OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"XVII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Świdnicy (sobota)": 2010-05-29, Świdnica, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
"O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ŚWIDNICY"

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
"O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ŚWIDNICY"
Świdnica, 9.05.2010r.
Organizator: KTT "Impuls" Świdnica, Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy
Prowadzenie: Zbigniew Curyl
Muzyka: Waldemar Bachar
Obsługa medyczna: Ewa Kasprzyk
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
8-9, H, Komb4Polka
10-11, H, Kombinacja 4T
10-11, G, Kombinacja 5T
10-11, D, Kombinacja 6T
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, D, Kombinacja 8T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKTAN Wrocław                3
   2 ALEX Zagań                   2
   3 AS-SPORT Kraków              2
   4 ASTRA Szczecin               1
   5 ATHINA Oława                 6
   6 C.T. WYPYCH Kalisz           1
   7 CARMEN Kraków                1
   8 CENTRUM TAŃCA Ziębice        2
   9 CIEŚLAK Jelenia Góra         3
  10 CORDEX Wałbrzych             5
  11 DANCE CENTER Kluczbork       7
  12 DIAMENT Wrocław              2
  13 FALLAWAY Opole               5
  14 FORUM Zabrze                 1
  15 FRASZKA Kamienna Góra        1
  16 FRYDRYCH Akad.Tań.Karpacz    3
  17 HAVANA Wałbrzych             2
  18 IGLICA Wrocław               2
  19 IMPULS Świdnica              7
  20 ISKRA Wrocław                1
  21 KIEPURA Sosnowiec            5
  22 KIJKOWSKI Wrocław            1
  23 KURZAKiZAMORSKI Jelenia G    1
  24 OLIMP Wrocław                3
  25 PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice     1
  26 PARADIS Kłodzko              4
  27 PM Lubin                     2
  28 PRESTIGE Wrocław             3
  29 RETRO Kępno                  5
  30 RUDAN Nowa Ruda              8
  31 ST NOVOMEX Opole             3
  32 ST PIERZ Katowice            1
  33 STACCATO Bystrzyca Kłodzk    3
  34 STARDANCE Wrocław            1
  35 STEP UP Głogów               1
  36 STYL Żary                    1
  37 TAKT Legnica                 6
  38 TANGO-STYL Mirków            1
  39 WEGA Lwówek Śl.              1
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
   "O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ŚWIDNICY"
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Świdnica, 9.05.2010r.
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 10-11 H w stylu: Kombinacja 4T
  16 Brzezicki Filip, Powązka Marcelina                 IMPULS Świdnica                           
Otrzymuje klasę: G w stylu: Kombinacja 4T
Para kategorii i klasy: 10-11 H w stylu: Kombinacja 4T
  20 Grzeszek Michał, Gabryś Dominika                   FALLAWAY Opole                            
Otrzymuje klasę: G w stylu: Kombinacja 4T
Para kategorii i klasy: 10-11 H w stylu: Kombinacja 4T
  22 Kosek Marcin, Olszowska Anna                       FALLAWAY Opole                            
Otrzymuje klasę: G w stylu: Kombinacja 4T
Para kategorii i klasy: 10-11 H w stylu: Kombinacja 4T
  26 Peszko Patryk, Rogowska Anna                       IMPULS Świdnica                           
Otrzymuje klasę: G w stylu: Kombinacja 4T
Para kategorii i klasy: 10-11 H w stylu: Kombinacja 4T
  28 Wojciechowski Michał, Paroń Oliwia                 FALLAWAY Opole                            
Otrzymuje klasę: G w stylu: Kombinacja 4T
Para kategorii i klasy: 10-11 H w stylu: Kombinacja 4T
  29 Wojciechowski Tomasz, Borkowska Wiktoria           FALLAWAY Opole                            
Otrzymuje klasę: G w stylu: Kombinacja 4T
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
  86 Szydlik Hubert, Gizińska Dominika                  FRYDRYCH Akad.Tań.Karpacz                 
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 E w stylu: Kombinacja 8T
 134 Wasilewski Michał, Czajka Katarzyna                RUDAN Nowa Ruda                           
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: H, Styl: Komb4Polka
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Sygiet                    Piotr           III       Oława                
C       Betleja-Kosubek           Katarzyna       II        Katowice             
D       Mierzwa                   Mariusz         III       Kluczbork            
E       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: H, Styl: Komb4Polka
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Frejnagel Marcin, Zając Aleksandra               CORDEX Wałbrzych                       20.0  1  40.0  2         1/  12
   3         1 Lasecki Miłosz, Wójcik Wiktoria                  RETRO Kępno                            50.0  3  70.0  4         1/  12
   4         1 Pustelnik Przemysław, Niepsujewicz Oliwia        ATHINA Oława                           60.0  3  80.0  4         1/  12
   6         1 Salamon Klaudiusz, Drobina Anna                  RETRO Kępno                            70.0  4  90.0  5         1/  12
   9         1 Pres Jakub, Oleksińska Aleksandra                RUDAN Nowa Ruda                        80.0  5 100.0  6         1/  12
  11         1 Mikosa Piotr, Kwiatkowska Marlena                PARADIS Kłodzko                        10.0  1  30.0  2         1/  12
  12         1 Mikosa Wojciech, Borszowska Katarzyna            PARADIS Kłodzko                        10.0  1  30.0  2         1/  12

   1         2 Długosz Anthony, Pawłowska Aleksandra            ALEX Zagań                             20.0  1  30.0  2         2/  12
   5         2 Rudzki Dawid, Rudzka Natalia                     CORDEX Wałbrzych                       10.0  1  20.0  2         2/  12
   7         2 Wzgarda Michał, Piasecki Natalia                 CORDEX Wałbrzych                       10.0  1  20.0  2         2/  12
   8         2 Piróg Miłosz, Szklarz Wiktoria                   TAKT Legnica                            0.0  0  10.0  1         2/  12
  10         2 Manikowski Paweł, Zielińska Daniela              RUDAN Nowa Ruda                        20.0  1  30.0  2         2/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Sygiet                    Piotr           III       Oława                
C       Betleja-Kosubek           Katarzyna       II        Katowice             
D       Mierzwa                   Mariusz         III       Kluczbork            
E       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16         1 Brzezicki Filip, Powązka Marcelina               IMPULS Świdnica                       200.0  9 220.0 10         1/  15
  19         1 Galik Przemysław, Stelmach Victoria              AKTAN Wrocław                          90.0  6 110.0  7         1/  15
  20         1 Grzeszek Michał, Gabryś Dominika                 FALLAWAY Opole                        200.0  9 220.0 10         1/  15
  22         1 Kosek Marcin, Olszowska Anna                     FALLAWAY Opole                        200.0  9 220.0 10         1/  15
  28         1 Wojciechowski Michał, Paroń Oliwia               FALLAWAY Opole                        200.0  9 220.0 10         1/  15
  29         1 Wojciechowski Tomasz, Borkowska Wiktoria         FALLAWAY Opole                        200.0  9 220.0 10         1/  15
  31         1 Bernat Rafał, Popek Laura                        IMPULS Świdnica                         0.0      0.0  0         1/  15

  17         2 Długosz Kenneth, Barylak Wiktoria                ALEX Zagań                             10.0  1  20.0  2         2/  15
  18         2 Gacoń Kacper, Pociejkin Adriana                  TAKT Legnica                            0.0  0  10.0  1         2/  15
  21         2 Kaczmarek Ireneusz, Grobarczyk Weronika          CORDEX Wałbrzych                        0.0  0  10.0  1         2/  15
  24         2 Kuźmiński Piotr, Szulc Kornelia                  RUDAN Nowa Ruda                        70.0  4  80.0  5         2/  15
  26         2 Peszko Patryk, Rogowska Anna                     IMPULS Świdnica                       200.0  9 210.0 10         2/  15
  27         2 Różycki Seweryn, Segieta Kornelia                AKTAN Wrocław                          50.0  4  60.0  5         2/  15
  30         2 Łuciów Michał, Dębińska Nicola                   ATHINA Oława                           70.0  4  80.0  5         2/  15
  32         2 Młodzieniak Denis, Kwiatkowska Adrianna          PARADIS Kłodzko                        10.0  1  20.0  2         2/  15
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Sygiet                    Piotr           III       Oława                
C       Betleja-Kosubek           Katarzyna       II        Katowice             
D       Mierzwa                   Mariusz         III       Kluczbork            
E       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Trojanowski Michał, Bernardi Patrycja            ATHINA Oława                           73.0  0  85.0  0         1/   8
  39         1 Orłowski Mateusz, Pych Izabela                   TAKT Legnica                           90.0  1 101.0  1         1/   8
  43         1 Woźniak Krystian, Kupiec Klaudia                 TAKT Legnica                           46.0  1  56.0  1         1/   8
  40         2 Polański Bartosz, Żelazko Maja                   STACCATO Bystrzyca Kłodzk              28.0  0  37.0  0         2/   8
  41         2 Rutka Kacper, Łuczak Patrycja                    IMPULS Świdnica                        14.0  0  22.0  0         2/   8
  38         2 Noga Łukasz, Faber Julia                         RUDAN Nowa Ruda                         7.0  0  14.0  0         2/   8
  36         2 Baldy Jerzy, Witkowska Kamila                    DANCE CENTER Kluczbork                 59.0  1  65.0  1         2/   8
  37         2 Grzeszczuk Maciej, Gromada Aleksandra            CORDEX Wałbrzych                       41.0  0  46.0  0         2/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Sygiet                    Piotr           III       Oława                
C       Betleja-Kosubek           Katarzyna       II        Katowice             
D       Mierzwa                   Mariusz         III       Kluczbork            
E       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Wieczorek Paweł, Drzazga Dagmara                 CIEŚLAK Jelenia Góra                   22.0  0  50.0  1         1/   9
  76         2 Szydłowski Jakub, Skibińska Justyna              FRYDRYCH Akad.Tań.Karpacz              54.0  2  76.0  3         2/   9
  73         3 Maj Ernest, Woźniak Marta                        C.T. WYPYCH Kalisz                     29.0  1  45.0  2         3/   9
  75         4 Piłat Jędrzej, Nylec Weronika                    DANCE CENTER Kluczbork                 23.0  0  33.0  0         4/   9
  72         5 Iglewski Mateusz, Wiltowska Karolina             CIEŚLAK Jelenia Góra                   22.0  1  31.0  1         5/   9
  71         6 Budai Gabor, Krężel Sandra                       RUDAN Nowa Ruda                        16.0  0  24.0  0         6/   9
  74         7 Parzybót Daniel, Holka Katarzyna                 RETRO Kępno                            32.0  0  39.0  0         7/   9
  79         8 Sawina Jakub, Janiuk Kinga                       PARADIS Kłodzko                         5.0  0  11.0  0         8/   9
  78         9 Wójcik Maciej, Dobrowolska Oliwia                STYL Żary                               0.0  0   5.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        S        CH       J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  71 XXXXX  5 X XXX  4 XX  X  3 X X X  3 X XXX  4   X    1    20         6
  72 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5 XXXX   4  X X   2 XX XX  4    24         3
  73 X X X  3 XXX    3   XX   2 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5    22         5
  74    XX  2   XXX  3    XX  2  X XX  3   XXX  3 XXXXX  5    18          
  75 XXXX   4 X XXX  4 XXXXX  5 X XXX  4 X XXX  4  XXXX  4    25         2
  76 XX XX  4 XX XX  4 XXXXX  5 XX X   3 XX XX  4 XX X   3    23         4
  77 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    30         1
  78   X    1 XX     2  X     1  XX    2  X     1     X  1     8          
  79  X     1  X     1 X X    2     X  1 XXX    3 X X    2    10          
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  71 56563 6.0 46553 5.0 56463 5.0 45565 6.0 36656 6.0 56525 6.0   34.0    6
  72 45436 5.0 65266 6.0 65356 6.0 36243 3.0 64463 4.0 64363 5.0   29.0    5
  73 62152 2.0 52442 4.0 42242 3.0 53352 4.0 43142 3.0 32452 2.0   18.0    3
  75 34215 3.0 34314 3.0 33515 4.0 64114 5.0 55215 5.0 45114 3.0   23.0    4
  76 23644 4.0 11635 2.0 11624 2.0 12626 2.0 11534 2.0 11646 4.0   16.0    2
  77 11321 1.0 23121 1.0 24131 1.0 21431 1.0 22321 1.0 23231 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Sygiet                    Piotr           III       Oława                
C       Betleja-Kosubek           Katarzyna       II        Katowice             
D       Mierzwa                   Mariusz         III       Kluczbork            
E       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Rojek Szymon, Stanowska Joanna                   ATHINA Oława                           75.0  3 100.0  4         1/   6
  59         2 Rokita Wojciech, Kasprzak Oliwia                 OLIMP Wrocław                         123.0  5 142.0  6         2/   6
  57         3 Gryczka Adam, Szafraniec Paulina                 ST PIERZ Katowice                     170.0  1 183.0  2         3/   6
  64         4 Simlat Michał, Foltyniewicz Joanna               PM Lubin                               28.0  0  35.0  0         4/   6
  63         5 Zadka Bartosz, Wrzyszcz Weronika                 RETRO Kępno                             5.0  0  11.0  0         5/   6
  62         6 Wrześniak Jakub, Leszczyńska Michalina           DANCE CENTER Kluczbork                 25.0  0  30.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  57 31664 4.0 21563 3.0 22561 2.0 21442 2.0 11363 3.0 12163 1.0   15.0    3
  58 24151 2.0 13151 1.0 13152 1.0 13151 1.0 22151 1.0 23242 2.0    8.0    1
  59 12242 1.0 32212 2.0 31343 3.0 32363 3.0 33212 2.0 31531 3.0   14.0    2
  62 66526 6.0 56426 6.0 66235 6.0 56614 6.0 66435 6.0 66326 6.0   36.0    6
  63 45335 5.0 45345 4.0 54426 5.0 65226 5.0 55546 5.0 55455 5.0   29.0    5
  64 53413 3.0 64634 5.0 45614 4.0 44535 4.0 44624 4.0 44614 4.0   24.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Sygiet                    Piotr           III       Oława                
C       Betleja-Kosubek           Katarzyna       II        Katowice             
D       Mierzwa                   Mariusz         III       Kluczbork            
E       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Szymczak Adam, Bełza Agnieszka                   PM Lubin                               12.0  0  33.0  0         1/   2
 121         2 Kania Krzysztof, Orłowska Natalia                KURZAKiZAMORSKI Jelenia G              62.0  0  77.0  0         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 121 22222 2.0 12221 2.0 12111 1.0 11121 1.0 22222 2.0 22222 2.0 22211 2.0 12111 1.0   13.0    2
 122 11111 1.0 21112 1.0 21222 2.0 22212 2.0 11111 1.0 11111 1.0 11122 1.0 21222 2.0   11.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Sygiet                    Piotr           III       Oława                
C       Betleja-Kosubek           Katarzyna       II        Katowice             
D       Mierzwa                   Mariusz         III       Kluczbork            
E       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86         1 Szydlik Hubert, Gizińska Dominika                FRYDRYCH Akad.Tań.Karpacz             125.0  4 150.0  5         1/   6
  85         2 Sawicki Jakub, Roszko Magdalena                  TANGO-STYL Mirków                       0.0  0  19.0  1         2/   6
  81         3 Hawro Michał, Matunin Natalia                    ATHINA Oława                          134.0  3 147.0  4         3/   6
  82         4 Niemczyk Maksymilian, Boska Julia                CIEŚLAK Jelenia Góra                  109.0  2 116.0  2         4/   6
  84         5 Salamon Gracjan, Matysiak Magdalena              RETRO Kępno                            20.0  0  26.0  0         5/   6
  83         6 Pryda Artur, Błaszków Laura                      FRASZKA Kamienna Góra                  82.0  0  87.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  81 52443 3.0 32243 3.0 21132 2.0 21332 2.0 43321 2.0 64433 4.0 53243 3.0 54442 4.0   23.0    3
  82 35554 4.0 45154 4.0 55355 4.0 55254 5.0 32544 3.0 32351 2.0 22352 2.0 22353 3.0   27.0    4
  83 46265 5.0 66566 6.0 36564 5.0 36566 6.0 66652 6.0 46664 6.0 66664 6.0 66665 6.0   46.0    6
  84 64636 6.0 54625 5.0 64646 6.0 64445 4.0 54416 4.0 55526 5.0 45526 5.0 45526 5.0   40.0    5
  85 21311 1.0 11312 1.0 12211 1.0 12111 1.0 25265 5.0 23245 3.0 34435 4.0 33134 2.0   18.0    2
  86 13122 2.0 23431 2.0 43423 3.0 43623 3.0 11133 1.0 11112 1.0 11111 1.0 11211 1.0   14.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Sygiet                    Piotr           III       Oława                
C       Betleja-Kosubek           Katarzyna       II        Katowice             
D       Mierzwa                   Mariusz         III       Kluczbork            
E       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 142         1 Nowak Bartosz, Staniszewska Magdalena            IMPULS Świdnica                        23.0  1  48.0  2         1/   6
 146         2 Swoboda Szymon, Swoboda Michalina                RUDAN Nowa Ruda                       191.0  3 210.0  4         2/   6
 144         3 Łuków Patryk, Kuszewska Kamila                   HAVANA Wałbrzych                       46.0  0  59.0  1         3/   6
 145         4 Tomaszewski Paweł, Stępień Sandra                STEP UP Głogów                        170.0  2 177.0  2         4/   6
 143         5 Stanasiuk Rafał, Ozga Natalia                    ATHINA Oława                           32.0  0  38.0  0         5/   6
 141         6 Kaca Mateusz, Kuc Martyna                        KIJKOWSKI Wrocław                       5.0  0  10.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 141 55656 6.0 55665 6.0 56665 6.0 55556 6.0 56465 6.0 66466 6.0 66666 6.0 66465 6.0   48.0    6
 142 14234 2.0 23421 2.0 11122 1.0 12122 2.0 11542 1.0 11631 1.0 12321 2.0 12513 2.0   13.0    1
 143 43342 3.0 44353 4.0 33343 3.0 34363 3.0 43656 5.0 43555 5.0 53555 5.0 53646 5.0   33.0    5
 144 66523 5.0 66534 5.0 65434 4.0 66444 5.0 65321 4.0 52212 2.0 31112 1.0 31121 1.0   27.0    3
 145 32465 4.0 31146 3.0 44556 5.0 43635 4.0 34114 3.0 35124 3.0 44234 3.0 44334 4.0   29.0    4
 146 21111 1.0 12212 1.0 22211 2.0 21211 1.0 22233 2.0 24343 4.0 25443 4.0 25252 3.0   18.0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Sygiet                    Piotr           III       Oława                
C       Betleja-Kosubek           Katarzyna       II        Katowice             
D       Mierzwa                   Mariusz         III       Kluczbork            
E       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 134         1 Wasilewski Michał, Czajka Katarzyna              RUDAN Nowa Ruda                       141.0  5 171.0  6         1/  11
 131         2 Pampuch Tomasz, Czarnecka Angelika               ST NOVOMEX Opole                        0.0  0  24.0  1         2/  11
 130         3 Malec Mateusz, Chartanowicz Karolina             AKTAN Wrocław                          99.0  2 117.0  3         3/  11
 132         4 Pasternak Sebastian, Wyrzykowska Dominika        FORUM Zabrze                           91.0  1 103.0  1         4/  11
 127         5 Bemben Maciej, Nawrot Monika                     PRESTIGE Wrocław                       19.0  0  30.0  0         5/  11
 128         6 Burkot Maciej, Kraszewska Patrycja               FRYDRYCH Akad.Tań.Karpacz               0.0  0  10.0  0         6/  11
 126         7 Andrzejewski Michał, Piszczałka Anna             TAKT Legnica                           52.5  0  61.5  0         7/  11
 136         8 Łopatyński Maciej, Przeworska Klaudia            STACCATO Bystrzyca Kłodzk              13.0  0  21.0  0         8/  11
 135         9 Wdowiak Przemysław, Trafisz Paulina              STACCATO Bystrzyca Kłodzk              46.0  0  53.0  0         9/  11
 133        10 Pres Aleksander, Włodarczyk Aleksandra           RUDAN Nowa Ruda                        18.0  1  24.0  1        10/  11
 129        11 Grzelaczyk Jakub, Siemieniec Maria               CENTRUM TAŃCA Ziębice                  13.0  0  18.0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
 126  XX    2  XXXX  4    XX  2  X X   2   XX   2  X X   2  X     1 XX X   3    18          
 127    XX  2   X    1 XXXXX  5   XX   2 XXXXX  5 X  XX  3 X XXX  4 XX XX  4    26         6
 128 X  XX  3 X  XX  3  XX X  3 XXXXX  5 XX  X  3 XXX X  4 XX  X  3  XX X  3    27         5
 129    XX  2 X   X  2     X  1     X  1        0        0        0    X   1     7          
 130 XXX    3 XXXXX  5    XX  2 XX XX  4 XXXXX  5 XXX X  4 XX XX  4 X   X  2    29         4
 131 XXXX   4  X X   2 XXXX   4 XXXX   4  XXXX  4 XXXX   4 XXXXX  5 XXXX   4    31         3
 132 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4    37         1
 133   X    1   X    1 X X    2 X X    2   X    1        0        0   X    1     8          
 134 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XX  X  3 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5    36         2
 135 XX     2 XX     2  X     1        0 X      1   X    1 X X    2        0     9          
 136     X  1        0 X      1     X  1   XX   2    XX  2   XX   2   XXX  3    12          
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 127 55455 5.0 46556 6.0 45335 4.0 45643 5.0 25445 4.0 33653 3.0 45644 5.0 46645 5.0   37.0    5
 128 46566 6.0 55465 5.0 56464 5.0 56565 6.0 44566 5.0 54466 6.0 52566 6.0 55466 6.0   45.0    6
 130 24232 2.0 24242 2.0 33123 3.0 33254 3.0 32252 2.0 22144 2.0 24453 4.0 33232 3.0   21.0    3
 131 33644 4.0 32634 4.0 22551 2.0 22421 2.0 11111 1.0 11311 1.0 11222 1.0 21321 2.0   17.0    2
 132 62313 3.0 63313 3.0 64646 6.0 64336 4.0 66624 6.0 66532 5.0 66331 3.0 64554 4.0   34.0    4
 134 11121 1.0 11121 1.0 11212 1.0 11112 1.0 53333 3.0 45225 4.0 33115 2.0 12113 1.0   14.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Sygiet                    Piotr           III       Oława                
C       Betleja-Kosubek           Katarzyna       II        Katowice             
D       Mierzwa                   Mariusz         III       Kluczbork            
E       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Szarkowski Nico, Fijołek Żaneta                  ASTRA Szczecin                        109.0  2 132.0  2         1/   4
  92         2 Kuzio Krzysztof, Charów Dorota                   HAVANA Wałbrzych                       16.0  0  33.0  0         2/   4
  94         3 Szpak Przemysław, Lorek Ines                     CENTRUM TAŃCA Ziębice                  96.0  1 107.0  1         3/   4
  91         4 Krzymowski Krzysztof, Eck Klaudia                WEGA Lwówek Śl.                        17.0  0  22.0  0         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  91 44334 4.0 44344 4.0 34344 4.0 44444 4.0 12213 1.0 24122 1.0 24232 2.0 43244 4.0   24.0    4
  92 23122 2.0 33232 3.0 41212 2.0 33133 3.0 41122 2.0 41213 2.5 31414 3.0 11311 1.0   18.5    2
  93 11211 1.0 11111 1.0 12433 3.0 11322 2.0 34431 3.0 12431 2.5 12121 1.0 34422 3.0   16.5    1
  94 32443 3.0 22423 2.0 23121 1.0 22211 1.0 23344 4.0 33344 4.0 43343 4.0 22133 2.0   21.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Sygiet                    Piotr           III       Oława                
C       Betleja-Kosubek           Katarzyna       II        Katowice             
D       Mierzwa                   Mariusz         III       Kluczbork            
E       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 106         1 Madeja Michał, Fus Aleksandra                    CARMEN Kraków                         377.0  1 410.0  2         1/  14
 101         2 Balicki Bartosz, Szwaiger Anna                   ST NOVOMEX Opole                       87.5  2 114.5  3         2/  14
 110         3 Samoraj Adrian, Wojas Natalia                    IMPULS Świdnica                       178.0  5 199.0  6         3/  14
 108         4 Malec Dawid, Mazurek Patrycja                    PRESTIGE Wrocław                      140.0  1 155.0  1         4/  14
 114         5 Wojtyński Adrian, Krzysztoń Elżbieta             FALLAWAY Opole                        182.8  0 196.8  0         5/  14
 113         6 Tarczyński Sławomir, Kaczmarska Joanna           DANCE CENTER Kluczbork                200.0  1 213.0  1         6/  14
 115         7 Trojniarz Maciej, Sapińska Iwona                 DIAMENT Wrocław                       122.0  0 134.0  0         7/  14
 112         8 Talar Artemiusz, Mieczyńska Paulina              IGLICA Wrocław                        139.0  2 150.0  2         8/  14
 104         9 Federowicz Maciej, Podgórska Magdalena           KIEPURA Sosnowiec                     130.0  3 140.0  3         9/  14
 105        10 Kaczorowski Maks, Kaczorowska Żaneta             AS-SPORT Kraków                       475.0  4 484.0  4        10/  14
 109        11 Mroczkowski Rafał, Duszyńska Anna                DIAMENT Wrocław                       100.0  0 108.0  0        11/  14
 103        12 Cwojdziński Marek, Szkudlarek Anna               TAKT Legnica                            0.0  0   7.0  0        12/  14
 107        13 Malec Cezary, Tęcza Natalia                      PRESTIGE Wrocław                       19.0  0  25.0  0        13/  14
 111        14 Stoch Jan, Włodek Klaudia                        AS-SPORT Kraków                        78.0  0  83.0  0        14/  14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
 101   X X  2   XXX  3   X X  2     X  1 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    27         2
 103  X X   2  X     1    X   1    X   1     X  1        0 X X    2    X   1     9          
 104 X      1 XXX    3 X      1 XXX    3        0  XXXX  4  X  X  2        0    14          
 105  XXX   3  X X   2  XX    2  X X   2        0        0        0  XX    2    11          
 106  XXXX  4 X X X  3 XXX X  4 X XXX  4 XX XX  4  X  X  2  XX X  3     X  1    25         3
 107        0        0        0        0    X   1    X   1        0  XX X  3     5          
 108  X XX  3 XX XX  4 X  XX  3    XX  2   X X  2 X X    2 X XX   3 X XXX  4    23       4-5
 109 X      1        0 XX X   3 X      1 X      1  X     1 X      1 XX     2    10          
 110 X   X  2 X XXX  4 X XXX  4  XX X  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5    32         1
 111   X    1        0   X    1   X    1        0        0        0        0     3          
 112 XX     2 XX     2 XXX    3 XX     2  XX    2 X      1 XXXX   4 X X    2    18          
 113   XXX  3   XXX  3  X XX  3  XXXX  4   XXX  3    XX  2    XX  2    X   1    21         6
 114 X XXX  4    XX  2    XX  2 X  XX  3 XXXX   4 X XXX  4   rXX  2    XX  2    23       4-5
 115 XX     2 XXX    3  X     1 XXX    3 XXX    3 XXX    3  XX    2 XX     2    19          
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 101 65554 6.0 56564 6.0 56466 6.0 54465 4.5 11122 1.0 11131 1.0 11121 1.0 11631 1.0   26.5    2
 106 21161 1.0 11151 1.0 11121 1.0 11121 1.0 24363 3.0 32563 3.0 33264 2.0 54564 6.0   18.0    1
 108 52246 5.0 42326 3.0 34355 4.0 36256 6.0 45231 2.0 25352 2.0 45452 5.0 45252 4.0   31.0    4
 110 14432 2.0 24443 4.0 23234 3.0 23632 3.0 32555 5.0 44225 4.0 24345 4.0 33123 2.0   27.0    3
 113 33615 3.0 63615 5.0 42512 2.0 42313 2.0 56614 6.0 56616 6.0 56516 6.0 26416 3.0   33.0    6
 114 46323 4.0 35232 2.0 65643 5.0 65544 4.5 63446 4.0 63444 5.0 62633 3.0 62345 5.0   32.5    5
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Sygiet                    Piotr           III       Oława                
C       Betleja-Kosubek           Katarzyna       II        Katowice             
D       Mierzwa                   Mariusz         III       Kluczbork            
E       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 153         1 Kazibudzki Mateusz, Szczepanek Iga               KIEPURA Sosnowiec                     169.5  2 196.5  3         1/   8
 167         2 Halupczok Krzysztof, Stolarczyk Bożena           ST NOVOMEX Opole                      138.0  5 159.0  6         2/   8
 166         3 Goczoł Michał, Karpeta Julia                     PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice              343.0  2 358.0  3         3/   8
 156         4 Myszak Łukasz, Dziura Justyna                    OLIMP Wrocław                          84.0  1  93.0  1         4/   8
 157         5 Ozner Aurelio, Kochańska Malwina                 KIEPURA Sosnowiec                      73.0  2  81.0  2         5/   8
 169         6 Kaczmarczyk Jakub, Szypuła Zuzanna               IGLICA Wrocław                        172.0  3 179.0  3         6/   8
 168         7 Hochman Przemysław, Gawron Agnieszka             ISKRA Wrocław                         185.0  0 191.0  0         7/   8
 160         8 Molenda Dawid, Barczykowska Oliwia               DANCE CENTER Kluczbork                  0.0      0.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------
     S        CH       R        Pd       J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------
 153 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    25       1-2
 156 XX XX  4 XX  X  3 XXXXX  5 XXXXX  5  X XX  3    20       3-4
 157 XXXXX  5 XXXXX  5 XX  X  3 XX XX  4 XXX    3    20       3-4
 160   XX   2  X X   2  XXX   3    X   1   XXX  3    11          
 166   X X  2 X X X  3 X X X  3 X X X  3 X XXX  4    15       6-7
 167 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    25       1-2
 168 XXX X  4  XXXX  4  XXXX  4  XX X  3 XXX X  4    19         5
 169 XX X   3 X XX   3 X rX   2 XXXX   4 XX X   3    15       6-7
-----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 153 31121 1.0 31311 1.0 41531 2.0 42411 1.0 63221 2.0    7.0    1
 156 64563 5.0 26264 3.0 35365 5.0 24257 4.0 34654 4.0   21.0    4
 157 43355 3.0 44155 4.0 54244 3.0 55644 6.0 55533 6.0   22.0    5
 166 56472 4.0 63572 5.0 63473 4.0 61372 3.0 22472 3.0   19.0    3
 167 12214 2.0 52423 2.0 22122 1.0 33123 2.0 11115 1.0    8.0    2
 168 75646 6.0 75747 7.0 76656 6.0 76766 7.0 76766 7.0   33.0    7
 169 27737 7.0 17636 6.0 17717 7.0 17535 5.0 47347 5.0   30.0    6
                R                                      
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
A       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
B       Sygiet                    Piotr           III       Oława                
C       Betleja-Kosubek           Katarzyna       II        Katowice             
D       Mierzwa                   Mariusz         III       Kluczbork            
E       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 154         1 Kusztal Oskar, Kucharska Weronika                STARDANCE Wrocław                     225.0  2 251.0  3         1/   7
 156         2 Myszak Łukasz, Dziura Justyna                    OLIMP Wrocław                         137.0  2 157.0  3         2/   7
 157         3 Ozner Aurelio, Kochańska Malwina                 KIEPURA Sosnowiec                      14.0  0  28.0  1         3/   7
 152         4 Brożbar Adam, Nawrocka Patrycja                  IMPULS Świdnica                       203.0  3 211.0  3         4/   7
 153         5 Kazibudzki Mateusz, Szczepanek Iga               KIEPURA Sosnowiec                      78.5  1  85.5  1         5/   7
 160         6 Molenda Dawid, Barczykowska Oliwia               DANCE CENTER Kluczbork                  0.0      0.0  0         6/   7
 158         7 Ulfik Przemyslaw, Niewiadomska Kamila            DANCE CENTER Kluczbork                183.0  4 188.0  4         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 152 32746 4.0 43555 5.0 23654 3.0 32554 4.0 22544 3.0   19.0    4
 153 45467 5.0 66474 6.0 45465 5.0 25765 5.0 45765 6.0   27.0    5
 154 14222 1.0 24131 1.0 11341 1.0 11641 1.0 11621 1.0    5.0    1
 156 51153 3.0 71343 4.0 52122 2.0 53112 2.0 63152 2.0   13.0    2
 157 23371 2.0 12762 2.0 34773 4.0 44473 3.0 54273 5.0   16.0    3
 158 66614 7.0 35216 3.0 67216 6.0 76327 7.0 76336 7.0   30.0    7
 160 77535 6.0 57627 7.0 76537 7.0 67236 6.0 37417 4.0   30.0    6
------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50