OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA": 2020-03-07, Wieliczka JUST DANCE Wieliczka małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
ROYAL CUP WIELICZKA 2020

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
ROYAL CUP WIELICZKA 2020
Wieliczka, 7 marca 2020 r.
Organizator: Szkoła Tańca JUST DANCE Kamil Mróz
Prowadzenie: 
Muzyka: 
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, F, Kombinacja 6T
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S - Częstochowa            1
   2 Akademia Tańca - Kielce      1
   3 AKADEMIA TAŃCA AS Sosnowiec  3
   4 AKSEL - Rzeszów              4
   5 ASTRA - Szczecin             2
   6 AXIS - Nowy Sącz             3
   7 A-Z - Przemyśl               4
   8 BAWINEK - Kraków             9
   9 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAWA   1
  10 CENTRUM TAŃCA - Radom        2
  11 CHAMPION TEAM - Wrocław      1
  12 CIEŚLAK - Jelenia Góra       2
  13 CUBANA - Nowy Targ           2
  14 Dancers United - WARSZAWA    1
  15 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    2
  16 ELIDA - Mielec               3
  17 ETIUDA - Radomsko            2
  18 EVOLUTION - Kraków           7
  19 GALA - Mielec                7
  20 GASIEK - Rzeszów             8
  21 GOLDEN DANCE - Przemyśl      8
  22 GRACJA - Krosno              5
  23 IGLICA - Wrocław             3
  24 IMPERIA - Kraków             6
  25 IMPULS - Chorzów             1
  26 JUMP - Janów Lubelski        4
  27 JUST DANCE Wieliczka         5
  28 KLASA - Tarnów              11
  29 K-STUDIO Krosno              1
  30 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        7
  31 LATIN DANCE Dąbrowa Tarnows. 3
  32 LATINO - Żabno              10
  33 LORDANCE - Wodzisław Śl.     4
  34 MARENGO - Dąbrowa Górnicza   1
  35 Mistrzowska Akademia Tanecz. 2
  36 M-TEAM - Kraków              8
  37 NOWY STYL - Bielsko-Biała    5
  38 PERFECT DANCE - Kraków       3
  39 PERFECT STYL - Kraków        5
  40 POLISH CLUB - Warszawa       2
  41 RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 2
  42 RONDO - Rybnik               1
  43 RÓŻA - Olesno                2
  44 SEMPRE - Kraków              2
  45 SKT AGH - Kraków             3
  46 SKT PASJA - Kraków           1
  47 SOKÓŁ - Myślenice            1
  48 ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1
  49 ST IMPRESJA Kęty             4
  50 SUKCES - Jaworzno            1
  51 SWING Żywiec-Kuków           2
  52 Szkoła Tańca Sparta - Opole  3
  53 SzT  eMiKa - Tarnów          6
  54 TEAM Ornontowice             5
  55 THOMAS DANCE - Kraków        4
  56 WIR - Mysłowice              3
  57 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    3
  58 ZŁOTA PARA - Dębica          1
  59 ZORBA - Częstochowa          4
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika                    Kraków               
C       Kordaszewska              Magdalena                 Jastków              
D       Kordaszewski              Piotr                     Jastków              
E       Kiszteliński              Marcin                    Częstochowa          
F       Kurczyński                Tomasz                    Skarżysko-Kamienna   
G       Mróz                      Kamil                     Wieliczka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
3       Błach                     Marta                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Srebrzyński Mateusz, Kozłowska Lena                KUŹNIA TAŃCA - Kraków              1/  11
  89         2 Wojciechowski Aleksy, Lis Zuzanna                  IGLICA - Wrocław                   2/  11
  83         3 Kącik Kacper, Zgoda Natalia                        EVOLUTION - Kraków                 3/  11
  84         4 Meier Antoni, Nowotarska Jana                      GRACJA - Krosno                    4/  11
  85         5 Pieprz Kamil, Skiba Rozalia                        LATINO - Żabno                     5/  11
  90         6 Włodarczyk Wiktor, Rzadkowska Marika               Akademia Tańca - Kielce            6/  11
  86         7 Serwatowicz Mieszko, Ptak Róża                     CUBANA - Nowy Targ                 7/  11
  82         8 Kuśnierz Michał, Kordula Kaja                      JUST DANCE Wieliczka               8/  11
  88         9 Staniec Adam, Wojtas Wiktoria                      KLASA - Tarnów                     9/  11
  91        10 Zalas Dominik, Prenkiewicz Ewa                     KUŹNIA TAŃCA - Kraków             10/  11
  81        11 Gołąb Mateusz, Kielusiak Maria                     AXIS - Nowy Sącz                  11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  81          0          0          0          0          0      X   1     1          
  82      XX  2  X   XX  3      XX  2  X   XX  3  X   XX  3 XXXX XX  6    19          
  83   XXX X  4 X XXXXX  6  XXXX    4 X XXX X  5 X XX XX  5 X XXXXX  6    30       4-5
  84 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXX    4    37       1-2
  85 XXX X X  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6   XXX X  4 X XXXXX  6 X  XXXX  5    32         3
  86 X  XX    3 XX X  X  4 XXXXX X  6  X       1 XX       2 XXX X    4    20          
  87 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX X  5    37       1-2
  88  XX  XX  4  X X     2      XX  2      X   1          0          0     9          
  89 XXXX X   5   X X    2 X XXX    4 X XXXXX  6  XXXXXX  6 XXXX XX  6    29         6
  90 XX XXXX  6 X XXXX   5  XXX X   4 XXXXX    5 XXXXX    5  XX XXX  5    30       4-5
  91  X       1     X X  2 X        1 XX   X   3     X    1          0     8          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  83 2223352 2,0 3333533 3,0 2335242 3,0 3524143 4,0 5315152 3,0 4524141 4,0   19.0    3
  84 6334464 4,0 6444444 4,0 6444554 5,0 2433225 3,0 3543216 4,0 1433325 2,0   22.0    4
  85 4445243 3,0 2225222 2,0 3222423 2,0 6646654 6,0 6656434 6,0 6656663 6,0   25.0    5
  87 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1252332 2,0 2162363 2,0 3262254 3,0   10.0    1
  89 3652536 5,0 4662656 6,0 4563336 4,0 5111511 1,0 1221621 1,0 2111512 1,0   18.0    2
  90 5566625 6,0 5556365 5,0 5656665 6,0 4365466 5,0 4434545 5,0 5345436 5,0   32.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika                    Kraków               
C       Kordaszewska              Magdalena                 Jastków              
D       Kordaszewski              Piotr                     Jastków              
E       Kiszteliński              Marcin                    Częstochowa          
F       Kurczyński                Tomasz                    Skarżysko-Kamienna   
G       Skiba                     Gabriel                   Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
3       Błach                     Marta                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 108         1 Sznajder Wojciech, Pajor Lena                      CUBANA - Nowy Targ                 1/  13
  99         2 Marcinkowski Krystian, Kmieć Emilia                LATINO - Żabno                     2/  13
 101         3 Mądrzyk Jan, Kobyłecka Martyna                     LATINO - Żabno                     3/  13
  98         4 Krzan Oliwer, Kasprzyk Weronika                    JUST DANCE Wieliczka               4/  13
 103         5 Nykiel Filip, Łucarz Emilia                        LATINO - Żabno                     5/  13
 100         6 Misior Patryk, Janusz Wiktoria                     GOLDEN DANCE - Przemyśl            6/  13
 104       7-8 Orlov Nikita, Lykhodid Anastasiia                  M-TEAM - Kraków                  7-8/  13
 105       7-8 Pietrzkiewicz-Janisz Adrian, Salamon Barbara       PERFECT STYL - Kraków            7-8/  13
 102      9-10 Nieckarz Michał, Sochacka Julia                    JUST DANCE Wieliczka            9-10/  13
 107      9-10 Sawicki Wojciech, Pawlikowska Anna                 SOKÓŁ - Myślenice               9-10/  13
 106        11 Respekta Kamil, Michalik Oliwia                    AXIS - Nowy Sącz                  11/  13
  97        12 Breński Antoni, Habel Anna                         KLASA - Tarnów                    12/  13
 109        13 Winiarski Kacper, Fryc Julia                       PERFECT STYL - Kraków             13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  97      XX  2 X        1 X   XXX  4     X    1       X  1       X  1    10          
  98  X  X X  3  X X XX  4          0   XXXXX  5 X XX X   4 XXXXXX   6    22         5
  99   XXX X  4 X XXXXX  6 X XX XX  5 X X   X  3 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    31         2
 100 XXXX     4  XXX     3   XX X   3 XXXX X   5  XXXXX   5 XXXX     4    24         4
 101   XX  X  3  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  X  XXX  4 X  XX X  4 X   XXX  4    28         3
 102 X   XX   3   X  X   2          0 XXX X    4  XXXX    4   XX     2    15          
 103 X XX  X  4 XX XX    4  X XX X  4    XX X  3 X  X  X  3       X  1    19         6
 104 X  XXX   4 X   X    2 X X X    3 X  X X   3 XX  XX   4  X       1    17          
 105  XX XXX  5  X    X  2 XX    X  3  X    X  2  X    X  2  XX  X   3    17          
 106  X X     2          0  X X     2   XX XX  4     XX   2    XXXX  4    14          
 107 XX   X   3 X X XXX  5  XX XX   4          0          0 X   XX   3    15          
 108 X X XX   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XXX  X   4 XXXXX X  6    33         1
 109  X       1          0          0 XXX      3  XX   X  3          0     7          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  98 6446455 5,0 6454653 6,0 6656455 6,0 5241111 1,0 4221112 1,0 4221313 2,0   21.0    4
  99 1653331 3,0 3535331 3,0 1333331 3,0 1466352 4,0 3136333 3,0 2143242 3,0   19.0    2
 100 4234626 4,0 5363546 5,0 5444646 4,0 6333546 5,0 6343656 6,0 6536656 6,0   30.0    6
 101 3311242 2,0 2121124 1,0 3222122 2,0 4655633 6,0 5564541 4,0 5465531 5,0   20.0    3
 103 5565564 6,0 4646462 4,0 4565563 5,0 3524464 3,0 2655464 5,0 3654464 4,0   27.0    5
 108 2122113 1,0 1212215 2,0 2111214 1,0 2112225 2,0 1412225 2,0 1312125 1,0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika                    Kraków               
C       Kordaszewska              Magdalena                 Jastków              
D       Kordaszewski              Piotr                     Jastków              
E       Kiszteliński              Marcin                    Częstochowa          
F       Kurczyński                Tomasz                    Skarżysko-Kamienna   
G       Skiba                     Gabriel                   Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
3       Błach                     Marta                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 132         1 Szkotak Maciej, Kapustka Kamila                    LATINO - Żabno                     1/   8
 128         2 Bezak Tomasz, Motyka Milena                        LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska      2/   8
 134         3 Wrona Patryk, Wrona Justyna                        MARENGO - Dąbrowa Górnicza         3/   8
 131         4 Skowronek Krzysztof, Ogonowska Weronika            RONDO - Rybnik                     4/   8
 130         5 Owczarek Jakub, Mielus Martyna                     ETIUDA - Radomsko                  5/   8
 133         6 Więcek Marcel, Strona Oliwia                       PERFECT DANCE - Kraków             6/   8
 129         7 Markuszewski Mateusz, Kwiek Paulina                Szkoła Tańca Sparta - Opole        7/   8
 135         8 Jasiński Krzysztof, Małecka-Poręba Amelia          AXIS - Nowy Sącz                   8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 128 XXXX     4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X XXXXX  6 X XX XX  5 XXXX XX  6    34         5
 129      X   1  X       1 XX XX X  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27          
 130 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  X XX  4  X XXXX  5 X XXX X  5    35       3-4
 131 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XX XX  5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 X XXXXX  6    36         2
 132 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX  X X  4 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    38         1
 133 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX XXX  5 XXXX X   5 XX       2 XX  XX   4    30         6
 134 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  X    X  2    35       3-4
 135     X X  2          0 X        1  XX XXX  5   X XXX  4  XXXXX   5    17          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 128 2263522 2,0 3452211 2,0 2443323 2,0 2556443 4,0 2645561 5,0 2245543 4,0   19.0    2
 130 3356233 3,0 2245333 3,0 4254142 3,0 6643652 6,0 5564445 4,0 4666355 5,0   24.0    5
 131 5512655 6,0 5513565 5,0 3522555 4,0 4311316 2,0 3411324 3,0 5421424 3,0   23.0    4
 132 1121111 1,0 1121122 1,0 1111231 1,0 1434161 3,0 1332153 2,0 1112132 1,0    9.0    1
 133 6444464 4,0 6366654 6,0 6366664 6,0 5265535 5,0 4256616 6,0 3353211 2,0   29.0    6
 134 4635346 5,0 4634446 4,0 5635416 5,0 3122224 1,0 6123232 1,0 6534666 6,0   22.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika                    Kraków               
C       Kordaszewska              Magdalena                 Jastków              
D       Kordaszewski              Piotr                     Jastków              
E       Kiszteliński              Marcin                    Częstochowa          
F       Kurczyński                Tomasz                    Skarżysko-Kamienna   
G       Skiba                     Gabriel                   Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
3       Błach                     Marta                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145         1 Olejarz Kacper, Wiewiórka Marta                    ST IMPRESJA Kęty                   1/   5
 144         2 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno                    2/   5
 142         3 Gagat Franciszek, Łagowska Sara                    GALA - Mielec                      3/   5
 143         4 Gaik Gabriel, Lubojańska Kaja                      SKT PASJA - Kraków                 4/   5
 141         5 Cieśla Hubert, Krasnoholova Anastasia              M-TEAM - Kraków                    5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 141 5555555 5,0 5555455 5,0 5555555 5,0 5555454 5,0 4555455 5,0 4545455 5,0   30.0    5
 142 3333323 3,0 3322322 3,0 3322322 3,0 3112122 1,5 3222213 2,0 3323313 3,0   15.5    3
 143 4444444 4,0 4444544 4,0 4444444 4,0 4344543 4,0 5444544 4,0 5234544 4,0   24.0    4
 144 2212232 2,0 2213133 2,0 2211113 1,0 1423335 3,0 1313332 3,0 1452232 2,0   13.0    2
                                                                   R         
 145 1121111 1,0 1131211 1,0 1133231 2,0 2231211 1,5 2131121 1,0 2111121 1,0    7.5    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika                    Kraków               
C       Kordaszewska              Magdalena                 Jastków              
D       Kordaszewski              Piotr                     Jastków              
E       Kiszteliński              Marcin                    Częstochowa          
F       Kurczyński                Tomasz                    Skarżysko-Kamienna   
G       Skiba                     Gabriel                   Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
3       Błach                     Marta                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 158         1 Żabicki Julian, Krystek Julia                      ZŁOTA PARA - Dębica                1/   9
 150         2 Babula Kacper, Minorczyk Erita                     GALA - Mielec                      2/   9
 157         3 Staśko Gabriel, Liro Adrianna                      LATINO - Żabno                     3/   9
 155         4 Parysz Wojciech, Sosin Patrycja                    KLASA - Tarnów                     4/   9
 152         5 Gubała Adam, Guzowska Zuzanna                      M-TEAM - Kraków                    5/   9
 153         6 Krygowski Jan, Majda Natalia                       GASIEK - Rzeszów                   6/   9
 156         7 Sarota Arkadiusz, Bazylińska Amelia                M-TEAM - Kraków                    7/   9
 151         8 Folta Karol, Kielawa Julia                         KLASA - Tarnów                     8/   9
 154         9 Obojski Mateusz, Sobków Amelia                     EVOLUTION - Kraków                 9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 150 XXXXXX   6 XXXXXX   6  XXX X   4  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    47         2
 151 XX  X X  4 X  XX    3 XX X     3 XX       2  X XXX   4   XX X   3  X X X   3   XX  X  3    25          
 152 XXX X X  5 XXXXXXX  7   XX XX  4  X XXXX  5 XXXXX    5 XXX XX   5 X XXX X  5 XXX XXX  6    42       3-4
 153   XX X   3 X X X    3 X X XXX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  XX XX   4 XXX  XX  5 XXX      3    36         5
 154    X     1       X  1 X   X    2    X     1     XXX  3 XX X XX  5  X XX    3  XXXXXX  6    22          
 155 XXX  XX  5  XX XXX  5 XX XX X  5 XXX X X  5 X     X  2 X  XX X  4 X   XXX  4 XX XXX   5    35         6
 156 X  XXXX  5  X X XX  4 XXX XXX  6 X XXXXX  6   X  XX  3     X X  2   X XXX  4    XXXX  4    34          
 157  XXXXXX  6 XXXX XX  6  XXXXXX  6 X XX XX  5 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XXXX  X  5 XX    X  3    42       3-4
 158 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X XXXXX  6    53         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 150 4322636 3,0 4323445 3,0 3313314 2,0 6323234 4,0 4111112 1,0 2111112 1,0 2111112 1,0 3111122 1,0   16.0    2
 152 3544565 5,0 5555363 5,0 6456662 6,0 4556665 5,5 5264455 5,0 5255425 4,0 5254634 4,0 5256413 3,0   37.5    5
 153 6665353 6,0 6666636 6,0 5665546 5,0 5665546 5,5 6635566 6,0 6634566 6,0 6646456 6,0 6533546 6,0   46.5    6
 155 2156441 4,0 3244552 4,0 2144435 4,0 2244422 2,0 3456643 4,0 4566644 5,0 4465563 5,0 4465364 5,0   33.0    4
 157 5411122 1,0 2411224 2,0 4521253 3,0 3411353 3,0 2543334 3,0 3443253 3,0 3533225 3,0 2644635 4,0   22.0    3
 158 1233214 2,0 1132111 1,0 1232121 1,0 1132111 1,0 1322221 2,0 1322331 2,0 1322341 2,0 1322251 2,0   13.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika                    Kraków               
C       Kordaszewska              Magdalena                 Jastków              
D       Kordaszewski              Piotr                     Jastków              
E       Kiszteliński              Marcin                    Częstochowa          
F       Kurczyński                Tomasz                    Skarżysko-Kamienna   
G       Skiba                     Gabriel                   Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
3       Błach                     Marta                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 165         1 Dziubenko Misza, Garcia Gabriela                   M-TEAM - Kraków                    1/   5
 166         2 Niedbała Kacper, Madej Nadia                       GALA - Mielec                      2/   5
 163         3 Błaszczyszyn Karol, Olech Wiktoria                 GOLDEN DANCE - Przemyśl            3/   5
 167         4 Świerczek Sebastian, Nowicka Weronika              THOMAS DANCE - Kraków              4/   5
 164         5 Blecharz Adam, Oliinyk Yelizaveta                  M-TEAM - Kraków                    5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 163 5133334 3,0 5144431 4,0 4133252 2,0 5135452 4,0 4132533 2,0   15.0    3
 164 4522545 5,0 1533555 5,0 2521545 5,0 2541545 5,0 3544255 5,0   25.0    5
 165 1415152 2,0 3215123 2,0 1214111 1,0 1212113 1,0 1211121 1,0    7.0    1
 166 2241211 1,0 2351212 1,0 3355323 3,0 4353221 2,0 5353312 3,0   10.0    2
 167 3354423 4,0 4422344 3,0 5442434 4,0 3424334 3,0 2425444 4,0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika                    Kraków               
C       Kordaszewska              Magdalena                 Jastków              
D       Kordaszewski              Piotr                     Jastków              
E       Kiszteliński              Marcin                    Częstochowa          
F       Kurczyński                Tomasz                    Skarżysko-Kamienna   
G       Skiba                     Gabriel                   Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
3       Błach                     Marta                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 165         1 Dziubenko Misza, Garcia Gabriela                   M-TEAM - Kraków                    1/   5
 166         2 Niedbała Kacper, Madej Nadia                       GALA - Mielec                      2/   5
 167         3 Świerczek Sebastian, Nowicka Weronika              THOMAS DANCE - Kraków              3/   5
 163         4 Błaszczyszyn Karol, Olech Wiktoria                 GOLDEN DANCE - Przemyśl            4/   5
 164         5 Blecharz Adam, Oliinyk Yelizaveta                  M-TEAM - Kraków                    5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 163 2533444 4,0 5523334 4,0 4444355 4,0 3244334 4,0 4253344 4,0   20.0    4
 164 4355555 5,0 2345545 5,0 5555544 5,0 5555545 5,0 5545555 5,0   25.0    5
 165 1111222 1,0 1151111 1,0 1111111 1,0 1121111 1,0 1121411 1,0    5.0    1
                   R                                             
 166 3422131 2,0 4212252 2,0 3322232 2,0 4412253 3,0 3414233 3,0   12.0    2
 167 5244313 3,0 3434423 3,0 2233423 3,0 2333422 2,0 2332122 2,0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika                    Kraków               
C       Kordaszewska              Magdalena                 Jastków              
D       Kordaszewski              Piotr                     Jastków              
E       Kiszteliński              Marcin                    Częstochowa          
F       Kurczyński                Tomasz                    Skarżysko-Kamienna   
G       Skiba                     Gabriel                   Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
3       Błach                     Marta                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 173         1 Kaleta Oliwier, Smól Julia                         AKADEMIA TAŃCA AS Sosnowiec        1/  14
 175         2 Krogulec Miłosz, Buczek Sandra                     CHAMPION TEAM - Wrocław            2/  14
 174         3 Klimek Maksymilian, Mendel Martyna                 THOMAS DANCE - Kraków              3/  14
 169         4 Antkiewicz Oskar, Sosin Kamila                     KLASA - Tarnów                     4/  14
 170         5 Biały Michał, Mardosiewicz Emilia                  GOLDEN DANCE - Przemyśl            5/  14
 179         6 Szpara Filip, Pazio Olivia                         NOWY STYL - Bielsko-Biała          6/  14
 180         7 Widełka Mateusz, Kural Amelia                      THOMAS DANCE - Kraków              7/  14
 178         8 Sadowski Mateusz, Kucharska Lena                   ST DOBROWOLSCY - Częstochowa       8/  14
 172      9-10 Iwanowski Kacper, Nawrot Wiktoria                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA       9-10/  14
 177      9-10 Palczewski Tymoteusz, Wnuk-Janusz Nikola           GASIEK - Rzeszów                9-10/  14
 181        11 Żurawicz Jakub, Gałuszka Natalia                   GRACJA - Krosno                   11/  14
 168        12 Adrianowicz Adrian, Wilczek Maja                   A+S - Częstochowa                 12/  14
 171        13 Dziamba Mateusz, Gaj Martyna                       GRACJA - Krosno                   13/  14
 176        14 Nowak Dominik, Zachara Aleksandra                  LATINO - Żabno                    14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 168  X XX    3  X X  X  3   X X    2     X    1     XX   2      X   1  X  XX   3    X     1    16          
 169 XX XXXX  6  X   XX  3  XXX  X  4  X X  X  3 X  X     2 X   X    2 XX X XX  5  X    X  2    27         6
 170 X XXXX   5   XXXXX  5   XXXXX  5   XXXXX  5   XXXX   4   XX X   3   XX X   3   XX     2    32         2
 171 X     X  2 X        1       X  1          0    X     1 XX X     3    X  X  2 X  X  X  3    13          
 172 X X   X  3   X X    2     XX   2 X        1 XXX  X   4 XXXXX    5 X XX     3    X     1    21          
 173 X X  X   3 XXXX X   5 XX   X   3 XXX XX   5 XX XXX   5  XX      2 XXX X    4  XX  X   3    30       3-4
 174  X   XX  3 XXX XX   5 XXX X X  5 X X XXX  5  XX X X  4  XXX XX  5  XX   X  3  XX X X  4    34         1
 175          0  X       1          0  XX X    3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXX XX  6    30       3-4
 176       X  1 X     X  2 XX    X  3       X  1       X  1          0       X  1     XXX  3    12          
 177   X XX   3       X  1 XX X XX  5 XX X XX  5      XX  2  X   XX  3      X   1     X    1    21          
 178 XXXXXX   6   XXXX   4 X  X X   3   XXXX   4          0     X X  2     XX   2 XX  XX   4    25          
 179  X  X X  3 X  XXX   4   XXXX   4 XX   XX  4  XX X X  4 X   X X  3 X   X X  3 X X XX   4    29         5
 180  X X     2 XX  X    3  X  X    2 XX X     3 XX    X  3 X   XXX  4 XX  X X  4 XX  XXX  5    26          
 181   XX     2   XX  X  3 X XX     3   XX     2 X XX     3   XX     2   XX     2 X XX     3    20          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 169 6153631 3,0 6165562 6,0 5164644 5,0 5266541 6,0 4254522 3,0 4344222 2,0 5354333 2,0 4254423 3,0   30.0    4
 170 5634316 6,0 4632436 3,0 3541311 2,0 3631416 3,0 5622435 4,0 5622636 5,0 4622526 4,0 6623666 6,0   33.0    5
 173 1315444 4,0 1414315 2,0 1323533 1,0 1412225 1,0 2533346 2,0 3433545 3,0 3243445 3,0 2342145 2,0   18.0    1
 174 3421255 2,0 3323124 1,0 4432155 3,0 4123154 2,0 3346663 5,0 2256354 4,0 6436664 6,0 5435254 4,0   27.0    3
 175 4242563 5,0 5241653 5,0 6215266 6,0 6344663 5,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111111 1,0 1111311 1,0   25.0    2
 179 2566122 1,0 2556241 4,0 2656422 4,0 2555332 4,0 6465254 6,0 6565463 6,0 2565252 5,0 3566532 5,0   35.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika                    Kraków               
C       Kordaszewska              Magdalena                 Jastków              
D       Kordaszewski              Piotr                     Jastków              
E       Kiszteliński              Marcin                    Częstochowa          
F       Kurczyński                Tomasz                    Skarżysko-Kamienna   
G       Mróz                      Kamil                     Wieliczka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
3       Błach                     Marta                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 187         1 Cyran Juliusz, Organiściak Karolina                ZORBA - Częstochowa                1/  13
 198         2 Sobczyk Wiktor, Kosętka Amanda                     SUKCES - Jaworzno                  2/  13
 195         3 Tomaszewski Alan, Jędras Wiktoria                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA          3/  13
 196         4 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno                     4/  13
 189         5 Krasoń Karol, Marszałek Martyna                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała          5/  13
 191         6 Noga Mateusz, Saj Karolina                         GALA - Mielec                      6/  13
 194         7 Suda Przemysław, Kozik Zuzanna                     KLASA - Tarnów                     7/  13
 188         8 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia                IMPERIA - Kraków                   8/  13
 197         9 Puskarz Kamil, Szczerba Aniela                     LATINO - Żabno                     9/  13
 200        10 Jóźwicki Mateusz, Bury Agata                       NOWY STYL - Bielsko-Biała         10/  13
 192        11 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska     11/  13
 190        12 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów                    12/  13
 193        13 Starostka Marcel, Jarosz Julia                     SzT  eMiKa - Tarnów               13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 187 X XXXXX  6 X  XXXX  5 XX XXXX  6 X  XXXX  5 X  XXXX  5    27         4
 188 X XXX X  5   X X    2  XX      2  XX X    3   X      1    13          
 189 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X   XXX  4 XXX XXX  6    30         1
 190  X X     2 X        1 X        1          0          0     4          
 191     XXX  3  XX XXX  5   XXXX   4   XXXX   4  XX XX   4    20         6
 192          0    X     1  X       1  X  X    2  X       1     5          
 193          0          0          0  XX      2          0     2          
 194      XX  2 X    XX  3      XX  2 X    XX  3    XXXX  4    14          
 195 XXX XX   5  XX      2 XXXXX X  6 XXXX     4 XXXXX    5    22         5
 196 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X  X XX  4    28       2-3
 197 XX       2 XX  X    3 XX       2 X        1 XX       2    10          
 198  XXXXX   5  XXXXXX  6   XXXXX  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6    28       2-3
 200          0    X     1          0    X  X  2 X XX  X  4     7          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 187 1562111 1,0 1361111 1,0 1161111 1,0 1361111 1,0 1161111 1,0    5.0    1
 189 2655225 5,0 5245355 5,0 2554235 5,0 2655245 5,0 4435245 5,0   25.0    5
 191 6446656 6,0 6636646 6,0 6646566 6,0 6436556 6,0 6656556 6,0   30.0    6
 195 3224362 3,0 3414463 3,0 4425453 4,0 3213462 3,0 5324462 4,0   17.0    3
 196 4333544 4,0 4553534 4,0 3333624 3,0 4544633 4,0 3543623 3,0   18.0    4
 198 5111433 2,0 2122222 2,0 5212342 2,0 5122324 2,0 2212334 2,0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika                    Kraków               
C       Kordaszewska              Magdalena                 Jastków              
D       Kordaszewski              Piotr                     Jastków              
E       Kiszteliński              Marcin                    Częstochowa          
F       Kurczyński                Tomasz                    Skarżysko-Kamienna   
G       Mróz                      Kamil                     Wieliczka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
3       Błach                     Marta                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 187         1 Cyran Juliusz, Organiściak Karolina                ZORBA - Częstochowa                1/  12
 195         2 Tomaszewski Alan, Jędras Wiktoria                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA          2/  12
 199         3 Bilnik Wojciech, Bilnik Ewa                        AKADEMIA TAŃCA AS Sosnowiec        3/  12
 200         4 Jóźwicki Mateusz, Bury Agata                       NOWY STYL - Bielsko-Biała          4/  12
 188         5 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia                IMPERIA - Kraków                   5/  12
 191         6 Noga Mateusz, Saj Karolina                         GALA - Mielec                      6/  12
 196         7 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno                     7/  12
 189         8 Krasoń Karol, Marszałek Martyna                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała          8/  12
 190         9 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów                     9/  12
 194        10 Suda Przemysław, Kozik Zuzanna                     KLASA - Tarnów                    10/  12
 192     11-12 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska  11-12/  12
 193     11-12 Starostka Marcel, Jarosz Julia                     SzT  eMiKa - Tarnów            11-12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 187 XX XXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6    30         2
 188 X XXX X  5 X XX  X  4 XXXXX X  6 X XXX X  5 X X X X  4    24       4-5
 189 XX    X  3 XX  XX   4 XX  X    3  X  X    2  X  XX   3    15          
 190  X   X   2 X   XX   3  X   X   2 XX   XX  4  X X     2    13          
 191  XXXX    4  XX      2   XXXXX  5  XXXX X  5  XX      2    18       6-7
 192          0          0          0          0     X    1     1          
 193          0     X    1          0          0          0     1          
 194       X  1      XX  2      X   1 X  X XX  4    X X   2    10          
 195 XXXXXXX  7  XXXX X  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXX XX  6    31         1
 196 X XX X   4 XX X  X  4 X     X  2 X XXX    4 X  X XX  4    18       6-7
 199 X X XX   4 XXXXXX   6 XXXX  X  5 XXX  X   4 XXX XXX  6    25         3
 200  XXXXXX  6  XXX XX  5  XXXXX   5 rX   X   2 XXXXX X  6    24       4-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 187 1531112 1,0 1412112 1,0 2121112 1,0 2221112 1,0 2132112 1,0    5.0    1
 188 4652473 5,0 3753374 4,0 3753553 5,0 3754556 6,0 3773473 5,0   25.0    5
 191 6465555 6,0 5564545 5,0 6465445 6,0 6545435 5,0 6554537 6,0   28.0    6
 195 3123241 2,0 4131221 2,0 4212221 2,0 5132221 2,0 7211621 2,0   10.0    2
 196 5777766 7,0 6677756 7,0 5677777 7,0 4677777 7,0 5467366 7,0   35.0    7
 199 2346627 4,0 2246437 3,0 1544636 3,0 1463643 3,0 1645744 4,0   17.0    3
 200 7214334 3,0 7325663 6,0 7336364 4,0 7316364 4,0 4326255 3,0   20.0    4
                                         R                       
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika                    Kraków               
C       Kordaszewska              Magdalena                 Jastków              
D       Kordaszewski              Piotr                     Jastków              
E       Kiszteliński              Marcin                    Częstochowa          
F       Kurczyński                Tomasz                    Skarżysko-Kamienna   
G       Skiba                     Gabriel                   Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
3       Błach                     Marta                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 222         1 Łobos Dominik, Oszywa Rozalia                      GASIEK - Rzeszów                   1/   8
 226         2 Chlebus Adam, Stasica Weronika                     SWING Żywiec-Kuków                 2/   8
 218         3 Kaczyński Jakub, Wrona Anna                        IMPERIA - Kraków                   3/   8
 221         4 Witkowski Michał, Burzyńska Agnieszka              CIEŚLAK - Jelenia Góra             4/   8
 225         5 Ciosek Mikołaj, Krygowska Aleksandra               GASIEK - Rzeszów                   5/   8
 219         6 Socha Oskar, Niziurska Julia                       EVOLUTION - Kraków                 6/   8
 220         7 Waltoś Kacper, Horodecka Iga                       GASIEK - Rzeszów                   7/   8
 217         8 Bienia Jakub, Żurawicz Klaudia                     GRACJA - Krosno                    8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------
     WA         WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------
 217    X     1    X     1    X  X  2     4          
 218 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XX XXXX  6    19       2-3
 219  XX   X  3 XXX  XX  5 XXXXXXX  7    15       6-7
 220 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   X      1    15       6-7
 221 XXXXXXX  7 X   X X  3 XXXXXXX  7    17       4-5
 222 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    19       2-3
 225 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXX XX   5    17       4-5
 226 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    20         1
-----------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 218 2311532 2,0 3221631 3,0 4211332 3,0    8.0    3
 219 5456665 5,0 6545766 6,0 5637756 6,0   17.0    6
 220 4777477 7,0 4776354 5,0 2775674 7,0   19.0    7
 221 7663753 6,0 7354575 4,0 7444565 4,0   14.0    4
 222 1132321 1,0 1132213 1,0 3162221 1,0    3.0    1
 225 6225116 3,0 5667447 7,0 6356447 5,0   15.0    5
 226 3544244 4,0 2413122 2,0 1523113 2,0    8.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika                    Kraków               
C       Kordaszewska              Magdalena                 Jastków              
D       Kordaszewski              Piotr                     Jastków              
E       Kiszteliński              Marcin                    Częstochowa          
F       Kurczyński                Tomasz                    Skarżysko-Kamienna   
G       Skiba                     Gabriel                   Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
3       Błach                     Marta                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 224         1 Machnik Zbigniew, Witkowska Magdalena              BAWINEK - Kraków                   1/  10
 223         2 Kamusiński Jan, Idzik Beata                        SKT AGH - Kraków                   2/  10
 226         3 Chlebus Adam, Stasica Weronika                     SWING Żywiec-Kuków                 3/  10
 222         4 Łobos Dominik, Oszywa Rozalia                      GASIEK - Rzeszów                   4/  10
 219         5 Socha Oskar, Niziurska Julia                       EVOLUTION - Kraków                 5/  10
 218         6 Kaczyński Jakub, Wrona Anna                        IMPERIA - Kraków                   6/  10
 220       7-9 Waltoś Kacper, Horodecka Iga                       GASIEK - Rzeszów                 7-9/  10
 221       7-9 Witkowski Michał, Burzyńska Agnieszka              CIEŚLAK - Jelenia Góra           7-9/  10
 225       7-9 Ciosek Mikołaj, Krygowska Aleksandra               GASIEK - Rzeszów                 7-9/  10
 217        10 Bienia Jakub, Żurawicz Klaudia                     GRACJA - Krosno                   10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------
     CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------
 217  X X     2  X X     2    XX    2     6          
 218 XX XX X  5  XXX  X  4 XXXX  X  5    14         5
 219 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XXX XX   5    17         2
 220  XX XX   4 XXX  XX  5          0     9          
 221          0   XXX    3 XXXX XX  6     9          
 222 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    20         1
 223   X  X   2 X   XXX  4   XXXXX  5    11         6
 224 X  XXXX  5 XX XXX   5 XX XXX   5    15         4
 225 XXX   X  4   X  XX  3     X X  2     9          
 226 X XXXXX  6 X  XX X  4 XXX XXX  6    16         3
-----------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 218 3551652 6,0 3511442 4,0 6432652 6,0   16.0    6
 219 6116334 3,0 4136626 5,0 3126546 5,0   13.0    5
 222 4335525 5,0 6465554 6,0 4251224 1,0   12.0    4
 223 5424413 4,0 5342131 2,0 5315133 2,0    8.0    2
 224 1262246 1,0 2254215 1,0 2563415 4,0    6.0    1
 226 2643161 2,0 1623363 3,0 1644361 3,0    8.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika                    Kraków               
C       Kordaszewska              Magdalena                 Jastków              
D       Kordaszewski              Piotr                     Jastków              
E       Kiszteliński              Marcin                    Częstochowa          
F       Kurczyński                Tomasz                    Skarżysko-Kamienna   
G       Skiba                     Gabriel                   Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
3       Błach                     Marta                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 236         1 Szcześniak Bartłomiej, Tara Emilia                 GALA - Mielec                      1/   7
 232         2 Włodarczyk Patryk, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów                     2/   7
 233         3 Łyżwa Franciszek, Jamborska Gabriela               PERFECT DANCE - Kraków             3/   7
 230         4 Baran Michał, Kędzior Weronika                     AKSEL - Rzeszów                    4/   7
 235         5 Owczarek Krzysztof, Grzelak Angelika               ETIUDA - Radomsko                  5/   7
 231         6 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków                    6/   7
 234         7 Czarnota Adrian, Sanetra Gabriela                  NOWY STYL - Bielsko-Biała          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 230 6722677 7,0 2522134 2,0 6673633 6,0 2522323 2,0   17.0    4
 231 5476136 5,0 7275367 7,0 4345266 4,0 5456447 4,0   20.0    6
 232 3513422 2,0 4734212 3,0 3464421 2,0 3274232 3,0   10.0    2
 233 2334355 3,0 5413545 4,0 7222544 3,0 7363754 6,0   16.0    3
 234 7655743 6,0 6357676 6,0 2757777 7,0 6737576 7,0   26.0    7
 235 4247564 4,0 3666751 5,0 5516355 5,0 4615665 5,0   19.0    5
 236 1161211 1,0 1141423 1,0 1131112 1,0 1141111 1,0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika                    Kraków               
C       Kordaszewska              Magdalena                 Jastków              
D       Kordaszewski              Piotr                     Jastków              
E       Kiszteliński              Marcin                    Częstochowa          
F       Kurczyński                Tomasz                    Skarżysko-Kamienna   
G       Skiba                     Gabriel                   Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
3       Błach                     Marta                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 233         1 Łyżwa Franciszek, Jamborska Gabriela               PERFECT DANCE - Kraków             1/   7
 230         2 Baran Michał, Kędzior Weronika                     AKSEL - Rzeszów                    2/   7
 239         3 Ryz Michał, Baranowska Anna                        PERFECT STYL - Kraków              3/   7
 237         4 Mroczek Michał, Zygmunt Weronika                   KUŹNIA TAŃCA - Kraków              4/   7
 232         5 Włodarczyk Patryk, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów                     5/   7
 238         6 Pabian Piotr, Machnik Marzena                      SKT AGH - Kraków                   6/   7
 231         7 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków                    7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 230 1345656 6,0 1636524 4,0 1226523 1,0 1526523 2,0   13.0    2
 231 6677577 7,0 5777676 7,0 5777777 7,0 7677676 7,0   28.0    7
 232 4434762 3,0 4544751 6,0 4555632 5,0 4331142 1,0   15.0    5
 233 7121411 1,0 2123317 1,0 3133411 2,0 5155711 5,0    9.0    1
 237 3213133 2,0 3215463 3,0 7414165 4,0 6214254 4,0   13.0    4
 238 2766344 4,0 6452245 5,0 6662356 6,0 2762365 6,0   21.0    6
 239 5552225 5,0 7361132 2,0 2341244 3,0 3443437 3,0   13.0    3
                 R                                   
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika                    Kraków               
C       Kordaszewska              Magdalena                 Jastków              
D       Kordaszewski              Piotr                     Jastków              
E       Kiszteliński              Marcin                    Częstochowa          
F       Kurczyński                Tomasz                    Skarżysko-Kamienna   
G       Skiba                     Gabriel                   Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
3       Błach                     Marta                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 245         1 Adamczyk Seweryn, Karolczykova Helena              LORDANCE - Wodzisław Śl.           1/  21
 260         2 Kruk Dawid, Furman Daria                           Mistrzowska Akademia Taneczna      2/  21
 249         3 Kaczyński Bartosz, Tochowicz Alicja                IMPERIA - Kraków                   3/  21
 258         4 Bryndza Patryk, Korycińska Julia                   NOWY STYL - Bielsko-Biała          4/  21
 255         5 Pabian Sebastian, Gosińska Kinga                   ZORBA - Częstochowa                5/  21
 263         6 Pytlik Kamil, Głażewska Anna                       LORDANCE - Wodzisław Śl.           6/  21
 250       7-8 Kałuża Michał, Skrzypczak Agnieszka                TEAM Ornontowice                 7-8/  21
 251       7-8 Kowalczyk Kacper, Żarłok Kinga                     POLISH CLUB - Warszawa           7-8/  21
 257         9 Winiarski Wiktor, Lelonek Zuzanna                  RESPECT DANCE Skarżysko-Kan.       9/  21
 254     10-11 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA - Olesno                  10-11/  21
 264     10-11 Serafin Miłosz, Stępień Gabriela                   ASTRA - Szczecin               10-11/  21
 259        12 Jarominek Mariusz, Janiec Dorota                   BAWINEK - Kraków                  12/  21
 239        13 Ryz Michał, Baranowska Anna                        PERFECT STYL - Kraków             13/  21
 248     14-15 Jaworski Nikodem, Wężowicz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów            14-15/  21
 261     14-15 Masłowski Grzegorz, Gozdalska Agnieszka            JUMP - Janów Lubelski          14-15/  21
 253        16 Muniak Maciej, Batko Milena                        JUST DANCE Wieliczka              16/  21
 246        17 Gętkowski Mateusz, Mytkoś Oliwia                   SzT  eMiKa - Tarnów               17/  21
 237     18-19 Mroczek Michał, Zygmunt Weronika                   KUŹNIA TAŃCA - Kraków          18-19/  21
 256     18-19 Perłak Filip, Ogonowska Amanda                     A-Z - Przemyśl                 18-19/  21
 252        20 Krupa Piotr, Machała Maja                          ELIDA - Mielec                    20/  21
 262        21 Pukajczyk Michał, Wróblewska Justyna               BAWINEK - Kraków                  21/  21
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 237          0 X  XX X  4 X   X    2 X   X    2 X   X X  3    11          
 239 XX XX    4 XXXXX    5 XX X  X  4 XX XXXX  6 XXXX  X  5    24       5-6
 245 XXX XXX  6 X X XXX  5 X X XX   4 XXX XXX  6 XX       2    23       7-9
 246 X X  XX  4   X      1  X   X   2  X   X   2 XX   X   3    12          
 248 X XXXXX  6  X X  X  3  X  XXX  4  X  XX   3  X  X X  3    19          
 249 XXXXX    5  XXX XX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    29       2-3
 250 XXXXXX   6 XX XX    4 X XXXXX  6 XXXX X   5  XXX     3    24       5-6
 251 XXXX X   5 XXXX X   5 XX X     3 X  X XX  4 X XX XX  5    22     10-11
 252 X        1      X   1  X XX    3          0    XX    2     7          
 253  X   XX  3 XXX  XX  5       X  1  XXX  X  4    XX X  3    16          
 254    X XX  3 X   XXX  4 XXX  XX  5 X X XX   4 XXX XXX  6    22     10-11
 255  XXXXXX  6  X XXX   4  XX X X  4  XXXX X  5 X X XX   4    23       7-9
 256  X    X  2  X    X  2   XX XX  4   X   X  2   X      1    11          
 257  X   X   2   X XXX  4 X XX XX  5 X  XXXX  5  XX XXX  5    21     12-13
 258 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  XX XXX  5 XXXX XX  6 X XX XX  5    29       2-3
 259 XXXXX    5 X  XX    3 XX  X    3 XXXXX    5 XXXXXXX  7    23       7-9
 260 X XXXXX  6  XX XXX  5 XXXXXXX  7  XX XXX  5  X XXX   4    27         4
 261    XX X  3 X XXX X  5   XX     2    XX X  3 X XXXXX  6    19          
 262       X  1          0    X X   2          0   X  X   2     5          
 263 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XX X XX  5    32         1
 264   X X X  3 XXXX X   5 XXXXX    5 XXXX     4 XX XX    4    21     12-13
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 239 X        1 X        1          0  X  X    2 X        1     5          
 245 XXX X X  5 XXX XX   5  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    28       1-2
 249  XXXX X  5    XXXX  4  XXX XX  5 XXXXX X  6  XXX  X  4    24         3
 250   XXX    3 X        1  XXXX    4 X X XX   4    X     1    13          
 251 X  X     2 XX X  X  4    XX    2 XX X     3 X  X     2    13          
 254  X   XX  3   X      1 X     X  2   X      1  X    X  2     9          
 255  XX XXX  5    XX X  3 XXXXX X  6  X   XX  3 XXX XX   5    22       4-5
 257     XX   2  XX  X   3     XX   2      X   1   X  X   2    10          
 258 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6 X XXX X  5 X XXXXX  6    28       1-2
 259    X     1 X  X  X  3          0 XX X X   4          0     8          
 260      XX  2   XXXXX  5 XXX  XX  5   X   X  2  XX XXX  5    19         6
 263 X XXXX   5  XX XX   4 X   XX   3    XXXX  4 XXX XXX  6    22       4-5
 264 XX   X   3  X  X    2 X  X     2          0    XX    2     9          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 245 3133153 2,0 1152134 1,0 4222155 2,0 2222164 1,0 2352153 3,0    9.0    1
 249 5221661 1,0 5211653 3,0 3541461 4,0 3331652 3,0 5121562 2,0   13.0    3
 255 4612544 5,0 4625361 5,0 5336334 3,0 1615443 4,0 1515625 6,0   23.0    5
 258 2345336 3,0 3433545 4,0 2455626 5,0 6444536 6,0 4434436 4,0   22.0    4
 260 1456412 4,0 2346212 2,0 1113212 1,0 5156211 2,0 3246211 1,0   10.0    2
 263 6564225 6,0 6564426 6,0 6664543 6,0 4563325 5,0 6663344 5,0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika                    Kraków               
C       Kordaszewska              Magdalena                 Jastków              
D       Kordaszewski              Piotr                     Jastków              
E       Kiszteliński              Marcin                    Częstochowa          
F       Kurczyński                Tomasz                    Skarżysko-Kamienna   
G       Skiba                     Gabriel                   Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
3       Błach                     Marta                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 245         1 Adamczyk Seweryn, Karolczykova Helena              LORDANCE - Wodzisław Śl.           1/  21
 253         2 Muniak Maciej, Batko Milena                        JUST DANCE Wieliczka               2/  21
 249         3 Kaczyński Bartosz, Tochowicz Alicja                IMPERIA - Kraków                   3/  21
 254         4 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA - Olesno                      4/  21
 270         5 Nowakowski Łukasz, Rachtan Marta                   TEAM Ornontowice                   5/  21
 271         6 Olszański Oskar, Szołek Nina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl            6/  21
 246       7-8 Gętkowski Mateusz, Mytkoś Oliwia                   SzT  eMiKa - Tarnów              7-8/  21
 268       7-8 Goral Maciej, Baran Patrycja                       JUMP - Janów Lubelski            7-8/  21
 251      9-10 Kowalczyk Kacper, Żarłok Kinga                     POLISH CLUB - Warszawa          9-10/  21
 267      9-10 Gierdziewicz Krzysztof, Zaręba Kamila              EVOLUTION - Kraków              9-10/  21
 257        11 Winiarski Wiktor, Lelonek Zuzanna                  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.      11/  21
 252        12 Krupa Piotr, Machała Maja                          ELIDA - Mielec                    12/  21
 273        13 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl           13/  21
 272        14 Skoczek Mateusz, Sołtys Małgorzata                 SKT AGH - Kraków                  14/  21
 250     15-16 Kałuża Michał, Skrzypczak Agnieszka                TEAM Ornontowice               15-16/  21
 255     15-16 Pabian Sebastian, Gosińska Kinga                   ZORBA - Częstochowa            15-16/  21
 266        17 Doroszuk Oktawiusz, Ćwierz Anna                    KUŹNIA TAŃCA - Kraków             17/  21
 265        18 Ciechanowski Dariusz, Borcz Halina                 KUŹNIA TAŃCA - Kraków             18/  21
 248     19-21 Jaworski Nikodem, Wężowicz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów            19-21/  21
 256     19-21 Perłak Filip, Ogonowska Amanda                     A-Z - Przemyśl                 19-21/  21
 269     19-21 Halama Paweł, Robak Natalia                        BAWINEK - Kraków               19-21/  21
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 245 XXXXX X  6 XX X     3 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    28       4-5
 246 X  X  X  3  X X  X  3    XXXX  4  X XXXX  5  XXXXXX  6    21     10-11
 248  X    X  2  XX   X  3 XXX X    4      X   1    X     1    11          
 249 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XX XX X  5 XXXXXXX  7    30         1
 250   X  X   2 XX    X  3   X  XX  3 XXXX  X  5       X  1    14          
 251 X XXXX   5 XXX XX   5 X XXX X  5 X XXX    4  XX XXX  5    24       7-8
 252 XX XX X  5 X  X XX  4  XXXX    4   X   X  2    XXX   3    18     12-13
 253 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXX  XX  5 XX X XX  5    29       2-3
 254 XX XXXX  6  XX XX   4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6    29       2-3
 255  X  XXX  4 X X X X  4     X    1 X X X    3 X X      2    14          
 256  X       1   X X    2       X  1   X X    2  XX XXX  5    11          
 257     XX   2 X   XXX  4  XX XXX  5  X XXXX  5 XXXX XX  6    22         9
 265  XX  XX  4  X  X X  3  X  X X  3 r    X   1      X   1    12          
 266 XXX X    4    XX    2  X X XX  4      X   1 X X      2    13          
 267 XXX   X  4 X XX XX  5 X    X   2  X  XXX  4  X   XX  3    18     12-13
 268 X  XXXX  5    XXXX  4 XX XX X  5 XX X XX  5 XX XX X  5    24       7-8
 269 X X      2  XXX X   4 X X      2          0 XX  X    3    11          
 270  XXX X   4 XXXX X   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    28       4-5
 271   XXXX   4 XXXXXXX  7  XXXXX   5 XXXXX X  6 X XXX X  5    27         6
 272  X XXX   4     XX   2 X    X   2 X XXXX   5     XX   2    15          
 273 X XX  X  4 X XX     3 X XX XX  5 XXXX  X  5 X XX  X  4    21     10-11
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 245 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XX XX X  5 XX XX X  5    28         1
 246    XX X  3  X X  X  3     XXX  3  X    X  2  X  X X  3    14          
 249 XX X XX  5 XXXX  X  5 XX X     3 XXXX  X  5 XX X  X  4    22         3
 251   X X    2  XX X    3 X X X    3   X XXX  4   X      1    13          
 252 X X   X  3 X   X    2 X        1          0 X   X    2     8          
 253 XX X     3   XXXXX  5   XX XX  4 XXXX XX  6  XX      2    20         4
 254 XXX XX   5 X   XX   3  X  XX   3 rX  XX   3 X XXXX   5    19         5
 257     XX   2     XX   2  X   XX  3     XX   2     XX   2    11          
 267  X   XX  3      X   1  XX  X   3 X X  X   3  XX  X   3    13          
 268    X  X  2    X  X  2 X  X  X  3    X  X  2 X  XXXX  5    14          
 270  XX XX   4 XXX XX   5  XXXXX   5 XXXXXX   6 XXXX XX  6    26         2
 271   XX X   3  XXX  X  4   XXX X  4   XXX    3   XX XX  4    18         6
 273 X        1 X        1 X        1 X        1          0     4          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 245 1151151 1,0 2252151 1,0 1262153 1,0 2224151 1,0 2213152 1,0    5.0    1
 249 2562623 3,0 1561612 2,0 2451641 4,0 1441644 4,0 1362644 5,0   18.0    3
 253 3424242 2,0 4324443 4,0 6343325 3,0 4362323 3,0 6531215 2,0   14.0    2
 254 4245314 4,0 3146225 3,0 3126436 2,0 6156435 5,0 5155323 4,0   18.0    4
                                         R                       
 270 6316535 5,0 6415334 5,0 5515214 5,0 3515212 2,0 3626431 3,0   20.0    5
 271 5633466 6,0 5633566 6,0 4634562 6,0 5633566 6,0 4444566 6,0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika                    Kraków               
C       Kordaszewska              Magdalena                 Jastków              
D       Kordaszewski              Piotr                     Jastków              
E       Kiszteliński              Marcin                    Częstochowa          
F       Kurczyński                Tomasz                    Skarżysko-Kamienna   
G       Skiba                     Gabriel                   Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
3       Błach                     Marta                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 280         1 Jaworski Jakub, Malmon Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom              1/  17
 284         2 Sebzda Bartosz, Szetela Emilia                     AKSEL - Rzeszów                    2/  17
 300         3 Rak Konrad, Chwierut Amelia                        ST IMPRESJA Kęty                   3/  17
 299         4 Hankus Kamil, Pyrdziak Katarzyna                   ST IMPRESJA Kęty                   4/  17
 281         5 Kaczmarek Damian, Adamska Ksenia                   IGLICA - Wrocław                   5/  17
 289         6 Grabowski Mariusz, Dyrda Zuzanna                   BAWINEK - Kraków                   6/  17
 271       7-8 Olszański Oskar, Szołek Nina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl          7-8/  17
 283       7-8 Markiewicz Jakub, Michewicz Julia                  Szkoła Tańca Sparta - Opole      7-8/  17
 279         9 Fugiel Tomasz, Blecharz Emilia                     BAWINEK - Kraków                   9/  17
 273        10 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl           10/  17
 282        11 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      TEAM Ornontowice                  11/  17
 275        12 Pikuła Cezary, Czarnocka Alicja                    CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAWA        12/  17
 285     13-14 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków             13-14/  17
 290     13-14 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice                13-14/  17
 288        15 Gajewski Patryk, Kapusta Alicja                    BAWINEK - Kraków                  15/  17
 286     16-17 Tokarski Mieszko, Wojtych Dominika                 WIR - Mysłowice                16-17/  17
 287     16-17 Cisiński-Nguyen Krystian, Litwin Klaudia           ELIDA - Mielec                 16-17/  17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 271 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X XXX X  5 X XXX X  5 X XXXXX  6    29         6
 273 X  X     2 X  X X   3 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 X XXXXX  6    23        11
 275 X  XXXX  5 XX XXXX  6  XX XXX  5 XX   XX  4 XXX   X  4    24      9-10
 279 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX  XX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    31         4
 280  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       2-3
 281 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 282  XXXXXX  6   XXXXX  5 XXXX     4 XXXXXX   6  XXXXX   5    26         8
 283 XXXXXXX  7 X  XX X  4 XX  XXX  5 X  XXXX  5 X   X X  3    24      9-10
 284 XXXX XX  6 XXX  XX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    30         5
 285    X  X  2 XXXX     4  XXX     3 XXXX     4 X XXX X  5    18          
 286     XXX  3   X XXX  4    X X   2  X  XXX  4      XX  2    15          
 287   X X X  3   X  X   2 XXXX  X  5  XX   X  3  XX      2    15          
 288 XX   X   3  X XXX   4  X XXX   4  X   X   2  X XXX   4    17          
 289 XXX XX   5 XX XX X  5 X   XXX  4  XXXX    4  X  XXX  4    22        12
 290 XXX X    4  XX X    3  XXXX    4  XX X    3 XX XX    4    18          
 299 XXXX X   5 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XXXX X   5    28         7
 300 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    33       2-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 271 X XXX    4   XXX    3   X      1   X X    2    XX    2    12          
 273 X X      2 X        1 XXXXX    5          0  X X     2    10          
 275       X  1   X      1          0 X     X  2          0     4          
 279   X   X  2  X  X X  3          0   X   X  2 X X X X  4    11          
 280 XX XXX   5 XXXXXX   6 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    30         2
 281 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXX XX  5 XXXXXXX  7    33         1
 282  XXX X   4 X        1  X       1     XX   2   X      1     9          
 283     XX   2       X  1    X X   2 X XXXX   5   X  X   2    12          
 284 XX X     3 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXX   5 XX XXX   5    25         3
 289     X X  2   XXXXX  5   X XXX  4  X  X X  3     XXX  3    17         6
 299 XX XXXX  6  X X XX  4 XX XX X  5 XX X XX  5 XX X  X  4    24         4
 300  XX  XX  4 XXX  X   4 XXX  XX  5 XXXX X   5 XXX  XX  5    23         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 280 3133241 1,0 2121132 1,0 2123351 1,0 2113141 1,0 2224151 1,0    5.0    1
 281 5214423 3,0 4514556 5,0 5512125 2,0 5521526 5,0 6515516 5,0   20.0    5
 284 2562336 4,0 3453211 2,0 3244434 4,0 4234334 2,0 3131233 2,0   14.0    2
 289 6646154 6,0 6645445 6,0 6655243 6,0 6666263 6,0 5666364 6,0   30.0    6
 299 4451662 5,0 5362363 4,0 4461562 5,0 3452452 3,0 4353442 3,0   20.0    4
 300 1325515 2,0 1236624 3,0 1336616 3,0 1345615 4,0 1442625 4,0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Heinze-Nawara             Monika                    Kraków               
C       Kordaszewska              Magdalena                 Jastków              
D       Kordaszewski              Piotr                     Jastków              
E       Kiszteliński              Marcin                    Częstochowa          
F       Kurczyński                Tomasz                    Skarżysko-Kamienna   
G       Skiba                     Gabriel                   Żabno                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
3       Błach                     Marta                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                         Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 298         1 Ciosek Piotr, Balon Katarzyna                      PERFECT STYL - Kraków              1/  22
 297         2 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  IMPULS - Chorzów                   2/  22
 292         3 Jędrycha Damian, Nowak Wiktoria                    AKADEMIA TAŃCA AS Sosnowiec        3/  22
 281         4 Kaczmarek Damian, Adamska Ksenia                   IGLICA - Wrocław                   4/  22
 295         5 Kuleta Adrian, Mazurczyk Aleksandra                Dancers United - WARSZAWA          5/  22
 264         6 Serafin Miłosz, Stępień Gabriela                   ASTRA - Szczecin                   6/  22
 260         7 Kruk Dawid, Furman Daria                           Mistrzowska Akademia Taneczna      7/  22
 300         8 Rak Konrad, Chwierut Amelia                        ST IMPRESJA Kęty                   8/  22
 280         9 Jaworski Jakub, Malmon Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom              9/  22
 291        10 Bodziony Dawid, Dębowska Patrycja                  KUŹNIA TAŃCA - Kraków             10/  22
 294        11 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski             11/  22
 293        12 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl                    12/  22
 282        13 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      TEAM Ornontowice                  13/  22
 284        14 Sebzda Bartosz, Szetela Emilia                     AKSEL - Rzeszów                   14/  22
 263        15 Pytlik Kamil, Głażewska Anna                       LORDANCE - Wodzisław Śl.          15/  22
 259        16 Jarominek Mariusz, Janiec Dorota                   BAWINEK - Kraków                  16/  22
 285        17 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków                17/  22
 296        18 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl                    18/  22
 279        19 Fugiel Tomasz, Blecharz Emilia                     BAWINEK - Kraków                  19/  22
 261        20 Masłowski Grzegorz, Gozdalska Agnieszka            JUMP - Janów Lubelski             20/  22
 286        21 Tokarski Mieszko, Wojtych Dominika                 WIR - Mysłowice                   21/  22
 283        22 Markiewicz Jakub, Michewicz Julia                  Szkoła Tańca Sparta - Opole       22/  22
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 259   X   X  2  X       1 X XXX X  5 XXX XX   5  XX      2    15          
 260 XXXXXX   6 XXX  X   4  XXXXX   5   X X    2  XX XX   4    21     10-11
 261   XX     2 X  XX    3          0  XXXX    4          0     9          
 263   XXXXX  5  X   XX  3      XX  2  XXXXX   5 X   XX   3    18          
 264 XX X XX  5 XXXXX X  6 X  XXX   4 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    28         2
 279  X  X X  3 X X  X   3   X X X  3       X  1       X  1    11          
 280 XXX X    4 XXXX  X  5 XXXXXX   6 X XXX    4 XXXX     4    23         7
 281  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  X X XX  4   XXXXX  5    27       3-4
 282 XX XXX   5 X X XX   4  XX XX   4 X   X    2 XXX X X  5    20     12-13
 283          0          0 X  X  X  3 X        1          0     4          
 284    XX X  3 X  X  X  3 X  X  X  3 X  XXXX  5 X  XXXX  5    19          
 285 X   XXX  4 X  X  X  3  X       1       X  1    XXXX  4    13          
 286          0      XX  2  X    X  2          0 X        1     5          
 291 XX  X    3 XX XX X  5 XX XXX   5 XX XXXX  6 X  X X   3    22       8-9
 292 XXX  X   4  XX XXX  5 XXX X    4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    26       5-6
 293 X  XX    3  XXXXX   5 X   XXX  4 X X X    3 XXXX  X  5    20     12-13
 294 X XXXX   5 X XXXXX  6 X  X     2  XXXXX   5    XX X  3    21     10-11
 295 XXX  XX  5    XXX   3  XXXXXX  6  XX  XX  4  XX XX   4    22       8-9
 296   XX  X  3   X X    2  XX   X  3       X  1  XX   X  3    12          
 297 XXXXXXX  7  X XX X  4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         1
 298  XXX XX  5 XXX  X   4 XXXX X   5 XXXX XX  6 XXXX XX  6    26       5-6
 300 XX   XX  4 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XX X XX  5 XX XXXX  6    27       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 260 X X XXX  5 XXX  X   4   X XXX  4          0   X  XX  3    16          
 264   X  XX  3 XXXX XX  6 X XX  X  4 X XX X   4  XXX     3    20         5
 280    XX X  3          0 X XX     3   XXX X  4   XX     2    12          
 281  XXX XX  5  XXXXXX  6  X XXXX  5  XXX  X  4  XXXXX   5    25       2-3
 282 X   X    2          0 X X      2     X    1          0     5          
 291 XX  X    3 X   X    2  X       1 X   XX   3 X        1    10          
 292 XXXX X   5   XXX X  4 X XXXX   5  XXXX    4  XXXXX   5    23         4
 293          0 X   X    2     X    1 X        1 X   X X  3     7          
 294    X     1 X  X X   3          0  X       1 XX X     3     8          
 295  X   XX  3  X   XX  3  X   XX  3 XX   XX  4 XX  XXX  5    18         6
 297 X XXXXX  6  XXXX X  5 XX XXX   5  XXXXXX  6 X XXXXX  6    28         1
 298 XXXXX    5  XXX X   4 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XX   XX  4    25       2-3
 300  X       1 X   X X  3  X  X X  3 X   XXX  4     X X  2    13          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 264 5635665 6,0 6655566 6,0 5655465 5,0 4555545 4,0 5645656 6,0   27.0    6
 281 6411356 4,0 4413355 4,0 3513536 4,0 5623356 5,0 4524365 4,0   21.0    4
 292 3223234 2,0 3322131 2,0 4224353 3,0 3234433 3,0 3433522 3,0   13.0    3
 295 4366543 5,0 5166644 5,0 6366642 6,0 6366664 6,0 6266434 5,0   27.0    5
 297 2544422 3,0 2544223 3,0 2432224 2,0 2411222 2,0 2312143 2,0   12.0    2
 298 1152111 1,0 1231412 1,0 1141111 1,0 1142111 1,0 1151211 1,0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50