OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "EUFORIA 2019"": 2019-06-22, Kraków EUFORIA Dance Kraków małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "EUFORIA 2019"


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "EUFORIA 2019"

Kraków ; 22 czerwca 2019 roku
Organizator: EUFORIA Dance Kraków
Prowadzenie: Jarosław Całka
Muzyka: Dj
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F+E, Kombinacja 6T
12-13, E+F, Kombinacja 8T
14-15, E+F, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKSEL - Rzeszów              1
   2 ArtDance - Kraków            5
   3 A-Z - Przemyśl               4
   4 BAWINEK - Kraków             2
   5 CENTRUM TAŃCA - Radom        3
   6 CHAMPION TEAM - Wrocław      1
   7 CREATIVE DANCE - Kobyłka     1
   8 CUBANA - Nowy Targ           1
   9 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    2
  10 DANCE TEAM - Wrocław         1
  11 eMotion Dance Academy        2
  12 EVOLUTION - Kraków           5
  13 FAST-STEP Warszawa           1
  14 FORUM - Zabrze               4
  15 GASIEK - Rzeszów             1
  16 GRACJA - Zielona Góra        1
  17 IGLICA - Wrocław             1
  18 IMPULS - Chorzów             1
  19 JEDYNKA - Łódź               2
  20 JUST DANCE Wieliczka         1
  21 KICK - Kielce                1
  22 KLASA - Tarnów               2
  23 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    1
  24 LATINO - Żabno               5
  25 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  26 MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli    1
  27 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    1
  28 MARGO - Leszno               2
  29 MASTER DANCE - Gliwice       1
  30 Mistrzowska Akademia Tane    1
  31 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  32 PERFECT - Będzin             1
  33 PERFECT DANCE - Kraków       1
  34 PRESTIGE - Białystok         2
  35 RAGTIME - Kęty               3
  36 RONDO - Rybnik               3
  37 SEMPRE - Kraków              1
  38 SWING Żywiec-Kuków           1
  39 SzT  eMiKa - Tarnów          1
  40 TAKT - Chełm                 1
  41 WIR - Mysłowice              3
  42 ZORBA - Częstochowa          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F+E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
A       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F+E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna Edyta             KICK - Kielce             świętokrzysk         1/   6
  21         2 Zawadzki Adrian, Sztabnik Maja                     CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           2/   6
  18         3 Krzan Oliwer, Kasprzyk Weronika                    JUST DANCE Wieliczka      małopolski           3/   6
  20         4 Sosna Oliwier, Walczyk Maja                        RAGTIME - Kęty            małopolski           4/   6
  17         5 Gawęda Wiktor, Struska Maja                        EVOLUTION - Kraków        małopolski           5/   6
  19         6 Kącik Kacper, Serafin Zuzanna                      EVOLUTION - Kraków        małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F+E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  17 3333535 3.0 4244336 3.0 3446546 5.0 3354666 6.0 2264666 6.0 6655666 6.0   29.0    5
  18 5555443 5.0 5455442 4.0 5365332 3.0 6445332 3.0 6555343 4.0 3243232 2.0   21.0    3
  19 6464666 6.0 6663665 6.0 6653665 6.0 1562454 4.0 1442435 3.0 1462525 5.0   30.0    6
  20 4626352 4.0 3526553 5.0 4524453 4.0 5626543 5.0 5636552 5.0 4316353 3.0   26.0    4
  21 2242224 2.0 1332224 2.0 2232224 2.0 4233225 2.0 4313224 2.0 5534444 4.0   14.0    2
  22 1111111 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0 3121111 1.0 2121111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
A       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  45         1 Suda Przemysław, Kozik Zuzanna                     KLASA - Tarnów            małopolski           1/   7
  42         2 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           2/   7
  41         3 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów            małopolski           3/   7
  39         4 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia                ArtDance - Kraków         małopolski           4/   7
  43         5 Staśko Gabriel, Liro Adrianna                      LATINO - Żabno            małopolski           5/   7
  44         6 Strzała Miłosz, Kozicka Oliwia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/   7
  40         7 Krygowski Jan, Majda Natalia                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39 6613334 3.0 5533443 3.0 6753244 5.0 5644333 4.0 6415546 4.0 6515445 4.0 5434545 5.0 2415245 4.0   32.0    4
  40 2756767 7.0 7757776 7.0 5677677 7.0 2777567 7.0 3257677 7.0 3737667 6.0 2546453 4.0 6667577 6.5   51.5    7
  41 4275555 5.0 3464337 4.0 4434526 3.0 7213426 3.0 1322332 2.0 1261324 2.0 1211216 1.0 1221413 1.0   21.0    3
  42 5421212 2.0 4121212 1.5 2222432 2.0 3132242 2.0 5133124 3.0 4123232 3.0 3122121 2.0 4133131 2.0   17.5    2
  43 7334443 4.0 6615554 5.0 7365355 6.0 6455755 5.0 7774455 5.0 7654553 5.0 6663332 3.0 5544654 5.0   38.0    5
  44 3567676 6.0 2376665 6.0 3146763 4.0 4566674 6.0 4566763 6.0 5476776 7.0 4355664 6.0 7756766 6.5   47.5    6
  45 1142121 1.0 1242121 1.5 1511111 1.0 1321111 1.0 2641211 1.0 2342111 1.0 7777777 7.0 3372322 3.0   16.5    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
A       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Pabian Sebastian, Gosińska Kinga                   ZORBA - Częstochowa       śląski               1/   8
  56         2 Kalata Aleksander, Kiczka Natalia                  CUBANA - Nowy Targ        małopolski           2/   8
  57         3 Kuliński Karol, Majchrowicz Ewa                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   8
  55         4 Czarnota Adrian, Sanetra Gabriela                  SWING Żywiec-Kuków        małopolski           4/   8
  62         5 Wójtowicz Ignacy, Grela Oliwia                     TAKT - Chełm              lubelski             5/   8
  61         6 Wieczorek Jerzy, Czapska Wiktoria                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           6/   8
  60         7 Szaleniec Jakub, Rytwińska Aleksandra              PERFECT - Będzin          śląski               7/   8
  58         8 Ochnik Bartosz, Krzywda Weronika                   Mistrzowska Akademia Tane śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55 X  X  X  3     X    1 X   XX   3 XXXXX    5 X XXX X  5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    37         6
  56  XX  XX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         1
  57 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  XXX  X  4 XX XX X  5 XXXXX    5 XXXXX X  6  XXXX X  5  XXXXXX  6    44         4
  58   XXXX   4  X   XX  3  X XXX   4     XX   2  X X XX  4  XXX XX  5  X X X   3  XXX X   4    29          
  59 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XX XX  4 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XX X  5    50         2
  60 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  X   XX  3 XX    X  3 X    XX  3 XX   X   3    36          
  61 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X XX XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7   X XXX  4 X XXX X  5 X XXX X  5    45         3
  62 XX XXXX  6 X XXX X  5 XXXXX X  6 XXX XXX  6 X X XX   4 X XXXX   5 XXX XX   5 X X XXX  5    42         5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55 6665463 6.0 6566553 6.0 6465262 6.0 6466262 6.0 2423433 3.0 2324343 3.0 3423141 3.0 6241241 2.0   35.0    4
  56 2126156 2.0 1125164 2.0 1226143 2.0 1114133 1.0 1115252 1.0 1215252 2.0 1216352 2.0 1114332 1.0   13.0    2
  57 4541624 4.0 2231635 3.0 5151635 5.0 2352645 4.0 4352524 4.0 6542524 4.0 6341424 4.0 5553664 6.0   34.0    3
  59 1312311 1.0 4412311 1.0 2312511 1.0 4221511 2.0 5261311 2.0 5161611 1.0 2152513 1.0 3362523 3.0   12.0    1
  61 5453535 5.0 5653426 5.0 3634426 3.0 3643426 3.0 3544645 5.0 3653435 6.0 5665635 6.0 2635416 4.0   37.0    6
  62 3234242 3.0 3344242 4.0 4543354 4.0 5535354 5.0 6636166 6.0 4436166 5.0 4534266 5.0 4426155 5.0   37.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
A       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków        małopolski           1/   6
  70         2 Skolut Kamil, Miszczak Katarzyna                   DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          2/   6
  67         3 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok      podlaski             3/   6
  69         4 Gałczyński Oskar, Szkutnik Zofia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               4/   6
  66         5 Kokot Oliwier, Siejka Weronika                     DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              5/   6
  68         6 Puskarz Kamil, Szczerba Aniela                     LATINO - Żabno            małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  65 2411115 1.0 4211113 1.0 3222212 1.0 2131113 1.0 2221112 2.0    6.0    1
  66 3353232 3.0 3554645 5.0 6434336 4.0 6524366 6.0 5435656 5.5   23.5    5
  67 4265541 4.0 1636561 6.0 2545141 3.0 4665232 4.0 3364235 3.0   20.0    3
  68 5526363 5.0 6145354 4.0 4156564 5.0 3356455 5.0 4546564 5.5   24.5    6
  69 6644654 6.0 5463432 3.0 5663655 6.0 5443644 3.0 6653443 4.0   22.0    4
  70 1132426 2.0 2322226 2.0 1311423 2.0 1212521 2.0 1112321 1.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
A       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków        małopolski           1/   5
  71         2 Gruszecki Wojciech, Szawernoga Natalia             CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   5
  68         3 Puskarz Kamil, Szczerba Aniela                     LATINO - Żabno            małopolski           3/   5
  67         4 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok      podlaski             4/   5
  66         5 Kokot Oliwier, Siejka Weronika                     DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  65 1132313 1.0 3132132 2.0 4132122 2.0 1121112 1.0 4341112 1.0    7.0    1
  66 5254524 4.0 5455555 5.0 5455555 5.0 5445554 5.0 5155554 5.0   24.0    5
                                           R                     
  67 4545245 5.0 2244313 3.0 3344413 4.0 2253323 3.0 2234343 4.0   19.0    4
                                           R                     
  68 3423132 3.0 1513444 4.0 2523334 3.0 3534435 4.0 1423225 2.0   16.0    3
                                           R                     
  71 2311451 2.0 4321221 1.0 1211241 1.0 4312241 2.0 3512431 3.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
A       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Sodzawiczny Paweł, Juras Agnieszka                 IMPULS - Chorzów          śląski               1/   7
  80         2 Tomala Krzysztof, Fojcik Aleksandra                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   7
  75         3 Gość Fabian, Naramska Maria                        FORUM - Zabrze            śląski               3/   7
  76         4 Kaczyński Bartosz, Tochowicz Alicja                ArtDance - Kraków         małopolski           4/   7
  77         5 Bodył Jakub, Kądziołka Magdalena                   FORUM - Zabrze            śląski               5/   7
  78         6 Pukajczyk Michał, Wróblewska Justyna               BAWINEK - Kraków          małopolski           6/   7
  74         7 Gajek Dominik, Zając Paulina                       eMotion Dance Academy     małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  74 7777777 7.0 7777777 7.0 7777677 7.0 7777777 7.0   28.0    7
  75 3525645 5.0 2335343 3.0 5464336 5.0 3454436 3.0   16.0    3
  76 6644134 4.0 6646134 4.0 2526243 3.0 5626245 5.0   16.0    4
  77 2333453 3.0 5554666 6.0 3655755 6.0 2345554 4.0   19.0    5
  78 4266566 6.0 4263555 5.0 6143564 4.0 6163661 6.0   21.0    6
  79 1412222 2.0 1111211 1.0 1211112 1.0 1511123 1.0    5.0    1
  80 5151311 1.0 3422422 2.0 4332421 2.0 4232312 2.0    7.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
A       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Gość Fabian, Naramska Maria                        FORUM - Zabrze            śląski               1/   8
  84         2 Kraśnik Kacper, Cebeńko Magdalena                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/   8
  81         3 Bonar Kamil, Saska Anna                            BAWINEK - Kraków          małopolski           3/   8
  82         4 Jaworski Nikodem, Wężowicz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           4/   8
  76         5 Kaczyński Bartosz, Tochowicz Alicja                ArtDance - Kraków         małopolski           5/   8
  83         6 Kamień Mateusz, Woźniak Patrycja                   WIR - Mysłowice           śląski               6/   8
  85         7 Wasylewicz Adam, Kapustka Klaudia                  LATINO - Żabno            małopolski           7/   8
  74         8 Gajek Dominik, Zając Paulina                       eMotion Dance Academy     małopolski           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  74          0   X      1   X      1  XX      2     4          
  75 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         1
  76 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X  XXX  4    25         3
  81 XXX XXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    26         2
  82 XXXXXXX  7 XXX      3 XXX XXX  6 XXXX XX  6    22       5-6
  83 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXrX XX  5 X  XX X  4    22       5-6
  84 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XX XXXX  6 X XXXXX  6    24         4
  85    XX    2 XX XXXX  6   XXX    3 XXXXXX   6    17          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  75 1121113 1.0 1211113 1.0 1411112 1.0 1421211 1.0    4.0    1
  76 4654546 5.0 6644345 4.0 6344444 4.0 6355324 5.0   18.0    5
  81 5315454 4.0 4425234 3.0 4235255 5.0 2234156 2.0   14.0    3
  82 3236265 3.0 3136566 6.0 3126366 3.0 3116465 4.0   16.0    4
  83 6563632 6.0 5553652 5.0 5553633 6.0 4543632 3.0   20.0    6
  84 2442321 2.0 2362421 2.0 2662521 2.0 5662543 6.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
A       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Kraśnik Kacper, Cebeńko Magdalena                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/   8
  90         2 Urbański Jakub, Stanios Małgorzata                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           2/   8
  91         3 Zborowski Wiktor, Biegała Julia                    MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   8
  89         4 Posieł Maksymilian, Zduńczyk Paulina               JEDYNKA - Łódź            łódzki               4/   8
  88         5 Oślizło Filip, Chluba Nicole                       RONDO - Rybnik            śląski               5/   8
  92         6 Wojtusik Mikołaj, Kosmacz Klaudia                  PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           6/   8
  85         7 Wasylewicz Adam, Kapustka Klaudia                  LATINO - Żabno            małopolski           7/   8
  83         8 Kamień Mateusz, Woźniak Patrycja                   WIR - Mysłowice           śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  83 X XXXXX  6 XXX X X  5  XX      2 X X   X  3 XXX      3    19          
  84 XXXXX X  6 X XXXXX  6 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         2
  85  X XXX   4  X XXX   4 XXX X X  5   X X    2  XXXX X  5    20          
  88 XXX      3 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXX   6    27       4-5
  89 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXXX  5    33         1
  90 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXX X   5 XXXX XX  6    30         3
  91 XX X XX  5  X XX X  4 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    27       4-5
  92   X XXX  4 X XX XX  5   XXXXX  5  X XXXX  5 X   XXX  4    23         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  84 1231211 1.0 1422311 1.0 1131511 1.0 3232211 1.0 1251111 1.0    5.0    1
  88 5545654 5.0 5363654 5.5 5444264 5.0 5665464 6.0 5634664 6.0   27.5    5
  89 4314362 3.0 4216263 3.0 3215443 2.0 4114553 4.0 2165453 4.0   16.0    4
  90 2123125 2.0 3534426 4.0 4523135 3.0 2423335 3.0 3312246 2.0   14.0    2
  91 3462436 4.0 2151135 2.0 2652326 4.0 1341126 2.0 4423325 3.0   15.0    3
  92 6656543 6.0 6645542 5.5 6366652 6.0 6556642 5.0 6546532 5.0   27.5    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
A       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Bryndza Patryk, Korycińska Julia                   NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/  10
  97         2 Zgodzaj Jonasz, Rudzka Monika                      MASTER DANCE - Gliwice    śląski               2/  10
  96         3 Walaszek Karol, Kalicińska Natalia                 EVOLUTION - Kraków        małopolski           3/  10
  77         4 Bodył Jakub, Kądziołka Magdalena                   FORUM - Zabrze            śląski               4/  10
  95         5 Michniak Arkadiusz, Sioła Oliwia                   MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli małopolski           5/  10
  91         6 Zborowski Wiktor, Biegała Julia                    MARGO - Leszno            wielkopolski         6/  10
  94         7 Lasocki Sebastian, Rzeszowska Magda                RONDO - Rybnik            śląski               7/  10
  88         8 Oślizło Filip, Chluba Nicole                       RONDO - Rybnik            śląski               8/  10
  90         9 Urbański Jakub, Stanios Małgorzata                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           9/  10
  89        10 Posieł Maksymilian, Zduńczyk Paulina               JEDYNKA - Łódź            łódzki              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  77   XXX    3 XXXXXX   6 X XXXXX  6 XXX XX   5 XXXXX X  6    26       3-4
  88 X  X XX  4 X X      2 XXXXXX   6   XX X   3          0    15          
  89  XX      2 XX X     3    X     1 X rX     2   rX X   2    10          
  90 XX  X    3     X    1  X       1 XX XXX   5 XX   X   3    13          
  91    XX X  3  X   XX  3  XX XXX  5 XXX X X  5 XXX X X  5    21         6
  93 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXX XX   5  Xr XXX  4 XXXXXXX  7    29         2
  94  XX  XX  4  XX X X  4 XX X  X  4 XXXX  X  5          0    17          
  95 XX  XXX  5 X  XXXX  5 XXX XXX  6 X   XXX  4  XXXXXX  6    26       3-4
  96 X XX XX  5 X XXXXX  6    X  X  2   XX  X  3 X XXXXX  6    22         5
  97 XXXXXX   6  XXXXXX  6 X XXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    31         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  77 3324352 3.0 4235263 4.0 5346251 4.0 5566164 6.0 3525152 3.0   20.0    4
                                           R                     
  91 6146264 4.0 6156444 5.0 6165362 6.0 6155452 5.0 5156645 6.0   26.0    6
  93 1451411 1.0 1422111 1.0 1421414 1.0 1322211 1.0 1632211 1.0    5.0    1
  95 4565545 5.0 5664555 6.0 4553643 5.0 4633643 4.0 6444464 4.0   24.0    5
  96 5632636 6.0 2341636 3.0 2632536 3.0 3441526 3.0 4361536 5.0   20.0    3
  97 2213123 2.0 3513322 2.0 3214125 2.0 2214335 2.0 2213323 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
A       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Zychla Szymon, Zychla Wiktoria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   4
 101         2 Rak Konrad, Chwierut Amelia                        RAGTIME - Kęty            małopolski           2/   4
 100         3 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki          3/   4
 102         4 Jastrzębski Jarosław, Róg Katarzyna Maria          SEMPRE - Kraków           małopolski           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 100 3122233 2.0 3332223 3.0 3332233 3.0 3332233 3.0 3322323 3.0   14.0    3
 101 2233322 3.0 1123331 2.0 2123322 2.0 2223321 2.0 1233231 2.0   11.0    2
 102 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0   20.0    4
 103 1311111 1.0 2211112 1.0 1211111 1.0 1111112 1.0 2111112 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
A       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
D       Poślednik                 Dorota          III       Kraków               
E       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
F       Nawara                    Piotr           III       Kraków               
G       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Łyczko                    Piotr           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 106         1 Stępień Jarosław, Dybała - Chmaj Wiktoria          ArtDance - Kraków         małopolski           1/   7
 104         2 Bińkowski Michał, Pajerska Dominika                ArtDance - Kraków         małopolski           2/   7
 101         3 Rak Konrad, Chwierut Amelia                        RAGTIME - Kęty            małopolski           3/   7
 105         4 Pyras Krzysztof, Kopeć Marta                       WIR - Mysłowice           śląski               4/   7
 100         5 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/   7
  80         6 Tomala Krzysztof, Fojcik Aleksandra                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               6/   7
 107         7 Urbański Robert, Neska Zuzanna Maria               CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  80 6445765 7.0 2436775 6.0 4436675 6.0 1636773 5.0 4627552 5.0   29.0    6
 100 5554357 5.0 5752557 5.0 7354457 5.0 6762557 6.0 3753367 6.0   27.0    5
 101 3636641 4.0 3545641 4.0 2545231 2.0 4445231 3.0 5345241 3.0   16.0    3
 104 4123226 2.0 7224333 2.0 5222544 4.0 2123346 2.0 6234424 2.0   12.0    2
 105 7771432 3.0 4371216 3.0 3671326 3.0 3551625 4.0 1471736 4.0   17.0    4
 106 1212113 1.0 1113122 1.0 1113112 1.0 5314112 1.0 2112113 1.0    5.0    1
 107 2367574 6.0 6667464 7.0 6767763 7.0 7277464 7.0 7566675 7.0   34.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-06-08, 18:41:57