OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 "O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy"": 2019-06-09, Warszawa FAST-STEP Warszawa mazowiecki, okręg Mazowiecki

Dokumentacja zbiorcza 

I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019
"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy"

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019
"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy"
Warszawa,  dn. 9-06-2019
Organizator:  FAST-STEP Warszawa
Prowadzenie: Zapewnione
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Latin
12-13, D, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S - Częstochowa            1
   2 ASTRA - Szczecin             1
   3 BLUE CLASSIC - Warszawa      3
   4 CREATIVE DANCE - Kobyłka     2
   5 EMOTION - Góra Kalwaria      1
   6 EMOTION - WARKA              4
   7 ESKADRA - Pabianice          1
   8 ESTYMA - Częstochowa         1
   9 ETIUDA - Radomsko            1
  10 FAST-STEP Warszawa           8
  11 ISKRA - Międzyrzec Podlas    3
  12 JEDYNKA - Łódź               1
  13 KICK - Kielce                1
  14 KORDASZEWSCY - Garwolin      1
  15 LIDER - Lublin               1
  16 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  17 RS - WARSZAWA                2
  18 RYTM - Chełm                 1
  19 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    1
  20 START - Płońsk               1
  21 SUKCES - Częstochowa         2
  22 TAKT - Chełm                 2
  23 ZAMEK - Lublin               4
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Szczepanik Krzysztof, Szczepanik Paulina           SUKCES - Częstochowa      śląski               1/  11
  35         2 Gilewicz Bartosz, Małyszek Małgorzata              TAKT - Chełm              lubelski             2/  11
  37         3 Kobędza Kamil, Tkaczyńska Natalia                  ESTYMA - Częstochowa      śląski               3/  11
  40         4 Pankratz Aleksander, Bosak Agata                   RS - WARSZAWA             mazowiecki           4/  11
  34         5 Durajczyk Maciej, Kozicka Julia                    EMOTION - WARKA           mazowiecki           5/  11
  39         6 Morawiec Wiktor, Błaszczyk Nikola                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               6/  11
  38         7 Mazurek Jan, Sutryk Iga                            RYTM - Chełm              lubelski             7/  11
  44         8 Tymoszuk Robert, Ceniuk Oliwia                     ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             8/  11
  41      9-10 Piasecki Tomasz Francisz, Kłos Jowita              EMOTION - WARKA           mazowiecki        9-10/  11
  42      9-10 Rogoziński Jakub, Szczurowska Julia                EMOTION - WARKA           mazowiecki        9-10/  11
  36        11 Jakubowski Damian, Wrzesińska Karolina             EMOTION - WARKA           mazowiecki          11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  34 XXXX XX  6    X     1 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XX X XX  5 XXXXXXX  7    31         3
  35 XX XX    4 XXX XXX  6 XXX XX   5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    34         2
  36  XXXX    4     X    1     X    1          0          0          0     6          
  37 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX X X  4     X    1 X  XX    3    28       4-5
  38   XX  X  3   XX     2    X  X  2 XXXX  X  5 XXXX XX  6    X  X  2    20          
  39 X  XXXX  5  X X  X  3 X XXXXX  6 XXXX X   5 X X X    3 X X XXX  5    27         6
  40  XX  XX  4 XXXXXXX  7  XXXX    4 X  XXXX  5   X XX   3  XXXXX   5    28       4-5
  41 X        1 X X  X   3 X        1          0 X XX  X  4 X X   X  3    12          
  42     X X  2 X   X X  3       X  1     X    1  X XX    3  X    X  2    12          
  43 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41         1
  44      X   1  X   X   2  X   X   2  XX  X   3  X   XX  3  X   X   2    13          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  34 5566454 6.0 4666646 6.0 5666466 6.0 3425433 3.0 4425433 3.0 2435423 3.0   27.0    5
  35 2354266 4.0 3244234 4.0 4313244 3.0 1232212 2.0 2232212 2.0 3223242 2.0   17.0    2
  37 3233341 2.0 1423352 2.0 2224352 2.0 4344545 4.0 3354665 4.0 5364366 6.0   20.0    3
  39 4625625 5.0 5535565 5.0 3435635 4.0 5666364 6.0 5666354 6.0 4646554 5.0   31.0    6
  40 6442533 3.0 6351423 3.0 6552523 5.0 6553656 5.0 6543546 5.0 6552635 4.0   25.0    4
  43 1111112 1.0 2112111 1.0 1141111 1.0 2111121 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51         1 Wieczorek Jerzy, Czapska Wiktoria                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   8
  54         2 Zielecki Mateusz, Myśliwy Hanna                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   8
  53         3 Wójtowicz Ignacy, Grela Oliwia                     TAKT - Chełm              lubelski             3/   8
  48         4 Ciura Franciszek, Stadnik Wiktoria                 A+S - Częstochowa         śląski               4/   8
  49         5 Gaworek Hubert, Więcławska Anna                    START - Płońsk            mazowiecki           5/   8
  52         6 Więckowski Mikołaj, Sabak Ewa                      RS - WARSZAWA             mazowiecki           6/   8
  50         7 Marszał Krzysztof, Szlachetka Klaudia              ESKADRA - Pabianice       łódzki               7/   8
  47         8 Boś Remigiusz, Lis Zuzanna                         LIDER - Lublin            lubelski             8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47 XXX  XX  5  X  X    2   X XX   3   X XX   3 X XXX X  5  XX X    3 XXX XXX  6  XXX XX  5    32          
  48 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXX  X  5 XXXX X   5 XXXX XX  6 XXX  X   4 XXXXXXX  7    45         2
  49  XX XXX  5 XXX XXX  6  XXXXX   5 XXX XX   5  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX X  X  4    44         3
  50 XX X     3  XXX  X  4 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XXX  XX  5 XX X XX  5 XX X  X  4 XXX XX   5    36          
  51 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    55         1
  52 XXXXXXX  7 X  X XX  4 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXX   5 X X XX   4  X XXX   4     XX   2    39         6
  53  XXXXX   5 XXXXXX   6 X  XXXX  5    XXXX  4 X   XXX  4 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXX X  6    43         4
  54 X  XX X  4 X XXXXX  6 XXX X X  5 XXXXXXX  7  XXXX X  5   XXX X  4 X XXX X  5 X XXXXX  6    42         5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  48 3264644 4.0 4346645 5.0 3244265 4.0 3214445 3.0 3226622 2.0 5256522 5.0 4435522 5.0 4644433 4.0   32.0    4
  49 4126535 5.0 3115433 3.0 4123544 3.0 5135534 4.0 6155441 5.0 4143444 4.0 3154444 4.0 5165565 5.0   33.0    5
  51 1411211 1.0 2422212 2.0 2311312 1.0 2421212 1.0 1314215 1.0 1414315 3.0 6212115 2.0 3511214 2.0   13.0    1
  52 6553466 6.0 6554566 6.0 6436656 6.0 6546666 6.0 4663566 6.0 6665666 6.0 5566666 6.0 6456656 6.0   48.0    6
  53 5632323 2.0 5663324 4.0 5652423 5.0 4662353 5.0 2441134 3.0 3521133 2.0 1621231 1.0 2323122 1.0   23.0    3
  54 2345152 3.0 1231151 1.0 1565131 2.0 1353121 2.0 5532353 4.0 2332251 1.0 2343353 3.0 1232341 3.0   19.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Moryń Miłosz, Malasiewicz Zosia                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   7
  82         2 Książek Damian, Brzezińska Julia                   EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   7
  86         3 Wardak Sebastian, Gac Maria                        KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             3/   7
  79         4 Denarski Korneliusz, Pulchny Karolina              FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   7
  83         5 Kulesza Jakub, Banasiewicz Martyna                 CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           5/   7
  81         6 Kozyra Bartłomiej, Gajdos Michalina                JEDYNKA - Łódź            łódzki               6/   7
  87         7 Łysak Paweł, Włoch Alicja                          KICK - Kielce             świętokrzysk         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  79 5655224 4.0 2435113 1.0 1375313 3.0 7666636 6.0 7656637 6.0 5565625 5.0   25.0    4
  81 7226355 5.0 5227344 5.0 7256267 7.0 4543147 5.0 5545146 5.0 7636267 6.0   33.0    6
  82 2333746 3.0 4641757 6.0 2512741 1.0 3222762 2.0 3232725 2.0 1322542 1.0   15.0    2
  83 6544667 6.0 6752665 7.0 6744654 6.0 5335413 4.0 2324514 3.0 2254416 4.0   30.0    5
  85 1112113 1.0 3114476 4.0 3123135 2.0 1114251 1.0 1113262 1.0 3113153 2.0   11.0    1
  86 3461532 2.0 7573222 3.0 5661426 5.0 2451324 3.0 6461351 4.0 4441331 3.0   20.0    3
  87 4777471 7.0 1366531 2.0 4437572 4.0 6777575 7.0 4777473 7.0 6777774 7.0   34.0    7
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Głuch Jakub, Rybak Julia                           CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           1/   3
  91         2 Poździak Rafał, Kvet Ana                           BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           2/   3
  92         3 Wólkiewicz Filip, Pieróg Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90 1111123 1.0 2111132 1.0 3111333 3.0 2111132 1.0 2211113 1.0 1111112 1.0 2211113 1.0 2211113 1.0   10.0    1
  91 3332312 3.0 3332323 3.0 2333212 2.0 3332313 3.0 1132231 2.0 2222221 2.0 1122221 2.0 1123231 2.0   19.0    2
  92 2223231 2.0 1223211 2.0 1222121 1.0 1223221 2.0 3323322 3.0 3333333 3.0 3333332 3.0 3332322 3.0   19.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  98         1 Ostałowski Dawid, Bogus Maja                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   8
 100         2 Skrzypek Konrad, Woch Małgorzata                   ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   8
  96         3 Gałązka Aleks, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   8
 101         4 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   8
  95         5 Drogosz Mateusz, Bryk Magdalena                    RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         5/   8
 103         6 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           6/   8
  97         7 Olszewski Paweł, Popielewicz Zuzanna               ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             7/   8
  99         8 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin            lubelski             8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  95 X X X    3 X  XX X  4 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XXXXX X  6    25       6-7
  96 XXXXXX   6  XXXXX   5  XXXXX   5 XXXXXX   6 X  XXX   4    26       4-5
  97   XX  X  3 XXXX XX  6 X X XXX  5 X  XXXX  5 XXXX XX  6    25       6-7
  98 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XX X XX  5 XX X XX  5 X X  XX  4    26       4-5
  99  X XXXX  5    XX    2  XX X    3 XXXXX    5  XXXX X  5    20          
 100 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XX XX X  5  XX X X  4 XXXXXXX  7    28       2-3
 101 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXX XXX  6    32         1
 103 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXX XX  5  X XXX   4    28       2-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  95 1745352 4.0 4736354 5.0 6776252 6.0 2346364 4.0 4726443 5.0   24.0    5
  96 6352117 2.0 2353117 3.0 3463117 2.0 4263216 3.0 3454216 4.0   14.0    3
  97 2537666 7.0 3667566 7.0 2657765 7.0 5777557 7.0 6677365 7.0   35.0    7
  98 3424534 3.0 1424721 2.0 1332434 1.0 3414622 2.0 2215732 1.0    9.0    1
 100 7213271 1.0 6212272 1.0 7244371 3.0 7635175 6.0 5141174 3.0   14.0    2
 101 4666423 5.0 5575433 6.0 4525523 5.0 1522431 1.0 1363521 2.0   19.0    4
 103 5171745 6.0 7141645 4.0 5111646 4.0 6151743 5.0 7532657 6.0   25.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
2       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   8
  99         2 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   8
 102         3 Sobczyk Wiktor, Kosętka Amanda                     SUKCES - Częstochowa      śląski               3/   8
  96         4 Gałązka Aleks, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   8
  98         5 Ostałowski Dawid, Bogus Maja                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/   8
 100         6 Skrzypek Konrad, Woch Małgorzata                   ZAMEK - Lublin            lubelski             6/   8
  97         7 Olszewski Paweł, Popielewicz Zuzanna               ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             7/   8
  95         8 Drogosz Mateusz, Bryk Magdalena                    RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  95 X  XXX   4 X X X    3 X X X    3 XX XXX   5   X X    2    17          
  96  X XXXX  5  X XXX   4 XX XXX   5 XX XXX   5 X  XXX   4    23         6
  97 X X X X  4  X   XX  3   XXX X  4  XX   X  3  XXXXXX  6    20          
  98  XXX XX  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6  XXX XX  5 XXXX XX  6    28         5
  99 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    31         2
 100 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    33         1
 101 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXX XXX  6 XXX  XX  5    29       3-4
 102 XXXX XX  6 XXXXX X  6  XXXXXX  6 X XXXXX  6 XX XX X  5    29       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  96 4464216 6.0 5463216 6.0 6253212 2.0 6433214 3.0 6523316 2.0   19.0    4
  98 5216633 3.0 6315621 2.0 5565633 6.0 5666533 6.0 4364623 5.0   22.0    5
  99 1145151 1.0 1154164 4.0 2346354 5.0 3154351 2.0 2111151 1.0   13.0    2
 100 3622445 5.0 4646443 5.0 4612145 4.0 4512146 4.0 5655265 6.0   24.0    6
 101 6533522 4.0 2532332 1.0 3134426 3.0 1325422 1.0 1446432 4.0   13.0    1
 102 2351364 2.0 3221555 3.0 1421561 1.0 2241665 5.0 3232544 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-06-08, 18:41:57