OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"III OTTT O Puchar Wójta Gminy Krośnice": 2010-05-23, Krośnice k/Milicza, okręg Dolnośląski

Dokumentacja zbiorcza 

III Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Krośnice


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
III Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Krośnice

Krośnice k/Milicza, 23.05.2010 r.
Organizator: Studio Tańca KOBYLIŃSCY
Prowadzenie: Grzegorz Szymański
Muzyka: Ireneusz Kobyliński
Obsługa medyczna: Ratownictwo Medyczne Robert Kaczmarek
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
8-9, H, Komb. 4T Polka
8-9, G, Kombinacja 5T
10-11, H, Kombinacja 4T
10-11, G, Kombinacja 5T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Kombinacja 8T
12-13, C, Latin
12-13, C, Standard
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
12-13, G, Kombinacja 5T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S Częstochowa              1
   2 AKTAN Wrocław                4
   3 AMIGO DANCE Biała Podlask    1
   4 AMOK Leszno                  2
   5 ATHINA Oława                 2
   6 C.T. WYPYCH Kalisz           1
   7 CORDEX Wałbrzych             4
   8 DANCE CENTER Kluczbork      20
   9 DANCE CENTER Poznań          2
  10 DIAMENT Wrocław              2
  11 DREAM Poznań                 2
  12 DZIUPLA Poznań               4
  13 FALLAWAY Opole               1
  14 FILEMON Szamotuły            1
  15 GEMAR Wrocław                4
  16 GEST Bydgoszcz               2
  17 HELKON Kępno                 2
  18 IGLICA Wrocław               3
  19 IMPULS Świdnica              3
  20 ISKRA Wrocław                2
  21 KIEPURA Sosnowiec            1
  22 KIJKOWSKI Wrocław            2
  23 KOBYLIŃSCY Milicz            7
  24 MISTRAL Tarnowskie Góry      2
  25 PARADIS Kłodzko              1
  26 PERFECT DANCE Wrocław        2
  27 PM Lubin                     1
  28 RETRO Kępno                  5
  29 RUDAN Nowa Ruda              1
  30 SPIN Rawicz                  1
  31 ST JABCZYŃSKI Wrocław        5
  32 ST NOVOMEX Opole             1
  33 ST PIERZ Katowice            1
  34 STARDANCE Wrocław            2
  35 STEP UP Głogów               1
  36 TANGO-STYL Mirków            4
  37 TEMPO Wrocław                2
  38 ZORBA Mykanów                2
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   III Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Krośnice
   
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Krośnice k/Milicza, 23.05.2010 r.
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 12-13 C w stylu: Latin
  94 Masłowski Mieszko, Szymiczek Katarzyna             MISTRAL Tarnowskie Góry   Polska          
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
  23 Dojlido Kamil, Wawrzynowicz Kinga                  STARDANCE Wrocław         Polska          
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: H, Styl: Komb. 4T Polka
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
A       Kurzak                    Kazimierz       I         Jelenia Góra         
B       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
C       Jabczyński                Wojciech        II        Wrocław              
D       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
E       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
2       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: H, Styl: Komb. 4T Polka
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Budzowski Hubert, Wąs Izabela                    KOBYLIŃSCY Milicz        Polska         0.0  0  20.0  1         1/  12
   3         1 Bęben Michał, Białek Aleksandra                  DANCE CENTER Kluczbork   Polska         0.0  0  20.0  1         1/  12
   7         1 Kowalski Sebastian, Jakubczyk Wiktoria           RETRO Kępno              Polska        40.0  2  60.0  3         1/  12
   8         1 Nowak Mateusz, Dirbach Marianna                  RETRO Kępno              Polska        30.0  2  50.0  3         1/  12
   9         1 Pustelnik Przemysław, Niepsujewicz Oliwia        ATHINA Oława             Polska        40.0  2  60.0  3         1/  12
  12         1 Sołtysiak Adam, Krupicka Paulina                 DANCE CENTER Kluczbork   Polska         0.0  0  20.0  1         1/  12

   2         2 Krawczyk Dawid, Dwornikowska Dominika            KOBYLIŃSCY Milicz        Polska        40.0  1  50.0  2         2/  12
   4         2 Bugajski Jakub, Wyrwas Barbara                   DANCE CENTER Kluczbork   Polska         0.0  0  10.0  1         2/  12
   6         2 Kowalczyk Mateusz, Włodarczyk Julia              DANCE CENTER Kluczbork   Polska         0.0  0  10.0  1         2/  12
  10         2 Płuciennik Piotr, Białek Zuzanna                 DANCE CENTER Kluczbork   Polska         0.0  0  10.0  1         2/  12
  11         2 Rudzki Dawid, Rudzka Natalia                     CORDEX Wałbrzych         Polska         0.0  0  10.0  1         2/  12
  13         2 Wzgarda Michał, Piasecki Natalia                 CORDEX Wałbrzych         Polska         0.0  0  10.0  1         2/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
A       Kurzak                    Kazimierz       I         Jelenia Góra         
B       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
C       Jabczyński                Wojciech        II        Wrocław              
D       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
E       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
2       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Schmidt Paweł, Śliwka Magdalena                  GEMAR Wrocław            Polska        36.0  0  45.0  0         1/   5
  17         2 Ostrowski Kacper, Drozda Magdalena               DANCE CENTER Kluczbork   Polska        55.0  3  63.0  3         2/   5
  19         3 Tasarz Filip, Hanulak Alicja                     DANCE CENTER Kluczbork   Polska         0.0  0   7.0  0         3/   5
  16         4 Bochyński Jakub, Hertel Nathalie                 DANCE CENTER Kluczbork   Polska        57.5  1  63.5  1         4/   5
  20         5 Urbaniak Kacper, Podyma Agnieszka                A+S Częstochowa          Polska        20.0  1  20.0  1         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
A       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
B       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
C       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        II        Wrocław              
E       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
2       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Brzezicki Filip, Powązka Marcelina               IMPULS Świdnica          Polska        90.0  2 110.0  3         1/   6
  66         1 Galik Przemysław, Stelmach Victoria              AKTAN Wrocław            Polska        50.0  4  70.0  5         1/   6
  70         1 Budzowski Jakub, Henczel Julia                   KOBYLIŃSCY Milicz        Polska        10.0  1  30.0  2         1/   6
  71         1 Freus Krystian, Piskozub Martyna                 KOBYLIŃSCY Milicz        Polska        50.0  4  70.0  5         1/   6
  73         1 Urbaniak Maciej, Rogowiec Alicja                 KOBYLIŃSCY Milicz        Polska         0.0  0  20.0  1         1/   6
  76         1 Wojciechowski Tomasz, Borkowska Wiktoria         FALLAWAY Opole           Polska       110.0  6 130.0  7         1/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
A       Kurzak                    Kazimierz       I         Jelenia Góra         
B       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
C       Jabczyński                Wojciech        II        Wrocław              
D       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
E       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
2       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Kloska Paweł, Wróbel Laura                       RETRO Kępno              Polska        48.0  0  61.0  0         1/   9
  29         2 Kloska Piotr, Cierpik Oliwia                     RETRO Kępno              Polska        48.0  0  60.0  0         2/   9
  33         3 Nakonieczny Bartosz, Cicherska Natalia           GEMAR Wrocław            Polska        87.0  0  98.0  0         3/   9
  26         4 Grzeszczuk Maciej, Gromada Aleksandra            CORDEX Wałbrzych         Polska        22.0  0  32.0  0         4/   9
  23         5 Baldy Jerzy, Witkowska Kamila                    DANCE CENTER Kluczbork   Polska        50.0  1  59.0  1         5/   9
  31         6 Laskowski-Kukuś Dawid, Żmudzińska Karolina       ISKRA Wrocław            Polska        20.0  1  28.0  1         6/   9
  34         7 Noga Łukasz, Faber Julia                         RUDAN Nowa Ruda          Polska         0.0  0   7.0  0         7/   9
  30         8 Komar Jakub, Nanys Weronika                      DANCE CENTER Kluczbork   Polska         0.0  0   6.0  0         8/   9
  25         9 Dyła Oskar, Mordalska Paulina                    DANCE CENTER Kluczbork   Polska         0.0  0   5.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
A       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
B       Kurzak                    Kazimierz       I         Jelenia Góra         
C       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
D       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
E       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
2       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Jasiński Tomasz, Kiełbik Natalia                 TANGO-STYL Mirków        Polska        30.0  1  53.0  1         1/   4
  64         2 Magierowicz Mateusz, Zbyrad Paulina              ST JABCZYŃSKI Wrocław                 121.0  3 138.0  3         2/   4
  82         3 Hawro Michał, Matunin Natalia                    ATHINA Oława             Polska       123.0  3 134.0  3         3/   4
  81         4 Gil Filip, Matysiak Adrianna                     SPIN Rawicz              Polska        49.0  1  54.0  1         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  64 22423 3.0 12212 1.0 22423 3.0 33132 3.0 32231 3.0 22222 2.0 41222 2.0 31211 1.0   18.0    2
  81 44344 4.0 43444 4.0 33344 4.0 42343 4.0 44444 4.0 44443 4.0 34344 4.0 44334 4.0   32.0    4
  82 31212 2.0 31333 3.0 41231 2.0 21424 2.0 21312 1.0 31334 3.0 22433 3.0 22443 3.0   19.0    3
  83 13131 1.0 24121 2.0 14112 1.0 14211 1.0 13123 2.0 13111 1.0 13111 1.0 13122 2.0   11.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
A       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
B       Kurzak                    Kazimierz       I         Jelenia Góra         
C       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        II        Wrocław              
E       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
2       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Kaźmierczak Jakub, Szczerba Klaudia              TANGO-STYL Mirków        Polska        64.0  0  90.0  1         1/   7
  87         2 Tomczak Wojciech, Peszko Kinga                   ST JABCZYŃSKI Wrocław    Polska        80.0  2 100.0  3         2/   7
  99         3 Pawlicki Daniel, Nowacka Klaudia                 PARADIS Kłodzko                        68.0  0  82.0  1         3/   7
  88         4 Tołpa Konrad, Babuśka Oliwia                     TANGO-STYL Mirków        Polska         0.0  0   8.0  0         4/   7
  86         5 Kosiński Bartosz, Leśniczek Kamila               ZORBA Mykanów            Polska        41.0  0  48.0  0         5/   7
  98         6 Spych Aleksander, Paprzycka Malwina              DREAM Poznań                            0.0  0   6.0  0         6/   7
  97         7 Szymczak Adam, Bełza Agnieszka                   PM Lubin                                7.0  0  12.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  85 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 44251 2.0 44122 2.0 23111 1.0 13113 1.0   10.0    1
  86 23753 3.0 34572 5.0 44566 5.0 54366 5.0 63435 4.0 63646 7.0 54526 5.0 54521 3.0   37.0    5
  87 54425 4.0 63336 3.0 22325 2.0 23423 2.0 31113 1.0 21313 1.0 41332 2.0 31336 2.0   17.0    2
  88 67336 6.0 46224 4.0 55233 4.0 45232 3.0 15347 3.0 15257 4.0 15253 3.0 26265 5.0   32.0    4
  97 45267 5.0 77767 7.0 76657 6.0 77757 7.0 76626 7.0 76535 6.0 76677 7.0 77647 7.0   52.0    7
  98 76574 7.0 55455 6.0 67774 7.0 66675 6.0 52772 5.0 52761 5.0 62765 6.0 62752 6.0   48.0    6
  99 32642 2.0 22643 2.0 33442 3.0 32544 4.0 27564 6.0 37474 3.0 37444 4.0 45474 4.0   28.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
A       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
B       Kurzak                    Kazimierz       I         Jelenia Góra         
C       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        II        Wrocław              
E       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
2       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Masłowski Mieszko, Szymiczek Katarzyna           MISTRAL Tarnowskie Góry  Polska       179.0  7 200.0  7         1/   2
  90         2 Dorot Mateusz, Kempa Zuzanna                     TEMPO Wrocław            Polska       173.0  4 188.0  4         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  90 22122 2.0 22121 2.0 22222 2.0 22111 1.0 22111 1.0    8.0    2
  94 11211 1.0 11212 1.0 11111 1.0 11222 2.0 11222 2.0    7.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
A       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
B       Kurzak                    Kazimierz       I         Jelenia Góra         
C       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        II        Wrocław              
E       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
2       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Kowalczyk Konrad, Łągiewka Wiktoria              ZORBA Mykanów            Polska       142.0  1 166.0  2         1/   5
  90         2 Dorot Mateusz, Kempa Zuzanna                     TEMPO Wrocław            Polska       104.0  2 122.0  3         2/   5
  91         3 Greger Szymon, Uss Katarzyna                     AMIGO DANCE Biała PodlaskPolska       170.0  3 182.0  4         3/   5
  94         4 Masłowski Mieszko, Szymiczek Katarzyna           MISTRAL Tarnowskie Góry  Polska       163.0  7 169.0  7         4/   5
  95         5 Torbiarczyk Adrian, Stróżyk Zuzanna              C.T. WYPYCH Kalisz       Polska       139.0  1 144.0  1         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  90 21133 1.0 31324 3.0 31224 2.0 21135 2.0 32245 4.0   12.0    2
  91 52514 5.0 52113 1.0 42533 4.0 52212 1.0 51522 2.0   13.0    3
       R                                               
  93 14251 2.0 13232 2.0 13112 1.0 13524 3.0 13114 1.0    9.0    1
  94 35442 4.0 25451 4.0 25351 3.0 35441 4.0 25331 3.0   18.0    4
       R                                               
  95 43325 3.0 44545 5.0 54445 5.0 44353 5.0 44453 5.0   23.0    5
                 R                                     
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
A       Kurzak                    Kazimierz       I         Jelenia Góra         
B       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
C       Jabczyński                Wojciech        II        Wrocław              
D       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
E       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
2       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Malec Mateusz, Chartanowicz Karolina             AKTAN Wrocław            Polska        55.0  2  77.0  2         1/   3
  55         2 Tokarski Maciej, Janiak Bogumiła                 DREAM Poznań             Polska        92.0  3 108.0  3         2/   3
  54         3 Radefeld Robert, Kluziak Agata                   RETRO Kępno              Polska        42.0  0  52.0  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  53 22221 2.0 31121 1.0 21213 2.0 21121 1.0 11112 1.0 11112 1.0 11121 1.0 12211 1.0   10.0    1
  54 33332 3.0 23332 3.0 33331 3.0 33332 3.0 32321 2.0 32331 3.0 32333 3.0 21122 2.0   22.0    3
  55 11113 1.0 12213 2.0 12122 1.0 12213 2.0 23233 3.0 23223 2.0 23212 2.0 33333 3.0   16.0    2
                                                        R                            
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
A       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
B       Kurzak                    Kazimierz       I         Jelenia Góra         
C       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        II        Wrocław              
E       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
2       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Szczerba Dariusz, Cytawa Żaneta                  TANGO-STYL Mirków        Polska       126.0  3 151.0  4         1/   6
  55         2 Zieliński Kacper, Kwintal Dominika               GEST Bydgoszcz           Polska       170.3  4 189.3  5         2/   6
  10         3 Grzybek Artur, Urbańska Marta                    GEST Bydgoszcz           Polska       114.0  3 127.0  4         3/   6
  12         4 Nowak Bartosz, Staniszewska Magdalena            IMPULS Świdnica          Polska        16.0  1  23.0  1         4/   6
  13         5 Piórkowski Przemysław, Kulesza Agnieszka         ST PIERZ Katowice        Polska       192.0  3 198.0  3         5/   6
  11         6 Ludwiczak Łukasz, Włodarczyk Katarzyna           DANCE CENTER Poznań      Polska       180.0  5 185.0  5         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  10 22621 1.0 32421 1.0 42121 1.0 21212 1.0 62616 6.0 52623 4.0 41542 4.0 51666 6.0   24.0    3
       R                                         R       R                           
  11 66466 6.0 66666 6.0 66666 6.0 66666 6.0 36454 4.0 46565 6.0 55465 5.0 66342 4.0   43.0    6
  12 54334 5.0 45115 4.0 35345 4.0 55345 5.0 14163 3.0 24234 3.0 34234 3.0 15225 2.0   29.0    4
  13 41543 4.0 51554 5.0 51553 5.0 42553 4.0 55545 5.0 65356 5.0 66656 6.0 34554 5.0   39.0    5
       R                                                                             
  55 13252 2.0 23342 3.0 23432 3.0 34421 3.0 41331 2.0 33411 2.0 23311 2.0 42411 1.0   18.0    2
  56 35115 3.0 14233 2.0 14214 2.0 13134 2.0 23222 1.0 11142 1.0 12123 1.0 23133 3.0   15.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
A       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
B       Kurzak                    Kazimierz       I         Jelenia Góra         
C       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
D       Jabczyński                Wojciech        II        Wrocław              
E       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
2       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   5         1 Stoksik Sebastian, Łęcka Katarzyna               ST JABCZYŃSKI Wrocław    Polska        69.0  2  94.0  3         1/   6
  62         2 Dziadowicz Kacper, Mazurek Weronika              KIJKOWSKI Wrocław        Polska        84.0  2 103.0  3         2/   6
   7         3 Czarny Marcin, Sipowicz Joanna                   STARDANCE Wrocław        Polska         0.0  0  13.0  1         3/   6
   3         4 Pietryka Andrzej, Cymanek Paula                  KOBYLIŃSCY Milicz        Polska        78.0  0  85.0  0         4/   6
   6         5 Matła Krystian, Adamczyk Anna                    CORDEX Wałbrzych         Polska        43.0  2  49.0  2         5/   6
   1         6 Wąs Mateusz, Moczulska Paulina                   KOBYLIŃSCY Milicz        Polska         3.0  0   8.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 66666 6.0 66666 6.0 66666 6.0 66666 6.0 56666 6.0 46646 6.0 66666 6.0 66566 6.0   48.0    6
   3 34455 5.0 24353 4.0 24343 3.0 23353 3.0 23444 4.0 24463 4.0 24555 5.0 14453 4.0   32.0    4
   5 11211 1.0 31211 1.0 12111 1.0 12214 2.0 41311 1.0 51512 2.0 41311 1.0 41312 2.0   11.0    1
   6 45533 4.0 55544 5.0 55534 5.0 55535 5.0 35555 5.0 35355 5.0 35443 4.0 35645 5.0   38.0    5
                                                                             R       
   7 53142 3.0 43132 3.0 41222 2.0 41121 1.0 64232 3.0 63131 3.0 53132 3.0 53231 3.0   21.0    3
  62 22324 2.0 12425 2.0 33455 4.0 34442 4.0 12123 2.0 12224 1.0 12224 2.0 22124 1.0   18.0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
A       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
B       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
C       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
D       Jabczyński                Wojciech        II        Wrocław              
E       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
2       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Samoraj Adrian, Wojas Natalia                    IMPULS Świdnica          Polska       142.0  4 178.0  5         1/  17
  60         2 Hajduk Marek, Łukasiewicz Justyna                KIJKOWSKI Wrocław        Polska       312.0  3 342.0  4         2/  17
  23         3 Dojlido Kamil, Wawrzynowicz Kinga                STARDANCE Wrocław        Polska       190.0  4 214.0  5         3/  17
  32         4 Tarczyński Sławomir, Kaczmarska Joanna           DANCE CENTER Kluczbork   Polska       182.0  1 200.0  1         4/  17
  20         5 Bartkowiak Mateusz, Manikowska Weronika          DZIUPLA Poznań           Polska        88.0  3 105.0  3         5/  17
  21         6 Basak Bartosz, Malkiewicz Aneta                  GEMAR Wrocław            Polska       247.0  4 263.0  4         6/  17
  26       7-8 Mazurkiewicz Tomasz, Włodarczyk Joanna           DANCE CENTER Poznań      Polska       219.0  3 233.0  3       7-8/  17
  35       7-8 Trojniarz Maciej, Sapińska Iwona                 DIAMENT Wrocław          Polska        97.0  0 111.0  0       7-8/  17
  24      9-10 Federowicz Maciej, Podgórska Magdalena           KIEPURA Sosnowiec        Polska       100.0  3 112.0  3      9-10/  17
  31      9-10 Talar Artemiusz, Mieczyńska Paulina              IGLICA Wrocław           Polska        99.0  1 111.0  1      9-10/  17
  33        11 Tęsiorowski Mateusz, Skuła Eliza                 AKTAN Wrocław            Polska        44.0  0  55.0  0        11/  17
  25     12-13 Kahl Miron, Adamczyk Kasandra                    AMOK Leszno              Polska       174.0  2 183.0  2     12-13/  17
  28     12-13 Nowacki Marcel, Nijhuis Anita                    DZIUPLA Poznań           Polska       102.0  0 111.0  0     12-13/  17
  22        14 Chudziak Piotr, Feld Agnieszka                   AMOK Leszno              Polska        60.0  0  68.0  0        14/  17
  27        15 Mroczkowski Rafał, Duszyńska Anna                DIAMENT Wrocław          Polska        84.0  0  91.0  0        15/  17
  29        16 Owoc Marcin, Kwiotek Joanna                      ISKRA Wrocław            Polska         0.0  0   6.0  0        16/  17
  34        17 Tomski Filip, Toporowicz Ewa                     STEP UP Głogów           Polska        71.0  0  76.0  0        17/  17
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  20 XXXX   4   XX   2        0    XX  2  XXXX  4  XXXX  4 XXXXX  5  XXXX  4    25     12-13
  21 X XXX  4 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 X XX   3 XXXXX  5 X XXX  4 XXXX   4    34       4-5
  22   X    1   X X  2  XXXX  4 XX X   3 X XX   3   XXX  3  X XX  3  X X   2    21          
  23 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    40       1-2
  24  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4   X X  2 X XX   3 X X X  3    31         7
  25    XX  2 X XX   3 XXXXX  5 X  XX  3 X XXX  4 XX X   3 XXXX   4 XXXX   4    28        11
  26 XXX X  4 XXX    3 XXXXX  5 XXXXX  5  XX X  3 XXXXX  5  XX X  3   X X  2    30      8-10
  27 XX XX  4 XX XX  4 XX XX  4 XX     2 XX  X  3        0  X  X  2  X     1    20          
  28   X    1 XXXX   4  X     1  XX X  3 XX     2 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4    25     12-13
  29 X  X   2 X X X  3 X XXX  4 X X    2 X  X   2 X      1 X X    2 X   X  2    18          
  30 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4   XXX  3  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    36         3
  31 XX  X  3 XX XX  4 XXXXX  5 XXX X  4 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    XX  2    32         6
  32 XXXXX  5  XXXX  4  XX X  3 XXXXX  5 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4 XXXXX  5    34       4-5
  33 XXXXX  5  X XX  3 X XXX  4  XXX   3 XXXXX  5 XX X   3    XX  2 XXXXX  5    30      8-10
  35 XXXX   4 XX  X  3 XX     2 XXXXX  5 XXXXX  5 XX X   3 XX X   3 XXXXX  5    30      8-10
  60 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    40       1-2
  34  X  X  2        0        0        0        0   X X  2        0 X X    2     6          
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  20        0  X     1  X     1    XX  2  XXXX  4 XXXXX  5  XXXX  4 XX XX  4    21         5
  21    XX  2    X   1  XXXX  4  X X   2 X  X   2 X XX   3   XXX  3    X   1    18         6
  23 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 X  XX  3 XX XX  4 XX XX  4    35         1
  24 X  X   2 X X X  3 X X    2 X XXX  4        0        0        0        0    11          
  25 X      1   X    1        0        0 X      1        0 XX     2 X      1     6          
  26  XX    2        0   XXX  3 X X    2  X  X  2  XX    2   X    1 XXX    3    15          
  28        0        0        0        0    Xr  1   XX   2    X   1   XX   2     6          
  30  XXXX  4 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 XXX X  4 XXX X  4 X XXX  4  XXXX  4    34       2-3
  31 X   X  2    X   1  X  X  2  X     1   XX   2        0 XX  X  3        0    11          
  32  XXXX  4 XXX X  4 X XXX  4 XXX X  4  XX X  3   X X  2 XXX    3   X X  2    26         4
  33   XX   2    X   1   XX   2    X   1        0  X     1        0     X  1     8          
  35 XX     2 XX  X  3 XX     2        0 X      1 XX XX  4        0 XXX    3    15          
  60 XXX X  4 XXXXX  5 XX     2 XXX X  4 XXXXX  5 XXrXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    34       2-3
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  20 66656 6.0 66656 6.0 66666 6.0 66566 6.0 61332 2.0 62331 2.0 61422 2.0 53421 3.0   33.0    5
  21 55414 4.0 55525 5.0 54414 4.0 54615 5.0 45656 6.0 36556 6.0 36354 4.0 45645 5.0   39.0    6
  23 31121 1.0 33332 2.0 25221 2.0 42221 1.0 54525 5.0 24424 4.0 25635 6.0 36556 6.0   27.0    3
  30 14233 2.0 11111 1.0 12132 1.0 23133 3.0 23444 4.0 43243 3.0 52543 3.0 21332 2.0   19.0    1
  32 42342 3.0 42244 3.0 31343 3.0 11342 2.0 36263 3.0 55165 5.0 44266 5.0 64264 4.0   28.0    4
  60 23565 5.0 24463 4.0 43555 5.0 35454 4.0 12111 1.0 11612 1.0 13111 1.0 12113 1.0   22.0    2
                                                         R                           
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
A       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
B       Kurzak                    Kazimierz       I         Jelenia Góra         
C       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
D       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
E       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
2       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  48         1 Stryjczak Adrian, Ulita Kamila                   IGLICA Wrocław           Polska       152.0  0 178.0  1         1/   7
  46         2 Kaczmarczyk Jakub, Szypuła Zuzanna               IGLICA Wrocław           Polska       141.0  2 161.0  3         2/   7
  45         3 Halupczok Krzysztof, Stolarczyk Bożena           ST NOVOMEX Opole         Polska       107.0  3 121.0  4         3/   7
  43         4 Turkiewicz Krzysztof, Malak Marta                PERFECT DANCE Wrocław    Polska       219.0  2 227.0  2         4/   7
  44         5 Łazuga Krzysztof, Dorochowicz Michalina          ST JABCZYŃSKI Wrocław    Polska        16.0  0  23.0  0         5/   7
  42         6 Marek Dawid, Jańska Natalia                      HELKON Kępno             Polska        19.0  0  25.0  0         6/   7
  41         7 Hejnicki Mateusz, Piotrowska Elżbieta            DZIUPLA Poznań           Polska       115.0  4 120.0  4         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  41 55764 7.0 65766 7.0 75667 6.0 56676 6.0 62664 6.0   32.0    7
                                               R       
  42 37572 6.0 17444 4.0 37774 7.0 47755 5.0 27476 7.0   29.0    6
  43 43646 4.0 43577 5.0 42456 4.5 74567 7.0 44357 4.0   24.5    4
  44 74455 5.0 74655 6.0 63543 4.5 63434 4.0 73525 5.0   24.5    5
  45 26331 3.0 36321 3.0 16232 3.0 25242 3.0 16141 1.0   13.0    3
  46 11123 1.0 21233 2.0 21325 2.0 11323 2.0 31733 3.0   10.0    2
                                               R       
  48 62217 2.0 52112 1.0 54111 1.0 32111 1.0 55212 2.0    7.0    1
         R                                             
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
A       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
B       Kurzak                    Kazimierz       I         Jelenia Góra         
C       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
D       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
E       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
2       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  40         1 Basak Mateusz, Poprawa Aleksandra                GEMAR Wrocław            Polska       115.0  0 139.0  1         1/   5
  44         2 Łazuga Krzysztof, Dorochowicz Michalina          ST JABCZYŃSKI Wrocław    Polska        45.0  2  63.0  3         2/   5
  42         3 Marek Dawid, Jańska Natalia                      HELKON Kępno             Polska        14.0  0  26.0  1         3/   5
  41         4 Hejnicki Mateusz, Piotrowska Elżbieta            DZIUPLA Poznań           Polska        88.0  3  94.0  3         4/   5
  43         5 Turkiewicz Krzysztof, Malak Marta                PERFECT DANCE Wrocław    Polska       156.0  1 161.0  1         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  40 23211 1.0 34221 1.0 13111 1.0 14221 2.0 14221 1.0    6.0    1
  41 11444 4.0 21445 4.0 24445 4.0 41434 4.0 21434 3.0   19.0    4
  42 35355 5.0 15352 3.0 35233 3.0 35343 3.0 35352 4.0   18.0    3
  43 42533 3.0 42534 5.0 51554 5.0 53555 5.0 53545 5.0   23.0    5
  44 54122 2.0 53113 2.0 42322 2.0 22112 1.0 42113 2.0    9.0    2
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
A       Kurzak                    Kazimierz       I         Jelenia Góra         
B       Kuszpit-Bachar            Patrycja        II        Wrocław              
C       Jabczyński                Wojciech        II        Wrocław              
D       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
E       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
2       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Jagoda Maciej, Bocian Aleksandra                 AKTAN Wrocław            Polska        58.0  0  72.0  0         1/  10
  44         2 Jakubiak Bartosz, Sielska Małgorzata             DANCE CENTER Kluczbork   Polska         0.0  0  13.0  0         2/  10
  42         3 Humieniuk Mateusz, Bociąga Monika                DANCE CENTER Kluczbork   Polska         0.0  0  12.0  0         3/  10
  40         4 Bęben Sebastian, Nożownik Daria                  DANCE CENTER Kluczbork   Polska         0.0  0  11.0  0         4/  10
  47         5 Kowańdy Zachariasz, Tychmanowicz Weronika        FILEMON Szamotuły        Polska         9.0  0  19.0  0         5/  10
  46         6 Komar Bartosz, Seweryn Olga                      DANCE CENTER Kluczbork   Polska         0.0  0   9.0  0         6/  10
  48         7 Szewczyk Bartłomiej, Leszczyk Justyna            DANCE CENTER Kluczbork   Polska         0.0  0   8.0  0         7/  10
  41         8 Gibas Krzysztof, Kubica Justyna                  DANCE CENTER Kluczbork   Polska         0.0  0   7.0  0         8/  10
  45      9-10 Kluba Robert, Pęciak Patrycja                    DANCE CENTER Kluczbork   Polska         0.0  0   5.0  0      9-10/  10
  50      9-10 Zinouny Adam, Wnuczek Klaudia                    DANCE CENTER Kluczbork   Polska         0.0  0   5.0  0      9-10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50