OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT": 2021-02-21, Rędziny ZORBA - Częstochowa śląski, okręg Śląski

Dokumentacja zbiorcza 

Grand Prix Polski PTT "...z pasji do tańca..."
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Grand Prix Polski PTT "...z pasji do tańca..."
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA
Rędziny, 21 luty 2021r.
Organizator: KTT ZORBA Częstochowa; ST ZORBA
Prowadzenie: Arkadiusz Deierling
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
10-11, GP Polski, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
12-15, E-Solo, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Standard
Pow. 15, A, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            4
   2 A + S Kleszczów              2
   3 A+S - Częstochowa            1
   4 Akademia Tańca - Kielce      4
   5 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    3
   6 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    3
   7 AKCENT - Będzin              1
   8 AKSEL - Rzeszów              1
   9 AnaDens Łódź                 3
  10 BAWINEK - Kraków             3
  11 CANTINERO - Tomaszów Maz.    3
  12 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    1
  13 CENTRUM TAŃCA - Radom        5
  14 CIEŚLAK - Jelenia Góra       1
  15 CREATIVE DANCE - Warszawa    2
  16 DANCE DON'T WAIT -  Dąbro    1
  17 DANCE TEAM - Wrocław         1
  18 DANCELOOK - Gliwice          1
  19 Dancers United - WARSZAWA    2
  20 EMOTION Dance Academy Ośw    2
  21 ESKADRA - Pabianice          7
  22 ETIUDA - Radomsko            8
  23 EVOLUTION - Kraków          16
  24 FLAMENCO - Siemianowice      2
  25 FORUM - Zabrze              12
  26 GRACJA - Zielona Góra        2
  27 IGLICA - Wrocław             1
  28 IMPULS - Chorzów             3
  29 JEDYNKA - Łódź               1
  30 KLASA - Tarnów               2
  31 K-STUDIO Krosno              1
  32 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        5
  33 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  34 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    1
  35 MARGO - Leszno               1
  36 MASTER DANCE - Gliwice       2
  37 MISTRAL - Tarnowskie Góry    4
  38 Mistrzowska Akademia Tane    2
  39 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  40 PERFECT DANCE - Kraków       1
  41 RONDO - Rybnik               2
  42 RÓŻA - Olesno                5
  43 SEMPRE - Kraków              3
  44 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    8
  45 ST IMPRESJA Kęty             2
  46 STEP DANCE - Koluszki        4
  47 SUKCES - Jaworzno            2
  48 Szkoła Tańca Sparta - Opo    4
  49 TEAM - Ornontowice           3
  50 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    3
  51 ZORBA - Częstochowa         21
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
G       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20         1 Kotkowski Nikodem, Hoppe Oriana                    SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   8
  21         2 Kwiatkowski Adam, Marynowska Pola                  ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   8
  19         3 Gałwa Jakub, Konieczek Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               3/   8
  25         4 Tame Mateusz, Tubielewicz Karolina                 ZORBA - Częstochowa       śląski               4/   8
  23         5 Sadziński Piotr, Karbownik Natalia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               5/   8
  22         6 Miśkiewicz Bartłomiej, Wójcik Oliwia               EVOLUTION - Kraków        małopolski           6/   8
  18         7 Cierzak Olaf, Dziurzyńska Wiktoria                 EVOLUTION - Kraków        małopolski           7/   8
  24         8 Sobczeński Bartosz, Skorupa Paulina                MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  18   XX     2     X    1          0 X  XXXX  5 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    20          
  19 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    41         2
  20 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    42         1
  21 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXXXXX  7    40         3
  22     XXX  3 XXXXXXX  7 XXXXX X  6   XX     2 X X XX   4 X     X  2    24         6
  23 XXXXXXX  7 X XX XX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    38       4-5
  24 XX       2  X       1  X   X   2 XX       2  X X     2          0     9          
  25 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX XXX  5  XX XXX  5 XXXXXXX  7    38       4-5
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  19 3422222 2.0 2432212 2.0 3532222 2.0 4534266 4.0 3543356 4.0 3534334 4.0   18.0    3
  20 1111111 1.0 6111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
  21 2244533 3.0 1224533 3.0 2223544 3.0 2243433 3.0 2232235 2.0 2242443 3.0   17.0    2
  22 6655666 6.0 4665666 6.0 6665666 6.0 3656345 5.0 6666464 6.0 6665666 6.0   35.0    6
  23 4563355 5.0 3353454 4.0 4346355 5.0 5365654 6.0 5455643 5.0 4356555 5.0   30.0    5
  25 5336444 4.0 5546345 5.0 5454433 4.0 6422522 2.0 4324522 3.0 5423222 2.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
G       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Kwiczala Dorian, Skupień Maja                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   8
  32         2 Otręba Mateusz, Piur Maja                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   8
  33         3 Szymborski Jakub, Pietruk Sabina                   CREATIVE DANCE - Warszawa mazowiecki           3/   8
  30         4 Gawęda Wiktor, Czech Nadia                         EVOLUTION - Kraków        małopolski           4/   8
  28         5 Bawor Adam, Nocoń Maja                             ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   8
  35         6 Włodarczyk Wiktor, Rzadkowska Marika               Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         6/   8
  29         7 Brożyna Wiktor, Kołbuc Oliwia                      Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         7/   8
  34         8 Wychowaniak Adam, Gacek Ewa                        AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28 X XXX    4 X XXXX   5 XXX XX   5 XXXXXX   6 X XXX    4 X X X    3 X X XX   4 X XXXX   5    36         6
  29  X XXXX  5 XX XXXX  6  X X XX  4  X XXXX  5 XX  XXX  5  X X XX  4  X X  X  3  X X  X  3    35          
  30 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X XXXXX  6 X XXX X  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    51         4
  31 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXXXXXX  7    52       2-3
  32  XXXXXX  6  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52       2-3
  33 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    54         1
  34 X        1 X        1 X  X     2 X   X    2 XXXX X   5 X  X     2 XX X     3 X        1    17          
  35 XXX  XX  5  XXXXXX  6  XXXX X  5  XX  XX  4    X XX  3  XX XXX  5  XXXXXX  6  XX XXX  5    39         5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28 4412126 2.0 5116246 4.0 5225246 4.0 5214336 4.0 5436566 6.0 6345566 6.0 4545466 6.0 5354566 5.0   37.0    5
  30 2623564 4.0 2624564 5.0 3613564 5.0 4632565 5.0 3352412 3.0 4533653 5.0 5231653 3.0 4533653 4.0   34.0    4
  31 1141241 1.0 1253351 1.0 1141421 1.0 1341241 1.0 2511321 1.0 2611321 1.0 2412311 2.0 2421321 2.0   10.0    1
  32 5234312 3.0 4431412 3.0 2334312 2.0 3425412 3.0 1225234 2.0 1224132 2.0 1124122 1.0 1115112 1.0   17.0    2
  33 3355453 5.0 3342125 2.0 4462133 3.0 2153123 2.0 4663645 5.0 3452445 3.0 3663545 5.0 3642434 3.0   28.0    3
  35 6566635 6.0 6565633 6.0 6556655 6.0 6566654 6.0 6144153 4.0 5166214 4.0 6356234 4.0 6266245 6.0   42.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
G       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50         1 Wywiał Eryk, Księżnik Kinga                        ZORBA - Częstochowa       śląski               1/  14
  44         2 Pach Mateusz, Doniec Natalia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           2/  14
  47         3 Suszek Błażej, Brzezińska-Śledzik Wiktoria         ZORBA - Częstochowa       śląski               3/  14
  49         4 Wrona Patryk, Wrona Justyna                        MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               4/  14
  39         5 Ciura Franciszek, Blady Julia                      A+S - Częstochowa         śląski               5/  14
  38         6 Chojnacki Hubert, Morzyńska Oliwia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               6/  14
  40         7 Gradzik Norbert, Sikora Laura                      ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               7/  14
  41       8-9 Kozyra Bartłomiej, Gajdos Michalina                JEDYNKA - Łódź            łódzki             8-9/  14
  51       8-9 Władowski Allan, Grzegorczyk Anna                  FORUM - Zabrze            śląski             8-9/  14
  42        10 Kwarta Kacper, Grygiel Karolina                    ETIUDA - Radomsko         łódzki              10/  14
  43        11 Merzlykin Artem, Wilkosz Julia                     FLAMENCO - Siemianowice   śląski              11/  14
  45        12 Rachwalik Michał, Pawlak Barbara                   4STEP - Siechnice         dolnośląski         12/  14
  46        13 Ratajczak Kacper, Bryl Aleksandra                  MARGO - Leszno            wielkopolski        13/  14
  48        14 Urbański Krzysztof, Ozga Joanna                    ETIUDA - Radomsko         łódzki              14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38   X X X  3 XXX X X  5 X X XXX  5 XXXXX X  6   X  XX  3 X X      2 X X   X  3 X X   X  3    30         5
  39   XX     2  XXXX    4  XXXXX   5  XXXXX   5 XX  XX   4 XX XXX   5   X XX   3   X      1    29         6
  40 X  X XX  4 X  X XX  4    X X   2  X X XX  4 X  X XX  4  XXX XX  5  X X X   3    X X   2    28          
  41 X X X    3 X X      2 X X      2 X        1 XXX X    4 XXX      3 X XX     3 XX XX    4    22          
  42    X XX  3          0  X X     2  X XXX   4    XX X  3    XXX   3  X  X    2  X  X X  3    20          
  43  XX  X   3  X X X   3          0          0  X X     2     X    1    XX X  3    X X   2    14          
  44     X    1     XXX  3  X  XXX  4   X XXX  4   XX XX  4 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X XXXXX  6    35         3
  45 XX XX    4     X    1    X     1          0 XXXX     4  X    X  2          0          0    12          
  46          0      X   1 XX  X X  4 X   X X  3    X     1     X    1    X     1          0    11          
  47 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XXXX     4  X  XXX  4      XX  2 XXX  XX  5 XXX XXX  6    38         1
  48 XX   X   3          0 X        1      X   1 X        1          0          0  X       1     7          
  49  X X  X  3  XXX  X  4  XXX  X  4  XX   X  3   X XXX  4 X XX  X  4 XXX  XX  5  XXX XX  5    32         4
  50    XXXX  4 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X X      2 X  X  X  3 X  XX X  4 X  XX X  4    36         2
  51 XXX X    4 X        1     X    1 X        1  X  X    2  XX XX   4  XX XX   4 XXX XX   5    22          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38 4466423 4.0 4566533 6.0 6666534 6.0 2566533 4.0 4453431 3.0 6664424 6.0 6463352 5.0 6653221 2.0   36.0    6
  39 5324156 5.0 6624264 4.0 5523255 5.0 4424245 3.0 6315556 5.0 4415366 5.0 4515436 4.0 5515466 5.0   36.0    5
  44 6535562 6.0 5435452 5.0 4435462 3.0 6635452 5.0 5531112 1.0 1322111 1.0 5342223 2.0 1221112 1.0   24.0    2
  47 2153234 2.0 2151325 2.0 1151323 2.0 3141324 2.0 2146245 4.0 5146245 4.0 3254145 3.0 3166645 6.0   25.0    3
  49 3241645 3.0 3343646 3.0 3344646 4.0 5353666 6.0 3222324 2.0 3531532 2.0 1131511 1.0 4442533 4.0   25.0    4
  50 1612311 1.0 1212111 1.0 2212111 1.0 1212111 1.0 1664663 6.0 2253653 3.0 2626664 6.0 2334354 3.0   22.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
G       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Wolski Jakub, Bober Hanna                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   8
  59         2 Szołtysik Piotr, Skiba Julia                       IMPULS - Chorzów          śląski               2/   8
  58         3 Solcan Emil, Król Magdalena                        EVOLUTION - Kraków        małopolski           3/   8
  54         4 Borbot Rostislav, Nawrot Wiktoria                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              4/   8
  57         5 Sadowski Mateusz, Kucharska Lena                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               5/   8
  55         6 Brol Jakub, Kołomycew Daria                        ZORBA - Częstochowa       śląski               6/   8
  60         7 Traczyk Kacper, Janus Oliwia                       Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         7/   8
  56         8 Drecki Damian, Wychowaniak Anna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  54 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         3
  55 XXXXXX   6 XXX  X   4 XX XXXX  6 XX X XX  5 X  X XX  4    25         5
  56 X X XXX  5       X  1      X   1 X  XX    3  X  X    2    12          
  57 XXXX     4 XXXXX    5 XXXXX    5  XX X    3 XXXXX    5    22         6
  58 XXXXXXX  7 XXrXXXX  6 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    31         4
  59 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
  60   XX  X  3   XXXXX  5  XX  XX  4   X XXX  4   X XXX  4    20          
  62  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  54 2426215 2.0 2424556 4.0 4234224 4.0 3234355 4.0 4334435 4.0   18.0    4
  55 3664654 6.0 4666644 6.0 3655643 5.0 4666644 6.0 5655543 5.0   28.0    6
  57 6355166 5.0 6255365 5.0 6566166 6.0 6455266 5.0 6466266 6.0   27.0    5
  58 1242332 1.0 3343132 3.0 1342335 3.0 1543523 3.0 2542622 3.0   13.0    3
  59 4531441 4.0 1532211 1.0 2411551 1.0 2312431 2.0 1213351 2.0   10.0    2
  62 5113523 3.0 5111423 2.0 5123412 2.0 5121112 1.0 3121114 1.0    9.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Szołtysik Piotr, Skiba Julia                       IMPULS - Chorzów          śląski               1/   7
  58         2 Solcan Emil, Król Magdalena                        EVOLUTION - Kraków        małopolski           2/   7
  57         3 Sadowski Mateusz, Kucharska Lena                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   7
  54         4 Borbot Rostislav, Nawrot Wiktoria                  Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              4/   7
  56         5 Drecki Damian, Wychowaniak Anna                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           5/   7
  60         6 Traczyk Kacper, Janus Oliwia                       Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         6/   7
  55         7 Brol Jakub, Kołomycew Daria                        ZORBA - Częstochowa       śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  54 7116547 6.0 3114767 3.0 7114546 4.0 3114247 2.0 7216575 6.0   21.0    4
  55 3674776 7.0 4662644 5.0 5763715 6.0 6763654 6.0 3773727 7.0   31.0    7
  56 6762324 3.0 2776175 7.0 3675271 5.0 2552163 3.0 4665163 5.0   23.0    5
  57 4327115 2.0 6457223 4.0 6546157 7.0 4436336 4.0 2437236 2.0   19.0    3
  58 5443651 4.0 5323512 2.0 4452462 3.0 5325525 5.0 5342642 3.0   17.0    2
  59 1231232 1.0 1231331 1.0 1231333 1.0 1271411 1.0 1151311 1.0    5.0    1
  60 2555463 5.0 7545456 6.0 2327624 2.0 7647772 7.0 6524454 4.0   24.0    6
                                         R    R                  
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
G       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Kowal Wojciech, Sajdak Emilia                      KLASA - Tarnów            małopolski           1/   7
   5         2 Meier Antoni, Nowotarska Jana                      K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/   7
   6         3 Siudyka Kacper, Łukaszewicz Emilia                 AKCENT - Będzin           śląski               3/   7
   2         4 Dzierżenga Mateusz, Prudel Natalia                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/   7
   3         5 Kasprzak Wiktor, Sessou Sonia                      AnaDens Łódź              łódzki               5/   7
   7         6 Wojciechowski Aleksy, Lis Zuzanna                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          6/   7
   1         7 Drechny-Mucha Maksymilian, Jakubiszyn Julia        EVOLUTION - Kraków        małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: GP Polski, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 6736734 6.0 4766637 7.0 6565766 5.0 5635745 4.0 7776747 7.0 7557767 7.0 7767764 7.0 6777767 7.0   50.0    7
   2 3665415 4.0 3627463 4.0 3126333 3.0 4146324 3.0 2514512 2.0 3635614 5.0 4625643 4.0 2325625 3.0   28.0    4
   3 4577563 5.0 7575225 5.0 7677444 6.5 3777453 6.0 3357353 4.0 4476332 4.0 6456316 6.0 4246233 4.0   40.5    5
   4 2324122 2.0 2244142 1.0 2244122 2.0 2354132 2.0 4243121 1.0 2243121 1.0 1213122 1.0 3633142 2.0   12.0    1
   5 1241241 1.0 1433711 2.0 1432211 1.0 1222211 1.0 1165234 3.0 1124253 2.0 2574255 5.0 1464314 5.0   20.0    2
   6 5113356 3.0 5112354 3.0 5311555 4.0 6411567 5.0 5421465 5.0 6312446 3.0 5132571 2.0 5111551 1.0   26.0    3
   7 7452677 7.0 6351576 6.0 4753677 6.5 7563676 7.0 6632676 6.0 5761575 6.0 3341437 3.0 7552476 6.0   47.5    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
G       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16         1 Urbański Jakub, Serwa Kinga                        CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           1/  12
  12         2 Kotek Bartosz, Wężowicz Wiktoria                   KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           2/  12
  13         3 Marszał Krzysztof, Szlachetka Klaudia              ESKADRA - Pabianice       łódzki               3/  12
  20         4 Kowalczyk Kacper, Kudra Iga                        Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           4/  12
  10         5 Glanowski Karol, Lipnicka Patrycja                 ZORBA - Częstochowa       śląski               5/  12
  11         6 Górecki Jędrzej, Romaniewska Natalia               BAWINEK - Kraków          małopolski           6/  12
  17         7 Walaszek Karol, Stawarz Aleksandra                 EVOLUTION - Kraków        małopolski           7/  12
  21         8 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski           8/  12
  23         9 Tkacz Sebastian, Pfajfer Julia                     FORUM - Zabrze            śląski               9/  12
  18     10-11 Gierdziewicz Krzysztof, Zaręba Kamila              EVOLUTION - Kraków        małopolski       10-11/  12
  22     10-11 Tkacz Rafał, Gerstel Roksana                       FORUM - Zabrze            śląski           10-11/  12
  14        12 Morawiec Wiktor, Stadnik Wiktoria                  A + S Kleszczów           łódzki              12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  10 X  X XX  4    X X   2 XXXXXX   6  XXX XX  5 XXXX XX  6    23         6
  11 XXXXXX   6 XXX XX   5 XX XX    4 XXXXXX   6 XXXXXX   6    27         4
  12 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    32         1
  13  XX  XX  4  XX XXX  5   X XXX  4 XXX XXX  6 XXX XXX  6    25         5
  14  X       1  X       1    X  X  2          0          0     4          
  16 X XXX X  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    31         2
  17 XX       2   XX  X  3  XX  X   3     X    1  XX X    3    12          
  18          0          0 X    X   2 X    X   2 X        1     5          
  20  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 X  XXXX  5    30         3
  21 X X X X  4 X   X X  3       X  1       X  1       X  1    10          
  22    X     1 X   X    2   X      1          0    X     1     5          
  23    XXX   3    X     1    X     1    X     1          0     6          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  10 6364644 4.0 6364525 5.0 6464644 5.0 6553543 5.0 6463624 5.0   24.0    5
  11 3656335 6.0 5556356 6.0 3626555 6.0 1664655 6.0 1634355 4.0   28.0    6
  12 2423162 2.0 1422163 2.0 2552363 3.0 4421161 2.0 3512463 3.0   12.0    2
  13 5535513 5.0 4633211 3.0 5333212 2.0 5335314 3.0 5325211 2.0   15.0    3
  16 1211421 1.0 3211442 1.0 1211121 1.0 2212232 1.0 2241142 1.0    5.0    1
  20 4142256 3.0 2145634 4.0 4145436 4.0 3146426 4.0 4156536 6.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Brożyna Kamil, Żelasko Oliwia                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/  20
  34         2 Wolny Jakub, Kot Emilia                            ZORBA - Częstochowa       śląski               2/  20
  36         3 Zalewski Mariusz, Kalecińska Martyna               4STEP - Siechnice         dolnośląski          3/  20
  11         4 Górecki Jędrzej, Romaniewska Natalia               BAWINEK - Kraków          małopolski           4/  20
  16         5 Urbański Jakub, Serwa Kinga                        CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           5/  20
  28         6 Kuliński Karol, Majchrowicz Ewa                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/  20
  33         7 Piotrowski Bartłomiej, Krzciuk Natalia             ETIUDA - Radomsko         łódzki               7/  20
  12         8 Kotek Bartosz, Wężowicz Wiktoria                   KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           8/  20
  10         9 Glanowski Karol, Lipnicka Patrycja                 ZORBA - Częstochowa       śląski               9/  20
  30        10 Narloch Jakub, Nuckowska Dominika                  MASTER DANCE - Gliwice    śląski              10/  20
  26        11 Grałek Rafał, Grałek Julia                         STEP DANCE - Koluszki     łódzki              11/  20
  25        12 Gajek Dominik, Zając Paulina                       EMOTION Dance Academy Ośw małopolski          12/  20
  15        13 Pszenica Antoni, Panek Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski              13/  20
  17        14 Walaszek Karol, Stawarz Aleksandra                 EVOLUTION - Kraków        małopolski          14/  20
  13     15-16 Marszał Krzysztof, Szlachetka Klaudia              ESKADRA - Pabianice       łódzki           15-16/  20
  14     15-16 Morawiec Wiktor, Stadnik Wiktoria                  A + S Kleszczów           łódzki           15-16/  20
  31     17-18 Owczarek Krzysztof, Grzelak Angelika               ETIUDA - Radomsko         łódzki           17-18/  20
  32     17-18 Pabian Sebastian, Gosińska Kinga                   ZORBA - Częstochowa       śląski           17-18/  20
  27        19 Kluczka Krzysztof, Lewandowska Nadia               FORUM - Zabrze            śląski              19/  20
  35        20 Włodarczyk Patryk, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów            małopolski          20/  20
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  10 X XXXXX  6 XXXX X   5 XX XX X  5 XX XXX   5 X XXXXX  6    27         6
  11     X    1  XXX XX  5 X XXX X  5 XXXXXXX  7 X X  X   3    21        11
  12 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XX XXXX  6   XX     2  XX      2    22      9-10
  13  XX  XX  4  XX XX   4   X   X  2   X  XX  3  XX  X   3    16          
  14   X      1  XXXX    4  XXX X   4   XX  X  3  XXXX    4    16          
  15 X XXXXX  6 X XX X   4 X XXX X  5 X XX     3 X XXXX   5    23         8
  16 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXXX    5 XXXXXX   6    28       4-5
  17  X X  X  3  X X XX  4  X XXX   4  X   X   2  X XXXX  5    18          
  24 XXXXXXX  7 XXX X X  5 X X XXX  5 XXXXX X  6 XXXX XX  6    29         3
  25 X  XXXX  5 XX    X  3   XX X   3   XX XX  4 X  XX X  4    19     12-13
  26  XXXXXX  6       X  1 XX XXXX  6 XX   XX  4 X     X  2    19     12-13
  27    XX    2    XX    2  X       1     X    1  X  XXX  4    10          
  28 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXX X  6    30         2
  30  XX X    3 XXX X    4 XXX  XX  5 XX  XXX  5 XXX X X  5    22      9-10
  31 XX XX    4    XXXX  4      X   1    X XX  3    XX X  3    15          
  32 XXX      3 X    X   2 XXX      3 XX  XX   4 XX   X   3    15          
  33 XXXXXXX  7 X XXX X  5  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         1
  34 XX   XX  4 X XXXXX  6 X   XXX  4 XX XX X  5 X  XXXX  5    24         7
  35      X   1  X  X    2    XX    2   X X    2          0     7          
  36 X XX X   4 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXX XX  5    28       4-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  10 XX X X   4 XX XX    4 X        1 X        1 X  X X   3    13          
  11 X X  X   3 X XX     3 X XXX    4 XXX XX   5 XXXX X   5    20       4-5
  12  XXXX    4      X   1  XXXXX   5   X XX   3   X      1    14          
  15 X        1          0 X  X  X  3          0 X     X  2     6          
  16   X X X  3   XXXXX  5  XX XX   4  XX XX   4   X X X  3    19         6
  24 XX  XXX  5 XX  XX   4 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    28         1
  25    X X   2      X   1          0 X  X     2 XX       2     7          
  26     XXX  3       X  1     XXX  3     X X  2       X  1    10          
  28 XXX X X  5 XXX X X  5  XX  X   3 XX X XX  5  X  X    2    20       4-5
  30  X    X  2  XX      2  X    X  2  XX      2  XX X X  4    12          
  33   XX X   3  XXXX X  5 X XX  X  4   XX  X  3   XX X   3    18          
  34 X  XX X  4 X  XXXX  5 X  XX X  4 X  XX X  4 X  XXXX  5    22         2
  36  XXX     3 XXXX XX  6  X X X   3  X XXXX  5  X XXX   4    21         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  11 3533644 5.0 4443546 4.0 2541544 4.0 2443646 5.0 5351556 6.0   24.0    4
  16 4414226 4.0 5514125 5.0 6414336 5.0 6524235 6.0 6525224 5.0   25.0    5
  24 2125413 1.0 2126313 1.0 1236112 1.0 1315512 1.0 1114312 1.0    5.0    1
  28 6246555 6.0 6355434 6.0 4155655 6.0 4236454 4.0 3246445 4.0   26.0    6
  34 1662162 2.0 1661252 2.0 3663263 3.0 3661163 3.0 2663131 2.0   12.0    2
  36 5351331 3.0 3232661 3.0 5322421 2.0 5152321 2.0 4432663 3.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
G       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40         1 Ogrodnik Marek, Kudełko Katarzyna                  RÓŻA - Olesno             opolski              1/   9
  25         2 Gajek Dominik, Zając Paulina                       EMOTION Dance Academy Ośw małopolski           2/   9
  26         3 Grałek Rafał, Grałek Julia                         STEP DANCE - Koluszki     łódzki               3/   9
  44         4 Szczyrk Mikołaj, Łyczko Daria                      ST IMPRESJA Kęty          małopolski           4/   9
  27         5 Kluczka Krzysztof, Lewandowska Nadia               FORUM - Zabrze            śląski               5/   9
  42         6 Skrzyposzek Maciej, Pindur Aleksandra              FORUM - Zabrze            śląski               6/   9
  41         7 Przedworski Daniel, Piofczyk Maja                  FORUM - Zabrze            śląski               7/   9
  43         8 Socha Oskar, Niziurska Julia                       EVOLUTION - Kraków        małopolski           8/   9
  39         9 Bartela Marcel, Glomb Wiktoria                     RÓŻA - Olesno             opolski              9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  25 XXXXXX   6 XXXXXX   6  XXXXX   5 XXXXXXX  7    24       3-4
  26 XXXXXXX  7  XXX XX  5 XXXXXXX  7   XX XX  4    23         5
  27 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XX XX X  5    24       3-4
  39     X X  2          0    XX    2 X X X    3     7          
  40 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         1
  41 XXXX X   5 X    X   2 X   XXX  4      X   1    12          
  42       X  1 X  XX X  4 XXX   X  4 XX XX X  5    14         6
  43          0  XXXX X  5  X    X  2  XXX X   4    11          
  44 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 X XXXXX  6 XXX XXX  6    25         2
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  25 3311115 1.0 3421134 3.0 3313232 2.0 4534322 3.0    9.0    2
  26 6543222 3.5 6342211 1.0 6541114 3.0 6351233 2.0    9.5    3
  27 4466454 5.0 1553453 5.0 1264356 5.0 2443155 4.0   19.0    5
  40 2122341 2.0 2214642 2.0 2422641 1.0 1112641 1.0    6.0    1
  42 5655663 6.0 5666365 6.0 5656463 6.0 5626566 6.0   24.0    6
  44 1234536 3.5 4135526 4.0 4135525 4.0 3265414 5.0   16.5    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
G       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Rachfalski Wojciech, Bocheńczak Barbara            FORUM - Zabrze            śląski               1/   9
  45         2 Krzemiński Michał, Głąb Anna                       STEP DANCE - Koluszki     łódzki               2/   9
  40         3 Ogrodnik Marek, Kudełko Katarzyna                  RÓŻA - Olesno             opolski              3/   9
  44         4 Szczyrk Mikołaj, Łyczko Daria                      ST IMPRESJA Kęty          małopolski           4/   9
  39         5 Bartela Marcel, Glomb Wiktoria                     RÓŻA - Olesno             opolski              5/   9
  43         6 Socha Oskar, Niziurska Julia                       EVOLUTION - Kraków        małopolski           6/   9
  41         7 Przedworski Daniel, Piofczyk Maja                  FORUM - Zabrze            śląski               7/   9
  21         8 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski           8/   9
  42         9 Skrzyposzek Maciej, Pindur Aleksandra              FORUM - Zabrze            śląski               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  21 X  X X   3 X   XX   3     XX   2 X  XXX   4    12          
  39   XXXXX  5  XXXXXX  6 XXXX XX  6  XXX XX  5    22         4
  40 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    25         1
  41 XXX      3 X X XX   4 XX XX    4 XX  XX   4    15          
  42  X  X    2  X X  X  3      X   1 X        1     7          
  43 XXXXXXX  7 X XX X   4 XXXXXXX  7  XXX XX  5    23         3
  44   X XXX  4  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XX X X  4    20       5-6
  45 XXXXX X  6 XXX X X  5 X XX  X  4 X XXX X  5    20       5-6
  46 XX XXXX  6 XX X XX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    24         2
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  39 5654144 5.0 6664145 6.0 6564141 5.0 5463123 4.0   20.0    5
  40 6321261 2.0 4322451 3.0 4352353 3.0 2321231 2.0   10.0    3
  43 4463626 6.0 5435636 5.0 5625636 6.0 6534645 5.0   22.0    6
  44 2545433 4.0 3553324 4.0 3443424 4.0 4655556 6.0   18.0    4
  45 3132352 3.0 2241263 2.0 2231262 2.0 3242362 3.0   10.0    2
  46 1216515 1.0 1116512 1.0 1116515 1.0 1116414 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Biały                     Janusz          I         Kraków               
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
G       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Wójcik Hanna                                       AnaDens Łódź              łódzki               1/   7
  17         2 Michta Amelia                                      CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/   7
  16         3 Kuwerska Iga                                       CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               3/   7
  20         4 Sega Laura                                         MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               4/   7
  15         5 Gałaj Dominika                                     CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               5/   7
  19         6 Rygasiewicz Pola                                   RONDO - Rybnik            śląski               6/   7
  18         7 Polańska Maja                                      DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E-Solo, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15 2273474 3.0 6365573 6.0 6473675 6.0 6276676 6.0 2363546 4.0 2353655 5.0 2353556 5.0 2362566 6.0   41.0    5
  16 3431235 2.0 1422131 1.0 3327264 4.0 4422364 4.0 3412624 2.0 3421544 2.0 3412634 3.0 3421654 3.0   21.0    3
  17 5355623 5.0 2231425 3.0 5231433 3.0 5331432 2.0 1221113 1.0 1212211 1.0 1221211 1.0 1214111 1.0   17.0    2
  18 7766767 7.0 7657747 7.0 7756757 7.0 7654747 7.0 6535351 5.0 5565362 6.0 6665473 6.0 6753432 4.0   49.0    7
  19 6524542 4.0 5573652 5.0 2562521 2.0 1563521 3.0 7677775 7.0 7777776 7.0 7777765 7.0 7677777 7.0   42.0    6
  20 4647356 6.0 4744366 4.0 4644146 5.0 2745153 5.0 4754267 6.0 4634127 3.0 5544147 4.0 4535245 5.0   38.0    4
  21 1112111 1.0 3116214 2.0 1115312 1.0 3117215 1.0 5146432 3.0 6146433 4.0 4136322 2.0 5146323 2.0   16.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
B       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40         1 Chen Filip, Niciejewska Alicja                     CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          1/   6
  45         2 Szymborski Michał, Górecka Natalia                 CREATIVE DANCE - Warszawa mazowiecki           2/   6
  41         3 Kołtun Damian, Wegwert Karina                      STEP DANCE - Koluszki     łódzki               3/   6
  42         4 Lupa Michał, Jarczyk Aleksandra                    Mistrzowska Akademia Tane śląski               4/   6
  43         5 Lupa Paweł, Tkacz Maja                             Mistrzowska Akademia Tane śląski               5/   6
  44         6 Sobierski Mateusz, Singh Jasmina                   AnaDens Łódź              łódzki               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  40 2121141 1.0 1651142 1.0 1241151 1.0 2141214 2.0 1141322 1.0 3121251 2.0    8.0    1
  41 6635364 5.0 5525266 6.0 5416364 5.0 1422122 1.0 2412114 2.0 1312124 1.0   20.0    3
  42 1542515 4.0 3432514 3.0 2532415 3.0 5553443 4.0 5654433 4.0 4433612 3.0   21.0    4
  43 3213236 2.0 2214655 4.0 3324536 4.0 6616656 6.0 6535546 5.0 5246446 4.0   25.0    5
  44 5466652 6.0 6366431 5.0 6665623 6.0 4364535 5.0 3366655 6.0 2655533 5.0   33.0    6
                                                                   R         
  45 4354423 3.0 4143323 2.0 4153242 2.0 3235361 3.0 4223261 3.0 6564365 6.0   19.0    2
                                                                   R         
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
G       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Bilnik Wojciech, Bilnik Ewa                        RÓŻA - Olesno             opolski              1/   6
  21         2 Skipirzepa Kamil, Putyra Weronika                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   6
  24         3 Kielan Marcel, Chruścicka Nikola                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   6
  20         4 Antosik Maciej, Stefan Antonina                    4STEP - Siechnice         dolnośląski          4/   6
  25         5 Malczyk Mateusz, Filipczyk Paulina                 TEAM - Ornontowice        śląski               5/   6
  22         6 Woźniak Hubert, Michalska Julia                    ZORBA - Częstochowa       śląski               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  20 4613246 4.0 2613355 4.0 2314535 3.0 2515545 4.0 2213335 3.0   18.0    4
  21 6561311 2.0 4342411 3.0 5232311 2.0 5143211 2.0 4142211 2.0   11.0    2
  22 2126665 6.0 3435666 6.0 3545464 5.0 3666463 6.0 3666556 6.0   29.0    6
  23 3232132 1.0 1121134 1.0 1121142 1.0 1221132 1.0 1321123 1.0    5.0    1
  24 1354524 3.0 6266222 2.0 4453226 4.0 4332326 3.0 5434444 4.0   16.0    3
  25 5445453 5.0 5554543 5.0 6666653 6.0 6454654 5.0 6555662 5.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
G       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20         1 Antosik Maciej, Stefan Antonina                    4STEP - Siechnice         dolnośląski          1/   3
  22         2 Woźniak Hubert, Michalska Julia                    ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   3
  21         3 Skipirzepa Kamil, Putyra Weronika                  ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  20 1111112 1.0 2222112 1.0 2221112 1.0 1121213 1.0 1131123 1.0    5.0    1
  21 3223233 3.0 3113233 3.0 3113223 2.0 3212121 2.0 3213232 3.0   13.0    3
  22 2332321 2.0 1331321 2.0 1332331 3.0 2333332 3.0 2322311 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Parasiewicz               Marek           I         Opole                
B       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
G       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Krzyżanowski Łukasz, Kłucjasz Maja                 ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/   7
  29         2 Bilski Filip, Biesiekierska Karolina               Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           2/   7
  26         3 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków        małopolski           3/   7
  27         4 Jędrycha Damian, Zaworska Zuzanna                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   7
  28         5 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           5/   7
  30         6 Braun Patryk, Mieszczak Emilia                     NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               6/   7
  32         7 Rachfalski Wojciech, Bocheńczak Barbara            FORUM - Zabrze            śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  26 6463366 6.0 7434743 4.0 2453743 3.0 3533743 3.0 3234632 3.0   19.0    3
  27 3645433 3.0 2763337 3.0 3764637 7.0 2764437 4.0 2763357 5.0   22.0    4
  28 2174555 4.0 3176454 5.0 5175366 4.0 4276566 7.0 5557566 6.0   26.0    5
  29 4321122 2.0 4322122 2.0 4322122 2.0 5322122 2.0 4322113 2.0   10.0    2
  30 5556647 5.0 6557675 7.0 6547575 6.0 7455675 6.0 6446474 4.0   28.0    6
  31 1212211 1.0 1211211 1.0 1211211 1.0 1111211 1.0 1111221 1.0    5.0    1
  32 7737774 7.0 5645566 6.0 7636454 5.0 6647354 5.0 7675745 7.0   30.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz                    Kraków               
B       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Jędrycha Damian, Zaworska Zuzanna                  AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/  12
  28         2 Stochel Mikołaj, Piasek Paulina                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           2/  12
  26         3 Andruszko Marek, Gębala Julia                      EVOLUTION - Kraków        małopolski           3/  12
  33         4 Goły Filip, Mazurek Martyna                        ZORBA - Częstochowa       śląski               4/  12
  36         5 Musioł Michael, Ostrowska Sandra                   MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               5/  12
  38         6 Owczarek Mateusz, Brol Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               6/  12
  40         7 Urbański Robert, Neska Zuzanna                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           7/  12
  37         8 Nowakowski Łukasz, Rachtan Marta                   TEAM - Ornontowice        śląski               8/  12
  34         9 Grzelczak Dawid, Matusiak Agata                    ESKADRA - Pabianice       łódzki               9/  12
  35     10-12 Jastrzębski Jarosław, Majka - Góra Agnieszka       SEMPRE - Kraków           małopolski       10-12/  12
  39     10-12 Sekuła Mateusz, Zacharska Ewa                      CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       10-12/  12
  42     10-12 Ziętek Łukasz, Mularczyk Beata                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       10-12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  26 XX X  X  4 XXXXX X  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6 X X X X  4    26       3-4
  27 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
  28 X  X XX  4 XX XXXX  6 XX X XX  5 XX XXXX  6  X XXXX  5    26       3-4
  33 XXX XX   5 X X  XX  4 X  X     2 XXX XXX  6 XXXX X   5    22         5
  34     XX   2 X  X X   3     XX   2 X   XX   3    X XX  3    13          
  35 X     X  2       X  1          0          0          0     3          
  36  XXXX X  5  XX X X  4  XXXX X  5  XXX     3  XXX     3    20         6
  37   X  X   2  XX      2 XXX XX   5 X   X    2 XX  XX   4    15          
  38 XXXXX    5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X X XXX  5    29         2
  39          0          0       X  1       X  1       X  1     3          
  40  XXX XX  5   XXXX   4   X      1   XX     2 XXXXX    5    17          
  42     X X  2          0 X        1          0          0     3          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  26 5424231 3.0 5425231 3.0 3425351 3.0 6465241 4.0 6425141 3.0   16.0    3
  27 1113113 1.0 1211112 1.0 1211123 1.0 1312123 1.0 1212233 1.0    5.0    1
  28 2261322 2.0 2152323 2.0 2132212 2.0 2231412 2.0 2341312 2.0   10.0    2
  33 4335446 4.0 3334545 4.0 5343446 4.0 4143534 3.0 4154525 4.0   19.0    4
  36 6542664 6.0 6543464 5.0 6654564 6.0 5624655 5.0 5633664 5.0   27.0    5
  38 3656555 5.0 4666656 6.0 4566635 5.0 3556366 6.0 3566456 6.0   28.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Wiórek Maciej, Czarnobaj Natalia                   IMPULS - Chorzów          śląski               1/   8
  38         2 Owczarek Mateusz, Brol Maja                        ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   8
  46         3 Sitek Sebastian, Dudys Anna                        KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           3/   8
  48         4 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/   8
  45         5 Kwiecień Konrad, Grunwald Monika                   BAWINEK - Kraków          małopolski           5/   8
  44         6 Myśliński Olaf, Czapnik Wiktoria                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               6/   8
  34         7 Grzelczak Dawid, Matusiak Agata                    ESKADRA - Pabianice       łódzki               7/   8
  37         8 Nowakowski Łukasz, Rachtan Marta                   TEAM - Ornontowice        śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  34  XXXXX   5 X XX X   4 X X XX   4   X  X   2     XX   2    17          
  37   X X X  3   X   X  2   X X X  3   X X X  3   X X X  3    14          
  38 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    33       2-3
  44 XX X  X  4 XX  X    3 XXXX X   5 XX XXX   5 XXXX XX  6    23         6
  45 XXXX X   5  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    30         4
  46 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       2-3
  47 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  48 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XX X XX  5 XX X XX  5 XX XX    4    25         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  38 2334231 2.0 1343341 3.0 1234441 2.0 1344331 2.0 2234231 2.0   11.0    2
  44 5656664 6.0 5666665 6.0 4646664 6.0 3666666 6.0 6666666 6.0   30.0    6
  45 6523546 5.0 6534536 5.0 5422536 4.0 6412424 4.0 5422445 4.0   22.0    5
  46 3442323 3.0 3422124 2.0 6553225 5.0 5533243 3.0 4543324 3.0   16.0    3
  47 1111112 1.0 2111212 1.0 2111112 1.0 2121112 1.0 1111112 1.0    5.0    1
  48 4265455 4.0 4255453 4.0 3365353 3.0 4255555 5.0 3355553 5.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             
B       Krawczyk                  Aleksandra      III       Tarnowskie Góry      Polska
C       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
D       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
E       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Kotkowski Kewin, Skrolecka Agata                   SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   7
  52         2 Danak Marcin, Noworolska Marcela                   KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           2/   7
  55         3 Skrobisz Emanuel, Klekot Karolina                  ZORBA - Częstochowa       śląski               3/   7
  51         4 Brzozowski Adrian, Smużyńska Natalia               ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/   7
  50         5 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              5/   7
  49         6 Boguta Maciej, Woźniczka Alicja                    EVOLUTION - Kraków        małopolski           6/   7
  44         7 Myśliński Olaf, Czapnik Wiktoria                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  44 7777777 7.0 7677776 7.0 7777776 7.0 7777776 7.0 7767676 7.0   35.0    7
  49 6643651 6.0 5564642 6.0 5665642 6.0 5465643 5.0 4675533 5.0   28.0    6
  50 4556565 5.0 4743554 4.0 2544465 5.0 3544465 4.0 5454455 4.0   22.0    5
  51 3234422 3.0 6426435 3.0 6426533 4.0 6626554 6.0 6536764 6.0   22.0    4
  52 1322136 2.0 1212321 2.0 1212311 1.0 2212222 2.0 1212322 2.0    9.0    2
  54 2111313 1.0 2131113 1.0 3131124 2.0 1131111 1.0 2121111 1.0    6.0    1
  55 5465244 4.0 3355267 5.0 4353257 3.0 4353337 3.0 3343247 3.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
G       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50         1 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              1/   7
  60         2 Przygoda Jeremi, Kijak Martyna                     FORUM - Zabrze            śląski               2/   7
  33         3 Goły Filip, Mazurek Martyna                        ZORBA - Częstochowa       śląski               3/   7
  59         4 Ligenza Jakub, Kolarczyk Izabela                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               4/   7
  58         5 Klich Mateusz, Kiełbik Natalia                     WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          5/   7
  57         6 Zawistowski Kamil, Korzeniowska Anna               WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          6/   7
  61         7 Zyglarski Piotr, Czerczak Aleksandra               CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  33 1562566 5.0 2542315 3.0 2351325 3.0 2442445 3.0 2442421 2.0   16.0    3
  50 4316214 2.0 3413233 2.0 1214241 1.0 1215251 1.0 1224233 1.0    7.0    1
  57 6425425 4.0 6327556 6.0 4567556 5.0 4567526 5.0 3667655 7.0   27.0    6
  58 5644673 6.0 1635774 5.0 5735772 4.0 6723672 6.0 6715574 5.0   26.0    5
  59 3177352 3.0 5176462 4.0 6176464 6.0 3176364 4.0 5176366 6.0   23.0    4
  60 2231141 1.0 4261121 1.0 3442113 2.0 5351113 2.0 4351142 3.0    9.0    2
  61 7753737 7.0 7754647 7.0 7623637 7.0 7634737 7.0 7533717 4.0   32.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
B       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Parasiewicz               Marek           I         Opole                Polska
E       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
F       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 Polska
G       Kalinowski                Szymon          I         Szczecin             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Sitek Sebastian, Dudys Anna                        KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           1/  10
  57         2 Zawistowski Kamil, Korzeniowska Anna               WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          2/  10
  62         3 Błaszczyk Łukasz, Sieraszewska Ewelina             GRACJA - Zielona Góra     lubuski              3/  10
  67         4 Polewski Kamil, Mirczewska Marta                   ZORBA - Częstochowa       śląski               4/  10
  63         5 Kowalski Miłosz, Gomoluch Natalia                  ZORBA - Częstochowa       śląski               5/  10
  66         6 Oleksik Mateusz, Szemiel Kinga                     MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               6/  10
  65         7 Nawrat Artur, Nawrat Monika                        MASTER DANCE - Gliwice    śląski               7/  10
  69         8 Wawrzyczny Paweł, Juzek Dominika                   RONDO - Rybnik            śląski               8/  10
  64         9 Kusztal Oskar, Kulpa Anna                          DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          9/  10
  68        10 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  46 XXX XXX  6 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       1-2
  57  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32       1-2
  62 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XX  X X  4 XXXXX X  6 XX   XX  4    26         4
  63     XX   2 X   XX   3 XXX  X   4 XX  XX   4 XXX  X   4    17         6
  64 XX XX    4  X  XX   3  X  XX   3  X       1    XX X  3    14          
  65 X XX X   4 X     X  2 X  X X   3 X X  X   3 X X XX   4    16          
  66 X X  XX  4 X XX X   4  XXX XX  5   XXXXX  5   XX     2    20         5
  67 XXXX XX  6 XXXXXX   6 X XX  X  4 XXXX XX  6 XXXXX X  6    28         3
  68  X X  X  3  X X  X  3    XX X  3          0    X     1    10          
  69     X    1   XXX X  4   XXX    3    XX X  3  X  XXX  4    15          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  46 2323211 1.0 2232211 1.0 1223211 1.0 1121111 1.0 4112121 1.0    5.0    1
  57 4242122 2.0 4343122 2.0 5342122 2.0 4313222 2.0 5221212 2.0   10.0    2
  62 1166353 3.0 1166663 6.0 2165365 5.0 2236366 3.0 2356363 3.0   20.0    3
  63 5455636 5.0 5455536 5.0 4454436 4.0 5465645 6.0 1644636 5.0   25.0    5
  66 6634564 6.0 6614345 4.0 6616544 6.0 6644553 5.0 6435444 4.0   25.0    6
  67 3511445 4.0 3521454 3.0 3531653 3.0 3552434 4.0 3563555 6.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2021-01-30, 08:59:47