OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"V OTTT" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018"": 2018-09-16, Krosno GRACJA - Krosno podkarpacki, okręg Podkarpacki

Dokumentacja zbiorcza 

V OTTT Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
V OTTT Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018

Krosno 16.09.2018
Organizator: RCKP Krosno, STT "Gracja" Krosno, SMSTT w Krośnie
Prowadzenie: Adam Berkowicz - Jasło
Muzyka: Studio Klasa Tarnów
Obsługa medyczna: Mikołaj Przetacznik - Krosno
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
10-11, F, Kombinacja 6T
10-11, E, Kombinacja 6T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKSEL - Rzeszów              7
   2 A-Z - Przemyśl               9
   3 BALLROOM - Lublin            1
   4 BAWINEK - Kraków             3
   5 DŻET - Rzeszów-Boguchwała   11
   6 EVOLUTION - Kraków           1
   7 FAST-STEP Warszawa           1
   8 GALA - Mielec                2
   9 GASIEK - Rzeszów             2
  10 GOLDEN DANCE - Przemyśl      7
  11 GRACJA - Krosno             16
  12 JUMP - Janów Lubelski        1
  13 JUST DANCE - Stalowa Wola    4
  14 KADRYL - Białystok           1
  15 KLASA - Tarnów               3
  16 K-STUDIO Krosno             10
  17 Kuźnia Tańca Kraków          3
  18 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    1
  19 LATINO - Żabno               7
  20 LIDER - Lublin               1
  21 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  22 RESPECT DANCE Skarżysko-K    1
  23 RONDO - Rybnik               2
  24 SEMPRE - Kraków              1
  25 SHOW DANCE - Rzeszów         2
  26 SzT  eMiKa - Tarnów          6
  27 WIR - Mysłowice              1
  28 ZŁOTA PARA - Dębica          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Cyran Juliusz  Karol, Sosna Amelia                 RONDO - Rybnik            śląski               1/   9
   2         2 Krasoń Karol, Bednarczyk Wiktoria                  ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki          2/   9
  10         3 Żurawicz Jakub, Gałuszka Natalia                   GRACJA - Krosno           podkarpacki          3/   9
   4         4 Mruk Arkadiusz, Jacher Oliwia                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           4/   9
   7         5 Suda Przemysław, Ptak Julia                        KLASA - Tarnów            małopolski           5/   9
   6         6 Płaza Maciej, Leszczewska Julia                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          6/   9
   8         7 Wąż Adrian, Krechniak Wiktoria                     LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           7/   9
   3         8 Kukla Mikołaj, Zyguła Zuzanna                      LATINO - Żabno            małopolski           8/   9
   5         9 Nowak Filip, Para Klaudia                          DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    41         1
   2 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    39         2
   3  XX   X  3   XXX X  4   X X X  3       X  1   X   X  2   X      1    14          
   4   X   X  2  XXX XX  5  X X XX  4  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         5
   5    X X   2     X    1   XX     2 X  XX X  4  XX   X  3  X       1    13          
   6 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXX   5 X XXXX   5 X XXXX   5    34         3
   7 X XXXX   5 X XX XX  5 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XX  XX   4 X XXXXX  6    32         4
   8 XX XX X  5 XX  X    3 XX  X X  4  XX   X  3    XX X  3  X  X X  3    21          
  10 XXXXXX   6 XX   X   3 XX   X   3 XX X X   4 XXXX XX  6 XX X XX  5    27         6
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   1 1121212 1.0 1164221 2.0 1132211 1.0 1133111 1.0 1114111 1.0 1124111 1.0    7.0    1
   2 5312121 2.0 2211112 1.0 3211122 2.0 5251233 2.0 2261235 2.0 2241232 2.0   11.0    2
   4 6544345 5.0 6532445 4.0 6523446 4.0 6524542 5.0 6543642 4.5 6332544 3.0   25.5    4
   6 4636666 6.0 4653566 6.0 4666665 6.0 4665456 6.0 4652556 6.0 4665466 6.0   36.0    6
   7 2453454 4.0 5425653 5.0 5454554 5.0 2416365 4.0 5426364 4.5 5513355 5.0   27.5    5
  10 3265533 3.0 3346334 3.0 2345333 3.0 3342624 3.0 3335423 3.0 3456623 4.0   19.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19         1 Wilk Marcel, Śnieżek Kinga                         GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   7
  13         2 Czechowski Michał, Kosteczko Iga                   RONDO - Rybnik            śląski               2/   7
  20         3 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno            małopolski           3/   7
  18         4 Puskarz Kamil, Szczerba Aniela                     LATINO - Żabno            małopolski           4/   7
  14         5 Malec Bartosz, Niewola Wiktoria                    SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           5/   7
  17         6 Pliszka Philip, Bajdas Kamila                      JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          6/   7
  16         7 Nowak Dominik, Liro Adrianna                       LATINO - Żabno            małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13 7741114 4.0 7515116 5.0 1335314 3.0 1216116 1.0 1341512 1.0 1111515 1.0 1111511 1.0 3141744 3.0   19.0    2
  14 4655352 5.0 4766377 7.0 5454177 5.0 5532277 5.0 5634625 5.0 6747627 7.0 6567423 4.0 5456315 4.0   42.0    5
  16 5566677 7.0 6652655 6.0 7716666 7.0 6727762 7.0 7756277 7.0 5665274 6.0 7446257 5.0 7525457 5.0   50.0    7
  17 1327525 3.0 1424522 2.0 4677545 6.0 4674655 6.0 4575164 6.0 4456166 5.0 3774166 7.0 4767162 7.0   42.0    6
  18 6472766 6.0 5237464 4.0 6562452 4.0 7465444 4.0 6217346 3.0 7332343 3.0 4225345 3.0 1214236 1.0   28.0    4
  19 3233231 1.0 3343731 3.0 3223721 2.0 3353531 3.0 3123431 2.0 2224431 2.0 2333732 2.0 2373521 2.0   17.0    1
  20 2114443 2.0 2171243 1.0 2141233 1.0 2141323 2.0 2462753 4.0 3573752 4.0 5652674 6.0 6632673 6.0   26.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   3
  23         2 Sitarz Karol, Czub Weronika                        GRACJA - Krosno           podkarpacki          2/   3
  25         3 Wołczański Michał, Lasek Aleksandra                K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  23 2223333 3.0 1232232 2.0 2223233 2.0 1322332 2.0 1312323 2.0   11.0    2
  24 1111111 1.0 2111111 1.0 1111112 1.0 2111111 1.0 2121111 1.0    5.0    1
  25 3332222 2.0 3323323 3.0 3332321 3.0 3233223 3.0 3233232 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Konczewski Kacper, Jemioła Antonina Mira           GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/   5
  24         2 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/   5
  26         3 Fehr Michał, Pelczar Emilia                        K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/   5
  23         4 Sitarz Karol, Czub Weronika                        GRACJA - Krosno           podkarpacki          4/   5
  25         5 Wołczański Michał, Lasek Aleksandra                K-STUDIO Krosno           podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  23 3334534 4.0 3433542 4.0 3424453 4.0 3454545 4.0 3213434 3.0   19.0    4
  24 4243322 3.0 2254313 3.0 4242211 2.0 4242221 2.0 2152211 2.0   12.0    2
  25 5525455 5.0 5515455 5.0 5535545 5.0 5535454 5.0 5545545 5.0   25.0    5
  26 2412213 2.0 4322224 2.0 2313324 3.0 2313313 3.0 4434353 4.0   14.0    3
  27 1151141 1.0 1141131 1.0 1151132 1.0 1121132 1.0 1321122 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Perłak Filip, Ogonowska Amanda                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/   4
 181         2 Lech Krystian, Szwagiel Oliwia                     AKSEL - Rzeszów                                2/   4
 180         3 Baran Michał, Kędzior Weronika                     AKSEL - Rzeszów                                3/   4
  31         4 Bienia Jakub, Glazar Emilia                        GRACJA - Krosno           podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  31 2242244 2.0 4444344 4.0 2344334 3.0 2444444 4.0 2443444 4.0 1243143 3.0   20.0    4
  32 1113111 1.0 1112111 1.0 1113112 1.0 1112111 1.0 1122221 1.0 2122311 1.0    6.0    1
 180 4421423 4.0 3333433 3.0 4422443 4.0 4321323 3.0 3311312 2.0 3311422 2.0   18.0    3
 181 3334332 3.0 2221222 2.0 3231221 2.0 3233232 2.0 4234133 3.0 4434234 4.0   16.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Gętkowski Mateusz, Tobjasz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/   7
  43         2 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski                          2/   7
  36         3 Gierczak Oliwier, Flis Gabriela                    A-Z - Przemyśl            podkarpacki          3/   7
  42         4 Świątek Bartosz, Popiel Martyna                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          4/   7
  40         5 Kraśnik Kacper, Szołek Nina                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/   7
  35         6 Boda Kamil, Pańczyk Natalia                        SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           6/   7
  41         7 Szczęśniak Bartłomiej, Tara Emilia                 GALA - Mielec             podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35 7634536 6.0 7666336 6.0 6626466 6.0 7663426 6.0 7534754 6.0 7657554 6.0 7655643 6.0 7655651 6.0   48.0    6
  36 4225312 2.0 2113213 1.0 2274214 2.0 4124215 3.0 3263436 4.0 4173345 4.0 4272256 5.0 4163336 3.0   24.0    3
  38 2111273 1.0 3252151 2.0 3161131 1.0 3241162 2.0 2615241 3.0 3246161 3.0 3527131 2.0 3546143 4.0   18.0    1
  40 3452141 3.0 4341462 3.0 4312352 3.0 2412331 1.0 5457373 5.0 5534472 5.0 5144474 4.0 5324465 5.0   29.0    5
  41 5767667 7.0 6777577 7.0 7757677 7.0 6777777 7.0 6776667 7.0 6765737 7.0 6766767 7.0 6777777 7.0   56.0    7
  42 1373724 4.0 1424725 4.0 1433523 4.0 1335544 4.0 1142515 2.0 2321626 2.0 2333515 3.0 2232524 2.0   25.0    4
  43 6546455 5.0 5535644 5.0 5545745 5.0 5556653 5.0 4321122 1.0 1412213 1.0 1411322 1.0 1411212 1.0   24.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Ostałowski Dawid, Bogus Maja                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   6
  78         2 Staśko Gabriel, Kapustka Kamila                    LATINO - Żabno            małopolski           2/   6
  76         3 Kołodziej Julian, Budzik Zofia                     SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   6
  75         4 Jezo Jakub, Glazar Martyna                         GRACJA - Krosno           podkarpacki          4/   6
  74         5 Baran Wiktor, Mleczak Anna                         GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/   6
  73         6 Aszklar Kacper, Mola Kaja                          GRACJA - Krosno           podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  73 4555626 6.0 4625555 6.0 4536646 6.0 4536565 5.0 4546565 6.0 4326665 6.0   35.0    6
  74 3626545 5.0 3546644 5.0 3665555 5.0 2665656 6.0 2655456 5.0 2645556 5.0   31.0    5
  75 2464433 4.0 2364233 3.0 2354333 3.0 1443344 4.0 1334344 3.0 1254444 4.0   21.0    4
  76 5212254 2.0 5433466 4.0 6422464 4.0 6211433 2.0 6463133 4.0 6562332 3.0   19.0    3
  77 1133111 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 3122122 1.0 3112621 2.0 3113121 1.0    7.0    1
  78 6341362 3.0 6251322 2.0 5243222 2.0 5354211 3.0 5221212 1.0 5431213 2.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Wolf Tomasz, Smolińska Antonina                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   4
  83         2 Stachura Łukasz, Dudek Hanna                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          2/   4
  82         3 Frydrych Bartosz, Tatrzańska Natalia               GRACJA - Krosno           podkarpacki          3/   4
  81         4 Błaszczyszyn Karol, Sielska Jagoda                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  81 4442444 4.0 4434444 4.0 4444444 4.0 4334432 4.0 4444434 4.0 4444444 4.0   24.0    4
  82 3321313 3.0 3322221 2.0 3332321 3.0 3412311 2.0 3321223 2.0 3312323 3.0   15.0    3
  83 2213231 2.0 1213333 3.0 2113233 2.0 2123243 3.0 2213342 3.0 2123132 2.0   15.0    2
  84 1134122 1.0 2141112 1.0 1221112 1.0 1241124 1.0 1132111 1.0 1231211 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/   7
 103         2 Korbut Aleksander, Dorycka Dominika                Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           2/   7
 101         3 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          3/   7
 104         4 Walaszek Karol, Kalicińska Natalia                 EVOLUTION - Kraków        małopolski           4/   7
  97         5 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/   7
  99         6 Harłacz Jakub, Stochła Weronika                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          6/   7
 100         7 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  97 5647476 6.0 2547556 5.0 4667163 6.0 5613553 5.0 5354355 4.0   26.0    5
  99 3552243 3.0 5666361 6.0 6522674 5.0 6546375 6.0 6516464 6.0   26.0    6
 100 7725767 7.0 7775777 7.0 7755757 7.0 7757767 7.0 7737777 7.0   35.0    7
 101 4273332 2.0 4233645 4.0 3276435 4.0 3265134 3.0 3265122 2.0   15.0    3
 102 1111111 1.0 1111112 1.0 1113241 1.0 1124211 1.0 1123211 1.0    5.0    1
 103 6434654 4.0 6422433 3.0 5431512 2.0 4332622 2.0 4442633 3.0   14.0    2
 104 2366525 5.0 3354224 2.0 2344326 3.0 2471446 4.0 2671546 5.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 106         1 Kłoda Kacper, Bara Oliwia                          GALA - Mielec             podkarpacki          1/   9
 109         2 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   9
 107         3 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   9
 108         4 Socha Adam, Nowak Maria                            K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/   9
  97         5 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/   9
  98         6 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin         lubelski             6/   9
 105         7 Jakubowski Mikołaj, Sikora Natalia                 DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          7/   9
  99         8 Harłacz Jakub, Stochła Weronika                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          8/   9
 100         9 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  97 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X  XXXX  5 XX XXXX  6 XX XXX   5    28         4
  98  XXXXX   5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    31       1-2
  99 XX    X  3  X   X   2  X   X   2  X  X X  3      XX  2    12          
 100  X       1  XX      2  XX      2  XX      2  XX      2     9          
 105 XXXX XX  6 X X      2 X  X     2 X XX X   4 XXXX X   5    19          
 106   XXXX   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    31       1-2
 107 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXXXXXX  7 X X XXX  5    29         3
 108 X XXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XX  X   3  X XXXX  5    26         5
 109 XXXXX X  6 X  XX X  4 XXXXX X  6 X  XX X  4 X XXX X  5    25         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  97 5633562 6.0 5555452 5.0 5513541 5.0 5534552 5.0 5545422 4.0   25.0    5
  98                                                             Z         6
 106 1165213 1.0 1113313 1.0 1154112 1.0 2222113 1.0 1213113 1.0    5.0    1
 107 3456424 4.0 3224235 3.0 3245324 3.0 3115224 2.0 2124234 2.0   14.0    3
 108 4511645 5.0 4431524 4.0 4332435 4.0 4343435 4.0 4352555 5.0   22.0    4
 109 2344131 2.0 2342141 2.0 2421253 2.0 1451341 3.0 3431341 3.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 118         1 Łyszczarz Bartosz, Skóra Martyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/  11
 117         2 Kleczaj Kacper, Kulińska Julia                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         2/  11
 114         3 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          3/  11
 116         4 Ryznar Marcin, Hudzik Hanna                        K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/  11
 113         5 Ciesielski Jakub, Kubica Katarzyna                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               5/  11
 112         6 Ablewicz Nikodem, Świerk Wiktoria                  DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          6/  11
 107       7-8 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki        7-8/  11
 115       7-8 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski         7-8/  11
 120         9 Sebzda Bartosz, Sochacka Zofia                     SHOW DANCE - Rzeszów                           9/  11
 105     10-11 Jakubowski Mikołaj, Sikora Natalia                 DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki      10-11/  11
 108     10-11 Socha Adam, Nowak Maria                            K-STUDIO Krosno           podkarpacki      10-11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 105   X      1   X      1   XX     2          0   X      1     5          
 107 X    X   2     XX   2  X   X   2     XXX  3      XX  2    11          
 108   XX  X  3   X      1          0   X      1          0     5          
 112 XXX XXX  6 XX    X  3 X        1 XXX   X  4 XXX   X  4    18         6
 113 XXX XXX  6 XXXXX X  6  XXXX X  5 X XXX X  5 X XX  X  4    26         5
 114 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XXXXXX   6 XX XXXX  6    29         4
 115       X  1    X XX  3     X X  2  X X     2  X XX    3    11          
 116 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 117 XX XX    4 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    30         3
 118  XXXX X  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    31         2
 120    X X   2 X        1 X X  XX  4      X   1     XX   2    10          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 112 6526665 6.0 5546666 6.0 5566456 6.0 5566656 6.0 6566655 6.0   30.0    6
 113 5662554 5.0 6652454 5.0 6612563 5.0 6652563 5.0 5642564 5.0   25.0    5
 114 1455233 3.0 1464232 3.0 1453232 3.0 1443331 3.0 1413232 2.0   14.0    3
 116 4234441 4.0 4235545 4.0 4234645 4.0 4135445 4.0 4235446 4.0   20.0    4
 117 2143322 2.0 3123321 2.0 3145321 2.0 3214222 2.0 3154321 3.0   11.0    2
 118 3311116 1.0 2311113 1.0 2321114 1.0 2321114 1.0 2321113 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 114         1 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          1/   8
 112         2 Ablewicz Nikodem, Świerk Wiktoria                  DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          2/   8
 101         3 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          3/   8
 113         4 Ciesielski Jakub, Kubica Katarzyna                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/   8
 119         5 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          5/   8
 116         6 Ryznar Marcin, Hudzik Hanna                        K-STUDIO Krosno           podkarpacki          6/   8
 120         7 Sebzda Bartosz, Sochacka Zofia                     SHOW DANCE - Rzeszów                           7/   8
 115         8 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 101 XX X     3 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XX XXXX  6    28         4
 112  XX XXX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXX XXX  6    29         3
 113 XXXXXXX  7 XX X XX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         1
 114 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XX  XXX  5 XXX XXX  6    30         2
 115  XXX XX  5  X XX X  4  X X     2  XXX XX  5  X XX X  4    20          
 116 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7  X XXXX  5   XX     2    25         5
 119 X XXXXX  6 X XX XX  5 X XX XX  5 X X X    3 XXXX X   5    24         6
 120 X  XX X  4   XXX    3 X XXX    4 X XXX X  5 X XXXXX  6    22          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 101 2561345 4.0 2452334 2.0 2144612 2.0 2143644 4.0 2263246 3.0   15.0    3
 112 5324153 3.0 5513266 5.0 4533155 3.0 4212155 2.0 4412153 2.0   15.0    2
 113 4133431 2.0 4266441 3.0 5365344 5.0 5556531 5.0 5155412 4.0   19.0    4
 114 1212214 1.0 1121115 1.0 1211231 1.0 1421212 1.0 1331331 1.0    5.0    1
 116 6445566 6.0 6335652 6.0 6422466 4.0 6364466 6.0 6544564 5.0   27.0    6
 119 3656622 5.0 3644523 4.0 3656523 6.0 3635323 3.0 3626625 6.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/   6
 127         2 Pyras Krzysztof, Kopeć Marta                       WIR - Mysłowice           śląski               2/   6
 125         3 Furtek Dawid, Pasieka Julia                        GRACJA - Krosno           podkarpacki          3/   6
 123         4 Kotek Bartosz, Grodzińska Dominika                 Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           4/   6
 126         5 Małochleb Maciej, Peroń Weronika                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           5/   6
 122         6 Biela Ernest, Falfasińska Aleksandra               BAWINEK - Kraków          małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 122 6666555 6.0 6646564 6.0 6653662 6.0 6646362 6.0 6666465 6.0   30.0    6
 123 1145233 3.0 1262433 3.0 1334313 3.0 5553441 4.0 5524342 4.0   17.0    4
 124 3433442 4.0 2123151 1.0 4122141 1.0 3122133 2.0 2152133 1.0    9.0    1
 125 2314116 1.0 3434326 4.0 3465436 4.0 2364526 3.0 1233516 3.0   15.0    3
 126 5522664 5.0 5515645 5.0 5246554 5.0 4235654 5.0 3315654 5.0   25.0    5
 127 4251321 2.0 4351212 2.0 2511225 2.0 1411215 1.0 4441221 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 128         1 Brocławik Damian, Dobrowolska Katarzyna            AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   5
 129         2 Jastrzębski Jarosław, Góra Agnieszka               SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   5
 124         3 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          3/   5
 123         4 Kotek Bartosz, Grodzińska Dominika                 Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           4/   5
 122         5 Biela Ernest, Falfasińska Aleksandra               BAWINEK - Kraków          małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 122 4252343 5.0 3334353 4.0 4535455 5.0 4513452 5.0 3453452 5.0   24.0    5
 123 3411525 4.0 5443535 5.0 5211524 3.0 5121525 2.0 5141544 4.0   18.0    4
 124 2545211 2.0 2555221 3.0 3453333 4.0 3232244 3.0 4332335 3.0   15.0    3
 128 1124154 1.0 1111144 1.0 1122242 1.0 1345333 4.0 1214223 2.0    9.0    1
 129 5333432 3.0 4222412 2.0 2344111 2.0 2454111 1.0 2525111 1.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 137         1 Micał Kamil, Krytak Małgorzata                     DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/   7
 134         2 Świędrych Krzysztof, Wiśniowska Katarzyna          KLASA - Tarnów            małopolski           2/   7
 133         3 Gęśla Jakub, Warchoł Julia                         JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          3/   7
 138         4 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin            lubelski             4/   7
 132         5 Gołojuch Łukasz, Ladzińska Karolina                DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          5/   7
 136         6 Mardacz Jakub, Dec Ewelina                         DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          6/   7
 135         7 Juszczyk Kajetan, Chwajta Gabriela                 GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 132 4257552 5.0 5175351 5.0 5245343 4.0 5265541 5.0 5255342 4.0   23.0    5
 133 5343723 3.0 4443525 4.0 4434724 3.0 4634324 4.0 4434424 3.0   17.0    3
 134 2522231 2.0 3311242 2.0 3623271 2.0 3521252 2.0 3512251 2.0   10.0    2
 135 6735667 7.0 6737666 6.0 6757637 7.0 6757767 7.0 6777767 7.0   34.0    7
 136 7466474 6.0 7666777 7.0 7366555 6.0 7376675 6.0 7346675 6.0   31.0    6
 137 1111145 1.0 1222133 1.0 1111162 1.0 1112133 1.0 1121133 1.0    5.0    1
 138 3674316 4.0 2554414 3.0 2572416 5.0 2443416 3.0 2663516 5.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
A       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
B       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              Polska
C       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               Polska
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         Kielce               Polska
F       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          Polska
G       Skiba                     Gabriel         II        Tarnów               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 134         1 Świędrych Krzysztof, Wiśniowska Katarzyna          KLASA - Tarnów            małopolski           1/   9
 139         2 Bartyś Marcin, Datczuk Aleksandra                  KADRYL - Białystok        podlaski             2/   9
 143         3 Pogorzelec Paweł, Kwaśny Sara                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/   9
 142         4 Mertuszka Paweł, Łuc Monika Iwona                  BAWINEK - Kraków          małopolski           4/   9
 144         5 Stański Mateusz, Krupa Katarzyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          5/   9
 133         6 Gęśla Jakub, Warchoł Julia                         JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          6/   9
 132         7 Gołojuch Łukasz, Ladzińska Karolina                DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          7/   9
 141         8 Kutyła Radosław, Sarnowska Dominika                JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          8/   9
 140         9 Grabas Patryk, Dudek Wioletta                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 132  XX  XX  4 XX       2 XXXX XX  6 XX    X  3 X XX  X  4    19          
 133 XX XXX   5 XXXX XX  6 X XX X   4 X  X XX  4 XXXX XX  6    25         5
 134 XXXXXXX  7  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    32         1
 139 XXXX XX  6 X XX XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31       2-3
 140   X X    2     X    1   X X    2   X X    2     X    1     8          
 141  X XXX   4  X  XX   3  X  X    2  XXXXX   5  X XX    3    17          
 142 X X X X  4 X XXXXX  6    XX X  3   XXX X  4     XXX  3    20         6
 143 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6    31       2-3
 144 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XX  XX   4 XXXXXX   6    27         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 133 5553466 6.0 5556656 6.0 6556646 6.0 6546645 6.0 5555645 6.0   30.0    6
 134 6312124 2.0 6312222 1.0 5121111 1.0 5131222 2.0 6222221 2.0    8.0    1
 139 2466531 4.0 2461141 2.0 2464422 4.0 2452111 1.0 3131112 1.0   12.0    2
 142 4645652 5.0 4624464 4.0 4632253 3.0 4624433 4.0 4616333 3.0   19.0    4
 143 3121213 1.0 3233333 3.0 3243334 2.0 3263554 5.0 2363554 5.0   16.0    3
 144 1234345 3.0 1145515 5.0 1315565 5.0 1315366 3.0 1444466 4.0   20.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181013-2238