OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Ogólnopolski Turniej Tańca Tow o Puchar Burmistrza Miasta Goleniów": 2010-05-22, Goleniów, okręg Zachodniopomorski

Dokumentacja zbiorcza 

III  OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
O PUCHAR  BURMISTRZA GMINY GOLENIÓW

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
III  OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
O PUCHAR  BURMISTRZA GMINY GOLENIÓW
GOLENIÓW,2010-05-22
Organizator: GOLENIOWSKI DOM KULTURY, STUDIO TAŃCA SATORI, STUDIO TAŃCA PRESTIGE
Prowadzenie: MARLENA  MACIEJEWSKA
Muzyka: 
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, A, Latin
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, D, Kombinacja 8T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AIDA Szczecinek              6
   2 AKTT Szczecin               16
   3 ALFA-ASTRA Stargard Szcz.    5
   4 AMBER Kołobrzeg              9
   5 ASTRA Szczecin               1
   6 DUET Warszawa                1
   7 ELITE DANCE Szczecin         1
   8 ESTERA Myślibórz             2
   9 FAN DANCE Gorzów Wlkp.       6
  10 FOCUS Dziwnów                1
  11 FOCUS Kamień Pomorski        1
  12 ISKRA Piła                   2
  13 JANTAR Międzyzdroje          6
  14 JANTAR Świnoujście           5
  15 JANTAR Wolin                 1
  16 MAT Szczecin                 2
  17 NDK Nowogard                 3
  18 OMEN Świdwin                 1
  19 PASJA Koszalin               1
  20 PRESTIGE Goleniów            7
  21 SATORI Gryfino               5
  22 ST ROKITA Gorzów Wlkp.       3
  23 SZOK Gliwice                 2
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   III  OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
   O PUCHAR  BURMISTRZA GMINY GOLENIÓW
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   GOLENIÓW,2010-05-22
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Standard
  49 Bienioszek Tomasz, Rynka Magdalena                 PRESTIGE Goleniów                         
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 10-11 E w stylu: Kombinacja 6T
  21 Bienioszek Miłosz, Kobielska Aleksandra            PRESTIGE Goleniów                         
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 6T
Para kategorii i klasy: 10-11 E w stylu: Kombinacja 6T
  24 Kaźmierczak Sławomir, Żółtowska Delfina            AKTT Szczecin                             
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 6T
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
  50 Grzesiak Tomasz, Ulańska Julia                     ST ROKITA Gorzów Wlkp.                    
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
  57 Radomski Maciej, Anuszkiewicz Dominika             AMBER Kołobrzeg                           
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 D w stylu: Kombinacja 8T
  91 Grochowski Oskar, Witowska Zuzanna                 AMBER Kołobrzeg                           
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 14-15 D w stylu: Kombinacja 8T
  94 Pieloch Dawid, Koperek Zuzanna                     AKTT Szczecin                             
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
A       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
B       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
C       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
D       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin             
E       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
F       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              
G       Rokita                    Marek           II        Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Bojańczyk Bartosz, Jackowska Anna                AMBER Kołobrzeg                       357.0  6 386.0  7         1/  10
  30         2 Zając Ariel, Tuńska Katarzyna                    SZOK Gliwice                          584.8  6 607.8  7         2/  10
  36         3 Jarzyna Michał, Walancik Ewa                     PRESTIGE Goleniów                     190.0  2 207.0  3         3/  10
  29         4 Wiesiołek Artur, Mazurek Iga                     FAN DANCE Gorzów Wlkp.                121.0  1 132.0  1         4/  10
  22         5 Bienioszek Tomasz, Rynka Magdalena               PRESTIGE Goleniów                     206.0  2 216.0  2         5/  10
  24         6 Chmielewski Jonatan, Falkenberg Sandra           AMBER Kołobrzeg                       136.5  4 145.5  4         6/  10
  25         7 Conder Szymon, Gazda Alicja                      AKTT Szczecin                         329.0  2 337.0  2         7/  10
  27         8 Kłosowski Korneliusz, Szustkiewicz Marta         AMBER Kołobrzeg                        65.0  1  72.0  1         8/  10
  23         9 Bobrowski Artur, Giełwanowska Emilia             ALFA-ASTRA Stargard Szcz.             114.8  0 120.8  0         9/  10
  21        10 Bieniek Igor, Poźniak Anna                       AIDA Szczecinek                       207.0  1 212.0  1        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  21  X       1          0          0          0  X       1     2          
  22  XXXXXX  6   XXX    3 X XXX    4 XXXXXXX  7   X XXX  4    24         4
  23    X X   2 XX   X   3  X   X   2      X   1      X   1     9          
  24 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XX XX X  5    30         3
  25 X XX  X  4  XXX     3 X XX  X  4   XXX X  4 XXXX  X  5    20          
  27      X   1 X    XX  3    XXX   3  X X X   3 X XX X   4    14          
  29 X X X X  4   XXXXX  5  XX   X  3 XXX   X  4  XXXX X  5    21         6
  30 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6    33         2
  32 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  36 XX  XX   4 XX  XXX  5 XX  XXX  5 XX  XX   4 XX  XX   4    22         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  22 4653455 5.0 4443455 4.0 4443555 5.0 5443555 5.0 4443545 4.0   23.0    5
  24                                                             Z         6
  29 5524563 4.0 5524544 5.0 5524434 4.0 4534434 4.0 5524453 5.0   22.0    4
  30 1442121 2.0 2332121 2.0 2232122 2.0 2222122 2.0 2232222 2.0   10.0    2
  32 2111312 1.0 1111212 1.0 1111211 1.0 1111211 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  36 3365234 3.0 3255333 3.0 3355343 3.0 3355343 3.0 3355334 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
A       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
B       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
C       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
D       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin             
E       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
F       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              
G       Rokita                    Marek           II        Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Fleran Tomasz, Balon Celina                      AIDA Szczecinek                       235.0  7 257.0  7         1/   3
  37         2 Bienioszek Adrian, Grzybowska Angelika           PRESTIGE Goleniów                     511.0  5 527.0  5         2/   3
  33         3 Conder Szymon, Gazda Alicja                      AKTT Szczecin                         152.0  0 162.0  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  33 3331233 3.0 3331223 3.0 3321233 3.0 3331232 3.0 2331333 3.0   15.0    3
  34 1112321 1.0 1212331 2.0 1112321 1.0 1112321 1.0 1112221 1.0    6.0    1
  37 2223112 2.0 2123112 1.0 2233112 2.0 2223113 2.0 3223112 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
A       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
B       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
C       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
D       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin             
E       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
F       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              
G       Rokita                    Marek           II        Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Urban Patryk, Kwaśna Edyta                       SZOK Gliwice                          224.8  3 248.8  4         1/   5
   1         2 Bienioszek Adrian, Grzybowska Angelika           PRESTIGE Goleniów                     299.0  2 317.0  3         2/   5
   2         3 Fleran Tomasz, Balon Celina                      AIDA Szczecinek                         0.0  0  12.0  1         3/   5
   5         4 Zygan Mateusz, Paczuk Ada                        JANTAR Międzyzdroje                     0.0  0   6.0  0         4/   5
   3         5 Tołkaczew Artur, Stelmasińska Paulina            AIDA Szczecinek                        21.0  0  26.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 3232123 2.0 2231123 2.0 4232122 2.0 2152122 2.0 2232132 2.0   10.0    2
   2 2343434 3.0 3343344 3.0 3441544 4.0 3331444 3.0 4451344 4.0   17.0    3
   3 5555355 5.0 5555455 5.0 2555355 5.0 5545355 5.0 5345455 5.0   25.0    5
   4 1121211 1.0 1122211 1.0 1113211 1.0 1213211 1.0 1123211 1.0    5.0    1
   5 4414542 4.0 4414532 4.0 5324433 3.0 4424533 4.0 3514523 3.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
A       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
B       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
C       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
D       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin             
E       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
F       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              
G       Rokita                    Marek           II        Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Kot Radosław, Borkowska Agnieszka                ALFA-ASTRA Stargard Szcz.               0.0  0  26.0  1         1/   7
 100         2 Brączyk Wojciech, Lipkowicz Dominika             OMEN Świdwin                           27.4  0  47.4  1         2/   7
 102         3 Klimowicz Dawid, Ciasnocha Wiktoria              SATORI Gryfino                         15.0  0  29.0  1         3/   7
 101         4 Grzeszczyk Patryk, Kleszko Anna                  ALFA-ASTRA Stargard Szcz.              90.0  3  98.0  3         4/   7
 104         5 Michalski Kamil, Tębłowska Kamila                NDK Nowogard                           56.3  0  63.3  0         5/   7
 106         6 Przybyła Mateusz, Sadowska Żaneta                ESTERA Myślibórz                       42.5  0  48.5  0         6/   7
 105         7 Prelipcean Marcel, Nesterowicz Paulina           JANTAR Międzyzdroje                    31.3  0  36.3  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100 5426442 4.0 6416554 4.0 4433262 3.0 4436153 4.0 6113151 1.0 6314151 2.0 6211144 1.0 6211162 1.0   20.0    2
 101 2233565 3.0 3323442 3.0 1222433 2.0 1222432 2.0 5552543 5.0 2252543 3.0 2324537 4.0 1543545 5.0   27.0    4
                                                                                   R                 
 102 3352213 2.0 2252213 2.0 3366315 4.0 3363326 3.0 1346212 2.0 1546332 4.0 3455211 3.0 3756311 3.0   23.0    3
 103 1111131 1.0 1131121 1.0 2111121 1.0 2111211 1.0 2261324 3.0 7161424 5.0 1666473 6.0 2165234 2.0   20.0    1
 104 6645326 5.0 5647335 5.0 6544544 5.0 5554544 5.0 3624436 4.0 3423216 1.0 4132322 2.0 4432423 4.0   31.0    5
 105 4764774 6.0 4775776 7.0 5777777 7.0 6777765 7.0 4777677 7.0 4777775 7.0 5777766 7.0 7677777 7.0   55.0    7
 106 7577657 7.0 7564667 6.0 7655656 6.0 7645677 6.0 7435765 6.0 5635667 6.0 7543655 5.0 5324656 6.0   48.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
A       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
B       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
C       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
D       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin             
E       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
F       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              
G       Rokita                    Marek           II        Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Alencynowicz Błażej, Tronczyńska Agnieszka       AKTT Szczecin                         136.0  5 162.0  6         1/   7
  71         2 Nowocień Adrian, Ładyńska Emilia                 AMBER Kołobrzeg                        14.0  1  34.0  2         2/   7
  72         3 Plewka Marcin, Maśluk Natalia                    JANTAR Świnoujście                    265.7  1 279.7  2         3/   7
 108         4 Dudarewicz Adam, Kunik Karolina                  FAN DANCE Gorzów Wlkp.                175.0  0 183.0  0         4/   7
  74         5 Trybuś Krzysztof, Włoskowicz Paulina             FAN DANCE Gorzów Wlkp.                 46.0  2  53.0  2         5/   7
  64         6 Dajerling Kamil, Kaczorowska Beata               JANTAR Świnoujście                     86.0  1  92.0  1         6/   7
  73         7 Sobczyk Maciej, Kosiorek Sylwia                  MAT Szczecin                          154.5  0 159.5  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  64 4443653 4.0 2634654 5.0 5534557 6.0 4644657 6.0 3753555 5.0   26.0    6
                                               R                 
  67 1121111 1.0 5111111 1.0 3111113 1.0 1211114 1.0 1111114 1.0    5.0    1
  71 6252335 2.0 4352445 4.0 4342425 3.0 5132326 2.0 4242426 3.0   14.0    2
  72 3674242 3.0 6573322 3.0 7663341 5.0 6753432 4.0 6474232 4.0   19.0    3
  73 7565727 7.0 7765737 7.0 6775736 7.0 7477745 7.0 7666747 7.0   35.0    7
  74 5736476 6.0 1226273 2.0 2257272 2.0 3565271 5.0 5537371 6.0   21.0    5
 108 2317564 5.0 3447566 6.0 1426664 4.0 2326563 3.0 2325663 2.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
A       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
B       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
C       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
D       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin             
E       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
F       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              
G       Rokita                    Marek           II        Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Bienioszek Tomasz, Rynka Magdalena               PRESTIGE Goleniów                     310.0  5 339.0  6         1/  10
  56         2 Nowocień Adrian, Ładyńska Emilia                 AMBER Kołobrzeg                        11.0  0  34.0  1         2/  10
  54         3 Jarzyna Michał, Walancik Ewa                     PRESTIGE Goleniów                     400.0  1 417.0  2         3/  10
  65         4 Sobczyk Maciej, Kosiorek Sylwia                  MAT Szczecin                          149.0  0 160.0  0         4/  10
  55         5 Kaczocha Maciej, Sulima Marta                    NDK Nowogard                          311.0  5 321.0  5         5/  10
  53         6 Figaszewski Waldemar, Bajor Katarzyna            AKTT Szczecin                         220.0  5 229.0  5         6/  10
  45         7 Alencynowicz Błażej, Tronczyńska Agnieszka       AKTT Szczecin                          62.0  1  70.0  1         7/  10
  52         8 Dudarewicz Adam, Kunik Karolina                  FAN DANCE Gorzów Wlkp.                169.0  0 176.0  0         8/  10
  58         9 Trybuś Krzysztof, Włoskowicz Paulina             FAN DANCE Gorzów Wlkp.                 11.0  0  17.0  0         9/  10
  60        10 Dajerling Kamil, Kaczorowska Beata               JANTAR Świnoujście                     40.0  0  45.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  45  XXX X   4 XXXX X   5 XXXXXX   6 X  X X   3    X X   2    20          
  49 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
  52 X     X  2  X    X  2   X  X   2 XXX   X  4 X X X X  4    14          
  53 XX XXXX  6 X XXXX   5 XX XXXX  6   XXXXX  5 XXXXXXX  7    29         3
  54 XXX XX   5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XX  XXX  5 XXX XXX  6    28         4
  55   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XX X  X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30         2
  56 XXXX  X  5  XXXX X  5  XXXX X  5  XXXX    4 XXXXX X  6    25         5
  58  X  X    2 X        1          0 X        1          0     4          
  60 X X      2          0 X        1          0          0     3          
  65    XXXX  4  X XXXX  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6  X X X   3    24         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  49 4524223 3.0 2415334 3.0 4524321 3.0 4525222 1.0 3615222 1.0   11.0    1
  53 1661444 5.0 1661665 6.0 1661665 6.0 1661646 6.0 1561566 6.0   29.0    6
  54 2156135 1.0 4356123 4.0 3256233 1.0 2446333 4.0 2456333 3.0   13.0    3
  55 3435551 6.0 3544451 5.0 2445452 5.0 3234461 3.0 4224441 4.0   23.0    5
  56 6312366 4.0 5122246 1.0 6312146 2.0 6313154 2.0 5332154 2.0   11.0    2
  65 5243612 2.0 6233512 2.0 5133514 4.0 5152515 5.0 6143615 5.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
A       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin             
B       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
C       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
D       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
E       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Kaźmierczak Sławomir, Żółtowska Delfina          AKTT Szczecin                         138.5  4 165.5  5         1/   8
  23         2 Detko Szymon, Kulczycka Natalia                  AKTT Szczecin                         124.8  3 145.8  4         2/   8
  21         3 Bienioszek Miłosz, Kobielska Aleksandra          PRESTIGE Goleniów                     139.0  3 154.0  4         3/   8
  26         4 Pyta Jan, Zawadzka Marika                        ELITE DANCE Szczecin                   17.0  0  26.0  0         4/   8
  28         5 Węgrzyński Jakub, Glinkowska Kamila              SATORI Gryfino                         42.0  0  50.0  0         5/   8
  27         6 Raszewski Piotr, Ladzińska Angelika              AMBER Kołobrzeg                        61.0  0  68.0  0         6/   8
  22         7 Cyprych Krystian, Wychowaniec Aleksandra         SATORI Gryfino                          5.0  0  11.0  0         7/   8
  25         8 Panachida Szymon, Marzec Julia                   JANTAR Wolin                            5.0  0  10.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        S        CH       J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
  21 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    30       1-3
  22  X     1        0   X    1    X   1   X    1   XX   2     6          
  23 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    30       1-3
  24 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    30       1-3
  25        0   XX   2        0  X     1        0  X     1     4          
  26 X XXX  4 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    28         4
  27 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 X X X  3 XXXXX  5 XX  X  3    25         6
  28 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5 XX XX  4 X XXX  4    27         5
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 33161 3.0 33142 3.0 32151 2.0 32143 3.0 23152 2.0 23161 2.0   15.0    3
  23 12333 2.0 11334 2.0 13323 3.0 23322 2.0 32223 3.0 32334 3.0   15.0    2
  24 21212 1.0 22211 1.0 21212 1.0 11211 1.0 11311 1.0 11212 1.0    6.0    1
  26 45425 4.0 44425 4.0 56436 5.0 44435 4.0 44436 4.0 44425 4.0   25.0    4
  27 66646 6.0 55656 5.0 45645 4.0 65566 6.0 65645 5.5 65656 6.0   32.5    6
  28 54554 5.0 66563 6.0 64564 6.0 56654 5.0 56564 5.5 56543 5.0   32.5    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
A       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
B       Rokita                    Marek           II        Gorzów Wlkp.         
C       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin             
D       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
E       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Gotowczyc Michał, Królikowska Sandra             AKTT Szczecin                          89.0  3 118.0  4         1/  10
   9         2 Obara Jakub, Skrzypek Julia                      DUET Warszawa                         267.0  3 290.0  4         2/  10
   2         3 Dyguś Szymon, Retfińska Julia                    AKTT Szczecin                         115.0  4 132.0  5         3/  10
  10         4 Retfiński Szymon, Kasztelan Maja                 AKTT Szczecin                          25.0  0  36.0  0         4/  10
   3         5 Frolenko Mateusz, Ośródka Karolina               ASTRA Szczecin                        145.0  5 155.0  5         5/  10
   1         6 Ciesielski Daniel, Dymowska Marlena              JANTAR Świnoujście                    162.0  4 171.0  4         6/  10
   8         7 Nadworski Paweł, Kucińska Kinga                  PASJA Koszalin                          0.0  0   8.0  0         7/  10
   5       8-9 Gołos Jakub, Mamińska Aleksandra                 JANTAR Międzyzdroje                    16.0  0  22.0  0       8-9/  10
  12       8-9 Laskowski Błażej, Świstak Justyna                FOCUS Kamień Pomorski                   0.0  0   6.0  0       8-9/  10
   6        10 Klusak Karol, Romanowska Paulina                 ISKRA Piła                              0.0  0   5.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
   1 XX X   3 X X    2 X XXX  4 X XXX  4 X XX   3 XXXXX  5 X XX   3 XXXXX  5    29         4
   2 XXXXX  5 XXXXX  5  XX X  3 XXX X  4  XXXX  4 XXX X  4 X X X  3   XXX  3    31         3
   3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4   XX   2 XXXX   4 XXXXX  5    35         1
   4 X XX   3 X XXX  4 XXXX   4 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4    34         2
   5     X  1  X XX  3 XX     2 X  X   2 X   X  2 X   X  2 XX     2 X      1    15          
   6     X  1    XX  2        0        0     X  1  X X   2  X  X  2     X  1     9          
   8 XX     2 XX     2 X  XX  3 XX     2 XX XX  4 X      1 X  XX  3 XX     2    19          
   9  XXXX  4  XXXX  4  X XX  3  X XX  3 XX XX  4  X XX  3  X XX  3  X XX  3    27         5
  10 X X X  3 X X    2 XXXXX  5  XX    2  XX X  3  XXX   3  XXX   3 XXXXX  5    26         6
  12  XXX   3  X     1   X    1   XXX  3   X    1 X X X  3   X X  2   X    1    15          
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 24545 4.0 44545 5.0 35566 6.0 46556 6.0 25346 5.0 15346 5.0 25346 4.5 15356 5.0   40.5    6
   2 31152 1.0 51152 1.0 54152 5.0 32143 2.0 64165 6.0 52163 2.0 53165 6.0 54165 6.0   29.0    3
   3 56216 6.0 35224 4.0 21215 1.0 21215 1.0 46513 4.0 36515 6.0 36524 4.5 46514 4.0   30.5    5
   4 12333 2.0 13333 3.0 16333 2.0 15332 3.0 12224 1.0 21224 1.0 12232 1.0 21243 1.0   14.0    1
   9 63621 3.0 62611 2.0 63621 3.0 63621 4.0 53631 3.0 63631 3.0 64611 3.0 63621 3.0   24.0    2
                                                         R                           
  10 45464 5.0 26466 6.0 42444 4.0 54464 5.0 31452 2.0 44452 4.0 41453 2.0 32432 2.0   30.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
A       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin             
B       Rokita                    Marek           II        Gorzów Wlkp.         
C       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
D       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
E       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Łubienski Gabriel, Lewińska Maria                AKTT Szczecin                          94.0  0 126.0  1         1/  13
  50         2 Grzesiak Tomasz, Ulańska Julia                   ST ROKITA Gorzów Wlkp.                191.5  2 217.5  3         2/  13
  54         3 Miśkiewicz Miłosz, Szwarc Adrianna               JANTAR Międzyzdroje                    74.5  0  94.5  1         3/  13
  57         4 Radomski Maciej, Anuszkiewicz Dominika           AMBER Kołobrzeg                       141.8  3 155.8  3         4/  13
  48         5 Banaszek Bartłomiej, Rot Agata                   ALFA-ASTRA Stargard Szcz.              63.5  0  76.5  0         5/  13
  59         6 Sobierajczyk Mateusz, Świerzyńska Malwina        AKTT Szczecin                          71.5  0  83.5  0         6/  13
  51         7 Klimowicz Patryk, Dziewulska Aneta               SATORI Gryfino                        104.0  1 115.0  1         7/  13
  60         8 Tuszyński Maciej, Kot Nikola                     ALFA-ASTRA Stargard Szcz.             108.0  0 118.0  0         8/  13
  49      9-10 Bęczkowski Paweł, Litwiniuk Beata                SATORI Gryfino                         65.0  1  73.0  1      9-10/  13
  58      9-10 Sobczyk Mikołaj, Konopacka Wiktoria              ISKRA Piła                            100.0  2 108.0  2      9-10/  13
  52        11 Krzemińźniak Fabian, Rożek Justyna               JANTAR Międzyzdroje                    72.0  0  79.0  0        11/  13
  55        12 Synowiec Mikołaj, Gorzalczyńska Emilia           JANTAR Świnoujście                     43.0  0  49.0  0        12/  13
  56        13 Pavlou Jakub, Łosowicka Katarzyna                ST ROKITA Gorzów Wlkp.                 34.0  0  39.0  0        13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  48 XXXXX  5  X XX  3 XX  X  3 XX X   3  X     1     X  1 XX X   3 X      1    20         4
  49 X X X  3 X XXX  4 XX  X  3 X  XX  3    X   1     X  1    X   1     X  1    17          
  50  X X   2 XXX X  4  XX X  3  XX X  3  XX X  3  XXX   3  XXXX  4  XXXX  4    26         3
  51 XX     2  XXXX  4   XX   2  XX X  3 XX XX  4   X X  2     X  1     X  1    19       5-7
  52        0    X   1  X X   2    X   1    X   1 XX X   3  XXXX  4  XXX   3    15          
  54     X  1  X  X  2    XX  2    XX  2 XXXXX  5  XXXX  4  XX X  3        0    19       5-7
  55        0        0 XXX    3        0   X    1    X   1        0   XX   2     7          
  56  X     1        0        0  X     1        0  X     1        0        0     3          
  57 XXXXX  5 XXX    3 XXX X  4 XXX X  4 X X X  3 XX  X  3 X X X  3 XX  X  3    28         2
  58   X    1  X     1    X   1  XXX   3 X   X  2 X  X   2 X  X   2 XXXXX  5    17          
  59 X XX   3 X XX   3 X XX   3 X X    2 X X    2 X X    2 X X    2 X X    2    19       5-7
  60  X XX  3 X  X   2    X   1 X  X   2  X X   2 XXX    3 XX     2 XX X   3    18          
  61 X XXX  4 X X X  3 X X X  3 X X X  3 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    32         1
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  48 75747 7.0 72645 6.0 41637 3.5 42657 5.5 33747 4.0 32757 5.0 32657 5.0 33757 6.0   42.0    5
  50 63264 4.0 61274 4.0 73244 2.0 74263 4.0 41323 2.0 61214 2.0 41214 2.0 51214 2.0   22.0    2
  51 46571 6.0 53362 2.0 56573 7.0 56472 5.5 56262 6.0 56472 6.0 65573 6.0 67672 7.0   45.5    7
  54 57133 3.0 46423 3.0 67422 3.5 67744 7.0 65435 5.0 74323 3.0 53322 3.0 76343 4.0   31.5    3
  57 24455 5.0 15157 5.0 24366 5.0 35336 3.0 22654 3.0 23545 4.0 26445 4.0 22426 3.0   32.0    4
  59 32616 2.0 37736 7.0 35755 6.0 13525 2.0 77576 7.0 47666 7.0 77766 7.0 44565 5.0   43.0    6
  61 11322 1.0 24511 1.0 12111 1.0 21111 1.0 14111 1.0 15131 1.0 14131 1.0 15131 1.0    8.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
A       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
B       Rokita                    Marek           II        Gorzów Wlkp.         
C       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
D       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
E       Homoncik                  Józef           II        Lubawka              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Bartosik Błażej, Gromadzka Sara                  FAN DANCE Gorzów Wlkp.                 62.0  1  87.0  2         1/   6
  82         2 Dąbrowski Szymon, Rutkowska Karolina             AIDA Szczecinek                       119.5  2 138.5  3         2/   6
  83         3 Kadukowski Michał, Kosajda Katarzyna             FOCUS Dziwnów                          39.0  0  52.0  1         3/   6
  87         4 Orlon Karol, Skórzewska Daria                    NDK Nowogard                           14.0  0  21.0  0         4/   6
  84         5 Oszczyk Wojciech, Wojtaszak Patrycja             ESTERA Myślibórz                      190.0  0 196.0  0         5/   6
  85         6 Paczuk Bartosz, Michałowska Aleksandra           JANTAR Międzyzdroje                    12.0  0  17.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  80 31352 2.0 31241 2.0 31161 1.0 22161 1.0 21111 1.0 21131 1.0 12112 1.0 31111 1.0   10.0    1
  82 13111 1.0 13312 1.0 15312 2.0 14312 2.0 12434 3.0 36213 2.0 21321 2.0 23432 3.0   16.0    2
                                                        R                            
  83 42234 3.0 22133 3.0 54233 4.0 51233 3.0 44363 4.0 43362 3.0 44263 3.0 44353 4.0   27.0    3
  84 24425 4.0 45425 4.0 22425 3.0 45425 4.0 55625 5.0 54525 5.0 65534 5.0 55524 5.0   35.0    5
  85 55666 6.0 54656 5.0 43546 5.0 33546 5.0 66556 6.0 65656 6.0 56656 6.0 66666 6.0   45.0    6
  87 66543 5.0 66564 6.0 66654 6.0 66654 6.0 33242 2.0 12444 4.0 33445 4.0 12245 2.0   35.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
A       Kowalski                  Wojciech        I         Szczecin             
B       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin             
C       de Pourbaix               Paweł           II        Warszawa             
D       Rokita                    Marek           II        Gorzów Wlkp.         
E       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Politowski                Marcin          II        Ciechanów            
2       Kowalska                  Anna            II        Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Chlebowski Mateusz, Nelly Nowaczyk               AKTT Szczecin                          59.0  1  86.0  2         1/   8
  91         2 Grochowski Oskar, Witowska Zuzanna               AMBER Kołobrzeg                       197.0  6 218.0  7         2/   8
  94         3 Pieloch Dawid, Koperek Zuzanna                   AKTT Szczecin                         205.0  4 220.0  5         3/   8
  96         4 Ulitkin Tim, Stano Agnieszka                     ST ROKITA Gorzów Wlkp.                168.0  2 177.0  2         4/   8
  97         5 Łojek Stanisław, Doroba Kinga                    AMBER Kołobrzeg                         0.0  0   8.0  0         5/   8
  92         6 Jurzysta Adam, Sierguć Natalia                   AKTT Szczecin                          49.0  1  56.0  1         6/   8
  93       7-8 Malewicz Piotr, Gos Klaudia                      AKTT Szczecin                           5.0  0  10.0  0       7-8/   8
  95       7-8 Podgórski Ernest, Grondys Natalia                AIDA Szczecinek                       126.0  2 131.0  2       7-8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  90 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4  XXXX  4 XXXXX  5    37       1-2
  91  XXXX  4 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4    37       1-2
  92 XXX X  4 XX XX  4  X XX  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4  XXXX  4 XXX X  4    33       3-4
  93 X XXX  4  XX X  3 X XXX  4        0     X  1     X  1 XXX X  4 XX  X  3    20          
  94 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXX   4 X  XX  3 XX XX  4 XX XX  4    33       3-4
  95 X      1 X      1 X      1 X   X  2 X X X  3 XXXXX  5 X X X  3 X XXX  4    20          
  96  XXX   3   XXX  3  XXXX  4  XXXX  4  XXX   3 XXXX   4 XXXX   4 X XX   3    28         6
  97 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XX XX  4 XXXX   4 X  X   2  XXX   3    32         5
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  90 31261 1.0 21241 1.0 21253 2.0 21323 1.0 22251 2.0 31231 2.0 42221 2.0 31122 1.0   12.0    1
  91 52513 3.0 43412 2.0 56522 5.0 54511 4.0 31112 1.0 42122 1.0 31112 1.0 42211 2.0   19.0    2
  92 65654 6.0 55664 6.0 64664 6.0 65664 6.0 56463 6.0 54453 4.0 64453 4.0 55454 5.0   43.0    6
  94 43432 4.0 64323 4.0 13311 1.0 33232 2.0 64624 4.0 65614 5.0 55544 5.0 64643 4.0   29.0    3
  96 26146 5.0 36156 5.0 35136 3.0 16155 5.0 43336 3.0 23346 3.0 13335 3.0 23336 3.0   30.0    4
  97 14325 2.0 12535 3.0 42445 4.0 42446 3.0 15545 5.0 16565 6.0 26666 6.0 16565 6.0   35.0    5
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2020-04-18, 01:10:50