OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019": 2019-10-05, Tarnów KLASA - Tarnów małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KLASA LELIWA 2019


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KLASA LELIWA 2019

Tarnów, 05.10.2019
Organizator: STOWARZYSZENIE TANECZNE „K L A S A-TARNÓW”
Prowadzenie: Adam Berkowicz
Muzyka: Dariusz Ćwik
Obsługa medyczna: :)
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
12-13, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 Akademia Tańca - Kielce      1
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    1
   3 AKSEL - Rzeszów              5
   4 A-Z - Przemyśl               8
   5 BAWINEK - Kraków             6
   6 BLUE CLASSIC - Warszawa      1
   7 CANTINERO - Tomaszów Maz.    2
   8 CENTRUM TAŃCA - Radom        6
   9 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    4
  10 ELIDA - Mielec               4
  11 eMotion Dance Academy        2
  12 ETIUDA - Radomsko            1
  13 GALA - Mielec                2
  14 GASIEK - Rzeszów             2
  15 GOLDEN DANCE - Przemyśl      2
  16 GRACJA - Krosno              5
  17 IMPERIA - Kraków             8
  18 ISKRA - Międzyrzec Podlas    4
  19 JEDYNKA - Łódź               2
  20 JUMP - Janów Lubelski        6
  21 JUST DANCE - Stalowa Wola    4
  22 JUST DANCE Wieliczka         2
  23 KICK - Kielce                1
  24 KLASA - Tarnów              13
  25 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    2
  26 LATINO - Żabno              10
  27 LIDER - Lublin               4
  28 MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli    3
  29 MERENGUE - Stalowa Wola      2
  30 PERFECT - Będzin             1
  31 PERFECT STYL - Kraków        2
  32 POLISH CLUB - Warszawa       3
  33 PRESTIGE - Białystok         2
  34 RESPECT DANCE Skarżysko-K    6
  35 RONDO - Rybnik               5
  36 SEMPRE - Kraków              3
  37 SKT AGH - Kraków             4
  38 SKT PASJA - Kraków           1
  39 SOKÓŁ - Myślenice            2
  40 SUKCES - Jaworzno            2
  41 SzT  eMiKa - Tarnów          5
  42 TAKT - Chełm                 1
  43 THOMAS DANCE - Kraków        4
  44 TOP - ART - Lublin           5
  45 ZAMEK - Lublin               6
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
B       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Pawelec Wiktor, Słaboń Weronika                    RONDO - Rybnik                     1/  13
  34         2 Poździak Rafał, Kvet Ana                           BLUE CLASSIC - Warszawa            2/  13
  37         3 Wujastyk Stanisław, Romanek Karolina               TOP - ART - Lublin                 3/  13
  29         4 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia                IMPERIA - Kraków                   4/  13
  26         5 Folta Karol, Kielawa Julia                         KLASA - Tarnów                     5/  13
  31         6 Miłkoś Bartłomiej, Cyboroń Magdalena               KLASA - Tarnów                     6/  13
  25       7-8 Antkiewicz Oskar, Sosin Kamila                     KLASA - Tarnów                   7-8/  13
  35       7-8 Skowronek Krzysztof, Misz Oliwia                   RONDO - Rybnik                   7-8/  13
  30         9 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów                     9/  13
  28        10 Jezo Jakub, Glazar Martyna                         GRACJA - Krosno                   10/  13
  32        11 Parysz Wojciech, Sosin Patrycja                    KLASA - Tarnów                    11/  13
  36        12 Staśko Gabriel, Liro Adrianna                      LATINO - Żabno                    12/  13
  27        13 Frydrych Bartosz, Tatrzańska Natalia               GRACJA - Krosno                   13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25 X X   X  3 X X  X   3 XXX  X   4 X XX XX  5   XX  X  3 X XX  X  4 X        1 X        1    24          
  26 X  XXXX  5   XXX X  4 X  XXXX  5 X        1 XXXXX    5    XX    2  X XX    3 XXXX X   5    30         5
  27     X    1  X       1  X  X    2  X  X    2    X X   2     X    1   X      1  X  X X  3    13          
  28  X       1          0  X X XX  4   X XXX  4     X    1 XX   XX  4  X  X X  3 X     X  2    19          
  29 XXXXXXX  7  XXXX X  5   X   X  2 X  XX X  4  XXXX X  5    XXX   3  XX XXX  5   XXXXX  5    36         2
  30   X  X   2      XX  2 X XX X   4 X    XX  3 XX   X   3      XX  2 X  X XX  4   X XX   3    23          
  31 X X  XX  4 X   XXX  4   X X X  3    X XX  3  XX XXX  5 X X XX   4 X XX XX  5   XX XX  4    32         4
  32  XX  X   3 X X  X   3     XXX  3   X XX   3      X   1  X   X   2   X      1          0    16          
  33 X XXXX   5 XXXX X   5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 X XX X   4 XXXX X   5 XXXX XX  6 XXXX     4    41         1
  34  X    X  2 XX XXXX  6 XX  X X  4 XXXXX X  6 X   X X  3 XXX X X  5  X  XXX  4  X  XXX  4    34         3
  35    XX    2  X  X    2    X     1  X       1 XX   XX  4  XXX  X  4 XX XXX   5 XX XXX   5    24          
  36 XX XX X  5 X XXX    4 X  X     2  XX      2   X      1       X  1          0          0    15          
  37  X X     2  X X  X  3  XX      2  X X     2 XX XX X  5 XXXXX r  5 X XXX    4 XXXXX X  6    29         6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26 3565254 4.0 3664266 6.0 3553353 3.0 2654453 4.0 3443465 5.0 3453663 4.0 5466566 6.0 6664566 6.0   38.0    5
  29 4433441 3.0 4333342 3.0 2442542 4.0 4342532 3.0 5354331 3.0 6344312 3.0 6544443 4.0 5255254 5.0   28.0    4
  31 5646533 6.0 6546535 5.0 4636435 5.0 5535345 5.0 6665642 6.0 4665454 6.0 4655652 5.0 3542431 3.0   41.0    6
  33 1211312 1.0 1211411 1.0 1121211 1.0 1111121 1.0 2122553 2.0 1112541 1.0 1232331 3.0 1433643 4.0   14.0    1
  34 6124126 2.0 2125123 2.0 5215124 2.0 3226214 2.0 4536224 4.0 5536236 5.0 3123114 2.0 4316112 2.0   21.0    2
  37 2352665 5.0 5452654 4.0 6364666 6.0 6463666 6.0 1211116 1.0 2221125 2.0 2311225 1.0 2121325 1.0   26.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
B       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Rakicki Bartosz, Zając Aleksandra                  JUST DANCE - Stalowa Wola          1/   4
  44         2 Tymoszuk Robert, Ceniuk Oliwia                     ISKRA - Międzyrzec Podlas          2/   4
  41         3 Lebioda Maciej, Wach Aleksandra                    JUST DANCE - Stalowa Wola          3/   4
  40         4 Frańczak Karol, Para Klaudia                       DŻET - Rzeszów-Boguchwała          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  40 4433444 4.0 3444433 4.0 3424434 4.0 4234341 4.0 4244331 4.0 2114341 2.0   22.0    4
  41 3124222 2.0 4233122 3.0 4343223 3.0 3123223 2.0 3133243 3.0 3223224 3.0   16.0    3
  43 1211111 1.0 2311214 1.5 2212111 1.0 1311414 1.0 2412412 2.0 4442413 4.0   10.5    1
  44 2342333 3.0 1122341 1.5 1131342 2.0 2442132 3.0 1321124 1.0 1331132 1.0   11.5    2
                                                           R                 
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Soboń Piotr, Sikora Natalia                        SUKCES - Jaworzno                  1/  10
  51         2 Pazdur Dawid, Jaromin Katarzyna                    SUKCES - Jaworzno                  2/  10
  54         3 Wójtowicz Ignacy, Grela Oliwia                     TAKT - Chełm                       3/  10
  52         4 Pyrek Karol, Bała Izabela                          KLASA - Tarnów                     4/  10
  48         5 Końko Kacper, Bombolewska Alicja                   ZAMEK - Lublin                     5/  10
  50         6 Mruk Arkadiusz, Jacher Oliwia                      SzT  eMiKa - Tarnów                6/  10
  49         7 Krawczyk Mikołaj, Krawczyk Maria                   KLASA - Tarnów                     7/  10
  55         8 Włodarczyk Patryk, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów                     8/  10
  56         9 Żurawicz Jakub, Gałuszka Natalia                   GRACJA - Krosno                    9/  10
  47        10 Chruściel Mateusz, Nowotarska Dominika             KLASA - Tarnów                    10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47          0   X  X   2  X       1          0  X       1  X    X  2          0       X  1     7          
  48 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X   XXX  4 X X  XX  4   X  XX  3    43         4
  49 X  XXXX  5   XX X   3 X XXXX   5 X   XX   3 XXX X X  5 X XX  X  4  XXXX X  5  X  X    2    32          
  50  XXXX    4   XXX X  4 XXXXX X  6  XXXX X  5   XXX    3   XXX    3 X XXX    4 XXX X X  5    34         6
  51 X X X X  4 XXX X    4 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    45         3
  52 XX XXXX  6 XX XX    4 XX  X    3 X        1 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41         5
  53 XX X XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    52         1
  54 XXX XXX  6 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXX   5 XX XXXX  6 XX XXXX  6    48         2
  55  XXX X   4 XX XXXX  6      XX  2  XX  XX  4      X   1  XX   X  3  XX      2   XX     2    24          
  56   X      1       X  1    X     1    X     1          0    X X   2      X   1 X  X X   3    10          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  48 2523132 2.0 3523421 3.0 3461521 2.0 3444631 4.0 5646553 6.0 6545653 5.0 6535654 5.0 6646556 6.0   33.0    5
  50 6655564 6.0 5655565 6.0 5543465 5.0 4656464 6.0 4534664 5.0 5654566 6.0 3654466 6.0 5534664 5.0   45.0    6
  51 4411443 4.0 4311352 2.0 2625356 6.0 6223343 3.0 2122211 2.0 2412412 2.0 2322212 2.0 2222213 2.0   23.0    2
  52 5234656 5.0 6464644 5.0 6134643 4.0 5561555 5.0 6353342 3.0 4233241 3.0 5243541 3.0 4153441 3.0   31.0    4
  53 1142311 1.0 2132213 1.0 1212212 1.0 1112112 1.0 1211136 1.0 1121134 1.0 1111123 1.0 1311122 1.0    8.0    1
  54 3366225 3.0 1246136 4.0 4356134 3.0 2335226 2.0 3465425 4.0 3366325 4.0 4466335 4.0 3465335 4.0   28.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
B       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin                     1/   8
  42         2 Bilnik Wojciech, Bilnik Ewa                        AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno          2/   8
  35         3 Ojczyk Stanisław, Grabka Nadia                     THOMAS DANCE - Kraków              3/   8
  34         4 Drogosz Mateusz, Bryk Magdalena                    RESPECT DANCE Skarżysko-Kk         4/   8
  39         5 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno          5/   8
  37         6 Olszewski Paweł, Popielewicz Zuzanna               ISKRA - Międzyrzec Podlas          6/   8
  40         7 Suda Przemysław, Kozik Zuzanna                     KLASA - Tarnów                     7/   8
  41         8 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno                     8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  34 XXXX XX  6 X   XXX  4  X XXX   4 X XXXXX  6 XXXXX X  6    26       4-6
  35 X X XX   4 XXXXXX   6 X XXXXX  6   XXXXX  5   XXXXX  5    26       4-6
  37  XX XXX  5 XXX X X  5 XXX X X  5 XXX X X  5 XXX XXX  6    26       4-6
  38 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
  39 XX XX X  5  XXX XX  5 XX XXXX  6  X XXXX  5  XXXXXX  6    27         3
  40 XXXXXXX  7  X X X   3 XXX XXX  6 XX  XX   4 XX   XX  4    24          
  41 X  X     2 X XXX X  5 X XX  X  4 XXXX  X  5 XXXX     4    20          
  42  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX X   5 X  XXX   4    28         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  34 4352461 4.0 4362664 5.0 4461656 5.0 4561555 4.0 3561652 5.0   23.0    4
  35 3635325 3.0 6535322 3.0 3344123 3.0 3343123 3.0 4324121 2.0   14.0    3
  37 6446256 6.0 3446256 4.0 5533365 4.0 5436266 6.0 6656366 6.0   26.0    6
  38 1114113 1.0 2213111 1.0 1125212 1.0 1214311 1.0 1115214 1.0    5.0    1
  39 5563544 5.0 5654445 6.0 6656444 6.0 6655444 5.0 5443545 4.0   26.0    5
  42 2221632 2.0 1121533 2.0 2212531 2.0 2122632 2.0 2232433 3.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
B       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Olszewski Paweł, Popielewicz Zuzanna               ISKRA - Międzyrzec Podlas          1/   8
  43         2 Noga Mateusz, Saj Karolina                         GALA - Mielec                      2/   8
  35         3 Ojczyk Stanisław, Grabka Nadia                     THOMAS DANCE - Kraków              3/   8
  38         4 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin                     4/   8
  34         5 Drogosz Mateusz, Bryk Magdalena                    RESPECT DANCE Skarżysko-Kk         5/   8
  41         6 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno                     6/   8
  40         7 Suda Przemysław, Kozik Zuzanna                     KLASA - Tarnów                     7/   8
  39         8 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  34 XXXXX X  6  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X  XXXX  5    29         4
  35 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
  37 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    34       1-2
  38 X X XXX  5 XXX XX   5 XXX XX   5 XXXXXXr  6 XXX XXX  6    27         5
  39  X   X   2    X X   2 X    X   2      X   1  X   XX  3    10          
  40    X XX  3 XXXX  X  5  X X  X  3 XX X XX  5 XXXX     4    20          
  41 XXXXX X  6 X XXX X  5 X XXX X  5 X X X X  4 X XXX    4    24         6
  43 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    32         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  34 3541252 3.0 6541353 5.0 3261253 2.0 5661264 5.0 6461152 5.0   20.0    5
  35 4354614 4.0 2154612 2.0 5443621 5.0 3325611 2.0 3344611 3.0   16.0    3
  37 5262421 1.0 3262221 1.0 2352112 1.0 4152332 3.0 2252236 2.0    8.0    1
                                                           R     
  38 1435536 5.0 1415436 4.0 1126436 3.0 1234425 4.0 1115524 1.0   17.0    4
                       R                                         
  41 2616365 6.0 4636565 6.0 6635565 6.0 6546556 6.0 4536465 6.0   30.0    6
  43 6123143 2.0 5323144 3.0 4514344 4.0 2413143 1.0 5623343 4.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Majchrzak Michał, Lesiuk Wiktoria                  ISKRA - Międzyrzec Podlas          1/   9
  69         2 Miotła Kamil, Trafalska Ewa                        ZAMEK - Lublin                     2/   9
  71         3 Strzała Miłosz, Kozicka Oliwia                     AKSEL - Rzeszów                    3/   9
  73         4 Tomczyk Antoni, Batko Martyna                      MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli          4/   9
  66         5 Kostka Antoni, Bukowska Malwina                    GOLDEN DANCE - Przemyśl            5/   9
  65         6 Breński Antoni, Habel Anna                         KLASA - Tarnów                     6/   9
  74         7 Traczyk Kacper, Janus Oliwia                       Akademia Tańca - Kielce  k         7/   9
  70         8 Misior Patryk, Janusz Wiktoria                     GOLDEN DANCE - Przemyśl            8/   9
  72         9 Szczepaniak Paweł, Rygasiewicz Pola                RONDO - Rybnik                     9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  65 XX XXXX  6 X X  XX  4 X XXXXX  6   XX XX  4    XXX   3 XX XXXX  6    29       5-6
  66 XX   X   3  XXXXX   5  X   XX  3 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XX  XXX  5    29       5-6
  67  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXX X  5 XXXXX    5  XX XXX  5   XX  X  3    31         4
  69 X XXXXX  6 X  XXX   4 X XXXX   5 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    33         1
  70 XXXXXXX  7     XXX  3  X  XX   3   XXXXX  5  XX  X   3   X  X   2    23          
  71 XXXXXXX  7 XX X  X  4 XXXXXXX  7 XX X XX  5 X  X  X  3 XXXXX X  6    32       2-3
  72          0 XXXXXXX  7 XX X X   4  X  X    2 X   X    2 X        1    16          
  73  XXXX X  5  XXXX X  5 XXXXX X  6 XX    X  3 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    32       2-3
  74 X X      2 XXX      3 X X   X  3 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XXXXXX  6    27          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  65 6665626 6.0 6565636 6.0 3565646 6.0 4634433 3.0 6664365 6.0 4625656 6.0   33.0    6
  66 4446434 4.0 3656425 5.0 4636524 5.0 1146154 4.0 3136242 2.0 1114121 1.0   21.0    5
  67 5222241 1.0 4143241 3.0 2153332 2.0 6222361 2.0 5323451 3.0 5433562 4.0   15.0    1
  69 3114313 2.0 5234314 4.0 6224215 1.0 5415225 5.0 4215123 1.0 6266245 5.0   18.0    2
  71 1331552 3.0 1322562 2.0 1442451 4.0 2551612 1.0 2551636 5.0 3551433 3.0   18.0    3
  73 2553165 5.0 2411153 1.0 5311163 3.0 3363546 6.0 1442514 4.0 2342314 2.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
B       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Kowalczyk Kacper, Żarłok Kinga                     POLISH CLUB - Warszawa             1/   6
  78         2 Gębuś Grzegorz, Węgrzycka Aleksandra               IMPERIA - Kraków                   2/   6
  82         3 Pabian Piotr, Machnik Marzena                      SKT AGH - Kraków                   3/   6
  77         4 Gajek Dominik, Zając Paulina                       eMotion Dance Academy              4/   6
  81         5 Krawczyk Tomasz, Lelek Maria                       BAWINEK - Kraków                   5/   6
  79         6 Wajda Filip, Śledź Weronika                        LATINO - Żabno                     6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  77 5355646 4.5 5365651 5.0 4355554 4.0   13.5    4
  78 2213233 2.0 2212126 2.0 3222126 2.0    6.0    2
  79 4664554 4.5 6644565 6.0 6644645 6.0   16.5    6
  80 1131112 1.0 1131214 1.0 1111211 1.0    3.0    1
  81 6546465 6.0 4556432 4.0 5466362 5.0   15.0    5
  82 3422321 3.0 3423343 3.0 2533433 3.0    9.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
B       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Gębuś Grzegorz, Węgrzycka Aleksandra               IMPERIA - Kraków                   1/   4
  83         2 Grabowski Mariusz, Kultys Aleksandra               BAWINEK - Kraków                   2/   4
  77         3 Gajek Dominik, Zając Paulina                       eMotion Dance Academy              3/   4
  79         4 Wajda Filip, Śledź Weronika                        LATINO - Żabno                     4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  77 3133321 3.0 3233314 3.0 3232321 2.0    8.0    3
                       R                 
  78 2311112 1.0 2321221 2.0 1121112 1.0    4.0    1
  79 4444444 4.0 4444442 4.0 4444444 4.0   12.0    4
  83 1222233 2.0 1112133 1.0 2313233 3.0    6.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
B       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86         1 Kaczyński Bartosz, Tochowicz Alicja                IMPERIA - Kraków                   1/   6
  90         2 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin                 2/   6
  89         3 Sarnowski Bruno, Szeląg Zuzanna                    A-Z - Przemyśl                     3/   6
  87         4 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków                    4/   6
  91         5 Pukajczyk Michał, Wróblewska Justyna               BAWINEK - Kraków                   5/   6
  88         6 Muniak Maciej, Batko Milena                        JUST DANCE Wieliczka               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  86 3111112 1.0 3111111 1.0 1112111 1.0 1212111 1.0    4.0    1
  87 6624535 5.0 5626544 4.0 5434326 4.0 5334325 3.0   16.0    4
  88 5563646 6.0 4553656 5.0 6563663 6.0 6643666 6.0   23.0    6
  89 2236353 3.0 2344332 3.0 2255432 3.0 4556443 4.0   13.0    3
  90 1442221 2.0 1232223 2.0 3321245 2.0 2121232 2.0    8.0    2
  91 4355464 4.0 6465465 6.0 4646554 5.0 3465554 5.0   20.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
B       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Kowalczyk Kacper, Żarłok Kinga                     POLISH CLUB - Warszawa             1/  13
  93         2 Jankowski Kamil, Krysa Aleksandra                  LIDER - Lublin                     2/  13
  92         3 Bonar Kamil, Saska Anna                            BAWINEK - Kraków                   3/  13
  94         4 Kraśnik Kacper, Cebeńko Magdalena                  A-Z - Przemyśl                     4/  13
  96         5 Sekuła Mateusz, Kwiatkowska Ewa                    CENTRUM TAŃCA - Radom              5/  13
  86         6 Kaczyński Bartosz, Tochowicz Alicja                IMPERIA - Kraków                   6/  13
  95         7 Ryz Michał, Baranowska Anna                        PERFECT STYL - Kraków              7/  13
  82       8-9 Pabian Piotr, Machnik Marzena                      SKT AGH - Kraków                 8-9/  13
  90       8-9 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin               8-9/  13
  89     10-11 Sarnowski Bruno, Szeląg Zuzanna                    A-Z - Przemyśl                 10-11/  13
  97     10-11 Wasylewicz Adam, Kapustka Klaudia                  LATINO - Żabno                 10-11/  13
  87        12 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków                   12/  13
  88        13 Muniak Maciej, Batko Milena                        JUST DANCE Wieliczka              13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  80 XXX X X  5 X X X X  4 X XXXXX  6  XXXX    4    19         2
  82 X XX     3  XX X X  4   X   X  2   XX XX  4    13          
  86 X XXXXX  6 X  X X   3 XXXX  X  5 X    X   2    16         4
  87          0          0      X   1      XX  2     3          
  88          0   XX     2          0       r  0     2          
  89 X     X  2 XX    X  3  X       1 XX X  X  4    10          
  90    X X   2  X X X   3 XX    X  3  XXXX X  5    13          
  92     XXX  3  X  X X  3  X  X X  3 XXX X X  5    14       6-7
  93  X XXXX  5 XXXXXXX  7  XXXXX   5  XXXXX   5    22         1
  94  XXX XX  5  X X XX  4  X  XXX  4      X   1    14       6-7
  95  XX X    3 X X X    3 X XXX    4 XXX X X  5    15         5
  96 XX XXX   5 X X XX   4 X  XXX   4 X  XXX   4    17         3
  97 XXX      3    X X   2 X XX X   4 X        1    10          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  80 5515123 2.0 5334126 3.0 6216133 1.0 5457145 5.0   11.0    1
  86 3454752 6.0 6575545 6.0 3572545 5.0 4132421 1.0   18.0    6
  92 2226471 1.0 3166471 4.0 2157672 6.0 1225562 3.0   14.0    3
  93 7373234 3.0 7423232 2.0 5324226 2.0 6344333 4.0   11.0    2
  94 4162615 5.0 2252614 1.0 7445711 4.0 7673714 7.0   17.0    4
  95 6737566 7.0 1617763 7.0 1733364 3.0 3566677 6.0   23.0    7
  96 1641347 4.0 4741357 5.0 4661457 7.0 2711256 2.0   18.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Zdybel Piotr, Dobrzyńska Oliwia                    TOP - ART - Lublin                 1/   6
   4         2 Mostowiec Adrian, Mazur Kinga                      ZAMEK - Lublin                     2/   6
   2         3 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok               3/   6
   3         4 Miękina Jakub, Babraj Katarzyna                    THOMAS DANCE - Kraków              4/   6
   1         5 Czechowski Michał, Kosteczko Iga                   RONDO - Rybnik                     5/   6
   5         6 Puskarz Kamil, Szczerba Aniela                     LATINO - Żabno                     6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 1664545 5.0 4564636 6.0 4464666 6.0 4464636 5.0 5264646 5.0   27.0    5
   2 5355252 4.0 6335344 3.0 6315333 3.0 6315244 3.0 6515222 2.0   15.0    3
   3 3422424 3.0 1653455 4.0 3552441 4.0 2543552 4.0 1342351 3.0   18.0    4
   4 4131316 2.0 2141211 1.0 1241122 1.0 1251311 1.0 3153414 4.0    9.0    2
   5 6516661 6.0 5416563 5.0 5636554 5.0 5626465 6.0 4636565 6.0   28.0    6
   6 2243133 1.0 3222122 2.0 2123215 2.0 3132123 2.0 2421133 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Zdybel Piotr, Dobrzyńska Oliwia                    TOP - ART - Lublin                 1/   7
   7         2 Pielka Krzysztof, Margiel Kamila                   PERFECT - Będzin                   2/   7
   1         3 Czechowski Michał, Kosteczko Iga                   RONDO - Rybnik                     3/   7
   4         4 Mostowiec Adrian, Mazur Kinga                      ZAMEK - Lublin                     4/   7
   3         5 Miękina Jakub, Babraj Katarzyna                    THOMAS DANCE - Kraków              5/   7
   2         6 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok               6/   7
   5         7 Puskarz Kamil, Szczerba Aniela                     LATINO - Żabno                     7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 3631146 2.0 1751156 5.0 1711117 1.0 1714345 3.0 5664255 5.0   16.0    3
   2 6265653 7.0 5134411 1.0 6472531 4.0 7361516 6.0 7553717 7.0   25.0    6
                                         R     R     R     R     
   3 1754375 6.0 2545373 4.0 2543466 5.0 2653464 4.0 4715366 6.0   25.0    5
   4 5526427 5.0 3616527 6.0 7626725 7.0 5545637 5.0 3421622 1.0   24.0    4
           R           R                       R                 
   5 4177512 4.0 6377744 7.0 5167652 6.0 3177751 7.0 2247541 3.0   27.0    7
   6 7342734 3.0 7222635 2.0 3235244 2.0 4226223 1.0 1136133 2.0   10.0    1
   7 2413261 1.0 4463262 3.0 4354373 3.0 6432172 2.0 6372474 4.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Sebzda Bartosz, Szetela Emilia                     AKSEL - Rzeszów                    1/  15
  18         2 Jankowski Kamil, Krysa Aleksandra                  LIDER - Lublin                     2/  15
  12         3 Masłowski Grzegorz, Gozdalska Agnieszka            JUMP - Janów Lubelski              3/  15
  22         4 Ryz Michał, Baranowska Anna                        PERFECT STYL - Kraków              4/  15
  16         5 Serafin Bartłomiej, Frątczak Anna                  JEDYNKA - Łódź                     5/  15
  24         6 Wołoszyn Kamil, Łukasik Izabela                    MERENGUE - Stalowa Wola            6/  15
  17         7 Bińkowski Michał, Pajerska Dominika                IMPERIA - Kraków                   7/  15
  10         8 Butryn Grzegorz, Żelasko Oliwia                    JUST DANCE - Stalowa Wola          8/  15
  14         9 Olchowy Paweł, Pobidyńska Martyna                  A-Z - Przemyśl                     9/  15
  19        10 Jaworski Nikodem, Wężowicz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów               10/  15
  11        11 Krupa Piotr, Machała Maja                          ELIDA - Mielec                    11/  15
  20        12 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski             12/  15
  13        13 Michniak Arkadiusz, Sioła Oliwia                   MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli         13/  15
  21        14 Machnik Zbigniew, Witkowska Magdalena              BAWINEK - Kraków                  14/  15
  23        15 Wasylewicz Adam, Kapustka Klaudia                  LATINO - Żabno                    15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  10  XX XXX  5  XXXXX   5 XX  XX   4 XX XXX   5   X XX   3    22        10
  11  X       1  X X  X  3 XXXX XX  6   XXXXX  5  XX  XX  4    19          
  12  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7   XXXX   4 XXXX XX  6    29       4-5
  13 X  XX X  4   X  X   2     X    1 XX  XXX  5  X  XX   3    15          
  14  XX XXX  5   XXXXX  5    XXXX  4 X X XX   4 X XXXXX  6    24       8-9
  15 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  16 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    33         3
  17 XX X XX  5 XX XXXX  6    XXX   3  XXXXXX  6 X  XXX   4    24       8-9
  18 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  19 X XXXX   5 X XXX    4 XXXXX    5 XXXX XX  6 XX XX X  5    25       6-7
  20 X XX  X  4 X X   X  3 X X   X  3 XXX   X  4 X     X  2    16          
  21 X    X   2  XX X    3  XX      2  X       1  XXXX    4    12          
  22 X XXXXX  6 XX X X   4 XXXX XX  6 X  X X   3 XXXX XX  6    25       6-7
  23  X   X   2 XX    X  3       X  1       X  1          0     7          
  24 XXXXX    5 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6    29       4-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  10   X XX   3  XX XX   4     XXX  3     XX   2  X  XX   3    15          
  12   XX X   3 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6   XX  X  3    25         4
  14 X X   X  3 X X      2 X XX X   4 X X      2 X X      2    13          
  15 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  16 XX  X X  4 XX XXXX  6 XX  X X  4 XXX X X  5 XXXXXXX  7    26         3
  17  XXXXX   5 XX  XXX  5     XX   2    XXX   3    X X   2    17          
  18 XXXXXXX  7  XXXXX   5 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         2
  19  X X     2  X X  X  3  X X     2  XX      2 XX       2    11          
  22 XX X  X  4   XX  X  3  XX   X  3  X XX X  4  X XXXX  5    19       5-6
  24 X   XXX  4 X        1 X XXXXX  6 X  X XX  4 X X X X  4    19       5-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  12 6543424 3.0 5524435 4.0 4533345 4.0 4534446 4.0 3623446 4.0   19.0    3
  15 2111111 1.0 1211111 1.0 1221111 1.0 1113111 1.0 1214111 1.0    5.0    1
  16 4466352 5.0 6456352 5.0 6145424 3.0 5445355 5.0 5355322 3.0   21.0    5
  18 1222233 2.0 3133244 2.0 2314253 2.0 2222234 2.0 2132235 2.0   10.0    2
  22 3335645 4.0 4345523 3.0 3456636 6.0 3356523 3.0 4446653 5.0   21.0    4
  24 5654566 6.0 2662666 6.0 5662562 5.0 6661662 6.0 6561564 6.0   29.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25         1 Damek Gabriel, Gruszczyńska Aleksandra             CANTINERO - Tomaszów Maz.          1/  12
  15         2 Sebzda Bartosz, Szetela Emilia                     AKSEL - Rzeszów                    2/  12
  12         3 Masłowski Grzegorz, Gozdalska Agnieszka            JUMP - Janów Lubelski              3/  12
  11         4 Krupa Piotr, Machała Maja                          ELIDA - Mielec                     4/  12
  16         5 Serafin Bartłomiej, Frątczak Anna                  JEDYNKA - Łódź                     5/  12
  10         6 Butryn Grzegorz, Żelasko Oliwia                    JUST DANCE - Stalowa Wola          6/  12
  13         7 Michniak Arkadiusz, Sioła Oliwia                   MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli          7/  12
  14      8-10 Olchowy Paweł, Pobidyńska Martyna                  A-Z - Przemyśl                  8-10/  12
  27      8-10 Goral Maciej, Baran Patrycja                       JUMP - Janów Lubelski           8-10/  12
  28      8-10 Skoczek Mateusz, Sołtys Małgorzata                 SKT AGH - Kraków                8-10/  12
  29        11 Urbański Jakub, Stanios Małgorzata                 CENTRUM TAŃCA - Radom             11/  12
  26        12 Drzazga Krzysztof, Smoleń Katarzyna                IMPERIA - Kraków                  12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  10 X XXXX   5 X XXXX   5   XXXX   4 X X  XX  4   XX     2    20         6
  11 XX X  X  4 XX XXXX  6 X  XX    3 XX XX    4 XX XXX   5    22         4
  12 XXXXXX   6 XX XXX   5  X XXX   4   XXXXX  5 X  XXXX  5    25         3
  13          0 XXX  XX  5 XXX  XX  5  XX  X   3      X   1    14          
  14 X   X    2 X X  X   3 X        1 XX    X  3 XXX   r  3    12          
  15  XX XXX  5   XXXXX  5  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    28         2
  16  X  XXX  4  X  X X  3  X  X X  3 XXXXXXr  6  XXXX X  5    21         5
  25 X XXX X  5 rXXXX X  5 XXXXXXX  7 rXXXX X  5 XXXXXXX  7    29         1
  26 X    X   2          0       X  1 X    X   2 X        1     6          
  27  XXX  X  4  XX      2   X  X   2          0  XX  XX  4    12          
  28  X   XX  3 X     X  2 XX X  X  4       X  1     X X  2    12          
  29   XX     2    X     1 X XX     3 r  XX r  2    X     1     9          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  10 6645456 6.0 5564456 5.0 5543446 6.0 4665556 6.0 5644464 5.0   28.0    6
  11 2333545 4.0 3243543 4.0 1254554 4.0 1456444 4.0 3335543 3.0   19.0    4
  12 5562323 3.0 6632324 3.0 3662325 3.0 2532335 3.0 6452335 4.0   16.0    3
  15 3226211 2.0 2315212 2.0 2425212 2.0 3224212 2.0 4526212 2.0   10.0    2
  16 4454664 5.0 4456665 6.0 4336663 5.0 5343663 5.0 2263656 6.0   27.0    5
                                                           R     
  25 1111132 1.0 1121131 1.0 6111131 1.0 6111121 1.0 1111121 1.0    5.0    1
                             R           R                       
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
B       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Sitek Sebastian, Adamiec Wiktoria                  RESPECT DANCE Skarżysko-Kk         1/   7
  37         2 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów                    2/   7
  33         3 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl                     3/   7
  32         4 Cisiński-Nguyen Krystian, Litwin Klaudia           ELIDA - Mielec                     4/   7
  34         5 Kijak Konrad, Malmon Wiktoria                      CENTRUM TAŃCA - Radom              5/   7
  35         6 Kotul Hubert, Żaba Weronika                        SzT  eMiKa - Tarnów                6/   7
  29         7 Urbański Jakub, Stanios Małgorzata                 CENTRUM TAŃCA - Radom              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  29 4744742 4.0 7763644 7.0 2663645 5.0 4765775 7.0 2774674 7.0   30.0    7
  32 3465257 6.0 6257257 4.0 6457354 4.0 6656256 5.0 7557357 5.0   24.0    4
  33 6372324 3.0 4442435 3.0 4541236 3.0 5441434 3.0 5635235 4.0   16.0    3
  34 7251676 7.0 3574772 5.0 3374767 6.5 2374643 4.0 4263741 3.0   25.5    5
  35 2623565 5.0 5626566 6.0 7726573 6.5 7527567 6.0 6326566 6.0   29.5    6
  37 5137133 2.0 2131123 2.0 5135112 2.0 3132122 2.0 1141123 1.0    9.0    2
  38 1516411 1.0 1315311 1.0 1212421 1.0 1213311 1.0 3412412 2.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
B       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Cisiński-Nguyen Krystian, Litwin Klaudia           ELIDA - Mielec                     1/  14
  45         2 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice                  2/  14
  42         3 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno                     3/  14
  37         4 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów                    4/  14
  39         5 Cichoń Michał, Łuczyńska Wiktoria                  CANTINERO - Tomaszów Maz.          5/  14
  33         6 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl                     6/  14
  40         7 Krochmal Filip, Kwiecień Emilia                    KICK - Kielce            k         7/  14
  17         8 Bińkowski Michał, Pajerska Dominika                IMPERIA - Kraków                   8/  14
  41         9 Król Wojciech, Siemaszko Gabriela                  SzT  eMiKa - Tarnów                9/  14
  20        10 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski             10/  14
  43        11 Urbański Robert, Neska Zuzanna Maria               CENTRUM TAŃCA - Radom             11/  14
  35        12 Kotul Hubert, Żaba Weronika                        SzT  eMiKa - Tarnów               12/  14
  24     13-14 Wołoszyn Kamil, Łukasik Izabela                    MERENGUE - Stalowa Wola        13-14/  14
  34     13-14 Kijak Konrad, Malmon Wiktoria                      CENTRUM TAŃCA - Radom          13-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  17 X    XX  3 X    X   2 X  X X   3 X  X X   3  X X X   3    14          
  20 X     X  2          0 X X      2       X  1 X   X X  3     8          
  24     X    1     X    1       X  1          0   X      1     4          
  32 XXXXXXX  7  X XXXX  5  X XX X  4 XXX XXX  6 XXX XXX  6    28         1
  33   XXXX   4   XX X   3   XXXX   4   XXXX   4  X X X   3    18         6
  34          0   X   X  2          0    X     1    X     1     4          
  35   X      1 X        1   X   X  2   X      1          0     5          
  37 XXXX X   5  XXX X   4  X   XX  3    XXXX  4  XXXXX   5    21         5
  39   XXX X  4 X   X X  3 XXXXXX   6 XXX X X  5 X X X X  4    22         4
  40   XXX    3 X XXX    4 X  XX    3 X X X    3 X  XX    3    16          
  41 XX    X  3  X X  X  3  XX   X  3  X       1  XX   X  3    13          
  42 XX  XXX  5 XXX XXX  6 XX  XXX  5 XX X XX  5 XX X  X  4    25         3
  43  X       1  X       1          0  X    X  2      XX  2     6          
  45  X X X   3 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 X X XX   4    26         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  32 2153252 2.0 6253153 4.0 3213132 1.0 1112142 1.0 3222131 1.0    9.0    1
  33 5522445 6.0 4512446 5.0 6462456 6.0 6553456 5.0 5464456 6.0   28.0    6
  37 6431534 4.0 2441612 1.0 4541645 5.0 4441624 4.0 4541513 4.0   18.0    4
  39 4664161 5.0 3666261 6.0 2626361 3.0 3665261 6.0 2636262 3.0   23.0    5
  42 3345613 3.0 1334525 2.5 1355524 4.0 2324535 3.0 1353625 2.0   14.5    3
  45 1216326 1.0 5125334 2.5 5134213 2.0 5236313 2.0 6115344 5.0   12.5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Nowak                     Maria           I         Kraków               Polska
B       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Micał Kamil, Wiśniowska Katarzyna                  KLASA - Tarnów                     1/  10
  48         2 Bury Jakub, Kamińska Paula                         GASIEK - Rzeszów                   2/  10
  49         3 Gołębiowski Daniel, Sidor Paulina                  LIDER - Lublin                     3/  10
  50         4 Kleczaj Kacper, Kulińska Julia                     RESPECT DANCE Skarżysko-Kk         4/  10
  54         5 Łyszczarz Bartosz, Skóra Martyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała          5/  10
  58         6 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl                     6/  10
  45         7 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice                  7/  10
  55         8 Kwiecień Konrad, Grunwald Monika                   BAWINEK - Kraków                   8/  10
  53      9-10 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno                 9-10/  10
  57      9-10 Rybka Konrad, Sosińska Julia                       GALA - Mielec                   9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  45 X XXX    4 X XXXXX  6 XX XXX   5 X  X     2 XX  X    3    20          
  48 XXX XXX  6  XXX XX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXX X   5    28       2-3
  49  XXXXX   5 XXXXX X  6   XX  X  3 X XXX X  5 X XXXXX  6    25         4
  50 XX XX X  5 X XXX X  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX XX X  5    28       2-3
  53       X  1  X  X    2   X      1 X X   X  3   X   X  2     9          
  54 XXX XX   5 XXX  X   4  XX XXX  5  XX XX   4  XX XXX  5    23         5
  55  X    X  2 XX X X   4    X X   2 XX X X   4  X X     2    14          
  56 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 X XXXXX  6    32         1
  57    X X   2       X  1 X     X  2       X  1   X  XX  3     9          
  58 X XX XX  5     XXX  3 XX XXX   5  X XXX   4 XX XXX   5    22         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  48 1115624 2.0 1235633 2.0 2214633 2.0 1131622 2.0 2314623 2.0   10.0    2
  49 5533463 5.0 4411552 3.0 4421564 3.0 4423364 3.0 4432354 3.0   17.0    3
  50 3442552 3.0 2562364 4.0 3645452 4.0 2554553 5.0 3565562 6.0   22.0    4
  54 4356136 4.0 5356125 6.0 5356225 5.0 6346135 4.0 5156136 5.0   24.0    5
  56 2221311 1.0 3123411 1.0 1132311 1.0 3212411 1.0 1221411 1.0    5.0    1
  58 6664245 6.0 6644246 5.0 6563146 6.0 5665246 6.0 6643245 4.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Bocian                    Anna            I         Świdnik              Polska
C       Piasta                    Ryszard         I         Opole                Polska
D       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
E       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              Polska
F       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               Polska
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Davydenko Yevhenii, Sierpniak Kaja                 SKT AGH - Kraków                   1/  13
  38         2 Sitek Sebastian, Adamiec Wiktoria                  RESPECT DANCE Skarżysko-Kk         2/  13
  49         3 Gołębiowski Daniel, Sidor Paulina                  LIDER - Lublin                     3/  13
  50         4 Kleczaj Kacper, Kulińska Julia                     RESPECT DANCE Skarżysko-Kk         4/  13
  65         5 Świniarski Marcin, Snopkowska Monika               POLISH CLUB - Warszawa             5/  13
  61         6 Danak Marcin, Włoch Angelika                       SKT PASJA - Kraków                 6/  13
  54         7 Łyszczarz Bartosz, Skóra Martyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała          7/  13
  60         8 Chmiel Kamil, Jurewicz Monika                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała          8/  13
  48         9 Bury Jakub, Kamińska Paula                         GASIEK - Rzeszów                   9/  13
  63        10 Migała Antoni, Bauer Natalia                       SEMPRE - Kraków                   10/  13
  59        11 Brzozowski Adrian, Smużyńska Natalia               ETIUDA - Radomsko                 11/  13
  53        12 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno                   12/  13
  64        13 Nosal Przemysław, Robak Wiktoria                   JUMP - Janów Lubelski             13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  38 XXXXXX   6 X XXX    4 X XX X   4 X XX X   4 X XXX X  5    23       4-5
  48 X  X X   3  XXX     3 X        1  XX  X   3 XX       2    12          
  49 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
  50   XXX X  4 X XXXXX  6  X XXXX  5 XX XX X  5 XX XXXX  6    26         3
  53          0          0          0          0  X       1     1          
  54  X  XXX  4  X   XX  3  X  XXX  4   X X X  3  XX XX   4    18          
  59          0       X  1          0          0    X  X  2     3          
  60 XXXX X   5  X X     2  XX      2  XXX  X  4          0    13          
  61 XXX X X  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 X   XX   3   X  X   2    23       4-5
  62   XXX X  4 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         2
  63      X   1    X X   2  XXX     3          0      X   1     7          
  64          0          0          0          0          0     0          
  65 XX   XX  4 X   X    2 X   X X  3 XX XXXX  6 X XXX X  5    20         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  38 3641546 5.0 3221522 1.0 2231535 2.0 2424634 3.0 1342514 3.0   14.0    2
  49 2433454 3.0 1452464 4.0 1453452 3.0 1331462 2.0 3221452 2.0   14.0    3
  50 6254325 4.0 5333231 2.0 5544216 4.0 4542225 4.0 4653335 4.0   18.0    4
  61 5326632 2.0 6546646 6.0 6626643 6.0 6656546 6.0 6536646 6.0   26.0    6
  62 4112111 1.0 4114313 3.0 3112121 1.0 3113111 1.0 2114121 1.0    7.0    1
  65 1565263 6.0 2665155 5.0 4365364 5.0 5265353 5.0 5465263 5.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-09-02, 19:49:15