OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT": 2019-10-05, Poraj ST DOBROWOLSCY - Częstochowa śląski, okręg Śląski

Dokumentacja zbiorcza 

Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT

Poraj ; 5 października 2019 roku
Organizator: Szkoła Tańca Dobrowolscy Marta i Adrian Dobrowolscy
Prowadzenie: Arkadiusz Daierling
Muzyka: Dj
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
12-13, C, Standard
12-13, C, Latin
Do 9, Mistrz. Okręgu, Kombinacja 6T
12-13, Mistrz. Okręgu, Standard
12-13, Mistrz. Okręgu, Latin
10-11, E+F, Kombinacja 6T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Latin
10-11, Mistrz. Okręgu, Kombinacja 8T
16-20, Mistrz. Okręgu, Standard
16-20, Mistrz. Okręgu, Latin
14-15, Mistrz. Okręgu, Standard
14-15, Mistrz. Okręgu, Latin
16-18, Mistrz. Okręgu, Standard
16-18, Mistrz. Okręgu, Latin
Pow. 18, Mistrz. Okręgu, Standard
Pow. 18, Mistrz. Okręgu, Latin
SENIOR 1, Mistrz. Okręgu, Standard
SENIOR 1, Mistrz. Okręgu, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S - Częstochowa            2
   2 DANCELOOK - Gliwice          3
   3 FLAMENCO - Siemianowice      4
   4 FORUM - Zabrze               1
   5 IMPULS - Chorzów             2
   6 LORDANCE - Wodzisław Śl.     4
   7 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    5
   8 MASTER DANCE - Gliwice       1
   9 MISTRAL - Tarnowskie Góry    6
  10 Mistrzowska Akademia Tane    2
  11 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  12 PERFECT - Będzin             3
  13 RONDO - Rybnik               4
  14 RYTM - Żory                  7
  15 ST DOBROWOLSCY - Częstoch   37
  16 SUKCES - Jaworzno           18
  17 Śląska Szkoła Tańca - Kat    2
  18 TEAM Ornontowice             2
  19 ZORBA - Częstochowa          3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Ivaneiko Maksym, Fibic Emilia                      RONDO - Rybnik            śląski               1/   4
   5         2 Tazbir Jakub, Miśtal Julia                         ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   4
   4         3 Moryń Miłosz, Malasiewicz Zosia                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   4
   3         4 Lewandowski Bartosz, Blady Julia                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2 4111213 1.0 1211112 1.0 1343324 3.0 1222414 2.0 1112114 1.0 1121111 1.0 1111211 1.0 1111314 1.0   11.0    1
   3 3444344 4.0 4443444 4.0 4434443 4.0 3444243 4.0 4334432 4.0 3234344 4.0 4223334 3.0 4234432 4.0   31.0    4
   4 2332432 3.0 2332233 3.0 3222231 2.0 4331321 3.0 3421221 2.0 4412433 3.0 2432442 4.0 3422241 2.0   22.0    3
   5 1223121 2.0 3124321 2.0 2111112 1.0 2113132 1.0 2243343 3.0 2343222 2.0 3344123 2.0 2343123 3.0   16.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   8         1 Bożek Oskar, Sekret Julia                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   4
  10         2 Skipirzepa Kamil, Putyra Weronika                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   4
   9         3 Kielan Marcel, Chruścicka Nikola                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   4
  11         4 Witoszek Grzegorz, Leszczyńska Nina                RYTM - Żory               śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   8 3213223 2.0 1212111 1.0 1212221 2.0 1211221 1.0 1112111 1.0    7.0    1
   9 2322334 3.0 4443343 4.0 4343444 4.0 4333333 3.0 3443433 3.0   17.0    3
  10 1131111 1.0 2131222 2.0 2121112 1.0 2122112 2.0 2221222 2.0    8.0    2
  11 4444442 4.0 3324434 3.0 3434333 3.0 3444444 4.0 4334344 4.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   8         1 Bożek Oskar, Sekret Julia                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   4
  10         2 Skipirzepa Kamil, Putyra Weronika                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   4
  11         3 Witoszek Grzegorz, Leszczyńska Nina                RYTM - Żory               śląski               3/   4
   9         4 Kielan Marcel, Chruścicka Nikola                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   8 1112111 1.0 1121222 2.0 1131222 2.0 1211111 1.0 1111221 1.0    7.0    1
   9 4443434 4.0 2443434 4.0 3423333 3.0 3343434 4.0 4344344 4.0   19.0    4
  10 2234222 2.0 4314111 1.0 2214111 1.0 2124222 2.0 3222112 2.0    8.0    2
  11 3321343 3.0 3232343 3.0 4342444 4.0 4432343 3.0 2433433 3.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Dąbrowski Jakub, Wysocka Nikola                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  12 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Dąbrowski Jakub, Wysocka Nikola                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  12 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16         1 Siudyka Kacper, Łukaszewicz Emilia                 PERFECT - Będzin          śląski               1/   2
  15         2 Dzierżenga Mateusz, Prudel Natalia                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  15 2212221 2.0 2222222 2.0 2222221 2.0 1221222 2.0 1121211 1.0 2222212 2.0   11.0    2
  16 1121112 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 2112111 1.0 2212122 2.0 1111121 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Jakubczyk Filip, Jakubczyk Zuzanna                 SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   6
  20         2 Dąbrowski Jakub, Wysocka Nikola                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   6
  23         3 Pogoda Maciej, Haluch Nina                         SUKCES - Jaworzno         śląski               3/   6
  19         4 Bożek Oskar, Sekret Julia                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   6
  24         5 Skipirzepa Kamil, Putyra Weronika                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   6
  22         6 Kielan Marcel, Chruścicka Nikola                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  19 3455544 4.0 4444445 4.0 4445544 4.0 4555453 5.0 5446444 4.0   21.0    4
  20 4332132 3.0 3322122 2.0 2333122 2.0 1222112 2.0 1222122 2.0   11.0    2
  21 1111211 1.0 2133211 1.0 1111211 1.0 2111221 1.0 2111211 1.0    5.0    1
  22 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 6665666 6.0   30.0    6
  23 2223423 2.0 1211533 3.0 3222433 3.0 3343534 3.0 3353533 3.0   14.0    3
  24 5544355 5.0 5555354 5.0 5554355 5.0 5434345 4.0 4534355 5.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Jakubczyk Filip, Jakubczyk Zuzanna                 SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   6
  20         2 Dąbrowski Jakub, Wysocka Nikola                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   6
  23         3 Pogoda Maciej, Haluch Nina                         SUKCES - Jaworzno         śląski               3/   6
  19         4 Bożek Oskar, Sekret Julia                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   6
  24         5 Skipirzepa Kamil, Putyra Weronika                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   6
  22         6 Kielan Marcel, Chruścicka Nikola                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  19 4446454 4.0 5444445 4.0 5455445 5.0 5446544 4.0 5436544 4.0   21.0    4
  20 3323221 2.0 3213222 2.0 2213122 2.0 3313133 3.0 3213121 2.0   11.0    2
  21 2112112 1.0 2132111 1.0 3141211 1.0 2122212 1.0 2122212 1.0    5.0    1
  22 6665666 6.0 6666666 6.0 6666656 6.0 6665666 6.0 6665665 6.0   30.0    6
  23 1231333 3.0 1321333 3.0 1322333 3.0 1231321 2.0 1341333 3.0   14.0    3
  24 5554545 5.0 4555554 5.0 4534564 4.0 4554455 5.0 4554456 5.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Krygier Mikołaj, Kugaj Zuzanna                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   4
  28         2 Nabiałczyk Maciej, Kot Wiktoria                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   4
  26         3 Jakubik Nataniel, Janik Julia                      PERFECT - Będzin          śląski               3/   4
  25         4 Grzonka Adam, Maciuga Marlena                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  25 2423342 2.5 3424444 4.0 3424244 4.0 4443444 4.0 4333444 4.0 4344344 4.0   22.5    4
  26 3334424 4.0 1333312 2.0 2333323 2.0 2234123 3.0 3244112 3.0 3123122 1.0   15.0    3
  27 1111111 1.0 2111121 1.0 1111111 1.0 3112231 1.5 1111331 1.0 1211433 3.0    8.5    1
  28 4242233 2.5 4242233 3.0 4242432 3.0 1321312 1.5 2422223 2.0 2432211 2.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Gałczyński Oskar, Szkutnik Zofia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               1/   4
  32         2 Kubies Bartosz, Zaworska Zuzanna                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               2/   4
  33         3 Nowakowski Łukasz, Jarek Emilia                    TEAM Ornontowice          śląski               3/   4
  31         4 Kruk Dawid, Furman Daria                           Mistrzowska Akademia Tane śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  31 4434244 4.0 3431344 4.0 2412233 2.0 4432234 3.0 4433244 4.0   17.0    4
  32 2313433 3.0 2212433 2.0 3231324 3.0 1211323 2.0 3211322 2.0   12.0    2
  33 3221121 1.0 4343212 3.0 4344441 4.0 3344442 4.0 2344433 3.0   15.0    3
  34 1142312 2.0 1124121 1.0 1123112 1.0 2123111 1.0 1122111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35         1 Mazur Mikołaj, Janosz Aleksandra                   SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   4
  31         2 Kruk Dawid, Furman Daria                           Mistrzowska Akademia Tane śląski               2/   4
  32         3 Kubies Bartosz, Zaworska Zuzanna                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               3/   4
  33         4 Nowakowski Łukasz, Jarek Emilia                    TEAM Ornontowice          śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  31 2232223 2.0 2232223 2.0 3232224 2.0 4223324 2.5 2222222 2.0   10.5    2
                                         R                       
  32 4423442 4.0 4323434 3.0 2423442 3.0 2432432 2.5 4433443 4.0   16.5    3
                 R                                               
  33 3344334 3.0 3444342 4.0 4344333 4.0 3344243 4.0 3344334 3.0   18.0    4
  35 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Szyjka Igor, Żaba Karolina                         SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   2
  34         2 Gałczyński Oskar, Szkutnik Zofia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  34 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
  38 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Krygier Mikołaj, Kugaj Zuzanna                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   3
  43         2 Jakubik Nataniel, Janik Julia                      PERFECT - Będzin          śląski               2/   3
  42         3 Grzonka Adam, Maciuga Marlena                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42 3322232 2.0 3333333 3.0 2313332 3.0 3323233 3.0 3332333 3.0 2223322 2.0 2332333 3.0 3323333 3.0   22.0    3
  43 2233323 3.0 2222212 2.0 3222223 2.0 2232322 2.0 1223212 2.0 3332233 3.0 3223222 2.0 2131212 2.0   18.0    2
  44 1111111 1.0 1111121 1.0 1131111 1.0 1111111 1.0 2111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1212121 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Budzik Tomasz, Kogut Alicja                        RYTM - Żory               śląski               1/   5
  51         2 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               2/   5
  49         3 Pieczyrak Kamil, Polewska Sandra                   SUKCES - Jaworzno         śląski               3/   5
  48         4 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               4/   5
  50         5 Salwin Michał, Kostańczuk Katarzyna                IMPULS - Chorzów          śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  47 2212121 1.0 2222121 1.0 3312122 2.0 2112131 1.0 2112121 1.0    6.0    1
  48 4555444 4.0 5544444 4.0 5545335 5.0 3545344 4.0 3444234 4.0   21.0    4
  49 1433333 3.0 1313232 2.0 1233243 3.0 1323223 3.0 1233343 3.0   14.0    3
  50 5344555 5.0 3455555 5.0 4454554 4.0 5454555 5.0 5555555 5.0   24.0    5
  51 3121212 2.0 4131313 3.0 2121411 1.0 4231412 2.0 4321412 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Miśtal Szymon, Dąbrowska Julia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   5
  56         2 Tasarz Filip, Stelmach Natalia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   5
  52         3 Mieszczak Szymon, Sepioło Adrianna                 NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/   5
  54         4 Płuciennik Adam, Marcinkiewicz Klaudia             FLAMENCO - Siemianowice   śląski               4/   5
  55         5 Szemiczek Szymon, Hanusek Paulina                  MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  52 3341145 4.0 3341315 4.0 3341211 1.0 2221313 2.0 2332435 3.0   14.0    3
  53 1132323 1.0 1122444 2.0 1112443 2.0 1113241 1.0 1113343 2.0    8.0    1
  54 2513412 2.0 2514222 1.0 2524524 4.0 4434534 4.0 4424512 4.0   15.0    4
  55 5455554 5.0 5455553 5.0 5455355 5.0 5555455 5.0 5555254 5.0   25.0    5
  56 4224231 3.0 4233131 3.0 4233132 3.0 3342122 3.0 3241121 1.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Kuźma Wojciech, Nowak Daria                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   3
  62         2 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   3
  63         3 Droś Igor, Patysiak Weronika                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  62 2222222 2.0 2222222 2.0 2222322 2.0 2222222 2.0 2222332 2.0   10.0    2
  63 3333333 3.0 3333333 3.0 3333233 3.0 3333333 3.0 3333223 3.0   15.0    3
  64 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Kuźma Wojciech, Nowak Daria                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   4
  62         2 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   4
  65         3 Szyjka Igor, Żaba Karolina                         SUKCES - Jaworzno         śląski               3/   4
  63         4 Droś Igor, Patysiak Weronika                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  62 2222141 2.0 2222142 2.0 3223242 2.0 3322242 2.0 2222342 2.0   10.0    2
  63 3444434 4.0 3444424 4.0 4344424 4.0 4244434 4.0 3344424 4.0   20.0    4
  64 1111312 1.0 1111311 1.0 1111311 1.0 1111311 1.0 1113111 1.0    5.0    1
  65 4333223 3.0 4333233 3.0 2432133 3.0 2433123 3.0 4431233 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Wręczycki Przemysław, Lang Magdalena               ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/  12
  70         2 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               2/  12
  68         3 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/  12
  77         4 Olejnik Bartosz, Junak Weronika                    MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               4/  12
  71         5 Miśtal Szymon, Dąbrowska Julia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/  12
  69         6 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski               6/  12
  72       7-8 Tasarz Filip, Stelmach Natalia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski             7-8/  12
  73       7-8 Gajdera Dawid, Zemełka Jennifer                    RYTM - Żory               śląski             7-8/  12
  78         9 Sowa Kamil, Kolarczyk Izabela                      RONDO - Rybnik            śląski               9/  12
  76        10 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski              10/  12
  75        11 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              11/  12
  74        12 Kita Patryk, Konieczko Agata                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  68 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    34       1-2
  69   XX X   3   XX     2  XXXXXX  6 X  X XX  4    XX    2    17         6
  70 X  XX X  4 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30         3
  71 XXXXX X  6 X X XXX  5 X        1 X   XX   3 X  XXXX  5    20         5
  72  X   X   2  X   XX  3  X X XX  4  X  XX   3  X   XX  3    15          
  73 X XX XX  5 XX       2 X        1 XXXXX    5 X X      2    15          
  74          0          0          0          0          0     0          
  75          0    X     1          0          0          0     1          
  76          0   XXX    3   X X    2       X  1  X  X    2     8          
  77  XX XXX  5 XXX  XX  5 XXXXXX   6  XXX  X  4 XXXXXXX  7    27         4
  78 XX  X    3     X    1 X     X  2   X      1  XX      2     9          
  79 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    34       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  68 1125124 1.0 1435123 3.0 2335113 2.0 2336113 3.0 4346116 4.0   13.0    3
  69 6662466 6.0 6662666 6.0 6662665 6.0 6662665 6.0 6663665 6.0   30.0    6
  70 3231341 3.0 3121341 2.0 3421342 3.0 3421241 2.0 2112242 1.0   11.0    2
  71 4544655 5.0 4554555 5.0 4556554 5.0 4544556 5.0 3555554 5.0   25.0    5
  77 5456233 4.0 5346234 4.0 5244236 4.0 5255334 4.0 5221333 2.0   18.0    4
  79 2313512 2.0 2213412 1.0 1113421 1.0 1113422 1.0 1434421 3.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Pieczyrak Karol, Nowak Zuzanna                     SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  10
  70         2 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               2/  10
  69         3 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski               3/  10
  71         4 Miśtal Szymon, Dąbrowska Julia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/  10
  81         5 Kotkowski Kewin, Lipowska Olga                     SUKCES - Jaworzno         śląski               5/  10
  83         6 Muller Michał, Wychowałek Wiktoria                 SUKCES - Jaworzno         śląski               6/  10
  72         7 Tasarz Filip, Stelmach Natalia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               7/  10
  82         8 Krentosz Aleksander, Morawska Nicole               RONDO - Rybnik            śląski               8/  10
  68         9 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               9/  10
  85        10 Wawrzyczny Paweł, Juzek Dominika                   RONDO - Rybnik            śląski              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  68 X X   X  3 X   X    2 XXX XXX  6 X   X    2 X   X X  3    16          
  69    XX X  3 XX XX X  5    XX X  3 XXXXX X  6 XXXXX X  6    23         5
  70  X  XXX  4    XXXX  4  XXXXXX  6   XXXXX  5   XXXXX  5    24       2-4
  71  XXXX    4  XX XX   4 X X X    3 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    24       2-4
  72 XX   X   3 XXX X X  5  X XX X  4  XX      2  XX XXX  5    19          
  81 X  X XX  4 XX X XX  5 X XX X   4 X  X XX  4  X X  X  3    20         6
  82 XXXXXX   6 XXX  X   4 X    X   2 XX   X   3 X    X   2    17          
  83 X XX XX  5   XX XX  4  XXX XX  5  XXX XX  5 XXXX X   5    24       2-4
  84 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
  85  XX X    3   XXX    3 XX  X    3     X    1          0    10          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  69 4433164 3.0 4434366 3.0 2344264 3.0 2464466 5.0 2454366 5.0   19.0    3
  70 5322522 2.0 5222534 2.0 5222623 2.0 6222624 2.0 6322522 2.0   10.0    2
  71 3245255 4.0 3346155 4.0 3436356 4.0 5356252 6.0 3236155 3.0   21.0    4
  81 2554646 5.0 2653643 5.0 4653545 5.0 3643543 3.0 4543644 4.0   22.0    5
  83 6666433 6.0 6565422 6.0 6565431 6.0 4535335 4.0 5665433 6.0   28.0    6
  84 1111311 1.0 1111211 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89         1 Budzik Tomasz, Kogut Alicja                        RYTM - Żory               śląski               1/  12
 100         2 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski               2/  12
  97         3 Stempka Kewin, Pawlak Maja                         IMPULS - Chorzów          śląski               3/  12
  94         4 Pieczyrak Kamil, Polewska Sandra                   SUKCES - Jaworzno         śląski               4/  12
  93         5 Pernak Michał, Wójcicka Julka                      ZORBA - Częstochowa       śląski               5/  12
  91         6 Kurasiński Patryk, Rąba Klaudia                    SUKCES - Jaworzno         śląski               6/  12
  90         7 Kierat Dariusz, Galewicz Agnieszka                 ZORBA - Częstochowa       śląski               7/  12
  99         8 Talik Mikołaj, Langier Julia                       SUKCES - Jaworzno         śląski               8/  12
  98         9 Szlachtowski Michał, Fajkis Julia                  SUKCES - Jaworzno         śląski               9/  12
  88     10-11 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski           10-11/  12
  92     10-11 Kwiatkowski Aleksander, Łach Wiktoria              MASTER DANCE - Gliwice    śląski           10-11/  12
  95        12 Przygoda Jeremi, Szalbot Magda                     FORUM - Zabrze            śląski              12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  88  X       1          0          0          0          0     1          
  89 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    34       1-2
  90  X  X X  3 XX  X X  4  XX X    3  XXXX X  5  X  X X  3    18          
  91 X XX XX  5   XXXX   4  XX  XX  4  XXXXXX  6 X XX X   4    23       5-6
  92     X    1          0          0          0          0     1          
  93 X XXX    4 X X XXX  5 X XXX X  5 X X XX   4 XXXXX    5    23       5-6
  94 XX X X   4 XXXX XX  6 X  XXX   4 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    26         4
  95          0          0          0          0          0     0          
  97 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
  98      X   1  X       1          0          0          0     2          
  99 X XX  X  4 X  X     2 XX X XX  5 XX       2      XX  2    15          
 100  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  89 4341522 3.0 5122512 1.0 3231522 2.0 5231411 1.0 5111322 1.0    8.0    1
  91 6536655 6.0 6666656 6.0 6555655 6.0 6655656 6.0 6565656 6.0   30.0    6
  93 2615164 5.0 2515165 5.0 1616164 5.0 2526164 4.0 2636165 5.0   24.0    5
  94 3463246 4.0 4443433 4.0 4463446 4.0 3463535 5.0 3453434 4.0   21.0    4
  97 1224431 1.0 1334241 2.0 2324331 3.0 1314342 3.0 1324541 3.0   12.0    3
 100 5152313 2.0 3251324 3.0 5142213 1.0 4142223 2.0 4242213 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Fedko Adam, Fedko Joanna                           MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               1/   9
 105         2 Masłowski Mieszko, Pasek Monika                    MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               2/   9
 102         3 Bednarski Maciej, Czerwik Klaudia                  SUKCES - Jaworzno         śląski               3/   9
 101         4 Barakowski Michał, Prymerska Wiktoria              MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               4/   9
 106         5 Oleksik Mateusz, Wojciuch Laura                    MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               5/   9
 104         6 Karczewicz Adrian, Kaliściak Natalia               ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/   9
 107         7 Płuciennik Adam, Marcinkiewicz Klaudia             FLAMENCO - Siemianowice   śląski               7/   9
 108         8 Szemiczek Szymon, Hanusek Paulina                  MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               8/   9
  88         9 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  88    X     1          0          0          0          0     1          
 101 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         3
 102 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6    32         4
 103 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 104 XXX X    4 XXXXXXX  7 X  XX    3 XX X  X  4 XXX   X  4    22         6
 105 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 106 XXXXXXX  7  XXXX X  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    30         5
 107  X   X   2 XX   X   3 XXX  XX  5 XXX  X   4 X  XXX   4    18          
 108     X X  2          0          0     X    1  X       1     4          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 3644343 4.0 4344343 4.0 4344343 4.0 4434344 3.0 4343343 3.0   18.0    4
 102 4432534 3.0 3533524 3.0 3433434 3.0 3543535 4.0 3534534 4.0   17.0    3
 103 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0 1112111 1.0    5.0    1
 104 5566666 6.0 5666665 6.0 5666665 6.0 5666666 6.0 5666665 6.0   30.0    6
 105 2223222 2.0 2222232 2.0 2222222 2.0 1222222 2.0 2221222 2.0   10.0    2
 106 6355455 5.0 6455456 5.0 6555556 5.0 6355453 5.0 6455456 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Curyłło Robert, Curyłło Joanna                     Śląska Szkoła Tańca - Kat śląski               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 111 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Curyłło Robert, Curyłło Joanna                     Śląska Szkoła Tańca - Kat śląski               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 111 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-09-02, 19:49:15