OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"AIRDANCE Christmas Ball 2020": 2020-12-27, Warszawa AIR DANCE - Warszawa mazowiecki, okręg Mazowiecki

Dokumentacja zbiorcza 

AIRDANCE Christmas Ball 2020


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
AIRDANCE Christmas Ball 2020

Warszawa, 27.12.2020 r.
Organizator: Airdance Academy
Prowadzenie: Jania Lesar, Maciej Zakliczyński 
Muzyka: Studio 81 Marcin Klekotko
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Latin
12-13, Open, Latin
16-18, Open, Latin
Pow. 18, Open, Standard
Pow. 18, Open, Latin
14-15, Open, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S - Częstochowa            2
   2 AIR DANCE - Warszawa         3
   3 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    4
   4 BALLROOM - Lublin            1
   5 BRASIL - WARSZAWA            2
   6 CANTINERO - Tomaszów Maz.    2
   7 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    2
   8 CENTRUM TAŃCA - Radom        2
   9 CLASSIC - Warszawa           5
  10 DANCE IMPERIUM - Poznań      1
  11 DANCE POINT - Biała Podla    2
  12 ELITE DANCE - Warszawa       2
  13 ESKADRA - Pabianice          2
  14 ETIUDA - Radomsko            1
  15 EVOLUTION - Kraków           4
  16 FILEMON - Szamotuły          1
  17 GRACJA - Zielona Góra        5
  18 IGLICA - Wrocław             6
  19 ISKRA - Międzyrzec Podlas    5
  20 Italy                        1
  21 JUMP - Janów Lubelski        5
  22 JUST DANCE - Stalowa Wola    1
  23 KICK - Kielce                1
  24 KORDASZEWSCY - Garwolin      1
  25 LATINO - Żabno               2
  26 LAV Dance                    1
  27 RS - WARSZAWA                4
  28 S.T. ATLAS                   1
  29 SEMPRE - Kraków              3
  30 START - Płońsk               6
  31 TOP - ART - Lublin           4
  32 WIKA - Olsztyn               1
  33 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    1
  34 ZAMEK - Lublin               2
  35 ZORBA - Częstochowa          3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Lebedew                   Oxana                                          Niemcy
B       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
C       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 386         1 Wywiał Eryk, Księżnik Kinga                        ZORBA - Częstochowa       śląski               1/   4
 383         2 Gawęda Wiktor, Czech Nadia                         EVOLUTION - Kraków        małopolski           2/   4
 384         3 Peński Damian, Sabak Joanna                        RS - WARSZAWA             mazowiecki           3/   4
 382         4 Domański Marcel, Marciniuk Aleksandra              ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 382 2414232 2.0 3324343 3.0 4223332 2.0 2224232 2.0 4344441 4.0 4444441 4.0 3344442 4.0 4444444 4.0   25.0    4
 383 3331343 3.0 4431232 2.0 3441243 3.5 4332344 3.5 1221132 1.0 1121122 1.0 1121121 1.0 2121221 1.0   16.0    2
 384 4242424 4.0 2243424 4.0 2334414 3.5 3443423 3.5 2133323 3.0 2232333 2.0 2232333 2.0 1232332 2.0   24.0    3
 386 1123111 1.0 1112111 1.0 1112121 1.0 1111111 1.0 3412214 2.0 3313214 3.0 4413214 3.0 3313113 3.0   15.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Lebedew                   Oxana                                          Niemcy
B       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
C       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 389         1 Jasiński Jakub, Popielewicz Zuzanna                DANCE POINT - Biała Podla lubelski             1/   6
 390         2 Kaźmierczak Oliwier, Jareniowska Jagoda            GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   6
 392         3 Staśko Gabriel, Liro Adrianna                      LATINO - Żabno            małopolski           3/   6
 393         4 Wójcik Mateusz, Sękowska Martyna                   CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           4/   6
 391         5 Solcan Emil, Król Magdalena                        EVOLUTION - Kraków        małopolski           5/   6
 388         6 Dudka Michał, Zając Wanessa                        TOP - ART - Lublin        lubelski             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 388 6654356 6.0 6564565 6.0 3565566 6.0 6665656 6.0 5655666 6.0   30.0    6
 389 4122411 1.0 5122211 1.0 1112221 1.0 2121111 1.0 2111111 1.0    5.0    1
 390 3311262 2.0 4211123 2.0 5231132 2.0 1213322 2.0 1322422 2.0   10.0    2
 391 1463625 4.0 3653644 5.0 4653443 4.0 5552545 5.0 4563545 5.0   23.0    5
 392 2245543 3.0 1336432 3.0 2344315 3.0 4446434 4.0 3246233 3.0   16.0    3
 393 5536134 5.0 2445356 4.0 6426654 5.0 3334263 3.0 6434354 4.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Lebedew                   Oxana                                          Niemcy
B       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
C       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 389         1 Jasiński Jakub, Popielewicz Zuzanna                DANCE POINT - Biała Podla lubelski             1/   7
 394         2 Jędraszczak Wiktor, Raźna Natalia                  START - Płońsk            mazowiecki           2/   7
 393         3 Wójcik Mateusz, Sękowska Martyna                   CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           3/   7
 390         4 Kaźmierczak Oliwier, Jareniowska Jagoda            GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/   7
 391         5 Solcan Emil, Król Magdalena                        EVOLUTION - Kraków        małopolski           5/   7
 388         6 Dudka Michał, Zając Wanessa                        TOP - ART - Lublin        lubelski             6/   7
 392         7 Staśko Gabriel, Liro Adrianna                      LATINO - Żabno            małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 388 5746474 5.0 5745467 6.0 3556377 6.0 7776577 7.0 7737777 7.0   31.0    6
 389 1112215 1.0 2112121 1.0 1112111 1.0 2114111 1.0 4112112 1.0    5.0    1
 390 4535533 3.0 6437542 4.0 5243452 4.0 3365752 5.0 2225654 4.0   20.0    4
 391 3354357 4.0 3354333 3.0 4774545 5.0 4451643 4.0 5463436 5.0   21.0    5
 392 7663766 7.0 7673776 7.0 6667766 7.0 6647466 6.0 6676565 6.0   33.0    7
 393 6277642 6.0 4266654 5.0 7325633 3.0 1232235 2.0 1344343 3.0   19.0    3
 394 2421121 2.0 1521215 2.0 2431224 2.0 5523324 3.0 3551221 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Lebedew                   Oxana                                          Niemcy
B       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
C       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 401         1 Żydaczewski Julian, Pulchny Karolina               AIR DANCE - Warszawa      mazowiecki           1/   6
 397         2 Gaworek Szymon, Rogowska Wiktoria                  START - Płońsk            mazowiecki           2/   6
 399         3 Rakicki Bartosz, Zając Aleksandra                  JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          3/   6
 400         4 Wojciechowski Kacper, Kolińska Sylwia              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   6
 396         5 Drecki Damian, Wychowaniak Anna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           5/   6
 398         6 Laryś Jakub, Paszek Wiktoria                       EVOLUTION - Kraków        małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 396 3644326 4.0 2645134 4.0 2654333 3.0 2634133 3.0 3336555 6.0 2366553 5.0 2545243 4.0 3536551 5.0   34.0    5
 397 1212213 1.0 3312313 2.0 1112111 1.0 1112212 1.0 4415626 5.0 4615424 4.0 3214524 3.0 6125234 2.0   19.0    2
 398 6355545 5.0 6466666 6.0 5465665 6.0 6466664 6.0 2644263 4.0 5444665 6.0 5333455 5.0 4344345 3.0   41.0    6
 399 4563654 6.0 4553455 5.0 3533444 4.0 3543456 4.0 1152334 2.0 1131131 1.0 4151331 2.0 2651662 6.0   30.0    3
 400 5126432 3.0 5224542 3.0 6226556 5.0 5225545 5.0 5223442 3.0 6223346 3.0 6666666 6.0 5463426 4.0   32.0    4
 401 2431161 2.0 1131221 1.0 4341222 2.0 4351321 2.0 6561111 1.0 3552212 2.0 1422112 1.0 1212113 1.0   12.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Lebedew                   Oxana                                          Niemcy
B       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
C       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 408         1 Pszenica Antoni, Panek Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               1/  10
 405         2 Majchrzak Michał, Lesiuk Wiktoria                  ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             2/  10
 411         3 Skoczylas Kornel, Sochaczewska Wiktoria            ZAMEK - Lublin            lubelski             3/  10
 409         4 Tymoszuk Robert, Ceniuk Oliwia                     ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             4/  10
 403         5 Czarnocki Tomasz, Kowalska Amelia                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           5/  10
 406         6 Marszał Krzysztof, Szlachetka Klaudia              ESKADRA - Pabianice       łódzki               6/  10
 412         7 Więckowski Mikołaj, Sabak Ewa                      RS - WARSZAWA             mazowiecki           7/  10
 404         8 Gaworek Hubert, Więcławska Anna                    START - Płońsk            mazowiecki           8/  10
 407         9 Pospieszyński Paweł, Klimczewska Zofia             START - Płońsk            mazowiecki           9/  10
 410        10 Łukasiewicz Karol, Wargala Jessica                 CLASSIC - Warszawa        mazowiecki          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 403 X X  XX  4 X XX  X  4 X XX XX  5 X XX XX  5   XX XX  4    22         5
 404  XX      2  XX   X  3 X   XXX  4 X   X    2 XX  X X  4    15          
 405 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXXX X   5 X XXXX   5    28       2-3
 406 XX   XX  4 X  X XX  4  X   XX  3  XX XXX  5   X X X  3    19         6
 407 X  XXXX  5 X  X  X  3    X     1    X  X  2    X  X  2    13          
 408 XXXXX X  6  X XXX   4 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XX XXX   5    27         4
 409 XX XX X  5 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         1
 410  X       1  XX XX   4  X       1  X  X    2  X       1     9          
 411  XXXXX   5 XXXXXX   6 X XXXX   5 XXXXXX   6 XXXXXX   6    28       2-3
 412   XXXX   4   X X    2  XX XXX  5      XX  2 XXX  XX  5    18          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 403 3525632 3.0 4644643 5.0 3635645 6.0 3555445 4.0 1533645 5.0   23.0    5
 405 2333114 2.0 2413134 1.0 1312236 1.0 1443326 3.0 2244133 2.0    9.0    2
 406 4456361 5.0 5236251 3.0 5526461 5.0 5326561 5.0 5426561 6.0   24.0    6
 408 1211455 1.0 1321365 2.0 2251353 3.0 2211154 1.0 3111356 1.0    8.0    1
 409 5662543 6.0 3552522 4.0 4463514 4.0 6662632 6.0 4652422 3.0   23.0    4
 411 6144226 4.0 6165416 6.0 6144122 2.0 4134213 2.0 6365214 4.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Lebedew                   Oxana                                          Niemcy
B       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
C       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 415         1 Wólkiewicz Filip, Pieróg Marta                     CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           1/  11
 414         2 Piotrowski Bartłomiej, Krzciuk Natalia             ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/  11
 413         3 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  11
 409         4 Tymoszuk Robert, Ceniuk Oliwia                     ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             4/  11
 405         5 Majchrzak Michał, Lesiuk Wiktoria                  ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             5/  11
 407         6 Pospieszyński Paweł, Klimczewska Zofia             START - Płońsk            mazowiecki           6/  11
 410         7 Łukasiewicz Karol, Wargala Jessica                 CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           7/  11
 408         8 Pszenica Antoni, Panek Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               8/  11
 403         9 Czarnocki Tomasz, Kowalska Amelia                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           9/  11
 406        10 Marszał Krzysztof, Szlachetka Klaudia              ESKADRA - Pabianice       łódzki              10/  11
 404        11 Gaworek Hubert, Więcławska Anna                    START - Płońsk            mazowiecki          11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 403   XX X   3   X  X   2          0 X X   X  3          0     8          
 404     X    1          0          0       X  1   X X    2     4          
 405 XX XXXX  6 X  XXX   4 XX XXXX  6 X  X XX  4    XX X  3    23       5-6
 406  X    X  2          0          0   X X    2 X        1     5          
 407 X XXXX   5 XXXXX X  6  XXXXXX  6 X XXXX   5 X XXXX   5    27         2
 408   X      1     X X  2 X X X    3  X  X    2  XX   X  3    11          
 409  XX  XX  4  XXX XX  5  XXX XX  5  XXX XX  5 XXXXXXX  7    26       3-4
 410 XX XX X  5 XXX XX   5 XXX X X  5  XX X X  4  X   XX  3    22          
 413 X   X    2 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXX   5 XXXXXXX  7    26       3-4
 414 XXXX XX  6 XXXX  X  5 X XX X   4 XX X X   4 XX X X   4    23       5-6
 415 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 405 6621226 2.0 6622354 5.0 6634555 6.0 6534223 4.0 6654424 5.0   22.0    5
 407 5545165 6.0 4445166 6.0 5455266 5.0 5645465 6.0 5566366 6.0   29.0    6
 409 4236451 5.0 3336542 4.0 3226132 2.0 3226652 3.0 4245643 4.0   18.0    4
 413 2464334 4.0 1564233 3.0 2562444 4.0 2461344 5.0 2411212 1.0   17.0    3
 414 3353543 3.0 2253615 2.0 1343623 3.0 1352536 2.0 1332555 3.0   13.0    2
 415 1112612 1.0 5111421 1.0 4111311 1.0 4113111 1.0 3123131 2.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Lebedew                   Oxana                                          Niemcy
B       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
C       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 417         1 Musiałowicz Filip, Gierczyk Karolina               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   3
 418         2 Zdybel Piotr, Dobrzyńska Oliwia                    TOP - ART - Lublin        lubelski             2/   3
 413         3 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 413 2232332 2.0 2332233 3.0 2332333 3.0 3333233 3.0 3333332 3.0   14.0    3
 417 1111111 1.0 1211111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 418 3323223 3.0 3123322 2.0 3223222 2.0 2222322 2.0 2222223 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Lebedew                   Oxana                                          Niemcy
B       Andrea                    Ghigiarelli                                    Anglia
C       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
E       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
H       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 419         1 Guminiak Adam, Socha Weronika                      CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/   2
 420         2 Widz Bartłomiej, Gozdalska Agnieszka               JUMP - Janów Lubelski     lubelski             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------
 419 221211121 1.0 212211221 2.0 221211111 1.0 211111111 1.0    5.0    1
 420 112122212 2.0 121122112 1.0 112122222 2.0 122222222 2.0    7.0    2
------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Lebedew                   Oxana                                          Niemcy
B       Andrea                    Ghigiarelli                                    Anglia
C       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
E       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
H       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 421         1 Grzegorczyk Dariusz, Rusinek Patrycja              ZAMEK - Lublin            lubelski             1/   2
 419         2 Guminiak Adam, Socha Weronika                      CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------
 419 221222221 2.0 222222211 2.0 222222212 2.0 212222211 2.0    8.0    2
 421 112111112 1.0 111111122 1.0 111111121 1.0 121111122 1.0    4.0    1
------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Lebedew                   Oxana                                          Niemcy
B       Andrea                    Ghigiarelli                                    Anglia
C       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
E       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
H       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 428         1 Jastrzębski Jarosław, Góra Agnieszka               SEMPRE - Kraków           małopolski           1/   8
 425         2 Mielecki Andrzej, Szlom Maria                      RS - WARSZAWA             mazowiecki           2/   8
 424         3 Jędrzejczak Dominik, Banaszczyk Agnieszka          ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           3/   8
 430         4 Sokół Jakub, Pastuszka Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           4/   8
 427         5 Pasternak Bartosz, Przybysz Weronika               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           5/   8
 429         6 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski     lubelski             6/   8
 426         7 Morawiec Wiktor, Stadnik Wiktoria                  A+S - Częstochowa         śląski               7/   8
 431         8 Wołowik Karol, Skiba Joanna                        TOP - ART - Lublin        lubelski             8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 424 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9    44         1
 425 XX  XX XX  6  XXXX X X  6 XXXXXXX    7 XX  XXXXX  7  XXXXXXXX  8    34         3
 426 XXX XXXXX  8 XXX  X XX  6 XXX  X XX  6   XX  XX   4 X XX X XX  6    30          
 427 X  XXXX X  6   X XXXX   5  XX XXXXX  7 XXXXXXX X  8  X XXX XX  6    32       5-6
 428 XXXXXX XX  8 X XXXXX    6 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXX XXX X  7    37         2
 429   XX XX    4 XX XXXXXX  8 XX X X XX  6 XXXX XXXX  8 X XX XXX   6    32       5-6
 430 XXXX  XXX  7 XXXX  XXX  7 X XXX XXX  7   XXX XX   5 XXXXX X X  7    33         4
 431  XXXX XX   6 XX XXX XX  7    XX XX   4 XX  XX XX  6 XX  X XX   5    28          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 424 144213144 3.0 244216322 2.0 622413264 4.0 532115263 2.0 664613266 6.0   17.0    3
                        R                                                  
 425 433442435 4.0 633643416 4.0 335232535 2.0 224252355 3.0 212342454 2.0   15.0    2
                                                    R                      
 427 665535512 5.0 565334641 6.0 564655353 5.0 453343432 4.0 343134541 3.0   23.0    5
 428 321621263 2.0 321522165 1.0 211321112 1.0 111621121 1.0 121421123 1.0    6.0    1
 429 556364626 6.0 452461533 3.0 456544646 6.0 346434644 5.0 556555615 5.0   25.0    6
 430 212156351 1.0 116155254 5.0 143166421 3.0 665566516 6.0 435266332 4.0   19.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Lebedew                   Oxana                                          Niemcy
B       Andrea                    Ghigiarelli                                    Anglia
C       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
E       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
H       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 427         1 Pasternak Bartosz, Przybysz Weronika               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   4
 425         2 Mielecki Andrzej, Szlom Maria                      RS - WARSZAWA             mazowiecki           2/   4
 424         3 Jędrzejczak Dominik, Banaszczyk Agnieszka          ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           3/   4
 426         4 Morawiec Wiktor, Stadnik Wiktoria                  A+S - Częstochowa         śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 424 343121444 4.0 433123432 3.0 221122332 2.0 343122433 3.0 444223444 4.0   16.0    3
 425 234213212 2.0 124212313 2.0 134213443 3.0 224213312 2.0 233412213 3.0   12.0    2
 426 421344133 3.0 341344244 4.0 443444224 4.0 431344224 4.0 311341122 1.0   16.0    4
 427 112432321 1.0 212431121 1.0 312331111 1.0 112431141 1.0 122134331 2.0    6.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Lebedew                   Oxana                                          Niemcy
B       Andrea                    Ghigiarelli                                    Anglia
C       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
E       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
H       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 432         1 Krawczyk Paweł, Lewicka Aleksandra                 BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           1/   2
 428         2 Jastrzębski Jarosław, Góra Agnieszka               SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 428 222222122 2.0 222222222 2.0 112211122 1.0 222222122 2.0 222222222 2.0    9.0    2
 432 111111211 1.0 111111111 1.0 221122211 2.0 111111211 1.0 111111111 1.0    6.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Lebedew                   Oxana                                          Niemcy
B       Andrea                    Ghigiarelli                                    Anglia
C       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
E       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
H       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 433         1 Drożdżyński Tomasz, Zalewska Kaja                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         1/  10
 420         2 Widz Bartłomiej, Gozdalska Agnieszka               JUMP - Janów Lubelski     lubelski             2/  10
 434         3 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin         lubelski             3/  10
 438         4 Wardak Marcin, Wardak Natalia                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             4/  10
 437         5 Urbański Robert, Neska Zuzanna                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           5/  10
 439         6 Wróblewski Marek, Wałowska Mariola                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/  10
 432         7 Krawczyk Paweł, Lewicka Aleksandra                 BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           7/  10
 436         8 Krochmal Filip, Kwiecień Emilia                    KICK - Kielce             świętokrzysk         8/  10
 428      9-10 Jastrzębski Jarosław, Góra Agnieszka               SEMPRE - Kraków           małopolski        9-10/  10
 435      9-10 Goral Maciej, Baran Patrycja                       JUMP - Janów Lubelski     lubelski          9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 420  XXXXXXXX  8 XXXXX XXX  8 XXX   XXX  6   X   XXX  4   X   XX   3    29       5-6
 428 XX         2            0 XX  XX X   5 XX X  X    4 XX     X   3    14          
 432   X        1 XX   X XX  5   X        1 XX  XX  X  5 XXXXXXXXX  9    21          
 433  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8   XXXXXXX  7 XX XXXX X  7    39         2
 434 XXXX XXXX  8  XXXXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXX XXXX  8    40         1
 435 X   X      2    X   X   2 X XXX X    5 X   X      2   XXX      3    14          
 436    XX XXX  5    XX X X  4    XX X X  4    XX X    3    XX X    3    19          
 437 X XXXXX X  7 X XXXXX X  7 X  XXXX    5 XXXXXXXXX  9   XXXX XX  6    34         3
 438 XX XXX XX  7 XXX XX  X  6  X X X XX  5 XXX  XXXX  7 XX  XXX X  6    31         4
 439 XXX  XXX   6 XXX  XXX   6  XXX X XX  6  XXX X X   5 XXX  X XX  6    29       5-6
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 420 331666233 2.0 411236132 2.0 332666131 2.0 622666142 5.0 542565664 5.0   16.0    2
 433 562111115 1.0 153111211 1.0 161111262 1.0 361111311 1.0 231111111 1.0    5.0    1
 434 415254354 5.0 226364363 3.0 415255314 4.0 215254263 2.0 125243242 2.0   16.0    3
 437 253423461 3.0 564422455 5.0 543322456 5.0 433322656 3.0 363322355 3.0   19.0    5
 438 124332646 4.0 332543546 4.0 224433643 3.0 154533425 4.0 414434423 4.0   19.0    4
 439 646545522 6.0 645655624 6.0 656544525 6.0 546445534 6.0 656656536 6.0   30.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Lebedew                   Oxana                                          Niemcy
B       Andrea                    Ghigiarelli                                    Anglia
C       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
E       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
H       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 441         1 Przemieniecki Szymon, Karwacka Justyna             WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         1/   3
 442         2 Richter Krzysztof, Gordeziani Vladyslava           S.T. ATLAS                mazowiecki           2/   3
 429         3 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski     lubelski             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 429 333333333 3.0 333333333 3.0 333333333 3.0 333333333 3.0 333333332 3.0   15.0    3
 441 211112111 1.0 211112121 1.0 211112111 1.0 221112121 1.0 211112111 1.0    5.0    1
 442 122221222 2.0 122221212 2.0 122221222 2.0 112221212 2.0 122221223 2.0   10.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Lebedew                   Oxana                                          Niemcy
B       Andrea                    Ghigiarelli                                    Anglia
C       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
E       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 444         1 Gabrysz Szymon, Dytwińska Gabriela                 IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   2
 445         2 Szymczyk Bartosz, Bilińska Nikola                  AIR DANCE - Warszawa      mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 444 2222111 2.0 1212121 1.0 2222121 2.0 2122111 1.0 1222111 1.0    7.0    1
 445 1111222 1.0 2121212 2.0 1111212 1.0 1211222 2.0 2111222 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Lebedew                   Oxana                                          Niemcy
B       Andrea                    Ghigiarelli                                    Anglia
C       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
E       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 449         1 Popławski Ignacy, Romaniuk Julia                   AIR DANCE - Warszawa      mazowiecki           1/   2
 450         2 Zarzycki Gabriel, Andruszko Zofia                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 449 1212121 1.0 1111112 1.0 1111121 1.0 1221122 2.0 1111121 1.0    6.0    1
 450 2121212 2.0 2222221 2.0 2222212 2.0 2112211 1.0 2222212 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Lebedew                   Oxana                                          Niemcy
B       Andrea                    Ghigiarelli                                    Anglia
C       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
D       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 452         1 Mrozek Daniel, Matuszewska Oliwia                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          1/   3
 454         2 Lavrov Alieksandr, Lavrov Vilhelmina               LAV Dance                 Szwecja              2/   3
 453         3 Gzowski Dominik, Żegalski Alicja                   DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 452 2212222 2.0 1312221 2.0 1212121 1.0 1111122 1.0 1211121 1.0    7.0    1
 453 3323333 3.0 3233333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
 454 1131111 1.0 2121112 1.0 2121212 2.0 2222211 2.0 2122212 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Lebedew                   Oxana                                          Niemcy
B       Andrea                    Ghigiarelli                                    Anglia
C       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
E       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
F       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 456         1 Santarelli Elisa, Brunetti Elisa                   Italy                     Italy                1/   2
 455         2 Jaszewski Tomasz, Kotarba Alicja                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 455 1222222 2.0 2111221 1.0 2112222 2.0 2222221 2.0 1112221 1.0    8.0    2
 456 2111111 1.0 1222112 2.0 1221111 1.0 1111112 1.0 2221112 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Lebedew                   Oxana                                          Niemcy
B       Andrea                    Ghigiarelli                                    Anglia
C       Vescovo                   Maurizio                                       Włochy
D       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
E       Rusu                      Sergiu          I         Gliwice              Polska
F       Kalinowski                Szymon          I         Dobra                Polska
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kozłowska                 Katarzyna       I         Kędzierzyn Koźle     Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 447         1 Zinchenko Artem, Staniszewska Maria                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   2
 417         2 Musiałowicz Filip, Gierczyk Karolina               IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 417 2122222 2.0 1222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
 447 1211111 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-01-16, 06:23:20