OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Grand Prix Polski PTT": 2020-10-11, Ożarów Mazowiecki BEREADY MASTERS CUP - Warszawa mazowiecki, okręg Mazowiecki

Dokumentacja zbiorcza 

"BeReady Masters Cup"  GRAND PRIX POLSKI PTT


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
"BeReady Masters Cup"  GRAND PRIX POLSKI PTT

Ożarów Mazowiecki, 11.10.2020
Organizator: BeReady sp z o.o., Polish Club
Prowadzenie: Janusz Myka
Muzyka: Studio 81 Marcin Klekotko
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, GP Polski, Kombinacja 8T
12-13, GP Polski, Standard
16-20, GP Polski, Standard
12-13, GP Polski, Latin
16-20, GP Polski, Latin
14-15, GP Polski, Standard
Pow. 18, GP Polski, Standard
14-15, GP Polski, Latin
Pow. 18, GP Polski, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            2
   2 AIR DANCE - Warszawa         1
   3 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   4 AKADEMIA TAŃCA TABOR - Je    2
   5 AKSEL - Rzeszów              3
   6 ASTRA - Szczecin             3
   7 BLUE CLASSIC - Warszawa      2
   8 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    2
   9 CLASSIC DANCESPORT Warsza    1
  10 DANCE IMPERIUM - Poznań      1
  11 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    1
  12 DANCE TEAM - Wrocław         1
  13 DANCECLUB - Szczecin         2
  14 DUET - Warszawa              7
  15 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    3
  16 EMOTION - WARKA              1
  17 FAST-STEP Warszawa           3
  18 GRACJA - Zielona Góra       19
  19 IGLICA - Wrocław            12
  20 IMPERIA - Kraków             3
  21 IMPULS - Chorzów             1
  22 International dance          1
  23 JEDYNKA - Łódź               2
  24 JUST DANCE - Stalowa Wola    2
  25 KADRYL - Białystok           1
  26 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        3
  27 LATINA - Wolsztyn            2
  28 LIDER - Lublin               1
  29 LORDANCE - Wodzisław Śl.     1
  30 MARGO - Leszno               5
  31 MASTER DANCE - Gliwice       1
  32 PERFECT STYL - Kraków        1
  33 POLISH CLUB - Warszawa      15
  34 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  35 RYTM - Żory                  1
  36 SKT AGH - Kraków             1
  37 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    5
  38 SUKCES - Jaworzno            6
  39 SzT  eMiKa - Tarnów          1
  40 Śląski Klub Taneczny - Ka    1
  41 TAKT - Chełm                 2
  42 WIR - Mysłowice              1
  43 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    2
  44 ZORBA - Częstochowa          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
B       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
F       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 250         1 Kalinka Franciszek, Srebrzyńska Maria              KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           1/   4
 254         2 Welsant Ernest, Zawiślak Adrianna                  MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   4
 253         3 Srebrzyński Mateusz, Kozłowska Lena                KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           3/   4
 252         4 Muśnicki Grzegorz, Sobczak Nela                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 250 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0 1111211 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    8.0    1
 252 4243344 4.0 3244434 4.0 2234442 3.0 4244434 4.0 4344344 4.0 4342344 4.0 4344334 4.0 3443332 3.0   30.0    4
 253 3424222 2.0 2433323 3.0 4443224 4.0 2333242 2.5 3433432 3.0 3434433 3.0 3433443 3.0 4334444 4.0   24.5    3
 254 2332433 3.0 4322242 2.0 3322333 2.0 3422323 2.5 2222213 2.0 2223122 2.0 2222222 2.0 2222223 2.0   17.5    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Leunis                    Joanna                                         Anglia
B       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
C       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                
F       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 258         1 Bożek Oskar, Sekret Julia                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   8
 259         2 Gabrysz Szymon, Dytwińska Gabriela                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   8
 263         3 Zgutka Bartłomiej, Dąbrowska Maja                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   8
 262         4 Tabor Natan, Surleta Michalina                     AKADEMIA TAŃCA TABOR - Je dolnośląski          4/   8
 257         5 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/   8
 261         6 Rzeźniczak Antoni, Marcinkiewicz Blanka            GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/   8
 260         7 Kaźmierczak Oliwier, Jareniowska Jagoda            GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/   8
 264         8 Jagiełło Maciej, Bogumił Wiktoria                  EMOTION - WARKA           mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 257 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    32         4
 258 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 259 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 260  X   XX  3  X X XX  4 X X  XX  4  XX  XX  4  X   XX  3    18          
 261 XXXXX    5 XXX XX   5  X X     2  XXXX    4 XX XX    4    20         6
 262 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 X XXXXX  6    30         5
 263 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    34         3
 264          0     X    1     X    1 X    XX  3   X      1     6          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 257 5245555 5.0 4334354 4.0 5246345 5.0 4355355 5.0 6244354 4.0   23.0    5
 258 3131112 1.0 5141211 1.0 2331122 1.0 2131121 1.0 3121113 1.0    5.0    1
 259 1412423 2.0 1412632 2.0 4412613 3.0 5212544 3.0 4312421 2.0   12.0    2
 261 6566666 6.0 6566566 6.0 6655566 6.0 6526666 6.0 5666566 6.0   30.0    6
 262 2624331 3.0 2625443 5.0 3564451 4.0 3664432 4.0 2555642 5.0   21.0    4
 263 4353244 4.0 3253125 3.0 1123234 2.0 1443213 2.0 1433235 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Leunis                    Joanna                                         Anglia
B       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
D       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
E       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 276         1 Śledź Karol, Paprota Paulina                       DUET - Warszawa           mazowiecki           1/  12
 274         2 Mrozek Daniel, Matuszewska Oliwia                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          2/  12
 271         3 Gembara Oskar, Staśkiewicz Alicja                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  12
 265         4 Baiev Mykhailo, Wierciszewska Laura                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           4/  12
 273         5 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               5/  12
 275         6 Wręczycki Przemysław, Nicpoń Marcelina             ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/  12
 272         7 Kuczyński Filip, Wiśniowska Katarzyna              DUET - Warszawa           mazowiecki           7/  12
 267         8 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/  12
 270         9 Dębski Dawid, Chlamtacz Zofia                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/  12
 268        10 Tasarz Filip, Stelmach Natalia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              10/  12
 269        11 Zyglarski Piotr, Czerczak Aleksandra               CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          11/  12
 266        12 Ignaszewski Maxwell, Sobasik Marta                 MARGO - Leszno            wielkopolski        12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 265 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7  X XXXX  5  XXXXXX  6    30         5
 266          0          0          0          0          0     0          
 267      X   1  X       1  X       1 X  XX    3 XX       2     8          
 268 XX       2  X       1          0          0          0     3          
 269          0 X        1          0          0          0     1          
 270  X       1     X    1  X       1          0 X        1     4          
 271 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 272 X XX XX  5   X      1 X X      2 XXX      3          0    11          
 273  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    31         4
 274 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
 275   X X    2   XX XX  4   XXXXX  5  XX  XX  4   XXXXX  5    20         6
 276 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 265 4463345 4.0 4543244 4.0 5564364 5.0 5463354 4.0 4463354 4.0   21.0    4
 271 3124422 2.0 2134422 3.0 3133421 3.0 2134422 3.0 1134422 3.0   14.0    3
 273 6556564 5.5 5465555 5.0 4445555 4.0 4545546 5.0 5545545 5.0   24.5    5
 274 2232233 3.0 1221333 2.0 1222133 2.0 1222133 2.0 2221233 2.0   11.0    2
 275 5645656 5.5 6656666 6.0 6656646 6.0 6656665 6.0 6656666 6.0   29.5    6
 276 1311111 1.0 3312111 1.0 2311212 1.0 3311211 1.0 3312111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Leunis                    Joanna                                         Anglia
B       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
C       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
D       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
E       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
F       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 278         1 Szymczyk Bartosz, Bilińska Nikola                  AIR DANCE - Warszawa      mazowiecki           1/   8
 259         2 Gabrysz Szymon, Dytwińska Gabriela                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   8
 258         3 Bożek Oskar, Sekret Julia                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   8
 257         4 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   8
 262         5 Tabor Natan, Surleta Michalina                     AKADEMIA TAŃCA TABOR - Je dolnośląski          5/   8
 263         6 Zgutka Bartłomiej, Dąbrowska Maja                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           6/   8
 261         7 Rzeźniczak Antoni, Marcinkiewicz Blanka            GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/   8
 260         8 Kaźmierczak Oliwier, Jareniowska Jagoda            GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 257 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 258 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
 259 XXX XXX  6  XX XXX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    29         5
 260 X  X     2          0          0          0          0     2          
 261  X XX    3 X  X     2 X  X     2 X  X     2 X XX  X  4    13          
 262 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         4
 263   XX XX  4 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6  X XXX   4    27         6
 278 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 257 4333544 4.0 4334445 4.0 5342554 4.0 5433456 5.0 5443554 5.0   22.0    4
 258 2142352 2.0 3252333 3.0 2233363 3.0 4252335 3.0 4332433 3.0   14.0    3
 259 5416123 3.0 5426222 2.0 4426122 2.0 2316122 2.0 2526122 2.0   11.0    2
 262 3555435 5.0 2565554 5.0 3555436 5.0 3545543 4.0 3255346 4.0   23.0    5
 263 6664666 6.0 6643666 6.0 6664645 6.0 6664664 6.0 6664665 6.0   30.0    6
 278 1221211 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0 1121211 1.0 1111211 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Leunis                    Joanna                                         Anglia
B       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
D       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
E       Pawelec                   Roman           I         Radom                
F       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 283         1 Pawłowski Kacper, Dederko Magdalena                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  10
 282         2 Kidybiński Paweł, Jabłońska Liwia                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  10
 284         3 Wójcik Christof, Iskra Joanna                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/  10
 265         4 Baiev Mykhailo, Wierciszewska Laura                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           4/  10
 267         5 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/  10
 268         6 Tasarz Filip, Stelmach Natalia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/  10
 269         7 Zyglarski Piotr, Czerczak Aleksandra               CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           7/  10
 281         8 Grzywaczewski Wiktor, Woźny Milena                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           8/  10
 285         9 Zarzycki Gabriel, Andruszko Zofia                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          9/  10
 266        10 Ignaszewski Maxwell, Sobasik Marta                 MARGO - Leszno            wielkopolski        10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 265 XXXXXXX  7 X XXXXX  6   XXXXX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6    30       3-4
 266          0          0          0          0          0     0          
 267    XXX   3  XXXX X  5  XXXXX   5  XX XX   4  XXXXXX  6    23         5
 268 XX   XX  4 XX X     3 XX X     3 XX   X   3 XX X XX  5    18       6-7
 269 X X X X  4 X   XXX  4 X   XXX  4 X  XX X  4     X X  2    18       6-7
 281  XXXX    4  XX  X   3  XX   X  3  XXX  X  4  XX      2    16          
 282 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 283 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    34         2
 284 XXXX XX  6  XX  XX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    30       3-4
 285          0 X  XX    3 X        1 X        1 X        1     6          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 265 3643233 3.0 7654234 4.0 4554343 4.0 3533333 3.0 3564234 4.0   18.0    4
 267 4465467 5.0 3465566 5.0 5445566 5.0 2456547 5.0 4676667 6.0   26.0    5
 268 7576756 6.5 5576747 7.0 6666757 6.0 7677666 7.0 5455546 5.0   31.5    6
 269 6757675 6.5 4747675 6.0 3777674 7.0 6765775 6.0 7747775 7.0   32.5    7
 282 1132311 1.0 1122322 2.0 1122122 2.0 1122221 2.0 1132322 2.0    9.0    2
 283 5311122 2.0 6311111 1.0 7311211 1.0 5211112 1.0 6211111 1.0    6.0    1
 284 2224544 4.0 2233453 3.0 2233435 3.0 4344454 4.0 2323453 3.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
D       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
E       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
F       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 295         1 Serafin Maksymilian, Majerowska Weronika           IMPERIA - Kraków          małopolski           1/  17
 293         2 Onisk Witold, Wierciszewska Aurelia                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/  17
 303         3 Jakubczyk Filip, Jakubczyk Zuzanna                 SUKCES - Jaworzno         śląski               3/  17
 304         4 Pogoda Maciej, Haluch Nina                         SUKCES - Jaworzno         śląski               4/  17
 298         5 Wiltowski Jakub, Zięba Karina                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/  17
 300         6 Wysocki Bartosz, Debert Mirela                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         6/  17
 296         7 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/  17
 294         8 Rybak Maciej, Matysiak Zofia                       DUET - Warszawa           mazowiecki           8/  17
 299         9 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         9/  17
 292        10 Mordka Dawid, Bober Iga                            JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki         10/  17
 297        11 Sobczyk Wiktor, Kosętka Amanda                     SUKCES - Jaworzno         śląski              11/  17
 302        12 Ziółek Wiktor, Szustek Alicja                      BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki          12/  17
 290        13 Huber Jan, Staszak Karolina                        TAKT - Chełm              lubelski            13/  17
 301        14 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski        14/  17
 289        15 Guz Mikołaj, Pluskota Matylda                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom        15/  17
 291        16 Metack Julian, Mąkowska Oliwia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski             16/  17
 288        17 Antosik Maciej, Stefan Antonina                    4STEP - Siechnice         dolnośląski         17/  17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 288      X   1          0     X    1     X X  2          0     4          
 289 XX       2 X XX     3 XX       2 X        1 XX X  X  4    12          
 290 XXXX  X  5 XX X X   4 XXXX     4 XXXX XX  6 X  X  X  3    22          
 291 X  XXX   4  XX   X  3      X   1    X     1          0     9          
 292   XX     2   X XXX  4 XXXX XX  6 XXXX XX  6   XXXXX  5    23        12
 293 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    31       4-6
 294 X XXX X  5 XXXXXX   6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31       4-6
 295 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
 296  XX XXX  5 X X XXX  5   XXXXX  5  XXXXXX  6 X X XXX  5    26        10
 297 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXX XXX  6  XXX X   4    28         9
 298 X X XXX  5 X X XXX  5 XXX XXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    29       7-8
 299 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXX XX   5    29       7-8
 300 XXXXXXX  7 XX XXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXX XXX  6    31       4-6
 301  X XX X  4  X X XX  4   XXX X  4     X    1  XXXXX   5    18          
 302 XX X XX  5 XXXXX X  6 XX X  X  4 XX   X   3 XXXXX X  6    24        11
 303  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
 304 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 292    X X   2    X  X  2    X X   2  X X  X  3    X  X  2    11          
 293  X XX    3 X XXX X  5 XX XX    4 XX XXXX  6 XX XX X  5    23         4
 294 X        1 XXX X    4 XX XXX   5 XX XX    4 XX       2    16          
 295 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    31         1
 296 X XXX X  5   X XXX  4   X X X  3   X XX   3   X X    2    17          
 297      X   1    X X   2          0      X   1   XX X   3     7          
 298 XXX X X  5 X     X  2 X X   X  3 X X X X  4 X X X X  4    18         6
 299 X        1 XX X     3 XX X     3 X  X     2 XX XXX   5    14          
 300  XX XXX  5     XX   2   X XXX  4   X XXX  4  X  XXX  4    19         5
 302          0  X X     2          0          0          0     2          
 303  XXXXXX  6  XXX XX  5  XXXXXX  6  XXX  X  4   XX X   3    24         3
 304 XXXX XX  6 XXX XX   5 XXXX XX  6 XXXX X   5 XXXX XX  6    28         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 293 4353254 3.0 2361143 2.0 4163255 5.0 4153234 3.0 3153243 2.0   15.0    2
 295 2222111 1.0 1113211 1.0 2331121 1.0 1322111 1.0 1321111 1.0    5.0    1
 298 1644362 2.0 3654454 5.0 1446464 4.0 2546453 4.0 4646455 6.0   21.0    5
 300 6566523 6.0 5546522 6.0 5555513 6.0 6664522 6.0 5564522 5.0   29.0    6
 303 5111645 5.0 6222636 3.0 6212336 2.0 5211365 2.0 6412364 4.0   16.0    3
 304 3435436 4.0 4435365 4.0 3624642 3.0 3435646 5.0 2235636 3.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Leunis                    Joanna                                         Anglia
B       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
C       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
D       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            
E       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
F       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 321         1 Le Michał, Jabłońska Sandra                        DUET - Warszawa           mazowiecki           1/  29
 316         2 Kadłubowski Maciej, Kozów Karolina                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/  29
 319         3 Kostrzewa Paweł, Lewandowska Martyna               LIDER - Lublin            lubelski             3/  29
 276         4 Śledź Karol, Paprota Paulina                       DUET - Warszawa           mazowiecki           4/  29
 331         5 Stempka Kewin, Pawlak Maja                         IMPULS - Chorzów          śląski               5/  29
 332         6 Szymański Cezary, Domaradzka Julia                 IMPERIA - Kraków          małopolski           6/  29
 322         7 Lech Bartosz, Kopaczyńska Kornelia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  29
 274         8 Mrozek Daniel, Matuszewska Oliwia                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          8/  29
 328         9 Pieczyrak Kamil, Polewska Sandra                   SUKCES - Jaworzno         śląski               9/  29
 320        10 Kurasiński Patryk, Rąba Klaudia                    SUKCES - Jaworzno         śląski              10/  29
 308        11 Budzik Tomasz, Kostańczuk Katarzyna                RYTM - Żory               śląski              11/  29
 312        12 Dębski Patryk, Klepczarek Justyna                  JEDYNKA - Łódź            łódzki              12/  29
 318        13 Kierat Dariusz, Galewicz Agnieszka                 ZORBA - Częstochowa       śląski              13/  29
 327        14 Panachida Szymon, Zawadzka Marika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        14/  29
 306        15 Kramski Damian, Skorupka Alicja                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski             15/  29
 311        16 Dąbek Mateusz, Ustianowska Zuzanna                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        16/  29
 314     17-18 Gzowski Dominik, Żegalski Alicja                   DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski     17-18/  29
 315     17-18 Janas Adrian, Blukacz Weronika                     JEDYNKA - Łódź            łódzki           17-18/  29
 323        19 Lozinszek Aleksander, Lozinszek Barbara            WIR - Mysłowice           śląski              19/  29
 272     20-21 Kuczyński Filip, Wiśniowska Katarzyna              DUET - Warszawa           mazowiecki       20-21/  29
 310     20-21 Depczyński Tomasz, Kołodziej Aleksandra            LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski           20-21/  29
 313     22-24 Fedyk Krzysztof, Masłowska Klaudia                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom     22-24/  29
 329     22-24 Sambor Jakub, Gabrysz Zuzanna                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski      22-24/  29
 333     22-24 Trytko Michał, Wilk Klaudia                        DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki      22-24/  29
 330        25 Siemianowicz Eryk, Datczuk Aleksandra              KADRYL - Białystok        podlaski            25/  29
 317        26 Karpinski Marcin, Polesińska Ewa                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski             26/  29
 326        27 Nowosiad Tomasz, Shokola Olena                     IMPERIA - Kraków          małopolski          27/  29
 324        28 Mierzwa Michał, Sobczyk Jagoda                     DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         28/  29
 309        29 Chmiel Kamil, Jurewicz Monika                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         29/  29
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 272 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXX XX   5 X XXXXX  6 XXXXX X  6    30        17
 274 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-6
 276 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    34      7-13
 306 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XX X  X  4    28     21-22
 308 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-6
 309   X      1          0       X  1       X  1 X        1     4          
 310 XX XXX   5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXX X   5 XXX XXX  6    29     18-20
 311  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  X XXXX  5    31     15-16
 312 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XX XXXX  6    31     15-16
 313 XX XXXX  6 X   XXX  4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    29     18-20
 314 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X XXXX  5 XXXXXXX  7    33        14
 315 X XXXXX  6   X X X  3 X XXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    28     21-22
 316 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34      7-13
 317 XXX X    4 XXXXXX   6 X X X X  4   X   X  2   X XX   3    19          
 318 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-6
 319 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34      7-13
 320 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    34      7-13
 321 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-6
 322 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-6
 323 XXX   X  4 XXXXX X  6  XXXX X  5  XXXXX   5   X X X  3    23        24
 324 XXXX X   5 XX   X   3 X    X   2 X   XX   3 X X  X   3    16          
 326  X   XX  3 X X      2  X  XX   3 XXX      3 XXXXX X  6    17          
 327 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34      7-13
 328 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    34      7-13
 329 X XXX X  5   XXXXX  5 XXXXX    5 X XXX X  5    XXXX  4    24        23
 330     X    1  XXX X   4  XXX     3 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    21          
 331 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    34      7-13
 332 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-6
 333   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX   X  4 XXXX XX  6    29     18-20
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 272   X      1          0          0          0          0     1          
 274 XXX XXX  6  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       5-6
 276 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
 306  X       1 XX       2 XX       2 XX       2          0     7          
 308 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    33       3-4
 310          0          0          0          0 X        1     1          
 311    X     1       X  1          0 X  X  X  3          0     5          
 312 X XXXXX  6 XXXX     4 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    29     10-11
 313          0          0          0          0          0     0          
 314          0     X    1     X    1     X    1          0     3          
 315 X        1 X        1          0   X      1          0     3          
 316 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7          0 XXXXXXX  7    27        12
 318 X XX     3   X  XX  3   X      1  XX  XX  4  XX  X   3    14          
 319  X XXXX  5  XXXXXX  6 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    30       8-9
 320 XX XXXX  6 XX XXXX  6  X XXXX  5 XXXXXXX  7 X XXX X  5    29     10-11
 321 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 322  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    31         7
 323   X      1   X      1          0          0          0     2          
 327   X      1 X     X  2 X X      2 X X      2 X     X  2     9          
 328 XX XXXX  6 XX XXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXX   5    30       8-9
 329          0          0          0          0          0     0          
 331 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    33       3-4
 332 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    32       5-6
 333          0          0          0          0          0     0          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 274     X    1          0 X   XX   3 XXX X X  5  XX  X   3    12          
 276 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XX   XX  4 XXX XXX  6    25         3
 308  XX      2 X X      2 X X      2  XX      2          0     8          
 312 X        1          0          0          0 X  X     2     3          
 316 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
 319  X XXXX  5  X XXXX  5    XXX   3    XXX   3    XXXX  4    20       4-5
 320 X  XX    3    X     1    XX    2    XX    2    X     1     9          
 321 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 322   X  XX  3   X      1   X  XX  3 X XX XX  5   X XX   3    15          
 328    X     1    XX X  3  X X  X  3    X     1    X  X  2    10          
 331   XX X   3 XXXXXX   6 XXX   X  4 X X  X   3 XXX      3    19         6
 332 XX  X X  4 XX  XXX  5  X XX X  4  X  X X  3 XX  X X  4    20       4-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 276 3236643 3.0 4366646 6.0 4346543 3.0 2356643 4.0 3246545 4.0   20.0    4
 316 4423332 2.0 2223332 2.0 3222222 2.0 5223332 2.0 6423332 3.0   11.0    2
 319 5662225 5.0 3652224 3.0 6663435 6.0 3462224 3.0 2652224 2.0   19.0    3
 321 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 331 2344556 4.0 5444555 4.0 5434656 5.0 4544556 5.0 5534656 6.0   24.0    5
 332 6555464 6.0 6535463 5.0 2555364 4.0 6635465 6.0 4365463 5.0   26.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Leunis                    Joanna                                         Anglia
B       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
C       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
D       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
E       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
F       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 336         1 Zinchenko Artem, Staniszewska Maria                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/  17
 289         2 Guz Mikołaj, Pluskota Matylda                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  17
 293         3 Onisk Witold, Wierciszewska Aurelia                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/  17
 334         4 Serafin Maksymilian, Majerowska Weronika           PERFECT STYL - Kraków     małopolski           4/  17
 297         5 Sobczyk Wiktor, Kosętka Amanda                     SUKCES - Jaworzno         śląski               5/  17
 296         6 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/  17
 299         7 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         7/  17
 335         8 Musiałowicz Filip, Gierczyk Karolina               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          8/  17
 307         9 Wiltowski Jakub, Zięba Karina                      IGLICA - Wrocław                               9/  17
 300        10 Wysocki Bartosz, Debert Mirela                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski        10/  17
 301        11 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski        11/  17
 294        12 Rybak Maciej, Matysiak Zofia                       DUET - Warszawa           mazowiecki          12/  17
 291        13 Metack Julian, Mąkowska Oliwia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski             13/  17
 290        14 Huber Jan, Staszak Karolina                        TAKT - Chełm              lubelski            14/  17
 288     15-16 Antosik Maciej, Stefan Antonina                    4STEP - Siechnice         dolnośląski      15-16/  17
 292     15-16 Mordka Dawid, Bober Iga                            JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki      15-16/  17
 302        17 Ziółek Wiktor, Szustek Alicja                      BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki          17/  17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 288 X  X  X  3    X     1     X X  2 X   X X  3 X   X    2    11          
 289 XXXXXX   6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         5
 290  XX      2  XX XXX  5  X   X   2  X       1  XXX XX  5    15          
 291 X    X   2  XX  X   3  X  X    2  XXX XX  5 XX X X   4    16          
 292 X  XXX   4 XX X X   4      X   1  X       1 X        1    11          
 293 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 294   XX     2  XX X X  4 XXXX  X  5  XXXX    4  XX      2    17        12
 296 X XXX X  5 XX X XX  5 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXXXXX  7    29       7-8
 297  XX XXX  5  XXXXXX  6   XXXXX  5 X XXXXX  6  XXXXXX  6    28         9
 299 XXX XXX  6 X X XXX  5 XXXXXX   6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    30         6
 300 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XX XX  5 X XX XX  5   X  XX  3    27        10
 301 XX XXXX  6 X  XX X  4 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X   X X  3    26        11
 302  X   XX  3 X        1 XX       2 X        1  X XX    3    10          
 307 XXXXXXX  7 XXXXX    5 X XXX X  5 XXXXXX   6 X XXXXX  6    29       7-8
 334 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       3-4
 335  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       3-4
 336 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 289 XX  XX   4 XXXXXX   6 XX  X    3 XX XXX   5 XX  XXX  5    23       5-6
 293  XX XXX  5  XX XXX  5  X XXXX  5  XXXX X  5 XX XXXX  6    26         3
 294  X       1          0          0          0          0     1          
 296   XX  X  3 X XX  X  4   XXXXX  5 X XXXXX  6 X XXX X  5    23       5-6
 297   XXXXX  5   X XXX  4  XX XX   4  XX XXX  5  XXXXXX  6    24         4
 299 XXX X    4 XX  XXX  5 XXX X    4 XXX X    4   X XX   3    20          
 300       X  1   X      1   X   X  2       X  1          0     5          
 301 X        1          0 X     X  2          0          0     3          
 307    X     1    X     1    X     1 X  X     2   XX     2     7          
 334 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6    31         2
 335 X  X X   3 XX X X   4 X  X X   3    X X   2 XX X     3    15          
 336 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    32         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 289 2166116 2.0 3236126 3.0 3366216 2.0 3266226 3.0 4235214 3.0   13.0    2
 293 3233443 3.0 2163342 2.0 4255435 5.0 5155345 6.0 3163332 2.0   18.0    3
 296 5642662 6.0 5651563 6.0 5632662 6.0 4632661 5.0 5642663 6.0   29.0    6
 297 6424335 4.0 6515255 5.0 6423353 3.0 6423453 4.0 6514156 5.0   21.0    5
 334 4555254 5.0 4444434 4.0 2544141 4.0 1544112 1.0 2456441 4.0   18.0    4
 336 1311521 1.0 1322611 1.0 1111524 1.0 2311534 2.0 1321525 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Leunis                    Joanna                                         Anglia
B       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
C       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
D       Pawelec                   Roman           I         Radom                Polska
E       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
F       Rusu                      Dorota          I         Gliwice              Polska
G       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 353         1 Martsynyuk Oleksandr, Syta Daria                   POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  25
 362         2 Świątkowski Piotr, Tracz Oliwia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/  25
 343         3 Dziedzic Oskar, Tarnowska Magdalena                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/  25
 351         4 Lini Leonardo, Pacetti Aurora                      International dance       Włochy               4/  25
 346         5 Jaszewski Tomasz, Kotarba Alicja                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/  25
 349         6 Kuroczko Kamil, Mliczek Dominika                   POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           6/  25
 358         7 Tama Mikołaj, Kuląg Marta                          CLASSIC DANCESPORT Warsza mazowiecki           7/  25
 282         8 Kidybiński Paweł, Jabłońska Liwia                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/  25
 347         9 Jesionek Karol, Hanulak Alicja                     POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           9/  25
 305     10-11 Pawłowski Kacper, Dederko Magdalena                POLISH CLUB - Warszawa                     10-11/  25
 356     10-11 Rusin Przemysław, Czulak Weronika                  KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski       10-11/  25
 342        12 Dreling Mateusz, Gorczyca Sylwia                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          12/  25
 361        13 Wojszel Przemysław, Kusy Teresa                    POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          13/  25
 359        14 Telpukhovskiy Danila, Pszczoła Natalia             POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          14/  25
 345        15 Główka Tomasz, Toczek Paulina                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          15/  25
 306     16-17 Kramski Damian, Skorupka Alicja                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski          16-17/  25
 357     16-17 Shkilevych Artur, Shkilevych Magdalena             POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki       16-17/  25
 360        18 Uller Mateusz, Roszkowska Maria                    POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          18/  25
 350        19 Kusztal Oskar, Kulpa Anna                          DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         19/  25
 344     20-21 Gurskiy Dmitriy, Miterska Julia                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski           20-21/  25
 348     20-21 Kramski Mateusz, Szkalińska Marta                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski          20-21/  25
 340     22-25 Bomba Sebastian, Sarnowska Dominika                AKSEL - Rzeszów           podkarpacki      22-25/  25
 341     22-25 Davydenko Yevhenii, Sierpniak Kaja                 SKT AGH - Kraków          małopolski       22-25/  25
 354     22-25 Mroczka Paweł, Rogala Kamila                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki      22-25/  25
 355     22-25 Podraza Daniel, Podraza Patrycja                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski       22-25/  25
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 282 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    33         5
 305  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXX XX  5    31         9
 306 XXX      3 X X      2 X X X    3  XX      2  XX X    3    13          
 340          0          0          0          0          0     0          
 341          0          0          0          0          0     0          
 342 XX  XXX  5  X    X  2 XXXXXXX  7 XX  X X  4 XX XXXX  6    24     10-11
 343 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       3-4
 344    X     1      X   1          0          0          0     2          
 345    X     1    XX X  3   XX     2 X  XXXX  5 X X X    3    14          
 346 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 347 X X XXX  5 X XXXXX  6 X X  XX  4 X X  X   3 X XXXXX  6    24     10-11
 348    X     1          0          0 X        1          0     2          
 349 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    32       6-8
 350       X  1       X  1          0       X  1       X  1     4          
 351 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6    32       6-8
 353 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    32       6-8
 354          0          0          0          0          0     0          
 355          0          0          0          0          0     0          
 356    XX    2 X  XXXX  5 X  XXXX  5      X   1    X XX  3    16        13
 357 XX   XX  4  X X     2  X X     2 XX X     3  X X     2    13          
 358 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 359 XXX  XX  5  XX      2  X   XX  3  XX  X   3 X    X   2    15          
 360   X X    2     XX   2     X    1    XXX   3 X        1     9          
 361   XXXX   4 XXX  X   4  X       1 X XXXXX  6 XXX XXX  6    21        12
 362 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    34       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 282 XX       2          0 X    X   2 X  X     2 X        1     7          
 305      X   1    X     1      X   1      X   1      X   1     5          
 342          0       X  1 X     X  2          0          0     3          
 343  X XXXX  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         2
 346 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX X X  5 XXX X X  5    30         3
 347      XX  2   X      1       X  1       X  1   X      1     6          
 349 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX    5 XXXXXXX  7  XXXX X  5    29         4
 351  XX X X  4 XX X  X  4  XXX  X  4  X X     2 XX X  X  4    18         6
 353 XXXXXX   6 XXX XXX  6  XXXX    4  XX XX   4  XXXXXX  6    26         5
 356 X        1      X   1      X   1      X   1      X   1     5          
 358   XX     2 X   XX   3 X   X X  3 X XXX X  5 X  XXX   4    17          
 361          0          0          0          0          0     0          
 362 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 343 4541431 4.0 6541431 4.0 6541342 4.0 4121311 1.0 4531331 2.0   15.0    3
 346 1416553 5.0 3436525 6.0 2426533 3.0 2556555 5.0 1456525 5.0   24.0    5
 349 3654146 6.0 2664342 5.0 3664454 5.0 1665436 6.0 2664456 6.0   28.0    6
 351 2233662 1.0 5123663 3.0 5353661 6.0 6333662 4.0 5223642 4.0   18.0    4
 353 6125315 2.0 4215216 1.0 4215215 2.0 5414223 3.0 6115213 1.0    9.0    1
 362 5362224 3.0 1352154 2.0 1132126 1.0 3242144 2.0 3342164 3.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50