OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Puchar Klas A,B i C": 2020-10-04, Brzostek PODKARPACIE - Jasło podkarpacki, okręg Podkarpacki

Dokumentacja zbiorcza 

Puchar Klas C, B, A 2020 Polskiego Towarzystwa Tanecznego


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Puchar Klas C, B, A 2020 Polskiego Towarzystwa Tanecznego

Hala Widowiskowo-Sportowa Brzostek, 04.10.2020
Organizator: PTT, Studio Tańca Podkarpacie Adam Berkowicz, Okręg Podkarpacki PTT
Prowadzenie: 
Muzyka: Dariusz Ćwik - Tarnów
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, A, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKSEL - Rzeszów              7
   2 ASTRA - Szczecin             5
   3 BAWINEK - Kraków             4
   4 CANTINERO - Tomaszów Maz.    2
   5 CENTRUM TAŃCA - Radom        2
   6 DANCE IMPERIUM - Poznań      1
   7 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    5
   8 DANCE TEAM - Wrocław         2
   9 DANCECLUB - Szczecin        10
  10 DANCELOOK - Gliwice          2
  11 Dancers United - WARSZAWA    2
  12 DUET - Warszawa              1
  13 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    4
  14 EVOLUTION - Kraków           5
  15 FILEMON - Szamotuły          1
  16 FORUM - Zabrze               1
  17 GASIEK - Rzeszów             3
  18 GOLDEN DANCE - Przemyśl      3
  19 GRACJA - Krosno              2
  20 GRACJA - Zielona Góra        1
  21 IGLICA - Wrocław             6
  22 IMPERIA - Kraków             1
  23 IMPULS - Chorzów             1
  24 JUMP - Janów Lubelski        1
  25 JUST DANCE - Stalowa Wola    1
  26 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        2
  27 LIDER - Lublin               2
  28 LORDANCE - Wodzisław Śl.     7
  29 MAGIC-DANCE - Lublin         5
  30 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    2
  31 MASTER DANCE - Gliwice       1
  32 MDANCE - Przemyśl            5
  33 MERENGUE - Stalowa Wola      1
  34 Mistrzowska Akademia Tane    1
  35 NOWY STYL - Bielsko-Biała    2
  36 PERFECT STYL - Kraków        1
  37 POLISH CLUB - Warszawa       3
  38 PRESTIGE - Białystok         2
  39 ROYAL DANCE - Szczecin       1
  40 RYTM - Żory                  2
  41 SOKÓŁ - Myślenice            2
  42 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    4
  43 ST IMPRESJA Kęty             4
  44 SUKCES - Częstochowa         2
  45 SUKCES - Jaworzno            2
  46 Szkoła Tańca Sparta - Opo    2
  47 SzT  eMiKa - Tarnów          6
  48 TEAM Ornontowice             2
  49 WIKA - Olsztyn               1
  50 WIR - Mysłowice              2
  51 ZAMEK - Lublin               2
  52 ZORBA - Częstochowa          2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Sarafin Oliwer, Przybylińska Estera                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/  23
  74         2 Mecha Kamil, Capar Hanna                           ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  23
  75         3 Michałowski Szymon, Rupar Wiktoria                 MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          3/  23
  90         4 Jaworski Jakub, Malmon Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           4/  23
  72         5 Hamzayev Elwin, Ryś Wiktoria                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          5/  23
  92         6 Nowakowski Łukasz, Rachtan Marta                   TEAM Ornontowice          śląski               6/  23
  76         7 Niewolski Bartosz, Choma Klaudia                   MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             7/  23
  96         8 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          8/  23
  91         9 Kotul Hubert, Żaba Weronika                        SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           9/  23
  85     10-11 Wójcik Hubert, Hawrył Wiktoria                     MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski         10-11/  23
  88     10-11 Hankus Kamil, Pyrdziak Katarzyna                   ST IMPRESJA Kęty          małopolski       10-11/  23
  87        12 Drożdżyński Tomasz, Zalewska Kaja                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski        12/  23
  73     13-14 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok      podlaski         13-14/  23
  79     13-14 Rak Konrad, Chwierut Amelia                        ST IMPRESJA Kęty          małopolski       13-14/  23
  95        15 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski              15/  23
  83        16 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski             16/  23
  71     17-18 Fugiel Tomasz, Blecharz Emilia                     BAWINEK - Kraków          małopolski       17-18/  23
  93     17-18 Olszański Oskar, Szołek Nina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki      17-18/  23
  89        19 Harłacz Jakub, Korpal Agata                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         19/  23
  70        20 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków        małopolski          20/  23
  81        21 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski          21/  23
  78        22 Pytlik Kamil, Głażewska Anna                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              22/  23
  77        23 Paradysz Korneliusz, Potocka Natalia               GRACJA - Krosno           podkarpacki         23/  23
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  70  X       1          0          0          0          0     1          
  71 X     X  2  X X  X  3       X  1    XX    2       X  1     9          
  72  X    X  2 XX  XXX  5  XX X X  4   X X X  3  X  XXX  4    18         7
  73          0          0          0  X XX    3          0     3          
  74 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXX   5    32         2
  75 XXXX XX  6  XXXXXX  6  XX  XX  4  XXX XX  5  XXX XX  5    26         3
  76   X  X   2 X XX XX  5 XXX  X   4 X X  XX  4 XXX  X   4    19         6
  77          0          0    X     1          0          0     1          
  78    X     1          0          0          0          0     1          
  79     XX   2     X    1 X   X    2   X      1 X   X    2     8          
  81 X        1          0      X   1 X        1          0     3          
  83   X X    2   X   X  2    X  X  2 X    X   2  XX XX   4    12          
  85  XX XX   4 XXX      3   X   X  2  XX  X   3   X      1 B  13          
  87    X     1          0  X       1  X X     2       X  1 B   5          
  88       X  1     XXX  3 X        1 X        1 X  X     2 B   8          
  89      X   1          0          0          0  X X X   3     4          
  90  X XX    3 X XX     3 X  XXX   4 XX XXXX  6 X  XX X  4    20         5
  91 X        1          0     X    1 X     X  2   X X X  3 B   7          
  92 XX XX    4 X XXXX   5 XXXXXX   6     XX   2 X  XXX   4    21         4
  93  XXXX X  5  X  X    2   X X    2  XX X    3  X       1    13          
  94 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    33         1
  95 X        1 XX       2 X  X     2          0 X XX  X  4     9          
  96   X  XX  3    X XX  3  X X XX  4    X  X  2 X     X  2    14         8
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  70  X X     2          0      X   1          0      X   1     4          
  71          0     X X  2       X  1     X X  2     X X  2     7          
  73    X     1    X     1    X X   2 XX X X   4 X XX X   4    12          
  77          0          0          0          0          0     0          
  78          0          0   X      1          0          0     1          
  79      X   1 X  XXX   4  X  X    2 XX  X    3 X X      2    12          
  81     X    1          0 X  X     2          0          0     3          
  83 X X  X   3  X   X   2          0   X  X   2   X  X   2     9          
  85 XXX XXX  6      X   1  XX   X  3   X  XX  3       X  1    14         4
  87       X  1  XX  XX  4  XXXXXX  6   XX  X  3  X XXXX  5    19         1
  88 X XX X   4 XX X     3 X  XX    3 X  XX X  4 XX XX    4    18       2-3
  89  X       1   X X    2  X       1          0  X X     2     6          
  91 XXX X X  5 X X X X  4 X X X    3 X X X    3 XXX      3    18       2-3
  93     X    1  X X     2          0  X X X   3     X    1     7          
  95    X  X  2 X X   X  3 X    XX  3  X       1       X  1    10          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  72  XX X X  4  X  X X  3 X X XXX  5 XXX XX   5  X  X X  3    20         5
  74  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    32         2
  75 X  XXXX  5   XX XX  4   XX XX  4   XX XX  4 XXXX XX  6    23         4
  76 X X  XX  4 XXX  X   4   X  XX  3 X X   X  3   X      1    15          
  85  XX  X   3      X   1   X      1  X  X    2   X      1     8          
  87    X     1  X       1  X       1          0          0     3          
  88 X  X     2    XX    2          0    X     1  X XX    3     8          
  90 XX X     3 XXXXX X  6 XX XXX   5 XX XXX   5 XXXXXXX  7    26         3
  91     X    1   XX     2  X  X    2   XX X   3 X X XX   4    12          
  92  X  XX   3 X X XX   4 X  XX X  4     X X  2    XXX   3    16         6
  94 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    33         1
  96 X X   X  3 X     X  2 XX X  X  4 XX    X  3 X     X  2    14          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  72 6456464 5.0 6656454 6.0 6456454 5.0 6555354 5.0 6346544 4.0   25.0    5
  74 2111111 1.0 1221243 2.0 2211213 2.0 2121142 2.0 1211212 1.0    8.0    2
  75 4332623 3.0 4342611 3.0 4334532 3.0 4434623 4.0 5524665 5.0   18.0    3
  90 3543545 4.0 3534535 4.0 3642645 4.0 3343535 3.0 2453433 3.0   18.0    4
  92 5665356 6.0 5465366 5.0 5565366 6.0 5666466 6.0 4665356 6.0   29.0    6
  94 1224232 2.0 2113122 1.0 1123121 1.0 1212211 1.0 3132121 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 142         1 Ciosek Piotr, Balon Katarzyna                      PERFECT STYL - Kraków     małopolski           1/  29
  74         2 Mecha Kamil, Capar Hanna                           ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  29
 143         3 Danak Marcin, Noworolska Marcela                   KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           3/  29
 149         4 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  IMPULS - Chorzów          śląski               4/  29
 146         5 Kruk Dawid, Furman Daria                           Mistrzowska Akademia Tane śląski               5/  29
 119         6 Stępień Michał, Skrzypek Klaudia                   ZAMEK - Lublin            lubelski             6/  29
 115       7-8 Lipiński Daniel, Sobiech Weronika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom       7-8/  29
 147       7-8 Serafin Miłosz, Stępień Gabriela                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom       7-8/  29
  79         9 Rak Konrad, Chwierut Amelia                        ST IMPRESJA Kęty          małopolski           9/  29
 110        10 Ewangelu Evangelos, Oleba Magdalena                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        10/  29
 148        11 Sozański Miłosz, Doktorczyk Martyna                ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom        11/  29
 112        12 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 MDANCE - Przemyśl         podkarpacki         12/  29
 150        13 Zagórski Jan, Napiórkowska Adrianna                BAWINEK - Kraków          małopolski          13/  29
 105        14 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski             14/  29
 145        15 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski     lubelski            15/  29
  72     16-18 Hamzayev Elwin, Ryś Wiktoria                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki      16-18/  29
  81     16-18 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski       16-18/  29
 121     16-18 Zychla Szymon, Zychla Wiktoria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski      16-18/  29
  83        19 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski             19/  29
 144        20 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          20/  29
  76     21-22 Niewolski Bartosz, Choma Klaudia                   MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski         21-22/  29
  85     21-22 Wójcik Hubert, Hawrył Wiktoria                     MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski         21-22/  29
  71        23 Fugiel Tomasz, Blecharz Emilia                     BAWINEK - Kraków          małopolski          23/  29
  75        24 Michałowski Szymon, Rupar Wiktoria                 MDANCE - Przemyśl         podkarpacki         24/  29
  78        25 Pytlik Kamil, Głażewska Anna                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              25/  29
  70     26-27 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków        małopolski       26-27/  29
 114     26-27 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski           26-27/  29
  73        28 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok      podlaski            28/  29
  77        29 Paradysz Korneliusz, Potocka Natalia               GRACJA - Krosno           podkarpacki         29/  29
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  70  XX  XX  4    XXX   3   X XX   3   X  X   2    XXX   3    15          
  71 X  X  X  3  X X X   3 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XX X     3 B  21          
  72       X  1 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXXXX X  6    25     13-15
  73 XX X     3   XX X   3    XX    2  X X XX  4    X     1    13          
  74 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
  75 XX XXXX  6   XXXXX  5 XXXX  X  5  XX X    3    X     1 B  20          
  76 XXXXXXX  7 XXX XX   5  XXXX X  5   X XXX  4 XXX XXX  6    27     10-11
  77     X    1   X X    2          0  X       1       X  1     5          
  78  XXX  X  4  XXX  X  4  X    X  2    XX    2  XXXX X  5    17          
  79    XX X  3 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6  X XXXX  5    27     10-11
  81 XX XX X  5 X   X X  3  XXXX X  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6    25     13-15
  83 XXXXXX   6  X  X X  3 X X  XX  4 X  XX X  4 XXXXXXX  7    24        16
  85 XXXXX    5 XXXX X   5 XXX  X   4   X  X   2 XXXX     4 B  20          
 105  XX XX   4 X XXX X  5   XXX    3 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    25     13-15
 110 XXX XXX  6 XXX XX   5 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XX  XXX  5    28         9
 112 XXX  XX  5  X X     2  X X XX  4  XXX  X  4 XXXXXXX  7    22     19-20
 114 XXX      3    X XX  3  XXX X   4 XX X X   4   X XX   3    17          
 115 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXX   5 X XXXXX  6 XXXXXX   6    31         6
 119 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    33         3
 121     XX   2 XX  XX   4 XX XXXX  6 XXX XXX  6 X X  XX  4    22     19-20
 142 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    32       4-5
 143 X XXXXX  6 X X XXX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6    30         7
 144 XXXXXX   6 XX    X  3 X   XX   3 XX XX X  5 XX X     3 B  20          
 145  XXX XX  5 XXXX XX  6 X  X  X  3 X X  XX  4 X X XXX  5    23     17-18
 146 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXX XX   5 X X XX   4 XXX XX   5    26        12
 147 X XXXXX  6 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX X X  4    29         8
 148 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       4-5
 149 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    34       1-2
 150  X X XX  4 XXX XXX  6 XXXX XX  6  X X  X  3  X X XX  4    23     17-18
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  70   XXXX   4     XX   2    X X   2     X    1 X X X    3    12          
  71  X XXXX  5 XX XX X  5 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    28         1
  73 X  X     2   XX     2     X    1   X  X   2    XXX   3    10          
  75  XX   X  3 XX   XX  4 XXXX XX  6 XXXX XX  6 X X X    3    22         2
  77   X      1          0     X    1          0      X   1     3          
  78     X X  2  XXXX X  5   X   X  2    XX X  3  X    X  2    14          
  85 X X  X   3 XXX  X   4 XXX XX   5 XXX  X   4 XXXX     4    20         3
 114 XX X     3 X  X     2  X XX    3 X        1   X  XX  3    12          
 144 XX  XXX  5   X XXX  4 X    XX  3  X XX X  4  X X  X  3    19         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  71          0          0  XXX X   4          0    X     1     5          
  72     X X  2 XX    X  3 X X X X  4       X  1       X  1    11          
  74 X XXXXX  6 XX XXXX  6 XX XXX   5 XX XXXX  6 XX XX X  5    28       3-4
  75 X X      2 X        1 X        1          0          0     4          
  76   X      1   X      1   X   X  2   X   X  2   X      1     7          
  79  X XXXX  5  X XX X  4  XXXXXX  6 XX XX X  5 X   X X  3    23        10
  81  X X  X  3          0     X    1    X X   2  XXXXX   5    11          
  83  X       1   X      1 XXX      3   X      1 XX  X    3     9          
  85   X      1   X      1   X      1 X X      2  XX      2     7          
 105 X XXXX   5    XX    2 XX       2   X      1  X  XX   3    13          
 110 XX   XX  4 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X X X    3 X X XX   4    24       7-9
 112  XXX  X  4  XXXXXX  6 X  X X   3 X  X X   3 X X  X   3    19        12
 115 X  XXXX  5 X XX X   4 XX  XX   4 XX XX    4 XX XXX   5    22        11
 119 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 121 X X  X   3      X   1   X      1   X XX   3 X X  X   3    11          
 142  XXX XX  5   XXXXX  5 X XXXXX  6  X XXXX  5 XXXXXXX  7    28       3-4
 143 X  XXXX  5 XXX XXX  6    X XX  3  X XXXX  5 XX XXXX  6    25       5-6
 144      X   1      X   1          0  X X X   3   XX  X  3     8          
 145 X        1 X    X   2       X  1 X X XXX  5   X  XX  3    12          
 146 XX XXX   5 XXX XXX  6   XXXX   4 XXXXXX   6   X XX   3    24       7-9
 147  XX X    3 XXXXX X  6 XX XX X  5 XXXXX X  6 XX XX X  5    25       5-6
 148 XXXXX    5 XX XX X  5 XX XXXX  6 XXX   X  4  XXX  X  4    24       7-9
 149 XX XXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X  X XX  4    30         2
 150  XX X X  4  XXX  X  4  X    X  2  X   XX  3  X X  X  3    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  74 XXXXXX   6 XXXXX    5 X XX XX  5 XXXXX X  6 XXXX XX  6    28       1-2
  79 X  XX X  4     X X  2 X   X X  3       X  1 X  XXXX  5    15          
 110 X    X   2 XX   XX  4 XX       2 XXX  X   4 X        1    13          
 112          0  X       1 X        1          0          0     2          
 115 X    X   2 X  X     2 XXX X    4 XXXXXX   6 XX       2    16          
 119  XX XXX  5   X XX   3   XX XX  4 X   XX   3 XX XXX   5    20         5
 142 XXXXXXX  7 X XXXXX  6  X XXXX  5   XX XX  4 X XXXXX  6    28       1-2
 143  XXX  X  4 XXX XXX  6  XXXXXX  6  X XXXX  5  XX XXX  5    26         3
 146  X XXX   4   XX X   3    X X   2    XXX   3  XXXXX   5    17         6
 147 X X   X  3  X X XX  4   XXX    3 XXX X X  5   X      1    16          
 148  X       1 XX  X    3  X       1  X       1  X    X  2     8          
 149   XXX X  4   XX  X  3 XXX XXX  6 X XX  X  4   XXX X  4    21         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  74 1414123 2.0 1413143 3.0 1425133 2.0 1513114 1.0 2622143 2.0   10.0    2
 119 4336665 6.0 6346665 6.0 5546556 6.0 6446665 6.0 6256555 6.0   30.0    6
 142 2142211 1.0 2161321 1.0 2362311 1.0 2331233 3.0 1131211 1.0    7.0    1
 143 3265344 3.0 3235212 2.0 4153422 3.0 3154522 4.0 3463322 3.0   15.0    3
 146 6651536 5.0 4652536 5.0 3631245 4.0 5665446 5.0 5544436 5.0   24.0    5
 149 5523452 4.0 5524454 4.0 6214664 5.0 4222351 2.0 4315664 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Tarnowski Michał, Koss Natalia                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/  22
 119         2 Stępień Michał, Skrzypek Klaudia                   ZAMEK - Lublin            lubelski             2/  22
 109         3 Depczyński Tomasz, Kołodziej Aleksandra            LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               3/  22
 106         4 Bury Jakub, Kamińska Paula                         GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          4/  22
  98         5 Gajdera Dawid, Kołosowska Julia                    RYTM - Żory               śląski               5/  22
 118         6 Sambor Jakub, Gabrysz Zuzanna                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/  22
 111         7 Ivanov Denis, Mysiorek Julia                       DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         7/  22
 121         8 Zychla Szymon, Zychla Wiktoria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          8/  22
 117         9 Papierok Krzysztof, Nowak Julia                    TEAM Ornontowice          śląski               9/  22
 105     10-11 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski          10-11/  22
 108     10-11 Ciesielski Jakub, Rytych Zuzanna                   LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski           10-11/  22
 104        12 Abramov Aleksandr, Kwiecień Aleksandra             MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski            12/  22
 107        13 Chrzan Adrian, Krysta Agnieszka                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski         13/  22
 115        14 Lipiński Daniel, Sobiech Weronika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        14/  22
 114        15 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              15/  22
 100        16 Mazur Grzegorz, Kubica Katarzyna                   DANCELOOK - Gliwice       śląski              16/  22
 110        17 Ewangelu Evangelos, Oleba Magdalena                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        17/  22
  97        18 Baszczowski Bartosz, Kozioł Lena                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski          18/  22
  99     19-21 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski       19-21/  22
 103     19-21 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki      19-21/  22
 112     19-21 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 MDANCE - Przemyśl         podkarpacki      19-21/  22
 116        22 Orawski Adam, Kurpas Żaneta                        FORUM - Zabrze            śląski              22/  22
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  97 XX X     3          0   X X    2  X       1      X   1     7          
  98 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XX  X X  4 XXXXX X  6  X X  X  3    26       4-5
  99 X    X   2 X        1 X     X  2 X     X  2 X        1     8          
 100     X    1     X    1     X    1    XX    2    XX    2     7          
 101 XXXX XX  6  XXXXXX  6 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         2
 103       X  1          0          0          0     X    1     2          
 104 X XX     3 X XX XX  5 XXXX X   5          0 X X      2 B  15          
 105   XX     2  XXXXX   5    X X   2  X X X   3  XXX XX  5    17         9
 106 X X XXX  5 X   XXX  4 XXX XXX  6 X X XXX  5 XXX XXX  6    26       4-5
 107      X   1      X   1      X   1   X  X   2      X   1     6          
 108  X    X  2 XX       2 XXX   X  4 X X   X  3 X     X  2 B  13          
 109 XX XXXX  6  XXXXXX  6 X XXXXX  6  XXXXXX  6 XXXX XX  6    30         3
 110 X        1 X     X  2          0          0          0     3          
 111  XXXXXX  6 XXXX X   5  XXXX    4  XXX  X  4  XXXX    4    23         6
 112   X      1    X  X  2          0          0          0     3          
 114   X X    2          0      X   1  X       1   X      1     5          
 115       X  1 X     X  2    X XX  3 X     X  2 X     X  2    10          
 116          0          0          0          0          0     0          
 117     X    1   X X    2          0    XXX   3  XX XX   4 B  10          
 118  X XXX   4  XXXX    4  X XX    3 XXX XX   5    XX X  3    19         8
 119 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    33         1
 121  XX      2 XX       2 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XX XXX   5    21         7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  97          0     X    1    X     1          0  X       1     3          
  99          0       X  1          0     X    1          0     2          
 100     X    1  X  X    2  X  X    2   X X    2     XX   2     9          
 103     X    1          0     X    1          0          0     2          
 104 XXXX X   5  XXX X   4    X X   2  X X X   3   XXX    3    17         1
 107   XX  X  3   XX X   3  XXX     3    X     1  X X X   3    13          
 108 XX X  X  4 XXXX  X  5 X    X   2 XX    X  3 X        1    15         3
 110          0 X    X   2       X  1          0       X  1     4          
 112          0          0       X  1          0       X  1     2          
 114  XX      2          0  XX      2  XXX     3 X XX     3    10          
 115      XX  2 X     X  2 X    XX  3 X    XX  3 X     X  2    12          
 116          0          0          0          0          0     0          
 117 X   XX   3     X    1 X X X    3 X X XXX  5  XX XX   4    16         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  98 XXXXX X  6 XXXX  X  5 XXXXX X  6 X XX XX  5 X XX  X  4    26         5
 101 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    32         2
 104    X     1          0          0    X     1    X     1     3          
 105          0    X     1     XX   2   X      1          0     4          
 106 X X XXX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XX  XXX  5    28         4
 108       X  1 X        1       X  1       X  1          0     4          
 109 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    31         3
 111  X X X   3    XXX   3  XXX     3  X       1     X    1    11          
 117   X X    2     XX   2          0     X    1 XX       2     7          
 118  X  XX   3  XX XXX  5     XX   2 XX  XX   4  XXXXXX  6    20         6
 119 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 121 X        1          0 X XX     3  X X     2 X X  X   3     9          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  98 2534661 3.0 3544651 3.0 4633663 5.0 6654664 6.0 2654653 5.0   22.0    5
 101 4111112 1.0 2221113 1.0 5222211 1.0 5221211 1.0 4121111 1.0    5.0    1
 106 3655325 5.0 5635425 5.0 3466335 4.0 2546325 4.0 3546345 4.0   22.0    4
 109 5462554 6.0 4462564 4.0 2551522 2.0 4332532 3.0 6432562 3.0   18.0    3
 118 6346446 4.0 6156236 6.0 6145456 6.0 3165456 5.0 5365436 6.0   27.0    6
 119 1223233 2.0 1313342 2.0 1314144 3.0 1413143 2.0 1213224 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 159         1 Kalynowycz Dmytro, Kalynowycz Kateryna             SUKCES - Częstochowa      śląski               1/  30
 101         2 Tarnowski Michał, Koss Natalia                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         2/  30
 158         3 Cygan Jakub, Paczosa Kornelia                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/  30
 132         4 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski               4/  30
 135         5 Mielczarek Adrian, Pasamonik Ismena                SUKCES - Jaworzno         śląski               5/  30
 166         6 Wojciechowski Stanisław, Ornat Dominika            POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           6/  30
 157         7 Błaszczyk Łukasz, Sieraszewska Ewelina             GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  30
 137         8 Niedzielski Piotr, Krystek Kinga                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          8/  30
 162         9 Lizura Jakub, Klekot Karolina                      SUKCES - Częstochowa      śląski               9/  30
 125     10-11 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski           10-11/  30
 155     10-11 Banach Alan, Markiewicz Wiktoria                   MDANCE - Przemyśl         podkarpacki      10-11/  30
 139        12 Szozda Maciej, Szaporów Julia                      DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski             12/  30
 164        13 Przemieniecki Szymon, Karwacka Justyna             WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma        13/  30
 161        14 Kuleta Adrian, Mazurczyk Aleksandra                Dancers United - WARSZAWA mazowiecki          14/  30
 154        15 Artemov Denys, Shulha Yuliia                       Dancers United - WARSZAWA mazowiecki          15/  30
 163        16 Orwat Konrad, Seydlewicz Daria                     DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski        16/  30
  98        17 Gajdera Dawid, Kołosowska Julia                    RYTM - Żory               śląski              17/  30
  88        18 Hankus Kamil, Pyrdziak Katarzyna                   ST IMPRESJA Kęty          małopolski          18/  30
 165        19 Sobania Andreas, Arczyńska Daria                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski             19/  30
 100        20 Mazur Grzegorz, Kubica Katarzyna                   DANCELOOK - Gliwice       śląski              20/  30
  90     21-22 Jaworski Jakub, Malmon Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       21-22/  30
 156     21-22 Boguta Maciej, Woźniczka Alicja                    EVOLUTION - Kraków        małopolski       21-22/  30
 130     23-24 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice                          23-24/  30
 160     23-24 Kubicz Jakub, Baryliszyn Maria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski      23-24/  30
  95        25 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski              25/  30
 103        26 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         26/  30
  99        27 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski          27/  30
  97        28 Baszczowski Bartosz, Kozioł Lena                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski          28/  30
  94        29 Sarafin Oliwer, Przybylińska Estera                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        29/  30
 153        30 Ablewicz Nikodem, Świerk Wiktoria                  DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         30/  30
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  88    XX    2  XXX XX  5   XXXXX  5  XXX XX  5  XXX  X  4    21     20-23
  90 X XX X   4 XX XXX   5 XXXXXX   6 XX X     3 X XX  X  4    22        19
  94  XX  X   3 X XXXX   5 X  XX    3          0 XXX      3    14          
  95 X XXXXX  6    X X   2  X XXXX  5  X  XX   3 XX X XX  5    21     20-23
  97  X       1 XXX      3 X     X  2    X XX  3    X     1    10          
  98   XX  X  3  XXXX X  5 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XXX XXX  6    26     12-13
  99 XX  X X  4  X    X  2  XX   X  3          0  X  XX   3    12          
 100  XX X X  4     XX   2  X  X    2     X    1   X XX   3 B  12          
 101 XXXXXXX  7  XXX XX  5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         3
 103  X    X  2       X  1     XXX  3  X  X X  3       X  1    10          
 125 XXXXXX   6 XX  XX   4 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    29         9
 130 XXXX X   5   X XX   3 XXXXXX   6 XXX X X  5 XXXXX    5    24     16-18
 132 XX  XXX  5 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31       4-6
 135 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X XX X   4 XXXXXX   6    30       7-8
 137 XX XXXX  6 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    31       4-6
 139 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    30       7-8
 153 X  XX    3 X X X    3 X  X     2    X     1     X    1    10          
 154 XX X XX  5 XXXX XX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7          0    24     16-18
 155 XXXXXX   6 XX       2  XX  XX  4 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    25     14-15
 156   XX     2 XX X     3      X   1 XX  X    3  XX XXX  5 B  14          
 157 XXXXXXX  7  XX XXX  5  XXXXX   5  XXXXXX  6   XXXXX  5    28     10-11
 158 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 159   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
 160 X X  XX  4 X XXXXX  6 X XX XX  5   X  XX  3 X  X X   3    21     20-23
 161 XX XXXX  6 XX XX X  5 X  XX X  4 X XXX X  5 XX  XXX  5    25     14-15
 162  XX  XX  4 XXXX  X  5  X   XX  3 XXXX X   5  X X XX  4    21     20-23
 163  XX XX   4 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXX XXX  6 X  XXX   4    26     12-13
 164 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31       4-6
 165 XX XXXX  6 X XXX X  5 XX XXX   5 X   X X  3 X XXX X  5    24     16-18
 166 X XXX X  5 XXXXXXX  7  XXX     3 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    28     10-11
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  94          0          0 X        1          0          0     1          
  97          0   X XX   3   X  X   2   X      1   X      1     7          
  99 X X  X   3 X        1  X  X    2 X        1 X        1     8          
 100 X  XXX   4 XX XXX   5 X XXXX   5 XXXXXX   6 XX XXX   5    25         1
 103  X  X X  3       X  1       X  1     X X  2     XXX  3    10          
 153          0          0          0          0          0     0          
 156  XXX  X  4  XXX  X  4  X X  X  3  X X XX  4  XXX  X  4    19         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  88    X  X  2   X      1    X     1   XX  X  3   XXX X  4    11          
  90    X     1       X  1    X     1          0   XX     2     5          
  95          0          0       X  1          0          0     1          
  98 XX       2 XX       2   X XX   3 XX    X  3 X     X  2    12          
 100     X    1   X X    2          0   X X    2     X    1     6          
 101 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXX     4 XXXXXX   6    30       3-4
 125 XXX XX   5 XX  XX   4 XX  XX   4 XX  XXX  5 XXXXXXX  7    25      9-10
 130   X      1          0   XX     2          0   X      1     4          
 132 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       1-2
 135 XX XXX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6    30       3-4
 137  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6  X  XXX  4  X  XXX  4    26       6-8
 139 XXX XXX  6  XXXXX   5 X XXX    4 XXXXXX   6 XX X X   4    25      9-10
 154  X    X  2  X   XX  3 X   XXX  4  XX  XX  4  XX   X  3    16          
 155 XXX  XX  5 X X   X  3 XX X XX  5 XXXX XX  6 X   XXX  4    23        12
 156          0          0   XX     2    X X   2  X       1     5          
 157  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6   XXXXX  5   XX XX  4    27         5
 158 X XXX    4 XXXXX    5 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXXX XX  6    26       6-8
 159 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       1-2
 160   X      1   X      1       X  1       X  1          0     4          
 161 X  XX X  4    XXXX  4 XX X  X  4       X  1  X XX X  4    17          
 162 XXX  XX  5   XX  X  3 XXX X    4 XXXXX X  6 X  X  X  3    21        13
 163    XXX   3 X  XXXX  5  X    X  2 X    X   2 X X X    3    15          
 164 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X X  XX  4 X XXXXX  6 X   XX   3    26       6-8
 165          0 X    X   2  XX  X   3    XX    2 XX   X   3    10          
 166 XXXX XX  6 XX XX X  5    XXXX  4 XX  X    3  XXXXXX  6    24        11
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 101 X  XXX   4 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 X XXX    4    26         3
 125 X   X    2 X        1 X   X    2  X       1 XX  X    3     9          
 132 XXX   X  4 XX   XX  4 XXXX XX  6 XX  X X  4  X X XX  4    22         4
 135  XXX XX  5  XXX XX  5  XX      2   XX X   3 XXX  X   4    19         5
 137     X X  2  X  XXX  4     XXX  3     X X  2     X X  2    13       6-8
 139  X       1   X      1  X XX    3          0    X     1     6          
 155      X   1     X    1 X    X   2 X  X  X  3 X     X  2     9          
 157    XXXX  4    X  X  2    X  X  2    X  X  2    XX X  3    13       6-8
 158 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXX    5 XXXXXX   6 XXXXXX   6    29         2
 159 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 162 X XX  X  4 X        1       X  1 XXX  XX  5      X   1    12          
 164          0          0      X   1     XX   2   X      1     4          
 166  XX      2   XXX X  4   X   X  2   X      1  XX  XX  4    13       6-8
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 3211147 2.0 3412146 2.0 2212216 1.0 3414256 3.0 3732155 3.0   11.0    2
 132 4645864 5.0 4555855 4.0 5665653 4.0 5757745 6.0 4464624 4.0   23.0    4
 135 5537636 4.0 6336727 5.0 4537868 6.0 4235828 4.0 5125848 5.0   24.0    5
 137 7888355 8.0 7678464 8.0 7788344 7.0 6688474 8.0 7688463 7.0   38.0    8
 157 8773582 7.0 8863582 6.0 8873582 8.0 8863582 7.0 8847582 8.0   36.0    7
 158 1164428 3.0 1284338 3.0 1154427 3.0 1372367 2.0 1373337 2.0   13.0    3
 159 2322211 1.0 2121211 1.0 3421131 2.0 2121111 1.0 2211211 1.0    6.0    1
 166 6456773 6.0 5747673 7.0 6346775 5.0 7546633 5.0 6556776 6.0   29.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 128         1 Dąbek Mateusz, Ustianowska Zuzanna                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/  19
 139         2 Szozda Maciej, Szaporów Julia                      DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              2/  19
 125         3 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/  19
 137         4 Niedzielski Piotr, Krystek Kinga                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/  19
 135         5 Mielczarek Adrian, Pasamonik Ismena                SUKCES - Jaworzno         śląski               5/  19
 132         6 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski               6/  19
 129         7 Gura Tomasz, Tondera Angelika                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/  19
 133         8 Litewka Michał, Martyna Nikola                     MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          8/  19
 140         9 Trytko Michał, Wilk Klaudia                        DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          9/  19
 131        10 Gęśla Jakub, Warchoł Julia                         JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki         10/  19
 123        11 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin            lubelski            11/  19
 122        12 Olejnik Bartosz, Junak Weronika                    MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski              12/  19
 136        13 Mierzwa Michał, Sobczyk Jagoda                     DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         13/  19
 141        14 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski          14/  19
 134        15 Matuszewski Piotr, Grabowska Karina                DUET - Warszawa           mazowiecki          15/  19
 126        16 Blacha Łukasz, Ankudinova Anna                     BAWINEK - Kraków          małopolski          16/  19
 138        17 Nowosiad Tomasz, Shokola Olena                     IMPERIA - Kraków          małopolski          17/  19
 124        18 Tasarz Filip, Stelmach Natalia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              18/  19
 113        19 Kowalewski Marcin, Kukulska Natalia                LORDANCE - Wodzisław Śl.                      19/  19
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 113    X     1          0          0          0  X       1     2          
 122   X  XX  3 X     X  2          0          0   X      1 B   6          
 123 X    X   2          0   XX     2     XX   2  XXX X   4 B  10          
 124      X   1   X      1          0          0          0     2          
 125 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XX  X X  4    29         2
 126 X   XX   3      X   1  XX X    3          0          0     7          
 128 X  XX    3 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    27       3-4
 129  X X  X  3 XXXXX    5 XX XX X  5 XXXX  X  5 XXXX  X  5    23       6-8
 131          0  X       1   X      1   X      1          0 B   3          
 132  X    X  2  XX X X  4 XXX   X  4 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    23       6-8
 133 XXXXXX   6 X  X XX  4  X X XX  4  X XXXX  5    XXXX  4    23       6-8
 134   XX     2     X    1          0   X      1   X      1     5          
 135 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  X XXXX  5  XXXX X  5 XX  X X  4    27       3-4
 136  X  X    2    XXX   3    XXX   3     XX   2     XX   2    12          
 137 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX   X   3 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    30         1
 138       X  1  X       1      X   1  X       1          0     4          
 139  XX X    3 X XX X   4 XXXXXXX  7 XXX  X   4 XXXXXXX  7    25         5
 140 X XX  X  4 X     X  2 X XXX X  5 X  X  X  3 X  X X   3 B  17          
 141          0   X      1 X X      2 X   X    2          0     5          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 113          0          0          0  X       1          0     1          
 122    X  X  2    X XX  3 XXXX X   5 X XX     3 X XX X   4    17         4
 123 XXX  X   4 XX   X   3 X XX X   4   X  X   2 XX XXX   5    18         3
 124    X  X  2          0  X   X   2      X   1          0     5          
 126  XXXX    4  X X     2    X  X  2       X  1          0     9          
 131 X        1 XXXXXXX  7  XX X    3 XX XX    4 XXX X X  5    20         2
 134   X XX   3   XX     2      XX  2   X X    2       X  1    10          
 136  X  XX   3   X  X   2     X    1  X XXX   4   XXXX   4    14          
 138          0     X    1  X  X    2       X  1  X    X  2     6          
 140 XXXXXXX  7 XX  X X  4 X XXX X  5 XX XXXX  6  XXXXXX  6    28         1
 141 X     X  2 X X X X  4 X     X  2 X X   X  3 X        1    12          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 122          0          0          0          0          0     0          
 123          0          0   X      1   X      1  X X     2     4          
 125 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX  XXX  5    32         1
 128 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X  XXXX  5 X  XXXX  5    28         3
 129 XXXX  X  5   XX XX  4 XX  X    3 X X   X  3   XX  X  3    18          
 131          0    X     1   X      1   X X    2   X      1     5          
 132  XX X X  4 XXX X X  5  XXXX X  5 XX X  X  4 XXX  XX  5    23       4-5
 133 XX X X   4 X  XXX   4 X    X   2 XX X X   4     X    1    15          
 135  XXXXX   5  XXXX    4  X X X   3  XXXXX   5 XXXXXX   6    23       4-5
 137 XX  XXX  5 XX   XX  4 X   XXX  4 X   XXX  4 XX  XXX  5    22         6
 139 X X XXX  5  XXX XX  5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXX XX  6    29         2
 140   XX     2 X   X    2   XX  X  3  X       1   XXX    3    11          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 125 1454224 4.0 1256232 2.0 1154132 1.0 1344251 3.0 1445242 4.0   14.0    3
 128 4362111 1.0 2161121 1.0 4462261 5.0 5161112 1.0 5161121 1.0    9.0    1
 132 3545655 5.0 3425644 3.0 2545655 6.0 3536635 6.0 2534655 6.0   26.0    6
 135 5123566 6.0 5312466 5.0 6223526 3.0 6413366 4.0 6623436 5.0   23.0    5
 137 2636333 3.0 4644353 4.0 3636343 4.0 2655443 5.0 3356363 3.0   19.0    4
 139 6211442 2.0 6533515 6.0 5311414 2.0 4222524 2.0 4212514 2.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
2       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 180         1 Pomazanskyi Bohdan, Gruszczyńska Aleksandra        CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/  18
 174         2 Fałek Konrad, Bala Oliwia                          CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/  18
 176         3 Gurskiy Dmitriy, Miterska Julia                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski               3/  18
 181         4 Shkilevych Artur, Shkilevych Magdalena             POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           4/  18
 177         5 Mieszczak Szymon, Sepioło Adrianna                 NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               5/  18
 172         6 Czarny Marcin, Krawczyk Małgorzata                 DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          6/  18
 184         7 Uller Mateusz, Roszkowska Maria                    POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           7/  18
 169       8-9 Antosz Grzegorz, Stolarska Ivetta                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom       8-9/  18
 175       8-9 Foksiński Adrian, Kastelik Karolina                DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski        8-9/  18
 170        10 Bomba Sebastian, Sarnowska Dominika                AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         10/  18
 182        11 Sypień Michał, Kmieciak Ewelina                    ASTRA - Szczecin          zachodniopom        11/  18
 124        12 Tasarz Filip, Stelmach Natalia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              12/  18
 179        13 Podraza Daniel, Podraza Patrycja                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski          13/  18
 178        14 Mroczka Paweł, Rogala Kamila                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         14/  18
 123        15 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin            lubelski            15/  18
 122     16-17 Olejnik Bartosz, Junak Weronika                    MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski           16-17/  18
 183     16-17 Talik Kamil, Gwóźdź Paulina                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski           16-17/  18
 107        18 Chrzan Adrian, Krysta Agnieszka                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski         18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 107 XXX      3   X      1    X     1  X X  X  3  X  X    2    10          
 122   X  X   2   X      1          0          0   X  X   2     5          
 123    X     1   X      1   X XX   3   XX     2          0     7          
 124 X   X    2  XX X    3          0 X X X    3 X   X    2 B  10          
 169    X  X  2 XX XX    4 X   X    2    XX    2 X   X X  3 B  13          
 170    XXXX  4    X  X  2 X   X X  3 X  X  X  3 X  XX X  4    16         8
 172 XXX  XX  5 X XX XX  5 X XX  X  4 X  X XX  4 X XXXXX  6    24         5
 174 X XX XX  5  XXX XX  5  XXXXXX  6 XXXX XX  6  XXX XX  5    27       2-3
 175 XX XX    4 X X XX   4 X XXXX   5 X   XX   3 X X  X   3    19         7
 176 XXX XXX  6    XXXX  4  XXX XX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    28         1
 177 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXXX XX  6  XXX     3    26         4
 178    X     1 X    XX  3      X   1     X    1      X   1     7          
 179          0     X    1          0   X XX   3          0     4          
 180  XX  XX  4 XX XXXX  6 XX  XXX  5 XX  XXX  5 XXXXXXX  7    27       2-3
 181 XX XXXX  6 XX    X  3 XXXXX X  6 XX    X  3 XX XX X  5    23         6
 182  X X     2 XX XX    4  XXX     3  X       1  X       1 B  11          
 183     X    1      X   1 XX  XX   4   X      1      X   1     8          
 184   X X    2  X  X    2  X X  X  3  XX XX   4  XXX  X  4 B  15          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 107  X       1          0          0 X X      2  X       1     4          
 122      X   1 X        1          0          0 X X  X   3     5          
 123  XX      2    X X   2  X       1  X X     2     X    1     8          
 124  XXXX    4  XXXX    4 XXXXX    5 XX XX    4 XX X X   4    21         3
 169 X  XXXX  5 XX  X X  4 X  XX X  4 X   X X  3    XX X  3    19         4
 178       X  1      XX  2     XXX  3     XXX  3     X X  2    11          
 179     X    1 X X XX   4   X  X   2  XX      2 XXX  X   4    13          
 182 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XX XX  5 X XXX X  5    29         1
 183 X    X   2          0      X   1      X   1      X   1     5          
 184 X XXX X  5  XXX XX  5 XXXX  X  5  XXXXXX  6  XXX  X  4    25         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 124    X     1          0          0      X   1 X        1     3          
 169 X X X    3 X   X    2 X X X    3 X        1 XXX X    4    13          
 170 X  XX X  4 X   X X  3     X X  2     X    1     X X  2    12          
 172 X X      2 X XX XX  5 X    X   2 X X   X  3 XX X XX  5    17         6
 174  X XXXX  5 XXXX XX  6  XXX XX  5 XXXXXXX  7  XXX XX  5    28         3
 175 X X  X   3  XXX X   4 X    X   2      X   1 X   XX   3    13          
 176  X XXXX  5 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    30         2
 177  XXX X   4  XX XX   4  XXXXX   5 XXXXX    5   XX X   3    21         4
 180 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 181  X  X X  3  X XX X  4  X XX X  4  X XX X  4  XX X X  4    19         5
 182 XX   X   3          0 X     X  2          0          0     5          
 184   X   X  2   X  X   2  XXX     3  XXX XX  5   XX     2    14          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 172 1656565 6.0 1456645 6.0 1646656 6.0 1556456 6.0 1424446 4.0   28.0    6
 174 3311424 2.0 2322423 2.0 2321412 2.0 2411122 1.0 2332321 2.0    9.0    2
 176 5263133 3.0 6564334 4.0 4264134 3.0 4264234 3.0 6263234 3.0   16.0    3
 177 4535646 5.0 4233556 3.0 5535565 5.0 5335565 5.0 5545555 5.0   23.0    5
 180 2122211 1.0 3111211 1.0 3112221 1.0 3122311 2.0 3111112 1.0    6.0    1
 181 6444352 4.0 5645162 5.0 6453343 4.0 6643643 4.0 4656663 6.0   23.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50