OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"I OTTT o Puchar Rektora Akademii Leona Koźmińskiego": 2010-05-29, Warszawa, okręg Mazowiecki

Dokumentacja zbiorcza 

 I OTTT  o  PUCHAR   REKTORA  AKADEMII  LEONA  KOŹMIŃSKIEGO


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
 I OTTT  o  PUCHAR   REKTORA  AKADEMII  LEONA  KOŹMIŃSKIEGO

WARSZAWA,2010-05-29
Organizator: AKADEMIA  LEONA  KOŹMIŃSKIEGO
Prowadzenie: MONIKA  SAKOWSKA
Muzyka: KRYSTIAN  KRÓL
Obsługa medyczna: MAŁGORZATA  JANCZAK
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
10-11, D, Kombinacja 6T
12-13, D, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, B, Latin
14-15, B, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
14-15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AIDA Biała Podlaska          2
   2 AKADEMIA TAŃCA Warszawa     14
   3 AKCENT Raciąż                1
   4 AKCENT Warszawa              1
   5 AMIGO DANCE Biała Podlask    1
   6 BATUCADA Suchowola           3
   7 BLUE CLASSIC Warszawa        8
   8 BRAWURA Kobyłka              1
   9 CANTINERO Tomaszów Maz.      1
  10 CENTRUM TAŃCA Lublin        12
  11 CHA CHA Kielce               1
  12 CHARLESTON Kielce            1
  13 CORTE Warszawa               4
  14 DANCE IMPERIUM Pruszków      7
  15 DANCE SCHOOL Warszawa        7
  16 DI SOMMA Raszyn              1
  17 DUET Warszawa                8
  18 EMKa Legionowo               2
  19 ESKULAP Łódź                 6
  20 FAWORYT Kutno                1
  21 FEELING Warszawa             6
  22 FENIKS Białystok             1
  23 IMAGE Maków Maz.             8
  24 ISKRA Międzyrzec Podlaski    3
  25 KADRYL Białystok             7
  26 KICK Kielce                  3
  27 LIDER Lublin                 3
  28 MAKO Sulejówek               4
  29 MARK DANCE Płock             1
  30 MARK-DANCE Płock             2
  31 MYKA Zamość                  2
  32 PASJONAT Sochaczew           3
  33 PRESTIGE Goleniów            4
  34 PROGRESS Warszawa            2
  35 SMIRNOW Warszawa             1
  36 START Płońsk                 5
  37 STREFA TAŃCA Warszawa        5
  38 STYL Radom                   3
  39 STYL Warszawa                2
  40 SWING Łomianki               3
  41 TAKT Chełm                   1
  42 TICO Opoczno                 2
  43 UKS-SMS Łódź                 1
  44 ZAMEK Lublin                 3
  45 ZORBA Mykanów                1
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
    I OTTT  o  PUCHAR   REKTORA  AKADEMII  LEONA  KOŹMIŃSKIEGO
   
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   WARSZAWA,2010-05-29
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
  15 Waszkiewicz Bogusław, Tygielska Karolina           FEELING Warszawa                          
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  32 Wdowiarski Maciej, Sionek Klaudia                  PROGRESS Warszawa                         
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
 151 Góra Kamil, Buga Anna                              STYL Warszawa                             
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 12-13 D w stylu: Kombinacja 8T
  50 Obara Jakub, Skrzypek Julia                        DUET Warszawa                             
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Latin
  89 Kauc Jędrzej, Migała Klaudia                       UKS-SMS Łódź                              
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: 14-15 B w stylu: Standard
  99 Kieszek Mateusz, Opalińska Sandra                  DUET Warszawa                             
Otrzymuje klasę: A w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Latin
 121 Przydalski Sebastian, Engel Anna                   CANTINERO Tomaszów Maz.                   
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Standard
 116 Oleszczyński Piotr, Jajuga Katarzyna               LIDER Lublin                              
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 14-15 B w stylu: Latin
  99 Kieszek Mateusz, Opalińska Sandra                  DUET Warszawa                             
Otrzymuje klasę: A w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Standard
 134 Plichta Robert, Plichta Klaudia                    CORTE Warszawa                            
Otrzymuje klasę: A w stylu: Standard
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
A       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
E       Czarnecki                 Piotr           III       Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Kucharczyk Konrad, Piotrkowicz Natalia           AKADEMIA TAŃCA Warszawa                77.0  3 103.0  4         1/   7
   4         2 Połeć Jan, Pomykała Katarzyna                    AKADEMIA TAŃCA Warszawa                87.0  2 107.0  3         2/   7
   5         3 Seliga Michał, Bylicka Wilhelmina                BLUE CLASSIC Warszawa                  49.0  0  63.0  1         3/   7
   1         4 Goździewski Adrian, Ziętek Aleksandra            CENTRUM TAŃCA Lublin                    0.0  0   8.0  0         4/   7
   2         5 Kołodziejczyk Krzysztof, Piekarz Aleksandra      TICO Opoczno                          119.0  1 126.0  1         5/   7
   6         6 Szota Mateusz, Zinin Justyna                     CHA CHA Kielce                          0.0  0   6.0  0         6/   7
   7         7 Wąsala Michał, Ładziak Natalia                   ZAMEK Lublin                            0.0  0   5.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 26446 4.0 35545 5.0 35744 4.5 37364 4.0 36754 5.0 36775 6.0   28.5    4
   2 44575 5.0 44473 4.0 44573 4.5 45643 5.0 47673 7.0 42664 4.0   29.5    5
   3 31311 1.0 23312 2.0 22212 2.0 24231 1.0 11111 1.0 21211 1.0    8.0    1
   4 12122 2.0 12121 1.0 11121 1.0 13176 2.0 24262 2.0 15122 2.0   10.0    2
   5 63237 3.0 51236 3.0 53335 3.0 71417 3.0 62337 3.0 64447 5.0   20.0    3
   6 75654 6.0 76757 7.0 66456 6.0 62752 7.0 53425 4.0 53333 3.0   33.0    6
   7 57763 7.0 67664 6.0 77667 7.0 56525 6.0 75546 6.0 77556 7.0   39.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
A       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
E       Czarnecki                 Piotr           III       Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16         1 Wawrzyniak Adam, Szelenbaum Julia                DUET Warszawa                         101.0  2 127.0  3         1/   7
  15         2 Waszkiewicz Bogusław, Tygielska Karolina         FEELING Warszawa                      137.0  3 157.0  4         2/   7
  13         3 Oszczyk Jakub, Bakierska Kinga                   SWING Łomianki                         36.0  0  50.0  1         3/   7
  14         4 Ryciuk Mateusz, Maleszewska Weronika             DANCE SCHOOL Warszawa                 100.0  2 108.0  2         4/   7
  11         5 Jaworucki Norbert, Lizuraj Urszula               DANCE SCHOOL Warszawa                  27.0  0  34.0  0         5/   7
  17         6 Gadomski Szymon, Wasiuk Barbara                  STREFA TAŃCA Warszawa                 120.0  2 126.0  2         6/   7
  10         7 Gębski Piotr, Lis Barbara                        SWING Łomianki                          0.0  0   5.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  10 72477 7.0 74477 7.0 76677 7.0 67677 7.0 46277 7.0 26466 6.0 27777 7.0 25467 5.0   53.0    7
  11 67655 6.0 57654 5.5 57256 6.0 45554 5.0 75525 5.0 75514 5.0 46424 3.0 33514 4.0   39.5    5
  13 26343 3.0 16346 4.0 15345 4.0 16345 4.0 27363 3.0 54352 3.0 64362 5.0 16351 2.0   28.0    3
  14 54521 4.0 63522 3.0 63512 3.0 54212 3.0 14412 1.0 17777 7.0 15513 2.0 47773 7.0   30.0    4
  15 13134 2.0 22233 2.0 22133 2.0 22133 2.0 61144 4.0 42133 2.0 72145 4.0 72135 3.0   21.0    2
  16 31212 1.0 31111 1.0 31421 1.0 31421 1.0 32631 2.0 61221 1.0 51231 1.0 61222 1.0    9.0    1
  17 45766 5.0 45765 5.5 44764 5.0 73766 6.0 53756 6.0 33645 4.0 33656 6.0 54646 6.0   43.5    6
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
A       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
E       Czarnecki                 Piotr           III       Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20         1 Mikoś Robert, Hajder Natalia                     DANCE SCHOOL Warszawa                  42.5  0  64.5  0         1/   3
  21         2 Pokrzywka Krzysztof, Pietrzyk Klaudia            TICO Opoczno                          145.0  2 161.0  2         2/   3
  23         3 Trochymiuk Sebastian, Leszczuk Bernadeta         ISKRA Międzyrzec Podlaski              57.0  2  67.0  2         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  20 21222 2.0 21211 1.0 12232 2.0 22211 1.0 12322 2.0 13333 3.0 11321 1.0 12222 2.0   14.0    1
  21 12111 1.0 12122 2.0 23323 3.0 13122 2.0 33213 3.0 32212 2.0 32233 3.0 31311 1.0   17.0    2
  23 33333 3.0 33333 3.0 31111 1.0 31333 3.0 21131 1.0 21121 1.0 23112 2.0 23133 3.0   17.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
A       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
E       Czarnecki                 Piotr           III       Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Wdowiarski Maciej, Sionek Klaudia                PROGRESS Warszawa                     123.5  2 153.5  3         1/  11
  26         2 Faliński Przemysław, Piekut Karolina             CORTE Warszawa                         15.0  0  39.0  1         2/  11
 151         3 Góra Kamil, Buga Anna                            STYL Warszawa                         197.0  2 215.0  3         3/  11
  30         4 Matuszewski Piotr, Wróblewska Aleksandra         AKADEMIA TAŃCA Warszawa                85.5  1  97.5  1         4/  11
  29         5 Marczak Mateusz, Pluta Dorota                    DI SOMMA Raszyn                        35.5  1  46.5  1         5/  11
  27         6 Janiak Daniel, Leśniewska Joanna                 DANCE IMPERIUM Pruszków                97.5  0 107.5  0         6/  11
  35         7 Łoś Wojciech, Zdybel Aneta                       MYKA Zamość                            89.0  1  98.0  1         7/  11
 150         8 Stążecki Kamil, Kolasińska Agnieszka             STYL Warszawa                          53.0  0  61.0  0         8/  11
  31         9 Musiał Krzysztof, Ertman Wiktoria                PASJONAT Sochaczew                     89.5  0  96.5  0         9/  11
  33        10 Zawadzki Jakub, Ludwiczak Sara                   MARK DANCE Płock                       12.0  0  18.0  0        10/  11
  34        11 Czuba Michał, Adamczyk Katarzyna                 AKADEMIA TAŃCA Warszawa                50.0  0  55.0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  26 X X X  3 XX  X  3 XXXXX  5  XX X  3  XX X  3  XXXX  4 XXXXX  5 XXXX   4    30       2-3
  27 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 X  XX  3  XXXX  4 XX  X  3  X  X  2  rX X  2    28         4
  29    XX  2    XX  2        0 X XXX  4 X  XX  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    26         5
  30 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 X XX   3 X XXX  4 X  X   2 X  XX  3    31         1
  31 XX X   3  XX    2  X X   2  X X   2  XX    2  X     1 XXX X  4  XX X  3    19          
  32  XXXX  4 XXX X  4    XX  2     X  1 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5    30       2-3
  33        0        0  X  X  2  X     1     X  1 X      1     X  1        0     6          
  34        0    X   1        0        0        0        0        0   r    0     1          
  35 XXXXX  5 XX XX  4 X XXX  4 XXX X  4 X      1  X     1        0 XXX X  4    23          
 150 XX     2  XX    2 XXX    3 XXXX   4 XX X   3   XX   2 X XX   3  XrX   2    21          
 151  XX    2 X XX   3 X X    2 X XX   3 XXXXX  5 X XXX  4 XXXX   4 X  X   2    25         6
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  26 45233 4.0 44231 3.0 12421 2.0 41321 1.0 31254 3.0 43235 3.0 52245 4.0 52145 4.0   24.0    2
  27 56455 6.0 56546 5.0 55345 4.0 54546 5.0 54663 6.0 64463 4.0 65563 6.0 65363 6.0   42.0    6
  29 63644 5.0 62662 6.0 63664 6.0 62662 6.0 42322 2.0 31312 2.0 31311 1.0 36611 2.0   30.0    5
  30 12312 1.0 13314 2.0 31112 1.0 16213 2.0 26446 4.0 26656 6.0 16456 5.0 14456 5.0   26.0    4
  32 21561 2.0 31453 4.0 46553 5.0 33454 4.0 13111 1.0 12121 1.0 23122 2.0 21222 1.0   20.0    1
 151 34126 3.0 25125 1.0 24236 3.0 25135 3.0 65535 5.0 55544 5.0 44634 3.0 43534 3.0   26.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
A       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
C       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
D       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
E       Czarnecki                 Piotr           III       Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Kieszek Michał, Molenda Julia                    DUET Warszawa                          73.0  2  98.0  3         1/   6
  38         2 Morycz Michał, Nowik Alicja                      BLUE CLASSIC Warszawa                 133.0  2 152.0  3         2/   6
  39         3 Przybysz Jakub, Ziętara Dominika                 IMAGE Maków Maz.                       56.0  2  69.0  3         3/   6
  41         4 Łosek Mikołaj, Kozłowska Rozalia                 FEELING Warszawa                      171.0  5 178.0  5         4/   6
  36         5 Chudzik Karol, Moskal Aleksandra                 FEELING Warszawa                       99.0  2 105.0  2         5/   6
  40         6 Zbucki Patryk, Olesiejuk Aleksandra              ISKRA Międzyrzec Podlaski               0.0  0   5.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  36 54534 4.0 55534 5.0 55535 5.0 35524 5.0 55525 5.0 56525 5.0   29.0    5
  37 31212 1.0 34412 3.0 34422 3.0 21111 1.0 41131 1.0 41111 1.0   10.0    1
  38 22421 2.0 11221 1.0 11211 1.0 54433 3.0 34412 4.0 35332 3.0   14.0    2
  39 13343 3.0 22343 2.0 22343 2.0 13342 2.0 13343 3.0 13444 4.0   16.0    3
  40 65656 6.0 66656 6.0 66656 6.0 66656 6.0 66656 6.0 64656 6.0   36.0    6
  41 46165 5.0 43165 4.0 43164 4.0 42265 4.0 22264 2.0 22263 2.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
A       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
C       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
D       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
E       Czarnecki                 Piotr           III       Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50         1 Obara Jakub, Skrzypek Julia                      DUET Warszawa                         290.0  4 320.0  5         1/  11
  53         2 Nurzyński Wiktor, Węgrzyn Sandra                 MYKA Zamość                            62.0  2  86.0  3         2/  11
  54         3 Kucina Wojciech, Wójcik Karolina                 ESKULAP Łódź                           30.0  1  48.0  2         3/  11
  45         4 Ciok Wojciech, Aleksandrowicz Maria              SWING Łomianki                         34.0  0  46.0  0         4/  11
  48         5 Głaszczka Dawid, Kocoń Katarzyna                 BLUE CLASSIC Warszawa                   0.0  0  11.0  0         5/  11
  46         6 Gajek Adam, Rozbicka Kinga                       BRAWURA Kobyłka                        52.0  0  62.0  0         6/  11
  49         7 Nowacki Adrian, Błażykowska Aleksandra           DANCE IMPERIUM Pruszków               159.0  2 168.0  2         7/  11
  52         8 Pietrzykowski Bartosz, Żukowska Paulina          TAKT Chełm                             70.0  3  78.0  3         8/  11
  44      9-10 Archacki Sebastian, Pruszkowska Wiktoria         BLUE CLASSIC Warszawa                  82.0  2  88.0  2      9-10/  11
  51      9-10 Pęszyński Eryk, Jerzek Aleksandra                BLUE CLASSIC Warszawa                 119.0  3 125.0  3      9-10/  11
  47        11 Grzybowski Damian, Walaszczyk Aleksandra         KICK Kielce                             0.0  0   5.0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  44        0   X X  2     X  1     X  1   X X  2 X XXX  4   X    1   X X  2    13          
  45 XX X   3 X  X   2 XX     2 XX X   3 X  X   2 XX     2 X  X   2 XX     2    18       6-7
  46  XXXX  4  XXX   3 XXXX   4  XXX   3  XXXX  4  XXXX  4  XX X  3  XXXX  4    29         4
  47   XX   2    X   1    X   1  XXX   3    X   1    X   1    X   1    X   1    11          
  48 XX  X  3 X   X  2 X   X  2 X  XX  3 X      1 X   X  2 X   X  2 X XX   3    18       6-7
  49    X   1  X X   2  X X   2  X X   2  XX X  3 XXX X  4 XXXXX  5 XX  X  3    22         5
  50 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XX XX  4 XX XX  4 XX XX  4    36         1
  51 X XXX  4   X X  2  XX X  3   X X  2  X     1        0  X     1        0    13          
  52  XX    2 XXX    3   XX   2 X X    2 X X    2   X    1   X    1   X    1    14          
  53 X X X  3 XXXXX  5 X X X  3 X X X  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    34         2
  54 XX  X  3 XX  X  3 XXXXX  5 XX  X  3 XXXXX  5  XXX   3 XXXXX  5 XXXXX  5    32         3
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  45 23435 3.0 21225 1.0 22215 1.0 24225 2.0 71456 5.0 77456 7.0 77546 7.0 77546 7.0   33.0    4
  46 55157 5.0 54156 5.0 55147 5.0 55146 5.0 66237 7.0 66247 6.0 66157 6.0 63167 6.0   45.0    6
  48 66773 6.0 65774 6.0 66774 6.0 66774 6.0 37374 4.0 35365 5.0 55475 5.0 56475 5.0   43.0    5
  49 77566 7.0 77567 7.0 77566 7.0 77557 7.0 54765 6.0 21774 4.0 42764 4.0 44751 4.0   46.0    7
  50 12612 1.0 12613 2.0 13623 2.0 12613 1.0 12523 2.0 12523 1.0 11623 2.0 22623 2.0   13.0    1
  53 44244 4.0 46341 4.0 34351 4.0 33361 3.0 25141 1.0 44131 2.0 34331 3.0 31232 1.0   22.0    2
  54 31321 2.0 33432 3.0 41432 3.0 41432 4.0 43612 3.0 53612 3.0 23212 1.0 15314 3.0   22.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
A       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
C       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
D       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
E       Czarnecki                 Piotr           III       Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55         1 Banaszek Adrian, Woźniakowska Karolina           IMAGE Maków Maz.                       77.0  1 104.0  2         1/   8
  57         2 Fijoł Tomasz, Kowalska Anna                      STYL Radom                            136.0  2 157.0  3         2/   8
  59         3 Michalak Krystian, Pyra Maja                     BLUE CLASSIC Warszawa                  48.5  0  63.5  1         3/   8
  58         4 Kokoszka Szczepan, Rokicka Aleksandra            DANCE SCHOOL Warszawa                 188.0  2 197.0  2         4/   8
  61         5 Łapiński Łukasz, Dubowska Sabina                 KADRYL Białystok                       62.0  1  70.0  1         5/   8
  63         6 Topór Bartłomiej, Klepczarek Justyna             FAWORYT Kutno                          82.0  0  89.0  0         6/   8
  60         7 Ostrzeniewski Mateusz, Łuszcz Monika             EMKa Legionowo                         99.0  0 105.0  0         7/   8
  62         8 Jaros Emil, Świerczyńska Izabela                 AKCENT Raciąż                           0.0  0   5.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  55 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4    34       2-3
  57 X XXX  4 X XXX  4  XXXX  4 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4    35         1
  58 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5 X XXX  4   XX   2   XX   2 XXXX   4 XXXXX  5    31       4-5
  59 XXXXX  5 XXXX   4 XX X   3 XX X   3  XXXX  4 XXXXX  5 XX XX  4     X  1    29         6
  60  X  X  2 XXX X  4 XXX X  4   XXX  3 XX XX  4  X rX  2  XXXX  4 XX XX  4    27          
  61 XXX    3 XX XX  4 XX  X  3 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    34       2-3
  62    X   1 X  X   2 X XX   3 XX X   3 XX X   3 XX X   3     X  1  XXX   3    19          
  63 XXXXX  5  XXXX  4   XXX  3  XX X  3 XXXXX  5 X XXX  4 X XX   3 XXXX   4    31       4-5
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  55 13153 3.0 23153 2.0 22162 1.0 12154 1.0 12354 1.0 21354 1.0 11254 1.0 12232 1.0   11.0    1
  57 25411 1.0 14441 4.0 16231 2.0 26231 2.0 26432 2.5 16542 5.0 26521 2.0 25421 2.0   20.5    2
  58 42224 2.0 42214 1.0 43514 4.0 43315 4.0 65215 6.0 65215 6.0 55445 6.0 44515 4.0   33.0    4
  59 31545 4.0 31525 3.0 31425 3.0 31443 3.0 33641 2.5 34631 3.0 33632 3.0 63643 5.0   26.5    3
  61 64662 6.0 66662 6.0 54653 5.0 54662 5.0 41563 5.0 42463 4.0 42363 4.0 31354 3.0   38.0    5
  63 56336 5.0 55336 5.0 65346 6.0 65526 6.0 54126 4.0 53126 2.0 64116 5.0 56166 6.0   39.0    6
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
A       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
C       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
D       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
E       Czarnecki                 Piotr           III       Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71         1 Nowak Jakub, Ziółkowska Dagmara                  IMAGE Maków Maz.                      190.0  2 222.0  3         1/  13
  69         2 Matejek Mateusz, Korgol Patrycja                 ISKRA Międzyrzec Podlaski             142.0  2 168.0  3         2/  13
  68         3 Kołodziejek Łukasz, Tegene Helena                START Płońsk                           79.8  0  99.8  1         3/  13
  74         4 Przychodzień Dawid, Bonalska Paulina             IMAGE Maków Maz.                        0.0  0  14.0  0         4/  13
  78         5 Józefowicz Daniel, Sołtan Oriana                 AKADEMIA TAŃCA Warszawa               166.0  4 179.0  4         5/  13
  72         6 Orzeszek Piotr, Kubiak Aleksandra                AKADEMIA TAŃCA Warszawa               219.5  0 231.5  0         6/  13
  75         7 Sidorowicz Jakub, Zielińska Paulina              PROGRESS Warszawa                     220.9  1 231.9  1         7/  13
  77         8 Tokarski Maksymilian, Pióro Monika               CHARLESTON Kielce                     152.0  2 162.0  2         8/  13
  64         9 Dominiczak Bartosz, Kęcik Daria                  FEELING Warszawa                        0.0  0   9.0  0         9/  13
  76        10 Strzelczyk Michał, Jankowska Marta               ZORBA Mykanów                         272.0  2 280.0  2        10/  13
  70        11 Mokrzycki Piotr, Janowicz Agnieszka              SMIRNOW Warszawa                      192.0  2 199.0  2        11/  13
  73        12 Paszkiewicz Hubert, Bondarzewska Lidia           AIDA Biała Podlaska                     7.0  0  13.0  0        12/  13
  65        13 Jesionek Karol, Izdebska Daria                   AMIGO DANCE Biała Podlask               0.0  0   5.0  0        13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  64   XX   2   XX   2    X   1    X   1   XX   2    X   1   XX   2   XX   2    13          
  65        0        0        0   X    1    X   1        0   XX   2        0     4          
  68 XXXX   4 X XX   3 X XX   3 X XX   3 XXXX   4 XXXX   4 XXXX   4 XXXXX  5    30         3
  69 XXX    3 XX X   3 XX XX  4 XXXXX  5 X XX   3 XXX    3 XXXr   3 XXX    3    27         4
  70        0        0        0 XX     2  X     1    X   1    X   1  X X   2     7          
  71 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    39         1
  72    X   1   X    1 XX XX  4    XX  2     X  1  XX X  3  X     1  XXXX  4    17         6
  73     X  1 X   X  2        0        0        0        0 X   X  2 X      1     6          
  74 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4    32         2
  75 XX XX  4   XXX  3 XX XX  4  X XX  3  X     1 X      1        0        0    16          
  76   XrX  2  X     1   X    1        0     X  1 XX XX  4     X  1     X  1    11          
  77  X     1 XX  X  3   X    1        0 X  XX  3    XX  2 X   X  2 X  X   2    14          
  78 X  XX  3  X XX  3  XX X  3 XXX X  4 XXXXX  5   X X  2  X XX  3  r  X  1    24         5
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  68 32616 3.0 36636 6.0 36636 6.0 66646 6.0 22215 2.0 12214 1.0 22213 1.0 21313 2.0   27.0    3
  69 23225 1.0 22245 3.0 11425 2.0 14415 3.0 34326 3.0 33126 3.0 33126 3.0 33126 3.0   21.0    2
  71 11443 2.0 11413 1.0 23242 3.0 21223 1.0 11152 1.0 21352 2.0 11352 2.0 12252 1.0   13.0    1
  72 65532 5.0 65552 5.0 65553 5.0 35552 5.0 66533 6.0 66633 6.0 65635 6.0 65535 5.0   43.0    6
  74 44354 4.0 44364 4.0 44364 4.0 43364 4.0 43464 4.0 44465 4.0 44464 4.0 44464 4.0   32.0    4
  78 56161 6.0 53121 2.0 52111 1.0 52131 2.0 55641 5.0 55541 5.0 56541 5.0 56641 6.0   32.0    5
                                                                             R       
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
A       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
C       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
D       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
E       Czarnecki                 Piotr           III       Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82         1 Górniak Kamil, Preś Katarzyna                    DUET Warszawa                         200.0  4 228.0  5         1/   9
  86         2 Pietruk Karol, Wajszczak Magdalena               DANCE SCHOOL Warszawa                  72.0  0  94.0  1         2/   9
  85         3 Nowacki Adam, Cichowska Gabriela                 DANCE SCHOOL Warszawa                 182.0  5 198.0  6         3/   9
  88         4 Tyburek Szymon, Adamiak Zuzanna                  CENTRUM TAŃCA Lublin                  189.0  5 199.0  5         4/   9
  81         5 Dzikowski Piotr, Bednarczyk Urszula              CENTRUM TAŃCA Lublin                   33.0  1  42.0  1         5/   9
  80         6 Dylewski Alan, Rząp Patrycja                     AKADEMIA TAŃCA Warszawa                 0.0  0   8.0  0         6/   9
  84         7 Lawrenz Jakub, Popławska Wiktoria                IMAGE Maków Maz.                      166.0  2 173.0  2         7/   9
  87         8 Skóra Cezary, Jakubowska Aleksandra              EMKa Legionowo                        201.0  4 207.0  4         8/   9
  83         9 Kubiak Marcin, Nowicka Roksana                   ESKULAP Łódź                          189.0  6 194.0  6         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       F        Q                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------
  80 XX X   3 X  XX  3 X  XX  3 XX  X  3 XX  X  3    15       6-7
  81   XXX  3   X X  2 X X X  3 X XXX  4 X X X  3    15       6-7
  82 X X X  3 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    22       1-3
  83 X  X   2        0  X  X  2   X    1    X   1     6          
  84  XXX   3 XXXX   4 XXXX   4  XXX   3  XXX   3    17         5
  85 XXXXX  5 XXXX   4 XX X   3 XXXXX  5 XXXXX  5    22       1-3
  86 XXX X  4 XXXXX  5 X XX   3 XXXX   4 XXXX   4    20         4
  87  XXXX  4  X  X  2  XX X  3     X  1     X  1    11          
  88 XX  X  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5    22       1-3
-----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  80 16734 4.0 26734 4.0 27764 7.0 26745 6.0 26745 6.0   27.0    6
  81 47343 3.0 57373 6.0 56373 5.0 55371 5.0 57371 5.0   24.0    5
  82 53112 1.0 12112 1.0 42121 1.0 42232 1.0 42213 2.0    6.0    1
  84 74567 7.0 74566 7.0 73546 6.0 73627 7.0 73466 7.0   34.0    7
  85 32456 5.0 43445 3.0 35435 3.0 37464 4.0 34634 3.0   18.0    3
  86 25225 2.0 35227 2.0 14217 2.0 14156 3.0 15127 1.0   10.0    2
  88 61671 6.0 61651 5.0 61652 4.0 61513 2.0 61552 4.0   21.0    4
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
A       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
C       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
D       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
E       Czarnecki                 Piotr           III       Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89         1 Kauc Jędrzej, Migała Klaudia                     UKS-SMS Łódź                          362.6  5 391.6  6         1/  10
  81         2 Dzikowski Piotr, Bednarczyk Urszula              CENTRUM TAŃCA Lublin                   17.0  0  40.0  1         2/  10
  85         3 Nowacki Adam, Cichowska Gabriela                 DANCE SCHOOL Warszawa                 165.0  5 182.0  6         3/  10
  91         4 Tarkowski Karol, Wieczorkiewicz Adrianna         DANCE IMPERIUM Pruszków               165.0  2 176.0  2         4/  10
  82         5 Górniak Kamil, Preś Katarzyna                    DUET Warszawa                          72.0  2  82.0  2         5/  10
  83         6 Kubiak Marcin, Nowicka Roksana                   ESKULAP Łódź                           93.0  1 102.0  1         6/  10
  80       7-8 Dylewski Alan, Rząp Patrycja                     AKADEMIA TAŃCA Warszawa                 0.0  0   7.0  0       7-8/  10
  90       7-8 Kuryłowicz Aleksander, Gaj Agnieszka             AKCENT Warszawa                        52.5  0  59.5  0       7-8/  10
  84         9 Lawrenz Jakub, Popławska Wiktoria                IMAGE Maków Maz.                      162.0  3 168.0  3         9/  10
  93        10 Przybysz Michał, Wolska Sandra                   DUET Warszawa                           0.0  0   5.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------
     S        CH       R        Pd       J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------
  80 XXXXX  5 X Xr   2 XX     2 X      1 XX X   3    13          
  81 X X X  3 X XXX  4 X XXX  4 XXXXX  5 X X X  3    19         3
  82    XX  2 XXXXX  5 XX XX  4     X  1 XX  X  3    15       5-6
  83 X  XX  3 X XXX  4    XX  2  XXXX  4  XXXX  4    17         4
  84  XX X  3  XXX   3  XX    2  XX    2  X  X  2    12          
  85 XXXX   4 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XXXX   4    22         1
  89  XXXX  4  X XX  3 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4    21         2
  90 XXXX   4 XX     2 XXXX   4 XX X   3    r   0    13          
  91 XX     2  X rX  2   XXX  3 X XXX  4 X XXX  4    15       5-6
  93        0        0        0        0  XXX   3     3          
-----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  81 13362 2.0 24461 4.0 24462 3.0 24362 2.0 34363 3.0   14.0    2
  82 36624 5.0 36644 5.0 35644 5.0 33656 5.0 43556 5.0   25.0    5
  83 65556 6.0 63556 6.0 66535 6.0 66534 6.0 66625 6.0   30.0    6
  85 41245 3.0 41235 2.0 41256 4.0 42245 3.0 21134 2.0   14.0    3
  89 22111 1.0 12112 1.0 12111 1.0 11111 1.0 12211 1.0    5.0    1
  91 54433 4.0 55323 3.0 53323 2.0 55423 4.0 55442 4.0   17.0    4
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
A       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
D       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
G       Czarnecki                 Piotr           III       Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 144         1 Baran Michał, Oleś Katarzyna                     KICK Kielce                            66.0  0 100.0  1         1/  15
 132         2 Krawczyk Michał, Lewińska Anna                   ESKULAP Łódź                          465.1  6 493.1  7         2/  15
 134         3 Plichta Robert, Plichta Klaudia                  CORTE Warszawa                        264.3  3 286.3  4         3/  15
 136         4 Szeląg Maciej, Magdziarz Ewa                     ZAMEK Lublin                          407.8  4 423.8  4         4/  15
 143         5 Stanislawski Michał, Nowak Zuzanna               STREFA TAŃCA Warszawa                 284.8  2 299.8  2         5/  15
 138         6 Bałdyga Paweł, Ziółkowska Aleksandra             CORTE Warszawa                        236.0  2 250.0  2         6/  15
 139       7-8 Bienioszek Tomasz, Rynka Magdalena               PRESTIGE Goleniów                     216.0  2 228.0  2       7-8/  15
 140       7-8 Jarzyna Michał, Walancik Ewa                     PRESTIGE Goleniów                     207.0  3 219.0  3       7-8/  15
 126      9-10 Borówka Paweł, Baran Agnieszka                   CENTRUM TAŃCA Lublin                  240.0  2 250.0  2      9-10/  15
 151      9-10 Jabłoński Dariusz, Łabieniec Urszula             KADRYL Białystok                      298.0  4 308.0  4      9-10/  15
 135        11 Strzeliński Grzegorz, Łabieniec Marta            KADRYL Białystok                      546.0  6 555.0  6        11/  15
 142        12 Smarżewski Karol, Smarżewska Paulina             BATUCADA Suchowola                     97.0  0 105.0  0        12/  15
 133        13 Lewandowski Paweł, Szelągowska Magdalena         START Płońsk                          150.0  1 157.0  1        13/  15
 141        14 Samborski Bartosz, Mikołajczuk Karolina          KADRYL Białystok                      230.8  0 236.8  0        14/  15
 131        15 Kozłowski Damian, Tomaka Magdalena               START Płońsk                            0.0  0   5.0  0        15/  15
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 126 X XXXXX  6 X X XXX  5 X XXXXX  6   XXXXX  5 X XXXXX  6    28       4-5
 131 XX   X   3 XX       2 XX   X   3 X        1 X        1    10          
 132 X  XX X  4   XXXXX  5   X X X  3 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    25       7-8
 133 X  X  X  3 XX    X  3 XX X  X  4 XX X  X  4 X     X  2    16          
 134 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    32         1
 135  XX X    3    XX X  3  XXXX X  5 X XXXXX  6 XXXXX    5    22          
 136  XXX XX  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    29         3
 138 X XXXXX  6 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXXXXX   6    28       4-5
 139  X  X X  3  X XXXX  5  X XXXX  5  X XXXX  5  X XXXX  5    23      9-10
 140  XXXXXX  6 XXXX XX  6 XXX  XX  5  XX  XX  4  XX  XX  4    25       7-8
 141     XX   2 XX XXX   5     X X  2     X X  2  X  X X  3    14          
 142 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XX   X   3 XX   X   3 X        1    17          
 143 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 X XXXXX  6    31         2
 144 XXXX X   5  XXXX    4 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6    27         6
 151 XXXXX    5   XXXX   4   XXXX   4  XXXX    4  XXXXXX  6    23      9-10
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 126   XX     2   X  X   2   X      1   X XX   3 X X X    3    11          
 132 X   XXX  4 X X XXX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    28       3-4
 134 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X X XXX  5    29         2
 136 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XXXX  X  5  XXX  X  4    24         5
 138 X   XX   3 XX XXX   5 X  XXX   4 XX XXXX  6 X    XX  3    21         6
 139  X  XX   3  X  XX   3  X  XX   3  X       1  X XXX   4    14          
 140  X   XX  3  X    X  2  X   XX  3  X   XX  3  X   XX  3    14          
 143 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 X XXX X  5 X XXX X  5    28       3-4
 144 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6    30         1
 151  XXX  X  4    X  X  2    X  X  2    X     1  X X     2    11          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 132 3336122 2.0 3343121 2.0 3233122 1.0 3333321 2.0 3334113 2.0    9.0    2
 134 1452431 3.0 1451532 3.0 2451631 3.0 1651652 5.0 1651341 3.0   17.0    3
 136 6241654 5.0 6234654 4.0 6144553 4.0 6144434 3.0 5242432 4.0   20.0    4
 138 5565345 6.0 2566446 6.0 1666446 6.0 2566546 6.0 2566656 6.0   30.0    6
 143 2614563 4.0 5615363 5.0 5515264 5.0 5415163 4.0 6415564 5.0   23.0    5
 144 4123216 1.0 4122215 1.0 4322315 2.0 4222215 1.0 4123225 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
A       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
D       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
G       Czarnecki                 Piotr           III       Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Rasiński Maciej, Melin Nikolina                  FEELING Warszawa                      202.0  4 230.0  5         1/   9
  99         2 Kieszek Mateusz, Opalińska Sandra                DUET Warszawa                         295.5  7 317.5  8         2/   9
 102         3 Turkiewicz Rafał, Iwańska Klaudia                STREFA TAŃCA Warszawa                 274.0  6 290.0  7         3/   9
  95         4 Chruścicki Karol, Żochowska Dominika             CENTRUM TAŃCA Lublin                  139.0  3 149.0  3         4/   9
 100         5 Kowalski Michał, Wróblewska Aleksandra           BLUE CLASSIC Warszawa                 173.0  4 182.0  4         5/   9
  96         6 Fabiański Emil, Żak Sandra                       DANCE IMPERIUM Pruszków               157.0  5 165.0  5         6/   9
  98         7 Jagodziński Mateusz, Koślicka Dominika           DANCE IMPERIUM Pruszków                48.0  1  55.0  1         7/   9
  97         8 Górnicki Wiktor, Pawicka Paulina                 MAKO Sulejówek                        109.0  0 115.0  0         8/   9
 103         9 Zabrodzki Przemysław, Górnicka Krystyna          MAKO Sulejówek                        135.0  0 140.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  95 XX XX X  5  X XX X  4  X XX X  4  XXXXXX  6  XXXXXX  6    25         5
  96 X X  X   3 X XXX X  5 X X  XX  4 XXXXXX   6 XXXXXX   6    24         6
  97  X       1  X   X   2  XXX XX  5       X  1    X  X  2    11          
  98 X XXX X  5 X X   X  3 X        1 X     X  2 X   X X  3    14          
  99 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-3
 100  XXXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXX    5 XXXXX    5 XXX  X   4    26         4
 101 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 102 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    34       2-3
 103      X   1    X X   2     XX   2  X   X   2          0     7          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  95 6364345 4.0 6665435 6.0 6354435 4.0 6655456 6.0 6555455 4.0   24.0    4
  96 3656536 6.0 4356546 5.0 4466546 6.0 4366535 5.0 4366536 5.0   27.0    6
  99 2222221 2.0 2222322 2.0 2222322 2.0 2222312 2.0 2222311 2.0   10.0    2
 100 5543664 5.0 5443663 4.0 5545663 5.0 5443664 4.0 5644664 6.0   24.0    5
 101 1111112 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0 1111122 1.0    5.0    1
 102 4435453 3.0 3534254 3.0 3633254 3.0 3534243 3.0 3433243 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
E       Czarnecki                 Piotr           III       Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 121         1 Przydalski Sebastian, Engel Anna                 CANTINERO Tomaszów Maz.               183.0  5 215.0  6         1/  13
 114         2 Młodzinski Konrad, Rybarczyk Anna                AKADEMIA TAŃCA Warszawa               317.0  4 343.0  5         2/  13
 119         3 Zawadzki Artur, Popiołek Weronika                AKADEMIA TAŃCA Warszawa               111.0  3 131.0  4         3/  13
 117         4 Rutecki Bartłomiej, Domino Milena                LIDER Lublin                          315.0  2 329.0  2         4/  13
 122         5 Sobczyński Marcin, Olszewska Sylwia              FEELING Warszawa                      111.0  1 124.0  1         5/  13
 124         6 Borzym Hubert, Górczyńska Paulina                FENIKS Białystok                      430.0  3 442.0  3         6/  13
 153         7 Koniarczyk Piotr, Rozenkiewicz Sonia             STYL Radom                             56.0  0  67.0  0         7/  13
 115         8 Okraska Jakub, Sobolewska Karolina               PASJONAT Sochaczew                     63.0  0  73.0  0         8/  13
 113         9 Matuszewski Michał, Biczyk Aleksandra            AKADEMIA TAŃCA Warszawa                 5.0  0  14.0  0         9/  13
 108        10 Bednarz Jakub, Wałuszko Marta                    BATUCADA Suchowola                    133.0  1 141.0  1        10/  13
 111        11 Kociuba Bartłomiej, Magdziarz Olga               CENTRUM TAŃCA Lublin                    5.0  0  12.0  0        11/  13
 112     12-13 Koper Adam, Ghaley Ewa                           IMAGE Maków Maz.                      232.0  0 237.0  0     12-13/  13
 123     12-13 Grabowski Mateusz, Kalinowska Natalia            MARK-DANCE Płock                        0.0      0.0  0     12-13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------
     S        CH       R        Pd       J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------
 108  X  X  2  X     1  X     1  X     1  X     1     6          
 111        0     X  1        0   X    1    X   1     3          
 112   X X  2        0        0        0        0     2          
 113  X     1  XX    2   X    1   X    1   X X  2     7          
 114 XX X   3 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5    22         2
 115 X XX   3   X    1   X    1   XX   2   X    1     8          
 117   X X  2 X  XX  3 XX XX  4 XX  X  3 X   X  2    14         6
 119 X  XX  3 X X X  3 X X X  3 X X X  3 XXX X  4    16         4
 121 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    25         1
 122 XXXX   4 XXXX   4 XXXXX  5 XX X   3 XX X   3    19         3
 123        0        0    X   1        0   X    1     2          
 124 XX     2 XX X   3 XX  X  3 XXrXX  4 XX X   3    15         5
 153   XXX  3    XX  2    XX  2    XX  2    XX  2    11          
-----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 114 22223 2.0 23223 2.0 22223 2.0 22222 2.0 22221 2.0   10.0    2
 117 54562 5.0 44562 3.5 46552 4.0 46553 5.0 56552 5.0   22.5    4
 119 36354 3.0 35455 5.0 35466 6.0 34365 3.0 34464 3.0   20.0    3
 121 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11113 1.0    5.0    1
 122 45436 4.0 66336 6.0 64334 3.0 65436 6.0 45335 4.0   23.0    5
 124 63645 6.0 52644 3.5 53645 5.0 53644 4.0 63646 6.0   24.5    6
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
A       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
E       Czarnecki                 Piotr           III       Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 116         1 Oleszczyński Piotr, Jajuga Katarzyna             LIDER Lublin                          246.8  5 279.8  6         1/  14
 108         2 Bednarz Jakub, Wałuszko Marta                    BATUCADA Suchowola                    166.0  2 193.0  3         2/  14
 119         3 Zawadzki Artur, Popiołek Weronika                AKADEMIA TAŃCA Warszawa               165.0  4 186.0  5         3/  14
 118         4 Samborski Maciej, Kuptel Kasia                   KADRYL Białystok                      256.5  3 271.5  3         4/  14
 113         5 Matuszewski Michał, Biczyk Aleksandra            AKADEMIA TAŃCA Warszawa                23.5  0  37.5  0         5/  14
 110         6 Jarzyna Michał, Walancik Ewa                     PRESTIGE Goleniów                     417.0  2 430.0  2         6/  14
 107       7-8 Baran Michał, Oleś Katarzyna                     KICK Kielce                           346.8  3 357.8  3       7-8/  14
 114       7-8 Młodzinski Konrad, Rybarczyk Anna                AKADEMIA TAŃCA Warszawa               148.0  1 159.0  1       7-8/  14
 153         9 Koniarczyk Piotr, Rozenkiewicz Sonia             STYL Radom                             57.0  0  67.0  0         9/  14
 111     10-11 Kociuba Bartłomiej, Magdziarz Olga               CENTRUM TAŃCA Lublin                   17.0  0  25.0  0     10-11/  14
 117     10-11 Rutecki Bartłomiej, Domino Milena                LIDER Lublin                          133.0  0 141.0  0     10-11/  14
 115        12 Okraska Jakub, Sobolewska Karolina               PASJONAT Sochaczew                     91.0  0  98.0  0        12/  14
 112        13 Koper Adam, Ghaley Ewa                           IMAGE Maków Maz.                      282.0  3 288.0  3        13/  14
 123        14 Grabowski Mateusz, Kalinowska Natalia            MARK-DANCE Płock                        0.0      0.0  0        14/  14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       F        Q                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------
 107  X X   2 X  X   2  X X   2 X      1   XX   2     9          
 108 XXX X  4 XX  X  3 XXX X  4 XX XX  4 XX XX  4    19         2
 110   X X  2     X  1  XX X  3  X  X  2  XX X  3    11         6
 111        0   XX   2    XX  2   XX   2    X   1     7          
 112 X   X  2  X  X  2        0  X     1        0     5          
 113  XXX   3 XXXX   4 XXXX   4 X XXX  4 X XX   3    18         3
 114 X   X  2 X X X  3     X  1     X  1  X  X  2     9          
 115    X   1  XX    2 X      1    X   1 X      1     6          
 116 X XX   3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4    22         1
 117  X     1    X   1    X   1   X    1  XX X  3     7          
 118 XXrXX  4  XXX   3 XX X   3 XXXX   4 XX X   3    17         4
 119 XXX    3 X      1 X X    2 XXX    3 XXX    3    12         5
 123        0        0        0        0        0     0          
 153   XXX  3     X  1   X X  2     X  1     X  1     8          
-----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 108 11435 2.0 21633 2.0 22633 2.0 62433 3.0 32633 2.0   11.0    2
 110 62562 6.0 62562 5.0 61562 5.0 51562 5.0 61562 6.0   27.0    6
 113 56223 3.0 56426 6.0 56326 6.0 36215 2.0 55125 5.0   22.0    5
 116 35111 1.0 35311 1.0 33111 1.0 45121 1.0 46211 1.0    5.0    1
 118 43646 5.0 43144 3.0 44454 3.0 23656 6.0 23456 4.0   21.0    4
 119 24354 4.0 14255 4.0 15245 4.0 14344 4.0 14344 3.0   19.0    3
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
A       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
D       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
G       Czarnecki                 Piotr           III       Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Kieszek Mateusz, Opalińska Sandra                DUET Warszawa                         291.0  7 320.0  8         1/  10
  98         2 Jagodziński Mateusz, Koślicka Dominika           DANCE IMPERIUM Pruszków                53.0  2  76.0  3         2/  10
 100         3 Kowalski Michał, Wróblewska Aleksandra           BLUE CLASSIC Warszawa                 139.0  2 156.0  3         3/  10
 102         4 Turkiewicz Rafał, Iwańska Klaudia                STREFA TAŃCA Warszawa                 176.8  3 187.8  3         4/  10
 104         5 Tyburek Szymon, Adamiak Zuzanna                  CENTRUM TAŃCA Lublin                   24.0  0  34.0  0         5/  10
  96         6 Fabiański Emil, Żak Sandra                       DANCE IMPERIUM Pruszków                35.0  0  44.0  0         6/  10
 105         7 Ulita Marek, Makarewicz Anna                     AIDA Biała Podlaska                    72.0  2  80.0  2         7/  10
 103         8 Zabrodzki Przemysław, Górnicka Krystyna          MAKO Sulejówek                        152.0  2 159.0  2         8/  10
  97         9 Górnicki Wiktor, Pawicka Paulina                 MAKO Sulejówek                        122.0  0 128.0  0         9/  10
  95        10 Chruścicki Karol, Żochowska Dominika             CENTRUM TAŃCA Lublin                   16.0  0  21.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  95          0          0          0       X  1          0     1          
  96 XXXX  X  5  XXX  X  4 X XX  X  4  X X XX  4  XXX  X  4    21         5
  97          0  X   X   2  X  X    2 X   X    2 XX  XX   4    10          
  98 XXXXXXX  7 X X XXX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    31         3
  99 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    33         2
 100 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 102 XXXXXXX  7 XXXX X   5 X XX XX  5 XXX  X   4 XXXX XX  6    27         4
 103 XX  XX   4 X   X X  3 XX   X   3 X XX     3 XX       2    15          
 104   XXX X  4  X XX X  4  XXXX X  5    XX X  3   XXX X  4    20         6
 105     XX   2 XXXXXX   6  X  XX   3  XX XX   4  X  XX   3    18          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  96 5666665 6.0 5466666 6.0 5666646 6.0 5666666 6.0 5666656 6.0   30.0    6
  98 3532242 2.0 3622232 2.0 3422223 2.0 3422223 2.0 2223323 2.0   10.0    2
  99 2111111 1.0 1511111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1311112 1.0    5.0    1
 100 4243424 3.0 4143424 3.0 4243435 3.0 4243434 3.0 4144534 3.5   15.5    3
 102 1324556 4.0 2234555 4.0 2334564 4.0 2334555 4.0 3432445 3.5   19.5    4
 104 6455333 5.0 6355343 5.0 6555352 5.0 6555342 5.0 6555261 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
A       Markiewicz-Trylska        Danuta          I         Warszawa             
B       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            
C       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             
D       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             
F       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
G       Czarnecki                 Piotr           III       Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Lach                      Piotr           I         Warszawa             
2       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 134         1 Plichta Robert, Plichta Klaudia                  CORTE Warszawa                        260.8  7 291.8  8         1/  12
 145         2 Nastulak Rafał, Żochowska Paulina                CENTRUM TAŃCA Lublin                   58.0  2  83.0  3         2/  12
 125         3 Bienioszek Adrian, Grzybowska Angelika           PRESTIGE Goleniów                     527.0  5 546.0  6         3/  12
 128         4 Doroba Bartek, Krawczyńska Aleksandra            ESKULAP Łódź                          368.0  7 381.0  7         4/  12
 126         5 Borówka Paweł, Baran Agnieszka                   CENTRUM TAŃCA Lublin                  234.0  4 246.0  4         5/  12
 152         6 Łoń Tomasz, Trzcińska Aleksandra                 STREFA TAŃCA Warszawa                 104.5  0 115.5  0         6/  12
 129         7 Jabłoński Adam, Łukaszewicz Justyna              KADRYL Białystok                      163.0  0 173.0  0         7/  12
 133       8-9 Lewandowski Paweł, Szelągowska Magdalena         START Płońsk                          115.0  0 123.0  0       8-9/  12
 135       8-9 Strzeliński Grzegorz, Łabieniec Marta            KADRYL Białystok                      198.0  3 206.0  3       8-9/  12
 132        10 Krawczyk Michał, Lewińska Anna                   ESKULAP Łódź                          343.0  0 350.0  0        10/  12
 136        11 Szeląg Maciej, Magdziarz Ewa                     ZAMEK Lublin                          416.5  1 422.5  1        11/  12
 131        12 Kozłowski Damian, Tomaka Magdalena               START Płońsk                           28.0  0  33.0  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 125 XX X XX  5 XX X X   4 XX X X   4 XX X X   4 XX X X   4    21       3-4
 126 X  X  X  3   XXX X  4 XXXXXX   6   XXXX   4   XXX    3    20         5
 128   X  X   2   X XXX  4   X X X  3   XXXX   4 XXX XXX  6    19         6
 129  X XX X  4  X  X X  3  X XX X  4  X XX X  4     X    1    16          
 131      X   1 XX   X   3 X        1 X        1          0     6          
 132     XX   2     XX   2    X X   2      X   1      XX  2     9          
 133 XX    X  3 X  X  X  3 X     X  2 XX    X  3 X     X  2    13          
 134 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 135 XXX      3  XXX  X  4  XX      2  XX      2  XX      2    13          
 136   XXX    3          0       X  1       X  1    X  X  2     7          
 145 XXXXX X  6 XXXX     4  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30         2
 152   X XX   3 X X XX   4 X X XX   4 X X X X  4 XXXXXX   6    21       3-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 125 3264626 4.0 2261616 2.0 2263625 3.0 3263616 3.0 3263636 3.0   15.0    3
 126 6553454 5.0 6544453 5.0 6535344 5.0 6535344 5.0 6525344 4.5   24.5    5
 128 5426242 3.0 5426242 4.0 5426453 4.0 5426462 4.0 5436452 4.5   19.5    4
 134 1311131 1.0 1313131 1.0 1312111 1.0 1312121 1.0 1312221 2.0    6.0    1
 145 4132313 2.0 4132324 3.0 4141232 2.0 4141233 2.0 4141113 1.0   10.0    2
 152 2645565 6.0 3655565 6.0 3654566 6.0 2654555 6.0 2654565 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50