OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej": 2018-05-12, ŁOMIANKI BRAWO - WARSZAWA mazowiecki, okręg Mazowiecki








Dokumentacja zbiorcza












 
 
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018
Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej
 
Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
 
Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018
Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej
ŁOMIANKI, dn. 12-05-2018
Organizator: BRAWO - WARSZAWA
Prowadzenie: Zapewnione
Muzyka: Zapewnione
Obsługa medyczna: Zapewnione
-------------------------------------
Na początek
 
Kategorie, klasy i style
------------------------------
Do 9, H., Komb do 9H 4T
12-13, H., Kombinacja 4T H
14-15, G, Kombinacja 6T
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
10-11, H., Komb 10-11H 4T
10-11, G, Kombinacja 6T
10-11, E+F, Kombinacja 6T
12-13, G, Kombinacja 6T
12-13, E+F, Kombinacja 8T
14-15, E+F, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
------------------------------
Na początek
 
Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    8
   2 BRASIL - WARSZAWA            2
   3 BRAWO - WARSZAWA             1
   4 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
   5 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    4
   6 CENTRUM TAŃCA - Radom        3
   7 CREATIVE DANCE - Kobyłka     2
   8 DCS BRWINÓW                  1
   9 DUET - Warszawa              3
  10 ELITE DANCE - MŁAWA          2
  11 ELITE DANCE - Warszawa       3
  12 EMOTION - Góra Kalwaria      8
  13 ESKADRA - Pabianice          3
  14 ETIUDA - Radomsko            6
  15 FAST-STEP Warszawa           6
  16 IMPET TEAM WARSZAWA          4
  17 JEDYNKA - Łódź               6
  18 KORDASZEWSCY - Garwolin      3
  19 POLISH CLUB - Warszawa       2
  20 PRESTIGE - Białystok         1
  21 RS - WARSZAWA                1
  22 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    1
  23 START - Płońsk               6
  24 STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ    2
--------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: H., Styl: Komb do 9H 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
C       Przemieniecka             Barbara         I         Naterki              Polska
D       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
E       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: H., Styl: Komb do 9H 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Tomaszewska Maja, Sybicki Adam                     START - Płońsk            mazowiecki           1/   4
   5         1 Wilczyński Jakub, Kowalska Lena                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   4
   2         2 Rogoziński Ignacy, Paczyńska Mariola               EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   4
   3         2 Sołtysiak Jakub, Czajkowska Karolina               FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H., Styl: Kombinacja 4T H
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                Polska
C       Przemieniecka             Barbara         I         Naterki              Polska
D       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
E       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H., Styl: Kombinacja 4T H
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Durajczyk Maciej, Kozicka Julia                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           1/   2
  27         2 Szymborski Krzysztof, Cytloch Amelia               START - Płońsk            mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                Polska
C       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
D       Przemieniecka             Barbara         I         Naterki              Polska
E       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47       1-2 Jakubowski Damian, Rosłonkiewicz Klaudia           EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki         1-2/   2
  49       1-2 Waśko Mateusz, Sznajder Weronika                   PRESTIGE - Białystok      podlaski           1-2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  47 11112 1.0 11111 1.0 11111 1.0 22222 2.0 22212 2.0 22222 2.0    9.0  1-2
  49 22221 2.0 22222 2.0 22222 2.0 11111 1.0 11121 1.0 11111 1.0    9.0  1-2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
C       Przemieniecka             Barbara         I         Naterki              Polska
D       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
E       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Baran Michał, Wydurska Izabela                     ELITE DANCE - MŁAWA       mazowiecki           1/   3
  59         2 Pasternak Bartosz, Zejmowicz Justyna               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   3
  60         3 Kłosiewicz Stanisław Maria, Tomaszewska Aleksandra IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
--------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  58 11121 1.0 12121 1.0 11121 1.0 11121 1.0    4.0    1
  59 23312 2.0 21212 2.0 32212 2.0 22212 2.0    8.0    2
  60 32233 3.0 33333 3.0 23333 3.0 33333 3.0   12.0    3
--------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                Polska
C       Przemieniecka             Barbara         I         Naterki              Polska
D       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
E       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Kuleta Adrian, Frąckiewicz Kinga                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           1/   6
  58         2 Baran Michał, Wydurska Izabela                     ELITE DANCE - MŁAWA       mazowiecki           2/   6
  59         3 Pasternak Bartosz, Zejmowicz Justyna               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   6
  64         4 Radziszewski Piotr, Woźniak Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   6
  63         5 Piwowarski Mateusz, Łuczyńska Wiktoria             CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               5/   6
  62         6 Kuraś Jakub, Banasiak Daria                        JEDYNKA - Łódź            łódzki               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
--------------------------------------------------------
     CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
  58 22352 2.0 13423 2.0 23512 2.0 33433 3.0    9.0    2
  59 35233 3.0 35242 3.0 36143 3.0 16242 2.0   11.0    3
  61 11111 1.0 21111 1.0 11221 1.0 21121 1.0    4.0    1
  62 56644 6.0 46656 6.0 42656 6.0 45666 6.0   24.0    6
  63 44466 4.0 62365 5.0 64464 4.0 62555 5.0   18.0    5
  64 63525 5.0 54534 4.0 55335 5.0 54314 4.0   18.0    4
--------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H., Styl: Komb 10-11H 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                Polska
C       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
D       Przemieniecka             Barbara         I         Naterki              Polska
E       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H., Styl: Komb 10-11H 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   8         1 Dobrowolski Mateusz, Perzanowska Aleksandra        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   3
  10         1 Peński Damian, Sabak Joanna                        RS - WARSZAWA             mazowiecki           1/   3
   9         2 Giziński Bartosz, Łata Maja                        DCS BRWINÓW               mazowiecki           2/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
C       Przemieniecka             Barbara         I         Naterki              Polska
D       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
E       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Jagiełło Maciej, Bogumił Wiktoria Weroni           EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           1/   6
  16         2 Rozwadowski Aleksander, Szynkiewicz Wioletta       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           2/   6
  18         2 Zawadzki Adrian, Sztabnik Maja                     CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           2/   6
  15         3 Rosiak Maksymilian Mat, Wierzchowska Agata         START - Płońsk            mazowiecki           3/   6
  14         3 Jakubiak Franciszek, Szczepańska Oliwia            START - Płońsk            mazowiecki           3/   6
  17         3 Szczurowski Michał, Regulska Martyna               EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                Polska
C       Przemieniecka             Barbara         I         Naterki              Polska
D       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
E       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Kłos Wojciech, Kotowicz Martyna                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   3
  22         2 Jędraszczak Wiktor, Raźna Natalia                  START - Płońsk            mazowiecki           2/   3
  21         3 Głuch Jakub, Rybak Julia                           CREATIVE DANCE - Kobyłka  mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 23323 3.0 33333 3.0 33323 3.0 33333 3.0 33333 3.0 33333 3.0   18.0    3
  22 32232 2.0 22221 2.0 22231 2.0 21122 2.0 21122 2.0 21121 1.0   11.0    2
  23 11111 1.0 11112 1.0 11112 1.0 12211 1.0 12211 1.0 12212 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                Polska
C       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
D       Przemieniecka             Barbara         I         Naterki              Polska
E       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Denarski Korneliusz, Pulchny Karolina              FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   7
  35         1 Wardak Sebastian, Gac Maria                        KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             1/   7
  30         2 Baczyński Jan, Wrzesińska Karolina                 EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           2/   7
  36         2 Ławniczek Piotr, Marek Anna                        BRAWO - WARSZAWA          mazowiecki           2/   7
  34         3 Rogoziński Jakub, Kłos Jowita                      EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/   7
  33         3 Mroczek Kacper, Gąska Kinga                        KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             3/   7
  32         3 Matusiak Piotr, Jałocha Oliwia                     KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             3/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                Polska
C       Przemieniecka             Barbara         I         Naterki              Polska
D       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
E       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39         1 Lynov Victor, Romaniuk Julia                       ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           1/   5
  41         2 Strąkowski Szymon, Karolczyk Weronika              ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   5
  42         3 Wilford James, Janczuk Julia                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   5
  40         4 Schab Łukasz, Żochowska Maja                       EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           4/   5
  43         5 Świątkiewicz Paweł, Nasiłowska Anna                IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  39 23151 2.0 23152 2.0 25154 5.0 24144 4.0 34321 2.0 24111 1.0 14121 1.0 13221 1.0   18.0    1
  40 34512 3.0 34521 3.0 53323 3.0 52423 3.0 52413 4.0 43435 5.0 55414 5.0 45414 4.0   30.0    4
  41 11423 1.0 12214 1.0 12512 1.0 13512 2.0 13244 3.0 55323 4.0 32233 2.0 52355 5.0   19.0    2
  42 42245 4.0 41433 4.0 31241 2.0 31231 1.0 21132 1.0 11542 2.0 21545 4.0 21532 2.0   20.0    3
  43 55334 5.0 55345 5.0 44435 4.0 45355 5.0 45555 5.0 32254 3.0 43352 3.0 34143 3.0   33.0    5
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
B       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                Polska
C       Przemieniecka             Barbara         I         Naterki              Polska
D       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
E       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52         1 Boś Jan, Czarnocka Alicja                          ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           1/   4
  54         2 Nowak Szymon, Zawistowska Natalia                  CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           2/   4
  53         3 Lipiński Filip, Pospiszył Julia                    JEDYNKA - Łódź            łódzki               3/   4
  55         4 Płociński Hubert, Wyrzykowska Katarzyna            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  52 11121 1.0 11121 1.0 11131 1.0 11131 1.0 11121 1.0 11131 1.0 11121 1.0 11112 1.0    8.0    1
  53 33333 3.0 33334 3.0 32322 3.0 32313 3.0 32333 3.0 32224 3.0 33334 3.0 33334 3.0   24.0    3
  54 22212 2.0 22213 2.0 23213 2.0 23222 2.0 23212 2.0 23312 2.0 22212 2.0 22221 2.0   16.0    2
  55 44444 4.0 44442 4.0 44444 4.0 44444 4.0 44444 4.0 44443 4.0 44443 4.0 44443 4.0   32.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                Polska
D       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
E       Przemieniecka             Barbara         I         Naterki              Polska
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
G       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68         1 Okoń Filip, Nowak Zuzanna                          IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           1/   4
  64         2 Radziszewski Piotr, Woźniak Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   4
  69         3 Winiarek Tomasz, Grzybowska Weronika               BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           3/   4
  67         4 Brzozowski Adrian, Smużyńska Natalia               ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  64 2332213 2.0 2223113 2.0 1322123 2.0 2223234 2.0 3223123 2.0   10.0    2
  67 4424341 4.0 4434341 4.0 4433442 4.0 4434341 4.0 4434441 4.0   20.0    4
  68 1111122 1.0 1111422 1.0 2111211 1.0 1111112 1.0 1111214 1.0    5.0    1
  69 3243434 3.0 3342234 3.0 3244334 3.0 3342423 3.0 2342332 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                Polska
D       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
E       Przemieniecka             Barbara         I         Naterki              Polska
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
G       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73         1 Królikowski-Różycki Kamil, Królikowska-Różycka Kas AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   5
  74         2 Janczarek Karol, Klimczewska Zofia                 START - Płońsk                                 2/   5
  70         3 Bilski Filip, Biesiekierska Karolina               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   5
  72         4 Grzelczak Dawid, Buczek Małgorzata                 ESKADRA - Pabianice       łódzki               4/   5
  71         5 Gmochowski Mateusz, Lewicka Aleksandra             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  70 3144212 1.0 3534312 3.0 5554115 5.0 4424113 2.0 3524214 3.0   14.0    3
  71 5332134 2.0 4452135 5.0 4442244 4.0 5342235 5.0 5332125 2.0   18.0    5
  72 4213525 4.0 5113423 2.0 3133522 3.0 2153344 4.0 4153531 4.0   17.0    4
  73 1551453 5.0 1241554 4.0 1221453 1.0 1231551 1.0 1241452 1.0   12.0    1
  74 2425341 3.0 2325241 1.0 2315331 2.0 3515422 3.0 2415343 5.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                Polska
D       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
E       Przemieniecka             Barbara         I         Naterki              Polska
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
G       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki           1/  10
  81         2 Myśliński Olaf, Czapnik Wiktoria                   ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/  10
  72         3 Grzelczak Dawid, Buczek Małgorzata                 ESKADRA - Pabianice       łódzki               3/  10
  82         4 Pikuła Cezary, Furgała Karolina                    ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           4/  10
  83         5 Wawrzusiszyn Dominik, Truszkowska Gabriela         IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           5/  10
  79         6 Bendinger Krystian, Rakowiecka Adrianna            JEDYNKA - Łódź            łódzki               6/  10
  80         7 Kita Patryk, Konieczko Agata                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               7/  10
  84         8 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               8/  10
  76         9 Karwas Emil, Janik Klaudia                         JEDYNKA - Łódź            łódzki               9/  10
  78        10 Urbański Robert, Oczkowska Urszula                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  72 X XXX X  5 X XXXXX  6   X XX   3 X X XX   4  XXXXXX  6    24         6
  76          0    X     1   XX  X  3    XX X  3    X  X  2     9          
  77 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    31         1
  78          0          0          0          0      XX  2     2          
  79 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 X   XX   3 XXXXXX   6 XXXXXX   6    28       2-5
  80  X XXX   4 XX XXX   5 XX X X   4 X  X XX  4 X   XX   3    20          
  81 XXX X X  5     XXX  3 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    28       2-5
  82 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XXX  X   4    28       2-5
  83 XXXX X   5 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX     4    28       2-5
  84   X  XX  3  XX      2  X XX X  4  X       1     X X  2    12          
---------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  72 4445254 4.0 4341132 3.0 1364243 3.0 3255215 2.0 4263356 6.0   18.0    3
  77 1123161 1.0 2213261 1.0 5212161 1.0 2312161 1.0 1315161 1.0    5.0    1
  79 5661446 6.0 5464454 5.0 4653326 5.0 6663426 6.0 6552433 5.0   27.0    6
  81 6312323 2.0 6532316 4.0 3421454 4.0 5431343 3.0 5431215 2.0   15.0    2
  82 2236515 3.0 1126625 2.0 6146535 6.0 1126554 5.0 2126544 3.0   19.0    4
  83 3554632 5.0 3655543 6.0 2535612 2.0 4544632 4.0 3644622 4.0   21.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                Polska
D       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
E       Przemieniecka             Barbara         I         Naterki              Polska
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
G       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Kurzac Bartłomiej, Radzińska Katarzyna             DUET - Warszawa           mazowiecki           1/   4
  78         2 Urbański Robert, Oczkowska Urszula                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           2/   4
  85         3 Pokora Jakub, Bielas Wiktoria                      ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   4
  76         4 Karwas Emil, Janik Klaudia                         JEDYNKA - Łódź            łódzki               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  76 3433334 3.0 4444444 4.0 4442243 4.0 2443442 4.0 4424143 4.0   19.0    4
  77 2112121 1.0 1211131 1.0 1223121 1.0 1222121 1.0 1242221 1.0    5.0    1
  78 1344443 4.0 2133213 2.0 2131334 2.0 4131334 3.0 3131314 2.0   13.0    2
  85 4221212 2.0 3322322 3.0 3314412 3.0 3314213 2.0 2313432 3.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                Polska
D       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
E       Przemieniecka             Barbara         I         Naterki              Polska
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
G       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Łyda Konrad, Ornat Dominika                        POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   8
  95         2 Łopatka Przemysław, Olczyk Weronika                BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           2/   8
  94         3 Szuba Michał, Gmochowska Justyna                   CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           3/   8
  93         4 Machnio Damian, Salamaga Julia                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           4/   8
  91         5 Głogosz Norbert, Zielińska Klaudia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               5/   8
  92         6 Kuczyński Filip, Szczukiewicz Katarzyna            STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           6/   8
  84         7 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               7/   8
  79         8 Bendinger Krystian, Rakowiecka Adrianna            JEDYNKA - Łódź            łódzki               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  79     XX   2          0 X   X X  3     XX   2 X   X    2     9          
  84  X X  X  3      X   1       X  1       X  1  X X XX  4    10          
  88 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-3
  91 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXX   5    31       4-5
  92 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXX  X  5 XXX   X  4    27         6
  93 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    34       1-3
  94 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-3
  95 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    31       4-5
---------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  88 4231232 1.0 2332151 2.0 2242143 2.0 1132141 1.0 1132141 1.0    7.0    1
  91 6553365 5.0 6644345 5.0 6633355 5.0 6645256 5.0 6655466 6.0   26.0    5
  92 3166654 6.0 4266664 6.0 3166661 6.0 4266665 6.0 5366655 5.0   29.0    6
  93 5642421 4.0 5551422 4.0 5551512 4.0 5551314 4.0 4541512 4.0   20.0    4
  94 2425513 3.0 3423513 3.0 4424434 3.0 3324422 2.0 3224324 3.0   14.0    3
  95 1314146 2.0 1115236 1.0 1315226 1.0 2413533 3.0 2413233 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
A       de Pourbaix               Paweł           I         Warszawa             Polska
B       Andruszkiewicz            Anna            II        Toruń                Polska
C       Andruszkiewicz            Piotr           III       Toruń                Polska
D       Piwiński                  Maciej          III       Warszawa             Polska
E       Przemieniecka             Barbara         I         Naterki              Polska
F       Stefański                 Jacek           III       Józefosław           Polska
G       Ciok                      Iwona           II        Łomianki             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Andruszkiewicz            Łukasz          II        Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Wojciechowski Stanisław, Janczewska Julia          STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           1/   3
  88         2 Łyda Konrad, Ornat Dominika                        POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/   3
  89         3 Bojarski Bartosz, Rychlica Katarzyna               DUET - Warszawa           mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  88 3221232 2.0 3131222 2.0 2131332 2.0 2121232 2.0 2221222 2.0   10.0    2
  89 2333313 3.0 2323333 3.0 3323223 3.0 3333323 3.0 3333333 3.0   15.0    3
  90 1112121 1.0 1212111 1.0 1212111 1.0 1212111 1.0 1112111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek




strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2018-05-24, 20:35:26