
  60 1121131 1,0 1121146 1,0 1111112 1,0 3222625 2,0 2433526 3,0 4564526 6,0   14.0    1
  61 5553453 5,0 6563514 5,0 5564534 5,0 2664442 4,0 3644433 4,0 2655432 4,0   27.0    6
  65 3444525 4,0 4656653 6,0 6646655 6,0 5333233 3,0 4522152 2,0 5443253 3,0   24.0    5
  66 2235314 3,0 2234322 3,0 2253346 3,0 6455566 6,0 6265665 6,0 3232645 2,0   23.0    4
  67 6666646 6,0 5345465 4,0 3435463 4,0 1111111 1,0 1111211 1,0 1111111 1,0   17.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Ojczyk Stanisław, Grabka Nadia                     THOMAS DANCE - Kraków              1/   8
  71         2 Madej Michał, Nędza Oliwia                         ArtDance - Kraków                  2/   8
  76         3 Wolf Tomasz, Smolińska Antonina                    GRACJA - Krosno                    3/   8
  69         4 Klar Mikołaj, Pijet Maja                           JEDYNKA - Łódź                     4/   8
  70         5 Klimek Maksymilian, Mendel Martyna                 THOMAS DANCE - Kraków              5/   8
  75         6 Rachoń Stanisław, Hennessy Emilia                  EVOLUTION - Kraków                 6/   8
  72         7 Malec Bartosz, Niewola Wiktoria                    SzT  eMiKa - Tarnów                7/   8
  73         8 Miłkoś Bartłomiej, Indyka Zuzanna                  KLASA - Tarnów                     8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69 XXXXX X  6  XXX  X  4  XXX     3 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX X    4    42         5
  70 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7   X   X  2 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    47         4
  71 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         2
  72  XX XXX  5 XXXXX    5  XX   X  3   X   X  2 XX X     3  X  X X  3 XX X     3     X X  2    26          
  73 X        1 X   XX   3 X   XX   3 X  X     2 X X XX   4   X   X  2   X  XX  3 XXXX XX  6    24          
  74 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    54         1
  75 X XXXXX  6 X X XXX  5 XXXXXXX  7  XX XXX  5 XX XXXX  6 X  XXXX  5  X XXX   4    XXX   3    41         6
  76  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXX   6 X X XXX  5 XXXX XX  6    49         3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69 4144566 4,5 6214562 4,0 5425565 5,0 3334664 4,0 4213163 3,0 6312164 2,0 2423162 3,0 6445166 5,0   30.5    4
  70 5466432 4,5 4456626 6,0 6366636 6,0 5566555 5,0 6456625 6,0 5256532 6,0 5356613 5,0 5122422 2,0   40.5    5
  71 2331151 1,0 2341351 2,0 2233152 3,0 1241112 1,0 2331341 2,0 1443451 3,0 1241441 1,0 2353531 3,0   16.0    2
  74 1223625 3,0 3123434 3,0 1141441 1,0 2122441 2,0 1122512 1,0 2121326 1,0 3112325 2,0 1211214 1,0   14.0    1
  75 6655344 6,0 5665245 5,0 4654323 4,0 6655336 6,0 5665236 5,0 4664215 4,0 6664236 6,0 4666655 6,0   42.0    6
  76 3512213 2,0 1532113 1,0 3512214 2,0 4413223 3,0 3544454 4,0 3535643 5,0 4535554 4,0 3534343 4,0   25.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Farbaniec Maciej, Zygarowicz Olga                  K-STUDIO Krosno                    1/   3
  80         2 Niedbała Kacper, Madej Nadia                       GALA - Mielec                      2/   3
  81         3 Świerczek Sebastian, Nowicka Weronika              THOMAS DANCE - Kraków              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  79 2111111 1,0 1111111 1,0 2111111 1,0 3111211 1,0 3211111 1,0    5.0    1
                     R                                           
  80 1322222 2,0 2332222 2,0 1332223 2,0 2232122 2,0 2333322 3,0   11.0    2
  81 3233333 3,0 3223333 3,0 3223332 3,0 1323333 3,0 1122233 2,0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Farbaniec Maciej, Zygarowicz Olga                  K-STUDIO Krosno                    1/   4
  77         2 Mądry Wiktor, Rzeźnik Anita                        GALA - Mielec                      2/   4
  80         3 Niedbała Kacper, Madej Nadia                       GALA - Mielec                      3/   4
  81         4 Świerczek Sebastian, Nowicka Weronika              THOMAS DANCE - Kraków              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  77 2211132 1,0 2211233 2,0 1311233 2,0 2212123 2,0 2311133 2,0    9.0    2
  79 1133224 2,0 1142111 1,0 2142112 1,0 1131212 1,0 1142212 1,0    6.0    1
  80 3324311 3,0 3334442 4,0 3224341 3,0 3324341 3,0 3424441 4,0   17.0    3
  81 4442443 4,0 4423324 3,0 4433424 4,0 4443434 4,0 4233324 3,0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Widełka Mateusz, Kural Amelia                      THOMAS DANCE - Kraków              1/   7
  86         2 Robak Jan, Piotrowicz Paulina                      PERFECT DANCE - Kraków             2/   7
  84         3 Nowak Dominik, Zachara Aleksandra                  LATINO - Żabno                     3/   7
  83         4 Kukla Mikołaj, Zyguła Zuzanna                      LATINO - Żabno                     4/   7
  88         5 Więcek Marcel, Strona Oliwia                       PERFECT DANCE - Kraków             5/   7
  82         6 Gawlik Łukasz, Niemasik Małgorzata                 Show DANCE Gorlice                 6/   7
  85         7 Partyka Piotr, Kijanka Oliwia                      GOLDEN DANCE - Przemyśl            7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  82 6736537 6,0 5614343 3,0 3624732 2,0 2656565 6,0 2656777 6,0 3656762 7,0   30.0    6
  83 1177445 3,0 1147622 1,0 1277616 7,0 6524744 4,0 6425424 4,0 7315356 5,0   24.0    4
                                                                 R           
  84 2643764 5,0 2235264 2,0 2453444 3,0 4733433 3,0 3564665 5,0 2444475 4,0   22.0    3
  85 4522322 2,0 6773531 7,0 4735353 4,0 5467357 7,0 7777253 7,0 5767541 6,0   33.0    7
  86 3455253 4,0 3456475 5,0 5566267 6,0 3271126 2,0 1232141 2,0 1171234 1,0   20.0    2
  87 5211111 1,0 4521716 4,0 6111121 1,0 1112211 1,0 5111316 1,0 6533117 3,0   11.0    1
  88 7364676 7,0 7362157 6,0 7342575 5,0 7345672 5,0 4343532 3,0 4222623 2,0   28.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Nowakowski Łukasz, Jarek Emilia                    TEAM Ornontowice                   1/   6
  92         2 Grzesiowski Igor, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała          2/   6
  96         3 Perłak Filip, Ogonowska Amanda                     A-Z - Przemyśl                     3/   6
  93         4 Mruk Arkadiusz, Jacher Oliwia                      SzT  eMiKa - Tarnów                4/   6
  95         5 Szczęśniak Bartłomiej, Tara Emilia                 GALA - Mielec                      5/   6
  91         6 Chruściel Mateusz, Nowotarska Dominika             KLASA - Tarnów                     6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91 6656466 6,0 6666666 6,0 6666666 6,0 6666666 6,0 5556642 5,0 6656614 6,0 6656643 6,0 2646651 6,0   47.0    6
  92 4122312 2,0 1211341 1,0 1221412 1,0 2111311 1,0 6631465 6,0 2411423 1,0 2431454 4,0 5351466 4,5   20.5    2
  93 3565535 5,0 3445425 5,0 4345244 4,0 4354255 4,0 1325211 1,0 1335251 2,0 1123221 1,0 1133124 1,0   23.0    4
  94 1311121 1,0 5322212 2,0 2512131 2,0 1522132 2,0 4242356 3,0 4223345 4,0 3314165 2,0 4412333 2,0   18.0    1
  95 5234654 4,0 4134554 4,0 5134525 5,0 5445524 5,0 3464524 4,0 5564532 5,0 4565512 5,0 6565512 4,5   36.5    5
  96 2443243 3,0 2553133 3,0 3453353 3,0 3233443 3,0 2113133 2,0 3142166 3,0 5242336 3,0 3224245 3,0   23.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  98         1 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków                 1/   7
 101         2 Jóźwicki Mateusz, Bury Agata                       NOWY STYL - Bielsko-Biała          2/   7
  99         3 Byrski Maciej, Józefowska Patrycja                 NOWY STYL - Bielsko-Biała          3/   7
 103         4 Olszański Oskar, Szołek Nina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl            4/   7
 102         5 Miękina Jakub, Babraj Katarzyna                    THOMAS DANCE - Kraków              5/   7
 100         6 Gętkowski Mateusz, Tobjasz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów                6/   7
 104         7 Starostka Marcel, Jarosz Julia                     SzT  eMiKa - Tarnów                7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  98 1142212 1,0 1141311 1,0 3232411 2,0 5112411 1,0 5234611 2,0    7.0    1
  99 6626153 5,0 7626143 3,0 7423163 3,0 7423132 2,0 6412332 1,0   14.0    3
                                         R                       
 100 2435635 3,0 2714455 5,0 1645634 4,5 1646666 6,0 1756545 6,0   24.5    6
 101 3311324 2,0 3232664 2,0 2111525 1,0 3231544 3,0 4171453 4,0   12.0    2
 102 5553467 4,0 5473237 6,0 5574247 6,0 2564357 5,0 2343177 3,0   24.0    5
 103 7264571 6,0 4355522 4,0 4366352 4,5 4355223 4,0 7525224 5,0   23.5    4
 104 4777746 7,0 6567776 7,0 6757776 7,0 6777775 7,0 3667766 7,0   35.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  98         1 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków                 1/  12
 108         2 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków                 2/  12
 103         3 Olszański Oskar, Szołek Nina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl            3/  12
 109         4 Szydłowski Oliwiusz, Rozputyńska Patrycja          GOLDEN DANCE - Przemyśl            4/  12
 106         5 Gędłek Dawid, Orządała Malwina                     AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno          5/  12
 102         6 Miękina Jakub, Babraj Katarzyna                    THOMAS DANCE - Kraków              6/  12
 100         7 Gętkowski Mateusz, Tobjasz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów                7/  12
 107         8 Para Maksymilian, Kostecka Paulina                 SzT  eMiKa - Tarnów                8/  12
  99         9 Byrski Maciej, Józefowska Patrycja                 NOWY STYL - Bielsko-Biała          9/  12
 101        10 Jóźwicki Mateusz, Bury Agata                       NOWY STYL - Bielsko-Biała         10/  12
 105        11 Goch Łukasz, Rożniata Karolina                     STTS Kraków                       11/  12
 104        12 Starostka Marcel, Jarosz Julia                     SzT  eMiKa - Tarnów               12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  98 XXX  XX  5 XXXXXXX  7  XXX XX  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6    29         2
  99    XXX   3   X   X  2 X   X    2   X X X  3   X      1    11          
 100  XXXXX   5 XXX  XX  5 X X   X  3    X     1 X XX  X  4    18          
 101    X     1    X     1    X X   2 X XX     3    X     1     8          
 102 XXX XX   5 XX  X    3 XXX XX   5 XX  XXX  5 XX  X    3    21       5-6
 103 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    31         1
 104          0          0          0          0          0     0          
 105          0    X XX  3      X   1          0 X        1     5          
 106 X X X X  4 X  XX    3 X XXX X  5 X XXXXX  6    XXX   3    21       5-6
 107    X  X  2  X  X    2  X XX    3  X       1 XX   XX  4    12          
 108 XXXX XX  6 X XX XX  5  XXXX X  5 XXXX XX  6  XXXXXX  6    28         3
 109 XXX X X  5 XXX XX   5 XX  XXX  5 XX  XXX  5 XXX XXX  6    26         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  98 6122413 1,0 6122312 1,0 6334613 4,0 5213312 2,0 4122412 1,0    9.0    1
 102 1356156 6,0 1345266 5,0 1556266 6,0 1356156 5,0 2365166 5,0   27.0    6
 103 2535524 4,0 2531623 3,0 3421425 3,0 2532525 3,0 1433625 3,0   16.0    3
 106 5641245 5,0 5654155 6,0 5643354 5,0 6665433 6,0 5554243 4,0   26.0    5
 108 4413661 3,0 3213541 2,0 4212531 1,0 3121641 1,0 3211531 2,0    9.0    2
 109 3264332 2,0 4466434 4,0 2165142 2,0 4444264 4,0 6646354 6,0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 165         1 Bólad Michał, Pawlikowska Amelia                   ArtDance - Kraków                  1/   4
 111         2 Barłoga Kajetan, Ryś Wiktoria                      GASIEK - Rzeszów                   2/   4
 110         3 Łabno Mateusz, Sobarnia Paulina                    SzT  eMiKa - Tarnów                3/   4
 112         4 Stal Kacper, Put Gabriela                          THOMAS DANCE - Kraków              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 110 1242324 2,0 2242414 3,0 2342414 3,0 1342213 2,0 2342323 3,0   13.0    3
 111 3313241 3,0 1313221 1,0 1213221 1,0 3224322 3,0 3224211 2,0   10.0    2
 112 4434413 4,0 4434333 4,0 4434333 4,0 4433434 4,0 4433434 4,0   20.0    4
 165 2121132 1,0 3121142 2,0 3121142 2,0 2111141 1,0 1111142 1,0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 120         1 Widz Bartłomiej, Widz Sandra                       JUMP - Janów Lubelski              1/   7
 119         2 Sroka Maciej, Szopa Aleksandra                     BAWINEK - Kraków                   2/   7
 113         3 Dubielski Maciej, Kokoszczyńska Lidia              ETIUDA - Radomsko                  3/   7
 114         4 Górecki Jędrzej, Romaniewska Natalia               DANCE POINT Kraków                 4/   7
 118         5 Bulenda Rafał, Kołodziej Aleksandra                LORDANCE - Wodzisław Śl.           5/   7
 117         6 Bonar Kamil, Saska Anna                            BAWINEK - Kraków                   6/   7
 115         7 Wajda Filip, Śledź Weronika                        LATINO - Żabno                     7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 113 3522164 3,0 2522144 2,0 5421146 4,0    9.0    3
 114 5657646 6,0 4666666 6,0 3563235 2,0   14.0    4
 115 7776777 7,0 7777777 7,0 7777777 7,0   21.0    7
 117 1434555 5,0 1433513 3,0 1635652 6,0   14.0    6
 118 2365423 4,0 5345425 5,0 6246523 5,0   14.0    5
 119 6241311 1,0 6214352 4,0 4314414 3,0    8.0    2
 120 4113232 2,0 3151231 1,0 2152361 1,0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 113         1 Dubielski Maciej, Kokoszczyńska Lidia              ETIUDA - Radomsko                  1/   4
 114         2 Górecki Jędrzej, Romaniewska Natalia               DANCE POINT Kraków                 2/   4
 116         3 Batkiewicz Adrian, Kolenda Agnieszka               TEAM Ornontowice                   3/   4
 115         4 Wajda Filip, Śledź Weronika                        LATINO - Żabno                     4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 113 3121111 1,0 1211211 1,0 3211122 2,0    4.0    1
 114 2212322 2,0 2133324 3,0 1123311 1,0    6.0    2
 115 4444444 4,0 4444443 4,0 4444444 4,0   12.0    4
 116 1333233 3,0 3322132 2,0 2332233 3,0    8.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 127         1 Bryndza Patryk, Korycińska Julia                   NOWY STYL - Bielsko-Biała          1/   4
 116         2 Batkiewicz Adrian, Kolenda Agnieszka               TEAM Ornontowice                   2/   4
 124         3 Ryz Michał, Baranowska Anna                        STYL - Kraków                      3/   4
 123         4 Liszka Piotr, Niedzielska-Pitera Anastazja Maria   BAWINEK - Kraków                   4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 116 1212312 2,0 4232313 3,0 4332342 3,0 4322242 2,0   10.0    2
                 R    R      R    R      R           
 123 3444424 4,0 3444434 4,0 2444424 4,0 3444433 4,0   16.0    4
 124 4333243 3,0 1323122 2,0 3223213 2,0 2233324 3,0   10.0    3
 127 2121131 1,0 2111241 1,0 1111131 1,0 1111111 1,0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Ryz Michał, Baranowska Anna                        STYL - Kraków                      1/   5
 126         2 Wołoszyn Kamil, Łukasik Izabela                    MERENGUE - Stalowa Wola            2/   5
 118         3 Bulenda Rafał, Kołodziej Aleksandra                LORDANCE - Wodzisław Śl.           3/   5
 125         4 Ordowski Maciej, Zajda Dorota                      BAWINEK - Kraków                   4/   5
 123         5 Liszka Piotr, Niedzielska-Pitera Anastazja Maria   BAWINEK - Kraków                   5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 118 2411221 1,0 3413252 3,0 3323253 3,0 2433212 2,0    9.0    3
 123 5554545 5,0 5554445 5,0 4555545 5,0 5555555 5,0   20.0    5
 124 3233113 3,0 2231121 1,0 2231331 2,0 1211131 1,0    7.0    1
 125 4145454 4,0 4345514 4,0 5444414 4,0 4344424 4,0   16.0    4
 126 1322332 2,0 1122333 2,0 1112122 1,0 3122343 3,0    8.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 136         1 Drzazga Krzysztof, Smoleń Katarzyna                ArtDance - Kraków                  1/   4
 132         2 Michałowski Szymon, Głowacka Weronika              TAKT - Jarosław                    2/   4
 130         3 Fugiel Tomasz, Blecharz Emilia                     SOKÓŁ - Myślenice                  3/   4
 131         4 Harłacz Jakub, Korpal Agata                        GOLDEN DANCE - Przemyśl            4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 130 3133414 3,0 2332433 3,0 2334444 4,0 2444424 4,0 2333434 3,0   17.0    3
 131 4424143 4,0 4414244 4,0 4422223 3,0 4333343 3,0 4421343 4,0   18.0    4
                                                     R           
 132 1242222 1,0 1243112 2,0 1143112 1,0 3222112 2,0 3244222 2,0    8.0    2
 136 2311331 2,0 3121321 1,0 3211331 2,0 1111231 1,0 1112111 1,0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 134         1 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    ST CIEPŁY - Jaworzno               1/   6
 135         2 Nosal Przemysław, Robak Wiktoria                   JUMP - Janów Lubelski              2/   6
 133         3 Grabowski Mariusz, Dul Sylwia                      BAWINEK - Kraków                   3/   6
 132         4 Michałowski Szymon, Głowacka Weronika              TAKT - Jarosław                    4/   6
 130         5 Fugiel Tomasz, Blecharz Emilia                     SOKÓŁ - Myślenice                  5/   6
 131         6 Harłacz Jakub, Korpal Agata                        GOLDEN DANCE - Przemyśl            6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 130 4434535 5,0 2544462 5,0 4423555 5,0 4444564 5,0 2234555 5,0   25.0    5
 131 6625341 6,0 4612551 6,0 6656323 6,0 5626452 6,0 6526442 6,0   30.0    6
 132 5352612 3,0 6253613 4,0 3131642 2,0 6163633 4,0 5442634 4,0   17.0    4
 133 3141464 4,0 5161326 1,0 2342436 3,0 2351326 3,0 4361326 3,0   14.0    3
 134 1266126 1,0 3326145 3,0 1265114 1,0 1235115 1,0 1155113 1,0    7.0    1
 135 2513253 2,0 1435234 2,0 5514261 4,0 3512241 2,0 3613261 2,0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 153         1 Szewczyk Grzegorz, Dobosz Angelika                 ArtDance - Kraków                  1/  12
 149         2 Mardacz Jakub, Dec Ewelina                         DŻET - Rzeszów-Boguchwała          2/  12
 150         3 Nowosiad Tomasz, Martyna Oliwia Luiza              ArtDance - Kraków                  3/  12
 135         4 Nosal Przemysław, Robak Wiktoria                   JUMP - Janów Lubelski              4/  12
 154         5 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice                  5/  12
 140         6 Baszczowski Bartosz, Kozioł Lena                   SzT  eMiKa - Tarnów                6/  12
 148         7 Braun Patryk, Mieszczak Emilia                     NOWY STYL - Bielsko-Biała          7/  12
 151         8 Pawłowski Kornel, Kapuścińska Kamila               MERENGUE - Stalowa Wola            8/  12
 142         9 Kotul Hubert, Żaba Weronika                        SzT  eMiKa - Tarnów                9/  12
 143        10 Sohling Norbert, Cygan Kinga                       KLASA - Tarnów                    10/  12
 141        11 Dzierwa Mateusz, Soja Emilia                       KLASA - Tarnów                    11/  12
 152        12 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl                    12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 135 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XX XX    4  X XX X  4  XXXXX   5    25         4
 140 XXX      3  XXXXX   5  XXXX X  5 XXXX  X  5  X X     2    20       5-6
 141          0          0      XX  2      X   1       X  1     4          
 142 X   X X  3 X  X     2 X  X  X  3 X    X   2 X    X   2    12          
 143     XXX  3       X  1     X X  2 X   X    2          0     8          
 148  XX      2 XX       2  XX      2   XX  X  3 X XXX X  5    14          
 149 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXXXX   6    31         2
 150 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 X XX X   4 X XXXX   5 XXXXXXX  7    28         3
 151 X  X X   3 X        1      XX  2  X   XX  3 X X  XX  4    13          
 152          0   X      1   X      1          0          0     2          
 153  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 154  XXXXX   5     XXX  3 XX  XX   4  XX XXX  5  X  X X  3    20       5-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 135 5363363 4,0 4362361 3,0 4244562 4,0 5164363 4,0 5364362 4,0   19.0    4
 140 6455556 6,0 6456653 6,0 6455646 6,0 6445645 5,0 6655536 6,0   29.0    6
 149 1122645 2,0 1121535 2,0 1122225 2,0 1322254 2,0 1122254 2,0   10.0    2
 150 2534422 3,0 2634424 4,0 3633433 3,0 3533422 3,0 2533423 3,0   16.0    3
 153 4211111 1,0 3213112 1,0 2311111 1,0 2211111 1,0 4211111 1,0    5.0    1
 154 3646234 5,0 5545246 5,0 5566354 5,0 4656536 6,0 3446645 5,0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145         1 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.           1/   8
 147         2 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko                  2/   8
 144         3 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno          3/   8
 140         4 Baszczowski Bartosz, Kozioł Lena                   SzT  eMiKa - Tarnów                4/   8
 142         5 Kotul Hubert, Żaba Weronika                        SzT  eMiKa - Tarnów                5/   8
 141         6 Dzierwa Mateusz, Soja Emilia                       KLASA - Tarnów                     6/   8
 146         7 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl                     7/   8
 143         8 Sohling Norbert, Cygan Kinga                       KLASA - Tarnów                     8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 140 X XXX X  5 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6    29         4
 141  XX  X   3 XX   XX  4 XXXX XX  6 XX X XX  5 XX X XX  5    23         6
 142 XXXXXXX  7 X X XX   4 XXXXXXX  7 XXX  X   4 XXXXXX   6    28         5
 143          0    XX    2          0   XXX    3   X      1     6          
 144 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  XXXX  5    33         3
 145 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    34         2
 146 XX XXXX  6  XXXXXX  6     X    1 X   XXX  4  XX XXX  5    22          
 147 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 140 3345664 5,0 4214436 3,0 5235454 4,0 4133555 4,0 5133536 3,0   19.0    4
 141 6666516 6,0 3655615 5,0 4546626 6,0 6656626 6,0 6646625 6,0   29.0    6
 142 1454445 4,0 6466563 6,0 2353541 3,0 3465464 5,0 4465454 5,0   23.0    5
 144 2523353 3,0 1543344 4,0 3664335 5,0 1544333 3,0 3554363 4,0   19.0    3
 145 5231121 1,0 5332122 2,0 6411112 1,0 5322111 2,0 2211111 1,0    7.0    1
 147 4112232 2,0 2121251 1,0 1122263 2,0 2211242 1,0 1322242 2,0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 147         1 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko                  1/   4
 157         2 Abramov Aleksandr, Kwiecień Aleksandra             MAGIC-DANCE - Lublin               2/   4
 159         3 Kwiecień Konrad, Grunwald Monika                   BAWINEK - Kraków                   3/   4
 158         4 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno                    4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 147 1121121 1,0 1111121 1,0 1111131 1,0 1111131 1,0 1121131 1,0    5.0    1
 157 2212214 2,0 2222213 2,0 2222212 2,0 2222212 2,0 2212212 2,0   10.0    2
 158 4333443 4,0 4433344 4,0 4443344 4,0 3344344 4,0 4333344 3,0   19.0    4
 159 3444332 3,0 3344432 3,0 3334423 3,0 4433423 3,0 3444423 4,0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               
C       Fiszer                    Katarzyna       III       Radomsko             
D       Fiszer                    Dawid           III       Radomsko             
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 162         1 Nowosiad Tomasz, Shokola Olena                     ArtDance - Kraków                  1/  10
 160         2 Gęśla Jakub, Warchoł Julia                         JUST DANCE - Stalowa Wola          2/  10
 163         3 Rybka Konrad, Sosińska Julia                       GALA - Mielec                      3/  10
 154         4 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice                  4/  10
 152         5 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl                     5/  10
 159         6 Kwiecień Konrad, Grunwald Monika                   BAWINEK - Kraków                   6/  10
 161         7 Laskowski Michał, Martyna Nikola                   MERENGUE - Stalowa Wola            7/  10
 158         8 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno                    8/  10
 157         9 Abramov Aleksandr, Kwiecień Aleksandra             MAGIC-DANCE - Lublin               9/  10
 164        10 Szczypczyk Adam, Jaworek Gabriela                  ArtDance - Kraków                 10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 152 X XXX X  5   X X X  3  XX X X  4  X  X X  3 XX XXXX  6    21         6
 154  XXXX X  5 XXXXXX   6 XX   X   3 XX X XX  5 XXXX  X  5    24       4-5
 157 XX  XX   4 XX XX X  5  XX XX   4     X    1     X    1    15          
 158 X   X X  3 X X X X  4    XXXX  4   XX     2  X XX X  4    17          
 159  X XXX   4   XXXXX  5 XX XXX   5 XXX XXX  6 X X XXX  5    25         3
 160 X X XX   4 XXXXXX   6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6    28         2
 161   XX XX  4  X   XX  3 X XX  X  4  XXX XX  5   X  XX  3    19          
 162 XXXX XX  6 XXXX X   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXX X   5    29         1
 163 XXXX     4 XX X     3 XXXX  X  5 XXXXXX   6 XXXXXX   6    24       4-5
 164  X   XX  3      XX  2       X  1 X        1  X       1     8          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 152 4455565 5,0 4455255 5,0 6446566 6,0 3446465 5,0 3335464 3,0   24.0    5
 154 6563454 6,0 6544544 4,0 4563323 4,0 6653344 4,0 6554243 4,5   22.5    4
 159 5646122 4,0 5666423 6,0 5654154 5,0 5565223 6,0 5666322 6,0   27.0    6
 160 3324236 3,0 1223336 2,0 2135235 3,0 2114136 2,0 2242136 2,0   12.0    2
 162 1211311 1,0 2111111 1,0 1221411 1,0 1221611 1,0 1111511 1,0    5.0    1
 163 2132643 2,0 3332662 3,0 3312642 2,0 4332552 3,0 4423655 4,5   14.5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-06-08, 18:41:57