OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Polish Open Championships": 2019-06-09, Karpacz CHAMPION TEAM - Wrocław dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS PTT


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS PTT

Karpacz, 09.06.2019 r.
Organizator: CHAMPION TEAM - Wrocław
Prowadzenie: Monika Sakowska, Grzegorz Szymański
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Do 9, Mistrz. Polski, Kombinacja 6T
10-11, Mistrz. Polski, Kombinacja 8T
16-20, Mistrz. Polski, Standard
12-13, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
14-15, Mistrz. Polski, Kombinacja 10T
16-18, Mistrz. Polski, Latin
Pow. 18, Mistrz. Polski, Standard
SENIOR 1, Mistrz. Polski, Standard
SENIOR 1, Mistrz. Polski, Latin
SENIOR 2, Mistrz. Polski, Standard
SENIOR 2, Mistrz. Polski, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Wrocław              3
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   3 Akademia Tańca TABOR - Je    1
   4 AKSEL - Rzeszów              3
   5 AKTAN - Wrocław              2
   6 AMETYST - Lubań              1
   7 ANIMA DANZA - Głogów         1
   8 ArtDance - Kraków            4
   9 ARTS STUDIO - Oława          1
  10 ASTRA - Szczecin            11
  11 BAWINEK - Kraków             1
  12 BLUE CLASSIC - Warszawa      2
  13 CANTINERO - Tomaszów Maz.    2
  14 CHAMPION TEAM - Wrocław      2
  15 CIEŚLAK - Jelenia Góra       6
  16 CT BLANKA WINIARSKA - Poz    1
  17 DANCE CENTER - Poznań        1
  18 DANCE TEAM - Wrocław         4
  19 DANCECLUB - Szczecin         6
  20 DANCELOOK - Gliwice          2
  21 DREAM - Poznań               1
  22 DUET - Warszawa              1
  23 DUSSH                        2
  24 Dutch Amateur League         1
  25 ESKADRA - Pabianice          2
  26 FANTOM - Głogów              1
  27 FINEZJA - Poznań             1
  28 FORUM - Zabrze               1
  29 FRASZKA - Kamienna Góra      2
  30 GRACJA - Zielona Góra       18
  31 IDEA - Kraków                1
  32 IGLICA - Wrocław             5
  33 IMPRESS - Dzierżoniów        3
  34 IMPULS - Chorzów             2
  35 Inter Dance                  1
  36 JEDYNKA - Łódź               3
  37 JUST DANCE - Stalowa Wola    3
  38 KICK - Kielce                2
  39 K-STUDIO Krosno              1
  40 Kuźnia Tańca Kraków          2
  41 LATINA - Wolsztyn            2
  42 LATINA Zielona Góra          1
  43 LEWANDOWSKI Bernard - Bol    3
  44 LIDER - Lublin               1
  45 LORENZO Katarzyna Białek     1
  46 MARGO - Leszno               7
  47 MISTRAL - Tarnowskie Góry    1
  48 MYKA - Zamość                2
  49 NDK - Nowa Sól               2
  50 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    4
  51 POLISH CLUB - Warszawa       3
  52 RESPECT DANCE Skarżysko-K    1
  53 RIVIERA Warszawa             1
  54 RONDO - Rybnik               2
  55 Russian Stile                1
  56 RYTM - Żory                  4
  57 SŁOŃCE - Poznań              1
  58 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    2
  59 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    1
  60 STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ    3
  61 SUKCES - Jaworzno           12
  62 TAKT - Chełm                 2
  63 TAKT - Legnica               2
  64 THOMAS DANCE - Kraków        1
  65 TSC Dance(E)motion e.V.      1
  66 WIR - Mysłowice              1
  67 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    4
  68 ZORBA - Częstochowa          2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
B       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 389         1 Demianiuk Adrian, Zhydachevska Ulyana              POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           1/   6
 392         2 Kosecki Nataniel, Kozuń Liwia                      ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/   6
 387         3 Banasiak Tomasz, Sztela Julia                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          3/   6
 388         4 Chwedczuk Daniel, Pawliszak Oliwia                 CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          4/   6
 393         5 Pych Janusz, Zysnarska Julia                       TAKT - Legnica            dolnośląski          5/   6
 391         6 Dmytrów Paweł, Świdzińska Amelia                   AKTAN - Wrocław           dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 387 34344 4.0 44363 3.0 44353 4.0 24215 3.0 44432 3.0 33333 3.0   20.0    3
 388 23432 3.0 33655 5.0 33434 3.0 33442 4.0 26366 6.0 56545 5.0   26.0    4
 389 11111 1.0 11211 1.0 11212 1.0 11323 1.0 11215 1.0 21212 2.0    7.0    1
 391 66566 6.0 66546 6.0 66666 6.0 66656 6.0 65524 4.5 44454 4.0   32.5    6
 392 42223 2.0 22132 2.0 22141 2.0 42131 2.0 32141 2.0 12121 1.0   11.0    2
 393 55655 5.0 55424 4.0 55525 5.0 55564 5.0 53653 4.5 65666 6.0   29.5    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
B       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 397         1 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna Edyta             KICK - Kielce             świętokrzysk         1/   3
 395         2 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   3
 396         3 Jasiewicz Jakub, Furgała Kornelia                  AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 395 32333 3.0 32211 2.0 33323 3.0 13222 2.0 22222 2.0 11222 2.0   14.0    2
 396 23222 2.0 23333 3.0 22132 2.0 32333 3.0 33333 3.0 32333 3.0   16.0    3
 397 11111 1.0 11122 1.0 11211 1.0 21111 1.0 11111 1.0 23111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
B       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 400         1 Graczyk Jerzy, Bieniek Karolina                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   6
 404         2 Wachelka Jan, Wychowałek Amelia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   6
 401         3 Musiał Adrian, Tarejło Karolina                    ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          3/   6
 403         4 Sowa Aleksander, Nadbrzeska Martyna                4STEP - Wrocław           dolnośląski          4/   6
 402         5 Ratajczak Kacper, Bryl Aleksandra                  MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   6
 399         6 Bronowicki Antoni, Walczybok Amelia                IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 399 45646 6.0 45556 5.0 56254 5.0 65345 5.0 64554 5.0 54664 5.0   31.0    6
 400 13312 1.0 11311 1.0 22111 1.0 33113 2.0 21111 1.0 11112 1.0    7.0    1
 401 36221 2.0 23222 2.0 35533 3.0 26432 3.0 35333 3.0 35233 3.0   16.0    3
 402 54554 4.0 64665 6.0 64665 6.0 54664 6.0 43465 4.0 42555 4.0   30.0    5
 403 61165 5.0 52134 3.0 43446 4.0 42556 4.0 56646 6.0 66446 6.0   28.0    4
 404 22433 3.0 36443 4.0 11322 2.0 11221 1.0 12222 2.0 23321 2.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
B       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 406         1 Borowski Fabian, Bałut Klaudia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   4
 407         2 Kaźmierczak Oliwier, Jareniowska Jagoda            GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   4
 409         3 Zagulski Igor, Wojciechowska Monika                CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          3/   4
 408         4 Nguyen Szymon, Knapik Maja                         4STEP - Wrocław           dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 406 11321 1.0 11121 1.0 13432 2.0 11331 1.0 43114 3.0 41312 1.0 32311 2.0 42324 3.0   14.0    1
 407 22212 2.0 22312 2.0 21111 1.0 32212 2.0 31331 2.0 23133 3.0 43133 3.0 33131 2.0   17.0    2
 408 33443 3.0 33444 4.0 32344 4.0 43443 4.0 14443 4.0 14441 4.0 24444 4.0 14442 4.0   31.0    4
 409 44134 4.0 44233 3.0 44223 3.0 24124 3.0 22222 1.0 32224 2.0 11222 1.0 21213 1.0   18.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
B       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 413         1 Zalewski Mariusz, Kalecińska Martyna               4STEP - Wrocław           dolnośląski          1/   3
 412         2 Kudła Wiktor, Gelczyńska Oliwia                    TAKT - Legnica            dolnośląski          2/   3
 411         3 Chmielnicki Mateusz, Midziak Olga                  IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 411 33312 3.0 33333 3.0 33333 3.0 12233 3.0 33233 3.0 33232 3.0   18.0    3
 412 11233 2.0 22222 2.0 22222 2.0 21322 2.0 11312 1.0 11311 1.0   10.0    2
 413 22121 1.0 11111 1.0 11111 1.0 33111 1.0 22121 2.0 22123 2.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
B       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 416         1 Kuliński Karol, Majchrowicz Ewa                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   4
 415         2 Kubaczyk Jakub, Drzymała Zuzanna                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         2/   4
 418         3 Zamojski Oliwier, Szczepaniak Klaudia              AMETYST - Lubań           dolnośląski          3/   4
 417         4 Wysocki Jakub, Osowska Emilia                      IMPRESS - Dzierżoniów     dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 415 21412 2.0 41311 1.0 22323 3.0 22313 2.0 11321 1.0 22322 2.0 31221 1.5 43432 4.0   16.5    2
 416 34323 3.0 24222 2.0 34211 1.5 34222 3.0 43113 2.0 33111 1.0 23112 1.5 21121 1.0   15.0    1
 417 43234 4.0 33444 4.0 41434 4.0 43434 4.0 22444 4.0 11444 4.0 12343 3.0 12344 3.0   30.0    4
 418 12141 1.0 12133 3.0 13142 1.5 11141 1.0 34232 3.0 44233 3.0 44434 4.0 34213 2.0   18.5    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
B       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
F       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
G       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 420         1 Gembara Konrad, Chlamtacz Zofia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   8
 421         2 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   8
 422         3 Huber Jan, Staszak Karolina                        TAKT - Chełm              lubelski             3/   8
 427         4 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           4/   8
 426         5 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   8
 423         6 Mordka Dawid, Bober Iga                            JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          6/   8
 424       7-8 Pajor Dawid, Naczulska Marysia                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski        7-8/   8
 425       7-8 Prażak Maksymilian, Brodziak Barbara               MARGO - Leszno            wielkopolski       7-8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 420 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 421 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    31       3-5
 422 X XXX X  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31       3-5
 423 XX X XX  5 XXX XXX  6 X X   X  3 X XX  X  4 XX X XX  5    23         6
 424  XXX X   4    XX    2  X XX    3  X XX    3    X     1    13          
 425   X X    2   X X    2   XXXX   4   X  X   2   XXX    3    13          
 426 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX XXX  6    31       3-5
 427 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 420 1211232 1.0 1121131 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1121121 1.0    5.0    1
 421 6125321 2.0 2235325 2.0 4236322 2.0 5243323 2.0 5266343 3.0   11.0    2
 422 4432516 3.0 4314514 3.0 6423543 3.0 6622545 5.0 6412412 2.0   16.0    3
 423 3646665 6.0 6646652 6.0 2355665 6.0 2356656 6.0 3343655 5.0   29.0    6
 426 5354153 5.0 5563266 5.0 5642256 5.0 4535264 4.0 4635266 6.0   25.0    5
 427 2563444 4.0 3452443 4.0 3564434 4.0 3464432 3.0 2554534 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
B       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 
C       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
F       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
G       Tomczak                   Aleksandra      I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 424         1 Pajor Dawid, Naczulska Marysia                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          1/   9
 422         2 Huber Jan, Staszak Karolina                        TAKT - Chełm              lubelski             2/   9
 428         3 Dębski Dawid, Łotyszonek Julita                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   9
 429         4 Żukowski Mikołaj, Kozołub Zofia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          4/   9
 420         5 Gembara Konrad, Chlamtacz Zofia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   9
 421         6 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   9
 426         7 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/   9
 423         8 Mordka Dawid, Bober Iga                            JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          8/   9
 425         9 Prażak Maksymilian, Brodziak Barbara               MARGO - Leszno            wielkopolski         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 420 XX  XXX  5 XXXXX X  6 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XXXXX X  6    28         4
 421  XXX XX  5 X X XXX  5 X XXXXX  6   X X X  3     XXX  3    22       6-7
 422 X  XXXX  5 X XX XX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    29       1-3
 423 X XXX X  5 XX  X X  4 XX       2 XX    X  3 X     X  2    16          
 424 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6  XXXXX   5 XXXXXX   6    29       1-3
 425 X X X    3   XXX    3   X   X  2   XX     2   XX     2    12          
 426  XXX XX  5  X X X   3  XXX XX  5 XXXX XX  6 XXX  X   4    23         5
 428 XXX   X  4 XXX  XX  5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    29       1-3
 429  X XXX   4  X XXXX  5  X XX X  4 XX  XX   4  X XXXX  5    22       6-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 420 2454242 4.0 3454643 4.0 3573666 6.0 3453675 6.0 3466573 6.0   26.0    5
 421 4743653 5.0 4767554 6.0 4767751 7.0 2747741 4.0 2777655 7.0   29.0    6
 422 1632111 1.0 1633111 1.0 1636132 2.0 1624132 2.0 1642231 2.0    8.0    2
 424 3111527 2.0 5211327 2.0 2111215 1.0 7111217 1.0 7111416 1.0    7.0    1
 426 6565776 7.0 6546772 7.0 5424543 4.0 5575463 7.0 5535744 5.0   30.0    7
 428 5327335 3.0 2322236 3.0 6342427 3.0 6332526 3.0 4223127 3.0   15.0    3
 429 7276464 6.0 7175465 5.0 7255374 5.0 4266354 5.0 6354362 4.0   25.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
E       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
H       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
I       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 434         1 Kalinka Franciszek, Srebrzyńska Maria              Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           1/   9
 438         2 Welsant Ernest, Zawiślak Adrianna                  MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   9
 437         3 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/   9
 387         4 Banasiak Tomasz, Sztela Julia                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          4/   9
 436         5 Stępień Aleksander, Pawliszak Nikola               CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          5/   9
 435         6 Niciejewski Franciszek, Homoncik Marika            FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          6/   9
 431         7 Dmytrów Przemysław, Świdzińska Julia               AKTAN - Wrocław           dolnośląski          7/   9
 433         8 Homoncik Karol, Migacz Maja                        FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          8/   9
 432         9 Górecki Jan, Talaga Victoria                       CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           WW           Q            CC           S            JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 387 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXX XXXX   7 XXXXXXXXX  9    51       3-4
 431 X   X XX   4 XXXXXXXXX  9     X X    2 XX  X XXX  6         X  1 X  XX  XX  5    27       6-7
 432   X        1            0            0        XX  2    X    X  2  X   X     2     7          
 433     X      1     X  XX  3 XX      X  3            0  X         1            0     8          
 434 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    53         2
 435  X X XX X  5       X    1 XXXX XXXX  8   XX XX    4 X XXXXXX   7   X   X    2    27       6-7
 436 XXXXXX XX  8 XXXXXX     6  XXXXX X   6 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    46         5
 437 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    51       3-4
 438 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    54         1
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            WW            Q             CC            S             JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------
 387 424343424 4.0 434343424 4.0 363343433 3.0 445432543 5.0 447446535 5.0 344354534 4.0   25.0    4
 431 657776777 7.0 777766675 7.0 757777777 7.0 666776676 6.0 763772774 7.0 663776676 6.0   40.0    7
 434 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 211111111 1.0 121111111 1.0    6.0    1
 435 776667666 6.0 666675766 6.0 676666666 6.0 777667767 7.0 675667667 6.0 777667767 7.0   38.0    6
 436 545455555 5.0 525557557 5.0 525555555 5.0 324343455 4.0 534334456 4.0 415423455 5.0   28.0    5
 437 363522233 3.0 353432343 3.0 444422344 4.0 533525334 3.0 326523343 3.0 536532243 3.0   19.0    3
 438 232234342 2.0 242224232 2.0 232234222 2.0 252254222 2.0 152255222 2.0 252245322 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Martyniuk                 Elena                                          Ukraina
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
H       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
I       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 445         1 Tabor Natan, Surleta Michalina                     Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          1/   9
 442         2 Kisielewski Jakub, Piela Zuzanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   9
 440         3 Bożek Oskar, Sekret Julia                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   9
 444         4 Szymczyk Mikołaj, Wierciszewska Kornelia           POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           4/   9
 443         5 Ojczyk Stanisław, Grabka Nadia                     THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           5/   9
 397         6 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna Edyta             KICK - Kielce             świętokrzysk         6/   9
 392         7 Kosecki Nataniel, Kozuń Liwia                      ESKADRA - Pabianice       łódzki               7/   9
 441         8 Ferents Oleksandr, Boychuk Roksolana               DUSSH                     Ukraina              8/   9
 389         9 Demianiuk Adrian, Zhydachevska Ulyana              POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           Q            CC           S            R            JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 389 X      X   2            0 X      X   2 X   X XXX  5  X   X     2  XXX X  X  5 XXXX X  X  6 XXXX X  X  6    28          
 392   XXX X    4 X   X X    3  X  X XX   4        X   1 XX  X X    4  X XX XX   5 XXX XX XX  7 XX XXX X   6    34          
 397   XX XXXX  6  XXXXX XX  7   XX    X  3 XXXX X XX  7   X  X XX  4 X X XX XX  6 XX  XXXX   6 X X    XX  4    43         5
 440 XXX XXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXX XX   6  XXXX XX   6    64         2
 441 XX X X  X  5 XXXX X  X  6  X X XX X  5    X       1 XXXXX XXX  8  X         1  X X       2 X    XX    3    31          
 442 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXX  XXXX  7    XXXXXX  6   XXXXXXX  7    63         3
 443  XX X X    4   X   XX   3 XXX XX X   6  XX XXX    5  X XX X    4 X XXX X    5  XXXX XXX  7 XXXXX X X  7    41         6
 444 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX X XX  7 XX XXXXXX  8 X X  XXXX  6  XX XXXXX  7    62         4
 445 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXX X  8 XX XXXXXX  8    66         1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q             CC            S             R             JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 397 553655655 5.0 653545665 5.0 554556655 5.0 656555555 5.0 544654656 6.0 554224536 5.0 555523445 5.0 562666655 6.0   42.0    6
 440 336314234 3.0 324124124 2.0 333334324 3.0 222324323 3.0 323325445 3.0 221133644 2.0 433344534 3.0 123525444 3.0   22.0    3
 442 225232311 2.0 242212231 1.0 111111111 1.0 333111211 1.0 262231212 2.0 445662413 3.0 322231112 2.0 434232313 2.0   14.0    2
 443 662466466 6.0 565466456 6.0 666665466 6.0 564666666 6.0 435446364 4.0 333446265 4.0 244466266 4.0 346343166 4.0   40.0    5
 444 444543522 4.0 416653542 4.0 245443532 4.0 445433442 4.0 656563533 5.0 666555352 6.0 666655653 6.0 655454532 5.0   38.0    4
 445 111121143 1.0 131331313 3.0 422222243 2.0 111242134 2.0 111112121 1.0 112311121 1.0 111112321 1.0 211111221 1.0   12.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Martyniuk                 Elena                                          Ukraina
B       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
C       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
D       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
H       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
I       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 449         1 Budzik Tomasz, Kogut Alicja                        RYTM - Żory               śląski               1/  21
 453         2 Gembara Oskar, Jabłońska Liwia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  21
 465         3 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               3/  21
 462         4 Pieczyrak Kamil, Polewska Sandra                   SUKCES - Jaworzno         śląski               4/  21
 460         5 Mrozek Daniel, Domaradzka Julia                    WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          5/  21
 467         6 Śledź Karol, Staśkiewicz Alicja                    LATINA Zielona Góra       lubuski              6/  21
 448         7 Brodacki Bartek, Krupa Julia                       STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           7/  21
 447         8 Adamcewicz Jakub, Krynicka Wiktoria                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/  21
 451         9 Fedyk Krzysztof, Soroko Julia                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         9/  21
 464        10 Talik Mikołaj, Langier Julia                       SUKCES - Jaworzno         śląski              10/  21
 461        11 Panachida Szymon, Zawadzka Marika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        11/  21
 459        12 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski             12/  21
 463        13 Salwin Michał, Kostańczuk Katarzyna                IMPULS - Chorzów          śląski              13/  21
 452     14-15 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski     14-15/  21
 454     14-15 Hamulecki Krzysztof Marci, Niepsujewicz Oliwia     ARTS STUDIO - Oława       dolnośląski      14-15/  21
 455        16 Janas Adrian, Blukacz Weronika                     JEDYNKA - Łódź            łódzki              16/  21
 450     17-18 Dąbek Mateusz, Ustianowska Zuzanna                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom     17-18/  21
 458     17-18 Kramski Damian, Skorupka Alicja                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski          17-18/  21
 466        19 Ziuziański Aleksander, Biskup Kinga                Kuźnia Tańca Kraków       małopolski          19/  21
 456     20-21 Jaruszewski Dawid, Kainka Wiktoria                 MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski           20-21/  21
 457     20-21 Klich Mateusz, Kiełbik Natalia                     WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski      20-21/  21
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 447 XXX XXX    6 XXX X      4 XXXXX X X  7 XXXXXXX    7  XX X X    4    28         9
 448 XXXXXX XX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXX XX  8    40       5-6
 449 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX  XXX X  6 XXX XXXXX  8    40       5-6
 450  X X   X   3       XX   2  X     X   2    X   X   2 XX X  XX   5    14          
 451 X   X  X   3 X   XXX    4  XX XX X   5 X   X XX   4 X X XXXX   6    22        11
 452  XX        2  XXXX      4 X XXX   X  5   X X  XX  4   X XX  X  4    19          
 453   X XXXXX  6  XXXXX XX  7 XXX XXXXX  8  XX XXXXX  7 X XXXXXXX  8    36         7
 454  X X XX    4      XX X  3  XXX XX    5  XXX XX    5  X   X     2    19          
 455   XXX X X  5   XX   XX  4    X    X  2   XX   XX  4    X    X  2    17          
 456 X  X       2 X  X   X   3    X       1  X         1  X         1     8          
 457      X     1  X   X     2    X X     2  X         1    X X     2     8          
 458     X X    2     X   X  2     XXX    3 X X X      3 X  XX X    4    14          
 459 XX X X XX  6 X X   XXX  5 X X   XX   4 XXXXXX XX  8 X  X XXXX  6    29         8
 460 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8    44         1
 461 XXX   X X  5 XXXX  X X  6 X       X  2 XX    X X  4 XX     XX  4    21     12-13
 462 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42       2-3
 463 X XX X X   5  X X   X   3  XXXXX XX  7   XX X XX  5   X    XX  3    23        10
 464   X X X X  4 X  XXXX    5 X XX  X    4 X  X  X    3  X XX X X  5    21     12-13
 465 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8    41         4
 466 X  X   XX  4   XX X     3        X   1    X X     2   XX       2    12          
 467  X XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42       2-3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 447 XXX        3   X X X    3  X    X    2   XXX X    4   XX  X    3    15          
 448 X  X   XX  4 X      XX  3 X   XX X   4 X X    X   3 X   X  X   3    17          
 449 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9  XX XXXXX  7 XX XXXXXX  8  XXXXXXXX  8    40       2-3
 451            0         X  1 X X     X  3  X      X  2 XX      X  3     9          
 453  XXXXXXX   7  X  XX X   4 XXXXXX X   7 XXX XX X   6 XX XXXXXX  8    32         5
 459     X      1            0    X       1    X       1            0     3          
 460 XX XXXXXX  8 XXXXXXXX   8  X X XXX   5 XXXX XXXX  8 XX  XX X   5    34         4
 461            0 X          1    X       1            0   XX       2     4          
 462 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXX XX   7 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    41         1
 463            0    X       1         X  1            0            0     2          
 464    X  X    2    X       1    X    X  2         X  1    X       1     7          
 465 XXX XX XX  7 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXX   8 XXX XXXXX  8    40       2-3
 467   X XXX X  5  XXX XX X  6 X X XXX X  6     XXX X  4   X XXX X  5    26         6
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 449 421133131 1.0 123236121 1.0 212323131 1.0 434131133 3.0 311231121 1.0    7.0    1
 453 314311626 2.0 415413636 4.0 521414523 2.0 212313626 2.0 225412636 3.0   13.0    2
 460 636462545 5.0 546362562 6.0 635261645 5.0 626452545 5.0 546353555 5.0   26.0    5
 462 242246253 4.0 232145344 3.0 343146352 4.0 351265452 4.0 132145442 2.0   17.0    4
 465 153524314 3.0 351621215 2.0 154532216 3.0 143626211 1.0 453624214 4.0   13.0    3
 467 565655462 6.0 664554453 5.0 466655464 6.0 565544364 6.0 664566363 6.0   29.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Martyniuk                 Elena                                          Ukraina
B       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
E       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
H       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
I       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 470         1 Serafin Maksymilian, Majerowska Weronika           ArtDance - Kraków         małopolski           1/   9
 471         2 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   9
 469         3 Pogoda Maciej, Haluch Nina                         SUKCES - Jaworzno         śląski               3/   9
 473         4 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         4/   9
 472         5 Szymczyk Bartosz, Wierciszewska Aurelia            POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           5/   9
 474         6 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         6/   9
 426         7 Wiltowski Jakub, Adamska Ksenia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/   9
 423         8 Mordka Dawid, Bober Iga                            JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          8/   9
 468         9 Goździerski Ksawier, Michalska Magdalena           LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 423  XX   X    3 XXX   XX   5  X   XX    3 XXXX       4  XX  XXX   5 XX X  XX   5            0  X X   X   3        X   1 XX     X   3    32          
 426 X XXXXXXX  8  XX XXXX   6 XXX X XXX  7   X X  XX  4 XXXXX  X   6  XX        2 XXX X      4   X   X    2 X X        2   X        1    42          
 468            0    X       1    X       1    X       1    X       1            0            0  X         1            0            0     5          
 469 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    88         2
 470 XXXXXX XX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    85         3
 471 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    90         1
 472 XXXXXXX X  8 XXXXXX XX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X  XXX XX  6    X XXXX  5 XXXXXX XX  8 XX XXXXXX  8 X XXXXXXX  8    77         4
 473 X  XXXXXX  7 XX XXXX X  7 X XXXXXXX  8 X   XXXXX  6 X   XXX X  5 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    76         5
 474  X     X   2  X      X  2  X         1  X   XX    3  X      X  2  XX XXX X  6 XXXXXXXXX  9 XX  XXXXX  7  XXXXXX X  7  X XXXX X  6    45         6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 469 454354545 5.0 413344435 3.0 443354545 4.0 455354545 5.0 534445445 4.0 553263465 5.0 462263235 3.0 362163446 3.0 342263233 3.0 562263334 3.0   38.0    3
 470 112111211 1.0 141111211 1.0 112111111 1.0 121111111 1.0 112111311 1.0 112121121 1.0 213122421 2.0 223221321 2.0 133122422 2.0 113121421 1.0   13.0    1
 471 231522123 2.0 222422323 2.0 221422223 2.0 332422323 2.0 351522223 2.0 231312214 2.0 121411312 1.0 131412112 1.0 251311311 1.0 231312112 2.0   17.0    2
 472 343233432 3.0 355253542 4.0 365233432 3.0 244243432 3.0 265254532 5.0 345545533 4.0 555355643 5.0 445556633 5.0 425556644 5.0 345554645 5.0   42.0    5
 473 525445354 4.0 534535154 5.0 534545364 5.0 513535254 4.0 423333154 3.0 424454352 3.0 334534154 4.0 514345254 4.0 614444155 4.0 424435253 4.0   40.0    4
 474 666666666 6.0 666666666 6.0 656666656 6.0 666666666 6.0 646666666 6.0 666636646 6.0 646646566 6.0 656634565 6.0 566635566 6.0 656646566 6.0   60.0    6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
H       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
I       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 479         1 Kuźma Wojciech, Nowak Daria                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  11
 477         2 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  11
 480         3 Tarnowski Michał, Grieger Maja                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         3/  11
 476         4 Diachuk Leonid, Holovanova Darya                   DUSSH                     Ukraina              4/  11
 427         5 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           5/  11
 428         6 Dębski Dawid, Łotyszonek Julita                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/  11
 424         7 Pajor Dawid, Naczulska Marysia                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          7/  11
 478         8 Guz Mikołaj, Pluskota Matylda                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         8/  11
 420         9 Gembara Konrad, Chlamtacz Zofia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/  11
 421        10 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            ASTRA - Szczecin          zachodniopom        10/  11
 481        11 Woźniak Maciej, Capar Hanna                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom        11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 420 X  X XX    4 X    XX    3 X  X XX X  5 X  X XX X  5 XX X XX X  6            0            0            0            0            0    23          
 421 XX         2 X     X    2 XX X  X    4            0  X    X    2  X         1            0  X         1            0            0    12          
 424      XXX   3  X   X XX  4  X   X XX  4  X   X X   3      X X   2     XXXXX  5   X  XXXX  5 XX  XX XX  6  X   XX X  4  X XXXXXX  7    43          
 427   X X   X  3   X X X    3 X X X X X  5 X X X X    4   X X  X   3 XXXXXX  X  7 XXXXXX  X  7  XXXXX XX  7 XXXXXX X   7 XXX XXXXX  8    54         5
 428  XXXX  XX  6 XXXXX  XX  7  XXXXX X   6  XXXX  XX  6 X XXX  XX  6    XX XXX  5    XX X    3    X  X    2    XX X    3    X       1    45         6
 476  XXXX XXX  7 XXXXXXXXX  9   X X XXX  5 XXXX  XXX  7 XXXXXXX X  8 XXXX  X X  6  XX   XXX  5 X XX  X X  5 XXXX XXXX  8 XXX  X  X  5    65         4
 477 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    89         2
 478 X    X     2    X       1            0     XX     2            0 X    X X   3 XX XXX X   6 X   XX X   4 X X X  XX  5 X  XXX X   5    28          
 479 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    90         1
 480 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXX X   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    85         3
 481            0            0            0            0            0   X        1 X          1   X   X    2            0   X   X    2     6          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 427 616646656 6.0 656566546 6.0 656655546 6.0 666656656 6.0 666645646 6.0 442344343 4.0 441143543 4.0 452232643 3.0 452333543 3.0 453343243 4.0   48.0    5
 428 362355564 5.0 465344664 4.0 463364664 4.0 544365564 5.0 442566564 5.0 666666566 6.0 666666666 6.0 666666566 6.0 666666666 6.0 666566666 6.0   53.0    6
 476 534564342 4.0 542655452 5.0 535546452 5.0 423544442 4.0 525454352 4.0 554553454 5.0 514454254 5.0 513454254 4.0 533555454 5.0 542454454 5.0   46.0    4
 477 255222221 2.0 334222331 3.0 344212321 2.0 355222321 2.0 354222221 2.0 233222621 2.0 153322431 2.0 134323322 2.0 244222332 2.0 224222522 2.0   21.0    2
 479 423111113 1.0 223111113 1.0 111121113 1.0 111111113 1.0 131111113 1.0 321111112 1.0 322211112 1.0 321111111 1.0 321111111 1.0 311111111 1.0   10.0    1
 480 141433435 3.0 111433225 2.0 222433235 3.0 232433235 3.0 213333435 3.0 115435235 3.0 235535325 3.0 245545435 5.0 115444225 4.0 135635335 3.0   32.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Martyniuk                 Elena                                          Ukraina
B       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
C       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
G       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
H       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
I       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 499         1 Pawłowski Kacper, Dederko Magdalena                SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  22
 493         2 Lorek Bartosz, Karpińska Natalia                   WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          2/  22
 503         3 Rutka Kacper, Litorowicz Sara                      WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          3/  22
 489         4 Havryshchuk Arsen, Tsybulska Daria                 Inter Dance               Ukraina              4/  22
 500         5 Pieczyrak Karol, Nowak Zuzanna                     SUKCES - Jaworzno         śląski               5/  22
 490         6 Kidybiński Paweł, Tracz Oliwia                     MYKA - Zamość             lubelski             6/  22
 484         7 Baiev Mykhailo, Wierciszewska Laura                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           7/  22
 501         8 Rembelski Jakub, Bala Oliwia                       STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           8/  22
 492         9 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               9/  22
 502        10 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          10/  22
 486        11 Fałek Konrad, Kałuzińska Kaja                      CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki              11/  22
 494     12-13 Mielczarek Adrian, Martyniec Anastazja             SUKCES - Jaworzno         śląski           12-13/  22
 496     12-13 Myślicki Daniel, Koss Natalia                      DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom     12-13/  22
 495        14 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski             14/  22
 498        15 Niemczyk Kacper, Kaplińska Zofia                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski             15/  22
 491        16 Krentosz Aleksander, Morawska Nicole               RONDO - Rybnik            śląski              16/  22
 483     17-18 Antos Adrian, Daniłów Oliwia                       CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski      17-18/  22
 497     17-18 Niedzielski Piotr, Krystek Kinga                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki      17-18/  22
 504        19 Wojciechowski Stanisław, Ornat Dominika            STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki          19/  22
 488        20 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom        20/  22
 485     21-22 Dybaś Paweł, Waszczuk Maja                         ASTRA - Szczecin          zachodniopom     21-22/  22
 487     21-22 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom     21-22/  22
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 483 X    X  X  3 X    XX    3      X     1      X     1      X  X  2    10          
 484 XXX XXXXX  8   XXXXXXX  7 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41         5
 485            0            0            0            0   X        1     1          
 486   XXX XX   5  XXXX XX   6   XX  XX   4  XXXX XX   6  X X  XX   4    25        11
 487            0            0            0       X    1            0     1          
 488    X       1 X          1            0            0            0     2          
 489 XXX XX XX  7 XXX XX XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9    40         6
 490  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-4
 491      XXX   3   X    X   2   X        1 X X   XX   4 X  X   X   3    13          
 492  XXXX  X   5  XXX  X    4  XXXXX     5  XXXX XX   6   X  X     2    22     12-14
 493 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
 494 XXXXXX  X  7 XX XXXX X  7 X   XX  X  4 X   X  XX  4 X X XXX X  6    28        10
 495 XX  X  XX  5  X  X  XX  4 X  XX  XX  5  X  XX XX  5  X  X   X  3    22     12-14
 496 X XX    X  4 X  X X  X  4 XX XX XXX  7   XX       2 X XXXX     5    22     12-14
 497  X   XX    3      X  X  2       X    1      X  X  2        XX  2    10          
 498   X   XX   3  XX  XX    4   X  X X   3 X       X  2 XX    X    3    15          
 499 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-4
 500 XX XX XXX  7 XXXXX XXX  8 XX XX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7    38         7
 501 XXXXXXX    7  XXXX XX   6 XXX XXXXX  8 XXXX XX    6 XXXXXXXX   8    35       8-9
 502 XXXX XX X  7 X  XXX XX  6 XXXX XXXX  8 XX XXX XX  7   XXXXXXX  7    35       8-9
 503 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-4
 504            0 X          1  X         1            0  X         1     3          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 484 X XXX  XX  6    X   XX  3 X XXXX  X  6 X  X    X  3   XXX   X  4    22          
 486       X    1            0       X    1            0       X    1     3          
 489 X XX XX    5 X X  XX    4 X XX XXX   6 X XXXX     5 X X XX X   5    25         6
 490 XXXXXX XX  8  XXXXXXXX  8  XXXX XXX  7  XXXXXXXX  8 XX X XX X  6    37         4
 492            0 X X        2            0 X X        2 X          1     5          
 493 XXXXXXXXX  9 XX XXXXX   7 XXXXXXXX   8  X  XXXX   5 XXXXXXXXX  9    38         3
 494            0            0     X      1         X  1            0     2          
 495            0            0            0            0            0     0          
 496            0     X      1            0            0   X        1     2          
 499  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8    42         1
 500 XX  X  XX  5 XX XX XXX  7 XX  X  XX  5 XX XX XXX  7 XX XX  X   5    29         5
 501 XXX  XX    5 XXX  X     4  X   X     2  XX  XXX   5  X   XXX   4    20          
 502         X  1         X  1         X  1            0         X  1     4          
 503  X XXXXX   6  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41         2
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 489 162543466 4.0 261353666 6.0 252443666 4.0 361344456 4.0 255352466 5.0   23.0    4
 490 455465553 5.0 155665533 5.0 465665333 6.0 154565562 5.0 664666652 6.0   27.0    6
 493 244224125 2.0 333114225 2.0 131224215 1.0 233223125 2.0 542224224 2.0    9.0    2
 499 521131311 1.0 412241311 1.0 613131421 2.0 415111211 1.0 423141311 1.0    6.0    1
 500 616656644 6.0 626536444 4.0 526556544 5.0 546656643 6.0 116535543 4.0   25.0    5
 503 333312232 3.0 544422152 3.0 344312152 3.0 622432334 3.0 331413135 3.0   15.0    3
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Martyniuk                 Elena                                          Ukraina
B       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
C       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
D       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
G       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
H       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
I       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 518         1 Le Michał, Jabłońska Sandra                        DUET - Warszawa           mazowiecki           1/  31
 521         2 Myka Krzysztof, Ośródka Agnieszka                  MYKA - Zamość             lubelski             2/  31
 516         3 Kostrzewa Paweł, Lewandowska Martyna               LIDER - Lublin            lubelski             3/  31
 519         4 Lech Bartosz, Kopaczyńska Kornelia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  31
 509         5 Drzewiecki Miłosz, Telesz Oliwia                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         5/  31
 529         6 Stempka Kewin, Pawlak Maja                         IMPULS - Chorzów          śląski               6/  31
 522         7 Nagórski Maciej, Froń Magdalena                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               7/  31
 525         8 Pernak Michał, Wójcicka Julka                      ZORBA - Częstochowa       śląski               8/  31
 507         9 Bichurov Pavel, Teplitskaya Polina                 Russian Stile             Rosja                9/  31
 511        10 Furman Jakub, Guzik Magdalena                      IDEA - Kraków             małopolski          10/  31
 515        11 Kolano Michał, Maciołka Agnieszka                  BAWINEK - Kraków          małopolski          11/  31
 449        12 Budzik Tomasz, Kogut Alicja                        RYTM - Żory               śląski              12/  31
 517        13 Kurasiński Patryk, Rąba Klaudia                    SUKCES - Jaworzno         śląski              13/  31
 506        14 Baryczka Krystian, Kaczmarek Ewelina               SUKCES - Jaworzno         śląski              14/  31
 465        15 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski              15/  31
 462        16 Pieczyrak Kamil, Polewska Sandra                   SUKCES - Jaworzno         śląski              16/  31
 510     17-18 Dębski Patryk, Klepczarek Justyna -                JEDYNKA - Łódź            łódzki           17-18/  31
 513     17-18 Kacperski Robert, Borowskaya Darya                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom     17-18/  31
 514     19-20 Kierat Dariusz, Galewicz Agnieszka                 ZORBA - Częstochowa       śląski           19-20/  31
 527     19-20 Rosiński Marcin, Wdowicz Katarzyna                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki       19-20/  31
 528        21 Smutnicki Tomasz, Niedbał van der Bliek Anna       Dutch Amateur League      Holandia            21/  31
 520        22 Lozinszek Michał, Maślanka Julia                   WIR - Mysłowice           śląski              22/  31
 508     23-24 Czarnota Patryk, Chosta Milena                     RONDO - Rybnik            śląski           23-24/  31
 512     23-24 Garwacki Łukasz, Skrobańska Karolina               DREAM - Poznań            wielkopolski     23-24/  31
 455        25 Janas Adrian, Blukacz Weronika                     JEDYNKA - Łódź            łódzki              25/  31
 461     26-27 Panachida Szymon, Zawadzka Marika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom     26-27/  31
 464     26-27 Talik Mikołaj, Langier Julia                       SUKCES - Jaworzno         śląski           26-27/  31
 451     28-29 Fedyk Krzysztof, Soroko Julia                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom     28-29/  31
 524     28-29 Nowosiad Tomasz, Shokola Olena                     ArtDance - Kraków         małopolski       28-29/  31
 530        30 Szlachtowski Michał, Fajkis Julia                  SUKCES - Jaworzno         śląski              30/  31
 526        31 Przygoda Jeremi, Łach Magda                        FORUM - Zabrze            śląski              31/  31
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 449 XXX XXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    42     11-12
 451     X  X   2 XXXXXXXXX  9 XX XX   X  5      X     1     XX XX  4    21          
 455 XX X    X  4 XX XX X X  6 XX XXX  X  6 XXXXXX XX  8  X X X  X  4    28        22
 461 XXX  X X   5 XX XX   X  5 XXXXX      5 X     X    2 XXX XX  X  6    23          
 462 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-7
 464    X  X    2 X XX X XX  6 X X XX  X  5  X   X XX  4 X  XXXXX   6    23          
 465 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX  XX XX  6 XXX XXXXX  8 XXXX XXXX  8    40        15
 506 XXXXXXX X  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43      8-10
 507 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
 508 X XXXXXX   7  X XXX X   5 XXXX  XX   6 X XXX      4  XX X X    4    26        23
 509 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    43      8-10
 510 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8    42     11-12
 511 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-7
 512   XXXXXX   6   X XXXX   5   XX XXXX  6 XXXXX XXX  8 X XXX XXX  7    32        21
 513 XXXX XX X  7 XXX  XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XX XXXX X  7    38     16-17
 514 XX XXXX X  7  XX X XXX  6  XX  XXXX  6  XX  XXXX  6 XXXX XXXX  8    33     19-20
 515 XXXXX XXX  8 XXXXX X X  7 XXXXXXXXX  9  XXXX X    5 XXXXX XXX  8    37        18
 516 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    43      8-10
 517 XXX XX XX  7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXXXX X   7 XXXXXX XX  8    38     16-17
 518 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-7
 519 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9  XX XX XX  6    41     13-14
 520 XXXXXXX X  8    X  XX   3   X X XX   4 X XXX X X  6 X X   X X  4    25     24-25
 521 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9    44       2-7
 522 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-7
 524 X XX XXXX  7    X  X X  3 X X  XXX   5    XX XXX  5       X    1    21          
 525 XXXXXX XX  8 XXX XX XX  7 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41     13-14
 526  X X   X   3  X         1    X       1 XX   XX    4 X  X  XX   4    13          
 527  X  XXXXX  6 X  XXXXX   6    XXXX X  5 XX XXXXXX  8  XXXXXXXX  8    33     19-20
 528   X   XX   3 X XX XXXX  7       XXX  3   XXXXXXX  7 X  X XXX   5    25     24-25
 529 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8    44       2-7
 530  X XXX  X  5 XXXX X     5  X  X X    3   XX   X   3  XX X  X   4    20          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 449 XXX    XX  5 XXX XX  X  6 XXX        3 XXX X  X   5 X X X XXX  6    25     12-13
 455    X       1     X      1        X   1    X       1            0     4          
 462   XX    X  3   X        1   XXX      3   X    X   2   XXX   X  4    13          
 465   X X XX   4     X XX   3   X    X   2 X   X  X   3     X XX   3    15          
 506    X XX    3 X X  X  X  4 X XX XX    5 X  X X     3 X XX X     4    19          
 507 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9  XX XX XX  6  XX XXX    5  XX XXXXX  7    35       8-9
 508            0    X   X   2            0   XX       2    X       1     5          
 509 X XXXX XX  7 XXX X  XX  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    40       4-5
 510 X X  XX    4 X X        2 X   X      2    X    X  2   X        1    11          
 511 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7 XX  XXX X  6 XX XXXXXX  8 XXX  X X   5    35       8-9
 512  X X       2    X  X    2            0         X  1            0     5          
 513 X          1    X  X    2 X  X  X    3  X X  X    3  X X       2    11          
 514   X     X  2         X  1   X    X   2   X     X  2    X  X X  3    10          
 515 XX X  X X  5 XX XX XXX  7 XX  X X X  5 XXX X X X  6 XX XX X X  6    29        11
 516  XXXXX XX  7 XXXXXX XX  8  XXX XXXX  7  X X XXXX  6 XXX XXXXX  8    36         7
 517 XX  X      3 XXX XX     5 XXXXXXXXX  9 X  XXXX    5 XX   X     3    25     12-13
 518 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
 519  X XXXXXX  7  X  XXXXX  6  X  XXXXX  6  XX XX XX  6 XXXXXXXXX  9    34        10
 520       X    1       X    1   X   X X  3       X    1            0     6          
 521 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         2
 522 XXXXXXXXX  9  XXX XXXX  7 XX XXX XX  7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    40       4-5
 525 XXX XX X   6 XXXXXX     6 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    38         6
 527     X  X   2      X X   2    X       1 X    X X   3      X X   2    10          
 528      XX    2    X  X    2    X X     2            0    X       1     7          
 529 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    43         3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 449            0            0   X        1            0   XX       2     3          
 507  XXX       3   X   X    2  XX X X    4  XX        2  XX   X    3    14          
 509 X XXX  XX  6 XXX X  X   5        X   1 XXX X  X   5 X  XX  X   4    21         6
 511 XXXX  X    5 X  X       2 XX X       3 X     X    2 X          1    13          
 515            0       X X  2    X       1    X  X    2       X X  2     7          
 516     XXXXX  5   XX XXXX  6    XXXXXX  6   X XX XX  5   XXXXXXX  7    29       4-5
 517            0            0            0    X       1 X          1     2          
 518 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
 519 X   XX XX  5 XX  XX XX  6 X   XXXXX  6     XXXXX  5  XXXXXXXX  8    30         3
 521 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    43         2
 522   XX  XX   4    X   X   2 X XX   XX  5 XXXX  XX   6    X   X   2    19          
 525  X   X     2  XX XX     4  XXX X     4  X X X  X  4  X   X     2    16          
 529 XX XXXX X  7 XX XXXX X  7 XX  XXX X  6 X   XX  X  4 XX  XX  X  5    29       4-5
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 509 536466646 6.0 334156546 4.0 463466644 4.0 455466646 6.0 445356546 5.0   25.0    5
 516 643243533 3.0 643643433 3.0 635243333 3.0 633643433 3.0 632463333 3.0   15.0    3
 518 111511111 1.0 112411111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111611111 1.0    5.0    1
 519 455334355 4.0 465534354 5.0 544535455 5.0 544534355 4.0 554535454 4.0   22.0    4
 521 322122222 2.0 521322222 2.0 222322222 2.0 222322222 2.0 223222222 2.0   10.0    2
 529 264655464 5.0 256265665 6.0 356654566 6.0 366255564 5.0 366144665 6.0   28.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Martyniuk                 Elena                                          Ukraina
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
E       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
H       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
I       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 532         1 Jaworek Tomasz, Tarnowska Jaworek Anna             ArtDance - Kraków         małopolski           1/   3
 533         2 Robiński Arkadiusz, Rojszczak-Robińska Dorota      FINEZJA - Poznań          wielkopolski         2/   3
 531         3 Kazimirski Jan, Sowińska Joanna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 531 333221333 3.0 233123233 3.0 333212333 3.0 133332332 3.0 232132232 2.0   14.0    3
 532 222113121 1.0 121312112 1.0 111121122 1.0 311211123 1.0 313213123 3.0    7.0    1
 533 111332212 2.0 312231321 2.0 222333211 2.0 222123211 2.0 121321311 1.0    9.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Martyniuk                 Elena                                          Ukraina
B       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
C       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
D       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
E       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
H       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
I       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 537         1 Pachuta Paweł, Szczęsna Małgorzata                 FANTOM - Głogów           dolnośląski          1/   5
 536         2 Głowacki Rafał, Pietrucha - Głowacka Justyna       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   5
 531         3 Kazimirski Jan, Sowińska Joanna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   5
 535         4 Dańko Przemysław, Wójcik Nina                      LEWANDOWSKI Bernard - Bol dolnośląski          4/   5
 534         5 Burlaga Robert, Witkowska Katarzyna                MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 531 443544424 4.0 354545334 5.0 143524324 3.0 143535334 3.0 253434334 3.0   18.0    3
 534 555353533 5.0 235453523 3.0 435453553 4.0 435353543 4.0 535553553 5.0   21.0    5
 535 334135355 3.0 443334455 4.0 554345445 5.0 554444455 5.0 444345445 4.0   21.0    4
 536 212421141 2.0 512222241 2.0 322231131 2.0 322222121 2.0 312222122 2.0   10.0    2
 537 121212212 1.0 121111112 1.0 211112212 1.0 211111212 1.0 121111211 1.0    5.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
B       Pletnev                   Leonid                                         Rosja
C       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
F       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
G       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
H       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
I       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 544         1 Wojas Tomasz, Wojas Anna                           DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          1/   7
 539         2 Burczyk Sebastian, Tylicka Justyna                 LEWANDOWSKI Bernard - Bol dolnośląski          2/   7
 532         3 Jaworek Tomasz, Tarnowska Jaworek Anna             ArtDance - Kraków         małopolski           3/   7
 542         4 Kępczyński Andrzej, Kępczyńska Anna                RIVIERA Warszawa          mazowiecki           4/   7
 541         5 Helbig Frank, Zuleger-Helbig Vera                  TSC Dance(E)motion e.V.   Niemcy               5/   7
 540         6 Szpiczakowski Robert, Szpiczakowska Anna           NDK - Nowa Sól            lubuski              6/   7
 543         7 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 532 215662314 3.0 613367243 3.0 522362133 1.0 413752143 3.0 631562124 3.0   13.0    3
 539 751233655 4.0 331135111 1.0 641436222 3.0 542335232 2.0 242335341 2.0   12.0    2
 540 362557767 7.0 462544667 6.0 254244567 5.0 351564377 5.0 563654276 6.0   29.0    6
 541 674715472 5.0 227716574 5.0 177727675 7.0 167617464 6.0 155727665 5.0   28.0    5
 542 423144123 2.0 555251435 4.0 335153414 4.0 625143615 4.0 424143533 4.0   18.0    4
 543 547376536 6.0 776473756 7.0 763575756 6.0 774476756 7.0 777476757 7.0   33.0    7
 544 136421241 1.0 144622322 2.0 416611341 2.0 236221521 1.0 316211412 1.0    7.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Martyniuk                 Elena                                          Ukraina
B       MacRaild                  Carol                                          W.Brytania
C       Todua                     Tamaz                                          Gruzja
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
G       Suchocki                  Andrzej         I         Kęty                 Polska
H       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
I       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
3       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 545         1 Bartecki Łukasz, Pawlak Małgorzata                 SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         1/   7
 548         2 Popa Krzysztof, Popa Jolanta                       STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         2/   7
 539         3 Burczyk Sebastian, Tylicka Justyna                 LEWANDOWSKI Bernard - Bol dolnośląski          3/   7
 547         4 Choromański Grzegorz, Winiarska-Choromańska Agnies CT BLANKA WINIARSKA - Poz wielkopolski         4/   7
 549         5 Łysik Wojciech, Żelazna-Łysik Iwona                CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               5/   7
 540         6 Szpiczakowski Robert, Szpiczakowska Anna           NDK - Nowa Sól            lubuski              6/   7
 546         7 Bielewicz Krzysztof, Bielewicz Magdalena           DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 539 331535625 3.0 321536224 3.0 322431426 3.0 523632634 3.0 223533354 3.0   15.0    3
 540 773756576 6.0 466774566 6.0 746766575 6.0 737765475 6.0 456756775 7.0   31.0    6
 545 116113111 1.0 115112111 1.0 114113111 1.0 116113211 1.0 117111111 1.0    5.0    1
 546 667677767 7.0 577667777 7.0 477677757 7.0 475577767 7.0 374667647 6.0   34.0    7
 547 525441454 5.0 742441645 5.0 531542643 4.0 342441553 4.0 762442533 4.0   22.0    4
 548 242324332 2.0 253325332 2.0 263225332 2.0 251226122 2.0 531225222 2.0   10.0    2
 549 454262243 4.0 634253453 4.0 655354264 5.0 664354346 5.0 645374466 5.0   23.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-06-08, 18:41:57