OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020": 2020-03-08, Lublin LIDER - Lublin lubelski, okręg Lubelski

Dokumentacja zbiorcza 

Taneczne Talenty 2020
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Taneczne Talenty 2020
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020
Lublin, 2020-03-08
Organizator:  LIDER - Lublin
Prowadzenie: Zapewnione
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   2 BALLROOM - Lublin            6
   3 CENTRUM TAŃCA - Radom        2
   4 ESKADRA - Pabianice          1
   5 GALA - Mielec                1
   6 GASIEK - Rzeszów             1
   7 ISKRA - Międzyrzec Podlas    3
   8 JUMP - Janów Lubelski        6
   9 JUST DANCE - Stalowa Wola    3
  10 KICK - Kielce                1
  11 KLASA - Tarnów               1
  12 KORDASZEWSCY - Garwolin      1
  13 LIDER - Lublin               1
  14 MAGIC-DANCE - Lublin         3
  15 MYKA - Zamość                3
  16 RYTM - Chełm                 8
  17 SAMBA - Tarnobrzeg           4
  18 TAKT - Chełm                10
  19 TOP - ART - Lublin           5
  20 ZAMEK - Lublin               3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Telka- Kurczyńska         Anna            II        Skarżysko Kam.       Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17         1 Wilczyński Jakub, Kowalska Lena                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   4
  15         2 Krakowski Gabriel, Potoczna Alicja                 GALA - Mielec             podkarpacki          2/   4
  16         3 Tomaszewski Jan, Lachowska Weronika                TAKT - Chełm              lubelski             3/   4
  18         4 Wychowaniak Adam, Wilczyńska Julia                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  15 14222 2.0 14212 2.0 14212 2.0 13331 3.0 13211 1.0 13221 1.0   11.0    2
  16 23414 4.0 23424 4.0 22424 3.0 34443 4.0 34334 3.0 44314 4.0   22.0    3
  17 31141 1.0 41141 1.0 41141 1.0 21122 1.0 21122 2.0 21142 2.0    8.0    1
  18 42333 3.0 32333 3.0 33333 4.0 42214 2.0 42443 4.0 32433 3.0 R          
                                             R RR         R      
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Telka- Kurczyńska         Anna            II        Skarżysko Kam.       Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Błażejczyk Maksymilian, Pastuszek Aleksandra       MYKA - Zamość             lubelski             1/  11
  31         2 Ziemba Marceli, Deszczka Laura                     TAKT - Chełm              lubelski             2/  11
  26         3 Mędrek Wojciech, Nosal Agnieszka                   JUMP - Janów Lubelski     lubelski             3/  11
  25         4 Luchowski Kacper, Tatara Maria                     TAKT - Chełm              lubelski             4/  11
  28         5 Pogrebniak Szymon, Skrzypczak Nicola               RYTM - Chełm              lubelski             5/  11
  24         6 Kuchta Bartosz, Ładnowska Maja                     MYKA - Zamość             lubelski             6/  11
  22         7 Chajkowski Adam, Poziemska Kalina                  ZAMEK - Lublin            lubelski             7/  11
  27       8-9 Omiotek Dawid, Szafraniec Judyta                   TOP - ART - Lublin        lubelski           8-9/  11
  29       8-9 Pępek Jan, Mach Julia                              GASIEK - Rzeszów          podkarpacki        8-9/  11
  23     10-11 Cyper Sebastian, Łoś Julia                         TOP - ART - Lublin        lubelski         10-11/  11
  30     10-11 Tatara Franciszek, Choińska Oliwia                 TAKT - Chełm              lubelski         10-11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CC       S        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  21  XX X  3  XXX   3 XXXXX  5 XXXX   4 rX XX  3  XXXX  4    22       2-3
  22   X    1   X X  2    X   1 XXX    3  X  X  2 X XX   3    12          
  23 X  X   2 X   X  2     X  1     X  1   X    1 X   X  2     9          
  24 XXXXX  5 XXX    3 XXXXX  5 XX XX  4 X  X   2 X  XX  3    22       2-3
  25  XXX   3  XXXX  4 XXX X  4    XX  2 X XX   3 XXXX   4    20       4-5
  26  X XX  3  X     1  XX    2 XXX    3 XXXXX  5  XX    2    16         6
  27 X  XX  3  X X   2        0    XX  2 XX     2  X  X  2    11          
  28 XXX    3 X XXX  4 X X X  3 X XXX  4   XXX  3 X X X  3    20       4-5
  29 X   X  2 X  XX  3  X X   2  XX    2        0  X X   2    11          
  30    X   1 X      1 X  X   2        0 XXX X  4  X     1     9          
  31 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4    28         1
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 12412 2.0 11111 1.0 21112 1.0 11121 1.0 51113 1.0 21441 2.0    8.0    1
                                             R                   
  24 35645 5.0 56644 6.0 55653 5.5 46662 6.0 65662 6.0 45665 6.0   34.5    6
                                             R                   
  25 64534 4.0 64536 5.0 64545 5.5 53446 4.0 42346 3.0 52512 3.0   24.5    4
  26 53263 3.0 23363 3.0 33364 3.0 35535 5.0 23554 4.0 13124 1.0   19.0    3
  28 46356 6.0 45455 4.0 46436 4.0 64254 3.0 36435 5.0 36253 4.0   26.0    5
  31 21121 1.0 32222 2.0 12221 2.0 22313 2.0 14221 2.0 64336 5.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Telka- Kurczyńska         Anna            II        Skarżysko Kam.       Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36         1 Góźdź Krzysztof, Matryba Agata                     KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             1/  10
  43         2 Łysak Paweł, Zalewska Nicola                       KICK - Kielce             świętokrzysk         2/  10
  38         3 Mróz Rafał, Gzik Hanna                             JUMP - Janów Lubelski     lubelski             3/  10
  34         4 Bańka Oliwier, Głowala Martyna                     JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          4/  10
  42         5 Łabuś Wojciech, Gałaś Oliwia                       TAKT - Chełm              lubelski             5/  10
  40         6 Wyszomirski Wiktor, Brogowska Emilia               BALLROOM - Lublin         lubelski             6/  10
  39         7 Szabat Jakub, Jargiło Julia                        JUMP - Janów Lubelski     lubelski             7/  10
  37         8 Mazurek Szymon, Joachimowicz Patrycja              RYTM - Chełm              lubelski             8/  10
  41         9 Wójcik Dominik, Wilczyńska Agnieszka               TAKT - Chełm              lubelski             9/  10
  35        10 Berdak Szymon, Sytek Wiktoria                      MYKA - Zamość             lubelski            10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CC       S        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  34 XXXX   4 XXXXX  5        0 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    24         2
  35    XX  2 X      1        0    XX  2        0     X  1     6          
  36 XX XX  4 XXXXX  5 XX XX  4 XXXX   4 XX XX  4 XXXXX  5    26         1
  37   X    1   XXX  3   XXX  3   X    1   X    1   X X  2    11          
  38 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4 XXX    3 XXXXX  5  XXX   3    23       3-4
  39    X   1  X     1 XXX    3  X XX  3 XXXXX  5 X      1    14          
  40 X X X  3 X X X  3    XX  2 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4    22       5-6
  41  X     1  X X   2 XXXXX  5        0        0     X  1     9          
  42 XXXXX  5 X  X   2 XXXX   4 X XXX  4 X  XX  3 XX XX  4    22       5-6
  43 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5 XX  X  3  XX    2 XXXX   4    23       3-4
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  34 55536 6.0 22464 4.0 65662 6.0 35321 2.0 34211 2.0 33111 1.0   21.0    4
  36 12425 1.0 14331 3.0 13553 3.0 11654 4.0 12322 1.0 11323 2.0   14.0    1
  38 33314 3.0 41123 1.0 31245 2.0 53436 5.0 43436 4.0 52436 3.0   18.0    3
  40 44651 5.0 66555 6.0 46416 5.0 24163 3.0 25654 5.0 26645 6.0   30.0    6
  42 26242 2.0 33646 5.0 24334 4.0 46545 6.0 56545 6.0 45562 5.0   28.0    5
                                                          R      
  43 61163 4.0 55212 2.0 52121 1.0 62212 1.0 61163 3.0 64254 4.0   15.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Telka- Kurczyńska         Anna            II        Skarżysko Kam.       Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73         1 Dudka Michał, Zając Wanessa                        TOP - ART - Lublin        lubelski             1/   4
  75         2 Nadworski Kacper, Dolińska Martyna                 TAKT - Chełm              lubelski             2/   4
  74         3 Hawrył Michał, Surowiec Lena                       MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             3/   4
  76         4 Olszewski Mateusz, Wiącek Anna                     ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  73 11341 1.0 11242 1.0 43441 4.0 11321 1.0 12133 1.5 23124 1.5 13134 3.0 11122 1.0   14.0    1
  74 42134 4.0 43434 4.0 21113 1.0 22114 2.0 41224 3.0 41332 3.0 41242 1.0 44331 3.0   21.0    3
  75 33412 3.0 22123 2.0 12322 2.0 33233 3.0 23311 1.5 12243 1.5 22323 2.0 22214 2.0   17.0    2
  76 24223 2.0 34311 3.0 34234 3.0 44442 4.0 34442 4.0 34411 4.0 34411 4.0 33443 4.0   28.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Telka- Kurczyńska         Anna            II        Skarżysko Kam.       Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Końko Kacper, Bombolewska Alicja                   ZAMEK - Lublin            lubelski             1/   9
  91         2 Tymoszuk Robert, Ceniuk Oliwia                     ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             2/   9
  89         3 Miłkoś Bartłomiej, Cyboroń Magdalena               KLASA - Tarnów            małopolski           3/   9
  92         4 Wujastyk Stanisław, Romanek Karolina               TOP - ART - Lublin        lubelski             4/   9
  87         5 Marszał Krzysztof, Szlachetka Klaudia              ESKADRA - Pabianice       łódzki               5/   9
  90         6 Przebierowski Bartłomiej, Nowacka Patrycja         RYTM - Chełm              lubelski             6/   9
  86       7-8 Majchrzak Michał, Lesiuk Wiktoria                  ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski           7-8/   9
  88       7-8 Mazurek Jan, Sutryk Iga                            RYTM - Chełm              lubelski           7-8/   9
  84         9 Gilewicz Bartosz, Małyszek Małgorzata              TAKT - Chełm              lubelski             9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        CC       S        R        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  84  X  X  2  X     1 XX     2  X     1  X  X  2   X    1  X     1        0    10          
  85 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4  XXXX  4    38         1
  86  X X   2     X  1     X  1 XX  X  3   XXX  3  XXXX  4   XXX  3 X XXX  4    21          
  87 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX     2 XX     2 XX     2 XX  X  3    29       4-6
  88 X XX   3 X X    2   XXX  3 X XXX  4 X X    2 X X X  3   X X  2   XX   2    21          
  89   X X  2    XX  2 X XX   3 X XX   3 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    29       4-6
  90 XXXX   4 XXXX   4 XXX X  4   XX   2  XXX   3  XXX   3 XXXX   4 XXXXX  5    29       4-6
  91 X XXX  4 XXXXX  5 XXXX   4 XXX X  4 XX XX  4 X  XX  3 X XXX  4 XXXXX  5    33         2
  92 XX  X  3 XXXXX  5  X XX  3  X XX  3 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5 XX     2    30         3
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  85 31222 1.0 21111 1.0 32112 1.0 32142 1.0 41111 1.0 42121 2.0 41211 1.0 32111 1.0    9.0    1
  87 53164 4.5 52345 3.0 21245 2.0 51225 2.0 53566 6.0 54554 5.0 63464 5.0 66465 6.0   33.5    5
  89 15436 4.5 16536 6.0 16636 6.0 16436 4.5 25324 3.0 13212 1.0 15125 2.0 13226 2.0   29.0    3
  90 64355 6.0 64253 4.0 64354 4.0 64353 6.0 64245 5.0 65366 6.0 56346 6.0 55354 5.0   42.0    6
  91 26611 2.0 35422 2.0 45423 3.0 25514 3.0 36633 4.0 36435 4.0 24632 3.0 24633 3.0   24.0    2
  92 42543 3.0 43664 5.0 53561 5.0 43661 4.5 12452 2.0 21643 3.0 32553 4.0 41542 4.0   30.5    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Telka- Kurczyńska         Anna            II        Skarżysko Kam.       Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Sokół Jakub, Pastuszka Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           1/   8
  99         2 Orzechowski Paweł, Gaik Alicja                     MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             2/   8
  97         3 Kłos Przemysław, Szewc Emilia                      SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          3/   8
 103         4 Wrona Łukasz, Śliczniak Weronika                   BALLROOM - Lublin         lubelski             4/   8
 102         5 Zduńczuk Łukasz, Małyszek Agata                    TAKT - Chełm              lubelski             5/   8
  96         6 D' Urbano Jacopo, Chołody Marta                    RYTM - Chełm              lubelski             6/   8
  98         7 Lebioda Maciej, Wach Aleksandra                    JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          7/   8
 101         8 Zalewski Kamil, Zalewska Aleksandra                RYTM - Chełm              lubelski             8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------
     WA       WW       Q                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------
  96 XXX X  4 X X    2 X X X  3     9       6-7
  97 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    14         2
  98  XXXX  4  XXXX  4  XXXX  4    12       4-5
  99 XXXXX  5 XX XX  4 XX XX  4    13         3
 100 XX XX  4 XX XX  4 XX XX  4    12       4-5
 101 X X    2 X X    2 X X    2     6          
 102 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    15         1
 103  X X   2  XXXX  4  XXX   3     9       6-7
-----------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------
     WA        WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
  96 47467 7.0 56367 6.0 35455 5.0   18.0    6
  97 33272 3.0 33432 3.0 44161 3.0    9.0    3
  98 76654 6.0 75774 7.0 66777 7.0   20.0    7
  99 22116 2.0 24123 2.0 23513 2.0    6.0    2
 100 11521 1.0 11511 1.0 11222 1.0    3.0    1
 102 55345 5.0 47246 4.0 57346 6.0   15.0    5
 103 64733 4.0 62655 5.0 72634 4.0   13.0    4
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Telka- Kurczyńska         Anna            II        Skarżysko Kam.       Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Sokół Jakub, Pastuszka Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           1/   7
  99         2 Orzechowski Paweł, Gaik Alicja                     MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             2/   7
 102         3 Zduńczuk Łukasz, Małyszek Agata                    TAKT - Chełm              lubelski             3/   7
  97         4 Kłos Przemysław, Szewc Emilia                      SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          4/   7
 101         5 Zalewski Kamil, Zalewska Aleksandra                RYTM - Chełm              lubelski             5/   7
  98         6 Lebioda Maciej, Wach Aleksandra                    JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          6/   7
  96         7 D' Urbano Jacopo, Chołody Marta                    RYTM - Chełm              lubelski             7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------
     CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
  96 56356 7.0 45476 6.0 45477 6.0   19.0    7
  97 35264 4.0 33354 4.0 63231 3.0   11.0    4
  98 74573 6.0 64543 5.0 77763 7.0   18.0    6
  99 23617 3.0 22715 2.0 22615 2.0    7.0    2
 100 11132 1.0 11131 1.0 11142 1.0    3.0    1
 101 47445 5.0 57667 7.0 36556 5.0   17.0    5
 102 62721 2.0 76222 3.0 54324 4.0    9.0    3
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Telka- Kurczyńska         Anna            II        Skarżysko Kam.       Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Mróz Michał, Wojciechowska Izabela                 JUMP - Janów Lubelski     lubelski             1/   4
 106         2 Płodzień Adrian, Sułkowska Julia                   SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          2/   4
 107         3 Guc Jakub, Kolasa Wiktoria                         BALLROOM - Lublin         lubelski             3/   4
 104         4 Flis Konrad, Stachyra Eliza                        BALLROOM - Lublin         lubelski             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
 104 41342 3.0 43334 4.0 44444 4.0 44333 4.0   15.0    4
 105 32231 2.0 21242 2.0 11122 1.0 21211 1.0    6.0    1
 106 13113 1.0 14111 1.0 33211 2.0 33142 3.0    7.0    2
 107 24424 4.0 32423 3.0 22333 3.0 12424 2.0   12.0    3
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Telka- Kurczyńska         Anna            II        Skarżysko Kam.       Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Radom                Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin        lubelski             1/   8
 109         2 Jankowski Kamil, Krysa Aleksandra                  LIDER - Lublin            lubelski             2/   8
 110         3 Widz Bartłomiej, Widz Sandra                       JUMP - Janów Lubelski     lubelski             3/   8
 105         4 Mróz Michał, Wojciechowska Izabela                 JUMP - Janów Lubelski     lubelski             4/   8
 104         5 Flis Konrad, Stachyra Eliza                        BALLROOM - Lublin         lubelski             5/   8
 112         6 Jakubowski Dominik, Bańcerowska Alicja             ZAMEK - Lublin                                 6/   8
 106         7 Płodzień Adrian, Sułkowska Julia                   SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          7/   8
 103         8 Wrona Łukasz, Śliczniak Weronika                   BALLROOM - Lublin         lubelski             8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     CC       S        R        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------
 103  X X   2     X  1     X  1    X   1     5          
 104 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 X XXX  4    18         4
 105 XXX X  4 XXXXX  5 XX X   3 XX     2    14         6
 106        0  X X   2  XX    2  XXXX  4     8          
 109 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20       1-2
 110 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20       1-2
 111 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXrX  4    19         3
 112 X XXX  4 X X X  3 X XXX  4 XXXXX  5    16         5
--------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
 104 44462 4.0 65524 5.0 45626 5.0 45625 5.0   19.0    5
 105 55646 5.5 44443 4.0 54444 4.0 64442 4.0   17.5    4
 109 23211 1.5 33312 3.0 33112 2.0 33111 1.0    7.5    2
 110 31335 3.0 22231 2.0 21333 3.0 22333 3.0   11.0    3
 111 12123 1.5 11165 1.0 12261 1.0 11266 2.0    5.5    1
 112 66554 5.5 56656 6.0 66555 6.0 56554 6.0   23.5    6
--------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50