OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019": 2019-10-05, SIECHNICE 4STEP - Siechnice dolnośląski, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

OTWARTE MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
POD PATRONATEM BURMISTRZA SIECHNIC

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OTWARTE MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
POD PATRONATEM BURMISTRZA SIECHNIC
Siechnice, 05.10.2019 r.
Organizator: 4STEP SIECHNICE, Zarząd Okręgu Dolnośl.PTT,Urząd Miejski w Siechnicach
Prowadzenie: Andrzej Bieniek
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Ratownictwo Medyczne PARTNER
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
Pow. 15, D, Latin
Do 9, Mistrz. Okręgu, Kombinacja 6T
10-11, Mistrz. Okręgu, Kombinacja 8T
12-13, Mistrz. Okręgu, Standard
12-13, Mistrz. Okręgu, Latin
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, E+F, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
16-20, Mistrz. Okręgu, Standard
16-20, Mistrz. Okręgu, Latin
SENIOR 3, Mistrz. Okręgu, Standard
SENIOR 3, Mistrz. Okręgu, Latin
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
14-15, Mistrz. Okręgu, Standard
14-15, Mistrz. Okręgu, Latin
16-18, Mistrz. Okręgu, Standard
16-18, Mistrz. Okręgu, Latin
Pow. 18, Mistrz. Okręgu, Standard
Pow. 18, Mistrz. Okręgu, Latin
SENIOR 2, Mistrz. Okręgu, Standard
SENIOR 2, Mistrz. Okręgu, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice           11
   2 Akademia Tańca TABOR - Je    3
   3 AKTAN - Wrocław              2
   4 AMETYST - Lubań              1
   5 ASTRA - Szczecin             6
   6 ATUT - Kalisz                2
   7 BAWINEK - Kraków             1
   8 Bolero - Bolesławiec         2
   9 CHAMPION TEAM - Wrocław      8
  10 CIEŚLAK - Jelenia Góra      14
  11 CT WYPYCH - Kalisz           3
  12 DANCE CENTER - Poznań        1
  13 DANCE COMMUNITY              1
  14 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    4
  15 DANCE TEAM - Wrocław         5
  16 DANCECLUB - Szczecin         1
  17 DIAMENT - Wrocław            2
  18 DREAM - Poznań               5
  19 DUET - Warszawa              1
  20 Dutch Amateur League         1
  21 ESKADRA - Pabianice          1
  22 ETIUDA - Radomsko            4
  23 FANTOM - Głogów              1
  24 FINEZJA - Poznań             1
  25 FRASZKA - Kamienna Góra      1
  26 GEMAR - Wrocław              3
  27 GRACJA - Zielona Góra        2
  28 IGLICA - Wrocław            21
  29 IMPRESSIONANTE - Wrocław     1
  30 INES - Wrocław               1
  31 INSPIRACJA - Wrocław         2
  32 JEDYNKA - Łódź               2
  33 LEWANDOWSKI Bernard - Bol    2
  34 MARGO - Leszno               8
  35 POLISH CLUB - Warszawa       3
  36 ROYAL DANCE - Szczecin       2
  37 RÓŻA - Olesno                2
  38 SKYDANCE - Wrocław           3
  39 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    1
  40 TAKT - Legnica               4
  41 TEAM Ornontowice             5
  42 WIR - Mysłowice              2
  43 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    5
  44 ZORBA - Częstochowa          2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
B       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
C       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
D       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
E       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika                  Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Welsant Ernest, Zawiślak Adrianna                  MARGO - Leszno            wielkopolski         1/  10
  46         2 Izydorski Szymon, Skrzek Róża                      SKYDANCE - Wrocław        dolnośląski          2/  10
  37         3 Banasiak Tomasz, Sztela Julia                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          3/  10
  44         4 Gorwa Konrad, Sobasik Julia                        MARGO - Leszno            wielkopolski         4/  10
  38         5 Chwedczuk Daniel, Pawliszak Oliwia                 CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          5/  10
  49         6 Olkowski Jan, Deręgowska Lena                      4STEP - Siechnice         dolnośląski          6/  10
  53         7 Siwek Szymon, Musialska Natasza                    Bolero - Bolesławiec      łódzki               7/  10
  40         8 Dmytrów Paweł, Świdzińska Amelia                   AKTAN - Wrocław           dolnośląski          8/  10
  52         9 Salamon Łukasz, Koczan Zofia                       4STEP - Siechnice         dolnośląski          9/  10
  51        10 Pych Janusz, Zysnarska Julia                       TAKT - Legnica            dolnośląski         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CC       S        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  37 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXX   3 XXX    3 XXX X  4    25         3
  38 XXXXX  5 XX XX  4  XXXX  4 XX XX  4  X     1  X     1    19       5-6
  40 X XXX  4        0     X  1   X    1   X X  2   XX   2    10          
  44  X XX  3 XXXXX  5  XX X  3  XXXX  4  XXXX  4  X  X  2    21         4
  46  XXX   3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    28       1-2
  49 X XX   3  XX    2 XXX    3 X XXX  4 X  XX  3 X XXX  4    19       5-6
  51        0    X   1 X  X   2     X  1    XX  2   XX   2     8          
  52 XX  X  3 X      1 X  X   2 X      1 X      1 X      1     9          
  53 X      1   X X  2        0 XX     2 XXXX   4 XX XX  4    13          
  57  XX X  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    28       1-2
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  37 24546 4.0 62634 4.0 33364 3.0 23326 3.0 32446 4.0 23244 3.0   21.0    3
  38 43253 3.0 43543 3.0 52543 5.0 62563 5.0 66353 6.0 54556 6.0   28.0    5
  44 66664 6.0 55255 5.0 65455 6.0 55454 4.0 54234 3.0 65413 4.0   28.0    4
  46 12412 2.0 14422 2.0 16611 1.0 14211 1.0 13662 2.0 12662 2.0   10.0    2
  49 55335 5.0 36366 6.0 44236 4.0 46645 6.0 45525 5.0 46335 5.0   31.0    6
  57 31121 1.0 21111 1.0 21122 2.0 31132 2.0 21111 1.0 31121 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
B       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
C       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
D       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
E       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika                  Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Banasiak Jakub, Jabłońska Dominika                 4STEP - Siechnice         dolnośląski          1/   5
  62         2 Godlewski Michał, Bosy Weronika                    SKYDANCE - Wrocław        dolnośląski          2/   5
  63         3 Nguyen Szymon, Knapik Maja                         4STEP - Siechnice         dolnośląski          3/   5
  66         4 Zagulski Igor, Wojciechowska Monika                CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          4/   5
  61         5 Baran Kamil, Górka Oliwia                          CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  60 12114 1.0 13241 1.0 13232 2.0 12242 2.0 11111 1.0 11111 1.0 11121 1.0 11131 1.0   10.0    1
  61 55425 5.0 55453 5.0 55444 5.0 55455 5.0 45355 5.0 55455 5.0 55453 5.0 55544 5.0   40.0    5
  62 34231 3.0 34122 2.0 32151 1.0 24121 1.0 23242 2.0 33324 3.0 24212 2.0 44253 4.0   18.0    2
  63 21352 2.0 21334 3.0 24325 4.0 33334 3.0 32523 3.0 22232 2.0 32544 4.0 22322 2.0   23.0    3
  66 43543 4.0 42515 4.0 41513 3.0 41513 4.0 54434 4.0 44543 4.0 43335 3.0 33415 3.0   29.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71         1 Malczyk Mateusz, Filipczyk Paulina                 TEAM Ornontowice          śląski               1/   3
  69         2 Strąkowski Szymon, Karolczyk Weronika              ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   3
  70         3 Cetner Adam, Homenda Emilia                        IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  69 1113111 1.0 2111131 1.0 3221231 2.0 3222131 2.0 1123232 2.0    8.0    2
  70 3332333 3.0 3332322 3.0 2332312 3.0 1333322 3.0 2332321 3.0   15.0    3
  71 2221222 2.0 1223213 2.0 1113123 1.0 2111213 1.0 3211113 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73         1 Antosik Maciej, Stefan Antonina                    4STEP - Siechnice         dolnośląski          1/   2
  69         2 Strąkowski Szymon, Karolczyk Weronika              ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  69 2222222 2.0 2222222 2.0 2222212 2.0 1122222 2.0 1222222 2.0   10.0    2
  73 1111111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0 2211111 1.0 2111111 1.0    5.0    1
                                          R                      
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76         1 Sarna Artur, Antosik Zuzanna                       INES - Wrocław            dolnośląski          1/   3
  75         2 Oleksy Grzegorz, Klisz Patrycja                    INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          2/   3
  77         3 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  75 2122223 2.0 3123222 2.0 3123222 2.0 2123211 1.5 2122211 2.0    9.5    2
  76 1213111 1.0 1212111 1.0 1312111 1.0 1312122 1.5 1211122 1.0    5.5    1
  77 3331332 3.0 2331333 3.0 2231333 3.0 3231333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Stępień Aleksander, Pawliszak Nikola               CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          1/   7
  79         2 Dmytrów Przemysław, Świdzińska Julia               AKTAN - Wrocław           dolnośląski          2/   7
  82         3 Niciejewski Franciszek, Homoncik Marika            FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          3/   7
  80         4 Kosiński Antoni, Wolańska Aleksandra               CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          4/   7
  87         5 Szczygieł Mateusz, Bromblik Maria                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          5/   7
  28         6 Górecki Jan, Pilarska Róża                         CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          6/   7
  27         7 Bartczak Bartosz, Kuryś Alexandra                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  27 7567367 6.0 7777677 7.0 7677767 7.0 7774667 7.0 7777777 7.0 6776767 7.0   41.0    7
  28 6776775 7.0 6636566 6.0 6766676 6.0 6547336 6.0 5356446 5.0 4447536 5.0   35.0    6
  79 2135221 2.0 4354132 2.0 3345322 3.0 3113243 2.0 1111331 1.0 2215253 2.0   12.0    2
  80 5251546 5.0 3165324 3.0 4133433 2.0 4265754 4.5 4244253 4.0 5152344 4.0   22.5    4
  82 3324433 3.0 2523743 4.0 2424144 4.0 2336512 3.0 2425612 2.0 3334622 3.0   19.0    3
  84 1413112 1.0 1211211 1.0 1211211 1.0 1422121 1.0 3532124 3.0 1521111 1.0    8.0    1
  87 4642654 4.0 5442455 5.0 5552555 5.0 5651475 4.5 6663565 6.0 7663475 6.0   30.5    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
F       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
G       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89         1 Kosecki Nataniel, Kozuń Liwia                      ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/   8
  57         2 Welsant Ernest, Zawiślak Adrianna                  MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   8
  46         3 Izydorski Szymon, Skrzek Róża                      SKYDANCE - Wrocław        dolnośląski          3/   8
  37         4 Banasiak Tomasz, Sztela Julia                      CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          4/   8
  49         5 Olkowski Jan, Deręgowska Lena                      4STEP - Siechnice         dolnośląski          5/   8
  38         6 Chwedczuk Daniel, Pawliszak Oliwia                 CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          6/   8
  51         7 Pych Janusz, Zysnarska Julia                       TAKT - Legnica            dolnośląski          7/   8
  53         8 Siwek Szymon, Musialska Natasza                    Bolero - Bolesławiec      łódzki               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXX XXX  6  XX XXX  5  XX XXX  5 XXXXXXX  7    48         3
  38 XX XXXX  6 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXX   5 X        1 X    X   2    XXX   3    36       5-6
  46  XXXXXX  6 XXXXXX   6  X XXXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXX X  6 XXXX XX  6    47         4
  49 XXXX X   5 X  X X   3 XXXX  X  5 X XX XX  5 X XX  X  4 XXXXX X  6 XXXX  X  5 XXX      3    36       5-6
  51 X X X X  4 XXX X X  5 X X XXX  5 XXX X    4  X X X   3 X  XXXX  5 XX XXX   5     X X  2    33          
  53          0   X XXX  4          0          0   X X X  3  XXXXXX  6   XXXXX  5 XXXXXXX  7    25          
  57 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         2
  89 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    56         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37 2334353 2.0 6433232 3.0 5343323 3.0 5426224 3.0 4456134 4.0 4466136 4.0 4355134 4.0 3454543 4.0   27.0    4
  38 5666262 6.0 5566665 6.0 4666564 6.0 3565563 5.0 5665666 6.0 5654652 5.0 5664656 6.0 5665266 6.0   46.0    6
  46 6452425 4.0 4322523 2.0 3454452 4.0 4353445 4.0 3333243 3.0 2332241 2.0 2423342 3.0 1326634 3.0   25.0    3
  49 4525636 5.0 3655356 5.0 6525246 5.0 6644656 6.0 6544555 5.0 6545465 6.0 6546465 5.0 6542355 5.0   42.0    5
  57 3143544 3.0 2144444 4.0 2112635 2.0 2132332 2.0 1222422 2.0 3223524 3.0 3232523 2.0 4233421 2.0   20.0    2
  89 1211111 1.0 1211111 1.0 1231111 1.0 1211111 1.0 2111311 1.0 1111313 1.0 1111211 1.0 2111112 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
F       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
G       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Szymczyk Bartosz, Wierciszewska Aurelia            POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   5
  91         2 Gabrysz Szymon, Dytwińska Gabriela                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   5
  73         3 Antosik Maciej, Stefan Antonina                    4STEP - Siechnice         dolnośląski          3/   5
  95         4 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   5
  71         5 Malczyk Mateusz, Filipczyk Paulina                 TEAM Ornontowice          śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 5434455 5.0 2435545 5.0 4444555 5.0 3345555 5.0 5245454 5.0   25.0    5
  73 2355534 4.0 3524453 4.0 5325223 3.0 5424123 2.0 3424133 2.0   15.0    3
  91 3242122 2.0 4253322 2.0 2232434 2.0 4232434 4.0 4332525 4.0   14.0    2
  93 1111211 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111311 1.0 1111311 1.0    5.0    1
  95 4523343 3.0 5342234 3.0 3553342 4.0 2553242 3.0 2553242 3.0   16.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
B       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
D       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
E       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
F       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
G       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         1/   4
  93         2 Szymczyk Bartosz, Wierciszewska Aurelia            POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/   4
  91         3 Gabrysz Szymon, Dytwińska Gabriela                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   4
  73         4 Antosik Maciej, Stefan Antonina                    4STEP - Siechnice         dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  73 4424343 4.0 2224443 4.0 2314442 4.0 2424443 4.0 3414344 4.0   20.0    4
  91 3342424 3.0 4142324 3.0 3442323 3.0 3342324 3.0 4141433 3.0   15.0    3
  93 2213211 2.0 3413211 2.0 4123111 1.0 4213112 2.0 2223112 1.0    8.0    2
  95 1131132 1.0 1331132 1.0 1231234 2.0 1131231 1.0 1332221 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
B       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
C       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
D       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
E       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika                  Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Sadowski Mateusz, Kucharska Lena                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   7
  97         2 Małunowicz Mateusz, Różańska Aleksandra            Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          2/   7
 105         3 Włodarczak Kuba, Stam Zofia                        MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   7
 103         4 Trześniowski Dawid, Klejnot Vivien                 TEAM Ornontowice          śląski               4/   7
  98         5 Michalczyk Sebastian, Gabriel Magdalena            DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              5/   7
 106         6 Ćwikliński Jakub, Siworska Zofia                   4STEP - Siechnice         dolnośląski          6/   7
 102         7 Sowa Aleksander, Nadbrzeska Martyna                4STEP - Siechnice         dolnośląski          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  97 23225 2.0 21342 2.0 44254 3.0 37433 4.0 77361 6.0 67352 5.0   22.0    2
  98 77667 7.0 76677 7.0 76737 7.0 45312 2.0 22232 2.0 74261 3.0   28.0    5
 100 14141 1.0 14111 1.0 13171 1.0 14141 1.0 11113 1.0 11123 1.0    6.0    1
 102 35313 3.0 35223 3.0 55616 5.5 62774 7.0 63774 7.0 53676 7.0   32.5    7
 103 61532 4.0 53564 5.0 62465 5.5 71557 5.0 44545 3.0 32445 2.0   24.5    4
 105 52456 5.0 62436 4.0 21322 2.0 23265 3.0 35457 4.0 25737 6.0   24.0    3
 106 46774 6.0 47755 6.0 37543 4.0 56626 6.0 56626 5.0 46514 4.0   31.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
B       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
C       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
D       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
E       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika                  Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 108         1 Kałuża Michał, Skrzypczak Agnieszka                TEAM Ornontowice          śląski               1/   4
 111         2 Zalewski Mariusz, Kalecińska Martyna               4STEP - Siechnice         dolnośląski          2/   4
 110         3 Piotrowski Bartłomiej, Krzciuk Natalia             ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   4
 109         4 Kudła Wiktor, Gelczyńska Oliwia                    TAKT - Legnica            dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 108 22314 2.0 22413 2.0 21112 1.0 21112 1.0 21113 1.0 21112 1.0 21111 1.0 32242 3.0   12.0    1
 109 44443 4.0 44244 4.0 44424 4.0 44424 4.0 44434 4.0 44424 4.0 44433 4.0 44413 4.0   32.0    4
 110 33232 3.0 31332 3.0 32331 2.0 33233 3.0 32241 3.0 32341 3.0 32342 3.0 21331 1.0   21.0    3
 111 11121 1.0 13121 1.0 13243 3.0 12341 2.0 13322 2.0 13233 2.0 13224 2.0 13124 2.0   15.0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
B       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 118         1 Sarafin Oliwer, Oleba Magdalena                    DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/   7
 115         2 Jakubczak Jakub, Nadera Katarzyna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         2/   7
  77         3 Staśkowiak Szymon, Ryś Zuzanna                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          3/   7
 113         4 Olejniczak Mikołaj, Stam Oliwia                    MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   7
 117         5 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      TEAM Ornontowice          śląski               5/   7
 114         6 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               6/   7
 116         7 Jędro Jacek, Haremska Emiliana                     FINEZJA - Poznań          wielkopolski         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  77 1612737 2.0 3617616 6.0 3524512 3.0 1625525 5.0 2523513 2.0   18.0    3
 113 4376553 5.0 5455463 5.0 2465633 4.0 3536632 3.0 3472634 3.0   20.0    4
 114 6557162 6.0 6274171 4.0 6276474 6.0 6454364 4.0 7636472 6.0   26.0    6
 115 2234425 3.0 2333547 3.0 1142145 2.0 4342153 2.0 4355346 5.0   15.0    2
 116 7745641 7.0 7766754 7.0 7757756 7.0 7777747 7.0 6767757 7.0   35.0    7
 117 3463276 4.0 1542235 2.0 5633367 5.0 5263276 6.0 5244265 4.0   21.0    5
 118 5121314 1.0 4121322 1.0 4311221 1.0 2111411 1.0 1111121 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
B       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 119         1 Szyporta Mateusz, Przybytniak Marta                DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              1/   4
 114         2 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               2/   4
 113         3 Olejniczak Mikołaj, Stam Oliwia                    MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   4
 121         4 Wróblewski Marek, Wałowska Mariola                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 113 2333323 3.0 3443223 3.0 3443431 3.0 2443423 3.0 2341311 2.0   14.0    3
 114 3242141 2.0 2232331 2.0 2232122 2.0 3132232 2.0 3123223 3.0   11.0    2
 119 1111214 1.0 1121112 1.0 1111213 1.0 1211111 1.0 1212132 1.0    5.0    1
 121 4424432 4.0 4314444 4.0 4324344 4.0 4324344 4.0 4434444 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Świątkowski Piotr, Tracz Oliwia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   2
 125         2 Hamulecki Krzysztof, Niepsujewicz Oliwia           WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 124 1121111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 125 2212222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Świątkowski Piotr, Tracz Oliwia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   2
 126         2 Antos Adrian, Daniłów Oliwia                       CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 124 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 126 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222212 2.0 2222222 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 129         1 Basak Jarosław, Basak Beata                        GEMAR - Wrocław           dolnośląski          1/   5
 130         2 Chrzuszcz Robert, Chrzuszcz Urszula                FANTOM - Głogów           dolnośląski          2/   5
 128         3 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław           dolnośląski          3/   5
 131         4 Kozak Zygmunt, Kozak Barbara                       TAKT - Legnica            dolnośląski          4/   5
 132         5 Obłąk Wojciech, Obłąk Małgorzata                   DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 128 4442443 4.0 4442433 4.0 3324233 2.0 3434335 3.0 4233344 3.0   16.0    3
 129 3121322 2.0 1111211 1.0 1111322 1.0 1111211 1.0 1111212 1.0    6.0    1
 130 1314111 1.0 3223122 2.0 4432411 3.0 4222122 2.0 2522121 2.0   10.0    2
 131 2233235 3.0 2334344 3.0 2243144 4.0 2343444 4.0 3444535 4.0   18.0    4
 132 5555554 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 5555553 5.0 5355453 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 133         1 Jordan Robert, Więcław-Włodarczyk Anna             Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          1/   2
 128         2 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław           dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 128 2222222 2.0 2222122 2.0 2212112 2.0 2212112 2.0 2222122 2.0   10.0    2
 133 1111111 1.0 1111211 1.0 1121221 1.0 1121221 1.0 1111211 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 136         1 Dobersztyn Juliusz, Bigelmajer Alicja              ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   7
 137         2 Lewandowski Gracjan, Kęsy Weronika                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   7
 142         3 Skolut Kamil, Miszczak Katarzyna                   DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          3/   7
 138         4 Sozański Miłosz, Doktorczyk Martyna                ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         4/   7
 140         5 Zielecki Mateusz, Myśliwy Hanna                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   7
 141         6 Żytliński Szymon, Hercka Anna Maria                DREAM - Poznań            wielkopolski         6/   7
 139         7 Thomalla Pascal, Hyla Julia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 136 6415122 2.0 5211112 1.0 6311111 1.0 6311214 2.0 5411212 1.0    7.0    1
 137 2124241 1.0 2136231 2.0 1233224 2.0 1123122 1.0 1223133 2.0    8.0    2
 138 1333364 3.0 1422375 3.0 3524377 4.0 2534366 4.0 2735376 6.0   20.0    4
 139 3756577 7.0 4575667 7.0 2776765 7.0 3756775 6.0 4554765 5.0   32.0    7
 140 5567736 6.0 3667724 6.0 4467543 5.0 4467553 5.0 3367444 4.0   26.0    5
 141 4242613 4.0 7744556 5.0 7655656 6.0 7675647 7.0 7676657 7.0   29.0    6
 142 7671455 5.0 6353443 4.0 5142432 3.0 5242431 3.0 6142521 3.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
F       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
G       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 137         1 Lewandowski Gracjan, Kęsy Weronika                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   9
 138         2 Sozański Miłosz, Doktorczyk Martyna                ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         2/   9
 145         3 Trefler Tomasz, Trefler Maja                       AMETYST - Lubań           dolnośląski          3/   9
 139         4 Thomalla Pascal, Hyla Julia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              4/   9
 141         5 Żytliński Szymon, Hercka Anna Maria                DREAM - Poznań            wielkopolski         5/   9
 140         6 Zielecki Mateusz, Myśliwy Hanna                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   9
 136         7 Dobersztyn Juliusz, Bigelmajer Alicja              ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/   9
 144         8 Stępień Jakub, Stężała Aleksandra                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               8/   9
 143         9 Dygoń Mikołaj, Kot Maja                            CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 136 XXX  XX  5   X X    2 X   XXX  4 XXX X    4          0    15       6-8
 137 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       1-3
 138 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XrXXXXX  6 XXXXXXX  7    33       1-3
 139 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       1-3
 140       X  1 XX  X X  4  X  X X  3     X X  2 XX  XXX  5    15       6-8
 141 X XXXX   5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    31         4
 143  X X XX  4    X     1    X     1    X X   2   XX  X  3    11          
 144    XX X  3    XXXX  4   XX XX  4  X X  X  3    X     1    15       6-8
 145 XXX XX   5 XXX XX   5 XXX X    4 XXX XX   5 XXX XX   5    24         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 136 6678863 6.0 7776878 7.0 7576648 7.0 7578766 7.0 8678768 8.0   35.0    7
 137 1214226 1.0 2113213 1.0 1213215 2.0 1123314 1.0 1213412 1.0    6.0    1
 138 3131142 2.0 4231142 2.0 4131122 1.0 3231172 2.0 3141243 2.0    9.0    2
 139 4443651 4.0 3342621 3.0 3452751 3.0 4442421 4.0 4732581 4.0   18.0    4
 140 7767385 7.0 5667554 6.0 8667364 6.0 6767555 6.0 6367356 6.0   31.0    6
 141 5555514 5.0 6555465 5.0 5745533 5.0 5655643 5.0 5555624 5.0   25.0    5
 144 8882777 8.0 8884786 8.0 6884886 8.0 8884888 8.0 7884875 7.0   39.0    8
 145 2326438 3.0 1428337 4.0 2328477 4.0 2316237 3.0 2426137 3.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
B       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
C       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
D       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
E       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika                  Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 149         1 Skowronek Tobiasz, Żylak Kaja                      RÓŻA - Olesno             opolski              1/   7
 150         2 Wolny Jakub, Kot Emilia                            ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   7
  75         3 Oleksy Grzegorz, Klisz Patrycja                    INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          3/   7
 151         4 Woźniak Krzysztof, Przybylak Anna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         4/   7
 148         5 Orczykowski Norbert, Matusiak Nikola               ATUT - Kalisz             wielkopolski         5/   7
 147         6 Lipiński Filip, Pospiszył Julia                    JEDYNKA - Łódź            łódzki               6/   7
 152         7 Witkowski Michał, Burzyńska Agnieszka              CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  75 74344 5.0 55264 6.0 33261 2.0 32154 2.0   15.0    3
 147 57535 6.0 67313 4.0 67627 6.0 67613 6.0   22.0    6
 148 33626 4.0 31426 2.0 42554 5.0 53545 5.0   16.0    5
 149 22162 1.0 13171 1.0 25133 1.0 24361 3.0    6.0    1
 150 15251 2.0 24632 3.0 16342 3.0 16222 1.0    9.0    2
 151 41413 3.0 42545 5.0 51416 4.0 41436 4.0   16.0    4
 152 66777 7.0 76757 7.0 74775 7.0 75777 7.0   28.0    7
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
B       Jabłońska                 Małgorzata      II        Wrocław              Polska
C       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              Polska
D       Mierzejewski              Andrzej         I         Nowa Ruda            Polska
E       Zoń                       Tomasz          II        Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
3       Misiewicz-Majewska        Dominika                  Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 149         1 Skowronek Tobiasz, Żylak Kaja                      RÓŻA - Olesno             opolski              1/   8
 148         2 Orczykowski Norbert, Matusiak Nikola               ATUT - Kalisz             wielkopolski         2/   8
 151         3 Woźniak Krzysztof, Przybylak Anna                  CT WYPYCH - Kalisz        wielkopolski         3/   8
 150         4 Wolny Jakub, Kot Emilia                            ZORBA - Częstochowa       śląski               4/   8
 154         5 Kubasik Szymon, Pacholicka Gabriela                IMPRESSIONANTE - Wrocław  dolnośląski          5/   8
 147         6 Lipiński Filip, Pospiszył Julia                    JEDYNKA - Łódź            łódzki               6/   8
 153         7 Dziuba Maksymilian, Kaźmierczak Katarzyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/   8
 155         8 Wrona Michał, Ozimek Marzena                       DIAMENT - Wrocław         dolnośląski          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     CC       S        R        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------
 147 X  XX  3 XXXXX  5 X  XX  3 X XXX  4    15         6
 148 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20       1-3
 149 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20       1-3
 150 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20       1-3
 151 XXX X  4 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5    18         4
 153  XXX   3  X     1  XX    2  X     1     7          
 154 X XXX  4 X XXX  4 X XXX  4 X XXX  4    16         5
 155  X     1        0  X X   2  X     1     4          
--------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
 147 56614 6.0 56324 5.0 66435 5.0 66455 6.0   22.0    6
 148 32423 2.0 43543 3.0 53324 3.0 33222 2.0   10.0    2
 149 21151 1.0 21211 1.0 21111 1.0 21111 1.0    4.0    1
 150 13345 3.0 14455 4.0 34666 6.0 14646 4.0   17.0    4
 151 44266 4.0 32166 2.0 12242 2.0 42363 3.0   11.0    3
 154 65532 5.0 65632 6.0 45553 4.0 55534 5.0   20.0    5
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 158         1 Sokołowski Dawid, Włodarczyk Weronika              CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   5
 157         2 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   5
 143         3 Dygoń Mikołaj, Kot Maja                            CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          3/   5
 140         4 Zielecki Mateusz, Myśliwy Hanna                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/   5
 141         5 Żytliński Szymon, Hercka Anna Maria                DREAM - Poznań            wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 140 4545444 4.0 4535445 4.0 4555444 4.0 4544444 4.0 4543454 4.0   20.0    4
 141 5454555 5.0 5454554 5.0 5444555 5.0 5455555 5.0 5455545 5.0   25.0    5
 143 3233333 3.0 3243333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3334333 3.0   15.0    3
 157 1321221 2.0 2322122 2.0 1222111 1.0 1211222 2.0 1211221 1.0    8.0    2
 158 2112112 1.0 1111211 1.0 2111222 2.0 2122111 1.0 2122112 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 158         1 Sokołowski Dawid, Włodarczyk Weronika              CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   8
 157         2 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   8
 162         3 Zinchenko Artem, Staniszewska Maria                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   8
 159         4 Musiałowicz Filip, Gierczyk Karolina               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   8
 160         5 Pajor Dawid, Naczulska Marysia                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          5/   8
 163         6 Żukowski Mikołaj, Kozołub Zofia                    CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          6/   8
 140         7 Zielecki Mateusz, Myśliwy Hanna                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom         7/   8
 141         8 Żytliński Szymon, Hercka Anna Maria                DREAM - Poznań            wielkopolski         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 140          0       X  1       X  1     X X  2     X X  2     6          
 141     X    1          0          0          0          0     1          
 157 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-5
 158 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-5
 159 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-5
 160 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-5
 162 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-5
 163 XXXX XX  6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXX X   5 XXXX X   5    28         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 157 3431323 3.0 2332212 2.0 2411332 2.0 2513133 3.0 1411114 1.0   11.0    2
 158 2212131 1.5 1221131 1.0 1222121 1.0 1422322 2.0 2222221 2.0    7.5    1
 159 5345545 4.0 5444554 4.0 5345554 4.0 5244544 4.0 5346565 5.0   21.0    4
 160 4556464 5.0 4556445 5.0 3556445 5.0 4355455 5.0 3554432 4.0   24.0    5
 162 1123212 1.5 3113323 3.0 4134213 3.0 3131211 1.0 4135343 3.0   11.5    3
 163 6664656 6.0 6665666 6.0 6663666 6.0 6666666 6.0 6663656 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 165         1 Sambor Adam, Kmiecik Julia                         IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 165 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 126         1 Antos Adrian, Daniłów Oliwia                       CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 126 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Świątkowski Piotr, Tracz Oliwia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   6
 167         2 Foksiński Adrian, Kastelik Karolina                DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          2/   6
 168         3 Garwacki Łukasz, Skrobańska Karolina               DREAM - Poznań            wielkopolski         3/   6
 169         4 Smutnicki Tomasz, Niedbal van der Bliek Anna       Dutch Amateur League      Holandia             4/   6
 125         5 Hamulecki Krzysztof, Niepsujewicz Oliwia           WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          5/   6
 166         6 Zawistowski Kamil, Szemiel Kinga                   WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 124 2211434 2.0 1112322 1.0 1113322 1.0 1212522 1.0 1112431 1.0    6.0    1
 125 5353555 5.0 5465555 5.0 5464555 5.0 5466355 5.0 5355555 5.0   25.0    5
 166 6666666 6.0 6656666 6.0 6646666 6.0 6655666 6.0 6646666 6.0   30.0    6
 167 3522211 1.0 4523411 3.0 3521411 2.0 3523111 2.0 2521112 2.0   10.0    2
 168 1435343 4.0 2331143 2.0 2332133 3.0 2331233 3.0 3433223 3.0   15.0    3
 169 4144122 3.0 3244234 4.0 4255244 4.0 4144444 4.0 4264344 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Świątkowski Piotr, Tracz Oliwia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/  13
 175         2 Faracik Szymon, Kwietniowska Oliwia                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/  13
 176         3 Gatnar Jiri, Mycek Aleksandra                      WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          3/  13
 181         4 Spychalski Mateusz, Szafraniec Paulina             IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/  13
 178         5 Ivanchenko Tymofii, Janson Wiktoria                DUET - Warszawa           mazowiecki           5/  13
 177         6 Harazim Szymon, Harazim Kinga                      POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           6/  13
 179         7 Korbanek Szymon, Korbanek Kornelia                 DANCE COMMUNITY           pomorski             7/  13
 174         8 Czinar Mateusz, Widz Marcelina                     CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          8/  13
 171      9-10 Biały Tomasz, Wenerska Zuzanna                     DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski       9-10/  13
 172      9-10 Chrzan Adrian, Krysta Agnieszka                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski       9-10/  13
 166     11-12 Zawistowski Kamil, Szemiel Kinga                   WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski      11-12/  13
 180     11-12 Mertuszka Paweł, Łuc Monika Iwona                  BAWINEK - Kraków          małopolski       11-12/  13
 173        13 Czarny Marcin, Krawczyk Małgorzata                 DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 124 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 166          0    X     1          0          0          0     1          
 171     X    1          0          0 X        1          0     2          
 172  X       1          0          0          0    X     1     2          
 173 XX  X    3 X     X  2  X X     2          0          0 Z   0          
 174    XX X  3   X XX   3   XXX    3     X    1          0    10          
 175 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    32         3
 176 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
 177      XX  2  X  XXX  4     X X  2  XXXXX   5  XXX X   4    17         6
 178 XXXX X   5 XXXX X   5 XXXX XX  6  XXX XX  5 XXXXXXX  7    28       4-5
 179 XXXX     4 X        1 X    X   2 X  X  X  3 XX    X  3    13          
 180          0          0          0          0     X    1     1          
 181   XXXXX  5  XXXX X  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 X X XXX  5    28       4-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 124 1115142 1.0 2125231 2.0 2123131 1.0 1123223 1.0 2135333 3.0    8.0    1
 175 3222233 3.0 3212122 1.0 3212342 2.0 3212341 2.0 3223252 2.0   10.0    2
 176 2431321 2.0 1431343 3.0 1431253 3.0 2331152 3.0 1411141 1.0   12.0    3
 177 6564666 6.0 5554565 5.0 6555464 5.0 4654464 4.0 4652466 6.0   26.0    6
 178 5353554 5.0 6343616 4.0 5364616 6.0 6465615 6.0 6364625 5.0   26.0    5
 181 4646415 4.0 4666454 6.0 4646525 4.0 5546536 5.0 5546514 4.0   23.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 183         1 Burczyk Sebastian, Tylicka Justyna                 LEWANDOWSKI Bernard - Bol dolnośląski          1/   3
 184         2 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   3
 185         3 Rudnicki Krzysztof, Romejko-Rudnicka Anna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 183 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 184 2222222 2.0 2222332 2.0 2232222 2.0 2223232 2.0 2223232 2.0   10.0    2
 185 3333333 3.0 3333223 3.0 3323333 3.0 3332323 3.0 3332323 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 Polska
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Skoczeń - Citko           Ewa             I         Kraków               Polska
D       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
E       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
F       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 183         1 Burczyk Sebastian, Tylicka Justyna                 LEWANDOWSKI Bernard - Bol dolnośląski          1/   5
 133         2 Jordan Robert, Więcław-Włodarczyk Anna             Akademia Tańca TABOR - Je dolnośląski          2/   5
 186         3 Bielewicz Krzysztof, Bielewicz Magdalena           DANCE CENTER - Poznań     wielkopolski         3/   5
 185         4 Rudnicki Krzysztof, Romejko-Rudnicka Anna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   5
 184         5 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 133 1221332 2.0 2233242 2.0 2242232 2.0 2242131 2.0 2243242 2.0   10.0    2
 183 2113111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0 1111222 1.0 1112121 1.0    5.0    1
 184 4554544 4.0 4554555 5.0 5434454 4.0 5554545 5.0 5534554 5.0   23.0    5
 185 5345455 5.0 5445434 4.0 4555545 5.0 4435454 4.0 4455435 4.0   22.0    4
 186 3432223 3.0 3322323 3.0 3323313 3.0 3323313 3.0 3321313 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-09-02, 19:49:15