OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE": 2020-11-21, LESZNO MARGO - Leszno wielkopolski, okręg Wielkopolski

Dokumentacja zbiorcza 

III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna
Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H,G,F,E

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna
Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H,G,F,E
Leszno, 21.11.2020 r.
Organizator: Stowarzyszenie Impact, ST MARGO, Miasto Leszno
Prowadzenie: Małgorzata Zawiślak
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Mirosław Mleczek
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
10-11, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            4
   2 ALFA-ASTRA - Stargard        2
   3 All About Dance Studio -     5
   4 AMETYST - Lubań              1
   5 ANIMA DANZA - Głogów         2
   6 ASTRA - Szczecin            14
   7 ATUT - Kalisz                2
   8 Bolero - Bolesławiec         1
   9 CENTRUM TAŃCA - Radom        2
  10 CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Ka    4
  11 CIEŚLAK - Jelenia Góra       2
  12 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    1
  13 DANCE TEAM - Wrocław         3
  14 DANCECLUB - Szczecin         5
  15 Dancers United - WARSZAWA    1
  16 DREAM - Poznań               3
  17 DZIUPLA - Poznań             9
  18 ESENS - Wrocław              2
  19 ETIUDA - Radomsko            2
  20 FANTAZJA - Skwierzyna        4
  21 FINEZJA - Poznań             1
  22 FRASZKA - Kamienna Góra      1
  23 GRACJA - Zielona Góra       22
  24 IGLICA - Wrocław            14
  25 INSPIRACJA - Wrocław         1
  26 ISKRA - Wrocław              4
  27 KIEPURA - Wrocław            3
  28 KTT URBAN - Tadeusz i Gre    1
  29 LATINA - Wolsztyn            8
  30 LORENZO - Gaj Mały           8
  31 MARGO - Leszno              20
  32 PROJEKT NM - Słubice         2
  33 ROYAL DANCE - Szczecin       1
  34 SAKUN DANCE - Wrocław        1
  35 SŁOŃCE - Poznań              1
  36 Szkoła Tańca Sparta - Opo    3
  37 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    1
  38 ZIELIŃSKA - Ząbkowice        2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
C       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
D       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Kudlaszyk Oskar, Gawelska Weronika                 DREAM - Poznań                                 1/   5
  27         2 Ratajczak Kacper, Bryl Aleksandra                  MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   5
  28         3 Surkov Kostiantyn, Kashyna Barbara                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         3/   5
  25         4 Kulig Kacper, Paszkiewicz Gabriela                 CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Ka wielkopolski         4/   5
  26         5 Płaczek Karol, Koczan Zofia                        4STEP - Siechnice         dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  25 5455555 5.0 5555555 5.0 5555455 5.0 4232223 2.0 2312312 1.0 4311111 1.0   19.0    4
  26 2523444 4.0 3413422 2.0 3414514 4.0 5515545 5.0 3234423 4.0 5544534 5.0   24.0    5
  27 3334332 3.0 2334343 3.0 2323232 2.0 3354152 3.0 1441241 2.0 3452353 3.0   16.0    2
  28 4242221 2.0 4142234 4.0 4141343 3.0 1121411 1.0 5555554 5.0 1123222 2.0   17.0    3
  29 1111113 1.0 1221111 1.0 1232121 1.0 2443334 4.0 4123135 3.0 2235445 4.0   14.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
C       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
D       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Jura Jakub, Wesołowska Lidia                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   6
  34         2 Raś Mikołaj, Bubacz Oliwia                         LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         2/   6
  33         3 Markuszewski Mateusz, Kwiek Paulina                Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              3/   6
  35         4 Sobecki Emil, Śliwińska Martyna                    LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         4/   6
  31         5 Binkowski Wojciech, Salwierak Klaudia              KTT URBAN - Tadeusz i Gre lubuski              5/   6
  30         6 Biniak Jakub, Paroń Klaudia                        LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30 4264236 3.0 4434653 4.0 3652446 5.0 3453436 3.0 2565665 6.0 2454666 6.0 3343634 3.0 2543555 5.0   35.0    6
  31 2536344 4.5 1663445 5.0 2344155 4.0 4624142 2.0 5656153 5.0 5566153 5.0 6655463 5.0 5455442 4.0   34.5    5
  32 5322523 2.0 5326126 2.0 5235333 3.0 5245254 4.0 1332312 2.0 1243412 2.0 1232312 2.0 1232311 2.0   19.0    1
  33 6655652 6.0 6155562 6.0 6566562 6.0 6366623 6.0 3111231 1.0 3121321 1.0 2111121 1.0 3111123 1.0   28.0    3
  34 3111111 1.0 3211211 1.0 4113621 2.0 2111311 1.0 6223424 3.0 6312235 3.0 4424245 4.0 6624666 6.0   21.0    2
  35 1443465 4.5 2542334 3.0 1421214 1.0 1532565 5.0 4444546 4.0 4635544 4.0 5566556 6.0 4366234 3.0   30.5    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Klaska Miłosz, Kowalska Anna                       CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Ka wielkopolski         1/  11
  69         2 Topolewski Tomasz, Turbo Zuzanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  11
  59         3 Borowiec Adam, Dzik Zofia                          ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/  11
  66         4 Pakuła Bartosz, Dopierała Wiktoria                 DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         4/  11
  61         5 Jarmuszkiewicz David, Wojciechowska Joanna         DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         5/  11
  60         6 Grotkiewicz Piotr, Biadała Zuzanna                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/  11
  62         7 Jeż Kornel, Batkowska Wiktoria                     SAKUN DANCE - Wrocław     dolnośląski          7/  11
  68         8 Rachwalik Michał, Pawlak Barbara                   4STEP - Siechnice         dolnośląski          8/  11
  67         9 Pluskota Stanisław, Łuszczek Zofia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/  11
  65        10 Kunce Maksymilian, Harendarz Zuzanna               MARGO - Leszno            wielkopolski        10/  11
  70        11 Warciarek Nikodem, Siczyńska Aleksandra            LATINA - Wolsztyn         wielkopolski        11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  59  X XX    3 XXX   X  4 XXXXXX   6 XX XX    4 XXXX     4  X X X   3    24         5
  60     X X  2 X  X     2    X     1   X XXX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    23         6
  61 XXXX XX  6 X XXXX   5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7   X  XX  3    34       2-3
  62 XXX      3    X X   2 X X XXX  5 XXXX X   5  X   XX  3  XXX X   4    22          
  64 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    40         1
  65     X X  2  X  X X  3 X     X  2          0          0       X  1     8          
  66 X XXXX   5  X XXXX  5  X XXXX  5  XXXXXX  6  XXXXX   5   XXX    3    29         4
  67   X XXX  4 X X XXX  5          0          0     X    1 XX  X X  4    14          
  68 XX   XX  4  XX      2  XX   X  3  X  X X  3 X  XX X  4 X        1    17          
  69 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXX XX  6 X XX     3 XXXXXXX  7    34       2-3
  70    X     1    X     1          0 X        1      XX  2 X   X    2     7          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  59 2315355 2.0 3335663 3.0 3121544 3.0 3356666 6.0 3266555 6.0 3455443 3.0   23.0    3
  60 6652566 6.0 6643456 6.0 5456365 5.0 5562455 5.0 4531262 3.0 5364554 5.0   30.0    6
  61 4533234 3.0 4551544 4.0 4632256 4.0 4634324 4.0 5645333 5.0 4636666 6.0   26.0    5
  64 1126111 1.0 1126121 1.0 1245122 1.0 1115511 1.0 1324611 2.0 1121211 1.0    7.0    1
                                                                   R         
  66 3444423 4.0 5464235 5.0 6563633 6.0 6443143 3.0 6452444 4.0 6543335 4.0   26.0    4
  69 5261642 5.0 2212312 2.0 2314411 2.0 2221232 2.0 2113126 1.0 2212122 2.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76         1 Smuniewski Szymon, Jekel Aleksandra                All About Dance Studio -  zachodniopom         1/   5
  74         2 Gorwa Konrad, Sobasik Julia                        MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   5
  73         3 Dębowski Jan, Pietraszuk Hanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   5
  75         4 Hernik Maciej, Kuśnierek Julia                     MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   5
  77         5 Świniarski Marcel, Beze Nicola                     LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73 5241422 2.0 5342223 2.0 5341223 3.0 5231152 2.0 4214134 3.0 3222121 2.0 4441133 4.0 3341124 3.0   21.0    3
  74 4433334 4.0 3531544 4.0 3532434 4.0 2422243 3.0 2321212 1.0 1311212 1.0 1322412 2.0 2414213 1.0   20.0    2
  75 3525543 5.0 4425452 5.0 2225352 2.0 4545434 5.0 3442443 4.0 4433443 4.0 3233244 3.0 4222331 2.0   30.0    4
  76 1114211 1.0 1113311 1.0 1113111 1.0 1114311 1.0 1135321 2.0 2144334 3.0 2114321 1.0 1135442 4.0   14.0    1
  77 2352155 3.0 2254135 3.0 4454545 5.0 3353525 4.0 5553555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 5553555 5.0   35.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Burdziuk Olaf, Wiatrowska Julia                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/  14
  89         2 Żytliński Szymon, Hercka Anna                      DREAM - Poznań            wielkopolski         2/  14
  90         3 Borowski Fabian, Bałut Klaudia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  14
  88         4 Szpakowicz Hubert, Staśkiewicz Hanna               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  14
  85         5 Pieszczek Filip, Jaworska Amelia                   DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          5/  14
  86         6 Smuniewski Kacper, Nowaczewska Matylda             All About Dance Studio -  zachodniopom         6/  14
  84         7 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  14
  83         8 Mączka Hubert, Oleksy Kamila                       ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          8/  14
  87         9 Strąkowski Szymon, Karolczyk Weronika              ETIUDA - Radomsko         łódzki               9/  14
  80     10-11 Godlewski Michał, Bosy Weronika                    ESENS - Wrocław           dolnośląski      10-11/  14
  91     10-11 Bryła Tadeusz, Piechocka Lidia                     DZIUPLA - Poznań          wielkopolski     10-11/  14
  82        12 Marzec Tomasz, Derlatka Amelia                     ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom        12/  14
  81        13 Lemke Krystian, Mużelak Julia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski             13/  14
  92        14 Zamojski Oliwier, Szczepaniak Klaudia              AMETYST - Lubań           dolnośląski         14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  79  XXX  X  4  XXX XX  5 XXXXXXX  7  X XX X  4  XXXX X  5    25       1-2
  80 XX   X   3  X X  X  3  X       1  X       1     X X  2    10          
  81    X     1     X    1          0          0          0     2          
  82       X  1          0   X X    2   X  X   2   X  X   2     7          
  83     XX   2 XXX      3 XX XX    4 X  XXX   4 XX X  X  4    17          
  84 X XXXX   5 X   XXX  4  X X  X  3 X X XrX  4     XX   2    18          
  85   X X    2   X  X   2  XXXXXX  6  XXX X   4  XXXXX   5    19       5-6
  86  X XX X  4 X XXX X  5 X XX XX  5 X  X  X  3    X  X  2    19       5-6
  87 X X  X   3     XX   2 X  X X   3     XX   2 X  XXX   4    14          
  88 X X X X  4 XXX X X  5   X      1 XXXXX X  6 XXX X X  5    21         4
  89 XX X  X  4 XXXX  X  5  X  XXX  4 XXX  XX  5 XXX   X  4    22         3
  90 XXXX XX  6 X  XXX   4 X X  XX  4 XXXXXXX  7 XX X X   4    25       1-2
  91  X   X   2  X X X   3 X   X    2          0 X X  X   3    10          
  92     X    1          0          0          0          0     1          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  79 4351142 3.0 3421122 1.0 2331131 1.0 6331123 2.0 5351112 1.0    8.0    1
  85 6234536 5.0 6545335 5.0 3522243 3.0 5442546 6.0 2532335 2.0   21.0    5
  86 5665661 6.0 5662541 6.0 6163322 2.0 3263631 3.0 6263551 6.0   23.0    6
          R                                                      
  88 2146254 4.0 1153454 3.0 4444455 4.0 4155454 5.0 3146263 3.0   19.0    4
  89 3422323 1.0 4216663 4.0 5216564 5.0 2516212 1.0 4625644 5.0   16.0    2
  90 1513415 2.0 2334216 2.0 1655616 6.0 1624365 4.0 1414426 4.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
F       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Dobersztyn Juliusz, Tuchewicz Julia                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  13
  85         2 Pieszczek Filip, Jaworska Amelia                   DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          2/  13
  87         3 Strąkowski Szymon, Karolczyk Weronika              ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/  13
  83         4 Mączka Hubert, Oleksy Kamila                       ZIELIŃSKA - Ząbkowice     dolnośląski          4/  13
  88         5 Szpakowicz Hubert, Staśkiewicz Hanna               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/  13
  79         6 Burdziuk Olaf, Wiatrowska Julia                    DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         6/  13
  89         7 Żytliński Szymon, Hercka Anna                      DREAM - Poznań            wielkopolski         7/  13
  84         8 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/  13
  86         9 Smuniewski Kacper, Nowaczewska Matylda             All About Dance Studio -  zachodniopom         9/  13
  81        10 Lemke Krystian, Mużelak Julia                      FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski             10/  13
  82     11-12 Marzec Tomasz, Derlatka Amelia                     ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom     11-12/  13
  94     11-12 Rzeszut Ignacy, Borowska Kinga                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski      11-12/  13
  80        13 Godlewski Michał, Bosy Weronika                    ESENS - Wrocław           dolnośląski         13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  79 X  XXXX  5 XX  XX   4 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XX  XXX  5    26       1-2
  80          0      X   1      X   1          0          0     2          
  81 X        1 X   X    2 X  X     2    XX    2     X X  2     9          
  82   X XX   3          0  XX      2          0      X   1     6          
  83  XXXX    4 X XX     3 XX       2 XXXX XX  6   X XX   3    18       6-7
  84 X X X    3 XX XX X  5 X   X    2 X  X     2 XX X  X  4    16          
  85 XX X X   4 XXXX X   5   XX     2 XXXXX X  6 XXXX X   5    22         5
  86   X   X  2 X  X XX  4 X X  XX  4   X  X   2   X      1    13          
  87 XX X X   4  XXXXXX  6    XXXX  4 X  XXXX  5 X XXXX   5    24       3-4
  88  X X  X  3  X    X  2  XXXXXX  6  X  X X  3  X XX X  4    18       6-7
  89 XXXXXXX  7   XXX    3 XX XX X  5 XXX  X   4 XXXX  X  5    24       3-4
  93  XX X X  4  XX XXX  5  XX XXX  5  XX XXX  5 XXXXXXX  7    26       1-2
  94      XX  2   X   X  2   X  X   2          0          0     6          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  79 1574335 4.0 1466334 4.0 1766463 7.0 1567263 5.0 1776366 7.0   27.0    6
  83 2467476 7.0 2757777 7.0 3447277 4.0 2644636 3.0 4617613 3.0   24.0    4
  85 3312647 2.0 3222656 3.0 2222735 2.0 3233742 2.0 5343747 5.0   14.0    2
  87 6731523 3.0 6533121 2.0 6533126 3.0 4756427 6.0 6534124 2.0   16.0    3
                                               R                 
  88 7253754 5.0 4375542 5.0 5355644 5.0 5315155 4.0 2255255 6.0   25.0    5
  89 5646162 6.0 7644263 6.0 7671352 6.0 7472574 7.0 7462472 4.0   29.0    7
  93 4125211 1.0 5111415 1.0 4114511 1.0 6121311 1.0 3121531 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
F       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Rzeźniczak Antoni, Marcinkiewicz Blanka            GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   5
  96         2 Kaźmierczak Oliwier, Jareniowska Jagoda            GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   5
  97         3 Kisielewski Jakub, Lipińska Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         3/   5
 100         4 Wachelka Jan, Żejmo Karolina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   5
  98         5 Kovryha Roman, Homenda Emilia                      KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  96 1412321 1.0 1411231 1.0 1123454 4.0 1421431 2.0 2422352 3.0   11.0    2
  97 5241112 2.0 4343324 3.0 4441121 1.0 4342112 3.0 4341121 2.0   11.0    3
  98 4555545 5.0 5555455 5.0 5554545 5.0 5555555 5.0 5555545 5.0   25.0    5
  99 3123254 3.0 2122112 2.0 2315213 2.0 2114224 1.0 1114214 1.0    9.0    1
 100 2334433 4.0 3234543 4.0 3232332 3.0 3233343 4.0 3233433 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Kisielewski Jakub, Lipińska Julia                  ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/   5
  99         2 Rzeźniczak Antoni, Marcinkiewicz Blanka            GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   5
 100         3 Wachelka Jan, Żejmo Karolina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   5
  96         4 Kaźmierczak Oliwier, Jareniowska Jagoda            GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   5
  98         5 Kovryha Roman, Homenda Emilia                      KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  96 4543523 4.0 4523424 4.0 4523535 5.0 4523545 4.0 4554322 4.0   21.0    4
  97 2111111 1.0 3411511 1.0 1211411 1.0 1411211 1.0 1211511 1.0    5.0    1
  98 5425445 5.0 5245235 5.0 5434242 4.0 5255353 5.0 5425455 5.0   24.0    5
           R           R                                R  R     
  99 3334352 3.0 2134143 2.0 3355123 2.0 3334124 3.0 2333133 2.0   12.0    2
 100 1252234 2.0 1352352 3.0 2142354 3.0 2142432 2.0 3142244 3.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
F       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
G       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Pokwicki Rafał, Smuniewska Martyna                 All About Dance Studio -  zachodniopom         1/   8
 107         2 Simonides Alex, Jekel Maja                         All About Dance Studio -  zachodniopom         2/   8
 102         3 Leszczak Antoni, Opiłowska Jowita                  ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          3/   8
 108         4 Siwek Szymon, Musialska Natasza                    Bolero - Bolesławiec      łódzki               4/   8
 104         5 Piec Gustaw, Korzeniewicz Selena                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/   8
 101         6 Gołuch Tomasz, Pilek Magdalena                     ROYAL DANCE - Szczecin    zachodniopom         6/   8
 103         7 Niciejewski Franciszek, Homoncik Marika            FRASZKA - Kamienna Góra   dolnośląski          7/   8
 106         8 Prętki Aleksander, Ratuszniak Alina                LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 101 X X XXX  5  X  XXX  4  X  XXX  4 XXX XXX  6  XX X    3  XXXXXX  6    28         6
 102 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    38         3
 103  XXXXX   5 XXXX X   5 XXXX X   5 XXXX XX  6 X XX XX  5      X   1    27          
 104 XXXX  X  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  XX X    3 XX  X X  4 XXXXX X  6    31         5
 105 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41         1
 106     XXX  3     X    1          0  X XX    3  X X X   3 X        1    11          
 107 XXXXXXX  7 X XX XX  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    39         2
 108 XXXX     4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    37         4
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 101 6445254 4.0 6446463 5.0 6456264 6.0 5636366 6.0 5545365 5.0 5656364 6.0   32.0    6
 102 3262333 3.0 3252226 2.0 3241326 2.0 4364243 3.0 1456243 3.0 1211243 1.0   14.0    3
 104 5336466 6.0 4334352 4.0 4534453 4.0 6155655 5.0 6234656 6.0 6145456 5.0   30.0    5
 105 1111111 1.0 1111111 1.0 1122111 1.0 3421112 2.0 3311111 1.0 4422112 2.0    8.0    1
 107 2523522 2.0 2523635 3.0 2315642 3.0 2212421 1.0 4123522 2.0 3533631 3.0   14.0    2
 108 4654645 5.0 5665544 6.0 5663535 5.0 1543534 4.0 2662434 4.0 2364525 4.0   28.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Ząbek Piotr, Groszkowska Nikola                    ISKRA - Wrocław           dolnośląski          1/   5
 114         2 Radoła Mateusz, Jaszkiewicz Greta                  MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   5
 113         3 Pura Filip, Nowak Kinga                            FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              3/   5
 116         4 Wojtun Igor, Libner Zofia                          ANIMA DANZA - Głogów      dolnośląski          4/   5
 112         5 Bocian Eryk, Ławniczak Jessica                     MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 112 5555555 5.0 5455553 5.0 5555555 5.0   15.0    5
 113 4443434 4.0 3343335 3.0 4333233 3.0   10.0    3
 114 3134312 3.0 4122212 2.0 3222321 2.0    7.0    2
 115 2211241 1.0 2211121 1.0 2111112 1.0    3.0    1
 116 1322123 2.0 1534444 4.0 1444444 4.0   10.0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
F       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Ząbek Piotr, Groszkowska Nikola                    ISKRA - Wrocław           dolnośląski          1/   4
 114         2 Radoła Mateusz, Jaszkiewicz Greta                  MARGO - Leszno            wielkopolski         2/   4
 113         3 Pura Filip, Nowak Kinga                            FANTAZJA - Skwierzyna     lubuski              3/   4
 112         4 Bocian Eryk, Ławniczak Jessica                     MARGO - Leszno            wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 112 4444443 4.0 4444444 4.0 4444443 4.0   12.0    4
 113 3333334 3.0 3333333 3.0 3233234 3.0    9.0    3
 114 2212211 2.0 2212222 2.0 2312312 2.0    6.0    2
 115 1121122 1.0 1121111 1.0 1121121 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Szajda                    Paweł           I         Opole                
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
F       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 120         1 Miałkas Eryk, Szymczak Julia                       LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         1/   7
 126         2 Słota Karol, Czajka Aleksandra                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         2/   7
 121         3 Walczak Kacper, Cembrowicz Julia                   LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         3/   7
 119         4 Kubaczyk Jakub, Sierżant Natalia                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         4/   7
 115         5 Ząbek Piotr, Groszkowska Nikola                    ISKRA - Wrocław           dolnośląski          5/   7
 118         6 Borkowski Łukasz, Kasicka Alicja                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   7
 125         7 Jaszczak Szymon, Jaszczak Anna                     SŁOŃCE - Poznań           wielkopolski         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 115 5364765 5.0 6374765 6.0 7446323 4.0 5355433 4.0   19.0    5
 118 6656317 6.0 7546526 4.5 6275437 6.0 7774357 7.0   23.5    6
 119 2547674 4.0 4657634 4.5 2614656 5.0 4537576 5.0   18.5    4
 120 1221433 2.0 1122311 1.0 1131511 1.0 2223614 3.0    7.0    1
 121 3433122 3.0 2233242 2.0 4363242 3.0 1141222 1.0    9.0    3
 125 7775546 7.0 5765477 7.0 5757765 7.0 6666765 6.0   27.0    7
 126 4112251 1.0 3411153 3.0 3522174 2.0 3412141 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 120         1 Miałkas Eryk, Szymczak Julia                       LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         1/   8
 124         2 Woźniak Krzysztof, Przybylak Anna                  CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Ka wielkopolski         2/   8
 122         3 Oleksy Grzegorz, Klisz Patrycja                    INSPIRACJA - Wrocław      dolnośląski          3/   8
 123         4 Orczykowski Norbert, Matusiak Nikola               ATUT - Kalisz             wielkopolski         4/   8
 119         5 Kubaczyk Jakub, Sierżant Natalia                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         5/   8
 118         6 Borkowski Łukasz, Kasicka Alicja                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   8
 115         7 Ząbek Piotr, Groszkowska Nikola                    ISKRA - Wrocław           dolnośląski          7/   8
 121         8 Walczak Kacper, Cembrowicz Julia                   LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
 115 X XX X   4 XX  XX   4 XX XXXX  6    X  X  2    16       6-7
 118  XX XX   4 X X  X   3   XXXX   4 XXXXX    5    16       6-7
 119 XXXX  X  5 XXXXX X  6  XX XX   4 XXX XX   5    20         5
 120 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         1
 121 X  XXXX  5 X  X  X  3 X     X  2 X  X XX  4    14          
 122  XXXX X  5  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    24       3-4
 123 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    26         2
 124 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXX XXX  6    24       3-4
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 115 7677756 7.0 6766776 7.0 1677233 3.0 7777776 7.0   24.0    7
 118 6764637 6.0 4677667 6.0 4546647 6.0 4665467 6.0   24.0    6
 119 2352444 4.0 5441134 4.0 7764776 7.0 5243345 4.0   19.0    5
 120 1111271 1.0 1222241 1.0 2311311 1.0 2321231 1.0    4.0    1
 122 4223565 5.0 3114355 3.0 6123565 5.0 1114624 2.0   15.0    3
 123 5536122 2.0 7555413 5.0 3452154 4.0 6556113 5.0   16.0    4
 124 3445313 3.0 2333522 2.0 5235422 2.0 3432552 3.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
D       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
E       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
F       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 128         1 Chmiel Jakub, Malinowska Natalia                   DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/  11
 135         2 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/  11
 134         3 Czaczkowski Kacper, Skrzypek Patrycja              LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         3/  11
 137         4 Jędrzejewski Jan, Artiuchow Emila                  PROJEKT NM - Słubice      lubuski              4/  11
 139         5 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              5/  11
 138         6 Sarbak Kacper, Świniarska Dominika                 LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         6/  11
 136         7 Gordillo Diego, Szymczyk Kamila                    Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           7/  11
 140         8 Wróblewski Marek, Wałowska Mariola                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          8/  11
 141         9 Żurek Mikołaj, Mykicka Aleksandra                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          9/  11
 129        10 Isidoris Eric, Isidoris Melissa                    MARGO - Leszno            wielkopolski        10/  11
 130        11 Łuszczyszyn Piotr, Kogut Kornelia                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski         11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 128 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    34         1
 129          0    X  X  2       X  1       X  1       X  1     5          
 130          0       X  1          0      X   1      X   1     3          
 134 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX X    4 XXXX  X  5 XXXXX X  6    28         2
 135  XX X X  4 XXXXXX   6  XXX XX  5  XXXXXX  6  XXXX X  5    26         3
 136 XX X  X  4 X   X    2 XX XX X  5 XX  X X  4 XX XX    4    19       6-8
 137 XXX  X   4  XX XX   4  XX XX   4  XX XX   4  XX X    3    19       6-8
 138 X XXXXX  6 X XXXX   5 X XXXX   5 X  XXX   4 X  XXXX  5    25         4
 139   XXXXX  5 X  X XX  4 X XXXXX  6 X  X X   3 X X  X   3    21         5
 140 XX XX    4  XX      2 XX X X   4 XXXXX    5 XX X X   4    19       6-8
 141      X   1  X   XX  3       X  1   X  XX  3   X  XX  3    11          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 128 1111211 1.0 4111311 1.0 4111211 1.0 5112211 1.0 4111211 1.0    5.0    1
 134 2426164 4.0 3424223 3.0 2428375 3.0 1426335 2.0 2323344 3.0   15.0    3
 135 8234332 2.0 7232142 2.0 7233132 2.0 8334172 3.0 7232132 2.0   11.0    2
 136 4667588 7.0 2685488 7.0 1654788 7.0 3561488 4.0 1566753 5.0   30.0    7
 137 6358646 6.0 8368654 6.0 8365426 4.0 6258526 5.0 8445575 4.0   25.0    4
 138 3773423 3.0 1853567 4.0 3787547 8.0 4773747 8.0 3874467 6.0   29.0    6
 139 5842855 5.0 6746735 5.0 5846853 5.0 2847863 7.0 5757628 7.0   29.0    5
 140 7585777 8.0 5577876 8.0 6572664 6.0 7685654 6.0 6688886 8.0   36.0    8
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 128         1 Chmiel Jakub, Malinowska Natalia                   DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         1/   6
 133         2 Kaczmarek Damian, Adamska Ksenia                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   6
 130         3 Łuszczyszyn Piotr, Kogut Kornelia                  CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          3/   6
 131         4 Jakubczak Jakub, Nadera Katarzyna                  CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Ka wielkopolski         4/   6
 132         5 Jędro Jacek, Jędro Emiliana                        FINEZJA - Poznań          wielkopolski         5/   6
 129         6 Isidoris Eric, Isidoris Melissa                    MARGO - Leszno            wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 128 1132312 2.0 1133212 1.0 1133113 1.0 2132113 1.0 2124121 1.0    6.0    1
 129 5566566 6.0 6466664 6.0 6566666 6.0 6566666 6.0 6666666 6.0   30.0    6
 130 6453223 3.0 3552433 4.0 2452332 3.0 1453322 3.0 1451512 2.0   15.0    3
 131 2224454 4.0 2214345 3.0 3314544 4.0 4315545 4.0 4313344 4.0   19.0    4
 132 4645645 5.0 5645556 5.0 5645455 5.0 5644454 5.0 5545455 5.0   25.0    5
 133 3311131 1.0 4321121 2.0 4221221 2.0 3221231 2.0 3232233 3.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
F       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
G       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145         1 Musiałowicz Filip, Gierczyk Karolina               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   6
 148         2 Tomaszewski Alan, Jędras Wiktoria                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          2/   6
 147         3 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   6
 144         4 Metack Julian, Mąkowska Oliwia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   6
 143         5 Antosik Maciej, Stefan Antonina                    4STEP - Siechnice         dolnośląski          5/   6
 146         6 Woźniak Maciej, Korzeniewicz Stella                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 143 6564454 4.0 6564454 4.5 5564464 5.0 5555465 5.0 5465453 5.0   23.5    5
 144 4445666 6.0 4445566 4.5 4445646 4.0 4464646 4.0 4544645 4.0   22.5    4
 145 3211121 1.0 3311111 1.0 3322131 2.0 2311131 1.0 3311321 3.0    8.0    1
 146 5656545 5.0 5656645 6.0 6656555 6.0 6646554 6.0 6656566 6.0   29.0    6
 147 2333213 3.0 2233232 3.0 2133322 3.0 3133213 3.0 2133212 1.0   13.0    3
 148 1122332 2.0 1122323 2.0 1211213 1.0 1222322 2.0 1222134 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Biały                     Janusz          I         Kraków               
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
F       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
G       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 147         1 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         1/   6
  93         2 Dobersztyn Juliusz, Tuchewicz Julia                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         2/   6
 145         3 Musiałowicz Filip, Gierczyk Karolina               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/   6
 144         4 Metack Julian, Mąkowska Oliwia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   6
 143         5 Antosik Maciej, Stefan Antonina                    4STEP - Siechnice         dolnośląski          5/   6
 146         6 Woźniak Maciej, Korzeniewicz Stella                ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  93 1251233 2.0 2363436 3.0 2152251 1.0 2262354 4.0 3231441 2.0   12.0    2
 143 5435444 4.0 6636623 6.0 5545544 5.0 5435633 5.0 4345334 4.0   24.0    5
 144 4344556 5.0 3215244 2.0 1314335 4.0 3314145 3.0 2424265 5.0   19.0    4
 145 3512322 3.0 4424362 4.0 4421422 2.0 4521422 2.0 5512623 3.0   14.0    3
 146 6666665 6.0 5552555 5.0 6666666 6.0 6656566 6.0 6666556 6.0   29.0    6
 147 2123111 1.0 1141111 1.0 3233113 3.0 1143211 1.0 1153112 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 123         1 Orczykowski Norbert, Matusiak Nikola               ATUT - Kalisz             wielkopolski         1/   6
 154         2 Groehlich Grzegorz, Podolska Maja                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              2/   6
 151         3 Kuliński Karol, Majchrowicz Ewa                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   6
 152         4 Wilk Tobiasz, Garstka Zuzanna                      LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         4/   6
 150         5 Duszewski Michał, Apolinarska Anna                 MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   6
 153         6 Zyber-Moszak Amadeusz, Nowak Paulina               MARGO - Leszno            wielkopolski         6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 123 5114111 1.0 5113124 1.0 4222131 2.0 5111221 1.0 4242241 2.0    7.0    1
 150 3433243 3.0 2534643 4.0 2543446 4.0 3434444 5.0 3164535 5.0   21.0    5
 151 2352522 2.0 1351531 3.0 6356623 5.0 4522512 2.0 5453612 3.5   15.5    3
 152 4525336 5.0 3425255 5.0 3414354 3.0 2355335 4.0 2615354 3.5   20.5    4
 153 6666665 6.0 6666466 6.0 5665565 6.0 6666666 6.0 6526463 6.0   30.0    6
 154 1241454 4.0 4242312 2.0 1131212 1.0 1243153 3.0 1331126 1.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 151         1 Kuliński Karol, Majchrowicz Ewa                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/   5
 152         2 Wilk Tobiasz, Garstka Zuzanna                      LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         2/   5
 153         3 Zyber-Moszak Amadeusz, Nowak Paulina               MARGO - Leszno            wielkopolski         3/   5
 137         4 Jędrzejewski Jan, Artiuchow Emila                  PROJEKT NM - Słubice      lubuski              4/   5
 150         5 Duszewski Michał, Apolinarska Anna                 MARGO - Leszno            wielkopolski         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 137 4544355 4.5 4544253 4.0 4534245 4.0 4454245 4.0 4454345 4.0   20.5    4
 150 5455434 4.5 5455444 5.0 5455333 5.0 5545453 5.0 5545533 5.0   24.5    5
 151 2111111 1.0 1131121 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0    5.0    1
 152 1332223 2.0 2322315 2.0 1342522 2.0 2332322 2.0 2333224 3.0   11.0    2
 153 3223542 3.0 3213532 3.0 3223454 3.0 3223534 3.0 3212452 2.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
B       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
F       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 169         1 Sambor Jakub, Gabrysz Zuzanna                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/  12
 162         2 Szpakowicz Robert, Łotyszonek Julita               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  12
 128         3 Chmiel Jakub, Malinowska Natalia                   DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         3/  12
 157         4 Ignaszewski Maxwell, Sobasik Marta                 MARGO - Leszno            wielkopolski         4/  12
 133         5 Kaczmarek Damian, Adamska Ksenia                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/  12
 161         6 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         6/  12
 170         7 Zarzycki Gabriel, Andruszko Zofia                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          7/  12
 160         8 Lipiński Daniel, Sobiech Weronika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         8/  12
 159      9-10 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski      9-10/  12
 168      9-10 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski           9-10/  12
 156     11-12 Dębski Dawid, Chlamtacz Zofia                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski          11-12/  12
 158     11-12 Jaworski Jakub, Malmon Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       11-12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 128  XXX X   4 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXX    5 XXXX     4    25         4
 133 XX    X  3 XXX   X  4  XXX XX  5 XXX  XX  5  X   XX  3    20         6
 156     X    1          0          0      X   1 X        1     3          
 157 XXXXXXX  7 XXX   X  4 XXXXX X  6 XXXX  X  5 XXXXX X  6    28         3
 158          0    X X   2    X     1          0          0     3          
 159   X   X  2    X  X  2 X X   X  3       X  1       X  1     9          
 160    XXX   3  X  XX   3     X    1     X    1     XXX  3    11          
 161 X XX  X  4 X XX  X  4 XX    X  3 XXXX XX  6  XXX X   4    21         5
 162 XX  XXX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         2
 168     XX   2     XX   2     XX   2     X    1     XX   2     9          
 169 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 170 XXXX     4    XX    2    XXX   3    XXX   3 X XXX    4    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 128 3522436 3.0 3522446 4.0 2323566 3.0 3522555 5.0 3522524 3.0   18.0    3
 133 6155553 5.0 6163564 5.0 6132423 2.0 6165431 4.0 6155465 5.0   21.0    5
 157 4443344 4.0 4345333 3.0 3564354 5.0 4334264 3.0 4464336 4.0   19.0    4
 161 5634665 6.0 5656655 6.0 5656645 6.0 5656646 6.0 5646653 6.0   30.0    6
 162 2366222 2.0 2434222 2.0 4445232 4.0 2443322 2.0 2331242 2.0   12.0    2
 169 1211111 1.0 1211111 1.0 1211111 1.0 1211113 1.0 1213111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Polska
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
F       Szajda                    Paweł           I         Opole                Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Górska-Jabłońska          Dominika        I         Zielona Góra         Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 156         1 Dębski Dawid, Chlamtacz Zofia                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              1/  15
 162         2 Szpakowicz Robert, Łotyszonek Julita               GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  15
 165         3 Sambor Adam, Kmiecik Julia                         IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/  15
 167         4 Zychla Szymon, Zychla Wiktoria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/  15
 157         5 Ignaszewski Maxwell, Sobasik Marta                 MARGO - Leszno            wielkopolski         5/  15
 135         6 Gierwatowski Kacper, Woronowska Jolanta            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         6/  15
 160         7 Lipiński Daniel, Sobiech Weronika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         7/  15
 164         8 Chrzan Adrian, Krysta Agnieszka                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          8/  15
 163         9 Basak Mateusz, Dytko Paulina                       DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          9/  15
 133        10 Kaczmarek Damian, Adamska Ksenia                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski         10/  15
 161        11 Szewczykowski Filip, Klupa Natalia                 DZIUPLA - Poznań          wielkopolski        11/  15
 166        12 Staśkowiak Szymon, Rudzka Natalia                  KIEPURA - Wrocław         dolnośląski         12/  15
 158        13 Jaworski Jakub, Malmon Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          13/  15
 159        14 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski        14/  15
 141        15 Żurek Mikołaj, Mykicka Aleksandra                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski         15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 133  XXXXXX  6  X  XX   3 XX XXXX  6   XXXXX  5 XX XXX   5    25         7
 135 X   XXX  4 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X   XXX  4    27         6
 141    X X   2      X   1  X   XX  3      X   1  XX  XX  4    11          
 156 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 157 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXX X X  5 XXXXX X  6    30         5
 158  X  X    2 X        1 X    XX  3 X    XX  3 XXXX XX  6    15          
 159 X X   X  3 X X   X  3 X X      2 X     X  2 X     X  2    12          
 160  XX X    3 X  XX X  4  XX X    3  XXXX    4 XXXXX X  6    20      9-10
 161 X  XX X  4 XX XX X  5 X   X    2 XXXX  X  5 X        1    17          
 162 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XXXXXXX  7    32         4
 163 XXXX XX  6  XX  X   3   XXXXX  5 XXXXXXX  7   X XX   3    24         8
 164   X  XX  3  XXX X   4  X XXX   4  XXXX    4  XXXXX   5    20      9-10
 165 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6  XXXXXX  6    33       2-3
 166 XX X X   4 XXXXX X  6   XX     2   XX X   3    X     1    16          
 167 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    33       2-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 133          0      X   1      XX  2   X   X  2      XX  2     7          
 135   XX XX  4 X X XX   4 X XXXX   5 X  XXXX  5 XXX X    4    22         6
 156 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 157 XXX   X  4 XX X  X  4 XXXX XX  6 XX    X  3 XXXX XX  6    23         5
 160 XX  X    3 X  XX X  4 XX  X    3 X   X    2 XX XX X  5    17          
 162 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX X X  5 XXXXX X  6    30         2
 163   X XX   3   X X    2   X      1   XX X   3   X  X   2    11          
 164    X X   2  X X  X  3    XX X  3  X X X   3    X  X  2    13          
 165 XXXXXXX  7  XX XX   4  XXXXX   5  XXXXXX  6  XX XX   4    26         4
 167 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XX  XXX  5 XXXXXX   6 X  XXX   4    27         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 135 2656552 5.0 3653644 5.0 1662665 6.0 2663553 6.0 1666664 6.0   28.0    6
 156 3513311 2.0 2211311 1.0 3215513 3.0 3224211 1.0 3113211 1.0    8.0    1
 157 5265664 6.0 4465562 6.0 4356354 4.0 4445664 4.0 5354543 5.0   25.0    5
 162 1134233 3.0 1126133 2.0 2133122 1.0 1136142 2.0 2225122 2.0   10.0    2
 165 6421126 1.0 6532425 3.0 6421241 2.0 6311435 3.0 6531436 4.0   13.0    3
 167 4342445 4.0 5344256 4.0 5544436 5.0 5552326 5.0 4442355 3.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50