OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Polish Open Championships": 2019-06-07, Karpacz CHAMPION TEAM - Wrocław dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS PTT


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS PTT

Karpacz, 07.06.2019 r.
Organizator: CHAMPION TEAM - Wrocław
Prowadzenie: Monika Sakowska, Grzegorz Szymański
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
16-18, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
Pow. 18, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
16-20, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
Pow. 18, Rising Stars, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKSEL - Rzeszów              1
   2 ALFA-ASTRA - Stargard        1
   3 BAWINEK - Kraków             1
   4 CENTRUM TAŃCA - Radom        5
   5 CLASSIC DANCESPORT Warsza    1
   6 DANCE TEAM - Wrocław         1
   7 DANCECLUB - Szczecin         3
   8 DANCELOOK - Gliwice          2
   9 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    1
  10 GRACJA - Zielona Góra        4
  11 IGLICA - Wrocław             4
  12 Kuźnia Tańca Kraków          1
  13 LATINA - Wolsztyn            2
  14 LIDER - Lublin               1
  15 MARGO - Leszno               1
  16 MISTRAL - Tarnowskie Góry    1
  17 POLISH CLUB - Warszawa       4
  18 PRESTIGE - Białystok         1
  19 PROFESSIONAL DANCE - Głog    2
  20 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    1
  21 SUKCES - Jaworzno            1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
B       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
C       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
F       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
H       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
I       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Baiev Mykhailo, Wierciszewska Laura                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   8
  22         2 Gembara Oskar, Jabłońska Liwia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   8
  26         3 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               3/   8
  30         4 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           4/   8
  28         5 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   8
  20         6 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/   8
  29         7 Niedzielski Piotr, Krystek Kinga                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/   8
  24         8 Gralak Mateusz, Szymkiewicz Aleksandra             ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20 XXX XX XX  7 XX  XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX   XX    4 XX X XX    5 XX X X X   5 XX X XXX   6 X XXXX     5    64       5-6
  21 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    90         1
  22 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXX   7 XXXXXXXXX  9    88         2
  24  X         1            0            0            0            0      X  X  2     X   X  2         X  1  X  XX  X  4 X      XX  3    13          
  26 X  XXXXXX  7 XXXXXX XX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XX XXXXX   7    83         3
  28 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XX X XXX  6 X X XXXXX  7 XXX XXXX   7   XXX XXX  6  XX XX XX  6   X X X X  4   X X X X  4 XXX X X X  6    64       5-6
  29  XXX  X    4  XXX  XX   5 XXXX XXX   7  XXX XXX   6 X XX  X X  5 XXXXXX X   7 X XX  XX   5 XXXXXXXX   8 XXXXX  XX  7  XXX XXXX  7    61          
  30 X XXXXXXX  8 X XXXXX X  7 X XXXX  X  6 XXXXX   X  6  XXXXX XX  7 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8    77         4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20 445534565 4.0 465564546 5.0 434562554 4.0 463564554 4.0 465564654 5.0 456564656 6.0 566562566 6.0 466664566 6.0 356662566 6.0 565563566 6.0   52.0    6
  21 121322211 1.5 121323211 2.0 222423211 2.0 141322111 1.0 121322212 2.0 321213111 1.0 331223111 1.0 321123211 1.0 421424111 1.0 111222111 1.0   13.5    1
  22 232111122 1.5 232211122 1.0 111111122 1.0 212111232 2.0 212111131 1.0 132421345 3.0 142311234 2.0 142311324 2.0 242111234 2.0 352311353 2.0   17.5    2
  26 313253334 3.0 314152333 3.0 346234333 3.0 324253423 3.0 333243323 3.0 215152233 2.0 215144343 3.0 215242143 3.0 114243323 3.0 244144224 4.0   30.0    3
  28 664666446 6.0 643635455 4.0 663656446 6.0 635635346 5.0 554635446 4.0 664645564 5.0 654655655 5.0 654555655 5.0 665555655 5.0 636655645 5.0   50.0    5
  30 556445653 5.0 556446664 6.0 555345665 5.0 556446665 6.0 646456565 6.0 543336422 4.0 423436422 4.0 533436432 4.0 533336442 4.0 423436432 3.0   47.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
H       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
I       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36         1 Rosiński Marcin, Wdowicz Katarzyna                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   4
  34         2 Kacperski Robert, Borowskaya Darya                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         2/   4
  33         3 Jurek Oskar, Dobranowska Dominika                  PROFESSIONAL DANCE - Głog małopolski           3/   4
  38         4 Tchórzewski Sandro, Lemke Julita                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33 333323332 3.0 232333333 3.0 232332333 3.0 232333332 3.0 322332232 3.0 132222233 2.0 321222222 2.0 312222222 2.0 323222222 2.0 321222323 2.0   25.0    3
  34 121142123 2.0 111122222 2.0 111223222 2.0 121122223 2.0 111223324 2.0 223333322 3.0 232333333 3.0 233333333 3.0 231333333 3.0 432333232 3.0   25.0    2
  36 212211211 1.0 323211111 1.0 423111111 1.0 413211111 1.0 233111111 1.0 311111111 1.0 113111111 1.0 121111111 1.0 112111111 1.0 113111111 1.0   10.0    1
  38 444434444 4.0 444444444 4.0 344444444 4.0 344444444 4.0 444444443 4.0 444444444 4.0 444444444 4.0 444444444 4.0 444444444 4.0 244444444 4.0   40.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
F       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
G       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
H       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
I       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Kasprzyk Kacper, Budzińska Małgorzata              IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   7
  26         2 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               2/   7
  43         3 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   7
  47         4 Ziuziański Aleksander, Biskup Kinga                Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           4/   7
  45         5 Kramski Damian, Skorupka Alicja                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   7
  46         6 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          6/   7
  42         7 Dąbek Mateusz, Ustianowska Zuzanna                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26 741421653 4.0 571411534 3.0 131511422 1.0 152411243 1.0 232421533 2.0 132422424 2.0 243422425 2.0 132422224 2.0 132422324 2.0 222522324 2.0   21.0    2
  42 413654746 6.0 444763646 5.0 675772667 7.0 444773727 6.0 526753767 6.0 345766776 6.0 375774666 6.0 545776637 6.0 645767666 6.0 644663756 6.0   60.0    7
  43 324267162 2.0 712255361 2.0 466156151 5.0 615255132 2.0 613145151 3.0 514375253 4.0 624256353 4.0 624364463 5.0 424175442 4.0 535376462 5.0   36.0    3
  44 652336315 3.0 223334217 1.0 722433515 2.0 733636416 5.0 361536415 4.0 451211111 1.0 151311111 1.0 251111111 1.0 261311213 1.0 151211113 1.0   20.0    1
  45 575172571 7.0 656176152 7.0 314265743 4.0 326164661 4.0 475274642 5.0 666157532 5.0 516165532 5.0 416245542 4.0 516244531 5.0 316135531 3.0   49.0    5
  46 137513427 1.0 165622725 6.0 253624334 3.0 261322555 3.0 154312226 1.0 777644667 7.0 767647777 7.0 777657776 7.0 757656777 7.0 767757677 7.0   49.0    6
  47 266745234 5.0 337547473 4.0 547347276 6.0 577547374 7.0 747667374 7.0 223533345 3.0 432533244 3.0 363533355 3.0 373533155 3.0 473444245 4.0   45.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Rising Stars, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
F       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
H       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
I       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Rising Stars, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Tama Mikołaj, Kuląg Marta                          CLASSIC DANCESPORT Warsza mazowiecki           1/  20
  53         2 Figurski Przemysław, Szymańska Karolina            CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           2/  20
  68         3 Zdziech Przemysław, Dziedziczak Natalia            CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/  20
  51         4 Chernenko Sergey, Warzyńska Angelika               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           4/  20
  66         5 Wosiak Rafał, Karwatowska Marzena                  LIDER - Lublin            lubelski             5/  20
  60         6 Matecki Adam, Bogucka Nikola                       IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/  20
  64         7 Spychalski Mateusz, Szafraniec Paulina             IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/  20
  50         8 Bednarski Maciej, Czerwik Klaudia                  SUKCES - Jaworzno         śląski               8/  20
  33         9 Jurek Oskar, Dobranowska Dominika                  PROFESSIONAL DANCE - Głog małopolski           9/  20
  52        10 Czarny Marcin, Krawczyk Małgorzata                 DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         10/  20
  56        11 Holski Maciej, Tyl Katarzyna                       PRESTIGE - Białystok      podlaski            11/  20
  34        12 Kacperski Robert, Borowskaya Darya                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        12/  20
  54        13 Gawęcki Tomasz, Jakus Magdalena                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          13/  20
  62        14 Nowak Paweł, Skrolecka Agata                       MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski              14/  20
  59        15 Machnio Damian, Kutera Julia                       CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          15/  20
  55     16-17 Głogowski Piotr, Płaza Wioletta                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       16-17/  20
  63     16-17 Polański Bartosz, Laska Natalia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski      16-17/  20
  58        18 Kramski Mateusz, Szkalińska Marta                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski             18/  20
  61        19 Mertuszka Paweł, Łuc Monika Iwona                  BAWINEK - Kraków          małopolski          19/  20
  38        20 Tchórzewski Sandro, Lemke Julita                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski        20/  20
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Rising Stars, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  33  XX XXXXX  7 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9   XXX XX   5 XXXX X XX  7    36       4-5
  34 XX X   XX  5 X X    XX  4 XXXX X X   6 XXXX XXXX  8  XXX   X   4    27        12
  38            0            0 X   X      2 X   X      2     X      1     5          
  50 XXXX XXXX  8 XXX  XXXX  7 XXXX XX X  7 X XX  XXX  6  XXXXXXXX  8    36       4-5
  51 X X XXXXX  7 XXXXX XXX  8  XXXX XXX  7   X XXXXX  6 XXX X XXX  7    35         6
  52 XXX XXXX   7 XXX X X    5 X X XXXXX  7 X X X  XX  5  XX X XXX  6    30        10
  53  XXX  XXX  6 XXX X X X  6 XXXXXXX X  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9    37         3
  54  XX X X    4 X XXXXXX   7   X XXXX   5  XX XXX    5 X XXX X    5    26          
  55 XX X       3  X X       2  X X       2  X XX      3 X  XXX     4    14          
  56   XXXXXXX  7    XXXXX   5  X  XXXXX  6  X XXXX X  6    XXXXX   5    29        11
  58      XX X  3       X X  2         X  1  X   XX X  4       X X  2    12          
  59 X  X XX    4    X X XX  4    X XXX   4    X X  X  3    X XX X  4    19          
  60 XXX X   X  5 XXXXXXX X  8 XXXXX   X  6 XXXXXXXXX  9 XXX XX  X  6    34       7-8
  61    XX      2    XXX     3     X      1    XX      2  X XX      3    11          
  62  X  XX X   4 XX  XX X   5 XX   X X   4 XX   XXX   5 XX   X X   4    22          
  63 X XX       3   X    X   2 X X    X   3 XXX    X   4 X X        2    14          
  64 X XXXXXXX  8 XXXX XX X  7 XXXX  XXX  7 X X    X   3 XXX  XXXX  7    32         9
  65 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    43         2
  66 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    44         1
  68 XX XXXXXX  8  X XXXXXX  7    XXXX X  5 XX XXXX X  7 X  XXXXXX  7    34       7-8
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Rising Stars, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  33        X   1 X XXX  X   5  XXX  XXX  6   XX       2   XX   X   3    17          
  34            0            0      X     1    X X     2            0     3          
  50 XX X X X   5  X X       2  X X   XX  4   XX   X   3  X X X X   4    18          
  51   X X XXX  5  XX X XXX  6 X X X  XX  5 X X XXXXX  7 XXX X XXX  7    30         4
  52  XX X X    4     X      1     X X    2   X X XX   4   X X X    3    14          
  53  XXXXXX X  7 XXXXXXXX   8   XXXXXX   6 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    37         2
  56      X     1      X     1      X     1  X         1    X       1     5          
  60 XXXXX  X   6  XX X  XX  5 XXX X  X   5 XXX X XX   6 X X X  XX  5    27         6
  64 X X     X  3 X X  XX X  5 XXX        3 XXX     X  4  XX  X  X  4    19          
  65 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 X  XXXXXX  7 XXX XXXX   7    40         1
  66 XX X XXXX  7 X  X XX X  5 X  X XX X  5 XX X XX X  6 XX X XX X  6    29         5
  68 X  XXXX X  6 XX XXXXXX  8 XX XXXX X  7  X  XX  X  4 X  XXXX X  6    31         3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Rising Stars, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  51 462625531 4.0 553526441 5.0 553526342 5.0 643316431 2.0 643525331 3.0   19.0    4
  53 235434344 3.0 416133212 1.0 435344225 2.0 536445313 4.0 335446424 4.0   14.0    2
  60 353556626 6.0 362655636 6.0 362665636 6.0 262653546 6.0 462664646 6.0   30.0    6
  65 111141212 1.0 131441523 2.0 111131411 1.0 111531222 1.0 121331513 1.0    6.0    1
  66 644262165 5.0 644262164 4.0 624253164 4.0 424162164 3.0 554252162 5.0   21.0    5
  68 526313453 2.0 225314355 3.0 246412553 3.0 355224655 5.0 216113255 2.0   15.0    3
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-09-02, 19:49:15