OK, ukryj Zgodność z RODO - polityka prywatności...

Wyniki turnieju

"XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”": 2018-10-06, Siemianowice Śl. FLAMENCO - Siemianowice śląski, okręg Śląski

Dokumentacja zbiorcza 

XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "FLAMENCO 2018"
Hala Kompleksu Sportowego "Michał", ul. E. Orzeszkowej 1

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "FLAMENCO 2018"
Hala Kompleksu Sportowego "Michał", ul. E. Orzeszkowej 1
Siemianowice Śląskie, sobota 6 października 2018 r.
Organizator: FLAMENCO Siemianowice  Śląskie, UM Siemianowice Śląskie
Prowadzenie: Monika Sakowska - Warszawa
Muzyka: Bożena Zielińska - Lublin
Obsługa medyczna: Aneta i Artur Marcinkiewicz
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, H, Kombinacja 4T
12-13, G, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
Do 9, H, Komb_4_WQCPol
10-11, H, Komb_4_WQCJ
10-11, F+E, Kombinacja 6T
10-11, G, Kombinacja 6T
14-15, C, Standard
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    1
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    6
   3 ArtDance - Kraków            2
   4 A-Z - Przemyśl               2
   5 BALLARE - Częstochowa        2
   6 BAWINEK - Kraków             7
   7 CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę    1
   8 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    6
   9 DANCELOOK - Gliwice          5
  10 ESKADRA - Pabianice          2
  11 ETIUDA - Radomsko            8
  12 FALLAWAY - Opole             2
  13 FLAMENCO - Siemianowice      5
  14 FORUM - Zabrze               5
  15 IMPULS - Chorzów            10
  16 JEDYNKA - Łódź               2
  17 KTT REWIA - Racibórz         7
  18 Kuźnia Tańca Kraków          7
  19 LORDANCE - Wodzisław Śl.     9
  20 MAESTRO - Opole              2
  21 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    2
  22 MASTER DANCE - Gliwice       4
  23 Mistrzowska Akademia Tane    7
  24 MIX - Rybnik                 1
  25 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  26 PERFECT - Będzin             3
  27 POLISH CLUB - Warszawa       1
  28 PROFESSIONAL DANCE - Głog    1
  29 RAGTIME - Kęty               2
  30 RONDO - Rybnik               1
  31 RÓŻA - Olesno                2
  32 RYTM - Żory                  1
  33 SEMPRE - Kraków              6
  34 ST CIEPŁY - Jaworzno         6
  35 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    5
  36 ST LINESTUDIO - Strzelce     2
  37 SUKCES - Częstochowa         1
  38 SUKCES - Jaworzno            3
  39 SzT  eMiKa - Tarnów          2
  40 UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko    4
  41 WIR - Mysłowice              1
  42 ZORBA - Częstochowa          3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   5         1 Rowiński Rafał, Przewoźny Natalia                  Mistrzowska Akademia Tane śląski               1/   5

   6         1 Solny Grzegorz, Brauner Lilly                      IMPULS - Chorzów          śląski               1/   5

   2         1 Jaworski Jakub, Skiba Julia                        IMPULS - Chorzów          śląski               1/   5

   4         2 Mirek Stanisław, Wichłacz Sandra                   Mistrzowska Akademia Tane śląski               2/   5

   1         2 Bogajewski Miłosz, Kowol Aleksandra                Mistrzowska Akademia Tane śląski               2/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek


Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17         1 Tazbir Jakub, Miśtal Julia                         SUKCES - Częstochowa      śląski               1/   8
  14         1 Nagel Adam, Pason Anna                             KTT REWIA - Racibórz      śląski               1/   8
  12         2 Lupa Paweł, Tkacz Maja                             Mistrzowska Akademia Tane śląski               2/   8
  10         2 Kimla Maksym, Borecka Kornelia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   8
  11         3 Lupa Michał, Marciniak Milena                      Mistrzowska Akademia Tane śląski               3/   8
  15         3 Smolarczyk Filip, Dobosz Julia                     RYTM - Żory               śląski               3/   8
  13         3 Michalczyk Sebastian, Gabriel Magdalena            DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              3/   8
   9         3 Francik Adrian, Zielińska Zofia                    ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               3/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19         1 Brixy Tobiasz, Haraf Julia                         DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              1/   6
  20         2 Janus Miłosz, Orządała Malwina                     AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   6
  23         3 Szczepaniak Piotr, Ledwoń Kinga                    PERFECT - Będzin          śląski               3/   6
  21         4 Kaleta Oliwier, Smól Julia                         AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/   6
  24         5 Włodarczyk Oskar, Michalik Zofia                   FORUM - Zabrze            śląski               5/   6
  22         6 Piotrowski Bartłomiej, Krzciuk Natalia             ETIUDA - Radomsko         łódzki               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  19 1163212 2,0 1111231 1,0 1111132 1,0 6353513 3,0 6336422 3,0 6164111 1,0   11,0    1
  20 4536436 4,0 3553314 3,0 3223321 2,0 3424344 4,0 5222336 2,0 1231546 2,0   17,0    2
  21 6355525 6,0 6445125 4,0 5446215 4,0 2245222 2,0 3445511 4,0 5345422 4,0   24,0    4
  22 2212141 1,0 2222452 2,0 2354456 5,0 5561466 6,0 2551165 6,0 3652355 6,0   26,0    6
  23 3644664 5,0 4366666 6,0 6565663 6,0 1116151 1,0 1113253 1,0 4513263 3,0   22,0    3
  24 5421353 3,0 5634543 5,0 4632544 3,0 4632635 5,0 4664644 5,0 2426634 5,0   26,0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Tomiński Miłosz, Nocoń Maja                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   6
  31         2 Strąkowski Szymon, Karolczyk Weronika              ETIUDA - Radomsko         łódzki               2/   6
  28         3 Bilnik Wojciech, Bilnik Ewa                        AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/   6
  29         4 Czechowski Michał, Kosteczko Iga                   RONDO - Rybnik            śląski               4/   6
  30         5 Kokot Oliwier, Siejka Weronika                     DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              5/   6
  32         6 Thomalla Pascal, Hyla Julia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28 5334314 4,0 5562413 4,0 6433522 3,0 4426523 4,0 3423536 3,0 3636234 3,0 3556235 5,0 2356145 5,0   31,0    3
  29 1513623 2,0 1424524 3,0 1565413 5,0 3514414 3,0 4366651 6,0 2445652 5,0 5463661 6,0 4665662 6,0   36,0    4
  30 2456265 5,0 4346255 5,0 4246244 4,0 5153365 5,0 5554345 5,0 5553345 6,0 6642346 4,0 6522533 2,0   36,0    5
  31 4141432 3,0 3231341 2,0 2111136 1,0 2231231 1,0 2245213 2,0 4364426 4,0 2335523 2,0 3434324 3,0   18,0    2
  32 6665556 6,0 6655666 6,0 5654665 6,0 6665656 6,0 6631464 4,0 6222563 2,0 4124452 3,0 5243451 4,0   37,0    6
  33 3222141 1,0 2113132 1,0 3322351 2,0 1342142 2,0 1112122 1,0 1111111 1,0 1211114 1,0 1111216 1,0   10,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44         1 Wojciechowski Piotr, Goliszewska Aleksandra        ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              1/  11
  43         2 Soboń Piotr, Sikora Natalia                        SUKCES - Jaworzno         śląski               2/  11
  38         3 Jaworski Nikodem, Wężowicz Wiktoria                SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/  11
  37         4 Depta Artur, Błaszczyk Sandra                      FORUM - Zabrze            śląski               4/  11
  45         5 Wolny Jakub, Kot Emilia                            ZORBA - Częstochowa       śląski               5/  11
  42         6 Soboń Bartosz, Kłucjasz Maja                       ESKADRA - Pabianice       łódzki               6/  11
  46         7 Nowakowski Łukasz, Jarek Emilia                    DANCELOOK - Gliwice                            7/  11
  41         8 Płociński Hubert, Wyrzykowska Katarzyna            AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           8/  11
  39         9 Kubies Bartosz, Zaworska Zuzanna                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               9/  11
  36        10 Bawoł Patryk, Ściborska Wiktoria                   KTT REWIA - Racibórz      śląski              10/  11
  40        11 Kühn Tomasz, Błach Manuela                         UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko opolski             11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CH         S          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  36  X  X    2     X    1          0          0   X   X  2  XXXX X  5    10          
  37 X  X XX  4 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX X   5 XXXX XX  6 XXXX XX  6    33         3
  38   X  XX  3  X XXXX  5 X XX XX  5 XX XXXX  6  XXX X   4 X XXXXX  6    29         4
  39 X   X    2 X X X X  4  X  X    2      XX  2 X  XX X  4  X   X   2    16          
  40          0          0     X    1          0     XX   2          0     3          
  41 XXXX  X  5 XXX      3  XX      2 XXXXX    5 XX       2 XX X     3    20          
  42 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXXX X   5   XX X   3  X   X   2    X X   2    24         5
  43  XX XXX  5 X  XXX   4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    37       1-2
  44 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX  X X  4 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    37       1-2
  45 X  X     2   X   X  2 X XXXXX  6    XX X  3 X XXX X  5 X X X X  4    22         6
  46  XXXXXX  6 XX X X   4    XXXX  4 XXX X X  5 r   X    1     X    1    21          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  37 4264655 5,0 5463452 5,0 6454453 5,0 4225635 4,0 4214635 4,0 5215633 3,0   26,0    4
  38 3452332 3,0 6521345 4,0 3311315 3,0 2452444 3,0 5455353 5,0 4442264 5,0   23,0    3
  42 5543544 4,0 2342634 3,0 5646644 6,0 6566556 6,0 6666566 6,0 6656546 6,0   31,0    6
                                                                 R           
  43 1325226 2,0 3215116 1,0 2265226 2,0 3314212 2,0 3322224 2,0 1323425 2,0   11,0    2
  44 2111111 1,0 1134223 2,0 1132131 1,0 1133121 1,0 1131111 1,0 3161111 1,0    7,0    1
  45 6636463 6,0 4656561 6,0 4523562 4,0 5641363 5,0 2543442 3,0 2534352 4,0   28,0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53         1 Wacławek Mateusz, Gawrych Wiktoria                 IMPULS - Chorzów          śląski               1/   6
  49         2 Kruk Dawid, Naramska Maria                         FORUM - Zabrze            śląski               2/   6
  52         3 Stępień Jakub, Stężała Aleksandra                  ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   6
  48         4 Czerny Szymon, Organiściak Karolina                ZORBA - Częstochowa       śląski               4/   6
  51         5 Pabian Sebastian, Gałwa Aleksandra                 ZORBA - Częstochowa       śląski               5/   6
  50         6 Musioł Michael, Ostrowska Sandra                   UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko opolski              6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  48 2531231 2,0 5423453 4,0 5313652 4,0 4424341 3,0 4251654 4,0 5251663 6,0 5253545 5,0 4252456 5,0   33,0    4
  49 4243426 3,0 4241215 2,0 4231115 2,0 2131113 1,0 6124213 2,0 4163216 3,0 6131324 2,0 6141114 1,0   16,0    2
  50 6665364 6,0 6664364 6,0 6566566 6,0 6566465 6,0 5662362 6,0 2522352 2,0 4442252 3,0 2433263 3,0   38,0    6
  51 3324645 4,0 2355546 5,0 3655444 5,0 1345634 4,0 3535546 5,0 6435544 5,0 3524463 4,0 1665645 6,0   38,0    5
  52 5452513 5,0 3536622 3,0 2444321 3,0 5653526 5,0 2346425 3,0 3346435 4,0 2366616 6,0 3316522 2,0   31,0    3
  53 1116152 1,0 1112131 1,0 1122233 1,0 3212252 2,0 1413131 1,0 1614121 1,0 1615131 1,0 5524331 4,0   12,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: H, Styl: Komb_4_WQCPol
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 9, Klasa: H, Styl: Komb_4_WQCPol
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Koliński Szymon, Guja Emilia                       SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   2

  56         2 Grzonka Adam, Maciuga Marlena                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Komb_4_WQCJ
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Komb_4_WQCJ
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  61         1 Gradzik Norbert, Sikora Laura                      ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   7
  65         1 Patoła Wiktor, Gorki Zuzanna                       ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              1/   7
  66         1 Urbaniak Dawid, Górecka Barbara                    JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   7
  67         1 Żak Mateusz, Hartwich Alicja                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   7

  62         2 Grzybek Aleksander, Badurczyk Joanna               KTT REWIA - Racibórz      śląski               2/   7

  64         2 Marcinek Mateusz, Skrzyszowska Roksana             KTT REWIA - Racibórz      śląski               2/   7

  63         2 Kubiczek Karol, Kubiczek Natalia                   KTT REWIA - Racibórz      śląski               2/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Na początek


Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F+E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F+E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  92         1 Szołtysik Piotr, Musiał Anna                       IMPULS - Chorzów          śląski               1/   3
  90         2 Klar Mikołaj, Kalynowycz Daria                     JEDYNKA - Łódź            łódzki               2/   3
  72         3 Ternka Patryk, Siwoń Natalia                       KTT REWIA - Racibórz                           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F+E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CH          S           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  72 3322322 3,0 3211333 3,0 3121123 2,0 3333233 3,0 3332222 3,0 3222223 2,0   16,0    3
  90 2113111 1,0 2123111 1,0 1213211 1,0 2222312 2,0 2213313 2,0 2333332 3,0   10,0    2
  92 1231233 2,0 1332222 2,0 2332332 3,0 1111121 1,0 1121131 1,0 1111111 1,0   10,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86         1 Nabiałczyk Maciej, Kot Wiktoria                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   5
  84         2 Crepaldi Paolo, Nocoń Maja                         ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/   5
  87         2 Szafran Adam, Kosowska Martyna                     ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               2/   5
  83         3 Chojnacki Hubert, Morzyńska Oliwia                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/   5
  88         3 Ściborski Jakub, Grzybek Leonie                    KTT REWIA - Racibórz      śląski               3/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  94         1 Arczewski Szymon, Majchrzak Nikola                 ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   3
  96         2 Wojaczek Piotr, Breitkopf Agata                    CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę opolski              2/   3
  95         3 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  IMPULS - Chorzów          śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  94 3211322 2,0 1111321 1,0 1121221 1,0 2132321 2,0 1132211 1,0    7,0    1
  95 2133233 3,0 2233233 3,0 3233333 3,0 3223233 3,0 3323332 3,0   15,0    3
  96 1322111 1,0 3322112 2,0 2312112 2,0 1311112 1,0 2211123 2,0    8,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 106         1 Gajewski Patryk, Kapusta Alicja                    BAWINEK - Kraków          małopolski           1/  11
 100         2 Machnik Zbigniew, Witkowska Magdalena              BAWINEK - Kraków          małopolski           2/  11
 104         3 Strózik Artur, Ojczyk Patrycja                     Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           3/  11
 107         4 Grabowski Mariusz, Dul Sylwia                      BAWINEK - Kraków          małopolski           4/  11
 101         5 Mroczek Michał, Zygmunt Weronika                   ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               5/  11
  99         6 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski           6/  11
  98       7-8 Bonar Kamil, Kuleta Magdalena                      SEMPRE - Kraków           małopolski         7-8/  11
 105       7-8 Zgodzaj Jonasz, Rudzka Monika                      MASTER DANCE - Gliwice    śląski             7-8/  11
  97      9-10 Bodył Jakub, Kądziołka Magdalena                   FORUM - Zabrze            śląski            9-10/  11
 103      9-10 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA - Olesno             opolski           9-10/  11
 102        11 Narloch Jakub, Mondel Wiktoria                     MASTER DANCE - Gliwice    śląski              11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  97   XX XX  4      X   1 X  X     2    X     1     8          
  98  X       1 X  XX X  4 X  XX    3 X XX  X  4    12          
  99 X        1 XX X     3 X X  XX  4 X  XXXX  5    13       5-6
 100 XXX XXX  6 XXX XXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    25       2-3
 101 X  XX    3 X  X     2 XXX X X  5 XX  X    3    13       5-6
 102    X     1   XX     2          0          0     3          
 103   XXXXX  5      X   1      X   1      X   1     8          
 104 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX  XX  5 XXX XX   5    22         4
 105  X       1  XX X X  4  XXXX    4  XX   X  3    12          
 106 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    27         1
 107 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    25       2-3
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  99 4656655 6,0 5665656 6,0 6656666 6,0 5666656 6,0   24,0    6
 100 2133412 2,0 3113411 1,0 4145412 4,0 2133412 2,0    9,0    2
 101 1525563 5,0 4546563 5,0 3463553 5,0 4455565 5,0   20,0    5
 104 5244234 3,0 2234224 2,0 2334345 3,0 3324323 3,0   11,0    3
 106 3312121 1,0 1452332 3,0 1222224 2,0 1212244 1,0    7,0    1
 107 6461346 4,0 6321145 4,0 5511131 1,0 6541131 4,0   13,0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Pytlik Kamil, Głażewska Anna                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/  11
 108         2 Bińkowski Michał, Pajerska Dominika                ArtDance - Kraków         małopolski           2/  11
 104         3 Strózik Artur, Ojczyk Patrycja                     Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           3/  11
 105         4 Zgodzaj Jonasz, Rudzka Monika                      MASTER DANCE - Gliwice    śląski               4/  11
 102         5 Narloch Jakub, Mondel Wiktoria                     MASTER DANCE - Gliwice    śląski               5/  11
  97         6 Bodył Jakub, Kądziołka Magdalena                   FORUM - Zabrze            śląski               6/  11
  98         7 Bonar Kamil, Kuleta Magdalena                      SEMPRE - Kraków           małopolski           7/  11
 103         8 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA - Olesno             opolski              8/  11
 101         9 Mroczek Michał, Zygmunt Weronika                   ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               9/  11
  99        10 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski          10/  11
 100        11 Machnik Zbigniew, Witkowska Magdalena              BAWINEK - Kraków          małopolski          11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH         S          R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  97 X XXXX   5 X XXXXX  6   X  XX  3   XXXX   4    18         6
  98 X XXX    4 XXXX  X  5 X  XX    3 X X X X  4    16          
  99          0     XX   2   X      1     X    1     4          
 100          0       X  1 X X      2          0     3          
 101 XX    X  3  X       1  X       1 XXX  X   4     9          
 102 XX X X   4  XXXX    4  XXXXX   5 XXXXX X  6    19         5
 103   X X X  3 X        1 XX    X  3 XX X  X  4    11          
 104 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  X XXXX  5  X XXX   4    22       2-3
 105  X XXXX  5  XXX X   4 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    22       2-3
 108 rXX XXX  5 X  XXXX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    23         1
 109 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 X  XXXX  5   X  XX  3    21         4
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CH          S           R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  97 2624646 4,0 6615515 6,0 5624636 6,0 5615656 6,0   22,0    6
 102 5552563 6,0 3463664 5,0 2551564 5,0 3542563 5,0   21,0    5
 104 4265355 5,0 2222356 2,0 3135255 3,0 2153445 3,0   13,0    3
 105 6346234 3,0 5356243 4,0 6366443 4,0 4366324 4,0   15,0    4
 108 1431411 1,0 1531431 3,0 1442311 2,0 1231111 1,0    7,0    2
 109 3113122 2,0 4144122 1,0 4213122 1,0 6424232 2,0    6,0    1
                                         R           
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 118         1 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/  12
 117         2 Rak Konrad, Chwierut Amelia                        RAGTIME - Kęty            małopolski           2/  12
 115         3 Kotek Bartosz, Grodzińska Dominika                 Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           3/  12
 114         4 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      DANCELOOK - Gliwice       śląski               4/  12
 119         5 Bednarek Mateusz, Kukulska Natalia                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               5/  12
 122         6 Musioł Szymon, Śliwieńska Julia                    LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               6/  12
 126         7 Małochleb Maciej, Peroń Weronika                   SzT  eMiKa - Tarnów                            7/  12
 116         8 Kubica Eliasz, Franik Natalia                      UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko opolski              8/  12
 120         9 Chabros Mateusz, Wcisło Agnieszka                  SEMPRE - Kraków           małopolski           9/  12
 121        10 Cnota Jakub, Gensty Wiktoria                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski              10/  12
 113        11 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski              11/  12
 112        12 Cieślik Łukasz, Kocot Magdalena                    DANCELOOK - Gliwice       śląski              12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 112     X    1          0     X    1     X    1          0     3          
 113          0 X        1    X     1  X       1     X    1     4          
 114    X XX  3 XXXXXXX  7 XXXX X   5 X XXXXX  6  XXX XX  5    26       2-3
 115 XXXXXXX  7 XX  X X  4 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    30         1
 116 XXXXXX   6  X XX X  4  XX      2  X       1  XX  X   3    16          
 117 XX   XX  4  XX  XX  4 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XX X XX  5    25         4
 118 X XXXXX  6 XX  XX   4 X  XXXX  5 XX XXXX  6 X XXXX   5    26       2-3
 119  X X  X  3  X XXXX  5 X   X    2 X XXX X  5 X XXX X  5    20         6
 120 X X X X  4   XX     2   XX     2 X XX     3   XX  X  3    14          
 121  XX      2   XX     2       X  1  X       1 X        1     7          
 122  X XXX   4 X XXXX   5 XXX  XX  5   XXXX   4 XX  X X  4    22         5
 126 X X      2 X X  XX  4  XXXXXX  6      XX  2  X  XX   3    17          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 114 5255644 4,0 1164645 5,0 4163645 4,0 3364635 4,0 3131535 3,0   20,0    4
 115 2131131 1,0 3233232 2,0 5441232 3,0 4433142 3,0 4444251 4,0   13,0    3
 117 4324512 3,0 5325513 3,0 2215321 1,0 2226323 2,0 2216323 2,0   11,0    2
 118 1612223 2,0 2512121 1,0 1324113 2,0 1112211 1,0 1322112 1,0    7,0    1
 119 3563365 5,0 4441454 4,0 3552554 5,0 5551554 5,0 5653664 5,0   24,0    5
 122 6446456 6,0 6656366 6,0 6636466 6,0 6645466 6,0 6565446 6,0   30,0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125         1 Tokarski Mieszko, Wojtych Dominika                 WIR - Mysłowice           śląski               1/   9
 116         2 Kubica Eliasz, Franik Natalia                      UKS CATIA - Kędzierzyn-Ko opolski              2/   9
 117         3 Rak Konrad, Chwierut Amelia                        RAGTIME - Kęty            małopolski           3/   9
 124         4 Szynal Daniel, Wysocka Julia                       PERFECT - Będzin          śląski               4/   9
 118         5 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/   9
 115         6 Kotek Bartosz, Grodzińska Dominika                 Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           6/   9
 114         7 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      DANCELOOK - Gliwice       śląski               7/   9
 123         8 Jendrusiak Andrzej, Swiniarska Weronika            ESKADRA - Pabianice       łódzki               8/   9
 113         9 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 113   X      1   X      1   XX  X  3 X  X     2 X XXX X  5    12          
 114  X  XXX  4 XX  XXX  5 XX   X   3 XXX XXX  6 XX  XX   4    22          
 115 XX X  X  4 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XX XX X  5  X X  X  3    25         5
 116 XX X     3 XXXX X   5 XXXXXX   6  XXX X   4 XXXX X   5    23         6
 117 XXX XXX  6  X XXXX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6  X XXXX  5    28         3
 118 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX  XXX  5  XX XXX  5 XXX XXX  6    30         2
 123   XXXX   4      X   1   X XX   3   X  X   2   X XX   3    13          
 124 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 X XX XX  5    31         1
 125 XXXXXXX  7 X XXX X  5   XX  X  3 X XXX X  5 XXXXX X  6    26         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 115 5453462 4,0 5654563 6,0 1664452 5,0 4464661 5,0 6645665 6,0   26,0    6
 116 2121626 2,0 2111636 2,0 4211646 4,0 3521416 3,0 1211213 1,0   12,0    2
 117 6336345 5,5 6233115 3,0 6333215 2,0 1333125 2,0 5363326 4,0   16,5    3
 118 4545214 3,0 4466424 5,0 5455524 6,0 6656544 6,0 4556544 5,0   25,0    5
 124 3664533 5,5 3545342 4,0 3546333 3,0 5145233 4,0 3434431 3,0   19,5    4
 125 1212151 1,0 1322251 1,0 2122161 1,0 2212352 1,0 2122152 2,0    6,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 133         1 Gajdera Dawid, Pacharzyna Julia                    LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   8
 130         2 Roman Jakub, Szarek Oliwia                         Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           2/   8
 132         3 Ciołczyk Dominik, Wrona Oliwia                     Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           3/   8
 131         4 Smaroń Konrad, Kemona Eliza                        IMPULS - Chorzów          śląski               4/   8
 129         5 Mazur Grzegorz, Dobrakowska Maja                   BALLARE - Częstochowa     śląski               5/   8
 134         6 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               6/   8
 128         7 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               7/   8
 124         8 Szynal Daniel, Wysocka Julia                       PERFECT - Będzin          śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 124   X XX   3      X   1 X XX XX  5   X XXX  4      XX  2    15          
 128  X XXX   4 XX XXX   5     X    1 XX X X   4  X X     2    16          
 129 XXX XXX  6 X X XXX  5 XXX XXX  6 X XXXXX  6 X X XXX  5    28         4
 130 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 131 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XX X XX  5 XX X  X  4 XXXXXXX  7    26         5
 132 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    33         3
 133 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
 134 XX XX X  5  XXXX X  5  XXXX    4  XX X    3 XXXXX X  6    23         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 129 3655446 6,0 4536545 6,0 1445645 4,0 2346642 4,0 5666646 6,0   26,0    5
 130 5222235 2,0 6222136 2,0 4212123 2,0 4112134 1,0 3112133 2,0    9,0    2
 131 4544561 4,0 3353664 4,0 5353564 5,0 5563565 5,0 4543352 4,0   22,0    4
 132 2436622 3,0 2614313 3,0 3536212 3,0 1425213 3,0 1335225 3,0   15,0    3
 133 1111113 1,0 1141222 1,0 2121431 1,0 3231421 2,0 2221511 1,0    6,0    1
 134 6363354 5,0 5465451 5,0 6664356 6,0 6654356 6,0 6454464 5,0   27,0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 136         1 Fronc Jeremiasz, Drabczyk Karolina                 ArtDance - Kraków         małopolski           1/  12
 140         2 Piotrowski Jakub, Kołosowska Julia                 MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               2/  12
 141         3 Pokora Jakub, Bielas Wiktoria                      ETIUDA - Radomsko         łódzki               3/  12
 130         4 Roman Jakub, Szarek Oliwia                         Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           4/  12
 137         5 Kosek Marcin, Szaporów Julia                       FALLAWAY - Opole          opolski              5/  12
 128         6 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               6/  12
 139         7 Migała Antoni, Bauer Natalia                       SEMPRE - Kraków           małopolski           7/  12
 131         8 Smaroń Konrad, Kemona Eliza                        IMPULS - Chorzów          śląski               8/  12
 138         9 Krzemiński Grzegorz, Klebach Weronika              FLAMENCO - Siemianowice   śląski               9/  12
 135     10-11 Brzozowski Adrian, Smużyńska Natalia               ETIUDA - Radomsko         łódzki           10-11/  12
 142     10-11 Stacha Kacper, Rytych Zuzanna                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski           10-11/  12
 129        12 Mazur Grzegorz, Dobrakowska Maja                   BALLARE - Częstochowa     śląski              12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 128 XX XXX   5 X X XX   4 XXXXX    5 XXX  X   4  X X X   3    21         5
 129          0     X    1          0          0   X      1     2          
 130   X  X   2  XXX XX  5  X XXXX  5  XXXXXX  6 XXXX XX  6    24         4
 131 X  X XX  4 XX    X  3 X X  XX  4 X     X  2 X    XX  3    16          
 135   XX  X  3       X  1       X  1    X  X  2       X  1     8          
 136 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 X XXXX   5    31         1
 137  X   XX  3  XXX XX  5  X X X   3  XXXXX   5  X XX    3    19         6
 138 X X   X  3   X   X  2   XX  X  3   X   X  2       X  1    11          
 139 XX XX X  5 X  X     2 XX  X    3 X X X X  4 XX  X    3    17          
 140  X  XX   3 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XXXXXXX  7    28         2
 141 XXXXX    5 XXXXXX   6 X X  X   3 XX X X   4 XXXXXXX  7    25         3
 142   X X    2     X    1     X    1    XX    2   X X    2     8          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 128 2455665 6,0 1455662 6,0 4266653 6,0 2464664 5,0 4535566 5,0   28,0    6
 130 6642252 3,0 5562251 5,0 6554161 5,0 4553151 4,0 3253151 3,0   20,0    4
 136 1321124 2,0 2231136 1,0 1331216 1,0 3131216 1,0 5141412 2,0    7,0    1
 137 5534446 5,0 6644424 4,0 5645334 4,0 6646325 6,0 6666343 6,0   25,0    5
 140 3113311 1,0 4113315 2,0 3112425 2,0 5222432 2,0 2322224 1,0    8,0    2
 141 4266533 4,0 3326543 3,0 2423542 3,0 1315543 3,0 1414635 4,0   17,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 146         1 Szozda Maciej, Paroń Oliwia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              1/  11
 148         2 Kołodziej Marcin, Wojaczek Magdalena               MIX - Rybnik              śląski               2/  11
 149         3 Ruszała Krzysztof, Konkowska Zuzanna               AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               3/  11
 147         4 Włochowicz Mateusz, Kubiak Julia                   MAESTRO - Opole           opolski              4/  11
 150         5 Seweryn Daniel, Topolska Paulina                   BAWINEK - Kraków          małopolski           5/  11
 137         6 Kosek Marcin, Szaporów Julia                       FALLAWAY - Opole          opolski              6/  11
 145         7 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               7/  11
 142         8 Stacha Kacper, Rytych Zuzanna                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               8/  11
 151         9 Sączek Jakub, Szczęch Karolina                     LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               9/  11
 158        10 Kwiecień Konrad, Grunwald Monika                   BAWINEK - Kraków                              10/  11
 138        11 Krzemiński Grzegorz, Klebach Weronika              FLAMENCO - Siemianowice   śląski              11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 137   X  XX  3 XXX  XX  5   X XX   3      XX  2 X X XX   4    17         6
 138  X  XX   3   XX     2          0    X     1          0     6          
 142    X  X  2       X  1    X  X  2   XX  X  3 XXXX  X  5    13          
 145 X XX     3 XX XX    4 X  X     2 XX       2 X XX     3    14          
 146 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    34         1
 147 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXXX  7  X XXXX  5    30         2
 148 XX XX    4  XXXX X  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXX  X  5    26       3-4
 149 XXXXX    5 XX  XXX  5 XXX XX   5 XX  XX   4 XXX XX   5    24         5
 150 XX X XX  5 X XX X   4 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    XXXX  4    26       3-4
 151   X X X  3          0  X    X  2  X XX    3  X XX X  4    12          
 158      X   1     XX   2   XX X   3   X      1      X   1     8          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 137 6445465 6,0 6346465 6,0 6226454 5,0 6336355 5,0 5346354 4,0   26,0    6
 146 1131211 1,0 1133111 1,0 1113211 1,0 1111211 1,0 1111211 1,0    5,0    1
 147 3363134 3,0 4451254 4,0 4644362 4,0 4623463 3,0 6634463 5,0   19,0    4
 148 4516543 5,0 3514322 2,0 2435123 2,0 2445122 2,0 3425122 2,0   13,0    2
 149 5254326 4,0 2225536 3,0 3351536 3,0 3254536 4,0 2253536 3,0   17,0    3
 150 2622652 2,0 5662643 5,0 5562645 6,0 5562644 6,0 4562645 6,0   25,0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 155         1 Kot Szymon, Kudzielko Zuzanna                      IMPULS - Chorzów          śląski               1/  11
 146         2 Szozda Maciej, Paroń Oliwia                        DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              2/  11
 153         3 Brzeski Bruno, Krupa Marta                         POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/  11
 160         4 Zemełka Dennis, Zemełka Jennifer                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               4/  11
 159         5 Talik Kamil, Gwóźdź Paulina                        NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               5/  11
 147         6 Włochowicz Mateusz, Kubiak Julia                   MAESTRO - Opole           opolski              6/  11
 145         7 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               7/  11
 154         8 Góra Mateusz, Baniusiewicz Anna                    IMPULS - Chorzów          śląski               8/  11
 157         9 Kwiatkowski Aleksander, Łach Wiktoria              Mistrzowska Akademia Tane śląski               9/  11
 158        10 Kwiecień Konrad, Grunwald Monika                   BAWINEK - Kraków          małopolski          10/  11
 156        11 Kuśpiel Marcin, Pietranek Monika                   FLAMENCO - Siemianowice   śląski              11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CH         S          R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 145   XXX X  4  XXXXX   5    X  X  2   XX     2  XXXX X  5    18          
 146 X XXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXX   5 XXXXXXX  7 X XXXX   5    30         1
 147  XX   X  3 X XXX    4    XXXX  4   XXXXX  5   X X X  3    19       5-6
 153 XXXXXX   6    X  X  2 XXX  X   4 X XX X   4 X  X X   3    19       5-6
 154 XX  X    3 XX    X  3 XX    X  3 XX    X  3 X     X  2    14          
 155 XXXX XX  6 XX  XXX  5 XXX XXX  6 XX  XXX  5 XXXX XX  6    28         3
 156 X   X    2 X        1 X        1  XX      2  X       1     7          
 157    XX    2  XXXX    4   XXX    3    X     1  X XX    3    13          
 158      X   1      X   1 X XXX    4     X    1   X XX   3    10          
 159  XXX XX  5   XX XX  4  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    29         2
 160 XX   XX  4 XXX XXX  6 XX   XX  4 XX  XXX  5 XX   XX  4    23         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CH          S           R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 146 4553113 2,0 5533215 2,0 4533124 2,0 5533115 3,0 5422113 2,0   11,0    2
 147 6626364 6,0 6626363 6,0 6624463 5,0 6625466 6,0 6635464 6,0   29,0    6
 153 3442555 5,0 3252652 3,0 3242652 3,0 4162652 5,0 3164342 3,0   19,0    3
 155 1314221 1,0 2115131 1,0 2116211 1,0 2216221 1,0 2216231 1,0    5,0    1
 159 5231446 4,0 4341526 5,0 5351536 6,0 3341533 2,0 4351526 4,0   21,0    5
 160 2165632 3,0 1464444 4,0 1465345 4,0 1454344 4,0 1543655 5,0   20,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
A       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               
B       Heinze                    Monika          II        Kraków               
C       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               
D       Trętowski                 Krzysztof       I         Zabrze               
E       Narajewski                Janusz          I         Legnica              
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kijkowski                 Grzegorz        I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Zielińska                 Agnieszka       I         Lublin               
2       Zieliński                 Jerzy           I         Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 163         1 Bronowski Karol, Gancarz Natalia                   PROFESSIONAL DANCE - Głog małopolski           1/   3
 154         2 Góra Mateusz, Baniusiewicz Anna                    IMPULS - Chorzów          śląski               2/   3
 157         3 Kwiatkowski Aleksander, Łach Wiktoria              Mistrzowska Akademia Tane śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 154 2323221 2,0 1323322 2,0 1233321 2,0 1133221 2,0 1122221 2,0   10,0    2
 157 1232133 3,0 3232133 3,0 3322232 3,0 3322333 3,0 3333333 3,0   15,0    3
 163 3111312 1,0 2111211 1,0 2111113 1,0 2211112 1,0 2211112 1,0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
strona główna :: o nas :: kontakt :: prywatność :: regulamin :: słowniczek :: odnośniki
copyright 2000-2014 Daniel Nguyen :: knattne.noficia**kto :: ostatnia aktualizacja: 20181105-0238