OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin": 2020-10-17, Będzin AKCENT - Będzin śląski, okręg Śląski

Dokumentacja zbiorcza 

 IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
 o Puchar Prezydenta Miasta Będzina

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
 IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
 o Puchar Prezydenta Miasta Będzina
Będzin ; 17 października 2020 roku
Organizator: Uczniowski Klub Tańca Sportowego Akcent Będzin
Prowadzenie: Arkadiusz Deierling
Muzyka: Jarosław Michałek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
10-11, E+F, Kombinacja 6T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            2
   2 A+S - Częstochowa            1
   3 Akademia Tańca - Kielce      2
   4 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   5 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    3
   6 AKCENT - Będzin              8
   7 AMETYST - Lubań              2
   8 ASTRA - Szczecin             5
   9 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
  10 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    8
  11 CENTRUM TAŃCA - Radom        4
  12 CIEŚLAK - Jelenia Góra       2
  13 CREATIVE DANCE               2
  14 DANCE PROJECT- Wrocław       1
  15 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    4
  16 DUET - Warszawa              1
  17 DZIUPLA - Poznań             4
  18 EMOTION Dance Academy Ośw    2
  19 ESENS - Wrocław              3
  20 ESKADRA - Pabianice          2
  21 ETIUDA - Radomsko            4
  22 FLAMENCO - Siemianowice      2
  23 FORUM - Zabrze               9
  24 GALA - Mielec                2
  25 GASIEK - Rzeszów             2
  26 GOLDEN DANCE - Przemyśl      3
  27 GRACJA - Krosno              2
  28 GRACJA - Zielona Góra        6
  29 IGLICA - Wrocław             7
  30 IMPERIA - Kraków            14
  31 IMPULS - Chorzów             1
  32 INSPIRACJA - Wrocław         1
  33 ISKRA - Praszka              3
  34 JEDYNKA - Łódź               2
  35 JUST DANCE Wieliczka         2
  36 KIEPURA - Sosnowiec          1
  37 KLASA - Tarnów               5
  38 K-STUDIO Krosno              3
  39 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        5
  40 LATINO - Żabno               4
  41 LORDANCE - Wodzisław Śl.     6
  42 MAESTRO - Opole              1
  43 MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli    1
  44 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    3
  45 MDANCE - Przemyśl            3
  46 MISTRAL - Tarnowskie Góry    1
  47 Mistrzowska Akademia Tane    2
  48 MONSUN MDK Bielsko-Biała     2
  49 NOWY STYL - Bielsko-Biała    5
  50 RONDO - Rybnik               4
  51 RÓŻA - Olesno                4
  52 SEMPRE - Kraków              1
  53 SKT AGH - Kraków             1
  54 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    4
  55 ST IMPRESJA Kęty             4
  56 ST LINESTUDIO - Strzelce     1
  57 SUKCES - Częstochowa         1
  58 SUKCES - Jaworzno            3
  59 Szkoła Tańca Sparta - Opo    5
  60 SzT  eMiKa - Tarnów          9
  61 Śląski Klub Taneczny - Ka    2
  62 TEAM Ornontowice             7
  63 TOP - ART - Lublin           2
  64 WIR - Mysłowice              3
  65 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    1
  66 ZAMEK - Lublin               2
  67 ZIELIŃSKA - Ząbkowice        2
  68 ZŁOTA PARA - Dębica          2
  69 ZORBA - Częstochowa          4
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Kwiczala Dorian, Skupień Maja                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   5
  28         2 Tarasin Juliusz, Piskorska Amelia                  AKCENT - Będzin           śląski               2/   5
  10         3 Salicki Oskar, Włoch Paulina                       ISKRA - Praszka                                3/   5
  27         4 Rachwalik Michał, Pawlak Barbara                   4STEP - Siechnice         dolnośląski          4/   5
  29         5 Włodarczyk Leonard, Czachor Lena                   MONSUN MDK Bielsko-Biała  śląski               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  10 4233432 3.0 4344445 4.0 4243444 4.0 3232434 3.0 3433223 3.0 3223224 2.0   19.0    3
  26 1124221 2.0 1122211 1.0 1121223 2.0 1124211 1.0 1112311 1.0 1112113 1.0    8.0    1
  27 2452344 4.0 2433333 3.0 3334332 3.0 4445555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0   25.0    4
  28 3311113 1.0 3211122 2.0 2412111 1.0 2311142 2.0 2221142 2.0 2331342 3.0   11.0    2
  29 5545555 5.0 5555554 5.0 5555555 5.0 5553323 4.0 4344434 4.0 4444431 4.0   27.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Kisielewski Jakub, Lipińska Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  10
  35         2 Kulig Jakub, Janosz Dagmara                        KIEPURA - Sosnowiec       śląski               2/  10
  37         3 Staśko Gabriel, Liro Adrianna                      LATINO - Żabno            małopolski           3/  10
  36         4 Rzeźniczak Antoni, Marcinkiewicz Blanka            GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  10
  40         5 Wachelka Jan, Żejmo Karolina                       GRACJA - Zielona Góra                          5/  10
  33         6 Izydorski Szymon, Skrzek Róża                      ESENS - Wrocław           dolnośląski          6/  10
  32         7 Gradzik Norbert, Sikora Laura                      ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               7/  10
  39         8 Traczyk Kacper, Janus Oliwia                       Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         8/  10
  31         9 Brożyna Wiktor, Kołbuc Oliwia                      Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         9/  10
  41        10 Żak Mateusz, Hartwich Alicja                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31 X        1          0 X        1 X    X   2  XX  X   3 X X      2  X       1      XX  2    12          
  32  X X X   3 X    X   2 X X  X   3   X   X  2 X    X   2  X X X   3 X X  X   3  XXXX    4    22          
  33 XX XX X  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X  X X   3 X  XX X  4 X XXXX   5   XXX    3 X XXXX   5    38         5
  34 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    53       1-2
  35 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53       1-2
  36 X X X X  4 XXXXXXX  7 X  XX X  4 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XX XXXX  6 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    46         4
  37 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX  X X  4 XXXXXXX  7    51         3
  39   X   X  2          0  X       1          0  X  XXX  4  X  X X  3 XXXXXXX  7     X X  2    19          
  40  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXX    4   XX X   3   X  XX  3   XX XX  4          0    32         6
  41    X XX  3          0          0  X  X X  3          0  X       1  X       1 XX       2    10          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33 2625564 5.0 3466655 6.0 4664655 6.0 3656566 6.0 4543444 4.0 2633444 4.0 3553454 5.0 2654344 4.0   40.0    6
  34 5211113 1.0 5612134 3.0 5311223 2.0 5412213 2.0 3221111 1.0 6421122 2.0 5411111 1.0 5421213 2.0   14.0    1
  35 1143335 2.0 1531221 1.0 1535432 3.0 2363331 3.0 1114232 2.0 1115231 1.0 1124232 2.0 1115132 1.0   15.0    2
  36 4352451 4.0 4155562 5.0 3446564 5.0 4245652 4.0 2432363 3.0 3354353 3.0 2345343 4.0 3533451 3.0   31.0    4
  37 3466222 3.0 2243413 2.0 2122111 1.0 1121124 1.0 5666555 6.0 4566565 6.0 6666665 6.0 4266565 6.0   31.0    3
  40 6534646 6.0 6324346 4.0 6253346 4.0 6534445 5.0 6355626 5.0 5242616 5.0 4232526 3.0 6342626 5.0   37.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Siudyka Kacper, Łukaszewicz Emilia                 AKCENT - Będzin           śląski               1/  12
  70         2 Grzonka Adam, Maciuga Marlena                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/  12
  69         3 Gagat Franciszek, Łagowska Sara                    GALA - Mielec             podkarpacki          3/  12
  73         4 Musioł Bartosz, Ziomek Michalina                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              4/  12
  75         5 Ormańczyk Dawid, Kowalczyk Nadia                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/  12
  71         6 Madej Mikołaj, Tyksińska Iga                       GALA - Mielec             podkarpacki          6/  12
  74         7 Olkowski Jan, Deręgowska Lena                      4STEP - Siechnice         dolnośląski          7/  12
  78         8 Skwarnicki Piotr, Góral Gabriela                   IMPERIA - Kraków          małopolski           8/  12
  80         9 Wojciechowski Aleksy, Lis Zuzanna                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          9/  12
  72     10-11 Malczyk Wiktor, Skrzypczak Weronika                TEAM Ornontowice          śląski           10-11/  12
  79     10-11 Szczepaniak Aleksander, Kalwajtys Natalia          RONDO - Rybnik            śląski           10-11/  12
  76        12 Pawełek Szymon, Czajka Paulina                     LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  69 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XX XX X  5 XXX XX   5 XXXXX X  6    33         2
  70 XXX   X  4 XX X  X  4 XX X  X  4 XXXX XX  6 XX X  X  4 XXXX X   5    27         3
  71 XXX X    4     X    1 X XXXX   5 X X X X  4   X XX   3   XX XX  4    21         6
  72  X   X   2  XX  X   3 XX   XX  4    X X   2 X    X   2          0    13          
  73 XXXXXXX  7 X   X X  3 X X XXX  5 X   XX   3 X X XXX  5     X X  2    25         5
  74 X  X X   3 XX X X   4  XXX XX  5    X X   2    X     1 XX X  X  4    19          
  75 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  X  XX   3     X    1    XX X  3 XX XXXX  6    26         4
  76          0   X  XX  3     X    1  X       1  X    X  2          0     7          
  77   XXXXX  5  XXXXXX  6 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    37         1
  78      XX  2 X XXX X  5  XX XX   4 X X   X  3 X        1 X   X    2    17          
  79     X    1     X    1          0  XX X    3  XXXX X  5   X XX   3    13          
  80    X     1          0    X     1  XXX XX  5  XXX X   4  XX  X   3    14          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  69 4351411 3.0 3242523 3.0 2261612 2.0 3244332 3.0 3243223 3.0 2233422 3.0   17.0    3
  70 1113623 1.0 2124432 2.0 1113534 3.0 1121423 2.0 1112432 2.0 1122233 2.0   12.0    2
  71 2646355 5.0 4555666 6.0 4456446 6.0 5435646 5.0 4354666 5.0 6454666 6.0   33.0    6
  73 6534144 4.0 6636354 5.0 6534263 4.0 4556554 4.0 6636545 6.0 5546544 4.0   27.0    4
                                                      R                      
  75 5265536 6.0 5363245 4.0 3345355 5.0 6663265 6.0 5465354 4.0 4665355 5.0   30.0    5
  77 3422262 2.0 1411111 1.0 5622121 1.0 2312111 1.0 2521111 1.0 3311111 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Czarnocki Tomasz, Kowalska Amelia                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           1/   5
  98         2 Markuszewski Mateusz, Kwiek Paulina                Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              2/   5
 100         3 Włodarczyk Nikodem, Karwat Wiktoria                MONSUN MDK Bielsko-Biała  śląski               3/   5
  96         4 Jaworski Jakub, Stojak Maja                        IMPULS - Chorzów          śląski               4/   5
  97         5 Kwarta Kacper, Grygiel Karolina                    ETIUDA - Radomsko         łódzki               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  95 1111121 1.0 1112111 1.0 1312211 1.0 3215325 3.0 3215312 2.0 2312321 2.0   10.0    1
  96 2222213 2.0 3251223 2.0 2231122 2.0 4534544 5.0 4542541 4.0 5555544 5.0   20.0    4
  97 4453435 3.5 5544434 4.0 4444534 4.0 5442451 4.0 5454435 5.0 4443452 4.0   24.5    5
  98 5344354 3.5 4335355 5.0 3153355 3.0 1321113 1.0 1321224 1.0 3221233 3.0   16.5    2
 100 3535542 5.0 2423542 3.0 5525443 5.0 2153232 2.0 2133153 3.0 1134115 1.0   19.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 107         1 Wolski Jakub, Bober Hanna                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   8
 101         2 Cesarz Maciej, Makuch Joanna                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   8
 103         3 Miłkoś Bartłomiej, Cyboroń Magdalena               KLASA - Tarnów            małopolski           3/   8
 106         4 Szpara Filip, Pazio Olivia                         NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               4/   8
 104         5 Otto Adam, Wolny Jadwiga                           MAESTRO - Opole           opolski              5/   8
 108         6 Włodarczyk Oskar, Michalik Zofia                   FORUM - Zabrze            śląski               6/   8
 102         7 Michalczyk Sebastian, Gabriel Magdalena            DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              7/   8
 105         8 Skowronek Krzysztof, Ogonowska Weronika            RONDO - Rybnik            śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101 X X XXX  5 X    XX  3 XX  XXX  5 XXX X X  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XX  XXX  5    41         5
 102    X XX  3  XXXXXX  6  X X XX  4  X X XX  4  X X X   3   XXXXX  5  XXXX    4  XXX XX  5    34          
 103 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XRXXXrX  6    51         1
 104 XXXXXXX  7 XXXXXX   6   XXX    3 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    48         3
 105 XX  XX   4   X X X  3 XXX X X  5 XX  X    3 XXX X X  5 X     X  2 X    XX  3 XXX XX   5    30          
 106 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXX    5 X XXXX   5 X  XXXX  5    49         2
 107  XXXX X  5 XXXXX    5 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXX   5    47         4
 108 XXXXX    5 XX X XX  5 XXXXXXX  7   XXXX   4 XX X  X  4  X X X   3  X X  X  3  XXX XX  5    36         6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101 3366441 5.0 3236351 2.0 4325341 4.0 2435341 4.0 4246221 1.0 4156121 1.0 4155422 4.0 5356321 3.0   24.0    2
 103 5143524 4.0 5153522 4.0 5161432 3.0 6151422 2.0 5422513 3.0 5532512 4.0 3433511 2.0 3434512 2.0   24.0    3
                                                                                              R      
 104 2452332 2.0 2542443 5.0 2454554 5.0 4664655 5.0 1535335 4.0 2425233 2.0 1346334 3.0 2645434 4.0   30.0    5
 106 1215116 1.0 1315115 1.0 1216115 1.0 1213134 1.0 6653156 6.0 3643346 5.0 6522156 5.0 6522146 5.0   25.0    4
 107 4631253 3.0 4621236 3.0 3532226 2.0 3322213 3.0 2311444 2.0 1311455 3.0 2211245 1.0 1211255 1.0   18.0    1
 108 6524665 6.0 6464664 6.0 6643663 6.0 5546566 6.0 3164662 5.0 6264664 6.0 5664663 6.0 4163663 6.0   47.0    6
                                                                                  R                  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Farbaniec Maciej, Tatrzańska Natalia               K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   4
 111         2 Ivaneiko Maksym, Fibic Emilia                      RONDO - Rybnik            śląski               2/   4
 112         3 Malczyk Mateusz, Filipczyk Paulina                 TEAM Ornontowice          śląski               3/   4
 110         4 Głuch Jakub, Rybak Julia                           CREATIVE DANCE            mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 109 2111211 1.0 1112112 1.0 1112212 1.0 2113212 2.0 1111211 1.0    6.0    1
 110 4434444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4444443 4.0 4444444 4.0   20.0    4
 111 1222132 2.0 2221231 2.0 2321121 2.0 1221121 1.0 2332132 2.0    9.0    2
 112 3343323 3.0 3333323 3.0 3233333 3.0 3332334 3.0 3223323 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Farbaniec Maciej, Tatrzańska Natalia               K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   5
 111         2 Ivaneiko Maksym, Fibic Emilia                      RONDO - Rybnik            śląski               2/   5
 113         3 Jakubik Nataniel, Janik Julia                      AKCENT - Będzin           śląski               3/   5
 110         4 Głuch Jakub, Rybak Julia                           CREATIVE DANCE            mazowiecki           4/   5
 112         5 Malczyk Mateusz, Filipczyk Paulina                 TEAM Ornontowice                               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 109 1113332 2.0 1212312 1.5 1211314 1.0 1213313 2.0 1111211 1.0    7.5    1
 110 3354554 4.0 3355445 4.0 3434553 4.0 3544554 5.0 5543554 5.0   22.0    4
                                          R               R      
 111 2241211 1.0 2123121 1.5 2122231 2.0 2132232 1.0 2224132 2.0    7.5    2
 112 5535445 5.0 5544553 5.0 4345445 5.0 4355425 4.0 4355445 4.0   23.0    5
 113 4422123 3.0 4431234 3.0 5553122 3.0 5421141 3.0 3432323 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Woźniak Maciej, Korzeniewicz Stella                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  13
 123         2 Jóźwicki Mateusz, Górniak Aleksandra               NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/  13
 125         3 Tazbir Jakub, Miśtal Julia                         ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/  13
 117         4 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia                IMPERIA - Kraków          małopolski           4/  13
  99         5 Mączka Hubert, Oleksy Kamila                       ZIELIŃSKA - Ząbkowice                          5/  13
 114         6 Borowski Fabian, Bałut Klaudia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/  13
 116         7 Godlewski Michał, Bosy Weronika                    ESENS - Wrocław           dolnośląski          7/  13
 119         8 Pszenica Antoni, Panek Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               8/  13
 124         9 Puskarz Kamil, Szczerba Aniela                     LATINO - Żabno            małopolski           9/  13
 115        10 Bryła Tadeusz, Piechocka Lidia                     DZIUPLA - Poznań          wielkopolski        10/  13
 118     11-12 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski          11-12/  13
 120     11-12 Pyszka Jacek, Błaszczyk Sandra                     FORUM - Zabrze            śląski           11-12/  13
 122        13 Żurawicz Jakub, Gałuszka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki         13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  99 XX XX X  5 X   X X  3   XXXXX  5  r  X    1    XXXX  4    18         6
 114 X  X X   3 X  XX    3 X   X    2 X XX XX  5 XXXXX X  6    19       4-5
 115  X    X  2  XX X    3      X   1 XX    X  3   X      1    10          
 116 X  XX X  4 X  X  X  3 X XXX    4 X  XX    3 X  X X   3    17          
 117  XX XX   4  X X X   3  X XX    3  XXXXX   5 XXX X    4    19       4-5
 118          0  XX  X   3  X    X  2  X       1  X       1     7          
 119   XXXX   4    X X   2 X    X   2 X XX X   4    X XX  3    15          
 120      X   1     XXX  3   X   X  2  X       1          0     7          
 121 XXXX  X  5 XXX  XX  5 XX   XX  4 XX  XXX  5 XX   XX  4    23         3
 122          0    XX    2 X  X     2          0          0     4          
 123 X X XXX  5 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         1
 124  XX      2   X   X  2  XX X    3   X X X  3  XX X    3    13          
 125 XXXXXXX  7 XXX X X  5  XXX XX  5   XX XX  4 X XXXXX  6    27         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  99 5666463 6.0 3466362 5.0 4344231 2.0 4566244 4.0 4456454 5.0   22.0    5
 114 6553156 5.0 6544135 4.0 6665166 6.0 6355136 6.0 5563146 6.0   27.0    6
 117 3131235 3.0 4232224 2.0 2152455 5.0 5443465 5.0 6341365 4.0   19.0    4
 121 1244511 1.0 1353513 3.0 5233544 4.0 1134611 1.0 1215613 2.0   11.0    1
 123 2315644 4.0 2111646 1.0 1411313 1.0 2221553 3.0 2134531 3.0   12.0    2
 125 4422322 2.0 5625451 6.0 3526622 3.0 3612322 2.0 3622222 1.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 127         1 Dobersztyn Juliusz, Tuchewicz Julia                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  18
 117         2 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia                IMPERIA - Kraków          małopolski           2/  18
 129         3 Krogulec Miłosz, Buczek Sandra                     DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          3/  18
 132         4 Szczepaniak Piotr, Pielka Weronika                 AKCENT - Będzin           śląski               4/  18
 126         5 Bilnik Wojciech, Bilnik Ewa                        AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/  18
 115         6 Bryła Tadeusz, Piechocka Lidia                     DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         6/  18
 128         7 Kokot Oliwier, Siejka Weronika                     DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              7/  18
 120      8-10 Pyszka Jacek, Błaszczyk Sandra                     FORUM - Zabrze            śląski            8-10/  18
 121      8-10 Woźniak Maciej, Korzeniewicz Stella                ASTRA - Szczecin          zachodniopom      8-10/  18
 133      8-10 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno            małopolski        8-10/  18
 114        11 Borowski Fabian, Bałut Klaudia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski             11/  18
  99        12 Mączka Hubert, Oleksy Kamila                       ZIELIŃSKA - Ząbkowice                         12/  18
 118        13 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski             13/  18
 116     14-15 Godlewski Michał, Bosy Weronika                    ESENS - Wrocław           dolnośląski      14-15/  18
 130     14-15 Piotrowski Bartłomiej, Krzciuk Natalia             ETIUDA - Radomsko         łódzki           14-15/  18
 131        16 Rzeszut Ignacy, Borowska Kinga                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski         16/  18
 122        17 Żurawicz Jakub, Gałuszka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki         17/  18
 119        18 Pszenica Antoni, Panek Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski              18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  99 XX  X X  4 XX  XXX  5 X   XXX  4 XX   XX  4 XXX XXX  6    23        11
 114 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXX X X  5   XXXX   4    27         8
 115 X X  X   3 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXX X   5  XX  XX  4    25      9-10
 116 XX XX X  5 X  X  X  3  X X  X  3  r XX X  3    XX X  3    17          
 117 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 118  XXX     3 X X X    3  XX XX   4   XXXX   4 XX XXXX  6    20          
 119  X X X   3      X   1      X   1          0          0     5          
 120   XX XX  4  XXX XX  5  XX  r   2  XX XXX  5 XXXX X   5    21        12
 121 XXXXX X  6 X XX XX  5 X X X X  4 X XXXXX  6 X X X X  4    25      9-10
 122 X        1 X        1 X        1 X        1 X   X    2     6          
 126 X XXXXX  6  XXXXX   5 XXXXXXX  7  XXXXX   5 XX XXXX  6    29       5-7
 127 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    33         3
 128 X XXXXX  6 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXX  X  5    29       5-7
 129 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXrX  6    34       1-2
 130    XXXX  4  X XX    3    X  X  2 XX   XX  4   XX XX  4    17          
 131  X  X X  3  XX  X   3  X X     2  X XXX   4  X   X   2    14          
 132  XXXXXX  6  XXXXXX  6 X XXXXX  6 X XXX X  5 XXXXXX   6    29       5-7
 133 XXXX XX  6 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  99       X  1     XX   2     X    1     X X  2  XX  XX  4    10          
 114 X X XX   4     X    1   X XX   3   X X    2     X    1    11          
 115  XX      2  XXX  X  4 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XX   XX  4    20         5
 117  XXXXX   5 X XXXXX  6   XXXXX  5   XXXX   4 XXXXXX   6    26         1
 120  X   X   2  XXX X   4  X       1 XX   X   3 XXX  X   4    14          
 121 X X   X  3 X X   X  3 X X   X  3 X X   X  3   X   X  2    14          
 126    XXX   3  X X X   3  X XXX   4  X XXX   4  X XX    3    17         6
 127 XX XXXX  6 XX    X  3 XX X X   4 XX X XX  5 X  XXXX  5    23         3
 128 XX       2 XX       2 XX X  X  4 XX X rX  4 X  X  X  3    15          
 129 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XXX  X   4 XXX  X   4 XXX  X   4    24         2
 132 X XXX X  5 X XXXXX  6 X XXX X  5   XXX    3   XXX    3    22         4
 133    X  X  2    XX X  3    XX X  3    XX X  3    XX X  3    14          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 115 5346665 6.0 5326653 6.0 6345645 6.0 6526655 6.0 5345545 5.0   29.0    6
 117 3521213 1.0 2531314 2.0 2521413 2.0 3431414 3.0 2421112 1.0    9.0    2
 126 6453446 5.0 6464236 5.0 4463356 5.0 5363326 4.0 6566236 6.0   25.0    5
 127 1164331 3.0 1152441 1.0 1154131 1.0 1152243 1.0 1152354 3.0    9.0    1
 129 2215524 2.0 3215525 3.0 3216522 3.0 4215531 2.0 4213621 2.0   12.0    3
 132 4632152 4.0 4643162 4.0 5632264 4.0 2644162 5.0 3634463 4.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 127         1 Dobersztyn Juliusz, Tuchewicz Julia                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   7
 134         2 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina                GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/   7
 136         3 Szor Hubert, Wicińska Amelia                       ZAMEK - Lublin            lubelski             3/   7
 128         4 Kokot Oliwier, Siejka Weronika                     DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              4/   7
 137         5 Szaleniec Jakub, Rytwińska Aleksandra              AKCENT - Będzin           śląski               5/   7
 135         6 Musiałowicz Filip, Gierczyk Karolina               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/   7
 126         7 Bilnik Wojciech, Bilnik Ewa                        AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 126 4175162 5.0 7356522 4.0 6576255 6.5 6677724 7.0 6775727 7.0   29.5    7
 127 1261431 1.0 1121161 1.0 1351121 1.0 1121162 1.0 1522172 1.0    5.0    1
 128 2743643 4.0 2762753 6.0 3422773 3.0 3752573 4.0 5341661 5.0   22.0    4
 134 3316726 2.0 3214615 2.0 2214412 2.0 2214211 2.0 2114313 2.0   10.0    2
 135 7434215 3.0 5635246 5.0 5647536 6.5 5445636 6.0 7657556 6.0   26.5    6
 136 6627574 7.0 4447434 3.0 4135667 5.0 4336457 3.0 3236434 3.0   21.0    3
 137 5552357 6.0 6573377 7.0 7763344 4.0 7563345 5.0 4463245 4.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135         1 Musiałowicz Filip, Gierczyk Karolina               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   6
 134         2 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina                GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/   6
 138         3 Janus Jakub, Terlikowska Maja                      AKCENT - Będzin           śląski               3/   6
  50         4 Nikiel Jakub, Nykiel Oliwia                        NOWY STYL - Bielsko-Biała                      4/   6
 124         5 Puskarz Kamil, Szczerba Aniela                     LATINO - Żabno            małopolski           5/   6
 136         6 Szor Hubert, Wicińska Amelia                       ZAMEK - Lublin            lubelski             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  50 6445524 4.0 6645334 5.0 6624335 4.0 4643235 4.0 5635235 5.0   22.0    4
 124 4653655 5.0 2564645 6.0 2565654 5.0 5564644 5.0 4464643 4.0   25.0    5
 134 1322233 2.0 1433526 3.0 1333422 2.0 1225422 2.0 1223422 2.0   11.0    2
 135 3114311 1.0 5112211 1.0 3111211 1.0 2111311 1.0 2311311 1.0    5.0    1
 136 2266466 6.0 3256463 4.0 5256566 6.0 3356566 6.0 6156566 6.0   28.0    6
 138 5531142 3.0 4321152 2.0 4442143 3.0 6432153 3.0 3542154 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 139         1 Borowski Tymoteusz, Kaszuba Julia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   3
  38         2 Wilhelm Grzegorz, Turaj Patrycja                   ISKRA - Praszka                                2/   3
 140         3 Gajek Dominik, Zając Paulina                       EMOTION Dance Academy Ośw małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  38 1233332 3.0 2232222 2.0 2232332 2.0    7.0    2
 139 2121111 1.0 1121111 1.0 1111111 1.0    3.0    1
 140 3312223 2.0 3313333 3.0 3323223 3.0    8.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 142         1 Taborek Adam, Rachwał Jessica                      MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               1/   4
  38         2 Wilhelm Grzegorz, Turaj Patrycja                   ISKRA - Praszka                                2/   4
  30         3 Guminiak Adam, Socha Weronika                      CANTINERO - Tomaszów Maz.                      3/   4
 141         4 Niemiec Łukasz, Niemiec Paulina                    AKCENT - Będzin           śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  30 3314422 3.0 2213313 2.0 2312133 3.0    8.0    3
  38 2232341 2.0 3332431 3.0 3223221 2.0    7.0    2
 141 4423134 4.0 4444224 4.0 4444444 4.0   12.0    4
 142 1141213 1.0 1121142 1.0 1131312 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 149         1 Kühn Tomasz, Kolenda Agnieszka                     TEAM Ornontowice          śląski               1/  14
 153         2 Oleksy Grzegorz, Klisz Patrycja                    INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          2/  14
 146         3 Kamień Mateusz, Stępniak Wiktoria                  WIR - Mysłowice           śląski               3/  14
 150         4 Ochnik Bartosz, Krzywda Weronika                   Mistrzowska Akademia Tane śląski               4/  14
 152         5 Groehlich Grzegorz, Podolska Maja                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              5/  14
 142         6 Taborek Adam, Rachwał Jessica                      MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               6/  14
 144       7-8 Gębuś Grzegorz, Węgrzycka Aleksandra               IMPERIA - Kraków          małopolski         7-8/  14
 155       7-8 Szymczyk Łukasz, Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna    AKCENT - Będzin           śląski             7-8/  14
 143         9 Białowąs Wiktor, Górska Natalia                    AMETYST - Lubań           dolnośląski          9/  14
 154        10 Owczarek Krzysztof, Grzelak Angelika               ETIUDA - Radomsko         łódzki              10/  14
 148        11 Kowalski Nikodem, Kruczała Marcelina               ST IMPRESJA Kęty          małopolski          11/  14
 145     12-13 Jaśkiewicz Krzysztof, Jacher Oliwia                SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski       12-13/  14
 147     12-13 Klisowski Piotr, Manusch Oliwia                    FORUM - Zabrze            śląski           12-13/  14
 151        14 Pasternak Bartosz, Przybysz Weronika               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 142 XX  XX   4      X   1 XXXXXXX  7    X X   2    14         6
 143  XX   X  3          0 XX XX X  5 X   XXX  4    12          
 144 XX    X  3 XXX X    4  X X XX  4  X X     2    13          
 145     XX   2       X  1          0  X  X    2     5          
 146 X  X  X  3 XX X  X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    21         1
 147  XX      2   X      1  XX      2          0     5          
 148     X    1    XX    2 X  XX    3          0     6          
 149 X XX XX  5 XXX XXX  6          0 XXXXXXX  7    18         2
 150 XXXXX X  6  XX  XX  4   X      1  XXX  X  4    15         5
 151          0   X      1   X      1   X X    2     4          
 152 XXXXXX   6 XXXX X   5 X    XX  3 X X      2    16       3-4
 153    X X   2 XX XXX   5     XX   2 XXXXXXX  7    16       3-4
 154       X  1 X  XXXX  5 XX   X   3 X        1    10          
 155   XXXX   4    XX X  3   XXX X  4      XX  2    13          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 142 2645225 5.0 6646452 6.0 2546211 1.0 6656311 6.0   18.0    6
 146 1263163 1.0 2553241 3.0 1452334 3.0 1541645 5.0   12.0    3
 149 5131514 3.0 4231615 2.0 5321466 4.0 3222226 1.0   10.0    1
 150 4412646 4.0 3314366 5.0 3113523 2.0 2114564 4.0   15.0    4
 152 6526452 6.0 5422523 4.0 4635642 5.0 4463432 3.0   18.0    5
 153 3354331 2.0 1165134 1.0 6264155 6.0 5335153 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 159         1 Szczepanik Krzysztof, Szczepanik Paulina           SUKCES - Częstochowa      śląski               1/  15
 158         2 Stefański Tomasz, Podoręcka Zuzanna                MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               2/  15
 148         3 Kowalski Nikodem, Kruczała Marcelina               ST IMPRESJA Kęty          małopolski           3/  15
 147         4 Klisowski Piotr, Manusch Oliwia                    FORUM - Zabrze            śląski               4/  15
 150         5 Ochnik Bartosz, Krzywda Weronika                   Mistrzowska Akademia Tane śląski               5/  15
 156         6 Morawiec Wiktor, Stadnik Wiktoria                  A+S - Częstochowa         śląski               6/  15
 144         7 Gębuś Grzegorz, Węgrzycka Aleksandra               IMPERIA - Kraków          małopolski           7/  15
 139         8 Borowski Tymoteusz, Kaszuba Julia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               8/  15
 143         9 Białowąs Wiktor, Górska Natalia                    AMETYST - Lubań           dolnośląski          9/  15
 146        10 Kamień Mateusz, Stępniak Wiktoria                  WIR - Mysłowice           śląski              10/  15
 149        11 Kühn Tomasz, Kolenda Agnieszka                     TEAM Ornontowice          śląski              11/  15
 140     12-13 Gajek Dominik, Zając Paulina                       EMOTION Dance Academy Ośw małopolski       12-13/  15
 157     12-13 Rachfalski Wojciech, Bocheńczak Barbara            FORUM - Zabrze            śląski           12-13/  15
 145        14 Jaśkiewicz Krzysztof, Jacher Oliwia                SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski          14/  15
 151        15 Pasternak Bartosz, Przybysz Weronika               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 139  X X XX  4   XXXXX  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6    21       7-8
 140  XX   X  3  XX  XX  4     XX   2   X XXX  4    13          
 143 X X XXX  5 XX  X    3 XXX  XX  5 XX X     3    16      9-10
 144 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX X  5    25         3
 145 X XXX    4   XXXX   4  XX  X   3 X        1    12          
 146  XXX X   4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    23         5
 147 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XX X  X  4  XXXXXX  6    22         6
 148 XX XX X  5 XX X     3 X   X    2 XXXXXX   6    16      9-10
 149 X    X   2 XX XX    4 XXXX X   5 X X  X   3    14          
 150 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    26         2
 151 X    rX  2          0   rXXrX  3  r  X X  2 R   0          
 156 XXXXX    5 XXX X X  5 X XXX X  5 XXXXX X  6    21       7-8
 157  X XXXX  5   XX XX  4      XX  2      XX  2    13          
 158   X XXX  4 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    24         4
 159 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    27         1
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 139     XXX  3  XX  XX  4  XX  XX  4      XX  2    13          
 143 XXX   X  4 XX XX X  5  X       1          0    10          
 144  X X X   3 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    23         2
 146   X X    2  X   X   2     X    1   X X X  3     8          
 147 XXXXXXX  7  X   X   2 XX X  X  4 XXXX X   5    18       3-5
 148  XX  XX  4 X    XX  3 X XX XX  5 XX   XX  4    16       6-7
 150 XXXX XX  6   XXX X  4   XXXXX  5   XXX    3    18       3-5
 156 X  XX    3 X XXX    4 X X X    3 XX XXXX  6    16       6-7
 158 X  XX    3 X XXX    4 XX XXXX  6 XXXXX    5    18       3-5
 159 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         1
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 144 6223776 7.0 7353767 7.0 7274764 7.0 7473723 3.0   24.0    7
 147 4362241 2.0 5472543 4.0 5652572 5.0 5562444 4.0   15.0    4
 148 2534425 3.0 2245135 2.0 2347647 3.0 2255355 5.0   13.0    3
 150 7645564 6.0 6724374 5.0 6535335 4.0 6747536 7.0   22.0    5
 156 3756357 5.0 3667256 6.0 4766256 6.0 4636267 6.0   23.0    6
 158 5477633 4.0 4536622 3.0 3423421 2.0 3324671 2.0   11.0    2
 159 1111112 1.0 1111411 1.0 1111113 1.0 1111112 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 167         1 Skowronek Tobiasz, Żylak Kaja                      RÓŻA - Olesno             opolski              1/  14
 168         2 Soboń Piotr, Sikora Natalia                        SUKCES - Jaworzno         śląski               2/  14
 161         3 Kałuża Michał, Skrzypczak Agnieszka                TEAM Ornontowice          śląski               3/  14
 172         4 Muniak Maciej, Batko Milena                        JUST DANCE Wieliczka                           4/  14
 171         5 Kumor Bartłomiej, Skręt Aleksandra                 K-STUDIO Krosno           podkarpacki          5/  14
 166         6 Ryz Michał, Baranowska Anna                        IMPERIA - Kraków          małopolski           6/  14
 162         7 Kijak Konrad, Molendowska Nikola                   CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           7/  14
 164         8 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA - Olesno             opolski              8/  14
 160      9-10 Gętkowski Mateusz, Mytkoś Oliwia                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski        9-10/  14
 173      9-10 Michniak Arkadiusz, Sioła Oliwia                   MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli małopolski        9-10/  14
 170        11 Włodarczyk Patryk, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów            małopolski          11/  14
 163        12 Krawczyk Mikołaj, Krawczyk Maria                   KLASA - Tarnów            małopolski          12/  14
 169        13 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin        lubelski            13/  14
 165        14 Perłak Filip, Pobidyńska Martyna                   MDANCE - Przemyśl         podkarpacki         14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 160     X    1   XX X   3          0 X  XX    3 X  X     2     9          
 161 X X XX   4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    30         3
 162   X      1   X XX   3 X X XXX  5   XXX X  4   X  XX  3    16          
 163    X  X  2          0   XX     2   X   X  2          0     6          
 164 XX       2     X    1  XXX     3  X   X   2  XX XX   4    12          
 165          0          0          0          0          0     0          
 166  X X XX  4 XXXXX    5    XXX   3 X  XXX   4    X     1    17       5-6
 167 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  X XXXX  5 XXXXX X  6    31       1-2
 168 XXXX X   5  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31       1-2
 169          0 X        1          0          0    XXX   3     4          
 170 X   X X  3 X     X  2 XX       2   X      1          0     8          
 171 X XXX X  5 X  XXXX  5      X   1 XX   XX  4 XX  XXX  5    20         4
 172  XXX XX  5  XX   X  3 X   X X  3 X X      2 X X X X  4    17       5-6
 173  X  XX   3  X       1  X   XX  3  X       1  X       1     9          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 161 5364524 4.0 6362222 2.0 4253222 3.0 4331222 2.0 5341222 3.0   14.0    3
 166 4552366 6.0 2455356 5.0 3565456 6.0 3664556 5.5 4556656 6.0   28.5    6
 167 3231151 1.0 4131141 1.0 5121141 1.0 5145141 4.0 3123161 2.0    9.0    1
 168 2113613 2.0 3213613 3.0 2312613 2.0 2212413 1.0 2212413 1.0    9.0    2
 171 6646432 5.0 5644534 4.0 6446535 5.0 6456635 5.5 6465535 5.0   24.5    5
 172 1425245 3.0 1526465 6.0 1634364 4.0 1523364 3.0 1634344 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 176         1 Dziereń Kamil, Kołodziej Marta                     SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  22
 168         2 Soboń Piotr, Sikora Natalia                        SUKCES - Jaworzno         śląski               2/  22
 167         3 Skowronek Tobiasz, Żylak Kaja                      RÓŻA - Olesno             opolski              3/  22
 179         4 Mucha Paweł, Fatyga Agata                          IMPERIA - Kraków          małopolski           4/  22
 172         5 Muniak Maciej, Batko Milena                        JUST DANCE Wieliczka                           5/  22
 177         6 Kaczyński Bartosz, Tochowicz Alicja                IMPERIA - Kraków          małopolski           6/  22
 161         7 Kałuża Michał, Skrzypczak Agnieszka                TEAM Ornontowice          śląski               7/  22
 163         8 Krawczyk Mikołaj, Krawczyk Maria                   KLASA - Tarnów            małopolski           8/  22
 183         9 Wojciechowski Piotr, Goliszewska Aleksandra        ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              9/  22
 162     10-11 Kijak Konrad, Molendowska Nikola                   CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       10-11/  22
 164     10-11 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA - Olesno             opolski          10-11/  22
 165        12 Perłak Filip, Pobidyńska Martyna                   MDANCE - Przemyśl         podkarpacki         12/  22
 160        13 Gętkowski Mateusz, Mytkoś Oliwia                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski          13/  22
 180        14 Musioł Michael, Ostrowska Sandra                   MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski              14/  22
 174        15 Ciechanowski Dariusz, Borcz Halina                 KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          15/  22
 152     16-19 Groehlich Grzegorz, Podolska Maja                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski          16-19/  22
 169     16-19 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin        lubelski         16-19/  22
 181     16-19 Skoczek Mateusz, Sołtys Małgorzata                 SKT AGH - Kraków          małopolski       16-19/  22
 184     16-19 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki      16-19/  22
 175        20 Drzazga Krzysztof, Smoleń-Drzazga Katarzyna        IMPERIA - Kraków          małopolski          20/  22
 166        21 Ryz Michał, Baranowska Anna                        IMPERIA - Kraków          małopolski          21/  22
 170        22 Włodarczyk Patryk, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów            małopolski          22/  22
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 152   XX X   3       X  1  XX   X  3  X    X  2 XX  X X  4    13          
 160 X XXXXX  6  X   XX  3   X   X  2  XX  X   3  XXX  X  4    18     11-13
 161 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XX X XX  5   XXX X  4   XX  X  3    23       7-8
 162 XXX XX   5   X XX   3  XXXX    4   X      1 X X XXX  5    18     11-13
 163   X  XX  3 XXXXXX   6      XX  2  XXXXXX  6  X X X   3    20        10
 164    XX    2 XX XXX   5 X X XXX  5  XXXXXX  6 XXXXX X  6    24         6
 165 XXXXX X  6  XXXXX   5   X      1  X XXXX  5  XX XX   4    21         9
 166     X    1          0 X  X     2 XX  XX   4          0     7          
 167 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    32         2
 168 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXX   5 XXXX X   5    30         3
 169 X    XX  3 X   X    2 X    X   2 XXX      3 X X  X   3    13          
 170      X   1          0          0          0  X    X  2     3          
 172 XX X X   4 XXXX XX  6  X XXXX  5 X  X  X  3 X XXX X  5    23       7-8
 174 XXX X X  5       X  1    XXX   3 X     X  2  X  X X  3    14          
 175  X   X   2   X      1  X XXX   4 X   X    2   X XX   3    12          
 176 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 177 XXXXX    5 XXXX  X  5 XXXXXX   6 X XX X   4 X XX XX  5    25         5
 179 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XX  XX   4    29         4
 180    XX X  3  X XXXX  5 X        1 X  X XX  4 X  X X   3    16          
 181       X  1          0 XXX   X  4 X X XXX  5 X  XX    3    13          
 183     X    1 XXXXXXX  7 X  XX    3   XX XX  4    XXX   3    18     11-13
 184  X       1 X   X    2  XX XXX  5 XX  X    3  X    X  2    13          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 160  XX  X   3      X   1          0 X        1     X    1     6          
 161  X    X  2  X X XX  4    X XX  3    X XX  3      X   1    13          
 162   X XX   3   X      1   X XX   3          0   X      1     8          
 163   XX  X  3   XXX X  4 XXX   X  4          0       X  1    12          
 164          0     X    1     X    1  X   XX  3  X  XX   3     8          
 165    XX    2     X    1     X    1   X X X  3          0     7          
 167 XX  XXX  5   XXX X  4  XXXX X  5  XXX XX  5  XXX  X  4    23       3-4
 168 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX X   5 XXXXX    5 XXXX XX  6    28         2
 172 X        1 XX       2  X   XX  3 XXX   X  4 XXXXXXX  7    17         6
 176 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 177 X XXXX   5 X X  X   3 X XX XX  5 X X XX   4 X XXXXX  6    23       3-4
 179 XX XX X  5 XX X  X  4 XX XX    4 XX XX    4 X  XX    3    20         5
 183          0 XX  XX   4 X        1    XXX   3 XX       2    10          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 167 6455331 3.0 6445431 3.0 6344332 3.0 6635341 4.0 6335332 2.0   15.0    3
                                          R                      
 168 4222422 2.0 4212513 2.0 1215413 2.0 4224423 2.0 4214414 3.0   11.0    2
 172 5344554 4.0 5653354 5.0 5452654 4.0 3353564 5.0 3551651 5.0   23.0    5
                  R                                              
 176 2111213 1.0 2121222 1.0 2121121 1.0 1111112 1.0 1122223 1.0    5.0    1
 177 3636646 6.0 3536645 6.0 3636546 6.0 5546635 6.0 5646546 6.0   30.0    6
 179 1563165 5.0 1364166 4.0 4563265 5.0 2462256 3.0 2463165 4.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 201         1 Zinkiewicz Maciej, Gruszczyńska Adrianna           CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           1/  19
 196         2 Kotul Hubert, Żaba Weronika                        SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           2/  19
 194         3 Hankus Kamil, Pyrdziak Katarzyna                   ST IMPRESJA Kęty          małopolski           3/  19
 189         4 Nowak Szymon, Naguszewska Oliwia                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           4/  19
 198         5 Olszański Oskar, Szołek Nina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/  19
 184         6 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          6/  19
 186         7 Gość Fabian, Naramska Maria                        FORUM - Zabrze            śląski               7/  19
 185         8 Boś Jan, Szor Angelika                             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           8/  19
 187      9-11 Grzelczak Dawid, Matusiak Agata                    ESKADRA - Pabianice       łódzki            9-11/  19
 193      9-11 Braun Patryk, Mieszczak Emilia                     NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski            9-11/  19
 200      9-11 Sadowski Radosław, Emerla Magdalena                KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski        9-11/  19
 191        12 Łabno Mateusz, Sobarnia Paulina                    SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski          12/  19
 192        13 Łuszczyszyn Piotr, Kogut Kornelia                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski         13/  19
 199        14 Pyras Krzysztof, Jarek Emilia                      WIR - Mysłowice           śląski              14/  19
 197        15 Kuśpiel Marcin, Pietranek Monika                   FLAMENCO - Siemianowice   śląski              15/  19
 188        16 Kuraś Jakub, Banasiak Daria                        JEDYNKA - Łódź            łódzki              16/  19
 190        17 Sohling Norbert, Cygan Kinga                       ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki         17/  19
 157        18 Rachfalski Wojciech, Bocheńczak Barbara            FORUM - Zabrze            śląski              18/  19
 195        19 Jastrzębski Jarosław, Róg Katarzyna                SEMPRE - Kraków           małopolski          19/  19
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 157          0  X   X   2  X   XX  3  X    X  2  X       1     8          
 184 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXXXX X  6    30       4-5
 185   X XX   3 X X XXX  5 X XXX X  5 XXX XXX  6  XXX X   4    23        12
 186 XXXX     4 X XXX    4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    27      8-10
 187 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XX XXXX  6  XX XXX  5 XXX X X  5    28       6-7
 188 X XX     3 X        1 XXXX  X  5          0 X X  X   3    12          
 189 X XXX X  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         2
 190  X  XXX  4   XXXX   4    X     1    X     1          0    10          
 191 XX XX    4 XXXXXXX  7 XXX  X   4  X XXXX  5 XXXXXXX  7    27      8-10
 192  XX XXX  5  X  XX   3  XXXX    4   XX     2  X XXXX  5    19          
 193 XXXXXXX  7 XX X XX  5 X XXXX   5 X XXXX   5 X XXXX   5    27      8-10
 194  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    31         3
 195          0          0          0 X        1          0     1          
 196 X  XXXX  5  X XX X  4  XXXXX   5 XXXX XX  6 XXXX  X  5    25        11
 197 XX   XX  4  X    X  2 X     X  2  X  XXX  4       X  1    13          
 198 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 199 X X XX   4 X X XX   4     XX   2 X X X    3     XX   2    15          
 200 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXXX  X  5 X XXX X  5 X XXXXX  6    28       6-7
 201  XXXX X  5 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    30       4-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 184 XXX X X  5  XX X    3 XXX XX   5  X XXX   4  X  XX   3    20         6
 185   XX     2   X      1 XXXXX X  6 X X      2   X      1    12          
 186     X X  2     X X  2 XX  X X  4   XX     2   X X X  3    13          
 187      XX  2      XX  2      XX  2   X  X   2 X        1     9          
 189 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    30         1
 191 XX       2 XX  X    3          0 XX       2          0     7          
 193    X X   2 X        1          0 X   XX   3 X  X X   3     9          
 194 XXX  X   4  XXXXX   5   XX X   3  XX X X  4  X XXXX  5    21         5
 196 XX XXX   5 XXXX X   5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    29         2
 198 XXXXX X  6 XX X  X  4 XXXXX X  6  X X  X  3 XXXX     4    23         4
 200      XX  2    X XX  3          0      XX  2      XX  2     9          
 201   XXXX   4 XXXXXXX  7   XXXX   4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    28         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 184 3254655 6.0 5555554 6.0 6535663 6.0 6456666 6.0 5566555 5.0   29.0    6
 189 1336441 3.0 2636342 4.0 1424452 3.0 3525543 5.0 1424342 3.0   18.0    4
 194 6425324 4.0 6124136 3.0 5356126 5.0 5234114 3.0 6235113 2.0   17.0    3
 196 2162216 1.0 1262613 2.0 3161334 2.0 2162432 2.0 3152434 4.0   11.0    2
 198 4543563 5.0 3443465 5.0 2643545 4.0 1643355 4.0 2643666 6.0   24.0    5
 201 5611132 2.0 4311221 1.0 4212211 1.0 4311221 1.0 4311221 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 202         1 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              1/  12
 186         2 Gość Fabian, Naramska Maria                        FORUM - Zabrze            śląski               2/  12
 204         3 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           3/  12
 205         4 Zychla Szymon, Zychla Wiktoria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/  12
 189         5 Nowak Szymon, Naguszewska Oliwia                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           5/  12
 191         6 Łabno Mateusz, Sobarnia Paulina                    SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           6/  12
 187         7 Grzelczak Dawid, Matusiak Agata                    ESKADRA - Pabianice       łódzki               7/  12
 190       8-9 Sohling Norbert, Cygan Kinga                       ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki        8-9/  12
 203       8-9 Goły Filip, Mazurek Martyna                        ZORBA - Częstochowa       śląski             8-9/  12
 185        10 Boś Jan, Szor Angelika                             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          10/  12
 192        11 Łuszczyszyn Piotr, Kogut Kornelia                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski         11/  12
 188        12 Kuraś Jakub, Banasiak Daria                        JEDYNKA - Łódź            łódzki              12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 185 X X X    3   X      1   X      1 X XXX    4   XX     2    11          
 186 XXXX  X  5  X X  X  3 XX X  X  4  XX  XX  4 XXXX XX  6    22         5
 187 X  X XX  4 X X  XX  4 X     X  2 X     X  2 X     X  2    14       6-7
 188     X    1          0          0   X  X   2          0     3          
 189 X XX     3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X X X  4 X XXX X  5    26         4
 190      X   1  X X X   3  XX XX   4  X X X   3  X   X   2    13          
 191  X XX X  4     X    1  X  X X  3  XXX  X  4  X  X    2    14       6-7
 192    XX    2     X    1  X X     2    XX    2  XX X    3    10          
 202 XX   XX  4 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XX XXX   5 XXXXXXX  7    28         2
 203  XX  X   3 XXXX  X  5      XX  2 X        1      XX  2    13          
 204 XXXXXXX  7 X XXXX   5 X XXXX   5  XXXXXX  6 XXXXXX   6    29         1
 205  XX XXX  5 XXX XXX  6 X XXXXX  6 XX  XXX  5 X  XXXX  5    27         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 186 7317452 5.0 5113352 2.0 7215362 2.0 5216252 2.0 4214243 3.0   14.0    2
 187 5776574 7.0 7766547 7.0 6676777 7.0 7764766 7.0 7766777 7.0   35.0    7
 189 1634341 2.0 1637661 6.0 1537541 5.0 1637645 5.0 2337455 4.0   22.0    5
 191 6465665 6.0 6375475 5.0 5164655 6.0 6173577 6.0 6173664 6.0   29.0    6
 202 2222213 1.0 2422224 1.0 3421223 1.0 2442411 1.0 5652311 2.0    6.0    1
 204 3541137 3.0 4541133 3.0 4742136 4.0 4551124 4.0 3421132 1.0   15.0    3
 205 4153726 4.0 3254716 4.0 2353414 3.0 3325333 3.0 1545526 5.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 208         1 Mazur Grzegorz, Kubica Katarzyna                   Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               1/  13
 209         2 Ostrychniuk Taras, Pawlikowska Amelia              IMPERIA - Kraków          małopolski           2/  13
 205         3 Zychla Szymon, Zychla Wiktoria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/  13
 207         4 Jaworski Jakub, Malmon Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           4/  13
 202         5 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              5/  13
 215         6 Szyszka Michał, Szyszka Magdalena                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           6/  13
 203         7 Goły Filip, Mazurek Martyna                        ZORBA - Częstochowa       śląski               7/  13
 212         8 Chrzan Adrian, Krysta Agnieszka                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          8/  13
 210      9-10 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski      9-10/  13
 213      9-10 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki        9-10/  13
 214        11 Piotrowski Wojciech, Rasz Natalia                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski         11/  13
 206     12-13 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski       12-13/  13
 211     12-13 Zaręba Jakub, Siewierska Karolina                  IMPERIA - Kraków          małopolski       12-13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 202 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X  XXX   4 X  XXXX  5 X XX XX  5    27       3-5
 203  X  X    2  XX   X  3  X  XXX  4  XX X    3  X XXXX  5    17          
 205 XXX   X  4 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XX X XX  5    27       3-5
 206          0          0          0          0          0     0          
 207 XXXXXXX  7  XXX XX  5   XXXXX  5  XXXXXX  6 XXXXX X  6    29         2
 208 X XX  X  4 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX    5    27       3-5
 209 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    31         1
 210     X    1          0  XX X X  4     X    1     X    1     7          
 211          0          0          0          0          0     0          
 212    X X   2 X  XXXX  5 X  X  X  3 X XX     3 X    X   2    15          
 213      X   1     X    1 X        1 X    X   2   X   X  2     7          
 214    X X   2          0  X       1      X   1      X   1     5          
 215 XXX X X  5 XXXXX X  6   X      1  XX   X  3  XX X    3    18         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 202 2652446 5.0 3564436 5.0 2464534 5.0 3465515 5.0 2455423 4.5   24.5    5
 205 3115531 3.0 2145551 4.0 3115441 3.0 2213451 2.0 3113531 2.0   14.0    3
 207 6333313 2.0 6451313 3.0 5322323 2.0 4542322 3.0 5341354 4.5   14.5    4
 208 1444155 4.0 1322142 1.0 1631152 1.0 1321144 1.0 1522142 1.0    8.0    1
 209 4261224 1.0 4213225 2.0 4243216 4.0 5154236 4.0 4234215 3.0   14.0    2
 215 5526662 6.0 5636664 6.0 6556665 6.0 6636663 6.0 6666666 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               
B       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
C       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
G       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 217         1 Banach Alan, Markiewicz Wiktoria                   MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          1/  14
 216         2 Arczewski Szymon, Majchrzak Nikola                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/  14
 209         3 Ostrychniuk Taras, Pawlikowska Amelia              IMPERIA - Kraków          małopolski           3/  14
 219         4 Roman Jakub, Szarek Oliwia                         KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           4/  14
 218         5 Danak Marcin, Noworolska Marcela                   KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           5/  14
 201         6 Zinkiewicz Maciej, Gruszczyńska Adrianna           CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           6/  14
 194         7 Hankus Kamil, Pyrdziak Katarzyna                   ST IMPRESJA Kęty          małopolski           7/  14
 208         8 Mazur Grzegorz, Kubica Katarzyna                   Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               8/  14
 207         9 Jaworski Jakub, Malmon Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           9/  14
 193        10 Braun Patryk, Mieszczak Emilia                     NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski              10/  14
 206     11-12 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski       11-12/  14
 210     11-12 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski     11-12/  14
 220        13 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski              13/  14
 211        14 Zaręba Jakub, Siewierska Karolina                  IMPERIA - Kraków          małopolski          14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 193          0 X XX     3    X     1 X XX X   4    X     1     9          
 194  XXX XX  5  XX   X  3  XX  X   3  X       1 XX   XX  4    16       6-7
 201 XXXXX X  6   XXX X  4 X XXXXX  6   XXX X  4  XXXX X  5    25         4
 206     X    1  X   X   2  X       1  X    X  2 XX       2     8          
 207  XX      2   X      1   X   X  2   X XXX  4   X  X   2    11          
 208 X   X X  3  X  X    2  X  X    2 XX       2 X   X X  3    12          
 209 XXXXX    5 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XX XX    4 XXXXX    5    26         3
 210          0 X    X   2 X   X    2     XXX  3       X  1     8          
 211          0          0          0          0          0     0          
 216  XXXXXX  6  XXXXXX  6  X X  X  3 XXXXXXX  7  XXX XX  5    27       1-2
 217 XX XXX   5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXX    5  XXXXX   5    27       1-2
 218 X XX XX  5 X  XXX   4 X XX X   4 X X  X   3 X   XX   3    19         5
 219      XX  2      XX  2 X   XXX  4      XX  2 X XXXXX  6    16       6-7
 220 X    X   2 X     X  2       X  1    X     1          0     6          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 194 7414652 4.0 7475543 6.0 7577726 7.0 7575737 7.0 7477757 7.0   31.0    7
 201 5541563 6.0 4531772 4.0 5451562 6.0 6431672 6.0 6632662 6.0   28.0    6
 209 1165174 3.0 1254164 3.0 1114174 1.0 2164166 4.0 1163175 3.0   14.0    3
 216 3333746 2.0 2123656 2.0 3232457 3.0 4312554 3.0 4311533 2.0   12.0    2
 217 6222317 1.0 5312217 1.0 4323635 4.0 5223415 1.0 5254446 5.0   12.0    1
 218 2656225 7.0 3766325 7.0 2765313 2.0 1646323 2.0 2546314 4.0   22.0    5
 219 4777431 5.0 6647431 5.0 6646241 5.0 3757241 5.0 3725221 1.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50