OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"XVII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Świdnicy (niedziela)": 2010-05-30, Świdnica, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
o Puchar Prezydenta Miasta Świdnicy

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
o Puchar Prezydenta Miasta Świdnicy
Świdnica, 30.05.2010 r.
Organizator: Klub Tańca IMPULS, Młodzieżowy Dom Kultury, OSiR w Świdnicy
Prowadzenie: Zbigniew Curyl
Muzyka: Waldemar Bachar
Obsługa medyczna: Ewa Kasprzyk
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, D, Kombinacja 8T
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
12-13, C, Latin
12-13, C, Standard
14-15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, A, Latin
Pow. 15, A, Standard
16-24, Start, Latin-4
16-24, Start, Standard-4
25-34, Start, Latin-4
25-34, Start, Standard-4
35-44, Start, Latin-4
35-44, Start, Standard-4
Pow. 45, Start, Latin-4
Pow. 45, Start, Standard-4
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKTAN Wrocław                2
   2 ALEX Zagań                   1
   3 AMBER Kołobrzeg              2
   4 AMETYST Lubań                4
   5 CALIPSO Żary                 3
   6 CIEŚLAK Jelenia Góra         7
   7 DESPERADO Gostyń             1
   8 DIAMENT Wrocław              3
   9 DREAM Poznań                 4
  10 DZIUPLA Poznań               2
  11 FALLAWAY Opole               2
  12 FRYDRYCH Akad.Tań.Karpacz    3
  13 GEMAR Wrocław                5
  14 GOKSiR Lubrza                2
  15 GRACJA Zielona Góra          6
  16 IDEA Kraków                  1
  17 IGLICA Wrocław               5
  18 IMPRESS Wrocław              2
  19 IMPULS Świdnica             11
  20 KIJKOWSKI Wrocław            1
  21 KURZAKiZAMORSKI Jelenia G    2
  22 LEW Legnica                  2
  23 OLIMP Wrocław                1
  24 PARADIS Kłodzko              2
  25 PERFECT DANCE Wrocław        1
  26 PERFECT Gdańsk               2
  27 PIONIER Kłobuck              5
  28 PM Lubin                     1
  29 ST JABCZYŃSKI Wrocław        2
  30 ST PIERZ Katowice            1
  31 STARDANCE Wrocław            2
  32 STEP UP Głogów               1
  33 SUKCES Jaworzno              1
  34 SZOK Gliwice                 5
  35 TANGO-STYL Mirków           10
  36 TEMPO Wrocław                2
  37 URBAN Nowa Sól               2
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
   o Puchar Prezydenta Miasta Świdnicy
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Świdnica, 30.05.2010 r.
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 10-11 E w stylu: Kombinacja 6T
   3 Śledź Karol, Napora Magdalena                      TANGO-STYL Mirków         Polska          
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 6T
Para kategorii i klasy: 12-13 D w stylu: Kombinacja 8T
  15 Ślipko Kamil, Wegner Kinga                         STEP UP Głogów            Polska          
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Latin
  37 Lechocki Łukasz, Kościńska Aleksandra              CALIPSO Żary              Polska          
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Standard
  25 Myszakowski Paweł, Kocoń Klaudia                   IMPULS Świdnica           Polska          
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 14-15 D w stylu: Kombinacja 8T
  68 Szczerba Dariusz, Cytawa Żaneta                    TANGO-STYL Mirków         Polska          
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Standard
  80 Scheuring Dorian, Gałach Pamela                    GRACJA Zielona Góra       Polska          
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Standard
  83 Sobczak Paweł, Tabaszewska Justyna                 DIAMENT Wrocław           Polska          
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Standard
 111 Nagórski Maciej, Krzeszewska Natalia               SZOK Gliwice              Polska          
Otrzymuje klasę: A w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Standard
 112 Wychodzki Michał, Mazurkiewicz Monika              IMPRESS Wrocław           Polska          
Otrzymuje klasę: A w stylu: Standard
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
B       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
E       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Śledź Karol, Napora Magdalena                    TANGO-STYL Mirków        Polska       131.0  5 153.0  5         1/   3
   1         2 Hoja Łukasz, Domaradzka Julia                    CIEŚLAK Jelenia Góra     Polska        93.0  0 109.0  0         2/   3
   4         3 Gruszczyński Michał, Stępień Sara                PM Lubin                 Polska        53.0  0  63.0  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 23313 3.0 23223 2.0 32212 2.0 33332 3.0 32322 2.0 22222 2.0   14.0    2
   3 11121 1.0 11111 1.0 11121 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    6.0    1
   4 32232 2.0 32332 3.0 23333 3.0 22223 2.0 23233 3.0 33333 3.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
C       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Kaźmierczak Jakub, Szczerba Klaudia              TANGO-STYL Mirków        Polska       146.0  3 172.0  4         1/   7
  15         2 Ślipko Kamil, Wegner Kinga                       STEP UP Głogów           Polska       189.0  4 209.0  5         2/   7
  16         3 Gorczyca Karol, Ożga Katarzyna                   PERFECT DANCE Wrocław    Polska        80.0  3  94.0  4         3/   7
  17         4 Trocewicz Wojciech, Rabenda Klaudia              FRYDRYCH Akad.Tań.KarpaczPolska        46.0  0  54.0  0         4/   7
  14         5 Popławski Kamil, Jabczyńska Klaudia              AMETYST Lubań            Polska       153.0  4 160.0  4         5/   7
  18         6 Świdziński Alex, Grzybowska Julia                KIJKOWSKI Wrocław        Polska         0.0  0   6.0  0         6/   7
  12         7 Kania Krzysztof, Orłowska Natalia                KURZAKiZAMORSKI Jelenia GPolska        62.0  0  67.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  12 77767 7.0 76767 7.0 76777 7.0 77777 7.0 27766 7.0 77777 7.0 27777 7.0 26776 7.0   56.0    7
  13 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11214 1.0 11134 1.0 12223 1.0 11334 3.0   10.0    1
  14 55326 5.0 54256 5.0 22242 2.0 23245 3.0 46377 6.0 43466 5.0 73666 6.0 45667 6.0   38.0    5
  15 24554 4.0 22523 2.0 34423 3.0 34333 2.0 32432 2.0 22322 2.0 31334 2.0 32422 2.0   19.0    2
  16 33435 3.0 45434 4.0 55535 5.0 55524 5.0 55621 4.0 36511 3.0 64411 3.0 73211 1.0   28.0    3
  17 42242 2.0 33342 3.0 43354 4.0 42452 4.0 64145 3.0 54243 4.0 45152 4.0 67153 5.0   29.0    4
                                                                            R        
  18 66673 6.0 67675 6.0 67666 6.0 66666 6.0 73553 5.0 65655 6.0 56545 5.0 54545 4.0   44.0    6
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
B       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36         1 Konstanciuk Maciej, Karbowniczak Daria           TEMPO Wrocław            Polska       144.0  5 172.0  6         1/   9
  24         2 Kącicki Piotr, Kubicka Dorota                    AMBER Kołobrzeg          Polska        50.0  2  72.0  3         2/   9
  37         3 Lechocki Łukasz, Kościńska Aleksandra            CALIPSO Żary             Polska       217.0  5 233.0  6         3/   9
  25         4 Myszakowski Paweł, Kocoń Klaudia                 IMPULS Świdnica          Polska        85.0  1  95.0  1         4/   9
  28         5 Siwka Piotr, Ogorzałek Agata                     FRYDRYCH Akad.Tań.KarpaczPolska       103.0  1 112.0  1         5/   9
  29         6 Wojtania Sebastian, Grabowska Katarzyna          GRACJA Zielona Góra      Polska       157.0  4 165.0  4         6/   9
  26         7 Przedwojski Maksymilian, Lipigórska Angelika     DREAM Poznań             Polska        89.0  3  96.0  3         7/   9
  21         8 Adamski Jacek, Krężel Angelika                   PARADIS Kłodzko          Polska        69.0  0  75.0  0         8/   9
  31         9 Michalak Patryk, Waliszak Julia                  DREAM Poznań             Polska       114.0  4 114.0  4         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------
     S        CH       R        Pd       J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------
  21 X X    2   X    1   X    1 X      1 X  XX  3     8          
  24 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5    24       3-4
  25 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    25       1-2
  26   XX   2    X   1 X  X   2  X     1  XXX   3     9          
  28 X   X  2 X  XX  3     X  1 X XXX  4     X  1    11         6
  29  X X   2 XX  X  3 XX  X  3 X   X  2        0    10          
  31 rX  X  2 rXX    2  XXX   3  XXX   3 XXXX   4    14         5
  36 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    25       1-2
  37 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4    24       3-4
-----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  24 45423 4.0 35223 2.0 24213 2.0 14213 2.0 55216 5.0   15.0    2
  25 23234 3.0 23444 4.0 43434 4.0 33434 3.0 23333 2.0   16.0    4
  28 56555 5.0 56535 5.0 56555 5.0 56355 5.0 46465 6.0   26.0    5
  31 64666 6.0 64666 6.0 65646 6.0 65646 6.0 64544 4.0 R          
     R  RR     R                                       
  36 12111 1.0 11111 1.0 11121 1.0 22121 1.0 11121 1.0    5.0    1
  37 31342 2.0 42352 3.0 32362 3.0 41562 4.0 32652 3.0   15.0    3
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
B       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25         1 Myszakowski Paweł, Kocoń Klaudia                 IMPULS Świdnica          Polska       179.0  5 206.0  6         1/   8
  24         2 Kącicki Piotr, Kubicka Dorota                    AMBER Kołobrzeg          Polska        49.0  2  70.0  3         2/   8
  31         3 Michalak Patryk, Waliszak Julia                  DREAM Poznań             Polska        96.0  3 111.0  4         3/   8
  21         4 Adamski Jacek, Krężel Angelika                   PARADIS Kłodzko          Polska       172.0  5 181.0  5         4/   8
  30         5 Sikora Maciej, Cieśla Sylwia                     TANGO-STYL Mirków        Polska         0.0  0   8.0  0         5/   8
  29         6 Wojtania Sebastian, Grabowska Katarzyna          GRACJA Zielona Góra      Polska       109.0  0 116.0  0         6/   8
  26       7-8 Przedwojski Maksymilian, Lipigórska Angelika     DREAM Poznań             Polska        43.0  0  48.0  0       7-8/   8
  28       7-8 Siwka Piotr, Ogorzałek Agata                     FRYDRYCH Akad.Tań.KarpaczPolska        91.0  1  96.0  1       7-8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       F        Q                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------
  21 XX X   3   XX   2 XXXX   4   XXX  3 X XXX  4    16         6
  24 XXXXX  5 XXXXX  5 X X X  3 XXXX   4 XXXXX  5    22       2-3
  25 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    24         1
  26 X X    2   X X  2  X  X  2 XX  X  3 XXX X  4    13          
  28 XXXXX  5 XX     2    X   1 X  XX  3 X   X  2    13          
  29     X  1 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXX   3    19         5
  30  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5  XXX   3 XX XX  4    21         4
  31 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4  XXX   3    22       2-3
-----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  21 46555 5.0 46446 5.0 46435 4.0 56233 3.0 46354 4.5   21.5    4
  24 11321 1.0 11511 1.0 12623 2.0 33421 2.0 24531 3.0    9.0    2
  25 23412 2.0 32322 2.0 21211 1.0 11112 1.0 11116 1.0    7.0    1
  29 65643 6.0 65655 6.0 65544 6.0 45544 5.0 55622 6.0   29.0    6
       R                                               
  30 54136 4.0 54134 4.0 54156 5.0 62666 6.0 63445 4.5   23.5    5
  31 32264 3.0 23263 3.0 33362 3.0 24355 4.0 32263 2.0   15.0    3
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
B       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Czaja Wojciech, Jadczak Natalia                  PIONIER Kłobuck          Polska        91.0  0 115.0  1         1/   5
  52         2 Deliman Wojciech, Javurek Nicola                 CIEŚLAK Jelenia Góra     Polska        95.0  2 113.0  3         2/   5
  51         3 Bernat Marcin, Wenerska Zuzanna                  IMPULS Świdnica          Polska        12.0  0  24.0  1         3/   5
  55         4 Jadczak Jakub, Kała Iga                          PIONIER Kłobuck          Polska        34.0  0  40.0  0         4/   5
  56         5 Ślęczek Maciej, Kwit Oliwia                      ST JABCZYŃSKI Wrocław    Polska         0.0  0   5.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  51 45544 5.0 35341 3.0 13323 2.0 13312 1.0 54243 4.0   15.0    3
  52 11232 2.0 12422 2.0 32544 3.0 41534 3.0 31424 3.0   13.0    2
  55 53423 3.0 53534 4.5 55431 4.0 54423 4.0 23312 2.0   17.5    4
  56 34355 4.0 44255 4.5 44255 5.0 25255 5.0 45555 5.0   23.5    5
  57 22111 1.0 21113 1.0 21112 1.0 32141 2.0 12131 1.0    6.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
B       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51         1 Bernat Marcin, Wenerska Zuzanna                  IMPULS Świdnica          Polska        22.0  1  46.0  2         1/   5
  53         2 Dorot Mateusz, Kempa Zuzanna                     TEMPO Wrocław            Polska       130.0  3 148.0  4         2/   5
  52         3 Deliman Wojciech, Javurek Nicola                 CIEŚLAK Jelenia Góra     Polska       106.0  3 118.0  4         3/   5
  56         4 Ślęczek Maciej, Kwit Oliwia                      ST JABCZYŃSKI Wrocław    Polska         0.0  0   6.0  0         4/   5
  55         5 Jadczak Jakub, Kała Iga                          PIONIER Kłobuck          Polska        22.0  0  27.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  51 25111 1.0 14212 2.0 44111 1.0 14111 1.0 15111 1.0    6.0    1
  52 43323 3.0 32133 3.0 32333 3.0 42433 3.0 32323 3.0   15.0    3
  53 12232 2.0 21321 1.0 11522 2.0 31242 2.0 21252 2.0    9.0    2
  55 54555 5.0 55555 5.0 55444 5.0 55524 5.0 54534 5.0   25.0    5
  56 31444 4.0 43444 4.0 23255 4.0 23355 4.0 43445 4.0   20.0    4
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
C       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  66         1 Nowak Bartosz, Staniszewska Magdalena            IMPULS Świdnica          Polska        23.0  1  44.0  1         1/   2
  68         2 Szczerba Dariusz, Cytawa Żaneta                  TANGO-STYL Mirków        Polska       186.0  6 201.0  6         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  66 21111 1.0 22211 2.0 12212 2.0 11211 1.0 11211 1.0 12211 1.0 11211 1.0 11121 1.0   10.0    1
  68 12222 2.0 11122 1.0 21121 1.0 22122 2.0 22122 2.0 21122 2.0 22122 2.0 22212 2.0   14.0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
F       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
G       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Stryjczak Adrian, Ulita Kamila                   IGLICA Wrocław           Polska       201.0  2 225.0  3         1/   5
  87         2 Materna Przemysław, Brychcy Agata                GRACJA Zielona Góra      Polska       237.0  3 255.0  4         2/   5
  79         3 Morawka Michał, Zięba Klaudia                    IMPULS Świdnica          Polska         9.0  0  21.0  1         3/   5
  89         4 Szkoda Szymon, Kowalczyk Wioleta                 AMETYST Lubań            Polska       217.0  2 223.0  2         4/   5
  82         5 Hejnicki Mateusz, Piotrowska Elżbieta            DZIUPLA Poznań           Polska       141.0  5 146.0  5         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  79 3322121 1.0 3333121 3.0 4445222 4.0 3545222 3.0 4554221 4.0   15.0    3
  82 5451355 5.0 5552355 5.0 5553455 5.0 5452355 5.0 5443354 5.0   25.0    5
  87 1143234 3.0 1241442 2.0 1231343 2.0 2334444 4.0 2325443 3.0   14.0    2
  88 2214412 2.0 4114213 1.0 2114111 1.0 1111111 1.0 1112112 1.0    6.0    1
  89 4535543 4.0 2425534 4.0 3322534 3.0 4223533 2.0 3231535 2.0   15.0    4
                                                           R     
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
F       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
G       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Morawka Michał, Zięba Klaudia                    IMPULS Świdnica          Polska       110.0  4 137.0  5         1/   8
  80         2 Scheuring Dorian, Gałach Pamela                  GRACJA Zielona Góra      Polska       278.0  5 299.0  6         2/   8
  77         3 Juszczak Łukasz, Gosztyła Agata                  TANGO-STYL Mirków        Polska       103.0  2 118.0  3         3/   8
  81         4 Żydek Maksym, Król Izabela                       IMPULS Świdnica          Polska         0.0  0   0.0  0         4/   8
  83         5 Sobczak Paweł, Tabaszewska Justyna               DIAMENT Wrocław          Polska       193.0  6 201.0  6         5/   8
  82         6 Hejnicki Mateusz, Piotrowska Elżbieta            DZIUPLA Poznań           Polska       112.0  3 119.0  3         6/   8
  76         7 Brożbar Adam, Nawrocka Patrycja                  IMPULS Świdnica          Polska       203.0  3 209.0  3         7/   8
  78         8 Kusztal Oskar, Kucharska Weronika                STARDANCE Wrocław        Polska       225.0  2 225.0  2         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  76 X XXXXX  6   X   X  2    X  X  2    XXXX  4   XXX X  4    18       6-7
  77 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    33         1
  78 X XXXXX  6 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX rrrX  3 R   0          
  79 XXXX XX  6  XXXXXX  6 XXX  XX  5 XXXX XX  6  XXXXXX  6    29       3-4
  80 XX   X   3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         2
  81  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6   XXXXX  5 X XX XX  5    29       3-4
  82  XX X    3 XX       2  XX XX   4 XX  X X  4 XXX XX   5    18       6-7
  83 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XX XX    4 XXX      3 XXXXXX   6    25         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  76 6775573 7.0 5765773 6.5 5776775 7.0 5777574 7.0 5776673 7.0   34.5    7
  77 3254631 3.0 3244641 3.0 3265661 5.0 1264651 4.0 2363562 3.0   18.0    3
  79 4123112 1.0 1111312 1.0 2132112 1.0 2321322 1.0 4211211 1.0    5.0    1
  80 2342326 2.0 4353134 2.0 4343333 2.0 3153133 2.0 1142135 2.0   10.0    2
  81 7611244 4.0 6622525 4.0 6611424 3.0 6632215 3.0 6634324 4.0   18.0    4
  82 5466457 6.0 7477456 6.5 7457256 6.0 7445466 6.0 7455456 5.0   29.5    6
  83 1537765 5.0 2536267 5.0 1524547 4.0 4516747 5.0 3527747 6.0   25.0    5
                                                        RR       
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
F       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
G       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 118         1 Olech Przemysław, Kornobis Monika                SUKCES Jaworzno          Polska       191.5  4 219.5  5         1/   9
 116         2 Krasnowski Jakub, Grzegorek Joanna               TANGO-STYL Mirków        Polska       221.0  3 243.0  4         2/   9
 112         3 Wychodzki Michał, Mazurkiewicz Monika            IMPRESS Wrocław          Polska       238.0  2 254.0  3         3/   9
 121         4 Łażewski Wojciech, Kowalczyk Kinga               ALEX Zagań               Polska        82.0  2  92.0  2         4/   9
 155         5 Wiśniewski Michał, Berezowska Karolina           FALLAWAY Opole           Polska       109.0  0 118.0  0         5/   9
 111         6 Nagórski Maciej, Krzeszewska Natalia             SZOK Gliwice             Polska       169.0  1 177.0  1         6/   9
 106         7 Kruk Kamil, Przywara Sara                        SZOK Gliwice             Polska        54.0  0  61.0  0         7/   9
 119         8 Wójcik Kamil, Kasza Karolina                     CIEŚLAK Jelenia Góra     Polska       220.0  1 226.0  1         8/   9
 117         9 Krzywobłocki Michał, Danel Katarzyna             AMETYST Lubań            Polska        62.0  0  67.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 106  XXXXX   5  XXXXX   5 XX XX    4 X  XXX   4  XXXX X  5    23       6-7
 111  X XXXX  5  X XX X  4  X XX X  4  X XXXX  5  X XXXX  5    23       6-7
 112 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXX   5    32         2
 116 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXX  XX  5 XXX   X  4    27       3-4
 117      X   1          0   X  X   2      X   1    X     1     5          
 118 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    34         1
 119 X  X     2 X    X   2      X   1 XXXX  X  5 XX   XX  4    14          
 121 XXX X X  5 XXX X X  5 XXX XXX  6 XXX X X  5 XXX XXX  6    27       3-4
 155 XXX  XX  5 X XXXXX  6 X XXX X  5   XXXX   4 X XXXX   5    25         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 106 7665657 7.0 7777647 7.0 7667657 7.0 7767657 7.0 6667676 7.0   35.0    7
 111 6574575 6.0 6565564 6.0 6575564 6.0 6574564 6.0 7573564 6.0   30.0    6
 112 3351134 3.0 2351125 2.0 3341135 3.0 4331126 2.0 4451127 3.0   13.0    3
 116 1426722 2.0 1424712 3.0 1424712 2.0 1426713 3.0 1326712 2.0   12.0    2
 118 2212211 1.0 3212231 1.0 2212221 1.0 2212231 1.0 3212341 1.0    5.0    1
 121 4147343 4.0 4146373 4.0 5136373 4.0 5155472 5.0 5135453 5.0   22.0    4
 155 5733466 5.0 5633456 5.0 4753446 5.0 3643345 4.0 2744235 4.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
F       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
G       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 108         1 Trocki Piotr, Biegańska Alicja                   CALIPSO Żary             Polska        61.0  1  87.0  2         1/   7
 112         2 Wychodzki Michał, Mazurkiewicz Monika            IMPRESS Wrocław          Polska       425.0  7 445.0  8         2/   7
 111         3 Nagórski Maciej, Krzeszewska Natalia             SZOK Gliwice             Polska       304.0  7 318.0  8         3/   7
 110         4 Maceluch Michał, Piguła Anna                     IMPULS Świdnica          Polska         0.0  0   8.0  0         4/   7
 106         5 Kruk Kamil, Przywara Sara                        SZOK Gliwice             Polska        69.0  0  76.0  0         5/   7
 155         6 Wiśniewski Michał, Berezowska Karolina           FALLAWAY Opole           Polska       111.0  0 117.0  0         6/   7
 109         7 Wójcik Kamil, Kasza Karolina                     CIEŚLAK Jelenia Góra     Polska        84.0  3  89.0  3         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 106 6552455 4.0 7755553 6.0 7662532 6.0 7652532 5.0 7562533 4.0   25.0    5
 108 1441132 2.0 1341121 1.0 2323111 1.0 2311113 1.0 3321212 1.0    6.0    1
 109 7377766 7.0 5567775 7.0 5777777 7.0 5777765 7.0 5777755 7.0   35.0    7
 110 5633574 5.0 4432664 3.0 4451664 4.0 3443676 4.0 2453667 5.5   21.5    4
 111 3265223 3.0 6274337 5.0 6245245 3.0 6265344 3.0 6246144 3.0   17.0    3
 112 2114311 1.0 2123212 2.0 1114323 2.0 1124221 2.0 1134321 2.0    9.0    2
 155 4726647 6.0 3616446 4.0 3536456 5.0 4536457 6.0 4615476 5.5   26.5    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
F       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
G       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Rajca Mariusz, Zinchenko Olga                    IDEA Kraków              Polska       118.0  1 139.0  1         1/   2
 129         2 Kraus Mateusz, Kaczmar Monika                    TANGO-STYL Mirków        Polska        44.0  0  59.0  0         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 129 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222211 2.0 2222212 2.0   10.0    2
 146 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111122 1.0 1111121 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
F       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
G       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 129         1 Kraus Mateusz, Kaczmar Monika                    TANGO-STYL Mirków        Polska       234.0  2 260.0  3         1/   7
 126         2 Bilat Przemił, Twardziszewska Joanna             KURZAKiZAMORSKI Jelenia GPolska       456.0  8 476.0  9         2/   7
 128         3 Korab Krzysztof, Mizgalska Martyna               SZOK Gliwice             Polska       152.0  3 166.0  4         3/   7
 133         4 Smutnicki Tomasz, Tupko Dorota                   GEMAR Wrocław            Polska        54.0  1  62.0  1         4/   7
 127         5 Bińkowski Damian, Myśliwiec Emilia               CALIPSO Żary             Polska       152.0  0 159.0  0         5/   7
 130         6 Krzywobłocki Michał, Danel Katarzyna             AMETYST Lubań            Polska        23.0  0  29.0  0         6/   7
 131         7 Liebenthal Paweł, Stawińska Karolina             OLIMP Wrocław            Polska       165.0  0 170.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 126  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         3
 127  X XX    3  X XXX   4 XX XX    4 XX XX X  5 XX XXX   5    21         5
 128 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
 129 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 130 X  X X   3   X  XX  3   X  XX  3   X  XX  3   X  X   2    14          
 131 XXX X X  5 XX  X    3     X    1     XX   2     X X  2    13          
 133 X XXXXX  6 X XX  X  4 XXXX XX  6 XXXX     4 XXXX  X  5    25         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 126 5444242 3.0 5433132 2.0 5541232 2.0 5433123 2.0 5443225 4.0   13.0    2
 127 4253435 4.0 3254523 4.0 1354344 4.0 3355535 5.0 3555544 5.0   22.0    5
 128 3312323 2.0 4322245 3.0 4115525 5.0 4214344 3.0 4224333 3.0   16.0    3
 129 2121111 1.0 1111311 1.0 2222111 1.0 2121211 1.0 2111111 1.0    5.0    1
 133 1535554 5.0 2545454 5.0 3433453 3.0 1542452 4.0 1332452 2.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-24, Klasa: Start, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-24, Klasa: Start, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Pilczuk Jacek, Wawro Małgorzata                    IGLICA Wrocław            Polska               1/   2
  47         2 Wolak Maciej, Rucka Joanna                         TANGO-STYL Mirków         Polska               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-24, Klasa: Start, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  46 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    4.0    1
  47 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0    8.0    2
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-24, Klasa: Start, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-24, Klasa: Start, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Wolak Maciej, Rucka Joanna                         TANGO-STYL Mirków         Polska               1/   2
  46         2 Pilczuk Jacek, Wawro Małgorzata                    IGLICA Wrocław            Polska               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-24, Klasa: Start, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  46 21222 2.0 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0    8.0    2
  47 12111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    4.0    1
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 25-34, Klasa: Start, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 25-34, Klasa: Start, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Drożdż Tomasz, Tumas Izabela                       ST PIERZ Katowice         Polska               1/   2
  96         2 Beski Łukasz, Szczepańska Ewa                      AKTAN Wrocław             Polska               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 25-34, Klasa: Start, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  96 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0    8.0    2
 101 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    4.0    1
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 25-34, Klasa: Start, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 25-34, Klasa: Start, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Jakubowski Ziemowit, Pieczkowska Agnieszka         STARDANCE Wrocław                              1/   2
  96         2 Beski Łukasz, Szczepańska Ewa                      AKTAN Wrocław             Polska               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 25-34, Klasa: Start, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  96 22222 2.0 22222 2.0 22211 2.0 22212 2.0    8.0    2
  97 11111 1.0 11111 1.0 11122 1.0 11121 1.0    4.0    1
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Start, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
E       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Start, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 161         1 Drożdżyński Jarosław, Drożdżyńska Violetta         DESPERADO Gostyń          Polska               1/   4
 151         2 Bartkiewicz Dariusz, Bartkiewicz Beata             DIAMENT Wrocław           Polska               2/   4
 152         3 Rudnicki Krzysztof, Romejko-Rudnicka Anna          IGLICA Wrocław            Polska               3/   4
 153         4 Schmidt Piotr, Schmidt Renata                      GEMAR Wrocław             Polska               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Start, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
 151 24134 3.0 22234 2.0 13121 1.0 12332 2.0    8.0    2
 152 42313 2.0 44442 4.0 31212 2.0 43423 3.0   11.0    3
 153 33442 4.0 33323 3.0 24333 3.0 34244 4.0   14.0    4
 161 11221 1.0 11111 1.0 42444 4.0 21111 1.0    7.0    1
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Start, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
E       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Start, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 151         1 Bartkiewicz Dariusz, Bartkiewicz Beata             DIAMENT Wrocław           Polska               1/   3
 153         2 Schmidt Piotr, Schmidt Renata                      GEMAR Wrocław             Polska               2/   3
 152         3 Rudnicki Krzysztof, Romejko-Rudnicka Anna          IGLICA Wrocław            Polska               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Start, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
 151 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    4.0    1
 152 33333 3.0 32333 3.0 33323 3.0 33333 3.0   12.0    3
 153 22222 2.0 23222 2.0 22232 2.0 22222 2.0    8.0    2
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 45, Klasa: Start, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
B       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 45, Klasa: Start, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 174         1 Suszczewski Adam, Król Elżbieta                    CIEŚLAK Jelenia Góra      Polska               1/   8
 167         2 Cichy Mieczysław, Cichy Ewa                        PERFECT Gdańsk            Polska               2/   8
 171         3 Nowak Jan, Hasik Zofia                             URBAN Nowa Sól            Polska               3/   8
 166         4 Adamski Tadeusz, Przymuszała Halina                GRACJA Zielona Góra       Polska               4/   8
 170         5 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR Wrocław             Polska               5/   8
 169       6-7 Kadłubowski Mariusz, Kadłubowska Bogumiła          LEW Legnica               Polska             6-7/   8
 173       6-7 Srokosz Wojciech, Srokosz Małgorzata               PIONIER Kłobuck           Polska             6-7/   8
 168         8 Juszczyk Zdzisław, Fassa Wanda                     GOKSiR Lubrza             Polska               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 45, Klasa: Start, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------
 166 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20       1-3
 167 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20       1-3
 168     X  1        0 X      1        0     2          
 169 X X X  3   X X  2  XX X  3 X XXX  4    12          
 170 XXXX   4 XXXXX  5    X   1 XXXXX  5    15         5
 171 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4    19         4
 173  X X   2 XX X   3 XXXXX  5 XX     2    12          
 174 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20       1-3
--------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 45, Klasa: Start, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
 166 34215 4.0 44213 3.5 33312 3.0 23323 3.0   13.5    4
 167 21533 2.0 31424 3.5 11223 1.5 42252 2.0    9.0    2
 170 15454 5.0 55555 5.0 55555 5.0 55535 5.0   20.0    5
 171 43322 3.0 13332 2.0 44444 4.0 34444 4.0   13.0    3
 174 52141 1.0 22141 1.0 22131 1.5 11111 1.0    4.5    1
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 45, Klasa: Start, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
B       Piątkowski                Tadeusz         I         Kraków               
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 45, Klasa: Start, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 174         1 Suszczewski Adam, Król Elżbieta                    CIEŚLAK Jelenia Góra      Polska               1/   9
 172         2 Pałac Ireneusz, Pałac Lucyna                       IMPULS Świdnica           Polska               2/   9
 167         3 Cichy Mieczysław, Cichy Ewa                        PERFECT Gdańsk            Polska               3/   9
 166         4 Adamski Tadeusz, Przymuszała Halina                GRACJA Zielona Góra       Polska               4/   9
 173         5 Srokosz Wojciech, Srokosz Małgorzata               PIONIER Kłobuck           Polska               5/   9
 171         6 Nowak Jan, Hasik Zofia                             URBAN Nowa Sól            Polska               6/   9
 170         7 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR Wrocław             Polska               7/   9
 168       8-9 Juszczyk Zdzisław, Fassa Wanda                     GOKSiR Lubrza             Polska             8-9/   9
 169       8-9 Kadłubowski Mariusz, Kadłubowska Bogumiła          LEW Legnica               Polska             8-9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 45, Klasa: Start, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------
 166 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    19         4
 167 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20       1-3
 168        0        0        0        0     0          
 169        0        0        0        0     0          
 170 X XX   3   X X  2    X   1 X  X   2     8          
 171 XXXXX  5 XX XX  4 XXX X  4  XXXX  4    17         5
 172 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20       1-3
 173  X XX  3 XXXX   4 XXXXX  5 XXX X  4    16         6
 174 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20       1-3
--------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 45, Klasa: Start, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
 166 66646 6.0 46344 4.0 36344 4.0 36344 4.0   18.0    4
 167 32433 3.0 22533 3.0 43433 3.0 43423 3.0   12.0    3
 171 53365 5.0 53666 6.0 54666 6.0 55666 6.0   23.0    6
 172 14222 2.0 34222 2.0 22222 2.0 22232 2.0    8.0    2
 173 45554 4.0 65455 5.0 65555 5.0 64555 5.0   19.0    5
 174 21111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    4.0    1
--------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50