OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"TTT O Puchar Burmistrza Brzostku": 2020-10-04, Brzostek PODKARPACIE - Jasło podkarpacki, okręg Podkarpacki

Dokumentacja zbiorcza 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzostku


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzostku

Hala Widowiskowo-Sportowa Brzostek, 04.10.2020
Organizator: Studio Tańca Podkarpacie Adam Berkowicz
Prowadzenie: Anna Bocian - Świdnik
Muzyka: Radosław Mojsym - Świdnik
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKSEL - Rzeszów             14
   2 BAWINEK - Kraków             6
   3 BLUE CLASSIC - Warszawa      2
   4 CANTINERO - Tomaszów Maz.    2
   5 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    1
   6 CENTRUM TAŃCA - Radom        5
   7 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    6
   8 EVOLUTION - Kraków           5
   9 GALA - Mielec               11
  10 GASIEK - Rzeszów             2
  11 GOLDEN DANCE - Przemyśl      7
  12 GRACJA - Krosno              2
  13 IMPERIA - Kraków             5
  14 JUST DANCE - Stalowa Wola    5
  15 JUST DANCE Wieliczka         3
  16 KLASA - Tarnów              12
  17 K-STUDIO Krosno              3
  18 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        1
  19 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    2
  20 LATINO - Żabno               9
  21 MDANCE - Przemyśl            5
  22 MERENGUE - Stalowa Wola      3
  23 PERFECT DANCE - Kraków       2
  24 RS - WARSZAWA                1
  25 RYTM - Chełm                 1
  26 SUKCES - Jaworzno            2
  27 SzT  eMiKa - Tarnów          2
  28 TAKT - Chełm                 2
  29 TAKT - Jarosław              1
  30 TOP - ART - Lublin           3
  31 ZAMEK - Lublin               3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Frańczak Karol, Para Klaudia                       DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/   6
   2         2 Bezak Tomasz, Motyka Milena                        LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           2/   6
   1         3 Bańka Oliwier, Głowala Martyna                     JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          3/   6
   6         4 Kubek Beniamin, Chmura Aleksandra                  LATINO - Żabno            małopolski           4/   6
   7         5 Kłak Karol, Kłak Dagmara                           TAKT - Jarosław           podkarpacki          5/   6
   4         6 Kalita Mateusz, Biedrońska Oliwia                  LATINO - Żabno            małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 41343 3.0 33316 2.0 53434 4.0 11362 1.0 23443 4.0 42565 4.0   18.0    3
   2 24411 2.0 14432 3.0 15211 1.0 25645 5.0 35566 5.0 21334 2.0   18.0    2
   3 12135 1.0 22121 1.0 21123 2.0 33423 3.0 14112 1.0 13212 1.0    9.0    1
   4 56654 6.0 66664 6.0 66666 6.0 66556 6.0 66635 6.0 55643 5.0   35.0    6
   6 63226 4.0 51245 4.0 32345 3.0 42114 2.0 42224 2.0 66126 6.0   21.0    4
   7 35562 5.0 45553 5.0 44552 5.0 54231 4.0 51351 3.0 34451 3.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  14         1 Miłkoś Bartłomiej, Cyboroń Magdalena               KLASA - Tarnów            małopolski           1/  11
  18         2 Strzała Miłosz, Kozicka Oliwia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/  11
  19         3 Szkotak Maciej, Kapustka Kamila                    LATINO - Żabno            małopolski           3/  11
  16         4 Palczewski Tymoteusz, Wnuk-Janusz Nikola           GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          4/  11
  21         5 Żurawicz Jakub, Gałuszka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/  11
  13         6 Kukla Mikołaj, Zyguła Zuzanna                      LATINO - Żabno            małopolski           6/  11
  12         7 Bukowski Michał, Śnieżek Kinga                     GRACJA - Krosno           podkarpacki          7/  11
  15         8 Nowak Filip, Pasterz Emilia                        DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          8/  11
  11         9 Budzik Tomasz, Łabno Zuzanna                       KLASA - Tarnów            małopolski           9/  11
  17     10-11 Rakicki Bartosz, Zając Aleksandra                  JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki      10-11/  11
  20     10-11 Wąż Adrian, Krechniak Wiktoria                     LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski       10-11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        CC       S        R        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  11   XXX  3   XXX  3   XXX  3   XX   2   X X  2     X  1    XX  2        0    16          
  12 X  X   2 X      1 XX     2 XX     2 XX     2 XX X   3 XX X   3 XX  X  3    18          
  13     X  1 X   X  2 XXX X  4 XX  X  3 X XXX  4 X X X  3 X   X  2 X XXX  4    23       4-5
  14 X XXX  4   XXX  3   XX   2 X XXX  4   XXX  3   XXX  3 X XXX  4 X XXX  4    27         3
  15        0  XXXX  4    X   1   XXX  3    X   1   XXX  3   X X  2   XXX  3    17          
  16 XXXXX  5 X  X   2  X X   2  XX    2 XX  X  3  XX X  3  XX X  3  X XX  3    23       4-5
  17  XX    2 XX     2  X  X  2  X  X  2 XX     2 XX     2  XXX   3        0    15          
  18 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XXXX   4 XXXX   4 XXXX   4    35         1
  19 XXXXX  5  XX X  3 X XXX  4   XXX  3  XXXX  4 XXXXX  5 XX  X  3 XXX X  4    31         2
  20  X X   2  XXX   3 X X X  3 X  XX  3   X    1        0   X    1  XX    2    15          
  21 XX     2 XX     2 XX     2 XX     2 XX X   3 XX X   3 XX X   3 XX X   3    20         6
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  13 66661 6.0 55654 6.0 56663 6.0 66654 6.0 34455 5.0 25656 6.0 66656 6.0 24543 3.0   44.0    6
  14 34222 1.0 22211 1.0 11231 1.0 11231 1.0 16141 1.0 12111 1.0 22111 1.0 12121 1.0    8.0    1
  16 52346 5.0 63443 5.0 64446 5.0 44342 3.0 62532 4.0 53445 5.0 41442 3.0 63435 4.0   34.0    4
  18 13135 2.0 44125 4.0 42125 2.0 22126 2.0 23224 2.0 36234 2.5 15233 2.0 46264 5.0   21.5    2
  19 25413 3.0 16336 3.0 35312 3.0 55413 4.0 45313 3.0 64323 2.5 54324 4.0 55312 2.0   24.5    3
  21 41554 4.0 31562 2.0 23554 4.0 33565 5.0 51666 6.0 41562 4.0 33565 5.0 31656 6.0   36.0    5
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Nowak Grzegorz, Łopata Aleksandra                  IMPERIA - Kraków          małopolski           1/   6
  24         2 Chara Oskar, Woźniak Emilia                        MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          2/   6
  28         3 Socha Oskar, Niziurska Julia                       EVOLUTION - Kraków        małopolski           3/   6
  25         4 Charchut Maksymilian, Sieńko Rozalia               AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   6
  27         5 Zygmunt Adam, Słoma Gabriela                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/   6
  29         6 Wajda Filip, Bąk Oliwia                            LATINO - Żabno            małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------
     WA        WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
  24 12411 1.0 12225 2.0 13315 2.0    5.0    2
  25 46535 5.0 46542 4.0 46261 3.0   12.0    4
  26 31252 3.0 23111 1.0 22122 1.0    5.0    1
  27 65663 6.0 54654 5.0 54643 5.0   16.0    5
  28 23124 2.0 31463 3.0 31554 4.0    9.0    3
  29 54346 4.0 65336 6.0 65436 6.0   16.0    6
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Chara Oskar, Woźniak Emilia                        MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          1/   7
  26         2 Nowak Grzegorz, Łopata Aleksandra                  IMPERIA - Kraków          małopolski           2/   7
  32         3 Wojnar Krystian, Hajdaś Kinga                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   7
  25         4 Charchut Maksymilian, Sieńko Rozalia               AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   7
  30         5 Guminiak Adam, Socha Weronika                      CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               5/   7
  27         6 Zygmunt Adam, Słoma Gabriela                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/   7
  31         7 Pukajczyk Michał, Wróblewska Justyna               BAWINEK - Kraków          małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------
     CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------
  24 14457 4.0 12152 1.0 11262 1.0    6.0    1
  25 46544 5.0 43443 4.0 27435 4.0   13.0    4
  26 31263 1.0 31316 3.0 42344 3.0    7.0    2
  27 23672 3.0 77577 7.0 73757 7.0   17.0    6
  30 52326 2.0 56764 6.0 55613 5.0   13.0    5
  31 77731 7.0 65635 5.0 64576 6.0   18.0    7
  32 65115 6.0 24221 2.0 36121 2.0   10.0    3
----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Szcześniak Bartłomiej, Tara Emilia                 GALA - Mielec             podkarpacki          1/   8
  35         2 Baran Michał, Kędzior Weronika                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   8
  40         3 Łyżwa Franciszek, Jamborska Gabriela               PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           3/   8
  38         4 Sokół Jakub, Pastuszka Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           4/   8
  37         5 Górecki Jędrzej, Romaniewska Natalia               BAWINEK - Kraków          małopolski           5/   8
  41         6 Gierdziewicz Krzysztof, Zaręba Kamila              EVOLUTION - Kraków        małopolski           6/   8
  32         7 Wojnar Krystian, Hajdaś Kinga                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/   8
  36         8 Brocławik Damian, Baum Natalia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------
  32 XXXX   4   X X  2 X XX   3   XX   2    11          
  35   XXX  3  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    17         3
  36 X X    2 X XX   3   X X  2   X    1     8          
  37 XX  X  3 XX XX  4 XX XX  4 XXX X  4    15         5
  38 XXXXX  5 XXXX   4  XXX   3 XX XX  4    16         4
  40 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20         1
  41 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5    19         2
  42  X XX  3 XX XX  4 XX  X  3 XX XX  4    14         6
--------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  35 33366 4.0 53332 2.0 53524 4.0 22114 1.0   11.0    2
  37 46112 1.0 45224 4.0 35166 5.0 35266 6.0   16.0    5
  38 65223 3.0 26545 5.0 46332 2.0 56443 4.0   14.0    4
  40 11455 5.0 11113 1.0 11445 3.0 14335 3.0   12.0    3
  41 54534 6.0 64466 6.0 64653 6.0 63552 5.0   23.0    6
  42 22641 2.0 32651 3.0 22211 1.0 41621 2.0    8.0    1
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40         1 Łyżwa Franciszek, Jamborska Gabriela               PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           1/   8
  38         2 Sokół Jakub, Pastuszka Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           2/   8
  28         3 Socha Oskar, Niziurska Julia                       EVOLUTION - Kraków        małopolski           3/   8
  37         4 Górecki Jędrzej, Romaniewska Natalia               BAWINEK - Kraków          małopolski           4/   8
  44         5 Ryz Michał, Baranowska Anna                        IMPERIA - Kraków          małopolski           5/   8
  36         6 Brocławik Damian, Baum Natalia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/   8
  35         7 Baran Michał, Kędzior Weronika                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/   8
  43         8 Machnik Zbigniew, Witkowska Magdalena              BAWINEK - Kraków          małopolski           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     CC       S        R        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------
  28 XXXX   4  XXXX  4  XXXX  4  XXXX  4    16         4
  35 XX X   3 X  XX  3 XX X   3 XX X   3    12          
  36   X X  2  XX X  3  XX X  3 XXXXX  5    13       5-6
  37 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20       1-2
  38 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4    19         3
  40 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20       1-2
  43     X  1 XX     2 X   X  2   X X  2     7          
  44 XXXXX  5 X XX   3 X XX   3 XX     2    13       5-6
--------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  28 52323 3.0 62331 3.0 62254 4.0 63144 4.0   14.0    3
  36 66464 6.0 56466 6.0 56461 6.0 56452 5.0   23.0    6
  37 34541 4.0 44545 4.0 43512 3.0 44223 3.0   14.0    4
  38 43212 2.0 33223 2.0 21326 1.0 22631 2.0    7.0    2
  40 11135 1.0 11112 1.0 14133 2.0 11315 1.0    5.0    1
  44 25656 5.0 25654 5.0 35645 5.0 35566 6.0   21.0    5
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  48         1 Jakubowski Mikołaj, Droździel Natalia              DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/  16
  50         2 Muniak Maciej, Batko Milena                        JUST DANCE Wieliczka      małopolski           2/  16
  54         3 Soboń Piotr, Sikora Natalia                        SUKCES - Jaworzno         śląski               3/  16
  56         4 Wójtowicz Ignacy, Grela Oliwia                     TAKT - Chełm              lubelski             4/  16
  44         5 Ryz Michał, Baranowska Anna                        IMPERIA - Kraków          małopolski           5/  16
  57         6 Włodarczyk Patryk, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów            małopolski           6/  16
  58       7-8 Kumor Bartłomiej, Skręt Aleksandra                 K-STUDIO Krosno           podkarpacki        7-8/  16
  59       7-8 Kłoda Kacper, Bara Oliwia                          GALA - Mielec             podkarpacki        7-8/  16
  47         9 Gętkowski Mateusz, Mytkoś Oliwia                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           9/  16
  60        10 Wołoszyn Kamil, Łukasik Izabela                    MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki         10/  16
  55        11 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin        lubelski            11/  16
  49        12 Kijak Konrad, Molendowska Nikola                   CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          12/  16
  53        13 Sarnowski Bruno, Szeląg Zuzanna                    MDANCE - Przemyśl         podkarpacki         13/  16
  43        14 Machnik Zbigniew, Witkowska Magdalena              BAWINEK - Kraków          małopolski          14/  16
  31        15 Pukajczyk Michał, Wróblewska Justyna               BAWINEK - Kraków          małopolski          15/  16
  52        16 Perłak Filip, Pobidyńska Martyna                   MDANCE - Przemyśl         podkarpacki         16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       F        Q                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------
  31   X    1        0    X   1        0        0     2          
  43 X      1  X  X  2        0 X X X  3     X  1     7          
  44 XX XX  4 X XXX  4 XXX    3 XX XX  4 X XX   3    18         8
  47  XX X  3 XXX    3  XXX   3  X XX  3 XX     2    14     10-11
  48 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    25         1
  49  X XX  3 X  X   2    XX  2    X   1 XXXXX  5    13          
  50 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5    24       2-3
  52  X     1        0        0        0        0     1          
  53    X   1   XX   2 X XXX  4 X XX   3 X X    2    12          
  54 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    24       2-3
  55 X X X  3 XXX X  4  X     1  XX    2  XXXX  4    14     10-11
  56 XXXXX  5 X XXX  4 X XXX  4 XXXXX  5 X XXX  4    22         4
  57 XXXX   4 XX     2 XXX X  4 XXXXX  5 XX XX  4    19       6-7
  58 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5  XXX   3  XXX   3    20         5
  59 XXXXX  5 XXXXX  5 XX  X  3 XX  X  3  X XX  3    19       6-7
  60        0  X XX  3 XXXXX  5 XXX X  4 XXX X  4    16         9
-----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       F        Q                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------
  44 X  X   2 XXXX   4 X  XX  3 XX X   3 X XX   3    15       4-5
  47  X     1        0 XX     2  X     1 XX XX  4     8          
  48 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4 XXXX   4    23       2-3
  50 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4    23       2-3
  54 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5    24         1
  55     X  1        0        0   XXX  3        0     4          
  56 X XXX  4 X X X  3 X XX   3 X  X   2 X X X  3    15       4-5
  57  XX    2 XX  X  3  XX X  3 XX     2 XXX X  4    14         6
  58  XXX   3   XXX  3   XX   2     X  1        0     9          
  59  X  X  2  X     1  X  X  2  XX X  3  X     1     9          
  60 X      1    X   1     X  1   X    1    XX  2     6          
-----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  44 65656 6.0 44655 5.0 55553 5.0 45645 5.0 44646 4.0   25.0    5
  48 22311 1.0 13212 1.0 12111 1.0 11111 1.0 11112 1.0    5.0    1
  50 31232 2.0 21323 2.0 31234 2.0 32334 3.0 22333 3.0   12.0    2
  54 44123 3.0 65134 3.5 64322 3.0 63222 2.0 55221 2.0   13.5    3
  56 16544 4.0 36541 3.5 26445 4.0 26556 6.0 36455 5.0   22.5    4
  57 53465 5.0 52466 6.0 43666 6.0 54463 4.0 63564 6.0   27.0    6
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Soboń Piotr, Sikora Natalia                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  16
  61         2 Butryn Grzegorz, Żelasko Oliwia                    JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          2/  16
  64         3 Harłacz Jakub, Korpal Agata                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/  16
  48         4 Jakubowski Mikołaj, Droździel Natalia              DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          4/  16
  50         5 Muniak Maciej, Batko Milena                        JUST DANCE Wieliczka      małopolski           5/  16
  52         6 Perłak Filip, Pobidyńska Martyna                   MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          6/  16
  41         7 Gierdziewicz Krzysztof, Zaręba Kamila              EVOLUTION - Kraków        małopolski           7/  16
  56         8 Wójtowicz Ignacy, Grela Oliwia                     TAKT - Chełm              lubelski             8/  16
  65         9 Sekuła Mateusz, Zacharska Ewa                      CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           9/  16
  55        10 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin        lubelski            10/  16
  62        11 Ciechanowski Dariusz, Borcz Halina                 KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          11/  16
  53        12 Sarnowski Bruno, Szeląg Zuzanna                    MDANCE - Przemyśl         podkarpacki         12/  16
  47        13 Gętkowski Mateusz, Mytkoś Oliwia                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski          13/  16
  49     14-15 Kijak Konrad, Molendowska Nikola                   CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       14-15/  16
  57     14-15 Włodarczyk Patryk, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów            małopolski       14-15/  16
  66        16 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------
     CC       S        R        PD       JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------
  41        0  XXX   3  XX X  3  XXXX  4 XXXXX  5    15         7
  47    XX  2 XX  X  3 X  X   2 X      1    XX  2    10          
  48 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4    24         3
  49    X   1 X  XX  3 X  X   2    X   1   XX   2     9          
  50 XXXXX  5 XXX    3 XXXXX  5 XXX X  4 XXX X  4    21         4
  52 XXX X  4  XX    2  XXXX  4 XXX    3 X      1    14      8-10
  53 X X    2 X XX   3 X X X  3 X  X   2 X  X   2    12          
  54 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    25       1-2
  55  X  X  2  X XX  3 XX     2  X  X  2 XXXXX  5    14      8-10
  56 X XX   3 X XXX  4   X    1   XXX  3 X X X  3    14      8-10
  57 XX  X  3 X      1 X      1 X   X  2 XX     2     9          
  61 X XXX  4 X  XX  3 XXXXX  5 X XXX  4 X XXX  4    20         5
  62  XXX   3   X X  2  X  X  2 XX XX  4  X  X  2    13          
  64 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    25       1-2
  65  XXXX  4  XXXX  4  XXXX  4  XXX   3  XXX   3    18         6
  66 XX     2  X     1    X   1  XX    2  X     1     7          
-----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------
     CC       S        R        PD       JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------
  41  X X   2 X X    2 XX  X  3 X  XX  3 XX XX  4    14          
  48 XX XX  4  XX    2    XX  2 XXXXX  5 XXXXX  5    18         3
  50 X X X  3 XXXXX  5 X X X  3  XX X  3   X X  2    16         5
  52 XXXX   4 XX     2 XX X   3 XXXX   4 XX     2    15         6
  54 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    25         1
  55  X     1  X     1  X     1        0  XXX   3     6          
  56 X X X  3   XXX  3   X    1 X X    2   X    1    10          
  61 X XXX  4 X  XX  3 XXXXX  5   X X  2 X  XX  3    17         4
  64  XXXX  4  XXXX  4 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5    22         2
  65        0 X  XX  3   XX   2  X X   2        0     7          
-----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     CC        S         R         PD        JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  48 54344 4.0 63445 5.0 63243 2.0 62355 5.0 61345 4.0   20.0    4
  50 65265 6.0 54252 3.0 45355 5.0 53241 2.0 55251 5.0   21.0    5
  52 12556 5.0 32666 6.0 32666 6.0 21566 6.0 22666 6.0   29.0    6
  54 21131 1.0 11113 1.0 21111 1.0 14114 1.0 13113 1.0    5.0    1
  61 36422 2.5 26321 2.0 16424 3.0 46423 4.0 46434 3.0   14.5    2
  64 43613 2.5 45534 4.0 54532 4.0 35632 3.0 34522 2.0   15.5    3
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71         1 Skwarnicki Piotr, Góral Gabriela                   IMPERIA - Kraków          małopolski           1/   5
  69         2 Krakowski Gabriel, Potoczna Alicja                 GALA - Mielec             podkarpacki          2/   5
  70         3 Pochwat Jan, Biskupska Julia                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   5
  73         4 Świątek Nikodem, Łapa Joanna                       GALA - Mielec             podkarpacki          4/   5
  72         5 Woch Przemysław, Siekierda Zuzanna                 ZAMEK - Lublin            lubelski             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  69 21213 2.0 33335 3.0 31313 3.0 31321 1.0 11211 1.0 52331 2.0   12.0    2
  70 33332 3.0 11243 2.0 12135 2.0 23454 4.0 34444 4.0 11212 1.0   16.0    3
  71 12121 1.0 22111 1.0 23221 1.0 14213 2.0 23332 3.0 24523 4.0   12.0    1
  72 55555 5.0 44422 4.0 44552 4.0 55545 5.0 55555 5.0 45455 5.0   28.0    5
  73 44444 4.0 55554 5.0 55444 5.0 42132 3.0 42123 2.0 33144 3.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Nykiel Filip, Łucarz Emilia                        LATINO - Żabno            małopolski           1/   9
  80         2 Nieckarz Michał, Sochacka Julia                    JUST DANCE Wieliczka      małopolski           2/   9
  77         3 Harla Jakub, Małek Adrianna                        GALA - Mielec             podkarpacki          3/   9
  85         4 Pępek Jan, Mach Julia                              GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          4/   9
  83         5 Omiotek Dawid, Szafraniec Judyta                   TOP - ART - Lublin        lubelski             5/   9
  76         6 Breński Antoni, Habel Anna                         KLASA - Tarnów            małopolski           6/   9
  79         7 Krzanowski Bartosz, Brzozowska Maja                DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          7/   9
  78         8 Kaniewski Michał, Popek Dominika                   RYTM - Chełm              lubelski             8/   9
  82         9 Ochab Gracjan, Piątkowska Zofia                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        CC       S        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  76 XX XX  4 XXX X  4  XX X  3 XXXXX  5 XX XX  4 XX  X  3    23         4
  77 XXX    3 X X    2  X XX  3 XXX    3 XXXXX  5 XXXX   4    20         6
  78        0    XX  2 X  X   2 X XXX  4 X X    2   XXX  3    13          
  79 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5     X  1   X X  2  X  X  2    19          
  80 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5 X XX   3    27         1
  81   XXX  3 XXXXX  5 XXX X  4 XXXX   4 XXX    3 XXXXX  5    24         3
  82        0  X X   2 X  X   2        0   XXX  3     X  1     8          
  83 XXXXX  5 X  XX  3 X XXX  4  X XX  3  X X   2 XXXX   4    21         5
  85 XXXXX  5 XXX    3  XX X  3 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5    25         2
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  76 61561 5.0 66364 6.0 66364 6.0 51361 2.0 41441 4.0 44663 4.0   27.0    6
  77 46656 6.0 23436 3.0 53535 4.0 12115 1.0 13113 1.0 56514 5.0   20.0    3
  80 22115 1.0 41112 1.0 32223 2.0 35246 5.0 32536 3.0 61156 6.0   18.0    2
  81 15233 2.0 15641 4.0 14141 1.0 43432 3.0 24222 2.0 15331 2.0   14.0    1
  83 53442 4.0 52553 5.0 41452 3.0 66553 6.0 65664 6.0 32242 1.0   25.0    5
  85 34324 3.0 34225 2.0 25616 5.0 24624 4.0 56355 5.0 23425 3.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  98         1 Staśko Gabriel, Liro Adrianna                      LATINO - Żabno            małopolski           1/  11
  88         2 Babula Kacper, Minorczyk Erita                     GALA - Mielec             podkarpacki          2/  11
  91         3 Jasiewicz Jakub, Furgała Kornelia                  AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/  11
  95         4 Parysz Wojciech, Sosin Patrycja                    KLASA - Tarnów            małopolski           4/  11
  92         5 Kołodziej Julian, Budzik Zofia                     KLASA - Tarnów            małopolski           5/  11
  94         6 Obojski Mateusz, Sobków Amelia                     EVOLUTION - Kraków        małopolski           6/  11
  97         7 Sala Mateusz, Lisak Katarzyna                      GALA - Mielec             podkarpacki          7/  11
  90         8 Filip Tomasz, Filip Izabela                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          8/  11
  93         9 Misior Patryk, Janusz Wiktoria                     GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          9/  11
  96        10 Peński Damian, Sabak Joanna                        RS - WARSZAWA             mazowiecki          10/  11
  89        11 Baran Szymon, Bukowska Malwina                     MDANCE - Przemyśl         podkarpacki         11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        CC       S        R        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  88 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    39         1
  89 X      1 X      1        0        0        0        0        0 X      1     3          
  90 X   X  2 XXX X  4  XX X  3     X  1 X      1 Xr  X  2 X      1 X   X  2    16          
  91 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5 XX  X  3 XX XX  4 X XXX  4 X XXX  4    34         2
  92  XX    2  XXXX  4 XXXX   4 XXX X  4 XXX    3   XX   2  X     1  XX    2    22         6
  93 X      1        0        0  X X   2  XXXX  4   X    1 X      1    X   1    10          
  94  X XX  3    X   1 X   X  2 X  X   2   XXX  3 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5    25         5
  95  XXXX  4 XX  X  3 XXXXX  5  XXXX  4 XXXX   4 XXX X  4 XXXXX  5 XXXX   4    33         3
  96   X    1   X    1        0        0     X  1   X X  2   X    1     X  1     7          
  97    XX  2    XX  2   XX   2 X X    2   XX   2 XX X   3  XXXX  4  XX    2    19          
  98 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4  X XX  3  X XX  3  X XX  3    32         4
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  88 22442 3.0 32252 2.0 44564 4.0 43433 3.0 21131 1.0 21241 1.0 11111 1.0 12111 1.0   16.0    2
  91 14224 2.0 14324 3.0 12323 2.0 54224 4.0 16314 2.0 16415 4.0 25424 3.0 26464 4.0   24.0    3
  92 55535 5.0 56545 5.0 36455 5.0 15345 5.0 52566 6.0 52666 6.0 32546 5.0 53546 5.0   42.0    5
  94 66666 6.0 65666 6.0 65646 6.0 66666 6.0 33642 3.0 44554 5.0 66665 6.0 64655 6.0   44.0    6
  95 33153 4.0 43433 4.0 53232 3.0 32552 2.0 44255 5.0 35132 2.0 54253 4.0 45233 3.0   27.0    4
  98 41311 1.0 21111 1.0 21111 1.0 21111 1.0 65423 4.0 63323 3.0 43332 2.0 31322 2.0   15.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Farbaniec Maciej, Tatrzańska Natalia               K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   5
 105         2 Skrzypek Konrad, Woch Małgorzata                   ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   5
 103         3 Głowacz Michał, Sielska Jagoda                     GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/   5
 104         4 Niedbała Kacper, Madej Nadia                       GALA - Mielec             podkarpacki          4/   5
 101         5 Błaszczyszyn Karol, Olech Wiktoria                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 101 55343 4.5 55333 3.0 55555 5.0 55555 5.0 55555 5.0   22.5    5
 102 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 12111 1.0 11111 1.0    5.0    1
 103 23222 2.0 34424 4.0 34444 4.0 24442 4.0 34322 2.0   16.0    3
 104 42455 4.5 42245 5.0 42322 2.0 31333 2.0 22444 4.0   17.5    4
 105 34534 3.0 23552 2.0 23233 3.0 43224 3.0 43233 3.0   14.0    2
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Farbaniec Maciej, Tatrzańska Natalia               K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   7
 103         2 Głowacz Michał, Sielska Jagoda                     GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/   7
 106         3 Bernat Franciszek, Kocik Antonina                  CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               3/   7
 104         4 Niedbała Kacper, Madej Nadia                       GALA - Mielec             podkarpacki          4/   7
 107         5 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           5/   7
 101         6 Błaszczyszyn Karol, Olech Wiktoria                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          6/   7
 105         7 Skrzypek Konrad, Woch Małgorzata                   ZAMEK - Lublin            lubelski             7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     CC        S         R         PD        JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 101 36554 4.0 77353 5.0 77173 7.0 77224 4.0 67252 5.0   25.0    6
 102 11412 1.0 11222 1.0 13312 1.0 11311 1.0 11111 1.0    5.0    1
 103 23233 2.0 34174 3.0 22424 2.0 26143 2.0 36375 6.0   15.0    2
 104 62146 3.0 63546 6.0 64257 5.0 53577 6.0 52626 4.0   24.0    4
 105 45665 6.0 46665 7.0 46566 6.0 65665 7.0 24444 3.0   29.0    7
 106 77721 7.0 25711 2.0 35731 3.0 44732 3.0 43733 2.0   17.0    3
 107 54377 5.0 52437 4.0 51645 4.0 32456 5.0 75567 7.0   25.0    5
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 114         1 Suda Przemysław, Kozik Zuzanna                     KLASA - Tarnów            małopolski           1/   6
 111         2 Noga Mateusz, Saj Karolina                         GALA - Mielec             podkarpacki          2/   6
 115         3 Puskarz Kamil, Szczerba Aniela                     LATINO - Żabno            małopolski           3/   6
 110         4 Antkiewicz Oskar, Sosin Kamila                     KLASA - Tarnów            małopolski           4/   6
 112         5 Pliszka Philip, Bajdas Kamila                      JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          5/   6
 113         6 Poździak Rafał, Kvet Ana                           BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 110 14625 4.0 36443 4.0 15415 4.0 24515 5.0 33514 3.0   20.0    4
 111 22231 1.0 23531 2.0 32231 2.0 35241 2.0 66341 5.0   12.0    2
 112 53463 5.0 52254 5.0 53653 5.0 42352 3.0 22252 2.0   20.0    5
 113 65556 6.0 65666 6.0 66566 6.0 56666 6.0 55666 6.0   30.0    6
 114 31142 2.0 11122 1.0 21142 1.0 11133 1.0 11135 1.0    6.0    1
 115 46314 3.0 44315 3.0 44324 3.0 63424 4.0 44423 4.0   17.0    3
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
C       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
D       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
E       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Sasor                     Dawid           I         Chorzelów            Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno            małopolski           1/   7
 114         2 Suda Przemysław, Kozik Zuzanna                     KLASA - Tarnów            małopolski           2/   7
 111         3 Noga Mateusz, Saj Karolina                         GALA - Mielec             podkarpacki          3/   7
 112         4 Pliszka Philip, Bajdas Kamila                      JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          4/   7
 113         5 Poździak Rafał, Kvet Ana                           BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           5/   7
 110         6 Antkiewicz Oskar, Sosin Kamila                     KLASA - Tarnów            małopolski           6/   7
 116         7 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów            małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     CC        S         R         PD        JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 110 26653 6.0 17714 3.0 16735 6.0 15512 2.0 74716 7.0   24.0    6
 111 54211 1.0 55125 6.0 47154 5.0 32145 3.0 25165 4.0   19.0    3
 112 42725 4.0 43543 2.0 52523 2.0 46624 5.0 57572 6.0   19.0    4
 113 77332 3.0 74372 5.0 64672 7.0 57473 6.0 36433 3.0   24.0    5
 114 13466 5.0 32456 4.0 23366 3.0 23356 4.0 12324 2.0   18.0    2
 116 65577 7.0 26667 7.0 35417 4.0 64767 7.0 43657 5.0   30.0    7
 117 31144 2.0 61231 1.0 71241 1.0 71231 1.0 61241 1.0    6.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50