OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz": 2019-04-14, Siewierz PERFECT - Będzin śląski, okręg Śląski

Dokumentacja zbiorcza 

III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz

Siewierz ; 14 kwietnia 2019 roku
Organizator: Uczniowski Klub Tańca Sportowego Perfect Będzin
Prowadzenie: Arkadiusz Deierling
Muzyka: Adrian Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, E+F, Standard-4
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, F, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S - Częstochowa            1
   2 Akademia Tańca - Kielce      1
   3 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   4 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    2
   5 ArtDance - Kraków            5
   6 A-Z - Przemyśl               2
   7 BALLARE - Częstochowa        1
   8 BAWINEK - Kraków             5
   9 Bolero - Bolesławiec         1
  10 CENTRUM TAŃCA - Radom        3
  11 CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę    1
  12 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    1
  13 DANCELOOK - Gliwice          2
  14 FALLAWAY - Opole             2
  15 FLAMENCO - Siemianowice      2
  16 FORUM - Zabrze               6
  17 IMPRESS - Dzierżoniów        1
  18 IMPULS - Chorzów             4
  19 JEDYNKA - Łódź               2
  20 KTT REWIA - Racibórz         6
  21 Kuźnia Tańca Kraków          2
  22 LORDANCE - Wodzisław Śl.     1
  23 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    1
  24 NOWY STYL - Bielsko-Biała    4
  25 PERFECT - Będzin             5
  26 PERFECT DANCE - Kraków       2
  27 RAGTIME - Kęty               2
  28 RONDO - Rybnik               4
  29 RÓŻA - Olesno                4
  30 RYTM - Żory                  3
  31 SEMPRE - Kraków              2
  32 SOKÓŁ - Myślenice            4
  33 ST CIEPŁY - Jaworzno         3
  34 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    4
  35 ST LINESTUDIO - Strzelce     1
  36 ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk    1
  37 SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo    1
  38 SzT  eMiKa - Tarnów          2
  39 TEAM Ornontowice             8
  40 UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko    3
  41 WIR - Mysłowice              4
  42 ZORBA - Częstochowa          6
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
G       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 165         1 Kijak Konrad, Malmon Wiktoria                      CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           1/   8
 174         2 Pytlik Kamil, Głażewska Anna                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   8
 164         3 Fugiel Tomasz, Blecharz Emilia                     SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           3/   8
 172         4 Drzazga Krzysztof, Smoleń Katarzyna                ArtDance - Kraków         małopolski           4/   8
 173         5 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      TEAM Ornontowice          śląski               5/   8
 171         6 Ciechanowski Dariusz, Borcz Halina                 Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           6/   8
 163         7 Cieślik Łukasz, Kocot Magdalena                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               7/   8
 175         8 Szendera Julian, Grabska Sylwia                    NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 163 XXXXXXX  7 XX  XXX  5  XX  XX  4  XX      2  X    X  2    20          
 164 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XX XX X  5 XX XX X  5 XXXXXXX  7    29         3
 165 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 rXXXXXX  6 XXXXXXX  7    31         2
 171 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXX    5 XXX  X   4 XXXXXX   6    27         4
 172 X   X X  3 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X XX  X  4    26       5-6
 173  XXX XX  5  rXXXX   4 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XX XXX   5    26       5-6
 174 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 Xr XXXX  5 XXXXXXX  7    32         1
 175    X     1   X   X  2   XXXXX  5 XXXXXXX  7   X XXX  4    19          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 164 3346334 3.0 3255334 3.0 3266245 4.0 3366224 3.0 3362253 3.0   16.0    3
 165 2135121 2.0 2144111 1.0 2125121 1.0 1112116 1.0 2125121 1.0    6.0    1
                                               R                 
 171 4524646 4.0 5536666 6.0 5651563 6.0 4445653 5.0 5556666 6.0   27.0    6
 172 6251563 5.0 4463552 5.0 4544632 3.0 5253541 4.0 4231534 4.0   21.0    4
 173 5662455 6.0 6611445 4.0 6413456 5.0 6521465 6.0 6643345 5.0   26.0    5
 174 1413212 1.0 1322223 2.0 1332314 2.0 2634332 2.0 1414412 2.0    9.0    2
                                          R                      
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
G       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 165         1 Kijak Konrad, Malmon Wiktoria                      CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           1/  10
 169         2 Kuraś Jakub, Banasiak Daria                        JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/  10
 166         3 Gajewski Patryk, Kapusta Alicja                    BAWINEK - Kraków          małopolski           3/  10
 163         4 Cieślik Łukasz, Kocot Magdalena                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               4/  10
 164         5 Fugiel Tomasz, Blecharz Emilia                     SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           5/  10
 167         6 Grabowski Mariusz, Dul Sylwia                      BAWINEK - Kraków          małopolski           6/  10
 168         7 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               7/  10
 170         8 Rachfalski Wojciech, Bocheńczak Barbara            FORUM - Zabrze            śląski               8/  10
 155         9 Kamień Mateusz, Woźniak Patrycja                   WIR - Mysłowice           śląski               9/  10
 157        10 Manusch Mikołaj, Pyszka Katarzyna                  FORUM - Zabrze            śląski              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 155 XX XXXX  6 X   X    2 X  X     2 X X      2 X  X     2    14          
 157   X  X   2      X   1  X X X   3  X   X   2  X X X   3    11          
 163 XXX  XX  5 XX X XX  5 XX XXXX  6 X  XX    3  XXXX X  5    24       3-4
 164 XXXXX X  6   XXX X  4 X X   X  3 XXX X X  5 XXX X X  5    23         5
 165 XXXXX    5  XXXX X  5 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    28       1-2
 166 XX  XXX  5 X XXXX   5 X X XX   4 X XXXXX  6 X  X XX  4    24       3-4
 167   XX  X  3 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXX   6    28       1-2
 168     X X  2 XXX  XX  5 XXXXX X  6  XX   X  3 X X XXX  5    21          
 169 XX XXX   5 XX XX X  5  X XXXX  5  X XXXX  5     X X  2    22         6
 170   XX X   3  XX  X   3   X  X   2   XX X   3  XX  XX  4    15          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 163 2436125 2.0 3555115 5.0 3446224 3.0 4556165 6.0 5556146 6.0   22.0    4
 164 1524563 5.0 1426442 3.0 4625465 5.0 1424653 4.0 1425664 5.0   22.0    5
 165 4215232 1.0 2312234 1.0 2333153 2.0 2212211 1.0 2214212 1.0    6.0    1
 166 3653314 3.0 5644623 4.0 5514512 4.0 3633534 3.0 3633453 4.0   18.0    3
 167 5342656 6.0 6131556 6.0 6261646 6.0 6141326 2.0 4341335 3.0   23.0    6
 169 6161441 4.0 4263361 2.0 1152331 1.0 5365442 5.0 6162521 2.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
G       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 200         1 Szewczyk Grzegorz, Dobosz Angelika                 ArtDance - Kraków                              1/  10
 190         2 Skrobisz Emanuel, Klebach Weronika                 ZORBA - Częstochowa       śląski               2/  10
 187         3 Braun Patryk, Mieszczak Emilia                     NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/  10
 192         4 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           4/  10
 149         5 Bińkowski Michał, Pajerska Dominika                ArtDance - Kraków         małopolski           5/  10
 180         6 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               6/  10
 189         7 Mazur Grzegorz, Dobrakowska Maja                   BALLARE - Częstochowa     śląski               7/  10
 188         8 Kubica Eliasz, Franik Natalia                      UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko opolski              8/  10
 191         9 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          9/  10
 178        10 Bogdziewicz Dawid, Jureczko Magda                  KTT REWIA - Racibórz      śląski              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 149 XXXX XX  6 X XXXX   5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    30       4-5
 178      X   1          0          0          0          0     1          
 180 X XXX    4 XXX X X  5 X     X  2 XX X  X  4 XX X X   4    19         6
 187 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXX  XX  5 XXXXXXX  7    31         3
 188    X XX  3   X      1   XX     2   XX     2   X      1     9          
 189  XX      2 XX   XX  4  XX XX   4  X  XX   3    XXX   3    16          
 190 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 191     X    1    X     1       X  1    XX    2     X X  2     7          
 192 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXX  XX  5    30       4-5
 200 XXXXX X  6  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 149 4532453 4.0 5632456 5.0 3652634 5.0 3562556 5.0 4663646 6.0   25.0    5
 180 5666666 6.0 4565664 6.0 5565365 6.0 6655465 6.0 5526565 5.0   29.0    6
 187 3244345 3.0 3224333 3.0 4336146 3.0 4336234 3.0 3215331 3.0   15.0    3
 190 1413234 2.0 2313211 2.0 2223212 2.0 2213323 2.0 1342222 1.0    9.0    2
 192 6355512 5.0 6456522 4.0 6444523 4.0 5424612 4.0 6434414 4.0   21.0    4
 200 2121121 1.0 1141145 1.0 1111451 1.0 1141141 1.0 2151153 2.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
G       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 185         1 Wojaczek Piotr, Breitkopf Agata                    CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę opolski              1/  10
 181         2 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              2/  10
 183         3 Papierok Krzysztof, Adamczyk Dagmara               TEAM Ornontowice          śląski               3/  10
 186         4 Wojtasiewicz Jacek, Wolska Zuzanna                 PERFECT - Będzin          śląski               4/  10
 182         5 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/  10
 184         6 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  IMPULS - Chorzów          śląski               6/  10
 193         7 Olejnik Olaf, Stelmach Victoria                    IMPRESS - Dzierżoniów                          7/  10
 173       8-9 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      TEAM Ornontowice          śląski             8-9/  10
 180       8-9 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski             8-9/  10
 178        10 Bogdziewicz Dawid, Jureczko Magda                  KTT REWIA - Racibórz      śląski              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 173 XXX      3 X X  X   3 XXX  XX  5 XXXX X   5 XX       2    18          
 178   XX     2          0          0   X X    2          0     4          
 180 X X X X  4 X X X    3 X X      2 X XX  X  4 XXXXX    5    18          
 181  X XXX   4 XXXX XX  6 XX XXX   5 XX XX    4 XXXXXXX  7    26         3
 182 X X X X  4 XX XX X  5 X X X X  4 X   X X  3 X XXX X  5    21       4-6
 183 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX  XXX  5 XXX XXX  6    31       1-2
 184  X X XX  4  X X XX  4  X XXXX  5  X XXXX  5    X XX  3    21       4-6
 185 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXX XXX  6    31       1-2
 186 X   XXX  4  X  XXX  4   XXXXX  5   X XXX  4  X XXX   4    21       4-6
 193  X X X   3   XXXX   4  XXX X   4  XXX X   4   XX XX  4    19          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 181 1252416 2.0 3232526 2.0 3231216 2.0 2322216 1.0 4232216 2.0    9.0    2
 182 3625564 5.5 1514352 3.0 1525363 3.0 1536564 6.0 1664453 5.0   22.5    5
 183 5433251 3.0 5353641 5.0 5353451 4.0 4265452 4.0 2355561 6.0   22.0    3
 184 4361642 4.0 6461465 6.0 4462635 5.0 5451625 5.0 6421644 3.0   23.0    6
 185 2114133 1.0 2126114 1.0 2114144 1.0 3114143 2.0 3113125 1.0    6.0    1
 186 6546325 5.5 4645233 4.0 6646522 6.0 6643331 3.0 5546332 4.0   22.5    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
G       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 198         1 Nowosiad Tomasz, Shokola Olena                     ArtDance - Kraków         małopolski           1/   7
 195         2 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski               2/   7
 192         3 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           3/   7
 199         4 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               4/   7
 191         5 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/   7
 196         6 Jaworski Jakub, Wrzesień Daria                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           6/   7
 197         7 Nowicki Wiktor, Czarnobaj Natalia                  IMPULS - Chorzów          śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 191 2565636 6.0 1456666 7.0 2455662 4.0 3466752 5.0 1456646 4.0   26.0    5
 192 7344555 5.0 6344175 4.0 4344473 3.0 4344564 3.0 4245455 3.0   18.0    3
 195 6123423 2.0 3112424 1.0 1112224 2.0 2122323 2.0 2122134 2.0    9.0    2
 196 5437342 3.0 7737352 5.0 6537356 6.0 6737446 6.0 7737562 7.0   27.0    6
 197 3676767 7.0 4675733 6.0 7676735 7.0 7675635 7.0 6564723 5.0   32.0    7
 198 4211211 1.0 5223511 2.0 5221111 1.0 5211111 1.0 5311211 1.0    6.0    1
 199 1752174 4.0 2561247 3.0 3763547 5.0 1553277 4.0 3673377 6.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
G       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145         1 Skowronek Tobiasz, Żylak Kaja                      RÓŻA - Olesno             opolski              1/  20
 153         2 Bryndza Patryk, Korycińska Julia                   NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/  20
 151         3 Bodył Jakub, Kądziołka Magdalena                   FORUM - Zabrze            śląski               3/  20
 156         4 Lasocki Sebastian, Rzeszowska Magda                RONDO - Rybnik            śląski               4/  20
 157         5 Manusch Mikołaj, Pyszka Katarzyna                  FORUM - Zabrze            śląski               5/  20
 159         6 Sroka Maciej, Szopa Aleksandra                     BAWINEK - Kraków          małopolski           6/  20
 144       7-8 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA - Olesno             opolski            7-8/  20
 154       7-8 Halama Paweł, Robak Natalia                        BAWINEK - Kraków          małopolski         7-8/  20
 146         9 Sodzawiczny Paweł, Juras Agnieszka                 IMPULS - Chorzów          śląski               9/  20
 152        10 Bonar Kamil, Saska Anna                            BAWINEK - Kraków          małopolski          10/  20
 139     11-12 Batkiewicz Adrian, Kolenda Agnieszka               TEAM Ornontowice          śląski           11-12/  20
 155     11-12 Kamień Mateusz, Woźniak Patrycja                   WIR - Mysłowice           śląski           11-12/  20
 143        13 Musioł Michael, Ostrowska Sandra                   UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko opolski             13/  20
 158        14 Mroczek Michał, Zygmunt Weronika                   ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski              14/  20
 140        15 Jaworski Nikodem, Wężowicz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski          15/  20
 148        16 Wolny Jakub, Kot Emilia                            ZORBA - Częstochowa       śląski              16/  20
 142        17 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski          17/  20
 147     18-19 Sypniewski Kacper, Bogdziewicz Wiktoria            KTT REWIA - Racibórz      śląski           18-19/  20
 160     18-19 Stobiecki Bartosz, Kotarba Zuzanna                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki       18-19/  20
 141        20 Kluczka Krzysztof, Radziewska Julia                FORUM - Zabrze            śląski              20/  20
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 139 XXX   X  4 X    X   2 XXX XXX  6 X XX XX  5    17      9-13
 140 XX X     3  XX      2  XX XX   4  XXX     3    12          
 141 X   X    2          0          0          0     2          
 142      X   1 X  X X   3    XX    2 X    X   2     8          
 143  XXXX X  5  XXXX X  5   XX  X  3   X XXX  4    17      9-13
 144 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXX XXX  6    25       2-4
 145 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27         1
 146  X XX X  4 XX XX X  5  XXXXXX  6 XXXXX    5    20         8
 147      X   1   XX X   3 X X  X   3          0     7          
 148 X X X    3   X  X   2   XX     2   XX X   3    10          
 151  X XXXX  5 XXXXXXX  7  XXX XX  5  X XXXX  5    22       6-7
 152  X X X   3  X  XXX  4 XX X X   4 X XXXXX  6    17      9-13
 153 XXXXXXX  7 XXX X X  5 XX XXX   5 XXXXX    5    22       6-7
 154 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    25       2-4
 155 X X      2 X XXXX   5 XXXXX X  6  XX  XX  4    17      9-13
 156  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6    25       2-4
 157 XX XX X  5 X  XXXX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    23         5
 158 X X  XX  4  X X XX  4 X X X X  4 XX  X X  4    16          
 159   XXXXX  5  XX X X  4 X   X X  3  XXXX X  5    17      9-13
 160 X X XXX  5 X        1          0 X        1     7          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 139   X      1       r  0   X      1 X r X    2     4          
 143    XX    2          0       X  1          0     3          
 144 X    XX  3 XXX  XX  5       X  1 XXXX  X  5    14          
 145 XXXX XX  6 XX X XX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    24         1
 146  XXXX    4   X      1  XXXXX   5  XX      2    12          
 151  X X XX  4  X  XXX  4 XX  XXX  5  XX XXX  5    18         3
 152  X       1    X X   2    X X   2     XX   2     7          
 153 XXXX X   5 XXXXX    5 XXXX  X  5 XXXX X   5    20         2
 154 X  XX r  3 XXXXX    5 XX X X   4 X  X     2    14          
 155   X      1   X X    2   X      1          0     4          
 156  X  XXX  4  X XXXX  5 X  XXXX  5  X   XX  3    17         4
 157 X X XXX  5 X  X XX  4 X   X    2 X  XXXX  5    16         5
 159 X   X X  3 X X X X  4 XXX X    4   XXX X  4    15         6
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 145 4121235 1.0 2151523 2.0 3221111 1.0 1131121 1.0    5.0    1
 151 5344512 4.0 5334612 3.0 5344532 4.0 4353514 3.0   14.0    3
 153 2212646 2.0 1212146 1.0 2112645 2.0 2212665 2.0    7.0    2
 156 3465421 5.0 6463231 4.0 4463323 3.0 5444352 4.0   16.0    4
 157 1636153 3.0 3646454 5.0 1555254 5.0 3565433 5.0   18.0    5
 159 6553364 6.0 4525365 6.0 6636466 6.0 6626246 6.0   24.0    6
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
G       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Sodzawiczny Paweł, Juras Agnieszka                 IMPULS - Chorzów          śląski               1/  12
 145         2 Skowronek Tobiasz, Żylak Kaja                      RÓŻA - Olesno             opolski              2/  12
 140         3 Jaworski Nikodem, Wężowicz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/  12
 144         4 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA - Olesno             opolski              4/  12
 149         5 Bińkowski Michał, Pajerska Dominika                ArtDance - Kraków         małopolski           5/  12
 150         6 Kopieniak Krystian, Najman Agnieszka               Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           6/  12
 139       7-8 Batkiewicz Adrian, Kolenda Agnieszka               TEAM Ornontowice          śląski             7-8/  12
 148       7-8 Wolny Jakub, Kot Emilia                            ZORBA - Częstochowa       śląski             7-8/  12
 143         9 Musioł Michael, Ostrowska Sandra                   UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko opolski              9/  12
 142        10 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski          10/  12
 147        11 Sypniewski Kacper, Bogdziewicz Wiktoria            KTT REWIA - Racibórz      śląski              11/  12
 141        12 Kluczka Krzysztof, Radziewska Julia                FORUM - Zabrze            śląski              12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 139  X  XX   3  X    X  2     X    1 XX XX X  5    11          
 140 XXXX XX  6 XXXX X   5 XXX XXX  6 XXXX XX  6    23       2-3
 141          0          0          0   X      1     1          
 142      X   1     XX   2   X   X  2          0     5          
 143    X     1      X   1  XXX  X  4   XX     2     8          
 144 XXX X X  5 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXX XXX  6    23       2-3
 145 XXX  X   4 XXXXXXX  7 X X XX   4 XXXXXXX  7    22         4
 146 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6    26         1
 147    X  X  2 X  X     2          0          0     4          
 148   X X X  3   XX  X  3   XX     2   XXX    3    11          
 149 XXXXX X  6 XXX X    4 XX XXXX  6 XX  XXX  5    21         5
 150 X  XXX   4    XX X  3 XXXX X   5      X   1    13         6
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 140 1432334 3.0 1533454 4.0 1222311 2.0 1311432 2.0   11.0    3
 144 2343423 4.0 2444333 3.0 2445535 4.0 2554324 4.0   15.0    4
 145 5224115 2.0 4222122 2.0 4533244 3.0 3133113 3.0   10.0    2
 146 3111262 1.0 3111211 1.0 3111123 1.0 4222261 1.0    4.0    1
 149 4555551 5.0 6356545 5.0 6364462 5.0 6445545 5.0   20.0    5
 150 6666646 6.0 5665666 6.0 5656656 6.0 5666656 6.0   24.0    6
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
G       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 131         1 Wojciechowski Piotr, Goliszewska Aleksandra        ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              1/   8
 128         2 Nowakowski Łukasz, Jarek Emilia                    TEAM Ornontowice          śląski               2/   8
 126         3 Grzesiowski Igor, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/   8
 130         4 Szaleniec Jakub, Rytwińska Aleksandra              PERFECT - Będzin          śląski               4/   8
 127         5 Kałuża Michał, Skrzypczak Agnieszka                TEAM Ornontowice          śląski               5/   8
 129         6 Pszenica Antoni, Panek Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               6/   8
 132         7 Zielony Jakub, Skrobol Martyna                     RYTM - Żory               śląski               7/   8
 125         8 Golla Patryk, Rosa Martyna                         FALLAWAY - Opole          opolski              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125 X XX     3 X  X     2 XXXXX X  6 X XX     3 XXXXX    5 XXXX XX  6  X X  X  3 XXXX     4    32          
 126 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXX XX  6 X  X     2 XXXX XX  6    47         3
 127 XXX XXX  6 XXX XX   5 XXX XX   5 X   XX   3 XXX X X  5 X  XXXX  5 X XXXXX  6 XXX XXX  6    41         4
 128 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    51       1-2
 129 X XX XX  5 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7   X  X   2  XX X    3 XXX XXX  6 X X XXX  5    40       5-6
 130  XX X X  4 XXXXXXX  7 X  X XX  4 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 X   XX   3  XXXXXX  6    XXXX  4    40       5-6
 131 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXX XX  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    51       1-2
 132  X XXX   4  X    X  2  X  X X  3  XXX  X  4 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXX XX   5  X XX    3    34          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 126 1444132 3.0 1215112 1.0 3114112 1.0 2214112 2.0 1463664 4.5 1355565 5.0 1364664 4.0 1323352 2.0   22.5    3
 127 4615345 5.0 4633263 3.0 4663261 4.0 6653265 6.0 3555253 6.0 3543222 2.0 2533132 3.0 3665163 6.0   35.0    5
 128 2161214 1.0 3362535 4.0 2222444 2.0 3362333 3.0 2132522 2.0 2422643 3.0 3222313 2.0 2152224 1.0   18.0    2
 129 6526656 6.0 6446446 6.0 6436325 5.0 5426456 5.0 6316446 4.5 5216456 6.0 5416546 5.0 4516535 5.0   42.5    6
 130 3353423 2.0 5554324 5.0 5555536 6.0 4545524 4.0 5644315 3.0 6664314 4.0 6655425 6.0 5444416 4.0   34.0    4
 131 5232561 4.0 2121651 2.0 1341653 3.0 1131641 1.0 4221131 1.0 4131131 1.0 4141251 1.0 6231641 3.0   16.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
G       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Wasiutyński Grzegorz, Kropidło Klaudia             RYTM - Żory               śląski               1/   8
 118         2 Nagel Adam, Pason Anna                             KTT REWIA - Racibórz      śląski               2/   8
 117         3 Mączka Hubert, Oleksy Kamila                       ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk dolnośląski          3/   8
 122         4 Więcek Marcel, Strona Oliwia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           4/   8
 120         5 Taborek Adam, Rachwał Jessica                      MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               5/   8
 119         6 Robak Jan, Piotrowicz Paulina                      PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           6/   8
 115         7 Bawoł Patryk, Ściborska Wiktoria                   KTT REWIA - Racibórz      śląski               7/   8
 116         8 Kimla Maksym, Borecka Kornelia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 115 XXXXXXX  7  XX XXX  5   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    38         2
 116 X        1   XX  X  3 XXX   X  4   X XXX  4   XX XX  4   X   X  2    18          
 117 X X X X  4 XX X X   4 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XX XXXX  6    32         5
 118 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    39         1
 119  XXX X   4 X X X    3 X   XX   3 XX XX X  5 XX XX X  5 XXXXXXX  7    27       6-7
 120 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX  X   4  X   X   2          0    27       6-7
 121 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    X X   2 XXXXXX   6 XXXXXX   6    35         4
 122  XXXXXX  6 XX XXXX  6  XXX X   4 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    36         3
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 115 3457662 7.0 3677565 6.0 3666754 6.0 3216656 5.0 5316656 6.0 4315556 6.0   36.0    7
 117 5665455 5.0 4533437 4.0 4544337 4.0 6553234 4.0 6664444 5.0 6442211 1.0   23.0    3
 118 4271223 2.0 2341712 2.0 2331622 2.0 2144423 2.0 2135521 2.0 3226424 3.0   13.0    2
 119 2746744 4.0 7766656 7.0 7777566 7.0 5761562 6.0 1551372 3.0 1673342 4.0   31.0    6
 120 6334537 3.0 6222144 3.0 5222143 3.0 7677747 7.0 7777737 7.0 7767777 7.0   30.0    5
 121 1112311 1.0 1114221 1.0 1115211 1.0 1322115 1.0 3222215 1.0 5131635 2.0    7.0    1
 122 7523176 6.0 5455373 5.0 6453475 5.0 4435371 3.0 4443163 4.0 2554163 5.0   28.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
B       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
E       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Łuniewicz Franciszek, Ćwikła Paula                 FALLAWAY - Opole          opolski              1/   8
  99         2 Witoszek Grzegorz, Leszczyńska Nina                RYTM - Żory               śląski               2/   8
 101         3 Janus Miłosz, Słaboń Weronika                      AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno                      3/   8
  93         4 Klar Mikołaj, Pijet Maja                           JEDYNKA - Łódź            łódzki               4/   8
  96         5 Malczyk Mateusz, Filipczyk Paulina                 TEAM Ornontowice          śląski               5/   8
  98         6 Szczepaniak Piotr, Ledwoń Kinga                    PERFECT - Będzin          śląski               6/   8
  94         7 Kuban Igor, Brzezińska-Śledzik Wiktoria            ZORBA - Częstochowa       śląski               7/   8
  97         8 Skowronek Krzysztof, Misz Oliwia                   RONDO - Rybnik            śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        CC       S        R        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  93 XX     2 XXXXX  5  XXX   3 XXXX   4 XXXXX  5 X XXX  4 XXXX   4 X XXX  4    31         5
  94 XX  X  3 XX X   3 XX  X  3  X XX  3 XXX X  4 XXXXX  5 XXX X  4 XX     2    27          
  96 X XXX  4 XXX X  4 XXXXX  5 XXX X  4  XX    2   X X  2 XXX X  4 X XXX  4    29         6
  97  XXXX  4  XX    2   XXX  3   X    1    X   1  X     1    X   1  X     1    14          
  98   XX   2  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4  XXXX  4 XXXXX  5    34       3-4
  99 XXXXX  5 X XXX  4 X X    2 X XXX  4 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5    34       3-4
 100 XXXXX  5 XX XX  4 XX XX  4 XX XX  4 XX XX  4 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5    35         2
 101 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 X XXX  4  XXXX  4    36         1
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  93 54456 6.0 53566 6.0 66456 6.0 56365 6.0 26114 1.0 16216 2.0 24115 1.0 35125 3.0   31.0    4
  96 13212 1.0 14152 2.0 54312 3.0 34242 3.0 64456 6.0 65564 6.0 55353 5.0 56441 5.0   31.0    5
  98 62363 3.0 62344 4.0 32264 4.0 62454 5.0 31363 3.0 34455 5.0 66666 6.0 22356 4.0   34.0    6
  99 35144 4.0 45235 5.0 45125 5.0 45136 4.0 13235 2.0 22142 1.0 12244 2.0 13263 2.0   25.0    2
 100 21631 2.0 21621 1.0 11541 1.0 11621 1.0 52641 4.0 51331 3.0 41531 4.0 41612 1.0   17.0    1
 101 46525 5.0 36413 3.0 23633 2.0 23513 2.0 45522 5.0 43623 4.0 33422 3.0 64534 6.0   30.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
G       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Suszek Błażej, Lipnicka Patrycja                   ZORBA - Częstochowa       śląski               1/   8
  83         2 Ivaneiko Maksym, Fibic Emilia                      RONDO - Rybnik            śląski               2/   8
  90         3 Lewandowski Bartosz, Blady Julia                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch                      3/   8
  84         4 Kacuga Oskar, Rudek Aneta                          PERFECT - Będzin          śląski               4/   8
  85         5 Pawelec Wiktor, Kin Zofia                          RONDO - Rybnik            śląski               5/   8
  87         6 Sadowski Mateusz, Kucharska Lena                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/   8
  89         7 Szafran Adam, Kosowska Martyna                     ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               7/   8
  91         8 Merzlykin Artem, Wilkosz Julia                     FLAMENCO - Siemianowice                        8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  83  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    38       3-4
  84  XXXXXX  6  X  X X  3 XXXX     4  XX X X  4 XXXXXXX  7 XXXXX    5    29         5
  85 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7  X XXXX  5    38       3-4
  87 XX   X   3 XXXX XX  6 XXXXXX   6 X    XX  3 X  X XX  4 X XXXXX  6    28         6
  88 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6    40       1-2
  89 X XXX    4 X  XX    3 X  XX X  4 X XX     3   XXX X  4 XXXX XX  6    24          
  90 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    40       1-2
  91 X     X  2 X X  X   3     XXX  3  XXXXX   5  X       1      X   1    15          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  83 3111131 1.0 6331151 3.0 6151162 2.0 2134131 2.0 2232141 2.0 2453111 2.0   12.0    2
  84 4554466 4.5 3563365 5.0 2564356 5.0 4422463 3.0 4453323 3.0 3332352 3.0   23.5    4
  85 5466355 4.5 4444444 4.0 5313523 3.0 3556514 4.0 5566616 6.0 6566546 6.0   27.5    5
  87 6645614 6.0 5656626 6.0 4645635 6.0 6645625 6.0 6645455 5.0 5645424 5.0   34.0    6
  88 2332542 3.0 2222513 2.0 3422444 4.0 1211242 1.0 1311232 1.0 1111633 1.0   12.0    1
  90 1223223 2.0 1115232 1.0 1236211 1.0 5363356 5.0 3124564 4.0 4224265 4.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
G       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Kutuś                     Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Krygier Mikołaj, Kugaj Zuzanna                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   7
  77         2 Sosna Oliwier, Walczyk Maja                        RAGTIME - Kęty            małopolski           2/   7
  75         3 Musioł Bartosz, Ziomek Michalina                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              3/   7
  73         4 Jarząb Filip, Koszarska Marika                     Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         4/   7
  78         5 Stwora Szymon, Gliwa Amelia                        RAGTIME - Kęty            małopolski           5/   7
  79         6 Tarasin Juliusz, Rzepa Julia                       PERFECT - Będzin          śląski               6/   7
  76         7 Siwek Szymon, Musialska Natasza                    Bolero - Bolesławiec      łódzki               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  73 4746422 4.0 3734222 2.0 3555675 6.0 3534244 4.0 3477644 5.0 3477655 6.0   27.0    4
  74 1362116 1.0 1111115 1.0 1221114 1.0 1312115 1.0 1311216 1.0 1221122 1.0    6.0    1
  75 6233537 3.0 7355746 6.0 7364237 5.0 6125326 3.0 7154335 3.0 7342416 3.0   23.0    3
  76 7557654 7.0 6527571 5.0 6647762 7.0 5666653 6.0 6666752 7.0 5516244 4.0   36.0    7
  77 5111743 2.0 5243334 3.0 5133353 2.0 2271761 2.0 2242123 2.0 2133731 2.0   13.0    2
  78 3475271 5.0 4666653 7.0 4716521 4.0 4743532 5.0 4725461 4.0 4655363 5.0   30.0    5
  79 2624365 6.0 2472467 4.0 2472446 3.0 7457477 7.0 5533577 6.0 6764577 7.0   33.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-06-08, 18:41:57