OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Łom": 2010-05-30, Łomża, okręg Podlaski

Dokumentacja zbiorcza 

XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
o Puchar Prezydenta Miasta Łomży

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
o Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Łomza 2010-05-30
Organizator: KTT AKAT, Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży
Prowadzenie: Dorota Bondar
Muzyka: Tadeusz Oleszczuk
Obsługa medyczna: Studio 81
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Kombinacja 8T
12-13, C, Latin
12-13, C, Standard
14-15, D, Kombinacja 8T
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
14-15, B, Latin
14-15, B, Standard
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AIDA Biała Podlaska          4
   2 AKADEMIA TAŃCA Warszawa      3
   3 AKAT Łomża                  46
   4 AKCENT Raciąż                3
   5 AKCENT Warszawa              2
   6 AMIGO DANCE Biała Podlask    7
   7 ANIMUSZ Białystok            4
   8 ATRIA Ostrołęka              1
   9 BATUCADA Suchowola           3
  10 BLUE CLASSIC Warszawa        6
  11 CENTRUM TAŃCA Lublin         5
  12 CORTE Warszawa               1
  13 CZAR PAR Giżycko            10
  14 DAMIAN Białystok             5
  15 DUET Warszawa                7
  16 EMKa Legionowo               2
  17 EVITA Suwałki                1
  18 FAN Ostrołęka                5
  19 FEELING Warszawa             2
  20 FENIKS Białystok             6
  21 FOCUS Olsztyn                2
  22 IMPULS Ostrołęka             4
  23 ISKRA Międzyrzec Podlaski    1
  24 JANTAR Elbląg                2
  25 KADRYL Białystok            10
  26 KORMORAN Kętrzyn             3
  27 MAGIC-DANCE Lublin           1
  28 MAKO Sulejówek               2
  29 MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA Mław    5
  30 OPTIS Białystok              2
  31 PERFECT Gdańsk               1
  32 POWER DANCE Olsztyn          6
  33 PRESTIGE Maków Maz.          1
  34 PRESTIGE Mońki               1
  35 PROMENADA Augustów           6
  36 PROMENADA Olecko             5
  37 RYTM Białystok               2
  38 STREFA TAŃCA Warszawa        3
  39 STYL Warszawa                1
  40 SWING Łomianki               1
  41 TĘCZA Białystok              8
  42 TIP-TOP Białystok            1
  43 TWIST Białystok              1
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
   o Puchar Prezydenta Miasta Łomży
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Łomza 2010-05-30
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 10-11 E w stylu: Kombinacja 6T
   6 Zarzycki Hubert, Szenk Marta                       FEELING Warszawa                          
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 6T
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
  27 Neczyperowicz Michał, Cieśluk Monika               ANIMUSZ Białystok                         
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
  29 Turowski Adam, Dobrosielska Magdalena              AKCENT Raciąż                             
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
  31 Długozima Arkadiusz, Bagińska Katarzyna            AKAT Łomża                                
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 12-13 C w stylu: Latin
  95 Nowak Wiktor, Szalast Oliwia                       CENTRUM TAŃCA Lublin                      
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: 14-15 D w stylu: Kombinacja 8T
 115 Golon Radosław, Kotarba Bogumiła                   PRESTIGE Maków Maz.                       
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Standard
 125 Zaniewski Dawid, Mroczkowska Marcelina             AKAT Łomża                                
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Latin
  35 Pryk Rafał, Tyl Katarzyna                          MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA Mław                 
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Latin
  51 Dziejma Michał, Rembała Paulina                    KADRYL Białystok                          
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
A       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
B       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
C       Bielawiec                 Krzysztof       II        Białystok            
D       Klekotko                  Grzegorz        III       Augustów             
E       Bernat                    Marek           I         Olsztyn              
F       Baczewski                 Jacek           III       Łomża                
G       Maciejczuk                Jacek           I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Dąbkowski                 Krzysztof       II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Zarzycki Hubert, Szenk Marta                     FEELING Warszawa                      119.0  2 152.0  3         1/  14
  12         2 Dzwonkowski Mateusz, Brulinska Dagmara           AKAT Łomża                              0.0  0  27.0  1         2/  14
  11         3 Krakowiecki Mateusz, Mieczkowska Wiktoria        AKAT Łomża                              0.0  0  21.0  1         3/  14
   9         4 Dąbrowski Piotr, Niźnik Marta                    FAN Ostrołęka                          48.0  1  63.0  1         4/  14
   8         5 Tusiński Patryk, Łozińska Ola                    FAN Ostrołęka                          50.0  0  64.0  0         5/  14
   5         6 Borsukiewicz Mateusz, Łajkowska Paulina          RYTM Białystok                         98.0  2 111.0  2         6/  14
   1         7 Młodziankowski Bartosz, Stanisławska Julia       AKAT Łomża                             52.0  0  64.0  0         7/  14
  10         8 Cichaczewski Adam, Wiejska Aleksandra            AKCENT Raciąż                         107.0  2 118.0  2         8/  14
  13         9 Liżewski Patryk, Baczewska Natalia               AKAT Łomża                             69.0  0  79.0  0         9/  14
   2        10 Kruczenko Mateusz, Krot Natalia                  KADRYL Białystok                      184.0  2 193.0  2        10/  14
   7        11 Szymański Daniel, Grygieńcza Monika              OPTIS Białystok                        60.0  0  68.0  0        11/  14
  14        12 Zaprzalka Jakub, Datczuk Aleksandra              KADRYL Białystok                      125.0  0 132.0  0        12/  14
   4        13 Halicki Michał, Puchalska Hanna                  DAMIAN Białystok                       19.0  0  25.0  0        13/  14
   3        14 Filim Michał, Leśniewska Monika                  DAMIAN Białystok                       17.0  0  22.0  0        14/  14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          S          CH         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
   1  X X X   3          0      XX  2  XXX XX  5  XXXX X  5 X XXXXX  6    21          
   2 X XXX    4 X X XX   4 X    X   2     X    1          0 X        1    12          
   3          0          0       X  1          0          0          0     1          
   4   X      1          0          0   X      1      X   1          0     3          
   5   X XXX  4   XX  X  3 X XXXXX  6 X  XX X  4 XXXX     4 X  X XX  4    25       4-5
   6 X  XX X  4 XX XX X  5 XXXXX X  6 XX XXX   5 XX X X   4 XXXXXXX  7    31         2
   7 X    XX  3      XX  2   X      1   X      1    X     1  X    X  2    10          
   8  XX   X  3  XXXXXX  6  XX XXX  5  XXX XX  5 X  XXXX  5  XX  X   3    27         3
   9 XX  XX   4 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX   XX  4   XXX X  4   X      1    25       4-5
  10 XXXX X   5  XX XXX  5 XXX      3 X    X   2   X X    2  XX X    3    20          
  11    X  X  2 X XX     3  X XX    3 XXXXX X  6 XXX XXX  6  X XX X  4    24         6
  12 XX XXXX  6 XXX X    4  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    35         1
  13  XX      2    X X   2    X     1     X    1 XX    X  3 X  XXX   4    13          
  14     X    1 XX       2 X        1          0      X   1          0     5          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   5 5416451 4.0 5345351 4.0 5463351 5.0 6665662 6.0 5553563 5.0 5553464 5.0   29.0    6
   6 1131114 1.0 1134112 1.0 1122115 1.0 1143113 1.0 1135251 3.0 1124111 1.0    8.0    1
   8 4552635 5.0 4551633 5.0 3531643 3.0 4324426 4.0 4444415 4.0 4335535 4.0   25.0    5
   9 3324343 3.0 2212225 2.0 2215222 2.0 5556544 5.0 6666646 6.0 6666656 6.0   24.0    4
  11 6665266 6.0 6666466 6.0 6646466 6.0 3212251 2.0 3311132 2.0 2212242 2.0   24.0    3
  12 2243522 2.0 3423544 3.0 4354534 4.0 2431335 3.0 2222324 1.0 3441323 3.0   16.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
A       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
B       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
C       Bielawiec                 Krzysztof       II        Białystok            
D       Maciejczuk                Jacek           I         Białystok            
E       Bernat                    Marek           I         Olsztyn              
F       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
G       Śliwowski                 Jarosław        II        Ostrołęka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Dąbkowski                 Krzysztof       II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Długozima Arkadiusz, Bagińska Katarzyna          AKAT Łomża                            121.0  2 152.0  3         1/  12
  29         2 Turowski Adam, Dobrosielska Magdalena            AKCENT Raciąż                         130.0  2 155.0  3         2/  12
  27         3 Neczyperowicz Michał, Cieśluk Monika             ANIMUSZ Białystok                     145.0  2 164.0  3         3/  12
  30         4 Szymański Jakub, Wronowska Kamila                AKAT Łomża                             62.0  1  75.0  1         4/  12
  21         5 Plona Patryk, Kosakowska Daria                   AKAT Łomża                            129.0  2 141.0  2         5/  12
  33         6 Morgunowicz Damian, Chwaluczyk Sandra            AMIGO DANCE Biała Podlask             211.0  2 222.0  2         6/  12
  26       7-8 Rozmysłowicz Szymon, Jankowska Paulina           PROMENADA Olecko                      185.5  1 194.5  1       7-8/  12
  32       7-8 Sakowski Jakub, Pawelczyk Sylwia                 AKAT Łomża                             78.0  1  87.0  1       7-8/  12
  28         9 Rosłon Hubert, Kośka Karolina                    FAN Ostrołęka                          29.5  0  37.5  0         9/  12
  23        10 Jabłoński Bartek, Dawidziuk Anna                 DAMIAN Białystok                      180.0  1 187.0  1        10/  12
  22        11 Suprun Tomasz, Sadowska Sandra                   TĘCZA Białystok                        24.0  0  30.0  0        11/  12
  25        12 Kowalewski Szymon, Kasprzak Weronika             PROMENADA Olecko                       43.8  0  48.8  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXX X  6 X XXX    4 XXXXX    5 X X X    3 XXXX     4    42         4
  22          0 X        1          0          0          0          0 X        1 X X      2     4          
  23      X   1      X   1          0          0 XXX      3  X   X   2  XX      2  X   X   2    11          
  25          0          0          0          0      X   1          0          0          0     1          
  26   X XX   3 X X      2  X X  X  3   XX     2 XXXXX X  6 X X X X  4 XXXXXXX  7 X X XX   4    31          
  27 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    X XX  3 XXXX XX  6  X XXXX  5  X XX X  4    44         3
  28 X     X  2     X X  2       X  1      XX  2     X X  2       X  1       X  1       X  1    12          
  29 XXX   X  4 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  X XXXX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    48         1
  30    X X   2      X   1   X  XX  3 X XX XX  5  XXXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X    XX  3    33         5
  31 XX XXXX  6  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6  X XX X  4    47         2
  32  XXXX    4  XXXX X  5 XX XX    4 XXX XX   5  XX XX   4     XX   2   X XX   3   XXXX   4    31          
  33 XXXXX X  6 XX XXXX  6 X X XX   4 XX  XX   4 X        1   XXX    3    X     1 XXXXXXX  7    32         6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21 1434546 4.0 1415436 4.0 2445446 4.0 2445546 4.0 3434425 4.0 3423434 4.0 3636444 4.0 3334544 4.0   32.0    5
  27 3221221 1.0 3322243 3.0 1221131 1.0 1232122 1.0 5666664 6.0 5665665 6.0 5554665 5.0 5565665 6.0   29.0    3
  29 5313435 3.0 5231321 2.0 6333523 3.0 6313631 3.0 4225252 3.0 4214323 3.0 4223333 3.0 4222422 2.0   22.0    2
  30 6646664 6.0 6666565 6.0 4666665 6.0 5666464 6.0 1311331 1.0 1331251 2.0 1311221 1.0 1616333 3.0   31.0    4
  31 2162113 2.0 2143114 1.0 3114312 2.0 4121213 2.0 2142113 2.0 2152112 1.0 2142112 2.0 2151111 1.0   13.0    1
  33 4555352 5.0 4554652 5.0 5552254 5.0 3554355 5.0 6553546 5.0 6546546 5.0 6465556 6.0 6443256 5.0   41.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
A       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
B       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
C       Bielawiec                 Krzysztof       II        Białystok            
D       Klekotko                  Grzegorz        III       Augustów             
E       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
F       Śliwowski                 Jarosław        II        Ostrołęka            
G       Maciejczuk                Jacek           I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Dąbkowski                 Krzysztof       II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Waplak Orest, Łęga Magdalena                     CZAR PAR Giżycko                       71.5  1  95.5  1         1/   5
  42         2 Gliński Hubert, Grala Karolina                   AKAT Łomża                             22.0  0  40.0  0         2/   5
  40         3 Wałkuski Łukasz, Grabowska Natalia               AKAT Łomża                             39.0  0  51.0  0         3/   5
  44         4 Kownacki Mikołaj, Iwanicka Aleksandra            CZAR PAR Giżycko                       18.0  0  24.0  0         4/   5
  41         5 Siwik Damian, Proniewska Natalia                 AKAT Łomża                             67.0  0  72.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40 4544524 4.0 4553444 4.0 4443535 4.0 4555535 5.0 2522512 2.0 1553511 3.0 1553511 3.0 1454512 4.0   29.0    3
  41 5452445 5.0 5342555 5.0 5252454 5.0 5241454 4.0 4254424 4.0 4344443 4.0 2334445 4.0 3343444 3.0   34.0    5
  42 2313332 2.0 2224313 2.0 1335341 2.5 1324341 3.0 1111231 1.0 2212222 1.0 3212233 2.0 4211231 2.0   15.5    2
  43 1121111 1.0 1111121 1.0 2111212 1.0 2112112 1.0 3333143 3.0 3121135 2.0 4121122 1.0 2122123 1.0   11.0    1
  44 3235253 3.0 3435232 3.0 3524123 2.5 3433223 2.0 5445355 5.0 5435354 5.0 5445354 5.0 5535355 5.0   30.5    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
A       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
B       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
C       Bielawiec                 Krzysztof       II        Białystok            
D       Klekotko                  Grzegorz        III       Augustów             
E       Bernat                    Marek           I         Olsztyn              
F       Baczewski                 Jacek           III       Łomża                
G       Śliwowski                 Jarosław        II        Ostrołęka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Dąbkowski                 Krzysztof       II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Niścigorski Karol, Łańcucka Anna                 POWER DANCE Olsztyn                    66.0  1 101.0  2         1/  16
  57         2 Matuszewski Piotr, Wróblewska Aleksandra         AKADEMIA TAŃCA Warszawa                85.5  1 114.5  2         2/  16
  62         3 Chmielewski Karol, Ziółkowska Julia              CZAR PAR Giżycko                       48.0  2  71.0  3         3/  16
  61         4 Tarasewicz Adam, Krupa Justyna                   CZAR PAR Giżycko                       21.0  0  38.0  0         4/  16
  65         5 Grala Robert, Trojanowska Natalia                AKAT Łomża                            189.0  2 205.0  2         5/  16
  66         6 Stążecki Kamil, Kolasińska Agnieszka             STYL Warszawa                          53.0  0  68.0  0         6/  16
  52       7-8 Wasilewski Robert, Kłos Angelika                 PROMENADA Augustów                     29.0  0  42.0  0       7-8/  16
  54       7-8 Nesteruk Wojciech, Zbiegień Izabela              EVITA Suwałki                          92.0  2 105.0  2       7-8/  16
  64         9 Dziekoński Zbigniew, Jackowska Aleksandra        AKAT Łomża                              0.0  0  12.0  0         9/  16
  55        10 Świdwa Grzegorz, Wiercińska Weronika             KORMORAN Kętrzyn                       39.0  2  50.0  2        10/  16
  63        11 Walczak Przemysław, Wilk Paulina                 AKAT Łomża                              0.0  0  10.0  0        11/  16
  56        12 Więcierzewski Maciej, Kustra Karolina            KORMORAN Kętrzyn                       27.0  0  36.0  0        12/  16
  58        13 Rybakowicz Tomasz, Szuler Klaudia                PROMENADA Augustów                     24.0  0  32.0  0        13/  16
  60        14 Szkiłądź Łukasz, Gryc Anna                       OPTIS Białystok                        41.0  0  48.0  0        14/  16
  53        15 Hryciuk Damian, Hubkowska Ewelina                TĘCZA Białystok                         5.0  0  11.0  0        15/  16
  51        16 Misiejko Adrian, Rzemieniecka Karolina           PRESTIGE Mońki                         56.0  1  61.0  1        16/  16
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51    X     1 XXX   X  4 XXX  XX  5          0 X   X    2 X        1          0   X      1    14          
  52  XXXX    4 XXXXXXX  7  XXXX X  5 XXXXX X  6  XXXX X  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  X XX X  4    44        11
  53 X XXXXX  6      X   1  XX   X  3    X     1   X   X  2       X  1   X  X   2 XXX      3    19          
  54 XXX XXX  6  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XX XXXX  6  X XXXX  5  XXXX X  5 XXXXXXX  7    46         9
  55 X X XXX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 X  XXXX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    48         8
  56  XXXX X  5 X XXXXX  6    XXX   3 XXXXXXX  7   XXXX   4     XXX  3    XXXX  4 X  XXXX  5    37        12
  57 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XXXXXX  6    52       1-2
  58 XX X X   4 XXXX     4 X  X     2 X XX X   4 XXXXX X  6 XXXXX    5 XXXXX    5 X  XXX   4    34          
  59 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  XXX   4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXrX  6    51       3-5
  60 X X  XX  4 XX   XX  4 X    X   2 X X  X   3  XX XX   4 XXXXXX   6 XX   X   3 XX   X   3    29          
  61 XXXXX    5 XXXXX    5 XXX X X  5 XXX X X  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6    45        10
  62 XXXX XX  6 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52       1-2
  63 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    51       3-5
  64 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXXX X  5 XXXX XX  6 X XX XX  5    49         7
  65 XXX XXX  6 XXX XX   5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6  XXXXXX  6    50         6
  66  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    51       3-5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52  X X     2  X X     2  X XX X  4  X XX    3 XXXX  X  5  X X     2  XXX  X  4  X X  X  3    25          
  54      XX  2 X     X  2    X XX  3 X     X  2    X XX  3    X XX  3  X X XX  4  XXXXXX  6    25          
  55     X    1     X    1     X    1     X    1 X  XX    3 X XXX X  5    XX    2    XX X  3    17          
  56 XX       2          0          0          0     X X  2          0 X  XX    3 X X      2     9          
  57 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXX X  5  X XXXX  5  X X XX  4  XXXXXX  6    47         1
  59 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX      3 XXXXXXX  7 XXX Xr   4 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXXXXrX  6    46         2
  61 XXX X    4 XXX X    4 XXX      3 XX  X    3 XXX XX   5 XXX XX   5 XXXXX    5 XXX XX   5    34         4
  62 X X X X  4 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 X XX XX  5 XXX X X  5 XXX  XX  5 X X X X  4    42         3
  63    X X   2   X  X   2 X    X   2   X  X   2   X  XX  3 X        1   X      1      X   1    14          
  64 X  X  X  3 X X   X  3 X XX  X  4   X   X  2 X        1 X        1 X     X  2 X  X     2    18          
  65   XX X   3  X X X   3   XXXXX  5   XX X   3  X XXX   4  XXXXXX  6  X  XX   3  X   X   2    29         6
  66  XX XXX  5  X XXXX  5  XXXXX   5 XX X XX  5  X   X   2   X  X   2 X X XX   4 X    X   2    30         5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57 1311131 1.0 1511142 1.0 1211121 1.0 1211111 1.0 6461543 5.0 6361664 6.0 6361343 3.0 6553342 5.0   23.0    2
  59 3532454 4.0 2222553 2.0 6654656 6.0 3645644 5.0 1112121 1.0 2112111 1.0 1113111 1.0 1111111 1.0   21.0    1
  61 4246266 5.0 5456366 6.0 5366565 5.0 4356366 6.0 3323264 2.0 3433253 3.0 3422252 2.0 3332253 2.0   31.0    4
  62 2624542 3.0 3644431 4.0 2523342 3.0 2524452 4.0 2536352 3.0 1525322 2.0 2535434 4.0 2425524 3.0   26.0    3
  65 5155625 6.0 4135625 5.0 3132414 2.0 6133525 2.0 4244635 4.0 4244435 4.0 4244625 5.0 4244635 4.0   32.0    5
  66 6463313 2.0 6363214 3.0 4445233 4.0 5462233 3.0 5655416 6.0 5656546 5.0 5656566 6.0 5666466 6.0   35.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
A       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
B       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
C       Bielawiec                 Krzysztof       II        Białystok            
D       Klekotko                  Grzegorz        III       Augustów             
E       Bernat                    Marek           I         Olsztyn              
F       Maciejczuk                Jacek           I         Białystok            
G       Śliwowski                 Jarosław        II        Ostrołęka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Dąbkowski                 Krzysztof       II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Archacki Sebastian, Pruszkowska Wiktoria         BLUE CLASSIC Warszawa                  82.0  2 113.0  3         1/  12
  76         2 Krawaczek Cezary, Suchoń Paulina                 ATRIA Ostrołęka                       136.0  3 161.0  4         2/  12
  74         3 Pęszyński Eryk, Jerzek Aleksandra                BLUE CLASSIC Warszawa                 119.0  3 138.0  4         3/  12
  71         4 Ksepka Grzegorz, Drzażdżewska Katarzyna          CZAR PAR Giżycko                       71.0  1  84.0  1         4/  12
  75         5 Romanowski Mateusz, Glinka Julia                 SWING Łomianki                         90.0  2 102.0  2         5/  12
  73         6 Więckowski Maciej, Reks Aleksandra               MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA Mław              98.0  3 109.0  3         6/  12
  79       7-8 Stachjuk Paweł, Mularczyk Julia                  RYTM Białystok                          0.0  0   9.0  0       7-8/  12
  81       7-8 Sobociński Dominik, Langiewicz Alicja            AKCENT Raciąż                           8.0  0  17.0  0       7-8/  12
  80         9 Bagilcz Jakub, Kłopotowska Klaudia               ANIMUSZ Białystok                      89.0  1  97.0  1         9/  12
  72     10-11 Czopiński Konrad, Kowalewska Paulina             AMIGO DANCE Biała Podlask              37.0  0  43.0  0     10-11/  12
  82     10-11 Ziółkowski Grzegorz, Ziółkowska Kasia            CZAR PAR Giżycko                       82.0  1  88.0  1     10-11/  12
  83        12 Muszyński Jarosław, Sidorska Izabela             TIP-TOP Białystok                      82.0  0  87.0  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71  XXXXXX  6 X  XXXX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXXX  5  XX XXX  5 XXXXX X  6    47         2
  72          0          0          0          0    XX    2  XXXX    4    XXX   3    XXX   3    12          
  73 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XX   X   3  X       1 XXX  XX  5  XXX X   4 XXXX XX  6 XXX X X  5    36         5
  74 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXX    4 X  XXX   4 X X XX   4    X     1    40         4
  75 X     X  2    X XX  3  X XX X  4  X  XXX  4 X   XXX  4 X   X X  3 XX XX X  5  XXXXXX  6    31         6
  76 X XXX X  5 XXXXXXX  7   XXXX   4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    49         1
  78  X XXXX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XX XX    4 XXX X X  5 XX XX X  5 XX  X X  4    41         3
  79   X X    2 XX  X X  4 X   X X  3 X X X    3       X  1      XX  2   X   X  2 X    XX  3    20          
  80  X   X   2   X  X   2  XX  XX  4  XX  XX  4      X   1  X   X   2      X   1   X  X   2    18          
  81 X        1          0  X       1 X XX     3 XXXX XX  6 X X   X  3 X XX     3 X  X X   3    20          
  82 X X      2  XXX     3 X  X     2    XX    2          0 X  X     2          0   X      1    12          
  83  XXX X   4          0   X      1          0   X      1  X       1  X       1  XX      2    10          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71 4424543 3.0 4632542 3.0 1312422 2.0 1312443 2.0 5623444 4.0 5644554 5.0 5534564 5.0 5534564 5.0   29.0    4
  73 1216666 6.0 3115666 5.0 6136666 6.0 6235666 6.0 3315555 5.0 4223645 4.0 4213635 4.0 3315445 4.0   40.0    6
  74 2533111 2.0 2324111 1.0 3421111 1.0 4421112 1.0 6466636 6.0 6536426 6.0 6626446 6.0 6646636 6.0   29.0    3
  75 6665334 5.0 6466325 6.0 5655244 5.0 3546225 4.0 2554222 2.0 1465213 3.0 2465213 3.0 2263213 2.0   30.0    5
  76 3342455 4.0 1543454 4.0 2544355 4.0 2654334 3.0 1232311 1.0 2311332 2.0 1342321 2.0 1121322 1.0   21.0    2
  78 5151222 1.0 5251233 2.0 4263533 3.0 5163551 5.0 4141163 3.0 3152161 1.0 3151152 1.0 4452151 3.0   19.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
A       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
B       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
C       Śliwowski                 Jarosław        II        Ostrołęka            
D       Klekotko                  Grzegorz        III       Augustów             
E       Bernat                    Marek           I         Olsztyn              
F       Baczewski                 Jacek           III       Łomża                
G       Maciejczuk                Jacek           I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Dąbkowski                 Krzysztof       II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Nowak Wiktor, Szalast Oliwia                     CENTRUM TAŃCA Lublin                  172.5  5 200.5  6         1/   9
  96         2 Więch Cezary, Wałachowska Anna                   DUET Warszawa                          36.0  1  58.0  2         2/   9
  97         3 Opaliński Konrad, Wojciechowska Katarzyna        DUET Warszawa                           0.0      0.0  0         3/   9
  94         4 Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra           JANTAR Elbląg                          65.0  1  75.0  1         4/   9
  91         5 Juma Jósef, Wróblewska Joanna                    STREFA TAŃCA Warszawa                   0.0  0   9.0  0         5/   9
  90         6 Warda Bartosz, Miszczuk Monika                   AIDA Biała Podlaska                    87.0  2  95.0  2         6/   9
  92         7 Bukowski Łukasz, Mikołajewska Zuzanna            BLUE CLASSIC Warszawa                  27.0  1  34.0  1         7/   9
  88         8 Krakowiecki Sebastian, Kiersztan Adrianna        AKAT Łomża                             16.0  0  22.0  0         8/   9
  89         9 Romańczuk Daniel, Popiołek Alicja                FENIKS Białystok                      106.0  3 111.0  3         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  88 X  X X   3      X   1    X XX  3    XXXX  4     XX   2    13          
  89          0    X     1    X     1    X     1          0     3          
  90 XX X XX  5 XX X XX  5 XXX  X   4 XXX      3 X  X XX  4    21         6
  91  XXXX X  5 XXXXX X  6  XXXX X  5  X XX X  4  XXXX X  5    25         5
  92  XXXXX   5 X X XX   4 X   X    2 X X XX   4 XXX X    4    19          
  94 XXX X X  5 XXX X X  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    29         4
  95 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  96 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6    32         3
  97 X XXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  90 5565656 6.0 3664665 6.0 3666655 6.0 3665645 5.5 3665665 6.0   29.5    6
  91 4456564 5.0 5556544 5.0 6555442 5.0 6556364 5.5 6446353 4.0   24.5    5
  94 6644343 4.0 6345353 4.0 5344563 4.0 5344553 4.0 5554534 5.0   21.0    4
  95 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  96 2323435 3.0 2233426 3.0 2223326 2.0 2222426 2.0 2322426 2.0   12.0    2
  97 3232222 2.0 4422232 2.0 4432234 3.0 4433232 3.0 4233242 3.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
A       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
B       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
C       Śliwowski                 Jarosław        II        Ostrołęka            
D       Klekotko                  Grzegorz        III       Augustów             
E       Bernat                    Marek           I         Olsztyn              
F       Baczewski                 Jacek           III       Łomża                
G       Maciejczuk                Jacek           I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Dąbkowski                 Krzysztof       II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Opaliński Konrad, Wojciechowska Katarzyna        DUET Warszawa                           0.0      0.0  0         1/   9
  92         2 Bukowski Łukasz, Mikołajewska Zuzanna            BLUE CLASSIC Warszawa                  54.0  2  76.0  3         2/   9
  91         3 Juma Jósef, Wróblewska Joanna                    STREFA TAŃCA Warszawa                  10.0  0  26.0  1         3/   9
  95         4 Nowak Wiktor, Szalast Oliwia                     CENTRUM TAŃCA Lublin                  217.0  5 227.0  5         4/   9
  94         5 Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra           JANTAR Elbląg                         113.0  4 122.0  4         5/   9
  93         6 Greger Szymon, Uss Katarzyna                     AMIGO DANCE Biała Podlask             187.0  4 195.0  4         6/   9
  88         7 Krakowiecki Sebastian, Kiersztan Adrianna        AKAT Łomża                             30.0  0  37.0  0         7/   9
  90         8 Warda Bartosz, Miszczuk Monika                   AIDA Biała Podlaska                    80.0  2  86.0  2         8/   9
  89         9 Romańczuk Daniel, Popiołek Alicja                FENIKS Białystok                      120.0  3 125.0  3         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  88  X   XX  3 XX X X   4 XXXXXXX  7   XXXX   4       X  1    19          
  89 X XX     3 X  X     2 X        1 X    X   2    X X   2    10          
  90 XXXX  X  5   X   X  2   X  X   2 XX   XX  4 XX   XX  4    17          
  91 XXX XXX  6 XX  X    3 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    29       3-4
  92 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXX X X  5 XXXXX    5    29       3-4
  93   XXX X  4   XXXXX  5    X  X  2   XXXXX  5   XXXXX  5    21       5-6
  94    XXX   3  XX XXX  5  X XXXX  5  X X     2 XXX XXX  6    21       5-6
  95 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX    5    30         2
  97 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  91 3214432 2.0 4334451 5.0 4332232 3.0 3332342 2.0 3333331 3.0   15.0    3
  92 2426324 3.0 1425144 4.0 2416125 2.0 2426423 3.0 2425223 2.0   14.0    2
  93 6663665 6.0 6663566 6.0 6655566 6.0 6654666 6.0 6654666 6.0   30.0    6
  94 5555243 5.0 2556232 3.0 3564453 5.0 4565534 5.0 4566554 5.0   23.0    5
  95 4332556 4.0 5111325 1.0 5243344 4.0 5243255 4.0 5242445 4.0   17.0    4
  97 1141111 1.0 3242613 2.0 1121611 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
A       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
B       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
C       Bielawiec                 Krzysztof       II        Białystok            
D       Klekotko                  Grzegorz        III       Augustów             
E       Bernat                    Marek           I         Olsztyn              
F       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
G       Maciejczuk                Jacek           I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Dąbkowski                 Krzysztof       II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Golon Radosław, Kotarba Bogumiła                 PRESTIGE Maków Maz.                   244.0  4 278.0  5         1/  15
 105         2 Krygiel Piotr, Matyszczyk Małgorzata             PROMENADA Augustów                    172.0  1 200.0  2         2/  15
 111         3 Chojnowski Bartosz, Leończak Adrianna            AKAT Łomża                            176.5  2 198.5  3         3/  15
 114         4 Dzwonkowski Bartosz, Bujak Malwina               AKAT Łomża                            171.0  2 187.0  2         4/  15
 116         5 Skweres Mateusz, Truszkowska Martyna             AKAT Łomża                            161.0  2 176.0  2         5/  15
 107         6 Ostrzeniewski Mateusz, Łuszcz Monika             EMKa Legionowo                         99.0  0 113.0  0         6/  15
 108       7-8 Romejko Karol, Jankowska Natalia                 CZAR PAR Giżycko                      159.0  2 171.0  2       7-8/  15
 109       7-8 Kozikowski Mateusz, Kluczek Angelika             AKAT Łomża                              6.0  0  18.0  0       7-8/  15
 112         9 Strzemiński Sebastian, Kowalczyk Magdalena       AKAT Łomża                             64.0  2  75.0  2         9/  15
 103        10 Honczar Łukasz, Rynkiewicz Gabriela              TWIST Białystok                       114.0  1 124.0  1        10/  15
 102     11-12 Grygoruk Paweł, Zaniewska Karolina               DAMIAN Białystok                       99.0  0 107.0  0     11-12/  15
 104     11-12 Butnicki Szymon, Moczydłowska Gabriela           KORMORAN Kętrzyn                       33.0  0  41.0  0     11-12/  15
 113        13 Zalewski Bartosz, Choińska Martyna               AKAT Łomża                             34.0  0  41.0  0        13/  15
 106        14 Suchowolec Kamil, Borowik Ewa                    ANIMUSZ Białystok                     164.0  0 170.0  0        14/  15
 101        15 Mackiewicz Gabriel, Puczyńska Joanna             DAMIAN Białystok                       21.0  0  26.0  0        15/  15
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101  XXX X   4   X      1   X      1 X        1   X  X   2  XX      2      X   1 X X  XX  4    16          
 102 XXXXX X  6 XX   XX  4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XX XXXX  6    48       8-9
 103 XXX XX   5 XXX X X  5 XXX  XX  5 XXX XX   5  XX XXX  5  XX X X  4  XXXXXX  6  XXXX    4    39     12-13
 104 X X X X  4  XXXXXX  6 X XXX    4 X  XX    3 X XXX    4 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    39     12-13
 105 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    54         1
 106   XX XX  4 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  XX XXX  5   XX XX  4   XX  X  3 X X   X  3   X   X  2    34          
 107  XXXXXX  6  XXXXXX  6  X XXXX  5  XXXXXX  6 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    49         7
 108 XX XXX   5 X  XXX   4 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    48       8-9
 109 XX  XXX  5 X XXXXX  6 XXXX XX  6 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    50         6
 111 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XXX XX   5 XXX  XX  5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    47        10
 112 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    52       3-4
 113 XX X XX  5 XXXXXX   6  XX XX   4 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7   X  XX  3 XX       2    40        11
 114 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    51         5
 115 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XXXXXXX  7    53         2
 116 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XXXXX   5    52       3-4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102 XX    X  3          0      X   1          0 XX   XX  4 X        1 X  X X   3 XX   XX  4    16          
 103 XX       2 X X  XX  4 X X  X   3  XX   X  3   XX     2   X      1   X  X   2    X  X  2    19          
 104     X    1     X    1   X X    2     X    1   X X    2    XX X  3     X X  2 X X X X  4    16          
 105  XXXX X  5  XXXX    4  XXX  X  4  XXXX X  5 XX XXXX  6 XXXXX    5  XXXX X  5  XXXX X  5    39         2
 107   X   X  2    X X   2    X  X  2    X XX  3 X XX XX  5  X   XX  3 XXXX  X  5 XXXXX X  6    28         5
 108    XXX   3  X X XX  4   XXXXX  5      X   1     XX   2  X   XX  3  X XXX   4  X   X   2    24          
 109 X XX     3 X X   X  3 X XX  X  4 X X   X  3   X  X   2 X XX XX  5 X X      2 X X      2    24          
 111   X X    2  XX X    3  X       1  XX XX   4 XXX X    4 XXX X    4 XXX X    4 XXXXX    5    27         6
 112 X    XX  3       X  1 XX  X X  4 X  X     2  XX   X  3    XXXX  4      XX  2     XX   2    21          
 113 X    X   2 X        1          0 X  X X   3          0          0          0      X   1     7          
 114 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX  XX   4 XXX X    4 XX X X   4 XX X X   4 XXXXX X  6 X  X X   3    38         3
 115  X X XX  4 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6  X XX X  4  XXXXX   5  X X XX  4  XXX XX  5    41         1
 116  XXXXX   5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X  XX X  4 X X X X  4 X   XX   3     X    1    36         4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105 3232544 3.0 3242544 4.0 4431443 4.0 4212442 2.0 2122313 1.0 2222512 1.0 2121411 1.0 2121312 1.0   17.0    2
 107 5666652 6.0 6666655 6.0 6664656 6.0 5566653 6.0 3445541 4.0 4436443 4.0 4534643 5.0 4433533 4.0   41.0    6
 111 6325466 5.0 5324366 5.0 5246265 5.0 6335266 5.0 6313162 2.0 6313131 2.0 6315262 4.0 6315161 2.0   30.0    3
 114 2454135 4.0 1455133 3.0 2555132 3.0 2654135 4.0 1651436 5.0 1651356 5.0 1463135 3.0 1562446 5.0   32.0    4
 115 1141211 1.0 2131211 1.0 3122311 1.0 1141311 1.0 4264224 3.0 3164224 3.0 3252324 2.0 3244224 3.0   15.0    1
 116 4513323 2.0 4513422 2.0 1313524 2.0 3423524 3.0 5536655 6.0 5545665 6.0 5646556 6.0 5656655 6.0   33.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
A       Baczewski                 Jacek           III       Łomża                
B       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
C       Bielawiec                 Krzysztof       II        Białystok            
D       Maciejczuk                Jacek           I         Białystok            
E       Bernat                    Marek           I         Olsztyn              
F       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
G       Śliwowski                 Jarosław        II        Ostrołęka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Dąbkowski                 Krzysztof       II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 130         1 Górniak Kamil, Preś Katarzyna                    DUET Warszawa                          72.0  2  97.0  3         1/   6
 133         2 Kuchta Jakub, Zimnoch Martyna                    KADRYL Białystok                        5.0  0  24.0  1         2/   6
 134         3 Kuryłowicz Aleksander, Gaj Agnieszka             AKCENT Warszawa                        52.5  0  65.5  1         3/   6
 132         4 Karolczuk Jakub, Lorenc Paulina                  TĘCZA Białystok                       109.0  2 116.0  2         4/   6
 135         5 Kamrat Dawid, Żebrowska Aneta                    IMPULS Ostrołęka                      191.0  3 197.0  3         5/   6
 131         6 Jarzębski Mateusz, Wasik Aleksandra              BLUE CLASSIC Warszawa                  52.0  0  57.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 130 5141424 4.0 4433322 2.0 2422321 1.0 2441232 1.0 2332312 1.0    9.0    1
 131 1334666 6.0 2345446 5.0 3364466 5.0 4353466 5.0 5465466 6.0   27.0    6
 132 4423515 5.0 6511215 1.0 6513235 3.0 6514625 6.0 4513125 3.0   18.0    4
 133 2615341 1.0 1224553 3.0 1235652 2.0 1226554 4.0 1224634 4.0   14.0    2
 134 6252153 2.0 5152664 6.0 4151144 4.0 3162143 2.0 3151253 2.0   16.0    3
 135 3566232 3.0 3666131 4.0 5646513 6.0 5635311 3.0 6646541 5.0   21.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
A       Baczewski                 Jacek           III       Łomża                
B       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
C       Bielawiec                 Krzysztof       II        Białystok            
D       Maciejczuk                Jacek           I         Białystok            
E       Bernat                    Marek           I         Olsztyn              
F       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
G       Śliwowski                 Jarosław        II        Ostrołęka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Dąbkowski                 Krzysztof       II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Zaniewski Dawid, Mroczkowska Marcelina           AKAT Łomża                            245.0  5 273.0  6         1/   9
 130         2 Górniak Kamil, Preś Katarzyna                    DUET Warszawa                         200.0  4 222.0  5         2/   9
 131         3 Jarzębski Mateusz, Wasik Aleksandra              BLUE CLASSIC Warszawa                 125.0  1 141.0  2         3/   9
 129         4 Tyburek Szymon, Adamiak Zuzanna                  CENTRUM TAŃCA Lublin                  189.0  5 199.0  5         4/   9
 135         5 Kamrat Dawid, Żebrowska Aneta                    IMPULS Ostrołęka                      207.0  4 216.0  4         5/   9
 126         6 Nestorowicz Krystian, Hrubczyńska Dominika       FENIKS Białystok                      110.0  1 118.0  1         6/   9
 133         7 Kuchta Jakub, Zimnoch Martyna                    KADRYL Białystok                        5.0  0  12.0  0         7/   9
 127         8 Skóra Cezary, Jakubowska Aleksandra              EMKa Legionowo                        201.0  4 207.0  4         8/   9
 132         9 Karolczuk Jakub, Lorenc Paulina                  TĘCZA Białystok                        75.0  0  80.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 125 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 126 XX XXX   5 X XXXX   5  XXXX    4 XXXXXX   6  XXXXX   5    25       4-6
 127  X  X X  3  XXXX    4 XX XXX   5    XX    2 X    X   2    16          
 129 XXX   X  4 XXXX XX  6 XX   XX  4 X X  XX  4 XXXXXXX  7    25       4-6
 130 XXXXXX   6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
 131 XXXXXXX  7  XXXX X  5 X XXX X  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    30         3
 132          0          0   XX     2  X       1          0     3          
 133 X XX XX  5 X    XX  3      XX  2 X X  XX  4 X XX  X  4    18          
 135   XXXXX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6  X XXXX  5  X  X X  3    25       4-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 125 1113115 1.0 1111113 1.0 1112114 1.0 1113114 1.0 2113113 1.0    5.0    1
 126 6341566 6.0 6463466 6.0 6251566 6.0 4255566 5.0 6242566 5.0   28.0    6
 129 2265642 4.0 2255554 5.0 3565641 5.0 3464442 3.0 3455441 3.0   20.0    4
 130 4434321 2.0 3322321 2.0 2323222 2.0 2321231 2.0 1321232 2.0   10.0    2
 131 3522254 3.0 5634245 3.0 5644355 4.0 5532355 4.0 4534355 4.0   18.0    3
 135 5656433 5.0 4546632 4.0 4436433 3.0 6646623 6.0 5666624 6.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
A       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
B       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
C       Bielawiec                 Krzysztof       II        Białystok            
D       Klekotko                  Grzegorz        III       Augustów             
E       Bernat                    Marek           I         Olsztyn              
F       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
G       Maciejczuk                Jacek           I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Dąbkowski                 Krzysztof       II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Bartkiewicz Michał, Mróz Karolina                POWER DANCE Olsztyn                   175.0  5 202.0  6         1/   8
   7         2 Ulita Marek, Makarewicz Anna                     AIDA Biała Podlaska                    72.0  2  93.0  3         2/   8
   1         3 Zaniewski Dawid, Mroczkowska Marcelina           AKAT Łomża                             19.0  1  34.0  2         3/   8
  10         4 Zabrodzki Przemysław, Górnicka Krystyna          MAKO Sulejówek                        152.0  2 161.0  2         4/   8
   5         5 Tyburek Szymon, Adamiak Zuzanna                  CENTRUM TAŃCA Lublin                   24.0  0  32.0  0         5/   8
   3         6 Nestorowicz Krystian, Hrubczyńska Dominika       FENIKS Białystok                       21.0  0  28.0  0         6/   8
   6         7 Wilga Wiktor, Laskowska Klaudia                  FAN Ostrołęka                          92.0  1  98.0  1         7/   8
   2         8 Kobyliński Daniel, Zmitrowicz Natalia            AKAT Łomża                             39.0  0  44.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    33       2-3
   2   X   X  2   X      1       X  1    X  X  2    X  X  2     8          
   3 XXXXX    5 XXXXXX   6 XX XX    4 XX XX    4 XXXXXX   6    25         6
   4 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
   5 XX XXXX  6 X XXX X  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX X X  5    28         5
   6 XX   X   3  XX  XX  4   XX XX  4   X  X   2   XX XX  4    17          
   7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    33       2-3
  10  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    32         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 5612323 3.0 6612324 3.0 6612223 2.0 3612224 2.0 4632224 3.0   13.0    3
   3 6564466 6.0 5444466 4.0 5555466 6.0 6465466 6.0 5464366 5.0   27.0    6
   4 2121112 1.0 1121112 1.0 1121112 1.0 2121111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
   5 4456555 5.0 4555553 5.0 4464535 5.0 5556545 5.0 6556645 6.0   26.0    5
   7 1333241 2.0 2333241 2.0 3333341 3.0 4333332 3.0 2323432 2.0   12.0    2
  10 3245634 4.0 3266635 6.0 2246654 4.0 1244653 4.0 3245553 4.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
A       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
B       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
C       Bielawiec                 Krzysztof       II        Białystok            
D       Klekotko                  Grzegorz        III       Augustów             
E       Bernat                    Marek           I         Olsztyn              
F       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
G       Maciejczuk                Jacek           I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Dąbkowski                 Krzysztof       II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Wilga Wiktor, Laskowska Klaudia                  FAN Ostrołęka                         193.0  5 217.0  6         1/   5
   4         2 Bartkiewicz Michał, Mróz Karolina                POWER DANCE Olsztyn                   117.0  2 135.0  3         2/   5
   9         3 Kautsch Michał, Ługowska Anna                    AKCENT Warszawa                        69.0  0  81.0  1         3/   5
  10         4 Zabrodzki Przemysław, Górnicka Krystyna          MAKO Sulejówek                        135.0  0 141.0  0         4/   5
   2         5 Kobyliński Daniel, Zmitrowicz Natalia            AKAT Łomża                             31.0  0  36.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   2 3553455 5.0 5554335 5.0 4553335 4.0 5554435 5.0 5554355 5.0   24.0    5
   4 4242123 2.0 3221121 2.0 2331122 2.0 2231122 2.0 2322212 2.0   10.0    2
   6 2111211 1.0 1112212 1.0 1112211 1.0 1113211 1.0 1111121 1.0    5.0    1
   9 1424332 3.0 4433443 3.0 3424443 3.0 3422344 3.0 4433434 3.0   15.0    3
  10 5335544 4.0 2345554 4.0 5245554 5.0 4345553 4.0 3245543 4.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
A       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
B       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
C       Bielawiec                 Krzysztof       II        Białystok            
D       Maciejczuk                Jacek           I         Białystok            
E       Bernat                    Marek           I         Olsztyn              
F       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
G       Śliwowski                 Jarosław        II        Ostrołęka            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Dąbkowski                 Krzysztof       II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19         1 Matejek Mateusz, Korgol Patrycja                 ISKRA Międzyrzec Podlaski             142.0  2 178.0  3         1/  17
  18         2 Roszkowski Marcin, Gałaś Agnieszka               PROMENADA Augustów                     91.0  0 121.0  1         2/  17
  12         3 Skowroński Adrian, Grygo Anna                    PROMENADA Augustów                     79.0  1 103.0  2         3/  17
  17         4 Jagieło Tomasz, Pieprz Weronika                  PERFECT Gdańsk                        171.0  0 189.0  0         4/  17
  16         5 Piotrowski Patryk, Łazowska Paulina              TĘCZA Białystok                       125.0  2 142.0  2         5/  17
  27         6 Koprianiuk Mateusz, Skerczyńska Ewa              AIDA Biała Podlaska                   157.0  2 173.0  2         6/  17
  15         7 Jesionek Karol, Izdebska Daria                   AMIGO DANCE Biała Podlask               0.0  0  15.0  0         7/  17
  25         8 Truchel Paweł, Zaniewska Justyna                 AKAT Łomża                            227.0  3 241.0  3         8/  17
  11         9 Chrzanowski Tomasz, Cieśluk Klaudia              AKAT Łomża                            274.0  2 287.0  2         9/  17
  23        10 Gosiewski Daniel, Bagińska Magdalena             AKAT Łomża                             54.5  0  66.5  0        10/  17
  13        11 Masiewicz Maciej, Wojtuszko Magdalena            PROMENADA Augustów                    177.0  6 188.0  6        11/  17
  28        12 Radzewicz Kamil, Kądrzycka Aleksandra            MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA Mław              13.0  0  23.0  0        12/  17
  24        13 Bagiński Mateusz, Lenkiewicz Weronika            AKAT Łomża                             74.0  0  83.0  0        13/  17
  21     14-15 Wojewoda Paweł, Żochowska Martyna                AKAT Łomża                             95.0  3 102.0  3     14-15/  17
  26     14-15 Kamiński Łukasz, Kobylińska Milena               AKAT Łomża                            287.5  3 294.5  3     14-15/  17
  20        16 Dembek Damian, Gołaszewska Aleksandra            AKAT Łomża                              6.0  0  12.0  0        16/  17
  22        17 Trojanowski Jakub, Obrycka Magdalena             AKAT Łomża                             78.0  0  83.0  0        17/  17
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11 X X XXX  5 XXX X X  5  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    48       2-3
  12 XXXX XX  6 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  XXX   4 X XXXX   5 XX XXX   5 XXXXXXX  7    46       4-5
  13  X  XX   3 XX  XX   4 XXXXXX   6  XXXXX   5 X   XXX  4 XXX X X  5 XXX XXX  6 XX XXXX  6    39     11-12
  15 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    XX X  3 XXXXXXX  7 X  XXXX  5    46       4-5
  16 XXXXXX   6  XXXX    4 XXXXX    5 XXXXXX   6   XX XX  4 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6    43         8
  17 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X XXXX  5  XXX XX  5  XXX XX  5    48       2-3
  18 XXXXXX   6 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXX   5   XXXXX  5 X XXXX   5 X X XX   4    44       6-7
  19  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XX XXXX  6    50         1
  20 XXXX  X  5   X   X  2          0 X X  XX  4          0    XXXX  4   X  XX  3 X X  X   3    21          
  21 X XX XX  5   XX XX  4 X XX     3 XXXX XX  6  XXXXXX  6 XXX   X  4  X X     2 XXXX     4    34          
  22 X X X X  4 X XX X   4 X X      2 X        1  X  X    2    X X   2    X     1   XX XX  4    20          
  23  X   XX  3  XXXXX   5  X XXXX  5  XX X X  4 XXXX XX  6 XXX XXX  6 XXX X X  5 XXX XXX  6    40      9-10
  24 X XX     3 XXXXX X  6 X X XXX  5 X XXX X  5 XXXX  X  5 XXX   X  4 XXX   X  4 X XX  X  4    36          
  25  X  XX   3 XXXXX X  6 XX XXXX  6  X XX X  4 X XXXXX  6 XX XX    4 X XXX X  5 XX XXX   5    39     11-12
  26 XX XXXX  6 X   XXX  4   X X X  3  X  XXX  4 XX    X  3 XXX  XX  5 XX  XXX  5  XX X X  4    34          
  27   XXXXX  5  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  XX X X  4    44       6-7
  28 XX XX X  5 XX X XX  5  X X XX  4  X   X   2 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X XXXX  5  XXXX X  5    40      9-10
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11   X XXX  4     X    1   X X X  3     X    1 XXXX X   5 X X  X   3 X X  X   3 X  X X   3    23          
  12 X X  X   3 X X  X   3 XX X X   4 XX  XX   4 X  XXX   4 X XXX    4 XX  XX   4 XX XX    4    30         5
  13 X        1 XXX XX   5      X   1 XXX      3 X X      2   X  XX  3       X  1 X XX     3    19          
  15 X XX  X  4 X    XX  3 XX    X  3    X XX  3    X  X  2  X XX X  4  XXX  X  4  XX  XX  4    27          
  16  XXX     3  XXXX    4    XX    2  XXXX    4 XXXXX    5 XX  XX   4 XX XXX   5     X    1    28         6
  17 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXX XX  6   X XXX  4   XX XX  4   XX  X  3  X   XX  3    38       2-3
  18  X  XX   3 XXXXXX   6 X XXXX   5 XXXXXXX  7 X X XX   4 X  XXX   4 X   XX   3 X XXXXX  6    38       2-3
  19 X XXXXX  6 X XX  X  4 X XXXXX  6 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    46         1
  23  X   XX  3       X  1      XX  2  X    X  2  X    X  2  XX   X  3  XX  XX  4 XX    X  3    20          
  25    XX    2    XX X  3  XXXXX   5   XXX    3    XXXX  4 X  XX    3 X  XX    3   XXX    3    26          
  27 XXXXX X  6  X X XX  4 XXX X X  5 X  X  X  3  X    X  2  XX  XX  4   XXXXX  5   X XXX  4    33         4
  28  X       1  X       1  X       1      X   1  X       1  X       1  X       1  X       1     8          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12 3226525 3.0 4236635 4.0 1235645 4.0 3236645 4.0 3342355 3.0 2142335 2.0 4124445 4.0 3123545 2.0   26.0    3
  16 2355456 6.0 3354456 5.0 4563366 6.0 4553466 5.0 2266516 5.0 3256516 5.0 2356516 5.0 4365416 5.0   42.0    5
  17 1561634 4.0 1542524 3.0 2442434 3.0 1342324 3.0 5533643 4.0 5523453 4.0 5533333 2.0 5534633 6.0   29.0    4
  18 5134213 1.0 2125212 2.0 3126513 2.0 2125212 2.0 1424224 2.0 4434224 3.0 1445224 3.0 2646224 3.0   18.0    2
  19 4413141 2.0 5411141 1.0 5311121 1.0 5411131 1.0 4111132 1.0 1311142 1.0 3211151 1.0 1211151 1.0    9.0    1
  27 6642362 5.0 6663363 6.0 6654252 5.0 6664553 6.0 6655461 6.0 6665661 6.0 6662662 6.0 6452362 4.0   44.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
A       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
B       Bielawiec                 Krzysztof       II        Białystok            
C       Śliwowski                 Jarosław        II        Ostrołęka            
D       Klekotko                  Grzegorz        III       Augustów             
E       Bernat                    Marek           I         Olsztyn              
F       Baczewski                 Jacek           III       Łomża                
G       Maciejczuk                Jacek           I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Dąbkowski                 Krzysztof       II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  48         1 Jabłoński Damian, Rzewuska Milena                AMIGO DANCE Biała Podlask             158.0  4 193.0  5         1/  16
  51         2 Dziejma Michał, Rembała Paulina                  KADRYL Białystok                      284.0  5 313.0  6         2/  16
  50         3 Borzym Hubert, Górczyńska Paulina                FENIKS Białystok                      430.0  3 453.0  4         3/  16
  46         4 Krupiński Łukasz, Łępicka Adrianna               AKAT Łomża                            192.0  2 209.0  2         4/  16
  47         5 Czopiński Patryk, Pasko Klaudia                  AMIGO DANCE Biała Podlask              22.0  0  38.0  0         5/  16
  39         6 Jankowski Karol, Malesa Kornelia                 DUET Warszawa                         101.5  1 116.5  1         6/  16
  31         7 Zawadzki Artur, Popiołek Weronika                AKADEMIA TAŃCA Warszawa               111.0  3 125.0  3         7/  16
  52         8 Sobczyński Marcin, Olszewska Sylwia              FEELING Warszawa                      111.0  1 124.0  1         8/  16
  40      9-10 Skwarczyński Piotr, Sieheń Paulina               FOCUS Olsztyn                          24.0  0  35.0  0      9-10/  16
  45      9-10 Długozima Krzysztof, Maciejewska Weronika        AKAT Łomża                             70.0  0  81.0  0      9-10/  16
  35     11-12 Pryk Rafał, Tyl Katarzyna                        MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA Mław             198.0  6 207.0  6     11-12/  16
  49     11-12 Cichy Łukasz, Chojnowska Alicja                  IMPULS Ostrołęka                      224.0  2 233.0  2     11-12/  16
  44        13 Jasłowski Piotr, Zawadzka Zuzanna                AKAT Łomża                              6.0  0  14.0  0        13/  16
  32     14-15 Wasiluk Mateusz, Bondar Karolina                 TĘCZA Białystok                       309.0  2 315.0  2     14-15/  16
  42     14-15 Kaźmierczak Piotr, Zajączkowska Katarzyna        CZAR PAR Giżycko                      180.0  3 186.0  3     14-15/  16
  37        16 Bednarz Jakub, Wałuszko Marta                    BATUCADA Suchowola                    133.0  1 138.0  1        16/  16
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  31 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6  XX  XX  4    28       7-8
  32   X X X  3 XX XX X  5  X XX X  4  X XX X  4  XXXX X  5    21          
  35 XX XXX   5 X  XX X  4 XX XXX   5 XX XXX   5 XXXXX    5    24        12
  37 XXX   X  4 XXXX  X  5  XX      2   X      1 X X   X  3    15          
  39 XXX  XX  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXX  X   4 XXXXXXX  7    28       7-8
  40   XXXXX  5  XX XXX  5  XX X X  4  XXXXXX  6  XXXXXX  6    26      9-11
  42    XXX   3 X XXXX   5 X XX XX  5 XX X X   4 X  XXX   4    21          
  44 XXXX XX  6  XX   X  3 X   XXX  4 XXX   X  4 XX  XXX  5    22          
  45 XX XX X  5 X XXXX   5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6    29       5-6
  46 X XXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    30       3-4
  47 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X  X     2    26      9-11
  48  XXXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    32         2
  49 XXX X X  5  XX XXX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    29       5-6
  50 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX X   5 XXXXX X  6 XX XXXX  6    30       3-4
  51 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
  52 XXXX X   5 XX XXXX  6 XX XX X  5 XX XXXX  6 XXX  X   4    26      9-11
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  31 XX  XXX  5  X   X   2  X   XX  3 XX  XXX  5 XX   XX  4    19       6-7
  35    X     1  X XX    3          0    X     1  X X XX  4     9          
  39 XX   XX  4 X  X XX  4 X    XX  3 XX  XXX  5 X  XX X  4    20       4-5
  40  XX      2  XX X X  4   X   X  2   X   X  2  XX   X  3    13          
  45 X  XX X  4 X  XXX   4 X  XX    3     X    1     X    1    13          
  46  XXXXX   5    XXXX  4  XXXXX   5   XXXXX  5   XXXX   4    23       2-3
  47 X X XX   4 X X XX   4 XX XXX   5   XX     2 XXXX X   5    20       4-5
  48   XX X   3 X XXX X  5 X XXX X  5 XXXXXXX  7 X XX XX  5    25         1
  49       X  1  XX   X  3   X      1   X      1   XXX    3     9          
  50 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XXXX XX  6  X       1    23       2-3
  51   XXX X  4   X      1  XXXXX   5 XX X     3 XXX XXX  6    19       6-7
  52 XX  X    3 XX   X   3 XX  XXX  5 XX  XX   4 X   X    2    17          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  31 5177346 6.0 4476542 5.0 5477652 7.0 5477623 7.0 5375456 5.0   30.0    7
  39 1366672 7.0 1255673 7.0 1265475 5.0 1156375 4.0 1147272 2.0   25.0    6
  46 7652123 2.0 7663224 3.0 7553324 4.0 7563237 6.0 7663337 7.0   22.0    4
  47 6514537 5.0 6512437 2.0 6714547 6.0 6622456 5.0 6732664 6.0   24.0    5
  48 3721211 1.0 2721111 1.0 2622111 1.0 2714111 1.0 2511111 1.0    5.0    1
  50 2243764 3.0 3144766 4.0 3141766 3.0 3341764 3.0 3454745 4.0   17.0    3
  51 4435455 4.0 5337355 6.0 4336233 2.0 4235542 2.0 4226523 3.0   17.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
A       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
B       Bielawiec                 Krzysztof       II        Białystok            
C       Śliwowski                 Jarosław        II        Ostrołęka            
D       Klekotko                  Grzegorz        III       Augustów             
E       Bernat                    Marek           I         Olsztyn              
F       Baczewski                 Jacek           III       Łomża                
G       Maciejczuk                Jacek           I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Dąbkowski                 Krzysztof       II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40         1 Skwarczyński Piotr, Sieheń Paulina               FOCUS Olsztyn                          64.0  2  97.0  3         1/  14
  31         2 Zawadzki Artur, Popiołek Weronika                AKADEMIA TAŃCA Warszawa               165.0  4 192.0  5         2/  14
  37         3 Bednarz Jakub, Wałuszko Marta                    BATUCADA Suchowola                    166.0  2 187.0  3         3/  14
  32         4 Wasiluk Mateusz, Bondar Karolina                 TĘCZA Białystok                       341.0  5 356.0  5         4/  14
  46         5 Krupiński Łukasz, Łępicka Adrianna               AKAT Łomża                            175.0  4 189.0  4         5/  14
  45         6 Długozima Krzysztof, Maciejewska Weronika        AKAT Łomża                             85.0  2  98.0  2         6/  14
  39         7 Jankowski Karol, Malesa Kornelia                 DUET Warszawa                          89.0  1 101.0  1         7/  14
  43         8 Zwierz Michał, Dąbrowska Martyna                 AKAT Łomża                             60.0  0  71.0  0         8/  14
  36      9-10 Pietrzak Radosław, Gralewicz Ewelina             MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA Mław              59.0  0  68.0  0      9-10/  14
  47      9-10 Czopiński Patryk, Pasko Klaudia                  AMIGO DANCE Biała Podlask              13.0  0  22.0  0      9-10/  14
  42        11 Kaźmierczak Piotr, Zajączkowska Katarzyna        CZAR PAR Giżycko                      106.0  0 114.0  0        11/  14
  41     12-13 Jagieło Andrzej, Malijonis Wioteta               CZAR PAR Giżycko                      130.0  0 136.0  0     12-13/  14
  44     12-13 Jasłowski Piotr, Zawadzka Zuzanna                AKAT Łomża                              5.0  0  11.0  0     12-13/  14
  35        14 Pryk Rafał, Tyl Katarzyna                        MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA Mław              64.0  0  69.0  0        14/  14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  31 XX  XXX  5  X XXXX  5 XX   XX  4   X XXX  4 XXXX XX  6    24         3
  32    X  X  2 XXXXX X  6  XXXX X  5 XXXXX    5   X X X  3    21         4
  35          0  X       1          0          0          0     1          
  36 X    X   2          0 XX   XX  4      XX  2      XX  2    10          
  37  XXXX X  5 XXXXX X  6 XXXXX    5 XXXXX X  6 XXXXX X  6    28         2
  39 XXX   X  4  XXX  X  4 X        1 XX       2 XXXX     4    15          
  40 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 X XXX X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6    30         1
  41 X  X     2 X        1    X     1          0 X        1     5          
  42   XX X   3      X   1      X   1   XX X   3      X   1     9          
  43   X      1 X X  X   3   X X    2 XXX X X  5   X X X  3    14          
  44     X    1          0 X        1      X   1 X    X   2     5          
  45  X XXXX  5    XXXX  4  X XXXX  5    X XX  3    X X   2    19       5-6
  46   XXXX   4   X XX   3  XXXXX   5    XXX   3  X XXX   4    19       5-6
  47 XX       2 X        1   X  XX  3 XX       2  X  X    2    10          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  31 3146511 3.0 3225611 1.0 3156621 3.0 3145311 2.0 2156511 2.0   11.0    2
  32 4415445 4.0 4416355 5.0 4445364 5.0 4416253 4.0 4225264 4.0   22.0    4
  37 1324253 2.0 1133264 3.0 1333556 4.0 1232464 3.0 1334345 3.0   15.0    3
  40 2231162 1.0 2341143 2.0 2222142 1.0 2321132 1.0 3411152 1.0    6.0    1
  45 5663634 6.0 6562422 4.0 6564435 6.0 5564645 5.0 5663623 6.0   27.0    6
  46 6552326 5.0 5654536 6.0 5611213 2.0 6653526 6.0 6542436 5.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
A       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
B       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
C       Baczewski                 Jacek           III       Łomża                
D       Klekotko                  Grzegorz        III       Augustów             
E       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
F       Śliwowski                 Jarosław        II        Ostrołęka            
G       Bielawiec                 Krzysztof       II        Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Dąbkowski                 Krzysztof       II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  66         1 Plichta Robert, Plichta Klaudia                  CORTE Warszawa                        264.3  3 297.3  4         1/  14
  77         2 Saliński Michał, Żuber Roksana                   PROMENADA Olecko                      191.0  1 218.0  2         2/  14
  61         3 Ustaszewski Damian, Darmetko Amanda              AKAT Łomża                            120.0  1 141.0  2         3/  14
  67         4 Skwierz Łukasz, Karczewska Joanna                POWER DANCE Olsztyn                    97.0  3 112.0  3         4/  14
  63         5 Strzeliński Grzegorz, Łabieniec Marta            KADRYL Białystok                      546.0  6 560.0  6         5/  14
  68         6 Ustaszewski Grzegorz, Sęk Alicja                 AKAT Łomża                            154.0  2 167.0  2         6/  14
  72         7 Szalc Łukasz, Kajdanowska Sonia                  POWER DANCE Olsztyn                    45.0  0  57.0  0         7/  14
  71       8-9 Jabłoński Dariusz, Łabieniec Urszula             KADRYL Białystok                      298.0  4 308.0  4       8-9/  14
  78       8-9 Samborski Bartosz, Mikołajczuk Karolina          KADRYL Białystok                      230.8  0 240.8  0       8-9/  14
  65        10 Klimaszyński Piotr, Przekop Gabriela             PROMENADA Olecko                      207.0  1 216.0  1        10/  14
  75        11 Żmijewski Dominik, Kukowska Klaudia              AKAT Łomża                             71.0  0  79.0  0        11/  14
  76        12 Wójcik Patryk, Kaźmierczak Adrianna              MAGIC-DANCE Lublin                    164.0  1 171.0  1        12/  14
  73        13 Gawędzki Robert, Kruk Amanda                     ANIMUSZ Białystok                     395.5  4 401.5  4        13/  14
  74        14 Smarżewski Karol, Smarżewska Paulina             BATUCADA Suchowola                     97.0  0 102.0  0        14/  14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  61   XXXX   4   XXXXX  5   XXX    3  XXXX    4  XXXXXX  6    22         4
  63 XX       2 XXXX  X  5 XX       2 XXX      3 XXXX     4    16         6
  65    XX X  3    X  X  2    X  X  2    X  X  2    X     1    10          
  66 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 X X XXX  5 X XX XX  5 X XXXXX  6    29         1
  67  XX XXX  5  X XXXX  5  XX XXX  5  XX XX   4  XX XXX  5    24       2-3
  68  XX X X  4   X X    2  XX XX   4   X XX   3   X XXX  4    17         5
  71 XX   XX  4  X   X   2    X XX  3 X    XX  3      XX  2    14          
  72 X  XX    3 X X X    3 X  XX X  4     X X  2 X  XX    3    15          
  73      X   1      X   1      X   1  X XXX   4          0     7          
  74    X     1          0          0          0          0     1          
  75 X X      2 X X      2 XXX      3 X        1 X        1     9          
  76      XX  2      X   1      X   1      XX  2  X   X   2     8          
  77  X X     2 XX XX X  5 XXXXX X  6 XX XX X  5 XXXXX X  6    24       2-3
  78 X X      2 XX X     3 XX X     3 XXXX     4 XX       2    14          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  61 4412354 4.0 4432255 4.0 4422156 3.0 4322256 3.0 4212146 2.0   16.0    3
  63 1135666 6.0 1145566 6.0 2145465 5.0 1134465 4.0 1135464 5.0   26.0    5
  66 2621441 1.0 3511641 2.0 3511621 1.0 3611621 1.0 3621511 1.0    6.0    1
  67 6364212 3.0 5354113 3.0 5364214 4.0 5465112 5.0 5364233 4.0   19.0    4
  68 5546125 5.0 6626324 5.0 6636543 6.0 6556344 6.0 6546355 6.0   28.0    6
  77 3253533 2.0 2263432 1.0 1253332 2.0 2243533 2.0 2453622 3.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
A       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
B       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
C       Baczewski                 Jacek           III       Łomża                
D       Klekotko                  Grzegorz        III       Augustów             
E       Korzeb                    Mariusz         I         Olsztyn              
F       Śliwowski                 Jarosław        II        Ostrołęka            
G       Maciejczuk                Jacek           I         Białystok            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Onoszko                   Marek           I         Białystok            
2       Dąbkowski                 Krzysztof       II        Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Skwierz Łukasz, Karczewska Joanna                POWER DANCE Olsztyn                   135.0  4 165.0  5         1/  11
  50         2 Borzym Hubert, Górczyńska Paulina                FENIKS Białystok                      226.0  2 250.0  3         2/  11
  70         3 Łoń Tomasz, Trzcińska Aleksandra                 STREFA TAŃCA Warszawa                 104.5  0 122.5  1         3/  11
  63         4 Strzeliński Grzegorz, Łabieniec Marta            KADRYL Białystok                      198.0  3 210.0  3         4/  11
  61         5 Ustaszewski Damian, Darmetko Amanda              AKAT Łomża                             73.0  0  84.0  0         5/  11
  64         6 Wojszel Przemysław, Joka Ewelina                 TĘCZA Białystok                       328.0  6 338.0  6         6/  11
  49         7 Cichy Łukasz, Chojnowska Alicja                  IMPULS Ostrołęka                      123.0  0 132.0  0         7/  11
  68         8 Ustaszewski Grzegorz, Sęk Alicja                 AKAT Łomża                             34.0  0  42.0  0         8/  11
  65         9 Klimaszyński Piotr, Przekop Gabriela             PROMENADA Olecko                      211.5  0 218.5  0         9/  11
  69        10 Dobrowolski Marcin, Mazuś Monika                 CENTRUM TAŃCA Lublin                  190.0  1 196.0  1        10/  11
  62        11 Jabłoński Adam, Łukaszewicz Justyna              KADRYL Białystok                      163.0  0 168.0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  49    X X   2    XX X  3 X  X XX  4 X  X XX  4 X XXXXX  6    19          
  50 X XXXXX  6 X  X XX  4 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    28         2
  61 XXXXX    5   X X X  3 XXXXXXX  7  XXXX    4    XX    2    21         5
  62 XX       2 XX   X   3  X    X  2          0          0     7          
  63  XXX XX  5  XXXXXX  6    XXX   3   XX XX  4  XXX X   4    22         4
  64   X XXX  4 X  XXX   4     X X  2  X  XXX  4 XXX XXX  6    20         6
  65 X  X     2 XX X     3 X  X     2 X        1 XX X     3    11          
  67 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  68  X  X    2   X  X   2 XXX XX   5 XX  X    3 X   X    2    14          
  69       X  1 XXX   X  4   X      1   X      1       X  1     8          
  70 XXX XXX  6  XX X    3  XX X X  4 XXXXXXX  7  XX XXX  5    25         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  50 2443422 2.0 2413622 2.0 2432422 2.0 2322423 2.0 2533524 3.0   11.0    2
  61 3635366 6.0 3535365 4.0 3623366 3.0 3634366 4.0 3655366 6.0   23.0    5
  63 6322644 4.0 6322433 3.0 6354653 6.0 6446544 5.0 6324445 4.0   22.0    4
  64 4566555 5.0 4656544 6.0 4546545 5.0 4565655 6.0 4446653 5.0   27.0    6
  67 1211111 1.0 1141111 1.0 1211111 1.0 1211111 1.0 1211111 1.0    5.0    1
  70 5154233 3.0 5264256 5.0 5165234 4.0 5153232 3.0 5162232 2.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50