OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Majówka w Krakowie - OTTT": 2020-07-04, Kraków Cor et Animus małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

Majówka w Krakowie - OTTT CeA Challenge Cup


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Majówka w Krakowie - OTTT CeA Challenge Cup

Kraków, 4.07.2020
Organizator: Cor et Animus Fundacja
Prowadzenie: Jarosław Całka
Muzyka: Agnieszka Abram
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Do 11, F-Solo, Kombinacja 6T
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, Open, Standard
Pow. 15, Open, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKCENT - Będzin              2
   2 AnaDens                      7
   3 A-Z - Przemyśl               6
   4 BAWINEK - Kraków             3
   5 DANCE DON'T WAIT -  Dąbro    1
   6 DANCECLUB - Szczecin         2
   7 DZIUPLA - Poznań             1
   8 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    1
   9 ESKADRA - Pabianice          5
  10 EVOLUTION - Kraków           4
  11 GOLDEN DANCE - Przemyśl      2
  12 GRACJA - Krosno              1
  13 IGLICA - Wrocław             4
  14 IMPERIA - Kraków             2
  15 JUMP - Janów Lubelski        2
  16 LATINO - Żabno               3
  17 MAESTRO - Opole              1
  18 PRESTIGE - Białystok         2
  19 RONDO - Rybnik               2
  20 RYTM - Żory                  2
  21 SEMPRE - Kraków              6
  22 TEAM Ornontowice             2
  23 TOP - ART - Lublin           2
  24 WIKA - Olsztyn               2
  25 ZAMEK - Lublin               2
  26 ZORBA - Częstochowa          2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Szczepanek                Iga             III       Tychy                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  14         1 Sessou Sonia                                       AnaDens                                        1/   5
  12         2 Kasprzak Wiktor                                    AnaDens                                        2/   5
  13         3 Manios Julia                                       AnaDens                                        3/   5
  11         4 Dalecka Aleksandra                                 AnaDens                                        4/   5
  15         5 Stolarczyk Lena                                    AnaDens                                        5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  11 3423544 4.0 3323444 3.0 3453454 4.0 2124424 2.0 3154434 4.0 2431424 3.0   20.0    4
  12 2131121 1.0 2132122 2.0 2122111 1.0 3353142 4.0 2232142 2.0 4344141 4.0   14.0    2
  13 4244433 3.0 4444333 4.0 4334333 3.0 1431313 3.0 1313313 3.0 1212313 1.0   17.0    3
  14 1312212 2.0 1211211 1.0 1211222 2.0 4212231 1.0 4521221 1.0 5123232 2.0    9.0    1
                                                      R                      
  15 5555355 5.0 5555555 5.0 5545545 5.0 5545555 5.0 5445555 5.0 3555555 5.0   30.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Szczepanek                Iga             III       Tychy                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Wójcik Hanna                                       AnaDens                                        1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  18 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Szczepanek                Iga             III       Tychy                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Siudyka Kacper, Łukaszewicz Emilia                 AKCENT - Będzin           śląski               1/   3
  29         2 Kącik Kacper, Zgoda Natalia                        EVOLUTION - Kraków        małopolski           2/   3
  31         3 Kasprzak Wiktor, Sessou Sonia                      AnaDens                                        3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  29 1223131 1.0 2322132 2.0 2231131 2.0 2122132 2.0 3132222 2.0 1111222 1.0   10.0    2
  30 2312312 2.0 1111211 1.0 1113212 1.0 3211211 1.0 2313111 1.0 2223111 2.0    8.0    1
  31 3131223 3.0 3233323 3.0 3322323 3.0 1333323 3.0 1221333 3.0 3332333 3.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Szczepanek                Iga             III       Tychy                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Bryła Tadeusz, Piechocka Lidia                     DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   4
  39         2 Otto Adam, Wolny Jadwiga                           MAESTRO - Opole           opolski              2/   4
  40         3 Szkotak Maciej, Kapustka Kamila                    LATINO - Żabno            małopolski           3/   4
  38         4 Dziamba Mateusz, Gaj Martyna                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37 4244341 4.0 2131221 1.0 1112211 1.0 1213221 1.0 3342211 2.0 4231213 2.0 4122213 1.5 2222211 1.0   13.5    1
  38 3433134 3.0 3423144 3.5 4334144 4.0 4334134 3.5 4233143 3.0 2343134 3.0 2433144 4.0 3341143 3.0   27.0    4
  39 1122223 1.0 1342312 2.0 3443332 3.0 3442342 3.5 1121324 1.0 1122421 1.0 1241322 1.5 1134332 2.0   15.0    2
  40 2311412 2.0 4214433 3.5 2221423 2.0 2121413 2.0 2414432 4.0 3414342 4.0 3314431 3.0 4413424 4.0   24.5    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Szczepanek                Iga             III       Tychy                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Cyran Juliusz, Organiściak Karolina                ZORBA - Częstochowa       śląski               1/   5
  45         2 Pawelec Wiktor, Słaboń Weronika                    RONDO - Rybnik            śląski               2/   5
  47         3 Szaleniec Jakub, Rytwińska Aleksandra              AKCENT - Będzin           śląski               3/   5
  46         4 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno            małopolski           4/   5
  44         5 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia                IMPERIA - Kraków          małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  43 4521111 1.0 5444142 4.0 4234122 2.0 4211122 1.0 4311122 1.0    9.0    1
  44 2455523 5.0 1535553 5.0 1455554 5.0 3542554 5.0 3555543 5.0   25.0    5
  45 3134452 3.0 3121331 1.0 3111241 1.0 2325331 2.0 1432331 2.0    9.0    2
  46 5242245 4.0 4312424 3.0 5322433 3.0 5134443 4.0 5223254 3.0   17.0    4
  47 1313334 2.0 2253215 2.0 2543315 4.0 1453215 3.0 2144415 4.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Szczepanek                Iga             III       Tychy                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Cyran Juliusz, Organiściak Karolina                ZORBA - Częstochowa       śląski               1/   5
  45         2 Pawelec Wiktor, Słaboń Weronika                    RONDO - Rybnik            śląski               2/   5
  48         3 Krasoń Karol, Marszałek Martyna                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/   5
  46         4 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno            małopolski           4/   5
  44         5 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia                IMPERIA - Kraków          małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  43 2124121 2.0 2115131 1.0 1111111 1.0 1432111 1.0 3251111 1.0    6.0    1
  44 3553545 5.0 5532555 5.0 5543544 5.0 4243544 4.0 4524525 5.0   24.0    5
  45 1411213 1.0 1451212 2.0 2332222 2.0 2311222 2.0 1442242 2.0    9.0    2
  46 4342454 4.0 3344444 4.0 4425455 4.0 3555455 5.0 2335434 4.0   21.0    4
  48 5235332 3.0 4223323 3.0 3254333 3.0 5124333 3.0 5113353 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Szczepanek                Iga             III       Tychy                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52         1 Jakubowski Dominik, Bańcerowska Alicja             ZAMEK - Lublin            lubelski             1/   4
  53         2 Kaliński Konrad, Mogiłka Natalia                   SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   4
  54         3 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski           3/   4
 131         4 Ficenes Paweł, Ficenes Magdalena                   DANCE DON'T WAIT -  Dąbro                      4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  52 1111111 1.0 1111212 1.0 1141132 1.0 1111121 1.0    4.0    1
  53 3222232 2.0 3232121 2.0 3233211 2.0 4424234 4.0   10.0    2
  54 2433444 4.0 2323443 3.0 2312323 3.0 2243312 2.0   12.0    3
 131 4344323 3.0 4444334 4.0 4424444 4.0 3332443 3.0   14.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Szczepanek                Iga             III       Tychy                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Kaliński Konrad, Mogiłka Natalia                   SEMPRE - Kraków           małopolski           1/   3
  54         2 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   3
 103         3 Gryń Karol, Łaszczyk Joanna                        SEMPRE - Kraków                                3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  53 3231131 3.0 2311131 1.0 3322232 2.0 3311131 1.0    7.0    1
  54 2322223 2.0 3222212 2.0 1111111 1.0 1232212 2.0    7.0    2
 103 1113312 1.0 1133323 3.0 2233323 3.0 2123323 3.0   10.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Szczepanek                Iga             III       Tychy                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Krzyżanowski Łukasz, Kłucjasz Maja                 ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/   5
  52         2 Jakubowski Dominik, Bańcerowska Alicja             ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   5
  59         3 Sarnowski Bruno, Szeląg Zuzanna                    A-Z - Przemyśl            podkarpacki          3/   5
  60         4 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin        lubelski             4/   5
  61         5 Pukajczyk Michał, Wróblewska Justyna               BAWINEK - Kraków          małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  52 4222424 2.0 5532332 2.0 3513321 3.0 5412321 2.0 5312221 2.0   11.0    2
  58 2111111 1.0 1111111 1.0 2122112 1.0 1141112 1.0 1121112 1.0    5.0    1
  59 3333242 3.0 4253243 3.0 1231243 2.0 2233233 3.0 2433353 3.0   14.0    3
  60 1444353 4.0 2325455 5.0 4345434 4.0 3324454 4.0 4244544 4.0   21.0    4
  61 5555535 5.0 3444524 4.0 5454555 5.0 4555545 5.0 3555435 5.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Szczepanek                Iga             III       Tychy                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok      podlaski             1/   7
  64         2 Nowakowski Łukasz, Rachtan Marta                   TEAM Ornontowice          śląski               2/   7
  65         3 Olszański Oskar, Szołek Nina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/   7
  62         4 Gierdziewicz Krzysztof, Zaręba Kamila              EVOLUTION - Kraków        małopolski           4/   7
  59         5 Sarnowski Bruno, Szeląg Zuzanna                    A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/   7
  58         6 Krzyżanowski Łukasz, Kłucjasz Maja                 ESKADRA - Pabianice       łódzki               6/   7
  60         7 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin        lubelski             7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  58 7673337 6.0 7742467 7.0 5753547 5.0 3234556 5.0 6675477 7.0   30.0    6
  59 6265672 5.0 4265672 5.0 7575673 7.0 7543635 6.0 7746665 6.0   29.0    5
  60 1757764 7.0 6656755 6.0 6627766 6.0 6777767 7.0 5517746 5.0   31.0    7
  62 3532146 3.0 3531226 3.0 3461235 4.0 5651242 4.0 2431232 1.0   15.0    4
          R                                                      
  63 2411255 1.0 5413133 2.0 4344122 2.0 4415123 2.0 4362113 3.0   10.0    1
  64 5144513 4.0 1374514 4.0 1112314 1.0 1322414 1.0 3223324 2.0   12.0    2
  65 4326421 2.0 2127341 1.0 2236451 3.0 2166371 3.0 1154551 4.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Szczepanek                Iga             III       Tychy                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Kaczmarek Damian, Adamska Ksenia                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/  10
  74         2 Sarafin Oliwer, Przybylińska Estera                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         2/  10
  73         3 Przemieniecki Szymon, Karwacka Justyna             WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         3/  10
  64         4 Nowakowski Łukasz, Rachtan Marta                   TEAM Ornontowice          śląski               4/  10
  68         5 Fugiel Tomasz, Blecharz Emilia                     BAWINEK - Kraków          małopolski           5/  10
  63         6 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok      podlaski             6/  10
  65         7 Olszański Oskar, Szołek Nina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          7/  10
  71         8 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           8/  10
  70         9 Pycio Sebastian, Kosecka Vanessa                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               9/  10
 105        10 Jastrzębski Jarosław, Róg Katarzyna                SEMPRE - Kraków                               10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  63   X  X   2 XX X X   4  XX  X   3   XX XX  4 XXXX XX  6    19         6
  64  X XXXX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X   XX   3 X XXXXX  6    26         4
  65   X  X   2  XX  XX  4  XXX XX  5  XX  XX  4   X  XX  3    18          
  68 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXXX  5  XX XXX  5  X XXXX  5    29         3
  69 XXX XXX  6 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    31         2
  70 X XXX X  5   X      1 XX X     3 X  X     2          0    11          
  71 XXXX     4 X   X    2 X   X X  3 X XXX X  5 XX  X    3    17          
  73 XX XX X  5  X XX X  4 XX XX    4  XXXX    4 XXXXX    5    22         5
  74 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 105          0  X       1          0 XX       2          0     3          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  63 5665656 6.0 6655653 6.0 5636446 6.0 5655543 5.0 5654554 5.0   28.0    6
  64 4434434 4.0 3414234 3.0 3464333 3.0 4464434 4.0 4445435 4.0   18.0    4
  68 6546543 5.0 5546445 5.0 6555554 5.0 6546355 6.0 6566343 6.0   27.0    5
  69 1151221 1.0 2161311 1.0 2141221 2.0 1121211 1.0 3332221 2.0    7.0    1
  73 3213365 3.0 4223566 4.0 4323665 4.0 3313666 3.0 2223666 3.0   17.0    3
  74 2322112 2.0 1332122 2.0 1212112 1.0 2232122 2.0 1111112 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
A       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
B       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Szczepanek                Iga             III       Tychy                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Kaczmarek Damian, Adamska Ksenia                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   6
  75         2 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/   6
  76         3 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski     lubelski             3/   6
  71         4 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           4/   6
  70         5 Pycio Sebastian, Kosecka Vanessa                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               5/   6
  68         6 Fugiel Tomasz, Blecharz Emilia                     BAWINEK - Kraków          małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  68 6443436 4.0 6556536 6.0 4542336 4.0 6442326 4.0 6662336 6.0   24.0    6
  69 3112121 1.0 4122412 1.0 5111121 1.0 5221213 1.0 2111122 1.0    5.0    1
  70 1554662 5.0 1341661 2.0 1456662 6.0 4355661 6.0 5356641 5.0   24.0    5
  71 5666513 6.0 3464324 5.0 6363513 3.0 1164535 5.0 1535513 2.0   21.0    4
  75 4335344 3.0 5235143 4.0 3234254 2.0 3536144 3.0 4244254 3.0   15.0    2
  76 2221255 2.0 2613255 3.0 2625445 5.0 2613452 2.0 3423465 4.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/   4
  79         2 Gajdera Dawid, Kołosowska Julia                    RYTM - Żory               śląski               2/   4
  74         3 Sarafin Oliwer, Przybylińska Estera                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         3/   4
  75         4 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  74 4324322 3.0 3323233 3.0 4334342 4.0 4323242 3.0 4423442 4.0   17.0    3
  75 3442244 4.0 4441344 4.0 3441234 3.0 2434334 4.0 2332333 3.0   18.0    4
  79 2111111 1.0 2112112 1.0 2123113 2.0 3212123 2.0 3214224 2.0    8.0    2
  80 1233433 2.0 1234421 2.0 1212421 1.0 1141411 1.0 1141111 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Gajdera Dawid, Kołosowska Julia                    RYTM - Żory               śląski               1/   3
  80         2 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/   3
  69         3 Kaczmarek Damian, Adamska Ksenia                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  69 3211133 2.0 3313233 3.0 3311233 3.0 3312133 3.0 3311132 2.0   13.0    3
  79 2123212 1.0 2121122 1.0 2132322 2.0 2121322 1.0 2233223 3.0    8.0    1
  80 1332321 3.0 1232311 2.0 1223111 1.0 1233211 2.0 1122311 1.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
A       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
D       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
F       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73         1 Przemieniecki Szymon, Karwacka Justyna             WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         1/   4
  69         2 Kaczmarek Damian, Adamska Ksenia                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   4
  76         3 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski     lubelski             3/   4
  70         4 Pycio Sebastian, Kosecka Vanessa                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  69 2212222 2.0 2312221 2.0 2312221 2.0 2112121 1.0 2212222 2.0    9.0    2
  70 3334444 4.0 3234443 3.0 4134444 4.0 4333343 3.0 4134443 4.0   18.0    4
  73 1121111 1.0 1121112 1.0 1221112 1.0 1421212 2.0 1321111 1.0    6.0    1
  76 4443333 3.0 4443334 4.0 3443333 3.0 3244434 4.0 3443334 3.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50