OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej": 2019-05-11, Borowa Oleśnicka k/ Wroclawia SKTT ISKRA PWr- Wrocław dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

IX OTTT o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
IX OTTT o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej

Borowa, 11.05.2019
Organizator: SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Prowadzenie: Adam Berkowicz
Muzyka: Adrian Mleczek
Obsługa medyczna: Medical Partners Adrian Domecki
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E+F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Wrocław              1
   2 AKTAN - Wrocław              1
   3 AMETYST - Lubań              2
   4 ATUT - Kalisz                2
   5 BLUE CLASSIC - Warszawa      2
   6 CHAMPION TEAM - Wrocław      4
   7 CIEŚLAK - Jelenia Góra       1
   8 CT WYPYCH - Kalisz           2
   9 DANCE CENTER - Poznań        1
  10 DANCE TEAM - Wrocław         2
  11 DANCELOOK - Gliwice          2
  12 DIAMENT - Wrocław            1
  13 DZIUPLA - Poznań             1
  14 EMOTION - Góra Kalwaria      1
  15 ESTYMA - Częstochowa         2
  16 FORUM - Zabrze               1
  17 GRACJA - Zielona Góra        2
  18 IGLICA - Wrocław             2
  19 INES - Wrocław               1
  20 INSPIRACJA - Wrocław         3
  21 JEDYNKA - Łódź               3
  22 KTT REWIA - Racibórz         1
  23 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  24 MASTER DANCE - Gliwice       2
  25 RETRO - Kępno                2
  26 RÓŻA - Olesno                3
  27 SETENTA - Wrocław            1
  28 SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław    9
  29 SKYDANCE - Wrocław           2
  30 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    1
  31 ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk    3
  32 SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo    3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
A       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
G       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Malinowski Maksymilian, Wójkiewicz Amelia          DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   5
  41         2 Izydorski Szymon, Skrzek Róża                      SKYDANCE - Wrocław        dolnośląski          2/   5
  39         3 Banasiak Tomasz, Sztela Julia                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          3/   5
  44         4 Rzeźniczak Antoni, Marcinkiewicz Blanka            GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   5
  45         5 Szcześniak Marcel, Chomycz Amelia                  DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  39 1131112 1.0 5255155 5.0 5355143 5.0 4421145 4.0 2221255 2.0 2221235 2.0   19.0    3
  41 3315354 3.0 2124434 2.0 3133554 3.0 2213552 2.0 3314341 3.0 3515452 5.0   18.0    2
  42 2522221 2.0 1331212 1.0 2221212 1.0 1142211 1.0 1142112 1.0 1132111 1.0    7.0    1
  44 4243443 4.0 3513541 3.0 1412321 2.0 5334323 3.0 5453523 5.0 5343323 3.0   20.0    4
  45 5454535 5.0 4442323 4.0 4544435 4.0 3555434 5.0 4535434 4.0 4454544 4.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
A       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
B       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
C       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
G       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Nguyen Szymon, Knapik Maja                         4STEP - Wrocław           dolnośląski          1/   2
  59         2 Świątczak Jakub, Borowska Kinga                    SKYDANCE - Wrocław        dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  58 2212111 1.0 2212121 2.0 2111111 1.0 2221112 2.0 1211112 1.0 1211111 1.0    8.0    1
  59 1121222 2.0 1121212 1.0 1222222 2.0 1112221 1.0 2122221 2.0 2122222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
A       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
B       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              Polska
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
E       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Nagel Adam, Pason Anna                             KTT REWIA - Racibórz      śląski               1/   4
  63         2 Sierka Filip, Palac Wiktoria                       AKTAN - Wrocław           dolnośląski          2/   4
  61         3 Mączka Hubert, Oleksy Kamila                       ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk dolnośląski          3/   4
  65         4 Świtalski Daniel, Królikowska Małgorzata           INES - Wrocław            dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  61 1333412 3.0 2343422 2.0 2234331 3.0 1332421 3.0 1232323 2.5 1211331 1.0   14.5    3
  62 2244221 1.0 1111311 1.0 1142122 1.0 3113213 2.0 2313232 2.5 2334424 3.0   10.5    1
  63 4122143 2.0 4224134 4.0 3321213 2.0 2221332 1.0 3121114 1.0 3122113 2.0   12.0    2
  65 3411334 4.0 3432243 3.0 4413444 4.0 4444144 4.0 4444441 4.0 4443242 4.0   23.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
A       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
E       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           1/   5
  67         2 Pajor Dawid, Naczulska Marysia                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          2/   5
  68         3 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              3/   5
  66         4 Kaczmarek Damian, Dytwińska Gabriela               CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          4/   5
  71         5 Wiaderny Aleksander, Słomska Amelia                EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  66 1235433 4.0 1355352 3.0 1134343 4.0 1245444 4.0 1455435 4.0   19.0    4
  67 5441221 2.0 3512223 2.0 4323131 3.0 4433211 3.0 4333222 2.0   12.0    2
  68 2123345 3.0 4223435 4.0 3212214 1.0 3112135 1.0 3122344 3.0   12.0    3
  69 4312112 1.0 2131111 1.0 2441422 2.0 2321323 2.0 2211111 1.0    7.0    1
  71 3554554 5.0 5444544 5.0 5555555 5.0 5554552 5.0 5544553 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
A       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Pajor Dawid, Naczulska Marysia                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          1/   6
  72         2 Dębski Dawid, Łotyszonek Julita                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   6
  69         3 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           3/   6
  66         4 Kaczmarek Damian, Dytwińska Gabriela               CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          4/   6
  74         5 Żukowski Mikołaj, Kozołub Zofia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          5/   6
  68         6 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  66 2345551 4.0 2465665 6.0 2254536 4.0 1464455 4.0 2463463 4.0   22.0    4
  67 3553234 3.0 3222122 1.0 5312114 1.0 4115113 1.0 5314111 1.0    7.0    1
  68 6412465 5.0 6546454 5.0 6445653 6.0 6653564 6.0 6655632 6.0   28.0    6
  69 1166113 1.0 1313246 3.0 1523342 3.0 2522232 2.0 1232245 3.0   12.0    3
  72 5221322 2.0 5151331 2.0 3161261 2.0 5241321 3.0 4121324 2.0   11.0    2
  74 4634646 6.0 4634513 4.0 4636425 5.0 3336646 5.0 3546556 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
A       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
B       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
C       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Cieślik Łukasz, Kocot Magdalena                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               1/   5
  78         2 Rachfalski Wojciech, Bocheńczak Barbara            FORUM - Zabrze            śląski               2/   5
 102         3 Kowalewski Dawid, Ceglarska Ewelina                IGLICA - Wrocław                               3/   5
  76         4 Hofbauer Mikołaj, Antosik Zuzanna                  INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          4/   5
  77         5 Studnicki Patryk, Osmęda Weronika                  ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  75 3431214 2.0 2512311 1.0 2513211 1.0 2522311 2.0 2512311 2.0    8.0    1
  76 4353541 5.0 3124232 2.0 3255533 3.0 3345445 5.0 3134444 4.0   19.0    4
  77 5244152 4.0 5353144 4.0 5132455 5.0 4134524 4.0 5445555 5.0   22.0    5
  78 1522335 3.0 1431425 3.0 1421142 2.0 1411132 1.0 1221122 1.0   10.0    2
 102 2115423 1.0 4245553 5.0 4344324 4.0 5253253 3.0 4353233 3.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
A       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
B       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
F       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Oleksy Grzegorz, Klisz Patrycja                    INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          1/  10
  79         2 Bajorek Paweł, Strumińska Paulina                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/  10
  81         3 Karasiński Wiktor, Snopkowska Katarzyna            SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          3/  10
  82         4 Kuraś Jakub, Banasiak Daria                        JEDYNKA - Łódź            łódzki               4/  10
 103         5 Zgodzaj Jonasz, Rudzka Monika                      MASTER DANCE - Gliwice                         5/  10
  84         6 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          6/  10
  80         7 Cnota Jakub, Gensty Wiktoria                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               7/  10
  76         8 Hofbauer Mikołaj, Antosik Zuzanna                  INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          8/  10
  77         9 Studnicki Patryk, Osmęda Weronika                  ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbk dolnośląski          9/  10
  75        10 Cieślik Łukasz, Kocot Magdalena                    DANCELOOK - Gliwice       śląski              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  75   X  XX  3   X  X   2          0      X   1      X   1     7          
  76 X  X  X  3 X  X  X  3 X  XXX   4 X  X X   3 X  X  X  3    16          
  77  XX      2    X  X  2  XX   X  3  XX   X  3  XXXX X  5    15          
  79  XXXXXX  6 XX  XXX  5 XXXX XX  6 XXXXXX   6 XXX XXX  6    29         2
  80 X XXXXX  6   XXX X  4 X X X    3 X     X  2 X XX     3    18          
  81  X X X   3  XX XX   4  XXXXXX  6  XXXXXX  6   XXXXX  5    24         4
  82 XXXXX    5 XXXXX X  6  X    X  2 XXXXX X  6 XX   X   3    22         5
  83 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    32         1
  84 XX  X    3 XX   X   3 XX XXXX  6 XX XX X  5 XX  X    3    20         6
 103 X X XXX  5 XXXXXXX  7 X XXXX   5 X X XX   4  XXXXXX  6    27         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  79 5134433 3.0 3343313 2.0 1224225 1.0 2215414 2.0 2255634 5.0   13.0    2
  81 6511356 5.0 6432135 3.0 6643133 4.0 6632136 3.0 6622125 2.0   17.0    3
  82 4653644 4.0 4565544 4.0 3161662 3.0 5153642 5.0 4143541 4.0   20.0    4
  83 3222122 1.0 1111221 1.0 2432311 2.0 1421321 1.0 1511312 1.0    6.0    1
  84 1366565 6.0 5254466 5.0 5356446 6.0 4366565 6.0 5366466 6.0   29.0    6
 103 2445211 2.0 2626652 6.0 4515554 5.0 3544253 4.0 3434253 3.0   20.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
A       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
F       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Czajkowski Szymon, Strumińska Weronika             CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         1/  11
  94         2 Skowronek Tobiasz, Żylak Kaja                      RÓŻA - Olesno             opolski              2/  11
  91         3 Lipiński Filip, Pospiszył Julia                    JEDYNKA - Łódź            łódzki               3/  11
  93         4 Orczykowski Norbert, Matusiak Nikola               ATUT - Kalisz             wielkopolski         4/  11
  88         5 Jawor Przemysław, Ranoszek Paulina                 ESTYMA - Częstochowa      śląski               5/  11
  87         6 Janik Dariusz, Cymanek Paula                       SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          6/  11
  92         7 Lizurej Tomasz, Chrzanowska Kinga                  SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          7/  11
  86       8-9 Hołoś Dominik, Lewek Hanna                         RETRO - Kępno             wielkopolski       8-9/  11
  90       8-9 Kramek Maksymilian, Górska Natalia                 AMETYST - Lubań           dolnośląski        8-9/  11
  95        10 Okulicz-Kozaryn Rafał, Wieczorek Marta             DIAMENT - Wrocław         dolnośląski         10/  11
  89        11 Kikut Grzegorz, Ozimek Marzena                     SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski         11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------
     WA         WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------
  85 XXX X X  5 XXXXXXX  7 X XXX X  5    17         2
  86 X X  XX  4 X XX XX  5      X   1    10          
  87    XXX   3 XX XXX   5  X XXX   4    12       5-6
  88 XXX  XX  5 XX  XXX  5 X X  XX  4    14         4
  89          0          0    X     1     1          
  90  X X X   3 XX  X    3  XXX X   4    10          
  91 XXXXXX   6   XX XX  4 XXX  XX  5    15         3
  92 X  X  X  3   XXXXX  5 X   X X  3    11          
  93  XXXX X  5  XX      2  XXXX X  5    12       5-6
  94 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    19         1
  95  X  X    2          0 XX  X    3     5          
-----------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  85 2116251 1.0 1116121 1.0 5223243 3.0    5.0    1
  87 6663416 6.0 6562666 6.0 6464466 6.0   18.0    6
  88 5541525 5.0 5645434 5.0 3635625 5.0   15.0    5
  91 4352332 3.0 4454315 4.0 2341312 2.0    9.0    3
  93 3425644 4.0 3331542 3.0 4556554 4.0   11.0    4
  94 1234163 2.0 2223253 2.0 1112131 1.0    5.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
A       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
B       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
C       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
E       Bechyne                   Jolanta         II        Zielona Góra         Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Orczykowski Norbert, Matusiak Nikola               ATUT - Kalisz             wielkopolski         1/  11
  94         2 Skowronek Tobiasz, Żylak Kaja                      RÓŻA - Olesno             opolski              2/  11
  92         3 Lizurej Tomasz, Chrzanowska Kinga                  SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          3/  11
  91         4 Lipiński Filip, Pospiszył Julia                    JEDYNKA - Łódź            łódzki               4/  11
  87         5 Janik Dariusz, Cymanek Paula                       SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          5/  11
  96         6 Leśniak Andrzej, Turowska Karolina                 SETENTA - Wrocław         dolnośląski          6/  11
  88         7 Jawor Przemysław, Ranoszek Paulina                 ESTYMA - Częstochowa      śląski               7/  11
  85         8 Czajkowski Szymon, Strumińska Weronika             CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         8/  11
  86         9 Hołoś Dominik, Lewek Hanna                         RETRO - Kępno             wielkopolski         9/  11
  89        10 Kikut Grzegorz, Ozimek Marzena                     SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski         10/  11
  90        11 Kramek Maksymilian, Górska Natalia                 AMETYST - Lubań           dolnośląski         11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------
     CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------
  85  X X     2 X  X     2 X  X     2     6          
  86     X    1          0   X X    2     3          
  87 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    20       1-2
  88 X XX X   4 X     X  2 X     X  2     8          
  89          0   X      1  X       1     2          
  90          0          0          0     0          
  91 XXXXXXX  7  XXXXXX  6   XXXXX  5    18       3-4
  92  XX XXX  5  XX XXX  5  XX XX   4    14         6
  93 X XX  X  4 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    17         5
  94 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    20       1-2
  96 XX XXXX  6 XX XXX   5 XXXXXXX  7    18       3-4
-----------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  87 4525235 5.0 6666626 6.0 4436625 5.0   16.0    5
  91 6634111 2.0 5554112 5.0 5364133 4.0   11.0    4
  92 5446324 4.0 3235534 3.0 3625314 3.0   10.0    3
  93 2211642 1.0 2311441 1.0 2512442 2.0    4.0    1
  94 1163453 3.0 1122353 2.0 1151251 1.0    6.0    2
  96 3352566 6.0 4443265 4.0 6243566 6.0   16.0    6
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
A       Jakubowska                Janina          I         Wrocław              Polska
B       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              Polska
C       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
D       Narajewski                Janusz          I         Legnica              Polska
E       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
F       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               Polska
G       Wielgosz                  Paweł           III       Kępno                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Kwarciński Sebastian, Dudek Kornelia               ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski          1/   7
 101         2 Pytlik Kamil, Głażewska Anna                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   7
 100         3 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA - Olesno             opolski              3/   7
  81         4 Karasiński Wiktor, Snopkowska Katarzyna            SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          4/   7
  98         5 Groehlich Grzegorz, Podolska Maja                  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opo opolski              5/   7
 103         6 Zgodzaj Jonasz, Rudzka Monika                      MASTER DANCE - Gliwice                         6/   7
  97         7 Stasiak Krzysztof, Wajman Eliza                    SKTT  ISKRA  PWr- Wrocław dolnośląski          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  81 1756365 6.0 1132425 2.0 1433635 4.0 1526345 5.0   17.0    4
  97 2677477 7.0 7777777 7.0 7777777 7.0 7777677 7.0   28.0    7
  98 4534116 4.0 5653266 6.0 5561156 6.0 4662134 4.0   20.0    5
  99 6211243 1.0 6411142 1.0 6122441 1.0 6111261 1.0    4.0    1
 100 5142722 2.0 4346631 4.0 4346222 3.0 3444422 3.0   12.0    3
 101 3325631 3.0 2225313 3.0 2614513 2.0 2233513 2.0   10.0    2
 103 7463554 5.0 3564554 5.0 3255364 5.0 5355756 6.0   21.0    6
----------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20190429-0305