OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"X TTT ZŁOTA PARA 2010 o Puchar Burmistrza Miasta Dębica": 2010-05-22, Dębica, okręg Podkarpacki

Dokumentacja zbiorcza 

ZŁOTA PARA DĘBICA 2010
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Dębica

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
ZŁOTA PARA DĘBICA 2010
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Dębica
Dębica, 22.05.2010r.
Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Tańca ZŁOTA PARA w Dębicy, MOK Dębica
Prowadzenie: Maciej Berger
Muzyka: Studio ART-Dance Kraków - Dariusz Ćwik
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
8-9, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Kombinacja 8T
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
10-11, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKSEL Rzeszów               10
   2 AS-SPORT Kraków              4
   3 A-Z Przemyśl                 5
   4 BAWINEK Kraków               1
   5 CENTRUM TAŃCA Rakszawa       3
   6 DYNAMO Lwów                  5
   7 Dynamo Lwów                  6
   8 DŻET Rzeszów-Boguchwała     16
   9 ELIDA Mielec                 2
  10 ELITA OKK Kraków-Wróblowi    1
  11 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn    4
  12 GALA Mielec                  1
  13 GAMA Rzeszów                 2
  14 GASIEK Rzeszów               6
  15 GOLDEN DANCE Przemyśl        1
  16 GRACJA Krosno                4
  17 IMPULS Biłgoraj              3
  18 KALEJDOSKOP Odessa           2
  19 Kalejdoskop Odessa           3
  20 Karmens Lwów                 2
  21 KARMENS Lwów                 3
  22 KLASA Tarnów                 7
  23 MERENGUE Stalowa Wola        2
  24 PODKARPACIE Przysieki        2
  25 PRIMA DANCE Kraków           3
  26 SHOW DANCE Rzeszów           5
  27 ST CZECHOWSKA Bochnia        2
  28 STUDIO TAŃCA JACHYM Tarnó    6
  29 TAKT Chorzelów               2
  30 TAKT Jarosław                1
  31 ZŁOTA PARA Dębica           11
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   ZŁOTA PARA DĘBICA 2010
   Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Dębica
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Dębica, 22.05.2010r.
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
  35 Rykowski Jakub, Wołowiec Gabriela                  AKSEL Rzeszów                             
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 E w stylu: Kombinacja 8T
  40 Smoleń Jakub, Krakowska Katarzyna                  ELIDA Mielec                              
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
F       Kozak                     Wolodymyr                                      Ukraina
G       Jankowski                 Andrzej         I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Cacała Radosław, Bezak Aleksandra                ZŁOTA PARA Dębica                      53.0  0  62.0  0         1/   5
   2         2 Szczyrek Karol, Krystek Kinga                    ZŁOTA PARA Dębica                      37.0  0  45.0  0         2/   5
   5         3 Marosz Karol, Nowosielska Natalia                GRACJA Krosno                          15.0  0  22.0  0         3/   5
   4         4 Sosnyckij Wiaczesław, Drozdowska Wiktorija       Kalejdoskop Odessa       Ukraine        0.0      0.0  0         4/   5
   1         5 Krasowski Dawid, Jurczak Paulina                 GRACJA Krosno                           0.0  0   5.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
F       Kozak                     Wolodymyr                                      Ukraina
G       Jankowski                 Andrzej         I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Polak Mikołaj, Koryl Paulina                     GASIEK Rzeszów                         70.0  0  98.0  1         1/   9
  37         2 Paradysz Kryspin, Stolarska Kinga                DŻET Rzeszów-Boguchwała               143.0  0 165.0  1         2/   9
  39         3 Wilk Mateusz, Rogala Kamila                      DŻET Rzeszów-Boguchwała               165.0  0 181.0  1         3/   9
  40         4 Gieracki Gabriel, Witek Alicja                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             174.0  2 184.0  2         4/   9
  42         5 Zolotoriow Jegor, Nesterenko Katerina            Dynamo Lwów              Ukraine        0.0      0.0  0         5/   9
  45         6 Chuchro Szymon, Pijar Karolina                   ZŁOTA PARA Dębica                      40.0  0  48.0  0         6/   9
  41         7 Wąs Marcin, Szczurek Daria                       DŻET Rzeszów-Boguchwała                73.0  1  80.0  1         7/   9
  38       8-9 Groszek Bartek, Sowa Julia                       GAMA Rzeszów                          249.0  1 254.0  1       8-9/   9
  43       8-9 Paszyński Krystian, Słaby Roksana                TAKT Jarosław                          15.0  0  20.0  0       8-9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37 XXXX X   5 XXXX XX  6  XX XX   4  XXXXX   5 XXXX     4  XXXX X  5 XXXXXXX  7  XXXX X  5    41       2-5
  38  X  X X  3 XXX XX   5   XX X   3 XXX XX   5 X    XX  3 XX X  X  4 XX       2 XX   X   3    28          
  39 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7     X X  2 XXXXXXX  7   XXXXX  5   X  XX  3 X XXXX   5    41       2-5
  40 XXXXX X  6 X  XXX   4    XX X  3 XX XXXX  6  XXX XX  5 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XX X XX  5    41       2-5
  41 X X X X  4  X    X  2 XX    X  3   XX  X  3 XXXXX X  6 XXX  X   4 X XX X   4 XXXX X   5    31          
  42 XXX XX   5    XXXX  4 XX  XX   4 XXX XX   5  X XXX   4 XXXXXX   6  XXXXX   5   X XXX  4    37         6
  43  X X XX  4  XX XXX  5 X XX XX  5 X XX XX  5     XX   2      XX  2     XXX  3     X X  2    28          
  44 XXXX XX  6 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    48         1
  45    XXX   3 XXXXX    5 XXXXX X  6 XX XX X  5 XXX X X  5 XX XX X  5 XX XX X  5 XXXXXXX  7    41       2-5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37 4251346 3.0 6132146 2.0 6234535 5.0 5433546 5.0 3223634 3.0 3225644 5.0 2214523 1.0 1515226 2.0   26.0    2
  39 2362655 6.0 1261563 3.0 2121462 1.0 6162463 4.0 2416521 1.0 4431522 3.0 4663632 4.0 5343633 4.0   26.0    3
  40 5133512 2.0 5454311 4.0 5465311 4.0 2344311 3.0 1132346 2.0 1144355 4.0 1142444 3.0 6164555 6.0   28.0    4
  42 3645423 4.0 3645424 5.0 4656624 6.0 4655624 6.0 6665212 6.0 5663211 2.0 5531311 2.0 4632411 3.0   34.0    5
  44 1514131 1.0 2513232 1.0 1512153 2.0 3511152 1.0 4541155 4.0 2512136 1.0 6325156 5.0 2421142 1.0   16.0    1
  45 6426264 5.0 4326655 6.0 3343246 3.0 1226235 2.0 5354463 5.0 6356463 6.0 3456265 6.0 3256364 5.0   38.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
F       Kozak                     Wolodymyr                                      Ukraina
G       Jankowski                 Andrzej         I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11         1 Trytko Michał, Lekarczyk Anna                    EMiKa Pałac MłodzieżyTarn              93.0  1 119.0  2         1/   7
  17         2 Kozioł Szymon, Radlińska Wiktoria                KLASA Tarnów                           78.0  0  98.0  1         2/   7
  13         3 Frańczak Adam, Traciak Oliwia                    DŻET Rzeszów-Boguchwała                34.0  0  48.0  1         3/   7
  16         4 Rozborski Dominik, Betleja Karolina              GASIEK Rzeszów                         82.0  0  90.0  0         4/   7
  14         5 Staroński Kamil, Bober Sylwia                    IMPULS Biłgoraj                       191.0  4 198.0  4         5/   7
  15         6 Hadacz Adrian, Maciocha Emilia                   IMPULS Biłgoraj                        51.0  0  57.0  0         6/   7
  12         7 Dankowski Filip, Josypów Gabriela                ZŁOTA PARA Dębica                      19.0  0  24.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11 6134211 2.0 4131211 1.0 1251411 1.0 2141511 1.0 7122715 1.0 3123115 1.0 7122114 1.0 7124215 1.0    9.0    1
  12 7647675 6.0 7657664 6.0 6547653 6.0 6666652 6.0 5677644 7.0 7776554 7.0 4775465 7.0 5776464 7.0   52.0    7
  13 3572443 4.0 3375522 3.0 2664532 5.0 4552333 3.0 1454351 4.0 2234262 2.0 2543342 2.0 2252333 2.0   25.0    3
  14 1453552 5.0 2542153 2.0 5333364 3.0 3334465 5.0 2233463 2.0 4557641 5.0 5466621 6.0 4667721 6.0   34.0    5
  15 4766767 7.0 6766777 7.0 7775777 7.0 7777777 7.0 4541537 5.0 1641726 4.0 1651737 5.0 1533646 4.0   46.0    6
  16 5325334 3.0 5423335 4.0 4422245 4.0 5413246 4.0 3765172 6.0 5412473 3.0 6314573 4.0 6441572 5.0   33.0    4
  17 2211126 1.0 1214446 5.0 3116126 2.0 1225124 2.0 6316226 3.0 6365337 6.0 3237256 3.0 3315157 3.0   25.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
F       Kozak                     Wolodymyr                                      Ukraina
G       Jankowski                 Andrzej         I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Zawojowski Eryk, Gil Weronika                    ZŁOTA PARA Dębica                      66.0  0  92.0  1         1/   7
  97         2 Gwóźdź Kamil, Janiga Aleksandra                  ZŁOTA PARA Dębica                      77.0  2  97.0  3         2/   7
  91         3 Pryjmak Bochdan, Chanin Viktorija                Dynamo Lwów              Ukraine        0.0      0.0  0         3/   7
  93         4 Kud Damian, Pelczar Monika                       GRACJA Krosno                           0.0  0   8.0  0         4/   7
  92         5 Pogorzelec Paweł, Błahuciak Kinga                GOLDEN DANCE Przemyśl                  14.0  0  21.0  0         5/   7
  94         6 Szymański Jakub, Dela Emanuela                   KLASA Tarnów                           94.0  0 100.0  0         6/   7
  95         7 Kurek Wojciech, Bienia Patrycja                  GRACJA Krosno                           0.0  0   5.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  91 3365423 3.0 2163424 4.0 2353411 2.0 2265511 2.0 3562511 3.0 4533513 3.0   17.0    3
  92 4656551 5.0 5675561 5.0 5666552 5.0 6652672 6.0 5645362 5.0 6664661 6.0   32.0    5
  93 7542115 4.0 3341235 2.0 4432224 3.5 4444325 4.0 6354424 4.0 5445225 4.0   21.5    4
  94 5414666 6.0 6536757 6.0 6525766 6.0 5537764 5.0 4436675 6.0 3356454 5.0   34.0    6
  95 6777777 7.0 7757676 7.0 7777677 7.0 7776457 7.0 7777756 7.0 7777776 7.0   42.0    7
  96 1221234 1.0 4212113 1.0 3111135 1.0 3111143 1.0 2111133 1.0 2121332 2.0    7.0    1
  97 2133342 2.0 1424342 3.0 1244343 3.5 1323236 3.0 1223247 2.0 1212147 1.0   14.5    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
F       Kozak                     Wolodymyr                                      Ukraina
G       Jankowski                 Andrzej         I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Bartosik Jakub, Król Aleksandra                  AS-SPORT Kraków                        15.0  0  30.0  0         1/  11
  53         2 Dudek Kamil, Zych Wanesa                         AS-SPORT Kraków                        31.0  0  45.0  0         2/  11
  64         3 Kopaczyński Michał, Kuryś Martyna                GASIEK Rzeszów                        174.0  0 187.0  0         3/  11
  62         4 Czort Szymon, Budek Małgorzata                   ELITA OKK Kraków-Wróblowi              24.0  0  36.0  0         4/  11
  56         5 Nazaruk Michał, Krzynówek Paulina                AS-SPORT Kraków                        14.0  0  25.0  0         5/  11
  51         6 Wróbel Jakub, Knutelska Dominika                 KLASA Tarnów                          191.5  0 201.5  0         6/  11
  54       7-8 Cygan Jakub, Wojturska Wiktoria                  AKSEL Rzeszów                         113.5  0 121.5  0       7-8/  11
  63       7-8 Juszczyk Damian, Trunkwalter Dominika            PODKARPACIE Przysieki                 163.0  0 171.0  0       7-8/  11
  58         9 Bać Michał, Chmiel Aleksandra                    AKSEL Rzeszów                         156.0  0 163.0  0         9/  11
  52        10 Wątroba Wiktor, Stefan Sylwia                    STUDIO TAŃCA JACHYM Tarnó              37.0  0  43.0  0        10/  11
  61        11 Brożek Jakub, Maćkowska Weronika                 AS-SPORT Kraków                         0.0  0   5.0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
C       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
D       Żaliński                  Antoni          I         Warszawa             
E       Kosubek                   Henryk          II        Katowice             
F       Kozak                     Wolodymyr                                      Ukraina
G       Jankowski                 Andrzej         I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wójtowicz                 Izabela         I         Rzeszów              
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35         1 Rykowski Jakub, Wołowiec Gabriela                AKSEL Rzeszów                         249.0  4 279.0  5         1/  11
  32         2 Wiśliński Grzegorz, Gorlej Katarzyna             PRIMA DANCE Kraków                     26.0  0  50.0  1         2/  11
  34         3 Mękal Damian, Płocica Natalia                    PRIMA DANCE Kraków                    105.0  2 123.0  3         3/  11
  37         4 Łukasik Bartłomiej, Pałęcka Mariola              GASIEK Rzeszów                        174.0  2 186.0  2         4/  11
  31         5 Duda Maciej, Sarnowska Sylwia                    A-Z Przemyśl                          377.0  4 388.0  4         5/  11
  39         6 Sobala Mateusz, Dziadosz Joanna                  AKSEL Rzeszów                           0.0  0  10.0  0         6/  11
  40         7 Miś Adrian, Rej Patrycja                         EMiKa Pałac MłodzieżyTarn               0.0  0   9.0  0         7/  11
  38       8-9 Czop Jakub, Gancarz Natalia                      BAWINEK Kraków                        123.0  0 130.0  0       8-9/  11
  41       8-9 Wałczyk Bartosz, Komorowska Marlena              CENTRUM TAŃCA Rakszawa                  0.0  0   7.0  0       8-9/  11
  42        10 Orzechowski Grzegorz, Janiczek Wioletta          EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             538.0  3 544.0  3        10/  11
  33        11 Szczyrek Przemyslaw, Szczyrek Martyna            ZŁOTA PARA Dębica                      85.0  0  90.0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31   XX  X  3 X XX  X  4 X X X    3   XXXXX  5 XX XXXX  6 XXX X X  5 XXXXX    5 XXX   X  4    35         4
  32 X  X XX  4 X  XXXX  5 X XXXX   5   XX X   3 XX  XX   4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    40         3
  33  XX X    3  X   X   2  X       1  X  X    2   XX     2          0          0          0    10          
  34 X XX X   4 XXX  XX  5 XX XXXX  6 XXX   X  4 XX  XXX  5  XXXX X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    42         2
  35 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X X   4 XX XXXX  6 XXXX X   5    47         1
  37  X XXX   4  XX X    3  XX  XX  4  X  XXX  4      X   1  XXX X   4 X X XX   4 X X XX   4    28         6
  38 XX XX    4 XX       2 XX X     3 X  X X   3  XX  XX  4 X   XXX  4 XX X X   4     XX   2    26          
  39    XXXX  4 X XXX X  5 X XXX X  5 X   X X  3 X XXX    4    XXX   3    XX X  3    XX X  3    30         5
  40  X       1  XXXXX   5  XX  X   3  X X XX  4  XXX  X  4  XX  XX  4  XX   X  3  XXX     3    27          
  41 X X  XX  4   X      1    X XX  3 X XXX    4   X X X  3 X X X X  4   X  XX  3 X  X XX  4    26          
  42 XXX X X  5    XXXX  4   X X X  3 XXX      3 X  X     2 X XX     3 X        1 XX  X X  4    25          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31 3525622 3.0 6626621 6.0 6616533 6.0 6654653 6.0 2215653 4.0 3245643 4.0 2336653 3.0 6236653 5.0   37.0    5
  32 5233235 2.0 3435345 5.0 4244256 3.0 4433335 3.0 3132526 1.0 2154226 1.0 3143235 2.0 5152124 2.0   19.0    2
  34 4456453 6.0 4252434 3.0 5452444 4.0 3222444 2.0 4423331 2.0 4513432 3.0 4524341 4.0 2511341 1.0   25.0    3
  35 1111511 1.0 5111512 1.0 1121611 1.0 1111512 1.0 1354214 3.0 1332315 2.0 1211516 1.0 1324516 3.0   13.0    1
  37 6362346 5.0 2363256 2.0 3333325 2.0 5365226 5.0 5541442 5.0 5421551 5.0 5452422 5.0 3443432 4.0   33.0    4
  39 2644164 4.0 1544163 4.0 2565162 5.0 2546161 4.0 6666165 6.0 6666164 6.0 6665164 6.0 4665265 6.0   41.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
B       Kulig                     Krzysztof                 Olsztyn              
C       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
D       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
E       Kosubek                   Henryk                    Katowice             
F       Kozak                     Wołodymyr                                      Ukraina
G       Jankowski                 Andrzej                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wójtowicz                 Izabela                   Rzeszów              
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Chmiel Kamil, Sawuła Joanna                      DŻET Rzeszów-Boguchwała                24.0  1  49.0  2         1/   6
  51         2 Kuźniar Dawid, Widz Marcelina                    SHOW DANCE Rzeszów                     50.0  0  69.0  1         2/   6
  54         3 Tama Mikołaj, Kroczek Klaudia                    AKSEL Rzeszów                          69.5  0  82.5  1         3/   6
  60         4 Gorszkow Oleksandr, Witwicka Rateryna            KALEJDOSKOP Odessa                      0.0      0.0  0         4/   6
  55         5 Hadacz Paweł, Gorczyca Sylwia                    IMPULS Biłgoraj                        95.0  0 101.0  0         5/   6
  57         6 Żaczek Krystian, Jastrzębska Gabriela            GAMA Rzeszów                           20.0  0  25.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51 3441325 4.0 3453316 3.0 3433115 3.0 3432325 3.0 2453111 2.0 2221112 1.0 4432121 2.0 2421111 1.0   19.0    2
  54 2164153 2.0 2141142 1.0 2142331 2.0 2143143 2.0 3222365 3.0 1334254 3.0 2253234 3.0 3253243 3.0   19.0    3
  55 6356561 6.0 6334561 4.0 6354552 5.0 6364551 5.0 5144234 4.0 5453545 4.0 3144456 4.0 5144655 5.0   37.0    5
  56 1212234 1.0 1212234 2.0 1211244 1.0 1211234 1.0 1311442 1.0 3112331 2.0 1311342 1.0 1332332 2.0   11.0    1
  57 5635446 5.0 4566455 6.0 5565466 6.0 4655466 6.0 4665556 6.0 4665466 6.0 5665665 6.0 4665566 6.0   47.0    6
  60 4523612 3.0 5625623 5.0 4626623 4.0 5526612 4.0 6536623 5.0 6546623 5.0 6526513 5.0 6516424 4.0   35.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
B       Kulig                     Krzysztof                 Olsztyn              
C       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
D       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
E       Kosubek                   Henryk                    Katowice             
F       Kozak                     Wolodymyr                                      Ukraina
G       Jankowski                 Andrzej                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wójtowicz                 Izabela                   Rzeszów              
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Kuzyk Jurij, Wysznewska Jewgienija               Dynamo Lwów              Ukraine        0.0      0.0  0         1/  12
  33         2 Michałek Wojciech, Nowak Aleksandra              KLASA Tarnów                          154.0  0 169.0  0         2/  12
  21         3 Rędziniak Jakub, Majewska Karolina               AKSEL Rzeszów                          98.3  0 112.3  0         3/  12
  24         4 Oczoś Wiktor, Wierzbińska Maja                   GASIEK Rzeszów                         27.0  0  40.0  0         4/  12
  28         5 Girnij Roman, Kobrynowicz Wiktorija              Dynamo Lwów              Ukraine        0.0      0.0  0         5/  12
  31         6 Piękoś Bartosz, Hodor Wiktoria                   ZŁOTA PARA Dębica                      42.5  0  53.5  0         6/  12
  22         7 Jamrozy Jacek, Zaskalska Justyna                 TAKT Chorzelów                         99.0  0 109.0  0         7/  12
  30         8 Chajduk Maksym, Cholowacz Solomija               Dynamo Lwów              Ukraine        0.0      0.0  0         8/  12
  34         9 Skibickij Pawlo, Fitjo Anastazja                 Dynamo Lwów              Ukraine        0.0      0.0  0         9/  12
  26        10 Gołojuch Łukasz, Ladzińska Karolina              DŻET Rzeszów-Boguchwała                97.0  0 104.0  0        10/  12
  25        11 Wrona Grzegorz, Stefan Izabela                   STUDIO TAŃCA JACHYM Tarnó              18.8  0  24.8  0        11/  12
  27        12 Nowosielski Michał, Augustynowicz Magdalena      TAKT Chorzelów                         39.0  0  44.0  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
B       Kulig                     Krzysztof                 Olsztyn              
C       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
D       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
E       Kosubek                   Henryk                    Katowice             
F       Kozak                     Wołodymyr                                      Ukraina
G       Jankowski                 Andrzej                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wójtowicz                 Izabela                   Rzeszów              
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Wądołkowski Piotr, Byra Magdalena                AKSEL Rzeszów                         178.0  4 204.0  5         1/   7
  16         2 Kseń Karol, Kseń Wiktoria                        MERENGUE Stalowa Wola                 220.0  1 240.0  2         2/   7
  21         3 Mierzwa Michał, Wołowiec Katarzyna               DŻET Rzeszów-Boguchwała               271.0  0 285.0  1         3/   7
  20         4 Zagajewski Szymon, Siwek Anna                    KLASA Tarnów                          318.0  0 326.0  0         4/   7
  17         5 Barański Mateusz, Koś Magdalena                  AKSEL Rzeszów                         163.0  0 170.0  0         5/   7
  22         6 Zalewskij Sergiej, Slobodiak Natalia             KARMENS Lwów             Ukraine        0.0      0.0  0         6/   7
  19         7 Duraj Maksymilian, Skrobot Agnieszka             KLASA Tarnów                          306.5  2 311.5  2         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  16 1353323 1.0 4253313 2.0 1357324 3.0 2657214 4.0 1655313 2.0   12.0    2
  17 4434566 5.0 6431565 5.0 4532465 5.0 6343365 5.0 6342255 5.0   25.0    5
  18 3121644 2.0 2112634 1.0 2111543 1.0 3111532 1.0 2111432 1.0    6.0    1
  19 7772777 7.0 5676777 7.0 5664776 7.0 4574657 6.0 3564676 6.0   33.0    7
  20 5515412 3.0 3524421 3.0 3446612 4.0 5425721 3.0 5427721 4.0   17.0    4
  21 2247155 4.0 1345156 4.0 6223157 2.0 1232176 2.0 4233167 3.0   15.0    3
  22 6666231 6.0 7767242 6.0 7775231 6.0 7766443 7.0 7776544 7.0   32.0    6
                                         R                       
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
B       Kulig                     Krzysztof                 Olsztyn              
C       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
D       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
E       Kosubek                   Henryk                    Katowice             
F       Kozak                     Wołodymyr                                      Ukraina
G       Jankowski                 Andrzej                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wójtowicz                 Izabela                   Rzeszów              
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17         1 Barański Mateusz, Koś Magdalena                  AKSEL Rzeszów                         359.0  3 384.0  4         1/   6
  25         2 Lenec Rusłan, Dmytryszyn Irina                   KARMENS Lwów             Ukraine        0.0      0.0  0         2/   6
  18         3 Wądołkowski Piotr, Byra Magdalena                AKSEL Rzeszów                         145.0  0 158.0  1         3/   6
  23         4 Stawarz Igor, Sumara Dominika                    KLASA Tarnów                          347.0  3 354.0  3         4/   6
  16         5 Kseń Karol, Kseń Wiktoria                        MERENGUE Stalowa Wola                 131.0  1 137.0  1         5/   6
  24         6 Pasterz Paweł, Dudek Paulina                     DŻET Rzeszów-Boguchwała               299.5  3 304.5  3         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  16 2336635 5.0 2436656 5.5 5465535 5.0 3365534 4.0 3356535 4.0   23.5    5
  17 1144421 1.0 1144322 1.0 1121321 1.0 2111221 1.0 2111121 1.0    5.0    1
  18 3252543 4.0 4351533 3.0 6352652 6.0 4432643 3.0 4442643 3.0   19.0    3
  23 5513252 3.0 5515161 4.0 3516163 3.0 6556152 5.0 6565252 5.0   20.0    4
  24 4665166 6.0 6663245 5.5 4634246 4.0 5644366 6.0 5634366 6.0   27.5    6
  25 6421314 2.0 3222414 2.0 2243414 2.0 1223415 2.0 1223414 2.0   10.0    2
     R                                                           
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
B       Kulig                     Krzysztof                 Olsztyn              
C       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
D       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
E       Kosubek                   Henryk                    Katowice             
F       Kozak                     Wołodymyr                                      Ukraina
G       Jankowski                 Andrzej                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wójtowicz                 Izabela                   Rzeszów              
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   5         1 Szczydluk Wasyl, Szczydluk Sofija                DYNAMO Lwów                             0.0      0.0  0         1/   7
   3         2 Tomaka Radosław, Kiwior Wioletta                 DŻET Rzeszów-Boguchwała               181.0  1 201.0  2         2/   7
   4         3 Chmiel Daniel, Dudek Marzena                     DŻET Rzeszów-Boguchwała               176.0  2 190.0  3         3/   7
   1         4 Wowczyna Ostap, Olijnyk Roksolana                DYNAMO Lwów              Ukraine        0.0      0.0  0         4/   7
   6         5 Mysona Jarosław, Skoczek Aleksandra              ELIDA Mielec                           92.0  0  99.0  0         5/   7
   7         6 Pasterz Paweł, Dudek Paulina                     DŻET Rzeszów-Boguchwała                 6.0  0  12.0  0         6/   7
   2         7 Garbiński Jakub, Garbińska Anna                  DŻET Rzeszów-Boguchwała               112.0  0 117.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1 XX XXXX  6  X X XX  4  X X XX  4 XX X XX  5 XXXX XX  6    25         4
   2  X       1 XX X     3 XX       2  X X     2      X   1     9          
   3 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
   4  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         2
   5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7   XXXXX  5 X X XXX  5 XX XXXX  6    29         3
   6 X X XXX  5   X XXX  4 X XXXXX  6   XXXXX  5   XXX X  4    24         5
   7 X XXXX   5 X XXX    4 XXXXX    5 XXX X    4 XXX X    4    22          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 3355433 4.0 2354533 4.0 3345334 4.0 2355533 4.0 1455533 5.0   21.0    4
   3 1131124 1.0 4241225 2.0 1122125 1.0 3141325 3.0 4121324 2.0    9.0    2
   4 2214345 3.0 1115354 3.0 2214551 3.0 1214154 1.0 2214155 3.0   13.0    3
   5 4422511 2.0 3422111 1.0 4451212 2.0 5423211 2.0 3342211 1.0    8.0    1
   6 5543252 5.0 5533442 5.0 5533443 5.0 4532442 5.0 5533442 4.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
B       Kulig                     Krzysztof                 Olsztyn              
C       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
D       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
E       Kosubek                   Henryk                    Katowice             
F       Kozak                     Wołodymyr                                      Ukraina
G       Jankowski                 Andrzej                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wójtowicz                 Izabela                   Rzeszów              
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   8         1 Broda Tomasz, Kidała Alicja                      GASIEK Rzeszów                         64.0  1  89.0  2         1/   6
   4         2 Chmiel Daniel, Dudek Marzena                     DŻET Rzeszów-Boguchwała               163.0  1 182.0  2         2/   6
   1         3 Wowczyna Ostap, Olijnyk Roksolana                DYNAMO Lwów              Ukraine        0.0      0.0  0         3/   6
   3         4 Tomaka Radosław, Kiwior Wioletta                 DŻET Rzeszów-Boguchwała                10.0  0  17.0  0         4/   6
   5         5 Szczydluk Wasyl, Szczydluk Sofija                DYNAMO Lwów                             0.0      0.0  0         5/   6
   2         6 Garbiński Jakub, Garbińska Anna                  DŻET Rzeszów-Boguchwała                78.0  0  83.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 4254324 4.0 3354313 3.0 3352323 3.0 5351333 3.0 5154314 3.0   16.0    3
   2 5666566 6.0 6566565 6.0 5566566 6.0 4465556 6.0 4565566 6.0   30.0    6
   3 2433453 3.0 4432444 4.0 4435454 4.0 3536465 5.0 3426453 4.0   20.0    4
   4 3325145 2.0 2221156 2.0 2123145 2.0 1124144 2.0 1212145 1.0    9.0    2
   5 6541631 5.0 5643632 5.0 6644632 5.0 6643621 4.0 6643632 5.0   24.0    5
   8 1112212 1.0 1115221 1.0 1211211 1.0 2212212 1.0 2331221 2.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
B       Kulig                     Krzysztof                 Olsztyn              
C       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
D       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
E       Kosubek                   Henryk                    Katowice             
F       Kozak                     Wolodymyr                                      Ukraina
G       Jankowski                 Andrzej                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wójtowicz                 Izabela                   Rzeszów              
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71         1 Nowosiad Tomasz, Kuźniak Kamila                  SHOW DANCE Rzeszów                    197.0  1 231.0  2         1/  15
  75         2 Maksymowycz Igor, Dawydowa Irina                 Karmens Lwów             Ukraine        0.0      0.0  0         2/  15
  81         3 Decowski Mateusz, Czechowicz Żaneta              CENTRUM TAŃCA Rakszawa                297.0  0 319.0  1         3/  15
  79         4 Kuśmierz Konrad, Miłek Magdalena                 PRIMA DANCE Kraków                     63.0  0  79.0  0         4/  15
  80         5 Bar Kamil, Telega Aleksandra                     SHOW DANCE Rzeszów                    382.0  1 397.0  1         5/  15
  87         6 Nowak Ariel, Wołos Iwona                         ST CZECHOWSKA Bochnia                 199.0  0 213.0  0         6/  15
  78         7 Denykewicz Roman, Werbecka Oksana                Karmens Lwów             Ukraine        0.0      0.0  0         7/  15
  83         8 Dołęga Kamil, Wojtas Marlena                     CENTRUM TAŃCA Rakszawa                185.0  0 197.0  0         8/  15
  72         9 Petryczkowycz Władysław, Dmytriw Solomija        Kalejdoskop Odessa       Ukraine        0.0      0.0  0         9/  15
  86        10 Rojek Rafał, Szewczyk Angelika                   GALA Mielec                            31.0  0  41.0  0        10/  15
  77        11 Bolechowski Franciszek, Bolechowska Izabela      ZŁOTA PARA Dębica                     272.0  0 281.0  0        11/  15
  74     12-13 Lassota Paweł, Opalińska Izabela                 DŻET Rzeszów-Boguchwała               187.0  0 194.0  0     12-13/  15
  76     12-13 Kędzior Przemek, Juszczyk Natalia                PODKARPACIE Przysieki                  50.0  0  57.0  0     12-13/  15
  85        14 Skworcow Mykola, Kazanecka Alona                 Kalejdoskop Odessa       Ukraine        0.0      0.0  0        14/  15
  88        15 Czesak Krystian, Podsiad Marta                   ST CZECHOWSKA Bochnia                   0.0  0   5.0  0        15/  15
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    51         2
  72  XXXXX   5 XXXXXXX  7  XXX XX  5 XXX  XX  5  X X X   3    X XX  3  X X XX  4 XX X XX  5    37        10
  74 XXXXXXX  7 X XXX X  5 X X XX   4 X XXX    4   X XX   3   X  XX  3 X    X   2   X      1    29          
  75 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
  76 X  X  X  3          0 XXXXXXX  7   X X X  3 X X      2 XXX   X  4 XXX      3 XXXXXXX  7    29          
  77 XXX X X  5 XX       2 XX  X    3  XX      2 XX  XX   4 XX XXX   5  XX XX   4 XX XXXX  6    31          
  78   X  XX  3   XXXXX  5   X XXX  4    XXX   3 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXX   6    40         8
  79 X  X     2 XXXXrXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX X    4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    45       6-7
  80 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    49       3-4
  81 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  X XXXX  5 XXXXXXX  7   XXX X  4    49       3-4
  83 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XX X  X  4 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXX X X  5    47         5
  85          0 XXXXX X  6    X     1      XX  2       X  1          0       X  1          0    11          
  86 XXXXXXX  7  XX XXX  5 X XXX    4 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7   XX  X  3          0    39         9
  87  XXXXXX  6      X   1 XXXXXXX  7 XXXX XX  6   XXXXX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    45       6-7
  88          0          0          0          0          0          0     X    1      XX  2     3          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71 X XXX    4 X XXXX   5 X  XXXX  5 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    46         2
  72      XX  2  X X     2  XX  X   3  X       1      XX  2       X  1      X   1  X X XX  4    16          
  75 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X XXXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    52         1
  78   X XXX  4     XXX  3     XXX  3     XX   2 X   XXX  4 XX  XX   4 XX XXXX  6 XX  XXX  5    31          
  79  X XX    3 XXX   X  4 XXX XX   5 X XXXXX  6 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XXXXX    5    40         3
  80 XXXX     4 XXXXX    5 XXXX  X  5 XXX X X  5 XXXX  X  5  XXXXXX  6  XXXX    4 XX  XXX  5    39         4
  81 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  XXX  X  4 X XX     3  XX      2   XX     2    37       5-6
  83 XX X X   4 XXX      3 XXXX     4 XXX  X   4 XX XX    4          0 X XX XX  5   X  X   2    26          
  86    X  X  2    X XX  3 X     X  2 X  X     2          0    X  X  2       X  1          0    12          
  87 XXX XXX  6     XXX  3   XXXX   4    XXXX  4   XXXX   4 XXX XXX  6 X X XX   4 X XXXXX  6    37       5-6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71 1324253 3.0 1225551 2.0 2542533 3.0 1342541 2.0 2211431 1.0 1211431 1.0 1211432 1.0 5213431 2.0   15.0    1
  75 5233322 2.0 4433313 3.0 5434324 4.0 5425323 3.0 1332312 2.0 2322323 2.0 2332313 2.0 2431324 3.0   21.0    2
  79 2566546 6.0 2552446 5.0 1323255 2.0 3534236 4.0 4143245 3.0 3146246 3.0 3123246 3.0 4155246 5.0   31.0    4
  80 3455465 5.0 3144264 4.0 4266466 6.0 2266465 6.0 5454153 4.0 5463162 4.0 5464151 4.0 3364152 4.0   37.0    5
  81 4111134 1.0 5311125 1.0 3111141 1.0 6111154 1.0 6526564 5.0 6635555 6.0 6546564 6.0 6546665 6.0   27.0    3
  87 6642611 4.0 6666632 6.0 6655612 5.0 4653612 5.0 3665626 6.0 4554614 5.0 4655625 5.0 1622513 1.0   37.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka                 Kraków               
B       Kulig                     Krzysztof                 Olsztyn              
C       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
D       Żaliński                  Antoni                    Warszawa             
E       Kosubek                   Henryk                    Katowice             
F       Kozak                     Wołodymyr                                      Ukraina
G       Jankowski                 Andrzej                   Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Wójtowicz                 Izabela                   Rzeszów              
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Kadyk Ostap, Keczur Daryna                       KARMENS Lwów             Ukraine        0.0      0.0  0         1/  16
  43         2 Zając Wojciech, Zając Aneta                      ZŁOTA PARA Dębica                     214.0  1 243.0  2         2/  16
  40         3 Smoleń Jakub, Krakowska Katarzyna                ELIDA Mielec                          128.0  3 151.0  4         3/  16
  37         4 Krasoń Mateusz, Pijar Joanna                     ZŁOTA PARA Dębica                     161.0  1 178.0  1         4/  16
  32         5 Klimow Oleksandr, Kolada Olga                    KALEJDOSKOP Odessa       Ukraine        0.0      0.0  0         5/  16
  35         6 Hryniak Maciej, Stadnik Monika                   A-Z Przemyśl                           73.0  1  88.0  1         6/  16
  41         7 Oponowicz Piotr, Bober Anna                      A-Z Przemyśl                           48.8  0  62.8  0         7/  16
  47         8 Ciurko Hubert, Cebulak Justyna                   SHOW DANCE Rzeszów                     93.0  1 106.0  1         8/  16
  34         9 Charazd Marjan, Kaminska Solomija                DYNAMO Lwów              Ukraine        0.0      0.0  0         9/  16
  44        10 Bartocha Łukasz, Jodłowska Julia                 A-Z Przemyśl                           36.0  0  47.0  0        10/  16
  46        11 Kraska Konrad, Dziki Karolina                    SHOW DANCE Rzeszów                    105.8  0 115.8  0        11/  16
  39        12 Salwa Piotr, Rogozińska Daria                    STUDIO TAŃCA JACHYM Tarnó              52.0  0  61.0  0        12/  16
  36        13 Wałaszek Karol, Wójcik Joanna                    STUDIO TAŃCA JACHYM Tarnó              32.0  0  40.0  0        13/  16
  38        14 Ogonowski Adrian, Pinkowicz Martyna              A-Z Przemyśl                           86.0  0  93.0  0        14/  16
  45        15 Wójcik Michał, Filipowicz Magdalena              STUDIO TAŃCA JACHYM Tarnó              18.0  0  24.0  0        15/  16
  42        16 Krogulski Albert, Ryś Dominika                   STUDIO TAŃCA JACHYM Tarnó              31.0  0  36.0  0        16/  16
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  XX XXX  5 XXXXXX   6 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    49       3-5
  33 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    56         1
  34  X   XX  3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6  XXXXXX  6    X XX  3    45         9
  35 XXX X    4 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    49       3-5
  36 XXXXXXX  7 X   XXX  4 XXXXXXX  7 X  XX X  4 X   X    2 XX XXX   5    XXX   3 XX  XXX  5    37          
  37 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XXXXXXX  7  XX  XX  4 XXX XXX  6 XXX X X  5 XXX XXX  6    46         8
  38  X  X    2  X   X   2    XXXX  4 XXXX     4 XXXXX    5   XXX X  4 XXXXXX   6  XXXXX   5    32          
  39 XXXXXX   6 X XXXXX  6 XX XX X  5 XXX XXX  6 XX XXXX  6 X  X     2 X    XX  3 X  XX X  4    38        12
  40  XXXX X  5 XXX X X  5 XXXX X   5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    48         6
  41 XX XXXX  6 X XXX X  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6    49       3-5
  42 X XX  X  4  X X     2    X     1          0 X XXX    4   XXX X  4 X  XX X  4     X    1    20          
  43 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  X   XX  3 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    47         7
  44 X XXXX   5   X XX   3   XXXXX  5 X X  XX  4 X XXX X  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXX  XX  5    39        11
  45   XX XX  4  X X  X  3 X  X  X  3     X X  2   X  XX  3   X      1       X  1 X XXX X  5    22          
  46 X   XXX  4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXX XX  6  XXX XX  5 XX  XXX  5 XXX XX   5 XXXXX    5    43        10
  47 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXXX X  5 XXXXXXX  7    52         2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   X XXX  4    XXXX  4     XX   2     XX   2  X  XXX  4    37       3-4
  33 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         1
  34  X   XX  3  X   XX  3  X   XX  3  X   XX  3      XX  2      XX  2      XX  2      XX  2    20          
  35   XXXX   4 X X X    3    XX    2   X X    2 X X X X  4 X XXXX   5    XXXX  4 X   X    2    26       6-7
  37 XXX XX   5 XXXXX    5 X XXX X  5 XXXXX    5 XXXXX    5 XX  X    3 XXXXX X  6 XX X     3    37       3-4
  39     X    1     X    1  X XX    3     X    1          0     X    1 X        1    XXX   3    11          
  40 XX XX    4  X XX    3 XXX X    4 XX X X   4 XX XXX   5 XXXX XX  6  X       1 XXXXXX   6    33         5
  41  XX      2 X    X   2 X        1 XX XX X  5 XXXX     4 XXXX     4 XXXX     4 XXXX     4    26       6-7
  43 XXXX XX  6 XXXX XX  6  XXX XX  5 XXX  XX  5  X   XX  3 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XXX  XX  5    40         2
  44    X  X  2       X  1    X  X  2    X     1 XXX  XX  5  XX   X  3  X    X  2   X   X  2    18          
  46 X        1    X     1      X   1 X        1    XX    2    XX    2   XXX    3   X X    2    13          
  47   X   X  2   X  XX  3 X X  X   3   XX XX  4   X      1    X  X  2 X XXXX   5    X  X  2    22          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32 4331221 2.0 4241131 2.0 3341132 3.0 3341222 3.0 7677732 7.0 7777721 7.0 6765613 6.0 7773632 7.0   37.0    5
  33 1152134 1.0 1112324 1.0 1133323 2.0 1122133 1.0 1111123 1.0 2111133 1.0 1111132 1.0 1111123 1.0    9.0    1
  35 6643342 4.0 5654243 5.0 7655254 5.0 7654354 5.0 5764354 6.0 6666355 6.0 7677255 7.0 3666255 5.0   43.0    6
  37 3515466 6.0 2423566 4.0 2414567 4.0 4415577 4.0 3536475 5.0 1532474 3.0 2443764 3.0 6557764 6.0   35.0    4
  40 5464555 5.0 6566755 6.0 6566745 6.0 6566746 6.0 2423546 3.0 4424546 4.0 3324447 2.0 2322346 2.0   34.0    3
  41 7777777 7.0 7777677 7.0 5777676 7.0 5777665 7.0 4242667 4.0 5243667 5.0 5232576 5.0 4245477 4.0   46.0    7
  43 2226613 3.0 3335412 3.0 4222411 1.0 2233411 2.0 6355211 2.0 3355212 2.0 4556321 4.0 5434511 3.0   20.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50