OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018": 2018-09-08, Myślenice SOKÓŁ - Myślenice małopolski, okręg Małopolski

Dokumentacja zbiorcza 

WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018
Myslenice Dance Festival - MDF 2018

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018
Myslenice Dance Festival - MDF 2018
Myślenice ; 8 września 2018 roku
Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ w Myślenicach
Prowadzenie: Monika Sakowska, Monika Pavlovic, Janusz Myka
Muzyka: Jarosław Michałek
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Do 9, WDC AL, Latin-3
10-11, WDC AL, Latin-4
12-13, WDC AL, Latin
16-20, WDC AL, Latin
14-15, WDC AL, Latin
16-18, WDC AL, Latin
Pow. 18, WDC AL, Latin
JUNIOR, TEAM MATCH, Standard
JUNIOR, TEAM MATCH, Latin
YOUTH, TEAM MATCH, Standard
YOUTH, TEAM MATCH, Latin
AMATEUR, TEAM MATCH, Standard
AMATEUR, TEAM MATCH, Latin
RESULT - TEAM MATCH
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 Chiny                        4
   2 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    3
   3 AKADEMIA TAŃCA AS Sosnowiec  2
   4 AKSEL - Rzeszów              3
   5 ArtDance - Kraków            1
   6 Asteria                      2
   7 ASTRA - Szczecin             1
   8 BAWINEK - Kraków             4
   9 CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk  1
  10 CHAMPION TEAM - Wrocław      3
  11 Dance Innovation Team        1
  12 DANCELOOK - Gliwice          1
  13 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    2
  14 EDENIA                       2
  15 ESKADRA - Pabianice          1
  16 FLAMENCO - Siemianowice      1
  17 GRACJA - Zielona Góra        3
  18 IGLICA - Wrocław             6
  19 Imperial dance club          3
  20 Imperial Dance Studio        2
  21 KICK - Kielce                1
  22 K-STUDIO Krosno              2
  23 Kuźnia Tańca Kraków          2
  24 LORDANCE - Wodzisław Śl.     1
  25 MARENGO - Dąbrowa Górnicza   2
  26 Matico                       1
  27 MISTRAL - Tarnowskie Góry    1
  28 My style                     1
  29 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  30 Optimum Dance Club           1
  31 PERFECT - Będzin             3
  32 POLISH CLUB - Warszawa       4
  33 PROFESSIONAL DANCE Głogoczów 1
  34 RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1
  35 STYL - Kraków                1
  36 SUKCES - Jaworzno            3
  37 SzT  eMiKa - Tarnów          1
  38 TK MARENDI                   2
  39 UkrDanceTeam                 2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: WDC AL, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Duknauskas                Vytautas                                       Litwa                
B       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
C       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
D       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
E       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
F       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
G       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: WDC AL, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  72         1 Kosecki Nataniel, Kozuń Liwia                      ESKADRA - Pabianice       łódzki               1/   5
  71         2 Kalinka Franciszek, Srebrzyńska Maria              Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           2/   5
  74         3 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/   5
  75         4 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna Edyta             KICK - Kielce             świętokrzysk         4/   5
  73         5 Srebrzyński Mateusz, Szot Katarzyna Barba          Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: WDC AL, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  71 2114132 1.0 3114332 2.0 3114323 3.0    6.0    2
  72 1532221 2.0 1241121 1.0 1242112 1.0    4.0    1
  73 3355555 5.0 5555255 5.0 5555554 5.0   15.0    5
  74 4223313 3.0 4423413 3.0 4421231 2.0    8.0    3
  75 5441444 4.0 2332544 4.0 2333445 4.0   12.0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: WDC AL, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Swetik                    Marek                                          Czechy               
B       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
C       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
D       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
F       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
G       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: WDC AL, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Bentsa Sofiia, Pishyi Mykyta                       Dance Innovation Team     Ukraina              1/   4
  80         2 Gabrysz Szymon, Włodarczyk Weronika                IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   4
  79         3 Farbaniec Maciej, Zygarowicz Olga                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/   4
  81         4 Jakubik Nataniel, Janik Julia                      PERFECT - Będzin          śląski               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: WDC AL, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  78 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
  79 4433434 4.0 3433322 3.0 3433432 3.0 4433432 3.0   13.0    3
  80 2222222 2.0 2222234 2.0 2322223 2.0 2222223 2.0    8.0    2
  81 3344343 3.0 4344443 4.0 4244344 4.0 3344344 4.0   15.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Batagejl                  Jagoda                                         Słowenia
B       Pokrovskaja               Jana                                           Rosja                
C       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
D       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
E       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
F       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
G       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Shevtsov Alex, Kiyko Polina                        UkrDanceTeam              Ukraina              1/   8
  88         2 Pygovych Andryi, Atamanyuk Elyzaveta               Imperial Dance Studio     Ukraina              2/   8
  90         3 Shchochka Roman, Rozhkova Zlata                    My style                  Ukraina              3/   8
  89         4 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          4/   8
  93         5 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         5/   8
  92         6 Sokołowski Dawid, Dytwińska Gabriela               CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          6/   8
  87         7 Janus Jakub, Pielka Weronika                       PERFECT - Będzin          śląski               7/   8
  86         8 Gembara Konrad, Wargala Jessica                    GRACJA - Zielona Góra     lubuski              8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  86          0  X  X X  3          0          0          0     3          
  87  X   X   2 X        1   X      1 XX   X   3  X  X    2     9          
  88 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
  89 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
  90 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
  91 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-4
  92 X XXXXX  6   XX X   3 XXXXXXX  7   XXXXX  5 X XX XX  5    26         6
  93 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    32         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  88 1331213 2.0 1121414 1.0 2132315 2.0 1211214 1.0 3322413 3.0    9.0    2
  89 4545432 4.0 3645323 4.0 4545443 4.0 4554333 4.0 4644324 4.0   20.0    4
  90 3213344 3.0 2312242 2.0 3313222 3.0 3333442 3.0 1231242 2.0   13.0    3
  91 2122121 1.0 4233131 3.0 1221131 1.0 2122121 2.0 2113131 1.0    8.0    1
  92 6654656 6.0 6554666 6.0 6654656 6.0 6645656 6.0 6555656 6.0   30.0    6
  93 5466565 5.0 5466555 5.0 5466564 5.0 5466565 5.0 5466565 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Batagejl                  Jagoda                                         Słowenia
B       Pokrovskaja               Jana                                           Rosja
C       Duknauskas                Vytautas                                       Litwa                
D       Swetik                    Marek                                          Czechy
E       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104         1 Yihang Huang, Luyao Chen                                                     Chiny                1/  11
  99         2 Lorek Bartosz, Karpińska Natalia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          2/  11
 107         3 Świątkowski Piotr, Chornenkaya Anastasia           IGLICA - Wrocław          dolnośląski          3/  11
  97         4 Kaskin Nikolai, Perina Svetlana                    Imperial dance club       Rosja                4/  11
 101         5 Masłowski Mieszko, Kierasińska Wiktoria            MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               5/  11
 102         6 Pavlinov Artem, Tolstaia Ekaterina                 Asteria                   Rosja                6/  11
  96         7 Dudzik Oliwer, Środa Wiktoria                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/  11
 103         8 Płuciennik Adam, Marcinkiewicz Klaudia             FLAMENCO - Siemianowice   śląski               8/  11
  98         9 Kopaczyński Michał, Meńko Monika                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          9/  11
 106        10 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski              10/  11
 105        11 Zemełka Dennis, Zemełka Jennifer                   DANCELOOK - Gliwice       śląski              11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  96 X  XX    3 X  XX    3 X  X     2 X XXX    4 XX XXX   5    17       6-7
  97 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXX X    4 XXXXXXX  7 XXX X    4    28         5
  98 X     X  2       X  1   X   X  2          0       X  1     6          
  99 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    34       1-2
 101  XXXXXX  6  X XXX   4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX XXXX  6    29         4
 102 XX       2  XX  X   3  X XXX   4  XX  X   3 XXXX X   5    17       6-7
 103   X  XX  3 X X   X  3      XX  2       X  1       X  1    10          
 104  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 105          0          0          0          0          0     0          
 106          0   X      1          0       X  1   X      1     3          
 107 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6  XXXXXX  6    32         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  96 4764577 6.5 5773667 6.0 6774567 6.5 5767477 7.0 3774467 7.0   33.0    7
  97 1126643 3.0 3227554 4.0 2327654 4.0 2115655 5.0 1226655 5.0   21.0    4
  99 3415412 2.0 1415432 2.0 4215442 3.0 3522533 2.0 2517522 2.0   11.0    2
 101 6552355 5.0 6352345 5.0 5543325 5.0 7334314 4.0 6452374 4.0   23.0    5
 102 7347766 6.5 7546776 7.0 7456776 6.5 6456766 6.0 7345746 6.0   32.0    6
 104 2231234 1.0 2131213 1.0 1131213 1.0 1241242 1.0 4131213 1.0    5.0    1
 107 5673121 4.0 4664121 3.0 3662131 2.0 4673121 3.0 5663131 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Spasitseva                Katusha                                        Ukraina
B       Pokrovskaja               Jana                                           Rosja
C       Swetik                    Marek                                          Czechy
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
E       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
H       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
I       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Wendi Yu, Shigi Xu                                                           Chiny                1/  13
   8         2 Proskurin Maksim, Bortnikova Arina                 EDENIA                    Rosja                2/  13
   6         3 Kuźma Wojciech, Nowak Daria                        SUKCES - Jaworzno         śląski               3/  13
  11         4 Sobala Marek, Wierciszewska Laura                  POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           4/  13
   7         5 Muller Michał, Wychowałek Wiktoria                 SUKCES - Jaworzno         śląski               5/  13
  12         6 Stadler Franciszek, Radziwoniuk Nikola             SUKCES - Jaworzno         śląski               6/  13
   1       7-8 Apaev Maksim, Evstigneeva Margarita                Optimum Dance Club        Rosja              7-8/  13
   9       7-8 Pygovych Andryi, Atamanyuk Elyzaveta               Imperial Dance Studio     Ukraina            7-8/  13
  91         9 Shertsov Alex, Kiyko Polina                        Ukrdanceteam              Ukraina              9/  13
  10        10 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          10/  13
  14        11 Łyszczarz Bartosz, Skóra Martyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         11/  13
   3     12-13 Gędłek Jakub, Jaworek Maria                        ArtDance - Kraków         małopolski       12-13/  13
   5     12-13 Kuś Dawid, Terlikowska Maja                        PERFECT - Będzin          śląski           12-13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1  X     X   2  XX  X     3  X    XX   3  X    X    2  XXX   X   4    14          
   3            0            0            0            0            0     0          
   5            0            0            0            0            0     0          
   6 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXX   7 XX XXXXX   7 XX XXXXX   7    38       2-3
   7  XXXXXX    6 X  XXXXXX  7  XXXXXXX   7  XXXXX X   6   XXXXX    5    31         6
   8 XXXXX XXX  8 XXXXX X    6 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8    38       2-3
   9   X XX     3     X X X  3   X X      2   X X   X  3   X XX     3    14          
  10      X X   2  X     X   2        X   1        X   1        XX  2     8          
  11 X  X XXXX  6  XXX XXXX  7 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XX X  XXX  6    35         5
  12 XXXXXX XX  8 X XXXX XX  7 XX XXX  X  6 X XXXXXXX  8 XX  XXXXX  7    36         4
  13 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
  14            0            0         X  1            0            0     1          
  91 X     X X  3 X          1 X       X  2 X       X  2 X X     X  3    11          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
   6 353332334 3.0 366132453 3.0 364334245 4.0 355232446 4.0 353233343 3.0   17.0    3
   7 465455446 5.0 454553636 5.0 556556552 5.0 664556635 6.0 566455564 5.0   26.0    5
   8 212216263 2.0 212316144 2.0 221222333 2.0 212315222 2.0 212312222 2.0   10.0    2
  11 634563622 4.0 633464322 4.0 433463424 3.0 443463353 3.0 435564435 4.0   18.0    4
  12 546644555 6.0 545645565 6.0 645645666 6.0 536644564 5.0 644646656 6.0   29.0    6
  13 121121111 1.0 121221211 1.0 112111111 1.0 121121111 1.0 121121111 1.0    5.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Batagejl                  Jagoda                                         Słowenia
B       Pokrovskaja               Jana                                           Rosja
C       Popov                     Stanislav                                      Rosja
D       Duknauskas                Vytautas                                       Litwa                
E       Swetik                    Marek                                          Czechy
F       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
G       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
H       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
I       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Lorek Bartosz, Karpińska Natalia                   CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski          1/  15
  28         2 Rutka Kacper, Litorowicz Sara                      IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/  15
  18         3 Dudzik Oliwer, Środa Wiktoria                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/  15
   8         4 Proskurin Maksim, Bortnikova Arina                 EDENIA                    Rosja                4/  15
  26         5 Pavlinov Artem, Tolstaia Ekaterina                 Asteria                   Rosja                5/  15
  19         6 Gembara Oskar, Jabłońska Liwia                     GRACJA - Zielona Góra     lubuski              6/  15
  21       7-8 Kasprzyk Kacper, Budzińska Małgorzata Anna         IGLICA - Wrocław          dolnośląski        7-8/  15
  24       7-8 Mandlik Pavel, Johanesova Sarah                    Merendi                   TK Czechy          7-8/  15
  27         9 Powichrowski Kacper, Frankiewicz Julia             AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               9/  15
  30        10 Ziuziański Aleksander, Junak Weronika              MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski              10/  15
  17     11-12 Budzik Tomasz, Krystek Kinga                       SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski       11-12/  15
  22     11-12 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski           11-12/  15
  25        13 Mieszczak Szymon, Sepioło Adrianna                 NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski              13/  15
  31        14 Sączek Jakub, Szczęch Karolina                     LORDANCE - Wodzisław Śl.                      14/  15
  20        15 Gilek Adam, Mróz Emilia                            ASTRA - Szczecin          zachodniopom        15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         4
  17 XXX  XXXX  7 XX X XXXX  7 XX  XX XX  6 XXXXXX XX  8 XXX XX XX  7    35        10
  18 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXX   7 XXXXXXXXX  9    43         5
  19 XXXX XXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXX   7    41       7-8
  20     X      1            0            0            0            0     1          
  21 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XX XXXXXX  8    42         6
  22  XX  XX X  5  XXX XXX   6  XX  XX X  5  XX XXXXX  7  XXXXXXXX  8    31        12
  23 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
  24  XXXXXXXX  8   XXXXXX   6 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8    39         9
  25 X  XX X X  5 X XXX   X  5 X  XX XXX  6 X XXX XXX  7 XX XX X    5    28          
  26 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
  27 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXX  XXXX  7    41       7-8
  28 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
  30 XX XXX XX  7 XX XXXX X  7 XXXXXXXX   8 X XX XX    5 XXXX XX X  7    34        11
  31 X XXX  XX  6 XXXXX  XX  7   XX    X  3  XXX    X  4  XXXX  XX  6    26          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   8  XXXXXXXX  8  XXXXXXX   7  XXXXXX X  7 XXXXXXX X  8  XXXXXX X  7    37         3
  17            0         X  1            0            0 X          1     2          
  18 XX XXXXX   7 XXX XXXX   7 XX XXX  X  6 XX XXXXXX  8 XX XXXXX   7    35         4
  19 X  X XXX   5 X  X XXX   5 X XX XXX   6 X  X X X   4 X X  X X   4    24         6
  21 X X   X    3 XX    XX   4 XXX   XX   5  XX   X X  4  XXX XX    5    21          
  22  XX        2            0            0            0            0     2          
  23 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  24     X   X  2   X X   X  3   XXXXX X  6     XXXXX  5   XXX X X  5    21          
  26 XXXXXX XX  8 XXXXX   X  6 XX  X  X   4 XXXX       4 XX  X  XX  5    27         5
  27   X     X  2         X  1        XX  2   X X  X   3        X   1     9          
  28 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         2
  30            0    X X     2            0            0         X  1     3          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
   8 651446465 5.5 541336465 4.0 552435165 5.0 652336265 5.0 542355253 4.0   23.5    4
  18 446323233 3.0 356222254 3.0 346324444 3.0 544422434 3.0 456122345 3.0   15.0    3
  19 263564546 5.5 463654546 6.0 463543636 4.0 465664646 6.0 665664536 6.0   27.5    6
  23 122131321 1.0 112141312 1.0 111161322 1.0 221241321 2.0 221231412 1.0    6.0    1
  26 535655654 4.0 635565633 5.0 634656553 6.0 333555553 4.0 133546664 5.0   24.0    5
  28 314212112 2.0 224413121 2.0 225212211 2.0 116113112 1.0 314413121 2.0    9.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Batagejl                  Jagoda                                         Słowenia
B       Popov                     Stanislav                                      Rosja
C       Duknauskas                Vytautas                                       Litwa                
D       Leszczyńska               Dominika        I         Gliwice              Polska
E       Hojsan                    Radosław        I         Wrocław              Polska
F       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
G       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
H       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
I       Pomorska                  Agnieszka       I         Gdynia               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Petar Daskalov, James Zia                          Matico                    Anglia               1/  20
  53         2 Wilczyński Igor Hubert, Grishina Irina             CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdań pomorski             2/  20
  48         3 Patrushev Andrey, Braluyk Ekatrina                 Imperial dance club       Rosja                3/  20
  55         4 Yao Tang, Xin Huang                                                          Chiny                4/  20
  41         5 Kopczyński Adrian, Mikołajewska Ewelina            POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           5/  20
  43         6 Kuroczko Kamil, Janicka Sara                       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/  20
  51         7 Swetik Filip, Kaczmarek Anna                       TK MARENDI                Czechy               7/  20
  40         8 Kaskin Nikolai, Perina Svetlana                    Imperial dance club       Rosja                8/  20
  38      9-10 Jaszewski Tomasz, Kotarba Alicja                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski           9-10/  20
  52      9-10 Walczak Maciej, Piaseczna Anna                     AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki        9-10/  20
  47        11 Ostrowski Mateusz, Dudek Marzena                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         11/  20
  56        12 Świątkowski Piotr, Chornenkaya Anastasia           IGLICA - Wrocław          dolnośląski         12/  20
  34        13 Chernenko Sergey, Warzyńska Angelika               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          13/  20
  42        14 Kosiński Albert, Ponomar Anna                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          14/  20
  37     15-16 Duraj Maksymilian, Chwastowska Joanna              STYL - Kraków             małopolski       15-16/  20
  39     15-16 Jurek Oskar, Dobranowska Dominika                  PROFESSIONAL DANCE - Głog małopolski       15-16/  20
  44     17-19 Kwiecień Konrad, Grunwald Monika                   BAWINEK - Kraków          małopolski       17-19/  20
  45     17-19 Mertuszka Paweł, Łuc Monika Iwona                  BAWINEK - Kraków          małopolski       17-19/  20
  46     17-19 Noworyta Mariusz, Fatyga Justyna                   BAWINEK - Kraków          małopolski       17-19/  20
  33        20 Blacha Łukasz, Szafraniec Beata                    BAWINEK - Kraków          małopolski          20/  20
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  33            0            0            0            0            0     0          
  34 X X        2 X X  X     3 X XX       3 X XX X     4 XXXX       4    16          
  37  XX        2    X       1            0   X        1  X X   X   3     7          
  38 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8    42         7
  39  X      X  2            0  XX  X     3   X     X  2            0     7          
  40 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX X XXX  7 XXX XXXXX  8    40         9
  41 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43       4-6
  42  X  X      2  X   X X   3      X     1  X     XX  3            0     9          
  43 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    43       4-6
  44  X         1            0            0            0            0     1          
  45            0         X  1            0            0            0     1          
  46            0            0  X         1            0            0     1          
  47 X  X XXXX  6 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXX   7 XX XXXXXX  8    38        10
  48 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
  49 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
  51 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8    43       4-6
  52    XXXXXX  6  XXXXXXXX  8 X XXX XXX  7 XX XXXXXX  8 XXX XXXXX  8    37        11
  53 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-3
  55 XXXXXXXXX  9 XXXXX X X  7 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    41         8
  56 X XXXXXXX  8 XX XX XXX  7 X  XXXXXX  7 X  XXXX X  6 X XXXXXXX  8    36        12
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  38  X      X  2         X  1         X  1   X  X  X  3      X     1     8          
  40 XX         2 XX    X    3 XXX        3 XX         2 XX    X    3    13          
  41  XXXXXXXX  8   XX XXXX  6   XXXXXXX  7  XXXX XXX  7   XXXXXXX  7    35         4
  43 X X XX X   5 XX  X  X   4 XX X X XX  6 X XXXXXXX  8 X X X  X   4    27         5
  47        X   1      X X   2   X        1        X   1         X  1     6          
  48 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8    40         3
  49 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  51   XX XX    4   XX X  X  4    X       1      X     1  XXX XX X  6    16          
  52         X  1   X     X  2       X X  2       X X  2         X  1     8          
  53 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         2
  55 XX XX X X  6 XX XX X    5 XX  XXXX   6 XX XX      4 XX XX  X   5    26         6
  56            0     X      1     X      1            0            0     2          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: WDC AL, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  41 663454545 5.0 655563545 5.0 665566445 5.0 653454555 5.0 563664545 5.0   25.0    5
  43 354666666 6.0 566656656 6.0 556655666 6.0 566666646 6.0 655556656 6.0   30.0    6
  48 425333333 3.0 314334433 3.0 323343533 3.0 224333333 3.0 226332433 3.0   15.0    3
  49 111111111 1.0 121111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0    5.0    1
  53 242222222 2.0 242222222 2.0 242222222 2.0 342222222 2.0 342223222 2.0   10.0    2
  55 536545454 4.0 433445364 4.0 434434354 4.0 435545464 4.0 434445364 4.0   20.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: , Klasa: TEAM MATCH
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               Polska
A       Spasitseva                Katusha                                        Ukraina
B       Batagejl                  Jagoda                                         Słowenia
C       Popov                     Stanislav                                      Rosja
D       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
E       Duknauskas                Vytautas                                       Litwa
F       Swetik                    Marek                                          Czechy
G       Kosaty                    Marek           I         Bydgoszcz            Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: JUNIOR, Klasa: TEAM MATCH, Styl: Standard
--------------------------------------------
Nr     Miejsce Kraj           Miejsce/L.s.
--------------------------------------------
 231         1 POLAND TEAM          1/   5
 211         2 RUSSION TEAM         2/   5
 221         3 CZECH TEAM           3/   5
 201         4 CHINA TEAM           4/   5
 241         5 UKRAINE TEAM         5/   5
--------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: JUNIOR, Klasa: TEAM MATCH, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 201 5143114 4.0 5253243 3.0 3433244 4.0 5343345 4.0 3243344 4.0   19.0    4
 211 2212423 1.0 2312334 2.0 1212423 2.0 2212423 2.0 2312523 2.0    9.0    2
 221 4324332 3.0 4434422 4.0 4324332 3.0 4424232 3.0 4424232 3.0   16.0    3
 231 1431241 2.0 1121111 1.0 2141111 1.0 1131111 1.0 1131111 1.0    6.0    1
 241 3555555 5.0 3545555 5.0 5555555 5.0 3555554 5.0 5555455 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: JUNIOR, Klasa: TEAM MATCH, Styl: Latin
-------------------------------------------
Nr     Miejsce Kraj            Miejsce/L.s.
-------------------------------------------
 214         1 RUSSIA TEAM           1/   5
 204         2 CHINA TEAM            2/   5
 234         3 POLAND TEAM           3/   5
 224         4 CZECH TEAM            4/   5
 244         5 UKRAINE TEAM          5/   5
-------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: JUNIOR, Klasa: TEAM MATCH, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 204 1221212 2.0 1121222 1.0 1122222 2.0 2222222 2.0 1121122 1.0    8.0    2
 214 2113121 1.0 2253111 2.0 2213111 1.0 1113111 1.0 2213211 2.0    7.0    1
 224 4554333 3.5 5514333 3.0 3534434 3.0 5534543 4.0 5534433 4.0   17.5    4
 234 5432544 3.5 3332544 4.0 5341543 4.0 3341434 3.0 3342344 3.0   17.5    3
 244 3345455 5.0 4445455 5.0 4455355 5.0 4455355 5.0 4455555 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: YOUTH, Klasa: TEAM MATCH, Styl: Standard
-------------------------------------------
Nr     Miejsce Kraj            Miejsce/L.s.
-------------------------------------------
 232         1 POLAND TEAM           1/   5
 202         2 CHINA TEAM            2/   5
 242         3 UKRAINE TEAM          3/   5
 212         4 RUSSIA TEAM           4/   5
 222         5 CZECH TEAM            5/   5
----------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: YOUTH, Klasa: TEAM MATCH, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 202 2145254 3.0 2234234 3.0 3233234 2.0 2332254 3.0 2223244 2.0   13.0    2
 212 5424335 4.0 4425445 4.0 5425455 5.0 5425445 5.0 5335335 3.0   21.0    4
 222 4553523 5.0 5542522 5.0 4552522 4.0 4543523 4.0 4442523 4.0   22.0    5
 232 3211112 1.0 3111113 1.0 2111113 1.0 3111112 1.0 3111112 1.0    5.0    1
 242 1332441 2.0 1353351 2.0 1344341 3.0 1254331 2.0 1554451 5.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: YOUTH, Klasa: TEAM MATCH, Styl: Latin
---------------------------------------------
Nr     Miejsce Kraj            Miejsce/L.s.
---------------------------------------------
 215         1 RUSSION TEAM          1/   5
 205         2 CHINA TEAM            2/   5
 235         3 POLAND TEAM           3/   5
 245         4 UKRAINE TEAM          4/   5
 225         5 CZECH TEAM            5/   5
---------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: YOUTH, Klasa: TEAM MATCH, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 205 1321111 1.0 1222112 2.0 1322112 2.0 1121113 1.0 1322134 2.0    8.0    2
 215 3112354 2.0 3111351 1.0 2111351 1.0 4212351 2.0 2111351 1.0    7.0    1
 225 5535545 5.0 5535545 5.0 5535545 5.0 5535545 5.0 5535545 5.0   25.0    5
 235 4244422 4.0 4343423 3.0 4243423 3.0 3343422 3.0 4243412 3.0   16.0    3
 245 2453233 3.0 2454234 4.0 3454234 4.0 2454234 4.0 3454223 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: AMATEUR, Klasa: TEAM MATCH, Styl: Standard
---------------------------------------------
Nr     Miejsce Kraj            Miejsce/L.s.
---------------------------------------------
 233         1 POLAND TEAM           1/   5
 203         2 CHINA TEAM            2/   5
 243         3 UKRAINE TEAM          3/   5
 223         4 CZECH TEAM            4/   5
 213         5 RUSSION TEAM          5/   5
---------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: AMATEUR, Klasa: TEAM MATCH, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 203 3134233 2.0 4242333 3.0 3324133 2.0 3243243 2.0 3242433 3.0   12.0    2
 213 5525145 5.0 5535454 5.0 4435455 5.0 4435534 5.0 4435545 5.0   25.0    5
 223 4352324 4.0 3354525 4.0 5242324 4.0 5352125 4.0 5353324 4.0   20.0    4
 233 1241511 1.0 1111112 1.0 1151212 1.0 1111412 1.0 1111112 1.0    5.0    1
 243 2413452 3.0 2423241 2.0 2513541 3.0 2524351 3.0 2524251 2.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek


Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: AMATEUR, Klasa: TEAM MATCH, Styl: Latin
-------------------------------------------
Nr     Miejsce Kraj           Miejsce/L.s.
-------------------------------------------
 236         1 POLAND TEAM          1/   5
 216         2 RUSSION TEAM         2/   5
 206         3 CHINA TEAM           3/   5
 246         4 UKRAINE TEAM         4/   5
 226         5 CZECH TEAM           5/   5
-------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: AMATEUR, Klasa: TEAM MATCH, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 206 2324225 3.0 2324235 3.0 2323213 3.0 1323245 3.0 2324243 3.0   15.0    3
 216 1212332 2.0 1212322 2.0 1212332 2.0 2112322 2.0 1212422 2.0   10.0    2
 226 5545443 5.0 5545443 5.0 5535544 5.0 5535533 5.0 5535534 5.0   25.0    5
 236 4131111 1.0 4131111 1.0 4141121 1.0 4241111 1.0 4141111 1.0    5.0    1
 246 3453554 4.0 3453554 4.0 3454455 4.0 3454454 4.0 3453355 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Final RESULT  Klasa: TEAM MATCH

--------------------------------------------------
          JUN  JUN  YOU  YOU  AMT  AMT       PLACE
Numbers   ST   LA   ST   LA   ST   LA    Sum    
--------------------------------------------------
201-205   4.0  2.0  2.0  2.0  2.0  3.0  15.0   3
211-215   2.0  1.0  4.0  1.0  5.0  2.0  15.0   2
221-225   3.0  4.0  5.0  5.0  4.0  5.0  26.0   5
231-235   1.0  3.0  1.0  3.0  1.0  1.0  10.0   1
241-245   5.0  5.0  3.0  4.0  3.0  4.0  24.0   4
--------------------------------------------------
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 2018-05-24, 20:35:26