OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019": 2019-10-05, Otyń ST ALEKSANDRA - Nowa Sól lubuski, okręg Lubuski

Dokumentacja zbiorcza 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
O Puchar Burmistrza Miasta Otyń

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
O Puchar Burmistrza Miasta Otyń
Otyń, 05.10.2019 r.
Organizator: ST ALEKSANDRA Nowa Sól
Prowadzenie: Grzegorz Szymański
Muzyka: Adrian Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E+F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
SENIOR 2, E+F, Standard-4
SENIOR 2, E+F, Latin-4
SENIOR 3, E+F, Standard-4
SENIOR 3, E+F, Latin-4
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 Akademia Tańca TABOR - Je    2
   2 AKTAN - Wrocław              1
   3 ALEX - Żagań                 2
   4 ALFA-ASTRA - Stargard        4
   5 AMETYST - Lubań              1
   6 ANIMA DANZA - Głogów         2
   7 ASTRA - Szczecin             9
   8 DANCE CENTER - Poznań        1
   9 DANCECLUB - Szczecin         4
  10 DZIUPLA - Poznań             2
  11 ESENS - Wrocław              2
  12 FAN DANCE - Gorzów Wlkp.     3
  13 FANTAZJA - Skwierzyna        1
  14 FILEMON - Szamotuły          4
  15 FINEZJA - Poznań             1
  16 GRACJA - Zielona Góra       15
  17 IGLICA - Wrocław             1
  18 KS  DANCE MIX - Deszczno     4
  19 LATINA - Wolsztyn            1
  20 LORENZO Katarzyna Białek     7
  21 MARGO - Leszno               5
  22 POEZJA - Kościan             2
  23 PROJEKT NM - Słubice         2
  24 ROYAL DANCE - Szczecin       2
  25 SENIOR DANCE STUDIO - Poz    2
  26 ST ALEKSANDRA  - Nowa Sól    5
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
C       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
D       Kopaczyński               Kazimierz Emili II        Zielona Góra         Polska
E       Walkowiak                 Jacek           III       Zielona Góra         Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Spodniewski Kamil, Antosik Sandra                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/  10
  19         2 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  10
  25         3 Malinowski Maksymilian, Wójkiewicz Amelia          DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         3/  10
  28         4 Wierzbicki Szymon, Szymańska Klaudia               ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         4/  10
  24         5 Kaczmarski Maciej, Ducka Wiktoria                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/  10
  27         6 Szcześniak Marcel, Chomycz Amelia                  DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         6/  10
  22         7 Dębowski Jan, Pietraszuk Hanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/  10
  23         8 Jarmuszkiewicz David, Wojciechowska Joanna         DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         8/  10
  21         9 Ditmar Damian, Kryczka Partycja                    ST ALEKSANDRA  - Nowa Sól lubuski              9/  10
  20        10 Buczyński Marcel, Przybek Wiktoria                 KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski             10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  19 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    41         2
  20      X   1          0          0   X      1 XXX X    4   X      1     7          
  21    XX    2     X    1     X    1     X    1    XX    2     X    1     8          
  22  XX X X  4   XX  X  3  XXXX X  5    X XX  3   X  XX  3       X  1    19          
  23   X  X   2 X    X   2   X  X   2  X  X    2 XX   X   3    X     1    12          
  24 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XX    X  3   X   X  2 XX  XXX  5    29         5
  25 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XX   XX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    37         3
  26 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42         1
  27 XXX      3 XXXXX X  6 XXXXX    5 X XXXX   5    X     1 XXXX X   5    25         6
  28 X  X  X  3 XX XXX   5 X  X XX  4 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         4
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  19 3222223 2.0 2222123 2.0 2222221 2.0 3121121 1.0 2152121 2.0 2131121 1.0   10.0    2
  24 4445542 4.0 6445341 4.0 5434443 4.0 6655563 5.0 6645665 6.0 6666655 6.0   29.0    5
  25 2333334 3.0 4334434 3.0 4345334 3.0 5344435 4.0 4324443 4.0 5325334 3.0   20.0    3
  26 1111111 1.0 1111212 1.0 1111112 1.0 1213212 2.0 1211212 1.0 1212213 2.0    8.0    1
  27 5666456 6.0 3656556 5.5 6666656 6.0 4566656 6.0 5566556 5.0 4554566 5.0   33.5    6
  28 6554665 5.0 5563665 5.5 3553565 5.0 2432344 3.0 3433334 3.0 3443442 4.0   25.5    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
A       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
B       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
C       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
D       Kopaczyński               Kazimierz Emili II        Zielona Góra         Polska
E       Walkowiak                 Jacek           III       Zielona Góra         Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Drozd Wiktor, Baranowska Anastazja                 ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         1/  10
  46         2 Jasiński Michał, Józiak Zuzanna                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  10
  47         3 Pakuła Bartosz, Falkiewicz Aleksandra              DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         3/  10
  49         4 Sobecki Emil, Śliwińska Martyna                    LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         4/  10
  52         5 Ugolik Adam, Galasiak Paulina                      ALEX - Żagań              lubuski              5/  10
  53         6 Ścigalski Adam, Kuczma Marcelina                   ALEX - Żagań              lubuski              6/  10
  50         7 Staniak Hubert, Wilde Amelia                       FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              7/  10
  51         8 Tenenbaum Nikodem, Serocka Ewelina                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/  10
  48         9 Ratajczak Kacper, Bryl Aleksandra                  MARGO - Leszno            wielkopolski         9/  10
  45        10 Grotkiewicz Piotr, Szczęsna Hanna                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski             10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  44 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X XX XX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    37         1
  45    X     1    X     1          0          0       X  1     X    1     4          
  46 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XX    X  3    35         2
  47 X X XX   4 X XXXX   5 X XXXXX  6 XX XXXX  6  X XXX   4 X X XXX  5    30       5-6
  48 XXXX X   5       X  1  X       1 X  X  X  3 X        1       X  1    12          
  49  X  XXX  4 X X XXX  5 XXXX  X  5 XX  X    3 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    30       5-6
  50  XX      2  X   X   2  XX XX   4 XXX  X   4 XXXXXX   6  X XX    3    21          
  51 X  XXXX  5 XX X XX  5  X XXX   4   X      1          0 X XX X   4    19          
  52 X X X X  4 XXX X    4 X X X X  4  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    31         4
  53  XXXX X  5 XXXXX X  6 XX XXXX  6  XXXXXX  6  XXX  X  4  XXXXXX  6    33         3
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  44 2521542 2.0 2321632 2.0 2623432 2.0 1512132 1.0 1411252 1.0 1111232 1.0    9.0    1
  46 1113211 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 3134551 3.0 6125141 2.0 4455151 4.0   12.0    2
  47 6635135 5.0 5633325 3.0 5532325 3.0 2651226 2.0 3652315 3.0 3643425 3.0   19.0    3
  49 3344653 4.0 3244543 4.0 4254643 4.0 5325663 6.0 2243564 4.0 6524564 6.0   28.0    4
  52 5456464 6.0 4556464 5.0 6366564 6.0 4266314 4.0 4366423 5.0 2266313 2.0   28.0    5
  53 4262326 3.0 6465256 6.0 3445256 5.0 6443445 5.0 5534636 6.0 5332646 5.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
A       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
E       Walkowiak                 Jacek           III       Zielona Góra         Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Kaźmierczak Oliwier, Jareniowska Jagoda            GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/  10
  63         2 Topolewski Tomasz, Lipińska Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  10
  57         3 Graczyk Jerzy, Bieniek Karolina                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  10
  62         4 Siczyński Adam, Kugler Hanna                       KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              4/  10
  59         5 Kozłowski Jędrzej, Przepłata Weronika              FAN DANCE - Gorzów Wlkp.  lubuski              5/  10
  56         6 Drapiewski Aleksander, Nowak Julia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/  10
  64         7 Wachelka Jan, Wychowałek Amelia                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  10
  55         8 Bryła Tadeusz, Wiatrowska Julia                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         8/  10
  61         9 Musiał Adrian, Tarejło Karolina                    ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          9/  10
  60        10 Kulik Jakub, Smuk Zuzanna                          ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55 X X  X   3 X   XX   3 X X  X   3   X  X   2   X  X   2 XX X X   4 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    30          
  56 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    X XX  3   XX  X  3   X  XX  3 X X XX   4 X  X     2    35         6
  57 XX X     3  XXXX    4  XXXXXX  6 XXXXXX   6 XX X X   4 XX X  X  4  X X  X  3 XX XXXX  6    36         5
  58  XXXXXX  6  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XX  X X  4 XXXXX X  6 X     X  2 XX    X  3    39       2-3
  59 X X  XX  4   X XXX  4 X XXXXX  6 XXX XXX  6 X X XXX  5   X XXX  4 X XXXXX  6 X X  XX  4    39       2-3
  60     X X  2  X    X  2       X  1     X X  2   XXX    3   X X    2   X X    2   X X    2    16          
  61    X X   2 X  X X   3  X XX    3 XXXXXX   6  X X     2 XXXX     4  X X     2    X     1    23          
  62 XXX XXX  6 X  X X   3    XXX   3   XX X   3 XXXXXXX  7  XX XXX  5  X XXXX  5  XXXXXX  6    38         4
  63  XXXX X  5 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XX XX X  5 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    47         1
  64 XX XX    4 XXX X X  5 XX       2 XX    X  3 XX XXXX  6 X  XXX   4 XXX XX   5  XX XX   4    33          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56 2533643 3.0 1513543 2.5 2644522 5.0 3444524 4.0 3351645 3.0 6446566 6.0 5326555 5.0 6644655 6.0   34.5    6
  57 4241266 5.0 4152235 2.5 5152235 3.0 5231135 3.0 1462456 4.0 1331445 2.0 4563646 6.0 1261426 1.0   26.5    3
  58 5415131 2.0 3224121 1.0 3323141 1.0 2122241 1.0 5546262 5.5 3553252 3.0 2454464 4.0 3313161 3.0   20.5    1
  59 1626414 4.0 2646314 5.0 1436414 4.0 1615313 2.0 6625524 5.5 4624633 4.0 6635313 3.0 5526544 5.0   32.5    5
  62 6364525 6.0 5465666 6.0 6565656 6.0 4556656 6.0 2214131 1.0 2212121 1.0 1212131 1.0 4432212 2.0   29.0    4
  63 3152352 1.0 6331452 4.0 4211363 2.0 6363462 5.0 4133313 2.0 5165314 5.0 3141222 2.0 2155333 4.0   25.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
A       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
E       Kopaczyński               Kazimierz Emili II        Zielona Góra         Polska
F       Walkowiak                 Jacek           III       Zielona Góra         Polska
G       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Goździerski Ksawier, Michalska Magdalena           LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         1/   4
 103         2 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   4
 102         3 Michalski Stanisław, Świniarska Dominika           LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         3/   4
 100         4 Borowski Fabian, Bałut Klaudia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 100 4344444 4.0 4334344 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4443442 4.0   20.0    4
 101 1111111 1.0 1111111 1.0 2211111 1.0 1111211 1.0 1121111 1.0    5.0    1
 102 3422233 3.0 3423423 3.0 3322332 3.0 2333332 3.0 3334323 3.0   15.0    3
 103 2233322 2.0 2242232 2.0 1133223 2.0 3222123 2.0 2212234 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
A       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
E       Kopaczyński               Kazimierz Emili II        Zielona Góra         Polska
F       Walkowiak                 Jacek           III       Zielona Góra         Polska
G       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Goździerski Ksawier, Michalska Magdalena           LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         1/   4
 102         2 Michalski Stanisław, Świniarska Dominika           LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         2/   4
 103         3 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   4
 100         4 Borowski Fabian, Bałut Klaudia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 100 4244334 4.0 4343243 3.0 4344344 4.0 4332442 3.5 4343444 4.0   18.5    4
 101 3121121 1.0 1121121 1.0 2211111 1.0 2211111 1.0 2211231 1.0    5.0    1
 102 2312213 2.0 2232312 2.0 3122223 2.0 3123224 2.0 3124313 3.0   11.0    2
 103 1433442 3.0 3414434 4.0 1433432 3.0 1444333 3.5 1432122 2.0   15.5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
A       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
E       Kopaczyński               Kazimierz Emili II        Zielona Góra         Polska
F       Walkowiak                 Jacek           III       Zielona Góra         Polska
G       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 107         1 Mosiejczuk Hubert, Kalczyńska Zofia                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   5
 104         2 Duszewski Michał, Apolinarska Anna                 MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   5
 105         3 Jakubiak Maciej, Dębińska Julia                    PROJEKT NM - Słubice      lubuski              3/   5
 108         4 Walczak Kacper, Cembrowicz Julia                   LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         4/   5
 106         5 Lepak Mateusz, Rębacz Julia                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 104 1312223 1.0 4221222 2.0 2221222 2.0 3211212 2.0    7.0    2
 105 2521342 3.0 3545354 5.0 3434443 3.0 2433353 3.0   14.0    3
 106 4455454 5.0 5432543 4.0 4555354 5.0 4544444 4.0   18.0    5
 107 3234111 2.0 1113131 1.0 1112111 1.0 1122121 1.0    5.0    1
 108 5143535 4.0 2354415 3.0 5343535 4.0 5355535 5.0   16.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
A       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
E       Kopaczyński               Kazimierz Emili II        Zielona Góra         Polska
F       Walkowiak                 Jacek           III       Zielona Góra         Polska
G       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104         1 Duszewski Michał, Apolinarska Anna                 MARGO - Leszno            wielkopolski         1/   5
 108         2 Walczak Kacper, Cembrowicz Julia                   LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         2/   5
 105         3 Jakubiak Maciej, Dębińska Julia                    PROJEKT NM - Słubice      lubuski              3/   5
 106         4 Lepak Mateusz, Rębacz Julia                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   5
 107         5 Mosiejczuk Hubert, Kalczyńska Zofia                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 104 1111213 1.0 1211113 1.0 1351215 2.0 1322115 1.0    5.0    1
 105 3344145 4.0 3334245 3.0 2134144 3.0 2443234 4.0   14.0    3
 106 4435454 5.0 4423354 4.0 4415353 4.0 3214453 3.0   16.0    4
 107 5522522 2.0 5545532 5.0 5543432 5.0 5555522 5.0   17.0    5
 108 2253331 3.0 2152421 2.0 3222521 1.0 4131341 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
A       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
E       Kopaczyński               Kazimierz Emili II        Zielona Góra         Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 113         1 Skórnicki Michał, Skórnicka Marzena                FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         1/   6
 115         2 Serocki Krzysztof, Serocka Katarzyna               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   6
 110         3 Cieplicki Władysław, Siembida Agnieszka            ST ALEKSANDRA  - Nowa Sól lubuski              3/   6
 111         4 Lubczyński Piotr, Lubczyńska Renata                ESENS - Wrocław           dolnośląski          4/   6
 114         5 Wesołowski Artur, Wesołowska Anna                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         5/   6
 112         6 Mękalski Janusz, Jagielska-Mękalska Agnieszka      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 110 6345246 5.0 6325156 5.0 5335115 3.0 3334135 3.0   16.0    3
 111 4452615 3.0 4554625 4.0 2543626 5.0 2543626 4.0   16.0    4
 112 5566464 6.0 5666463 6.0 4226453 4.0 6456363 6.0   22.0    6
 113 1111322 1.0 2111312 1.0 3111331 1.0 4111411 1.0    4.0    1
 114 2634553 4.0 3433544 3.0 6654564 6.0 5665554 5.0   18.0    5
 115 3223131 2.0 1242231 2.0 1462242 2.0 1222242 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
A       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
E       Kopaczyński               Kazimierz Emili II        Zielona Góra         Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 113         1 Skórnicki Michał, Skórnicka Marzena                FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         1/   5
 114         2 Wesołowski Artur, Wesołowska Anna                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         2/   5
 110         3 Cieplicki Władysław, Siembida Agnieszka            ST ALEKSANDRA  - Nowa Sól lubuski              3/   5
 111         4 Lubczyński Piotr, Lubczyńska Renata                ESENS - Wrocław           dolnośląski          4/   5
 112         5 Mękalski Janusz, Jagielska-Mękalska Agnieszka      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 110 2333255 3.0 4235355 4.0 5222245 2.0 4435445 4.0   13.0    3
 111 4444523 4.0 3443533 3.0 3434534 4.0 3343534 3.0   14.0    4
 112 5555444 5.0 5554444 5.0 4555453 5.0 5554353 5.0   20.0    5
 113 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
 114 3222332 2.0 2322222 2.0 2343322 3.0 2222222 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
A       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
E       Kopaczyński               Kazimierz Emili II        Zielona Góra         Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 118         1 Heymann Włodzimierz, Heymann Viotetta              ST ALEKSANDRA  - Nowa Sól lubuski              1/   4
 116         2 Głębocki Grzegorz, Głębocka Urszula                SENIOR DANCE STUDIO - Poz wielkopolski         2/   4
 117         3 Mościcki Jan, Mościcka Anna                        Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          3/   4
 119         4 Mikołajczak Zbigniew, Mikołajczak Aldona           FINEZJA - Poznań          wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 116 2242222 2.0 2234222 2.0 2112211 1.0 2232221 2.0    7.0    2
 117 4433334 4.0 3442434 4.0 3433334 3.0 4313333 3.0   14.0    3
 118 1111111 1.0 1111111 1.0 1321122 2.0 1121112 1.0    5.0    1
 119 3324443 3.0 4323343 3.0 4244443 4.0 3444444 4.0   14.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
A       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
E       Kopaczyński               Kazimierz Emili II        Zielona Góra         Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 116         1 Głębocki Grzegorz, Głębocka Urszula                SENIOR DANCE STUDIO - Poz wielkopolski         1/   2
 117         2 Mościcki Jan, Mościcka Anna                        Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 116 1112212 1.0 1222222 2.0 1111211 1.0 1111112 1.0    5.0    1
 117 2221121 2.0 2111111 1.0 2222122 2.0 2222221 2.0    7.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
A       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Kopaczyński               Kazimierz Emili II        Zielona Góra         Polska
E       Walkowiak                 Jacek           III       Zielona Góra         Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16         1 Borkowski Łukasz, Kasicka Alicja                   ASTRA - Szczecin                               1/   5
  18         2 Sierka Filip, Palac Wiktoria                       AKTAN - Wrocław                                2/   5
  15         3 Białowąs Wiktor, Górska Natalia                    AMETYST - Lubań                                3/   5
  17         4 Kłodarski Gracjan, Jabłońska Zuzanna               ALFA-ASTRA - Stargard                          4/   5
  19         5 Stępień Michał, Giejbo Alicja                      FAN DANCE - Gorzów Wlkp.                       5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  15 2452434 4.0 2432233 2.0 3542443 4.0 1352142 3.0 5351155 5.0 2421253 2.0   20.0    3
  16 1131311 1.0 1111111 1.0 1151211 1.0 4113214 1.0 2133313 2.0 1253324 3.0    9.0    1
  17 3325122 2.0 4354322 4.0 2425122 2.0 5545553 5.0 1515532 3.0 5344542 4.0   20.0    4
  18 5213253 3.0 3223444 3.0 5213354 3.0 3221331 2.0 4222221 1.0 4112111 1.0   13.0    2
  19 4544545 5.0 5545555 5.0 4334535 5.0 2434425 4.0 3444444 4.0 3535435 5.0   28.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
A       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
B       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
D       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
E       Walkowiak                 Jacek           III       Zielona Góra         Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Lemke Krystian, Mużelak Julia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              1/   6
 125         2 Marzec Tomasz, Baszak Gabriela                     ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   6
 126         3 Siczyński Jan, Andrzejewska Julia                  KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              3/   6
 121         4 Gmurkowski Mikołaj, Ryngier Katarzyna              ST ALEKSANDRA  - Nowa Sól lubuski              4/   6
 122         5 Hasiów Szymon, Błaszczak Nikola                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   6
 123         6 Koźlik Patryk, Gębarowska Maja                     KS  DANCE MIX - Deszczno  lubuski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121 4432463 5.0 5442354 5.0 4222353 3.0 2222365 2.0 5142556 5.0 1232456 3.0 3242436 4.0 1121416 1.0   28.0    4
 122 3321152 1.0 4331162 3.0 3535262 4.0 4534252 4.0 6414433 4.0 6423564 5.0 6664554 6.0 6532563 5.0   32.0    5
 123 6566546 6.0 6566546 6.0 5666446 6.0 5366546 6.0 4656364 6.0 5566245 6.0 4555345 5.0 3664355 6.0   47.0    6
 124 1145335 3.0 2154225 2.0 1153124 2.0 1153123 1.0 3261215 2.0 4355313 4.0 2121113 1.0 4245122 2.0   17.0    1
 125 5614221 2.0 3613431 4.0 2311531 1.0 3611431 3.0 1333641 3.0 2111631 1.0 1313662 2.0 5413631 3.0   19.0    2
 126 2253614 4.0 1225613 1.0 6444615 5.0 6445614 5.0 2525122 1.0 3644122 2.0 5436221 3.0 2356244 4.0   25.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
A       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
B       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
C       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
D       Kopaczyński               Kazimierz Emili II        Zielona Góra         Polska
E       Walkowiak                 Jacek           III       Zielona Góra         Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 130         1 Sobczak Sebastian, Krakowska Wiktoria              ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         1/   5
 129         2 Isidoris Eric, Isidoris Melissa                    MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   5
 132         3 Sarbak Kacper, Paroń Klaudia                       LORENZO Katarzyna Białek  wielkopolski         3/   5
 131         4 Bajorek Paweł, Strumińska Paulina                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   5
 128         5 Biały Mikołaj, Wojdowska Julia                     POEZJA - Kościan          wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 128 1555153 5.0 4555354 5.0 2545354 5.0 3445454 4.0 3445454 5.0   24.0    5
 129 4223542 3.0 2222522 1.0 5122532 2.0 2122532 2.0 1122532 1.0    9.0    2
 130 3131211 1.0 3134211 2.0 1253221 1.0 1253211 1.0 2254311 3.0    8.0    1
 131 5442435 4.0 5443145 4.0 3434145 4.0 5534345 5.0 4533145 4.0   21.0    4
 132 2314324 2.0 1311433 3.0 4311413 3.0 4311123 3.0 5311223 2.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
A       Rumin-Gebel               Beata           I         Szczecin             Polska
B       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         Polska
C       Kociński                  Krzysztof       II        Zielona Góra         Polska
D       Kopaczyński               Kazimierz Emili II        Zielona Góra         Polska
E       Walkowiak                 Jacek           III       Zielona Góra         Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Grzywniak                 Przemysław      III       Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
2       Grzybowska-Daniel         Kinga           II        Poznań               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 133         1 Ewangelu Evangelos, Sobiech Weronika               DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/   4
 130         2 Sobczak Sebastian, Krakowska Wiktoria              ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom         2/   4
 129         3 Isidoris Eric, Isidoris Melissa                    MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   4
 128         4 Biały Mikołaj, Wojdowska Julia                     POEZJA - Kościan          wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 128 2432344 4.0 2433443 4.0 2433444 4.0 2432444 4.0 1431444 4.0   20.0    4
 129 4323433 3.0 4224334 3.0 4212333 2.0 4323313 3.0 3222312 1.0   12.0    3
 130 3244222 2.0 3342221 2.0 3344222 3.0 3244221 2.0 4343121 3.0   12.0    2
 133 1111111 1.0 1111112 1.0 1121111 1.0 1111132 1.0 2114233 2.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-09-02, 19:49:15