OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT": 2021-02-20, Rędziny ZORBA - Częstochowa śląski, okręg Śląski

Dokumentacja zbiorcza 

Grand Prix Polski PTT "...z pasji do tańca..."
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Grand Prix Polski PTT "...z pasji do tańca..."
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA
Rędziny, 20 luty 2021r.
Organizator: KTT ZORBA Częstochowa; ST ZORBA
Prowadzenie: Arkadiusz Deierling
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
12-13, GP Polski, Standard
12-13, GP Polski, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
14-15, GP Polski, Standard
14-15, GP Polski, Latin
16-20, GP Polski, Standard
16-20, GP Polski, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
16-18, GP Polski, Standard
16-18, GP Polski, Latin
Pow. 18, GP Polski, Standard
Pow. 18, GP Polski, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            6
   2 A + S Kleszczów              2
   3 A+S - Częstochowa            2
   4 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    7
   5 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    2
   6 AKCENT - Będzin              1
   7 AKSEL - Rzeszów              4
   8 BAWINEK - Kraków             4
   9 CANTINERO - Tomaszów Maz.    5
  10 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    1
  11 CENTRUM TAŃCA - Radom        5
  12 CLASSIC - Warszawa           4
  13 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    3
  14 DANCE TEAM - Wrocław         2
  15 DANCECLUB - Szczecin         5
  16 DANCELOOK - Gliwice          1
  17 Dancers United - WARSZAWA    4
  18 DREAM - Poznań               1
  19 DUET - Warszawa              8
  20 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    2
  21 ELITA - Kraków               3
  22 ESKADRA - Pabianice          3
  23 ETIUDA - Radomsko            6
  24 EVOLUTION - Kraków           2
  25 FAST-STEP Warszawa           2
  26 FLAMENCO - Siemianowice      1
  27 FORUM - Zabrze               5
  28 GASIEK - Rzeszów             1
  29 GRACJA - Krosno              2
  30 GRACJA - Zielona Góra       13
  31 IDEA - Kraków                1
  32 IGLICA - Wrocław             8
  33 IMPULS - Chorzów             2
  34 JEDYNKA - Łódź               5
  35 KADRYL - Białystok           5
  36 KICK - Kielce                4
  37 KIEPURA - Wrocław            6
  38 KLASA - Tarnów               1
  39 K-STUDIO Krosno              7
  40 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        3
  41 LATINA - Wolsztyn            3
  42 LATINO - Żabno               1
  43 LIDER - Lublin               2
  44 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    1
  45 MARGO - Leszno               8
  46 MASTER DANCE - Gliwice       3
  47 MDANCE - Przemyśl            2
  48 MISTRAL - Tarnowskie Góry    4
  49 M-TEAM - Kraków              2
  50 MYKA - Zamość                1
  51 NOWY STYL - Bielsko-Biała    2
  52 OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA       1
  53 PERFECT STYL - Kraków        2
  54 POLISH CLUB - Warszawa       6
  55 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  56 RETRO - Kępno                4
  57 RÓŻA - Olesno                2
  58 RYTM - Żory                  3
  59 SAMBA - Tarnobrzeg           2
  60 SEMPRE - Kraków              3
  61 ST DOBROWOLSCY - Częstoch   17
  62 ST IMPRESJA Kęty             1
  63 STEP DANCE - Koluszki        3
  64 SUKCES - Jaworzno           13
  65 Szkoła Tańca Sparta - Opo    6
  66 Śląski Klub Taneczny - Ka    1
  67 UKS KORDASZEWSCY             4
  68 WIR - Mysłowice              1
  69 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    8
  70 ZAMEK - Lublin               4
  71 ZORBA - Częstochowa         21
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Kotkowski Nikodem, Hoppe Oriana                    SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   7
  32         2 Kwiatkowski Adam, Marynowska Pola                  ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   7
  36         3 Tame Mateusz, Tubielewicz Karolina                 ZORBA - Częstochowa       śląski               3/   7
  30         4 Gałwa Jakub, Konieczek Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               4/   7
  35         5 Skrzyszewski Szymon, Nowara Lena                   OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA    opolski              5/   7
  33         6 Nowak Krzysztof, Wieczorek Sara                    DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              6/   7
  34         7 Sadziński Piotr, Karbownik Natalia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  30 3653512 2.0 3232223 2.0 2222222 2.0 7574746 7.0 7676556 7.0 5675645 5.0   25.0    4
  31 1111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
  32 2546443 3.0 2523552 3.0 3345443 3.0 3643534 3.0 2555634 4.0 2543432 3.0   19.0    2
  33 7265257 6.0 7464347 4.0 5553355 5.0 4367667 6.0 5433767 5.5 6757576 7.0   33.5    6
  34 5322766 5.0 6656766 7.0 7667677 7.0 5435475 4.0 4367375 5.5 7266767 6.0   34.5    7
  35 6474375 7.0 4375475 5.0 6474566 6.0 2222223 2.0 3242242 2.0 3334254 4.0   26.0    5
  36 4737634 4.0 5747634 6.0 4736734 4.0 6756352 5.0 6724423 3.0 4422323 2.0   24.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39         1 Michalski Piotr, Nadbrzeska Martyna                4STEP - Siechnice         dolnośląski          1/   5
  38         2 Kłos Przemysław, Szewc Emilia                      SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          2/   5
  41         3 Rymarz Piotr, Janczyk Antonina                     RETRO - Kępno             wielkopolski         3/   5
  37         4 Hołoś Dominik, Lewek Hanna                         RETRO - Kępno             wielkopolski         4/   5
  40         5 Purkiewicz Aleksander, Stańczyk Barbara            STEP DANCE - Koluszki     łódzki               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  37 3334444 4.0 3442323 3.0 4431432 4.0   11.0    4
  38 2211122 2.0 1213231 2.0 1114221 1.0    5.0    2
  39 1143311 1.0 2131112 1.0 3242114 2.0    4.0    1
  40 5555555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0   15.0    5
  41 4422233 3.0 4324444 4.0 2323343 3.0   10.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Kłos Przemysław, Szewc Emilia                      SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          1/   8
  40         2 Purkiewicz Aleksander, Stańczyk Barbara            STEP DANCE - Koluszki     łódzki               2/   8
  44         3 Płatek Mateusz, Kleszcz Iga                        MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               3/   8
  37         4 Hołoś Dominik, Lewek Hanna                         RETRO - Kępno             wielkopolski         4/   8
  41         5 Rymarz Piotr, Janczyk Antonina                     RETRO - Kępno             wielkopolski         5/   8
  42         6 Kołodziej Maciej, Janiszewska Joanna               ETIUDA - Radomsko         łódzki               6/   8
  43         7 Martusewicz Michał, Szmigulan Karolina             KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          7/   8
  39         8 Michalski Piotr, Nadbrzeska Martyna                4STEP - Siechnice         dolnośląski          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------
     CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------
  37 X XXXXX  6   X  XX  3 X XXXXX  6    15       5-6
  38 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    21         1
  39  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXX   5    17       3-4
  40 XXXXXXX  7 X XXX    4  XXX  X  4    15       5-6
  41 X X X X  4 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    17       3-4
  42  X X X   3 XX   X   3 XX XXX   5    11          
  43 XX       2 XX XX X  5 XX    X  3    10          
  44 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    20         2
-----------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  37 5663443 5.0 5666333 6.0 3544233 3.0   14.0    4
  38 1315214 2.0 1113112 1.0 1115111 1.0    4.0    1
  39 6422122 1.0 6524261 4.0 6626666 6.0 R          
                              R  RR      
  40 2131561 3.0 3231554 2.0 4231352 2.0    7.0    2
  41 4546655 6.0 4355645 5.0 5352444 4.0   15.0    5
  44 3254336 4.0 2442426 3.0 2463525 5.0   12.0    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  45         1 Guminiak Adam, Socha Weronika                      CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/   3
  46         2 Ogrodnik Marek, Kudełko Katarzyna                  RÓŻA - Olesno             opolski              2/   3
  43         3 Martusewicz Michał, Szmigulan Karolina             KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  43 1233132 3.0 3233132 3.0 3232122 2.0 3232221 2.0   10.0    3
  45 2122323 2.0 1112213 1.0 2123313 3.0 1123113 1.0    7.0    1
  46 3311211 1.0 2321321 2.0 1311231 1.0 2311332 3.0    7.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Krzemiński Michał, Głąb Anna                       STEP DANCE - Koluszki     łódzki               1/   3
  46         2 Ogrodnik Marek, Kudełko Katarzyna                  RÓŻA - Olesno             opolski              2/   3
  45         3 Guminiak Adam, Socha Weronika                      CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  45 3333323 3.0 2333312 3.0 3333331 3.0 3333323 3.0   12.0    3
  46 2222231 2.0 3222231 2.0 2222212 2.0 2211232 2.0    8.0    2
                   R                                 
  47 1111112 1.0 1111123 1.0 1111123 1.0 1122111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
G       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Baran Wiktor, Mleczak Anna                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   9
   1         2 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/   9
   4         3 Dziubenko Misza, Garcia Gabriela                   M-TEAM - Kraków           małopolski           3/   9
   6         4 Krygier Mikołaj, Kugaj Zuzanna                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   9
   9         5 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki          5/   9
  10         6 Welsant Ernest, Zawiślak Adrianna                  MARGO - Leszno            wielkopolski         6/   9
  11         7 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna                   KICK - Kielce             świętokrzysk         7/   9
   7         8 Kącik Kacper, Zgoda Natalia                        EVOLUTION - Kraków        małopolski           8/   9
   8         9 Ormańczyk Dawid, Kowalczyk Nadia                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
   2 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    33       2-3
   4 XXXXXXX  7 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    32         4
   6 XX X XX  5 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    30         5
   7     X    1 X        1 X X X    3 X        1          0     6          
   8 X        1          0      X   1          0     XX   2     4          
   9   X   X  2  XXX XX  5 XXXX     4  XXX XX  5 XXXX  X  5    21         6
  10 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       2-3
  11  XXXXX   5   XXX X  4  X XX X  4    XX    2    XX    2    17          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 1333431 3.0 1233251 2.0 1242251 2.0 1255631 3.0 2163141 2.0   12.0    2
   2 2111315 1.0 2111414 1.0 3111113 1.0 3511223 1.0 1211533 1.0    5.0    1
   4 4242122 2.0 3352132 3.0 2326422 3.0 2333154 2.0 3522254 3.0   13.0    3
   6 6456563 6.0 5446543 4.0 5455544 5.0 6124442 4.0 4346325 5.0   24.0    4
   9 3625656 5.0 6624626 6.0 4633635 4.0 4442516 5.0 5434612 4.0   24.0    5
  10 5564244 4.0 4565365 5.0 6564366 6.0 5666365 6.0 6655466 6.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
G       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Dziubenko Misza, Garcia Gabriela                   M-TEAM - Kraków           małopolski           1/  10
   1         2 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  10
  10         3 Welsant Ernest, Zawiślak Adrianna                  MARGO - Leszno            wielkopolski         3/  10
  12         4 Jakubik Nataniel, Janik Julia                      AKCENT - Będzin           śląski               4/  10
   9         5 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki          5/  10
   6         6 Krygier Mikołaj, Kugaj Zuzanna                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/  10
  11         7 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna                   KICK - Kielce             świętokrzysk         7/  10
   2         8 Baran Wiktor, Mleczak Anna                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki          8/  10
   8         9 Ormańczyk Dawid, Kowalczyk Nadia                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               9/  10
   7        10 Kącik Kacper, Zgoda Natalia                        EVOLUTION - Kraków        małopolski          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 XX  X X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       2-3
   2 XXXXX X  6          0 X     X  2 X        1       X  1    10          
   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
   6  XX XXX  5 X XXX X  5 X XXX X  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    28         4
   7          0          0          0          0     X    1     1          
   8          0     X    1          0          0     X    1     2          
   9  XXX XX  5  XXX XX  5  XXXXX   5  XXXXX   5 XXXXXX   6    26         5
  10 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXX XX  6    32       2-3
  11 X  XXX   4 XX X XX  5  X  XXX  4  XX XXX  5      XX  2    20          
  12 X XX X   4 XXX XX   5 XXXX X   5 XXXX XX  6 XXXX     4    24         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 4214421 2.0 4223221 2.0 2232422 2.0 2112221 1.0 1222322 2.0    9.0    2
   4 3131212 1.0 3131112 1.0 1111111 1.0 5231112 2.0 2111231 1.0    6.0    1
   6 5555144 5.0 5655343 5.0 5656254 6.0 3656354 5.5 5555154 5.0   26.5    6
   9 6442535 4.0 6542635 6.0 6544535 5.0 6543536 5.5 6443415 3.0   23.5    5
  10 2363653 3.0 2364554 4.0 3363663 3.0 4364663 4.0 4364663 4.0   18.0    3
  12 1626366 6.0 1416466 3.0 4425346 4.0 1425445 3.0 3636546 6.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Galwas Maksymilian, Kropidło Klaudia               RYTM - Żory               śląski               1/  12
  26         2 Kotek Bartosz, Wężowicz Wiktoria                   KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           2/  12
  31         3 Urbański Jakub, Serwa Kinga                        CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/  12
  29         4 Pszenica Antoni, Panek Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               4/  12
  33         5 Jastrzębski Jarosław, Majka - Góra Agnieszka       SEMPRE - Kraków           małopolski           5/  12
  27         6 Marszał Krzysztof, Szlachetka Klaudia              ESKADRA - Pabianice       łódzki               6/  12
  34         7 Kowalczyk Kacper, Kudra Iga                        Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           7/  12
  25         8 Górecki Jędrzej, Romaniewska Natalia               BAWINEK - Kraków          małopolski           8/  12
  24      9-10 Glanowski Karol, Lipnicka Patrycja                 ZORBA - Częstochowa       śląski            9-10/  12
  28      9-10 Morawiec Wiktor, Stadnik Wiktoria                  A + S Kleszczów           łódzki            9-10/  12
  30        11 Tkacz Sebastian, Pfajfer Julia                     FORUM - Zabrze            śląski              11/  12
  35        12 Tkacz Rafał, Gerstel Roksana                       FORUM - Zabrze            śląski              12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  24  X    X  2     X X  2 X     X  2 X   X X  3 X   X    2    11          
  25 X  X X   3 X  X X   3      X   1 X    X   2 X  X X   3    12          
  26  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    32         1
  27   X XX   3   XXXXX  5   XXX    3   XXX    3  XXXXX   5    19         6
  28  X  X    2 XX   X   3 XX X     3  X X     2  X       1    11          
  29 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X X XXX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6    30         2
  30          0 X        1     XX   2  X       1       X  1     5          
  31 X XX     3  XXXX X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    26         3
  32 XXXXXXX  7  XX  X   3 XXX  XX  5  XX  XX  4  XX XX   4    23         5
  33 X XX  X  4 XXX X X  5 XXXXXXX  7 X X  XX  4 X XX  X  4    24         4
  34 XX  XXX  5  X X     2  X       1  X X     2  X  XXX  4    14          
  35          0          0    X     1     XX   2          0     3          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  26 2162423 1.0 5162423 3.0 5165421 4.0 5152431 3.0 4162521 1.0   12.0    2
  27 6554366 6.0 6426364 5.0 6424356 6.0 6446265 6.0 6546265 6.0   29.0    6
  29 4626231 4.0 4534232 4.0 2553233 2.0 4564322 4.0 2455132 3.5   17.5    4
  31 5231154 3.0 2351155 2.0 4331164 3.0 2321154 1.0 5311354 3.5   12.5    3
  32 3313512 2.0 3213511 1.0 1246512 1.0 3213513 2.0 3233413 2.0    8.0    1
  33 1445645 5.0 1645646 6.0 3612645 5.0 1635646 5.0 1624646 5.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36         1 Brożyna Kamil, Żelasko Oliwia                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/  14
  25         2 Górecki Jędrzej, Romaniewska Natalia               BAWINEK - Kraków          małopolski           2/  14
  37         3 Kuliński Karol, Majchrowicz Ewa                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  14
  26         4 Kotek Bartosz, Wężowicz Wiktoria                   KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           4/  14
  31         5 Urbański Jakub, Serwa Kinga                        CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           5/  14
  38         6 Narloch Jakub, Nuckowska Dominika                  MASTER DANCE - Gliwice    śląski               6/  14
  41         7 Wolny Jakub, Kot Emilia                            ZORBA - Częstochowa       śląski               7/  14
  39         8 Pabian Sebastian, Gosińska Kinga                   ZORBA - Częstochowa       śląski               8/  14
  24         9 Glanowski Karol, Lipnicka Patrycja                 ZORBA - Częstochowa       śląski               9/  14
  40        10 Piotrowski Bartłomiej, Krzciuk Natalia             ETIUDA - Radomsko         łódzki              10/  14
  29        11 Pszenica Antoni, Panek Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski              11/  14
  28        12 Morawiec Wiktor, Stadnik Wiktoria                  A + S Kleszczów           łódzki              12/  14
  27        13 Marszał Krzysztof, Szlachetka Klaudia              ESKADRA - Pabianice       łódzki              13/  14
  30        14 Tkacz Sebastian, Pfajfer Julia                     FORUM - Zabrze            śląski              14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  24      XX  2   XX     2   XX X   3   XX     2   X  X   2    11          
  25  XX  X   3 XXX  X   4 XXX XX   5 XXX  X   4  XXX X   4    20         4
  26 XX XXX   5  X  XXX  4 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 X    X   2    23         3
  27 X        1       X  1          0    X     1          0     3          
  28  XXXX    4  X       1     X    1          0    X     1     7          
  29    X     1 X   X X  3 X  X     2 X        1 X     X  2     9          
  30       X  1          0          0     r    0     X    1     2          
  31  XXXX X  5  X XX    3  XX      2  XX X X  4  XXXX X  5    19         5
  36 XXX XX   5 X X XXX  5 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XXX XXX  6    27         2
  37 X X XXX  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXXX X   5    28         1
  38 XX       2 XX  XXX  5 XX  XXX  5  X  X X  3  X  X X  3    18         6
  40    X XX  3    X X   2    X     1          0  X  XXX  4    10          
  39   X X    2   XX     2   X  XX  3  XXXXX   5 X XXX    4    16          
  41 X  X  X  3 X XX X   4    X  X  2 X XX XX  5 X  X  X  3    17          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  25 1121536 1.0 1221316 1.0 4211634 3.0 1532436 4.0 1631316 2.0   11.0    2
  26 2635211 2.0 3655222 4.0 2622112 1.0 5443122 3.0 6445625 6.0   16.0    4
  31 6543454 5.0 6544655 5.0 5553553 5.0 6354664 5.0 5353543 5.0   25.0    5
                     R                       R                   
  36 5454622 4.0 5132431 2.0 1145241 2.0 2121311 1.0 2522452 1.0   10.0    1
  37 3312143 3.0 4313143 3.0 6434325 4.0 3215243 2.0 4214134 3.0   15.0    3
  38 4266365 6.0 2466564 6.0 3366466 6.0 4666555 6.0 3166261 4.0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
F       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
G       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52         1 Wiórek Maciej, Czarnobaj Natalia                   IMPULS - Chorzów          śląski               1/  12
  48         2 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki           2/  12
  50         3 Owczarek Mateusz, Brol Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               3/  12
  47         4 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski             4/  12
  49         5 Kwiecień Konrad, Grunwald Monika                   BAWINEK - Kraków          małopolski           5/  12
  42         6 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      UKS KORDASZEWSCY          mazowiecki           6/  12
  46         7 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           7/  12
  45         8 Kotarba Szymon, Wyrzykowska Katarzyna              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           8/  12
  51         9 Staśkowiak Szymon, Rudzka Natalia                  KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          9/  12
  53        10 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki              10/  12
  43        11 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski        11/  12
  44        12 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 MDANCE - Przemyśl         podkarpacki         12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  42  XXXX X  5 X XX  X  4 r XXXX   4 X XX XX  5 X XX  X  4    22       3-4
  43      X   1      X   1      X   1    X X   2   XXXX   4     9          
  44  X X  X  3  XX      2          0  XX      2          0     7          
  45 X  X X   3   XXXXX  5    X X   2 X X  X   3  X X X   3    16          
  46     X X  2  XXXXXX  6  X    X  2  X   XX  3  X X XX  4    17       6-7
  47 XXXXXX   6 XX XXX   5 X  XX X  4 X XXXX   5 XXX X    4    24         2
  48 XX  X    3 X X X    3 XXX XXX  6 XX  X X  4 XXX X X  5    21         5
  49 X XXXXX  6 XX X  X  4 XXX   X  4 X   X X  3 X XX XX  5    22       3-4
  50          0 X   XX   3 XX XX X  5  X XX X  4 XX XX X  5    17       6-7
  51 X XX XX  5  XX   X  3 XXXXX    5  X  X    2          0    15          
  52 XXX XXX  6 X   X X  3 XXXX XX  6 XXXXX X  6 X X XXX  5    26         1
  53  XX      2  X X X   3   X XX   3   XX X   3  X  XX   3    14          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  42 4634574 5.0 2744754 4.0 6763775 7.0 6743566 6.0 6763777 7.0   29.0    6
  46 7475711 6.0 7376511 6.0 7556431 5.0 7676711 7.0 7676631 6.0   30.0    7
  47 3363347 4.0 5551445 5.0 3372357 3.0 3352455 4.0 4442355 4.0   20.0    4
  48 6227253 3.0 3215162 1.0 5124142 2.0 5115242 1.0 3114242 2.0    9.0    2
  49 1746635 7.0 1637636 7.0 4647526 6.0 2527624 3.0 2527424 3.0   26.0    5
  50 2151166 1.0 4162277 3.0 1235664 4.0 4264377 5.0 5255566 5.0   18.0    3
  52 5512422 2.0 6423323 2.0 2411213 1.0 1431133 2.0 1331113 1.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Kotkowski Kewin, Skrolecka Agata                   SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  12
  46         2 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           2/  12
  60         3 Skrobisz Emanuel, Klekot Karolina                  ZORBA - Częstochowa       śląski               3/  12
  55         4 Galewicz Marcin, Grunwald Monika                   BAWINEK - Kraków          małopolski           4/  12
  57         5 Kubicz Jakub, Baryliszyn Maria                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski          5/  12
  54         6 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              6/  12
  58         7 Pawlik Michał, Wolańska Katarzyna                  FORUM - Zabrze            śląski               7/  12
  43         8 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski         8/  12
  42         9 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      UKS KORDASZEWSCY          mazowiecki           9/  12
  44        10 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 MDANCE - Przemyśl         podkarpacki         10/  12
  45        11 Kotarba Szymon, Wyrzykowska Katarzyna              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          11/  12
  59        12 Rak Konrad, Chwierut Amelia                        ST IMPRESJA Kęty          małopolski          12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  42 XXXX     4 XX       2 XX  X    3 X  X     2 X        1    12          
  43     X    1  X XX    3   XXX X  4   XXX X  4     X X  2    14          
  44 X        1 X X   X  3 X        1 X        1 XX       2     8          
  45          0  X  X X  3  X    X  2  X       1          0     6          
  46   X XXX  4 X  XXX   4 X X XX   4 XX   XX  4 X X XX   4    20         5
  55 XXX XX   5 XXX XX   5  XXXXXX  6 XXXXX    5  XXX XX  5    26         3
  56 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  57 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXX XX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    31         2
  58   X X X  3   X   X  2 X X X X  4   X X X  3    XX X  3    15          
  59    X     1      X   1      X   1      X   1      X   1     5          
  60 XX XXXX  6 X  X XX  4 X  X X   3 X   XX   3 XXXXXXX  7    23         4
  54  X X XX  4   XX     2  X X     2  XXX XX  5  XXX     3    16         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  46 2665124 4.0 2524335 2.0 1565345 5.0 1626335 3.0 2535325 2.0   16.0    2
  54 6423666 6.0 6355666 6.0 6336666 6.0 6455666 6.0 6326666 6.0   30.0    6
  55 4336433 2.0 4446423 4.0 4424524 4.0 4364524 5.0 4464433 3.0   18.0    4
  56 1211211 1.0 1111212 1.0 3111111 1.0 2111111 1.0 3111111 1.0    5.0    1
  57 5142542 3.0 5262541 5.0 5242432 2.0 5243442 4.0 5252542 5.0   19.0    5
  60 3554355 5.0 3633154 3.0 2653253 3.0 3532253 2.0 1643254 4.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
G       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10         1 Jakubczyk Filip, Jakubczyk Zuzanna                 SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  18
  11         2 Onisk Witold, Wierciszewska Aurelia                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/  18
  20         3 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/  18
  18         4 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         4/  18
  13         5 Pogoda Maciej, Haluch Nina                         SUKCES - Jaworzno         śląski               5/  18
  22         6 Wysocki Bartosz, Debert Mirela                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         6/  18
  19         7 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski         7/  18
  23         8 Zgutka Bartłomiej, Dąbrowska Maja                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           8/  18
  16         9 Szor Hubert, Wicińska Amelia                       ZAMEK - Lublin            lubelski             9/  18
   9        10 Farbaniec Maciej, Tatrzańska Natalia               K-STUDIO Krosno           podkarpacki         10/  18
  12        11 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin            lubelski            11/  18
  17        12 Wachelka Jan, Żejmo Karolina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski             12/  18
  24        13 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno            małopolski          13/  18
  21        14 Suda Przemysław, Kozik Zuzanna                     KLASA - Tarnów            małopolski          14/  18
  14        15 Sabat Antoni, Jamróz Anna                          PERFECT STYL - Kraków     małopolski          15/  18
  15        16 Skipirzepa Kamil, Putyra Weronika                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              16/  18
   6        17 Antosik Maciej, Stefan Antonina                    4STEP - Siechnice         dolnośląski         17/  18
   7        18 Banasiak Jakub, Jabłońska Dominika                 4STEP - Siechnice         dolnośląski         18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   6 X X X X  4          0   X      1     X    1   X      1     7          
   7          0          0          0          0          0     0          
   9  X XX X  4 XX  X X  4 XX  X X  4 XXXXX X  6 XX X  X  4    22        11
  10  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       5-7
  11 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    33       5-7
  12 X XXXX   5 XXX X    4 XX XX    4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    26        10
  13 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-4
  14    X     1   XXXX   4 r  X     1    X X   2  X XX    3    11          
  15 XX       2  XX  XX  4          0          0   X  X   2     8          
  16 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  XXXXX   5 X X X X  4    29         9
  17  X   XX  3  XXX XX  5 XX   XX  4 XXX  XX  5  XX  XX  4    21        12
  18 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  19 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    33       5-7
  20 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-4
  21       X  1    X XX  3   XX XX  4   X   X  2   XXXX   4    14          
  22 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-4
  23 XXXX X   5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XX XXXX  6    30         8
  24 X X XXX  5 X XX X   4 r X XX   3 X X  X   3 X        1    16          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   9          0  X       1    X     1  XXX  X  4    X  X  2     8          
  10 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    31         2
  11  XX XXX  5  XXXXXX  6  XX XXX  5  XX X X  4  XX  XX  4    24         4
  12 X        1     X    1 X X  X   3 X        1          0     6          
  13 X XXX X  5 X XXX X  5 X XXX X  5 X XX X   4 X  X  X  3    22         5
  16    XXX   3          0     X    1     X X  2   XXX    3     9          
  17          0          0          0          0          0     0          
  18  XXX XX  5 XXXX XX  6   XX X   3  XXXXXX  6  XXXXXX  6    26         3
  19 X   XX   3 X    X   2  X  XXX  4 X   XXX  4 XX  XX   4    17          
  20 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    34         1
  22  X X  X  3  XXXX X  5 XX X  X  4  X XX    3 XXX X    4    19         6
  23 XXX  X   4 X   XX   3 XX   X   3 X    X   2 X    X   2    14          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  10 2111161 1.0 1211251 1.0 2211431 1.0 4111121 1.0 1213111 1.0    5.0    1
  11 6325342 3.0 6434323 3.0 6123343 3.0 6323214 2.0 6322335 2.0   13.0    2
  13 1653524 5.0 2665646 6.0 1354112 2.0 1656545 6.0 4666543 6.0   25.0    5
  18 4544633 4.0 4542532 4.0 3642654 4.0 2542652 4.0 3441652 3.0   19.0    4
  20 3432415 2.0 5323414 2.0 5535226 5.0 5435433 3.0 5534224 4.0   16.0    3
  22 5266256 6.0 3156165 5.0 4466565 6.0 3264366 5.0 2155466 5.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
B       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
F       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            
G       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11         1 Onisk Witold, Wierciszewska Aurelia                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/  16
  26         2 Sobczyk Wiktor, Kosętka Amanda                     SUKCES - Jaworzno         śląski               2/  16
  10         3 Jakubczyk Filip, Jakubczyk Zuzanna                 SUKCES - Jaworzno         śląski               3/  16
  13         4 Pogoda Maciej, Haluch Nina                         SUKCES - Jaworzno         śląski               4/  16
  18         5 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         5/  16
  14         6 Sabat Antoni, Jamróz Anna                          PERFECT STYL - Kraków     małopolski           6/  16
   6       7-8 Antosik Maciej, Stefan Antonina                    4STEP - Siechnice         dolnośląski        7-8/  16
  19       7-8 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski       7-8/  16
  12         9 Pieklak Paweł, Augustyniak Nikola                  ZAMEK - Lublin            lubelski             9/  16
   9     10-11 Farbaniec Maciej, Tatrzańska Natalia               K-STUDIO Krosno           podkarpacki      10-11/  16
  17     10-11 Wachelka Jan, Żejmo Karolina                       GRACJA - Zielona Góra     lubuski          10-11/  16
  16        12 Szor Hubert, Wicińska Amelia                       ZAMEK - Lublin            lubelski            12/  16
  15        13 Skipirzepa Kamil, Putyra Weronika                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              13/  16
   7        14 Banasiak Jakub, Jabłońska Dominika                 4STEP - Siechnice         dolnośląski         14/  16
  25        15 Drogosz Mateusz, Bryk Magdalena                    KICK - Kielce             świętokrzysk        15/  16
  27        16 Strzała Miłosz, Kozicka Oliwia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6  X XXXX  5    30        10
   7 X X      2 XXXXX    5 X X      2 X X      2 XXXX     4    15          
   9 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    31       7-9
  10 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
  11 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
  12 X XXX X  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         6
  13 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         5
  14 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X X XX  4 XXXXXXX  7    31       7-9
  15      XX  2     XX   2  X  XX   3 XX XXX   5 X X XX   4    16          
  16 XXXXXXX  7 X  X X   3 X XXXXX  6 X XXXXX  6   XXXXX  5    27        11
  17  XXXXXX  6  XX X X  4   XXX X  4   XXX X  4   X   X  2    20        12
  18 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
  19 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XX  XXX  5    31       7-9
  25  X   X   2       X  1  X X X   3  X       1 XX XX    4    11          
  26 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
  27          0          0      X   1      X   1          0     2          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   6 XX       2  X    X  2  X    X  2 XX       2 XXX      3    11          
   9 X    X   2          0          0   X      1          0     3          
  10 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  11 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  12    X     1 XXX      3 X  X X   3   XX     2    X     1    10          
  13 X XXX X  5 X XXX X  5 X X X X  4 XXXXX X  6 XXX X X  5    25         5
  14   X XX   3    X X   2     XX   2 X    XX  3     XXX  3    13         6
  16          0      X   1    X     1          0          0     2          
  17          0          0          0      X   1    X X   2     3          
  18  XXX  X  4  XXXX X  5 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    28         4
  19  X  XXX  4 X   XX   3  XX X    3     X    1          0    11          
  26 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    34         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  10 1314155 3.0 1314154 3.0 1314135 2.0 2214225 2.0 1314135 3.0   13.0    3
  11 3222241 1.0 3222311 1.0 3221212 1.0 1322311 1.0 5221312 1.0    5.0    1
  13 2646364 5.0 4536262 4.0 2536361 3.0 4546154 4.5 4536254 5.0   21.5    4
  14 6565526 6.0 6665546 6.0 6665656 6.0 6665466 6.0 6665666 6.0   30.0    6
  18 5453633 4.0 5453635 5.0 5453523 5.0 5453642 4.5 3453543 4.0   22.5    5
  26 4131412 2.0 2141423 2.0 4142444 4.0 3131533 3.0 2142421 2.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
H       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
I       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Tarnowski Michał, Koss Natalia                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/  19
  46         2 Wręczycki Przemysław, Nicpoń Marcelina             ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  19
  42         3 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/  19
  28         4 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/  19
  31         5 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski               5/  19
  35         6 Gajdera Dawid, Kołosowska Julia                    RYTM - Żory               śląski               6/  19
  33         7 Bury Jakub, Kamińska Paula                         GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          7/  19
  43         8 Szozda Maciej, Szaporów Julia                      DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              8/  19
  34         9 Dębski Dawid, Chlamtacz Zofia                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/  19
  32        10 Szpakowicz Robert, Łotyszonek Julita               GRACJA - Zielona Góra     lubuski             10/  19
  40        11 Sarafin Oliwer, Przybylińska Estera                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom        11/  19
  29        12 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki              12/  19
  36     13-14 Goły Filip, Mazurek Martyna                        ZORBA - Częstochowa       śląski           13-14/  19
  37     13-14 Kuczyński Filip, Wiśniowska Katarzyna              DUET - Warszawa           mazowiecki       13-14/  19
  45        15 Wiórek Maciej, Czarnobaj Natalia                   IMPULS - Chorzów          śląski              15/  19
  39        16 Ligenza Jakub, Kolarczyk Izabela                   DANCELOOK - Gliwice       śląski              16/  19
  38        17 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki          17/  19
  41        18 Staśkowiak Szymon, Rudzka Natalia                  KIEPURA - Wrocław         dolnośląski         18/  19
  30        19 Janaszczyk Maciej, Sopata Wiktoria                 JEDYNKA - Łódź            łódzki              19/  19
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  28 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       1-2
  29  XX XXX X  6 X X XXXXX  7 XXXXXXXX   8  X XXXX X  6  X  XX XX  5    32     10-11
  30  X  X      2            0         X  1            0       X    1     4          
  31 X  XX  XX  5 XX XXXXX   7 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8    37         7
  32  XXXXXXXX  8  XXXX X X  6   XXXXXXX  7  XXXXXX    6 XXXXX XXX  8    35         8
  33 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XX XXXXX   7 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    39         6
  34 X X XXXXX  7 X X XXXXX  7  rXXX XXX  6  XXXXXXXX  8 XX X  X X  5    33         9
  35 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8  XXXX XXX  7 XXXXXXXXX  9    41       4-5
  36 X  X  X    3 X  X XX    4 X  X  X    3 X    X XX  4 X   XX XX  5    19          
  37  X    XX   3 XXX  X X   5 XX   X  X  4 X X    X   3   XX X X   4    19          
  38   XX    X  3         X  1         X  1 X X        2   X        1     8          
  39 XX         2  X   X  X  3 XXX  X  X  5 XX         2  XX  X  X  4    16          
  40 XXXXXXXXX  9  XXXX  XX  6  XX X XX   5 XXXXXXXXX  9  XX X      3    32     10-11
  41  X   X     2  X      X  2      X     1            0    X       1     6          
  42 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXXX XX   7 XXXXXXXXX  9    41       4-5
  43   X  X XX  4   XXXXXXX  7   XXXX XX  6   XXXX XX  6 X X XXXXX  7    30        12
  44 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       1-2
  45 X  X       2 XX X       3 XX    X X  4 XX   XX X  5 XX X  X    4    18          
  46 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8    42         3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  28  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8    43         1
  29            0            0            0      X  X  2     X      1     3          
  31 XX XXX X   6  X XXX     4 XX XXX X   6  XXXX      4 XXXXXX     6    26         5
  32  X      X  2       X X  2         X  1  X      X  2    X  X X  3    10          
  33 X   XXX    4 XX  XX     4 X    X XX  4 X  XXX     4 XX  XX     4    20       6-7
  34  X    X X  3    X  XXX  4       X X  2       X    1  X    XXX  4    14          
  35 X  XX  X   4 X X X XX   5  X X  X    3 X   X XX   4 X XX   X   4    20       6-7
  40  XX        2  XX        2  XX        2  X         1            0     7          
  42 XXXXX XX   7 XX XX XX   6 XXXXX  X   6 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8    35         4
  43   X  X  X  3   X  X  X  3   X XXX X  5   X  X XX  4         X  1    16          
  44 X XX XXXX  7 XXXX XXXX  8 X XXXXXX   7 XXXXX XXX  8 XXX XXXXX  8    38       2-3
  46 X XXXXXXX  8 X XXXX XX  7 XXXXXXXXX  9 X XX XXXX  7 X XX XXXX  7    38       2-3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  28 543232444 4.0 743341743 3.0 753231543 3.0 543131443 4.0 753441343 4.0   18.0    4
  31 325455766 5.0 234253674 4.0 234454754 5.0 334464654 5.0 324255754 5.0   24.0    5
  33 777663675 7.0 677665465 7.0 577765377 7.0 477755776 7.0 477664577 7.0   35.0    7
  35 666776357 6.0 365776356 6.0 465676666 6.0 766677565 6.0 565777665 6.0   30.0    6
  42 434327523 3.0 426417527 5.0 326317435 4.0 225316237 3.0 216316426 3.0   18.0    3
  44 112544232 2.0 112522232 2.0 111523121 1.0 111523322 1.0 131532212 1.0    7.0    1
  46 251111111 1.0 551134111 1.0 642142212 2.0 652242111 2.0 642123131 2.0    8.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
H       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
I       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Rutka Kacper, Litorowicz Sara                      WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          1/  13
  49         2 Fałek Konrad, Bala Oliwia                          CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/  13
  54         3 Ujczak Paweł, Budzińska Małgorzata                 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          3/  13
  50         4 Kalynowycz Dmytro, Kalynowycz Kateryna             SUKCES - Jaworzno         śląski               4/  13
  51         5 Miśtal Szymon, Dąbrowska Julia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/  13
  47         6 Brzeski Bruno, Oworuszko Dominika                  Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           6/  13
  48         7 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski               7/  13
  28         8 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               8/  13
  55         9 Wojciechowski Stanisław, Żarłok Kinga              POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           9/  13
  29     10-11 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki           10-11/  13
  32     10-11 Szpakowicz Robert, Łotyszonek Julita               GRACJA - Zielona Góra     lubuski          10-11/  13
  31        12 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski              12/  13
  30        13 Janaszczyk Maciej, Sopata Wiktoria                 JEDYNKA - Łódź            łódzki              13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  28    X   X   2            0    X   X   2      X X   2    X  XX   3     9          
  29         X  1            0     X      1  X X       2  X  X      2     6          
  30            0            0            0            0            0     0          
  31 XX         2  X         1      X     1 X          1            0     5          
  32       X X  2            0    X       1    X       1       X X  2     6          
  47  XXXXX X   6 X XXX      4   X X  XX  4   X X X X  4  XXXXX  X  6    24         6
  48 X     XXX  4 XX  X   X  4 XX    X X  4  X  X XX   4 X          1    17          
  49 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8    44         2
  50 XXXXXX     6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XX   7    39         4
  51   X XXX    4   X XXXXX  6   X XXX X  5 X X XX  X  5 X X XX XX  6    26         5
  53 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  54 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8    41         3
  55            0    X XXX   4 XX         2            0  X   X     2     8          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  47 556536664 6.0 536646564 6.0 546645664 6.0 536636663 6.0 635636464 6.0   30.0    6
  49 362222322 2.0 362222233 2.0 353221233 3.0 362212222 2.0 342222233 2.0   11.0    2
  50 434355445 4.0 445453445 4.0 465466545 5.0 453353546 4.0 466354546 5.0   22.0    4
  51 645644556 5.0 653335656 5.0 634534456 4.0 644545455 5.0 554545655 4.0   23.0    5
  53 211111111 1.0 211111111 1.0 211112111 1.0 211121111 1.0 211111111 1.0    5.0    1
  54 123463233 3.0 124564322 3.0 122353322 2.0 125464334 3.0 123463322 3.0   14.0    3
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Krzyżanowski Łukasz, Kłucjasz Maja                 ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/  10
  60         2 Bilski Filip, Biesiekierska Karolina               Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           2/  10
  56         3 Gruszecki Wojciech, Szawernoga Natalia             WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          3/  10
  58         4 Jędrycha Damian, Zaworska Zuzanna                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/  10
  61         5 Braun Patryk, Mieszczak Emilia                     NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               5/  10
  64         6 Kumor Bartłomiej, Skręt Aleksandra                 K-STUDIO Krosno           podkarpacki          6/  10
  63         7 Kuliński Karol, Majchrowicz Ewa                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/  10
  59         8 Wardak Marcin, Wardak Natalia                      UKS KORDASZEWSCY          mazowiecki           8/  10
  70         9 Rozborski Dominik, Poshtar Iryna                   KIEPURA - Wrocław                              9/  10
  57        10 Jastrzębski Jarosław, Majka - Góra Agnieszka       SEMPRE - Kraków           małopolski          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  56 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  57   X      1          0   X      1    XX    2          0     4          
  58    XX X  3    X     1 X  XXXX  5 X  XXXX  5 XX XXXX  6    20         6
  59    XXX   3    X X   2    X X   2  X X X   3   XXXX   4    14          
  60 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
  61 XX  XXX  5  XXXXXX  6     XX   2   XXXXX  5  XXX XX  5    23         5
  62 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX X X  5 XXXXXX   6    29         3
  63 XXX  XX  5 X X   X  3  XX   X  3 XXX      3 X     X  2    16          
  64  XXXX X  5 XXX X X  5 XXX XX   5 XXX   X  4 XXX X X  5    24         4
  70 X    XX  3 XX  XX   4 XX X  X  4      X   1          0    12          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  56 3543413 3.0 2534513 3.0 3434513 3.0 3433423 3.0 3433623 3.0   15.0    3
  58 6664554 6.0 4663346 4.0 5651345 4.0 4654345 4.0 5644455 5.0   23.0    4
  60 2311222 2.0 3221221 2.0 2323232 2.0 2312231 2.0 2312241 2.0   10.0    2
  61 4455336 4.0 5456455 5.0 4566456 6.0 5566656 6.0 4556334 4.0   25.0    5
  62 1122141 1.0 1112132 1.0 1112121 1.0 1121112 1.0 1121112 1.0    5.0    1
  64 5236665 5.0 6345664 6.0 6245664 5.0 6245564 5.0 6265566 6.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Gruszecki Wojciech, Szawernoga Natalia             WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          1/  11
  58         2 Jędrycha Damian, Zaworska Zuzanna                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/  11
  69         3 Urbański Robert, Neska Zuzanna                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/  11
  36         4 Goły Filip, Mazurek Martyna                        ZORBA - Częstochowa       śląski               4/  11
  65         5 Filim Michał, Karecka Gabriela                     KADRYL - Białystok        podlaski             5/  11
  67         6 Owczarek Mateusz, Brol Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               6/  11
  59         7 Wardak Marcin, Wardak Natalia                      UKS KORDASZEWSCY          mazowiecki           7/  11
  70         8 Rozborski Dominik, Poshtar Iryna                   KIEPURA - Wrocław                              8/  11
  66         9 Musioł Michael, Ostrowska Sandra                   MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               9/  11
  57     10-11 Jastrzębski Jarosław, Majka - Góra Agnieszka       SEMPRE - Kraków           małopolski       10-11/  11
  68     10-11 Sekuła Mateusz, Zacharska Ewa                      CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       10-11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  36 X XXXXX  6 X   X X  3 X XXX X  5 X X X X  4 X XXXXX  6    24         4
  56 X XXX X  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    29       1-2
  57 X        1 X        1 X        1 X        1 X        1     5          
  58 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XX  X  4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    29       1-2
  59  X X X   3 X  X X   3 XXXXXX   6 X XX X   4 X  XX    3    19          
  65  X XXXX  5   XXX X  4   XXXXX  5    XXXX  4   XX XX  4    22         5
  66  XX  X   3  XXX X   4  X X X   3  X       1  XXX     3    14          
  67 XXX X X  5  XXXXX   5 XX  XX   4 XXXXXXX  7 XX X  X  4    25         3
  68          0  X    X  2  X       1  X       1  X       1     5          
  69 XX X X   4 XX X X   4  X X XX  4  X X XX  4  X  XXX  4    20         6
  70  XX X X  4  XX X X  4   X X X  3  XXXX    4   X XX   3    18          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  36 4665165 5.0 5635155 5.0 2533165 3.0 3654163 3.0 2645153 3.0   19.0    4
  56 1111321 1.0 1111431 1.0 1112311 1.0 1111431 1.0 1111321 1.0    5.0    1
  58 2322212 2.0 2422212 2.0 3421222 2.0 2522222 2.0 3322212 2.0   10.0    2
  65 6444534 4.0 4553343 4.0 6655446 6.0 5445515 6.0 5554435 5.0   25.0    5
  67 3556656 6.0 6366566 6.0 4366554 5.0 4366354 5.0 4466664 6.0   28.0    6
  69 5233443 3.0 3244624 3.0 5244633 4.0 6233646 4.0 6233546 4.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
B       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Czarnocki Tomasz, Kowalska Amelia                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           1/  10
  22         2 Drogosz Mateusz, Bryk Magdalena                    KICK - Kielce             świętokrzysk         2/  10
  18         3 Stachura Łukasz, Lisowiec Julia                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          3/  10
  13         4 Borbot Rostislav, Nawrot Wiktoria                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              4/  10
  19         5 Strzała Miłosz, Kozicka Oliwia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/  10
  17         6 Moryń Miłosz, Malasiewicz Zosia                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/  10
  15         7 Drecki Damian, Wychowaniak Anna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/  10
  20         8 Żak Mateusz, Hartwich Alicja                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               8/  10
  14         9 Brol Jakub, Kołomycew Daria                        ZORBA - Częstochowa       śląski               9/  10
  16        10 Markuszewski Mateusz, Kwiek Paulina                Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski             10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  13 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXX   5    32       2-3
  14          0          0 XXX X X  5  XX X X  4  X       1    10          
  15 X   X    2 XXX X    4   XXXXX  5     X    1 X   X X  3    15          
  16          0          0          0          0   X   X  2     2          
  17 XX X X   4      XX  2 X   X X  3    X XX  3 X X  XX  4    16         6
  18 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXXXX   6    32       2-3
  19 XXX XXX  6  XXXXX   5  XXXXX   5 XXX XXX  6  X XXX   4    26         5
  20   XX  X  3 X  X  X  3    X     1 X  X     2   XX  X  3    12          
  21  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    31         4
  22 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  13 4522241 2.0 4533441 4.0 5523541 4.0 6544342 4.0 4534543 4.0   18.0    4
  17 6654654 5.0 5654666 6.0 6665666 6.0 4665666 6.0 5655656 6.0   29.0    6
  18 3435535 4.0 2325335 2.0 4444133 3.0 3423535 3.0 3423224 3.0   15.0    3
  19 5366466 6.0 6266153 5.0 3156254 5.0 5356253 5.0 6246365 5.0   26.0    5
  21 1211122 1.0 1111222 1.0 1212425 1.0 1132424 2.0 1161432 2.0    7.0    1
  22 2143313 3.0 3442514 3.0 2331312 2.0 2211111 1.0 2312111 1.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
D       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
E       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
G       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
3       Błach                     Marta           II        Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Stachura Łukasz, Lisowiec Julia                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   9
  13         2 Borbot Rostislav, Nawrot Wiktoria                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              2/   9
  23         3 Tazbir Jakub, Miśtal Julia                         ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   9
  19         4 Strzała Miłosz, Kozicka Oliwia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   9
  14         5 Brol Jakub, Kołomycew Daria                        ZORBA - Częstochowa       śląski               5/   9
  17         6 Moryń Miłosz, Malasiewicz Zosia                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               6/   9
  20         7 Żak Mateusz, Hartwich Alicja                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               7/   9
  16         8 Markuszewski Mateusz, Kwiek Paulina                Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              8/   9
  15         9 Drecki Damian, Wychowaniak Anna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  13 XX  XXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       1-2
  14 XXXX  X  5 XXXXX X  6 X  XX X  4 X     X  2 X XXX X  5    22       5-6
  15 X        1 XX    X  3 rXX   r  2    X  X  2  XX   X  3    11          
  16 XX XX    4    XX    2 X  X X   3    XXX   3      r   0    12          
  17   XXXXX  5      X   1 XXX  X   4 XXX XXX  6  XXXXXX  6    22       5-6
  18  XXXXXX  6 XXX XXX  6  XXXXXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    30         3
  19 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXX    5 X  XXX   4    29         4
  20   X  XX  3 X XX X   4   X X X  3  XXX XX  5 XX X XX  5    20          
  23 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6    32       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  13 5323132 2.0 6221122 2.0 4221132 2.0 4221423 2.0 3221223 2.0   10.0    2
  14 2662565 6.0 1636465 5.0 2645566 6.0 2654566 5.0 2634365 4.0   26.0    5
  17 6235346 5.0 5362656 6.0 5363445 5.0 5466645 6.0 6366446 6.0   28.0    6
  18 1146411 1.0 2114211 1.0 3116311 1.0 1115111 1.0 1112111 1.0    5.0    1
  19 3454254 4.0 3545344 4.0 1554254 4.0 3543254 4.0 4545654 5.0   21.0    4
  23 4511623 3.0 4453533 3.0 6432623 3.0 6332332 3.0 5453532 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
H       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
I       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Tarnowski Michał, Koss Natalia                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/  13
   1         2 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  13
  12         3 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/  13
   8         4 Dębski Dawid, Chlamtacz Zofia                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  13
  11         5 Sarafin Oliwer, Przybylińska Estera                DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         5/  13
   3         6 Kaczmarek Damian, Adamska Ksenia                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/  13
   7         7 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              7/  13
   5         8 Rybak Maciej, Matysiak Zofia                       DUET - Warszawa           mazowiecki           8/  13
  10         9 Sambor Adam, Kmiecik Julia                         IGLICA - Wrocław          dolnośląski          9/  13
   9        10 Owczarek Mateusz, Brol Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski              10/  13
   6        11 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  CLASSIC - Warszawa        mazowiecki          11/  13
   2        12 Janaszczyk Maciej, Sopata Wiktoria                 JEDYNKA - Łódź            łódzki              12/  13
   4        13 Kotarba Szymon, Wyrzykowska Katarzyna              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
   3 X     XX   3 X X    XX  4   X X XX   4 X XXX XX   6   X X  X   3    20         6
   4            0            0            0            0            0     0          
   5   X X X X  4   XX  XX   4  X    XX   3   X  XX    3       X    1    15          
   6            0     X      1 X          1     X      1            0     3          
   7  X XXX  X  5  X   X     2  X X X  X  4  X X X  X  4  X X X  X  4    19          
   8   XX  XX   4 XX XX XXX  7 X X X X X  5 X  X  XXX  5 X XX XXXX  7    28         5
   9  X         1  X         1            0  X         1 X     X    2     5          
  10 X    X     2 X    X     2  X X X     3  X         1  X  XX X   4    12          
  11 XXXXXX XX  8   XXXXX X  6 X XXX  XX  6 X X X  XX  5 XXXXX   X  6    31         4
  12 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
  13 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
   2            0            0      X     1      X     1            0     2          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
   1 312222232 2.0 412121232 2.0 422222222 2.0 412122332 2.0 422122332 2.0   10.0    2
   3 665545646 6.0 656655656 6.0 644636545 5.0 656545655 5.0 656566656 6.0   28.0    6
   8 446666454 5.0 345464343 4.0 256464464 4.0 344454443 4.0 364455443 4.0   21.0    4
  11 554454565 4.0 563546565 5.0 563553656 6.0 565666564 6.0 545644564 5.0   26.0    5
  12 223333323 3.0 234333424 3.0 315345333 3.0 233333216 3.0 213333225 3.0   15.0    3
  13 131111111 1.0 121212111 1.0 131111111 1.0 121211121 1.0 131211111 1.0    5.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
H       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
I       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Muller Michał, Wychowałek Wiktoria                 SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   9
  16         2 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/   9
  14         3 Boczar Kacper, Żaba Karolina                       SUKCES - Jaworzno         śląski               3/   9
   1         4 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/   9
   6         5 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           5/   9
   3         6 Kaczmarek Damian, Adamska Ksenia                   IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/   9
   2         7 Janaszczyk Maciej, Sopata Wiktoria                 JEDYNKA - Łódź            łódzki               7/   9
   4         8 Kotarba Szymon, Wyrzykowska Katarzyna              AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           8/   9
   5         9 Rybak Maciej, Matysiak Zofia                       DUET - Warszawa           mazowiecki           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    44         3
   3 X X XXXX   6 XXXXXXXX   8 X X XXXX   6 XX X XXX   6 XXXXX XX   7    33         6
   4  X X    X  3         X  1    X    X  2            0      X     1     7          
   5            0    X       1  X X       2   X X      2     X      1     6          
   6 XXXXXXXX   8 XXX XXXX   7 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41       4-5
  14 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    41       4-5
  15 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
  16 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
   2     X   X  2     X   X  2     X      1         X  1     X   X  2     8          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
   1 333444424 4.0 433544434 4.0 444453524 4.0 333444434 4.0 334434424 4.0   20.0    4
   3 466566666 6.0 556456666 6.0 656666656 6.0 655666666 6.0 656665666 6.0   30.0    6
   6 555655555 5.0 365665553 5.0 363545465 5.0 464555355 5.0 465556355 5.0   25.0    5
  14 612333331 3.0 612221311 1.0 512234333 3.0 511333521 3.0 522342512 3.0   13.0    3
  15 241121213 1.0 241132125 2.0 131112212 1.0 142122213 1.0 141121233 1.5    6.5    1
  16 124212142 2.0 124313242 3.0 225321141 2.0 226211142 2.0 213213141 1.5   10.5    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
H       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
I       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Le Michał, Jabłońska Sandra                        DUET - Warszawa           mazowiecki           1/  23
  37         2 Myka Krzysztof, Ośródka Agnieszka                  MYKA - Zamość             lubelski             2/  23
  25         3 Budzik Tomasz, Kostańczuk Katarzyna                RYTM - Żory               śląski               3/  23
  27         4 Drzewiecki Miłosz, Telesz Oliwia                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski         4/  23
  40         5 Pieczyrak Kamil, Polewska Sandra                   SUKCES - Jaworzno         śląski               5/  23
  24         6 Baryczka Krystian, Kaczmarek Ewelina               SUKCES - Jaworzno         śląski               6/  23
  38         7 Panachida Szymon, Zawadzka Marika                  DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         7/  23
  43         8 Talik Mikołaj, Langier Julia                       SUKCES - Jaworzno         śląski               8/  23
  22         9 Siemianowicz Eryk, Datczuk Aleksandra              KADRYL - Białystok        podlaski             9/  23
  35        10 Lozinszek Michał, Maślanka Julia                   WIR - Mysłowice           śląski              10/  23
  28        11 Foksiński Adrian, Kastelik Karolina                DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         11/  23
  29        12 Garwacki Łukasz, Skrobańska Karolina               DREAM - Poznań            wielkopolski        12/  23
  20        13 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski              13/  23
  31        14 Janas Adrian, Blukacz Weronika                     JEDYNKA - Łódź            łódzki              14/  23
  21        15 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin            lubelski            15/  23
  32        16 Kuczyński Filip, Wiśniowska Katarzyna              DUET - Warszawa           mazowiecki          16/  23
  30     17-18 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski         17-18/  23
  36     17-18 Matuszewski Piotr, Grabowska Karina                DUET - Warszawa           mazowiecki       17-18/  23
  26        19 Czaczkowski Kacper, Skrzypek Patrycja              LATINA - Wolsztyn         wielkopolski        19/  23
  18     20-22 Chrzan Adrian, Krysta Agnieszka                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski      20-22/  23
  23     20-22 Zawistowski Kamil, Korzeniowska Anna               WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski      20-22/  23
  41     20-22 Przygoda Jeremi, Kijak Martyna                     FORUM - Zabrze            śląski           20-22/  23
  19        23 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski        23/  23
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  18    X       1 X          1            0      X     1            0     3          
  19            0            0            0            0            0     0          
  20 X   X   X  3 X X X   X  4 XX  XX  X  5 XXX X   X  5  X XXXX X  6    23          
  21  X XX   X  4  X X X  X  4  X XX X    4  X  XX     3  X  X      2    17          
  22  X X  X X  4 XX XX X X  6 X X XX  X  5     X XXX  4 X XXXX XX  7    26        10
  23   X        1       X    1         X  1            0            0     3          
  24 XXX  XXXX  7 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42         5
  25 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    43       3-4
  26    X  X    2  X   X     2            0    X       1            0     5          
  27 XXXXXXXXX  9 X XXXX X   6 XXXXXXXX   8 X XXX XX   6 XXXXXXXXX  9    38         6
  28 XXX XXXXX  8 XXXXX XXX  8 XXX XXXXX  8 XXX X X X  6 XXX X XXX  7    37       7-8
  29 X X   XX   4  XX   XX   4 X XX XXXX  7 X XXX XX   6 X X X X    4    25     11-12
  30 X    X  X  3         X  1         X  1  X         1      X     1     7          
  31   XXXX XX  6 X  XX XXX  6    X  XX   3      XXXX  4 X      XX  3    22          
  32  X XXX  X  5            0            0 X  X X     3  X         1     9          
  34 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  35            0  XXX XXXX  7  XXX X X   5  XXX X XX  6  XXX XXXX  7    25     11-12
  36    X X X   3    X X     2            0      X  X  2            0     7          
  37 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    44         2
  38 XXXXX XX   7  XX XXXXX  7 XXXXX XX   7 XXX   XXX  6 XXXXXXXXX  9    36         9
  40 XXX XXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       3-4
  41            0            0         X  1    X       1    X       1     3          
  43 XXX XXXX   7 X X XXXX   6 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXX   7    37       7-8
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  22         X  1         X  1      X  X  2         X  1    X    X  2     7          
  24 XXXX XX X  7 X       X  2 X XX XX X  6 XXXX X  X  6 XX XX      4    25         6
  25 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
  27 XXXXX XX   7 XXXXXXXX   8 XXXXX  X   6 XXXXX XX   7 X X X XXX  6    34         5
  28         X  1       X    1            0         X  1         X  1     4          
  29            0         X  1       X    1            0 X          1     3          
  34 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
  35      X     1            0      X     1      XX    2      XX    2     6          
  37 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX X   7 XXXXXXXX   8    40         3
  38  X         1  XX    X   3  XXX   X   4       X    1  XX    X   3    12          
  40 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX  X XXX  6 XXXXXXXXX  9  XXX XXXX  7    39         4
  43     X  X   2    XXX     3     X      1     X  X   2     XX     2    10          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  24 446454564 4.0 446656665 6.0 635655465 5.0 546565566 6.0 555566666 6.0   27.0    6
  25 333343333 3.0 334333332 3.0 343344333 3.0 333343333 3.0 334333233 3.0   15.0    3
  27 664636645 6.0 663444443 4.0 564433556 4.0 664634445 4.0 663645555 5.0   23.0    4
  34 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0    5.0    1
  37 222222222 2.0 222222224 2.0 222222222 2.0 222222222 2.0 222222322 2.0   10.0    2
  40 555565456 5.0 555565556 5.0 456566644 6.0 455456654 5.0 446454444 4.0   25.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Zawiślak                  Marcin          I         Zielona Góra         Polska
H       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
I       Mierzwa                   Mariusz         I         Kluczbork            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Świątkowski Piotr, Tracz Oliwia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/  36
  53         2 Jaszewski Tomasz, Kotarba Alicja                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              2/  36
  60         3 Lorek Bartosz, Karpińska Natalia                   WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          3/  36
  67         4 Rutka Kacper, Litorowicz Sara                      WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          4/  36
  56         5 Kidybiński Paweł, Jabłońska Liwia                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski              5/  36
  61         6 Masłowski Mieszko, Pasek Monika                    MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               6/  36
  64         7 Ostrowski Mateusz, Kowal Magdalena                 ELITA - Kraków            małopolski           7/  36
  57         8 Klekowski Seweryn, Kwietniowska Oliwia             CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               8/  36
  52         9 Gułaj Sebastian, Francois - Molenda Estelle        CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               9/  36
  48        10 Chernenko Sergey, Warzyńska Angelika               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          10/  36
  44        11 Barakowski Michał, Niedobova Katarzyna             MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski              11/  36
  62        12 Nowoświat Mikołaj, Samek Magdalena                 ELITA - Kraków            małopolski          12/  36
  45        13 Bartelik Paweł, Kopiec Hanna                       ELITA - Kraków            małopolski          13/  36
  71     14-15 Walczak Maciej, Piaseczna Anna                     AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki       14-15/  36
  73     14-15 Zdziech Przemysław, Dziedziczak Natalia            CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       14-15/  36
  72        16 Wójcik Christof, Iskra Joanna                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski         16/  36
  54        17 Jesionek Karol, Hanulak Alicja                     POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          17/  36
  55        18 Kapitan Cyprian, Lubowicka Nikola                  MASTER DANCE - Gliwice    śląski              18/  36
  66        19 Płuciennik Adam, Marcinkiewicz Klaudia             FLAMENCO - Siemianowice   śląski              19/  36
  46     20-23 Brzeski Bruno, Oworuszko Dominika                  Dancers United - WARSZAWA mazowiecki       20-23/  36
  51     20-23 Gurskiy Dmitriy, Miterska Julia                    MASTER DANCE - Gliwice    śląski           20-23/  36
  58     20-23 Kot Szymon, Marcinkiewicz Oliwia                   Śląski Klub Taneczny - Ka śląski           20-23/  36
  68     20-23 Sitek Sebastian, Dudys Anna                        KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski       20-23/  36
  50        24 Duda Maciej, Jakus Magdalena                       IDEA - Kraków             małopolski          24/  36
  70        25 Talik Kamil, Gwóźdź Paulina                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski              25/  36
  23        26 Zawistowski Kamil, Korzeniowska Anna               WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski         26/  36
  59        27 Kusztal Oskar, Kulpa Anna                          DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         27/  36
  21     28-29 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin            lubelski         28-29/  36
  47     28-29 Błaszczyk Łukasz, Sieraszewska Ewelina             GRACJA - Zielona Góra     lubuski          28-29/  36
  63     30-31 Oleksik Mateusz, Szemiel Kinga                     MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski           30-31/  36
  69     30-31 Sobania Andreas, Arczyńska Daria                   DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski          30-31/  36
  49        32 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski              32/  36
  18     33-34 Chrzan Adrian, Krysta Agnieszka                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski      33-34/  36
  22     33-34 Siemianowicz Eryk, Datczuk Aleksandra              KADRYL - Białystok        podlaski         33-34/  36
  20        35 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski              35/  36
  19        36 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                      MARGO - Leszno            wielkopolski        36/  36
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  18    X    X  2 X X     X  3    X       1    XX      2            0     8          
  19    X       1    X  X    2            0            0            0     3          
  20  X         1    X       1     X  X   2            0     XX X   3     7          
  21  XXX XX X  6  XXX       3  X X       2  X X X     3  XXX    X  4    18          
  22   X        1    X       1   XX    X  3 X          1  X   X     2     8          
  23      XXXX  4  X  XX X   4  X  XXXXX  6   XX X  X  4 X XX       3    21          
  44 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXX   8    43         9
  45 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXX XXX  8 XXXX  XXX  7    40        15
  46  XX X  XX  5  XX  X X   4  XXX X XX  6 XXX  X XX  6  XXX XXXX  7    28     21-22
  47 XX  X   X  4 X   X      2 XX  X X X  5 X  X  X X  4 X  X  X    3    18          
  48 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       4-8
  49   X  X     2       X X  2       X    1      XX    2 X    XX    3    10          
  50 X X XX X   5 X X XXXXX  7 X X XX  X  5 X XXX XXX  7 X  XXXXX   6    30        20
  51  X XXX X   5 XXXXXXXXX  9 XXXXXX X   7  XX XXXXX  7  XX XXXXX  7    35     17-18
  52 XXXX XXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42     10-11
  53 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
  54 X  XXXXXX  7 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41     12-14
  55 X XXXXXXX  8 XXXXXXXX   8 X X XXXXX  7 X XXXX X   6 X XXX XX   6    35     17-18
  56 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    44       4-8
  57 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       4-8
  58 XXXX  X X  6 XX X XXXX  7 XX X XXXX  7    X XXXX  5      X XX  3    28     21-22
  59 XX  X   X  4  X  X X    3  X  X X X  4  X  X X X  4  XX XX  X  5    20          
  60 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
  61 X XXXXXXX  8 X X XXX X  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41     12-14
  62 X   XXXXX  6 XXXX  XXX  7 X X XXXX   6 XXXXX XX   7 X XXX XXX  7    33        19
  63  XX     X  3      X     1 X    X X   3 X  X       2 X       X  2    11          
  64 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    44       4-8
  66 XX  X XX   5  XXXXXXXX  8  XX   XX   4  X XX XX   5  X  XXXX   5    27        23
  67 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       4-8
  68 X X  X     3 XX  XX  X  5 X XXXX     5 XXXX X  X  6 XXXXX   X  6    25        24
  69    XXXX X  5         X  1   X     X  2  XX        2         X  1    11          
  70  X X  XXX  5    XX  X   3  X XX   X  4  X XXX XX  6  X XX   X  4    22          
  71 XXXXXXXX   8 X XXX XXX  7 X XX  XX   5 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    37        16
  72 XXXXXXXX   8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXX   8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    41     12-14
  73 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8    42     10-11
  74 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  44 X  XXXXXX  7 XX  XXXXX  7  X XXXXXX  7 XX XXXXXX  8 XX  XXXXX  7    36         7
  45   X   XX   3   XX  XX   4  XX  XXX   5   X  XXX   4   X   X    2    18          
  46            0  X         1            0            0  X         1     2          
  48  XXX   XX  5  XXXX XXX  7  XX  X XX  5  XXX  X X  5  XXX    X  4    26        11
  50            0            0            0 X          1            0     1          
  51  X         1            0            0            0         X  1     2          
  52 X X XX XX  6 X X XXXXX  7 XXX XX XX  7 XXXXXX XX  8 XXX XXXX   7    35         8
  53 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       2-5
  54    X  X X  3  X X       2    X       1  X X    X  3    X    X  2    11          
  55   XXX      3   X X      2     X      1     X      1    XX      2     9          
  56 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8    44       2-5
  57 XX  XXXXX  7 XXXXXX  X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXX XX  8    39         6
  58    X       1         X  1            0            0            0     2          
  60 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  61 X X  XXXX  6 XX   XXXX  6 XX  XXXXX  7 XX  XXXXX  7 XX  XXXXX  7    33      9-10
  62 XX         2 XX X  XXX  6 X XXX X    5 X XXX      4 XXXXX XX   7    24        12
  64 XXXXXXXX   8 X X XX X   5 X XXX XXX  7 XXX XXXX   7 X XXX XX   6    33      9-10
  66  X         1            0  X X       2         X  1  X         1     5          
  67 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8    44       2-5
  68            0    X       1         X  1            0            0     2          
  71 X X  XX    4 X X  XX    4 X X   X    3      X     1      XX    2    14          
  72  X  X   X  3            0 X          1   X   XXX  4 X X  X XX  5    13          
  73    XXX     3  X XXX     4    X X     2    X X     2    X X  X  3    14          
  74 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    44       2-5
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  44        X   1      X X   2            0      X XX  3      X  X  2     8          
  48         X  1    XX   X  3  X      X  2            0  X  X   X  3     9          
  52   X X      2   X X      2  XX  X     3  XX X      3   X X      2    12          
  53 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 X  XX XXX  6 X XXXXXX   7 XXXXXXXXX  9    39         2
  56 X XXXXX    6 X X X XX   5 X XXXXXX   7   XXX X    4  XXXX X    5    27         5
  57  X  XX  X  4    XXX  X  4   X XX     3  X  XX  X  4    XXX     3    18          
  60 XXXX X XX  7  XXX  XXX  6 XXXXXXXXX  9 XXXX X XX  7 XXXX XXXX  8    37         3
  61  X X  XX   4 XX   X     3 XX X  XXX  6 XX    XXX  5 X     XX   3    21         6
  62            0   X        1            0   X   X    2 X          1     4          
  64 XX   XXX   5 XX   XXX   5            0 XX X X X   5  X   XXX   4    19          
  67 X XXX X X  6 XXXXX X X  7 XXXXXXXXX  9 X  XX X X  5 X XXX  XX  6    33         4
  74 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    43         1
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: GP Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  53 234242123 2.0 234233122 2.0 136232151 2.0 224231143 2.0 123232124 2.0   10.0    2
  56 365634566 5.5 363544356 5.0 355655336 5.0 465545356 5.0 365524356 5.0   25.5    5
  60 523353334 3.0 625362534 4.0 423363545 4.0 533362634 3.0 534353532 3.0   17.0    3
  61 646566452 5.5 456656665 6.0 664546663 6.0 656654562 6.0 656666665 6.0   29.5    6
  67 452415645 4.0 542425443 3.0 542424424 3.0 342416425 4.0 442415443 4.0   18.0    4
  74 111121211 1.0 111111211 1.0 211111212 1.0 111123211 1.0 211141211 1.0    5.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-01-30, 08:59:47