OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"XII SOLNY OTTT NOWA SÓL 2010 - GPP": 2010-05-29, Nowa Sól, okręg Lubuski

Dokumentacja zbiorcza 

XII Solny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NOWA SÓL 2010
Grand Prix Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XII Solny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NOWA SÓL 2010
Grand Prix Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich
Nowa Sól, 29.05.2010 r.
Organizator: URBAN Nowa Sól
Prowadzenie: Aleksandra Urban i Sylwester Sołtysiak
Muzyka: Małgorzata Gabriel
Obsługa medyczna: Alicja Kocur, Beata Klonowska, Romuald Fedorczak
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, D, Kombinacja 6T
12-13, D, Kombinacja 8T
12-13, C, Latin
12-13, C, Standard
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
10-11, E, Kombinacja 6T
14-15, B, Latin
14-15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, Grand Prix, Standard
Pow. 15, Grand Prix, Latin
45-54, Start, Latin-4
45-54, Start, Standard-4
45-54, Open, Latin-4
45-54, Open, Standard-4
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, D, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
8-9, E, Kombinacja 6T
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
35-44, Open, Latin-4
35-44, Open, Standard-4
35-44, Start, Latin-4
35-44, Start, Standard-4
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA Poznań        1
   2 AKTT Szczecin                8
   3 ALEX Zagań                   8
   4 ALFA-ASTRA Stargard Szcz.    2
   5 AMBER Kołobrzeg              4
   6 AMETYST Lubań                5
   7 AMOK Leszno                  5
   8 APLAUZ Szczecin              2
   9 ATHINA Oława                 2
  10 BRAVO Wrocław                1
  11 CALIPSO Gubin                6
  12 CALIPSO Żary                 9
  13 CANTINERO Tomaszów Maz.      1
  14 CIEŚLAK Jelenia Góra         3
  15 CZAR-DANCE Żary              5
  16 DANCE CENTER Poznań          1
  17 DESPERADO Gostyń             1
  18 DIAMENT Wrocław              2
  19 DREAM Poznań                 1
  20 DZIUPLA Poznań               2
  21 FALLAWAY Opole               1
  22 FAN DANCE Gorzów Wlkp.      11
  23 FANTAZJA Skwierzyna          1
  24 FILEMON Szamotuły            1
  25 FINEZJA Poznań               4
  26 FOCUS Dziwnów                4
  27 FOCUS Kamień Pomorski        2
  28 FRYDRYCH Akad.Tań.Karpacz    3
  29 GEMAR Wrocław                6
  30 GEST Bydgoszcz               2
  31 GRACJA Zielona Góra         40
  32 IDEA Kraków                  2
  33 IGLICA Wrocław               1
  34 IMPULS Świdnica              5
  35 ISKRA Piła                   3
  36 JANTAR Międzyzdroje          2
  37 KIEPURA Sosnowiec            1
  38 KURZAKiZAMORSKI Jelenia G    4
  39 LATINA Wolsztyn              4
  40 MAT Szczecin                 2
  41 PERFECT DANCE Wrocław        3
  42 PERFECT Gdańsk               9
  43 PM Lubin                    11
  44 PRIMA DANCE Kraków           6
  45 SŁOŃCE Poznań                2
  46 ST JABCZYŃSKI Wrocław       10
  47 ST ROKITA Gorzów Wlkp.       4
  48 STARDANCE Wrocław            1
  49 STEP UP Głogów               1
  50 STUDIO DANCE CLUB Zielona    2
  51 STYL Kraków                  2
  52 STYL Łęknica                 1
  53 STYL Żary                    3
  54 ŚLĄSKA Szkoła Tańca Katow    2
  55 TABOR Jelenia Góra           1
  56 TANGO-STYL Mirków            6
  57 TEMPO Wrocław                2
  58 URBAN Nowa Sól              37
  59 WEGA Lwówek Śl.              4
  60 WIGOR Gdańsk                 1
  61 ZAMEK Kożuchów               7
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   XII Solny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NOWA SÓL 2010
   Grand Prix Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Nowa Sól, 29.05.2010 r.
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 12-13 D w stylu: Kombinacja 8T
  31 Ciesielski Radosław, Jaszewska Angelika            CANTINERO Tomaszów Maz.   Polska          
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 12-13 C w stylu: Latin
  52 Dorot Mateusz, Kempa Zuzanna                       TEMPO Wrocław             Polska          
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  89 Nazgowicz Marcin, Jaworska Paulina                 CALIPSO Gubin             Polska          
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 B w stylu: Latin
 143 Gramatyka Szymon, Woźniczak Paulina                GRACJA Zielona Góra       Polska          
Otrzymuje klasę: A w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Standard
 178 Miklas Mikołaj, Lewandowska Angelika               PERFECT DANCE Wrocław     Polska          
Otrzymuje klasę: A w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Standard
 179 Narajewski Jakub, Małecka Aleksandra               PM Lubin                  Polska          
Otrzymuje klasę: A w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
  16 Bałdyga Wiktor, Dobrowolska Aleksandra             ST ROKITA Gorzów Wlkp.    Polska          
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
  22 Magierowicz Mateusz, Zbyrad Paulina                ST JABCZYŃSKI Wrocław     Polska          
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 D w stylu: Kombinacja 8T
  76 Główka Tomasz, Kochanowska Marta                   FALLAWAY Opole            Polska          
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 E w stylu: Kombinacja 8T
  65 Kaczmarek Daniel, Owsiejczyk Izabela               URBAN Nowa Sól            Polska          
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Standard
 109 Błaut Kamil, Kępka Patrycja                        PM Lubin                                  
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Standard
 134 Zaremba Piotr, Waszczuk Paulina                    FOCUS Dziwnów             Polska          
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Latin
 159 Kiebel Łukasz, Hęś Patrycja                        ST JABCZYŃSKI Wrocław     Polska          
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Standard
 167 Wojcieszuk Błażej, Woźnicka Magdalena              ALFA-ASTRA Stargard Szcz. Polska          
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
   5 Kruczyk Paweł, Piekarek Patrycja                   AMETYST Lubań             Polska          
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
B       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
E       Konury                    Tomasz          I         Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10         1 Niciński Kacper, Chmielewska Oliwia              CALIPSO Żary             Polska         0.0  0  23.0  0         1/   4
   9         2 Kaźmierczak Sławomir, Żółtowska Delfina          AKTT Szczecin            Polska         0.0  0  17.0  0         2/   4
   8         3 Dróżdż Olgierd, Litorowicz Sara                  ST JABCZYŃSKI Wrocław    Polska        71.0  3  82.0  3         3/   4
  11         4 Nowak Michał, Puzyniak Adrianna                  AMETYST Lubań            Polska        40.0  1  45.0  1         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   8 12422 2.0 22422 2.0 12412 1.0 41343 3.0 12333 3.0 12333 3.0   14.0    3
   9 43233 3.0 14141 1.0 44143 4.0 33212 2.0 43122 2.0 44222 2.0   14.0    2
  10 21111 1.0 31233 3.0 31331 3.0 22121 1.0 31211 1.0 31111 1.0   10.0    1
  11 34344 4.0 43314 4.0 23224 2.0 14434 4.0 24444 4.0 23444 4.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
A       Piątek                    Janusz          I         Szczecin             
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
E       Wojnarowski               Andrzej         III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Kaźmierczak Jakub, Szczerba Klaudia              TANGO-STYL Mirków        Polska       114.0  2 146.0  3         1/  13
  31         2 Ciesielski Radosław, Jaszewska Angelika          CANTINERO Tomaszów Maz.  Polska       190.0  4 216.0  5         2/  13
  33         3 Dyguś Szymon, Retfińska Julia                    AKTT Szczecin            Polska       162.0  6 182.0  7         3/  13
  35         4 Górny Tomasz, Antos Aleksandra                   STYL Kraków              Polska       164.0  3 178.0  3         4/  13
  41         5 Kasiński Kamil, Kucapska Agata                   ISKRA Piła               Polska       151.0  4 164.0  4         5/  13
  46         6 Trocewicz Wojciech, Rabenda Klaudia              FRYDRYCH Akad.Tań.KarpaczPolska        34.0  0  46.0  0         6/  13
  37         7 Grześków Karol, Ochman Małgorzata                CALIPSO Żary             Polska       106.0  3 117.0  3         7/  13
  39         8 Hominiec Patryk, Urban Greta                     URBAN Nowa Sól           Polska        67.0  0  77.0  0         8/  13
  43         9 Konsewicz Rafał, Michalak Karolina               ZAMEK Kożuchów           Polska        64.0  0  73.0  0         9/  13
  45        10 Popławski Kamil, Jabczyńska Klaudia              AMETYST Lubań            Polska       145.0  4 153.0  4        10/  13
  44        11 Kramski Damian, Jabłońska Liwia                  GRACJA Zielona Góra      Polska        47.0  1  54.0  1        11/  13
  32     12-13 Domerecki Dawid, Rygiel Martyna                  URBAN Nowa Sól           Polska        25.0  0  30.0  0     12-13/  13
  36     12-13 Szymczak Adam, Bełza Agnieszka                   PM Lubin                 Polska        12.0  0  17.0  0     12-13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  31 XXXXX  5 XXXXX  5 XX  X  3 XX XX  4 XX  X  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    35         1
  32        0        0   X    1   X    1        0    X   1        0        0     3          
  33 XX  X  3 XXXXX  5 XXX X  4  XXXX  4 XXX    3 XXX    3 XXXX   4    X   1    27         3
  35 XX X   3 XX     2        0 X      1 XXXX   4 XXXX   4 XXX X  4 XXXXX  5    23       5-6
  36        0        0   XX   2        0   X    1        0        0        0     3          
  37  XXXX  4     X  1 XX X   3 XX  X  3    XX  2 XX     2 XX X   3 XXXX   4    22          
  39  X XX  3  X  X  2  X XX  3  X XX  3  X  X  2    XX  2  X  X  2  X XX  3    20          
  41 X X X  3 X X    2 XXX    3 XXXX   4 XXX    3    XX  2 X X X  3 X X X  3    23       5-6
  42 X XX   3 XXXX   4 X XXX  4 X XX   3 X XXX  4 XXX X  4 X XXX  4  XX X  3    29         2
  43    XX  2    XX  2    XX  2     X  1    XX  2 X   X  2    XX  2 X  XX  3    16          
  44        0        0        0   X    1   XX   2   X X  2        0        0     5          
  45   X    1   XX   2    X   1        0 X      1   XX   2   XX   2    r   0     9          
  46 XXX    3 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5  X XX  3  X     1  X     1 XXX    3    25         4
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  31 31634 3.0 33633 3.0 42514 3.0 43533 3.0 21532 2.0 11332 1.0 21321 1.0 22321 1.0   17.0    2
  33 22422 2.0 21412 2.0 25432 2.0 24421 2.0 42616 3.0 32625 2.0 32616 3.0 53466 6.0   22.0    3
                                                                              R      
  35 53545 5.0 65545 5.0 63653 5.0 62656 6.0 36463 4.0 44511 3.0 45532 4.0 34212 2.0   34.0    4
                                                R                                    
  41 46263 4.0 46254 4.0 36166 6.0 36164 5.0 55154 6.0 55163 5.0 56153 5.0 66153 5.0   40.0    5
  42 15111 1.0 14121 1.0 11221 1.0 15212 1.0 13221 1.0 26244 4.0 13244 2.0 11534 3.0   14.0    1
  46 64356 6.0 52366 6.0 54345 4.0 51345 4.0 64345 5.0 63456 6.0 64465 6.0 45645 4.0   41.0    6
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
B       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
C       Jabczyński                Wojciech        II        Wrocław              
D       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
E       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55         1 Kącicki Krzysztof, Furman Klaudia                AMBER Kołobrzeg          Polska       165.0  5 191.0  6         1/   7
  57         2 Ługowski Bartosz, Podgórska Marta                FOCUS Kamień Pomorski    Polska       187.0  1 207.0  2         2/   7
  52         3 Dorot Mateusz, Kempa Zuzanna                     TEMPO Wrocław            Polska       214.0  5 228.0  6         3/   7
  53         4 Drzewiecki MIłosz, Telesz Oliwia                 LATINA Wolsztyn          Polska       141.0  4 149.0  4         4/   7
  51         5 Bernat Marcin, Wenerska Zuzanna                  IMPULS Świdnica          Polska         5.0  0  12.0  0         5/   7
  56         6 Wilk Tomasz, Jabłońska Julia                     GRACJA Zielona Góra      Polska        50.0  0  56.0  0         6/   7
  54         7 Gregor Stanisław, Gerlach Klaudia                CALIPSO Żary             Polska         6.0  0  11.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  51 37572 5.0 44671 4.0 54562 5.0 43563 4.0 45772 5.0   23.0    5
  52 53343 3.0 33324 3.0 23334 3.0 24214 3.0 23333 3.0   15.0    3
  53 44636 4.0 57436 5.0 45426 4.0 55336 5.0 54626 4.0   22.0    4
  54 65757 7.0 66757 7.0 67777 7.0 67757 7.0 66557 6.0   34.0    7
  55 22111 1.0 22112 1.0 31111 1.0 32421 2.0 32214 2.0    7.0    1
  56 76465 6.0 75565 6.0 76655 6.0 76675 6.0 77465 7.0   31.0    6
  57 11224 2.0 11243 2.0 12243 2.0 11142 1.0 11141 1.0    8.0    2
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
A       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
B       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         
C       Jabczyński                Wojciech        II        Wrocław              
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
E       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Ługowski Bartosz, Podgórska Marta                FOCUS Kamień Pomorski    Polska        55.0  1  81.0  2         1/   7
  56         2 Wilk Tomasz, Jabłońska Julia                     GRACJA Zielona Góra      Polska        81.0  3 101.0  4         2/   7
  53         3 Drzewiecki MIłosz, Telesz Oliwia                 LATINA Wolsztyn          Polska       161.0  5 175.0  6         3/   7
  52         4 Dorot Mateusz, Kempa Zuzanna                     TEMPO Wrocław            Polska       130.0  3 138.0  3         4/   7
  51         5 Bernat Marcin, Wenerska Zuzanna                  IMPULS Świdnica          Polska        22.0  1  29.0  1         5/   7
  55         6 Kącicki Krzysztof, Furman Klaudia                AMBER Kołobrzeg          Polska       116.0  4 122.0  4         6/   7
  54         7 Gregor Stanisław, Gerlach Klaudia                CALIPSO Żary             Polska         8.0  0  13.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  51 55572 5.0 56272 5.0 63373 3.0 65273 5.0 45173 3.5   21.5    5
  52 16143 3.0 34144 4.0 42132 2.0 47435 4.0 66555 6.0   19.0    4
  53 23331 2.0 13631 1.0 26641 4.0 33742 3.0 53741 3.5   13.5    3
  54 74767 7.0 75567 7.0 75556 6.0 72557 6.0 71667 7.0   33.0    7
  55 47656 6.0 27756 6.0 37767 7.0 56664 7.0 37436 5.0   31.0    6
  56 32224 1.0 42325 3.0 54225 5.0 14126 2.0 14222 1.0   12.0    2
  57 61415 4.0 61413 2.0 11414 1.0 21311 1.0 22314 2.0   10.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
C       Jabczyński                Wojciech        II        Wrocław              
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
E       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  92         1 Stoksik Sebastian, Łęcka Katarzyna               ST JABCZYŃSKI Wrocław    Polska        94.0  3 124.0  4         1/  11
  82         2 Czarny Marcin, Sipowicz Joanna                   STARDANCE Wrocław        Polska        22.0  1  46.0  2         2/  11
  89         3 Nazgowicz Marcin, Jaworska Paulina               CALIPSO Gubin            Polska       157.0  2 175.0  3         3/  11
  86         4 Majkrzak Bartłomiej, Brzezińska Agata            WEGA Lwówek Śl.          Polska        31.0  1  43.0  1         4/  11
  81         5 Banaszkiewicz Krzysztof, Białas Natalia          STUDIO DANCE CLUB ZielonaPolska       101.0  0 112.0  0         5/  11
  87         6 Maszkowski Łukasz, Dobosz Sandra                 CALIPSO Gubin            Polska       103.0  1 113.0  1         6/  11
  93         7 Szczygieł Mateusz, Gluz Marika                   FANTAZJA Skwierzyna      Polska        63.0  0  72.0  0         7/  11
  91         8 Sternik Fabian, Chrapko Weronika                 URBAN Nowa Sól           Polska         6.0  0  14.0  0         8/  11
  83         9 Gołąbek Baniamin, Archaniołowicz Paulina         STUDIO DANCE CLUB ZielonaPolska        15.0  0  22.0  0         9/  11
  90        10 Roskwitalski Szymon, Szewczak Dorota             URBAN Nowa Sól           Polska         6.0  0  12.0  0        10/  11
  88        11 Mielnik Marcin, Gubała Agnieszka                 URBAN Nowa Sól           Polska        24.0  0  29.0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  81 XXXXX  5 XXXXX  5 X  XX  3  X X   2 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    35       3-4
  82 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    39       1-2
  83        0  X     1        0        0        0        0        0 X   X  2     3          
  86 X XXX  4  X XX  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XX X   3 X  XX  3  X XX  3    30         6
  87 XX XX  4 X XXX  4 XXX X  4 XXXXX  5 XXX X  4   XXX  3 XXXXX  5 XXXX   4    33         5
  88        0        0        0        0        0        0        0        0     0          
  89 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5  XXXX  4  X XX  3 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4    35       3-4
  90        0        0        0 X      1        0        0        0        0     1          
  91        0        0        0        0   XX   2   X    1   X    1   X    1     5          
  92 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XrXXX  4    39       1-2
  93  XX    2 XXXX   4  XXX   3 X X X  3 X X    2 XX  X  3  X     1 XX     2    20          
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  81 56566 6.0 34556 5.0 36555 5.0 35655 5.0 54353 5.0 56562 6.0 54554 5.0 52542 4.0   41.0    5
  82 11333 3.0 61334 3.0 21432 2.0 11344 2.0 11221 1.0 21221 2.0 11221 1.0 11231 1.0   15.0    2
               R                                                                     
  86 64444 4.0 55465 6.0 55344 4.0 56566 6.0 33535 3.0 35336 3.0 45433 4.0 33423 3.0   33.0    4
  87 45655 5.0 43623 4.0 62666 6.0 43423 4.0 66666 6.0 44654 5.0 66665 6.0 45654 5.0   41.0    6
  89 32221 2.0 26242 2.0 44223 3.0 64232 3.0 45444 4.0 62445 4.0 33346 3.0 64366 6.0   27.0    3
  92 23112 1.0 12111 1.0 13111 1.0 22111 1.0 22112 2.0 13113 1.0 22112 2.0 26115 2.0   11.0    1
                                                                            R        
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
C       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             
D       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
E       Wojnarowski               Andrzej         III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Śledź Karol, Napora Magdalena                    TANGO-STYL Mirków        Polska       100.0  4 131.0  5         1/  12
 118         2 Orwat Konrad, Radwan Oliwia                      LATINA Wolsztyn          Polska        39.0  0  64.0  1         2/  12
 112         3 Król Bartosz, Piotrowska Paulina                 URBAN Nowa Sól           Polska        30.0  0  49.0  1         3/  12
 111         4 Korman Adrian, Strochalska Klaudia               STYL Żary                Polska       112.0  1 125.0  1         4/  12
 113         5 Litorowicz Oskar, Morawicka Karolina             ST JABCZYŃSKI Wrocław    Polska        35.0  0  47.0  0         5/  12
 110         6 Gronek Konrad, Foszcz Wiktoria                   STYL Łęknica             Polska        67.0  0  78.0  0         6/  12
 116         7 Michalski Kacper, Kowalska Sandra                FAN DANCE Gorzów Wlkp.   Polska       117.0  0 127.0  0         7/  12
 114         8 Marczyk Michał, Klimiuk Anna                     URBAN Nowa Sól           Polska        27.0  0  36.0  0         8/  12
 120         9 Rajman Michał, Fila Martyna                      CALIPSO Żary             Polska        15.0  0  23.0  0         9/  12
 121        10 Smoliński Hubert, Kapusta Natalia                CZAR-DANCE Żary          Polska        23.0  0  30.0  0        10/  12
 115     11-12 Mazur Marcel, Grzesiowska Adrianna               URBAN Nowa Sól           Polska        42.0  0  47.0  0     11-12/  12
 117     11-12 Olejniczak Kacper, Jurak Karolina                CZAR-DANCE Żary          Polska        11.0  0  16.0  0     11-12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        S        CH       J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
 110 XX XX  4  XXXX  4    XX  2     X  1 XXXXX  5 XX XX  4    20         5
 111 XXXXX  5 XXX    3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX    3  XXXX  4    25         2
 112 X X    2 X XXX  4  XX X  3  XXXX  4 XXXXX  5   XXX  3    21       3-4
 113 XXXXX  5    XX  2 XXXX   4  XXX   3 XX     2 XXXXX  5    21       3-4
 114   X    1  XXX   3   XX   2 X X    2 X X X  3 X X X  3    14          
 115   X    1        0        0 X X    2        0        0     3          
 116 XX X   3 XX  X  3 XX XX  4 X      1     X  1 XX X   3    15          
 117        0        0        0  X     1    X   1 X      1     3          
 118  X XX  3 XXXXX  5 XXX    3 XX XX  4   X    1   X    1    17         6
 120     X  1 X      1     X  1 X   X  2  X XX  3        0     8          
 121        0        0 X      1  X X   2    X   1  X     1     5          
 122 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5   XXX  3 XXXXX  5 XXXXX  5    28         1
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 110 33362 2.0 36365 6.0 45264 4.0 46665 6.0 36552 5.0 36562 6.0   29.0    6
 111 52636 6.0 12634 2.0 22531 2.0 25552 5.0 25661 6.0 23654 4.0   25.0    4
                                                R                
 112 25514 4.0 44522 3.0 34616 3.0 54416 4.0 44115 3.0 42426 3.0   20.0    3
 113 46455 5.0 55443 4.0 53445 5.0 32344 3.0 62444 4.0 65345 5.0   26.0    5
 118 64143 3.0 63256 5.0 66352 6.0 61233 2.0 51326 2.0 51133 2.0   20.0    2
 122 11221 1.0 21111 1.0 11123 1.0 13121 1.0 13233 1.0 14211 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
E       Konury                    Tomasz          I         Szczecin             
F       Jabczyński                Wojciech        II        Wrocław              
G       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 143         1 Gramatyka Szymon, Woźniczak Paulina              GRACJA Zielona Góra      Polska       224.0  7 252.0  8         1/   9
 147         2 Pałka Michał, Pruska Klaudia                     GRACJA Zielona Góra      Polska       127.0  5 149.0  6         2/   9
 150         3 Popiołek Piotr, Włóka Michalina                  JANTAR Międzyzdroje                   153.0  3 169.0  4         3/   9
 149         4 Zaremba Piotr, Waszczuk Paulina                  FOCUS Dziwnów            Polska        11.0  0  21.0  0         4/   9
 141         5 Dobak Maciej, Mleczak Karolina                   GEST Bydgoszcz           Polska        34.0  1  43.0  1         5/   9
 146         6 Maziak Szczepan, Ziółkowska Joanna               ATHINA Oława             Polska        32.0  0  40.0  0         6/   9
 142         7 Dytko Adrian, Dytko Aleksandra                   GRACJA Zielona Góra      Polska        29.0  1  36.0  1         7/   9
 145       8-9 Matecki Jakub, Pieloch Kaja                      AMOK Leszno              Polska        35.0  0  40.0  0       8-9/   9
 148       8-9 Sowa Sławomir, Starzyńska Katarzyna              FOCUS Dziwnów            Polska        28.0  1  33.0  1       8-9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 141 XX X XX  5 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 X X  XX  4 XX   XX  4    25         5
 142  XX X    3 X   X X  3  XX X    3  XX X    3  XX X    3    15          
 143 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    34         1
 145   XXXX   4   XX     2   XX     2   XXX    3   XX     2    13          
 146 XX   XX  4 XX   X   3 XX   X   3 XX   XX  4 X  X X   3    17         6
 147 X XX XX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    31         3
 148  XX X    3     X    1  X  X X  3    XX X  3  X  X X  3    13          
 149 X XXX X  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         2
 150 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XX XXX   5 XXXXXXX  7    30         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 141 2646544 5.0 3554541 5.0 3635544 5.0 4656543 5.0 5556542 5.0   25.0    5
 143 1212112 1.0 1212124 1.0 1213132 1.0 1312131 1.0 1323113 1.0    5.0    1
 146 6365656 6.0 5666666 6.0 6466666 6.0 5565656 6.0 4465656 6.0   30.0    6
 147 5521331 2.0 6421413 3.0 5521213 2.0 6421212 2.0 6611331 3.0   12.0    2
 149 4434263 4.0 4335352 4.0 4342351 3.0 3133364 3.0 3234264 4.0   18.0    4
 150 3153425 3.0 2143235 2.0 2154425 4.0 2244425 4.0 2142425 2.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
B       Piątek                    Janusz          I         Szczecin             
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
D       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
F       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
G       Wojnarowski               Andrzej         III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 143         1 Gramatyka Szymon, Woźniczak Paulina              GRACJA Zielona Góra      Polska       234.0  6 262.0  7         1/   9
 144         2 Lechocki Łukasz, Kościńska Aleksandra            CALIPSO Żary             Polska       133.0  3 155.0  4         2/   9
 147         3 Pałka Michał, Pruska Klaudia                     GRACJA Zielona Góra      Polska       143.0  6 159.0  7         3/   9
 145         4 Matecki Jakub, Pieloch Kaja                      AMOK Leszno              Polska        20.0  0  30.0  0         4/   9
 146         5 Maziak Szczepan, Ziółkowska Joanna               ATHINA Oława             Polska        66.0  2  75.0  2         5/   9
 150         6 Popiołek Piotr, Włóka Michalina                  JANTAR Międzyzdroje                   129.0  1 137.0  1         6/   9
 140       7-8 Biazik Michał, Rzetelska Agata                   STYL Żary                Polska        78.0  0  84.0  0       7-8/   9
 148       7-8 Sowa Sławomir, Starzyńska Katarzyna              FOCUS Dziwnów            Polska        35.0  1  41.0  1       7-8/   9
 142         9 Dytko Adrian, Dytko Aleksandra                   GRACJA Zielona Góra      Polska        27.0  0  32.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 140  XX X    3 XXXXXX   6  X XXX   4 XX XXX   5      X   1    19          
 142 X  X X   3          0 X  XX    3 XXX XX   5   X XX   3    14          
 143 XXXX XX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 144 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX  XX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         2
 145  XXXX X  5 X X X X  4 XXX XXX  6   X  XX  3 XXX X X  5    23         4
 146 X XXXXX  6    XX X  3 X  X     2 XX XX X  5 X XXXXX  6    22         5
 147 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  X  X X  3 XX XXXX  6    27         3
 148    X X   2  X X XX  4  XX XXX  5   XX XX  4  XXX  X  4    19          
 150 XX  XXX  5 XXXX X   5 X XX XX  5 X XX     3 XX X     3    21         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 143 1211113 1.0 1311123 1.0 1211111 1.0 1111123 1.0 1111232 1.0    5.0    1
 144 2343225 2.0 2644245 3.0 2653345 4.0 2442211 2.0 2642123 2.0   13.0    2
 145 6126351 3.0 5136552 5.0 6125452 3.0 6234465 4.0 5224465 4.0   19.0    4
 146 4665564 6.0 4455464 4.0 3534564 5.0 3625654 5.0 3455554 5.0   25.0    5
 147 5432442 4.0 6222331 2.0 5342223 2.0 5353332 3.0 6333311 3.0   14.0    3
 150 3554636 5.0 3563616 6.0 4466636 6.0 4566546 6.0 4566646 6.0   29.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
B       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
C       Konury                    Tomasz          I         Szczecin             
D       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
E       Urban                     Tadeusz         III       Nowa Sól             
F       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
G       Wojnarowski               Andrzej         III       Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 188         1 Knapczyk Dawid, Leńczuk Agnieszka                PRIMA DANCE Kraków       Polska       210.7  1 240.7  2         1/  11
 197         2 Wiesiołek Artur, Mazurek Iga                     FAN DANCE Gorzów Wlkp.   Polska       132.0  1 156.0  2         2/  11
 196         3 Tutka Michał, Poślednik Dorota                   PRIMA DANCE Kraków       Polska       251.5  2 269.5  3         3/  11
 187         4 Gularek Leszek, Jagos Wioletta                   IDEA Kraków              Polska       119.5  0 131.5  0         4/  11
 186         5 Conder Szymon, Gazda Alicja                      AKTT Szczecin            Polska       337.0  2 348.0  2         5/  11
 194         6 Stańczyk Jakub, Rajczyk Justyna                  URBAN Nowa Sól           Polska        53.0  0  63.0  0         6/  11
 199         7 Łażewski Wojciech, Kowalczyk Kinga               ALEX Zagań               Polska        82.0  2  91.0  2         7/  11
 190         8 Krasnowski Jakub, Grzegorek Joanna               TANGO-STYL Mirków        Polska       221.0  3 229.0  3         8/  11
 192         9 Piątek Tomasz, Majorczyk Dominika                APLAUZ Szczecin          Polska        18.0  1  25.0  1         9/  11
 193        10 Scheuring Dorian, Gałach Pamela                  GRACJA Zielona Góra      Polska       129.0  3 135.0  3        10/  11
 191        11 Morawski Michał, Morawska Agnieszka              GRACJA Zielona Góra      Polska        14.0  0  19.0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 186  XX  XX  4  XX XXX  5 X X  XX  4  XX XXX  5   X  XX  3    21         5
 187  X XXX   4 X XXXX   5 XXXXX    5 XXXXX    5 XXXXX    5    24         4
 188 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXX    5    31         1
 190 XXXXX    5  XX X    3  X  XX   3   X XX   3 XXX X    4    18       6-8
 191       X  1          0       X  1      X   1      X   1     4          
 192 X        1 X  X XX  4 XX   X   3 XX   X   3 XX    X  3    14          
 193 X  X  X  3 X     X  2       X  1       X  1      XX  2     9          
 194  XX XXX  5 XX  X X  4 XXXXXXX  7 XX XX X  5  X XXXX  5    26         3
 196   X      1  XXX X   4  X XXXX  5 X XX  X  4 X XX X   4    18       6-8
 197 X XXXX   5 XXXXXX   6 X XX  X  4 X XXXXX  6 X XXXXX  6    27         2
 199 XX XXXX  6    X  X  2   XXX    3  X X  X  3  X XX X  4    18       6-8
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 186 3558743 5.0 3558821 5.0 3568711 6.0 3628822 3.0 4358621 5.0   24.0    5
 187 4162158 4.0 6122246 2.0 4223157 2.5 4263148 4.0 7233257 4.0   16.5    4
 188 2211216 1.0 2211117 1.0 2111226 1.0 1111216 1.0 1111116 1.0    5.0    1
 190 8847577 7.0 8767578 8.0 8636868 7.0 8747767 8.0 8666778 8.0   38.0    8
 194 5474465 6.0 5374485 6.0 5475475 5.0 5376574 6.0 5887564 6.0   29.0    6
 196 6323324 2.0 4436334 3.0 6357343 4.0 6455355 5.0 3424342 2.0   16.0    3
 197 1635631 3.0 1643652 4.0 1742532 2.5 2832431 2.0 2742433 3.0   14.5    2
 199 7786882 8.0 7885763 7.0 7884684 8.0 7584683 7.0 6575885 7.0   37.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
C       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         
D       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
F       Jabczyński                Wojciech        II        Wrocław              
G       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 179         1 Narajewski Jakub, Małecka Aleksandra             PM Lubin                 Polska       289.0  7 316.0  8         1/   8
 178         2 Miklas Mikołaj, Lewandowska Angelika             PERFECT DANCE Wrocław    Polska       332.0  7 353.0  8         2/   8
 184         3 Tutka Michał, Poślednik Dorota                   PRIMA DANCE Kraków       Polska       133.0  0 148.0  1         3/   8
 177         4 Materna Przemysław, Brychcy Agata                GRACJA Zielona Góra      Polska       173.0  0 182.0  0         4/   8
 183         5 Trocki Piotr, Biegańska Alicja                   CALIPSO Żary             Polska        61.0  1  69.0  1         5/   8
 181         6 Stańczyk Jakub, Rajczyk Justyna                  URBAN Nowa Sól           Polska        50.0  0  57.0  0         6/   8
 180         7 Piątek Tomasz, Majorczyk Dominika                APLAUZ Szczecin          Polska         8.0  0  14.0  0         7/   8
 176         8 Conder Szymon, Gazda Alicja                      AKTT Szczecin            Polska       162.0  0 167.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 176  X X X   3 XX X     3  X X     2  X X     2  XXX     3    13          
 177 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 X  XXXX  5    29         5
 178 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
 179 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 180 X XXX    4 X X X    3 X X X X  4 X X   X  3   X X    2    16          
 181 X   XXX  4  XX  XX  4  X  XX   3  XX XX   4 XX  XXX  5    20         6
 183  XX  XX  4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    30         4
 184 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 177 3552553 5.0 6653643 5.0 4542542 4.0 3442433 3.0 4442532 3.0   20.0    4
 178 2213322 2.0 2211222 2.0 2313624 2.0 2214222 2.0 2213423 2.0   10.0    2
 179 1121111 1.0 1132111 1.0 1131111 1.0 1131111 1.0 1131111 1.0    5.0    1
 181 6666466 6.0 5566566 6.0 6656366 6.0 6666666 6.0 6656666 6.0   30.0    6
 183 5345634 4.0 3345434 3.0 5265433 5.0 5355545 5.0 5365344 5.0   22.0    5
 184 4434245 3.0 4424355 4.0 3424255 3.0 4523354 4.0 3524255 4.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
B       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
C       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
D       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         
E       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
F       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
G       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
H       Konury                    Tomasz          I         Szczecin             
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Paszewski Piotr, Mierzwa Weronika                  PM Lubin                  Polska               1/  15
  24         2 Jóźwiak Tomasz, Bajdek Katarzyna                   AKTT Szczecin             Polska               2/  15
  35         3 Śmikiel Mateusz, Sielicka Maria                    SŁOŃCE Poznań             Polska               3/  15
  33         4 Szostek Krzysztof, Kowalik Małgorzata              CIEŚLAK Jelenia Góra      Polska               4/  15
  21         5 Balcerzak Mikołaj, Rusiniak Małgorzata             GRACJA Zielona Góra       Polska               5/  15
  36         6 Świątek Kamil, Janiak Magdalena                    TANGO-STYL Mirków         Polska               6/  15
  25         7 Kraus Mateusz, Kaczmar Monika                      TANGO-STYL Mirków         Polska               7/  15
  23         8 Jabłoński Adrian, Tołpa Agnieszka                  PM Lubin                  Polska               8/  15
  22         9 Bilat Przemił, Twardziszewska Joanna               KURZAKiZAMORSKI Jelenia G Polska               9/  15
  37        10 Żołądkiewicz Oskar, Kotarba Alicja                 GRACJA Zielona Góra       Polska              10/  15
  27     11-12 Lech Bartosz, Nowak Dominika                       GRACJA Zielona Góra       Polska           11-12/  15
  28     11-12 Narajewski Jakub, Małecka Aleksandra               PM Lubin                  Polska           11-12/  15
  26        13 Krzywobłocki Michał, Danel Katarzyna               AMETYST Lubań             Polska              13/  15
  34        14 Tutka Michał, Poślednik Dorota                     PRIMA DANCE Kraków        Polska              14/  15
  31        15 Stańczyk Jakub, Rajczyk Justyna                    URBAN Nowa Sól            Polska              15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  21 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-5
  22 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    43         6
  23 X    X X   3 XXXXXX  X  7  XXXXX XX  7  XXXXX XX  7  XXXXXXXX  8    32        12
  24 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-5
  25 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXX XX    6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41         8
  26  XXXX  XX  6 X XXX XX   6 X XXX  X   5 XXX X      4 X      X   2    23          
  27 XX XXXX X  7 XX XXXXXX  8  XXXXXX X  7  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    39     10-11
  28 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXX X  8    42         7
  29 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-5
  31       X    1            0       XXX  3            0            0     4          
  33 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-5
  34   X X XX   4            0 XX     XX  4 X     XX   3 X          1    12          
  35 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-5
  36 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXX    6 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    40         9
  37 XXXXXX  X  7  XXX XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8  XXXXXXXX  8    39     10-11
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  21 XXX    XX  5 X XX  XX   5 X XX XXXX  7 XXXX  XXX  7 XXXX XXXX  8    32         5
  22      XX X  3  X   X     2    X X     2      X     1   X        1     9          
  23     X      1     X   X  2   X X   X  3     X      1   X X   X  3    10          
  24 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9    41         3
  25 X  XX X    4 X          1  X  X X    3  X         1     X X    2    11          
  27       X    1       X    1  X         1       X    1       X    1     5          
  28 X          1            0 X          1  XX        2 X          1     5          
  29 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  33 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8  XXXXXXXX  8    42         2
  35  XXXXX XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X  XXXXXX  7 XX XXX XX  7    39         4
  36  X X X X   4 XXXXXX XX  8        X   1 X  XXX XX  6 XX X   X   4    23         6
  37   X   X    2       X    1       X    1   X   X X  3      X     1     8          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  21 353466646 6.0 344465654 5.0 233455566 5.0 334256544 5.0 333356646 5.0   26.0    5
  24 424112312 2.0 422123212 2.0 542133211 1.0 442112322 1.0 421122311 2.0    8.0    2
  29 112241131 1.0 111231121 1.0 114341133 2.0 223431131 2.0 212241122 1.0    7.0    1
  33 541634524 4.0 633644435 4.0 421514325 3.0 511544415 4.0 644633434 3.0   18.0    4
  35 236323263 3.0 255312363 3.0 355222452 4.0 155323263 3.0 156414263 4.0   17.0    3
  36 665555455 5.0 566556546 6.0 666666644 6.0 666665656 6.0 565565555 6.0   29.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
B       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
C       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
D       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         
E       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
F       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
G       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
H       Piątek                    Janusz          I         Szczecin             
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Śmikiel Mateusz, Sielicka Maria                    SŁOŃCE Poznań             Polska               1/  14
  51         2 Sosnowski Arkadiusz, Rolecka Joanna                PERFECT Gdańsk            Polska               2/  14
  44         3 Jóźwiak Tomasz, Bajdek Katarzyna                   AKTT Szczecin             Polska               3/  14
  57         4 Świackiewicz Paweł, Kłym Agata                     BRAVO Wrocław             Polska               4/  14
  48         5 Majcherczyk Michał, Wieman Patrycja                GEST Bydgoszcz            Polska               5/  14
  53         6 Strączek Damian, Zbrzeźna Patrycja                 KURZAKiZAMORSKI Jelenia G Polska               6/  14
  60         7 Żołądkiewicz Oskar, Kotarba Alicja                 GRACJA Zielona Góra       Polska               7/  14
  45       8-9 Knapczyk Dawid, Leńczuk Agnieszka                  PRIMA DANCE Kraków        Polska             8-9/  14
  46       8-9 Kosno Mateusz, Obiała Paulina                      STEP UP Głogów            Polska             8-9/  14
  47        10 Lech Bartosz, Nowak Dominika                       GRACJA Zielona Góra       Polska              10/  14
  43        11 Gularek Leszek, Jagos Wioletta                     IDEA Kraków               Polska              11/  14
  55        12 Tutka Michał, Poślednik Dorota                     PRIMA DANCE Kraków        Polska              12/  14
  52     13-14 Stańczyk Jakub, Rajczyk Justyna                    URBAN Nowa Sól            Polska           13-14/  14
  59     13-14 Łażewski Wojciech, Kowalczyk Kinga                 ALEX Zagań                Polska           13-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     S            CH           R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  43            0            0   X        1    X   X   2        X   1     4          
  44 X  X X XX  5  XXX X XX  6  XXXXXXXX  8  XXX X XX  6 XXXXXX XX  8    33         4
  45 X X  X     3 X X X   X  4     X  X   2   X        1 X X        2    12          
  46   X X  X   3 X   X      2 X X        2 X     X    2   X  XX    3    12          
  47  X    X    2       XX   2 X     X X  3            0       X X  2     9          
  48  XXXXXXXX  8  XXXXXX X  7 XX XXXX X  7 X   XX     3 XX XX  XX  6    31         5
  51 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       1-2
  52            0            0            0            0            0     0          
  53  X XXXX X  6 XXXX X     5   XX X     3 XXXXXXX X  8  XX XX     4    26         6
  55            0            0            0            0    X       1     1          
  56 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       1-2
  57 XX XX XXX  7 XX XXXXXX  8 XX  XXXXX  7 XX  XXXXX  7 XX  XXXXX  7    36         3
  59            0            0            0            0            0     0          
  60 X X   XX   4       XX   2  X X   X   3  XXXX XXX  7    X  X    2    18          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     S             CH            R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  44 544363433 3.0 633463644 3.0 533353424 3.0 523353542 3.0 423352634 3.0   15.0    3
  48 466634655 6.0 545636535 5.5 456634643 4.0 465635624 5.0 566536552 6.0   26.5    5
  51 222122111 2.0 212212311 2.0 212122111 1.0 232122111 2.0 232223113 2.0    9.0    2
  53 653456546 5.0 464355456 5.5 664466556 6.0 646466456 6.0 654465426 5.0   27.5    6
  56 111211222 1.0 121121122 1.0 121211332 2.0 111211233 1.0 111111341 1.0    6.0    1
  57 335545364 4.0 356544263 4.0 345545265 5.0 354544365 4.0 345644265 4.0   21.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 45-54, Klasa: Start, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
C       Piątek                    Janusz          I         Szczecin             
D       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
G       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 45-54, Klasa: Start, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Suszczewski Adam, Król Elżbieta                    CIEŚLAK Jelenia Góra      Polska               1/   8
  72         2 Cichy Mieczysław, Cichy Ewa                        PERFECT Gdańsk            Polska               2/   8
  71         3 Bednorz Joachim, Bednorz Jolanta                   ŚLĄSKA Szkoła Tańca Katow Polska               3/   8
  76         4 Nowak Jan, Hasik Zofia                             URBAN Nowa Sól            Polska               4/   8
  79         5 Paszkiewicz Andrzej, Serafinowicz Bożena           PM Lubin                  Polska               5/   8
  73         6 Falandysz Lech, Olszańska Agnieszka                PERFECT Gdańsk            Polska               6/   8
  75         7 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR Wrocław             Polska               7/   8
  77         8 Sobkowiak Jacek, Sobkowiak Małgorzata              FINEZJA Poznań            Polska               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 45-54, Klasa: Start, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  71 1673131 2.0 2563344 4.0 3342241 3.0 2342331 2.0   11.0    3
  72 3222252 1.0 3232521 2.0 2253323 2.0 3433244 3.0    8.0    2
  73 6565676 5.0 5685477 6.0 4464537 4.0 6684777 7.0   22.0    6
  75 5787427 7.0 8877868 8.0 6835758 6.0 8765868 8.0   29.0    7
  76 4134543 4.0 4324232 3.0 7677884 7.0 7277453 5.0   19.0    4
  77 8858384 8.0 7748685 7.0 8788676 8.0 4558685 6.0   29.0    8
  78 7311715 3.0 1111113 1.0 1111112 1.0 1121112 1.0    6.0    1
  79 2446868 6.0 6456756 5.0 5526465 5.0 5816526 4.0   20.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 45-54, Klasa: Start, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz        I         Kraków               
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
C       Piątek                    Janusz          I         Szczecin             
D       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
G       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 45-54, Klasa: Start, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Suszczewski Adam, Król Elżbieta                    CIEŚLAK Jelenia Góra      Polska               1/   9
  72         2 Cichy Mieczysław, Cichy Ewa                        PERFECT Gdańsk            Polska               2/   9
  71         3 Bednorz Joachim, Bednorz Jolanta                   ŚLĄSKA Szkoła Tańca Katow Polska               3/   9
  79         4 Paszkiewicz Andrzej, Serafinowicz Bożena           PM Lubin                  Polska               4/   9
  76         5 Nowak Jan, Hasik Zofia                             URBAN Nowa Sól            Polska               5/   9
  73         6 Falandysz Lech, Olszańska Agnieszka                PERFECT Gdańsk            Polska               6/   9
  74         7 Malz Jerzy, Polcyn Ludmiła                         PERFECT Gdańsk            Polska               7/   9
  75         8 Mazur Janusz, Saj-Mazur Renata                     GEMAR Wrocław             Polska               8/   9
  77         9 Sobkowiak Jacek, Sobkowiak Małgorzata              FINEZJA Poznań            Polska               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 45-54, Klasa: Start, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  71 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    26       2-3
  72 XXXX XX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    26       2-3
  73 X XXXX   5 XX XXX   5 XXXXXXX  7 X XXX    4    21       4-5
  74    X  X  2   XX X   3    X  X  2   XX  X  3    10          
  75 XX  X    3 X     X  2    X     1  X  XX   3     9          
  76 XXXXXXX  7  X XXXX  5 XX  XX   4 XX X XX  5    21       4-5
  77      X   1 X X   X  3  XX X X  4          0     8          
  78 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28         1
  79  XX XXX  5  XX X X  4 X X XX   4 XXX XXX  6    19         6
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 45-54, Klasa: Start, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  71 3262551 2.0 3262424 3.0 3242436 2.0 2242553 3.0   10.0    3
  72 2435225 3.0 2436233 2.0 4335342 3.0 4335322 2.0   10.0    2
  73 4653664 6.0 6543565 6.0 5553524 5.0 5663465 6.0   23.0    6
  76 5344346 4.0 4354356 4.0 6666263 6.0 6556246 5.0   19.0    5
  78 1111112 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
  79 6526433 5.0 5625642 5.0 2424655 4.0 3424634 4.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 45-54, Klasa: Open, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
C       Piątek                    Janusz          I         Szczecin             
D       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
G       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 45-54, Klasa: Open, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Stańczyk Jerzy, Stańczyk Anna                      URBAN Nowa Sól            Polska               1/   7
  95         2 Podgajny Dariusz, Jankowska Alicja                 GRACJA Zielona Góra       Polska               2/   7
  98         3 Nowak Jan, Hasik Zofia                             URBAN Nowa Sól            Polska               3/   7
  93         4 Karmelita Krzysztof, Krzemieniecka Bożena          KURZAKiZAMORSKI Jelenia G Polska               4/   7
  99         5 Paszkiewicz Andrzej, Serafinowicz Bożena           PM Lubin                  Polska               5/   7
  96         6 Sobkowiak Jacek, Sobkowiak Małgorzata              FINEZJA Poznań            Polska               6/   7
  92         7 Falandysz Lech, Olszańska Agnieszka                PERFECT Gdańsk            Polska               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 45-54, Klasa: Open, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  92 7777767 7.0 5776765 7.0 7676744 6.0 6776675 7.0   27.0    7
  93 4443624 4.0 4362524 4.0 4343535 4.0 4452431 4.0   16.0    4
  95 2222232 2.0 2423233 2.0 2422223 2.0 2233223 2.0    8.0    2
  96 5556475 5.0 7557476 6.0 6567477 7.0 5567756 6.0   24.0    6
  97 1311111 1.0 1111111 1.0 1211111 1.0 1111112 1.0    4.0    1
  98 3135343 3.0 3235342 3.0 3134352 3.0 3324364 3.0   12.0    3
  99 6664556 6.0 6644657 5.0 5755666 5.0 7645547 5.0   21.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 45-54, Klasa: Open, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena           I         Szczecin             
A       Stachura                  Irena           I         Szczecin             
B       Jawor                     Barbara         I         Poznań               
C       Piątek                    Janusz          I         Szczecin             
D       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec Śląski   
E       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
G       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 45-54, Klasa: Open, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Podgajny Dariusz, Jankowska Alicja                 GRACJA Zielona Góra       Polska               1/   8
  97         2 Stańczyk Jerzy, Stańczyk Anna                      URBAN Nowa Sól            Polska               2/   8
  93         3 Karmelita Krzysztof, Krzemieniecka Bożena          KURZAKiZAMORSKI Jelenia G Polska               3/   8
  91         4 Cichy Mieczysław, Cichy Ewa                        PERFECT Gdańsk            Polska               4/   8
  98         5 Nowak Jan, Hasik Zofia                             URBAN Nowa Sól            Polska               5/   8
  92         6 Falandysz Lech, Olszańska Agnieszka                PERFECT Gdańsk            Polska               6/   8
  99         7 Paszkiewicz Andrzej, Serafinowicz Bożena           PM Lubin                  Polska               7/   8
  96         8 Sobkowiak Jacek, Sobkowiak Małgorzata              FINEZJA Poznań            Polska               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 45-54, Klasa: Open, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  91 4555744 4.0 5445543 4.0 4534753 4.0 6835543 5.0   17.0    4
  92 7474573 5.0 6674675 6.0 7475544 5.0 7574876 7.0   23.0    6
  93 2213425 2.0 3233334 3.0 3253335 3.0 2253634 3.0   11.0    3
  95 1182212 1.0 2182221 2.0 1182112 1.0 3182122 2.0    6.0    1
  96 6828886 8.0 8718788 8.0 8817888 8.0 8717788 8.0   32.0    8
  97 3361131 3.0 1361112 1.0 2361221 2.0 1461211 1.0    7.0    2
  98 5637367 6.0 4527456 5.0 5628677 7.0 4328367 4.0   22.0    5
  99 8746658 7.0 7856867 7.0 6746466 6.0 5646455 6.0   26.0    7
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena                     Szczecin             
A       Stachura                  Irena                     Szczecin             
B       Depta                     Grzegorz                  Gorzów Wlkp.         
C       Bieniek                   Andrzej                   Wrocław              
D       Konury                    Tomasz                    Szczecin             
E       Urban                     Tadeusz                   Nowa Sól             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalska                  Anna                      Szczecin             
2       Cedro                     Krzysztof                 Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Marczak Adam, Smólska Emilia                     AKTT Szczecin            Polska       147.0  1 179.0  2         1/  13
  15         2 Antos Michał, Księżarczyk Donata                 STYL Kraków              Polska       128.5  1 154.5  2         2/  13
  22         3 Magierowicz Mateusz, Zbyrad Paulina              ST JABCZYŃSKI Wrocław    Polska       138.0  3 158.0  4         3/  13
  28         4 Tchórzewski Sandro, Zwanzig Patrycja             LATINA Wolsztyn          Polska         8.0  0  22.0  0         4/  13
  16         5 Bałdyga Wiktor, Dobrowolska Aleksandra           ST ROKITA Gorzów Wlkp.   Polska       137.8  3 150.8  3         5/  13
  25         6 Mazur Karol, Drzewiecka Magda                    ZAMEK Kożuchów           Polska       164.0  1 176.0  1         6/  13
  21       7-8 Junkiewicz Damian, Nowicka Oliwia                WEGA Lwówek Śl.          Polska        19.0  0  29.0  0       7-8/  13
  29       7-8 Wancel Kamil, Kępińska Aleksandra                ALEX Zagań               Polska        58.0  0  68.0  0       7-8/  13
  18         9 Dziok Bartosz, Skorupka Alicja                   GRACJA Zielona Góra      Polska        46.0  0  55.0  0         9/  13
  20        10 Gembala Mateusz, Grześków Maja                   CALIPSO Żary             Polska        37.0  1  45.0  1        10/  13
  17        11 Cichowicz Michał, Michlewicz Magdalena           CALIPSO Gubin            Polska        29.0  0  36.0  0        11/  13
  27        12 Stuła Karol, Wajman Eliza                        URBAN Nowa Sól           Polska        43.0  0  49.0  0        12/  13
  26        13 Pavlou Jakub, Łosowicka Katarzyna                ST ROKITA Gorzów Wlkp.   Polska        46.0  0  51.0  0        13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  15 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5   X    1 XXXXX  5  XX X  3 XXXXr  4 XXXX   4    31       2-3
  16 XXXXX  5    XX  2 XXXXX  5 XXXXX  5     X  1 XXXX   4 XXXXX  5    XX  2    29         4
  17 XXX    3        0  XX    2 XX X   3        0  X     1        0        0     9          
  18 XX X   3  XX    2 XXXX   4   X    1 X      1        0    X   1   X    1    13          
  20        0  X X   2 X      1  X X   2  X     1 X XX   3        0  XX    2    11          
  21   X    1 X X    2 X X    2     X  1 XXXXX  5   X    1     X  1 X   X  2    15          
  22    XX  2 X XXX  4    XX  2 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    33         1
  23  XXXX  4  XX X  3  XX X  3 XXXXX  5  XXXX  4  X XX  3 XXXXX  5  XXXX  4    31       2-3
  25 X X X  3 X  XX  3     X  1 X XXX  4 X XXX  4 X   X  2 X X X  3 X   X  2    22         5
  26 X  X   2        0        0        0        0 X      1   X    1        0     4          
  27     X  1 X   X  2     X  1        0        0     X  1     X  1     X  1     7          
  28        0 XXXX   4 XX X   3        0  XXX   3 XXXX   4 XX X   3 XX X   3    20         6
  29  X     1  X  X  2    X   1 XX  X  3 X      1    XX  2  X     1 XXXX   4    15          
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  15 11131 1.0 11134 1.0 21111 1.0 66142 5.0 43144 4.0 42155 4.0 24154 3.0 16255 4.0   23.0    2
  16 24415 3.0 25325 3.0 13335 3.0 12215 1.0 26555 5.0 23564 5.0 12546 5.0 35546 5.0   30.0    5
  22 53552 5.0 62451 4.0 34544 4.0 41534 4.0 14431 3.0 14432 3.0 43322 2.0 42332 3.0   28.0    3
  23 45224 4.0 36213 2.0 52223 2.0 33323 2.0 62212 1.0 55311 2.0 55411 4.0 53121 1.0   18.0    1
  25 32363 2.0 43562 5.0 45452 5.0 24451 3.0 55663 6.0 66643 6.0 66663 6.0 64663 6.0   39.0    6
  28 66646 6.0 54646 6.0 66666 6.0 55666 6.0 31326 2.0 31226 1.0 31235 1.0 21414 2.0   30.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Piątek                    Janusz                    Szczecin             
B       Bieniek                   Andrzej                   Wrocław              
C       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
D       Wojnarowski               Andrzej                   Warszawa             
E       Urban                     Tadeusz                   Nowa Sól             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalska                  Anna                      Szczecin             
2       Cedro                     Krzysztof                 Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   5         1 Sobczak Kacper, Kozieł Aleksandra                GRACJA Zielona Góra      Polska        21.0  0  31.0  0         1/   6
   2         2 Holeksa Robert, Waszak Agnieszka                 STYL Żary                Polska        44.5  0  53.5  0         2/   6
   3         3 Mazur Mateusz, Drzewiecka Alicja                 URBAN Nowa Sól           Polska        13.0  0  21.0  0         3/   6
   1         4 Gulbicki Kacper, Dudek Adrianna                  GRACJA Zielona Góra      Polska        24.0  0  31.0  0         4/   6
   4         5 Rosiński Damian, Wyszyńska Gabriela              CZAR-DANCE Żary          Polska        20.0  0  26.0  0         5/   6
   6         6 Sobkowiak Oskar, Tomiak Paulina                  GRACJA Zielona Góra      Polska        15.0  0  20.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Bieniek                   Andrzej                   Wrocław              
B       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
C       Parasiewicz               Marek                     Opole                
D       Wojnarowski               Andrzej                   Warszawa             
E       Urban                     Tadeusz                   Nowa Sól             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalska                  Anna                      Szczecin             
2       Cedro                     Krzysztof                 Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76         1 Główka Tomasz, Kochanowska Marta                 FALLAWAY Opole           Polska       176.0  4 202.0  5         1/   7
  75         2 Fedorczak Michał, Dubec Klaudia                  URBAN Nowa Sól           Polska        33.0  0  53.0  1         2/   7
  79         3 Szczerba Dariusz, Cytawa Żaneta                  TANGO-STYL Mirków        Polska       172.0  5 186.0  6         3/   7
  78         4 Pawlus Alex, Kwiatkowska Karolina                ISKRA Piła               Polska        36.0  0  44.0  0         4/   7
  77         5 Kłap Aleksander, Janicka Daria                   CALIPSO Gubin            Polska        30.0  2  37.0  2         5/   7
  80         6 Ulitkin Tim, Stano Agnieszka                     ST ROKITA Gorzów Wlkp.   Polska       201.0  3 207.0  3         6/   7
  74         7 Bałdyga Maciej, Grzywacz Anna                    ST ROKITA Gorzów Wlkp.   Polska         0.0  0   5.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  74 77757 7.0 77757 7.0 64677 7.0 77777 7.0 77777 7.0 74777 7.0 74677 7.0 72767 7.0   56.0    7
  75 26131 1.0 46231 3.0 37131 2.0 25231 2.0 55321 3.0 45232 3.0 37232 2.0 36112 1.0   17.0    2
  76 63222 2.0 53112 1.0 73312 3.0 63323 3.0 41112 1.0 51113 1.0 63314 3.0 61223 2.0   16.0    1
  77 45664 6.0 35463 5.0 46465 6.0 56444 5.0 14444 5.0 16425 4.0 15425 5.0 23434 3.0   39.0    5
  78 32443 4.0 24644 4.0 15744 4.0 44665 6.0 23635 4.0 22554 5.0 22743 4.0 17655 6.0   37.0    4
  79 14575 5.0 11375 2.0 22253 1.0 12152 1.0 32263 2.0 33341 2.0 41151 1.0 44371 4.0   18.0    3
  80 51316 3.0 62526 6.0 51526 5.0 31516 4.0 66556 6.0 67666 6.0 56566 6.0 55546 5.0   41.0    6
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Piątek                    Janusz                    Szczecin             
B       Konury                    Tomasz                    Szczecin             
C       Parasiewicz               Marek                     Opole                
D       Wojnarowski               Andrzej                   Warszawa             
E       Urban                     Tadeusz                   Nowa Sól             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalska                  Anna                      Szczecin             
2       Cedro                     Krzysztof                 Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Bartosik Błażej, Gromadzka Sara                  FAN DANCE Gorzów Wlkp.   Polska       100.0  3 132.0  4         1/  13
  65         2 Kaczmarek Daniel, Owsiejczyk Izabela             URBAN Nowa Sól           Polska       140.0  2 166.0  3         2/  13
  66         3 Kasztelan Hubert, Kwiatkowska Dominika           ISKRA Piła               Polska        95.0  2 115.0  3         3/  13
  73         4 Żółkowski Krzysztof, Kobylarz Aleksandra         AMETYST Lubań            Polska        34.0  1  48.0  1         4/  13
  62         5 Gawlikowski Konrad, Tomaszczyk Iza               WEGA Lwówek Śl.          Polska        30.0  1  43.0  1         5/  13
  72         6 Xaysombath Mateusz, Wieczorek Daria              URBAN Nowa Sól           Polska        54.0  0  66.0  0         6/  13
  70         7 Wolny Marcin, Marek Patrycja                     ZAMEK Kożuchów           Polska        47.0  0  58.0  0         7/  13
  69         8 Tokarski Maciej, Janiak Bogumiła                 DREAM Poznań             Polska       113.0  3 123.0  3         8/  13
  64      9-10 Juryta Filip, Miler Paulina                      AMOK Leszno              Polska        47.0  0  55.0  0      9-10/  13
  68      9-10 Mitkowski Piotr, Zamęska Marta                   DANCE CENTER Poznań      Polska        59.0  1  67.0  1      9-10/  13
  71        11 Woźniak Adam, Głowacka Karolina                  ALEX Zagań               Polska        14.0  0  21.0  0        11/  13
  61        12 Bernaś Bartosz, Żeleźnik Magda                   WEGA Lwówek Śl.          Polska        12.0  1  18.0  1        12/  13
  67        13 Kępiński Kacper, Semkło Blanka                   ALEX Zagań               Polska         0.0  0   5.0  0        13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  60 XXXXX  5   XXX  3  XXXX  4 X XXX  4 XXXXX  5   X X  2 XX XX  4 XXXXX  5    32         1
  61        0 X      1        0        0        0 X  X   2 XX X   3  X     1     7          
  62 X XXX  4     X  1   XX   2 XXXXX  5  XX    2   X X  2 XXXXX  5  XXXX  4    25         4
  64 X  X   2   X    1 XX X   3        0 XX X   3 XX X   3 XX     2        0    14          
  65  XXXX  4   XXX  3 XXXXX  5 X XXX  4   XXX  3 X XXX  4 X XXX  4 X XXX  4    31         2
  66 XXX    3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  X  X  2 XXXXX  5   X X  2 X X X  3    30         3
  67        0        0        0  X     1        0        0        0        0     1          
  68    X   1 X      1 XX     2 XX X   3   X    1 XX     2 XX X   3 X      1    14          
  69 XXX    3 XXX    3        0 XXXX   4 XX X   3  X Xr  2   X    1        0    16          
  70     X  1  X XX  3   X X  2  X  X  2 XXXXX  5  XX X  3     X  1  X  X  2    19       6-7
  71   X    1 XXX    3 X      1        0 X X    2        0   X    1    X   1     9          
  72  X  X  2  X XX  3    XX  2   X X  2    XX  2  X XX  3  XXXX  4 XXXXX  5    23         5
  73 XX XX  4 XX X   3 XXX X  4        0 X   X  2 X X    2        0 XXXX   4    19       6-7
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  60 22141 1.0 33343 3.0 33143 3.0 23113 1.0 41241 1.0 22131 1.0 32151 2.0 22121 1.0   13.0    1
  62 56413 4.0 55555 5.0 56755 6.0 45656 5.0 63565 6.0 67755 6.0 53425 4.0 53346 4.0   40.0    5
  65 43332 3.0 42231 2.0 42331 2.0 54222 2.0 35122 2.0 43222 2.0 25232 3.0 45232 2.0   18.0    2
  66 11226 2.0 11114 1.0 11217 1.0 11344 3.0 12453 3.0 11444 4.0 11314 1.0 11764 3.0   18.0    3
  70 67577 7.0 76477 7.0 77676 7.0 67765 7.0 76777 7.0 76677 7.0 64566 5.0 66453 5.0   52.0    7
  72 75764 6.0 67662 6.0 65562 5.0 76571 6.0 57634 5.0 54563 5.0 46673 6.0 77615 7.0   46.0    6
  73 34655 5.0 24726 4.0 24424 4.0 32437 4.0 24316 4.0 35316 3.0 77747 7.0 34577 6.0   37.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Piątek                    Janusz                    Szczecin             
B       Lewandowski               Bernard                   Bolesławiec Śląski   
C       Konury                    Tomasz                    Szczecin             
D       Jabczyński                Wojciech                  Wrocław              
E       Kuszpit-Bachar            Patrycja                  Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalska                  Anna                      Szczecin             
2       Cedro                     Krzysztof                 Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104         1 Pawłowski Kacper, Nowak Zuzanna                  KIEPURA Sosnowiec        Polska        11.0  0  38.0  1         1/   8
 100         2 Bukowiecki Mateusz, Wendrowska Weronika          CALIPSO Gubin            Polska        41.0  0  62.0  1         2/   8
 108         3 Żych Igor, Sagan Weronika                        WIGOR Gdańsk             Polska        42.0  1  57.0  2         3/   8
 106         4 Smyksy Marek, Kowal Oliwia                       URBAN Nowa Sól           Polska         0.0  0   9.0  0         4/   8
 107         5 Wojciechowski Sebastian, Daniluk Klaudia         URBAN Nowa Sól           Polska         0.0  0   8.0  0         5/   8
 102         6 Feszyk Kacper, Dera Alicja                       URBAN Nowa Sól           Polska         0.0  0   7.0  0         6/   8
 101         7 Drzewiecki Jakub, Marek Katarzyna                ZAMEK Kożuchów           Polska         5.0  0  11.0  0         7/   8
 105         8 Rzeszutko Adam, Budakowska Izabela               ZAMEK Kożuchów           Polska         5.0  0  10.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        S        CH       J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
 100 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    29         3
 101  XX X  3 XXX X  4  XXX   3   X    1 X      1  X  X  2    14          
 102 XX X   3 X XX   3 XXXXX  5 XX XX  4  XXXX  4 XXXX   4    23         5
 104 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    30       1-2
 105   X    1    XX  2     X  1 XXX    3        0        0     7          
 106 XXXXX  5  X XX  3 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5 X XXX  4    26         4
 107 X  XX  3 XXX X  4 X      1 X  XX  3 XXXXX  5 XXXXX  5    21         6
 108 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    30       1-2
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 100 22212 2.0 23333 3.0 22323 2.0 21333 3.0 22233 2.0 21334 3.0   15.0    2
 102 44665 5.0 65665 6.0 66666 6.0 35466 5.0 46666 6.0 65566 6.0   34.0    6
 104 11121 1.0 11111 1.0 11111 1.0 12121 1.0 11121 1.0 12111 1.0    6.0    1
 106 55444 4.0 44446 4.0 44554 4.0 44554 4.0 64444 4.0 46655 5.0   25.0    4
 107 66556 6.0 56554 5.0 55445 5.0 66645 6.0 55555 5.0 54443 4.0   31.0    5
 108 33333 3.0 32222 2.0 33232 3.0 53212 2.0 33312 3.0 33222 2.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena                     Szczecin             
A       Stachura                  Irena                     Szczecin             
B       Piątek                    Janusz                    Szczecin             
C       Lewandowski               Bernard                   Bolesławiec Śląski   
D       Bieniek                   Andrzej                   Wrocław              
E       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
F       Parasiewicz               Marek                     Opole                
G       Wojnarowski               Andrzej                   Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalska                  Anna                      Szczecin             
2       Cedro                     Krzysztof                 Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135         1 Lechocki Łukasz, Kościńska Aleksandra            CALIPSO Żary             Polska       189.0  4 217.0  5         1/   9
 130         2 Kącicki Piotr, Kubicka Dorota                    AMBER Kołobrzeg          Polska        50.0  2  72.0  3         2/   9
 125         3 Bednarczuk Mateusz, Kimliczko Marta              ST JABCZYŃSKI Wrocław    Polska        54.0  2  70.0  3         3/   9
 129         4 Kramski Mateusz, Baranowska Marta                GRACJA Zielona Góra      Polska       121.0  0 131.0  0         4/   9
 132         5 Siwka Piotr, Ogorzałek Agata                     FRYDRYCH Akad.Tań.KarpaczPolska       103.0  1 112.0  1         5/   9
 127         6 Dziok Jakub, Libera Kinga                        GRACJA Zielona Góra      Polska       172.0  4 180.0  4         6/   9
 128         7 Gałwa Grzegorz, Janczewska Marta                 ALEX Zagań               Polska        88.0  0  95.0  0         7/   9
 109       8-9 Błaut Kamil, Kępka Patrycja                      PM Lubin                               86.0  0  91.0  0       8-9/   9
 133       8-9 Wojtania Sebastian, Grabowska Katarzyna          GRACJA Zielona Góra      Polska       157.0  4 162.0  4       8-9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 109 X  XXX   4 X     X  2       X  1    X     1      XX  2    10          
 125 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    31       1-2
 127   XXX X  4 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXX XX   5    28         5
 128  X   X   2 X  XXX   4    XXX   3     X    1 X XXX    4    14          
 129 XXXX XX  6 XXX      3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    29         4
 130 XXXXXXX  7  XXX X   4 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    30         3
 132 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX  XX  5      XX  2    27         6
 133       X  1     X X  2          0     X X  2 XX XX X  5    10          
 135 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXX  X  5    31       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 125 3352242 3.0 5261154 4.0 5262166 5.0 3151145 2.0 3352551 4.0   18.0    3
 127 6536555 5.0 6626245 6.0 6636255 6.0 6425363 4.5 4526444 5.0   26.5    6
 129 4644666 6.0 3544566 5.0 1443641 3.0 1643456 4.5 1233363 3.0   21.5    4
 130 5123333 2.0 4133612 2.0 3114433 2.0 4334634 3.0 5145112 2.0   11.0    2
 132 2265424 4.0 2355423 3.0 4355514 4.0 5266512 6.0 6464636 6.0   23.0    5
 135 1411111 1.0 1412331 1.0 2521322 1.0 2512221 1.0 2611225 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
B       Jawor                     Barbara                   Poznań               
C       Depta                     Grzegorz                  Gorzów Wlkp.         
D       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
E       Konury                    Tomasz                    Szczecin             
F       Jabczyński                Wojciech                  Wrocław              
G       Kuszpit-Bachar            Patrycja                  Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalska                  Anna                      Szczecin             
2       Cedro                     Krzysztof                 Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 134         1 Zaremba Piotr, Waszczuk Paulina                  FOCUS Dziwnów            Polska       240.0  5 269.0  6         1/  10
 133         2 Wojtania Sebastian, Grabowska Katarzyna          GRACJA Zielona Góra      Polska       109.0  0 132.0  1         2/  10
 109         3 Błaut Kamil, Kępka Patrycja                      PM Lubin                              190.0  5 207.0  6         3/  10
 131         4 Myszakowski Paweł, Kocoń Klaudia                 IMPULS Świdnica          Polska       168.0  5 179.0  5         4/  10
 130         5 Kącicki Piotr, Kubicka Dorota                    AMBER Kołobrzeg          Polska        49.0  2  59.0  2         5/  10
 127         6 Dziok Jakub, Libera Kinga                        GRACJA Zielona Góra      Polska       163.0  3 172.0  3         6/  10
 129         7 Kramski Mateusz, Baranowska Marta                GRACJA Zielona Góra      Polska       162.0  3 170.0  3         7/  10
 125         8 Bednarczuk Mateusz, Kimliczko Marta              ST JABCZYŃSKI Wrocław    Polska        24.0  0  31.0  0         8/  10
 132         9 Siwka Piotr, Ogorzałek Agata                     FRYDRYCH Akad.Tań.KarpaczPolska        91.0  1  97.0  1         9/  10
 128        10 Gałwa Grzegorz, Janczewska Marta                 ALEX Zagań               Polska       103.0  0 108.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 109 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 X X X X  4 XXXXX r  5 X  XXXX  5    26       1-2
 125 X X  X   3    X X   2  XXXXXX  6 X   XX   3  XXX XX  5    19          
 127 X XXX    4 XXX X    4 XX X X   4 XXX X X  5 X XX X   4    21       6-7
 128  X XX    3       X  1  X X     2    X     1   XX     2     9          
 129  X  XX   3  XXX XX  5 XX   XX  4 XX X XX  5  X  XXX  4    21       6-7
 130 XX XXXX  6 XXX XX   5   XXX    3   XXXXX  5   XXX    3    22         5
 131 X XX XX  5 X  XXXX  5 X X XXX  5   X  XX  3 XX  XXX  5    23         4
 132   X  XX  3   XX XX  4  X X X   3  X XXXX  5 XX   X   3    18          
 133 XX  X X  4 XX  X X  4 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXX X X  5    25         3
 134  XXXXXX  6 XXXXX    5 XXX X X  5 XXX X    4 XXXXX X  6    26       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 109 3454541 4.0 2441551 2.0 1244751 2.0 3532662 3.0 6441574 5.0   16.0    3
 127 1273627 2.0 1274747 4.0 2372647 5.0 1673555 7.0 1774756 7.0   25.0    6
 129 7166713 7.0 7166613 7.0 6167523 7.0 2166733 1.0 4356612 4.0   26.0    7
 130 6541274 5.0 6522365 6.0 7551265 6.0 7241247 5.0 7132145 2.0   24.0    5
 131 4725432 3.0 5737432 5.0 4626432 3.0 6457414 6.0 3667333 3.0   20.0    4
 133 2637356 6.0 3355126 1.0 3733316 1.0 5325326 2.0 5525427 6.0   16.0    2
 134 5312165 1.0 4613274 3.0 5415174 4.0 4714171 4.0 2213261 1.0   13.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Jawor                     Barbara                   Poznań               
B       Piątek                    Janusz                    Szczecin             
C       Depta                     Grzegorz                  Gorzów Wlkp.         
D       Lewandowski               Bernard                   Bolesławiec Śląski   
E       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
F       Jabczyński                Wojciech                  Wrocław              
G       Kuszpit-Bachar            Patrycja                  Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalska                  Anna                      Szczecin             
2       Cedro                     Krzysztof                 Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 159         1 Kiebel Łukasz, Hęś Patrycja                      ST JABCZYŃSKI Wrocław    Polska       197.0  5 233.0  6         1/  17
 166         2 Turkiewicz Krzysztof, Malak Marta                PERFECT DANCE Wrocław    Polska       227.0  2 257.0  3         2/  17
 160         3 Morawka Michał, Zięba Klaudia                    IMPULS Świdnica          Polska         9.0  0  33.0  1         3/  17
 164         4 Trybuś Krzysztof, Włoskowicz Paulina             FAN DANCE Gorzów Wlkp.   Polska        53.0  2  71.0  2         4/  17
 169         5 Łazuga Krzysztof, Dorochowicz Michalina          ST JABCZYŃSKI Wrocław    Polska        23.0  0  40.0  0         5/  17
 170         6 Materna Przemysław, Brychcy Agata                GRACJA Zielona Góra      Polska       237.0  3 253.0  3         6/  17
 167         7 Wojcieszuk Błażej, Woźnicka Magdalena            ALFA-ASTRA Stargard Szcz.Polska        70.0  1  85.0  1         7/  17
 158         8 Hejnicki Mateusz, Piotrowska Elżbieta            DZIUPLA Poznań           Polska       141.0  5 155.0  5         8/  17
   9         9 Budzan Eryk, Drzewiecka Aleksandra               ZAMEK Kożuchów                          0.0  0  13.0  0         9/  17
 154        10 Dudarewicz Adam, Kunik Karolina                  FAN DANCE Gorzów Wlkp.   Polska       183.0  0 195.0  0        10/  17
 157        11 Hajkowicz Adrian, Gusztaf Pamela                 GRACJA Zielona Góra      Polska        21.0  0  32.0  0        11/  17
 151        12 Baranowski Maciej, Babulewicz Agnieszka          GRACJA Zielona Góra      Polska        40.0  0  50.0  0        12/  17
 155        13 Dziok Szymon, Wilk Marta                         GRACJA Zielona Góra      Polska        28.0  0  37.0  0        13/  17
 165        14 Trąbka Jakub, Ratajczak Lilianna                 GRACJA Zielona Góra      Polska         8.0  0  16.0  0        14/  17
 163        15 Sebastianowicz Maciej, Konieczka Tamara          URBAN Nowa Sól           Polska       109.0  0 116.0  0        15/  17
 168        16 Wolny Michał, Jankowiak Paulina                  URBAN Nowa Sól           Polska        62.3  0  68.3  0        16/  17
 171        17 Stryjczak Adrian, Ulita Kamila                   IGLICA Wrocław           Polska       201.0  2 201.0  2        17/  17
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   9 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6    31       4-7
 151 X XXXXX  6  X XXXX  5 X X   X  3     X X  2  XXXXXX  6    22          
 154  XXXXX   5 XXX   X  4 XXX X X  5 X XXXXX  6 X XXX X  5    25     10-11
 155  XXXX X  5 XXXXX    5    XXX   3  X  XX   3 XX  XXX  5    21          
 157 X X XXX  5 XXXXXXX  7  X XXXX  5  X XXXX  5 XX XXXX  6    28         8
 158  XXXXXX  6 XXX  XX  5 XXXXXX   6 XXX XX   5 X X X    3    25     10-11
 159 XX XXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       1-3
 160 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    33       1-3
 163 X X      2    XX    2       X  1 X X      2      X   1     8          
 164 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       1-3
 165  XX   X  3 X X      2 X X XX   4 XXXX     4 X X  X   3    16          
 166 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXX XX  6    31       4-7
 167 XXXX     4 XX  XXX  5  XXX     3 XXXXX X  6  XXXX X  5    23        12
 168          0          0          0          0 r XX     2     2          
 169 XX X XX  5    XXXX  4 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  X XXXX  5    27         9
 170 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 rXXXXXX  6 XX  XXX  5    31       4-7
 171 XXXXXXr  6 XXXXXXr  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXrr  5    31       4-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   9    X     1    X     1    XX    2 X  XX    3 X X      2     9          
 154   XX     2   X X    2   X      1   XX     2   X      1     8          
 157      X   1 X        1 X   X    2     X    1    X     1     6          
 158 XXX X    4 XX       2 X X      2 X        1 X   X X  3    12          
 159     XXX  3 XXXXXXX  7 X  XXXX  5    XXXX  4  X XXXX  5    24         2
 160 XXX   X  4  XX   X  3 XX    X  3 XXX   X  4 XXXX  X  5    19         5
 164 XXX XXX  6   X XXX  4  XX  XX  4 XXX  X   4 X X XXX  5    23         3
 166 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXX XX  5    30         1
 167 XXX X X  5 XX XX    4 XXX      3  XX      2  X       1    15          
 169 X  X X   3 X  X XX  4  X X XX  4 X  X XX  4    XXX   3    18         6
 170    XXXX  4     XXX  3  X XXX   4  X  XXX  4 XX  XXX  5    20         4
 171 rX XXrr  3 rXXXrXr  4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXr  6 R   0          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 159 2222112 1.0 1312113 1.0 3422113 1.5 3232211 2.0 2432213 2.0    7.5    1
 160 1135541 2.0 2235441 3.0 1145642 4.0 1445543 3.0 1354531 3.0   15.0    3
 164 3466425 5.0 3524335 4.0 5614434 5.0 6624435 4.0 3616444 4.0   22.0    4
 166 6511356 6.0 4141522 2.0 4331221 1.5 5111122 1.0 5221122 1.0   11.5    2
 169 4643634 3.0 6663656 6.0 2263355 3.0 2353656 5.0 6165656 6.0   23.0    5
 170 5354263 4.0 5456264 5.0 6556566 6.0 4566364 6.0 4543365 5.0   26.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Stachura                  Irena                     Szczecin             
A       Stachura                  Irena                     Szczecin             
B       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
C       Bieniek                   Andrzej                   Wrocław              
D       Konury                    Tomasz                    Szczecin             
E       Parasiewicz               Marek                     Opole                
F       Wojnarowski               Andrzej                   Warszawa             
G       Urban                     Tadeusz                   Nowa Sól             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalska                  Anna                      Szczecin             
2       Cedro                     Krzysztof                 Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 167         1 Wojcieszuk Błażej, Woźnicka Magdalena            ALFA-ASTRA Stargard Szcz.Polska       163.0  5 200.0  6         1/  18
 160         2 Morawka Michał, Zięba Klaudia                    IMPULS Świdnica          Polska        79.0  3 110.0  4         2/  18
 162         3 Scheuring Dorian, Gałach Pamela                  GRACJA Zielona Góra      Polska       253.0  4 278.0  5         3/  18
 156         4 Figaszewski Waldemar, Bajor Katarzyna            AKTT Szczecin            Polska       229.0  5 248.0  5         4/  18
 169         5 Łazuga Krzysztof, Dorochowicz Michalina          ST JABCZYŃSKI Wrocław    Polska        63.0  3  81.0  3         5/  18
 159         6 Kiebel Łukasz, Hęś Patrycja                      ST JABCZYŃSKI Wrocław    Polska       183.0  3 200.0  3         6/  18
 166         7 Turkiewicz Krzysztof, Malak Marta                PERFECT DANCE Wrocław    Polska       161.0  1 177.0  1         7/  18
 163         8 Sebastianowicz Maciej, Konieczka Tamara          URBAN Nowa Sól           Polska       102.0  0 117.0  0         8/  18
   9         9 Budzan Eryk, Drzewiecka Aleksandra               ZAMEK Kożuchów                          0.0  0  14.0  0         9/  18
 154     10-11 Dudarewicz Adam, Kunik Karolina                  FAN DANCE Gorzów Wlkp.   Polska       176.0  0 188.0  0     10-11/  18
 158     10-11 Hejnicki Mateusz, Piotrowska Elżbieta            DZIUPLA Poznań           Polska       100.0  3 112.0  3     10-11/  18
 165        12 Trąbka Jakub, Ratajczak Lilianna                 GRACJA Zielona Góra      Polska         7.0  0  18.0  0        12/  18
 157        13 Hajkowicz Adrian, Gusztaf Pamela                 GRACJA Zielona Góra      Polska        16.0  0  26.0  0        13/  18
 155        14 Dziok Szymon, Wilk Marta                         GRACJA Zielona Góra      Polska        31.0  0  40.0  0        14/  18
 161        15 Morawski Michał, Morawska Agnieszka              GRACJA Zielona Góra      Polska       221.0  4 229.0  4        15/  18
 168        16 Wolny Michał, Jankowiak Paulina                  URBAN Nowa Sól           Polska       125.0  0 132.0  0        16/  18
 151     17-18 Baranowski Maciej, Babulewicz Agnieszka          GRACJA Zielona Góra      Polska        64.0  2  69.0  2     17-18/  18
 164     17-18 Trybuś Krzysztof, Włoskowicz Paulina             FAN DANCE Gorzów Wlkp.   Polska        17.0  0  22.0  0     17-18/  18
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   9 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 X XXXXX  6   X  X   2 XXXXXXX  7    27       4-6
 151 X    X   2 X  XX    3 X XX X   4 X  XX    3  XXX     3    15          
 154 XXXXXX   6  X    X  2 XXX X X  5 XX X X   4 X XXXXX  6    23        11
 155  XXXX X  5  XXXXX   5  X X X   3  XX  X   3 XX X X   4    20          
 156  XXX XX  5  X XXXX  5 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    28         3
 157 XXXXX X  6 XXXX X   5 XX       2  XXXX X  5  X XX    3    21          
 158  X X X   3 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXX     4 XXXX XX  6    25      7-10
 159 XXXXXXX  7 X XXX X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6    XXX   3    27       4-6
 160 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         1
 161 X X      2 X        1 XX XXXX  6 X XXX X  5 XXX X    4    18          
 162   X XXX  4 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXX XXX  6 XXX X X  5    27       4-6
 163 XX XXXX  6  XXXXXX  6 X X XXX  5 XX  XXX  5     XXX  3    25      7-10
 164     X X  2 X   XX   3  XX XX   4 X   XX   3 X X   X  3    15          
 165 XXX XX   5 XXXXX    5  XX  X   3     XXX  3 XXXXXX   6    22        12
 166   XXX X  4 X XXXXX  6 X XX XX  5   XX XX  4 X XXXXX  6    25      7-10
 167 XX X XX  5 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX  XX  5    29         2
 168 X    XX  3     XXX  3  X  XXX  4  X X XX  4    X XX  3    17          
 169 XXXXX X  6 XXX  XX  5   XX XX  4 XXXXX X  6  XX X X  4    25      7-10
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   9   XX XX  4 X X  XX  4   X  XX  3      XX  2      XX  2    15          
 154   X      1 X   XX   3     XX   2  X   X   2 XX X X   4    12          
 156 XX X X   4 XX X XX  5    XXXX  4 X XXXXX  6  X XXXX  5    24       1-2
 158  X       1    X     1 XX X     3 XXX      3  XX XX   4    12          
 159 X X      2   XXX    3  XXX XX  5 X XXXX   5 X XXX    4    19         5
 160 XXX XX   5  XXXXXX  6 XXXXX    5 XX XX X  5 XXX      3    24       1-2
 162 XXXX  X  5   XX XX  4 X XXX    4  X XX    3    X  X  2    18       6-7
 163     XXX  3 XX  XXX  5  X  XXX  4      X   1     XXX  3    16          
 165  X  X    2  XX X    3 X        1  XX      2 X X X    3    11          
 166 X  XXXX  5 X XXX X  5  X X XX  4 X   X X  3  X X XX  4    21         3
 167  X XX X  4  X       1 XXX X    4   XX XX  4 XXXXX    5    18       6-7
 169 X XXXXX  6 XX       2 X X   X  3 XXXXX X  6 X X   X  3    20         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 156 4471314 2.0 4672615 6.0 4772316 4.0 3572225 3.0 6471334 4.0   19.0    4
 159 3335447 4.0 2337236 1.0 2544647 5.0 5647767 7.0 7646427 7.0   24.0    6
 160 2144156 3.0 1153147 2.0 1325124 1.0 2254353 4.0 1257163 3.0   13.0    2
 162 5522625 5.0 6421324 3.0 7411233 2.0 7331136 2.0 3312255 2.0   14.0    3
 166 6766762 7.0 5764761 7.0 5666751 7.0 4763542 6.0 5763642 6.0   33.0    7
 167 1257233 1.0 3246573 4.0 3157575 6.0 1115614 1.0 2124716 1.0   13.0    1
 169 7613571 6.0 7515452 5.0 6233462 3.0 6426471 5.0 4535571 5.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Open, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Depta                     Grzegorz                  Gorzów Wlkp.         
B       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
C       Konury                    Tomasz                    Szczecin             
D       Jabczyński                Wojciech                  Wrocław              
E       Kuszpit-Bachar            Patrycja                  Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalska                  Anna                      Szczecin             
2       Cedro                     Krzysztof                 Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Open, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82         1 Basak Jarosław, Basak Beata                        GEMAR Wrocław             Polska               1/   4
  70         2 Leszczyński Andrzej, Leszczyńska Marzanna          FAN DANCE Gorzów Wlkp.                         2/   4
  83         3 Fedyk Paweł, Fedyk Róża                            MAT Szczecin              Polska               3/   4
  85         4 Rydzak Tomasz, Rydzak Aleksandra                   URBAN Nowa Sól            Polska               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Open, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  70 34121 2.0 32222 2.0 21321 2.0 32221 2.0    8.0    2
  82 11312 1.0 11311 1.0 12112 1.0 21112 1.0    4.0    1
  83 22443 3.0 24143 3.0 34244 4.0 13443 3.0   13.0    3
  85 43234 4.0 43434 4.0 43433 3.0 44334 4.0   15.0    4
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Open, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Depta                     Grzegorz                  Gorzów Wlkp.         
B       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
C       Konury                    Tomasz                    Szczecin             
D       Jabczyński                Wojciech                  Wrocław              
E       Kuszpit-Bachar            Patrycja                  Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalska                  Anna                      Szczecin             
2       Cedro                     Krzysztof                 Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Open, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82         1 Basak Jarosław, Basak Beata                        GEMAR Wrocław             Polska               1/   6
  84         2 Kiełbasiewicz Szymon, Sobczak Anna                 AKADEMIA TAŃCA Poznań     Polska               2/   6
  81         3 Bartkiewicz Dariusz, Bartkiewicz Beata             DIAMENT Wrocław           Polska               3/   6
  70         4 Leszczyński Andrzej, Leszczyńska Marzanna          FAN DANCE Gorzów Wlkp.                         4/   6
  83         5 Fedyk Paweł, Fedyk Róża                            MAT Szczecin              Polska               5/   6
  85         6 Rydzak Tomasz, Rydzak Aleksandra                   URBAN Nowa Sól            Polska               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Open, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  70 54444 4.0 54644 4.0 34642 4.0 43644 4.0   16.0    4
  81 42233 3.0 42333 3.0 53433 3.0 52421 2.0   11.0    3
  82 23122 2.0 13212 2.0 11111 1.0 11112 1.0    6.0    1
  83 35655 5.0 35555 5.0 25256 5.0 34255 5.0   20.0    5
  84 11311 1.0 21121 1.0 42325 2.0 26333 3.0    7.0    2
  85 66566 6.0 66466 6.0 66564 6.0 65566 6.0   24.0    6
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Start, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Depta                     Grzegorz                  Gorzów Wlkp.         
B       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
C       Konury                    Tomasz                    Szczecin             
D       Jabczyński                Wojciech                  Wrocław              
E       Kuszpit-Bachar            Patrycja                  Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalska                  Anna                      Szczecin             
2       Cedro                     Krzysztof                 Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Start, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Drożdżyński Jarosław, Drożdżyńska Violetta         DESPERADO Gostyń          Polska               1/   5
  62         2 Leszczyński Andrzej, Leszczyńska Marzanna          FAN DANCE Gorzów Wlkp.    Polska               2/   5
  63         3 Rydzak Tomasz, Rydzak Aleksandra                   URBAN Nowa Sól            Polska               3/   5
  66         4 Burlaga Robert, Witkowska Katarzyna                FILEMON Szamotuły         Polska               4/   5
  64         5 Schmidt Piotr, Schmidt Renata                      GEMAR Wrocław             Polska               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Start, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  62 23311 2.0 24422 2.0 12211 1.0 22523 2.0    7.0    2
  63 55555 5.0 35243 3.0 34334 3.0 35234 3.5   14.5    3
  64 42444 4.0 42554 5.0 55555 5.0 44455 5.0   19.0    5
  66 34123 3.0 53335 4.0 43443 4.0 53342 3.5   14.5    4
  67 11232 1.0 11111 1.0 21122 2.0 11111 1.0    5.0    1
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Start, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Depta                     Grzegorz                  Gorzów Wlkp.         
B       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
C       Konury                    Tomasz                    Szczecin             
D       Jabczyński                Wojciech                  Wrocław              
E       Kuszpit-Bachar            Patrycja                  Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalska                  Anna                      Szczecin             
2       Cedro                     Krzysztof                 Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Start, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Bartkiewicz Dariusz, Bartkiewicz Beata             DIAMENT Wrocław           Polska               1/   4
  62         2 Leszczyński Andrzej, Leszczyńska Marzanna          FAN DANCE Gorzów Wlkp.    Polska               2/   4
  64         3 Schmidt Piotr, Schmidt Renata                      GEMAR Wrocław             Polska               3/   4
  63         4 Rydzak Tomasz, Rydzak Aleksandra                   URBAN Nowa Sól            Polska               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Start, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  61 21121 1.0 12321 1.0 22111 1.0 21231 2.0    5.0    1
  62 12212 2.0 23113 2.0 13333 2.0 12112 1.0    7.0    2
  63 34344 4.0 34244 4.0 44242 4.0 33343 3.0   15.0    4
  64 43433 3.0 41432 3.0 31424 3.0 44424 4.0   13.0    3
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gargula                   Grzegorz                  Kraków               
A       Piątek                    Janusz                    Szczecin             
B       Konury                    Tomasz                    Szczecin             
C       Jabczyński                Wojciech                  Wrocław              
D       Parasiewicz               Marek                     Opole                
E       Kuszpit-Bachar            Patrycja                  Wrocław              
F       Wojnarowski               Andrzej                   Warszawa             
G       Urban                     Tadeusz                   Nowa Sól             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalska                  Anna                      Szczecin             
2       Cedro                     Krzysztof                 Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Szpiczakowski Łukasz, Rydzak Martyna             URBAN Nowa Sól           Polska       141.0  1 171.0  2         1/  11
   5         2 Kruczyk Paweł, Piekarek Patrycja                 AMETYST Lubań            Polska       241.0  4 265.0  5         2/  11
  13         3 Szymański Dominik, Gabrysiak Patrycja            CZAR-DANCE Żary          Polska        53.0  1  71.0  2         3/  11
   7         4 Kuchnik Piotr, Jordan Ewelina                    URBAN Nowa Sól           Polska        31.0  0  43.0  0         4/  11
  10         5 Rajczyk Patryk, Komarnicka Jolanta               URBAN Nowa Sól           Polska        37.0  0  48.0  0         5/  11
  11         6 Sołtan Maciej, Góralczyk Magdalena               CALIPSO Gubin            Polska         0.0  0  10.0  0         6/  11
   3         7 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                    AMOK Leszno              Polska       188.0  2 197.0  2         7/  11
  14         8 Zezula Łukasz, Lewandowska Joanna                TABOR Jelenia Góra       Polska        70.0  1  78.0  1         8/  11
   2         9 Czubak Mateusz, Norek Marta                      AMOK Leszno              Polska       110.0  0 117.0  0         9/  11
   4        10 Kawalir Michał, Mróz Andżelika                   CZAR-DANCE Żary          Polska        22.0  0  28.0  0        10/  11
   8        11 Lesiuk Paweł, Wąsowicz Joanna                    ALEX Zagań               Polska        11.0  0  16.0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2 X  X     2   X      1  XXXX    4  X  X    2   XXXXX  5          0  X  XX   3  X       1    18          
   3 XXXX X   5 XXXXXX   6  XXXXXX  6   XXX X  4  X  XX   3 XXXXX    5   X X    2   X X X  3    34       6-7
   4 XX  X    3 X        1 X   X    2     XX   2          0  X  X    2 XX  X    3  X  X    2    15          
   5 XXXXr X  5  X XX X  4 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXX X X  5 X XX  X  4  XXXX X  5 X X X    3    38         4
   7   X XXX  4 X X XXX  5 X X  XX  4 X XXXXX  6 X X  XX  4 X X  XX  4 X XX XX  5 XXXXXXX  7    39         3
   8          0  X  X    2  X       1  X       1  X       1  X  X    2 XX       2  X       1    10          
  10    XXXX  4 X  X XX  4 X  X XX  4 X  X XX  4 XX X XX  5 XX X XX  5 X  X XX  4 X  X XX  4    34       6-7
  11 XXX X X  5 XXXXX X  6 X  X  X  3 XX X  X  4 X  XX    3 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    40         2
  12  XXX XX  5 XX X XX  5 X XXXXX  6 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XX X XX  5 X  X XX  4 X  X XX  4    41         1
  13  XXXXXX  6  XX XXX  5  XX X    3   X XX   3   XXXXX  5   XXXXX  5   X XXX  4   XXXXX  5    36         5
  14 X   XX   3   XX X   3  X  XX   3 XXX  X   4 XXXX X   5  XX XX   4  XXX X   4 XXXX X   5    31          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3 5663256 6.0 6662417 7.0 6643362 4.0 7563666 6.0 6353257 5.0 6453367 6.0 6364147 5.0 7554477 7.0   46.0    7
   5 1712762 2.0 1533363 3.0 1521145 2.0 1421115 1.0 1242166 2.0 2222173 1.0 3441276 4.0 1721155 1.0   16.0    2
         R                                                                                           
   7 2535335 3.0 3727132 2.0 2737654 5.0 2636242 3.0 4736774 7.0 4737524 4.0 4733664 6.0 5633744 5.0   35.0    4
  10 4474623 5.0 7274644 4.0 7475723 6.0 6777753 7.0 3675632 6.0 3175631 3.0 1176711 1.0 3477511 4.0   36.0    5
         R                                                                       R                   
  11 3346174 4.0 4155776 6.0 5364477 7.0 3254574 5.0 5164425 3.0 5364756 7.0 2255555 7.0 2165366 6.0   45.0    6
  12 6121511 1.0 2311521 1.0 4112511 1.0 5312431 2.0 2421511 1.0 1641412 2.0 5522422 2.0 4342622 3.0   13.0    1
  13 7257447 7.0 5446255 5.0 3256236 3.0 4145327 4.0 7517343 4.0 7516245 5.0 7617333 3.0 6216233 2.0   33.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50