OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Majówka w Krakowie - Senior": 2020-07-04, Kraków Cor et Animus małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

Majówka w Krakowie - Senior CeA Challenge Cup


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Majówka w Krakowie - Senior CeA Challenge Cup

Kraków, 4.07.2020
Organizator: Cor et Animus Fundacja, MDK "Dom Harcerza"
Prowadzenie: Jarosław Całka
Muzyka: Agnieszka Abram
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Senior 1, E, Standard-4
Senior 1, C, Standard
Senior 1, S, Standard-4
Senior 1, Open, Standard
Senior 2, F, Standard-3
Senior 2, E, Standard-4
Senior 2, D, Standard
Senior 2, C, Standard
Senior 2, Open, Standard
Senior 3, E, Standard-4
Senior 3, C, Standard
Senior 3, B, Standard
Senior 3, Open, Standard
Senior 1, E, Latin-4
Senior 1, C, Latin
Senior 1, Open, Latin
Senior 2, F, Latin-3
Senior 2, E, Latin-4
Senior 2, D, Latin
Senior 2, C, Latin
Senior 2, B, Latin
Senior 2, Open, Latin
Senior 3, E, Latin-4
Senior 3, D, Latin
Senior 3, B, Latin
Senior 3, Open, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa   11
   2 AKSEL - Rzeszów              4
   3 BLUE CLASSIC - Warszawa      1
   4 CANTINERO - Tomaszów Maz.    2
   5 Cor et Animus                5
   6 DANCE DON'T WAIT -  Dąbro    1
   7 DANCE IMPERIUM - Poznań      2
   8 DANCELOOK - Gliwice          2
   9 ESKADRA - Pabianice          2
  10 GALA - Mielec                3
  11 GEMAR - Wrocław              1
  12 IDEA - Kraków                1
  13 IGLICA - Wrocław             6
  14 IMPULS - Prochowice          4
  15 ISKRA - Świdwin              4
  16 KICK - Kielce                1
  17 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        2
  18 NOWY STYL - Bielsko-Biała    2
  19 RONDO - Rybnik               4
  20 RÓŻA - Olesno                2
  21 SEMPRE - Kraków             10
  22 SENIOR DANCE STUDIO - Poz    2
  23 ST LINESTUDIO - Strzelce     2
  24 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    2
  25 Śląska Szkoła Tańca - Kat    3
  26 Śląski Klub Taneczny - Ka    2
  27 TAKT - Legnica               2
  28 WIR - Mysłowice              4
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Szczepanek                Iga             III       Tychy                Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Gryń Karol, Łaszczyk Joanna                        SEMPRE - Kraków           małopolski           1/   5
 101         2 Krekora Szczepan, Morawska-Krekora Anna            KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           2/   5
 100         3 Curyłło Robert, Curyłło Joanna                     Śląska Szkoła Tańca - Kat śląski               3/   5
 104         4 Maciejczyk Jan, Miechowska Karolina                Cor et Animus             małopolski           4/   5
 102         5 Berkop Mirosław, Berkop Magdalena                  WIR - Mysłowice           śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 100 2353244 3.0 1353343 3.0 2243244 3.0 2351243 2.0   11,0    3
 101 4234322 2.0 3241522 2.0 4424553 4.0 3224524 3.0   11,0    2
 102 5425433 4.0 5435254 5.0 5355422 5.0 5435352 5.0   19,0    5
 103 1111511 1.0 2112411 1.0 1112311 1.0 1113411 1.0    4,0    1
 104 3542155 5.0 4524135 4.0 3531135 2.0 4542135 4.0   15,0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Szczepanek                Iga             III       Tychy                Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Jastrzębski Jarosław, Róg Katarzyna                SEMPRE - Kraków           małopolski           1/   3
 106         2 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ISKRA - Świdwin           zachodniopom         2/   3
 104         3 Maciejczyk Jan, Miechowska Karolina                Cor et Animus             małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 104 3233133 3.0 2233133 3.0 2233123 2.0 2233233 3.0 3233132 3.0   14,0    3
 105 1111211 1.0 1112211 1.0 1111211 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0    5,0    1
 106 2322322 2.0 3321322 2.0 3322332 3.0 3322322 2.0 2322323 2.0   11,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: S, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: S, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Gryń Karol, Łaszczyk Joanna                        SEMPRE - Kraków           małopolski           1/   2
 104         2 Maciejczyk Jan, Miechowska Karolina                Cor et Animus             małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: S, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 103 1212221 2.0 2111211 1.0 1121211 1.0 1121221 1.0    5,0    1
 104 2121112 1.0 1222122 2.0 2212122 2.0 2212112 2.0    7,0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 107         1 Teresiński Krzysztof, Teresińska Iwona             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   3
 105         2 Jastrzębski Jarosław, Róg Katarzyna                SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   3
 104         3 Maciejczyk Jan, Miechowska Karolina                Cor et Animus             małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 104 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3332333 3.0 3333333 3.0   15,0    3
 105 1122222 2.0 1122222 2.0 1122211 1.0 1223222 2.0 1222221 2.0    9,0    2
 107 2211111 1.0 2211111 1.0 2211122 2.0 2111111 1.0 2111112 1.0    6,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Szczepanek                Iga             III       Tychy                Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Bartuś Wojciech, Pawlik-Bartuś Agnieszka           SEMPRE - Kraków           małopolski           1/   6
 109         2 Wróbel Mateusz, Wróbel Izabela                     DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         2/   6
 112         3 Nieradzik Adam, Nieradzik Anna                     Śląska Szkoła Tańca - Kat śląski               3/   6
 113         4 Rałowski Dariusz, Charchut Anna                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   6
 111         5 Dudziński Dariusz, Dudzińska Anna                  Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               5/   6
 108         6 Nowakowski Juliusz, Nowakowska Paulina             SENIOR DANCE STUDIO - Poz wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 108 6665665 6.0 6445661 6.0 6666655 6.0   18,0    6
 109 4456553 5.0 2162435 2.0 4253232 2.0    9,0    2
 110 3311111 1.0 1211122 1.0 1122121 1.0    3,0    1
 111 2242244 3.0 3656554 5.0 2345544 4.0   12,0    5
 112 1124332 2.0 4523243 3.0 5411366 5.0   10,0    3
 113 5533426 4.0 5334316 4.0 3534413 3.0   11,0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Szczepanek                Iga             III       Tychy                Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 Wącław Szczepan, Wącław Anna                       WIR - Mysłowice           śląski               1/   5
 116         2 Santorowski Adam, Santorowska Alicja               IMPULS - Prochowice       dolnośląski          2/   5
 114         3 Krępa Adam, Krępa Iwona                            GALA - Mielec             podkarpacki          3/   5
 102         4 Berkop Mirosław, Berkop Magdalena                  WIR - Mysłowice           śląski               4/   5
 115         5 Rutowski Piotr, Rutowska Anna                      IMPULS - Prochowice       dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 102 4444153 4.0 5425252 4.0 5545155 5.0 4534252 4.0   17,0    4
 114 2113535 3.0 3334434 3.0 2123534 3.0 2123334 2.0   11,0    3
 115 3555444 5.0 1553545 5.0 3354443 4.0 3455545 5.0   19,0    5
 116 1331312 2.0 2242113 2.0 1431312 2.0 1341423 3.0    9,0    2
 117 5222221 1.0 4111321 1.0 4212221 1.0 5212111 1.0    4,0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Szczepanek                Iga             III       Tychy                Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 119         1 Jeziorowski Jerzy, Kubat - Jeziorowska Jolanta     RÓŻA - Olesno             opolski              1/   2
 118         2 Dusik Jacek, Dusik Katarzyna                       SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 118 1111111 1.0 2112212 2.0 1221212 2.0 2211212 2.0 2211211 1.0    8,0    2
 119 2222222 2.0 1221121 1.0 2112121 1.0 1122121 1.0 1122122 2.0    7,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Szczepanek                Iga             III       Tychy                Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Nadolny Robert, Kubalska-Nadolna Agata             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   4
 120         2 Baran Bogusław, Karpeta Renata                     SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   4
 121         3 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   4
 106         4 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ISKRA - Świdwin           zachodniopom         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 106 3434443 4.0 3443242 4.0 2433442 3.5 4444443 4.0 4424442 4.0   19,5    4
 120 4221224 2.0 4332334 3.0 4322233 2.0 3222322 2.0 3333234 3.0   12,0    2
 121 2343332 3.0 2124423 2.0 3244324 3.5 2333234 3.0 2242323 2.0   13,5    3
 122 1112111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 107         1 Teresiński Krzysztof, Teresińska Iwona             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   2
 106         2 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ISKRA - Świdwin           zachodniopom         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 106 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10,0    2
 107 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Szczepanek                Iga             III       Tychy                Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Rusiecki Krzysztof, Wiekiera Monika                KICK - Kielce             świętokrzysk         1/   3
 111         2 Dudziński Dariusz, Dudzińska Anna                  Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               2/   3
 123         3 Miller Leszek, Górecka Urszula                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 111 2232323 2.0 1231221 1.0 1333222 2.5 1213223 2.0    7,5    2
 123 3323231 3.0 3312332 3.0 3222331 2.5 3332331 3.0   11,5    3
 124 1111112 1.0 2123113 2.0 2111113 1.0 2121112 1.0    5,0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Szczepanek                Iga             III       Tychy                Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 120         1 Baran Bogusław, Karpeta Renata                     SEMPRE - Kraków                                1/   3
 121         2 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   3
 125         3 Such Zbigniew, Kogut Joanna                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 120 2131121 1.0 3122311 1.0 3233213 3.0 1112111 1.0 2222111 1.0    7,0    1
 121 1212212 2.0 1231223 2.0 1121121 1.0 3231222 2.0 1131222 2.0    9,0    2
 125 3323333 3.0 2313132 3.0 2312332 2.0 2323333 3.0 3313333 3.0   14,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 127         1 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   3
 128         2 Kozak Zygmunt, Kozak Barbara                       TAKT - Legnica            dolnośląski          2/   3
 126         3 Chyliński Wiesław, Chylińska Małgorzata            RONDO - Rybnik            śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 126 1121122 1.0 3133323 3.0 3122323 3.0 3332333 3.0 2211223 1.0   11,0    3
 127 2332211 2.0 1221212 1.0 2231211 1.0 2223212 2.0 1333112 2.0    8,0    1
 128 3213333 3.0 2312131 2.0 1313132 2.0 1111121 1.0 3122331 3.0   11,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 129         1 Skarka Wojciech, Skarka Barbara                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               1/   5
 130         2 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR - Wrocław           dolnośląski          2/   5
 127         3 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   5
 126         4 Chyliński Wiesław, Chylińska Małgorzata            RONDO - Rybnik            śląski               4/   5
 128         5 Kozak Zygmunt, Kozak Barbara                       TAKT - Legnica            dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 126 5133445 4.0 3344235 4.0 4241235 4.0 5433335 4.0 3231234 2.0   18,0    4
 127 4342213 2.0 4452321 3.0 5153421 3.0 4255424 5.0 5515521 5.0   18,0    3
 128 3425534 5.0 5535542 5.0 3524544 5.0 3324541 3.0 4324445 4.0   22,0    5
 129 1511122 1.0 1121114 1.0 2412312 1.0 2512112 1.0 1453112 1.0    5,0    1
 130 2254351 3.0 2213453 2.0 1335153 2.0 1141253 2.0 2142353 3.0   12,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Szczepanek                Iga             III       Tychy                Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100         1 Curyłło Robert, Curyłło Joanna                     Śląska Szkoła Tańca - Kat śląski               1/   4
 101         2 Krekora Szczepan, Morawska-Krekora Anna            KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           2/   4
 131         3 Ficenes Paweł, Ficenes Magdalena                   DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               3/   4
 114         4 Krępa Adam, Krępa Iwona                            GALA - Mielec             podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 100 1113113 1.0 1132122 1.0 1121233 1.0 1141221 1.0    4,0    1
 101 3321232 2.0 2313241 2.0 3212142 2.0 4212443 4.0   10,0    2
 114 2232444 3.0 3244434 4.0 2343424 4.0 3423334 3.0   14,0    4
 131 4444321 4.0 4421313 3.0 4434311 3.0 2334112 2.0   12,0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Szczepanek                Iga             III       Tychy                Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 132         1 Matczak Marcin, Janicka Małgorzata                 ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/   2
 104         2 Maciejczyk Jan, Miechowska Karolina                Cor et Animus             małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 104 2222222 2.0 2221222 2.0 2222222 2.0 2221122 2.0 2222222 2.0   10,0    2
 132 1111111 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 1112211 1.0 1111111 1.0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 133         1 Hull Andrzej, Kucharczyk Barbara                   IDEA - Kraków             małopolski           1/   4
 135         2 Łysik Wojciech, Żelazna-Łysik Iwona                CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/   4
 134         3 Jonczyk Maciej, Jonczyk Olga                       BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           3/   4
 132         4 Matczak Marcin, Janicka Małgorzata                 ESKADRA - Pabianice       łódzki               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 1, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 132 3444344 4.0 4434442 4.0 2334343 3.0 3434343 4.0 3433444 4.0   19,0    4
 133 1122211 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 1122111 1.0 1122111 1.0    5,0    1
 134 4333423 3.0 3341224 3.0 4442424 4.0 4343224 3.0 4344223 3.0   16,0    3
 135 2211132 2.0 2223333 2.0 3223232 2.0 2211432 2.0 2211332 2.0   10,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Szczepanek                Iga             III       Tychy                Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 Wącław Szczepan, Wącław Anna                       WIR - Mysłowice           śląski               1/   3
 109         2 Wróbel Mateusz, Wróbel Izabela                     DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         2/   3
 108         3 Nowakowski Juliusz, Nowakowska Paulina             SENIOR DANCE STUDIO - Poz wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 108 3323332 3.0 2333333 3.0 3333233 3.0    9,0    3
 109 1232223 2.0 3222222 2.0 2222112 2.0    6,0    2
 117 2111111 1.0 1111111 1.0 1111321 1.0    3,0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Szczepanek                Iga             III       Tychy                Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 137         1 Szyiński Krzysztof, Szyińska Lucyna                NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   8
 138         2 Łakus Grzegorz, Łakus Beata                        ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              2/   8
 113         3 Rałowski Dariusz, Charchut Anna                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   8
 114         4 Krępa Adam, Krępa Iwona                            GALA - Mielec             podkarpacki          4/   8
 136         5 Grzechnik Artur, Grzechnik Czesława                ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              5/   8
 119         6 Jeziorowski Jerzy, Kubat - Jeziorowska Jolanta     RÓŻA - Olesno             opolski              6/   8
 116         7 Santorowski Adam, Santorowska Alicja               IMPULS - Prochowice       dolnośląski          7/   8
 115         8 Rutowski Piotr, Rutowska Anna                      IMPULS - Prochowice       dolnośląski          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 113 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXX XX  5 XXXXXXX  7    25       3-4
 114 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XX XXX   5 XXXXXXX  7    25       3-4
 115 XX       2    X     1   X      1          0     4          
 116 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXX X X  5  X X     2    19       6-7
 119 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    26         2
 136 X XXXXX  6 XXXXX    5 X XXXXX  6 X XXXXX  6    23         5
 137  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27         1
 138   X  X   2 X X XXX  5 XX XXXX  6 XXX XXX  6    19       6-7
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 113 4332146 4.0 2242374 2.0 3342776 4.0 2443363 4.0   14,0    3
 114 7746773 7.0 7176625 7.0 6136111 1.0 7127114 2.0   17,0    4
 116 5173555 6.0 5523763 6.0 4453557 6.0 4674775 7.0   25,0    7
 119 6461464 5.0 6431256 3.0 7561362 7.0 6561256 5.0   20,0    6
 136 3624232 2.0 3754532 5.0 5725434 5.0 5756437 6.0   18,0    5
 137 2215617 1.0 4315117 1.0 2217225 2.0 3335622 3.0    7,0    1
 138 1557321 3.0 1667441 4.0 1674643 3.0 1212541 1.0   11,0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Szczepanek                Iga             III       Tychy                Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 139         1 Bieżański Szymon, Bieżańska Alicja                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   3
 118         2 Dusik Jacek, Dusik Katarzyna                       SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   3
 121         3 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 118 2211221 1.0 2211111 1.0 2212112 2.0 2212122 2.0 2213221 2.0    8,0    2
 121 3333313 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3322333 3.0   15,0    3
 139 1122132 2.0 1122222 2.0 1121221 1.0 1121211 1.0 1131112 1.0    7,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Szczepanek                Iga             III       Tychy                Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 120         1 Baran Bogusław, Karpeta Renata                     SEMPRE - Kraków           małopolski           1/   3
 127         2 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   3
 106         3 Jędruszczak Robert, Jędruszczak Sylwia             ISKRA - Świdwin           zachodniopom         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 106 3232322 3.0 3232333 3.0 3322233 3.0 3232112 2.0 3133112 3.0   14,0    3
 120 1111133 1.0 1111122 1.0 1133112 1.0 1113223 1.0 1212323 1.5    5,5    1
 127 2323211 2.0 2323211 2.0 2211321 2.0 2321331 3.0 2321231 1.5   10,5    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Nadolny Robert, Kubalska-Nadolna Agata             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   2
 107         2 Teresiński Krzysztof, Teresińska Iwona             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 107 2222222 2.0 2222221 2.0 2211222 2.0 2222221 2.0 2222221 2.0   10,0    2
 122 1111111 1.0 1111112 1.0 1122111 1.0 1111112 1.0 1111112 1.0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 140         1 Popa Krzysztof, Popa Jolanta                       STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         1/   3
 135         2 Łysik Wojciech, Żelazna-Łysik Iwona                CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/   3
 107         3 Teresiński Krzysztof, Teresińska Iwona             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 2, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 107 3331333 3.0 3323333 3.0 3333333 3.0 3233333 3.0 3333333 3.0   15,0    3
 135 1113212 1.0 2112212 2.0 1111222 1.0 2112222 2.0 2112222 2.0    8,0    2
 140 2222121 2.0 1231121 1.0 2222111 2.0 1321111 1.0 1221111 1.0    7,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Szczepanek                Iga             III       Tychy                Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 137         1 Szyiński Krzysztof, Szyińska Lucyna                NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               1/   2
 123         2 Miller Leszek, Górecka Urszula                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 123 2222222 2.0 2222222 2.0 2221222 2.0 2222222 2.0    8,0    2
 137 1111111 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0    4,0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
B       Szczepanek                Iga             III       Tychy                Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Such Zbigniew, Kogut Joanna                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   2
 121         2 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 121 2222222 2.0 1221221 2.0 1222112 2.0 1211112 1.0 1222222 2.0    9,0    2
 125 1111111 1.0 2112112 1.0 2111221 1.0 2122221 2.0 2111111 1.0    6,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 126         1 Chyliński Wiesław, Chylińska Małgorzata            RONDO - Rybnik            śląski               1/   2
 127         2 Martusewicz Jarosław, Martusewicz Grażyna          IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 126 2221221 2.0 2212122 2.0 1211121 1.0 1111121 1.0 1111121 1.0    7,0    1
 127 1112112 1.0 1121211 1.0 2122212 2.0 2222212 2.0 2222212 2.0    8,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 140         1 Popa Krzysztof, Popa Jolanta                       STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom         1/   3
 129         2 Skarka Wojciech, Skarka Barbara                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               2/   3
 126         3 Chyliński Wiesław, Chylińska Małgorzata            RONDO - Rybnik            śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Senior 3, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 126 3333333 3.0 3333333 3.0 3233333 3.0 3331333 3.0 3233332 3.0   15,0    3
 129 2222222 2.0 2221222 2.0 2322222 2.0 2223222 2.0 2312223 2.0   10,0    2
 140 1111111 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0 1121111 1.0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50