OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Polish Open Championships WDC": 2019-06-08, Karpacz CHAMPION TEAM - Wrocław dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS PTT


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS PTT

Karpacz, 08.06.2019 r.
Organizator: CHAMPION TEAM - Wrocław
Prowadzenie: Monika Sakowska, Grzegorz Szymański
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, A, Latin
10-11, Mistrz. Polski, Standard-4
10-11, Mistrz. Polski, Latin-4
12-13, Mistrz. Polski, Standard
12-13, Mistrz. Polski, Latin
14-15, Mistrz. Polski, Standard
14-15, Mistrz. Polski, Latin
16-20, Mistrz. Polski, Latin
16-18, Mistrz. Polski, Standard
Pow. 18, Mistrz. Polski, Latin
Pow. 18, Rising Stars, Standard
SENIOR 3, Mistrz. Polski, Standard
SENIOR 3, Mistrz. Polski, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   2 Akademia Tańca TABOR - Je    5
   3 AKSEL - Rzeszów              3
   4 ALFA-ASTRA - Stargard        2
   5 AMETYST - Lubań              1
   6 Arena Dance Club (Rosja)     1
   7 ArtDance - Kraków            3
   8 ARTS STUDIO - Oława          1
   9 ASTRA - Szczecin            16
  10 BAWINEK - Kraków             1
  11 BLUE CLASSIC - Warszawa      2
  12 CANTINERO - Tomaszów Maz.    2
  13 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    1
  14 CENTRUM TAŃCA - Radom        6
  15 CHAMPION TEAM - Wrocław      8
  16 CIEŚLAK - Jelenia Góra       2
  17 CLASSIC DANCESPORT Warsza    1
  18 DANCE CENTER - Kluczbork     1
  19 DANCE COMMUNITY              1
  20 DANCE TEAM - Wrocław        10
  21 DANCECLUB - Szczecin        11
  22 DANCELOOK - Gliwice          2
  23 Dancers United - WARSZAWA    1
  24 DREAM - Poznań               8
  25 DUET - Warszawa              4
  26 DUSSH                        6
  27 Dutch Amateur League         1
  28 Dynamo                       2
  29 DZIUPLA - Poznań             4
  30 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    2
  31 EMOTION - WARKA              2
  32 ESKADRA - Pabianice          4
  33 ETIUDA - Radomsko            1
  34 FANTOM - Głogów              1
  35 GASIEK - Rzeszów             2
  36 GEMAR - Wrocław              3
  37 GRACJA - Zielona Góra       19
  38 IGLICA - Wrocław            24
  39 IMPULS - Chorzów             1
  40 INES - Wrocław               1
  41 INSPIRACJA - Wrocław         1
  42 Inter Dance                  5
  43 Inter-Dance                  1
  44 JEDYNKA - Łódź               3
  45 JUST DANCE - Stalowa Wola    2
  46 K-STUDIO Krosno              2
  47 Kuźnia Tańca Kraków          1
  48 LATINA - Wolsztyn            3
  49 LATINA Zielona Góra          1
  50 LIDER - Lublin               2
  51 LORENZO Katarzyna Białek     2
  52 MARGO - Leszno              19
  53 MASTER DANCE - Gliwice       1
  54 MISTRAL - Tarnowskie Góry    3
  55 MYKA - Zamość                1
  56 NDK - Nowa Sól               1
  57 PASJA - Lublin               1
  58 PERFECT - Będzin             2
  59 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    6
  60 POLISH CLUB - Warszawa       8
  61 PRESTIGE - Białystok         1
  62 PROFESSIONAL DANCE - Głog    3
  63 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  64 RONDO - Rybnik               4
  65 ROYAL DANCE - Szczecin       6
  66 Russian Style                1
  67 RYTM - Żory                  4
  68 SOKÓŁ - Myślenice            3
  69 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    5
  70 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    1
  71 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    3
  72 STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ    1
  73 STYL - Kraków                1
  74 SUKCES - Częstochowa         1
  75 SUKCES - Jaworzno           14
  76 TAKT - Legnica               1
  77 THOMAS DANCE - Kraków        2
  78 WIR - Mysłowice              1
  79 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA   10
  80 ZAMEK - Lublin               1
  81 ZORBA - Częstochowa          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
B       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
D       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
E       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 154         1 Burdziuk Olaf, Malinowska Natalia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   5
 150         2 Gruszecki Wojciech, Szawernoga Natalia             CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   5
 152         3 Sozański Miłosz, Doktorczyk Martyna                ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         3/   5
 151         4 Krężel Mateusz, Andruszko Zofia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   5
 153         5 Żytliński Szymon, Hercka Anna Maria                DREAM - Poznań            wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 150 2134122 2.0 3152122 2.0 1132111 1.0 2132131 1.0 4232122 2.0    8.0    2
 151 1545433 4.0 5523444 4.0 3545344 4.0 1443344 4.0 1543344 4.0   20.0    4
 152 3412244 3.0 2414233 3.0 4424233 3.0 4314223 3.0 3315233 3.0   15.0    3
 153 5353355 5.0 4345555 5.0 2353455 5.0 5555555 5.0 5454555 5.0   25.0    5
 154 4221511 1.0 1231311 1.0 5211522 2.0 3221412 2.0 2121411 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
B       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
D       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
E       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 152         1 Sozański Miłosz, Doktorczyk Martyna                ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         1/   7
 156         2 Skolut Kamil, Miszczak Katarzyna                   DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          2/   7
 157         3 Trefler Tomasz, Trefler Maja                       AMETYST - Lubań           dolnośląski          3/   7
 150         4 Gruszecki Wojciech, Szawernoga Natalia             CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          4/   7
 155         5 Gocoł Jan, Buczek Sandra                           CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          5/   7
 153         6 Żytliński Szymon, Hercka Anna Maria                DREAM - Poznań            wielkopolski         6/   7
 151         7 Krężel Mateusz, Andruszko Zofia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 150 2554173 4.0 1534153 4.0 1545164 5.0 3343235 3.0 2636136 2.0   18.0    4
 151 3776737 7.0 3776677 7.0 4676577 6.0 4736667 6.0 3567657 7.0   33.0    7
 152 1161411 1.0 5142311 1.0 2121311 1.0 2262111 1.0 1341211 1.0    5.0    1
 153 7627662 6.0 6667566 6.0 7757756 7.0 6657776 7.0 5455773 5.0   31.0    6
 155 6432244 2.0 7351445 5.0 6363443 3.0 7474554 5.0 7273365 6.0   21.0    5
 156 5345325 5.0 4225232 2.0 3234232 2.0 5125342 4.0 6124442 3.0   16.0    2
 157 4213556 3.0 2413724 3.0 5412625 4.0 1511423 2.0 4712524 4.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
D       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
E       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 166         1 Kowalewski Dawid, Ceglarska Ewelina                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   6
 167         2 Maślak Jakub, Matusiak Agata                       MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   6
 165         3 Zborowski Wiktor, Biegała Julia                    MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   6
 163         4 Miałkas Eryk, Drzymała Oliwia                      LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         4/   6
 162         5 Chudziński Borys, Kuligowska Magdalena             MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   6
 164         6 Teluk Artur, Tuziuk Anna                           Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 162 2355435 5.0 4343444 4.0 4255344 5.0 3225445 5.0 4236456 5.0   24.0    5
 163 3424252 3.0 3525253 3.0 3434253 4.0 4444252 4.0 2444242 4.0   18.0    4
 164 6666566 6.0 6666666 6.0 5666565 6.0 6666666 6.0 6665665 6.0   30.0    6
 165 5241614 4.0 1254515 5.0 1323416 3.0 1333324 3.0 1513324 2.0   17.0    3
 166 1132343 2.0 2112331 1.0 2112631 1.0 2111533 1.0 5122533 3.0    8.0    1
 167 4513121 1.0 5431122 2.0 6541122 2.0 5552111 2.0 3351111 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
D       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
E       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 170         1 Jarosz Michał, Śnieżek Julia                       INES - Wrocław            dolnośląski          1/   9
 168         2 Bajorek Paweł, Strumińska Paulina                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   9
 165         3 Zborowski Wiktor, Biegała Julia                    MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   9
 172         4 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          4/   9
 163         5 Miałkas Eryk, Drzymała Oliwia                      LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         5/   9
 169         6 Ewangelu Evangelos, Sobiech Weronika               DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         6/   9
 171         7 Oleksy Grzegorz, Klisz Patrycja                    INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          7/   9
 162         8 Chudziński Borys, Kuligowska Magdalena             MARGO - Leszno            wielkopolski         8/   9
 164         9 Teluk Artur, Tuziuk Anna                           Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 162 XXX XXX  6      XX  2  X    X  2     X    1 XXX XXX  6    17          
 163    XX X  3  XXXXXX  6 XXXX XX  6  XXX XX  5 XXX  XX  5    25       5-6
 164          0 X  X     2 X        1          0          0     3          
 165 XX   XX  4 XX XXX   5  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    27         4
 168 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         1
 169 XXXXXX   6 X XX  X  4 XXXXXXX  7 XXX  XX  5    X XX  3    25       5-6
 170 XXXX XX  6 XXX XXX  6  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    31         2
 171  XXXX    4  XXXX    4 XX XX    4 XXXXX    5  X XX    3    20          
 172 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXX X  5    30         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 163 6322411 2.0 4454413 3.0 6445544 5.0 5356635 6.0 6243634 5.0   21.0    5
 165 4133566 4.0 5242556 5.0 4133666 4.0 4131346 2.0 4332426 4.0   19.0    3
 168 1415122 1.0 1316321 2.0 3216131 1.0 3524552 5.0 3416341 2.0   11.0    2
 169 3544645 5.0 6533644 4.0 5554415 6.0 6445423 4.0 5655565 6.0   25.0    6
 170 2261333 3.0 2161132 1.0 1361322 2.0 1262111 1.0 1161112 1.0    8.0    1
 172 5656254 6.0 3625265 6.0 2622253 3.0 2613264 3.0 2524253 3.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 178         1 Zychla Szymon, Zychla Wiktoria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   3
 172         2 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   3
 177         3 Olejniczak Mikołaj, Stam Oliwia                    MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 172 1231111 1.0 1233112 2.0 1223121 1.5 2232122 2.0 1233222 2.0    8.5    2
 177 3323333 3.0 3322333 3.0 3312333 3.0 3321333 3.0 3322333 3.0   15.0    3
 178 2112222 2.0 2111221 1.0 2131212 1.5 1113211 1.0 2111111 1.0    6.5    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 179         1 Artemov Denys, Shulha Yuliia                       Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           1/   9
 182         2 Nowakowski Ignacy, Karnecka Barbara                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   9
 184         3 Wysocki Jakub, Wandolska Zuzanna                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         3/   9
 183         4 Październik Mateusz, Stanowska Joanna              ARTS STUDIO - Oława       dolnośląski          4/   9
 180         5 Ilnicki Wojciech, Kaczmarek Anna                   DANCE CENTER - Kluczbork  opolski              5/   9
 185         6 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           6/   9
 177         7 Olejniczak Mikołaj, Stam Oliwia                    MARGO - Leszno            wielkopolski         7/   9
 181         8 Jakubowski Filip, Zawada Aleksandra                DREAM - Poznań            wielkopolski         8/   9
 167         9 Maślak Jakub, Matusiak Agata                       MARGO - Leszno            wielkopolski         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 167    XX    2    X     1    X     1   XX     2    X     1     7          
 177   XX     2   XX X   3    X  X  2 X XX XX  5 X XXXX   5    17          
 179 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 180 X X XX   4 X X XXX  5 XXX XX   5 XXX  X   4 XXX XXX  6    24       5-6
 181 XX    X  3  X XX    3  X  X    2  X  X    2  X X  X  3    13          
 182 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6    31         3
 183 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XX  XXX  5 XXX  X   4    24       5-6
 184 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    33         2
 185  XXXXXX  6 XXX XXX  6 X XXXXX  6   XXXXX  5     XXX  3    26         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 179 1121214 1.0 1111112 1.0 1211113 1.0 1211114 1.0 1211213 1.0    5.0    1
 180 2554526 5.0 2546535 4.0 2654545 5.0 2425556 4.0 2534465 5.0   23.0    5
 182 3412141 2.0 3323241 2.0 3122251 2.0 3132231 2.0 3152141 2.0   10.0    2
 183 4346635 4.0 4455626 5.0 4446626 4.0 4556645 5.0 4326626 4.0   22.0    4
 184 5263463 3.0 5232454 3.0 5333434 3.0 5343423 3.0 5443532 3.0   15.0    3
 185 6635352 6.0 6664363 6.0 6565362 6.0 6664362 6.0 6665354 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
B       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 190         1 Dąbek Mateusz, Ustianowska Zuzanna                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/  18
 197         2 Niemczyk Kacper, Kaplińska Zofia                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  18
 182         3 Nowakowski Ignacy, Karnecka Barbara                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  18
 200         4 Gajdera Dawid, Zemełka Jennifer                    RYTM - Żory               śląski               4/  18
 202         5 Jasiński Jakub, Brzezińska Zuzanna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/  18
 198         6 Winkler Miłosz, Gabrysz Zuzanna                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/  18
 169         7 Ewangelu Evangelos, Sobiech Weronika               DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         7/  18
 185         8 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           8/  18
 203         9 Piotrowski Wojciech, Rasz Natalia                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          9/  18
 195     10-11 Kieresz Szymon, Sobasik Marta                      MARGO - Leszno            wielkopolski     10-11/  18
 199     10-11 Biały Tomasz, Wenerska Zuzanna                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski      10-11/  18
 191        12 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom        12/  18
 192        13 Gralak Mateusz, Szymkiewicz Aleksandra             ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom        13/  18
 193     14-15 Ignaszewski Maxwell, Włodarczyk Agata              MARGO - Leszno            wielkopolski     14-15/  18
 196     14-15 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki       14-15/  18
 194     16-17 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski     16-17/  18
 201     16-17 Hnateyko Oleg, Diachuk Margarita                   DUSSH                     Ukraina          16-17/  18
 181        18 Jakubowski Filip, Zawada Aleksandra                DREAM - Poznań            wielkopolski        18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 169 XXX   X  4 X     X  2 XXX X X  5 XX  X X  4 XXX X    4    19     12-13
 181 X  X     2     X    1       X  1          0          0     4          
 182 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXX X  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    32         3
 185 XXXXXXX  7 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XX XXXX  6  XXXXXX  6    31         4
 190 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    34         2
 191  X XXXX  5 XXXXXXX  7  X XXXX  5  XXXXXX  6 X  X XX  4    27         8
 192  XX XX   4  XXXXXX  6 XXXXXX   6 XXXX X   5     XXX  3    24         9
 193 XXXX XX  6 X  XX    3 X  X X   3 XX X X   4 X    X   2    18          
 194    X     1  XXX     3  X X X   3   XX X   3   XX X   3    13          
 195 X XXXX   5    XXXX  4  XXXXX   5 X XXX    4  X XXX   4    22        11
 196 X   X    2  XX  XX  4 XXX XXX  6       X  1  XXX XX  5    18          
 197 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 198  X X XX  4 XXXXXX   6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    29       6-7
 199 XXXX     4 XXX      3 XXXX     4 X X X X  4 XXX X    4    19     12-13
 200 X X XXX  5 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    30         5
 201 XXX X X  5 X    X   2          0  X  X X  3 X   X X  3    13          
 202  X XXXX  5 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXX  XX  5 XXXXXXX  7    29       6-7
 203   X XXX  4  XX   X  3 XX X  X  4  XXXXXX  6 XXXXX X  6    23        10
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 169 X X X    3 X   X    2 X X X    3 X X X    3 X   X    2    13          
 182 X   X X  3 XXX XXX  6   XXXXX  5 XXXXX X  6 XXXX XX  6    26       3-4
 185  X   XX  3       X  1      XX  2      XX  2  X   XX  3    11          
 190 X X XXX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6    29         2
 191    XXX   3   XXX    3          0   X      1    X     1     8          
 192    X     1      X   1          0  X X     2          0     4          
 195   XX     2  X X     2  X XX    3  X  X    2          0     9          
 197 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6    31         1
 198 XX X XX  5  X   XX  3  X X XX  4      X   1 X  XX X  4    17       5-6
 199  XX      2 XXX      3 XXX      3          0   X      1     9          
 200  XXXXX   5   XXXX   4 XX XXX   5 X XXXXX  6 XXXXXX   6    26       3-4
 202 X        1 X  X X   3 X X      2 XXXX XX  6  XX XXX  5    17       5-6
 203  X    X  2  XX   X  3  X    X  2  X       1  XX      2    10          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 182 5244361 4.0 6224451 4.0 6213452 3.0 4125141 2.0 5224131 2.0   15.0    3
 190 2513213 2.0 2612212 1.0 2321113 1.0 2312213 1.0 2412212 1.0    6.0    1
 197 4152122 1.0 3151123 2.0 3132221 2.0 3251352 3.0 3151353 3.0   11.0    2
 198 6466554 6.0 5446565 6.0 5545564 5.0 6546564 6.0 6666566 6.0   29.0    6
 200 1321436 3.0 1333336 3.0 1656336 6.0 1664425 4.0 1535444 4.0   20.0    4
 202 3635645 5.0 4565644 5.0 4464645 4.0 5433636 5.0 4343625 5.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
B       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 207         1 Kotkowski Kewin, Lipowska Olga                     SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  15
 190         2 Dąbek Mateusz, Ustianowska Zuzanna                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         2/  15
 197         3 Niemczyk Kacper, Kaplińska Zofia                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  15
 204         4 Arczewski Szymon, Majchrzak Nikola                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/  15
 198         5 Winkler Miłosz, Gabrysz Zuzanna                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/  15
 192         6 Gralak Mateusz, Szymkiewicz Aleksandra             ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         6/  15
 196       7-8 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki         7-8/  15
 205       7-8 Dybaś Paweł, Waszczuk Maja                         ASTRA - Szczecin          zachodniopom       7-8/  15
 194         9 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski         9/  15
 206        10 Kakakis Nikodem, Dominek Katarzyna                 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr dolnośląski         10/  15
 193     11-12 Ignaszewski Maxwell, Włodarczyk Agata              MARGO - Leszno            wielkopolski     11-12/  15
 195     11-12 Kieresz Szymon, Sobasik Marta                      MARGO - Leszno            wielkopolski     11-12/  15
 209        13 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski             13/  15
 208        14 Kucharski Damian, Sadowska Magdalena               IGLICA - Wrocław          dolnośląski         14/  15
 191        15 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom        15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 190 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    32         5
 191 XXX  X   4  X   XX  3 XXX   X  4 XXX  X   4 XX   XX  4    19          
 192 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    33       3-4
 193 X XXXXX  6 X XXXX   5  X XXXX  5   XXXXX  5  XXXXXX  6    27      7-10
 194 XX X  X  4 XXXX XX  6 XX X X   4 XXXX XX  6 XXXX XX  6    26     11-12
 195 XX XXXX  6 XX XX X  5 X XXX X  5 XX XX    4 XXXXXXX  7    27      7-10
 196  XX XXX  5 X X XXX  5 XXX XXX  6  X XXXX  5  XXXXX   5    26     11-12
 197 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 198  XXXXXX  6  XXXXXX  6   XXXXX  5   XX XX  4 XXXX XX  6    27      7-10
 204 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    33       3-4
 205 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX  XX   4    29         6
 206 XXXXXXX  7 X X X X  4  XX  X   3 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    27      7-10
 207 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 208     X    1  XXXX X  5 X XXXXX  6 XXX X    4 X X X X  4    20          
 209 XXXXX X  6 XX X XX  5 XXXXX X  6 XX  X X  4   XXX    3    24          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 190  XX X    3 X XXXXX  6  XXXXXX  6  XXXX X  5   X XXX  4    24         4
 192 XXX X X  5  XX      2  XXXX X  5  X XX    3 XX  X    3    18         5
 193    X X   2    X X   2  X       1  X       1          0     6          
 194 X  X     2 XX X     3 X X      2 X XX  X  4  XXX     3    14          
 195    X     1    XX    2    X     1    X     1    X     1     6          
 196   X XXX  4     X X  2 X   XX   3 X X XX   4   X XX   3    16          
 197 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XX XX X  5  X XXXX  5 XX X XX  5    27         2
 198   X  XX  3   X  XX  3      XX  2   X XXX  4 X XX XX  5    17         6
 204 XX XXX   5 XXX XXX  6 X XXXXX  6 X X XX   4 XXX X X  5    26         3
 205 XX   X   3 XX   X   3 XX   X   3 XX   XX  4 X  X X   3    16          
 206     X X  2          0   X      1 X        1  X  X X  3     7          
 207 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    33         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 190 6244155 4.0 5333132 2.0 5313224 2.0 5442134 4.0 6333122 2.0   14.0    2
 192 4556366 6.0 4666366 6.0 4454366 4.0 4635365 5.0 5555456 6.0   27.0    6
 197 3362243 2.0 3252253 3.0 3262153 3.0 3353453 3.0 3262364 4.0   15.0    3
 198 5625632 5.0 6545644 5.0 6536612 6.0 6566541 6.0 4644645 5.0   27.0    5
 204 1433414 3.0 1424525 4.0 2645545 5.0 2224626 2.0 2426533 3.0   17.0    4
 207 2111521 1.0 2111411 1.0 1121431 1.0 1111212 1.0 1111211 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
B       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 214         1 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski         1/   6
 209         2 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   6
 218         3 Nowosiad Tomasz, Shokola Olena                     ArtDance - Kraków         małopolski           3/   6
 217         4 Klich Mateusz, Kiełbik Natalia                     WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          4/   6
 216         5 Bronowski Karol, Gancarz Natalia                   PROFESSIONAL DANCE - Głog małopolski           5/   6
 215         6 Zawistowski Kamil, Szemiel Kinga                   WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 209 1333143 2.0 2443232 3.0 2542223 2.0 2651223 2.0 2632232 2.0   11.0    2
 214 2411211 1.0 1131111 1.0 1121111 1.0 1162111 1.0 1141111 1.0    5.0    1
 215 6164664 6.0 6364664 6.0 5363664 6.0 6344565 6.0 6364656 6.0   30.0    6
 216 3625536 5.0 3656356 5.0 4634546 4.0 3525446 4.0 3515345 4.0   22.0    5
 217 5546452 4.0 4525543 4.0 3216452 3.0 5416652 5.0 4226563 5.0   21.0    4
 218 4252325 3.0 5212425 2.0 6455335 5.0 4233334 3.0 5453424 3.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
B       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Piecewicz                 Natalia         I         Szczecin             Polska
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
G       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 219         1 Czarny Marcin, Krawczyk Małgorzata                 DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          1/  10
 214         2 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski         2/  10
 224         3 Pik Damian, Łysik Agnieszka                        ESKADRA - Pabianice       łódzki               3/  10
 222         4 Kusztal Oskar, Kulpa Anna                          DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          4/  10
 221         5 Grabowski Filip, Gromadzka Sara                    ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         5/  10
 199         6 Biały Tomasz, Wenerska Zuzanna                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          6/  10
 225         7 Polański Bartosz, Laska Natalia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/  10
 220         8 Figaszewski Waldemar, Tronczyńska Agnieszka        ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         8/  10
 223         9 Nowak Paweł, Skrolecka Agata                       MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               9/  10
 215        10 Zawistowski Kamil, Szemiel Kinga                   WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 199   X X X  3 X XXX X  5 XXX X    4 X XXX X  5 XXX X X  5    22       5-6
 214 X XXXXX  6 XXX XXX  6 X  XXX   4 XXXX XX  6 X XXXXX  6    28         2
 215          0  XX   X  3  XX   X  3  X       1  X       1     8          
 219 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    33         1
 220     X X  2  X  XXX  4 XX  X X  4 XX  X X  4    XX X  3    17          
 221  X X XX  4 XX XXX   5    XXXX  4 X XXXXX  6  X X X   3    22       5-6
 222 XXXXXX   6   XXX    3 X XXXX   5 X XXX    4 X XXXX   5    23         4
 223 XX X X   4 X XX X   4  X X     2  XX  X   3  X       1    14          
 224 XXXXX    5 XX X     3 XXXX XX  6 XX XXX   5 XXXX XX  6    25         3
 225 XXXX XX  6      XX  2   X  XX  3      XX  2 X X XXX  5    18          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 199 4556262 5.5 3445363 5.0 6546254 6.0 4546364 4.0 5244263 4.0   24.5    6
 214 1335533 2.0 1336552 3.0 1235542 2.0 1334532 2.0 1425642 3.0   12.0    2
 219 3223121 1.0 5112121 1.0 3122121 1.0 2221121 1.0 4112121 1.0    5.0    1
 221 6441414 3.0 6654414 6.0 4664413 4.0 6655413 5.5 6563515 5.0   23.5    5
 222 5614356 5.5 4523246 4.0 5413366 5.0 3412256 3.0 3636356 6.0   23.5    4
 224 2162645 4.0 2261635 2.0 2351635 3.0 5163645 5.5 2351434 2.0   16.5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Martyniuk                 Elena                                          Ukraina
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Mosejcuk                  Andrej                    Lipków               
F       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
H       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
I       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 244         1 Serediuk Denys, Varvaruk Viktoriia                 Dynamo                    Ukraina              1/  15
 237         2 Kisielewski Jakub, Piela Zuzanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  15
 240         3 Szymczyk Mikołaj, Wierciszewska Kornelia           POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           3/  15
 241         4 Tabor Natan, Surleta Michalina                     Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          4/  15
 231         5 Bożek Oskar, Sekret Julia                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/  15
 239         6 Ojczyk Stanisław, Grabka Nadia                     THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           6/  15
 238         7 Kosecki Nataniel, Kozuń Liwia                      ESKADRA - Pabianice       łódzki               7/  15
 234         8 Jagiełło Maciej, Bogumił Wiktoria Weroni           EMOTION - WARKA           mazowiecki           8/  15
 232      9-10 Demianiuk Adrian, Zhydachevska Ulyana              POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki        9-10/  15
 233      9-10 Ferents Oleksandr, Boychuk Roksolana               DUSSH                     Ukraina           9-10/  15
 230        11 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski             11/  15
 235        12 Jasiewicz Jakub, Furgała Kornelia                  AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         12/  15
 243        13 Wachelka Jan, Wychowałek Amelia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski             13/  15
 236        14 Kacuga Oskar, Rudek Aneta                          PERFECT - Będzin          śląski              14/  15
 242        15 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki         15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard-4
------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------
 230 XX   X  X  4  XX XX X   5 XXXXXXXX   8 XX XXXXXX  8    25        12
 231 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    36       1-3
 232  XX XXXX   6 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9  XX XXX X  6    29      9-10
 233 XXX XXX X  7 XX XX XXX  7 XX XX XX   6 XX XXX  X  6    26        11
 234 X XXX   X  5 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXX   8    29      9-10
 235 XXXXXXXXX  9 XXXXXX X   7 XXX XXXXX  8 XXX X XXX  7    31         8
 236    X XXX   4 X    XX X  4      XXXX  4   XX  XX   4    16          
 237 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    36       1-3
 238 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXX X  7 XXXXXX XX  8    33       5-7
 239 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXX XX  8 X XXXXXXX  8    33       5-7
 240 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    36       1-3
 241 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    35         4
 242 X  X   X   3  X  XXXX   5      X X   2 X    XX    3    13          
 243  XXXXXXXX  8   XX    X  3  XXX    X  4  XXX X XX  6    21          
 244 XXXXX XXX  8 XXXXXrXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    33       5-7
------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard-4
------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------
 230            0  X         1 XX         2   X    X   2     5          
 231  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8   XXXXXXX  7 XXXXXXXX   8    31       2-3
 232   X     X  2         X  1 X    X  X  3 X    X  X  3     9          
 233  X         1   X   X X  3   X   X    2  X    X X  3     9          
 234 X  X  X    3 X XX    X  4 XX X       3   XX       2    12          
 235       X    1       X    1        X   1   X        1     4          
 237 XX XXXXXX  8 X XXXXXX   7 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    31       2-3
 238   X XX     3  X  XX X   4     XXX    3    XXX     3    13       6-7
 239 XXX    XX  5 XXX        3   X    X   2   X   XX   3    13       6-7
 240 XX XXXXXX  8 X  XXXXXX  7  XXXXXX X  7 XX  XXX X  6    28         5
 241 X XXXXXX   7 XXXXXX X   7 XXXXX  XX  7 XXXXXX XX  8    29         4
 244 XXXXXX XX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7    32         1
------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard-4
------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------
 231 532745535 5.0 232543534 4.0 543563636 5.0 533555232 4.0   18.0    5
 237 444312213 2.0 543225316 3.0 334214213 3.0 352234413 3.0   11.0    2
 238 766476776 7.0 767477775 7.0 767656575 6.0 766677554 7.0   27.0    7
 239 673667657 6.0 674762457 6.0 672772757 7.0 674762765 6.0   25.0    6
 240 327524161 3.0 456616161 5.0 225425161 2.0 225413171 2.0   12.0    3
 241 251253344 4.0 321354243 2.0 451347344 4.0 441346326 5.0   15.0    4
 244 115131422 1.0 115131622 1.0 116131422 1.0 117121647 1.0    4.0    1
------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Martyniuk                 Elena                                          Ukraina
B       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
C       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
D       Hojsan                    Radosław                  Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Rybicki                   Jakub                     Tomaszow Mazowiecki  
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
H       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
I       Zawiślak                  Marcin                    Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 241         1 Tabor Natan, Surleta Michalina                     Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          1/  14
 231         2 Bożek Oskar, Sekret Julia                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  14
 237         3 Kisielewski Jakub, Piela Zuzanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/  14
 239         4 Ojczyk Stanisław, Grabka Nadia                     THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           4/  14
 238         5 Kosecki Nataniel, Kozuń Liwia                      ESKADRA - Pabianice       łódzki               5/  14
 230         6 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/  14
 240         7 Szymczyk Mikołaj, Wierciszewska Kornelia           POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           7/  14
 232         8 Demianiuk Adrian, Zhydachevska Ulyana              POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           8/  14
 233         9 Ferents Oleksandr, Boychuk Roksolana               DUSSH                     Ukraina              9/  14
 234        10 Jagiełło Maciej, Bogumił Wiktoria Weroni           EMOTION - WARKA           mazowiecki          10/  14
 235        11 Jasiewicz Jakub, Furgała Kornelia                  AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         11/  14
 243        12 Wachelka Jan, Wychowałek Amelia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski             12/  14
 236     13-14 Kacuga Oskar, Rudek Aneta                          PERFECT - Będzin          śląski           13-14/  14
 242     13-14 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki      13-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-4
------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------
 230   XX  XXX  5 XX X  XXX  6        XX  2 XX X XX X  6    19         5
 231 XXX X XX   6  XX XXXX   6 XXX XXXXX  8  XXXXXXXX  8    28         3
 232 XXXX  X    5   X   X X  3 XX X       3 X     XXX  4    15          
 233  X X X  X  4      XX X  3      XX    2      X     1    10          
 234   X X      2  XX XX     4   X X      2   X        1     9          
 235   X        1 X  X X X   4        X   1   X X      2     8          
 236            0            0            0            0     0          
 237 XX XXXXXX  8 XXX X XXX  7 XXXXXXXXX  9   XXXXXXX  7    31         2
 238    XXX  X  4 X  XX  XX  5  XXXX X X  6 XXX X  XX  6    21         4
 239 X X  X X   4   XXX      3 X XX XXXX  7 X  X  XX   4    18       6-7
 240 XX  XXX    5 XX X X     4 XX XXX     5  X XXX     4    18       6-7
 241 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    35         1
 242            0            0            0            0     0          
 243        XX  2            0            0 XX         2     4          
------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin-4
------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------
 230 464265626 5.0 665647716 6.0 675766737 7.0 656775747 6.0   24.0    6
 231 522623334 3.0 216232435 2.0 213343326 2.0 112334414 3.0   10.0    2
 237 236712262 2.0 432713267 3.0 532151153 3.0 225111155 2.0   10.0    3
 238 775474753 6.0 574374552 5.0 766474562 6.0 574553562 5.0   22.0    5
 239 153347445 4.0 351455344 4.0 344527444 4.0 443466333 4.0   16.0    4
 240 647556577 7.0 747526673 7.0 457635675 5.0 767647676 7.0   26.0    7
 241 311131111 1.0 123161121 1.0 121212211 1.0 331222221 1.0    4.0    1
------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Martyniuk                 Elena                                          Ukraina
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Mosejcuk                  Andrej                    Lipków               
F       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
H       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
I       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 248         1 Serafin Maksymilian, Majerowska Weronika           ArtDance - Kraków         małopolski           1/  12
 254         2 Jakubczyk Filip, Jakubczyk Zuzanna                 SUKCES - Jaworzno         śląski               2/  12
 252         3 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         3/  12
 250         4 Szymczyk Bartosz, Wierciszewska Aurelia            POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           4/  12
 249         5 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/  12
 251         6 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/  12
 247         7 Pogoda Maciej, Haluch Nina                         SUKCES - Jaworzno         śląski               7/  12
 246         8 Mordka Dawid, Bober Iga                            JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          8/  12
 253         9 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         9/  12
 154        10 Burdziuk Olaf, Malinowska Natalia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski        10/  12
 244        11 Serediuk Denys, Varvaruk Viktoriia                 Dynamo                    Ukraina             11/  12
 245        12 Goździerski Ksawier, Michalska Magdalena           LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski        12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 154            0   X        1   X   X    2   X   X    2   X   X    2     7          
 244            0            0 XX         2            0            0     2          
 245   X        1            0            0            0            0     1          
 246  X    X    2 XX   X     3   X        1 X X  X     3   XX       2    11          
 247 XX   X XX  5  X  XXXXX  6 X XXXX XX  7 XX X X XX  6 X   XX  X  4    28          
 248 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
 249    XXXXXX  6  XXXXXXXX  8   XXXXXX   6  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8    36         3
 250 XX XX X X  6 X XXX XXX  7  X  X X X  4  X XX XXX  6 XX XX XXX  7    30         5
 251 XXXXX XX   7 XXXXX X X  7 XXXXX XXX  8 X   X X X  4 XX XX  XX  6    32         4
 252 XXXXXX XX  8 X XX X X   5 XX X X XX  6 X XX X X   5 XX   XXX   5    29         6
 253   XX X     3            0      X     1  X  X      2   X  X     2     8          
 254 XXX XXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42         2
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 248 124213111 1.0 112212111 1.0 112212111 1.0 116212112 1.0 112212111 1.0    5.0    1
 249 616154325 3.0 646154335 5.0 626154246 4.0 653154235 4.0 646154225 5.0   21.0    5
 250 543335552 4.0 521335452 3.0 553335563 5.0 534435563 5.0 424335463 3.0   20.0    4
 251 351566264 6.0 464566266 6.0 361566355 6.0 461566356 6.0 561566356 6.0   30.0    6
 252 462642636 5.0 355443624 4.0 434643634 3.0 345643644 3.0 353643634 4.0   19.0    3
 254 235421443 2.0 233621543 2.0 245421422 2.0 222321421 2.0 235421542 2.0   10.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Martyniuk                 Elena                                          Ukraina
C       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
D       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
E       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
F       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
G       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  
H       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
I       Suchocki                  Andrzej                   Kęty                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 249         1 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/  10
 255         2 Serafin Maksymilian, Majerowska Weronika           STYL - Kraków             małopolski           2/  10
 247         3 Pogoda Maciej, Haluch Nina                         SUKCES - Jaworzno         śląski               3/  10
 252         4 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         4/  10
 253         5 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         5/  10
 250         6 Szymczyk Bartosz, Wierciszewska Aurelia            POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           6/  10
 251         7 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/  10
 246         8 Mordka Dawid, Bober Iga                            JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          8/  10
 154      9-10 Burdziuk Olaf, Malinowska Natalia                  DZIUPLA - Poznań          wielkopolski      9-10/  10
 245      9-10 Goździerski Ksawier, Michalska Magdalena           LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski      9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 154    X    X  2        X   1    X    X  2  XXX       3            0     8          
 245            0   XX       2   XX       2    X       1 X XX       3     8          
 246  X X X     3  X   X     2  XX  X     3         X  1  XXX X  X  5    14          
 247 XXXXX XX   7 XXX XXXXX  8 X X XXXXX  7 XXX XXXXX  8 X XXXXXXX  8    38         4
 249 XXX XXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    42         2
 250 X XXX XXX  7 X  X  XXX  5 XX XX XXX  7       XXX  3  X XX XXX  6    28         6
 251   XXXXX    5  XX X      3     X X    2 XX  XXX    5  X  X      2    17          
 252 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXX XX  7 X XXXXXXX  8    41         3
 253 XX   XXXX  6 XX XXXX X  7 XX   X X   4 XXXXXXXX   8 XX   XXX   5    30         5
 255 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 247 433634323 3.0 424524324 3.0 453325334 3.0 424225223 3.0 444225334 3.0   15.0    3
 249 212413132 2.0 111413132 1.0 112413121 1.0 112411131 1.0 112313122 1.0    6.0    1
 250 626366654 6.0 636266556 6.0 666666666 6.0 666666655 6.0 636556655 6.0   30.0    6
 252 564242445 4.0 553142443 4.0 534242553 4.0 553343444 4.0 561431443 4.0   20.0    4
 253 355555566 5.0 345655665 5.0 245554445 5.0 335554566 5.0 325664566 5.0   25.0    5
 255 141121211 1.0 262331211 2.0 321131212 2.0 241132312 2.0 253142211 2.0    9.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Martyniuk                 Elena                                          Ukraina
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              
E       Mosejcuk                  Andrej                    Lipków               
F       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
H       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
I       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 266         1 Kuźma Wojciech, Nowak Daria                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  15
 273         2 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          2/  15
 261         3 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/  15
 265         4 Kamiński Michał, Piejko Olga Gabriela              GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          4/  15
 268         5 Tarnowski Michał, Grieger Maja                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         5/  15
 272         6 Sambor Adam, Kmiecik Julia                         IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/  15
 267         7 Sokołowski Dawid, Włodarczyk Weronika              CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          7/  15
 262         8 Dębski Dawid, Łotyszonek Julita                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/  15
 260         9 Diachuk Leonid, Holovanova Darya                   DUSSH                     Ukraina              9/  15
 271        10 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            ASTRA - Szczecin          zachodniopom        10/  15
 269        11 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki          11/  15
 263        12 Guz Mikołaj, Pluskota Matylda                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom        12/  15
 264        13 Hładyszewski Szymon, Śliwka Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom        13/  15
 270        14 Woźniak Maciej, Capar Hanna                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom        14/  15
 153        15 Żytliński Szymon, Hercka Anna Maria                DREAM - Poznań            wielkopolski        15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 153            0            0            0            0            0     0          
 260 XXXXXXXXX  9  XXXXX XX  7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42         9
 261 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
 262 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       4-7
 263   XXXX X   5 XX XXX X   6    XXX     3   X XX X   4 XX XX   X  5    23     12-13
 264 XXXX  XXX  7 XX X  XX   5 XX     XX  4 XXXX    X  5    X   X   2    23     12-13
 265 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    44       4-7
 266 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
 267 XX  XXXXX  7 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    41        10
 268 XX XXXXXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         8
 269 XXXXXXXXX  9 X X   XXX  5  XXXXXXXX  8 XXXXX XXX  8 X XXXXXXX  8    38        11
 270   X        1   XXXXX X  6 X X X X    4  XX  XX    4  XX  XX    4    19          
 271 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    44       4-7
 272 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       4-7
 273 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 260    XXX XX  5  X  X  XX  4        XX  2        XX  2    XX   X  3    16          
 261 XXXXXXXX   8 XXXX XXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXX   8  XX XXXX   6    38         2
 262 X X X X    4 XXXXXXX X  8     X      1    X    X  2  X  X   X  3    18          
 263            0            0            0            0         X  1     1          
 264            0            0            0            0            0     0          
 265 XX  XXXXX  7 X  XXX XX  6 XX XXX XX  7 XX  XX XX  6 X XXXX XX  7    33         4
 266 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
 267        XX  2   X   X X  3   X  X XX  4   X XXX X  5   X  XXXX  5    19          
 268 XXXXXX  X  7 XXX XXX    6 XXXXXX  X  7 XXXXXX  X  7 XXX  X     4    31         5
 269            0            0 X X   X    3            0            0     3          
 271   X   X    2            0       X    1       X    1 X  X  X    3     7          
 272  XXX    X  4 X XX   X   4 XXXX  X    5 XXXX  XX   6 XX X  XX   5    24         6
 273 XX X XXX   6  X XXXXX   6 XX XXXXXX  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8    36         3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 261 561514323 3.0 451513533 4.0 541223541 3.0 561514532 4.0 451513532 3.0   17.0    3
 265 256235631 4.0 223335622 2.0 353555614 5.0 252355621 3.0 365635621 5.0   19.0    4
 266 114342212 1.0 114242211 1.0 112332222 1.0 115242213 1.0 112251214 1.0    5.0    1
 268 443653464 5.0 642654354 5.0 434644355 4.0 446633455 5.0 646344355 4.0   23.0    5
 272 632466556 6.0 565466466 6.0 666466466 6.0 634466366 6.0 533466466 6.0   30.0    6
 273 325121145 2.0 336121145 3.0 225111133 2.0 323121144 2.0 224122143 2.0   11.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Martyniuk                 Elena                                          Ukraina
B       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
C       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
D       Hojsan                    Radosław                  Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Rybicki                   Jakub                     Tomaszow Mazowiecki  
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
H       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
I       Zawiślak                  Marcin                    Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 266         1 Kuźma Wojciech, Nowak Daria                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  20
 278         2 Szczotka Miłosz, Jemielniak Karolina               PASJA - Lublin            lubelski             2/  20
 275         3 Muller Michał, Wychowałek Wiktoria                 SUKCES - Jaworzno         śląski               3/  20
 261         4 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/  20
 265         5 Kamiński Michał, Piejko Olga Gabriela              GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          5/  20
 260         6 Diachuk Leonid, Holovanova Darya                   DUSSH                     Ukraina              6/  20
 267         7 Sokołowski Dawid, Włodarczyk Weronika              CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          7/  20
 269         8 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           8/  20
 277         9 Pajor Dawid, Naczulska Marysia                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          9/  20
 268        10 Tarnowski Michał, Grieger Maja                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        10/  20
 280        11 Zinkiewicz Maciej, Gruszczyńska Adrianna           CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          11/  20
 263        12 Guz Mikołaj, Pluskota Matylda                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom        12/  20
 279        13 Zinchenko Artem, Staniszewska Maria                IGLICA - Wrocław          dolnośląski         13/  20
 276        14 Musiałowicz Filip, Gierczyk Karolina               IGLICA - Wrocław          dolnośląski         14/  20
 274        15 Dziereń Kamil, Hoppe Amelia                        SUKCES - Jaworzno         śląski              15/  20
 262        16 Dębski Dawid, Łotyszonek Julita                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski             16/  20
 270        17 Woźniak Maciej, Capar Hanna                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom        17/  20
 281        18 Żukowski Mikołaj, Kozołub Zofia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski         18/  20
 264        19 Hładyszewski Szymon, Śliwka Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom        19/  20
 153        20 Żytliński Szymon, Hercka Anna Maria                DREAM - Poznań            wielkopolski        20/  20
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 153            0            0            0            0            0     0          
 260 XXX XXX X  7  XXX XX    5 XXXXXX  X  7 X XX XXXX  7 XX XXX  X  6    32         8
 261  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
 262    X    X  2 XX      X  3  X  X   X  3       X X  2 XX   X  X  4    14          
 263 XXXXX XXX  8   X X XXX  5  XX  X XX  5  XXXX XX   6  X XX XXX  6    30      9-10
 264            0            0   X        1            0            0     1          
 265  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X  XXXXXX  7 XXXXXXXX   8    41       3-5
 266 XXXXXX XX  8  XXXXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    41       3-5
 267 XX X XXXX  7 XX XXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XX XXXXXX  8   XX XXXX  6    37         7
 268   X XX     3 XXXXXXXXX  9 X XXX   X  5 XXXXX  XX  7 XXXXX   X  6    30      9-10
 269 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XX XX  XX  6 XXXXXXXXX  9    40         6
 270     XX     2     X      1 X      X   2  X         1 X X X  X   4    10          
 274 XXXXX X    6 X          1 XX X XXX   6 XXX  X X   5  XX  XXX   5    23          
 275 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    41       3-5
 276 XXXX       4 X  X    X  3 XXXXXXXX   8  X XXX     4 XXXX    X  5    24          
 277 X     XX   3 X X XXXXX  7 X   XXXXX  6  XX XXXXX  7   X X XX   4    27        12
 278 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         2
 279 X XX XXXX  7  X X XX    4   XX XXX   5 X XX XX    5    X XXXX  5    26          
 280 XXX XXXXX  8 X XXXX X   6   X  XX    3 X XXXXX X  7   X XXX    4    28        11
 281  XX    X   3  XX    X   3            0   X        1 X          1     8          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 260 XXXX X  X  6 XXX        3 X X  X  X  4 XX XX   X  5 XX XXX  X  6    24         6
 261  X XX XXX  6    XXXXXX  6  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8    37       3-4
 263  XX        2            0            0            0            0     2          
 265   X XXXX   5  X XXX XX  6 XXXXXX XX  8  XXXXXXXX  8  X XXXXX   6    33         5
 266 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
 267 X    X XX  4 X X   XXX  5      X X   2      X X   2       XX   2    15          
 268   X        1    X       1 X X        2 X X        2 XXX        3     9          
 269 X  XX      3  X X       2  X X XX    4            0    X   XX  3    12          
 275 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXX XXXX   7    41         2
 277       X    1 X X XXX    5     X X    2       X    1   X   X    2    11          
 278 XX XXXXXX  8 XX  XXXXX  7 XXXXX XXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXX  X  6    37       3-4
 280            0   X        1            0   X        1   X     X  2     4          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 260 456655566 6.0 656666666 6.0 656226666 6.0 546656665 6.0 564656565 6.0   30.0    6
 261 564324335 5.0 563413424 4.0 461644435 5.0 463534324 4.0 651522333 2.0   20.0    4
 265 623231624 2.0 445341535 5.0 543451523 4.0 621442536 5.0 426433616 5.0   21.0    5
 266 342513111 1.0 321224111 1.0 322532211 1.0 332321211 1.0 332111121 1.0    5.0    1
 275 211446253 3.5 234535252 3.0 114315152 2.0 215265143 3.0 115365242 3.0   14.5    3
 278 135162442 3.5 112152343 2.0 235163344 3.0 154113452 2.0 243244454 4.0   14.5    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Martyniuk                 Elena                                          Ukraina
B       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
C       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
D       Hojsan                    Radosław                  Wrocław              
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
F       Rybicki                   Jakub                     Tomaszow Mazowiecki  
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
H       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
I       Zawiślak                  Marcin                    Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Górska-Jabłońska          Dominika                  Zielona Góra         
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 301         1 Świątkowski Piotr, Chornenkaya Anastasia           IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/  19
 297         2 Lorek Bartosz, Karpińska Natalia                   WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          2/  19
 298         3 Ujczak Paweł, Korpak Ewa                           IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/  19
 286         4 Bigosiński Kacper, Melnyk Liuda                    DANCE COMMUNITY           pomorski             4/  19
 302         5 Havryshchuk Arsen, Tsybulska Daria                 Inter Dance               Ukraina              5/  19
 293         6 Kasprzyk Kacper, Budzińska Małgorzata              IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/  19
 288         7 Faracik Szymon, Kwietniowska Oliwia                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/  19
 294         8 Klekowski Seweryn, Sojska Karolina                 CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               8/  19
 299         9 Zaluzhnyi Denys, Tarasiuk Polina                   Inter Dance               Ukraina              9/  19
 289     10-11 Fałek Konrad, Kałuzińska Kaja                      CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki           10-11/  19
 291     10-11 Gembara Oskar, Jabłońska Liwia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski          10-11/  19
 290        12 Gawęcki Tomasz, Jakus Magdalena                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          12/  19
 300        13 Ziuziański Aleksander, Biskup Kinga                Kuźnia Tańca Kraków       małopolski          13/  19
 295        14 Kramski Damian, Skorupka Alicja                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski             14/  19
 296        15 Krentosz Aleksander, Morawska Nicole               RONDO - Rybnik            śląski              15/  19
 214        16 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski        16/  19
 292        17 Głogowski Piotr, Płaza Wioletta                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          17/  19
 190        18 Dąbek Mateusz, Ustianowska Zuzanna                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        18/  19
 181        19 Jakubowski Filip, Zawada Aleksandra                DREAM - Poznań            wielkopolski        19/  19
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 181            0            0            0            0            0     0          
 190            0   X        1   X        1            0            0     2          
 214 X   X   X  3     X      1   X X   X  3     X   X  2 X X    XX  4    13          
 286 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    43       2-3
 288  XXXXXXXX  8  XXX XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8  XXXXXX X  7    39       6-8
 289 XXX XX     5 XXXXXXXX   8  XXXXXXX   7 XXXXXXX    7 X XXXX XX  7    34        10
 290  XXXX      4 XXXXX XX   7 XX X  XXX  6  XXX  XXX  6  XX XXX    5    28        12
 291 X  X XXXX  6  XXXX X X  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 X  XXXXXX  7    36         9
 292   XXX      3     X      1            0        X   1   X X  X   3     8          
 293 XX XXXXXX  8  X XXXXXX  7 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7    39       6-8
 294 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXX   8    41       4-5
 295 X X   X X  4 X    X  X  3   X X XXX  5   X     X  2     X X X  3    17          
 296 XX    XX   4 X X    XX  4   X X      2 X   X XX   4  X    X    2    16          
 297  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       2-3
 298 X XX XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX X XX  7    41       4-5
 299 XXXXXXXXX  9 X  X X X   4 XX X X     4 XXXX XXX   7 XX X  XXX  6    30        11
 300  X  XX X   4 XXX  XX X  6 XXX XX     5  X X X XX  5 XXXXXXX    7    27          
 301 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    44         1
 302 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 X  XXXXXX  7 X XXXXXX   7 XXXXXX XX  8    39       6-8
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 286   X X XXX  5 X X XXXXX  7 X X XXXXX  7   XX XXX   5 X XXXXX X  7    31         4
 288 XXXXX XX   7  XXX    X  4  X X   X   3 XXXXX      5 XX X  XX   5    24          
 289      X     1   X  X X   3   X  X     2  XX  X     3   X        1    10          
 290            0  X         1   X        1            0            0     2          
 291   X     X  2     X   X  2 X  X    X  3         X  1   X     X  2    10          
 293 XX X X     4  XXX  XX   5  X X    X  3 XXXXXX XX  8 XX X XXXX  7    27       5-6
 294  X  XX     3     XXX    3 X   XXX    4      XX    2     XX     2    14          
 297    XXXXXX  6 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8   XXXXXXX  7    38         2
 298 XXXX  XXX  7 XX X X  X  5  XXXXXXXX  8 XXXXX  XX  7  X XX  XX  5    32         3
 299 X    X     2 X          1 XX         2 X   X X X  4 XXX        3    12          
 301 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    43         1
 302 XXXXX XXX  8 XX XX XX   6 X   X XX   4 X     XX   3 XX  XXXX   6    27       5-6
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 286 661552444 4.0 662553453 6.0 561462534 4.0 462433345 3.0 462441533 4.0   21.0    4
 293 335366665 6.0 443266564 4.0 635356665 6.0 656255656 6.0 655266456 6.0   28.0    6
 297 443411131 2.0 334411231 2.0 453511241 2.0 335511222 2.0 524512242 2.0   10.0    2
 298 524244553 3.0 526334645 3.0 314234453 3.0 524364563 5.0 336355664 5.0   19.0    3
 301 212123212 1.0 111122112 1.0 122123112 1.0 111122111 1.0 111123111 1.0    5.0    1
 302 156635326 5.0 255645326 5.0 246645326 5.0 243646434 4.0 243634325 3.0   22.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
F       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
H       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
I       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 319         1 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               1/  25
 317         2 Rutka Kacper, Litorowicz Sara                      WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          2/  25
 307         3 Baiev Mykhailo, Wierciszewska Laura                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/  25
 308         4 Brodacki Bartek, Krupa Julia                       STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           4/  25
 315         5 Palak Tymoteusz, Szymczak Natalia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             5/  25
 273         6 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          6/  25
 209       7-8 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski            7-8/  25
 311       7-8 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   DANCELOOK - Gliwice       śląski             7-8/  25
 309         9 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         9/  25
 310     10-11 Kidybiński Paweł, Tracz Oliwia                     MYKA - Zamość             lubelski         10-11/  25
 318     10-11 Wręczycki Przemysław, Lang Magdalena               SUKCES - Częstochowa      śląski           10-11/  25
 197     12-13 Niemczyk Kacper, Kaplińska Zofia                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski          12-13/  25
 313     12-13 Myślicki Daniel, Koss Natalia                      DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom     12-13/  25
 312        14 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski             14/  25
 306     15-17 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski           15-17/  25
 314     15-17 Niedzielski Piotr, Krystek Kinga                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki      15-17/  25
 320     15-17 Świątek Wiktor, Roszkowska Aleksandra              DZIUPLA - Poznań          wielkopolski     15-17/  25
 316        18 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          18/  25
 205        19 Dybaś Paweł, Waszczuk Maja                         ASTRA - Szczecin          zachodniopom        19/  25
 185     20-21 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski       20-21/  25
 200     20-21 Gajdera Dawid, Zemełka Jennifer                    RYTM - Żory               śląski           20-21/  25
 182        22 Nowakowski Ignacy, Karnecka Barbara                GRACJA - Zielona Góra     lubuski             22/  25
 201        23 Hnateyko Oleg, Diachuk Margarita                   DUSSH                     Ukraina             23/  25
 196        24 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki          24/  25
 169        25 Ewangelu Evangelos, Sobiech Weronika               DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        25/  25
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 169            0            0            0      X     1            0     1          
 182 X          1      X     1            0 XX     X   3 XX   XXX   5    10          
 185     X      1 X X        2   X    X   2  X   X     2 X XXX      4    11          
 196            0   X        1   X        1            0            0     2          
 197  XXXXX X   6 X XX   XX  5   XX X X   4 X X    XX  4 XXX  X     4    23        13
 200   X X  X   3    X   X   2 X   X      2     X      1  XX X      3    11          
 201    X   X   2 X   X      2   X X      2            0            0     6          
 205 X     X X  3 X     X X  3  X    X    2 X X   X X  4 X     X X  3    15          
 209 XX  XXX X  6 XX XXXX X  7  XXXX X X  6 XXXXX   X  6 XX XXXXXX  8    33         7
 273 XXXXXXX X  8 XX XX X X  6 XXXXX X X  7    XX XXX  5   XXX XX   5    31       8-9
 306  X   X     2   X XX     3  X   X XX  4  XXXXX X   6  X X X  X  4    19          
 307 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7    42       1-2
 308 XXXXXXXXX  9  X XX XXX  6 XX XX X X  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    39       3-4
 309 XXX   XXX  6  XX    XX  4 X  XXXXX   6 XX X  XX   5 XXX    X   4    25        12
 310 XXXX XX X  7 XXXXXXX X  8 XXXX XX X  7  X X  XXX  5   XX  X X  4    31       8-9
 311 XXXXXXX X  8  X XXXXXX  7 XXXX XXXX  8 XXX XX  X  6 XXX XX XX  7    36         6
 312         X  1  XX  XXXX  6      XX X  3   XXX XXX  6  X   XX X  4    20          
 313   X X XXX  5 X X XXXX   6 X   XX X   4 XXX XXXX   7 X X XXXX   6    28        11
 314  XXX  XXX  6   XX  X    3  X     XX  3   XX XX X  5    X  X    2    19          
 315  XXXXX X   6 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXX    6 XXXXXX XX  8    37         5
 316 X XXXX X   6  X  X  X   3   XXX  X   4    X       1    X   XX  3    17          
 317 X  XXXXXX  7 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8   XXXXXXX  7    39       3-4
 318 X    XXX   4 XXX  X     4 XXX XXXXX  8 XXX XXX X  7 XX  XXX X  6    29        10
 319 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    42       1-2
 320  XXX X     4   XX X X   4 X  X X     3     XX X   3   XXXX X   5    19          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 197   X        1 X          1            0            0            0     2          
 209   X     X  2 X X   XXX  5   X    XX  3    XX   X  3   X X   X  3    16          
 273    XXX     3   XXX X    4    XX      2 X   X X    3 X XXX XX   6    18         6
 307 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXX XXX   7    41         2
 308 XX  XXXXX  7  X X X XX  5 X  XXXXXX  7 XX  XXXXX  7 XX XXXXXX  8    34         4
 309 XX    XXX  5       X    1 XX    X    3   XX   X   3        XX  2    14          
 310   XX  X    3    X X     2            0  X X       2   XX       2     9          
 311            0  X     XX  3  XX  X  X  4   X  XXXX  5  XX   X X  4    16          
 313   XX       2            0            0            0            0     2          
 315  X XXX X   5  XXXXX     5 XXXXXX X   7 XXX  X     4 XXX XX     5    26         5
 317 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    43         1
 318 X          1 X   X      2  XX   X    3  X   X     2      X     1     9          
 319 XX  XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XX XXXXXX  8    40         3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 273 656566566 6.0 566556566 6.0 556666566 6.0 566556566 6.0 565256546 5.0   29.0    6
 307 212443313 3.0 212334323 3.0 211343313 3.0 211344313 3.0 211444323 3.0   15.0    3
 308 533335444 4.0 345443444 4.0 444534444 4.0 345433454 4.0 444533454 4.0   20.0    4
 315 464654655 5.0 651665655 5.0 363455655 5.0 653665645 5.0 652665665 6.0   26.0    5
 317 341211232 2.0 434211132 2.0 632211131 2.0 422212232 2.0 333311131 2.0   10.0    2
 319 125122121 1.0 123122211 1.0 125122222 1.0 134121121 1.0 126122212 1.0    5.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Martyniuk                 Elena                                          Ukraina
C       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
F       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
H       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
I       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 345         1 Bihus Maksym, Rozghon Angelina                     Inter Dance               Ukraina              1/  36
 321         2 Bartkiewicz Michał, Omyła Wiktoria                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/  36
 329         3 Jarosz Andrzej, Khrycheva Anna                     DUET - Warszawa           mazowiecki           3/  36
 346         4 Solomovych Artur, Boiko Olena                      Inter Dance               Ukraina              4/  36
 327         5 Gadko Konrad, Jaszewska Angelika                   POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           5/  36
 390         6 Kotov Viacheslav, Jedwabna Weronika                Arena Dance Club (Rosja)                       6/  36
 330         7 Jeleń Ernest, Faber Agata                          LIDER - Lublin            lubelski             7/  36
 301         8 Świątkowski Piotr, Chornenkaya Anastasia           IGLICA - Wrocław          dolnośląski          8/  36
 331      9-10 Kardasiński Damian, Syta Daria                     POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki        9-10/  36
 341      9-10 Tama Mikołaj, Kuląg Marta                          CLASSIC DANCESPORT Warsza mazowiecki        9-10/  36
 297        11 Lorek Bartosz, Karpińska Natalia                   WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski         11/  36
 339        12 Rudnicki-Sipajło Dominik, Prylowski Natalia        AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          12/  36
 338        13 Rosiński Marcin, Wdowicz Katarzyna                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          13/  36
 335        14 Masłowski Mieszko, Pasek Monika                    MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski              14/  36
 342        15 Wiercioch Mateusz, Bandelewicz Magdalena           DANCELOOK - Gliwice       śląski              15/  36
 324     16-18 Boiko Denys, Slipenchuk Oleksandra                 Inter-Dance               Ukraina          16-18/  36
 326     16-18 Figurski Przemysław, Szymańska Karolina            CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       16-18/  36
 343     16-18 Wosiak Rafał, Karwatowska Marzena                  LIDER - Lublin            lubelski         16-18/  36
 288     19-21 Faracik Szymon, Kwietniowska Oliwia                IGLICA - Wrocław          dolnośląski      19-21/  36
 340     19-21 Spychalski Mateusz, Szafraniec Paulina             IGLICA - Wrocław          dolnośląski      19-21/  36
 344     19-21 Zdziech Przemysław, Dziedziczak Natalia            CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       19-21/  36
 299        22 Zaluzhnyi Denys, Tarasiuk Polina                   Inter Dance               Ukraina             22/  36
 336        23 Matecki Adam, Bogucka Nikola                       IGLICA - Wrocław          dolnośląski         23/  36
 325        24 Chernenko Sergey, Warzyńska Angelika               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          24/  36
 219        25 Czarny Marcin, Krawczyk Małgorzata                 DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         25/  36
 333        26 Kuroczko Kamil, Janicka Sara                       POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          26/  36
 290        27 Gawęcki Tomasz, Jakus Magdalena                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          27/  36
 322        28 Bednarski Maciej, Czerwik Klaudia                  SUKCES - Jaworzno         śląski              28/  36
 334        29 Machnio Damian, Kutera Julia                       CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          29/  36
 332        30 Kramski Mateusz, Szkalińska Marta                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski             30/  36
 328        31 Holski Maciej, Tyl Katarzyna                       PRESTIGE - Białystok      podlaski            31/  36
 199        32 Biały Tomasz, Wenerska Zuzanna                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         32/  36
 221     33-34 Grabowski Filip, Gromadzka Sara                    ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom     33-34/  36
 224     33-34 Pik Damian, Łysik Agnieszka                        ESKADRA - Pabianice       łódzki           33-34/  36
 337        35 Mertuszka Paweł, Łuc Monika Iwona                  BAWINEK - Kraków          małopolski          35/  36
 220        36 Figaszewski Waldemar, Tronczyńska Agnieszka        ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom        36/  36
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 199   X  XX    3 X     X    2 X     X    2 X   X      2            0     9          
 219 X XXX XX   6  X X XXXX  6   XXX XX   5   XX  XX   4  XXXXXXX   7    28     21-22
 220            0            0      X     1  XX  X     3  X         1     5          
 221 X          1 X    X     2 XX  X      3  X         1 X          1     8          
 224   X X      2            0   X        1      X     1   X XXX    4     8          
 288 XX X XXXX  7 XXXX  XX   6 XXXXX X X  7 XXXXX      5 XXXXXX  X  7    32     18-19
 290 XXXX   XX  6  XX  X X   4 XX XXX X   6 X XX X X   5  X XXX     4    25          
 297 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-4
 299  X   X     2  XX  X  X  4 XXXX XX X  7 XXXX XXXX  8 XXXX XX X  7    28     21-22
 301 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXX XX   7 XXXXXXXXX  9    41     12-14
 321 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-4
 322 XXX X X X  6 XXXXX XXX  8 X X X   X  4 X  XX      3 X X X      3    24          
 324  X   XXXX  5 XXXX XX X  7  XX  XX    4  XX  XX X  5  X   XXXX  5    26     24-26
 325   XX  X X  4 XX XXXXXX  8 XXXX XXXX  8 XX X XXXX  7 XXXX   XX  6    33        17
 326 XXXXXXXX   8  XXXXX  X  6 XX XXXXX   7    XXXXXX  6    XX XXX  5    32     18-19
 327 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
 328  XX  X     3     XX     2      X X   2      X X   2      X     1    10          
 329 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    44       2-4
 330   XXXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    41     12-14
 331 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42      7-11
 332  X      X  2   X X   X  3   X     X  2   X     X  2   X  X  X  3    12          
 333 XX XXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    42      7-11
 334 X  XX      3   X X X    3  X         1 XXX X      4   X X X    3    14          
 335 XXX XXXXX  8 X X XXXXX  7  XX XXXXX  7  X  XXXXX  6  XX XXXXX  7    35        16
 336 X XXX  X   5 X  XX XXX  6 X  XX  XX  5 X XX X  X  5 X XX  XX   5    26     24-26
 337  XX X      3            0   X        1   X        1 X X        2     7          
 338 X XXX XXX  7 X XXX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    39        15
 339 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XX XXXXXX  8    43       5-6
 340    X X  X  3 X XXX XXX  7   XXXX X   5  XXXX XXX  7   XX   XX  4    26     24-26
 341 XXXXXXXXX  9 XXXX X X   6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42      7-11
 342 XXXXXXXXX  9 XXX XXX    6 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    41     12-14
 343  XX XXXXX  7  X XXX XX  6       XXX  3    XX XXX  5 XX XX  XX  6    27        23
 344 X  XXX X   5 XXXX XXX   7   XXX  XX  5 XXX XXX X  7 X X XXXX   6    30        20
 345 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       5-6
 346 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    42      7-11
 390 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    42      7-11
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 219            0            0       X    1   X        1  XX        2     4          
 288 X  X       2 X  X       2 X  XX      3  X X       2  X         1    10          
 297 X X XXX X  6 X X XXX X  6 X X XXX X  6 X X XXX    5 XX  XXXX   6    29        11
 299  X         1  X   X     2  X   X     2  X   X     2  X   X     2     9          
 301 XX XXXXXX  8 XXXXXXXX   8 X XXXXXX   7  X XXXXXX  7 X XXXXXX   7    37       6-7
 321 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXX X  8 XX X XXXX  7 XXXXXXXXX  9    41       2-3
 324  X    X    2  X         1 XX  XXX X  6  X    X    2  X         1    12          
 325            0  XXX       3    X       1   XX       2            0     6          
 326            0     X  XX  3     X  X   2 X X X      3  XX X  X   4    12          
 327 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    41       2-3
 329 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
 330 XX XXXXXX  8 X XXXXXXX  8 X  XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 X  XXXXXX  7    39         5
 331   X XXXXX  6 X X X XXX  6 XX X  XXX  6 XXXX   XX  6 XX XXXXXX  8    32         8
 333            0            0            0            0            0 Z   0          
 335      XX X  3  XX XXXXX  7  XX  X XX  5     XX  X  3     XX  X  3    21          
 336   XX       2    X       1    X       1    X       1   XX       2     7          
 338       XXX  3   X X XXX  5  XX XX XX  6   XXXXXXX  7 X XX  XXX  6    27        12
 339 XXX XXXXX  8 XX  XXXXX  7 X   X  XX  4 X X X XXX  6 X X  X XX  5    30      9-10
 340   XX       2   XX       2   XX       2   XX       2    X    X  2    10          
 341  XXX X X   5    X XXX   4  XXX XXX   6 XXXXXXXXX  9   XXXX XX  6    30      9-10
 342 XX  X  X   4 XXX  X     4 XXX    X   4 X      XX  3 XXX X X    5    20          
 343 X  XX  X   4            0   X X      2   X X XX   4     X X    2    12          
 344   X XX     3  XX XX     4   X        1            0      XX    2    10          
 345 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXX XXXX  7 XX XXXXXX  8 XXXX XXXX  8    40         4
 346 XXXXXX  X  7 XX X    X  4 XX   XX X  5 XX   X     3 XXXX X  X  6    25        13
 390 XXXXX XXX  8 XXXX  XXX  7 XXXXXXXXX  9 XX  XXXXX  7 X  XX XXX  6    37       6-7
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 297      X     1  XX  X     3      X     1      X     1      XX    2     8          
 301   XX   X   3  XXXXX     5    X       1 X XX XX    5   XX       2    16          
 321 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    42         1
 327    XX XXX  5 X  XX XXX  6 XX XX   X  5 X  XX XXX  6 XXXXX XXX  8    30         4
 329 XXXXX XXX  8 X XXXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 X XXXXXXX  8    40         2
 330 X  XXXXXX  7  X  X  XX  4     X XX   3     X XXX  4 X   XX X   4    22          
 331  X         1    XX   X  3 X  X    X  3  X X       2  X         1    10          
 338     X      1            0  X  X      2            0            0     3          
 339   X        1            0   X X  X   3  X  X      2     X      1     7          
 341      X     1   XX X X   4      X X   2      X     1      X X   2    10          
 345 XXXX XX X  7 XX   XX X  5 XXXX XX X  7 XXXXXXXXX  9 XXX  X  X  5    33         3
 346 XX  XX     4 XXX  XX    5 XXX  XX    5 XXX        3 XX XXXX X  7    24         6
 390 XXX   XXX  6 X     XXX  4   XX  XXX  5   X  X XX  4  XXX  XXX  6    25         5
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 321 134322432 3.0 233624332 2.0 141632232 2.0 121513434 2.0 242521331 2.0   11.0    2
 327 665555113 5.0 645245223 5.0 665546425 6.0 645235122 3.0 553255214 5.0   24.0    5
 329 451114224 2.0 551313116 3.0 323313314 3.0 462344213 4.0 461434125 3.0   15.0    3
 345 212241341 1.0 116151441 1.0 214151153 1.0 213121351 1.0 115142552 1.0    5.0    1
 346 326433666 4.0 322532565 4.0 436424666 4.0 536652666 6.0 326613666 6.0   24.0    4
 390 543666555 6.0 464466654 6.0 552265541 5.0 354466545 5.0 634366443 4.0   26.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Rising Stars, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Martyniuk                 Elena                                          Ukraina
C       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
F       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
H       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
I       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Rising Stars, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 350         1 Budzik Tomasz, Kogut Alicja                        RYTM - Żory               śląski               1/  27
 365         2 Pieczyrak Kamil, Polewska Sandra                   SUKCES - Jaworzno         śląski               2/  27
 323         3 Bichurov Pavel, Teplitskaia Polina                 Russian Style             Rosja                3/  27
 361         4 Kurasiński Patryk, Rąba Klaudia                    SUKCES - Jaworzno         śląski               4/  27
 363         5 Mrozek Daniel, Domaradzka Julia                    WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          5/  27
 370         6 Śledź Karol, Staśkiewicz Alicja                    LATINA Zielona Góra       lubuski              6/  27
 352         7 Dębski Patryk, Klepczarek Justyna -                JEDYNKA - Łódź            łódzki               7/  27
 349         8 Baryczka Krystian, Kaczmarek Ewelina               SUKCES - Jaworzno         śląski               8/  27
 355      9-10 Garwacki Łukasz, Skrobańska Karolina               DREAM - Poznań            wielkopolski      9-10/  27
 359      9-10 Kacperski Robert, Borowskaya Darya                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom      9-10/  27
 366        11 Salwin Michał, Kostańczuk Katarzyna                IMPULS - Chorzów          śląski              11/  27
 367        12 Smutnicki Tomasz, Niedbał van der Bliek Anna       Dutch Amateur League      Holandia            12/  27
 360     13-14 Kierat Dariusz, Galewicz Agnieszka                 ZORBA - Częstochowa       śląski           13-14/  27
 364     13-14 Panachida Szymon, Zawadzka Marika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom     13-14/  27
 369        15 Talik Mikołaj, Langier Julia                       SUKCES - Jaworzno         śląski              15/  27
 351     16-17 Czarnota Patryk, Chosta Milena                     RONDO - Rybnik            śląski           16-17/  27
 353     16-17 Fedyk Krzysztof, Soroko Julia                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom     16-17/  27
 354     18-20 Foksiński Adrian, Kastelik Karolina                DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski      18-20/  27
 356     18-20 Janas Adrian, Blukacz Weronika                     JEDYNKA - Łódź            łódzki           18-20/  27
 358     18-20 Jurek Oskar, Dobranowska Dominika                  PROFESSIONAL DANCE - Głog małopolski       18-20/  27
 362        21 Lozinszek Michał, Maślanka Julia                   WIR - Mysłowice           śląski              21/  27
 218        22 Nowosiad Tomasz, Shokola Olena                     ArtDance - Kraków         małopolski          22/  27
 368        23 Szlachtowski Michał, Fajkis Julia                  SUKCES - Jaworzno         śląski              23/  27
 357        24 Jaruszewski Dawid, Kainka Wiktoria                 MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski              24/  27
 217        25 Klich Mateusz, Kiełbik Natalia                     WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski         25/  27
 216        26 Bronowski Karol, Gancarz Natalia                   PROFESSIONAL DANCE - Głog małopolski          26/  27
 215        27 Zawistowski Kamil, Szemiel Kinga                   WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski         27/  27
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Rising Stars, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 215            0         X  1            0            0            0     1          
 216            0        X   1            0 X      X   2            0     3          
 217 X       X  2 X       X  2   X     X  2            0         X  1     7          
 218     X X X  3  X    X    2  X         1  X    X    2       X X  2    10          
 323 XXXXX XX   7 XXXXX XXX  8 XXX X XXX  7 XXX XXXXX  8 XXXXX  XX  7    37         7
 349 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    44         1
 350 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    43         2
 351  XX   XX   4 XXX XXX    6     XXXX   4   X X      2     XX     2    18          
 352 XXXXXXXXX  9 XXXXX XX   7 XXXXXXXXX  9 XXXX  X X  6 XXXXXXX X  8    39       4-5
 353   X X      2  XX X  X   4  X X  XXX  5  X XX      3  X X  XX   4    18          
 354 XXX  X     4     XX     2     XX     2     XX     2     XXXX   4    14          
 355 X X XX  X  5         X  1  X  XX  X  4 X   XX  X  4   X XXX X  5    19     14-15
 356  X  X X    3 X   XX     3 X   X      2 XX XX X    5     X      1    14          
 357 X   XX X   4  XX X      3            0            0 X          1     8          
 358        XX  2 X X   XX   4 X     XX   3       X    1 X X  XX    4    14          
 359 XX X XXX   6 XXXX X XX  7 XX X X XX  6 XX X X XX  6 XX X X X   5    30        10
 360    XXXXX   5  XXXXXXXX  8 XX XXXXX   7  XXXXXXXX  8  XX XXXX   6    34         9
 361 X  X X  X  4 XX X  X X  5 X  XX XXX  6 XXXX X  X  6 XXXXX   X  6    27        12
 362     X X    2            0 XXX     X  4 X X    XX  4      X XX  3    13          
 363 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XX XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42         3
 364 XXXX XXX   7    XXX X   4  XXXXX X   6  XXXXXXX   7 XXXX   X   5    29        11
 365 XXXXX X X  7   XXXXX X  6  XXXXXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    38         6
 366  X  XX XX  5      XXX   3   X   XX   3   X X XX   4 XX X  X    4    19     14-15
 367 XXXXXXXXX  9 X XX XX X  6 XXXX XX X  7 X X  XXXX  6 XXXX XXXX  8    36         8
 368    X       1    X    X  2   XX       2 X  X X     3         X  1     9          
 369   XX    X  3 XX XXX X   6 X XXXX     5 X XXX  XX  6  XXXX  X   5    25        13
 370  XXXXX XX  7 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9  X XXXXXX  7 X XXXXXXX  8    39       4-5
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Rising Stars, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 323 XXX X      4 XXX XX X   6 XXX X  X   5 XXX XX X   6 XXX XX X   6    27         6
 349      XXX   3 XXX  XXX   6      X XX  3       X X  2  X   X X   3    17          
 350 X  XXXXXX  7  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X  XXXXXX  7 XXXXX XXX  8    39         1
 352 XXX X X    5 XXX X   X  5 XX  XX  X  5   X XX     3 X XXXXX X  7    25          
 355     X   X  2         X  1   X X   X  3  X  X   X  3     X   X  2    11          
 359 X  X X X   4            0 X  X       2 XX X   X   4    X       1    11          
 360            0   X  X     2            0      X     1            0     3          
 361 XX XX   X  5 XX XX XXX  7 XXXXX  X   6 XXXXX  X   6 X  XX  XX  5    29         5
 363  X X XXXX  6    XXXXXX  6  X X XXXX  6  XXX XXXX  7  X   XXXX  5    30       3-4
 364   X        1            0            0            0   X  X     2     3          
 365  XXX X  X  5 XXXXX   X  6 XXXXX X    6 XXXXX X X  7 XXXXX X X  7    31         2
 366       XX   2    X  X    2       X    1       X    1   X   X    2     8          
 367 X          1            0      XX    2         X  1            0     4          
 369  XX        2            0            0            0            0     2          
 370   XXXXXXX  7 X  X XXX   5   XX XXXX  6 X XX XXX   6 XX X XXX   6    30       3-4
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Rising Stars, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 323 131513536 2.0 311611326 1.0 351615436 5.0 151513334 2.0 231514335 3.0   13.0    3
 350 453124321 1.0 535124233 3.0 622123521 1.0 623124521 1.0 422125524 2.0    8.0    1
 361 326236652 3.0 443346664 4.0 446256664 6.0 434256666 6.0 344356661 4.0   23.0    4
 363 645451263 6.0 256453551 5.0 535461252 4.0 346461452 4.0 556461452 5.0   24.0    5
 365 212345445 4.0 122235442 2.0 214334343 2.0 212335245 3.0 113232243 1.0   12.0    2
 370 564662114 5.0 664562115 6.0 163542115 3.0 565642113 5.0 665643116 6.0   25.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Martyniuk                 Elena                                          Ukraina
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
D       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
F       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
H       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
I       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 381         1 Szlendak Robert, Szlendak Katarzyna                AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/  12
 382         2 Wojas Tomasz, Wojas Anna                           DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          2/  12
 378         3 Markiewicz Marek, Markiewicz Aleksandra            JEDYNKA - Łódź            łódzki               3/  12
 380         4 Suszczewski Adam, Król Elżbieta                    CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          4/  12
 373         5 Popa Krzysztof, Popa Jolanta                       STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         5/  12
 379         6 Stępień Robert, Stępień Arleta                     STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         6/  12
 374         7 Basak Jarosław, Basak Beata                        GEMAR - Wrocław           dolnośląski          7/  12
 372         8 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław           dolnośląski          8/  12
 375         9 Chrzuszcz Robert, Chrzuszcz Urszula                FANTOM - Głogów           dolnośląski          9/  12
 377        10 Krzykwa Wojciech, Krzykwa Anna                     NDK - Nowa Sól            lubuski             10/  12
 371        11 Chyliński Wiesław, Chylińska Małgorzata            RONDO - Rybnik            śląski              11/  12
 376        12 Kozak Zygmunt, Kozak Barbara                       TAKT - Legnica            dolnośląski         12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 371    XXX     3   X        1   X        1            0   X  X     2     7          
 372 X XX  X    4 X  X       2   X X      2   X   X    2 X     X    2    12          
 373  XX  X X   4 XX XXXXXX  8      X X   2 XX  XX X   5 XX   X XX  5    24         6
 374       XXX  3      X X   2 X  X XXXX  6 X  X    X  3    X    X  2    16          
 375  X  X  XX  4         X  1 XX      X  3  X      X  2     X      1    11          
 376            0            0        X   1            0        X   1     2          
 377 X          1   X   X    2  X X  X    3   XX       2   XX       2    10          
 378 XXXXXXX    7 XXXXXX X   7 XX XX X    5 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    37       3-4
 379 X X     X  3 XXX XXX X  7 XXX XXX X  7 X X XXXX   6 XXX XXX    6    29         5
 380 XX XXXXXX  8 XXXXX XXX  8  XXXXX XX  7  XXXXXXXX  8  X XX XXX  6    37       3-4
 381  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         1
 382 XXXXXXXXX  9  X XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42         2
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 373 645564656 6.0 246462656 5.0 554465556 6.0 354564566 5.0 454562565 5.0   27.0    5
 378 362321344 3.0 454323343 4.0 463333362 2.0 421331351 2.0 642324652 3.5   14.5    3
 379 456655565 5.0 162656565 6.0 322652435 4.0 666653645 6.0 265645346 6.0   27.0    6
 380 114446423 4.0 313545421 3.0 241546643 5.0 245446434 4.0 116456434 3.5   19.5    4
 381 223112111 1.0 535111212 1.0 115111111 1.0 112112212 1.0 321111211 1.0    5.0    1
 382 531233232 2.0 621234134 2.0 636224224 3.0 533225123 3.0 533233123 2.0   12.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Martyniuk                 Elena                                          Ukraina
C       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
F       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
H       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
I       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna                 Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 373         1 Popa Krzysztof, Popa Jolanta                       STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         1/   6
 384         2 Jordan Robert, Więcław-Włodarczyk Anna             Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          2/   6
 385         3 Skarka Wojciech, Skarka Barbara                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski               3/   6
 386         4 Stasiewicz Tadeusz, Stasiewicz Anna                CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          4/   6
 371         5 Chyliński Wiesław, Chylińska Małgorzata            RONDO - Rybnik            śląski               5/   6
 372         6 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław           dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 371 254645656 5.0 344665646 6.0 354655646 5.0 235655346 5.0 434644645 4.0   25.0    5
 372 532456445 4.0 656446455 5.0 625566465 6.0 656566655 6.0 625566336 6.0   27.0    6
 373 621211111 1.0 112111121 1.0 112111111 1.0 112111111 1.0 212111121 1.0    5.0    1
 384 316123232 2.0 423223232 2.0 433222232 2.0 423222222 2.0 553253262 3.0   11.0    2
 385 143332323 3.0 231352513 3.0 241333524 3.0 341333533 3.0 141322413 2.0   14.0    3
 386 465564564 6.0 565534364 4.0 566444353 4.0 564444464 4.0 366435554 5.0   23.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-06-08, 18:41:57