OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka": 2019-05-11, Olsztynek WIKA - Olsztyn warmińsko-mazurski, okręg Warmińsko-Mazurski

Dokumentacja zbiorcza 

 II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup
o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
 II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup
o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka
Olsztynek, 11.05.2019
Organizator: Wika - Olsztyn
Prowadzenie: Zapewnione
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Do 9, H, Kombinacja 4T.
10-11, H, Kombinacja 4T
10-11, G, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, E+F, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 BLUE CLASSIC - Warszawa      1
   2 CREATIVE DANCE - Kobyłka     1
   3 EMOTION - Góra Kalwaria      4
   4 FAN - Toruń                  2
   5 FAST-STEP Warszawa           3
   6 Gracja                       1
   7 GRATIA                       1
   8 Imperia                      3
   9 IMpuls                       4
  10 KORDASZEWSCY - Garwolin      2
  11 PRESTIGE - Białystok         2
  12 RIVIERA Warszawa             1
  13 ROYAL DANCE STUDIO - WARS    1
  14 START - Płońsk               5
  15 SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń       5
  16 UKS Talent                   1
  17 WIKA - Olsztyn               6
  18 ZAMEK - Biała Podlaska       1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Mazeiko                   Evgenii                   Rosja                Polska
B       Jabłoński                 Adam                      Polska               Polska
C       Szwejkowski               Marek                     Polska               Polska
D       Włodzimierz               Paweł           II        Olsztyn              Polska
E       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 BELIKOV SERGEY, Sytkina Viktoriia                  GRATIA                    Rosja                1/   8
 104         1 Powichrowski Michał, Sawczyńska Maria              PRESTIGE - Białystok      podlaski             1/   8
 105         1 Szeliga Antoni, Stawowczyk Wiktoria                WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         1/   8
 107         1 Łojewski Łukasz, Sznajder Zuzanna                  PRESTIGE - Białystok      podlaski             1/   8

 102         2 Iwański Mateusz, Przyjacielska Zofia               SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń    kujawsko-pom         2/   8
 103         2 Piotrowski Alan, Mikołajczak Hanna                 SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń    kujawsko-pom         2/   8
 106         2 Wopp Marcel, Strzyżewska Izabela                   SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń    kujawsko-pom         2/   8
 108         2 Łukaszuk Ksawery, Narbut Marta                     WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         2/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Magkova                   Ilga                      Rosja                Polska
B       Jabłoński                 Adam                      Polska               Polska
C       Starowicz                 Piotr                     Polska               Polska
D       Włodzimierz               Paweł           II        Olsztyn              Polska
E       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 114         1 Begunov Kirill, Sushchenko Mariia                  IMpuls                    Rosja                1/   7
 116         1 IVANOV Kirill, Sokolova Anna                       IMpuls                    Rosja                1/   7
 119         1 Włodarczyk Oskar, Kozłowska Weronika               SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń    kujawsko-pom         1/   7
 120         1 Radwański Hubert, Kopeć Kalina                     START - Płońsk            mazowiecki           1/   7

 115         2 Borowski Wojciech, Borowska Paulina                FAN - Toruń               kujawsko-pom         2/   7
 117         2 Krystek Jan, Trzeciak Antonina                     FAN - Toruń               kujawsko-pom         2/   7
 118         2 Lalak Justin, Rogowska Patrycja                    UKS Talent                warmińsko-ma         2/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Mazeiko                   Evgenii                   Rosja                Polska
B       Starowicz                 Piotr                     Polska               Polska
C       Szwejkowski               Marek                     Polska               Polska
D       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                Polska
E       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Laur Ivan, Nazarova Evgeniya                       IMpuls                    Rosja                1/   6
 128         2 Szelugowski Filip, Żakowska Elena                  WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         2/   6
 129         2 Jankowski Ksawery, Utrata Wiktoria                 EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   6
 126         3 NAYDA DMITRY, Danchenko Milana                     IMpuls                    Rosja                3/   6
 127         3 Piłkowski Stanisław, Piłkowska Natalia             ROYAL DANCE STUDIO - WARS mazowiecki           3/   6
 124         3 Dzienisiewicz Wojciech, Tokarska Zuzanna           WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         3/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Magkova                   Ilga                      Rosja                Polska
B       Starowicz                 Piotr                     Polska               Polska
C       Szwejkowski               Marek                     Polska               Polska
D       Włodzimierz               Paweł           II        Olsztyn              Polska
E       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 133 13111 1,0 11111 1,0 21111 1,0 15121 1,0 21121 1,0 11111 1,0    6,0    1
 134 21545 4,0 64654 5,0 45646 6,0 44354 4,0 35444 4,0 35343 3,0   26,0    5
 135 64656 6,0 33435 3,0 62225 2,0 32436 3,0 62335 3,0 42435 4,0   21,0    3
 136 52333 3,0 22323 2,0 33433 3,0 51645 5,0 53656 6,0 63666 6,0   25,0    4
 137 35222 2,0 45242 4,0 56362 5,0 23212 2,0 14212 2,0 24222 2,0   17,0    2
 138 46464 5,0 56566 6,0 14554 4,0 66563 6,0 46563 5,0 56554 5,0   31,0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 133         1 Buczyński Kamil, Kozłowska Hanna                   FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   6
 137         2 Pietruszewski Kacper, Zielińska Jagna Agata        SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń    kujawsko-pom         2/   6
 135         3 King Tymoteusz, Opałka Lena                        EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/   6
 136         4 Kozlov Kirill, Safronovich Sofiia                  Gracja                    Rosja                4/   6
 134         5 Jakubiak Franciszek, Szczepańska Oliwia            START - Płońsk            mazowiecki           5/   6
 138         6 Sybicki Adam, Tomaszewska Maja                     START - Płońsk            mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Włodzimierz               Paweł           II        Olsztyn              Polska
C       Przemieniecki             Wojciech        I         Olsztyn              Polska
D       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                Polska
E       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 143         1 Głuch Jakub, Rybak Julia                           CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           1/   5
 144         2 Jędraszczak Wiktor, Raźna Natalia                  START - Płońsk            mazowiecki           2/   5
 145         3 Popielewicz Szymon, Filipek Anna                   ZAMEK - Biała Podlaska                         3/   5
 147         4 Słomski Maksymilian, Paśnik Julia                  EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           4/   5
 146         5 Poździak Rafał, Kvet Ana                           BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CH        S         R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 143 12312 1,0 14111 1,0 14211 1,0 12111 1,0 44342 4,0 21121 1,0 21121 1,0 41222 2,0   12,0    1
 144 21555 5,0 21542 2,0 31152 2,0 33252 3,0 11111 1,0 12212 2,0 13212 2,0 12311 1,0   18,0    2
 145 34131 2,0 42234 4,0 42344 4,0 21325 2,0 52235 3,0 53334 3,0 42334 3,0 34155 4,0   25,0    3
 146 43443 3,0 33353 3,0 25425 5,0 44433 4,0 35454 5,0 45445 5,0 55445 5,0 25434 3,0   33,0    5
 147 55224 4,0 55425 5,0 53533 3,0 55544 5,0 23523 2,0 34553 4,0 34553 4,0 53543 5,0   32,0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
C       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                Polska
D       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
E       Włodzimierz               Paweł           II        Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 156         1 Paterek Kacper, Kondrakiewicz Amelia               FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   6
 155         2 Gaposhin Danik, Privalova Sofya                    Imperia                   Rosja                2/   6
 157         3 Przemieniecki Szymon, Karwacka Justyna             WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         3/   6
 159         4 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           4/   6
 160         5 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin                        5/   6
 158         6 Kuś Arkadiusz, Kuś Anna                            RIVIERA Warszawa          mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 155 62115 2,0 61114 1,0 55114 5,0 41215 1,0 61214 2,0   11,0    2
 156 11231 1,0 42231 2,0 21322 1,0 66126 6,0 42122 1,0   11,0    1
 157 33322 3,0 33322 3,0 33231 2,0 22332 2,0 34536 5,0   15,0    3
 158 45553 5,0 16653 6,0 12563 3,0 15561 5,0 53665 6,0   25,0    6
 159 26664 6,0 24465 4,0 44446 4,0 33643 3,0 25441 4,0   21,0    4
 160 54446 4,0 55546 5,0 66655 6,0 54454 4,0 16353 3,0   22,0    5
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            Polska
C       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                Polska
D       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
E       Włodzimierz               Paweł           II        Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 157         1 Przemieniecki Szymon, Karwacka Justyna             WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         1/   6
 155         2 Gaposhin Danik, Privalova Sofya                    Imperia                   Rosja                2/   6
 160         3 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin                        3/   6
 156         4 Paterek Kacper, Kondrakiewicz Amelia               FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   6
 161         5 Baran Michał, Wydurska Izabela                     START - Płońsk                                 5/   6
 153         6 Gismatylin Ilya, Podvusockai Polina                Imperia                   Rosja                6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     CH        S         R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 153 46666 6,0 36666 6,0 56665 6,0 56666 6,0 56666 6,0   30,0    6
      R         R         R                            
 155 35512 3,0 45312 2,0 35411 3,0 31211 1,0 31411 1,0   10,0    2
      R         R         R                            
 156 63233 2,0 62234 3,0 64324 4,0 64144 4,0 63234 4,0   17,0    4
 157 21121 1,0 21121 1,0 21133 2,0 22423 2,0 12123 2,0    8,0    1
 160 14344 4,0 14443 4,0 12242 1,0 13332 3,0 24342 3,0   15,0    3
 161 52455 5,0 53555 5,0 43556 5,0 45555 5,0 45555 5,0   25,0    5
------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20190429-0305