OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT": 2019-10-06, Poraj ST DOBROWOLSCY - Częstochowa śląski, okręg Śląski

Dokumentacja zbiorcza 

Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT

Poraj ; 6 października 2019 roku
Organizator: Szkoła Tańca Dobrowolscy Marta i Adrian Dobrowolscy
Prowadzenie: Arkadiusz Daierling
Muzyka: Dj
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
16-18, E+F, Standard-4
16-18, E+F, Latin-4
16-18, D, Standard
16-18, D, Latin
12-13, F, Kombinacja 6T
16-18, C, Standard
16-18, C, Latin
16-18, B, Standard
16-18, B, Latin
16-18, A, Standard
14-15, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, A, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S - Częstochowa            2
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    5
   3 DANCELOOK - Gliwice          5
   4 FLAMENCO - Siemianowice      2
   5 FORUM - Zabrze              10
   6 IMPULS - Chorzów            16
   7 KTT REWIA - Racibórz         2
   8 LORDANCE - Wodzisław Śl.    15
   9 MARENGO - Dąbrowa Górnicz   11
  10 MISTRAL - Tarnowskie Góry    6
  11 Mistrzowska Akademia Tane    3
  12 NOWY STYL - Bielsko-Biała    3
  13 PERFECT - Będzin             4
  14 RONDO - Rybnik               8
  15 RYTM - Żory                  2
  16 ST CIEPŁY - Jaworzno         4
  17 ST DOBROWOLSCY - Częstoch   20
  18 SUKCES - Jaworzno            7
  19 TEAM Ornontowice             1
  20 WIR - Mysłowice              8
  21 ZORBA - Częstochowa          1
  22 ZORBA - Mykanów              1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Sodzawiczny Paweł, Juras Agnieszka                 IMPULS - Chorzów          śląski               1/   6
  33         2 Adamczyk Seweryn, Karolczykova Helena              LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   6
  36         3 Pawlik Mikołaj, Kucia Karolina                     Mistrzowska Akademia Tane śląski               3/   6
  35         4 Lozinszek Artur, Jaromin Aleksandra                WIR - Mysłowice           śląski               4/   6
  37         5 Pytlik Kamil, Głażewska Anna                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               5/   6
  34         6 Kluczka Krzysztof, Radziewska Julia                FORUM - Zabrze            śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  33 1251414 1.0 1215325 2.0 1145111 1.0 3335112 3.0    7.0    2
  34 6664666 6.0 5664666 6.0 6666656 6.0 6664556 6.0   24.0    6
  35 3423142 3.0 4136531 3.0 3424564 4.0 4426663 5.0   15.0    4
  36 4332555 5.0 3543254 5.0 4352232 3.0 2152235 2.0   15.0    3
  37 5546231 4.0 6452143 4.0 5533345 5.0 5543344 4.0   17.0    5
  38 2115323 2.0 2321412 1.0 2211423 2.0 1211421 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Adamczyk Seweryn, Karolczykova Helena              LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   4
  39         2 Musioł Michael, Ostrowska Sandra                   MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               2/   4
  34         3 Kluczka Krzysztof, Radziewska Julia                FORUM - Zabrze            śląski               3/   4
  35         4 Lozinszek Artur, Jaromin Aleksandra                WIR - Mysłowice           śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  33 1234211 1.0 1111111 1.0 1113111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
  34 2442443 4.0 2333324 3.0 4441334 4.0 2332334 3.0   14.0    3
  35 4321332 3.0 4442442 4.0 3334442 3.0 3443443 4.0   14.0    4
  39 3113124 2.0 3224233 2.0 2222223 2.0 4224222 2.0    8.0    2
                                         R           
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Gość Fabian, Naramska Maria                        FORUM - Zabrze            śląski               1/   5
  43         2 Oślizło Filip, Chluba Nicole                       RONDO - Rybnik            śląski               2/   5
  44         3 Wacławek Mateusz, Gawrych Wiktoria                 IMPULS - Chorzów          śląski               3/   5
  41         4 Bulenda Rafał, Kołodziej Aleksandra                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/   5
  45         5 Tomala Krzysztof, Fojcik Aleksandra                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  41 5452523 5.0 2424421 3.0 4352312 3.0 5252343 4.0 5352545 5.0   20.0    4
  42 3321212 2.0 3531112 1.0 3541434 4.0 1541411 1.0 1141412 1.0    9.0    1
  43 1113341 1.0 4313335 4.0 1133121 1.0 3133232 3.0 2224224 2.0   11.0    2
  44 2535154 4.0 1252253 2.0 2214255 2.0 2314125 2.0 4513131 3.0   13.0    3
  45 4244435 3.0 5145544 5.0 5425543 5.0 4425554 5.0 3435353 4.0   22.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Bryndza Patryk, Korycińska Julia                   NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   7
  47         2 Jędrycha Damian, Nowak Wiktoria                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   7
  36         3 Pawlik Mikołaj, Kucia Karolina                     Mistrzowska Akademia Tane śląski               3/   7
  42         4 Gość Fabian, Naramska Maria                        FORUM - Zabrze            śląski               4/   7
  44         5 Wacławek Mateusz, Gawrych Wiktoria                 IMPULS - Chorzów          śląski               5/   7
  43         6 Oślizło Filip, Chluba Nicole                       RONDO - Rybnik            śląski               6/   7
  41         7 Bulenda Rafał, Kołodziej Aleksandra                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  36 4263223 2.0 5136343 3.0 6237333 3.0 4117133 3.0 3116212 1.0   12.0    3
  41 2632656 6.0 4644766 7.0 3771755 6.0 2666656 7.0 6775776 7.0   33.0    7
  42 1371364 4.0 1753257 5.0 2662276 7.0 5372377 6.0 1242155 2.0   24.0    4
                                         R                       
  43 5444575 5.0 3365575 6.0 5453567 5.0 3455564 5.0 2454464 5.0   26.0    6
  44 7755437 7.0 7572434 4.0 7344444 4.0 7544445 4.0 7667547 6.0   25.0    5
                                         R                       
  46 3526141 3.0 2421111 1.0 1525122 2.0 6721222 1.0 4321333 3.0   10.0    1
                                         R                       
  47 6117712 1.0 6217622 2.0 4116611 1.0 1233711 2.0 5533621 4.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Sodzawiczny Paweł, Juras Agnieszka                 IMPULS - Chorzów          śląski               1/   4
  33         2 Adamczyk Seweryn, Karolczykova Helena              LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   4
  35         3 Lozinszek Artur, Jaromin Aleksandra                WIR - Mysłowice           śląski               3/   4
  67         4 Sypniewski Kacper, Bogdziewicz Wiktoria            KTT REWIA - Racibórz      śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  33 3222222 2.0 3212111 1.0 3122131 1.0 3122112 2.0    6.0    2
  35 2333343 3.0 2424443 4.0 2344422 3.0 2434343 3.0   13.0    3
  38 1111111 1.0 1131222 2.0 1211243 2.0 1211231 1.0    6.0    1
  67 4444434 4.0 4343334 3.0 4433314 4.0 4343424 4.0   15.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Adamczyk Seweryn, Karolczykova Helena              LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   5
  39         2 Musioł Michael, Ostrowska Sandra                   MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               2/   5
  38         3 Sodzawiczny Paweł, Juras Agnieszka                 IMPULS - Chorzów          śląski               3/   5
  67         4 Sypniewski Kacper, Bogdziewicz Wiktoria            KTT REWIA - Racibórz      śląski               4/   5
  35         5 Lozinszek Artur, Jaromin Aleksandra                WIR - Mysłowice           śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  33 1111111 1.0 1111111 1.0 1151112 1.0 1111111 1.0    4.0    1
  35 2532532 3.0 5532553 5.0 5522553 5.0 3552543 5.0   18.0    5
  38 5445355 5.0 4443222 3.0 3213234 2.0 2243322 2.0   12.0    3
  39 3223224 2.0 2224335 2.0 4344321 3.0 5324435 3.0   10.0    2
                                         R           
  67 4354443 4.0 3355444 4.0 2435445 4.0 4435254 4.0   16.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Wacławek Mateusz, Gawrych Wiktoria                 IMPULS - Chorzów          śląski               1/   3
  43         2 Oślizło Filip, Chluba Nicole                       RONDO - Rybnik            śląski               2/   3
  42         3 Gość Fabian, Naramska Maria                        FORUM - Zabrze            śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  42 1331323 3.0 1231313 2.0 1331333 3.0 3331313 3.0 1221312 1.0   12.0    3
  43 3123211 2.0 3323221 3.0 3122222 2.0 1122232 2.0 2112223 2.0   11.0    2
  44 2212132 1.0 2112132 1.0 2213111 1.0 2213121 1.0 3333131 3.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Bryndza Patryk, Korycińska Julia                   NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   6
  47         2 Jędrycha Damian, Nowak Wiktoria                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   6
  42         3 Gość Fabian, Naramska Maria                        FORUM - Zabrze            śląski               3/   6
  39         4 Musioł Michael, Ostrowska Sandra                   MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               4/   6
  44         5 Wacławek Mateusz, Gawrych Wiktoria                 IMPULS - Chorzów          śląski               5/   6
  43         6 Oślizło Filip, Chluba Nicole                       RONDO - Rybnik            śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  39 5336345 5.0 6444436 5.0 6446535 5.0 3315334 2.0 3435236 4.0   21.0    4
  42 1651463 4.0 2521353 2.0 2311353 3.0 2451253 3.0 1211153 1.0   13.0    3
  43 4463656 6.0 5665565 6.0 3664666 6.0 6534445 5.0 4553545 5.0   28.0    6
  44 3544234 3.0 3353244 4.0 4552244 4.0 4663566 6.0 6666464 6.0   23.0    5
  46 2225122 2.0 1212112 1.0 1233122 1.0 1222112 1.0 2324312 3.0    8.0    1
  47 6112511 1.0 4136621 3.0 5125411 2.0 5146621 4.0 5142621 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Pyszka Jacek, Błaszczyk Sandra                     FORUM - Zabrze            śląski               1/   5
  72         2 Żak Mateusz, Hartwich Alicja                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   5
  70         3 Sadowski Mateusz, Kucharska Lena                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   5
  71         4 Wolski Jakub, Bober Hanna                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   5
  68         5 Gradzik Norbert, Sikora Laura                      ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  68 4125344 5.0 1422434 4.0 5525445 5.0 5553455 5.0 5535545 5.0 5545555 5.0   29.0    5
  69 5211255 2.0 2211112 1.0 1211112 1.0 3331124 3.0 1241121 1.0 2431131 2.0   10.0    1
  70 3452111 1.0 3145321 2.0 3144321 3.0 2124341 2.0 3324353 3.0 3124313 3.0   14.0    3
  71 1343523 3.0 5554555 5.0 4452554 4.0 4445532 4.0 4453432 4.0 4253442 4.0   24.0    4
  72 2534432 4.0 4333243 3.0 2333233 2.0 1212213 1.0 2112214 2.0 1312224 1.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82         1 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  IMPULS - Chorzów          śląski               1/   9
  80         2 Kowalewski Marcin, Kukulska Natalia                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   9
  75         3 Mazur Grzegorz, Kubica Katarzyna                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               3/   9
  76         4 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               4/   9
  79         5 Korzekwa Jakub, Susek Zuzanna                      IMPULS - Chorzów          śląski               5/   9
  81         6 Kreczko Karol, Marcinkiewicz Oliwia                MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               6/   9
  77         7 Wojtasiewicz Jacek, Wysocka Julia                  PERFECT - Będzin          śląski               7/   9
  78         8 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      TEAM Ornontowice          śląski               8/   9
  74         9 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  74          0  X       1 X     X  2       X  1     X    1     5          
  75 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    30       1-2
  76 XXXXXXX  7 X XXXXX  6  XXX X   4 XXXX XX  6 XXXX XX  6    29       3-4
  77 X X  X   3  X  XX   3 XXXX XX  6 X XXX    4  X XXX   4    20          
  78  XXXX X  5 X X X X  4 X X X    3 X X X    3 XXX   X  4    19          
  79 XXX XX   5 XXXXXX   6 X X XXX  5  X XXX   4   XXX X  4    24       5-6
  80  XXXXXX  6   XXX X  4  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    29       3-4
  81 XX XXXX  6 XX XXXX  6  X XXX   4 XX X XX  5 X  X X   3    24       5-6
  82 X  X XX  4 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  75 1226264 3.0 1316256 3.0 1112344 2.0 1125243 2.0 1334244 3.0   13.0    3
  76 4434345 5.0 4545443 4.0 3534553 4.0 4414354 4.0 3423455 4.0   21.0    4
  79 5665456 6.0 3652364 5.0 5665266 6.0 3643466 5.0 6555366 5.0   27.0    5
  80 6113131 1.0 6124122 2.0 6323131 3.0 6332132 3.0 4141132 2.0   11.0    2
  81 3552513 4.0 5463635 6.0 4456625 5.0 5566625 6.0 5666623 6.0   27.0    6
  82 2341622 2.0 2231511 1.0 2241412 1.0 2251511 1.0 2212511 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Wojtasiewicz Jacek, Wysocka Julia                  PERFECT - Będzin          śląski               1/   7
  76         2 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               2/   7
  85         3 Ruszała Krzysztof, Konkowska Zuzanna               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   7
  75         4 Mazur Grzegorz, Kubica Katarzyna                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               4/   7
  84         5 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               5/   7
  74         6 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               6/   7
  83         7 Kita Patryk, Konieczko Agata                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  74 7756355 6.0 7552363 5.0 6257363 6.0 6546364 6.0 7527463 5.0   28.0    6
  75 5277626 7.0 1143414 2.0 2173242 1.0 4253113 2.0 5155234 4.0   16.0    4
  76 6321517 2.0 6421646 3.0 1631516 2.0 1431657 4.0 2431615 2.0   13.0    2
  77 1135241 1.0 2364231 1.0 3344424 3.0 5165521 5.0 4244321 3.0   13.0    1
  83 3564733 5.0 4775725 7.0 5466635 7.0 7674735 7.0 6676746 6.0   32.0    7
  84 2443174 3.0 5236177 6.0 7522177 5.0 3327276 3.0 3762177 7.0   24.0    5
  85 4612462 4.0 3617552 4.0 4715751 4.0 2712442 1.0 1313552 1.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   8
  92         2 Wręczycki Przemysław, Lang Magdalena               ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   8
  91         3 Olejnik Bartosz, Junak Weronika                    MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               3/   8
  88         4 Tasarz Filip, Stelmach Natalia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   8
  89         5 Gajdera Dawid, Zemełka Jennifer                    RYTM - Żory               śląski               5/   8
  90         6 Nowicki Wiktor, Czarnobaj Natalia                  IMPULS - Chorzów          śląski               6/   8
  84         7 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               7/   8
  83         8 Kita Patryk, Konieczko Agata                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  83  X X     2     X    1       X  1  X  X    2     X    1     7          
  84     X X  2   X   X  2 XX  X    3 X     X  2 X   X    2    11          
  87 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    34         3
  88 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    32         4
  89 X XXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXX XX  5 XXXX XX  6    30         5
  90 XXXX XX  6 XX X X   4 X XX X   4 XXXXXXX  7  XXX XX  5    26         6
  91 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  92 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  87 2111111 1.0 2111121 1.0 2211111 1.0 2421111 1.0 2311112 1.0    5.0    1
  88 3265234 4.0 3244334 3.0 3143436 4.0 3144335 4.0 3252336 3.0   18.0    4
  89 6556646 6.0 5556645 5.0 5555654 5.0 6656544 5.0 6636544 6.0   27.0    5
  90 5644565 5.0 6665566 6.0 6666565 6.0 5565666 6.0 5545665 5.0   28.0    6
  91 4332353 3.0 4332453 4.0 4332243 3.0 4232253 3.0 4464253 4.0   17.0    3
  92 1423422 2.0 1423212 2.0 1424322 2.0 1313422 2.0 1123421 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Miśtal Szymon, Dąbrowska Julia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   9
  95         2 Muller Michał, Wychowałek Wiktoria                 SUKCES - Jaworzno         śląski               2/   9
  88         3 Tasarz Filip, Stelmach Natalia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   9
  93         4 Kotkowski Kewin, Lipowska Olga                     SUKCES - Jaworzno         śląski               4/   9
  87         5 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   9
  98         6 Wawrzyczny Paweł, Juzek Dominika                   RONDO - Rybnik            śląski               6/   9
  81         7 Kreczko Karol, Marcinkiewicz Oliwia                MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               7/   9
  97         8 Smaroń Konrad, Kemona Eliza                        IMPULS - Chorzów          śląski               8/   9
  96         9 Pakuła Wojciech, Kęsik Natalia                     ZORBA - Mykanów           śląski               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  81 XXXXX X  6 X   X    2  XX X X  4     X    1          0    13          
  87 X X XXX  5  XXXXXX  6 X   XX   3  XXXXXX  6  XX XXX  5    25         6
  88 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       1-2
  93 XX X XX  5 X XX XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    29         4
  94 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    33       1-2
  95 X XXXXX  6 XXXX XX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXX XXX  6    30         3
  96     X    1  XX X    3  XX      2  X    X  2    X  X  2    10          
  97  X X X   3  X    X  2  X X     2 X        1 X  X X   3    11          
  98  XX X    3 XX XXX   5 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XXXXX X  6    26         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  87 6565225 5.0 6556245 5.0 4665445 5.0 4655435 5.0 4445445 4.0   24.0    5
  88 4342353 3.0 3233354 3.0 2232233 2.0 3343354 4.0 3233323 3.0   15.0    3
  93 3254634 4.0 5444623 4.0 6454624 4.0 6432623 3.0 6554634 5.0   20.0    4
  94 1111142 1.0 1121132 1.0 1121151 1.0 1121141 1.0 1111152 1.0    5.0    1
  95 2623511 2.0 4312511 2.0 5313312 3.0 2214212 2.0 2322211 2.0   11.0    2
  98 5436466 6.0 2665466 6.0 3546566 6.0 5566566 6.0 5666566 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Miśtal Szymon, Dąbrowska Julia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  94 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Klisowski Piotr, Manusch Oliwia                    FORUM - Zabrze            śląski               1/   5
 104         2 Włodarczyk Oskar, Michalik Zofia                   FORUM - Zabrze            śląski               2/   5
 103         3 Taborek Adam, Rachwał Jessica                      MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               3/   5
 102         4 Ochnik Bartosz, Krzywda Weronika                   Mistrzowska Akademia Tane śląski               4/   5
 100         5 Kimla Maksym, Borecka Kornelia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 100 5455552 5.0 5435553 5.0 4335553 5.0 3224522 2.0 4233432 3.0 4234542 5.0   25.0    5
 101 3112221 1.0 2211241 1.0 2111342 1.0 5435231 4.0 2442343 4.0 2412253 2.0   13.0    1
 102 1243434 3.0 4354422 4.0 5543421 4.0 4351413 3.0 5515211 2.0 5355121 3.0   19.0    4
 103 4324343 4.0 1123314 2.0 1224214 2.0 2112154 1.0 3354154 5.0 3543335 4.0   18.0    3
 104 2531115 2.0 3542135 3.0 3452135 3.0 1543345 5.0 1121525 1.0 1121414 1.0   15.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82         1 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  IMPULS - Chorzów          śląski               1/   8
  80         2 Kowalewski Marcin, Kukulska Natalia                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   8
  75         3 Mazur Grzegorz, Kubica Katarzyna                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               3/   8
  76         4 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               4/   8
  81         5 Kreczko Karol, Marcinkiewicz Oliwia                MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               5/   8
  79         6 Korzekwa Jakub, Susek Zuzanna                      IMPULS - Chorzów          śląski               6/   8
  77         7 Wojtasiewicz Jacek, Wysocka Julia                  PERFECT - Będzin          śląski               7/   8
  74         8 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  74       X  1 X     X  2  X    X  2 XX       2 XX       2     9          
  75 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
  76 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         4
  77  X  XXX  4  X    X  2 XX   XX  4     X X  2  XX XXX  5    17          
  79 X XX X   4 X XXXX   5 XXXXX    5 X XXXX   5   XXX    3    22         6
  80 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
  81 XXXXXXX  7 XXXXXX   6   XXXXX  5  XXX XX  5 X  X XX  4    27         5
  82 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  75 2225343 3.0 4225334 3.0 1115314 1.0 1324433 3.0 1324423 3.0   13.0    3
  76 4444554 4.0 2442453 4.0 3443655 4.0 4442555 4.0 3433555 4.0   20.0    4
  79 5636466 6.0 6656666 6.0 5656566 6.0 3636366 6.0 5646366 6.0   30.0    6
  80 3151132 2.0 3331242 2.0 4231142 3.0 5251242 2.0 4251132 2.0   11.0    2
  81 6563625 5.0 5564515 5.0 6564433 5.0 6565624 5.0 6565644 5.0   25.0    5
  82 1312211 1.0 1113121 1.0 2322221 2.0 2113111 1.0 2112211 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76         1 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               1/   7
  77         2 Wojtasiewicz Jacek, Wysocka Julia                  PERFECT - Będzin          śląski               2/   7
  75         3 Mazur Grzegorz, Kubica Katarzyna                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               3/   7
  85         4 Ruszała Krzysztof, Konkowska Zuzanna               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   7
  84         5 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               5/   7
  45         6 Tomala Krzysztof, Fojcik Aleksandra                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               6/   7
  74         7 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  45 5676317 6.0 5475637 6.0 5175444 5.0 4174456 4.0 5173665 6.0   27.0    6
  74 6567164 5.0 6667275 7.0 6767275 7.0 7567275 7.0 6267374 7.0   33.0    7
  75 3435443 3.0 2154524 4.0 1256567 6.0 1426534 3.0 2614122 1.0   17.0    3
  76 4211535 2.0 4333716 2.0 3311713 1.0 3211722 1.0 3322736 2.0    8.0    1
  77 2142221 1.0 3221152 1.0 4542151 4.0 5332113 2.0 4451217 3.0   11.0    2
  84 7723676 7.0 7716343 5.0 7433326 3.0 6643367 6.0 7735443 4.0   25.0    5
  85 1354752 4.0 1542461 3.0 2624632 2.0 2755641 5.0 1546551 5.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  92         1 Wręczycki Przemysław, Lang Magdalena               ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/  10
  87         2 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  10
  88         3 Tasarz Filip, Stelmach Natalia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/  10
  91         4 Olejnik Bartosz, Junak Weronika                    MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               4/  10
  89         5 Gajdera Dawid, Zemełka Jennifer                    RYTM - Żory               śląski               5/  10
  90         6 Nowicki Wiktor, Czarnobaj Natalia                  IMPULS - Chorzów          śląski               6/  10
 108         7 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               7/  10
 107         8 Piotrowski Jakub, Kołosowska Julia                 MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               8/  10
  83         9 Kita Patryk, Konieczko Agata                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               9/  10
  84        10 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  83          0     X    1   X      1          0          0     2          
  84     X    1          0          0          0          0     1          
  87 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  88 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
  89 X XXXXX  6 XXXX XX  6 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         5
  90    X X   2  X XXX   4 X  XXX   4   XXXX   4 X XXX X  5    19         6
  91 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         4
  92 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 107  XX      2  X       1  X X     2       X  1  X   X   2     8          
 108 XX    X  3 X X   X  3  X    X  2 XX       2          0    10          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  87 1212211 1.0 2212222 2.0 2312151 2.0 1312121 1.0 1322112 2.0    8.0    2
  88 3333534 3.0 4443434 3.0 3243435 3.0 3233435 3.0 4243434 4.0   16.0    3
  89 5555655 5.0 5335655 5.0 5655514 5.0 6655544 5.0 5655555 5.0   25.0    5
  90 6666466 6.0 6666566 6.0 6566666 6.0 5566666 6.0 6566666 6.0   30.0    6
  91 4444343 4.0 3554343 4.0 4434343 4.0 4444353 4.0 3434343 3.0   19.0    4
  92 2121122 2.0 1121111 1.0 1121222 1.0 2121212 2.0 2111221 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Muller Michał, Wychowałek Wiktoria                 SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  11
  88         2 Tasarz Filip, Stelmach Natalia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  11
  93         3 Kotkowski Kewin, Lipowska Olga                     SUKCES - Jaworzno         śląski               3/  11
  98         4 Wawrzyczny Paweł, Juzek Dominika                   RONDO - Rybnik            śląski               4/  11
  81         5 Kreczko Karol, Marcinkiewicz Oliwia                MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               5/  11
 110         6 Szczur Bartłomiej, Zielińska Beata                 FORUM - Zabrze            śląski               6/  11
 107         7 Piotrowski Jakub, Kołosowska Julia                 MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               7/  11
  97       8-9 Smaroń Konrad, Kemona Eliza                        IMPULS - Chorzów          śląski             8-9/  11
 111       8-9 Szemiczek Szymon, Hanusek Paulina                  MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski             8-9/  11
 109        10 Góra Mateusz, Baniusiewicz Anna                    MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski              10/  11
 108        11 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski              11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  81  X   X   2  XX XXX  5 X XX XX  5 X X  XX  4 XXX  XX  5    21         6
  88 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  93 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         3
  95 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  97  X X     2    X  X  2  X  X    2    XX    2     X    1     9          
  98 X   XX   3 XX XXX   5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    27         4
 107   X   X  2  XX   X  3   X      1  XX      2  XX   X  3    11          
 108          0          0          0          0          0     0          
 109 X X X X  4          0          0     X    1    XX    2     7          
 110 XX XX X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XX X     3 X  X  X  3    23         5
 111   XX X   3 X    X   2      X   1      XX  2      X   1     9          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 4355455 4.0 6455453 5.0 3445454 4.0 6656445 5.0 6656453 6.0   24.0    5
  88 3221232 2.0 4224122 2.0 2221223 2.0 2225232 2.0 2223222 2.0   10.0    2
  93 6433523 3.0 5333634 3.0 6132336 3.0 3331323 3.0 4331336 3.0   15.0    3
  95 1114111 1.0 2111211 1.0 1314112 1.0 1112111 1.0 1112111 1.0    5.0    1
  98 5646346 6.0 3546346 4.0 5566645 6.0 4443654 4.0 3545645 4.0   24.0    4
 110 2562664 5.0 1662565 6.0 4653561 5.0 5564566 6.0 5464564 5.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Salwin Michał, Kostańczuk Katarzyna                IMPULS - Chorzów          śląski               1/   8
  94         2 Miśtal Szymon, Dąbrowska Julia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   8
 114         3 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski               3/   8
 117         4 Szlachtowski Michał, Fajkis Julia                  SUKCES - Jaworzno         śląski               4/   8
 113         5 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski               5/   8
 118         6 Śliwa Paweł, Karczmarz Agnieszka                   SUKCES - Jaworzno         śląski               6/   8
 116         7 Sowa Kamil, Kolarczyk Izabela                      RONDO - Rybnik            śląski               7/   8
 109         8 Góra Mateusz, Baniusiewicz Anna                    MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  94 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 109 X XXX X  5  X X     2    X     1  X    X  2  X    X  2    12          
 113  XXX X   4  XXXXX   5  X XXXX  5 XXXXXX   6 XXXXXX   6    26         6
 114   X X X  3 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    29       3-4
 115 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    32         2
 116 XX  XX   4 X   X X  3 X X X    3 X XXX    4 X XXX X  5    19          
 117 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  X X XX  4 X XX XX  5    28         5
 118 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXX XXX  6 X X XXX  5 XX  XXX  5    29       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  94 1243123 2.0 2145114 2.0 3366123 3.0 3255123 2.0 2134123 2.0   11.0    2
 113 6652446 6.0 6662546 6.0 5452435 4.0 5632534 5.0 3642636 4.0   25.0    5
 114 4335551 3.0 5314251 3.0 6223242 2.0 6323251 3.0 6523251 3.0   14.0    3
 115 2111315 1.0 1221322 1.0 1111311 1.0 1111312 1.0 1211312 1.0    5.0    1
 117 5464632 5.0 4433633 4.0 4534656 6.0 4444645 4.0 4365545 5.0   24.0    4
 118 3526264 4.0 3556465 5.0 2645564 5.0 2566466 6.0 5456464 6.0   26.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
C       Dziedziczak               Jarosław        I         MĄCHOCICE KAPITULNE  
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Kordaszewska              Magdalena       I         Jastków              
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               1/   8
 119         2 Bednarski Maciej, Czerwik Klaudia                  SUKCES - Jaworzno         śląski               2/   8
 121         3 Krentosz Aleksander, Morawska Nicole               RONDO - Rybnik            śląski               3/   8
 123         4 Mieszczak Szymon, Sepioło Adrianna                 NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               4/   8
 113         5 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski               5/   8
 124         6 Nowak Paweł, Skrolecka Agata                       MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               6/   8
 120         7 Karczewicz Adrian, Kaliściak Natalia               ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               7/   8
 125         8 Oleksik Mateusz, Wojciuch Laura                    MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 113 XXXXX X  6 XXXXX X  6 X XXX    4 X XXX X  5 XXXXX X  6    27         5
 119 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
 120  XX XXX  5  XX  XX  4   XX XX  4  XX  XX  4  X XXXX  5    22          
 121 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXX XXX  6 X X XX   4 X X XXX  5    28       3-4
 122 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 123 X  XXX   4 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    28       3-4
 124 XXXX  X  5 X XXX X  5 XXXXX X  6 XXXXX    5 X XX     3    24         6
 125  X   X   2  X   X   2  X   X   2  X X XX  4  XX  X   3    13          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 113 5233354 3.0 5343456 5.0 5643465 6.0 5444554 5.0 5443452 4.0   23.0    5
 119 4312531 2.0 3211532 2.0 4412611 2.0 3212322 2.0 2112323 1.0    9.0    2
 121 1646126 4.0 1534124 3.0 1356136 4.0 1536136 3.0 1535114 3.0   17.0    3
 122 6121212 1.0 6122211 1.0 6121222 1.0 6121211 1.0 6221231 2.0    6.0    1
 123 3455445 5.0 4455343 4.0 3234343 3.0 2353443 4.0 4354545 5.0   21.0    4
 124 2564663 6.0 2666665 6.0 2565554 5.0 4665665 6.0 3666666 6.0   29.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2019-09-02, 19:49:15