OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Majówka w Krakowie - Senior": 2019-05-11, Kraków Cor et Animus małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

Majówka w Krakowie - Senior


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Majówka w Krakowie - Senior

Kraków, Reymonta 18
Organizator: Fundacja Cor et Animus , Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza”
Prowadzenie: Jarosław Całka
Muzyka: Jarosław Okulicz - Kozaryn
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
SENIOR 1, F, Standard-3
SENIOR 1, F, Latin-3
SENIOR 2, F, Standard-3
SENIOR 2, F, Latin-3
SENIOR 3, F, Standard-3
SENIOR 3, F, Latin-3
SENIOR 4, F, Standard-3
SENIOR 4, F, Latin-3
SENIOR 1, E, Standard-4
SENIOR 1, E, Latin-4
SENIOR 2, E, Standard-4
SENIOR 2, E, Latin-4
SENIOR 3, E, Standard-4
SENIOR 3, E, Latin-4
SENIOR 2, D, Standard
SENIOR 2, D, Latin
SENIOR 3, D, Standard
SENIOR 3, D, Latin
SENIOR 1, D, Standard
SENIOR 3, C, Standard
SENIOR 3, C, Latin
SENIOR 1, B, Standard
SENIOR 1, B, Latin
SENIOR 2, B, Standard
SENIOR 2, B, Latin
SENIOR 3, B, Standard
SENIOR 3, B, Latin
SENIOR 4, B, Standard
SENIOR 4, B, Latin
SENIOR 2, C, Latin
SENIOR 4, E, Standard-4
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa   14
   2 AKSEL - Rzeszów              7
   3 ASTRA - Szczecin             3
   4 BALANS - Lublin              6
   5 CIEŚLAK - Jelenia Góra       5
   6 Cor et Animus                4
   7 DANCE DON'T WAIT -  Dąbro    2
   8 ELITE DANCE - Szczecin       2
   9 FAN DANCE - Gorzów Wlkp.     4
  10 FANTAZJA - Kraków            6
  11 FANTOM - Głogów              1
  12 FINEZJA - Poznań             1
  13 GALA - Mielec                2
  14 GEMAR - Wrocław              2
  15 GOLD DANCE UTW Żory          4
  16 IGLICA - Wrocław             4
  17 IMPULS - Prochowice          4
  18 ISKRA - Świdwin              3
  19 KICK - Kielce                2
  20 Kuźnia Tańca Kraków          5
  21 LEW - Legnica                3
  22 ŁDK - Łódź                   2
  23 MAESTRO - Opole              2
  24 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    4
  25 MY DANCE                     4
  26 MYKA - Zamość                4
  27 NDK - Nowa Sól               3
  28 PODKARPACIE - Jasło          7
  29 RAGTIME - Kęty               2
  30 RONDO - Rybnik               4
  31 RÓŻA - Olesno                4
  32 S.T. Krystian Krzemiński     7
  33 SEMPRE - Kraków              5
  34 SENSO - Rzeszów              2
  35 STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -     2
  36 SzT  eMiKa - Tarnów         16
  37 Śląska Szkoła Tańca - Kat    2
  38 TAKT - Legnica               1
  39 THOMAS DANCE - Kraków        1
  40 WIR - Mysłowice              3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17         1 Niewola Rafał, Niewola Barbara                     SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/   6
  11         2 Curyłło Robert, Curyłło Joanna                     Śląska Szkoła Tańca - Kat śląski               2/   6
  14         3 Matczak Marcin, Janicka Małgorzata                 MY DANCE                  łódzki               3/   6
  13         4 Krekora Szczepan, Morawska-Krekora Anna            Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           4/   6
  12         5 Jastrzębski Jacek, Podgórska Bogumiła              WIR - Mysłowice           śląski               5/   6
  15         6 Wiercioch Wojciech, Wiercioch Karolina             SENSO - Rzeszów           podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  11 1523322 2.0 2235623 2.0 1234325 2.0    6.0    2
  12 6356636 6.0 5556445 5.0 2366544 5.0   16.0    5
  13 4262253 3.0 4364262 4.0 5153452 4.0   11.0    4
  14 5434445 4.0 6423334 3.0 6422233 3.0   10.0    3
  15 2645564 5.0 3642556 6.0 3645661 6.0   17.0    6
  17 3111111 1.0 1111111 1.0 4511116 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  14         1 Matczak Marcin, Janicka Małgorzata                 MY DANCE                  łódzki               1/   8
  74         2 Krępa Adam, Krępa Iwona                            GALA - Mielec             podkarpacki          2/   8
  13         3 Krekora Szczepan, Morawska-Krekora Anna            Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           3/   8
  11         4 Curyłło Robert, Curyłło Joanna                     Śląska Szkoła Tańca - Kat śląski               4/   8
  46         5 Wiewióra Łukasz, Wiewióra Judyta                   RONDO - Rybnik            śląski               5/   8
  15         6 Wiercioch Wojciech, Wiercioch Karolina             SENSO - Rzeszów           podkarpacki          6/   8
  12         7 Jastrzębski Jacek, Podgórska Bogumiła              WIR - Mysłowice           śląski               7/   8
  73         8 Kowalówka Jakub, Kowalczyk Marta                   Cor et Animus             małopolski           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  11 3624344 4.0 6334143 3.0 6433334 3.0   10.0    4
  12 5476888 7.0 5677888 8.0 4675878 7.0   22.0    7
  13 1142433 2.0 1142232 2.0 1152657 4.0    8.0    3
  14 7313512 3.0 7211311 1.0 3211111 1.0    5.0    1
  15 4757767 6.0 3855766 6.0 5547766 6.0   18.0    6
  46 6565655 5.0 2586654 5.0 7366542 5.0   15.0    5
  73 8888176 8.0 8468477 7.0 2788485 8.0   23.0    8
  74 2231221 1.0 4723525 4.0 8824223 2.0    7.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Santorowski Adam, Santorowska Alicja               IMPULS - Prochowice       dolnośląski          1/   6
  21         2 Rutowski Piotr, Rutowska Anna                      IMPULS - Prochowice       dolnośląski          2/   6
  22         3 Jeziorowski Jerzy, Kubat - Jeziorowska Jolanta     RÓŻA - Olesno             opolski              3/   6
  18         4 Bożejowski Mariusz, Bożejowska Monika              ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         4/   6
  19         5 Florek Grzegorz, Florek Monika                     BALANS - Lublin           lubelski             5/   6
  20         6 Moś Adam, Moś Agnieszka                            DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  18 5146311 3.0 1244525 4.0 6343636 4.0   11.0    4
  19 4554556 5.0 5353454 5.0 3455354 5.0   15.0    5
  20 6665625 6.0 6666666 6.0 4666563 6.0   18.0    6
  21 1223432 2.0 3435243 3.0 2134242 2.0    7.0    2
  22 3431264 4.0 2112112 1.0 5222415 3.0    8.0    3
  23 2312143 1.0 4521331 2.0 1511121 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Krępa Adam, Krępa Iwona                            GALA - Mielec             podkarpacki          1/   5
  19         2 Florek Grzegorz, Florek Monika                     BALANS - Lublin           lubelski             2/   5
  18         3 Bożejowski Mariusz, Bożejowska Monika              ELITE DANCE - Szczecin    zachodniopom         3/   5
  21         4 Rutowski Piotr, Rutowska Anna                      IMPULS - Prochowice       dolnośląski          4/   5
  20         5 Moś Adam, Moś Agnieszka                            DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  18 2152333 3.0 3241222 2.0 1354335 3.0    8.0    3
  19 3243222 2.0 2152114 1.0 2142113 2.0    5.0    2
  20 4435545 5.0 4535343 4.0 4535454 5.0   14.0    5
  21 5524454 4.0 5324455 5.0 5423542 4.0   13.0    4
  74 1311111 1.0 1413531 3.0 3211221 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25         1 Michałek Andrzej, Michałek Elżbieta                SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/   5
  27         2 Pytlik Wojciech, Głowacka Halina                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           2/   5
  26         3 Mrozek Marek, Mrozek Alina                         PODKARPACIE - Jasło       podkarpacki          3/   5
  28         4 Wesołowski Ryszard, Niemiec Małgorzata             GOLD DANCE UTW Żory       śląski               4/   5
  24         5 Glanert Ludwik, Glanert Karolina                   GOLD DANCE UTW Żory       śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  24 5555555 5.0 4555555 5.0 5555555 5.0   15.0    5
  25 1313314 3.0 1212423 2.0 1314212 1.0    6.0    1
  26 4424133 4.0 2123112 1.0 4122133 3.0    8.0    3
  27 3131221 1.0 5341231 3.0 3231321 2.0    6.0    2
  28 2242442 2.0 3434344 4.0 2443444 4.0   10.0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Pytlik Wojciech, Głowacka Halina                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/   5
  25         2 Michałek Andrzej, Michałek Elżbieta                SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           2/   5
  28         3 Wesołowski Ryszard, Niemiec Małgorzata             GOLD DANCE UTW Żory       śląski               3/   5
  24         4 Glanert Ludwik, Glanert Karolina                   GOLD DANCE UTW Żory       śląski               4/   5
  26         5 Mrozek Marek, Mrozek Alina                         PODKARPACIE - Jasło       podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  24 3444444 4.0 3432544 4.0 3532434 3.0   11.0    4
  25 2222223 2.0 2213222 2.0 2323222 2.0    6.0    2
  26 5555555 5.0 5555455 5.0 5455555 5.0   15.0    5
  27 1111111 1.0 1121111 1.0 1111111 1.0    3.0    1
  28 4333332 3.0 4344333 3.0 4244343 4.0   10.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Wanic Wiesław, Umińska-Wanic Krystyna              AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   3
  30         2 Włodarczyk Eligiusz, Włodarczyk Ludomiła           RÓŻA - Olesno             opolski              2/   3
  31         3 Nyrek Jerzy, Kenig Aleksandra                      S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  29 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    3.0    1
  30 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0    6.0    2
  31 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0    9.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Wanic Wiesław, Umińska-Wanic Krystyna              AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   2
  30         2 Włodarczyk Eligiusz, Włodarczyk Ludomiła           RÓŻA - Olesno             opolski              2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  29 2111111 1.0 2112111 1.0 1111111 1.0    3.0    1
  30 1222222 2.0 1221222 2.0 2222222 2.0    6.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17         1 Niewola Rafał, Niewola Barbara                     SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/   5
  32         2 Bieżański Szymon, Bieżańska Alicja                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   5
  14         3 Matczak Marcin, Janicka Małgorzata                 MY DANCE                  łódzki               3/   5
  33         4 Kowalówka Jakub, Kowalówka Sabina                  Cor et Animus             małopolski           4/   5
  12         5 Jastrzębski Jacek, Podgórska Bogumiła              WIR - Mysłowice           śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  12 5355335 5.0 5235434 4.0 4354535 5.0 5235334 3.0   17.0    5
  14 2432154 3.0 4143243 3.0 5532444 4.0 3542455 5.0   15.0    3
  17 1111223 1.0 1521125 2.0 3111122 1.0 4421121 2.0    6.0    1
  32 4223411 2.0 2412311 1.0 1223211 2.0 1113212 1.0    6.0    2
  33 3544542 4.0 3354552 5.0 2445353 3.0 2354543 4.0   16.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  14         1 Matczak Marcin, Janicka Małgorzata                 MY DANCE                  łódzki               1/   6
  17         2 Niewola Rafał, Niewola Barbara                     SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           2/   6
  77         3 Ficenes Paweł, Ficenes Magdalena                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               3/   6
  13         4 Krekora Szczepan, Morawska-Krekora Anna            Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           4/   6
  43         5 Adamczyk Tomasz, Adamczyk Eliza                    BALANS - Lublin           lubelski             5/   6
  73         6 Kowalówka Jakub, Kowalczyk Marta                   Cor et Animus             małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  13 1143324 3.0 2243633 2.0 1353445 5.0 2353545 5.0   15.0    4
  14 4212415 1.0 4321414 3.0 4221314 2.0 4111114 1.0    7.0    1
  17 6631631 4.0 5412121 1.0 5412122 1.0 5422423 3.0    9.0    2
  43 3354143 5.0 3134545 4.0 3135553 4.0 3234652 4.0   17.0    5
  73 5466566 6.0 6566366 6.0 6666666 6.0 6666366 6.0   24.0    6
  77 2525252 2.0 1655252 5.0 2544231 3.0 1545231 2.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Dusik Jacek, Dusik Katarzyna                       SEMPRE - Kraków           małopolski           1/   6
  37         2 Szelezin Marcin, Szelezin Aleksandra               FANTAZJA - Kraków         małopolski           2/   6
  32         3 Bieżański Szymon, Bieżańska Alicja                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   6
  36         4 Skoczek Piotr, Skoczek Dorota                      Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           4/   6
  38         5 Bajer Wojciech, Jagiełło-Bajer Barbara             THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           5/   6
  35         6 Motak Krzysztof, Motak Agnieszka                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  32 2534321 3.0 1433311 2.0 4222422 2.0 3324323 3.0   10.0    3
  34 1222212 2.0 2111122 1.0 1134211 1.0 1431211 1.0    5.0    1
  35 4666566 6.0 3666564 6.0 3663564 5.0 2666564 6.0   23.0    6
  36 6443445 4.0 6545456 5.0 5345355 4.0 6245455 4.0   17.0    4
  37 3111133 1.0 5322233 3.0 6411133 3.0 5112132 2.0    9.0    2
  38 5355654 5.0 4254645 4.0 2556646 6.0 4553646 5.0   20.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Dusik Jacek, Dusik Katarzyna                       SEMPRE - Kraków           małopolski           1/   7
  37         2 Szelezin Marcin, Szelezin Aleksandra               FANTAZJA - Kraków         małopolski           2/   7
  43         3 Adamczyk Tomasz, Adamczyk Eliza                    BALANS - Lublin           lubelski             3/   7
  23         4 Santorowski Adam, Santorowska Alicja               IMPULS - Prochowice       dolnośląski          4/   7
  36         5 Skoczek Piotr, Skoczek Dorota                      Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           5/   7
  22         6 Jeziorowski Jerzy, Kubat - Jeziorowska Jolanta     RÓŻA - Olesno             opolski              6/   7
  35         7 Motak Krzysztof, Motak Agnieszka                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  22 5774731 6.0 4675435 5.0 5465426 5.0 6674736 6.0   22.0    6
  23 7636423 4.0 7324313 2.0 7346654 6.0 4545542 4.0   16.0    4
  34 2441212 1.0 2412221 1.0 1622311 2.0 1322121 1.5    5.5    1
  35 6517667 7.0 3757667 7.0 6777777 7.0 5767677 7.0   28.0    7
  36 4365544 5.0 6266772 6.0 2254243 3.0 7456365 5.0   19.0    5
  37 3122175 2.0 5131154 3.0 4111132 1.0 2211213 1.5    7.5    2
  43 1253356 3.0 1543546 4.0 3533565 4.0 3133454 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39         1 Gontaszewski Wojciech, Juszczyk-Gontaszewska Marze SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/   3
  25         2 Michałek Andrzej, Michałek Elżbieta                SzT  eMiKa - Tarnów                            2/   3
  40         3 Kukuła Janusz, Kukuła Dorota                       PODKARPACIE - Jasło       podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  25 1323223 2.0 2333223 3.0 1222322 2.0 2323323 3.0   10.0    2
  39 3111111 1.0 1211311 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
  40 2232332 3.0 3122132 2.0 3333233 3.0 3232232 2.0   10.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39         1 Gontaszewski Wojciech, Juszczyk-Gontaszewska Marze SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/   3
  40         2 Kukuła Janusz, Kukuła Dorota                       PODKARPACIE - Jasło       podkarpacki          2/   3
  41         3 Jaśkiewicz Dariusz, Jaśkiewicz Anna                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  39 2211232 2.0 2111111 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0    5.0    1
  40 1123311 1.0 1222222 2.0 3222222 2.0 3223222 2.0    7.0    2
  41 3332123 3.0 3333333 3.0 2333333 3.0 1332333 3.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ISKRA - Świdwin           zachodniopom         1/   7
  47         2 Baran Bogusław, Karpeta Renata                     SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   7
  43         3 Adamczyk Tomasz, Adamczyk Eliza                    BALANS - Lublin           lubelski             3/   7
  49         4 Długoń Karol, Długoń Ewa                           MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               4/   7
  51         5 Szczegielniak Paweł, Szczegielniak Grażyna         STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -  łódzki               5/   7
  50         6 Jaros Robert, Jaros Agata                          KICK - Kielce             świętokrzysk         6/   7
  48         7 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  43 1242231 1.0 4555633 5.0 1322234 2.0 2325144 3.0 2345225 3.0   14.0    3
  44 5321615 2.0 1111511 1.0 2111422 1.0 5114216 2.0 3221412 2.0    8.0    1
  47 4414447 4.0 3422246 2.0 5434177 4.0 1231521 1.0 1112131 1.0   12.0    2
  48 7773766 7.0 7347775 7.0 3765741 5.0 3776752 6.0 7567373 7.0   32.0    7
  49 6636524 6.0 5663322 3.0 4653613 3.0 4553435 4.0 6454544 4.0   20.0    4
  50 2565172 5.0 6776167 6.0 7577365 7.0 6662373 5.0 5773666 6.0   29.0    6
  51 3157353 3.0 2234454 4.0 6246556 6.0 7447667 7.0 4636757 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ISKRA - Świdwin           zachodniopom         1/   8
  47         2 Baran Bogusław, Karpeta Renata                     SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   8
  49         3 Długoń Karol, Długoń Ewa                           MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               3/   8
  66         4 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   8
  32         5 Bieżański Szymon, Bieżańska Alicja                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           5/   8
  60         6 Szpyra Marek, Hrynkiewicz Magdalena                MYKA - Zamość             lubelski             6/   8
  50         7 Jaros Robert, Jaros Agata                          KICK - Kielce             świętokrzysk         7/   8
  48         8 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  32 6726631 6.0 4537231 3.0 4525341 3.0 5417611 4.0 5617511 6.0   22.0    5
  44 3143217 2.0 1262126 1.0 1332213 2.0 1131422 1.0 3221844 1.0    7.0    1
  47 7231322 1.0 2313312 2.0 3211132 1.0 4223543 2.0 2333665 4.0   10.0    2
  48 5878888 8.0 7878888 8.0 5888888 8.0 6888888 8.0 8788788 8.0   40.0    8
  49 1417445 3.0 6724554 6.0 8744654 5.0 3344256 3.0 1545232 2.0   19.0    3
  50 8684573 7.0 8486663 7.0 6476477 7.0 7775167 7.0 7876177 7.0   35.0    7
  60 4362764 4.0 5151775 5.0 7163766 6.0 8562774 6.0 6464453 5.0   26.0    6
  66 2555156 5.0 3645447 4.0 2657525 4.0 2656335 5.0 4152326 3.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Wolak Adam, Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata       CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          1/   5
  51         2 Szczegielniak Paweł, Szczegielniak Grażyna         STUDIO TAŃCA JANKOWSKI -  łódzki               2/   5
  54         3 Bakun Piotr, Bakun Elżbieta                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   5
  53         4 Lis Romuald, Lis Ewa                               S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           4/   5
  52         5 Gołąbek Roman, Nowińska-Gołąbek Emilia             FANTAZJA - Kraków         małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  51 3222322 2.0 4111313 1.0 1122511 1.0 2211422 2.0 1432432 3.0    9.0    2
  52 5534555 5.0 3343555 5.0 3445455 5.0 4344355 4.0 4345555 5.0   24.0    5
  53 2343234 3.0 5425442 4.0 4353343 4.0 3553543 5.0 3553344 4.0   20.0    4
  54 4415443 4.0 2534234 3.0 2514234 3.0 5125234 3.0 2214223 2.0   15.0    3
  56 1151111 1.0 1252121 2.0 5231122 2.0 1432111 1.0 5121111 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Chrzuszcz Robert, Chrzuszcz Urszula                FANTOM - Głogów           dolnośląski          1/   4
  60         2 Szpyra Marek, Hrynkiewicz Magdalena                MYKA - Zamość             lubelski             2/   4
  52         3 Gołąbek Roman, Nowińska-Gołąbek Emilia             FANTAZJA - Kraków         małopolski           3/   4
  53         4 Lis Romuald, Lis Ewa                               S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  52 1233233 3.0 1113134 1.0 1214244 3.0 1323334 3.0 1324234 3.0   13.0    3
  53 2444444 4.0 4444343 4.0 4443433 4.0 4444443 4.0 2442443 4.0   20.0    4
  60 3321322 2.0 2221221 2.0 3121322 2.0 3111222 1.5 3111111 1.0    8.5    2
  80 4112111 1.0 3332412 3.0 2332111 1.0 2232111 1.5 4233322 2.0    8.5    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Baran Bogusław, Karpeta Renata                     SEMPRE - Kraków                                1/   6
  45         2 Szyrwiński Bogdan, Wołosz Anna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   6
  44         3 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ISKRA - Świdwin           zachodniopom         3/   6
  46         4 Wiewióra Łukasz, Wiewióra Judyta                   RONDO - Rybnik            śląski               4/   6
  43         5 Adamczyk Tomasz, Adamczyk Eliza                    BALANS - Lublin           lubelski             5/   6
  33         6 Kowalówka Jakub, Kowalówka Sabina                  Cor et Animus             małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  33 3666365 6.0 3666666 6.0 6665666 6.0 5666666 6.0 4666656 6.0   30.0    6
  43 2545646 5.0 6452334 4.0 4432245 4.0 4523344 4.0 5425435 5.0   22.0    5
  44 1352414 3.0 2131512 2.0 2111514 1.0 6341215 3.0 6541514 4.0   13.0    3
  45 4434551 4.0 1513141 1.0 1244131 2.0 3435121 2.0 1333121 2.0   11.0    2
  46 5111233 2.0 5345455 5.0 5556352 5.0 2254453 5.0 3154363 3.0   20.0    4
  47 6223122 1.0 4224223 3.0 3323423 3.0 1112532 1.0 2212242 1.0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Filip Grzegorz, Filip Izabella                     AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   4
  60         2 Szpyra Marek, Hrynkiewicz Magdalena                MYKA - Zamość             lubelski             2/   4
  58         3 Leszczyński Andrzej, Leszczyńska Marzanna          FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              3/   4
  57         4 Juszczyk Zdzisław, Fassa Wanda                     MAESTRO - Opole           opolski              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  57 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4344444 4.0   20.0    4
  58 2332123 3.0 2331223 3.0 1321223 1.5 2231223 3.0 2432133 3.0   13.5    3
  59 1113311 1.0 1113311 1.0 2132312 1.5 1113331 1.0 1123211 1.0    5.5    1
  60 3221232 2.0 3222132 2.0 3213131 3.0 3322112 2.0 3211322 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Wójcicki Grzegorz, Wójcicka Iwona                  S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           1/   5
  87         2 Stasiewicz Tadeusz, Stasiewicz Anna                CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          2/   5
  54         3 Bakun Piotr, Bakun Elżbieta                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   5
  58         4 Leszczyński Andrzej, Leszczyńska Marzanna          FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              4/   5
  57         5 Juszczyk Zdzisław, Fassa Wanda                     MAESTRO - Opole           opolski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  54 1223233 2.0 2334234 3.0 2323234 3.0 2333334 3.0 2233334 3.0   14.0    3
  57 5455555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 5455555 5.0 5555555 5.0   25.0    5
  58 3344444 4.0 3443443 4.0 4444443 4.0 4544443 4.0 4344443 4.0   20.0    4
  87 4532122 3.0 4122121 2.0 1132111 1.0 3222122 2.0 3122221 2.0   10.0    2
  88 2111311 1.0 1211312 1.0 3211322 2.0 1111211 1.0 1411112 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Pałka Tomasz, Kozłowska Edyta                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          1/   5
  62         2 Teresiński Krzysztof Przem, Teresińska Iwona       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   5
  63         3 Nietubyć Stanisław, Goszyk Agnieszka               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   5
  45         4 Szyrwiński Bogdan, Wołosz Anna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   5
  61         5 Baszczowski Witold, Frej-Baszczowska Magdalena     SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  45 2455241 4.0 2251545 5.0 3453244 4.0 1453433 4.0 3543343 4.0   21.0    4
  61 4544353 5.0 4445152 3.0 5545155 5.0 5545254 5.0 5455254 5.0   23.0    5
  62 5111435 3.0 3112313 1.0 4221313 1.5 3312115 2.0 2112115 1.0    8.5    2
  63 1232524 2.0 5524434 4.0 1314522 3.0 4234522 3.0 4334422 3.0   15.0    3
  64 3323112 1.0 1333221 2.0 2132431 1.5 2121341 1.0 1221531 2.0    7.5    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Sałata Łukasz, Krysztofiak Joanna                  FINEZJA - Poznań          wielkopolski         1/   5
  62         2 Teresiński Krzysztof Przem, Teresińska Iwona       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   5
  45         3 Szyrwiński Bogdan, Wołosz Anna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   5
  61         4 Baszczowski Witold, Frej-Baszczowska Magdalena     SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           4/   5
  77         5 Ficenes Paweł, Ficenes Magdalena                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  45 2223344 3.0 3323444 3.0 3333244 3.0 2333243 3.0 3423243 3.0   15.0    3
  61 4445422 4.0 4444223 4.0 4445323 4.0 4444324 4.0 5344424 4.0   20.0    4
  62 3332233 2.0 2232332 2.0 2222432 2.0 3222431 2.0 2232332 2.0   10.0    2
  77 5554555 5.0 5555555 5.0 5554555 5.0 5555555 5.0 4555555 5.0   25.0    5
  91 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Pałka Tomasz, Kozłowska Edyta                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          1/   5
  62         2 Teresiński Krzysztof Przem, Teresińska Iwona       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   5
  65         3 Krukar Janusz, Skiba Agata                         PODKARPACIE - Jasło       podkarpacki          3/   5
  61         4 Baszczowski Witold, Frej-Baszczowska Magdalena     SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           4/   5
  66         5 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  61 5535453 5.0 4544344 4.0 5554544 5.0 4544544 4.0 4544544 4.0   22.0    4
  62 2123222 2.0 2112522 2.0 3132333 3.0 3332223 3.0 2233322 2.0   12.0    2
  64 1211111 1.0 1221211 1.0 1311211 1.0 1111311 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  65 3444334 3.0 3335433 3.0 2223422 2.0 2223132 2.0 3322233 3.0   13.0    3
  66 4352545 4.0 5453155 5.0 4445155 4.0 5455455 5.0 5455455 5.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Nadolny Robert, Kubalska Agata                     AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   5
  62         2 Teresiński Krzysztof Przem, Teresińska Iwona       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   5
  65         3 Krukar Janusz, Skiba Agata                         PODKARPACIE - Jasło       podkarpacki          3/   5
  61         4 Baszczowski Witold, Frej-Baszczowska Magdalena     SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           4/   5
  84         5 Rydzak Tomasz, Rydzak Aleksandra                   NDK - Nowa Sól            lubuski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  61 5345144 4.0 4344154 4.0 3534133 3.0 4445144 4.0 5535144 5.0   20.0    4
  62 3432521 2.0 2422321 2.0 2421221 2.0 2312222 2.0 2222212 2.0   10.0    2
  65 4253433 3.0 3233233 3.0 5253344 4.0 3253533 3.0 3353333 3.0   16.0    3
  83 1111312 1.0 1111512 1.0 1112412 1.0 1121311 1.0 1111521 1.0    5.0    1
  84 2524255 5.0 5555445 5.0 4345555 5.0 5534455 5.0 4444455 4.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Chyliński Wiesław, Chylińska Małgorzata            RONDO - Rybnik            śląski               1/   8
  68         2 Ciopała Mariusz, Ciopała Maria                     RAGTIME - Kęty            małopolski           2/   8
  69         3 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław           dolnośląski          3/   8
  70         4 Kozak Zygmunt, Kozak Barbara                       TAKT - Legnica            dolnośląski          4/   8
  71         5 Stańczyk Jerzy, Stańczyk Anna                      NDK - Nowa Sól            lubuski              5/   8
  60         6 Szpyra Marek, Hrynkiewicz Magdalena                MYKA - Zamość             lubelski             6/   8
  58         7 Leszczyński Andrzej, Leszczyńska Marzanna          FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              7/   8
  54         8 Bakun Piotr, Bakun Elżbieta                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  54 8887666 8.0 8888587 8.0 8788786 8.0 6888488 8.0 8888488 8.0   40.0    8
  58 6654385 6.0 6675878 7.0 4576568 6.0 4576567 6.0 2776277 7.0   32.0    7
  60 4566878 7.0 5524414 4.0 6844874 7.0 7744874 7.0 6633865 6.0   31.0    6
  67 7111751 1.0 4212743 3.0 2212252 1.0 3111631 1.0 4111651 1.0    7.0    1
  68 1332444 3.0 2731352 2.0 5321141 2.0 1622142 2.0 1222542 2.0   11.0    2
  69 2473513 4.0 3143131 1.0 1153323 3.0 5353753 4.0 5564723 5.0   17.0    3
  70 3245127 2.0 1366665 6.0 3435637 4.0 2235225 3.0 3445336 3.0   18.0    4
  71 5728232 5.0 7457226 5.0 7667415 5.0 8467316 5.0 7357114 4.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Chyliński Wiesław, Chylińska Małgorzata            RONDO - Rybnik            śląski               1/   5
  72         2 Nowak Krzysztof, Nowak Danuta                      LEW - Legnica                                  2/   5
  68         3 Ciopała Mariusz, Ciopała Maria                     RAGTIME - Kęty            małopolski           3/   5
  69         4 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław           dolnośląski          4/   5
  54         5 Bakun Piotr, Bakun Elżbieta                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  54 5535255 5.0 5535455 5.0 5555555 5.0 5545455 5.0 5545455 5.0   25.0    5
  67 4423432 4.0 1223511 1.0 3123213 2.0 1112512 1.0 1124311 1.0    9.0    1
  68 3142521 2.0 2341223 3.0 4432331 3.0 2231321 2.0 3431232 3.0   13.0    3
  69 2254313 3.0 4154344 4.0 1344444 4.0 4453244 4.0 2252544 4.0   19.0    4
  72 1311144 1.0 3412132 2.0 2211122 1.0 3324133 3.0 4313123 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  72         1 Nowak Krzysztof, Nowak Danuta                      LEW - Legnica             dolnośląski          1/   5
  59         2 Filip Grzegorz, Filip Izabella                     AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   5
  53         3 Lis Romuald, Lis Ewa                               S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           3/   5
  42         4 Małek Andrzej, Małek Sylwia                        ŁDK - Łódź                łódzki               4/   5
  52         5 Gołąbek Roman, Nowińska-Gołąbek Emilia             FANTAZJA - Kraków         małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  42 4554142 4.0 2552432 3.0 4553144 4.0 5552344 4.0 4552534 4.0   19.0    4
  52 5445355 5.0 5345255 5.0 5445355 5.0 4445255 5.0 5345355 5.0   25.0    5
  53 1333534 3.0 4224543 4.0 2234433 3.0 2324123 2.0 3434443 3.0   15.0    3
  59 2222413 2.0 1433114 2.0 1322222 2.0 3233432 3.0 1223122 2.0   11.0    2
  72 3111221 1.0 3111321 1.0 3111511 1.0 1111511 1.0 2111211 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  72         1 Nowak Krzysztof, Nowak Danuta                      LEW - Legnica             dolnośląski          1/   5
  87         2 Stasiewicz Tadeusz, Stasiewicz Anna                CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          2/   5
  88         3 Wójcicki Grzegorz, Wójcicka Iwona                  S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           3/   5
  52         4 Gołąbek Roman, Nowińska-Gołąbek Emilia             FANTAZJA - Kraków         małopolski           4/   5
  53         5 Lis Romuald, Lis Ewa                               S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  52 2445355 4.0 1445444 4.0 3444455 4.0 3445455 4.0 5445455 5.0   21.0    4
  53 5554544 5.0 5554555 5.0 5555544 5.0 5554544 5.0 4554544 4.0   24.0    5
  72 3123132 2.0 4213131 2.0 2223132 2.0 1113131 1.0 1113131 1.0    8.0    1
  87 4332421 3.0 2132213 1.0 1132313 3.0 2222323 2.0 2322312 2.0   11.0    2
  88 1211213 1.0 3321322 3.0 4311221 1.0 4331212 3.0 3231223 3.0   11.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Nadolny Robert, Kubalska Agata                     AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   4
  65         2 Krukar Janusz, Skiba Agata                         PODKARPACIE - Jasło       podkarpacki          2/   4
  84         3 Rydzak Tomasz, Rydzak Aleksandra                   NDK - Nowa Sól            lubuski              3/   4
  58         4 Leszczyński Andrzej, Leszczyńska Marzanna          FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  58 3444444 4.0 4444344 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0   20.0    4
  65 2222223 2.0 3222123 2.0 3132123 2.0 3232123 2.0 2232323 2.0   10.0    2
  83 1111111 1.0 1111211 1.0 1211311 1.0 1111211 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  84 4333332 3.0 2333432 3.0 2323232 3.0 2323332 3.0 3323232 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
C       Heinze-Nawara             Monika          I         Kraków               Polska
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               Polska
E       Szczęśniak                Paweł           II        Kraków               Polska
F       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
G       Haczek                    Sławomir        II        Skawina              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Małek Andrzej, Małek Sylwia                        ŁDK - Łódź                łódzki               1/   3
  29         2 Wanic Wiesław, Umińska-Wanic Krystyna              AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   3
  41         3 Jaśkiewicz Dariusz, Jaśkiewicz Anna                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 4, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  29 2223232 3.0 3333132 3.0 1322122 2.0 1112222 2.0   10.0    2
  41 1112323 2.0 1122223 2.0 3233233 3.0 2323333 3.0   10.0    3
  42 3331111 1.0 2211311 1.0 2111311 1.0 3231111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20190429-0305