OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji": 2019-06-22, Gdynia Zarząd Okręgu Pomorskiego PTT pomorski, okręg Pomorski

Dokumentacja zbiorcza 

GDYNIA CUP, GPP PTT


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
GDYNIA CUP, GPP PTT

Gdynia, 22.06.2019 r.
Organizator: Zarząd Okręgu Pomorskiego PTT
Prowadzenie: Michał Milewski
Muzyka: Marcin Gołkowski
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, GP Polski, Standard
12-13, GP Polski, Latin
16-20, GP Polski, Standard
16-20, GP Polski, Latin
16-18, GP Polski, Standard
16-18, GP Polski, Latin
Pow. 18, GP Polski, Standard
Pow. 18, GP Polski, Latin
14-15, GP Polski, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   2 AKSEL - Rzeszów              2
   3 BAWINEK - Kraków             1
   4 BRASIL - WARSZAWA            1
   5 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
   6 DANCE COMMUNITY              3
   7 DANCECLUB - Szczecin         9
   8 DANCELOOK - Gliwice          3
   9 DREAM - Poznań               1
  10 DUET - Warszawa              1
  11 DZIUPLA - Poznań             1
  12 FAST-STEP Warszawa           2
  13 GRACJA - Zielona Góra        2
  14 IGLICA - Wrocław             2
  15 KADRYL - Białystok           1
  16 MARGO - Leszno               4
  17 MISTRAL - Tarnowskie Góry    1
  18 POLISH CLUB - Warszawa       2
  19 PRESTIGE - Białystok         1
  20 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  21 RONDO - Rybnik               1
  22 RYTM - Żory                  3
  23 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    2
  24 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    1
  25 STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ    3
  26 ZAMEK - Lublin               1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
B       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
F       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   4
  26         2 Dąbrowski Jakub, Wysocka Nikola                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   4
  28         3 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         3/   4
  29         4 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  26 3132314 3.0 3121412 2.0 2121313 2.0 3122314 2.0 3111312 1.0   10.0    2
  27 1221132 1.0 1212131 1.0 1212121 1.0 2211121 1.0 2222121 2.0    6.0    1
  28 2313221 2.0 2433224 3.0 3344242 3.0 1343233 3.0 1334234 3.0   14.0    3
  29 4444443 4.0 4344343 4.0 4433434 4.0 4434442 4.0 4443443 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
B       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Dąbrowski Jakub, Wysocka Nikola                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   4
  27         2 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   4
  28         3 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         3/   4
  29         4 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  26 3143131 3.0 3133111 1.0 1122121 1.0 3232224 3.0 2113112 1.0    9.0    1
  27 2222223 2.0 2212223 2.0 2413212 2.0 2113131 1.0 1322231 2.0    9.0    2
  28 1311312 1.0 1321332 3.0 3231334 3.0 1321312 2.0 3231424 3.0   12.0    3
  29 4434444 4.0 4444444 4.0 4344443 4.0 4444443 4.0 4444343 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
B       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55         1 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               1/   5
  52         2 Brodacki Bartek, Krupa Julia                       STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           2/   5
  53         3 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               3/   5
  54         4 Panachida Szymon, Zawadzka Marika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         4/   5
  51         5 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  51 5554542 5.0 5544554 5.0 4454453 4.0 4354453 4.0 5353554 5.0   23.0    5
  52 2211223 2.0 3212323 2.0 3212212 2.0 2212322 2.0 3212323 2.0   10.0    2
  53 3325434 3.0 2325432 3.0 2335534 3.0 3435535 5.0 2435432 3.0   17.0    3
  54 4443355 4.0 4453245 4.0 5523145 5.0 5523244 3.0 4524145 4.0   20.0    4
  55 1132111 1.0 1131111 1.0 1141321 1.0 1141111 1.0 1141211 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
B       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Bigosiński Kacper, Melnyk Liuda                    DANCE COMMUNITY           pomorski             1/   3
  57         2 Fałek Konrad, Kałuzińska Kaja                      CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/   3
  51         3 Frodyma Amadeusz, Bunikowska Julia                 MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  51 3233332 3.0 3222333 3.0 3223332 3.0 3233332 3.0 2232232 2.0   14.0    3
  56 1111111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  57 2322223 2.0 2333222 2.0 2332213 2.0 2322223 2.0 3323323 3.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
B       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
C       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52         1 Brodacki Bartek, Krupa Julia                       STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           1/   9
  53         2 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               2/   9
  93         3 Palak Tymoteusz, Szymczak Natalia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             3/   9
  89         4 Niedzielski Piotr, Krystek Kinga                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   9
  90         5 Tarnowski Michał, Grieger Maja                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         5/   9
  88         6 Myślicki Daniel, Koss Natalia                      DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         6/   9
  94         7 Świątek Wiktor, Roszkowska Aleksandra              DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         7/   9
  92         8 Gajdera Dawid, Zemełka Jennifer                    RYTM - Żory               śląski               8/   9
  91         9 Ewangelu Evangelos, Sobiech Weronika               DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  52 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  53 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    32       2-3
  88 X X  XX  4 XXXXXXX  7  XXX XX  5 XX XXXX  6 X    XX  3    25         6
  89  XXX  X  4 X XXXXX  6 XX  X X  4 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    27         4
  90 XX XXX   5  X XXXX  5 XXXXXXX  7  XXXX X  5  XXX  X  4    26         5
  91     X    1          0     X    1      X   1  X  X    2     5          
  92  X  X    2 XX  XX   4     XX   2   X XX   3   X X    2    13          
  93 XXXXXXX  7  XXXX X  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       2-3
  94 X XXXXX  6 X X      2 X XX     3 X        1 X  X X   3    15          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  52 2311111 1.0 2111111 1.0 1221112 1.0 1121111 1.0 1111112 1.0    5.0    1
  53 1132522 2.0 1232232 2.0 2132321 2.0 2233232 2.0 2233221 2.0   10.0    2
  88 5466445 5.0 6366554 5.0 6456446 6.0 6666465 6.0 6666464 6.0   28.0    6
  89 4544254 4.0 4644345 4.0 4665555 5.0 4555344 4.0 4554555 4.0   21.0    4
  90 6255666 6.0 5455666 6.0 5544664 4.0 5444656 5.0 5445646 5.0   26.0    5
  93 3623333 3.0 3523423 3.0 3313233 3.0 3312523 3.0 3322333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
B       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               1/   6
  88         2 Myślicki Daniel, Koss Natalia                      DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         2/   6
  95         3 Krentosz Aleksander, Morawska Nicole               RONDO - Rybnik            śląski               3/   6
  90         4 Tarnowski Michał, Grieger Maja                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         4/   6
  96         5 Wojciechowski Stanisław, Ornat Dominika            STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           5/   6
  89         6 Niedzielski Piotr, Krystek Kinga                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  53 1124211 1.0 1112142 1.0 1112111 1.0 1112111 1.0 1112111 1.0    5.0    1
  88 2231132 2.0 3451231 3.0 2221222 2.0 3451532 3.0 3441223 2.0   12.0    2
  89 6555664 6.0 6564655 6.0 6536664 6.0 6546466 6.0 6655565 6.0   30.0    6
  90 4346455 4.0 4326564 4.0 4365355 4.0 4335345 4.0 5223356 4.0   20.0    4
  95 3412323 3.0 2233323 2.0 3453433 3.0 2263223 2.0 2334432 3.0   13.0    3
  96 5663546 5.0 5645416 5.0 5644546 5.0 5624654 5.0 4566644 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
B       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
C       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Le Michał, Jabłońska Sandra                        DUET - Warszawa           mazowiecki           1/   8
  70         2 Lech Bartosz, Kopaczyńska Kornelia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   8
  55         3 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               3/   8
  66         4 Kacperski Robert, Borowskaya Darya                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         4/   8
  68         5 Garwacki Łukasz, Skrobańska Karolina               DREAM - Poznań            wielkopolski         5/   8
  54         6 Panachida Szymon, Zawadzka Marika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         6/   8
  71       7-8 Matuszewski Piotr, Ficner Aleksandra               BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki         7-8/   8
  72       7-8 Myśliński Mateusz, Słomczyńska Kaja                STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom       7-8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  54 XXXXXXX  7  XXX X   4   XXXXX  5  XX  XX  4 XXXXXXX  7    27         5
  55 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    33         3
  66 XXX  X   4 X X X X  4 XX  XX   4 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    25         6
  68 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X XXXXX  6 X XX XX  5    31         4
  69 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  70 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  71  X XX X  4  X    X  2  X X     2  X XX    3  X       1    12          
  72          0 X  XXX   4 X X X X  4 X     X  2  X  X    2    12          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  54 6564656 6.0 6555546 5.0 6666554 6.0 6645454 4.5 6456466 6.0   27.5    6
  55 3633333 3.0 3633333 3.0 3534333 3.0 3533333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
  66 5356464 5.0 4466465 6.0 4445646 4.0 5366545 4.5 4545544 4.0   23.5    4
  68 4445545 4.0 5344654 4.0 5353465 5.0 4454666 6.0 5664655 5.0   24.0    5
  69 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  70 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
B       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
C       Korcz                     Dagmara         I         Gdynia               Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Dziedzic Oskar, Tarnowska Magdalena                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  13
  75         2 Fedko Adam, Fedko Joanna                           MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               2/  13
  82         3 Rudnicki-Sipajło Dominik, Prylowski Natalia        AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/  13
  73         4 Dreling Mateusz, Gorczyca Sylwia                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/  13
  56         5 Bigosiński Kacper, Melnyk Liuda                    DANCE COMMUNITY           pomorski             5/  13
  83         6 Spychalski Mateusz, Szafraniec Paulina             IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/  13
  79         7 Korbanek Szymon, Korbanek Kornelia                 DANCE COMMUNITY           pomorski             7/  13
  78         8 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski             8/  13
  76         9 Harazim Szymon, Harazim Kinga                      POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           9/  13
  77        10 Holski Maciej, Tyl Katarzyna                       PRESTIGE - Białystok      podlaski            10/  13
  66        11 Kacperski Robert, Borowskaya Darya                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        11/  13
  80        12 Kramski Mateusz, Szkalińska Marta                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski             12/  13
  81        13 Mertuszka Paweł, Łuc Monika Iwona                  BAWINEK - Kraków          małopolski          13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  56 X   XXX  4 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XX  XXX  5    26         5
  66  X       1  X       1  X       1  X       1          0     4          
  73 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XXXX XX  6    27         4
  74 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    33       1-2
  75 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         3
  76   XX  X  3   X      1    XX X  3   X   X  2   X      1    10          
  77     XX   2     XX   2          0     X    1          0     5          
  78    XX    2 X  XX    3     X    1   XXXX   4    XX    2    12          
  79  XXX X   4   X  XX  3   X  X   2      X   1    XXX   3    13          
  80   X      1          0          0          0          0     1          
  81          0          0          0          0          0     0          
  82 XXXXXXX  7  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       1-2
  83 X        1 X XX  X  4 X  X     2 X  X     2 XXXX  X  5    14         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  56 6566445 5.0 6556346 5.0 6536345 5.0 5545356 5.0 3545445 4.0   24.0    5
  73 4432556 4.0 5343654 4.0 4461554 4.0 6463644 4.0 6453654 5.0   21.0    4
  74 1321221 2.0 1214121 1.0 1212221 1.0 1111121 1.0 1211221 1.0    6.0    1
  75 3114113 1.0 3121212 2.0 3324112 2.0 3224212 2.0 4124112 2.0    9.0    2
  82 2243332 3.0 2432433 3.0 2153433 3.0 2332433 3.0 2362333 3.0   15.0    3
  83 5655664 6.0 4665565 6.0 5645666 6.0 4656565 6.0 5636566 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
B       Jurecka-Fiksa             Kinga           I         Warszawa             Polska
C       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Rybicki                   Jakub           I         Tomaszow Mazowiecki  Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  48         1 Zinchenko Artem, Staniszewska Maria                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  48 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-09-02, 19:49:15