OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Classic Party 2010": 2010-05-22, Warszawa, okręg Mazowiecki

Documentation 

LOTTO CLASSIC PARTY 2010


Name of Competition
Categories, Class & Styles 
List of Clubs
Protokół przeklasyfikowania

Name of Competition
-------------------------------------
LOTTO CLASSIC PARTY 2010

Warszawa, 22.05.2010
Organizer(s): Agencja Promocji Tańca BLUE CLASSIC
Master of Ceremony: Janusz Myka
Musical Setting: Konrad Mazurek
Medical Assistance: Jan Majkowski
-------------------------------------
On top

Categories, Class and Styles
------------------------------
Youth, Grand Prix, Standard
Juveniles II, E, Combination 6D
Juveniles II, D, Combination 6D
Junior II, B, Standard
Junior II, B, Latin
Junior I, Open, Latin
Junior I, D, Combination 8D
Adults, D, Combination 8D
Adults, Grand Prix, Standard
Junior II, Grand Prix, Latin
Adults, IDSF, Standard
------------------------------
On top

List of Clubs
--------------------------------------
It.  Club                     Count of
--------------------------------------
   1 AIDA Biała Podlaska          3
   2 AKADEMIA TAŃCA Warszawa      6
   3 AKSEL Rzeszów                2
   4 AKTT Szczecin                4
   5 AS-SPORT Kraków              2
   6 ATRIA Ostrołęka              1
   7 AURUM                        5
   8 BLUE CLASSIC Warszawa       20
   9 BRAWURA Kobyłka              1
  10 C.T. WYPYCH Kalisz           1
  11 CENTRUM TAŃCA Lublin         6
  12 CENTRUM TAŃCA Radom          1
  13 CORTE Warszawa               8
  14 Dancers                      1
  15 DANCERS                      1
  16 DI SOMMA Raszyn              1
  17 DUET Warszawa                4
  18 EDELVEIS                     2
  19 EMKa Legionowo               1
  20 ESKULAP Łódź                 2
  21 FEELING Warszawa             9
  22 FINEZJA Poznań               2
  23 FLAMENCO Siemianowice        1
  24 GRACIA                       1
  25 GRACJA Zielona Góra          4
  26 ISKRA Piła                   8
  27 JANTAR Elbląg                2
  28 JEDYNKA Łódź                 1
  29 KARMENS                      1
  30 MAKO Sulejówek               8
  31 MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wielicz    1
  32 MERENGUE Stalowa Wola        1
  33 META                         3
  34 MOSSO Kędzierzyn-Koźle       2
  35 M-TEAM Kraków                6
  36 MUZA Olsztyn                 2
  37 NIKA                         1
  38 ONIONA Kaliningrad           2
  39 PASJONAT Sochaczew           2
  40 PERFECT Gdańsk               1
  41 PIRUET                       1
  42 PROGRESS Warszawa            4
  43 RUS-TEAM                     4
  44 SŁOŃCE Poznań                1
  45 SMIRNOW Warszawa             1
  46 SOVREMENY STYLE              2
  47 SOVREMENY STYLE Minsk        3
  48 START Płońsk                 1
  49 STREFA TAŃCA Warszawa        2
  50 SWING Łomianki               2
  51 TK SPARTA Praha              2
  52 UKS-SMS Łódź                 3
  53 Vecriga                      1
  54 VECRIGA                      1
  55 ZAMEK Lublin                 3
  56 ZORBA Mykanów                3
--------------------------------------
On top

The Report Reclassification
----------------------------------------------
1. Name of Competition:
   LOTTO CLASSIC PARTY 2010
   
2. Date & Location of Competition:
   Warszawa, 22.05.2010
3. New dancing classes has been given to the following couples:
----------------------------------------------------------------------------------------------
No   Name Surname                                       Club                      Country
----------------------------------------------------------------------------------------------
Couple of Categorie & Class: Adults D w stylu: Combination 8D
  35 Barszcz Piotr, Brągiel Martyna                     EMKa Legionowo            Poland          
Otrzymuje klasę: C w stylu: Combination 8D
----------------------------------------------------------------------------------------------
On top

Adjudicators
Category: Youth, Class: Grand Prix, Style: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Item    Name Surname                              Category Town            Country
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Witos                     Franciszek      I         Gliwice              Poland
A       James                     Colin                                          UK
B       Bonsignori                Michele                                        Italy
C       Titkova                   Anastasia                                      Russia
D       Matiuszenko               Alla                                           Latvia
E       Petrovsky                 Oleg                                           Ukraine
F       Rusu                      Aleksandr                                      Romania
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Poland
H       Wota                      Robert          I         Olsztyn              Poland
I       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------
Scrutineer(s)
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Leszczyński               Jacek           I         Radom                Poland
2       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            Poland
3       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------

Classification of competition
Category: Youth, Class: Grand Prix, Style: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No     Place   Name Surname                                       Club                      Country          Place
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20         1 Soponar Rares, Rusznyak Alice                      RUS-TEAM                  Romania              1/  22
  23         2 Urbański Paweł, Szostek Karolina                   BLUE CLASSIC Warszawa     Poland               2/  22
  27         3 Winowski Arian, Michalczyk Sandra                  SMIRNOW Warszawa          Poland               3/  22
  17         4 Pućko Piotr, Weimert Wiktoria                      STREFA TAŃCA Warszawa     Poland               4/  22
   6         5 Kadłubowski Maciej, Kopacz Maja                    AKSEL Rzeszów             Poland               5/  22
  15         6 Połeć Jakub, Duszna Kinga                          PROGRESS Warszawa         Poland               6/  22
   5         7 Głownia Jędrzej, Dec Aleksandra                    M-TEAM Kraków             Poland               7/  22
  25         8 Vlad Florin, Tatar Christa                         RUS-TEAM                  Romania              8/  22
  30         9 Widemajer Mateusz, Sawicka Renata                  DUET Warszawa             Poland               9/  22
  10        10 Majchrzak Jakub, Parjaszewska Dominika             STREFA TAŃCA Warszawa     Poland              10/  22
  11     11-12 Muzykowski Mateusz, Bartyś Agnieszka               ZAMEK Lublin              Poland           11-12/  22
  12     11-12 Nastulak Rafał, Żochowska Paulina                  CENTRUM TAŃCA Lublin      Poland           11-12/  22
   1        13 Biernat Tomasz, Wieczorek Aleksandra               FEELING Warszawa          Poland              13/  22
  26        14 Wiatrowicz Marcin, Kuziora Marta                   MERENGUE Stalowa Wola     Poland              14/  22
   2        15 Blokhin Egor, Soika Karina                         META                      Belarus             15/  22
  22        16 Turemka Karol, Brodawka Nina                       CORTE Warszawa            Poland              16/  22
   3        17 Drozd Robert, Miszkurka Agnieszka                  CENTRUM TAŃCA Lublin      Poland              17/  22
  16        18 Przyborowski Gabriel, Romanowska Martyna           START Płońsk              Poland              18/  22
  18        19 Rejmer Patryk, Kurnicka Aleksandra                 CENTRUM TAŃCA Radom       Poland              19/  22
   8        20 Królak Sergiusz, Sękowska Urszula                  MAKO Sulejówek            Poland              20/  22
  31        21 Woźny Kamil, Krzyworzeka Katarzyna                 M-TEAM Kraków             Poland              21/  22
  28        22 Wolański Dominik, Staniak Aleksandra               BLUE CLASSIC Warszawa     Poland              22/  22
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
On top

Documentation, Round 1/4 Final
Category: Youth, Class: Grand Prix, Style: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
No   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    RDSum-M Place
-------------------------------------------------------------------------------------
   1    X XXX   4  X    XXX  4    X  X X  3   XXXXXXX  7  XXX  XXX  6    24          
   2       XX   2    X  X    2      XX X  3   XXX XXX  6    X  XXX  4    17          
   3   X XX     3    XX X    3            0 XX X   XX  5  X  X      2    13          
   5 XXXX  XXX  7 X XX XX X  6 X  XX XX   5 X  X XX X  5 X XX    X  4    27        11
   6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXX   7 XXX XXX    6 XXXXXXXXX  9    40       5-6
   8     X      1            0            0     X   X  2            0     3          
  10 X X XX X   5 XXX X X    5  XXXXXX X  7  XX X      3  XX X X X  5    25        12
  11 XXX XXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXX  X  7  X  XX     3 XXXX XXXX  8    34         7
  12 XX X XX    5 XX XXX  X  6 XXXXXX XX  8 X XX XXX   6 X   X  X   3    28        10
  15 XX XXXXXX  8  XXXXX XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXX  X  7 XXXXXXXXX  9    40       5-6
  16  X      X  2        X   1        X   1  X   X XX  4            0     8          
  17 XXXXX  XX  7 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42         4
  18 X  X  X    3 X          1       X    1            0      X X   2     7          
  20 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8    44         3
  22   X  XX    3  XX    X   3   X  X X   3   X   XX   3  X X X     3    15          
  23 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
  25  X XXX XX  6 X X  XXX   5 XXX XXXX   7 XX X XX    5 XXX XXX    6    29         9
  26 X XX       3 X  XXX     4 XX  X  XX  5 X  X   X   3 X  XXX  X  5    20          
  27 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
  28            0            0            0            0            0     0          
  30  XX X   X  4 XXXXXX XX  8 XXXXX   X  6 XXX X XXX  7 X X XXXXX  7    32         8
  31         X  1         X  1            0            0            0     2          
-------------------------------------------------------------------------------------

Documentation, Round 1/2 Final
Category: Youth, Class: Grand Prix, Style: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
No   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    RDSum-M Place
-------------------------------------------------------------------------------------
   5 X  X  X    3 X  X  X    3 X  X       2 X  X X     3 X  X       2    13          
   6  XX  XX    4 XXX X XX   6 X  XX XX   5 X XXX XX   6  XXXX XX   6    27         5
  10         X  1            0   X   X X  3   X   X X  3         X  1     8          
  11        X   1            0  X         1            0  XX    X   3     5          
  12         X  1         X  1     X   X  2         X  1            0     5          
  15  XXXX  X   5  X X X XX  5  XXX XXX   6  XX X  XX  5  X    X X  3    24         6
  17 X X XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 X X  XXXX  6  XXX XXX   6 X  XXXXXX  7    35         4
  20 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  23 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       2-3
  25    XXX     3     XX     2     XX     2  X   X     2   X XX     3    12          
  27 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    43       2-3
  30 XX  X      3   X X      2  X         1 X   X      2 X    X     2    10          
-------------------------------------------------------------------------------------

Documentation, Round Final
Category: Youth, Class: Grand Prix, Style: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
No   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     RD Sum Place
--------------------------------------------------------------------------------------
   6 563545465 5.0 344556453 5.0 333446556 4.0 355546565 5.0 243545564 4.0   23,0    5
  15 636466652 6.0 665465666 6.0 646664462 6.0 646665453 6.0 635664456 6.0   30,0    6
  17 455654146 4.0 526644145 4.0 554555245 5.0 534454344 4.0 556456143 5.0   22,0    4
  20 212311231 1.0 211321231 1.0 111321131 1.0 212221131 1.5 412311232 2.0    6,5    1
  23 121223323 2.0 132112322 2.0 222212324 2.0 121132212 1.5 121122311 1.0    8,5    2
  27 344132514 3.0 453233514 3.0 465133613 3.0 463313626 3.0 364233625 3.0   15,0    3
--------------------------------------------------------------------------------------
On top

Adjudicators
Category: Juveniles II, Class: E, Style: Combination 6D
---------------------------------------------------------------------------------------------
Item    Name Surname                              Category Town            Country
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Witos                     Franciszek      I         Gliwice              Poland
A       Matiuszenko               Alla                                           Latvia
B       Dorogovtsev               Sergey                                         Ukraine
C       Rusu                      Aleksandr                                      Romania
D       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Poland
E       Wota                      Robert          I         Olsztyn              Poland
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Poland
G       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------
Scrutineer(s)
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Leszczyński               Jacek           I         Radom                Poland
2       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            Poland
3       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------

Classification of competition
Category: Juveniles II, Class: E, Style: Combination 6D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No     Place  Name Surname                                      Club                     Country        Classification      Place
                                                                                                        Before   After                
                                                                                                        PD  PT   PD  PT               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Kucharczyk Konrad, Piotrkowicz Natalia           AKADEMIA TAŃCA Warszawa  Poland        52,0  2  77,0  3         1/   6
  67         2 Połeć Jan, Pomykała Katarzyna                    AKADEMIA TAŃCA Warszawa  Poland        68,0  1  87,0  2         2/   6
  70         3 Sitsko Mikhail, Siarheichuk Anastasiya           GRACIA                   Belarus        0,0      0,0  0         3/   6
  69         4 Seliga Michał, Bylicka Wilhelmina                BLUE CLASSIC Warszawa    Poland        42,0  0  49,0  0         4/   6
  66         5 Mikuszewski Jakub, Wojciechowska Paulina         DI SOMMA Raszyn          Poland        72,0  0  78,0  0         5/   6
  71         6 Skibka Kacper, Iskra Weronika                    M-TEAM Kraków            Poland        53,0  0  58,0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
On top

Documentation, Round Final
Category: Juveniles II, Class: E, Style: Combination 6D
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
No   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     RD Sum Place
----------------------------------------------------------------------------------------
  65 1112441 1.0 2112342 1.0 1121321 1.0 1212123 1.5 1212131 1.0 2213331 2.0    7,5    1
  66 2553313 3.0 1551513 3.0 3552542 5.0 6666366 6.0 6646346 6.0 6666246 6.0   29,0    5
  67 4444222 4.0 4333121 2.0 4414233 2.0 2131212 1.5 2121223 2.0 1132122 1.0   12,5    2
  69 6235155 5.0 5245234 4.0 5235154 4.0 4324541 3.0 3355562 4.0 5344454 4.0   24,0    4
  70 3321534 2.0 3424455 5.0 2343415 3.0 5443434 4.0 4433414 3.0 3421513 3.0   20,0    3
  71 5666666 6.0 6666666 6.0 6666666 6.0 3555655 5.0 5564655 5.0 4555665 5.0   33,0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
On top

Adjudicators
Category: Juveniles II, Class: D, Style: Combination 6D
---------------------------------------------------------------------------------------------
Item    Name Surname                              Category Town            Country
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Witos                     Franciszek      I         Gliwice              Poland
A       James                     Colin                                          UK
B       Bonsignori                Michele                                        Italy
C       Visockas                  Virginius                                      Lithuania
D       Titkova                   Anastasia                                      Russia
E       Petrovsky                 Oleg                                           Ukraine
F       Rusu                      Aleksandr                                      Romnia
G       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------
Scrutineer(s)
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Leszczyński               Jacek           I         Radom                Poland
2       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            Poland
3       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------

Classification of competition
Category: Juveniles II, Class: D, Style: Combination 6D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No     Place  Name Surname                                      Club                     Country        Classification      Place
                                                                                                        Before   After                
                                                                                                        PD  PT   PD  PT               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79         1 Morycz Michał, Nowik Alicja                      BLUE CLASSIC Warszawa    Poland       107,0  1 133,0  2         1/   7
  80         2 Shepelev Vladislav, Soika Polina                 META                     Belarus        0,0      0,0  0         2/   7
  77         3 Kieszek Michał, Molenda Julia                    DUET Warszawa            Poland        59,0  1  73,0  2         3/   7
  82         4 Terpiłowski Grzegorz, Butko Viana                BLUE CLASSIC Warszawa    Poland         0,0  0   8,0  0         4/   7
  75         5 Chudzik Karol, Moskal Aleksandra                 FEELING Warszawa         Poland        92,0  2  99,0  2         5/   7
  76         6 Jurdziński Karol, Sobczyk Karolina               ISKRA Piła               Poland         0,0  0   6,0  0         6/   7
  78         7 Krawczyk Paweł, Miłkowska Magdalena              BLUE CLASSIC Warszawa    Poland         0,0  0   5,0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
On top

Documentation, Round Final
Category: Juveniles II, Class: D, Style: Combination 6D
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
No   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     RD Sum Place
----------------------------------------------------------------------------------------
  75 5545444 5.0 4355647 5.0 4755635 5.0 4245635 5.0 5244644 4.0 5444644 4.0   28,0    5
  76 7466677 6.0 7666565 6.0 7566576 6.0 5656576 6.0 6656566 6.0 6556566 6.0   36,0    6
  77 6633235 4.0 6442334 4.0 6234344 4.0 2132344 2.0 2133212 1.0 3123123 2.0   17,0    3
  78 4777766 7.0 5777776 7.0 5677767 7.0 7767767 7.0 7777777 7.0 7777777 7.0   42,0    7
  79 1151111 1.0 2131211 1.0 3141121 1.0 1421111 1.0 1422333 3.0 2231431 3.0   10,0    1
  80 2312522 2.0 1514422 2.0 2313412 2.0 6313422 3.0 3311421 2.0 1312312 1.0   12,0    2
  82 3224353 3.0 3223153 3.0 1422253 3.0 3574253 4.0 4565155 5.0 4665255 5.0   23,0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
On top

Adjudicators
Category: Junior II, Class: B, Style: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Item    Name Surname                              Category Town            Country
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Witos                     Franciszek      I         Gliwice              Poland
A       James                     Colin                                          UK
B       Bonsignori                Michele                                        Italy
C       Matiuszenko               Alla                                           Latvia
D       Petrovsky                 Oleg                                           Ukraine
E       Rusu                      Aleksandr                                      Romania
F       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Poland
G       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------
Scrutineer(s)
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Leszczyński               Jacek           I         Radom                Poland
2       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            Poland
3       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------

Classification of competition
Category: Junior II, Class: B, Style: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No     Place  Name Surname                                      Club                     Country        Classification      Place
                                                                                                        Before   After                
                                                                                                        PD  PT   PD  PT               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Furman Wojciech, Hamulska Dominika               ISKRA Piła               Poland        69,0  2  95,0  3         1/   7
 260         2 Baybichev Robert, Tudvaseva Jana                 SOVREMENY STYLE Minsk    Belarus        0,0      0,0  0         2/   7
  89         3 Vlad Florin, Tatar  christa                      RUS-TEAM                 Romania        0,0      0,0  0         3/   7
  87         4 Kowalski Michał, Wróblewska Aleksandra           BLUE CLASSIC Warszawa    Poland       165,0  4 173,0  4         4/   7
  88         5 Subczyński Paweł, Rajska Joanna                  ISKRA Piła               Poland        40,0  1  47,0  1         5/   7
  86         6 Górnicki Wiktor, Pawicka Paulina                 MAKO Sulejówek           Poland       103,0  0 109,0  0         6/   7
  90         7 Zabrodzki Przemysław, Górnicka Krystyna          MAKO Sulejówek           Poland       130,0  0 135,0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
On top

Documentation, Round Final
Category: Junior II, Class: B, Style: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
No   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     RD Sum Place
----------------------------------------------------------------------------
  85 2223422 2.0 1223321 1.0 2333245 4.0 1113311 1.0 1211241 1.0    9,0    1
  86 6564767 6.0 4566767 6.0 5565666 6.0 5565664 5.0 6565666 6.0   29,0    6
  87 3441344 4.0 3341413 4.0 3241333 3.0 3441445 4.0 3342435 4.0   19,0    4
  88 5757555 5.0 6757555 5.0 6756554 5.0 6756556 6.0 5757554 5.0   26,0    5
  89 4132133 3.0 5132134 3.0 4112112 1.0 4224133 3.0 4124113 2.0   12,0    3
  90 7676676 7.0 7675676 7.0 7677777 7.0 7677777 7.0 7676777 7.0   35,0    7
 260 1315211 1.0 2414242 2.0 1424421 2.0 2332222 2.0 2433322 3.0   10,0    2
----------------------------------------------------------------------------
On top

Adjudicators
Category: Junior II, Class: B, Style: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Item    Name Surname                              Category Town            Country
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Witos                     Franciszek      I         Gliwice              Poland
A       James                     Colin                                          UK
B       Bonsignori                Michele                                        Italy
C       Matiuszenko               Alla                                           Latvia
D       Petrovsky                 Oleg                                           Ukraine
E       Rusu                      Aleksandr                                      Romania
F       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Poland
G       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------
Scrutineer(s)
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Leszczyński               Jacek           I         Radom                Poland
2       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------

Classification of competition
Category: Junior II, Class: B, Style: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No     Place  Name Surname                                      Club                     Country        Classification      Place
                                                                                                        Before   After                
                                                                                                        PD  PT   PD  PT               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  92         1 Furman Wojciech, Hamulska Dominika               ISKRA Piła               Poland       162,0  6 189,0  7         1/   8
 268         2 Voicehovich Arturs, Golubcova Anastasija         DANCERS                  Latvia         0,0      0,0  0         2/   8
  94         3 Kowalski Michał, Wróblewska Aleksandra           BLUE CLASSIC Warszawa    Poland       124,0  1 139,0  2         3/   8
 266         4 Levshunov Vladislav, Yanchik Darya               SOVREMENY STYLE Minsk    Belarus        0,0      0,0  0         4/   8
 267         5 Baybichev Robert, Tudvaseva Jana                 SOVREMENY STYLE Minsk    Belarus        0,0      0,0  0         5/   8
  95         6 Subczyński Paweł, Rajska Joanna                  ISKRA Piła               Poland         9,0  0  16,0  0         6/   8
  97         7 Zabrodzki Przemysław, Górnicka Krystyna          MAKO Sulejówek           Poland       146,0  2 152,0  2         7/   8
  93         8 Górnicki Wiktor, Pawicka Paulina                 MAKO Sulejówek           Poland       117,0  0 122,0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
On top

Documentation, Round 1/2 Final
Category: Junior II, Class: B, Style: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
No   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    RDSum-M Place
---------------------------------------------------------------------------
  92 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  93     X X  2  X       1    X     1    X     1  X    X  2     7          
  94 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    34       2-4
  95      X   1 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXX   5 X X XX   4    23         6
  97 XXXX  X  5    X  X  2          0  X    X  2    X     1    10          
 266 XXXXXX   6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         5
 267 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-4
 268 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-4
---------------------------------------------------------------------------

Documentation, Round Final
Category: Junior II, Class: B, Style: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
No   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     RD Sum Place
----------------------------------------------------------------------------
  92 1211121 1.0 1211221 1.0 1211123 1.0 2221132 2.0 1211233 2.0    7,0    1
  94 2352454 3.0 3343663 3.0 2342655 3.0 3354555 5.0 2454551 4.0   18,0    3
  95 5666666 6.0 4566455 6.0 4564561 5.0 5663663 6.0 4666665 6.0   29,0    6
 266 6434335 4.0 6424346 4.0 6425436 4.0 6435346 4.0 5333326 3.0   19,0    4
 267 4545542 5.0 5655534 5.0 5656344 6.0 4546424 3.0 6545444 5.0   24,0    5
 268 3123213 2.0 2132112 2.0 3133212 2.0 1112211 1.0 3122112 1.0    8,0    2
----------------------------------------------------------------------------
On top

Adjudicators
Category: Junior I, Class: Open, Style: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Item    Name Surname                              Category Town            Country
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Witos                     Franciszek      I         Gliwice              Poland
A       James                     Colin                                          UK
B       Bonsignori                Michele                                        Italy
C       Visockas                  Virginius                                      Lithuania
D       Titkova                   Anastasia                                      Russia
E       Matiuszenko               Alla                                           Latvia
F       Dorogovtsev               Sergey                                         Ukraine
G       Rusu                      Aleksandr                                      Romania
H       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Poland
I       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------
Scrutineer(s)
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Leszczyński               Jacek           I         Radom                Poland
2       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            Poland
3       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------

Classification of competition
Category: Junior I, Class: Open, Style: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No     Place   Name Surname                                       Club                      Country          Place
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 138         1 Lewandowski Bartosz, Kucińska Paulina              BLUE CLASSIC Warszawa     Poland               1/   7
 142         2 Wiśniewski Patryk, Stefańczyk Daria                UKS-SMS Łódź              Poland               2/   7
 137         3 Górka Damian, Szurmak Klaudia                      BLUE CLASSIC Warszawa     Poland               3/   7
 143         4 Woźniak Patryk, Jarecka Emilia                     MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wielicz Poland               4/   7
 139         5 Sluk Sergej, Sluk Olha                             KARMENS                   Ukraine              5/   7
 140         6 Torbiarczyk Adrian, Stróżyk Zuzanna                C.T. WYPYCH Kalisz        Poland               6/   7
 136         7 Bukowski Łukasz, Mikołajewska Zuzanna              BLUE CLASSIC Warszawa     Poland               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
On top

Documentation, Round Final
Category: Junior I, Class: Open, Style: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     S             CH            R             Pd            J                      
No   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     RD Sum Place
--------------------------------------------------------------------------------------
 136 667577727 7.0 647467767 7.0 537457677 7.0 677557776 7.0 457352677 5.0   33,0    7
 137 244333261 3.0 334333231 3.0 364245332 3.0 145442341 3.0 364443422 3.0   15,0    3
 138 511111114 1.0 412111114 1.0 411111113 1.0 411111113 1.0 512111111 1.0    5,0    1
 139 475445535 5.0 565545676 5.0 646534526 5.0 556336637 5.0 646635736 6.0   26,0    5
 140 726766356 6.0 756776345 6.0 775676265 6.0 764673265 6.0 775774265 7.0   31,0    6
 142 152222443 2.0 121222523 2.0 253323754 4.0 222224424 2.0 131227354 2.0   12,0    2
 143 333654672 4.0 273654452 4.0 122762441 2.0 333765552 4.0 223566543 4.0   18,0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
On top

Adjudicators
Category: Junior I, Class: D, Style: Combination 8D
---------------------------------------------------------------------------------------------
Item    Name Surname                              Category Town            Country
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Witos                     Franciszek      I         Gliwice              Poland
A       James                     Colin                                          UK
B       Visockas                  Virginius                                      Lithuania
C       Dorogovtsev               Sergey                                         Ukraine
D       Petrovsky                 Oleg                                           Ukraine
E       Rusu                      Aleksandr                                      Romania
F       Wota                      Robert          I         Olsztyn              Poland
G       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------
Scrutineer(s)
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Leszczyński               Jacek           I         Radom                Poland
2       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            Poland
3       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------

Classification of competition
Category: Junior I, Class: D, Style: Combination 8D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No     Place  Name Surname                                      Club                     Country        Classification      Place
                                                                                                        Before   After                
                                                                                                        PD  PT   PD  PT               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Kasiński Kamil, Kucapska Agata                   ISKRA Piła               Poland       121,0  3 151,0  4         1/  11
  55         2 Krawaczek Cezary, Suchoń Paulina                 ATRIA Ostrołęka          Poland       112,0  2 136,0  3         2/  11
  51         3 Bronowski Karol, Wróblewska Aleksandra           M-TEAM Kraków            Poland       199,0  2 217,0  3         3/  11
  57         4 Pedecis Toms, Straume Keita                      AURUM                    Latvia         0,0      0,0  0         4/  11
  59         5 Romanowski Mateusz, Glinka Julia                 SWING Łomianki           Poland        79,0  2  90,0  2         5/  11
  58         6 Pęszyński Eryk, Jerzek Aleksandra                BLUE CLASSIC Warszawa    Poland       109,0  3 119,0  3         6/  11
  60         7 Tomkiel Michał, Koper Martyna                    BLUE CLASSIC Warszawa    Poland        49,0  1  58,0  1         7/  11
  50         8 Archacki Sebastian, Pruszkowska Wiktoria         BLUE CLASSIC Warszawa    Poland        74,0  2  82,0  2         8/  11
  53      9-10 Gajek Adam, Rozbicka Kinga                       BRAWURA Kobyłka          Poland        46,0  0  52,0  0      9-10/  11
  61      9-10 Wróbel Bartłomiej, Wąsacz Karolina               M-TEAM Kraków            Poland         0,0  0   6,0  0      9-10/  11
  52        11 Ciok Wojciech, Aleksandrowicz Maria              SWING Łomianki           Poland        29,0  0  34,0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
On top

Documentation, Round 1/2 Final
Category: Junior I, Class: D, Style: Combination 8D
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
No   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    RDSum-M Place
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50 XX   X   3 XXXXX X  6 X  X X   3 X  XX    3 X   XXX  4 XX XXX   5 XX   X   3 XX   X   3    30          
  51  XXX XX  5  X X XX  4  X XXXX  5  X XXXX  5  XXXXXX  6   XX XX  4  XX   X  3   X   X  2    34       4-5
  52    X  X  2    X XX  3       X  1   X   X  2          0      XX  2       X  1          0    11          
  53     X    1     XX   2  XXX X   4          0  XXX     3          0   XXX    3  X XXXX  5    18          
  54 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX X X  4 XXXXX X  6 XXX X X  5 XXX X X  5    47         1
  55 X X  X   3 XX  XX   4 X X X    3 XXX  X   4 XX XX    4 XXXXXX   6 X XXXX   5 X XXXX   5    34       4-5
  57  X XXXX  5 X   X X  3 XXX X    4 XXXXXXX  7  X   XX  3 XX  XXX  5 XX XXXX  6 XX  XXX  5    38         3
  58 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XX X X   4 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXX  X   4 X XX X   4    42         2
  59 X  X X   3 X XX     3 X  XX X  4    X  X  2 X   XXX  4 X X X X  4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    33         6
  60 XXX X X  5  XX      2  XX  XX  4 XXX XXX  6 X XX  X  4   XX  X  3    XX X  3  X XX X  4    31          
  61   X X    2   XX     2   X      1   X X    2 X XX X   4  X X     2   XX X   3   XX     2    18          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Documentation, Round Final
Category: Junior I, Class: D, Style: Combination 8D
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
No   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     RD Sum Place
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51 6211461 2.0 6122352 2.0 6112451 2.0 5111351 1.0 5543562 5.0 6653554 6.0 6655564 5.0 5645554 5.0   28,0    3
  54 1123242 1.0 2211231 1.0 1231212 1.0 1223232 2.0 3334243 3.0 4414361 3.0 3113351 3.0 4123362 3.0   17,0    1
  55 3544526 5.0 3546426 5.0 2545534 5.0 3556526 5.0 2111115 1.0 2122115 1.0 1321115 1.0 1331115 1.0   24,0    2
  57 4356133 3.0 4355144 3.0 4324143 3.0 4334143 3.0 4456454 4.0 5566443 5.0 4444243 4.0 3254443 4.0   29,0    4
  58 2465315 4.0 1463515 4.0 3466326 4.0 2445415 4.0 6665626 6.0 3345636 4.0 5566636 6.0 6566636 6.0   38,0    6
  59 5632654 6.0 5634663 6.0 5653665 6.0 6662664 6.0 1222331 2.0 1231222 2.0 2232422 2.0 2412221 2.0   32,0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
On top

Adjudicators
Category: Adults, Class: D, Style: Combination 8D
---------------------------------------------------------------------------------------------
Item    Name Surname                              Category Town            Country
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Witos                     Franciszek      I         Gliwice              Poland
A       Bonsignori                Michele                                        Italy
B       Visockas                  Virginius                                      Lithuania
C       Matiuszenko               Alla                                           Latvia
D       Dorogovtsev               Sergey                                         Ukraine
E       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Poland
F       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Poland
G       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------
Scrutineer(s)
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Leszczyński               Jacek           I         Radom                Poland
2       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            Poland
3       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------

Classification of competition
Category: Adults, Class: D, Style: Combination 8D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No     Place  Name Surname                                      Club                     Country        Classification      Place
                                                                                                        Before   After                
                                                                                                        PD  PT   PD  PT               
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35         1 Barszcz Piotr, Brągiel Martyna                   EMKa Legionowo           Poland       195,0  4 225,0  5         1/  11
  42         2 Sidorowicz Jakub, Zielińska Paulina              PROGRESS Warszawa        Poland       196,9  0 220,9  1         2/  11
  43         3 Strzelczyk Michał, Jankowska Marta               ZORBA Mykanów            Poland       254,0  1 272,0  2         3/  11
  41         4 Orzeszek Piotr, Kubiak Aleksandra                AKADEMIA TAŃCA Warszawa  Poland       207,5  0 219,5  0         4/  11
  48         5 Józefowicz Daniel, Sołtan Oriana                 AKADEMIA TAŃCA Warszawa  Poland       155,0  4 166,0  4         5/  11
  44         6 Szcześniak Mateusz, Wieczorkiewicz Alicja        JEDYNKA Łódź             Poland        40,0  1  50,0  1         6/  11
  47         7 Wojtaszek Rafał, Włodarczyk Katarzyna            PASJONAT Sochaczew       Poland       180,5  0 189,5  0         7/  11
  46         8 Krysiak Mateusz, Ciura Lidia                     PASJONAT Sochaczew       Poland       110,0  1 118,0  1         8/  11
  45         9 Szyszka Michał, Więch Maria                      CORTE Warszawa           Poland        53,0  0  60,0  0         9/  11
  40        10 Niemirski Kamil, Chrupek Marta                   MAKO Sulejówek           Poland       169,1  1 175,1  1        10/  11
  38        11 Koprianiuk Mateusz, Skerczyńska Ewa              AIDA Biała Podlaska      Poland       152,0  2 157,0  2        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
On top

Documentation, Round 1/2 Final
Category: Adults, Class: D, Style: Combination 8D
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
No   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    RDSum-M Place
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35  X   XX  3 XX X X   4  X XXX   4    X X   2 XX  XXX  5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6    36         5
  38          0          0 XX       2 X  XX    3     XX   2  X  X    2   X XXX  4 X  XXX   4    17          
  40   XX XX  4  X  X X  3    X  X  2 XXX X X  5       X  1       X  1       X  1      XX  2    19          
  41 XXXXXX   6 X   XXX  4 X X  XX  4 X  XXXX  5 XXXX XX  6 X  XXXX  5 XXXXXX   6 XX       2    38         3
  42 XXX XXX  6 XXXX     4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXX    4  XX      2 XX XX    4  XX   X  3    37         4
  43 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  X       1  X       1 XXX XX   5 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    39         2
  44 X   X X  3 XXXXX X  6 X X XXX  5 X     X  2 X  X XX  4 X  XXXX  5     X X  2 X XXXXX  6    33         6
  45 X        1       X  1 X X   X  3   X   X  2   XXX    3  XXX     3   XXX    3   XXXX   4    20          
  46   XXX    3   XXXX   4    XX    2  XXX X   4  XXX X   4   X      1    X     1    XX X  3    22          
  47  X XX X  4   X XX   3 XXXXXXX  7 XXX XX   5 X   X X  3 X  X XX  4 XX   XX  4 XX       2    32          
  48 XXXX X   5 XXXXXXX  7  XXXXX   5  XXXXXX  6 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXX  XX  5  XX   X  3    43         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Documentation, Round Final
Category: Adults, Class: D, Style: Combination 8D
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
No   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     RD Sum Place
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35 3262651 3.0 5263535 4.5 5256333 3.0 4266632 4.0 1123113 1.0 3111114 1.0 2111111 1.0 1121111 1.0   18,5    1
  41 1354226 2.0 3355256 4.5 3365225 2.0 3354225 2.0 4656254 6.0 4454246 4.0 4352246 4.0 4365346 4.0   28,5    4
  42 2111112 1.0 4121112 1.0 2111111 1.0 2111111 1.0 6232565 5.0 6233563 3.0 5246565 5.0 5236563 6.0   23,0    2
  43 5436444 4.0 2432441 2.0 6622646 6.0 6632364 5.0 2345432 3.0 1522321 2.0 3625323 3.0 2413222 2.0   27,0    3
  44 6545333 5.0 6546363 6.0 4443552 5.0 5445453 6.0 5561321 2.0 5665452 6.0 6564454 6.0 6554455 5.0   41,0    6
  48 4623565 6.0 1614624 3.0 1534464 4.0 1523546 3.0 3414646 4.0 2346635 5.0 1433632 2.0 3642634 3.0   30,0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
On top

Adjudicators
Category: Adults, Class: Grand Prix, Style: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Item    Name Surname                              Category Town            Country
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Witos                     Franciszek      I         Gliwice              Poland
A       James                     Colin                                          UK
B       Bonsignori                Michele                                        Italy
C       Visockas                  Virginius                                      Lithuania
D       Titkova                   Anastasia                                      Russia
E       Matiuszenko               Alla                                           Latvia
F       Dorogovtsev               Sergey                                         Ukraine
G       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Poland
H       Wota                      Robert          I         Olsztyn              Poland
I       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------
Scrutineer(s)
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Leszczyński               Jacek           I         Radom                Poland
2       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            Poland
3       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------

Classification of competition
Category: Adults, Class: Grand Prix, Style: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No     Place   Name Surname                                       Club                      Country          Place
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115         1 Musioł Krzysztof, Kozłowska Katarzyna              MOSSO Kędzierzyn-Koźle    Poland               1/  29
 108         2 Jeschke Wojciech, Barczuk Maja                     BLUE CLASSIC Warszawa     Poland               2/  29
 123         3 Szulgo Marek, Schodnik Renata                      GRACJA Zielona Góra       Poland               3/  29
 121         4 Sikora Norbert, Wójcik Dominika                    CENTRUM TAŃCA Lublin      Poland               4/  29
 112         5 Kozuń Artur, Wierzyńska Kamila                     ESKULAP Łódź              Poland               5/  29
 118         6 Rostek Michał, Wróbel Anna                         FEELING Warszawa          Poland               6/  29
 104         7 Czyżewski Paweł, Piekarska Katarzyna               ZAMEK Lublin              Poland               7/  29
 117         8 Rey Tadeusz, Krawczyk Nicole                       FEELING Warszawa          Poland               8/  29
 133         9 Dziubak Tomasz, Ryffa Dominika                     BLUE CLASSIC Warszawa     Poland               9/  29
 129        10 Babenko Mikhail, Bakhtiarova Liana                 ONIONA Kaliningrad        Russia              10/  29
 100     11-12 Anderosns Raimonds, Tikhonova Olga                 AURUM                     Latvia           11-12/  29
 110     11-12 Kapała Adrian, Lesz Katarzyna                      JANTAR Elbląg             Poland           11-12/  29
 131        13 Stefański Jacek, Korab Joanna                      FEELING Warszawa          Poland              13/  29
 116     14-15 Olczak Damian, Piasecka Aleksandra                 PROGRESS Warszawa         Poland           14-15/  29
 128     14-15 Kiszteliński Marcin, Dąbrowska Kamila              ZORBA Mykanów             Poland           14-15/  29
 125        16 Żołądkiewicz Oskar, Kotarba Alicja                 GRACJA Zielona Góra       Poland              16/  29
 107        17 Jaworski Marcin, Zaremba Małgorzata                AKADEMIA TAŃCA Warszawa   Poland              17/  29
 105        18 Górka Janusz, Kamińska Joanna                      FINEZJA Poznań            Poland              18/  29
 106     19-20 Iwanowski Karol, Leszczyńska Dominika              AIDA Biała Podlaska       Poland           19-20/  29
 111     19-20 Kisielewski Krystian, Sikora Agnieszka             AKTT Szczecin             Poland           19-20/  29
 101        21 Batko Tomasz, Skubis Aleksandra                    AS-SPORT Kraków           Poland              21/  29
 134        22 Głownia Jędrzej, Dec Aleksandra                    M-TEAM Kraków             Poland              22/  29
 103     23-24 Borówka Paweł, Baran Agnieszka                     CENTRUM TAŃCA Lublin      Poland           23-24/  29
 132     23-24 Rygielski Maciej, Olszewska Agnieszka              CORTE Warszawa            Poland           23-24/  29
 113        25 Lubin Artur, Kivlina Sintija                       AURUM                     Latvia              25/  29
 124        26 Zwoliński Mariusz, Górka Daria                     PERFECT Gdańsk            Poland              26/  29
 102        27 Blokhin Egor, Soika Karina                         META                      Belarus             27/  29
 130        28 Richter Krzysztof, Klicka Katarzyna                CORTE Warszawa            Poland              28/  29
 122        29 Starowicz Piotr, Drożyner Paulina                  MUZA Olsztyn              Poland              29/  29
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
On top

Documentation, Round 1/8 Final
Category: Adults, Class: Grand Prix, Style: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
No   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    RDSum-M Place
-------------------------------------------------------------------------------------
 100 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8    44      6-10
 101  XX XX XX  6 XX XXXXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXX  XX  7 XXXX X XX  7    36     19-20
 102 X XXX   X  5  X  X  X   3   XX   XX  4    X XXX   4   X XXXX   5    21          
 103 XXXX  XX   6  XXXX   X  5 XX XX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXX XX    6    33        23
 104 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44      6-10
 105  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XX X  7 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9    41     14-15
 106 XXXXXXX X  8 X XXXXX X  7 XXXXXXX X  8 XXXXX X X  7 XXXXX XXX  8    38        18
 108 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-5
 110 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    44      6-10
 111 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXX XXXXX  8 XXXX X XX  7 XX XXXXXX  8    40        16
 112 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-5
 113 X XXXX     5 X X X X X  5 X XXX  X   5 X X XXX    5 X X X XX   5    25          
 115 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-5
 116 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44      6-10
 117 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-5
 118 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    44      6-10
 121 XX X XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43     11-13
 122     X  X   2  X X   X   3    X   X   2   X    X   2 X  XX  XX  5    14          
 123 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-5
 124  X  XXXX   5      XXX   3  X  XXXX   5  X  XXXXX  6     X XXX  4    23          
 125 XXXXX XXX  8 XXXXXX X   7 XXXXXX XX  8 XXXXX  XX  7 XX XXX X   6    36     19-20
 128 XXX  XXXX  7 XXXXXXXXX  9 X XX XX X  6 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    39        17
 129 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    43     11-13
 130 X  X  X    3 XX    X X  4 XX  X  X   4  X   XX    3  X XXXX    5    19          
 131 XXXX XXXX  8 X XX XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    41     14-15
 132  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8  X  XXXXX  6  XXXXXX X  7  XX  X XX  5    34     21-22
 133 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8    43     11-13
 134 X XXXX  X  6 X X XX  X  5 XXXXXXXXX  9 X XXX  XX  6 XXXXXXX X  8    34     21-22
 107 XX  XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXX XXX    6 XX   XXX   5 X X X X X  5    32        24
-------------------------------------------------------------------------------------

Documentation, Round 1/4 Final
Category: Adults, Class: Grand Prix, Style: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
No   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    RDSum-M Place
-------------------------------------------------------------------------------------
 100   XXXX     4  X XXX  X  5   X XX  X  4   X XXXX   5   XXXXX    5    23     11-12
 101            0   X X      2     XX     2   X        1  X         1     6          
 103            0            0            0            0            0     0          
 104 XXXXXXXXX  9 XXXXX  XX  7  X XX   X  4 XX XXXX X  7 XXXXX X X  7    34         9
 105     X      1  X    X X  3  X         1  X      X  2  X         1     8          
 106 X     X    2            0 X          1 X          1 X     X X  3     7          
 107  X  X X    3       X    1     X X    2     X      1   X  X     2     9          
 108 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
 110 XXXXXX XX  8 X  XXX XX  6 XXXXXX XX  8  XXXXX XX  7 XXXX X XX  7    36         8
 111        X   1        X   1  X     X   2        X   1     X  X   2     7          
 112 XXXX XXXX  8 XXXXX XXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXX XXX  8 XXXX XXXX  8    40       4-6
 115 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
 116        XX  2   X  X X   3      XXX   3   X XXXX   5    X   X   2    15          
 117 XXXX XXXX  8 XXX   XXX  6 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXX XXXXX  8    39         7
 118 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 X X  XXXX  6    40       4-6
 121 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    43         3
 123 XXXX  XXX  7 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXX XXX  7    40       4-6
 125        X   1  X XX XX   5     X  X   2        X   1    X   X   2    11          
 128   X  X  X  3   XX X     3   X   X X  3  XXX    X  4     X   X  2    15          
 129 X XXX X X  6 X XXXXX X  7 X  X  X X  4 X  XX X X  5 XX XXXX X  7    29        10
 131  X   XX    3 X    XX    3 X XX XXX   6 X  X XX    4 X    XXX   4    20          
 132            0            0            0            0            0     0          
 133 XX XXX     5 XX   X     3 XXXXX      5 XX   X  X  4 XXXXXX     6    23     11-12
 134     X      1     X      1         X  1      X     1     X      1     5          
-------------------------------------------------------------------------------------

Documentation, Round 1/2 Final
Category: Adults, Class: Grand Prix, Style: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
No   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    RDSum-M Place
-------------------------------------------------------------------------------------
 100   X X      2    X       1     X      1     X      1     X      1     6          
 104         X  1  XXXXXX X  7    X XX X  4   XX X  X  4  XXXX X X  6    22       6-7
 108 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
 110    X       1         X  1         X  1   XX    X  3            0     6          
 112 XXX  XXXX  7 XXX  XXX   6 XXX X XX   6 X X  XXXX  6 XXXXX  XX  7    32         3
 115   XXXXXXX  7 X  XXXXXX  7 XXXXX XXX  8 XXXXX  XX  7 X  XXXXXX  7    36         2
 117  XX  X XX  5  XXX  XXX  6  XXX X X   5  X   XXX   4      X     1    21          
 118 XXX   XX   5 X    X X   3 X  X XXX   5 XX    XX   4 X X  XXX   5    22       6-7
 121 XX X XX    5 XXXXXX     6 XXXXXXX X  8  X  XXX    4 XXXX XXX   7    30         5
 123 XX XXXXX   7  XX X XX   5 XX   X XX  5 XXXX XXXX  8  XX  XXXX  6    31         4
 129    XX   X  3     X   X  2            0    XX      2            0     7          
 133 X   X      2 X          1   X X      2 X   X      2 XX XX   X  5    12          
-------------------------------------------------------------------------------------

Documentation, Round Final
Category: Adults, Class: Grand Prix, Style: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
No   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     RD Sum Place
--------------------------------------------------------------------------------------
 104 654567773 7.0 565555775 5.0 766675476 7.0 665775776 7.0 547775776 7.0   33,0    7
 108 342313242 2.0 442322342 3.0 333323752 2.0 333324453 3.0 423333553 3.0   13,0    2
 112 223656436 4.0 723647234 4.0 524566625 5.0 524557334 5.0 634557145 5.0   23,0    5
 115 471125121 1.0 251213421 1.0 251112531 1.0 442111221 1.0 252112221 1.0    5,0    1
 118 166732357 6.0 674736556 7.0 645757367 6.0 776666667 6.0 776666667 6.0   31,0    6
 121 535441665 5.0 117461667 6.0 412431244 4.0 111232145 2.0 111221332 2.0   19,0    4
 123 717274514 3.0 336174113 2.0 177244113 3.0 257443512 4.0 365444414 4.0   16,0    3
--------------------------------------------------------------------------------------
On top

Adjudicators
Category: Junior II, Class: Grand Prix, Style: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Item    Name Surname                              Category Town            Country
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Witos                     Franciszek      I         Gliwice              Poland
A       Visockas                  Virginius                                      Lithuania
B       Matiuszenko               Alla                                           Latvia
C       Dorogovtsev               Sergey                                         Ukraine
D       Petrovsky                 Oleg                                           Ukraine
E       Rusu                      Aleksandr                                      Romania
F       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Poland
G       Wota                      Robert          I         Olsztyn              Poland
H       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Poland
I       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------
Scrutineer(s)
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Leszczyński               Jacek           I         Radom                Poland
2       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            Poland
3       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------

Classification of competition
Category: Junior II, Class: Grand Prix, Style: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No     Place   Name Surname                                       Club                      Country          Place
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 158         1 Katkovski Natan, Elizaveta Manija                  VECRIGA                   Latvia               1/  20
 159         2 Kieszek Mateusz, Opalińska Sandra                  DUET Warszawa             Poland               2/  20
 163         3 Mikrzak Maciej, Michalik Martyna                   DUET Warszawa             Poland               3/  20
 169         4 Volozaninovs Vladimirs, Klapere Estere             Vecriga                   Latvia               4/  20
 154         5 Firląg Piotr, Dąbrowska Ewelina                    CORTE Warszawa            Poland               5/  20
 168         6 Voicehovics Artur, Golubcova Anastasija            Dancers                   Latvia               6/  20
 155         7 Furman Wojciech, Hamulska Dominika                 ISKRA Piła                Poland               7/  20
 160         8 Kleist Marcin, Zymek Adrianna                      AKTT Szczecin             Poland               8/  20
 166         9 Sztuce Vel Stuzmania Edgar, Barycka Justyna        ZAMEK Lublin              Poland               9/  20
 161        10 Kowalski Michał, Wróblewska Aleksandra             BLUE CLASSIC Warszawa     Poland              10/  20
 153     11-12 Dobrzyński Hubert, Tomaszewska Maja                CORTE Warszawa            Poland           11-12/  20
 164     11-12 Skrzypek Artur, Mrówczyńska Paulina                UKS-SMS Łódź              Poland           11-12/  20
 157        13 Kacperski Robert, Bronikowska Olga                 AKTT Szczecin             Poland              13/  20
 167        14 Słowiński Patryk, Górczak Roksana                  UKS-SMS Łódź              Poland              14/  20
 151        15 Baybichev Robert, Tudvaseva Yana                   SOVREMENY STYLE           Belarus             15/  20
 165        16 Subczyński Paweł, Rajska Joanna                    ISKRA Piła                Poland              16/  20
 162        17 Levshunov Vladislav, Yanchik Darya                 SOVREMENY STYLE           Belarus             17/  20
 152        18 Biernat Jarosław, Adamczyk Karolina                FEELING Warszawa          Poland              18/  20
 170        19 Zabrodzki Przemysław, Górnicka Krystyna            MAKO Sulejówek            Poland              19/  20
 156        20 Górnicki Wiktor, Pawicka Paulina                   MAKO Sulejówek            Poland              20/  20
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
On top

Documentation, Round 1/4 Final
Category: Junior II, Class: Grand Prix, Style: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     S            CH           R            Pd           J                         
No   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    RDSum-M Place
-------------------------------------------------------------------------------------
 151  XXXX      4  XXX X X   5   X X      2  XXXX   X  5 X XX       3    19          
 152        X   1   X    X   2    X   X   2   X    X   2     X XX   3    10          
 153 XXXX    X  5 XXXXX XXX  8  XXX XXXX  7 X XX XXXX  7 XXXX XX X  7    34      8-10
 154 X XXXXXXX  8 XXXXXXX X  8 X  XXX  X  5 X X XX XX  6 XXXXXXXXX  9    36       6-7
 155 XX XXXXXX  8 X  XXXX X  6  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    XXXX X  5    36       6-7
 156        X   1        X   1            0  X         1            0     3          
 157 XX XXXXX   7  X XXXXX   6 X XXX  X   5 XX    XXX  5 XX X  XX   5    28        11
 158 XXXXXXXXX  9 XXXXXX  X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       1-3
 159 XXXXX XXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       1-3
 160  XXXXXX    6 X  XXX XX  6 XXX XXXX   7  XXXXXXX   7 XXXXXX XX  8    34      8-10
 161 XX   X XX  5 X X   XXX  5 X X X X X  5 X     X X  3  XXX   XX  5    23     12-14
 162     X X X  3  X  X      2  X    X    2  XX        2   X X      2    11          
 163 XXXXXXXXX  9 X  X XXXX  6 XX XXXXXX  8 X XXXX XX  7 XXXXXXXX   8    38         4
 164   X  X     2   X XXXX   5   X  X XX  4 XX XXXX    6 XXX  XXX   6    23     12-14
 165 X XX XX    5 XXXX XX    6 X  X       2    X  X    2       X    1    16          
 166 XXX  XXXX  7 XX X  XXX  6 XX X XXXX  7 X  XXXXXX  7 X X XXXXX  7    34      8-10
 167     XX     2  XX X   X  4 XXX XXX    6  XXXXX     5  X XXXX X  6    23     12-14
 168 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8    43       1-3
 169 XXX XXXXX  8 XXX XXXX   7 XXXXXXXXX  9 XX  XXXXX  7 XX  XX XX  6    37         5
 170    X    X  2         X  1  X      X  2            0         X  1     6          
-------------------------------------------------------------------------------------

Documentation, Round 1/2 Final
Category: Junior II, Class: Grand Prix, Style: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     S            CH           R            Pd           J                         
No   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    RDSum-M Place
-------------------------------------------------------------------------------------
 153   X     X  2    X       1         X  1         X  1     X   X  2     7          
 154 X XXX   X  5 X X X   X  4 X   X      2 X X X  XX  5 XX XX  XX  6    22       6-7
 155    X  X X  3   XX XX X  5  XXX XX X  6    X XX X  4    XX  XX  4    22       6-7
 157 XX         2  X         1   X    X   2            0  X         1     6          
 158 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXX   7  XXXXXXX   7 XXXXXXXX   8    39         1
 159 XXXX   XX  6 X XX   XX  5 XXXX   XX  6 XXXXX  XX  7 XXXXXX  X  7    31       2-3
 160     XX X   3 XX XXX X   6     XX X   3 X X  XXX   5 X    X     2    19          
 161   X     X  2         X  1         X  1         X  1   XX  X X  4     9          
 163 X  XXX XX  6 XX  XX XX  6 X  XXXXXX  7 X XXXX XX  7   X  XX X  4    30         4
 164   X        1   X   X    2   X X      2  X         1   X        1     7          
 166    X XXX   4  X   XX    3 XX   XX    4  X   XX    3  X   XX    3    17          
 167  X  X X    3            0            0     X      1        X   1     5          
 168  X   XX    3   XXX XX   5 XXXXX X X  7 XX XX X    5 X  XX XX   5    25         5
 169 XX  XXXX   6 XX  XXXX   6 XX X XXX   6 XXXX XXX   7 XXX  XXX   6    31       2-3
-------------------------------------------------------------------------------------

Documentation, Round Final
Category: Junior II, Class: Grand Prix, Style: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     S             CH            R             Pd            J                      
No   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     RD Sum Place
--------------------------------------------------------------------------------------
 154 175515761 5.0 177525552 6.0 177614543 4.0 175512541 4.0 175514531 5.0   24,0    5
 155 757274475 7.0 755364465 7.0 765475476 7.0 747474476 7.0 767465375 7.0   35,0    7
 158 411121123 1.0 211111114 1.0 211121115 1.0 211121113 1.0 311121126 1.0    5,0    1
 159 223337612 2.0 326436623 2.0 324337721 2.0 424336624 3.0 524336642 3.0   12,0    2
 163 562743534 3.0 562743731 3.0 543753632 5.0 362653732 2.0 252642713 2.0   15,0    3
 168 644466247 4.0 644257346 5.0 656246357 6.0 653267255 5.0 646277457 6.0   26,0    6
 169 336652356 6.0 433672277 4.0 432562264 3.0 536745367 6.0 433753264 4.0   23,0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
On top

Adjudicators
Category: Adults, Class: IDSF, Style: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Item    Name Surname                              Category Town            Country
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Witos                     Franciszek      I         Gliwice              Poland
A       James                     Colin                                          UK
B       Bonsignori                Michele                                        Italy
C       Visockas                  Virginius                                      Lithuania
D       Titkova                   Anastasia                                      Russia
E       Matiuszenko               Alla                                           Latvia
F       Petrovsky                 Oleg                                           Ukraine
G       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               Poland
H       Wota                      Robert          I         Olsztyn              Poland
I       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------
Scrutineer(s)
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Leszczyński               Jacek           I         Radom                Poland
2       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            Poland
3       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            Poland
---------------------------------------------------------------------------------------------

Classification of competition
Category: Adults, Class: IDSF, Style: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No     Place   Name Surname                                       Club                      Country          Place
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 211         1 Houška Martin, Třeštiková Andrea                   TK SPARTA Praha           Czech Rep.           1/  36
 225         2 Musioł Krzysztof, Kozłowska Katarzyna              MOSSO Kędzierzyn-Koźle    Poland               2/  36
 235         3 Sikora Norbert, Wójcik Dominika                    CENTRUM TAŃCA Lublin      Poland               3/  36
 214         4 Jeschke Wojciech, Barczuk Maja                     BLUE CLASSIC Warszawa     Poland               4/  36
 230         5 Polusytjk Ruslan, Levytska Olena                   EDELVEIS                  Ukraine              5/  36
 218         6 Kiselev Sergey, Popova Ekaterina                   NIKA                      Belarus              6/  36
 236         7 Soponar Rares, Rusznyak Alice                      RUS-TEAM                  Romania              7/  36
 220         8 Kozuń Artur, Wierzyńska Kamila                     ESKULAP Łódź              Poland               8/  36
 239         9 Szulgo Marek, Schodnik Renata                      GRACJA Zielona Góra       Poland               9/  36
 240     10-11 Urbański Paweł, Szostek Karolina                   BLUE CLASSIC Warszawa     Poland           10-11/  36
 243     10-11 Śmikiel Mateusz, Sielicka Maria                    SŁOŃCE Poznań             Poland           10-11/  36
 216        12 Kapała Adrian, Lesz Katarzyna                      JANTAR Elbląg             Poland              12/  36
 232        13 Rostek Michał, Wróbel Anna                         FEELING Warszawa          Poland              13/  36
 241        14 Usmanov Roman, Trukhan Anna                        PIRUET                    Belarus             14/  36
 222        15 Levytskyy Vsevolod, Gadyatska Yulia                EDELVEIS                  Ukraine             15/  36
 201        16 Babenko Mikhail, Bakhtiarova Liana                 ONIONA Kaliningrad        Russia              16/  36
 215        17 Kadłubowski Maciej, Kopacz Maja                    AKSEL Rzeszów             Poland              17/  36
 200     18-19 Anderosns Raimonds, Tikhonova Olga                 AURUM                     Latvia           18-19/  36
 251     18-19 Dziubak Tomasz, Ryffa Dominika                     BLUE CLASSIC Warszawa     Poland           18-19/  36
 231        20 Rey Tadeusz, Krawczyk Nicole                       FEELING Warszawa          Poland              20/  36
 247        21 Stefański Jacek, Korab Joanna                      FEELING Warszawa          Poland              21/  36
 249        22 Żołądkiewicz Oskar, Kotarba Alicja                 GRACJA Zielona Góra       Poland              22/  36
 227        23 Olczak Damian, Piasecka Aleksandra                 PROGRESS Warszawa         Poland              23/  36
 250        24 Kiszteliński Marcin, Dąbrowska Kamila              ZORBA Mykanów             Poland              24/  36
 203     25-26 Bednarz Piotr, Szpetnar Aleksandra                 FLAMENCO Siemianowice     Poland           25-26/  36
 209     25-26 Górka Janusz, Kamińska Joanna                      FINEZJA Poznań            Poland           25-26/  36
 212        27 Iwanowski Karol, Leszczyńska Dominika              AIDA Biała Podlaska       Poland              27/  36
 202        28 Batko Tomasz, Skubis Aleksandra                    AS-SPORT Kraków           Poland              28/  36
 238     29-30 Strakos Mojmir, Segetova Michaela                  TK SPARTA Praha           Czech Rep.       29-30/  36
 252     29-30 Jaworski Marcin, Zaremba Małgorzata                AKADEMIA TAŃCA Warszawa   Poland           29-30/  36
 219     31-32 Kisielewski Krystian, Sikora Agnieszka             AKTT Szczecin             Poland           31-32/  36
 246     31-32 Rygielski Maciej, Olszewska Agnieszka              CORTE Warszawa            Poland           31-32/  36
 223        33 Lubin Artur, Kivlina Sintija                       AURUM                     Latvia              33/  36
 205        34 Borówka Paweł, Baran Agnieszka                     CENTRUM TAŃCA Lublin      Poland              34/  36
 248        35 Richter Krzysztof, Klicka Katarzyna                CORTE Warszawa            Poland              35/  36
 237        36 Starowicz Piotr, Drożyner Paulina                  MUZA Olsztyn              Poland              36/  36
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
On top

Documentation, Round 1/8 Final
Category: Adults, Class: IDSF, Style: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
No   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    RDSum-M Place
-------------------------------------------------------------------------------------
 200 X XXX XXX  7 X XXX X X  6  XXXX XXX  7  XXX  X X  5    XXXX X  5    30        21
 201  XXXXX XX  7   XXX  XX  5 X XXXXX X  7 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8    36     17-18
 202  XX     X  3   X  XXXX  5  XX   X    3  X XX   X  4   X X X X  4    19          
 203 X XX  X    4 X XXX XX   6 X X   X    3 X X X      3 XXXXX  X   6    22          
 205            0  X         1  X  X   X  3            0            0     4          
 209  XXX  X X  5   X X X    3  X  XX  X  4  XXXX X X  6  X XX   X  4    22          
 211 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44      5-10
 212 XX   XX    4 X X XXX X  6    X X     2 X X  XX    4 XX X X  X  5    21          
 214 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
 215 XXXXXXXXX  9 XX XXX XX  7 XXXXX XX   7 XX XXX XX  7 XXXXXXX X  8    38     15-16
 216 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXX XXXX  8 X XX XXXX  7 XXXXXXXXX  9    41     13-14
 218 XXXXXXXXX  9  XXX XXX   6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    41     13-14
 219 XX   X XX  5 X      XX  3        XX  2       XX   2        XX  2    14          
 220 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44      5-10
 222 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
 223   X X  X   3            0     X      1            0        X   1     5          
 225 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
 227 X    XXXX  5 X    X XX  4 XXX  X XX  6 XX   X XX  5 XX X X XX  6    26        22
 230 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    43     11-12
 231 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    44      5-10
 232 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    44      5-10
 235 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
 236 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8    44      5-10
 237        X   1            0            0            0            0     1          
 238 XXX X   X  5 XXX X   X  5 X   X      2     X      1 X   X      2    15          
 239 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44      5-10
 240 XX XXXXXX  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43     11-12
 241   XXX  XX  5  XXXXXX    6 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    36     17-18
 243   XXXXX    5 X X X XXX  6 XXXX XXXX  8 X XX XXX   6 XXX XXXX   7    32        19
 246      XX    2  X X X X   4      X     1  X  XX X   4  X   X X   3    14          
 247 XX     XX  4 XX X XXXX  7 XXXX  XXX  7 XX X  XXX  6 X XXX XXX  7    31        20
 248      X     1            0      X     1            0            0     2          
 249 X  XX  X   4 XX XXX X   6 X XXXX X   6  XXXX  X   5     X XX   3    24        23
 250  X XXXX    5 XX X XX    5 X  X XXX   5   X  XX X  4   XX XX    4    23        24
 251 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8  XXXXXXX   7 XXXXXXX    7 XXXXXXX X  8    38     15-16
 252     X      1  X  X   X  3     X   X  2 X   XX XX  5  XX X  X   4    15          
-------------------------------------------------------------------------------------

Documentation, Round 1/4 Final
Category: Adults, Class: IDSF, Style: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
No   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    RDSum-M Place
-------------------------------------------------------------------------------------
 200     X   X  2     X      1   XXX      3     X      1     X   X  2     9          
 201       X X  2  XXXX   X  5     X   X  2   XX    X  3   XXX   X  4    16          
 211 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       1-2
 214 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         3
 215 X          1 X          1 X  X       2 XXX        3 XXXXXX     6    13          
 216    X       1  X X X X   4  X  XXXXX  6    XXX XX  5  XXX XX X  6    22        12
 218  XXXXXX X  7   XXXXX X  6  XXXXXXXX  8   XXXXX    5   XXXX  X  5    31         9
 220  XXX X XX  6  X    XXX  4 XX X  XXX  6 XXXX   XX  6 XX X XXXX  7    29        10
 222 X X XX X   5   XXXXX    5   XX XX    4    X XX    3   X  X     2    19          
 225 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       1-2
 227            0            0            0  X         1        X   1     2          
 230 XXX XXXX   7 X XXXXXX   7 XXXXXXXXX  9 X X XXXXX  7 X X XXXX   6    36       5-6
 231  X   XXX   4  XX    XX  4            0            0            0     8          
 232 X  XX XXX  6       XXX  3       XX   2  XX X XXX  6     X XXX  4    21          
 235 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX  XXXXX  7 XXX XXXX   7    41         4
 236 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXX XXXXX  8 XX XXXX X  7 X  X XX X  5    36       5-6
 239 X XXXXXXX  8 X  XXX XX  6 X   XXXXX  6 X  X XXXX  6 XX X  XXX  6    32       7-8
 240 XX XXX XX  7 XX XXXXX   7 XX XXX XX  7 XX X XXX   6 XX XX  X   5    32       7-8
 241  XXX       3 XXX        3 XXXX       4 XXXX    X  5 X XX  XX   5    20          
 243 X X   X    3 X X  XX X  5 X X  XX X  5 X X XXXX   6 X X  XXXX  6    25        11
 247            0 X   X  X   3            0            0  X         1     4          
 249        X   1            0            0        X   1     X      1     3          
 250            0            0            0            0  X         1     1          
 251  X X       2  X         1  XX        2  XX X      3  X         1     9          
-------------------------------------------------------------------------------------

Documentation, Round 1/2 Final
Category: Adults, Class: IDSF, Style: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
No   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    RDSum-M Place
-------------------------------------------------------------------------------------
 211 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    43         1
 214 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX    7 XXXXXXXX   8 XXX XXXX   7    39         2
 216            0     X      1         X  1        X   1            0     3          
 218   XX X     3   XX    X  3  XXXXXX X  7  XXX XX    5  XXXX   X  5    23       6-7
 220  X X   XX  4  X     XX  3  X X   XX  4         X  1        XX  2    14          
 225  XXXX XXX  7   XXXXXXX  7  XXX XXXX  7   XXX XXX  6   XXXXXXX  7    34         3
 230 X XXXX     5 X X XXX    5 X   X      2 X XXXX X   6 X X XX X   5    23       6-7
 235 XX   XXXX  6 XX XXXX    6 X X XXXXX  7 XX XXXX X  7 XX  XXX X  6    32         4
 236     X X X  3  X X XX X  5  XX X XX   5 XX  XXX X  6  X X XX X  5    24         5
 239 X   XXXXX  6   X    X   2        X   1        XX  2    X   X   2    13          
 240  X         1 XX     X   3 X  X       2  X         1 XXXX       4    11          
 243 X X        2 X          1 X X  X     3 X X        2 X X   X    3    11          
-------------------------------------------------------------------------------------

Documentation, Round Final
Category: Adults, Class: IDSF, Style: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
No   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     RD Sum Place
--------------------------------------------------------------------------------------
 211 111111211 1.0 312511311 1.0 111111211 1.0 211111211 1.0 412111211 1.0    5,0    1
 214 423456447 3.0 433766446 4.0 423566436 4.0 323456335 4.0 323456347 4.0   19,0    4
 218 764263575 6.0 675342575 6.0 764352573 6.0 775773674 7.0 764562674 6.0   31,0    6
 225 552322123 2.0 541133122 2.0 542225127 2.0 542224123 2.0 551223123 2.0   10,0    2
 230 275634754 5.0 164224753 3.0 376444764 5.0 156545757 5.0 277644766 7.0   25,0    5
 235 336545636 4.0 227455637 5.0 237633645 3.0 437332542 3.0 136335535 3.0   18,0    3
 236 647777362 7.0 756677264 7.0 655777352 7.0 664667466 6.0 645777452 5.0   32,0    7
--------------------------------------------------------------------------------------
On top
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50