OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"MAŁE GRAND PRIX": 2020-03-08, Łomianki FAST-STEP Warszawa mazowiecki, okręg Mazowiecki

Dokumentacja zbiorcza 

Małe Grand Prix - Łomianki
O puchar Pani Burmistrz Łomianek

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Małe Grand Prix - Łomianki
O puchar Pani Burmistrz Łomianek
Łomianki 8.03.2020
Organizator: Fast-Step Warszawa
Prowadzenie: Monika Sakowska
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, E, Kombinacja 8T
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Latin
14-15, D, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, D, Standard
12-13, D, Latin
12-13, D, Standard
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Latin-4
14-15, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, F, Standard-3
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    8
   2 BLUE CLASSIC - Warszawa      8
   3 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    2
   4 CENTRUM TAŃCA - Radom        2
   5 CREATIVE DANCE               5
   6 Dancers United - WARSZAWA    1
   7 DCS BRWINÓW                  1
   8 DREAM - Poznań               2
   9 DZIUPLA - Poznań             2
  10 EMOTION - Góra Kalwaria      9
  11 EMOTION - WARKA              6
  12 ESKADRA - Pabianice          1
  13 ETIUDA - Radomsko            5
  14 FAST-STEP Warszawa          12
  15 FLASH - Grodzisk Mazowiec    2
  16 IGLICA - Wrocław             2
  17 Klub Tańca STRETTO - RADZ    1
  18 KORDASZEWSCY - Garwolin      1
  19 MAKO - Sulejówek             1
  20 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    3
  21 PRESTIGE - Białystok         2
  22 RS - WARSZAWA                8
  23 RYTM - Chełm                 1
  24 START - Płońsk               4
  25 TAKT - Chełm                 2
  26 WIKA - Olsztyn               2
  27 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    3
  28 ZAMEK - Lublin               9
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
C       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
D       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
E       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
G       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 159         1 Biernacki Kamil, Romaniuk Julia                    POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           1/   6
 164         2 Więckowski Mikołaj, Sabak Ewa                      RS - WARSZAWA             mazowiecki           2/   6
 161         3 Gaworek Hubert, Więcławska Anna                    START - Płońsk            mazowiecki           3/   6
 163         4 Iwanowski Kacper, Nawrot Wiktoria                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          4/   6
 160         5 Durajczyk Maciej, Kozicka Julia                    EMOTION - WARKA           mazowiecki           5/   6
 162         6 Gaworek Szymon, Rogowska Wiktoria                  START - Płońsk            mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 159 6513111 1.0 6123321 2.0 6442241 4.0 5531231 1.0 4111251 1.0 4124161 2.0 4111361 1.0 2122241 2.0   14.0    1
 160 4161623 2.0 4251546 4.0 4363416 5.0 4462616 6.0 5462464 5.0 6453554 5.0 5563453 5.0 6663433 4.0   36.0    5
 161 1432434 3.0 1512214 1.0 1514555 6.0 1314445 4.0 1224525 3.0 1235425 4.0 1234525 3.0 3235525 3.0   27.0    3
 162 5354242 4.0 3646453 5.0 3626324 3.0 3626323 2.0 6646636 6.0 5566646 6.0 6456646 6.0 5446656 6.0   38.0    6
 163 2625556 6.0 2435665 6.0 2135662 2.0 2145554 5.0 3353343 4.0 3642313 3.0 2645134 4.0 4554364 5.0   35.0    4
 164 3246365 5.0 5364132 3.0 5251133 1.0 6253162 3.0 2535112 2.0 2311232 1.0 3322212 2.0 1311112 1.0   18.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
C       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
D       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
E       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
G       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16         1 Trzaskowski Aleksander, Cichosz Hanna              FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   8
  12         2 Gumiński Patryk, Kośnik Lena                       WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         2/   8
  15         3 Sołtysiak Jakub, Galas-Bandyk Janina               FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   8
  13         4 Jankowski Ksawery, Utrata Wiktoria                 EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           4/   8
  14         5 Piszczek Kacper, Rzewuska Zofia                    MAKO - Sulejówek          mazowiecki           5/   8
  10         6 Augustyniak Krystian, Ujma Marta                   ZAMEK - Lublin            lubelski             6/   8
  17         7 Wiertel Mieszko, Mianowana Oliwia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             7/   8
  11         8 Firchał Błażej, Szmidt Milena                      FLASH - Grodzisk Mazowiec mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  10  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X X XXX  5 X XXX X  5    35         4
  11 X        1 X X      2 X        1 X XX X   4 XXXX     4 XX  XXX  5    17          
  12 X  XXXX  5  X XXXX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    36         3
  13 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    XXXX  4 XXXXXXX  7  X X     2    33       5-6
  14 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXX  X   4 XX XXX   5  X XXXX  5 XXXXXXX  7    33       5-6
  15  XXXXXX  6 X XXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    37         2
  16 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    39         1
  17 XXXXX    5 XX       2 X XXX X  5 XXX   X  4 X X      2 X X XX   4    22          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  10 6625456 5.0 3515255 5.0 4425165 5.0 3625636 6.0 4636366 6.0 3625356 5.0   32.0    6
  12 1243521 2.0 2163511 2.0 1253421 2.0 1351362 2.0 2211124 1.0 1211111 1.0   10.0    2
  13 5551244 4.0 4642344 4.0 6541244 4.0 5442451 4.0 6553653 5.0 6563665 6.0   27.0    4
  14 4466665 6.0 6456666 6.0 5666656 6.0 4266545 5.0 3365445 4.0 5356442 4.0   31.0    5
  15 3334333 3.0 5334433 3.0 3334533 3.0 2513223 1.0 1424532 3.0 2444534 3.0   16.0    3
  16 2112112 1.0 1221122 1.0 2112312 1.0 6134114 3.0 5142211 2.0 4132223 2.0   10.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
C       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
D       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
E       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
G       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Demianiuk Adrian, Zhydachevska Ulyana              POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           1/   8
 148         2 Kossakowski Oskar, Woźniak Daria                   FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   8
 150         3 Kulesza Jakub, Banasiewicz Martyna                 CREATIVE DANCE            mazowiecki           3/   8
 152         4 Zawadzki Adrian, Sztabnik Maja                     CREATIVE DANCE            mazowiecki           4/   8
 149         5 Książek Damian, Brzezińska Julia                   EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           5/   8
 153         6 Wójcik Mateusz, Żur Dominika                       POLINA'S DIAMONDS - WARSZ                      6/   8
 151         7 Słomski Maksymilian, Paśnik Julia                  EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           7/   8
 147         8 Karasiak Piotr, Arinkina Anhelina                  ESKADRA - Pabianice       łódzki               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    56         1
 147 XXX   X  4  XX X X  4  XX X    3     X    1  X       1   X      1   X X    2   X      1    17          
 148 X X XX   4 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXX XXX  6  XX  XX  4  XXXXXX  6    46         3
 149 XXXX XX  6 X XX XX  5 XXXX XX  6 X XX XX  5 XXXXXXX  7  XXX XX  5 X  X XX  4 XX X  X  4    42       5-6
 150 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXXXX X  6 X  XXXX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    50         2
 151    XXX   3 XX X X   4    X X   2  XXX XX  5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X XXXX   5    38          
 152  X XXXX  5    XXXX  4 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X XX XX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    45         4
 153 XXXXX X  6 XXX XXX  6 X X X X  4 XXX XX   5 XXX X X  5 X XXX    4 XXXXXX   6 XXX XXX  6    42       5-6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146 1112111 1.0 1111111 1.0 1113111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1311111 1.0 1111112 1.0 1311111 1.0    8.0    1
 148 4321425 3.0 6332223 2.0 2231325 2.0 3323324 2.0 4226226 2.0 5224224 2.0 5323223 2.0 5223224 2.0   17.0    2
 149 5553634 5.0 3643534 4.0 3642534 4.0 5542632 4.0 6462644 5.0 4452645 5.0 4452656 5.0 4666656 6.0   38.0    5
 150 2235342 2.0 4224342 3.0 5324242 3.0 2234243 3.0 2334552 3.0 2143552 3.0 3234341 3.0 3132432 3.0   23.0    3
 152 3664253 4.0 2565455 5.0 6565463 5.0 4665455 5.0 3653463 4.0 3566333 4.0 2565534 4.0 2554545 5.0   36.0    4
 153 6446566 6.0 5456666 6.0 4456656 6.0 6456566 6.0 5545335 6.0 6635466 6.0 6646465 6.0 6445363 4.0   46.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
C       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
D       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
E       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
G       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 116         1 Tomaszewski Alan, Jędras Wiktoria                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          1/   7
 112         2 Herasym Enri, Kłos Jowita                          EMOTION - WARKA           mazowiecki           2/   7
 118         3 Żytliński Szymon, Hercka Anna                      DREAM - Poznań            wielkopolski         3/   7
 115         4 Skoczylas Kornel, Sochaczewska Wiktoria            ZAMEK - Lublin            lubelski             4/   7
 114         5 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           5/   7
 113         6 Poździak Rafał, Kvet Ana                           BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           6/   7
 117         7 Wólkiewicz Filip, Pieróg Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 112 3331321 3.0 3531612 3.0 3431111 1.0 2631512 2.0 3631411 1.0   10.0    2
 113 5446466 5.0 6457757 7.0 6264764 6.0 6365776 7.0 5362765 6.0   31.0    6
 114 7577275 7.0 7364376 6.0 7575357 5.0 7574337 5.0 7475126 5.0   28.0    5
 115 4625654 4.0 4725543 4.0 4626525 4.0 4726454 4.0 4526532 4.0   20.0    4
 116 1112133 1.0 1112134 1.0 1112233 2.0 1212141 1.0 1214353 2.0    7.0    1
 117 6764747 6.0 5676465 5.0 5747676 7.0 5447665 6.0 6747677 7.0   31.0    7
 118 2253512 2.0 2243221 2.0 2353442 3.0 3153223 3.0 2153244 3.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
C       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
D       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
E       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
G       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 120         1 Szor Hubert, Wicińska Amelia                       ZAMEK - Lublin            lubelski             1/  10
 111         2 Wolski Bartosz, Marchewka Izabela                  FAST-STEP Warszawa        Mazowiecki           2/  10
 112         3 Herasym Enri, Kłos Jowita                          EMOTION - WARKA           mazowiecki           3/  10
 119         4 Gałązka Aleks, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/  10
 116         5 Tomaszewski Alan, Jędras Wiktoria                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          5/  10
 113         6 Poździak Rafał, Kvet Ana                           BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           6/  10
 118         7 Żytliński Szymon, Hercka Anna                      DREAM - Poznań            wielkopolski         7/  10
 114         8 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           8/  10
 117         9 Wólkiewicz Filip, Pieróg Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           9/  10
 115        10 Skoczylas Kornel, Sochaczewska Wiktoria            ZAMEK - Lublin            lubelski            10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 111 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    33         1
 112 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XX XXXX  6  XXXX X  5 XXXXX X  6    29         3
 113     XXX  3   XXXXX  5       X  1 X XXXXX  6 X  X  X  3    18         6
 114   X   X  2  X X XX  4 X    XX  3  X       1  X   X   2    12          
 115 X X      2   X      1   X      1   X      1 X X      2     7          
 116 XXXX XX  6 X  XXXX  5 XXXXXX   6 XX  XXX  5  XX XXX  5    27         5
 117 X     X  2 X   X    2 X        1 XX    X  3 X        1     9          
 118  X XXX   4  X       1  XXXX    4    XXX   3    XXXX  4    16          
 119  XXXXX   5 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXXX   6    28         4
 120 XXXXX X  6 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    31         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 111 2522222 2.0 3521222 2.0 5524222 2.0 5524433 4.0 5634414 4.0   14.0    2
 112 4441365 4.0 2442664 5.0 3431333 3.0 2441222 2.0 3441322 2.0   16.0    3
 113 6654654 6.0 6655555 6.0 6665665 6.0 3666665 6.0 6565665 6.0   30.0    6
 116 1266543 5.0 1266343 3.0 1256544 5.0 1355544 5.0 1256543 5.0   23.0    5
 119 5333416 3.0 4334416 4.0 4342416 4.0 6233316 3.0 4323236 3.0   17.0    4
 120 3115131 1.0 5113131 1.0 2113151 1.0 4112151 1.0 2112151 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
C       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
D       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
E       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
G       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Kuleta Adrian, Mazurczyk Aleksandra                Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           1/   8
  73         2 Chmiel Jakub, Malinowska Natalia                   DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         2/   8
  75         3 Kaczmarek Damian, Adamska Ksenia                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   8
  74         4 Jaworski Jakub, Malmon Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           4/   8
  78         5 Majewski Anton, Paralusz Roksana                   RYTM - Chełm              lubelski             5/   8
  80         6 Wieczorek Grzegorz, Chmielińska Maja               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/   8
  76         7 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           7/   8
  79         8 Siemianowski Mateusz, Woźniak Aleksandra           START - Płońsk            mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  73 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  74 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    32         4
  75 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    33         3
  76  X XX    3  X XXXX  5    X  X  2   XX XX  4  X XXX   4    18          
  77 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  78 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XX   XX  4 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    27         5
  79    XXX   3    XX    2   XXXX   4          0          0     9          
  80 XXX  XX  5 XXX      3 XXX X    4 XX  X    3 XXX XXX  6    21         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  73 3521245 3.0 1521143 2.0 2621233 2.0 1422243 2.0 3421252 2.0   11.0    2
  74 6643463 5.0 6632454 4.0 6442452 4.0 2643552 4.0 6633664 6.0   23.0    4
  75 2232132 2.0 3443232 3.0 4533144 3.0 6531134 3.0 5542133 3.0   14.0    3
  77 1115311 1.0 2115321 1.0 1115311 1.0 4214321 1.0 1214311 1.0    5.0    1
  78 5354624 4.0 5354615 5.0 5264625 5.0 5155615 5.0 2355525 5.0   24.0    5
  80 4466556 6.0 4266566 6.0 3356566 6.0 3366466 6.0 4166446 4.0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
C       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
D       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
E       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
G       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Kaczmarek Damian, Adamska Ksenia                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/  11
  76         2 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/  11
  74         3 Jaworski Jakub, Malmon Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/  11
  71         4 Przemieniecki Szymon, Karwacka Justyna             WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         4/  11
  73         5 Chmiel Jakub, Malinowska Natalia                   DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         5/  11
  69         6 Nowak Szymon, Naguszewska Oliwia                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           6/  11
  66         7 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin                        7/  11
  68       8-9 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok      podlaski           8-9/  11
  70       8-9 Pikuła Cezary, Czarnocka Alicja                    CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki         8-9/  11
  72        10 Wiaderny Aleksander, Słomska Amelia                EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki          10/  11
  67        11 Brzozowski Adrian, Smużyńska Natalia               ETIUDA - Radomsko         łódzki              11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  66    X X   2 X XX     3 XXX XX   5  XX XXX  5      XX  2    17          
  67     X    1     X    1     X    1     X    1     X    1     5          
  68 X  X X   3 XX XXX   5 X        1 X  X     2  X XX    3    14          
  69 XXX  XX  5  X   X   2 XXXX XX  6 X X  X   3 XXXX XX  6    22       5-6
  70 XXX XX   5 X X   X  3          0 XXX  X   4  XX      2    14          
  71 XX X XX  5 XX XXXX  6  X X XX  4  X X XX  4 XX   XX  4    23         4
  72    XX    2    X     1   XX X   3    X     1    X     1     8          
  73 XXX X X  5 XXX XXX  6 XX  X X  4 XXX XXX  6 X X X    3    24         3
  74   XX  X  3   XX  X  3   XXX X  4 X XXXXX  6 X XXXXX  6    22       5-6
  75  XX X X  4 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    30         2
  76 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  X XX X  4 XXXXXXX  7    31         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  69 2436425 4.0 5526425 6.0 3526634 5.0 4436525 6.0 4524525 4.0   25.0    6
  71 4264513 3.0 4165613 5.0 5252512 2.0 5254614 5.0 5465613 5.0   20.0    4
  73 5125346 5.0 3334336 3.0 4445265 6.0 3343346 3.0 2636466 6.0   23.0    5
  74 6542662 6.0 6443544 4.0 6334453 4.0 6622253 2.0 6242244 3.0   19.0    3
  75 1313151 1.0 2212161 1.0 1113141 1.0 1115131 1.0 1113131 1.0    5.0    1
  76 3651234 2.0 1651252 2.0 2661326 3.0 2561462 4.0 3351352 2.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
C       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
D       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
E       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
G       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok      podlaski             1/   8
  59         2 Kotarba Szymon, Wyrzykowska Katarzyna              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   8
  63         3 Wójtowicz Ignacy, Grela Oliwia                     TAKT - Chełm              lubelski             3/   8
  62         4 Wieczorek Jerzy, Czapska Wiktoria                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   8
  61         5 Pięcek Aleksander, Pięcek Aneta                    BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           5/   8
  60         6 Mostowiec Adrian, Mazur Kinga                      ZAMEK - Lublin            lubelski             6/   8
  65         7 Wiaderny Aleksander, Słomska Amelia                EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           7/   8
  58         8 Kondratyuk Dmytro, Kolasińska Agnieszka            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  58          0          0  X       1          0          0     1          
  59 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
  60 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         4
  61  XXXXXX  6 XX X XX  5 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXX XXX  6    29         5
  62 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 X XXXXX  6  XX  XX  4  XXX XX  5    28         6
  63 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         3
  64 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  65 X  X     2 XXXXXX   6 X  XX    3 X XXX    4 X  XX    3    18          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  59 4532263 3.0 3322535 2.0 3242142 2.0 2131136 2.0 3332234 2.0   11.0    2
  60 2626536 6.0 2616666 6.0 2625465 4.0 3626664 6.0 1526552 5.0   27.0    6
  61 5164444 4.0 5265442 5.0 5466653 6.0 5365541 5.0 6165665 6.0   26.0    5
  62 6255621 5.0 6154321 3.0 6354526 5.0 6554423 4.0 5453321 3.0   20.0    4
  63 3443152 2.0 4433253 4.0 4533331 3.0 4443255 3.0 4644446 4.0   16.0    3
  64 1311315 1.0 1541114 1.0 1111214 1.0 1212312 1.0 2211113 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
C       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
D       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
E       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
G       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Holianskyi Andrii, Janus Maria                     ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   7
  59         2 Kotarba Szymon, Wyrzykowska Katarzyna              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   7
  63         3 Wójtowicz Ignacy, Grela Oliwia                     TAKT - Chełm              lubelski             3/   7
  61         4 Pięcek Aleksander, Pięcek Aneta                    BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           4/   7
  62         5 Wieczorek Jerzy, Czapska Wiktoria                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/   7
  60         6 Mostowiec Adrian, Mazur Kinga                      ZAMEK - Lublin            lubelski             6/   7
  58         7 Kondratyuk Dmytro, Kolasińska Agnieszka            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  57 1143136 2.0 1331143 1.0 1221166 1.0 1421154 1.0 1411143 1.0    6.0    1
  58 2666457 6.0 5677756 7.0 7676757 7.0 7777766 7.0 6766777 7.0   34.0    7
  59 6331262 3.0 2442432 2.0 3347332 3.0 3343432 2.0 5343331 3.0   13.0    2
  60 4724644 4.0 4513275 4.0 5733444 5.0 6632577 6.0 4534566 6.0   25.0    6
  61 3277775 7.0 3166567 6.0 2152275 2.0 2164245 4.0 2172252 2.0   21.0    4
  62 7455313 5.0 6254324 3.0 6465513 6.0 5255623 5.0 7255415 5.0   24.0    5
  63 5512521 1.0 7725611 5.0 4514621 4.0 4516311 3.0 3627624 4.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
C       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
D       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
E       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
G       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 123         1 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   4
 122         2 Skrzypek Konrad, Woch Małgorzata                   ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   4
 124         3 Zgutka Bartłomiej, Dąbrowska Maja                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   4
 121         4 Głuch Jakub, Rybak Julia                           CREATIVE DANCE            mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 121 4434344 4.0 4444244 4.0 4444244 4.0 4444244 4.0 4434344 4.0   20.0    4
 122 2212131 2.0 2321431 2.0 3311431 3.0 3322431 3.0 2311431 2.0   12.0    2
 123 1121212 1.0 1112122 1.0 1122122 1.0 1111112 1.0 1122122 1.0    5.0    1
 124 3343423 3.0 3233313 3.0 2233313 2.0 2233323 2.0 3243213 3.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
C       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
D       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
E       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
G       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Zgutka Bartłomiej, Dąbrowska Maja                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   4
 123         2 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   4
 122         3 Skrzypek Konrad, Woch Małgorzata                   ZAMEK - Lublin            lubelski             3/   4
 121         4 Głuch Jakub, Rybak Julia                           CREATIVE DANCE            mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 121 4444444 4.0 4444444 4.0 4443444 4.0 4444444 4.0 4434444 4.0   20.0    4
 122 2313132 2.0 2313333 3.0 3314333 3.0 3313333 3.0 3313333 3.0   14.0    3
 123 1122211 1.0 3121111 1.0 2222112 2.0 2221122 2.0 1222122 2.0    8.0    2
 124 3231323 3.0 1232222 2.0 1131221 1.0 1132211 1.0 2141211 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
C       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
D       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
E       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
G       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50         1 Mielecki Andrzej, Szlom Maria                      RS - WARSZAWA             mazowiecki           1/   3
  49         2 Jakubowski Damian, Wrzesińska Karolina             EMOTION - WARKA           mazowiecki           2/   3
  48         3 Korecki Gabriel, Mazurowska Aniela                 RS - WARSZAWA                                  3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  48 1333233 3.0 1133233 3.0 3233312 3.0    9.0    3
  49 3121321 2.0 3222312 2.0 2321233 2.0    6.0    2
  50 2212112 1.0 2311121 1.0 1112121 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
C       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
D       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
E       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
G       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Pasternak Bartosz, Przybysz Weronika               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   4
  55         2 Michalew Igor, Gładka Julia                        ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   4
  52         3 Olewiński Dominik, Rosłonkiewicz Klaudia           EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/   4
  53         4 Pankratz Aleksander, Bosak Agata                   RS - WARSZAWA             mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  52 3431432 3.0 2331423 3.0 3432334 3.0 2421434 4.0   13.0    3
  53 1242344 4.0 4444344 4.0 1243443 4.0 4142323 3.0   15.0    4
  54 2323211 1.0 1123211 1.0 4111211 1.0 3314111 1.0    4.0    1
  55 4114123 2.0 3212132 2.0 2324122 2.0 1233242 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
C       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
D       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
E       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
G       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 154         1 Jeziorny Krzysztof, Bogdan Wiktoria                ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   4
 155         2 Ryng Igor, Napiórkowska Daria                      Klub Tańca STRETTO - RADZ mazowiecki           2/   4
 157         3 Wojciechowski Kacper, Kolińska Sylwia              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   4
 156         4 Szymborski Michał, Kleczkowska Izabela             CREATIVE DANCE            mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 154 1113111 1.0 1112111 1.0 1213122 1.5 2324131 2.0 1311121 1.0 4423224 4.0   10.5    1
 155 2244343 3.0 3344443 4.0 3434433 3.0 1111342 1.0 2122442 2.0 1112311 1.0   14.0    2
 156 4431434 4.0 4233334 3.0 4142344 4.0 4442423 4.0 4243313 3.0 2231443 2.0   20.0    4
 157 3322222 2.0 2421222 2.0 2321211 1.5 3233214 3.0 3434234 4.0 3344132 3.0   15.5    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
C       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
D       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
E       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
G       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 139         1 Jakubiak Franciszek, Szczepańska Oliwia            START - Płońsk            mazowiecki           1/   6
 137         2 Chojnacki Hubert, Morzyńska Oliwia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   6
 144         3 Zając Mieszko, Regulska Martyna                    EMOTION - WARKA           mazowiecki           3/   6
 141         4 Muśnicki Bartosz, Zych Klaudia                     FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   6
 138         5 Giziński Bartosz, Łata Maja                        DCS BRWINÓW               mazowiecki           5/   6
 140         6 Krakowiak Michał, Popelyukh Agata                  FLASH - Grodzisk Mazowiec mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 137 3522254 4.0 3432221 2.0 2522324 2.0 3266265 5.0 3146261 2.0 4134332 2.0   17.0    2
 138 6465341 5.0 4255342 5.0 4365452 5.0 2453432 3.0 2335454 4.0 2215213 1.0   23.0    5
 139 1146623 2.0 1144654 4.0 1144633 4.0 1144353 2.0 1263123 1.0 1351154 3.0   16.0    1
 140 5654566 6.0 6666566 6.0 5656566 6.0 5312111 1.0 5452332 3.0 3666666 6.0   28.0    6
 141 4233415 3.0 5313413 3.0 6213215 1.0 6525626 6.0 6514516 6.0 5423421 4.0   23.0    4
 144 2311132 1.0 2521135 1.0 3431141 3.0 4631544 4.0 4621645 5.0 6542545 5.0   19.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
C       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
D       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
E       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
G       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52         1 Olewiński Dominik, Rosłonkiewicz Klaudia           EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           1/   3
  53         2 Pankratz Aleksander, Bosak Agata                   RS - WARSZAWA             mazowiecki           2/   3
  54         3 Pasternak Bartosz, Przybysz Weronika               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  52 2131121 1.0 1111231 1.0 2221221 2.0 2212332 2.0    6.0    1
  53 1323313 3.0 2332113 2.0 1112113 1.0 1133123 3.0    9.0    2
  54 3212232 2.0 3223322 3.0 3333332 3.0 3321211 1.0    9.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
C       Pawlak                    Łukasz          I         Lublin               
D       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
E       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
F       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
G       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Jakubowski Damian, Wrzesińska Karolina             EMOTION - WARKA           mazowiecki           1/   4
  50         2 Mielecki Andrzej, Szlom Maria                      RS - WARSZAWA             mazowiecki           2/   4
  51         3 Zgorzelski Stanisław, Hallak Elissa                RS - WARSZAWA             mazowiecki           3/   4
  48         4 Korecki Gabriel, Mazurowska Aniela                 RS - WARSZAWA                                  4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  48 2342112 2.0 4343434 4.0 3244334 4.0   10.0    4
  49 1111223 1.0 1111111 1.0 1111212 1.0    3.0    1
  50 3423444 4.0 3222222 2.0 4322123 2.0    8.0    2
  51 4234331 3.0 2434343 3.0 2433441 3.0    9.0    3
----------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-03-07, 01:06:59