OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"ŚWIĘTO BZÓW": 2019-05-11, SIEDLISKO k/NOWEJ SOLI KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól lubuski, okręg Lubuski

Dokumentacja zbiorcza 

ŚWIĘTO BZÓW


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
ŚWIĘTO BZÓW

Siedlisko, 11.05.2019 r.
Organizator:  KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Prowadzenie: Andrzej Bieniek
Muzyka: Michał Wolny
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, E+F, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 ALFA-ASTRA - Stargard        5
   2 AMETYST - Lubań              1
   3 ASTRA - Szczecin             2
   4 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    1
   5 DANCECLUB - Szczecin         4
   6 DREAM - Poznań               1
   7 DZIUPLA - Poznań             5
   8 ESTERA - Myślibórz           1
   9 FALLAWAY - Opole             1
  10 FAN DANCE - Gorzów Wlkp.     4
  11 FANTAZJA - Skwierzyna        3
  12 GRACJA - Zielona Góra       14
  13 IGLICA - Wrocław             6
  14 KS  DANCE MIX - Deszczno     2
  15 KTT URBAN - Tadeusz i Gre    6
  16 LATINA - Wolsztyn            2
  17 LORENZO Katarzyna Białek     5
  18 MARGO - Leszno               9
  19 PROJEKT NM - Słubice         2
  20 SKYDANCE - Wrocław           1
  21 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
C       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
D       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Łuniewicz Franciszek, Ćwikła Paula                 FALLAWAY - Opole          opolski              1/  11
 121         2 Kozłowski Jędrzej, Przepłata Weronika              FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              2/  11
 123         3 Siczyński Adam, Kugler Hanna                       KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              3/  11
 120         4 Kaźmierczak Oliwier, Jareniowska Jagoda            GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  11
 117         5 Drapiewski Aleksander, Nowak Julia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/  11
 122         6 Michalski Stanisław, Świniarska Dominika           LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         6/  11
 116         7 Bryła Tadeusz, Wiatrowska Julia                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         7/  11
 118         8 Godlewski Michał, Bosy Weronika                    SKYDANCE - Wrocław        dolnośląski          8/  11
 106      9-10 Graczyk Jerzy, Bieniek Karolina                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski           9-10/  11
 119      9-10 Kaczmarek Michał, Kutrzuba Zuzanna                 ESTERA - Myślibórz        zachodniopom      9-10/  11
 107        11 Wachelka Jan, Wychowałek Amelia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski             11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        CH       S        R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
 106  X     1   X    1  X     1  XX    2 X   X  2  X  X  2 X   X  2 XX  X  3    14          
 107  X     1        0  X     1  X     1 XX X   3  X     1        0  X     1     8          
 116 X X X  3 X XXX  4 X   X  2 X   X  2 X   X  2 X X X  3 X XXX  4 X X X  3    23       6-7
 117 XXXXX  5 XX XX  4 XX XX  4 XX X   3  X X   2  X X   2  X     1 XX X   3    24         5
 118 XXXX   4  XXX   3 XXXX   4 XXXX   4   XX   2   XX   2   XX   2   X    1    22          
 119        0 XX  X  3   X X  2   X X  2   XXX  3 X  XX  3        0     X  1    14          
 120 XXXX   4 XXXXX  5 XXXX   4 XXXX   4  XX    2  X     1  X     1  X X   2    23       6-7
 121 X  XX  3 XXX X  4 XXXXX  5 X  XX  3 XX  X  3 X XXX  4 XXXXX  5   XXX  3    30         1
 122  X  X  2 XX XX  4   X X  2   X X  2   XXX  3 X X X  3 XXXXX  5 X XXX  4    25         4
 123   XXX  3    X   1    XX  2  X XX  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    29         2
 124 X XXX  4   X    1 X XX   3 X XXX  4 XXX    3 XXXX   4 XXXXX  5 XXXX   4    28         3
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CH        S         R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 116 56263 5.0 47372 5.0 57563 5.0 66664 7.0 45752 5.0 43542 4.0 57654 5.5 46554 6.0   42.5    7
 117 61727 7.0 52714 3.0 22716 2.0 32715 3.0 72447 4.0 74677 7.0 73747 7.0 72777 7.0   40.0    5
 120 32615 2.0 33625 2.0 44127 4.0 21323 1.0 64376 7.0 65466 6.0 45576 5.5 34646 4.0   31.5    4
 121 24151 1.0 11131 1.0 33331 3.0 57131 2.0 13634 3.0 26724 5.0 24311 3.0 27415 3.0   21.0    2
 122 75472 6.0 64263 4.0 76472 7.0 74552 6.0 57263 6.0 37251 3.0 36463 4.0 55362 5.0   41.0    6
 123 47534 4.0 76547 7.0 65654 6.0 43277 5.0 36511 2.0 51313 2.0 62222 2.0 61231 2.0   30.0    3
 124 13346 3.0 25456 6.0 11245 1.0 15446 4.0 21125 1.0 12135 1.0 11135 1.0 13123 1.0   18.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
B       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
C       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
E       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 112         1 Raczykowski Maciej, Bednarczuk Aleksandra          KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              1/   5
 113         2 Stępień Michał, Giejbo Alicja                      FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              2/   5
 111         3 Jura Jakub, Wesołowska Lidia                       KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              3/   5
 127         4 Borkowski Łukasz, Kasicka Alicja                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   5
 128         5 Kłodarski Gracjan, Jabłońska Zuzanna               ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CH        S         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 111 45452 5.0 34452 3.0 34451 5.0 34351 3.0 13352 3.0 13351 2.0   21.0    3
 112 32141 1.0 11141 1.0 22142 1.0 11142 1.0 31111 1.0 22112 1.0    6.0    1
 113 51315 4.0 53525 5.0 51325 3.0 22215 2.0 22525 2.0 41425 3.0   19.0    2
 127 24224 2.0 22213 2.0 43234 4.0 43433 4.0 45243 4.0 55243 5.0   21.0    4
 128 13533 3.0 45334 4.0 15513 2.0 55524 5.0 54434 5.0 34534 4.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
B       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
C       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
E       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 137         1 Thomalla Pascal, Hyla Julia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel                      1/   7
 133         2 Kreis Michał, Drożdżyńska Weronika                 DREAM - Poznań            wielkopolski         2/   7
 136         3 Zamojski Oliwier, Szczepaniak Klaudia              AMETYST - Lubań           dolnośląski          3/   7
 135         4 Siczyński Jan, Andrzejewska Julia                  KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              4/   7
 134         5 Raś Mikołaj, Garstka Zuzanna                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         5/   7
 131         6 Binkowski Wojciech, Biadała Zuzanna                KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              6/   7
 132         7 Hasiów Szymon, Salwierak Klaudia                   KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CH        S         R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 131 53764 6.0 63664 6.0 56762 6.0 63664 6.0 43772 5.0 32561 2.0 43761 4.0 22741 3.0   38.0    6
 132 27472 5.0 36773 7.0 47674 7.0 36773 7.0 35663 6.0 54673 6.0 55673 6.0 36633 4.0   48.0    7
 133 15131 1.0 15131 1.0 22133 2.0 22122 2.0 16445 4.0 15344 4.0 14334 3.0 14224 2.0   19.0    2
 134 61223 2.0 51322 2.0 63425 3.0 57436 4.0 67536 7.0 66756 7.0 67557 7.0 63556 5.0   37.0    5
 135 76657 7.0 74547 5.0 74547 5.0 74547 5.0 74217 2.0 73237 3.0 72226 2.0 75377 7.0   36.0    4
 136 42346 3.0 47256 4.0 35256 4.0 45355 3.0 52354 3.0 47425 5.0 26445 5.0 57465 6.0   33.0    3
 137 34515 4.0 22415 3.0 11311 1.0 11211 1.0 21121 1.0 21112 1.0 31112 1.0 41112 1.0   13.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 140         1 Gembara Konrad, Chlamtacz Zofia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   8
 147         2 Chmiel Jakub, Zalewska Kaja                        DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         2/   8
 144         3 Metack Julian, Baran Alicja                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   8
 142         4 Kuźnik Łukasz, Kula Zuzanna                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   8
 139         5 Burdziuk Olaf, Malinowska Natalia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         5/   8
 141         6 Krężel Mateusz, Andruszko Zofia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/   8
 146         7 Szpakowicz Hubert, Staśkiewicz Hanna               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/   8
 143         8 Lubczański Paweł, Pietruch Weronika                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 139 XX XXX   5 XX  XX   4  X XXXX  5 XX XXX   5 XX   X   3    22       5-6
 140 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 141 XXXXX X  6  X X XX  4  X XX X  4  X XX X  4  X XX X  4    22       5-6
 142 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6    32         3
 143      XX  2   XX  X  3 XXX  XX  5   X   X  2   X   X  2    14          
 144 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 X X  XX  4 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    30         4
 146   XX     2 X X X    3 XXXXX    5 XXX XX   5 XXXXXX   6    21          
 147 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 139 5365615 5.0 5365636 5.0 5465625 5.0 5455536 5.0 2364525 4.0   24.0    5
 140 1111224 1.0 1221214 1.0 1121312 1.0 1111212 1.0 1112112 1.0    5.0    1
 141 6656562 6.0 6546563 6.0 6656563 6.0 4666664 6.0 3556654 6.0   30.0    6
 142 2533341 3.0 2613351 3.0 2534251 3.0 3523451 4.0 5625461 5.0   18.0    4
 144 4444453 4.0 4454442 4.0 3343444 4.0 2344323 2.0 4433333 2.0   16.0    3
 147 3222136 2.0 3132125 2.0 4212136 2.0 6232145 3.0 6241246 3.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 148         1 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   8
 142         2 Kuźnik Łukasz, Kula Zuzanna                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   8
 140         3 Gembara Konrad, Chlamtacz Zofia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   8
 139         4 Burdziuk Olaf, Malinowska Natalia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         4/   8
 144         5 Metack Julian, Baran Alicja                        GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   8
 146         6 Szpakowicz Hubert, Staśkiewicz Hanna               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/   8
 143         7 Lubczański Paweł, Pietruch Weronika                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/   8
 141         8 Krężel Mateusz, Andruszko Zofia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 139 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 140  XX X X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    31         4
 141    X XX  3       X  1       X  1       X  1    X XX  3     9          
 142 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         3
 143 XX X     3  XX X X  4   X X    2  X  X    2     X    1    12          
 144 XXX XXX  6 XX X X   4 XX X XX  5 XXXX XX  6 XXX  XX  5    26         6
 146 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 X XXXX   5 XXXXXX   6    29         5
 148 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 139 2235515 3.0 2266615 6.0 2245625 4.0 2145615 4.0 1366525 5.0   22.0    4
 140 5652464 6.0 5623464 5.0 4633454 3.0 4533453 3.0 6441463 3.0   20.0    3
 142 3523232 2.0 3431351 2.0 3322332 2.0 3322232 2.0 3532152 2.0   10.0    2
 144 4364653 4.0 4355533 4.0 5464563 5.0 6464564 5.5 4154644 4.0   22.5    5
 146 6446346 5.0 6514246 3.0 6556246 6.0 5656346 5.5 5615336 6.0   25.5    6
 148 1111121 1.0 1142122 1.0 1111111 1.0 1211121 1.0 2223211 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
B       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
C       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
D       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Mazur Marcel, Urban Greta                          KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              1/   4
   1         2 Duszewski Michał, Apolinarska Anna                 MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   4
   3         3 Minorowicz Jakub, Zastróżna Weronika               FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              3/   4
   4         4 Żabka Michał, Ceglarek Angelika                    LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
   1 21223 2.0 22222 2.0 21224 2.0 32111 1.0    7.0    2
   2 12111 1.0 11111 1.0 12113 1.0 11223 2.0    5.0    1
   3 43442 4.0 43433 3.0 43432 4.0 43432 3.0   14.0    3
   4 34334 3.0 34344 4.0 34341 3.0 24344 4.0   14.0    4
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
B       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
C       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
D       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Mazur Marcel, Urban Greta                          KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              1/   4
   5         2 Walczak Kacper, Cembrowicz Julia                   LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         2/   4
   1         3 Duszewski Michał, Apolinarska Anna                 MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   4
   3         4 Minorowicz Jakub, Zastróżna Weronika               FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     CH        S         R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
   1 23133 3.0 23234 3.0 43244 4.0 42213 2.0   12.0    3
   2 11221 1.0 12122 2.0 11122 1.0 11131 1.0    5.0    1
   3 44444 4.0 44443 4.0 34433 3.0 34444 4.0   15.0    4
   5 32312 2.0 31311 1.0 22311 2.0 23322 3.0    8.0    2
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   9         1 Isidoris Eric, Isidoris Melissa                    MARGO - Leszno            wielkopolski         1/   6
  14         2 Sobieszek Sławomir, Kaśków Weronika                FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              2/   6
  12         3 Zborowski Wiktor, Biegała Julia                    MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   6
  11         4 Sarbak Kacper, Paroń Klaudia                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         4/   6
  13         5 Jędrzejewski Jan, Artiuchow Emila                  PROJEKT NM - Słubice      lubuski              5/   6
  10         6 Kloc Piotr, Tuszyńska Olimpia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   9 1125136 1.0 1114356 2.0 1214355 2.5 1124256 2.0 1124325 2.0    9.5    1
  10 3236344 4.0 5366625 6.0 6356634 6.0 6466445 6.0 6366444 5.0   27.0    6
  11 6444423 5.0 2253534 3.0 2432416 4.0 2333534 4.0 5243636 4.0   20.0    4
  12 2311652 2.0 6425443 5.0 3125242 1.0 4215122 1.0 4415252 3.0   12.0    3
  13 5662565 6.0 4642262 4.0 4661563 5.0 5651663 5.0 3651563 6.0   26.0    5
  14 4553211 3.0 3531111 1.0 5543121 2.5 3542311 3.0 2532111 1.0   10.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11         1 Sarbak Kacper, Paroń Klaudia                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         1/   5
   9         2 Isidoris Eric, Isidoris Melissa                    MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   5
  15         3 Ewangelu Evangelos, Sobiech Weronika               DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         3/   5
  12         4 Zborowski Wiktor, Biegała Julia                    MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   5
  10         5 Kloc Piotr, Tuszyńska Olimpia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   9 1413255 2.0 1122245 2.0 1425324 3.0 1225155 2.0 1233125 2.0   11.0    2
  10 5234344 5.0 5344414 4.0 5344445 5.0 5554434 5.0 5445344 5.0   24.0    5
  11 3141132 1.0 2231121 1.0 3153231 2.0 2143342 3.0 3112213 1.0    8.0    1
  12 4522513 3.5 4513552 5.0 4212553 4.0 4412513 4.0 4321552 3.0   19.5    4
  15 2355421 3.5 3455333 3.0 2531112 1.0 3331221 1.0 2554431 4.0   12.5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Młynarski Maciej, Guettner Klara                   WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA                      1/   7
  21         2 Serafin Miłosz, Bukiel Anna                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   7
  20         3 Nowakowski Ignacy, Karnecka Barbara                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   7
  23         4 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         4/   7
  24         5 Wysocki Jakub, Wandolska Zuzanna                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         5/   7
  22         6 Starski Kacper, Skrzypczyńska Julia                ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         6/   7
  13         7 Jędrzejewski Jan, Artiuchow Emila                  PROJEKT NM - Słubice      lubuski              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  13 7766674 7.0 7775777 7.0 6776775 7.0 6777777 7.0 7634773 7.0   35.0    7
  20 3455757 5.0 3323425 2.0 3523536 3.0 4443546 3.0 6423534 3.0   16.0    3
  21 2531432 2.0 2562343 3.0 1331443 2.0 2521433 2.0 2572457 5.0   14.0    2
  22 5343366 4.0 6454266 6.0 7444367 5.0 7364365 6.0 5356365 6.0   27.0    6
  23 6277525 6.0 5247634 4.0 4257224 4.0 5255224 4.0 3165226 2.0   20.0    4
  24 4624243 3.0 4636552 5.0 5665652 6.0 3636651 5.0 4747642 4.0   23.0    5
  31 1112111 1.0 1111111 1.0 2112111 1.0 1112112 1.0 1211111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Dąbek Mateusz, Ustianowska Zuzanna                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/   7
  19         2 Winkler Miłosz, Gabrysz Zuzanna                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   7
  20         3 Nowakowski Ignacy, Karnecka Barbara                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   7
  28         4 Gralak Mateusz, Szymkiewicz Aleksandra             ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         4/   7
  30         5 Kieresz Szymon, Sobasik Marta                      MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   7
  15         6 Ewangelu Evangelos, Sobiech Weronika               DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         6/   7
  22         7 Starski Kacper, Skrzypczyńska Julia                ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  15 2775732 4.0 2577732 6.0 4677722 6.0 4776722 6.0 4773722 4.0   26.0    6
  19 4221151 2.0 5241151 2.0 2222141 2.0 2332141 2.0 2232241 2.0   10.0    2
  20 3646626 7.0 3365426 4.0 3134635 3.0 3225436 3.0 3327435 3.0   20.0    3
  22 6354367 5.0 7656377 7.0 7766376 7.0 7647377 7.0 7656366 6.0   32.0    7
  27 1113215 1.0 1113215 1.0 1311217 1.0 1111213 1.0 1111114 1.0    5.0    1
  28 7567544 6.0 4724543 3.0 6445554 5.0 5563554 4.0 5564553 5.0   23.0    4
  30 5432473 3.0 6432664 5.0 5553463 4.0 6454665 5.0 6445677 7.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
A       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Gralak Mateusz, Szymkiewicz Aleksandra             ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   4
  27         2 Dąbek Mateusz, Ustianowska Zuzanna                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         2/   4
  30         3 Kieresz Szymon, Sobasik Marta                      MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   4
  29         4 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  27 2213213 2.0 2234214 2.0 3231213 2.0 2111213 1.0 2323214 2.5    9.5    2
  28 1141121 1.0 1342121 1.0 1313121 1.0 1242121 2.0 1141121 1.0    6.0    1
  29 3434444 4.0 3123332 3.0 4442344 4.0 3423332 3.0 4434433 4.0   18.0    4
  30 4322332 3.0 4411443 4.0 2124432 3.0 4334444 4.0 3212342 2.5   16.5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20190429-0305