OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Mistrzostwa Klas A,B,C": 2018-03-11, Ostrowiec Świętokrzyski TWIST - Ostrowiec Św. świętokrzyski, okręg Świętokrzyski

Dokumentacja zbiorcza 

Mistrzostwa PTT klas A, B, C  Młodzieży i Par Dorosłych


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Mistrzostwa PTT klas A, B, C  Młodzieży i Par Dorosłych

Ostrowiec Świętokrzyski Hala KSZO 11.03.2018
Organizator: PTT, PTT Okręg Świętokrzyski, Studio Tańca TWIST
Prowadzenie: Ada Wantuch - Kraków
Muzyka: Jarosław Michałek - Kraków
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, A, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    1
   3 AKSEL - Rzeszów              2
   4 ALFA-ASTRA - Stargard        1
   5 ArtDance - Kraków            3
   6 ASTRA - Szczecin             2
   7 BAWINEK - Kraków             5
   8 BLUE CLASSIC - Warszawa      1
   9 BRASIL - WARSZAWA            1
  10 BRAWO - WARSZAWA             1
  11 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    3
  12 CENTRUM TAŃCA - Radom        2
  13 CHAMPION TEAM - Wrocław      2
  14 CLASSIC DANCESPORT Warsza    1
  15 CORTE TOP DANCE - Warszaw    1
  16 Dance tEAM - Wrocław         1
  17 DANCE TEAM - Wrocław         1
  18 DANCE TEAM Dobrzeń Wielki    2
  19 DANCELOOK - Gliwice          1
  20 DUET - Warszawa              1
  21 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    5
  22 ELIDA - Mielec               1
  23 EM STUDIO - Opole Lubelsk    2
  24 ESKADRA - Pabianice          1
  25 ETIUDA - Radomsko            1
  26 EVOLUTION - Kraków           2
  27 FALLAWAY Opole               2
  28 FAST-STEP Warszawa           1
  29 FLAMENCO - Siemianowice      1
  30 FORUM - Zabrze               2
  31 GASIEK - Rzeszów             2
  32 GOLDEN DANCE - Przemyśl      1
  33 GRACJA - Zielona Góra        7
  34 IDEA - Kraków                1
  35 IGLICA - Wrocław             3
  36 IMPET TEAM WARSZAWA          2
  37 IMPULS - Chorzów             1
  38 ISKRA Praszka                1
  39 KADRYL - Białystok           1
  40 KARISMA Kraków               1
  41 KIEPURA - Sosnowiec          4
  42 KLASA - Tarnów               1
  43 LIDER - Lublin               2
  44 MAESTRO Opole                1
  45 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    3
  46 MISTRAL - Tarnowskie Góry    1
  47 MYKA - Zamość                1
  48 PROFESSIONAL DANCE - Głog    1
  49 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  50 ROYAL DANCE STUDIO - WARS    1
  51 RUDAN - Nowa Ruda            1
  52 RYTM - Żory                  1
  53 ST CIEPŁY - Jaworzno         1
  54 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    2
  55 STARDANCE - Kraków           1
  56 START - Płońsk               1
  57 STUDIO KREACJI TAŃCA - By    1
  58 STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ    3
  59 SUKCES - Częstochowa         4
  60 SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń       1
  61 UKS CATIA Kędzierzyn-Koźl    1
  62 ZAMEK - Biała Podlaska       1
  63 ZAMEK - Lublin               5
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         
F       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
G       Szymańska                 Mariola         I         Wrocław              
H       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   9         1 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/  30
   7         2 Godlewski Wiktor, Pospieszyńska Alicja             START - Płońsk            mazowiecki           2/  30
  16         3 Mardacz Jakub, Dec Ewelina                         DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/  30
  18         4 Nowakowski Ignacy, Karnecka Barbara                GRACJA - Zielona Góra     lubuski              4/  30
   6         5 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom         5/  30
  25         6 Szumacher Artur, Walczak Aleksandra                ROYAL DANCE STUDIO - WARS mazowiecki           6/  30
  15         7 Ligenza Jakub, Makiejewska Natalia                 KIEPURA - Sosnowiec       śląski               7/  30
   4         8 Czinar Mateusz, Pych Izabela                       CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          8/  30
  27         9 Wiśniewski Filip, Dydak Wiktoria                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/  30
  28        10 Wolf Gabriel, Redlicka Edyta                       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          10/  30
  14        11 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki          11/  30
  12        12 Kita Patryk, Konieczko Agata                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              12/  30
  20        13 Piechota Konrad, Pietrzykowska Natalia             ALFA-ASTRA - Stargard     zachodniopom        13/  30
   5     14-15 Fronc Jeremiasz, Drabczyk Karolina                 ArtDance - Kraków         małopolski       14-15/  30
  26     14-15 Wawrzusiszyn Dominik, Truszkowska Gabriela         IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki       14-15/  30
  10        16 Jędrycha Damian, Morawska Nicole                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski              16/  30
   8     17-19 Grobecki Przemysław, Czaja Weronika                STARDANCE - Kraków        małopolski       17-19/  30
  17     17-19 Mazur Grzegorz, Kołosowska Julia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski           17-19/  30
  24     17-19 Szczypczyk Adam, Jaworek Gabriela                  ArtDance - Kraków         małopolski       17-19/  30
  23        20 Sadowski Radosław, Wątor Natalia                   EVOLUTION - Kraków        małopolski          20/  30
  22        21 Płocharz Michał, Bożek Magdalena                   MYKA - Zamość             lubelski            21/  30
  30        22 Zając Maciej, Marek Dominika                       EVOLUTION - Kraków        małopolski          22/  30
  21     23-24 Pobidyński Wiktor, Turczak Wiktoria                GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki      23-24/  30
  29     23-24 Zagórski Jan, Krysta Agnieszka                     IGLICA - Wrocław          dolnośląski      23-24/  30
  13        25 Kucharczyk Patryk, Miernik Natalia Wiktori         BRAWO - WARSZAWA          mazowiecki          25/  30
   3        26 Czabator Michał, Pawłowska Aleksandra              GRACJA - Zielona Góra     lubuski             26/  30
  19        27 Ogonowski Jakub, Czaja Julia                       RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk        27/  30
   1        28 Banaszkiewicz Krzysztof, Napiórkowska Adrianna Ewa BAWINEK - Kraków          małopolski          28/  30
   2        29 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec            podkarpacki         29/  30
  11        30 Karaś Karol, Gołębiowska Magdalena                 EM STUDIO - Opole Lubelsk lubelski            30/  30
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1   XXX      3   XX       2    X XXXX  5    X       1         X  1    12          
   2     XX     2        XX  2            0   X  X X   3      X XX  3    10          
   3     XXXXX  5    XX   X  3    XX      2    XXXX X  5     XX     2    17          
   4 XXXXXXXXX  9  XXXXXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXX XX X  7  X XX  XX  5    37         5
   5 XX  X XXX  6 XXX XXXXX  8 XXXXX   X  6  X XXX     4 XXXXXX  X  7    31     10-11
   6 X   X XX   4 XX XXXX X  7 X XXXXX X  7 XXXXXXX    7 X X  XXX   5    30     12-13
   7 XXXXXXX X  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XX XX X    5    38         4
   8 XXXXXX  X  7 X  XXX  X  5 X XXXXX X  7 XXXXX X    6  XXXXXX    6    31     10-11
   9 XXX  X XX  6 XXXX X XX  7 X XXXXXXX  8 XXXX XXXX  8 X XXXX XX  7    36       6-7
  10 XXX  XXX   6 XXXXXXX    7 X XX X X   5 X XXXXX X  7 X X  XX X  5    30     12-13
  11         X  1   X X      2     X  X   2   X        1     X X X  3     9          
  12 XXXX  X X  6 XXX  XX    5 XX  XXXX   6 XX  X XXX  6 XXX  X     4    27     16-18
  13    X  X X  3  X XXXX X  6    XXX     3  X XX X    4 XXXX XXXX  8    24          
  14       XX   2    XX XXX  5  X  XXXXX  6 X X XXXX   6 XXXXXXXX   8    27     16-18
  15 X XXX X X  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    41         2
  16 XXXXX  XX  7 XXXX XXX   7 XXXX X X   6 XXXXX XXX  8 XX XXXXX   7    35       8-9
  17 XXXXXX X   7    X   X   2 XXXXXXXXX  9   XX   X   3  X XXXXX   6    27     16-18
  18 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         1
  19  XX  X X   4   X    XX  3   X    XX  3      X XX  3  XX    XX  4    17          
  20  X XXX X   5 XX XXX  X  6 XXX X   X  5 X X  X  X  4 XXXXX   X  6 B  26          
  21 X XX XX    5 XXX   X X  5 XXX   X    4   X  X XX  4         X  1 B  19          
  22 XXX XXXXX  8 XXX XX X   6  X   XXX   4 XX  XXXX   6 X X X XX   5    29        14
  23 XXXX  XX   6 X  X XXXX  6 XX X  XX   5            0 X XXX XX   6 B  23          
  24   XX X X   4     XXXXX  5  X   X XX  4  X  X      2  XXX X X   5 B  20          
  25 XX XXXXXX  8 XX    XX   4 X XX XXXX  7 XX   X XX  5    X  XXX  4    28        15
  26   X    XX  3 XX XXXXXX  8  XXXX X X  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    35       8-9
  27  X XXXX X  6 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXX X  7    39         3
  28 XXXXXXXXX  9   XXX  X   4 XXXXX  XX  7 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8    36       6-7
  29  X   XX X  4  XX   X    3  X    X    2  X X  XXX  5 XXX   XX   5 B  19          
  30 X XXX      4 X X    X   3            0 X X X  XX  5   X     X  2 B  14          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1   XXX      3   XX       2   XX    X  3   XX  X    3    X X     2    13          
   2   X    X   2  X   XXX   4      X     1  X     XX  3      X     1    11          
   3   XXXX X   5     XX     2 XX   XX X  5 X X XX     4     X X    2    18          
  11            0     X   X  2            0            0   X        1     3          
  13 XX X XX X  6    X XX    3  X X X  X  4    X XX    3 XX X XXXX  7    23          
  19   X  X     2  XX X  XX  5    X  XX   3  X X  X X  4  XXX       3    17          
  20 XX  XXXXX  7 X X XXXXX  7 XXX X XX   6 XXX XX XX  7 XXX XXXXX  8    35       1-2
  21 XX XX X X  6 XX X   X   4   XXX XX   5 X  X   X   3 X XX X XX  6    24         6
  23 XX X XXXX  7 XXXXX XX   7 X XXX  X   5 XX  XXXXX  7 XXX X XX   6    32       3-4
  24 XX  XXXXX  7 XX XXXXXX  8 XX  XXXXX  7   XXXXXXX  7  X XX XXX  6    35       1-2
  29  XX   XX   4 XXX   X X  5 XXX XXX X  7 XXX X X    5 XXX X X X  6    27         5
  30 X XXX   X  5 X XX X  X  5 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 X  XXX XX  6    32       3-4
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   4  XXX X  X  5 XXX XXX X  7  XXXXX     5 X X        2  XX X   X  4    23        11
   5 X    X X   3  X X XXX   5    XX      2      XXX   3 XX X XXX   6    19          
   6     X XX   3 X   XX XX  5 X X XXXX   6 XXX XX XX  7  XX XX     4    25         9
   7 XX XXXXXX  8 X XXXXXX   7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8    40         2
   8   X XX     3      X     1  XXXXX XX  7    X X X   3      X     1    15          
   9 XXXX  XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    41         1
  10 X X    XX  4 X    X     2 XX         2 XX  X XXX  6 XXX        3    17          
  12 X X  XX    4 X X   X X  4 X X  XX    4 X X  XX    4 X X XXX    5    21        12
  14 XXXXX XXX  8 XXXX  XX   6 X X   X    3 XXXXXX XX  8 XX XXXXXX  8    33         5
  15 X XXXXX    6 XXXXXXX X  8 XXXXXXXX   8 X XXX X    5 XXXXX XXX  8    35         4
  16 XXX  XX    5 XXX XX XX  7 XX  XXXX   6 XXXXX XX   7 XXXXX XX   7    32         6
  17      X     1  X    X    2 XXX  X     4 X X  X     3 X  X XXX   5    15          
  18 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XX X  X X  5 XX XX XXX  7 XXXXXXXXX  9    38         3
  20 XX XXX X   6  XXX   X   4  X X       2  X XXX     4  X X   XX  4    20          
  21   X        1     X      1   X     X  2         X  1   X XX     3     8          
  22   X   XXX  4            0   X     X  2     XXX X  4        XX  2    12          
  23  X X    X  3    XX  XX  4      X X   2  X         1 X X    X   3    13          
  24  X  X  X   3     XX XX  4     X  XX  3  X  XX XX  5            0    15          
  25 X  XX XXX  6  XXXXXXXX  8 X XXX XXX  7   XX  XXX  5       XXX  3    29       7-8
  26    X    X  2 X  X  X    3 X  XXXXXX  7 X  XX      3 X  X  X X  4    19          
  27  X XXXX X  6  XXXX X X  6  X XXXXXX  7  XXX  XXX  6    XX X X  4    29       7-8
  28   XXXXXXX  7   XX X XX  5    X  XXX  4   XX X  X  4    XXX  X  4    24        10
  29  X         1  X         1  X    X X  3  X    X    2  X         1     8          
  30 XX  X      3 X          1         X  1     X      1   X  X  X  3     9          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   4   X  X XX  4  XX    X   3  XX   X X  4  XX    X   3        XX  2    16          
   6  XX XX     4  X  XX XX  5  XX XXX    5  X  XXX    4  X  XXX    4    22         6
   7 XXXXX X    6 XXXXXXX X  8 XX XX X X  6 XXXXXXX    7 XXXXX X    6    33         3
   9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         1
  12 X     XX   3 X    X     2 X X     X  3 X X        2 X          1    11          
  14   X        1 X     XXX  4         X  1     X X    2   X  X XX  4    12          
  15 XX  X      3 X  X       2 XXXXX  XX  7 X       X  2 XX  X      3    17          
  16 XX XXXXX   7  XXXX X X  6 XXXXXXXX   8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXX   8    37         2
  18  XXXXXXXX  8 X XX XX    5 X    X X   3 X   XX XX  5 X  X XXXX  6    27         4
  25 X  X  XXX  5  X  X XX   4    XXXXX   5   XXX XXX  6  X  X X    3    23         5
  27      X  X  2   X X   X  3   X  X X   3    X   XX  3   XX X  X  4    15          
  28    XX   X  3    X X X   3    X       1  X X X     3   XX   XX  4    14          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
   6 556642555 6,0 665651652 6,0 663553561 5,0 563353623 3,0 543351642 4,0   24,0    5
   7 222216666 2,0 221213564 2,0 232224354 2,0 121614446 4,0 231414565 3,0   13,0    2
   9 111161121 1,0 112132111 1,0 111111122 1,0 212132152 1,0 112123121 1,0    5,0    1
  16 333323233 3,0 454364336 4,0 425332445 4,0 434241235 2,0 324232354 2,0   15,0    3
  18 445434444 4,0 333445445 3,0 546665636 6,0 345465564 5,0 655545436 5,0   23,0    4
  25 664555312 5,0 546526223 5,0 354446213 3,0 656526311 6,0 466666213 6,0   25,0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         
F       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
G       Szymańska                 Mariola         I         Wrocław              
H       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Sajdak Jerzy, Piętal Ola                           ASTRA - Szczecin          zachodniopom         1/  51
  56         2 Kuczyński Filip, Szczukiewicz Katarzyna            STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           2/  51
  59         3 Maciejewski Przemysław, Żegalski Alicja            BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           3/  51
  76         4 Salwin Michał, Kostańczuk Katarzyna                IMPULS - Chorzów          śląski               4/  51
  61         5 Mazur Jakub, Kozłowska Wiktoria                    GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          5/  51
  78         6 Sikora Karol, Goleń Gabriela                       ZAMEK - Lublin            lubelski             6/  51
  84         7 Wojciechowski Stanisław, Janczewska Julia          STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           7/  51
  70       8-9 Pik Damian, Czerczak Aleksandra                    ESKADRA - Pabianice       łódzki             8-9/  51
  85       8-9 Wręczycki Przemysław, Lang Magdalena               SUKCES - Częstochowa      śląski             8-9/  51
  58        10 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski              10/  51
  86        11 Zbucki Patryk, Chalimoniuk Dominika                ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski            11/  51
  44        12 Czajkowski Daniel, Olejnik Sara                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              12/  51
  64        13 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski             13/  51
  89        14 Zyglarski Piotr, Rosińska Izabela                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          14/  51
  52     15-17 Kasprzyk Kacper, Budzińska Małgorzata Anna         IGLICA - Wrocław          dolnośląski      15-17/  51
  65     15-17 Myśliński Mateusz Łukasz, Słomczyńska Kaja         STUDIO KREACJI TAŃCA - By kujawsko-pom     15-17/  51
  72     15-17 Polaczkiewicz Szymon, Nicpoń Laura                 SUKCES - Częstochowa      śląski           15-17/  51
  43        18 Bury Jakub, Kamińska Paula                         GASIEK - Rzeszów          podkarpacki         18/  51
  68        19 Olejnik Bartosz, Zaklińska Joanna                  ISKRA Praszka             opolski             19/  51
  92        20 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin                                20/  51
  82        21 Szozda Maciej, Paroń Oliwia                        DANCE TEAM Dobrzeń Wielki opolski             21/  51
  74        22 Rudnicki Szymon, Bólad Aleksandra                  ArtDance - Kraków         małopolski          22/  51
  49        23 Jaruszewski Dawid, Kainka Wiktoria                 MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski              23/  51
  60        24 Macura Bogdan, Kogut Alicja                        RYTM - Żory               śląski              24/  51
  80        25 Skalski Paweł Olaf, Krytak Małgorzata              DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         25/  51
  90        26 Śliwa Paweł, Karczmarz Agnieszka                   KIEPURA - Sosnowiec       śląski              26/  51
  71        27 Pogorzelski Piotr, Cuber Gabriela                  FAST-STEP Warszawa        mazowiecki          27/  51
  67     28-31 Nowosiad Tomasz, Lorencik Katarzyna Maria          BAWINEK - Kraków          małopolski       28-31/  51
  81     28-31 Szemiczek Szymon, Polesińska Ewa                   FALLAWAY Opole            opolski          28-31/  51
  88     28-31 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski           28-31/  51
  91     28-31 Świędrych Krzysztof, Wiśniowska Katarzyna          KLASA - Tarnów            małopolski       28-31/  51
  63        32 Molas Błażej, Kuranc Izabela                       ZAMEK - Lublin            lubelski            32/  51
  45     33-34 Czyrnia Tobiasz, Idzik Małgorzata                  MAESTRO Opole             opolski          33-34/  51
  55     33-34 Kosek Marcin, Szaporów Julia                       FALLAWAY Opole            opolski          33-34/  51
  47        35 Gołojuch Łukasz, Ladzińska Karolina                DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         35/  51
  73        36 Przygoda Jeremi, Łach Magda                        FORUM - Zabrze            śląski              36/  51
  54     37-38 Kluch Patryk, Chocyk Wiktoria                      ZAMEK - Lublin            lubelski         37-38/  51
  79     37-38 Sitek Sebastian, Kutera Julia                      RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk     37-38/  51
  50        39 Jaworski Jakub, Wrzesień Daria                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          39/  51
  53     40-41 Kliminowski Amadeusz, Lisowiec Aleksandra          RUDAN - Nowa Ruda         dolnośląski      40-41/  51
  87     40-41 Zemełka Dennis, Zemełka Jennifer                   UKS CATIA Kędzierzyn-Koźl opolski          40-41/  51
  69     42-43 Orawski Adam, Kurpas Żaneta                        FORUM - Zabrze            śląski           42-43/  51
  77     42-43 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski           42-43/  51
  41     44-45 Bilski Kamil, Wilk Joanna                          CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       44-45/  51
  42     44-45 Borkowski Robert, Grzelak Aleksandra               SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń    kujawsko-pom     44-45/  51
  57        46 Kwiecień Konrad, Rachwał Magdalena                 BAWINEK - Kraków          małopolski          46/  51
  62     47-48 Mertuszka Paweł, Łuc Monika Iwona                  BAWINEK - Kraków          małopolski       47-48/  51
  83     47-48 Szyszka Michał, Szyszka Magdalena                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki       47-48/  51
  46        49 Faliński Przemysław, Denarska Julia                CORTE TOP DANCE - Warszaw mazowiecki          49/  51
  48        50 Gąsiorek Patryk, Zinkiewicz Julia                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          50/  51
  51        51 Kaleta Mateusz, Kaleta Anna                        KARISMA Kraków            małopolski          51/  51
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/16 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  41 X  XXX  X  5 X  XXX  X  5  XXXXX X   6 X XXXXXX   7 X XXX  XX  6    29        40
  42  XX XXX X  6  X XX   X  4      XXX   3   X X X X  4   X  X  X  3 B  20          
  43 X XXX XXX  7 X  X XXXX  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7    38     24-28
  44 XXXXXXX X  8 X XXX XXX  7 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41      9-14
  45 XX X XX X  6 XXX  XX X  6 XXXXXXX X  8 XXX XXXXX  8 XX  XXX X  6    34     35-37
  46 XXXX XX X  7 XX XXXXX   7     X  X   2 X  X  X    3 X  X   XX  4    23          
  47   XXX  XX  5 X XX X XX  6 X XXXXXXX  8  XXXXXXXX  8  XXX XXXX  7    34     35-37
  48    XXXXX   5    XXXX X  5  X X X     3            0     XX     2    15          
  49 XXXXXXX X  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX  XXXX  7 XXXXX XXX  8    40     15-17
  50 X X X  X   4    XXXX X  5 X XX XXXX  7 XXXXX  XX  7   XXX X    4 B  27          
  51  X X X  X  4      XXXX  4     XXX    3  XX  XX X  5  XX XX  X  5    21          
  52 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX  XX X  6 XXX  XXXX  7 XXX XXXXX  8    37     29-30
  53 XXXXXXXX   8  XX XXX    5 X X XXXX   6 XXXXX XXX  8  XX XXXX   6    33     38-39
  54 XXXXXXXXX  9  XX XXXX   6 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XX XXXXXX  8    39     18-23
  55  XX XX XX  6 XXX XXXX   7 X X XXXXX  7 XXX  XXXX  7 XXX XXXXX  8    35     33-34
  56 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 X XXXXXXX  8    42       7-8
  57   X XX XX  5  X   X X   3  X  X X    3 X   X XXX  5   X XX X   4 B  20          
  58 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    43       4-6
  59 XXXX XXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXX XXXX  8  XXXXX XX  7 XXXXXXXX   8    39     18-23
  60 XX    XXX  5 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 X  XXXXXX  7 XX XXXX X  7    36     31-32
  61 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
  62  X XX  XX  5  XXXXX XX  7  XXX    X  4  X XX   X  4   X XX     3 B  23          
  63 XX XXXXX   7 XXX X XX   6  X  XXXXX  6 X XXXXXXX  8  X XXXXXX  7    34     35-37
  64 XXX X XXX  7  XXXX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41      9-14
  65 XX XXXXX   7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXX XXX   7    39     18-23
  67  XXXXXXX   7   X XXXXX  6 XXX XXXX   7 XXXX XXX   7 XX X X XX  6    33     38-39
  68 XXXXXX  X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       4-6
  69 XX X  XXX  6 XXXXX XXX  8  X   X X   3  X XXX  X  5  XXX X XX  6 B  28          
  70 X XXXXXXX  8 X XX X XX  6 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    40     15-17
  71 XXX X  XX  6 XXXXX XX   7 XX XXX XX  7 XXXXX  XX  7 XXXXXXXXX  9    36     31-32
  72 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XX  X XX   5 XX XX XXX  7    38     24-28
  73 XXXXX XX   7 XXXXXXXXX  9 X XXX XX   6  XXXXXXX   7 XX X  XXX  6    35     33-34
  74 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 X XXXXXXX  8 XX  X XX   5    39     18-23
  75 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
  76 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    43       4-6
  77 X XXXXXX   7 X XXX XX   6  XXXXXXXX  8 X XXXXXX   7 XXXXXXXXX  9    37     29-30
  78 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXX X  8    42       7-8
  79 XXXXX X    6 XXXX  XXX  7 XX X    X  4 XX XX   X  5 XXXX    X  5 B  27          
  80  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7 XXXXXXXX   8    41      9-14
  81 XXXX XXXX  8 XXXX XX    6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXX XX   6    38     24-28
  82 X XXXXXX   7 XXXXXX XX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XX XXXX  7    39     18-23
  83 X X  X X   4 XX     X   3 X    XX    3  X   X     2 X X XXXX   6 B  18          
  84 XX X XXXX  7 X XXXXXXX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41      9-14
  85 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
  86 XXX XXXXX  8 XXXX  XXX  7 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9    40     15-17
  87    X XX X  4 XXXXXXX X  8 XXXX  X X  6    X XX    3  XXX XX X  6 B  27          
  88  XXXXX XX  7  XXXXX XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXX XX  8    39     18-23
  89 XXXXXXXXX  9 XXX XXX X  7 XXXX   XX  6 X XXXX XX  7 XXXXXXXXX  9    38     24-28
  90 XXXXXXXXX  9 XXXXXX  X  7 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    41      9-14
  91 XXXXXXX X  8 XXXX X XX  7 XXXXX X X  7 XXXXXXX    7 XXXXXXXXX  9    38     24-28
  92 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    41      9-14
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/16 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  42  XXXXXX X  7 XXXXXXX X  8  XXXXXXXX  8  X XXXXXX  7  XXXXXXXX  8    38       2-3
  46 X  XX XXX  6 X  X XXXX  6 X XX   X   4 X XX X X   5 X  XX XXX  6    27          
  48   XXXX XX  6   X X  XX  4    XX  XX  4   XXXX X   5 X X XX XX  6    25          
  50 XXXX XXX   7   XXXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8    40         1
  51  XX  XX X  5  XX  XX    4  XX XXX X  6      XX X  3  XX  XX X  5    23          
  57 X  X XXX   5 XXXX XXX   7 X  XXXXXX  7 XXXXXXXX   8 X  X X X   4    31         7
  62 XXXXX  X   6 XX XXX XX  7 XXXXXX XX  8 XXXXX  XX  7 XXXXXXXXX  9    37       4-5
  69 XX XXXXXX  8 XX XXXX X  7 XXXXXXX X  8 XX XX XXX  7 XXXXXXX X  8    38       2-3
  79 XXXXX X X  7 XXXXX  XX  7 XXXXXXXX   8 XXXX  X X  6 XXXX  XX   6    34         6
  83 XXX XX XX  7 XXX X XXX  7 XX   XX    4 XXX XXX X  7 XX XXX     5    30         8
  87 XXX XXXXX  8 XXXXXXXX   8 XXX   XXX  6 XXX XXXXX  8 XXX X XXX  7    37       4-5
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  41            0   X X      2            0     X      1     X  X   2     5          
  42   X X      2  X         1       X    1         X  1            0     5          
  43  X  X XXX  5    X   XX  3 XX X  XXX  6  X X  XXX  5 XX X X XX  6    25        24
  44 XXX   X X  5 XXX  XXXX  7 XXX     X  4 XXX   XXX  6 XXX X XXX  7    29        14
  45 X    XX X  4 X   XX     3 XXX XX  X  6      X  X  2 X    X  X  3    18          
  47     X   X  2    X   XX  3 X  XXX X   5    X  XX   3 X  X       2    15          
  49 XX XXXX X  7 X   X XXX  5 XX X XXXX  7 X XX   X   4    X  XX   3    26     21-23
  50     X  X   2     XX     2      X     1     XX     2     XX X   3    10          
  52 XXX     X  4 X X X X X  5 XXX X X X  6 XXX XX  X  6  XX XXX X  6    27     18-20
  53   X   X    2   X   X    2  XX   X    3   X        1       X    1     9          
  54   X  X     2  X      X  2  X   X XX  4     X  XX  3        X   1    12          
  55  XX        2 X X        2  XX  XX X  5  XX    XX  4  XX X X X  5    18          
  56 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    43         1
  57            0            0            0      X     1            0     1          
  58 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXX XXX X  7 XXXXXXXXX  9    41       2-3
  59  XXXX XXX  7   XXXXXX   6 XXXXXXXX   8 X XXXXXXX  8 XXXXX XXX  8    37         6
  60    X XX X  4 X XX XXXX  7   X XXXXX  6 X X  XXXX  6   X X   X  3    26     21-23
  61 XXXXX  XX  7 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXX  X  7 XXXXXXX X  8    38         5
  62            0            0            0            0            0     0          
  63   X X X    3   X X XX   4   X X XX   4  XX  XX    4  XX    XX  4    19          
  64  X XX  XX  5  XXXXX  X  6  X XX   X  4    XX  XX  4  XXXXX XX  7    26     21-23
  65 XX  XXXXX  7  X XXXXX   6  XXXXXXX   7 XXXXXXXX   8   XXXXX    5    33      8-10
  67   XXXX X   5  X   X  X  3    XX  X   3  XXX XX    5   XXXX X   5    21          
  68 XX XXXX    6 XX XXX     5 X XX X  X  5 XXXXXX     6 XXXXXX     6    28     15-17
  69  X   X     2     X      1         X  1     X      1  X X    X  3     8          
  70 X X XXXXX  7 X X  XX X  5 X X   X X  4 X X X X X  5 XXX  XX X  6    27     18-20
  71 X XX   XX  5  XXX X X   5 X X X  X   4 XX     X   3 X   XX XX  5    22          
  72 XX    XXX  5 XX X  XXX  6 X X   XX   4 XXXX  XXX  7 XXXX  XX   6    28     15-17
  73    XXX     3    X X     2  XX X      3 XX  X      3   X X      2    13          
  74 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 X  XXXXXX  7  X XXXXX   6 X  X XXXX  6    36         7
  75 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 X XXXX  X  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41       2-3
  76 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXX XXXXX  8 XXXXX XXX  8 X XXX XXX  7    40         4
  77    X X X   3            0    X X     2    X X     2       X    1     8          
  78 X  X XX    4 XX XXXXXX  8 XXXXX XXX  8  X XXX X   5 XX XXXX    6    31        12
  79   X X      2  XX X      3   X X      2 X XX       3  X      X  2    12          
  80  XXX  XX   5  X X  XX   4  X XXX X   5  X XX XX   5    XX XXX  5    24          
  81  XXX   X   4  XXX  XX   5 X XX XX X  6 X  X    X  3   XX   X   3    21          
  82 X XX XXX   6 X X  XX    4   X XXXX   5   XXXXXX   6 XXX  XXXX  7    28     15-17
  83            0            0            0            0            0     0          
  84 X  XXXXXX  7 X XXXXXXX  8 XXXX XX X  7 X X   X X  4 XXXX XX    6    32        11
  85 X X X XXX  6 X XXXXXXX  8 XXXXX XXX  8 XX X  XXX  6 X  X  XXX  5    33      8-10
  86 XX X X XX  6 XXXX   XX  6  X X   X   3 XX   XXXX  6 XXXX X X   6    27     18-20
  87  X  X X    3       X    1       X    1  XX   X    3      X     1     9          
  88  X X X     3 XX  X   X  4 XX XXX     5  XX XX     4 XXX XX     5    21          
  89 XXX  X XX  6 XX X XXXX  7 XX XXX X   6 X  XXXXXX  7 XX X XXXX  7    33      8-10
  90 X X XX XX  6 XX  XXXXX  7      X XX  3 X    X XX  4 X   XX     3    23          
  91 X XX       3 X XX       3 X  X  X    3 X  XXXX    5 XXXXXXX    7    21          
  92 XX X XX    5  XXXX X X  6  X X  XXX  5 XXXXXXXXX  9  X  X XXX  5    30        13
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  43      XXXX  4    X   XX  3    X   XX  3     XX XX  4    X   X   2    16          
  44 XXX   XX   5 XXX   X X  5 XXXX  XXX  7 XXXX  XXX  7 X  X  XX   4    28       6-8
  49    XX X    3     X X    2       X    1    XX X    3    X  X    2    11          
  52 XXX  X  X  5 X X     X  3   X X   X  3  XX  X  X  4   X     X  2    17          
  56 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    X X XX  4    38         1
  58  XX XX XX  6   XX XXXX  6      XXXX  4   X  X XX  4 XXX XXXXX  8    28       6-8
  59  X XXXXX   6  X XXXXX   6  X X X X   4  XXXXXXX   7  X X XXX   5    28       6-8
  60       X    1   X X X    3            0     X X    2            0     6          
  61 XXXXXX  X  7 XXXXXX     6 XX  XXXX   6  XXXXX     5  XXXXXX X  7    31         5
  64     X  XX  3   XXXX XX  6 XX XX  X   5  XX        2  XXXXX X   6    22          
  65  X  XX     3  X X X     3   XXXXX    5    X XXX   4     XX     2    17          
  68 X XX X     4      X X   2  XX XX     4  XX  X     3   X X      2    15          
  70 X X    XX  4 X X X XXX  6 X X     X  3 X X   X X  4 XXX XXXXX  8    25        11
  72 X     XX   3 X     XX   3 X     XXX  4 X     XX   3 X     XXX  4    17          
  74  X  X X    3  X  X      2  X  X      2  X  X X    3  X    X    2    12          
  75 XXXXXX XX  8 XXXXXX  X  7  X XXX  X  5 XXXXXX  X  7 XXXXXX  X  7    34         4
  76 X XX  XXX  6 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 X XXX X X  6    37         2
  78  X XXXX    5 XX XXX     5  XXXXX     5 X  XX  XX  5 XXXXXX  X  7    27         9
  82  XX  X     3   X        1 X X  X     3 X    X     2 X X  XX    4    13          
  84 X XX   XX  5 XXX XXXXX  8 XXXXXXX X  8 X XX XXXX  7 X XX XXXX  7    35         3
  85 X XX    X  4    X  XXX  4 X  X  XXX  5 X  X   XX  4 XX XX  XX  6    23        12
  86 X  XXX     4 X X  X X   4 XX XXXXX   7 XX XXX  X  6 XX  XX X   5    26        10
  89   X   XXX  4 XX X X  X  5 X X    X   3 X     XX   3 XXX X  X   5    20          
  92  X XX X    4  X    X    2   X   X X  3  X  X      2  X    X X  3    14          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  44   X        1       X    1       X X  2     X      1       X    1     6          
  56    XXXXXX  6  XXXXXXXX  8  X XX XXX  6  XXXXXXXX  8  X XXXXXX  7    35         2
  58      X  X  2  XX    XX  4      X XX  3     X  XX  3  XX XX XX  6    18          
  59    X XXX   4    XX XX   4  X XXXXX   6 X XX XXXX  7 X  X X     3    24       4-5
  61  X XX  X   4  X  XXX X  5  XXXX      4  X XXXX    5  XXXX XX   6    24       4-5
  70 XXX X   X  5 X X  X  X  4 X X        2  XX  X  X  4 XXX     X  4    19          
  75 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8  XXXXX XX  7 XXXXXX X   7 XXXXXXXXX  9    39         1
  76 XXXXX X    6 X XX  X    4 XXXX  X    5 XXXXX X X  7 X XX XX    5    27         3
  78  XXXXX     5  X XXX     4 XXXXXXX    7 XXXX X     5  XX        2    23       6-7
  84 XXX  XXXX  7 X   XXX    4 X X  XX X  5       X    1 X  XXXX X  6    23       6-7
  85 X     X X  3 X XX   XX  5 X      XX  3 X     XXX  4 X   X  XX  4    19          
  86 X     XX   3 XX     X   3 X   XX X   4 X      X   2        X   1    13          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  56 525123311 2,0 725232311 2,0 737171611 2,0 727123211 1,0 727123321 2,0    9,0    2
  59 764362225 3,0 662363425 4,0 563242426 3,0 463372423 3,0 365354414 3,0   16,0    3
  61 636536747 7,0 536526556 6,0 414557745 5,0 214547756 5,0 413436546 4,0   27,0    5
  75 112211532 1,0 211111633 1,0 322323532 1,0 332211532 2,0 232211632 1,0    6,0    1
  76 243677174 4,0 153647177 7,0 145616164 4,0 145736164 4,0 151645165 5,0   24,0    4
  78 471445666 6,0 444474764 3,0 251465277 6,0 551455677 6,0 644777777 7,0   28,0    6
  84 357754453 5,0 377755242 5,0 676734353 7,0 676664345 7,0 576562253 6,0   30,0    7
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Trzemżalski               Marek           I         Gliwice              
A       Fidurski                  Jacek           I         Łódź                 
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Depta                     Grzegorz        I         Gorzów Wlkp.         
F       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
G       Szymańska                 Mariola         I         Wrocław              
H       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
I       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
2       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104         1 Brodacki Bartek, Krupa Julia                       STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           1/  30
 107         2 Droś Adrian, Nicpoń Marcelina                      SUKCES - Częstochowa      śląski               2/  30
 121         3 Mróz Łukasz, Jakus Magdalena                       IDEA - Kraków             małopolski           3/  30
 131         4 Wiciński Jakub, Żukowska Paulina                   ZAMEK - Lublin            lubelski             4/  30
 110         5 Janas Adrian, Blukacz Weronika                     SUKCES - Częstochowa      śląski               5/  30
 127         6 Szyporta Mateusz, Kosno Wiktoria                   DANCE TEAM Dobrzeń Wielki opolski              6/  30
 101       7-9 Adamcewicz Jakub, Krynicka Wiktoria                GRACJA - Zielona Góra     lubuski            7-9/  30
 125       7-9 Sambor Jakub, Peszko Kinga                         IGLICA - Wrocław          dolnośląski        7-9/  30
 128       7-9 Talik Mikołaj, Langier Julia                       KIEPURA - Sosnowiec       śląski             7-9/  30
 115        10 Kłosowski Marcin, Łaźnia Kamila                    ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski              10/  30
 118        11 Malinowski Wiktor, Rogowska Oliwia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski             11/  30
 103        12 Blacha Łukasz, Szafraniec Beata                    BAWINEK - Kraków          małopolski          12/  30
 105     13-15 Chmiel Kamil, Sawuła Joanna                        DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki      13-15/  30
 113     13-15 Kolczarek Mikołaj, Walkiewicz Marzena              CLASSIC DANCESPORT Warsza mazowiecki       13-15/  30
 124     13-15 Rydz Rafał, Rubacha Anna                           LIDER - Lublin            lubelski         13-15/  30
 116        16 Loppe Dominik, Jokiel Maja                         KIEPURA - Sosnowiec       śląski              16/  30
 108     17-18 Gura Tomasz, Wilk Klaudia                          AKSEL - Rzeszów           podkarpacki      17-18/  30
 132     17-18 Maślanka Mateusz, Rudkowska Julita                 Dance tEAM - Wrocław                       17-18/  30
 114        19 Kramski Damian, Skorupka Alicja                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski             19/  30
 117        20 Lorek Bartosz, Karpińska Natalia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski         20/  30
 111        21 Jurek Oskar, Dobranowska Dominika                  PROFESSIONAL DANCE - Głog małopolski          21/  30
 130        22 Trytko Michał, Woźniak Ewelina                     DANCELOOK - Gliwice       śląski              22/  30
 122     23-24 Nagrabski Michał, Filińska Zofia                   IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki       23-24/  30
 123     23-24 Pałaszewski Rafał, Kowalska Paulina                BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki       23-24/  30
 120        25 Mierzwa Michał, Sobczyk Jagoda                     DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         25/  30
 102        26 Bielecki Jakub, Winiarska Katarzyna                EM STUDIO - Opole Lubelsk lubelski            26/  30
 119        27 Mazurek Bartosz, Jawor Jagoda                      ZAMEK - Lublin            lubelski            27/  30
 109        28 Jabłoński Adam, Borys Marlena                      KADRYL - Białystok        podlaski            28/  30
 129        29 Tołpa Konrad, Grzelaczyk Nikola                    DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski         29/  30
 106        30 Ciurko Hubert, Preisner Jagienka                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         30/  30
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 101 XXXXXXXXX  9 XX XXXXX   7 XXXXX X    6 XXXXX XXX  8 X XXXXXXX  8    38         3
 102  XXX   X   4   XX  X X  4  XXXXXX    6    X X     2 XXXXXX X   7    23          
 103   XXXXXXX  7 XXXXXX XX  8 X XXXX  X  6   XXXXX X  6 X    X     2    29     11-12
 104 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
 105 X XXXX     5 X XX X XX  6 X  X   XX  4 X  XX X X  5 XXXXXXXX   8    28     13-15
 106  X X  X    3  X    X    2         X  1            0  X         1     7          
 107 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX  XXX  7    41         2
 108  XXXXX XX  7  XXXXXXX   7   XX XXX   5    XXXXX   5 X XXXXXXX  8    32       8-9
 109  X   X  X  3  X  XX XX  5      X X   2   X XX     3   X  X  X  3    16          
 110 X  XXX X   5 XXX X   X  5 X X XXXX   6 XXX X  X   5 XX XXX XX  7    28     13-15
 111 XXX  XXXX  7         X  1      X XX  3 XX   XXXX  6  XX  XXXX  6 B  23          
 113   X XXX X  5 X  XXXX X  6  X XXXXX   6  X  X  X   3 XXXXX XX   7    27     16-17
 114 XXXXXXXX   8 XXXXX  X   6  XXXX      4 XX XX XX   6  XXXX      4    28     13-15
 115 XXXXXXX    7  XXXXXXXX  8 XXXXXXX X  8 XXXX XX X  7  X XXXX X  6    36         5
 116 XX    X X  4 X  X   X   3 X X XX X   5 X XX XXX   6 X XXX   X  5 B  23          
 117  XX     X  3  XXXX XXX  7   XX   XX  4  XXXXXXXX  8  XXX XXXX  7    29     11-12
 118 XX XXXX    6 XX XXXX    6 XXXXX X X  7 XXXXXXX X  8 XX XXXXXX  8    35         6
 119 X  X  X    3 XXXXX X    6 XX X XX X  6  XXX    X  4 X XX    X  4    23          
 120       XX   2  XX    XX  4   X   XX   3   X    X   2   XX X XX  5    16          
 121 X  XX XXX  6    X XX X  4 XX XX   X  5 X  X XXXX  6    X  XXX  4    25     18-19
 122 X  X   XX  4 X XX X     4 X X  XX X  5 XX XXX     5      X     1 B  19          
 123   X   XXX  4        XX  2 XXX X XXX  7        X   1 XX   XXXX  6 B  20          
 124 XX  XX  X  5 XXX  XX X  6 XX   X  X  4 XXX  XX X  6 XX  XXX X  6    27     16-17
 125 XXXXXXXXX  9 XX XXXXX   7 XX XXX XX  7 XXXX  XXX  7 XXXXX XX   7    37         4
 127 XXXX   XX  6 XXXX X X   6 XX XX XXX  7 X  XX  XX  5 XXXXX X    6    30        10
 128 XX   XXXX  6 X X XXXXX  7 XX  XXXXX  7 XXX XXXXX  8 X   X  XX  4    32       8-9
 129   X X  X   3     X X    2  XX X XX   5   X        1     X X    2    13          
 130  X XXXXX   6 X   XXXXX  6  XXXX      4 XX  XX  X  5  XX XX     4    25     18-19
 131 X X X X    4 XXX XX  X  6 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8   X XXXXX  6    33         7
 132   X XX  X  4   X   XX   3     XXXX   4 XXX XXXXX  8 XX    XX   4 B  23          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 102 XX X X     4 XXXX X     5 XX X   X   4  X X X X   4 X  X   X   3    20          
 106      X     1      X     1       X    1       X    1      X     1     5          
 109     XX  X  3     XX     2     X      1  X  X      2  XX X   X  4    12          
 111       XXX  3       XXX  3       X    1 XX X XXXX  7 XXXXXXXX   8    22         5
 116 XXXX  X X  6 XXXXX      5 X XXXX  X  6 XXX XX  X  6 X  XXX  X  5    28         3
 119 XXXXX      5 XX      X  3 XXXXX      5    XX  X   3  X   X     2    18          
 120   X X XXX  5   XXX XXX  6   X  XXX   4   X    X   2   XX  XX   4    21          
 122 XXXX X XX  7 X  X X  X  4    X XX X  4 X XX X  X  5  X    X X  3    23         4
 123 XX XX XX   6 XXX X XX   6 XX   X XX  5 XXX XXX X  7 X X X XXX  6    30         2
 129            0       XX   2  XX XXXXX  7       X    1     X      1    11          
 132   X XXXX   5  XXXXXXXX  8 XXXXX  XX  7 X XXX XXX  7 XXXX XXXX  8    35         1
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 101 X  XX X    4 XX XXXXX   7 XXX XXXX   7 XX XX XX   6 XX XXXXX   7    31       5-6
 103 XXX XX  X  6  XXXXX  X  6 XXXXXX  X  7   XX X  X  4   X XXX X  5    28         8
 104 XX X XXXX  7 X XXX XXX  7 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XX XX XXX  7    37       2-3
 105   XXX XX   5    X   X   2 XX XX  XX  6 X    X X   3 X  X   XX  4    20          
 107 X  X XXXX  6 XXXX  X X  6 X  X XXXX  6 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    35         4
 108    XX X    3    XX X    3  X XX      3    XX X    3  XXXX      4    16          
 110 X X        2 X X    XX  4 X  XX  XX  5 X  X X XX  5 XXXX XXXX  8    24        10
 111  X    XX   3   X   XX   3      XXX   3        X   1       XX   2    12          
 113  XX XX XX  6  X  X X    3  XX X XXX  6        X   1  XX X  X   4    20          
 114  X XX X    4  X XX  X   4     X X    2   XXX      3    XX      2    15          
 115  XXX X XX  6  X X XXX   5  X X XXXX  6  X XXXXXX  7  X XXXX    5    29         7
 116 X X X  XX  5 X    X  X  3 X X  X     3 XX  X   X  4 X X        2    17          
 117  XX     X  3   X   X    2   X     X  2  XX     X  3  XX X      3    13          
 118 X XXXXXX   7 XXX XXXX   7 XXXXXXX X  8 XXX  X  X  5 XXX     X  4    31       5-6
 121 XXXXXXXXX  9 XX XXX XX  7 XXX XXX X  7 XXXXXXX X  8   XXXXXX   6    37       2-3
 122       X X  2       X    1       X    1   X XXX    4         X  1     9          
 123   X   X    2      X  X  2  XX        2         X  1   X  X     2     9          
 124 XX   X     3 XXX  X  X  5 XX  XX     4 XXX        3  XX  XX X  5    20          
 125  X XXX X   5 XX XXXX X  7    X X X   3  XXXX XX   6 XX  XXX    5    26         9
 127 X  X XX    4 X  X XX X  5   XX X     3 XX XXXX    6 X  X   XX  4    22        12
 128 XX  XX XX  6 X X    XX  4 X      XX  3      XXXX  4 X X  XXXX  6    23        11
 130            0  XX XX     4    X       1 X  X X     3 X  X X     3    11          
 131 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXX   8 XXX XXXXX  8 XXX XX XX  7    39         1
 132   X     X  2   X X  X   3   X   XXX  4   X   XX   3    X  XXX  4    16          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 101     X X    2 XX  XX  X  5 XX  X      3 XX  XX     4 XXX XX  X  6    20          
 103   X  X  X  3            0   X        1     X      1   X X      2     7          
 104  XXXX XXX  7  XXXX XXX  7 XXXXXXXX   8 X XXX XXX  7  XXXX XXX  7    36         2
 107 XX XX  XX  6 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XX XX  XX  6    37         1
 110 X  XXXX    5 XXXXX XXX  8 X  X  X X  4 X XX  XXX  6 XXXX  XX   6    29         3
 115  X    X    2  XX   X    3  X X  X    3  XX   X    3  X X  X    3    14          
 118 X X        2   X        1   X X   X  3    X  X    2    X X     2    10          
 121 XXXX X     5 X XXXX  X  6   XXXX  X  5  XXXXX  X  6 X   XX  X  4    26       4-5
 125   XX XXXX  6    X XX    3  XX  X X   4  XX  XXX   5      XX    2    20          
 127    X  XXX  4 X  X XXXX  6 X  X XXXX  6 X  X  X X  4    X XXXX  5    25         6
 128 XXX XX XX  7        XX  2        XX  2 X    X XX  4 X X   XXX  5    20          
 131 XX  XX X   5 XX  XX X   5 XX  XXXX   6  X  XX X   4 XXX XX X   6    26       4-5
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 104 412214113 1,0 412213112 1,0 311221113 1,0 412233112 1,0 311212112 1,0    5,0    1
 107 365133432 3,0 543144421 4,0 252135522 2,0 244115421 2,0 253124421 2,0   13,0    2
 110 543456344 5,0 364356343 5,0 423466341 4,0 333466343 3,0 424456333 3,0   20,0    5
 121 221541661 2,0 221531664 2,0 535653665 6,0 521541665 4,0 532541666 5,0   19,0    3
 127 656365255 6,0 656465256 6,0 646344256 5,0 656354254 5,0 666365254 6,0   28,0    6
 131 134622526 4,0 135622535 3,0 164512434 3,0 165622536 6,0 145633545 4,0   20,0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2018-05-24, 20:35:26