OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno": 2019-05-12, Popów Głowieński koło Głowna JEDYNKA - Łódź łódzki, okręg Łódzki








Dokumentacja zbiorcza












 
 
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno
 
Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
 
Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno
Popów,  dn. 12-05-2019
Organizator: JEDYNKA - Łódź
Prowadzenie: Zapewnione
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek
 
Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, G, Kombinacja 6T G
10-11, E+F, Kombinacja 6T
10-11, Mistrz. Okręgu, Kombinacja 8T
12-13, H., Kombinacja 4T H
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
16-18, Mistrz. Okręgu, Standard
16-18, Mistrz. Okręgu, Latin
16-20, Mistrz. Okręgu, Standard
Pow. 18, Mistrz. Okręgu, Standard
Pow. 18, Mistrz. Okręgu, Latin
SENIOR 2, Mistrz. Okręgu, Latin
SENIOR 3, Mistrz. Okręgu, Standard
------------------------------
Na początek
 
Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    4
   2 BALLARE - Częstochowa        2
   3 BLUE CLASSIC - Warszawa      5
   4 CANTINERO - Tomaszów Maz.    4
   5 CENTRUM TAŃCA - Radom        6
   6 CREATIVE DANCE - Kobyłka     1
   7 CT WYPYCH - Kalisz           4
   8 DCS BRWINÓW                  1
   9 DUET - Warszawa              2
  10 DZIUPLA - Poznań             1
  11 ELITE DANCE - Warszawa       2
  12 EMOTION - Góra Kalwaria      1
  13 EMOTION - WARKA              1
  14 ESKADRA - Pabianice         15
  15 ETIUDA - Radomsko           11
  16 FAST-STEP Warszawa          13
  17 IGLICA - Wrocław             3
  18 JEDYNKA - Łódź              25
  19 KICK - Kielce                1
  20 KORDASZEWSCY - Garwolin      2
  21 PERFECT - Będzin             1
  22 POLISH CLUB - Warszawa       2
  23 PRESTIGE - Białystok         2
  24 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  25 RIVIERA Warszawa             1
  26 SHOW TIME - Płock            1
  27 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    1
  28 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    1
  29 SUKCES - Częstochowa         1
  30 WIKA - Olsztyn               1
  31 ZORBA - Częstochowa          1
--------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T G
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T G
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Czarnecki Marcel, Małecka Nikola                   DCS BRWINÓW               mazowiecki           1/   2
  23         2 Małecki Wiktor, Cielicka Natalia                   SHOW TIME - Płock         mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T G
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  22 1112111 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0 1112222 2.0 1112111 1.0 1112111 1.0    7.0    1
  23 2221222 2.0 2222221 2.0 2222222 2.0 2221111 1.0 2221222 2.0 2221222 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna Edyta             KICK - Kielce             świętokrzysk         1/   6
  29         2 Rozwadowski Aleksander, Szybicka Sofia             FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   6
  28         3 Kosecki Nataniel, Kozuń Liwia                      ESKADRA - Pabianice       łódzki               3/   6
  27         4 Jakubik Nataniel, Janik Julia                      PERFECT - Będzin          śląski               4/   6
  26         5 Jagiełło Maciej, Bogumił Wiktoria Weroni           EMOTION - WARKA           mazowiecki           5/   6
  30         6 Zajkowski Maciej, Dąbrowska Maja                   FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  26 5356235 5.0 4326234 3.0 5323324 3.0 6665436 6.0 6555424 5.0 5555636 5.0   27.0    5
  27 4244646 4.0 5544645 5.0 6655656 6.0 2333351 3.0 3313361 3.0 3313361 3.0   24.0    4
  28 3532452 3.0 3452453 4.0 4442443 4.0 3441162 4.0 1241252 2.0 1242142 2.0   19.0    3
  29 2621123 2.0 1211112 1.0 2211132 1.0 5212523 2.0 5424633 4.0 6434523 4.0   14.0    2
  30 6465561 6.0 6665561 6.0 3564561 5.0 4556645 5.0 4666545 6.0 4666455 6.0   34.0    6
  31 1113314 1.0 2133326 2.0 1136215 2.0 1124214 1.0 2132116 1.0 2121214 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Kosecki Nataniel, Kozuń Liwia                      ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H., Styl: Kombinacja 4T H
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H., Styl: Kombinacja 4T H
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Latosiewicz Szymon, Zawieja Hanna                  JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   2
  38         2 Piątek Krzysztof, Kordus Małgorzata                EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Wstępna
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H., Styl: Kombinacja 4T H
----------------------------------------------------------------
     WA         Q          CC         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  37 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXXX X  6    25         1
  38          0          0      XX  2      X   1     3          
----------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał B
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H., Styl: Kombinacja 4T H
----------------------------------------------------------------
     WA         Q          CC         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  38                                                           2
----------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał A
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H., Styl: Kombinacja 4T H
----------------------------------------------------------------
     WA         Q          CC         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  37                                                           1
----------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           1/   7
  47         2 Sobczyk Wiktor, Kosętka Amanda                     SUKCES - Częstochowa      śląski               2/   7
  43         3 Gabrysz Szymon, Rotko Gabriela                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   7
  45         4 Ostałowski Dawid, Bogus Maja                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   7
  46         5 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/   7
  44         6 Gałązka Aleks, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           6/   7
  42         7 Drogosz Mateusz, Bryk Magdalena                    RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  41 3211122 2.0 2111232 1.0 1111121 1.0 1112241 1.0 2111212 1.0    6.0    1
  42 6576765 7.0 6476767 7.0 6567774 7.0 7476776 7.0 7567764 7.0   35.0    7
  43 1142611 1.0 1754611 4.0 2756612 6.0 2735635 5.5 1753621 3.0   19.5    3
  44 5735557 6.0 4222555 5.0 4634556 5.0 5543457 4.0 5444557 6.0   26.0    6
  45 7457344 4.0 7347444 3.0 7443345 3.0 6357514 5.5 6336335 4.0   19.5    4
  46 4664436 5.0 5565326 6.0 5275437 4.0 4664323 3.0 4675443 5.0   23.0    5
  47 2323273 3.0 3633173 2.0 3322263 2.0 3221162 2.0 3222176 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Gabrysz Szymon, Rotko Gabriela                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   6
  41         2 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           2/   6
  42         3 Drogosz Mateusz, Bryk Magdalena                    RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         3/   6
  45         4 Ostałowski Dawid, Bogus Maja                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   6
  44         5 Gałązka Aleks, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/   6
  46         6 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  41 3112425 2.0 3112412 2.0 3222313 2.0 3231213 2.0 4122313 2.0   10.0    2
  42 5263642 4.0 4363634 3.0 2653436 4.0 2453326 3.0 2443635 3.0   17.0    3
  43 1521111 1.0 1431121 1.0 1131121 1.0 1112161 1.0 1311121 1.0    5.0    1
  44 6634254 5.0 5624265 5.0 5314254 3.0 5564655 6.0 6655446 6.0   25.0    5
  45 2345333 3.0 2245553 4.0 4545642 5.0 6326544 5.0 3236564 4.0   21.0    4
  46 4456566 6.0 6556346 6.0 6466565 6.0 4645432 4.0 5564252 5.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Płociński Hubert, Wyrzykowska Katarzyna            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   9
  51         2 Lipiński Filip, Pospiszył Julia                    JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   9
  49         3 Jędrzejczak Dominik, Banaszczyk Agnieszka          ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           3/   9
  55         4 Wochlik Dominik, Sterniczuk Gabriela               ESKADRA - Pabianice       łódzki               4/   9
  48         5 Dubielski Maciej, Kokoszczyńska Lidia              ETIUDA - Radomsko         łódzki               5/   9
  56         6 Woźniak Krzysztof, Przybylak Anna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         6/   9
  50         7 Kowalczyk Kacper, Żarłok Kinga                     POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           7/   9
  54         8 Reng Kacper, Reng Klementyna                       BALLARE - Częstochowa     śląski               8/   9
  52         9 Piwowarski Mateusz, Wojciechowska Zuzanna          CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  48 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXX   6   XXXX   4    23       2-3
  49  XXXXXX  6  X XXXX  5 XX XXXX  6 X   XXX  4    21         5
  50 X  XXXX  5 X  XXX   4     XXX  3 X  X  X  3    15          
  51  XXXXXX  6 XXX X X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6    23       2-3
  52 XX       2 X        1   X  X   0  XX  X   3     6          
  53 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    26         1
  54 X    X   2 X XX X   4          2 XXX  XX  5    13          
  55 X XX     3 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    22         4
  56  XXXX X  5  XXXX X  5 XXXX  X  5  XXXX    4    19         6
----------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  48 5356135 4.0 5331146 3.0 4466646 6.0 6355546 6.0   19.0    5
  49 1443412 3.0 1564411 5.0 1352332 1.0 1224421 1.0   10.0    3
  51 4221351 1.0 4112354 2.0 5133261 3.0 4112263 2.0    8.0    2
  53 3134243 2.0 3246233 1.0 3614123 2.0 3636132 3.0    8.0    1
  55 2565526 5.0 2453522 4.0 2245415 4.0 2463315 4.0   17.0    4
  56 6612664 6.0 6625665 6.0 6521554 5.0 5541654 5.0   22.0    6
----------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52         1 Piwowarski Mateusz, Wojciechowska Zuzanna          CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/  10
  50         2 Kowalczyk Kacper, Żarłok Kinga                     POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/  10
  56         3 Woźniak Krzysztof, Przybylak Anna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         3/  10
  49         4 Jędrzejczak Dominik, Banaszczyk Agnieszka          ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           4/  10
  55         5 Wochlik Dominik, Sterniczuk Gabriela               ESKADRA - Pabianice       łódzki               5/  10
  57         6 Sekuła Mateusz, Kwiatkowska Ewa                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           6/  10
  53         7 Płociński Hubert, Wyrzykowska Katarzyna            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/  10
  48         8 Dubielski Maciej, Kokoszczyńska Lidia              ETIUDA - Radomsko         łódzki               8/  10
  51         9 Lipiński Filip, Pospiszył Julia                    JEDYNKA - Łódź            łódzki               9/  10
  54        10 Reng Kacper, Reng Klementyna                       BALLARE - Częstochowa     śląski              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  48 XX    X  3 X   X X  3  X X     2  XXXX    4    12          
  49 XXXX X   5 XX X XX  5 XX X XX  5     XX   2    17         5
  50 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    27         1
  51     X    1  X  X    2     XXX  3 X   X X  3     9          
  52 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    26         2
  53 XXX      3  XXX     3 XXX X X  5 XXXX  X  5    16       6-7
  54       X  1      XX  2 X        1     XX   2     6          
  55  XXXXXX  6  XX XXX  5  XX  XX  4  XX  X   3    18         4
  56 X  XXXX  5 X XX XX  5 XXXXX X  6 XX X XX  5    21         3
  57   XXXX   4 X XXX    4   XXXX   4 X XX  X  4    16       6-7
----------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  49 3276753 6.0 3376343 3.0 4376354 3.0 4577743 6.0   18.0    4
  50 2432221 2.0 1422211 1.0 3422113 2.0 3332124 2.0    7.0    2
  52 1121115 1.0 2131135 2.0 1111225 1.0 1121215 1.0    5.0    1
  53 6567677 7.0 7567756 7.0 6547466 7.0 5466667 7.0   28.0    7
  55 5345544 5.0 6245624 4.0 7265732 5.0 7255432 4.0   18.0    5
  56 4753362 3.0 4754462 5.0 2754571 4.0 2743371 3.0   15.0    3
  57 7614436 4.0 5613577 6.0 5633647 6.0 6614556 5.0   21.0    6
----------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Kijak Konrad, Malmon Wiktoria                      CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           1/   3
  62         2 Urbański Jakub, Stanios Małgorzata                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           2/   3
  61         3 Kondratyuk Dmytro, Kolasińska Agnieszka            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  60 1121133 1.0 1111122 1.0 2122222 2.0 2121121 1.0 2121222 2.0    7.0    1
  61 3333222 3.0 2333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
  62 2212311 2.0 3222211 2.0 1211111 1.0 1212212 2.0 1212111 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Pycio Sebastian, Kosecka Vanessa                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/   7
  66         2 Urbański Robert, Neska Zuzanna Maria               CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           2/   7
  60         3 Kijak Konrad, Malmon Wiktoria                      CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/   7
  63         4 Jakubczak Jakub, Nadera Katarzyna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         4/   7
  64         5 Kuraś Jakub, Banasiak Daria                        JEDYNKA - Łódź            łódzki               5/   7
  62         6 Urbański Jakub, Stanios Małgorzata                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           6/   7
  61         7 Kondratyuk Dmytro, Kolasińska Agnieszka            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  60 5141536 4.0 2221644 2.0 1121232 1.0 4323536 3.0 5151626 5.0   15.0    3
  61 7777777 7.0 7777777 7.0 7777777 7.0 7677774 7.0 6777777 7.0   35.0    7
  62 3626652 6.0 4655552 5.0 5655666 6.0 6454667 6.0 7646554 6.0   29.0    6
  63 6463344 3.0 5462435 4.0 4563545 5.0 1766443 4.0 2563445 4.0   20.0    4
  64 4535465 5.0 6546366 6.0 6436354 4.0 5535255 5.0 4434363 3.0   23.0    5
  65 1252221 1.0 1134211 1.0 2242421 2.0 2141311 1.0 1222111 1.0    6.0    1
  66 2314113 2.0 3313123 3.0 3314113 3.0 3212122 2.0 3315232 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Zychla Szymon, Zychla Wiktoria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   9
  72         2 Paterek Kacper, Kondrakiewicz Amelia               FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   9
  71         3 Janaszczyk Maciej, Sopata Wiktoria                 JEDYNKA - Łódź            łódzki               3/   9
  74         4 Kuś Arkadiusz, Kuś Anna                            RIVIERA Warszawa          mazowiecki           4/   9
  73         5 Przemieniecki Szymon, Karwacka Justyna             WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         5/   9
  63         6 Jakubczak Jakub, Nadera Katarzyna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         6/   9
  65       7-8 Pycio Sebastian, Kosecka Vanessa                   ESKADRA - Pabianice       łódzki             7-8/   9
  69       7-8 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski           7-8/   9
  70         9 Gajdos Julian, Ryfa Julia                          JEDYNKA - Łódź            łódzki               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  63 X XX XX  5 X X XXX  5 XX  XXX  5 XXX XX   5 X X  XX  4    24         6
  65 X   X    2 XX  X    3     X    1 X X X X  4 X  X     2    12          
  69 XX  X    3  X X     2  XXXXX   5  X X     2          0    12          
  70          0 X        1 X XX     3 XXX      3 XXX X    4    11          
  71  XXX XX  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  X XXXX  5 XXXXXXX  7    30         3
  72 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    32         1
  73 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX X XX  5  X X XX  4 XXXXXXX  7    29       4-5
  74  XXXXXX  6  XXXXXX  6 X XXX X  5 X XXXXX  6  XXXXXX  6    29       4-5
  75 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXX XXX  6 X XXXXX  6  XXXXXX  6    31         2
---------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  63 2666526 6.0 6626536 6.0 4626534 4.0 6616545 5.0 6616535 6.0   27.0    6
  71 5213352 2.0 2232162 2.0 6333362 3.0 2554464 4.0 3343362 3.0   14.0    3
  72 4152431 3.0 1151321 1.0 2141421 2.0 3141321 2.0 1131221 1.0    9.0    2
  73 3345643 5.0 3564643 4.0 3464653 5.0 5465656 6.0 2464644 4.0   24.0    5
  74 6424264 4.0 5445255 5.0 5555245 6.0 1333132 3.0 5555456 5.0   23.0    4
  75 1531115 1.0 4313414 3.0 1212116 1.0 4222213 1.0 4222113 2.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   7
  71         2 Janaszczyk Maciej, Sopata Wiktoria                 JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   7
  77         3 Myśliński Olaf, Czapnik Wiktoria                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               3/   7
  76         4 Karwas Emil, Janik Klaudia                         JEDYNKA - Łódź            łódzki               4/   7
  72         5 Paterek Kacper, Kondrakiewicz Amelia               FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/   7
  69         6 Bogusz Kamil, Zowczak Gabriela                     KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             6/   7
  70         7 Gajdos Julian, Ryfa Julia                          JEDYNKA - Łódź            łódzki               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  69 5675474 7.0 5355464 4.0 7365562 6.0 7376761 7.0 6675572 6.0   30.0    6
  70 1413737 3.0 4663747 7.0 4636747 7.0 5634645 6.0 3447767 7.0   30.0    7
  71 6152213 2.0 6122312 2.0 3122316 2.0 3262317 3.0 5352415 4.0   13.0    2
  72 7346655 6.0 2447556 5.0 6457454 5.0 6455454 4.0 7266343 5.0   25.0    5
  76 3567521 5.0 7574633 6.0 5573635 4.0 4527536 5.0 4114636 3.0   23.0    4
  77 4734346 4.0 3736225 3.0 2744223 3.0 2743123 2.0 1723224 2.0   14.0    3
  78 2221162 1.0 1211171 1.0 1211171 1.0 1111272 1.0 2531151 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Myśliński Mateusz Łukasz, Słomczyńska Kaja         STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         1/   4
  82         2 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   4
  81         3 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki           3/   4
  77         4 Myśliński Olaf, Czapnik Wiktoria                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  77 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0   20.0    4
  81 2123132 2.0 2213333 3.0 2133332 3.0 2323133 3.0 2333232 3.0   14.0    3
  82 3311313 3.0 3121221 1.0 3212123 2.0 3132222 2.0 3211123 2.0   10.0    2
  83 1232221 1.0 1332112 2.0 1321211 1.0 1211311 1.0 1122311 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   5
  81         2 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki           2/   5
  85         3 Bendinger Krystian, Rakowiecka Adrianna            JEDYNKA - Łódź            łódzki               3/   5
  84         4 Babiuch Przemysław, Czerczak Karolina -            ESKADRA - Pabianice       łódzki               4/   5
  86         5 Brzozowski Adrian, Smużyńska Natalia               ETIUDA - Radomsko         łódzki               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 3344231 2.0 4334132 2.0 4244121 2.0 2123222 1.0 4123231 2.0    9.0    2
  84 5421515 5.0 5422515 4.0 5432515 4.0 5441514 4.0 5442513 3.0   20.0    4
  85 1533454 4.0 2543343 3.0 3523443 3.0 3534445 5.0 3534345 4.0   19.0    3
  86 4255143 3.0 1255454 5.0 1355354 5.0 1255353 3.0 1355454 5.0   21.0    5
  87 2112322 1.0 3111221 1.0 2111232 1.0 4312131 2.0 2211122 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Wólkiewicz Filip, Pieróg Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           1/   7
  95         2 Wolski Bartosz, Ciszewska Natalia                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   7
  90         3 Bernat Franciszek, Kocik Antonina                  CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               3/   7
  93         4 Kulesza Jakub, Banasiewicz Martyna                 CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           4/   7
  92         5 Kozyra Bartłomiej, Gajdos Michalina                JEDYNKA - Łódź            łódzki               5/   7
  94         6 Sadowski Mateusz, Kucharska Lena                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/   7
  91         7 Chojnacki Hubert, Morzyńska Oliwia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  90 3352444 3.0 2453674 4.0 3563476 5.0 2511351 1.0 2241162 1.0 1242265 2.0   16.0    3
  91 7675637 7.0 5567747 7.0 6437755 6.0 4247767 7.0 4157753 6.0 6455646 6.0   39.0    7
  92 4467275 6.0 3346255 3.0 2376332 3.0 6155275 5.0 5662575 7.0 5573574 5.0   29.0    5
  93 5734713 4.0 7635523 5.0 5654524 4.0 7626626 6.0 6426624 4.0 7634423 4.0   27.0    4
  94 1546556 5.0 4772466 6.0 4745667 7.0 1464444 4.0 3773436 5.0 2766757 7.0   34.0    6
  95 2221121 1.0 1221131 1.0 1221141 1.0 5733533 3.0 7515241 3.0 4311331 3.0   12.0    2
  96 6113362 2.0 6114312 2.0 7112213 2.0 3372112 2.0 1334317 2.0 3127112 1.0   11.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Zgutka Bartłomiej, Zgutka Agata                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   4
 100         2 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           2/   4
 101         3 Stępień Jakub, Stężała Aleksandra                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   4
  99         4 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok      podlaski             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  99 4442344 4.0 4323344 4.0 4343344 4.0 3332334 3.0 4332223 3.0   18.0    4
 100 2224222 2.0 2244423 3.0 2232221 2.0 1224222 2.0 2224332 2.0   11.0    2
 101 3333433 3.0 3432232 2.0 3414433 3.0 4443443 4.0 3443444 4.0   16.0    3
 102 1111111 1.0 1111111 1.0 1121112 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
F       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
G       Uniejewski                Tobiasz         III       Kalisz               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Stępień Jakub, Stężała Aleksandra                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   4
 102         2 Zgutka Bartłomiej, Zgutka Agata                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   4
  99         3 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok      podlaski             3/   4
 100         4 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  99 3221223 2.0 4231422 2.0 4321423 3.0 4232213 3.0 3332413 2.0   12.0    3
 100 4434444 4.0 3324234 3.0 1444344 4.0 2444444 4.0 2243344 4.0   19.0    4
 101 1113111 1.0 1113113 1.0 2213112 1.0 3313122 2.0 4414132 3.0    8.0    1
 102 2342332 3.0 2442341 4.0 3132231 2.0 1121331 1.0 1121221 1.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   7
  71         2 Janaszczyk Maciej, Sopata Wiktoria                 JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   7
  77         3 Myśliński Olaf, Czapnik Wiktoria                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               3/   7
  65         4 Pycio Sebastian, Kosecka Vanessa                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               4/   7
  70         5 Gajdos Julian, Ryfa Julia                          JEDYNKA - Łódź            łódzki               5/   7
 104         6 Posieł Maksymilian, Zduńczyk Paulina               JEDYNKA - Łódź            łódzki               6/   7
  64         7 Kuraś Jakub, Banasiak Daria                        JEDYNKA - Łódź            łódzki               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  64 6476665 5.0 7576646 7.0 6476744 6.0 7577754 7.0 6577757 7.0   32.0    7
  65 4152474 4.0 2265474 4.0 4735375 5.0 5635366 5.0 3465365 5.0   23.0    4
  70 5765757 7.0 5454757 5.0 5353557 4.0 3363447 4.0 5354536 4.0   24.0    5
  71 3323323 2.0 4122322 2.0 2244413 3.0 4224522 2.0 4232422 2.0   11.0    2
  77 2534232 3.0 3733233 3.0 3622232 2.0 2742233 3.0 2723143 3.0   14.0    3
 103 1211111 1.0 1311111 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0    5.0    1
 104 7647546 6.0 6647565 6.0 7567666 7.0 6456675 6.0 7646674 6.0   31.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   9
  87         2 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   9
  86         3 Brzozowski Adrian, Smużyńska Natalia               ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   9
  71         4 Janaszczyk Maciej, Sopata Wiktoria                 JEDYNKA - Łódź            łódzki               4/   9
  77         5 Myśliński Olaf, Czapnik Wiktoria                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               5/   9
  65         6 Pycio Sebastian, Kosecka Vanessa                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               6/   9
  70         7 Gajdos Julian, Ryfa Julia                          JEDYNKA - Łódź            łódzki               7/   9
 104         8 Posieł Maksymilian, Zduńczyk Paulina               JEDYNKA - Łódź            łódzki               8/   9
  51         9 Lipiński Filip, Pospiszył Julia                    JEDYNKA - Łódź            łódzki               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  51 X        1          0          0          0          0     1          
  65    XX X  3 XXXXX X  6 XX XX X  5 XXXX  X  5    X  X  2    21         6
  70 X  X X   3 XX X X   4 X X  X   3 X  X X   3 XXXX X   5    18          
  71  XXXXXX  6  X  XXX  4  XX  XX  4  XXXXXX  6 XXXXX X  6    26         5
  77 XXX XXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XX  XXX  5 XX  XXX  5    28         4
  86 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         3
  87 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 103 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 104  XX      2   X      1  X XXXX  5   X X    2   X XX   3    13          
---------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  65 5664566 6.0 5564566 6.0 6664666 6.0 5544666 5.0 5464665 5.5   28.5    6
  71 6425453 4.0 6456444 4.0 4335445 4.0 6455444 4.0 6645456 5.5   21.5    4
  77 3556345 5.0 4635655 5.0 5556554 5.0 4666555 6.0 3556544 4.0   25.0    5
  86 4343634 3.0 3343333 3.0 3443333 3.0 3333333 3.0 4333333 3.0   15.0    3
  87 2231112 2.0 2221112 2.0 2222112 2.0 1221112 1.0 2221112 2.0    9.0    2
 103 1112221 1.0 1112221 1.0 1111221 1.0 2112221 2.0 1112221 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Janas Adrian, Blukacz Weronika                     JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 105 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 106         1 Dębski Patryk, Klepczarek Justyna -                JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   2
 105         2 Janas Adrian, Blukacz Weronika                     JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 105 2222222 2.0 2122222 2.0 2222222 2.0 2222212 2.0 2222222 2.0   10.0    2
 106 1111111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 107         1 Pik Damian, Łysik Agnieszka                        ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/   3
  84         2 Babiuch Przemysław, Czerczak Karolina -            ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/   3
  85         3 Bendinger Krystian, Rakowiecka Adrianna            JEDYNKA - Łódź            łódzki               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  84 2323232 2.0 2223232 2.0 2223232 2.0 2223232 2.0 2223232 2.0   10.0    2
  85 3232323 3.0 3332323 3.0 3332323 3.0 3332323 3.0 3332323 3.0   15.0    3
 107 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Łysik Wojciech, Żelazna-Łysik Iwona                CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 110 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
A       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
B       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
F       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
G       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 113         1 Markiewicz Marek, Markiewicz Aleksandra            JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   2
 114         2 Stawiński Jan, Wysokińska - Woźniak Iwona          JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 113 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1112121 1.0    5.0    1
 114 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2221212 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek




strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-06-08, 18:41:57