OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT": 2018-10-06, Baboszewo k/Płońska BRAWO - WARSZAWA mazowiecki, okręg Mazowiecki

Dokumentacja zbiorcza 

FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I
ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I
ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT
Baboszewo k/Płońska dn. 2018-10-06
Organizator: BRAWO - WARSZAWA
Prowadzenie: Zapewnione
Muzyka: Zapewniona
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, Mistrz. Okręgu, Kombinacja 8T
12-13, Mistrz. Okręgu, Standard
12-13, Mistrz. Okręgu, Latin
16-18, Mistrz. Okręgu, Standard
16-18, Mistrz. Okręgu, Latin
14-15, Mistrz. Okręgu, Standard
14-15, Mistrz. Okręgu, Latin
12-13, E+F, Kombinacja 8T
16-20, Mistrz. Okręgu, Standard
16-20, Mistrz. Okręgu, Latin
8-9, Mistrz. Okręgu, Kombinacja 6T
Pow. 18, Mistrz. Okręgu, Standard
Pow. 18, Mistrz. Okręgu, Latin
SENIOR 1, Mistrz. Okręgu, Standard
SENIOR 2, Mistrz. Okręgu, Latin
SENIOR 3, Mistrz. Okręgu, Latin
SENIOR 3, Mistrz. Okręgu, Standard
14-15, D, Latin
10-11, E+F, Kombinacja 6T
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa   19
   2 BLUE CLASSIC - Warszawa      9
   3 BRASIL - WARSZAWA            3
   4 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
   5 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    5
   6 CENTRUM TAŃCA - Radom        5
   7 CLASSIC DANCESPORT Warsza    1
   8 DANCE TEAM - Wrocław         1
   9 Dancers United - WARSZAWA    3
  10 DREAM - Poznań               1
  11 DUET - Warszawa              4
  12 ELITE DANCE - Warszawa       1
  13 EMOTION - Góra Kalwaria      2
  14 FAST-STEP Warszawa          12
  15 JEDYNKA - Łódź               1
  16 KICK - Kielce                6
  17 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    6
  18 POLISH CLUB - Warszawa      12
  19 PROGRESS - Warszawa          1
  20 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  21 S.T. Krystian Krzemiński     5
  22 SHOW TIME - Płock            1
  23 START - Płońsk              10
  24 STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ    6
  25 WIKA - Olsztyn               1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Szymczyk Bartosz, Wierciszewska Aurelia            POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           1/   8
   1         2 Demianiuk Jan, Modrzejewska Maria                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           2/   8
   3         3 Karaskiewicz Michał, Biernacka Julia               POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           3/   8
   7         4 Szymczyk Mikołaj, Wierciszewska Kornelia           POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           4/   8
   4         5 Kłos Wojciech, Kotowicz Martyna                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/   8
   5         6 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           6/   8
   2         7 Jędraszczak Wiktor, Raźna Natalia                  START - Płońsk            mazowiecki           7/   8
   8         8 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna Edyta             KICK - Kielce             świętokrzysk         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    54         2
   2  X   XX  3  XX XXX  5  X   XX  3  X       1  XX XX   4  XX  XX  4 XX   XX  4 XXX XXX  6    30          
   3 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XX XXX   5    51         3
   4 X XXXX   5 X XXX X  5 X X X X  4 X XXXXX  6 X  XXXX  5 X XXXXX  6 X  XXXX  5   XXXXX  5    41         5
   5 XX XX    4 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX X     3 XXX XX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    44         4
   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    56         1
   7 XXX XXX  6 XX XXX   5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XX X X   4  XX      2 XXX   X  4    39         6
   8   XX  X  3   X      1    X     1   XX     2   XXX X  4   XXX X  4   XXX X  4    X  X  2    21          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 3322323 3.0 3222322 2.0 3522221 2.0 2323231 2.0 3222313 2.0 3222334 2.0 2242332 2.0 3323332 3.0   18.0    2
   3 2264232 2.0 2353533 3.0 2353633 3.0 3242423 3.0 2343244 3.0 2353265 3.0 4323224 3.0 2242224 2.0   22.0    3
   4 5645645 5.0 6634244 4.0 6635544 6.0 6634555 5.0 5665462 6.0 5645426 5.0 3655446 5.0 5655646 6.0   42.0    5
   5 6553566 6.0 5565465 5.0 4464466 4.0 5565666 6.0 6554536 5.0 6564543 6.0 6564665 6.0 6564455 5.0   43.0    6
   6 1111111 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 1111112 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    8.0    1
   7 4436454 4.0 4446656 6.0 5246355 5.0 4456344 4.0 4436655 4.0 4436652 4.0 5436553 4.0 4436563 4.0   35.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   5
  14         2 Ziółek Wiktor, Szustek Alicja                      BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           2/   5
  15         3 Makowski Mikołaj, Janczuk Julia                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/   5
  12         4 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           4/   5
  11         5 Góźdź Dawid, Wiącek Maria                          KICK - Kielce             świętokrzysk         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  11 5545555 5.0 5555555 5.0 3544555 5.0 4544545 5.0 4545555 5.0   25.0    5
  12 4332444 4.0 3344443 4.0 4355443 4.0 3255433 3.0 5254433 4.0   19.0    4
  13 1111111 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 1111112 1.0 1111112 1.0    5.0    1
  14 2223232 2.0 2222222 2.0 2222221 2.0 2422221 2.0 2422221 2.0   10.0    2
  15 3454323 3.0 4433334 3.0 5433334 3.0 5333354 4.0 3333344 3.0   16.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   4
  14         2 Ziółek Wiktor, Szustek Alicja                      BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           2/   4
  11         3 Góźdź Dawid, Wiącek Maria                          KICK - Kielce             świętokrzysk         3/   4
  12         4 Rodek Maciej, Piotrowska Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  11 3323334 3.0 4333334 3.0 3333332 3.0 4333333 3.0 4443343 4.0   16.0    3
  12 4444443 4.0 3444443 4.0 4444444 4.0 3444444 4.0 3334434 3.0   19.0    4
  13 1111112 1.0 1111112 1.0 1111123 1.0 1111111 1.0 2111112 1.0    5.0    1
  14 2232221 2.0 2222221 2.0 2222211 2.0 2222222 2.0 1222221 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16         1 Baiev Mykhailo, Zheliezniakova Alona               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   3
  18         2 Kuczyński Filip, Szczukiewicz Katarzyna            STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           2/   3
  17         3 Łyda Konrad, Ornat Dominika                        POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  16 1121112 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1121111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  17 3333333 3.0 3233333 3.0 2333233 3.0 3233233 3.0 3233233 3.0   15.0    3
  18 2212221 2.0 2322222 2.0 3222322 2.0 2312322 2.0 2322322 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17         1 Łyda Konrad, Ornat Dominika                        POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   2
  16         2 Baiev Mykhailo, Zheliezniakova Alona               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  16 1221111 1.0 1211121 1.0 2221121 2.0 2221121 2.0 2221221 2.0    8.0    2
  17 2112222 2.0 2122212 2.0 1112212 1.0 1112212 1.0 1112112 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 120         1 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   7
 122         2 Popławski Ignacy, Rudnicka Aleksandra              POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           2/   7
 121         3 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           3/   7
 119         4 Kleczaj Kacper, Kulińska Julia                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         4/   7
 118         5 Grabowski Michał, Kwiatkowska Wiktoria             Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           5/   7
 117         6 Demianiuk Maciej, Szor Angelika                    CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           6/   7
  87         7 Krochmal Filip, Kwiecień Emilia                    KICK - Kielce             świętokrzysk         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  87 7777777 7.0 7777777 7.0 7777777 7.0 7777777 7.0 7777777 7.0   35.0    7
 117 4665555 6.0 5654544 4.0 6655545 6.0 6654645 6.0 6654546 6.0   28.0    6
 118 5244366 5.0 3465366 6.0 3464456 5.0 3465336 4.0 3465335 3.5   23.5    5
 119 3556433 4.0 4546433 3.0 2546332 3.0 4546463 5.0 4546463 5.0   20.0    4
 120 1113222 2.0 2123221 2.0 1111211 1.0 1111221 1.0 1112221 1.0    7.0    1
 121 6332644 3.0 6332655 5.0 5332664 4.0 5333554 3.0 5333654 3.5   18.5    3
 122 2421111 1.0 1211112 1.0 4223123 2.0 2222112 2.0 2221112 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 120         1 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           1/   7
 119         2 Kleczaj Kacper, Kulińska Julia                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         2/   7
 123         3 Zinkiewicz Maciej, Gruszczyńska Adrianna           CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           3/   7
 121         4 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           4/   7
 117         5 Demianiuk Maciej, Szor Angelika                    CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           5/   7
 118         6 Grabowski Michał, Kwiatkowska Wiktoria             Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           6/   7
  87         7 Krochmal Filip, Kwiecień Emilia                    KICK - Kielce             świętokrzysk         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  87 7777676 7.0 7777776 7.0 7777776 7.0 7777777 7.0 6777777 7.0   35.0    7
 117 4662765 6.0 4663344 4.0 4656545 5.0 6655444 5.0 7655545 5.0   25.0    5
 118 3556457 5.0 6556667 6.0 5564667 6.0 3566666 6.0 4566666 6.0   29.0    6
 119 2425123 2.0 2422233 2.0 2433133 3.0 2423122 2.0 2423131 2.0   11.0    2
 120 1111511 1.0 1111412 1.0 1111311 1.0 1111211 1.0 1111213 1.0    5.0    1
 121 6234344 4.0 5244555 5.0 3245424 4.0 5244355 4.0 5242354 4.0   21.0    4
 123 5343232 3.0 3335121 3.0 6322252 2.0 4332533 3.0 3334422 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Makowski Mikołaj, Janczuk Julia                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   9
  75         2 Lynov Victor, Romaniuk Julia                       ELITE DANCE - Warszawa    mazowiecki           2/   9
  77         3 Schab Łukasz, Żochowska Maja                       EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/   9
  74         4 Gaworek Szymon, Białołęcka Katarzyna               START - Płońsk            mazowiecki           4/   9
  78         5 Wólkiewicz Filip, Pieróg Marta                     BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           5/   9
  76         6 Małecki Filip, Grabowska Barbara                   SHOW TIME - Płock         mazowiecki           6/   9
  79         7 Żytliński Szymon, Hercka Anna Maria                DREAM - Poznań            wielkopolski         7/   9
  73         8 Gaworek Hubert, Więcławska Anna                    START - Płońsk            mazowiecki           8/   9
  72         9 Diaków Paweł, Gumińska Zuzanna                     WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma         9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6    50         1
  72  X    X  2  X    X  2  X       1       X  1 X     X  2 X X XXX  5 X X X X  4     X    1    18          
  73  XXXXXX  6 XX X X   4 XX XXXX  6 XX  XXX  5   XXX    3   X  X   2   X XX   3   X  X   2    31          
  74 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X XXX   4 XX       2 XX XX    4 XX   XX  4    41       3-5
  75 XXX  X   4 XXX XXX  6 XXX  X   4  XX  X   3 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    44         2
  76 X XXX X  5  XXXX X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XX XXXX  6  X X  X  3  X XX X  4    41       3-5
  77  XX XXX  5 X XXXX   5   XX X   3   XX X   3 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    41       3-5
  78 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X  XXXX  5   XX X   3    XX X  3    X XX  3 X XX  X  4    36         6
  79 X  X     2       X  1     X X  2 XXXXX X  6 XXX XXX  6  XXX X   4 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    34          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15 2131624 2.0 2111422 1.0 2131232 2.0 2141232 2.0 1116213 1.0 3136222 2.0 1116233 2.0 3133222 2.0   14.0    1
  74 1312212 1.0 1232311 2.0 1622121 1.0 1212111 1.0 5664666 6.0 6555556 6.0 5554566 6.0 5555466 6.0   29.0    4
  75 6445463 5.0 3465154 4.0 6255464 5.0 6354554 5.0 3232141 2.0 1211111 1.0 3231121 1.0 1211111 1.0   24.0    2
  76 5264555 6.0 4354665 5.0 4464655 6.0 5465665 6.0 4545325 5.0 5363345 5.0 6365354 5.0 4366544 5.0   43.0    6
  77 3553346 4.0 5523243 3.0 5313346 3.0 4523346 4.0 6451534 4.0 4442434 3.0 4442615 4.0 6442335 3.0   28.0    3
  78 4626131 3.0 6646536 6.0 3546513 4.0 3636423 3.0 2323452 3.0 2624663 4.0 2623442 3.0 2624653 4.0   30.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  45         1 Kucharczyk Kamil, Kowalczyk Marta                  DUET - Warszawa           mazowiecki           1/   5
  16         2 Baiev Mykhailo, Zheliezniakova Alona               POLISH CLUB - Warszawa                         2/   5
  43         3 Gawęcki Tomasz, Cybulska Monika                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           3/   5
  18         4 Kuczyński Filip, Szczukiewicz Katarzyna            STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           4/   5
  44         5 Grabowski Wojciech, Lipiec Marta                   STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  16 2323123 2.5 2222122 2.0 2223122 2.0 2242122 2.0 2222122 2.0   10.5    2
  18 4544454 4.0 4544444 4.0 4444543 4.0 4434543 4.0 4444533 4.0   20.0    4
  43 1232332 2.5 3333233 3.0 3332334 3.0 3323234 3.0 3333244 3.0   14.5    3
  44 5455545 5.0 5455555 5.0 5555455 5.0 5555455 5.0 5555455 5.0   25.0    5
  45 3111211 1.0 1111311 1.0 1111211 1.0 1111311 1.0 1111311 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16         1 Baiev Mykhailo, Zheliezniakova Alona               POLISH CLUB - Warszawa                         1/   3
  43         2 Gawęcki Tomasz, Cybulska Monika                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           2/   3
  44         3 Grabowski Wojciech, Lipiec Marta                   STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  16 2122121 2.0 2111121 1.0 2112121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
  43 1211312 1.0 1322312 2.0 1321312 2.0 2322322 2.0 2332332 3.0   10.0    2
  44 3333233 3.0 3233233 3.0 3233233 3.0 3233233 3.0 3223223 2.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  92         1 Buczyński Kamil, Kozłowska Hanna                   FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   6
  30         2 Ksybek Mateusz, Rosiak Amelia                      START - Płońsk            mazowiecki           2/   6
  25         3 Suvorov Nikita, Bekdas Blanka                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   6
  34         4 Wilczyński Jakub, Kowalska Lena                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   6
  32         5 Sybicki Adam, Tomaszewska Maja                     START - Płońsk            mazowiecki           5/   6
  35         6 Wychowaniak Adam, Wilczyńska Julia                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  25 4333666 4.0 4333466 4.0 5343466 4.0 3233552 3.0 2254464 4.0 2223454 3.0   22.0    3
  30 2242221 2.0 2222221 2.0 2232221 2.0 5642364 4.0 4141321 2.0 3651323 2.0   14.0    2
  32 6464455 6.0 3444353 3.0 3464343 3.0 4564426 5.0 5533546 5.0 4344646 4.0   26.0    5
  34 3625332 3.0 5565545 5.0 6655534 6.0 2415141 2.0 3625153 3.0 6535161 5.0   24.0    4
  35 5556544 5.0 6656634 6.0 4526655 5.0 6356635 6.0 6466635 6.0 5466535 6.0   34.0    6
  92 1111113 1.0 1111112 1.0 1111112 1.0 1121213 1.0 1312212 1.0 1112212 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  45         1 Kucharczyk Kamil, Kowalczyk Marta                  DUET - Warszawa           mazowiecki           1/   5
 127         2 Rosiński Marcin, Wdowicz Katarzyna                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           2/   5
 126         3 Pałaszewski Rafał, Kowalska Paulina                BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           3/   5
 128         4 Michalak Krystian, Kwiatek Aleksandra              BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           4/   5
 129         5 Szymański Bartłomiej, Kuśmierz Barbara             PROGRESS - Warszawa       mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  45 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 126 3434433 3.0 3444434 4.0 3434434 3.0 4534444 4.0 3334444 3.0   17.0    3
 127 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
 128 4343344 4.0 4333343 3.0 4343345 4.0 3343335 3.0 4443335 4.0   18.0    4
 129 5555555 5.0 5555555 5.0 5555553 5.0 5455553 5.0 5555553 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 134         1 Gałek Michał, Gałek Klaudia                        DUET - Warszawa           mazowiecki           1/  15
 135         2 Główka Tomasz, Jureczko Marta                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/  15
 127         3 Rosiński Marcin, Wdowicz Katarzyna                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/  15
 140         4 Tama Mikołaj, Kuląg Marta                          CLASSIC DANCESPORT Warsza mazowiecki           4/  15
 133         5 Figurski Przemysław, Szymańska Karolina            CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           5/  15
 136         6 Ivanchenko Tymofii, Janson Wiktoria                DUET - Warszawa           mazowiecki           6/  15
 139         7 Rudnicki-Sipajło Dominik, Prylowski Natalia        AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           7/  15
 142         8 Zawadzki Robert, Shkliaruk Alina                   Dancers United - WARSZAWA mazowiecki           8/  15
 131      9-10 Chernenko Sergey, Warzyńska Angelika               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki        9-10/  15
 132      9-10 Dreling Mateusz, Przydział Katarzyna               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki        9-10/  15
 138        11 Kosiński Albert, Ponomar Anna                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          11/  15
 130        12 Bartkiewicz Michał, Omyła Wiktoria                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          12/  15
 126        13 Pałaszewski Rafał, Kowalska Paulina                BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki          13/  15
 137        14 Kacprzak Kacper, Lato Weronika                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          14/  15
 141        15 Zaręba Kamil, Księżarczyk Donata                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 126 X  X  X  3 X  XXXX  5 X  XX X  4 X XXX    4 XXXXX    5    21          
 127 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       4-6
 130 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-3
 131  XXXXX   5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    30     10-11
 132 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    33       4-6
 133 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-3
 134 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-3
 135 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    31       7-9
 136 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    33       4-6
 137 X XXX    4   XX  X  3   XX     2    X     1    X     1    11          
 138 XX  XX   4 XXX XX   5 XXX XXX  6 XX  XXX  5 XX  XXX  5    25        12
 139 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    31       7-9
 140 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    31       7-9
 141     X X  2     X    1 X   X    2   X XX   3     X    1     9          
 142  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XX XX X  5 X XXXXX  6    30     10-11
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 127 X XX XX  5 X XX  X  4 X XX XX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6    26         3
 130          0          0          0          0          0 Z   0          
 131  X   X   2  XX  X   3      X   1  XX      2  X   X   2    10          
 132 X  XXX   4 X    X   2 X        1 X    X   2 X        1    10          
 133 XXXX  X  5  XXXXXX  6  XXXX X  5  X X  X  3 XXXX  X  5    24         4
 134 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 135 XXX XXX  6 XX XX X  5 XXX XXX  6 XX XXXX  6  XXXXXX  6    29         2
 136 X  XX X  4 X   X X  3 XXXXX X  6 X X X X  4 X  XX X  4    21         6
 138  X       1  X       1  X       1  X       1  X       1     5          
 139   X      1 X XX X   4 X XX X   4 X XX X   4 X X  X   3    16          
 140  XX XX   4  XXXXX   5  X  XXX  4  XX XX   4  XXXXX   5    22         5
 142    XX X  3     X X  2    XX    2    XX X  3     X X  2    12          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 127 3444542 3.0 2334442 3.0 2324432 2.0 3444443 4.0 2636442 4.0   16.0    3
 133 6232664 4.0 4242663 4.0 5242664 4.0 5563665 6.0 5242665 5.0   23.0    5
 134 1111211 1.0 1111311 1.0 1111311 1.0 1111311 1.0 1111311 1.0    5.0    1
 135 2353335 2.0 3423235 2.0 3433243 3.0 2252232 2.0 3323233 2.0   11.0    2
 136 4566453 6.0 6566554 6.0 6566556 6.0 6636554 5.0 6565554 6.0   29.0    6
 140 5625126 5.0 5655126 5.0 4655125 5.0 4325126 3.0 4454126 3.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 147         1 Teresiński Krzysztof Przem, Teresińska Iwona       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   3
 146         2 Nietubyć Stanisław, Goszyk Agnieszka               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   3
 145         3 Jancik Paweł, Świerczyńska-Jancik Joanna           S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 145 3333312 3.0 3333322 3.0 2333333 3.0 3333332 3.0 2223323 2.0   14.0    3
 146 2221131 1.5 2222133 2.0 3222222 2.0 2221213 2.0 3332232 3.0   10.5    2
 147 1112223 1.5 1111211 1.0 1111111 1.0 1112121 1.0 1111111 1.0    5.5    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145         1 Jancik Paweł, Świerczyńska-Jancik Joanna           S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           1/   2
 147         2 Teresiński Krzysztof Przem, Teresińska Iwona       AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 145 1122111 1.0 1121111 1.0 2121112 1.0 2121212 2.0 1122212 2.0    7.0    1
 147 2211222 2.0 2212222 2.0 1212221 2.0 1212121 1.0 2211121 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 148         1 Janusz Andrzej, Banaszek Agnieszka                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   3
 153         2 Wójcicki Grzegorz, Wójcicka Iwona                  S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           2/   3
 149         3 Lis Romuald, Lis Ewa                               S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 148 1112111 1.0 1112111 1.0 2112111 1.0 1121111 1.0 1122211 1.0    5.0    1
 149 2333333 3.0 2333233 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333323 3.0   15.0    3
 153 3221222 2.0 3221322 2.0 1221222 2.0 2212222 2.0 2211132 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 152         1 Szlendak Robert, Szlendak Katarzyna                AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   5
 151         2 Oruba Andrzej, Bujnicka Magdalena                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki           2/   5
 148         3 Janusz Andrzej, Banaszek Agnieszka                 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           3/   5
 150         4 Filip Grzegorz, Filip Izabella                     AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   5
 149         5 Lis Romuald, Lis Ewa                               S.T. Krystian Krzemiński  mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: Mistrz. Okręgu, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 148 2332324 2.0 2433224 3.0 3423232 3.0 4443234 4.0 4333232 3.0   15.0    3
 149 5455555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0   25.0    5
 150 4524442 4.0 4324443 4.0 4344443 4.0 3334443 3.0 2444443 4.0   19.0    4
 151 3243233 3.0 3242332 2.0 2232324 2.0 2222322 2.0 3222324 2.0   11.0    2
 152 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86         1 Kotarba Szymon, Mróz Maria                         AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   3
  87         2 Krochmal Filip, Kwiecień Emilia                    KICK - Kielce             świętokrzysk         2/   3
  88         3 Opałka Igor, Żółkowska Wiktoria                    EMOTION - Góra Kalwaria   mazowiecki           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  86 2111121 1.0 1121111 1.0 2111111 1.0 2111111 1.0 3131131 1.0    5.0    1
  87 1222212 2.0 2212222 2.0 1222222 2.0 1222222 2.0 1212222 2.0   10.0    2
  88 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 2323313 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Hass Bartosz, Bilińska Nikola                      DANCE TEAM - Wrocław      dolnośląski          1/  10
   3         2 Karaskiewicz Michał, Biernacka Julia               POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           2/  10
  63         3 Grabiński Marcin, Koval Yelizavieta                FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           3/  10
   7         4 Szymczyk Mikołaj, Wierciszewska Kornelia           POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           4/  10
   5         5 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           5/  10
  69         6 Zajkowski Maciej, Dąbrowska Maja                   FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           6/  10
  66         7 Ostałowski Dawid, Bogus Maja                       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           7/  10
   2         8 Jędraszczak Wiktor, Raźna Natalia                  START - Płońsk            mazowiecki           8/  10
  68         9 Rozwadowski Aleksander, Szynkiewicz Wioletta       FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           9/  10
  67        10 Rosiak Maksymilian Mat, Wierzchowska Agata         START - Płońsk            mazowiecki          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
   2          0 X   XX   3      X   1   X   X  2 X  XXXX  5 X  XXXX  5    16          
   3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    40         2
   5   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6  X X X   3 XXXXX X  6 XXXXX X  6    33       3-4
   7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXX     4 XXX XX   5 XXXX X   5    33       3-4
  63 X X XXX  5   X   X  2   X XXX  4 X XXXXX  6 X XX XX  5 X XXXXX  6    28         5
  64 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41         1
  66  XX XX   4  XX X    3   X  X   2  XX X    3  XX XXX  5  XX X X  4    21          
  67     X    1          0   X      1     X X  2          0          0     4          
  68 XX X     3    X     1 XX X     3 X  XXXX  5    X     1      X   1    14          
  69 XX XX X  5 XX X XX  5 XX XX X  5 XX  XX   4  X  X    2  X       1    22         6
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E+F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   3 1242423 2.0 2232222 2.0 1232424 2.0 3232343 3.0 4242643 3.0 3242533 3.0   15.0    2
   5 5455655 5.0 5464645 4.5 4454635 4.0 5553534 5.0 3453534 4.0 5453645 5.0   27.5    5
   7 3333544 4.0 3323334 3.0 3323543 3.0 4444655 4.0 6334455 5.0 4334454 4.0   23.0    4
  63 6624232 3.0 6645553 4.5 6645252 5.0 2625222 2.0 2625222 2.0 2525122 2.0   18.5    3
  64 2111111 1.0 1111111 1.0 2111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0    6.0    1
  69 4566366 6.0 4556466 6.0 5566366 6.0 6366466 6.0 5566366 6.0 6666366 6.0   36.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Grabowski Wojciech, Lipiec Marta                   STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           1/   2
  18         2 Kuczyński Filip, Szczukiewicz Katarzyna            STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZ mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  18 1121221 1.0 2122221 2.0 2112111 1.0 2212121 2.0 1222121 2.0    8.0    2
  44 2212112 2.0 1211112 1.0 1221222 2.0 1121212 1.0 2111212 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Radziszewski Piotr, Woźniak Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   2
 106         2 Sekuła Mateusz, Kwiatkowska Ewa                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 105 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
 106 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 105         1 Radziszewski Piotr, Woźniak Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           1/   4
 111         2 Gajdos Julian, Ryfa Julia                          JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   4
 109         3 Baran Michał, Wydurska Izabela                     START - Płońsk            mazowiecki           3/   4
 110         4 Gmochowski Mateusz, Lewicka Aleksandra             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 105 1113431 1.0 1111343 1.0 1111321 1.0 1114121 1.0 1113111 1.0    5.0    1
 109 4234343 4.0 4243411 3.0 4242432 3.0 3232443 3.0 2244443 4.0   17.0    3
 110 2341214 3.0 3434234 4.0 3334144 4.0 4443334 4.0 4432234 3.0   18.0    4
 111 3422122 2.0 2322122 2.0 2423213 2.0 2321212 2.0 3321322 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
A       Łukomski                  Andrzej         I         Radom                Polska
B       Mierzwa                   Andrzej         I         Kunice               Polska
C       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
D       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
E       Byszewski                 Krzysztof       I         Białystok            Polska
F       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
G       Sołowiej-Sulewska         Monika          I         Pruszków             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gardyańczyk               Zenon           I         Jastrzębie Zdrój     Polska
2       Gardyańczyk-Wojnowska     Ewa             I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 113         1 Cichoń Michał, Łuczyńska Wiktoria                  CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/   5
 112         2 Bilski Filip, Biesiekierska Karolina               AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   5
 109         3 Baran Michał, Wydurska Izabela                     START - Płońsk            mazowiecki           3/   5
 110         4 Gmochowski Mateusz, Lewicka Aleksandra             CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki           4/   5
 114         5 Godlewski Wiktor, Pospieszyńska Alicja             START - Płońsk            mazowiecki           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 109 5545444 5.0 4333553 3.0 4333453 3.0 4343553 4.0 3133552 2.0   17.0    3
 110 1354515 4.0 1451415 4.0 2441525 4.0 3551424 3.0 1351435 4.0   19.0    4
 112 4233232 2.0 3225232 2.0 3225212 2.0 2224312 2.0 5424123 3.0   11.0    2
 113 2112121 1.0 2112121 1.0 1112131 1.0 1112141 1.0 2512241 1.0    5.0    1
 114 3421353 3.0 5544344 5.0 5554344 5.0 5435235 5.0 4245314 5.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181013-2238