OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"MAŁE GRAND PRIX": 2020-10-18, Łomianki FAST-STEP Warszawa mazowiecki, okręg Mazowiecki

Dokumentacja zbiorcza 

Małe Grand Prix - Łomianki


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Małe Grand Prix - Łomianki

Łomianki 18.10.2020
Organizator: Szkoła Tańca Fast-Step
Prowadzenie: Monika Sakowska
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, E+F, Kombinacja 8T
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
14-15, D, Latin
14-15, D, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, E, Standard-4
12-13, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, F, Standard-3
12-13, Open, Latin
12-13, Open, Standard
14-15, Open, Latin
14-15, Open, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AIR DANCE - Warszawa         1
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   3 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    4
   4 CENTRUM TAŃCA - Radom        2
   5 CLASSIC - Warszawa          10
   6 CREATIVE DANCE               3
   7 DCS BRWINÓW                  1
   8 ELITE DANCE - Warszawa       1
   9 EMOTION - Góra Kalwaria      6
  10 EMOTION - WARKA              5
  11 ESKADRA - Pabianice          1
  12 ETIUDA - Radomsko            2
  13 FAST-STEP Warszawa          13
  14 JAREMI - Pruszków            1
  15 KICK - Kielce                7
  16 PRESTIGE - Białystok         2
  17 RYTM - Chełm                 3
  18 S.T. Krystian Krzemiński     2
  19 START - Płońsk               8
  20 STEP DANCE - Koluszki        2
  21 TAKT - Chełm                 1
  22 TOP - ART - Lublin           3
  23 WIKA - Olsztyn               1
  24 ZAMEK - Lublin               3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
D       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
G       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 106         1 Gaworek Hubert, Więcławska Anna                    START - Płońsk            mazowiecki           1/   7
 109         2 Mucha Oliwier, Tyc Kamila                          ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   7
 104         3 Czarnocki Tomasz, Kowalska Amelia                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           3/   7
 108         4 Gilewicz Bartosz, Małyszek Małgorzata              TAKT - Chełm              lubelski             4/   7
 107         5 Gaworek Szymon, Rogowska Wiktoria                  START - Płońsk            mazowiecki           5/   7
 105         6 Durajczyk Maciej, Kozicka Julia                    EMOTION - WARKA           mazowiecki           6/   7
 111         7 Łysak Paweł, Zalewska Nicola                       KICK - Kielce             świętokrzysk         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104 2147512 2.0 2215532 2.0 3212451 2.0 3214441 3.0 4523541 4.0 3555443 5.0 3572441 4.0 3365444 3.0   25.0    3
 105 4665651 6.0 3743651 4.0 2646742 4.0 2735732 4.0 3676662 6.0 5663652 6.0 6644664 7.0 6652653 7.0   44.0    6
 106 1212144 1.0 1121223 1.0 1123223 1.0 1122225 1.0 1114154 1.0 1326275 2.0 1315253 2.0 1544265 4.0   13.0    1
 107 3331377 3.0 5334367 5.0 5534377 5.0 5543377 5.0 5335475 5.0 4114567 4.0 5236577 6.0 4217577 6.0   39.0    5
 108 5756236 7.0 4676446 6.0 6765534 6.0 7676554 7.0 7251217 2.0 7231114 1.0 7121122 1.0 7123132 1.0   31.0    4
 109 6473425 4.0 6462114 3.0 7371115 3.0 4361116 2.0 2742336 3.0 2742326 3.0 2753336 3.0 2731326 2.0   23.0    2
 111 7524763 5.0 7557775 7.0 4457666 7.0 6457663 6.0 6467723 7.0 6477731 7.0 4467715 5.0 5476711 5.0   49.0    7
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
D       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
G       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Muśnicki Grzegorz, Sobczak Nela                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   6
  22         2 Ksybek Mateusz, Kułakowska Nicola                  START - Płońsk            mazowiecki           2/   6
  20         3 Gumiński Patryk, Kośnik Lena                       WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         3/   6
  24         4 Sybicki Adam, Rogowska Patrycja                    START - Płońsk            mazowiecki           4/   6
  25         5 Werner Bartosz, Kozłowska Hanna                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/   6
  21         6 Jankowski Ksawery, Utrata Wiktoria                 EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  20 4151541 3.0 4543522 3.0 3541522 3.0 6634332 3.0 6635323 3.0 6525332 3.0   18.0    3
  21 5636622 5.0 6666466 6.0 6665643 6.0 3466564 6.0 3566664 6.0 3666663 6.0   35.0    6
  22 1442456 4.0 2332335 2.0 2233266 2.0 2252221 2.0 2251232 2.0 2252224 2.0   14.0    2
  23 2213113 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0 1111113 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
  24 3324234 2.0 3225644 4.0 4326434 4.0 4323646 4.0 4323556 5.0 5444555 5.0   24.0    4
  25 6565365 6.0 5454253 5.0 5454355 5.0 5545455 5.0 5444445 4.0 4333446 4.0   29.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
D       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
G       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Słomski Maksymilian, Paśnik Julia                  EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           1/   6
  71         2 Kulesza Jakub, Banasiewicz Martyna                 CREATIVE DANCE            mazowiecki           2/   6
  76         3 Wójcik Mateusz, Sękowska Martyna                   CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           3/   6
  77         4 Zawadzki Adrian, Sztabnik Maja                     CREATIVE DANCE            mazowiecki           4/   6
  74         5 Posłowski Konstanty, Trocińska Wiktoria            KICK - Kielce             świętokrzysk         5/   6
  72         6 Nowak Szymon, Koszarska Marika                     KICK - Kielce             świętokrzysk         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71 1141641 1.0 1332551 3.0 3621262 2.0 2331441 3.0 2531114 2.0 2443124 3.0 2543212 2.0 2533122 2.0   18.0    2
  72 6466556 6.0 5466466 6.0 5466555 6.0 6566553 6.0 5255346 5.0 6225435 5.0 5314545 4.0 5325345 4.0   42.0    6
  74 5554334 5.0 6544313 4.0 6543434 4.0 5644635 4.5 6466655 6.0 5556666 6.0 6456666 6.0 6456656 6.0   41.5    5
  75 2223162 2.0 3211242 1.0 1112111 1.0 1112122 1.0 4323522 3.0 3312211 1.0 4221421 1.0 3211411 1.0   11.0    1
  76 4315225 4.0 2125125 2.0 2234346 3.0 3223214 2.0 1112231 1.0 1134552 2.0 1132333 3.0 1142534 3.0   20.0    3
  77 3632413 3.0 4653634 5.0 4355623 5.0 4455366 4.5 3644463 4.0 4661343 4.0 3665154 5.0 4664263 5.0   35.5    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
D       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
G       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Zdybel Piotr, Dobrzyńska Oliwia                    TOP - ART - Lublin        lubelski             1/   4
  90         2 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   4
  92         3 Ziółek Wiktor, Szustek Alicja                      CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           3/   4
  94         4 Drogosz Mateusz, Bryk Magdalena                    KICK - Kielce             świętokrzysk         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  90 3431312 2.5 3422332 3.0 1422332 2.0 2423432 4.0 2421311 1.0   12.5    2
  91 4222221 1.0 4341211 1.0 4141221 1.0 4231321 2.0 4243443 4.0    9.0    1
  92 2314133 2.5 2214143 2.0 2314143 3.0 3314143 3.0 3314132 3.0   13.5    3
  94 1143444 4.0 1133424 4.0 3233414 4.0 1142214 1.0 1132224 2.0   15.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
D       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
G       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin            lubelski             1/   4
  92         2 Ziółek Wiktor, Szustek Alicja                      CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           2/   4
  93         3 Wolski Bartosz, Marchewka Izabela                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   4
  91         4 Zdybel Piotr, Dobrzyńska Oliwia                    TOP - ART - Lublin        lubelski             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  90 1111211 1.0 2111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0    5.0    1
  91 4342444 4.0 4443443 4.0 4444444 4.0 3443434 4.0 3443344 4.0   20.0    4
  92 3434122 3.0 1234214 2.0 2222222 2.0 2222322 2.0 2232412 2.0   11.0    2
  93 2223333 2.0 3322332 3.0 3333333 3.0 4334243 3.0 4324233 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
D       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
G       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 114         1 Herasym Enri, Kłos Jowita                          EMOTION - WARKA           mazowiecki           1/   5
  12         2 Poździak Rafał, Kvet Ana                           CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           2/   5
  15         3 Wolski Bartosz, Marchewka Izabela                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   5
 115         4 Pospieszyński Paweł, Klimczewska Zofia             START - Płońsk            mazowiecki           4/   5
 117         5 Piotrowski Bartłomiej, Krzciuk Natalia             ETIUDA - Radomsko         łódzki               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  12 2213523 2.0 2234522 2.0 2224523 2.0 2224533 3.0 2214533 3.0   12.0    2
  15 3431232 3.0 3321233 3.0 3331232 3.0 3311212 2.0 4321222 2.0   13.0    3
 114 1122111 1.0 1113111 1.0 1112111 1.0 1133121 1.0 1133111 1.0    5.0    1
 115 4344344 4.0 4445444 4.0 4443444 4.0 4455444 4.0 3455454 5.0   21.0    4
 117 5555455 5.0 5552355 5.0 5555355 5.0 5542355 5.0 5542345 4.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
D       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
G       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 114         1 Herasym Enri, Kłos Jowita                          EMOTION - WARKA           mazowiecki           1/   3
 115         2 Pospieszyński Paweł, Klimczewska Zofia             START - Płońsk            mazowiecki           2/   3
  12         3 Poździak Rafał, Kvet Ana                           CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  12 2233313 3.0 3233323 3.0 3233333 3.0 3333323 3.0 2232313 2.0   14.0    3
 114 1112131 1.0 1112131 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0    5.0    1
 115 3321222 2.0 2321212 2.0 1322222 2.0 2222232 2.0 3323232 3.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
D       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
G       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   8         1 Majewski Anton, Paralusz Roksana                   RYTM - Chełm              lubelski             1/   4
   2         2 Nowak Szymon, Naguszewska Oliwia                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           2/   4
   1         3 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok      podlaski             3/   4
   3         4 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 2313333 3.0 1112413 1.0 2221323 2.0 2213333 3.0 2213343 3.0   12.0    3
   2 3222242 2.0 3221221 2.0 3114211 1.0 3134222 2.0 3134222 2.0    9.0    2
   3 4444411 4.0 4443342 4.0 4443442 4.0 4442411 4.0 4441411 4.0   20.0    4
   8 1131124 1.0 2334134 3.0 1332134 3.0 1321144 1.0 1322134 1.0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
D       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
G       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok      podlaski             1/   6
   3         2 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   6
   2         3 Nowak Szymon, Naguszewska Oliwia                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           3/   6
   7         4 Zinkiewicz Maciej, Gruszczyńska Adrianna           CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           4/   6
   6         5 Wieczorek Jerzy, Zgutka Agata                      FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/   6
   5         6 Wiaderny Aleksander, Słomska Amelia                EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 1114216 1.0 1113323 1.0 1123426 1.0 1112412 1.0 1111412 1.0    5.0    1
   2 3323144 3.0 3324235 4.0 3314313 3.0 2323325 2.0 3323343 3.0   15.0    3
   3 2231521 2.0 2242541 3.0 2231551 2.0 3234541 4.0 2234521 2.0   13.0    2
   5 6646653 6.0 6666664 6.0 6666642 6.0 6665654 6.0 6666654 6.0   30.0    6
   6 5565465 5.0 5455456 5.0 5555265 5.0 5556266 5.0 5555266 5.0   25.0    5
   7 4452332 4.0 4531112 2.0 4442134 4.0 4441133 3.0 4442135 4.0   17.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
D       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
G       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Godlewski Wiktor, Pospieszyńska Alicja             START - Płońsk            mazowiecki           1/   5
  99         2 Krzyżanowski Łukasz, Kłucjasz Maja                 ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/   5
 100         3 Wiaderny Aleksander, Słomska Amelia                EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/   5
 101         4 Wieczorek Jerzy, Zgutka Agata                      FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/   5
  96         5 Pięcek Aleksander, Pięcek Aneta                    CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  96 3423545 4.0 5534444 5.0 4535435 5.0 5525425 5.0 2514325 3.0   22.0    5
  97 2231111 1.0 2211211 1.0 2211312 1.0 2211112 1.0 3221211 1.0    5.0    1
  99 1312324 2.0 1323325 2.0 1322123 2.0 3332333 2.0 1332433 2.0   10.0    2
 100 4145452 3.0 3152552 3.0 3154551 4.0 1153541 3.0 5155552 5.0   18.0    3
 101 5554233 5.0 4445133 4.0 5443244 3.0 4444254 4.0 4443144 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
D       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
G       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   5         1 Chmura Eryk, Wawryło Aleksandra                    S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           1/   5
   4         2 Sokół Jakub, Pastuszka Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           2/   5
   6         3 Jędrzejczak Dominik, Banaszczyk Agnieszka          ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           3/   5
   2         4 Jakubowski Damian, Wrzesińska Karolina             EMOTION - WARKA           mazowiecki           4/   5
   3         5 Pawlicki Leszek, Siamenas Margarita                AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
   2 4445443 4.0 5445443 4.0 4445443 4.0 4455443 4.0   16.0    4
   3 5554555 5.0 4554555 5.0 5554555 5.0 5544555 5.0   20.0    5
   4 3232322 2.0 3231332 3.0 3231222 2.0 3231221 2.0    9.0    2
   5 1111211 1.0 1112111 1.0 1122111 1.0 1112112 1.0    4.0    1
   6 2323134 3.0 2323224 2.0 2313334 3.0 2323334 3.0   11.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
D       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
G       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Sokół Jakub, Pastuszka Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           1/   4
   1         2 Grabowski Michał, Filipowicz Zuzanna               AIR DANCE - Warszawa      mazowiecki           2/   4
   2         3 Jakubowski Damian, Wrzesińska Karolina             EMOTION - WARKA           mazowiecki           3/   4
   3         4 Pawlicki Leszek, Siamenas Margarita                AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
   1 3111122 1.0 2111133 1.0 2112233 2.0 2123114 2.0    6.0    2
   2 2333331 3.0 4332321 3.0 4323311 3.0 4332321 3.0   12.0    3
   3 4444444 4.0 3444444 4.0 3444444 4.0 3444443 4.0   16.0    4
   4 1222213 2.0 1223212 2.0 1231122 1.0 1211232 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
D       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
G       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Jakubiak Franciszek, Szczepańska Oliwia            START - Płońsk            mazowiecki           1/   6
  58         2 Chojnacki Hubert, Morzyńska Oliwia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   6
  63         3 Szymborski Jakub, Pietruk Sabina                   CREATIVE DANCE            mazowiecki           3/   6
  62         4 Omiotek Dawid, Szafraniec Judyta                   TOP - ART - Lublin        lubelski             4/   6
  60         5 Giziński Bartosz, Łata Maja                        DCS BRWINÓW               mazowiecki           5/   6
  59         6 Czarnecki Marcel, Mikołajczyk Nikola               JAREMI - Pruszków         mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  58 3223322 2.0 3221324 3.0 2213411 1.0 4323323 2.0 2312332 2.0 3311523 3.0   13.0    2
  59 6656665 6.0 6666565 6.0 6656666 6.0 6666556 6.0 6666666 6.0 5666466 6.0   36.0    6
  60 4365256 5.0 4455256 5.0 4565245 5.0 5452235 4.0 5453245 5.0 6443644 4.0   28.0    5
  61 2131113 1.0 1332112 1.0 1331133 3.0 1114111 1.0 3121111 1.0 1132311 1.0    8.0    1
  62 5542444 4.0 5543643 4.0 5444554 4.0 2241464 3.0 4544454 4.0 4555255 5.0   24.0    4
  63 1414531 3.0 2114431 2.0 3122322 2.0 3535642 5.0 1235523 3.0 2224132 2.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
D       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
G       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  70         1 Chmura Eryk, Wawryło Aleksandra                    S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           1/   3
  69         2 Grałek Rafał, Grałek Julia                         STEP DANCE - Koluszki     łódzki               2/   3
  68         3 D' Urbano Jacopo, Chołody Marta                    RYTM - Chełm              lubelski             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  68 2333333 3.0 2333333 3.0 2322223 2.0    8.0    3
  69 3222122 2.0 3222222 2.0 3233332 3.0    7.0    2
  70 1111211 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
D       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
G       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Grałek Rafał, Grałek Julia                         STEP DANCE - Koluszki     łódzki               1/   2
  68         2 D' Urbano Jacopo, Chołody Marta                    RYTM - Chełm              lubelski             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  68 1121211 1.0 1122222 2.0 2221112 2.0    5.0    2
  69 2212122 2.0 2211111 1.0 1112221 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
D       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
G       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   3
  81         2 Zgutka Bartłomiej, Dąbrowska Maja                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   3
  82         3 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna                   KICK - Kielce             świętokrzysk         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  80 1111121 1.0 1121131 1.0 2121133 1.0 2111122 1.0 1121121 1.0    5.0    1
  81 2222333 2.0 2313222 2.0 3312221 2.0 1322211 2.0 2212212 2.0   10.0    2
  82 3333212 3.0 3232313 3.0 1233312 3.0 3233333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
D       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
G       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Zgutka Bartłomiej, Dąbrowska Maja                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   3
  80         2 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   3
  82         3 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna                   KICK - Kielce             świętokrzysk         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  80 2222222 2.0 1221222 2.0 2221122 2.0 2221222 2.0 2221122 2.0   10.0    2
  81 1111111 1.0 2112111 1.0 1112211 1.0 1112111 1.0 1112211 1.0    5.0    1
  82 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
D       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
G       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   4
  14         2 Ziółek Wiktor, Szustek Alicja                      CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           2/   4
  16         3 Drogosz Mateusz, Bryk Magdalena                    KICK - Kielce             świętokrzysk         3/   4
  12         4 Poździak Rafał, Kvet Ana                           CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  12 3333443 3.0 3344343 4.0 3324343 3.0 3344444 4.0 3344444 4.0   18.0    4
  13 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  14 4422322 2.0 4422432 3.0 2432422 2.0 4422322 2.0 4422323 3.0   12.0    2
  16 2244234 4.0 2233224 2.0 4243234 4.0 2233233 3.0 2233232 2.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               
C       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
D       Fiszer                    Dawid           II        Radomsko             
E       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
G       Stefański                 Jacek           II        Józefosław           
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Słomka-Łabanowska         Izabela         I         BIAŁYSTOK            
2       Banaszek                  Karolina        II        Wyszków              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   4
  14         2 Ziółek Wiktor, Szustek Alicja                      CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           2/   4
  15         3 Wolski Bartosz, Marchewka Izabela                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   4
  12         4 Poździak Rafał, Kvet Ana                           CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  12 4444434 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444434 4.0 4444434 4.0   20.0    4
  13 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  14 3332222 2.0 2233223 2.0 2233223 2.0 2233222 2.0 2233223 2.0   10.0    2
  15 2223343 3.0 3322332 3.0 3322332 3.0 3322343 3.0 3322342 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50