OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO": 2019-04-14, Warka EMOTION - WARKA mazowiecki, okręg Mazowiecki

Dokumentacja zbiorcza 

I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO”
POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO”
POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO
Warka,  dn. 14-04-2019
Organizator: EMOTION - WARKA
Prowadzenie: Zapewione
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
10-11, E+F, Kombinacja 6T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, D, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    5
   2 BLUE CLASSIC - Warszawa      8
   3 CANTINERO - Tomaszów Maz.    2
   4 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    2
   5 CENTRUM TAŃCA - Radom        4
   6 DUET - Warszawa              1
   7 ELITE DANCE - Warszawa       2
   8 EMOTION - Góra Kalwaria      8
   9 EMOTION - WARKA              5
  10 ETIUDA - Radomsko            2
  11 FAST-STEP Warszawa          13
  12 ISKRA - Międzyrzec Podlas    2
  13 JEDYNKA - Łódź               3
  14 KORDASZEWSCY - Garwolin      1
  15 K-STUDIO Krosno              3
  16 LIDER - Lublin               1
  17 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    1
  18 RONDO - Rybnik               2
  19 RS - WARSZAWA                1
  20 RYTM - Chełm                 1
  21 SAMBA - Tarnobrzeg           2
  22 START - Płońsk               6
  23 SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń       1
  24 TAKT - Chełm                 1
  25 WIKA - Olsztyn               2
  26 ZAMEK - Biała Podlaska       2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              Polska
B       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
D       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86         1 Wolski Bartosz, Ciszewska Natalia                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/  12
  88         2 Wólkiewicz Filip, Pieróg Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa                        2/  12
  85         3 Wardak Sebastian, Gac Maria                        KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             3/  12
  82         4 Książek Damian, Brzezińska Julia                   EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           4/  12
  80         5 Drecki Damian, Wychowaniak Anna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           5/  12
  81         6 Kozyra Bartłomiej, Gajdos Michalina                JEDYNKA - Łódź            łódzki               6/  12
  78       7-8 Denarski Korneliusz, Pulchny Karolina              FAST-STEP Warszawa        mazowiecki         7-8/  12
  84       7-8 Nadworski Kacper, Dolińska Martyna                 TAKT - Chełm              lubelski           7-8/  12
  89         9 Przebierowski Bartłomiej, Nowacka Patrycja         RYTM - Chełm                                   9/  12
  87        10 Żydaczewski Julian, Żur Dominika                   POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki          10/  12
  79        11 Dobrowolski Mateusz, Perzanowska Aleksandra        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki          11/  12
  83        12 Majchrzak Michał, Lesiuk Wiktoria                  ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski            12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CC       S        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  78  XXXX  4 XXXXX  5 XX XX  4     X  1     X  1     X  1    16          
  79        0        0        0   X    1     X  1   X    1     3          
  80 X   X  2 X XXX  4 X XXX  4 X XX   3   X X  2 XX X   3    18       5-6
  81 XX X   3   X X  2  XXX   3 X  XX  3 XX XX  4 XX XX  4    19         4
  82 XX  X  3 XXX    3 XXXX   4 XX X   3 XX X   3  X  X  2    18       5-6
  83        0        0        0        0        0        0     0          
  84  XX X  3  XX X  3  X  X  2 XX XX  4 XX X   3 X      1    16          
  85 X XXX  4 X  X   2 X XXX  4 XXXX   4 X X X  3 X XXX  4    21         2
  86 XXXXX  5  X XX  3 XXXXX  5  XXXX  4  XXXX  4 XXXXX  5    26         1
  87   XX   2 XX     2   X X  2  X     1 X X    2  XX    2    11          
  88  XX    2 XXXXX  5 XX     2 X X X  3 XXXX   4 XXXX   4    20         3
  89 X  X   2    X   1        0  XX X  3  XXX   3   XXX  3    12          
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  80 16634 4.0 23633 3.0 54454 5.0 65534 6.0 55522 5.0 35662 5.0   28.0    5
  81 64446 5.0 65456 6.0 65566 6.0 54623 5.0 66345 6.0 62546 6.0   34.0    6
  82 53553 6.0 44545 5.0 33625 4.0 43445 4.0 43636 4.0 54455 4.0   27.0    4
  85 35311 3.0 36314 4.0 26312 3.0 26111 1.0 34211 2.0 26214 2.0   15.0    3
  86 42262 2.0 51161 1.0 41241 2.0 11262 2.0 11163 1.0 11133 1.0    9.0    1
  88 21125 1.0 12222 2.0 12133 1.0 32356 3.0 22454 3.0 43321 3.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              Polska
B       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Jędrzejczak Dominik, Banaszczyk Agnieszka          ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           1/   3
  49         2 Płociński Hubert, Wyrzykowska Katarzyna            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   3
  48         3 Piwowarski Mateusz, Wojciechowska Zuzanna          CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  47 12312 2.0 21122 2.0 11111 1.0 11212 1.0    6.0    1
  48 33133 3.0 33333 3.0 22232 2.0 33133 3.0   11.0    3
  49 21221 1.0 12211 1.0 33323 3.0 22321 2.0    7.0    2
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
D       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
E       Kołtun                    Daniel          III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  48         1 Piwowarski Mateusz, Wojciechowska Zuzanna          CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/   4
  50         2 Sekuła Mateusz, Kwiatkowska Ewa                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           2/   4
  47       3-4 Jędrzejczak Dominik, Banaszczyk Agnieszka          ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki         3-4/   4
  49       3-4 Płociński Hubert, Wyrzykowska Katarzyna            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki         3-4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  47 32444 4.0 22334 3.0 31334 3.0 42434 4.0   14.0  3-4
  48 23221 2.0 41222 2.0 22111 1.0 31121 1.0    6.0    1
  49 44333 3.0 14443 4.0 13443 4.0 13343 3.0   14.0  3-4
  50 11112 1.0 33111 1.0 44222 2.0 24212 2.0    6.0    2
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              Polska
B       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Rozwadowski Aleksander, Szybicka Sofia             FAST-STEP Warszawa                             1/   8
  58         2 Jagiełło Maciej, Bogumił Wiktoria Weroni           EMOTION - WARKA           mazowiecki           2/   8
  57         3 Buczyński Kamil, Kozłowska Hanna                   FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   8
  63         4 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/   8
  61         5 Pietruszewski Kacper, Zielińska Jagna Agata        SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń    kujawsko-pom         5/   8
  62         6 Suvorov Nikita, Bekdas Blanka                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/   8
  60         7 King Tymoteusz, Opałka Lena                        EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           7/   8
  59         8 Jakubiak Franciszek, Szczepańska Oliwia            START - Płońsk            mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CC       S        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  57 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4 XXX X  4 XXX X  4    27         3
  58 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    30       1-2
  59   X    1     X  1  XX    2  XXXX  4   XX   2   XX   2    12          
  60 XX XX  4  X     1  X XX  3  X     1  X X   2  X XX  3    14          
  61 XXX    3 XXXX   4 X XX   3 XXXX   4 XXXXX  5 XXXX   4    23         5
  62   XXX  3 X XXX  4 X X X  3 X   X  2 X X X  3 X X X  3    18         6
  63 XX XX  4 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5 XX XX  4 XX XX  4    26         4
  64 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    30       1-2
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  57 13332 3.0 13332 3.0 12332 3.0 12153 2.0 25252 2.0 14252 2.0   15.0    3
  58 31113 1.0 21213 1.0 31213 1.0 43324 3.0 31323 3.0 31323 3.0   12.0    2
  61 66465 6.0 65465 5.0 65465 5.5 65435 5.0 64445 5.0 53445 5.0   31.5    5
  62 54556 5.0 56556 6.0 56546 5.5 56566 6.0 56566 6.0 66666 6.0   34.5    6
  63 25644 4.0 34644 4.0 24654 4.0 24642 4.0 13634 4.0 25534 4.0   24.0    4
  64 42221 2.0 42121 2.0 43121 2.0 31211 1.0 42111 1.0 42111 1.0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              Polska
C       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
D       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Kłos Wojciech, Marchewka Izabela                   FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   5
  67         2 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           2/   5
  71         3 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   5
  68         4 Farbaniec Maciej, Zygarowicz Olga                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/   5
  66         5 Cyran Juliusz  Karol, Sosna Amelia                 RONDO - Rybnik            śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  66 1455551 5.0 3355351 4.0 1455452 5.0 4555551 5.0 4555551 5.0   24.0    5
         R                                                       
  67 3211235 2.0 2424243 2.0 3523343 3.0 2323143 2.0 1422143 2.0   11.0    2
  68 4332313 3.0 4141415 5.0 4244535 4.0 3132415 3.0 3244425 4.0   19.0    4
  69 2124422 1.0 1213522 1.0 2112121 1.0 1214222 1.0 2113312 1.0    5.0    1
  71 5543144 4.0 5532134 3.0 5331214 2.0 5441334 4.0 5331234 3.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
B       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Kołtun                    Daniel          III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68         1 Farbaniec Maciej, Zygarowicz Olga                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   5
  71         2 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   5
  66         3 Cyran Juliusz  Karol, Sosna Amelia                 RONDO - Rybnik            śląski               3/   5
  69         4 Kłos Wojciech, Marchewka Izabela                   FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   5
  67         5 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  66 4132211 1.0 4334421 4.0 2223111 1.0 3324431 3.0 4423433 4.0   13.0    3
  67 5343534 5.0 5441544 5.0 5442544 5.0 5432555 5.0 5352555 5.0   25.0    5
  68 3255152 4.0 1155132 1.0 1155232 2.0 1245112 1.0 1144121 1.0    9.0    1
  69 1424423 3.0 3523213 3.0 3534323 3.0 2553323 4.0 2535314 3.0   16.0    4
  71 2511345 2.0 2212355 2.0 4311455 4.0 4111244 2.0 3211242 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              Polska
C       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
D       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Zgutka Bartłomiej, Zgutka Agata                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   3
  72         2 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           2/   3
  73         3 Schab Łukasz, Żochowska Maja                       EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  72 2332232 2.0 2311233 2.0 2321222 2.0 2322332 2.0 2322332 2.0   10.0    2
                                             R                   
  73 3223323 3.0 3223322 3.0 3233333 3.0 3233223 3.0 3233223 3.0   15.0    3
  74 1111111 1.0 1132111 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
B       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Kołtun                    Daniel          III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Zgutka Bartłomiej, Zgutka Agata                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   4
  75         2 Wiaderny Aleksander, Słomska Amelia                EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   4
  73         3 Schab Łukasz, Żochowska Maja                       EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/   4
  72         4 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  72 2424424 4.0 2443434 4.0 2434434 4.0 3344443 4.0 2444434 4.0   20.0    4
  73 4243343 3.0 4132343 3.0 4142243 3.0 4132334 3.0 4131143 3.0   15.0    3
  74 1312212 2.0 1214112 1.0 3213111 1.0 1213111 1.0 3313311 2.0    7.0    1
                    R                                            
  75 3131131 1.0 3321221 2.0 1321322 2.0 2421222 2.0 1222222 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
B       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
C       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
D       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
E       Kołtun                    Daniel          III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Jasiński Jakub, Szumiło Hanna                      ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             1/   5
  93         2 Słomski Maksymilian, Paśnik Julia                  EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   5
  91         3 Jędraszczak Wiktor, Raźna Natalia                  START - Płońsk            mazowiecki           3/   5
  92         4 Poździak Rafał, Kvet Ana                           BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           4/   5
  94         5 Pospieszyński Paweł, Kułakowska Nicola             START - Płońsk                                 5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  90 11213 1.0 12112 1.0 41121 1.0 11121 1.0 14222 1.0 14122 1.0 24132 2.0 54243 3.0   11.0    1
  91 45542 4.0 45531 5.0 55542 5.0 55542 5.0 23411 2.0 55411 4.0 43211 1.0 13311 1.0   27.0    3
                                                        R                            
  92 54355 5.0 53253 3.0 34454 4.0 44453 4.0 52354 4.0 42354 3.0 52454 4.0 42454 4.0   31.0    4
  93 32124 2.0 21325 2.0 22213 2.0 22214 2.0 31133 3.0 31233 2.0 31323 3.0 31122 2.0   18.0    2
  94 23431 3.0 34444 4.0 13335 3.0 33335 3.0 45545 5.0 23545 5.0 15545 5.0 25535 5.0   33.0    5
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
D       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  98         1 Gaworek Hubert, Więcławska Anna                    START - Płońsk            mazowiecki           1/   8
  97         2 Durajczyk Maciej, Kozicka Julia                    EMOTION - WARKA           mazowiecki           2/   8
  96         3 Boś Remigiusz, Lis Zuzanna                         LIDER - Lublin            lubelski             3/   8
 102         4 Tymoszuk Robert, Ceniuk Oliwia                     ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             4/   8
 103         5 Więckowski Mikołaj, Sabak Ewa                      RS - WARSZAWA             mazowiecki           5/   8
 100         6 Piasecki Tomasz Francisz, Kłos Jowita              EMOTION - WARKA           mazowiecki           6/   8
  99         7 Jakubowski Damian, Wrzesińska Karolina             EMOTION - WARKA           mazowiecki           7/   8
 101         8 Rogoziński Jakub, Szczurowska Julia                EMOTION - WARKA           mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CC       S        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  96 XXXXX  5 XX XX  4 XX XX  4 XXXXX  5 XXXX   4 XXXX   4    26         2
  97  X  X  2 XXXX   4 XXXX   4 XXXXX  5 XX  X  3 XXXXX  5    23         5
  98 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5    29         1
  99 XXXX   4 XXXX   4 X X    2 XXX X  4   XX   2  X X   2    18          
 100 X XXX  4 XXX X  4 XXXXX  5  XX X  3 XXX X  4  XXXX  4    24       3-4
 101 X  X   2    XX  2    XX  2 X  X   2  XXXX  4 X XXX  4    16          
 102 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5  X X   2 XXXXX  5 X X X  3    24       3-4
 103  XX X  3  XX X  3  XX X  3 X XXX  4 X XXX  4 XX  X  3    20         6
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  96 12456 3.0 12555 5.0 12535 3.0 23416 3.0 32226 2.0 13415 2.0   18.0    3
  97 33331 2.0 43342 3.0 43241 2.0 32542 4.0 23341 3.0 22331 1.0   15.0    2
  98 21112 1.0 21124 1.0 21112 1.0 51631 2.0 51533 4.0 41243 3.0   12.0    1
 100 66543 5.0 35433 4.0 35464 5.0 66363 6.0 65662 6.0 65622 5.0   31.0    6
 102 55224 4.0 54211 2.0 54323 4.0 44154 5.0 44454 5.0 34564 4.0   24.0    4
 103 44665 6.0 66666 6.0 66656 6.0 15225 1.0 16115 1.0 56156 6.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
B       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Kołtun                    Daniel          III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 112         1 Jagielski Karol, Kowal Stefania                    DUET - Warszawa                                1/   7
 109         2 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   7
 107         3 Urbański Jakub, Stanios Małgorzata                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/   7
 111         4 Urbański Robert, Neska Zuzanna Maria               CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           4/   7
 110         5 Radziszewski Piotr, Woźniak Anna                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           5/   7
 108         6 Janczarek Karol, Klimczewska Zofia                 START - Płońsk            mazowiecki           6/   7
 106         7 Brożyna Kamil, Saja Oliwia                         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 106 4775765 7.0 2475767 7.0 6475776 7.0 3575777 7.0 4475776 7.0   35.0    7
 107 3464334 3.0 3664334 3.0 4544334 4.0 4634634 5.0 3633432 3.0   18.0    3
 108 6136673 6.0 5146575 5.0 5157565 5.0 5356566 6.0 6166667 6.0   28.0    6
 109 2323456 2.0 6223456 4.0 2322447 2.0 2162345 3.0 2221225 2.0   13.0    2
 110 7552547 5.0 4532642 2.0 3663653 6.0 6443453 4.0 5554554 5.0   22.0    5
 111 5647221 4.0 7757221 6.0 7736222 3.0 7727222 2.0 7747343 4.0   19.0    4
 112 1211112 1.0 1311113 1.0 1211111 1.0 1211111 1.0 1312111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              Polska
C       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
D       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Paterek Kacper, Kondrakiewicz Amelia               FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   5
 109         2 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   5
 117         3 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   5
 116         4 Przemieniecki Szymon, Karwacka Justyna             WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         4/   5
 114         5 Janaszczyk Maciej, Sopata Wiktoria                 JEDYNKA - Łódź            łódzki               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 109 4431344 4.0 2531334 2.0 3542344 3.0 2532234 2.0 3423135 3.0   14.0    2
 114 5344225 5.0 4345115 4.0 5314425 4.0 3424525 5.0 2552313 2.0   20.0    5
 115 1222111 1.0 1222221 1.0 1151111 1.0 1141111 1.0 1241241 1.0    5.0    1
 116 2553532 3.0 3454542 5.0 2433232 2.0 4353442 4.0 4334522 4.0   18.0    4
 117 3115453 2.0 5113453 3.0 4225553 5.0 5215353 3.0 5115454 5.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              Polska
C       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
D       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 116         1 Przemieniecki Szymon, Karwacka Justyna             WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         1/   4
 114         2 Janaszczyk Maciej, Sopata Wiktoria                 JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   4
 118         3 Wieczorek Grzegorz, Chmielińska Maja               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   4
 115         4 Paterek Kacper, Kondrakiewicz Amelia               FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 114 4144424 4.0 2244324 3.5 2124313 2.0 2134223 2.0 2143314 2.0   13.5    2
 115 3433341 3.0 4423431 3.5 3443442 4.0 3423432 3.0 3414431 4.0   17.5    4
 116 1212213 1.0 1132212 1.0 1312221 1.0 1242311 1.0 1222222 1.0    5.0    1
 118 2321132 2.0 3311143 2.0 4231134 3.0 4311144 4.0 4331143 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              Polska
C       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
D       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Szyszka Michał, Szyszka Magdalena                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           1/   3
 123         2 Godlewski Wiktor, Pospieszyńska Alicja             START - Płońsk            mazowiecki           2/   3
 122         3 Dermanowski Wiktor, Modzelewska Aneta              BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 122 3133331 3.0 3233332 3.0 1113331 1.0 3223332 3.0 3333332 3.0   13.0    3
 123 2322222 2.0 1312223 2.0 3221113 2.0 2112223 2.0 2112113 1.0    9.0    2
 124 1211113 1.0 2121111 1.0 2332222 3.0 1331111 1.0 1221221 2.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              Polska
C       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
D       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
E       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   2
 122         2 Dermanowski Wiktor, Modzelewska Aneta              BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 117 1111112 1.0 1111112 1.0 2121212 2.0 2122112 2.0 1112111 1.0    7.0    1
 122 2222221 2.0 2222221 2.0 1212121 1.0 1211221 1.0 2221222 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
A       Szymańska                 Mariola         I         Wilkszyn             Polska
B       Korab-Stefańska           Joanna          III       Warszawa             Polska
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
D       Kalitowski                Marcin          I         Szczecin             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Kołtun                    Daniel          III       Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Maj           Joanna          II        Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 113         1 Kadłubowski Jakub, Maj Alicja                      ZAMEK - Biała Podlaska                         1/   3
 107         2 Urbański Jakub, Stanios Małgorzata                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           2/   3
 106         3 Brożyna Kamil, Saja Oliwia                         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 106 3121233 3.0 2332223 3.0 3111233 3.0 3213133 3.0 3223233 3.0   15.0    3
 107 2332112 2.0 3223132 2.0 1233122 1.5 2132222 2.0 2332122 2.0    9.5    2
 113 1213321 1.0 1111311 1.0 2322311 1.5 1321311 1.0 1111311 1.0    5.5    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-06-08, 18:41:57