OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego": 2020-10-18, Będzin AKCENT - Będzin śląski, okręg Śląski

Dokumentacja zbiorcza 

I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
o Puchar Starosty Będzińskiego

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
o Puchar Starosty Będzińskiego
Będzin, 18 pażdziernika 2020r.
Organizator: Uczniowski Klub Tańca Sportowego AKCENT Będzin
Prowadzenie: Arkadiusz Deierling
Muzyka: Jarosław Michałek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
10-11, E+F, Kombinacja 6T
12-15, E+F-Solo, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
SENIOR 2, E+F, Standard-4
SENIOR 2, E+F, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
SENIOR 1, E+F, Standard-4
SENIOR 3, F, Standard-3
SENIOR 3, F, Latin-3
SENIOR 1, E+F, Latin-4
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            1
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   3 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    2
   4 AKCENT - Będzin              7
   5 ASTRA - Szczecin             5
   6 BAWINEK - Kraków             1
   7 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    3
   8 CENTRUM TAŃCA - Radom        2
   9 DANCE PROJECT- Wrocław       1
  10 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    4
  11 DZIUPLA - Poznań             2
  12 EMOTION Dance Academy Ośw    2
  13 ESENS - Wrocław              2
  14 ESKADRA - Pabianice          7
  15 ETIUDA - Radomsko            2
  16 FLAMENCO - Siemianowice      1
  17 FORUM - Zabrze              14
  18 GASIEK - Rzeszów             2
  19 GOLD DANCE UTW Żory          2
  20 GRACJA - Zielona Góra        5
  21 IMPERIA - Kraków             6
  22 ISKRA - Praszka              1
  23 JUST DANCE Wieliczka         2
  24 KIEPURA - Sosnowiec          1
  25 KLASA - Tarnów               4
  26 K-STUDIO Krosno              1
  27 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        5
  28 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    2
  29 LORDANCE - Wodzisław Śl.     6
  30 MAESTRO - Opole              1
  31 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    1
  32 MARGO - Leszno               4
  33 MDANCE - Przemyśl            1
  34 MISTRAL - Tarnowskie Góry    1
  35 Mistrzowska Akademia Tane    3
  36 MONSUN MDK Bielsko-Biała     1
  37 NOWY STYL - Bielsko-Biała    4
  38 PERFECT DANCE - Kraków       2
  39 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  40 RONDO - Rybnik               2
  41 RÓŻA - Olesno                4
  42 SEMPRE - Kraków              1
  43 SKT AGH - Kraków             1
  44 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    5
  45 ST LINESTUDIO - Strzelce     4
  46 SUKCES - Częstochowa         1
  47 SUKCES - Jaworzno            4
  48 Szkoła Tańca Sparta - Opo    1
  49 Śląska Szkoła Tańca - Kat    1
  50 Śląski Klub Taneczny - Ka    4
  51 TEAM Ornontowice             9
  52 TOP - ART - Lublin           2
  53 WIR - Mysłowice              6
  54 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    1
  55 ZAMEK - Lublin               2
  56 ZIELIŃSKA - Ząbkowice        2
  57 ZORBA - Częstochowa          2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Kwiczala Dorian, Skupień Maja                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   3
  45         2 Rachwalik Michał, Pawlak Barbara                   4STEP - Siechnice         dolnośląski          2/   3
  46         3 Salicki Oskar, Włoch Paulina                       ISKRA - Praszka           opolski              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  44 2111111 1.0 2211111 1.0 1221111 1.0 1211111 1.0 2111111 1.0 2111121 1.0    6.0    1
  45 1222222 2.0 1122322 2.0 3112232 2.0 2333233 3.0 3333333 3.0 3233233 3.0   15.0    2
  46 3333333 3.0 3333233 3.0 2333323 3.0 3122322 2.0 1222222 2.0 1322312 2.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Kisielewski Jakub, Lipińska Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   6
  50         2 Kulig Jakub, Janosz Dagmara                        KIEPURA - Sosnowiec       śląski               2/   6
  52         3 Wachelka Jan, Żejmo Karolina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   6
  48         4 Gradzik Norbert, Sikora Laura                      ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   6
  47         5 Tarasin Juliusz, Piskorska Amelia                  AKCENT - Będzin           śląski               5/   6
  53         6 Żak Mateusz, Hartwich Alicja                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47 3614355 5.0 4534443 4.0 5654444 4.0 6564342 4.0 5534336 5.0 6666366 6.0 6664356 6.0 6664455 5.0   39.0    5
  48 4545242 3.0 5665655 5.0 6566666 6.0 5656566 6.0 4345524 4.0 5234422 3.0 5246424 4.0 5255333 3.0   34.0    4
  49 1151111 1.0 2211311 1.0 1121111 1.0 2111111 1.0 2211211 1.0 2111211 1.0 2311211 1.0 1312211 1.0    8.0    1
  50 2222634 2.0 1122124 2.0 2312232 2.0 1222235 2.0 1152143 2.0 1342154 2.0 1122143 2.0 2121124 2.0   16.0    2
  52 6463423 4.0 3453232 3.0 3443323 3.0 4433423 3.0 3623452 3.0 4553533 4.0 4533632 3.0 3543542 4.0   27.0    3
  53 5336566 6.0 6346566 6.0 4235555 5.0 3345654 5.0 6466665 6.0 3425645 5.0 3455565 5.0 4436666 6.0   44.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Siudyka Kacper, Łukaszewicz Emilia                 AKCENT - Będzin           śląski               1/   7
  55         2 Kosecki Nataniel, Kozuń Liwia                      ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/   7
  54         3 Grzonka Adam, Maciuga Marlena                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               3/   7
  58         4 Ormańczyk Dawid, Kowalczyk Nadia                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   7
  57         5 Musioł Bartosz, Ziomek Michalina                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              5/   7
  60         6 Skwarnicki Piotr, Góral Gabriela                   IMPERIA - Kraków          małopolski           6/   7
  56         7 Malczyk Wiktor, Skrzypczak Weronika                TEAM Ornontowice          śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  54 4433233 3.0 1521542 3.0 2421452 2.0 2431241 2.0 2331433 3.0 2621221 1.0   14.0    3
  55 1361422 2.0 2453121 2.0 1162121 1.0 1223463 3.0 1123224 2.0 1233345 3.0   13.0    2
  56 7676777 7.0 7677767 7.0 6656767 6.0 7657676 7.0 7777777 7.0 6776666 6.0   40.0    7
  57 2714341 4.0 3745353 5.0 3745343 5.0 4766355 6.0 4264365 4.0 5444554 5.0   29.0    5
  58 6145656 6.0 5134434 4.0 5234634 4.0 5375522 4.0 5456542 5.0 4365433 4.0   27.0    4
  59 3522114 1.0 4212215 1.0 4513216 3.0 3112114 1.0 3612111 1.0 3512112 2.0    9.0    1
  60 5257565 5.0 6366676 6.0 7377575 7.0 6544737 5.0 6545656 6.0 7157777 7.0   36.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E+F-Solo, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E+F-Solo, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Kleszcz Iga                                        MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               1/   2
  62         2 Rudek Aneta                                        AKCENT - Będzin           śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E+F-Solo, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61 1112211 1.0 1211211 1.0 1212111 1.0 1212211 1.0 1112121 1.0 1212222 2.0 1112211 1.0 1112211 1.0    9.0    1
  62 2221122 2.0 2122122 2.0 2121222 2.0 2121122 2.0 2221212 2.0 2121111 1.0 2221122 2.0 2221122 2.0   15.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Mirek Stanisław, Ruiz Vidales Klara                Mistrzowska Akademia Tane śląski               1/   8
  73         2 Włodarczyk Nikodem, Karwat Wiktoria                MONSUN MDK Bielsko-Biała  śląski               2/   8
  72         3 Władowski Allan, Grzegorczyk Anna                  FORUM - Zabrze            śląski               3/   8
  69         4 Skrzyposzek Maciej, Pindur Aleksandra              FORUM - Zabrze            śląski               4/   8
  68         5 Przedworski Daniel, Piofczyk Maja                  FORUM - Zabrze            śląski               5/   8
  65         6 Chłód Mateusz, Nocoń Alicja                        FORUM - Zabrze            śląski               6/   8
  71         7 Tomczyk Jakub, Jurek Ewa                           FORUM - Zabrze            śląski               7/   8
  70         8 Szewc Adam, Wiącek Hanna                           FORUM - Zabrze            śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  65 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXXXXX  6    38       5-6
  67 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42       1-3
  68 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    41         4
  69  XXX XX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    38       5-6
  70          0          0          0          0     X    1 X   X    2     3          
  71 X X X    3 X   X    2          0  X       1          0          0     6          
  72 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42       1-3
  73 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42       1-3
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  65 5555566 6.0 5434564 5.0 6645665 6.0 6666566 6.0 6666566 6.0 6665666 6.0   35.0    6
  67 1111111 1.0 1311111 1.0 1111111 1.0 1221111 1.0 1111111 1.0 2121211 1.0    6.0    1
  68 2426625 4.0 2556635 6.0 3566544 5.0 3543634 4.0 4445644 4.0 4556544 5.0   28.0    5
  69 6664343 5.0 4263243 3.0 5353322 3.0 5354445 5.0 5552435 5.0 5444455 4.0   25.0    4
  72 4233434 3.0 3625426 4.0 4424436 4.0 2112222 2.0 2223222 2.0 3313122 2.0   17.0    3
  73 3342252 2.0 6142352 2.0 2232253 2.0 4435353 3.0 3334353 3.0 1232333 3.0   15.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Wolski Jakub, Bober Hanna                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   7
  78         2 Otto Adam, Wolny Jadwiga                           MAESTRO - Opole                                2/   7
  76         3 Sadowski Mateusz, Kucharska Lena                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   7
  77         4 Skowronek Krzysztof, Ogonowska Weronika            RONDO - Rybnik            śląski               4/   7
  80         5 Włodarczyk Oskar, Michalik Zofia                   FORUM - Zabrze            śląski               5/   7
  75         6 Robak Jan, Piotrowicz Paulina                      PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           6/   7
  74         7 Michalczyk Sebastian, Gabriel Magdalena            DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74 7773547 7.0 7777654 7.0 7772655 7.0 7775455 6.0 5752343 4.0 5673547 6.0 7773546 7.0 6672637 7.0   51.0    7
  75 5667764 6.0 6335765 6.0 3454766 6.0 2356767 7.0 7475566 7.0 6547263 5.0 4566464 5.0 3567375 6.0   48.0    6
  76 6311421 1.0 5141526 4.0 6116444 5.0 6112534 2.0 6527214 3.0 7465455 4.0 6357215 4.0 5755226 5.0   28.0    3
  77 3156212 2.0 4563437 5.0 5361337 3.0 5437346 5.0 3266625 6.0 4322616 3.0 5422332 3.0 4424742 3.0   30.0    4
  78 1234635 3.0 1214312 1.0 2227512 1.0 3543613 3.0 1133152 1.0 2134122 2.0 1235153 2.0 7246153 4.0   17.0    2
  79 4525156 5.0 2652141 2.0 1545121 2.0 1621121 1.0 2311731 2.0 1211331 1.0 2111621 1.0 1111411 1.0   15.0    1
  80 2442373 4.0 3426273 3.0 4633273 4.0 4264272 4.0 4644477 5.0 3756774 7.0 3644777 6.0 2333564 2.0   35.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  92         1 Tazbir Jakub, Miśtal Julia                         ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/  11
  83         2 Godlewski Michał, Bosy Weronika                    ESENS - Wrocław           dolnośląski          2/  11
  89         3 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           3/  11
  81         4 Borowski Fabian, Bałut Klaudia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  11
  84         5 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia                IMPERIA - Kraków          małopolski           5/  11
  90         6 Woźniak Maciej, Korzeniewicz Stella                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/  11
  85         7 Mączka Hubert, Oleksy Kamila                       ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          7/  11
  87       8-9 Pszenica Antoni, Panek Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski             8-9/  11
  88       8-9 Pyszka Jacek, Błaszczyk Sandra                     FORUM - Zabrze            śląski             8-9/  11
  82        10 Bryła Tadeusz, Piechocka Lidia                     DZIUPLA - Poznań          wielkopolski        10/  11
  86        11 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski             11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  81 X XX XX  5 XXXXXX   6  XXX X   4 XXXX X   5 XX X XX  5    25       3-4
  82  X  X    2  X X  X  3     X    1      XX  2          0     8          
  83 XX X XX  5   X XXX  4 XXXXXX   6     XX   2  X XXX   4    21         5
  84 XX XX X  5 X  XXX   4 X XXXX   5 X  XXXX  5 XX XXXX  6    25       3-4
  85   XXX    3  XXX  X  4  XXX XX  5  X XX    3   XXX    3    18       6-7
  86   X      1          0          0 X X      2 X        1     4          
  87 X X  XX  4 X X      2 X XXX X  5 X X   X  3 X X  X   3    17          
  88  X   X   2 XXX  XX  5 XX    X  3  X    X  2 XXX  XX  5    17          
  89   X X    2 XX  X    3   X X X  3 XXXXX    5  XXXX X  5    18       6-7
  90 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 X X X X  4    29         1
  92 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XX   XX  4  XXXXXX  6  XXXXXX  6    28         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 3332446 3.0 5243647 5.0 5454545 5.0 5233742 2.0 5532742 4.0   19.0    4
  83 1127727 1.0 1737711 3.0 1247624 4.0 1346626 3.0 1247624 3.0   14.0    2
  84 2473333 2.0 3574234 4.0 3373236 3.0 4674237 6.0 4375337 5.0   20.0    5
  85 5254555 5.0 7656375 7.0 6535363 6.0 7565555 7.0 6764575 7.0   32.0    7
  89 7716174 7.0 6112162 1.0 7712152 2.0 6722364 4.0 7623153 2.0   16.0    3
  90 4645262 4.0 2465556 6.0 2166477 7.0 2457473 5.0 2456466 6.0   28.0    6
  92 6561611 6.0 4321423 2.0 4621711 1.0 3111111 1.0 3111211 1.0   11.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Pazdur Dawid, Jaromin Katarzyna                    SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  15
  84         2 Kijania Sebastian, Tochowicz Oliwia                IMPERIA - Kraków          małopolski           2/  15
  98         3 Szczepaniak Piotr, Pielka Weronika                 AKCENT - Będzin           śląski               3/  15
  96         4 Krogulec Miłosz, Buczek Sandra                     DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          4/  15
  94         5 Dobersztyn Juliusz, Tuchewicz Julia                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/  15
  90         6 Woźniak Maciej, Korzeniewicz Stella                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/  15
  81         7 Borowski Fabian, Bałut Klaudia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  15
  88         8 Pyszka Jacek, Błaszczyk Sandra                     FORUM - Zabrze            śląski               8/  15
  95         9 Kokot Oliwier, Siejka Weronika                     DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              9/  15
  82        10 Bryła Tadeusz, Piechocka Lidia                     DZIUPLA - Poznań          wielkopolski        10/  15
  89        11 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski          11/  15
  86        12 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski             12/  15
  83        13 Godlewski Michał, Bosy Weronika                    ESENS - Wrocław           dolnośląski         13/  15
  85        14 Mączka Hubert, Oleksy Kamila                       ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski         14/  15
  87        15 Pszenica Antoni, Panek Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski              15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  81  XXX XX  5 XX  XXX  5 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    28       5-6
  82  XXXX X  5 r X X X  3 X XXXXX  6   XXX X  4 X XXX X  5    23        10
  83  X  XXX  4      X   1  X   XX  3  X   X   2  X  XX   3    13          
  84 X XXXX   5 XXXX XX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    30         3
  85          0   X X    2  XX X    3 X X XXX  5   X X    2    12          
  86 X X      2   XXXX   4 X XX     3 XXXX     4   XX  X  3    16          
  87 X XX     3 X XX     3   X      1 X        1          0     8          
  88 XXXXX X  6 XX XXXX  6  X X     2 rXXXXX   5  XXXXX   5    24         9
  89  X  XX   3  XXXX    4     XX   2 XXX X    4 XX XXX   5    18          
  90 XXXX XX  6 XX X XX  5 XX XXXX  6 XX X XX  5 XX   XX  4    26       7-8
  94 XX XXXX  6 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X XX  X  4    28       5-6
  95 X X XXX  5 XXX XXX  6 XX  XXX  5 rXX  XX  4 XXX XXX  6    26       7-8
  96 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXX X  6   XXX X  4 XXXXXXX  7    29         4
  97 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    34         2
  98 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  81   X XX   3 XX  XX   4 XX   XX  4 X   XXX  4  X  XX   3    18          
  82    X  X  2 r  XX X  3    X     1 X     X  2    X  X  2    10          
  84 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXX XXX  6  XXXXXX  6 XXXX XX  6    31         1
  88   XXX    3 X X X    3 X X X X  4 r X XX   3 X X X    3    16          
  90 XX XX X  5 XX X XX  5 X  XX X  4 XX X  X  4 XX X     3    21         5
  94 XXX  XX  5 XX X  X  4 XXXX     4 XX XX    4   X   X  2    19         6
  95 X    X   2   X  X   2      X   1 rXX      2 XXX XXX  6    13          
  96  X XX X  4   XXX X  4  XXXXXX  6 X XXXX   5 X XXXXX  6    25         4
  97 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX XXXX  6    30         2
  98 XXXXXX   6  XXXXX   5  XXXXX   5  XXXXXX  6  XXXXX   5    27         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  84 2224411 1.0 2335512 2.0 3326511 2.0 3632615 4.0 2222613 1.0   10.0    2
  90 4656366 6.0 5466355 6.0 5563355 6.0 6446364 5.0 5446466 6.0   29.0    6
  94 3465654 5.0 3553664 5.0 4434644 5.0 5265552 6.0 6555554 5.0   26.0    5
  96 5541242 4.0 6641143 4.0 2652263 4.0 2551243 3.0 4661142 4.0   19.0    4
  97 1332533 3.0 1122421 1.0 1141422 1.0 1123431 1.0 1333331 3.0    9.0    1
  98 6113125 2.0 4214236 3.0 6215136 3.0 4314126 2.0 3114225 2.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina                GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   6
  94         2 Dobersztyn Juliusz, Tuchewicz Julia                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   6
 100         3 Szor Hubert, Wicińska Amelia                       ZAMEK - Lublin            lubelski             3/   6
 101         4 Szaleniec Jakub, Rytwińska Aleksandra              AKCENT - Będzin           śląski               4/   6
  93         5 Bilnik Wojciech, Bilnik Ewa                        AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/   6
  95         6 Kokot Oliwier, Siejka Weronika                     DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  93 2225641 1.0 2335353 3.0 3456654 6.0 4166552 6.0 6146522 6.0   22.0    5
  94 3666424 5.0 3614634 4.0 2123213 2.0 2433214 2.0 3623145 2.0   15.0    2
  95 6133565 6.0 5253565 5.0 5564545 5.0 5514645 5.0 4234664 4.0   25.0    6
  99 4541132 3.0 4461122 2.0 6231121 1.0 3651121 1.0 2461213 1.0    8.0    1
 100 1352253 2.0 1142211 1.0 1642462 4.0 1242463 3.0 1552451 5.0   15.0    3
 101 5414316 4.0 6526446 6.0 4315336 3.0 6325336 4.0 5315336 3.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina                GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   2
 100         2 Szor Hubert, Wicińska Amelia                       ZAMEK - Lublin            lubelski             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  99 2121211 1.0 2212222 2.0 2211222 2.0 1111222 1.0 1211221 1.0    7.0    1
 100 1212122 2.0 1121111 1.0 1122111 1.0 2222111 2.0 2122112 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Borowski Tymoteusz, Kaszuba Julia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   2
 104         2 Gajek Dominik, Zając Paulina                       EMOTION Dance Academy Ośw małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 103 2111211 1.0 1211111 1.0 2111111 1.0    3.0    1
 104 1222122 2.0 2122222 2.0 1222222 2.0    6.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Borej Jakub, Dulewicz Nina                         RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         1/   9
 106         2 Kühn Tomasz, Kolenda Agnieszka                     TEAM Ornontowice          śląski               2/   9
 107         3 Ochnik Bartosz, Krzywda Weronika                   Mistrzowska Akademia Tane śląski               3/   9
 113         4 Łyżwa Franciszek, Jamborska Gabriela               PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           4/   9
 109         5 Bodył Jakub, Kądziołka Magdalena                   FORUM - Zabrze            śląski               5/   9
 108         6 Pasternak Bartosz, Przybysz Weronika               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/   9
 105         7 Grzelak Olaf, Borowiak Oliwia                      ESKADRA - Pabianice       łódzki               7/   9
 111         8 Ordowski Maciej, Zajda Dorota                      BAWINEK - Kraków          małopolski           8/   9
 112         9 Szymczyk Łukasz, Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna    AKCENT - Będzin           śląski               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 105 X   X X  3 XX  XXX  5 XX  XX   4 X  XX    3    15          
 106 XX XXXX  6 XXXXXXX  7  XXX XX  5  XXXXXX  6    24         3
 107 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    25       1-2
 108 XX XXXX  6 XXXXX X  6  XX X X  4 XXXXX X  6    22         4
 109  XX  X   3  XXX X   4 XXXX X   5 XXX  XX  5    17         6
 110 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6    25       1-2
 111 XXX      3 X XX XX  5    XX X  3  X   X   2    13          
 112   XXX    3     X    1 X XXX    4     X    1     9          
 113  XXX XX  5   XX     2 XXX  XX  5 XXXX XX  6    18         5
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 106 5223111 1.0 6224115 2.0 6363123 3.0 5123115 1.0    7.0    2
 107 2161425 2.0 3343534 4.0 4234445 4.0 4241334 3.0   13.0    3
 108 4455363 6.0 5666363 6.0 5555264 5.0 6666562 6.0   23.0    6
 109 3516246 4.0 4515656 5.0 2646556 6.0 2415656 5.0   20.0    5
 110 1644532 3.0 1431221 1.0 1421311 1.0 1534221 2.0    7.0    1
 113 6332654 5.0 2152442 3.0 3112632 2.0 3352443 4.0   14.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 117         1 Szczepanik Krzysztof, Szczepanik Paulina           SUKCES - Częstochowa      śląski               1/   9
 107         2 Ochnik Bartosz, Krzywda Weronika                   Mistrzowska Akademia Tane śląski               2/   9
 103         3 Borowski Tymoteusz, Kaszuba Julia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               3/   9
 114         4 Mroczek Michał, Zygmunt Weronika                   KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           4/   9
 108         5 Pasternak Bartosz, Przybysz Weronika               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           5/   9
 105         6 Grzelak Olaf, Borowiak Oliwia                      ESKADRA - Pabianice       łódzki               6/   9
 115         7 Rachfalski Wojciech, Bocheńczak Barbara            FORUM - Zabrze            śląski               7/   9
 104       8-9 Gajek Dominik, Zając Paulina                       EMOTION Dance Academy Ośw małopolski         8-9/   9
 106       8-9 Kühn Tomasz, Kolenda Agnieszka                     TEAM Ornontowice          śląski             8-9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 103 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXX XX   5    24         3
 104  X  X X  3 X   X X  3 X   X X  3 X X X X  4    13          
 105 X   X    2 X XX     3 X   XXX  4 XX XXX   5    14       6-7
 106  XXX X   4  X  XXX  4  X X  X  3  X X     2    13          
 107 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    25         2
 108 X X   X  3  XXXXXX  6  XXXXXX  6  X  XXX  4    19         4
 114 XXXXXXX  7 XXXX     4 X X  X   3 X XX  X  4    18         5
 115  X X X   3  XX  X   3  XXX     3  XXX XX  5    14       6-7
 117 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         1
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 103 3323356 3.0 3123335 3.0 2134334 3.0 2332323 3.0   12.0    3
 105 5757647 7.0 4557747 6.0 5646546 5.0 6475567 6.0   24.0    6
 107 4144432 4.0 7242222 2.0 4223222 2.0 4223232 2.0   10.0    2
                 R                                   
 108 7576573 6.0 6436573 4.0 7457473 4.0 7747475 7.0   21.0    5
 114 6232224 2.0 5664456 5.0 6572657 6.0 5554654 4.0   17.0    4
 115 2665765 5.0 2775664 7.0 3765765 7.0 3666746 5.0   24.0    7
 117 1411111 1.0 1311111 1.0 1311111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 120         1 Berkop Mirosław, Berkop Magdalena                  WIR - Mysłowice           śląski               1/   3
 119         2 Wącław Szczepan, Wącław Anna                       WIR - Mysłowice           śląski               2/   3
 121         3 Dudziński Dariusz, Dudzińska Anna                  Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 119 1232332 2.0 3223232 2.0 2222222 2.0 2212232 2.0    8.0    2
 120 2111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0    4.0    1
 121 3323223 3.0 2332323 3.0 3333333 3.0 3333323 3.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Grzechnik Artur, Grzechnik Czesława                ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              1/   4
 124         2 Łakus Grzegorz, Łakus Beata                        ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              2/   4
 123         3 Szyiński Krzysztof, Szyińska Lucyna                NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               3/   4
 119         4 Wącław Szczepan, Wącław Anna                       WIR - Mysłowice           śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 119 4332323 3.0 4444333 4.0 4444443 4.0 4343333 3.0   14.0    4
 122 1121131 1.0 1111221 1.0 3111121 1.0 1122121 1.0    4.0    1
 123 3413444 4.0 3333444 3.0 1323234 3.0 3434444 4.0   14.0    3
 124 2244212 2.0 2222112 2.0 2232312 2.0 2211212 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 130         1 Skowronek Tobiasz, Żylak Kaja                      RÓŻA - Olesno             opolski              1/  10
 131         2 Soboń Piotr, Sikora Natalia                        SUKCES - Jaworzno         śląski               2/  10
 134         3 Kumor Bartłomiej, Skręt Aleksandra                 K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/  10
 125         4 Kałuża Michał, Skrzypczak Agnieszka                TEAM Ornontowice          śląski               4/  10
 127         5 Muniak Maciej, Batko Milena                        JUST DANCE Wieliczka      małopolski           5/  10
 128         6 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA - Olesno             opolski              6/  10
 133         7 Włodarczyk Patryk, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów            małopolski           7/  10
 126         8 Krawczyk Mikołaj, Krawczyk Maria                   KLASA - Tarnów            małopolski           8/  10
 132         9 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin        lubelski             9/  10
 114        10 Mroczek Michał, Zygmunt Weronika                   KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 114    X     1          0          0          0 X        1     2          
 125 XX XX    4 XXXXXX   6 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    29         4
 126   X  X   2    X     1    XXX   3 X  X     2  X XX    3    11          
 127   XX XX  4 X XXX X  5  XXXXXX  6 XX XXXX  6   X XXX  4    25         5
 128 XXX X X  5   X XXX  4 XXX X    4  XX XXX  5 XX   XX  4    22         6
 130 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 131 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    34         2
 132      XX  2  X   XX  3    X  X  2   XX     2  X       1    10          
 133 XX  X    3 XX    X  3 XXX      3          0   XXX    3    12          
 134 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX X XX  5 XXX XXX  6 XXXX XX  6    30         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 125 4144425 4.0 5114414 4.0 3134413 3.0 4165516 5.0 4254515 4.0   20.0    4
 127 6623364 5.0 3543253 3.0 5555344 4.0 6643363 4.0 6663343 5.0   21.0    5
 128 5456556 6.0 6466666 6.0 6366536 6.0 5556645 6.0 5446666 6.0   30.0    6
 130 1212233 1.0 1222332 1.0 1222262 2.0 1312252 2.0 1112252 1.0    7.0    1
 131 2561142 2.0 2631141 2.0 2411121 1.0 2431121 1.0 2521131 2.0    8.0    2
 134 3335611 3.0 4355525 5.0 4643655 5.0 3224434 3.0 3335424 3.0   19.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 138         1 Dziereń Kamil, Kołodziej Marta                     SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  20
 130         2 Skowronek Tobiasz, Żylak Kaja                      RÓŻA - Olesno             opolski              2/  20
 131         3 Soboń Piotr, Sikora Natalia                        SUKCES - Jaworzno         śląski               3/  20
 141         4 Mucha Paweł, Fatyga Agata                          IMPERIA - Kraków          małopolski           4/  20
 127         5 Muniak Maciej, Batko Milena                        JUST DANCE Wieliczka      małopolski           5/  20
 125         6 Kałuża Michał, Skrzypczak Agnieszka                TEAM Ornontowice          śląski               6/  20
 136       7-8 Ciechanowski Dariusz, Borcz Halina                 KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski         7-8/  20
 143       7-8 Tomala Krzysztof, Gawlik Julia                     RONDO - Rybnik            śląski             7-8/  20
 128      9-10 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA - Olesno             opolski           9-10/  20
 140      9-10 Kaczyński Bartosz, Tochowicz Alicja                IMPERIA - Kraków          małopolski        9-10/  20
 171        11 Musioł Michael, Ostrowska Sandra                   MISTRAL - Tarnowskie Góry                     11/  20
 110        12 Borej Jakub, Dulewicz Nina                         RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk        12/  20
 139        13 Groehlich Grzegorz, Podolska Maja                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski             13/  20
 142     14-15 Skoczek Mateusz, Sołtys Małgorzata                 SKT AGH - Kraków          małopolski       14-15/  20
 144     14-15 Wojciechowski Piotr, Goliszewska Aleksandra        ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski          14-15/  20
 126     16-17 Krawczyk Mikołaj, Krawczyk Maria                   KLASA - Tarnów            małopolski       16-17/  20
 133     16-17 Włodarczyk Patryk, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów            małopolski       16-17/  20
 137        18 Drzazga Krzysztof, Smoleń-Drzazga Katarzyna        IMPERIA - Kraków          małopolski          18/  20
 109        19 Bodył Jakub, Kądziołka Magdalena                   FORUM - Zabrze            śląski              19/  20
 132        20 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin        lubelski            20/  20
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 109   X      1   X      1   XX     2 r  XX X  3   X      1     8          
 110   X XXX  4   X   X  2  XXXXXX  6      XX  2 X X XXX  5    19     12-13
 125  XXXXXX  6 XXXXXX   6  XX XX   4 XXX XXX  6  XX XX   4    26         5
 126  X       1  XXXX X  5    X X   2  X XXX   4   X XX   3    15          
 127 X  XXX   4 XXXXXXX  7 X XX X   4 XX XXX   5  X X X   3    23       7-8
 128 X   X    2 XXX XXX  6 XXX X    4 r X  XX  3 XXXXXX   6    21        10
 130 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 rXXXXXX  6 XXXXXXX  7    32       2-4
 131 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    32       2-4
 132     X X  2          0          0 X        1    X  X  2     5          
 133 X  X     2 XX       2 X X X    3 XXX X    4 XXX  X   4    15          
 136 XXXXXX   6 X    X   2 XX XXXX  6 XX  XXX  5 XXX X    4    23       7-8
 137  X   XX  3 XXX      3 X X X X  4   X      1 XX X     3    14          
 138 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 139 XX  X X  4   XXXX   4  X  XX   3 X XX X   4    XXXX  4    19     12-13
 140   XX XX  4 XXXX X   5  X X  X  3 X XX     3 XX XX X  5    20        11
 141 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    32       2-4
 142  X X XX  4    XXXX  4  X X  X  3  X X  X  3 XX X  X  4    18          
 143 XXXXXX   6 XXXX  X  5 X    XX  3 XX X     3 XXXX  X  5    22         9
 144 XXXX     4  X XXXX  5 X XX  X  4  XX X X  4       X  1    18          
 171 XXX X X  5   X X X  3 XXX XXX  6 X XXXXX  6   X XXX  4    24         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 110       X  1       X  1    X  X  2       X  1       X  1     6          
 125  X  XX   3  X  X    2  X  XX   3  X XXX   4  X  X    2    14         6
 127 XX  X    3 XX X X   4 X XXX    4 X  XX    3 X  XX    3    17         5
 128          0  XX  X   3 XX       2 XX       2 XXX   X  4    11          
 130 X XX XX  5 X XXX X  5 XXXXXXX  7 r XXXXX  5 X XXXXX  6    28         3
 131 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X  XXXX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6    30         2
 136    X X   2   XXXX   4  X   X   2 rX   X   2  X X X   3    13          
 138 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 139          0     X    1          0          0          0     1          
 140   XX     2   X   X  2   XX  X  3 X XX     3    X     1    11          
 141 XX  XXX  5 XX  XXX  5 X X XXX  5 XXX  XX  5  XX XX   4    24         4
 143   XX     2 X XX     3  XX      2  XX      2 XXX  X   4    13          
 171 XXX X X  5          0          0     X X  2       X  1     8          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 125 6366446 6.0 6266246 6.0 6266546 6.0 4366445 4.0 6356355 5.0   27.0    6
 127 4654655 5.0 5554565 5.0 4454665 5.0 3554666 6.0 5665666 6.0   27.0    5
 130 2523223 2.0 2623414 3.0 1623313 2.0 6613213 2.0 1523112 2.0   11.0    2
                                         R                       
 131 3432364 3.0 3431333 2.0 3542234 3.0 2442334 3.0 3432434 3.0   14.0    3
 138 1111112 1.0 1112121 1.0 2111122 1.0 1121122 1.0 2211223 1.0    5.0    1
 141 5245531 4.0 4345652 4.0 5335451 4.0 5235551 5.0 4144541 4.0   21.0    4
                                         R                       
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Gość Fabian, Naramska Maria                        FORUM - Zabrze            śląski               1/   5
 148         2 Braun Patryk, Mieszczak Emilia                     NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/   5
 147         3 Grzelczak Dawid, Matusiak Agata                    ESKADRA - Pabianice       łódzki               3/   5
 145         4 Boś Jan, Szor Angelika                             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           4/   5
 149         5 Brzozowski Adrian, Smużyńska Natalia               ETIUDA - Radomsko         łódzki               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 145 5552435 5.0 5552515 5.0 4432314 4.0 5542114 4.0 5442114 4.0   22.0    4
 146 1323551 3.0 2311141 1.0 1311151 1.0 1311343 3.0 1321343 2.0   10.0    1
 147 2211224 1.0 1223232 2.0 2223423 2.0 2224431 2.0 3214431 3.0   10.0    3
 148 3134113 2.0 3134323 3.0 3144232 3.0 3153222 1.0 2133222 1.0   10.0    2
 149 4445342 4.0 4445454 4.0 5555545 5.0 4435555 5.0 4555555 5.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Gość Fabian, Naramska Maria                        FORUM - Zabrze            śląski               1/   4
 145         2 Boś Jan, Szor Angelika                             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           2/   4
 147         3 Grzelczak Dawid, Matusiak Agata                    ESKADRA - Pabianice       łódzki               3/   4
 150         4 Jastrzębski Jarosław, Góra Agnieszka               SEMPRE - Kraków           małopolski           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 145 4322222 2.0 3322222 2.0 3422332 3.0 3422332 3.0 3322232 2.0   12.0    2
 146 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0    5.0    1
 147 2243333 3.0 2233433 3.0 2233223 2.0 2233223 2.0 2133323 3.0   13.0    3
 150 3434444 4.0 4444344 4.0 4344444 4.0 4344444 4.0 4444444 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 156         1 Mazur Grzegorz, Kubica Katarzyna                   Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               1/  12
 153         2 Jaworski Jakub, Malmon Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           2/  12
 161         3 Sitek Sebastian, Dudys Anna                        KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           3/  12
 159         4 Papierok Krzysztof, Nowak Julia                    TEAM Ornontowice          śląski               4/  12
 151         5 Ciesielski Jakub, Rytych Zuzanna                   LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               5/  12
 158         6 Nowakowski Łukasz, Rachtan Marta                   TEAM Ornontowice          śląski               6/  12
 152         7 Ignaszewski Maxwell, Sobasik Marta                 MARGO - Leszno            wielkopolski         7/  12
 162         8 Szyszka Michał, Szyszka Magdalena                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           8/  12
 157         9 Myśliński Olaf, Czapnik Wiktoria                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               9/  12
 155        10 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      TEAM Ornontowice          śląski              10/  12
 154        11 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski        11/  12
 160        12 Piotrowski Wojciech, Rasz Natalia                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski         12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 151 X X   X  3 X XXXX   5   X XX   3 XXX XXX  6 X XXXXX  6    23         6
 152 XXX  XX  5 XX    X  3 XXXXXXX  7     XXX  3  X  X    2    20          
 153  XXX X   4 XXXX XX  6 XX X X   4 XXXX X   5 XXXX XX  6    25         3
 154   X      1          0          0          0          0     1          
 155  X   X   2      X   1          0  X       1 X     X  2     6          
 156 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  X XX X  4  XXXXXX  6    30         1
 157    XX    2 X  XX    3 X   X    2 X XXX X  5    X     1    13          
 158 X X XXX  5  X   XX  3 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX  X   4    24       4-5
 159 XX XXXX  6  XXXXX   5 XXXX XX  6 XXXX X   5 XXX XXX  6    28         2
 160          0          0          0          0          0 Z   0          
 161 XX XX    4 X X X X  4 X XXX X  5 X XXX X  5 X XXXXX  6    24       4-5
 162    XX X  3  XXXX X  5  X X  X  3    X X   2  X XX    3    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 151 4615532 5.0 3625541 4.0 4625421 5.0 4645132 5.0 5623522 3.0   22.0    5
 153 3532615 3.0 5532615 5.0 3541333 2.0 3432425 4.0 2512613 1.0   15.0    2
 156 5441221 1.0 4441122 1.0 5412212 1.0 5511311 1.0 4451131 2.0    6.0    1
 158 6156156 6.0 6356256 6.0 6156556 6.0 6266556 6.0 6166456 6.0   30.0    6
 159 2264343 4.0 1263333 2.0 1264145 4.0 2153643 3.0 3234245 4.0   17.0    4
 161 1323464 2.0 2114464 3.0 2333664 3.0 1324264 2.0 1345364 5.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 163         1 Banach Alan, Markiewicz Wiktoria                   MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          1/  12
 152         2 Ignaszewski Maxwell, Sobasik Marta                 MARGO - Leszno            wielkopolski         2/  12
 156         3 Mazur Grzegorz, Kubica Katarzyna                   Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               3/  12
 148         4 Braun Patryk, Mieszczak Emilia                     NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               4/  12
 165         5 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               5/  12
 155         6 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      TEAM Ornontowice          śląski               6/  12
 153         7 Jaworski Jakub, Malmon Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           7/  12
 154         8 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski         8/  12
 149         9 Brzozowski Adrian, Smużyńska Natalia               ETIUDA - Radomsko         łódzki               9/  12
 164        10 Korbut Aleksander, Dorycka Dominika                KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          10/  12
 151        11 Ciesielski Jakub, Rytych Zuzanna                   LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              11/  12
 157        12 Myśliński Olaf, Czapnik Wiktoria                   ESKADRA - Pabianice       łódzki              12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 148  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6    31         3
 149  X  X    2  X  X    2  X  X    2  XX X    3  X       1    10          
 151   X      1          0  XX      2  X       1 X     X  2     6          
 152 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 153  X XX    3 X  XX    3 X  X     2 X XX     3 X XX     3    14          
 154 X  X     2   XX     2    XX X  3 X  X     2   XXX    3    12          
 155 X X XX   4    XXXX  4      X   1    XXXX  4     XX   2    15         6
 156  XXX XX  5 XXX  XX  5 XXXX XX  6 X X  X   3 XXX XX   5    24         4
 157          0          0          0          0    X     1     1          
 163 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
 164 X X   X  3          0    XX    2     X X  2       X  1     8          
 165 XX   XX  4 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XX   XX  4 XX   XX  4    22         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 148 6353343 3.0 6553423 3.0 6553324 5.0 6453616 6.0 6543415 4.0   21.0    4
 152 2112221 2.0 1212241 1.0 1211241 1.0 2312242 2.0 2212262 2.0    8.0    2
 155 5646456 6.0 5666334 6.0 5666555 6.0 4665353 4.5 5666354 6.0   28.5    6
 156 4435634 4.0 4424656 4.0 3335436 3.0 3134534 3.0 3334533 3.0   17.0    3
 163 1521112 1.0 2331112 2.0 2422112 2.0 1521121 1.0 1421121 1.0    7.0    1
 165 3264565 5.0 3145565 5.0 4144663 4.0 5246465 4.5 4155646 5.0   23.5    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 112         1 Szymczyk Łukasz, Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna    AKCENT - Będzin           śląski               1/   3
 120         2 Berkop Mirosław, Berkop Magdalena                  WIR - Mysłowice           śląski               2/   3
 166         3 Curyłło Robert, Curyłło Joanna                     Śląska Szkoła Tańca - Kat śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 112 3111111 1.0 2212111 1.0 1211111 1.0 2111111 1.0    4.0    1
 120 2232332 3.0 1331332 3.0 2332322 2.0 1332222 2.0   10.0    2
 166 1323223 2.0 3123223 2.0 3123233 3.0 3223333 3.0   10.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Dudziński Dariusz, Dudzińska Anna                  Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               1/   2
 167         2 Glanert Ludwik, Glanert Karolina                   GOLD DANCE UTW Żory       śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 121 2111111 1.0 1111121 1.0 2111111 1.0    3.0    1
 167 1222222 2.0 2222212 2.0 1222222 2.0    6.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 168         1 Grabka Janusz, Grabka Joanna                       ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              1/   2
 167         2 Glanert Ludwik, Glanert Karolina                   GOLD DANCE UTW Żory       śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 167 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0    6.0    2
 168 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               
F       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
G       Kurczyński                Tomasz          II        Skarżysko-Kamienna   
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
4       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 169         1 Szyiński Krzysztof, Szyińska Lucyna                NOWY STYL - Bielsko-Biała                      1/   3
 119         2 Wącław Szczepan, Wącław Anna                       WIR - Mysłowice                                2/   3
 120         3 Berkop Mirosław, Berkop Magdalena                  WIR - Mysłowice                                3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 119 2231121 1.0 3121111 1.0 2121221 2.0 3333133 3.0    7.0    2
 120 1323233 3.0 1232332 2.5 3333333 3.0 2121312 2.0   10.5    3
 169 3112312 2.0 2313223 2.5 1212112 1.0 1212221 1.0    6.5    1
----------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50